.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    07-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/04/2019

    banner wbv

    Proficiat aan THOMAS SZKANDERA met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Thomas Szkandera 2019 

       Thomas Szkandera


    Zondag 07/04/2019 RONDE VAN VLAANDEREN (O) Men Elite World Tour - 267 km

    DEELNEMERS: 175 / OPGEVERS: 50 / TIJD: 6:18:49 / AFSTAND: 267KM
    1 BETTIOL ALBERTO EF EDUCATION FIRST ITA

    2 ASGREEN KASPER DECEUNINCK - QUICK – STEP DEN

    3 KRISTOFF ALEXANDER UAE TEAM EMIRATES NOR

    4 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    5 POLITT NILS TEAM KATUSHA ALPECIN GER

    6 MATTHEWS MICHAEL TEAM SUNWEB AUS

    7 NAESEN OLIVER AG2R LA MONDIALE

    8 VALVERDE ALEJANDRO MOVISTAR TEAM ESP

    9 BENOOT TIESJ LOTTO SOUDAL

    10 VAN AVERMAET GREG CCC TEAM

     

    07/04/2019 RONDE VAN VLAANDEREN (O) Women World Tour - 157,4 km

    DEELNEMERS: 142 / OPGEVERS: 42 / TIJD: 4:16:50 / AFSTAND: 159KM

    1 BASTIANELLI MARTA TEAM VIRTU CYCLING ITA

    2 VAN VLEUTEN ANNEMIEK MITCHELTON SCOTT NED

    3 LUDWIG CECILIE UTTRUP BIGLA DEN

    4 BERTIZZOLO SOFIA TEAM VIRTU CYCLING ITA

    5 VAN DIJK ELLEN TREK – SEGAFREDO NED

    6 NIEWIADOMA KATARZYNA CANYON / /SRAM RACING POL

    7 BLAAK CHANTAL BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM NED

    8 BRENNAUER LISA WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM GER

    9 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    10 PIETERS AMY BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM NED

    07/04/2019 KOERSEL (LB) Elite z.c./U23 - 101,2 km

    DEELNEMERS: 142 / OPGEVERS: 83 / TIJD: 2:13:2 / AFSTAND: 101.2KM

    1 WRIGHT FRED 100% ME GBR

    2 VAN MULDERS BRENT HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 STENUIT ROBIN VC AMATEUR ST QUENTIN

    4 VEREECKEN THOMAS LOTTO SOUDAL

    5 BORRA GILLES EFC-L&R-VULSTEKE

    6 EIKELAND KEN-LEVI NOR

    7 DE JONG TIMO NED

    8 HOLTER ÅDNE LILLEHAMMER CK NOR

    9 LARSÉN RICHARD SWE

    10 TIMMERMANS WARD WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.


    07/04/2019 RONDE VAN VLAANDEREN HERZELE (O) UCI Men Juniors - 136,3 km

    DEELNEMERS: 149 / OPGEVERS: 45 / TIJD: 3:20:30 / AFSTAND: 136.3KM

    1 LEVY WILLIAM BLUME TEAM NPV CARL RAS ROSKILDE DEN

    2 ANDRESEN TOBIAS LUND TEAM NPV CARL RAS ROSKILDE DEN

    3 CORVAISIER ANTONIN DIRECT ENERGIE FRA

    4 VANDENBULCKE ALEX ZANNATA-GALLOO TEAM

    5 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 DECLERCK JELLE GAVERZICHT-BE-OKAY

    7 VANGHELUWE WARRE GAVERZICHT-BE-OKAY

    8 CLYNHENS TOON VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DEWEIRDT SIEBE MAES CT GLABBEEK

    10 DE PRETTO DAVIDE TEAM TREVISIO ITA

     

    07/04/2019 DILSEN (ROTEM) (LB) Juniores - 72 km

    DEELNEMERS: 95 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 1:43:37 / AFSTAND: 72KM

    1 MIRZOJEV ARTJOM CFC SPORDIKLUBI EST

    2 STIPPELMANS TOON WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 KURITS JOONAS REIN TAARRAMAE- EST

    4 LOOTUS STEFAN KUUSALU- EST

    5 TREIMUTH HENRI VILJANDI- EST

    6 VAN ROOSBROECK JAN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 MAES JUUL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 KLYVER HJALMAR CYKELKLUBBEN BURE SWE

