UITSLAGEN - TREK KMC TEAM VAN 20 SEPTEMBER TOT 27 SEPTEMBER !!!
Patrik Wellens wint te Winterslag bij de Masters 2 en is tevens eindwinnaar van de Benelux Cup 2009 !!!
Kris Hertsens, Patrik Wellens en Rob Barel. Aankomst Patrik Wellens
Verslag weekend 26 en 27 september 2009 :
De Grote Prijs Roel Paulissen werd dit jaar voor de achtste maal gereden op en rond de oude mijnterril van Genk-Winterslag. Deze internationale mountainbikewedstrijd is inmiddels uitgegroeid tot één van de grootste mountainbike evenementen in België. Samen met de wereldbekerrace in Houffalize, is Winterslag bekend tot ver in het buitenland. Op 26 en 27 september werd de finale voor de Beneluxcup in Genk betwist. Verder waren er deelnemers uit Nederland, Frankrijk, Denemarken, Duitsland, Zweden, Tsjechië, Polen, Oostenrijk, Zwitserland, Groot-Brittanië, Turkije ...
1e plaats voor Patrik Wellens, master 2
4e plaats, 2e belg, voor Nick Daems, belofte
7e plaats, 6e belg, voor Ivan Porters, master 2
6e plaats, 5e belg, voor Mark Donné, master 1
7e plaats, 4e belg, voor Pieter Geluykens, nieuweling
8e plaats, 5e belg, voor Kevin Panhuyzen, nieuweling
13e plaats, 5e belg, voor Jordy Billast, belofte
Eindklassement Benelux cup 2009 :
1e plaats voor Patrik Wellens
6e plaats voor Mark Donné
7e plaats voor Kevin Panhuyzen
9e plaats voor Ivan Porters
10e plaats voor Petra Mermans
12e plaats voor hans Urkens
Verslag Patrik :
Patrik Wellens: Zoals elk jaar staat deze wedstrijd met stip aangeduid in mijn agenda. Dit jaar was de motivatie en daarmee de stress dubbel zo groot, omdat ik ook in klassement op de 3de plek stond (na aftrek van het slechtste resultaat) en een 2de plek haalbaar was. Dus samen met enkele ploegmakkers en niet-ploegmaten een 4-tal keren het parcours gaan verkennen de afgelopen weken en op deze trainingen voelde ik dat het goed zat met de conditie.
Zondagmorgen om 10 uur stonden we dan klaar voor 5 ronden op een prachtig parcours onder even prachtige weersomstandigheden. Enkele minuten voor ons waren de masters 1 al vertrokken ( 70 renners) . Wij stonden met 49 deelnemers aan de start.
Zoals gewoonlijk kwam ik goed weg en dook als 2de de terril op, achter Evers, die het tempo bepaalde, ik volgde gemakkelijk (had mij voorgenomen om de eerste 2 ronden me gedeinsd te houden). Maar op de steilste klim (na de groene poort) kon ik me niet meer bedwingen en trok het tempo de hoogte in. Echter iets verder na het natte stukje in de afdaling schuif ik onderuit op de klinkers. Kris Hertsens, Evers en Geerts profiteren hiervan en nemen een 10-tal sec. Bij het ingaan van de 2de ronde kom ik dus als 4de door met achter mij op een 15-tal sec Rob Barel.
Aan de steile afdaling kom ik terug aansluiten bij de koplopers, maar hier draait alles in de soep en we komen terecht in een pelotonnetje masters 1. Ik probeer de afdaling nog te rijden maar door al die drukte verlies ik de controle en kom zo in het lint terecht. Bij het volgende klimmetje sta ik netjes terug aan te schuiven achter hetzelfde pelotonnetje masters 1 en verlies hier alles samen een kleine halve minuut. Ik rijd ondertussen al op een 6de plek, de Nederlanders Rob Barel en Patrick Janssen zijn me daar gepasseerd. Totaal gefrustreerd probeer ik me toch kalm te houden . Als iets later T.G.V. Heylen me voorbij rijdt, zit ik op plek 7. Maar in de klimmen voel ik me sterk en bij het ingaan van de 3de ronde heb ik terug aansluiting gevonden bij Janssen, Kris Hersens en Geerts.
Maar weer gaat het mis in de korte klim na de steile afdaling, Geerts geraakt net niet boven en zo sta ik weer te voet. Kris Hertsens en Janssen nemen een 15-tal sec. Ik laat Ronny achter en zet de achtervolging terug in. Op het moment dat ik kom aansluiten bij het duo, krijgt Kris Janssens af te rekenen met pech (lek ??). Samen met Kris Hertsens naderen we snel op Evers en Barel. Als ook Erik zijn deel van de pech krijgt, komen we bij het ingaan van de 4de ronde door op plek 3 en 4, Barel heeft nog een 5-tal sec . Dus de 2de plek is haalbaar. (ook in het eindklassement)
Benny Heylen heeft ondertussen een geruststellende voorsprong uitgebouwd, maar ook hij blijft niet gespaard van pech en moet de wedstrijd staken met 2 lekke banden. Nu komt zowel de dagzege als de eindoverwinning in het BeNeLux klassement toch nog binnen handbereik.
De ganse 4de ronde blijven de posities ongewijzigd, Barel blijft enkele sec voor ons uitrijden, Ik ben sterker in de steilere stukken, hij in het iets vlakkere. Ik voel me nog goed en begin te geloven in mijn kansen, maar weer in datzelfde klimmetje sta ik te voet door tragere renners en krijgt Barel een bonus. Echter elke klim knabbel ik hier stukjes vanaf en net voor de steile kllim komen we aansluiten. Ik draai direct het gas volledig open en heb boven een 10-tal sec op de 2 kampioenen. Kris Hertsens geeft zich echter niet gewonnen en beent me terug bij en passeert me in de 180° bocht op het hoogste punt van de omloop. Hierdoor moet ik in de remmen en begin met een kleine achterstand aan de laatste afdalingen. Ik geef niet op en onderaan het korte knikje bergop (na de technische zone) maakt Kris een schakelfout, waardoor ik hem kan passeren. Ik geef nu het volle pond. De overwinning kan me niet meer ontlopen. Dolgelukkig bol ik over de meet wetende dat ook de eindoverwinning van de BNL cup een feit is.
