Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 2° Seizoenszege en de Eindzege in de Ronde van Wallonïe !!!
Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!! Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 11°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
Greg Van Avermaet Jeroen Das Sven De Witte
Woensdag 24/07/2013 DE NACHT VAN PEER (LB) - Elites m.c./z.c./U23 Criterium - 77 km
Aantal deelnemers:
1.BAKELANTS Jan-RADIOSHACK-NISSAN-
2.TRENTIN Matteo-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-
3.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-
4.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-
5.VANBILSEN Kenneth-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-
6.JANS Roy-ACCENT.JOBS-WANTY-
7.HULSMANS Kevin-VINI FANTINI - SELLE ITALIA -
8.VAN GOOLEN Jurgen-ACCENT JOBS - WANTY -
9.HOLLANDERS Dries-METEC-CYCLINGTEAM-
10.JACOBS Pieter-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-
24/07/2013 Ronde van Wallonïe Etappe 5 - 155 km 03h22min
1.GREG VAN AVERMAET (Hamme)
2.Joost van Leijen
3.Ben Hermans
4.Koen de Kort (Ned)
5.Edwig Cammaerts
6.Thomas Degand
7.Nico Sijmens
8.Stefano Garzelli (Ita)
9.Michael Barry (Can)
10.Bert De Waele
Eindklassement
1.GREG VAN AVERMAET (Hamme)
2.Joost van Leijen (Ned) op 4"
3.Ben Hermans 22"
4.Michal Golas (Pol) op 30"
5.Edwig Cammaerts
6.Thomas Degand
7.Bert De Waele
8.Nikolaj Troesov (Rus) op 33"
9.Koen de Kort (Ned)
10.Nikolas Maes op 36"
Foto: Sporza
24/07/2013 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) - Elite z.c./U23 - Interclub - 03h22min Aantal deelnemers:
1.LEGLEY Matthias -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
2.DE PAUW Moreno -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-:0017"
3.DE BONDT Dries -VAN EYCK SPORT-
4.STIENS Matti -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-
5.VANDENBOGAERDE Jens -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
6.LENNERTZ Sam -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-
7.HAEMELS Bavo -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
8.DONNAY Laurent -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-
9.VAN ROY Stijn -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-
10.POLS Ruben -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-
20.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-:0211"
41.VAN STAEYEN Kevin -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-
48.COOMANS Bjorn -THIELEMANS&CO/CT ZEMST Mix 1-
76.VAN GOETHEM Kevin -LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-
85.VAN MEIRVENNE Jan -WK NOORD-WEST-BRABANT-
89.VANDERMAST Kevin -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-
92.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
94.DHOLLANDER Kristof -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
135.SMET Olivier -WIELERTEAM WAASLAND VZW-
136.VAN DER STOCK Dieter -WIELERTEAM WAASLAND VZW-
153.PENNE Frederik -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
158.DIELEMAN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-
159.VAN UYTVANGE Sam -WIELERTEAM WAASLAND VZW-
180.DE SMIT Joshua -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:1802"
24/07/2013 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km
Aantal deelnemers:
1.CLAUWAERT Joeri-W.T.C. WALTER GODEFROOT-
2.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-
3.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-
4.DHAENE Brecht-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-
5.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-
6.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-
7.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-
8.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-
9.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-
10.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-
16.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-
66.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-
24/07/2013 KERKSKEN (O) - Elite z.c./U23 - 118,7 km
Aantal deelnemers:
1.JEROEN DAS (Kalmthout)-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-
2.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-
3.VAN IMPE Lode-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
4.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-
5.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-
6.VENNEMAN Robin-TO WIN JOSAN CT-
7.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-
8.DELFOSSE Florent-COLOR CODE - BIOWANZE-
9.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
10.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-
17.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-
18.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-
27.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-
32.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-
43.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-
49.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-
24/07/2013 BISSEGEM (W) - Juniores - 88 km
Aantal deelnemers:
1.THORE Floris-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
2.SAN SEBASTIAN LASA Xabier-ORIAKO TXIRRINDULARI ESKOLA-
3.COLPAERT Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
4.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
5.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-
6.CALLENS Miguel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-
7.HAJEON Jung-GIMHAE CONSTRUCTION HIGHSCHOOL-
8.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
9.SLAGMULDERS Stef-K.V.C. DEINZE VZW-
10.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-
32.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
24/07/2013 WESTERLO VOORTKAPEL (A) - Juniores - 90 km
Aantal deelnemers:
1.PIETTE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
2.VENTER Ivan-LOTTO OLYMPIA TIENEN-
3.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
4.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
5.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
6.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-
7.KROONEN Bastien-LOTTO-VC ARDENNES-
8.GALICIA Wannes-WSC HAND IN HAND BAAL-
9.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
10.AERDEN Koen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
25.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
47.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
24/07/2013 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Juniores - 93 km
Aantal deelnemers:
1.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
2.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
3.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-
4.VAN DEN BOSSCHE Timothy-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-
5.CEURENS Raphaël-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
6.DE BOECK James-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-
7.FAUTE Robin-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-
8.VANDREPOTTE Anthony-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
9.ABRAHAMS Jasper-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
10.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-
51.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
24/07/2013 MALDEGEM (O) - Nieuwelingen - 67,2 km
Aantal deelnemers:
1.SVEN DE WITTE uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
2.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
3.LAMBRECHT Bjorg-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
4.HUYS Laurens-LOTTO-VC ARDENNES-
5.THERAIN Quentin-UC SERAING - VOO - CHATEL-
6.WYDOOGHE jaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-
7.PENNINCK Jens-TIELTSE RENNERSCLUB-
8.CORNETTE Ewout-ARDILLES CYCLING TEAM-
9.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
10.DECAESSTECKER Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
26.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
28.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
31.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
34.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
40.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-
45.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
46.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
24/07/2013 PEER (LB) - Nieuwelingen - 49 km
Aantal deelnemers:
1.SCHEEPERS Jeroen-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
2.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-
3.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-
4.VAN CAMPFORT Tiest-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
5.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-
6.GERITS Senne-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
7.POETS Jorre-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
8.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
9.JESPERS Jannes-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-
10.WECKX Sven-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
24/07/2013 WESTERLO VOORTKAPEL (A) - Nieuwelingen - 70 km
Aantal deelnemers:
1.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
2.REYNOLDS Ethan-HOT TUBES CYCLING TEAM-
3.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-
4.NYAGOLOV Nyagol-BURGAS-
5.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-
6.ELLINGSOE Anders Peter-HERNING CYCLE KLUB-
7.VLAYEN Daan-DCM CYCLING TEAM-
8.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
9.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
10.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
|