    9 VOOL TOOMAS VILJANDI- EST

    10 OESTENSEN ANDREAS LILLEHAMMER CK NOR

    23 BROUWERS EMILE

    07/04/2019 KOERSEL (LB) Nieuwelingen - 66 km

    DEELNEMERS: 84 / OPGEVERS: 41 / TIJD: 1:39:14 / AFSTAND: 66KM

    1 THOMAS SZKANDERA uit Tielrode VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 POELMANS BOB ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BERNARD THIBAUT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 MARTOCCHIA ALESSANDRO SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 VANHAMOND JORRIT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 SWENNEN TIJL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VERSTAPPEN DRIES MAES CT GLABBEEK

    9 PLACE MAXENCE TEAM GEO-THERM - SCV MARCHOVELETTE ASBL

    10 LAURENT LUCAS CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    56553657_10212002603614258_354068655681568768_n 

    07-04-2019 om 19:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ERPE MERE VAN ZATERDAG 06/04/2019

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ERPE MERE VAN ZATERDAG 06/04/2019     


    Zaterdag 06/04/2019 ERPE MERE (O) Elite z.c./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 167 / OPGEVERS: 46 / TIJD: 1:54:40 / AFSTAND: 84KM

    1 COBBAERT ROBBY VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 VEREECKEN THOMAS LOTTO SOUDAL

    3 VAN BOVEN LUCA GM RECYCLING TEAM

    4 VERHAEGEN TOM GM RECYCLING TEAM

    5 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 BASTIAENS AYCO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    7 ROGIER STEF DAVO UNITED CYCLING TEAM

    8 VAN IMPE KEVIN S-BIKES BODHI CYCLING

    9 DESMECHT DAVID S-BIKES BODHI CYCLING

    10 MOORS OLIVER VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM GBR

    24 DRUYTS GERRY 29 FRANSSENS YANNICK

    799

    684

    689

    708

    357

    327

    030

    001



                                                                                  
    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    07-04-2019 om 14:00 geschreven door kenny


    06-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/04/2019

    banner wbv

    Zaterdag 06/04/2019 ERPE MERE (O) Elite z.c./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 167 / OPGEVERS: 46 / TIJD: 1:54:40 / AFSTAND: 84KM

    1 COBBAERT ROBBY VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 VEREECKEN THOMAS LOTTO SOUDAL

    3 VAN BOVEN LUCA GM RECYCLING TEAM

    4 VERHAEGEN TOM GM RECYCLING TEAM

    5 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 BASTIAENS AYCO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    7 ROGIER STEF DAVO UNITED CYCLING TEAM

    8 VAN IMPE KEVIN S-BIKES BODHI CYCLING

    9 DESMECHT DAVID S-BIKES BODHI CYCLING

    10 MOORS OLIVER VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM GBR

    24 DRUYTS GERRY 29 FRANSSENS YANNICK

     

    06/04/2019 WORTEGEM-PETEGEM (O) Elite z.c./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 175 / OPGEVERS: 61 / TIJD: 2:50:15 / AFSTAND: 120KM

    1 COMMEYNE DAVY WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 LINDGREN EMIL RYSKA POSTEN SK SWE

    3 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    4 CAETHOVEN STEVEN DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    5 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    6 VAN DYCK WESLEY VETRAPO CYCLING TEAM

    7 VAN DEN BOSSCHE ANGELO NANO DEVELOPMENT TEAM

    8 LAMMERTYN FOEKE SHIFTING GEARS KERMESSE

    9 VAN DER BEKEN AARON EFC-L&R-VULSTEKE

    10 HOUTTEMAN NICO GM RECYCLING TEAM

    13 MEUL ROBBY

     

    06/04/2019 ZUTENDAAL (LB) Elite z.c./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 164 / OPGEVERS: 68 / TIJD: 2:38:11 / AFSTAND: 117KM

    1 KONIJN ALEXANDER WEST-FRISIA NED

    2 HILLEN MICHIEL HUBO - TITAN CARGO CT

    3 VERNON ETHAN TEAM INSPIRED GBR

    4 LOENDERS GLENN MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT

    5 HEYNS NILS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 VAN BROEKHOVEN BRAM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VERBEEK WOUT TEAM WILIER-FORCE