Zaterdag 26 september werd de Kids trophy gereden door de aspiranten
6e plaats voor Kenneth Coomans
7e plaats voor Jarno Weemaes
8e plaats voor Jay Bytebier
Zondag 20 september werd de finale van de Wallonia cup gereden te Malonne
1e plaats voor Pieter Geluykens
4e plaats voor Jordy Billast
6e plaats voor Quentin Art
11e plaats voor Brecht Thaens
De City challenge te Gentop dezelfde dag gaf een 1e plaats voorJay Bytebier
Tekst en fotos: De Staebel Liliane Teammanager TREK - KMC TEAM vzw
UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/10/2009
6.Freddy De Blick (Beveren) 7.Ko Tolhoek 8.Erik Vandersteen 9.Will Leurs 10.Anton Van Poecke 11.André Bogaert 12.Hervé Verstuyft 13.Robert Robijns 14.Roland Van Imschoot 15.Freddy Vervenne 16.Freddy Stevens 17.Etienne Van Hecke 18.Marinus Lockefeir 19.Michel Bousard 20.Denis Keynen 21.Guus Schuller 22.Luc Van Robbroeck 23.Luc De Cock 24.Werner Wittock 25.Roger Den Tijn 26.Pierre Verberckmoes (Belsele) 27.Christian Vandevoorde 28.Eric Stevens 29.Joseph D'Hont Categorie G+:
1.GERARD MARIËN (Hoogstraten, kampioen van België)
2.Wilfried Mathys
3.Jozef Geerts
4.Daniël Nuytinck
5.Donné Neckebroeck
6.Hugo Van De Brul 7.Joseph Boone 8.Leo De Jong 9.Edward Battersby 10.Georges Michiels 11.Clement De Smedt 12.Daniel Cornu 13.Lucien Van Impe 14.Jef Verheyen 15.René Colman (St.Niklaas) 16.Leon Vervaet 17.Raf Luyckx 18.Cora De Bruijne 19.Daniël Jooris 20.Noel De Muynck 21.Charles De Laet 22.Willy Voorbraeck
UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/10/2009
Onder leiding van Wim Ryckaert en Jos Vermeulen vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 thv café Machuit te Zwijndrecht 27 POLDERRENNERS voor de groepstraining richting Koewacht en de Zeeuws Vlaamse Polders. De kopmannen van de dag waren 'Leo Mares' en 'Dirk Trogh' die de ganse groep op sleeptouw namen en voor een pittig tempo zorgden. De fikse tegenwind zorgde ervoor dat er regelmatig op waaiers werd gereden met de sterke renners op kop. De afstand bedroeg 93 Km en het gemiddelde kwam uit op 36,1 Km/h. Reden verder zoal mee : Gilbert De Paepe , Jos Vermeulen , Alain Verbeke (MTB) , Paul Van Roeyen , Dirk Trogh , Werner Van Der Weken , Freddy Buys , Leo Mares , Dirk Vanhee , Gino Vercauteren , Modest Smet , Dirk Vanhee , Jos Van Raemdonck , Philip Van Havenbergh , Koen Maris , Wim Ryckaert , Adrien Maes , Mister X , Eric Borghgraef , Franky De Witte , Gino Smet , Dr.Frank De Winter , Dirk Heyrman , Dave Van Roeyen , ??? en Kenny Janssens.
01-10-2009
UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/10/2009
23. VAN DEN BERGHE Anthony uit Sinaai - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 435
WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM VAN WOENSDAG 30/09/2009 !!!
Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!
Met twee zeges en enkele ereplaatsen weer een geslaagd weekend in de Benelux Cup te Winterslag !!!
Zicht op de locatie te Winterslag, prachtig.
Zondag 27/09/2009 werd de laatste manche gereden van de Benelux Cup Editie 2009. Het parcours op en rond de mijn terril was er nog mooier en zwaarder op geworden!!
In de FUN A deed Davy Huygens voor de zoveelste maal op rij van zich spreken. Hij gaf iedereen op hun broek - inclusief de Nederlandse amateurs - en reed onbedreigd naar de zoveelste zege! In de einstand werd hij nog 9°.
Winnaar Fun A, Davy Huygens. Davy Huygens op het podium.
Kevin Messagie werd mooi 44° en eindigt in de stand als 82°.
Kevin Messagie
Bij de Dames jeugd kreeg Annelies Derveaux af te rekenen met een lekke band en diende op te geven. Finaal eindigt ze als 9° in de stand.
Bij de Pupilles werd Nico Polfliet 22°.
Nico Polfliet op de terril. Nicoootje is diep geweest!!!
Bij de Benjamins behaalde Niels Derveaux eveneens de zege!! Proficiat Niels!
AllemanJoren werd er 21°.
Winnaar en Westvlaams kampioen Niels Derveaux. Joren Alleman
Bij de Miniemen werd Alleman Wout net zoals zijn broer 21°.
Wereldkampioen Roel en Wout Alleman verbroederen.
Bij de Masters 1 werd Filip Van Hecke 12°, Marc Van Acker 34° en David Hayen met een lekke band 45°. In de eindstand eindigt Filip als 17°, Marc als 88°. Danny Derveaux diende op te geven. Davy Thienpont was onvoldoende hersteld van een eerdere val en kwam niet aan de start. Davy stond in de stand 69°, Danny 59°.
Filip Van Hecke in de afdaling. Filip Van Hecke op de mijnterril.