    8 BRAMS TIM STAGECO CYCLING TEAM

    9 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    10 WRIGHT FRED TEAM INSPIRED GBR

     

    06/04/2019 ZUTENDAAL (LB) Nieuwelingen - 65 km

    DEELNEMERS: 76 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 1:38:32 / AFSTAND: 65KM

    1 THONNON SENNE SPORT EN MOEDIG GENK

    2 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 JASTRAB MEGAN CANNIBAL TEAM USA

    4 VERSTAPPEN DRIES MAES CT GLABBEEK

    5 HEREMANS JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MARTOCCHIA ALESSANDRO SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DEWIL BAPTISTE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 BOECKX SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 TAK MORENO DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    10 WERTZ HUGO VELO CLUB ARDENNES

    18 HOOFTMAN ILAN

     

    06/04/2019 BEVEREN-WAAS (O) Nieuwelingen - 59,4 km

    DEELNEMERS: 108 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 1:22:14 / AFSTAND: 59.4KM

    1 LETEN INIAS K.V.C. DEINZE VZW

    2 SLAETS YORICK AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN HOLLEBEKE MILAN ZANNATA-GALLOO TEAM

    4 VERMEULEN ARTHUR VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 BERTELS LENNERT DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 DELRUE MAXIM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DE BAETS JARNO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DE MOORTEL MILAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN GUCHT YORAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 STERCK JOPPE 14 JORIS ROBBE 16 BLOMMAERT SANDER 24 FIERENS RUBEN 26 VAN ROYEN NICK

    06-04-2019 om 20:13 geschreven door kenny


    03-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 03/04/2019

    banner wbv

    Woensdag 03/04/2019 DWARS DOOR VLAANDEREN WAREGEM (W) Men Elite World Tour - 179,5 km

    DEELNEMERS: 175 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 4:05:54 / AFSTAND: 182.6KM

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 TURGIS ANTHONY DIRECT ENERGIE FRA

    3 JUNGELS BOB DECEUNINCK - QUICK – STEP LUX

    4 PÖSTLBERGER LUKAS BORA – HANSGROHE AUT

    5 BENOOT TIESJ LOTTO SOUDAL

    6 ROWE LUKE TEAM SKY GBR

    7 VAN POPPEL DANNY TEAM JUMBO – VISMA NED

    8 LAMPAERT YVES DECEUNINCK - QUICK - STEP

    9 LAPORTE CHRISTOPHE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA

    10 HAUSSLER HEINRICH BAHRAIN – MERIDA AUS

    19 NAESEN OLIVER 34 VAN HOECKE GIJS 86 NAESEN LAWRENCE

     

    03/04/2019 DWARS DOOR VLAANDEREN WAREGEM (W) UCI Women Elite - 106 km

    DEELNEMERS: 145 / OPGEVERS: 42 / TIJD: 2:42:34 / AFSTAND: 106KM

    1 VAN DIJK ELLEN TREK – SEGAFREDO NED

    2 BASTIANELLI MARTA TEAM VIRTU CYCLING ITA

    3 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    4 CECCHINI ELENA CANYON / /SRAM RACING ITA

    5 GUTIERREZ RUIZ SHEYLA MOVISTAR TEAM ESP

    6 DE VUYST SOFIE PARKHOTEL VALKENBURG

    7 VAN VLEUTEN ANNEMIEK MITCHELTON SCOTT NED

    8 LONGO BORGHINI ELISA TREK – SEGAFREDO ITA

    9 LIPPERT LIANE TEAM SUNWEB GER

    10 NIEWIADOMA KATARZYNA CANYON / /SRAM RACING POL

    50 HANNES KAAT

    03-04-2019 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 03/04/2019

    walsoorden 1walsoorden

    Onder leiding van Jurgen De Witte en Branko Lauwers  vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t rond punt einde Kasteeldreef te Beveren 15 POLDERRENNERS voor de 1ste zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Na de regenval net voor de middag was het gelukkig overal droog en dat bleef zo gans de midweek duurtraining. De kopman van de dag was ‘Jurgen De Witte’ die op de tegenwind zeer goed werk leverde met als resultaat na 2 uur een gemiddelde van 37 km/h, hij werd bijgestaan door ondergetekende en de andere sterke kopmannen. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    36,3 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Jurgen De Witte , Walter Meseure , Guy Smet , Glenn Van Hautekerke , Wim Heyndrickx , Dirk Bryssinckx , Annemie Van Nespen , Chris Van De Vijver , Kristoff Heyns , Bryan Cap , Branko Lauwers , Pascal Franckaert , Jochem Smet , Sven Cools en Kenny Janssens.

    zomergroepstraining beveren 2017

    03-04-2019 om 19:58 geschreven door kenny


    31-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/03/2019

    banner wbv

    Zondag 31/03/2019 GENT-WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS (W) WORLD TOUR MEN ELITE 250 km

    Deelnemers: 175 / Opgevers: 97 / Tijd: 5:26:8 / afstand: 249.5km

    1 KRISTOFF Alexander UAE TEAM EMIRATES NOR

    2 DEGENKOLB John TREK – SEGAFREDO GER

    3 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    4 VAN DER POEL Mathieu CORENDON – CIRCUS NED

    5 VAN POPPEL Danny TEAM JUMBO – VISMA NED

    6 PETIT Adrien DIRECT ENERGIE FRA

    7 TRENTIN Matteo MITCHELTON SCOTT ITA

    8 SELIG Rüdiger BORA – HANSGROHE GER

    9 MOHORIC Matej BAHRAIN – MERIDA SLO

    10 DEBUSSCHERE Jens TEAM KATUSHA ALPECIN

    20 VAN AVERMAET Greg

     

    31/03/2019 GENT-WEVELGEM KATTEKOERS (W) UCI MEN U23 173,8 km

    DEELNEMERS: 150 / OPGEVERS: 114 / TIJD: 4:05:8 / AFSTAND: 174KM

    1 RUTSCH JONAS GERMANY GER

    2 LEKNESSUND ANDREAS NORWAY NOR

    3 REYNDERS JENS BELGIUM

    4 SCOTT ROBERT GREAT BRITAIN GBR

    5 BEULLENS CEDRIC CYCLING VLAANDEREN

    6 FOUCHE JAMES NEW ZEALAND NZL

    7 FOSS TOBIAS S. NORWAY NOR

    8 CASTRIQUE JONAS WALLONIE

    9 GAMPER PATRICK AUSTRIA AUT

    10 SUTER JOEL SWITZERLAND SUI

     

    31/03/2019 MEER (HOOGSTRATEN ) (A) ELITE Z.C./U23 115,7 km

    Deelnemers: 157 / Opgevers: 63 / Tijd: 2:37:6 / afstand: 115.7km

    1 CAETHOVEN Steven DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    2 BOUTS Jordy EFC-L&R-VULSTEKE

    3 VAN BOKHOVEN Ramon WV DE JONGE RENNER NED

    4 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    5 SEGERS Joren HUBO - TITAN CARGO CT

    6 PEMEN Diederik PRORACE - URBANO CYCLING TEAM

    7 JACOBS Pieter HUBO - TITAN CARGO CT

    8 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 HAEST Tom

    10 VAN OIRSCHOT Pieter HET SNELLE WIEL NED

     

    31/03/2019 SINT-TRUIDEN (LB) ELITE Z.C./U23 120 km

    Deelnemers: 165 / Opgevers: 41 / Tijd: 2:41:25 / afstand: 120km

    1 HILLEN Michiel HUBO - TITAN CARGO CT

    2 DE WINTER Gordon GM RECYCLING TEAM

    3 VERNON Ethan UK TRACK ACCREDITATION GBR

    4 BROWN Jim ZEEUWS VLAANDEREN GBR

    5 GEUENS Alexander ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 NEVENS Tibo HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 BOMBOI Davide HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 LOENDERS Glenn MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT

    9 STENUIT Robin VC AMATEUR ST QUENTIN

    10 DEVOS Han HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

     

    31/03/2019 WIJNENDALE - TORHOUT (W) ELITE Z.C./U23 116 km

    Deelnemers: 153 / Opgevers: 49 / Tijd: 2:39:7 / afstand: 116km

    1 VERRAES Benjamin VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 SLOCK Liam GM RECYCLING TEAM

    3 CLAUW John-Ross VIND! CYCLING PROJECT

    4 MARIT Arne LOTTO SOUDAL

    5 MAES Jo DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    6 VERCAMST Wesley HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 COBBAERT Robby VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 BREYNE Jonathan GAVERZICHT-BE-OKAY