Marc Van Acker uit St.Niklaas. David Hayen in actie.
Danny Derveaux
Bij de Juniores kwam Jeroen Van de Vijver niet aan de start. Finaal staat hij nog 38° in het klassement.
Kortom met twee zeges en enkele ereplaatsen weer een geslaagd weekend. Voor de meesten zit het seizoen er op. Enkelen rijden nog enkele ritten van de Limburg Trofee en het BK marathon op 11/10/2009.
Tekst en fotos: Filip Van Hecke
Tekstbewerking: Kenny Janssens
UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/09/2009
Woensdag 30/09/2009 - BERLARE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 162 km - 03h19min MEMORIAL FRED DE BRUYNE - Aantal deelnemers : 145
1. JUODVALKIS Egidius - LITUBEL STAKI PARKET
2. LEUKEMANS Bjorn - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM
3. VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR
4. VAN DEN HAUTE Tom - LANDBOUWKREDIET
5. CASSIDY Mark - SEAN KELLY TEAM
6. DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
7. MINDAUGAS Striska - REVOR-JARTAZI
8. VANENDERT Dennis - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW
9. DEVILLERS Gilles - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS
10. DE WAELE Bert - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO
12. WIELANDT Sven uit Beveren - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST
16. CLEMENT Pieter uit Zele - VAN EYCK SPORT
30. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM op 235
31. VERBERCKMOES Jasper uit Moerbeke - ASFRA RACING TEAM
35. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 335"
30/09/2009 - LANGEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - hmin Aantal deelnemers : 31
1. VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN
2. DRANCOURT PIERRE - BOUYGUES TELECOM
3. ROLET Sylvain - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW
4. VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
5. DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE
6. D`HONDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
7. LIGNEEL Brian - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS
8. FURNIERE Kevin - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
9. GELDHOF David - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW
12. GIDÉ Stijn uit Waasmunster - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
30-09-2009
GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 30/09/2009 !!!
Onder leiding van Kenny Janssens en Peter Neels vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 28 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
Alweer goed trainingsweer maar deze keer hadden we terug af te rekenen met de wind en gelukkig zat die tegen in de eerste helft van de rit. De kopman van de dag was ongetwijfeld 'Peter Neels' die tot Walsoorden de kop en de tegenwind voor zijn rekening nam, de andere kopmannen wisselden elkaar op regelmatige basis af zodat praktisch iedereen kon volgen. Spijtig genoeg zijn we toch 4 renners onderweg kwijt gespeeld en dat thv 't Hellegat. De afstand bedroeg 90 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Zwijndrecht bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 35,6 Km/h.
Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Peter Neels , Alain Verbeke , Walter Rotthier , Davy Present , Werner Van Der Weken , Dirk Heyrman , Eugéne Bosman , Eric Vermeulen, Marc Borghgraef , Glenn De Rudder , Eddy Coenen, Cornelis Van Der Haeven , Serge Meyvis (ligfiets) , Freddy Buys , Olaf Van Osselaer , Paul Van Der Plas , Adrien Maes , Joeri Persoon , Pa Persoon , Miguel Gonzales , Franky Weemaes , renner Hoop Op Zegen , Benny Vercauteren (MTB) , ? ? ? en Kenny Janssens.
P.S. zolang het weer en de wegen het toelaten blijven we de zomertoer rijden in Oktober om dan vervolgens over te schakelen op de wintertoer !!!
29-09-2009
UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 29/09/2009
Dinsdag 29/09/2009 - LONDERZEEL LINDE (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h46min Aantal deelnemers : 64
1. BELLEN Wesley - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
2. VERELST Danny - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
3. INDEKEU Nico - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT
4. VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM
5. PATTYN Karel - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME
6. MUSCAT Roderick - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE
7. VAN HUMBEECK Nick - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
19. VANDENBROUCKE Frank - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV VZW op 106
26. VAN DEN BERGHE Anthony uit Sinaai - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS
27. DE MAN Christoph uit Zele - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE
30. DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE
VERSLAG MTB-WEDSTRIJD TE WINTERSLAG !!!
Kris Henderieckx won mooiste wedstrijd van de Benelux-Cup te Winterslag !!!
Zondag 27 September stond de Benelux Cup te Winterslag op het programma, voor Kris Henderieckx uit Belsele zijn generale repetitie voor het BK Marathon. Nog eens een laatste test om te zien of al die harde trainingen van de laatste weken hun vruchten konden afwerpen.
Na een verkenningsrondje gingen arm-en beenstukken uit en reed Kris naar de start. Hij moest achteraan starten doordat hij in dit regelmatigheidscriterium slechts sporadisch had mee gedaan, maar daar maakte Kris zich niet druk in.
Kris Henderieckx: Als ik zo goed was als ik dacht, moest ik wel vooraan geraken. Ik probeerde de voor mij gestarte bikers in te halen zonder over mijn toeren te gaan en al snel kreeg ik de eersten in het vizier. Na één ronde reed ik zo als 8e over de meet en ik slaagde er in om in ronde 2 tot de kopgroep te geraken. Ik had in mijn drang om vooraan te geraken wel een bidon vergeten aannemen, maar ik mocht gelukkig even drinken van Peter Verstraete. Merci hiervoor !!!
Ze reden nu met zijn vijven op kop. Belgisch Kampioen Delfosse, Verstraete, Nederlands Kampioen Last en local John Soenen, de master die het sterkst bergop reed en die Kris het meest verwachtte. Na een prikje van Kris bleek dat alleen John Soenen vlot mee kon en halverwege de voorlaatste ronde plande Kris zijn aanval.