    9 D´HEYGERE Gil GM RECYCLING TEAM

    10 VERHOFSTADT Thibau GM RECYCLING TEAM


    31/03/2019 GENT-WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS (W) WORLD TOUR WOMEN ELITE 137 km

    Deelnemers: 143 / Opgevers: 42 / Tijd: 3:33:34 / afstand: 137km

    1 WILD Kirsten WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM NED

    2 WIEBES Lorena PARKHOTEL VALKENBURG NED

    3 PATERNOSTER Letizia TREK – SEGAFREDO ITA

    4 BASTIANELLI Marta TEAM VIRTU CYCLING ITA

    5 PIETERS Amy BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM NED

    6 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    7 BALDUCCI Michela AROMITALIA - BASSO BIKES – VAIANO ITA

    8 CECCHINI Elena CANYON / /SRAM RACING ITA

    9 BALSAMO Elisa VALCAR CYLANCE CYCLING ITA

    10 CAVALLI Marta VALCAR CYLANCE CYCLING ITA

     

    31/03/2019 GENT-WEVELGEM (W) UCI MEN JUNIORES 120,6 km

    DEELNEMERS: 142 / OPGEVERS: 51 / TIJD: 2:53:50 / AFSTAND: 120KM

    1 SIMMONS QUINN USA

    2 ASKEY LEWIS GREAT BRITAIN GBR

    3 WATSON SAMUEL GREAT BRITAIN GBR

    4 TULETT BEN GREAT BRITAIN GBR

    5 LØLAND SAKARIAS KOLLER NORWAY NOR

    6 MARTHE NICOLAS WALLONIE

    7 PICCOLO ANDREA ITALY ITA

    8 TIBERI ANTONIO ITALY ITA

    9 BALLERSTEDT MAURICE GERMANY GER

    10 ARRIETA LIZARRAGA IGOR SPAIN ESP

    31-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/03/2019

    banner wbv

    Zondag 31/03/2019 GENT-WEVELGEM (W) UCI WOMEN JUNIORES 70,8 km

    Deelnemers: 129 / Opgevers: 17 / Tijd: 1:50:43 / afstand: 71.6km

    1 BACKSTEDT Elynor GREAT BRITAIN GBR

    2 JASTRAB Megan USA

    3 SPAPEN Nina DISTRICT LIMBURG KNWU NED

    4 OLAUSSON Wilma TEAM RYTGER CYCLING SWE

    5 CLOUSE Katie USA

    6 RIJNBEEK Maud NETHERLANDS NED

    7 VAN DER PEET Fleur DISTRICT ZUID KNWU NED

    8 NENADOVIC Kristina FRANCE FRA

    9 GEDRAITYTE Akvile LITHUANIA LTU

    10 VAN ROOIJEN Eline DISTRICT MIDDEN KNWU NED

     

    31/03/2019 NEERIJSE (VB) JUNIORES 84 km

    Deelnemers: 141 / Opgevers: 58 / Tijd: 2:04:59 / afstand: 84km

    1 VERSTAPPEN Tijs MAES CT GLABBEEK

    2 VAN TRICHT Floris BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    3 COQUERET Louis VAN RYSEL AG2R FRA

    4 VAN EETVELT Lennert BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    5 ROELEN Jaap WV DE JONGE RENNER NED

    6 DE NEVE Tomas ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 CRAPS Lars BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    8 WALLYN Tibo MAES CT GLABBEEK

    9 HJØRNEVIK Andreas TEAM NTG NOR

    10 CLYNHENS Toon VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 COSYNS Milan

     

    31/03/2019 GENT-WEVELGEM (W) INTERCLUB NIEUWELINGEN BEKER VAN BELGIË 70,8 km

    Deelnemers: 112 / Opgevers: 21 / Tijd: 1:48:1 / afstand: 70.8km

    1 DETALLE Noah VELO CLUB ARDENNES

    2 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 POELMANS Bob ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VAN GUCHT Yoran AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 MARTOCCHIA Alessandro SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 LAMBRECHT Michiel ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 KEMPINAIRE Théo BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    8 DAXHELET Louis CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 SEGAERT Alec GAVERZICHT-BE-OKAY