Kris Henderieckx: Ik reed een stevig tempo op de lange, niet zo steile helling en trok dan maximaal door op de twee steile knikken naar de top van de mijnterril. Soenen moest daar lossen en ik nam een halve minuut op hem, die ik in de laatste ronde uitdiepte tot een stevige minuut. Zo won ik relatief makkelijk de mooiste wedstrijd van de Benelux-Cup en mag ik zeggen dat ik klaar ben voor het BK Marathon van binnen twee weken. Daar zal ik het opnemen tegen de concurrenten van Winterslag én Geoffrey Maes, wereldkampioen bij de Masters.
Het beloofd een spannende wedstrijd te worden !!!
Tekst: Kris Henderieckx
Tekstbewerking: Kenny Janssens
Foto: Team Nomadesk.com
VERSLAG EN UITSLAG ECW WEDSTRIJD TE MARCHIN !!!
Kristof Wielfaert knap 3de in de ECW wedstrijd te Marchin !!!
Kristof Wielfaert
Op zaterdag 26 September werd te Marchin een wedstrijd door de ECW ingericht voor Amateurs en Masters. De renners moesten 10 ronden van 7,3 km op een golvend parcours afleggen met op het einde van de omloop een helling van 500m aan 6%.
Op het einde van de derde ronde kwam er aanval van Kristof Wielfaert uit Lokeren en dit gebeurde op de helling, met 4 renners kon hij zich afscheiden van de rest van het peloton. Twee ronden verder kwamen nog 6 renners aansluiten. De samenwerking was niet optimaal, toch reden ze na 7 ronden definitief weg van het peloton.
In de laatste twee ronden volgden verschillende aanvalspogingen maar niemand kon nog wegrijden. Op vier kilometer van de meet demarreerde Sigi Ransy en deze aanval werd meteen gecounterd door Kristof Wielfaert. Boven op de laatste hellende strook kon Christian Patron nog aansluiten, dus kregen we 3 leiders die het mochten gaan uitmaken voor de zege.
Kristof Wielfaert: De laatste 200 meter begon ik de sprint op kop maar doordat de benen niet goed meer waren kon ik onvoldoende snelheid maken zodat de 2 andere renners nog gemakkelijk over mij konden komen waardoor ik voor de 5e keer dit jaar een derde plaats behaalde. Het was Sigi Ransy die het haalde voor Christian Patron en Kristof Wielfaert.
Zaterdag 26/09/2009 MARCHIN (ECW) - Amateurs en Masters A 73 Km 01h45min
Aantal deelnemers :42 deelnemers 1 RANSY Sigi (BOLLINI CYCLING TEAM) 2 PATRON Christian (PREDICTOR-LOTTO-VC A) 3 WIELFAERT Kristof uit Lokeren (AFDELING OOST-VLAAND) 4 DELVAUX Jean-Philippe (VELO CLUB DE L'ESPOI) op 5 5 DUCHATEAU Filip (ENTENTE CYCLISTE DE ) 6 DUMOULIN Guillaume (R. VELO-CLUB OTTIGNI) 7 SZEKELY-BORBARA Dennis (ENTENTE CYCLISTE DE ) op 6 8 BOLLEN Patrick (BOLLINI CYCLING TEAM) op 11 9 GONDA Christian (ENTENTE CYCLISTE DE ) op 15 10 MAILLEN André (ESPOIR CONDRUZIEN)
Tekst en foto: Kristof Wielfaert
Tekstbewerking: Kenny Janssens
UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 28/09/2009
Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Proficiat aan PIETER CLEMENT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Sander Cordeel Pieter Clement
Maandag 28/09/2009 - KEMZEKE (O) - Elite z.c./U23 - km - 02h42min Aantal deelnemers : 29
1. SANDER CORDEEL uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.
2. VAN GUYSE Jarno uit Stekene - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
3. DE ROOS Robby uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI
4. STREMERSCH Tom uit Meerdonk - PWC JAN SNEL op 20
5. DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
6. MARTENS Valentijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
7. VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
8. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
9. FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC JAN SNEL op 40
10. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC JAN SNEL op 100
11. CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.
12. DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
13. MEUL Robby uit Eksaarde - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
14. CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - MD CT TEAM
15. DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - PWC JAN SNEL
16. VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
19. GIDÉ Stijn uit Waasmunster - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
21. BOEYKENS Gertjan uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
23. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
25. SMET Jochem uit Kemzeke - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
26. WIELANDT Sven uit Beveren - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST
28/09/2009 - LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 117,8 km - 02h48min Aantal deelnemers : 32
14. NAESEN Oliver uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
15. DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
18. BAEYENS Bart uit Overmere - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
19. DIELEMAN Lieven uit Zele - MD CT TEAM
21. DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE
22. VAN GARSSE Kenny uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM
29. VAN DE VELDE Pascal uit Lokeren - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
28-09-2009
VERSLAG DAMES ELITES TE SCHELDERODE VAN 26/09/2009 !!!
Nana Steenssens wint Grote Prijs Werner Ronsse !!!
Nana Steenssens met haar 1ste zege dit seizoen.
Zaterdag 26 September kregen Schelderode Sportief voor hun 'Grote Prijs Werner Ronsse' 63 Dames Elites aan de start voor 15 ronden van 5,9 km of in totaal 88,5 km.
De wedstrijd werd gekenmerkt door talrijke aanvalspogingen maar meer dan een handvol seconden kreeg men niet bij elkaar. De eerste serieuze aanvalspoging kwam tot stand in de tiende ronde. Carine Potums (Londerzeel) kreeg twintig seconden bijeen en hield het twee ronden vol. Het peloton vond dat het dan tijd was om te reageren. Lensy Debboudt, Kim Schoonbaert en de Nederlandse Marisa Otten probeerden op het einde van de twaalfde ronde om wat beweging in het peloton te krijgen maar ook dit was moeite voor niks.
Met nog 10 km te rijden, ontstond er een kopgroep van dertien met Amy De Ridder (Grembergen), Dunja Ceulemans, juniore Tessa De Moyer, Elien Vercamer, Julie Wynants, Ann Sophie Duyck, Christel Janssen (Ned), Kim Schoonbaert, Annelies Van Doorslaer, Evelien Debboudt, Hannah Verhaeghe, Anja Buysse en Nana Steenssens (Zwijndrecht). Er gebeurde helaas ook een zware valpartij in het achterste gedeelte van het peloton. Niemand raakte nog weg en in de spurt won Nana Steenssens haar eerste wedstrijd van het seizoen met grote overtuiging. Nana Steenssens stopt er na dit seizoen mee. Ze moest 7 jaar wachten op deze overwinning. Kim Schoonbaert eindigde tweede, Annelies Van Doorslaer derde, Dunja Ceulemans vierde, Christel Janssen vijfde, Hannah Verhaeghe zesde, Elien Vercamer zevende, Anja Buysse achtste, Amy De Ridder negende en juniore Tessa De Moyer tiende.
Nana Steenssens won overtuigend de spurt. Nana mocht het publiek te woord staan.
Tekst en fotos: Filip Thoen
OP ZATERDAG 24 OKTOBER KOMT DE MOEDIGE VELDRIJDER WEER OVER DE SCHELDE !!!
Op zaterdag 24 oktober in Zwijndrecht.
De voorstellingsbrochure van De Moedige Veldrijder
DE MOEDIGE VELDRIJDER KOMT WEER OVER DE SCHELDE !!!
Op zaterdag 24 oktober zal in de Polderstraat weer de start gegeven worden voor 4 veldritten in het kader van het Regelmatigheidcriterium De Moedige Veldrijder
Zoals elk jaar is de VS Meteoor van Etienne Hemelaer ook nu weer in het Regelmatigheidscriterium De Moedige Veldrijder gestapt. Op zaterdag 24 oktober wordt daarvoor een veldrit georganiseerd in de Polderstraat en de omliggende velden en het Vlietbos. Deze organisatie geeft ook het Waasland de kans om het veldrijden van nabij te komen volgen. En vooral, hoe de jeugd reeds kwaliteit heeft in deze discipline.
Op 26 september werd in Stabroek aan het Ravenhof reeds de vierde cross gereden. Dan volgt Kessel (4 oktober) en twintig dagen later komt het knappe organisatieteam naar Zwijndrecht. In totaal zijn er 13 wedstrijden voor cyclos en masters, nieuwelingen, juniores en dames en EZC & Beloften. De Moedige Veldrijder is een regelmatigheidcriterium dat zijn grondvesten in de Kempen heeft. De voorzitter is Rudi Van Steenbergen (Kessel), ondervoorzitter en penningmeester Staf Van Dijck (Hulshout), secretaris Marc Van Santvoort (Loenhout), Public-relations Jan Vandael (Retie) en de bestuursleden zijn: Leo De Busser (Lichtaart) en Herman Vermeiren (Lille).
Voor 2009-2010 heeft het bestuur weer beroep kunnen doen op nieuwe sponsors zodat de vrees dat de crisis voor problemen zou kunnen zorgen ongegrond was.
Maar voorzitter Rudi Van Steenbergen had ook heel wat lovende woorden voor de plaatselijke organisatoren.
-Zij zijn de mensen die het werk in het veld verrichten, zij zijn de mensen die ons de prachtige omlopen voorschotelen en zij zijn de mensen die ieder jaar weer de nodige centen op tafel moeten kunnen leggen om in te richten.
En er is geld nodig. Steeds maar meer. Zo worden de inrichtingsvergunningen vanuit de KBWB in Brussel, steeds maar verhoogd.
-Zelfs al zijn het maar enkele euros, aldus Van Steenbergen, voor deze B-inrichters is het altijd weer een ware opgave om hun budgetten rond te krijgen. Hoed af voor hun moed en volharding om toch verder te doen en hun cross op de kalender te houden.
Zoals gewoonlijk werd de eerste cross gereden in Essen-Horendonk op 6 september waar Geert Wellens de beste was van 57 B-renners. De laatste cross wordt op 17 januari 2010 in Kasterlee gereden. Tweekeer treedt De Moedige Veldrijder buiten de provincie Antwerpen: Averbode en Nossegem. Zij vormen in Vlaams Brabant nog de enige gemeenten waar een B-cross is.
Een voorbeeld van vorig jaar in Zwijndrecht, van het kleurenpallet der truien.
Wie een cross bijwoont en de hulde meemaakt, zal getroffen worden door een vol podium met renners in verschillende kleurige truien. Er is een gele leiderstrui van het algemeen klassement, de gouden trui voor de pechvogel, de donkerblauwe trui Dileass-Smets-Vereecke is voor de ritwinnaar en bij de juniores is dat de VDV Brandstoffentrui, de roze trui gaat naar de strijdlustigste, de bordeaux trui past bij de moedigste, de beste jongere cat B mag op het podium met blauwe trui Vermarc Sport, de nieuwelingentrofee brengt een grijze trui aan voor de eerste in het klassement, de eerste master in het klassement krijgt een trui van Fietsen Ward Lievens en tenslotte is er nog de groene trui voor de beste eerstejaars nieuweling in het algemeen klassement.
Is de wedstrijd van VS Meteoor de 6de in de rij, nadien krijgen we nog de veldritten van Wilrijk (25 okt.), Lichtaart (7 nov), Puurs Eikenvliet (14 nov), Nossegem (15 nov), Sint-Jozef Rijkevorsel (5 dec en meteen het PK), Averbode (6 dec) en Kasterlee (17 jan 2010).
Tekst en fotos: flvdv
VERSLAG DAMES JEUGD EN ELITES TE WILRIJK VAN 27/09/2009 !!!
Anja Nobus kwam niet naar de hulde: vlnr: organisator Guy Vervoort, Cathérine Delfosse, Hannah Verhaeghe en Jos Van Laeken, voorzitter van de Neerlandraad Wilrijk.