    10 VAN RAEMDONCK Cédric AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 DE MEESTER Milan

    Thomas Skandera 


    31/03/2019 GENT-WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS (W) DAMES NIEUWELINGEN 44 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:10:13 / AFSTAND: 44KM

    1 BACKSTEDT JANE ZOE BACKSTEDT/HOTCHILLEE GBR

    2 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 HENDRICKX JULIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 ARENS MAUREEN WCL BERGKLIMMERS NED

    6 VAN DER MOLEN YULI ZWC DTS ZAANDAM NED

    7 VAN DER WOLF BABETTE CYCLINGTEAM FLAKKEE NED

    8 SOUREN SCARLETT WCL BERGKLIMMERS NED

    9 VEENHOVEN NIENKE ZWC DTS NED

    10 UIJEN ELISE WVSCHIJNDEL NED

     

    31/03/2019 KNESSELARE (O) NIEUWELINGEN 54 km

    Deelnemers: 81 / Opgevers: 2 / Tijd: 1:26:1 / afstand: 54km

    1 HULSMANS Senne SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 GRYGOWSKI Hubert UKS COPERNICUS CCC/ SMS TORUN POL

    3 RATAJCZAK Dominik UKS COPERNICUS CCC/SMS TORUN POL

    4 STERCK Joppe AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DE ZUTTER Jonas KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 BASTIAENS Thibo AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 LOWIE Théo ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 SLAETS Yorick AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DALLE Jens WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 LEMMENS Jarne AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 DE BAETS Jarno 15 FIERENS Ruben 16 VAN ROYEN Nick 22 BLOMMAERT Lars

     

    31/03/2019 WERKEN (W) NIEUWELINGEN

    Deelnemers: 53 / Opgevers: 3 / Tijd: 1:48:20 / afstand: 66km

    1 TAILDEMAN Emile VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DELAERE Noah ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 ARTHUR Flament TEAM AVESNOIS FRA

    4 DE COSTER Jani CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 LANNOO Koen VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 BOGAERT Louis GAVERZICHT-BE-OKAY

    7 VANHOUTTEGHEM Milan GAVERZICHT-BE-OKAY

    8 CLAUW Thibo ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 DEWULF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VERSTICHELE Noah ZANNATA-GALLOO TEAM

    31-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/03/2019

    banner vwf 2017

    Zondag 31 Maart 2019 - IMPE (9340)


    Uitslag VWF 31-03-2019

    31-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/03/2019

    banner waod 1

     

    Proficiat aan MICHAËL APERS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.C2 !!!

    Proficiat aan JEAN-PIERRE WAUTERS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.D2 !!!


    Apers Michaël 2019   Cocquyt Patrick 2019   Wauters Jean-Pierre 2019

            Michaël Apers 
                   Patrick Cocquyt            Jean-Pierre Wauters

     

    Zondag 31 Maart 2019 – TEMSE (9140)

     

    Cat.A - 70,8 km - 51 deelnemers

    1-MICHAËL APERS (Bazel)

    2-Claes Jorg

    3-Van Raemdonck Kevin

    4-Vermeiren Tom

    5-Buysse Lennert

    6-Michels Kenny

    7-Deconinck Laurens

    8-Vranken Vince

    9-Goossens Sam

    10-Verwee Nico

    11-Verbeke Stijn-12-Van Rooy Matthias-13-Cockx Sem-14-Maes Bram-15-Wytinck Niels-16-Wijnstra Jacob-17-Van Sante Tristan-18-Vermeulen Steven-19-Mertens Neel-20-Ulens Thijs-21-De Beule Sam-22-Quirynen Jasper-23-Sullivan Joseph-24-Jansen Simon-25-Heyns Kristoff-26-Henkens Jelle-27-Cools Sven-28-Benoy Maxim-29-Heirbaut Tony-30-Buyl Maxim-31-De Leenheer Tom-32-Maes Vincent-33-Vermassen Jens-34-De Rycke Michiel-35-Bogaert Sammy-36-Van Gaeveren Gunter-37-Decabooter Jens-38-Maes Jef-39-Brijs Gert-40-Serverius Jonas-41-Van Keer Tahlon-42-Bolle Andy-43-Grysolle Sam-44-Vossaert Matthias-45-Smet Jochem-46-Baert Giovanni-47-Weemaes Filip-48-Szmytka Rafal-49-Opsomer Enzo-50-Suykerbuyk Ben-51-Vertommen Jeff