De juniores bij de hulde vlnr: Kaat Hannes 2de, Claudia Koster winnaar en Sarah Inghelmbrecht 3de.
De hulde van de nieuwelingen: winnares Veerle Goossens (NL) en Steffi Lodewyksdie 2de werd.
De 4de Grote Prijs Jean Walschaerts die ter gelegenheid van de grootse Neerlandfeesten werd georganiseerd had de dames Jeugd nieuwelingen en juniores én daarna de dames elite uitgenodigd. Maar van een aangename namiddag kon nauwelijks worden gesproken. En dat was wel jammer voor de laatste wedstrijd van het seizoen.
Een puik initiatief was het vooraf dat de meisjes en jongens uit de wijk ook hun tochtje mochten rijden op het parcours van de wedstrijd. Eerst deden dat een dozijn kinderen uit het 1ste, 2de en 3de leerjaar van de lagere school. Ze reden achter de echte wedstrijdwagen en begeleid door een vijftal volwassenen. Iedereen in een geel fluorescerend jasje.
Daarna reden ook een tiental ouderen uit het 4de, 5de en 6de leerjaar hun tocht op de 2,5 km lange omloop. Ze deden er 12min06 over maar t was een gebeurtenis waar ze voor uren plezier aan hadden aan beleefd.
De kinderen van het 1ste, 2de en 3de leerjaar mochten ook hun tocht onder begeleiding rijden.
Zo reden de oudste kinderen van de lagere school door de Neerlandwijk.
En dan de koersen zelf. Bij de jeugd waren er 45 deelneemsters met 21 nieuwelingen en 24 juniores. Voldoende dus om iets te mogen verwachten op vlak van inhoud. Maar toen de Nederlandse Claudia Koster bij de op het einde van de 1ste ronde afstand begon te nemen was dat hét feit van de wedstrijd.
Er moesten 18 ronden van 2,5 km worden afgelegd rond de feestvierende Neerlandwijk. Héél korte ronden want in nauwelijks vier minuten legden ze een ronde af. Claudia Koster reed weg, keek niet om naar Anisha Vekemans uit Balen die alsnog mee wilde. Het lukte niet. Er volgden in de loop van de koers nog wel een paar pogingen met op 4 ronden van het einde bijvoorbeeld nog van Steffi Lodewyks (Mechelen) en weer Anisha Vekemans. Ook Céline Van Severen en Kaat Hannes lieten zich als achtervolgers even zien maar ondertussen reed Claudia al 1min50 voor hen uit. Ze deed het aan een vast tempo en gaf niemand echt geen schijn van kans. Ze won, verdiend haar tweede zege van het seizoen nadat ze al een zware wedstrijd in Herbeumont won.
Claudia Koster (NL) reed van start tot aankomst alleen vooruit. Aankomst van Claudia Koster.
Na het simpel verloop liep het ook nog verkeerd met de camera die de uitslag moest opnemen. Geen beeld van de aankomst te zien. Maar de mannen van WBV knutselden toch een uitslag in elkaar.
Bij de juniores werd Kaat Hannes 2de en haar ploeggenote bij het Beneluxteam Waasland, Sarah Inghelbrecht, werd 3de.
Kaat Hannes wint de spurt voor de 2de plaats voor de nieuweling Veerle Goossens en Sarah Inghelbrecht.
Bij de nieuwelingen was er geen discussie omtrent de overwinning van Veerle Goossens en ook niet voor de 2de plaats van Steffi Lodewyks. Als 3de kreeg Céline Van Severen de bloemen maar Jessy Druyts (Wilrijk) schrok zich een aap want zij was er van overtuigd 3de te zijn geworden. Maar sportief als ze was, maakte ze daar geen drama van. Al is het wel jammer want een foto stelde haar in het gelijk. Maar al bij al, chapeau voor de afgevaardigden van WBV die zonder enig beeld, toch een uitslag vorm konden geven.
Een verdiende slok voor Claudia Koster. Vermits er geen filmbeelden waren dan maar even kijken naar de fotobeelden bij Sarah Inghelbrecht.
41 ELITES.
Met een deelnemerslijst waarop 41 namen stonden van dames-elites hadden we zeker verwachtingen om getuige te kunnen zijn van een felle strijd om deze laatste wedstrijd van het seizoen te winnen. Maar vergeet het! Na een paar van de 36 en t was geen criterium!-af te leggen ronden was het ook hier al gebeurd.
Het was in de 4de ronde, na goed 10 km koers, dat Anja Nobus (Waardamme) en Patricia Thys (Opwijk) weg wandelden. Er was nog wel reactie van Kim Schoonbaert, Carine Potums en de Nederlandse Petra Dijkman vooraan in de groep maar daar ging geen sterkte van uit. Zeer verdienstelijk was het toen Lieve Koninckx van het Beneluxteam alleen op weg ging om een halve minuut te trachten weg te werken. Twee ronden hield ze het vol en nam dan weer plaats in het peloton.
Ondertussen reed het duo Nobus Thys goed samen en na 8 ronden bereikte ze de piek van 1 minuut. In de 11de ronde bracht Annelies Van Doorslaer de bende weer wat dichter maar t was toch valse hoop.
Anja Nobus en Patricia Thys in hun geslaagde vlucht. Cathérine Delfosse en Hannah Verhaeghe zetten de achtervolging in op het duo Nobus-Thys.
In de 16de ronde dan scheen er licht in de duisternis toen Cathérine Delfosse (Battice) en Hannah Verhaeghe (Assebroek) aan een achtervolging begonnen waar gengsters uitspatten. Voor het publiek, dat daar maar niks stond te doen dan naar Nobus-Thys te kijken, was het een verademing. Vooral omdat het tweetal steeds maar, ronde na ronde, dichterbij kwam. Ze waren gestart met een achterstand van 55 sec. Half koers reden ze op 45 sec en dan ging het snel: nog 25 sec in de 20ste ronde en in de 21ste reden ze de resterende 17 sec weg. We kregen vier leiders en nu was de koers zeker gereden want in de groep was het vakantiestemming, een toeristenuitstapje.