    3W3A6247 

    3W3A6204

    Cat.B - 64,9 km - 49 deelnemers

    1 Mercken Kenneth (Ukkel)
    2 Pauwels Vital 
    3 de Koning Michel 
    4 Smet Guy 
    5 Maes Peter 
    6 De Vlieger Sven 
    7 Van Rijckeghem Steven 
    8 Roskam Andy 
    9 Christiaens Dave 
    10 Biesemans Gunther 
    11 Torfs Robby 12 Lampaert Philippe 13 Sabo Pedro 14 Demaertelaere Dennis 15 Dedulle Bart 16 Van Roeyen Dave 17 Van Hautekerke Glenn 18 Verlinden Sven 19 De Laender Steven 20 Bolsens Kris 21 Dhondt Gunter 22 De Block Kris 23 De Waele Kris 24 Heyman Kurt 25 Harteloh Martijn 26 Everaert Angelo 27 Ally Bart 28 Hens Tom 29 De Proost Jim 30 Arena Lorenzo 31 Claeys Kurt 32 Denier Ronny 33 Van Osselaer Tommy 34 Van Drom Giovanni 35 Segers Daniel 36 Hens Paul 37 Van Himst Patrick 38 Dela Montagne Philippe 39 Verbeken Kurt 40 Van Den Neste Johan 41 Van Raemdonck Robby 42 Bastiaen Fabian 43 Luyten Raf 44 Van Esbroeck Sven 45 Lauwers Bart 46 Lemmens Christophe 47 Baert Giovanni 48 Brijs Gert 49 Verhulst Koen

    3W3A5997

    3W3A5969

    Cat.C1 - 53,1 km - 25 deelnemers

    1 Van Holderbeke Frank (Zomergem)
    2 Van De Perre Lieven 
    3 Verschueren Ivan 
    4 Vermote Patrick 
    5 Brabants Bruno 
    6 Primo Gino 
    7 Goolaerts Alain 
    8 Van Pachterbeke Patrick 
    9 Heremans Gert 
    10 Pintens Noël 
    11 Delplanque Bart 12 Smet Luc 13 Thomas Kris 14 Moens Patrick 15 Rabout Rudi 16 Heyndrickx Wim 17 D'Hondt Erwin 18 Van Den Broeck Alain 19 Lecluyse Denis 20 Oliebos Koen 21 Verheyden Johan 22 Rizzo Claudio 23 Pauwels Nico 24 De Ben Mark 25 Soetens Chris

    3W3A5752 

    3W3A5713

    Cat.C2 - 53,1 km - 17 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2 Rents Ronald 
    3 Winandy Wim 
    4 Vangenechten Freddy 
    5 Goolaerts Dirk 
    6 Gort Ronald 
    7 Suys Frank 
    8 Leuntjens Kurt 
    9 De Pauw Dirk 
    10 Meyvis Serge 
    11 Van Loy Eddy 12 Cosijn Ronny 13 Lust Denis 14 Smet Geert 15 Vaneberg Mike 16 Van Linden Hugo 17 Swiggers Ferdi

    3W3A5711 

    Cat.D1 - 47,2 km - 16 deelnemers

    1 Vanopstal Eddy (Mol)
    2 Paridaens Ronny 
    3 Van Eyndt Jozef 
    4 Reniers Tony 
    5 De Coninck Danny 
    6 De Baets Johan 
    7 Struyf Raoul 
    8 Bath Mick 
    9 Polfliet Danny 
    10 Willems Noël 
    11 Geerts Christiaan 12 Cornette Freddy 13 Dupont Guido 14 Dom André 15 van Rijsbergen John 16 Tummeleer Dirck