De vier leiders die de koers verder bepaalden en de enigen die de ganse wedstrijd mochten rijden: Verhaeghe, Delfosse, Nobus en Thys.
Maar zo zag veertiger Carine Potums (Londerzeel Beneluxteam Waasland) dat niet en zij stelde een voorbeeld door alleen in de achtervolging te gaan. Ook dat werd door het publiek enorm naar waarde geschat. Das koers leveren.
Carine Potums reed nog weg uit de groep en werd knap 5de.
Op vijf ronden van het einde reed het peloton zo ver achterop dat ze de laatste ronde moesten rijden. Het was Kelly Druyts (Wilrijk) die de spurt won en zo als 6dein de uitslag kwam.
Een ronde later mocht ook Carine Potums aan de laatste ronde beginnen en zij pakte nog een ereplaats als 5de. Spontaan steeg applaus op in de Neerlandwijk. En dan kwam nog de eindspurt die, zoals was verwacht, werd gewonnen door Cathérine Delfosse van het Lotto-Belisol Ladiesteam. Eerste zege in de laatste wedstrijd! Ze klopte Hannah Verhaeghe (2de), Anja Nobus (3de) en Patricia Thys (4de).
Het was Jos Van Laeken, de voorzitter van de Neerlandraad, die de bloemen mocht overhandigen aan de eerste drie. En eerlijk, t was jammer dat er geen vierde ruiker was voor Patricia Thys want zij heeft mee gezorgd dat deze wedstrijd toch een gelaat kreeg.
De eindspurt wordt ingezet: Delfosse neemt de leiding voor Verhaeghe en Nobus.
Tekst en fotos: flvdv
UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/09/2009
6. Peter Van der Stock 7. Bram Kesteleyn 8. Sammy Naessens 9. Christoph Mathu 10. Jimmy de Doncker 11. Davy Tytgat 12. Kevin Vancolen 13. Wim DHooghe 14. Tom Schotte 15. Nico Verwee 16. Peter Baele 17. Nils Schepens 18. Kristof Boonen 19. Kevin Uitendaele
Reeks B:
1. Nico DEBAES
2. Frans Van Gorp
3. Reinhard Callewier
4. Philippe Sey
5. Geert Marysse
6. Marnic De Waele 7. Nic Maes 8. Johan Vervaecke 9. Bart Feyers 10. Christ Dhaese 11. Henk Descamps 12. Kurt Loosveldt 13. Jacques Desauw.
WIELERCLUB JAN SNEL NEEMT AFSCHEID VAN TOM STREMERSCH !!!
WIELERCLUB JAN SNEL NEEMT AFSCHEID VAN TOM STREMERSCH !!!
Tom Stremersch bij de voorstelling van het seizoen 2009.
Zoals we reeds bij de voorbeschouwing van de wedstrijd van maandag 28 september in Kemzeke melden, zal het daar voor Tom Stremersch de laatste wedstrijd uit zijn carrière worden.
Ter gelegenheid daarvan zal zijn wielerclub na afloop van de koers een drink aanbieden in café De Zwaan, Kemzekedorp 40 (tegenover de kerk). Om 19u zal aan Tom een passend geschenk worden overhandigd.
Zijn ploegbestuurder Gaspard Van Peteghem:
-Tom heeft als profwielrenner een geslaagde loopbaan achter de rug.Hij reed bij de profs voor de ploegen van Vlaanderen 2000, Lotto en Het Landbouwkrediet.Hij bolde uit bij de Eliterenners zonder contract.
Gaspard Van Peteghem wil het afscheid van Tom Stremersch niet ongemerkt laten voorbijgaan en biedt namens het Jan Snel Team, de genodigden na afloop van de wedstrijd in Kemzeke, een drink aan.
Tekst en fotos: flvdv
Loopbaan bij de Profs vanTom Stremersch :
1995 Vlaanderen 2002 Eddy Merckx (Stagiair vanaf 01/09)
1996 Vlaanderen 2002 Eddy Merckx
1997 Vlaanderen 2002 Eddy Merckx
1998 Vlaanderen 2002 Eddy Merckx
1999 Vlaanderen 2002 Eddy Merckx
2000 Vlaanderen 2002 Eddy Merckx
2001 Vlaanderen T-Interim , 1 zege te Geetbets (Bel)
2002 Lotto Addecco
2003 Landbouwkrediet Colnago
Enkele uitslagen :
1992:1e in Keizer der Juniores Koksijde, Junioren (BEL)
1993 : 2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (BEL)
1e in Trofee van Vlaanderen Reningelst, Junioren (BEL)
MAANDAG 28 SEPTEMBER - MEMORIAL EDGARD DE MAERE TE KEMZEKE !!!
Maandag 28 september
TWEEDE ORGANISATIE VAN KEMZEKE KOERST VERDER: MEMORIAL EDGARD DE MAERE !!!
Wijlen Edgard De Maere die maandag 28 september in Kemzeke zijn Memorial krijgt.
In Stekene ligt een koers organiseren op maandag wel goed in de markt. Telkens is dat mooi ingekaderd in het kermisprogramma. Ook in Kemzeke is dat nu maandag 28 september weer zo. Maar het bijzondere is daar toch dat het amper de tweede organisatie is van Kemzeke Koers Verder of KKV. Een club die pas is opgericht nadat RODA (Recht Op Doel Af) er na een 55 jaar activiteit, mee stopte. Bijzonder is bovendien dat het een Memorial Edgard De Maere wordt of een terechte hulde aan de man die het wielerleven in het Waasland veel kleur gaf. Hij was trouwens de sterke hand in de Omloop van het Waasland voor profs. Een koers die de dag van vandaag nog steeds hoog in aanzien staat en wordt georganiseerd door zijn zoon Danny. Dé wedstrijd die in maart het wielerleven in de regio laat ontwaken.
LAATSTE KOERS VOOR TOM STREMERSCH
De eerste organisatie van KKV in juni was ook al een Memorial. Ook al een maandag! Toen werd de figuur van de in augustus 2008 overleden schepen van sport, André De Bliek, in herinnering gebracht. Een wedstrijd die 59 deelnemers aan de start kreeg en werd gewonnen door Tom Stremersch uit Meerdonk en dat in een sprint met elf. Die Tom Stremersch gebruikt nu de Memorial Edagrd De Maere Ereprijs Réno Martens om zijn afscheid te vieren. Hij rijdt zijn laatste wedstrijd.
Tom heeft bijna 20 jaar gekoerst en nam na zijn carrière het initiatief een politieopleiding te volgen. Zo kwam hij in het politiekorps van de zone Sint-Gillis- Stekene terecht. Hij woont wel in Meerdonk maar is wel afkomstig uit Belsele.
Stremersch, in mei 34 geworden, was prof van 1996 tot 2003 bij Vlaanderen-Eddy Merckx, Lotto-Addeco en Landbouwkrediet-Colnago. In 2003 nam hij ook deel aan de ronde van Italië. Hij behaalde één zege als prof (2000 in Geetbets) en werd ook 2de in de Grand Prix de Wallonie in 2001. Nu was hij in het Jan Snelteam ook een vaste pion.
Tom Stremersch won in juni de eerste koers van Kemzeke Koerst Verder. Maandag rijdt hij er zijn laatste zodat we kunnen zeggen: Tom Stremersch Koerst niet meer Verder.
De Memorial Edgard De Maere is eigenlijk niet nieuw want enkele jaren geleden waren er in Stekene centrum ook al een paar wedstrijden die onder die vlag werden gereden maar dan onder impuls van Danny De Maere. In wielermiddens was de geboorte van Kemzeke Koerst Verder wel een verrassing want de vrees was gegrond dat het in Kemzeke zou gedaan zijn met koersen nadat RODA er de brui aan gaf. Maar niets was minder waar en vrij snel werd de nieuwe club gedoopt met als stevige pyloon, schepen van Sport Réno Martens. De Memorial van maandag a.s. is trouwens ook de Ereprijs Réno Martens.
De 3 centrumcafés, De Zwaan, Malpertus en Den Bengel, uitgebreid met een aantal wielerenthousiastelingen zorgen ervoor dat Kemzeke blijft koersen !
De Memorial Edgard De Maere is een wedstrijd voor EZC en beloften van 117 km of 14 ronden langs Dorp-een deel van de Nationalestraat-Schoolstraat-Kemzekestraat-Loeverstraat-Aststraat-Gaverstraat-Heerweg-Vlasrootstraat en kruisen van de Provinciale Baan-Verbindingslaan-Regentiestraat en zo naar de aankomst in het Dorp.
De inschrijving vindt plaats in café Den Bengel; prijsuitreiking in café Malpertus. De start wordt gegeven om 15 u.
Schepen van Sport Réno Martens wens ereprijs maandag wordt gereden.
Het gemeentebestuur, de politie en de organisatoren hebben het concept bij de organisatie van de koersen in de zone, eens grondig aangepakt op vlak van de zorg voor meer veiligheid. Zo zal het voortaan niet meer mogelijk zijn in tegengestelde richting van de renners te rijden. Er wordt uiteraard wel voor een zinvolle omleiding gezorgd. In veel gemeenten had deze werkwijze zich al langer ingeburgerd.
Tekst en fotos: flvdv
DONDERDAG 01 OKTOBER - 15° LAND VAN WAES-EN REINAERTROUTE !!!
BELGISCHE
KONINKLIJKE POLITIESPORTKRING
POLITIESPORTBOND
REGIO ANTWERPEN
15° LAND VAN WAES- EN REINAERTROUTE 1 OKTOBER 2009
Beste wielervrienden,
Op 01.10.2009 organiseert de KPSRA voor de 15° keer haar rit door het Waasland en Oost-Zeeuws Vlaanderen.
Ook dit jaar is het de sluitingsrit van het wegseizoen "2009" van de BPSB.
Inschrijving vanaf 08.15 uur aan het clublokaal van Atletiek Volharding, Klapperstraat 103 te 9120 Beveren. (vòòr slagboom Sporthal / Zwembad links af). Vertrek in groep (onder begeleiding) om 09.30 uur.
Ruime parkeermogelijkheid is voorzien (Vertrekplaats 3-daagse De Panne)
We rijden 140 km met na 75 km een middagstop in Pannekoekenhuis t Kabouterke, Hof te Zandeplein 24 te Kloosterzande (NL),
Na afloop van de rit organiseren we samen met de TC Wielertoerisme onze 1° sluitings-BBQ van het wegseizoen (partners ook welkom !). Wie vóór 26.09.2009 inschrijft betaalt slechts 10 (te storten op rek. nr. 979-6333653-43 op naam van Pascal Bosman (vermeld uw naam !!!) Anders betaal je 12, maar dat maakt het ons (en de slager) wel moeilijk. Voor deze prijs krijg je : * 3 stukken vlees (BBQ-worst, rundssaté & kipfilet) * groentenbuffet, sausjes, brood & aardappelsla * Leden TC Wielertoerisme zullen enkele gratis consumpties ontvangen
Voor meer info kan je mij contacteren via mail (pascal.bosman@telenet.be) of op GSM nr. 0475/77.36.79
Bron: Pascal Bosman
UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/09/2009