    3W3A5556 

    Cat.D2 - 47,2 km - 19 deelnemers

    1 JEAN-PIERRE WAUTERS (Moerzeke) 65+
    2 de Waal Wim 

    3 De Leersnyder Florent (Oostrozebeke) 70+
    4 Vyncke Wilfried 
    5 Van Renterghem Patrick 
    6 Vandermeulen Jos 
    7 Luyten Felix 
    8 Coudyzer Theo 
    9 Vyvey Julien 
    10 Coppers François 
    11 Demiddel Ronny 12 Devadder Andre 13 De Roos Willy 14 Lawson Mike 15 Corthier Wily 16 Brijs Willy 17 Jansegers Freddy 18 Robijns Robert 19 Vandenheuvel Gilbert

    3W3A5559


    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    31-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    30-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/03/2019

    banner wbv

    Zaterdag 30/03/2019 ANZEGEM (W) ELITE Z.C./U23 115,7 km

    DEELNEMERS: 166 / OPGEVERS: 56 / TIJD: 2:38:57 / AFSTAND: 115.7KM

    1 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    2 VERMEER TOM TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT NED

    3 WYDOOGHE JARON GM RECYCLING TEAM

    4 COBBAERT ROBBY VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 VAHTRA NORMAN EST

    6 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    7 VANDROMME ALESSANDRO GM RECYCLING TEAM

    8 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    9 BAELE BEN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 DE NEVE JOERIK VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    17 SMET JONAS 34 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 72 THYS JOREN

     

    30/03/2019 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) ELITE Z.C./U23 111 km

    DEELNEMERS: 167 / OPGEVERS: 41 / TIJD: 2:26:25 / AFSTAND: 111KM

    1 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    2 ANDERSSON EMIL SWE

    3 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    4 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    5 CONSTANT KENNY GAVERZICHT-BE-OKAY

    6 BORRA GILLES EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VANDEPUTTE JONAS GAVERZICHT-BE-OKAY

    8 DREGE ANDRÉ LILLEHAMMER CK NOR

    9 GRESSIER MAXIME BAGUET MIBA INDULEK DERITO CT FRA

    10 BLOUWE LOUIS EFC-L&R-VULSTEKE

     

    30/03/2019 PUTTE (A) ELITE Z.C./U23 120 km

    DEELNEMERS: 162 / OPGEVERS: 49 / TIJD: 2:35:10 / AFSTAND: 120KM

    1 ADOMAITIS ROJUS KLAIPEDA CYCLING TEAM LTU

    2 HEYNS NILS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 HAEMELS BAVO HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 BOUTS JENS EFC-L&R-VULSTEKE

    6 LOENDERS GLENN MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT

    7 BROOS ALAIN ALLINQ-KRUSH-IJSSELSTREEK CT NED

    8 LAUWENS FEDDRIK PRORACE - URBANO CYCLING TEAM

    9 MERTENS TOM VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 DOCKX KRISTOF STAGECO CYCLING TEAM

    17 WIELANDT SVEN

     

    30/03/2019 KORTEMARK (W) JUNIORES 92,4 km

    DEELNEMERS: 138 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:13:59 / AFSTAND: 92.4KM

    1 STEVENS DAAN DAVO UNITED CYCLING TEAM

    2 KORSNES MARCUS -NORGES CYCKLEFORBUND NOR

    3 VERCAUTEREN THOMAS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 MARZEC ADRIAN UKS COPERNICUS-CCC-SMS POL

    5 VAN POPPEL SÉBASTIEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VANDENBORRE MATHIAS SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM

    7 HVESSER BREIN SINDRE BÆRUM OCK NOR

    8 DEKIEN SANDER WIELERTEAM IEPER

    9 SCHURGERS STEF SPORT EN MOEDIG GENK

    10 VANSTEENKISTE JOSHUA VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 DE CLEEN WOUTER 14 SMET JORRE 15 VAN BUYNDER THIBAUD 32 LEFEVRE RUBEN

     

    30/03/2019 ROTSELAAR (VB) NIEUWELINGEN 64 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 1:42:17 / AFSTAND: 64KM

    1 VAN GENECHTEN JELLE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 RATAJCZAK DOMINIK UKS COPERNICUS CCC/SMS TORUN POL

    3 GRYGOWSKI HUBERT UKS COPERNICUS CCC/ SMS TORUN POL

    4 DE BEUCKELEER SEPPE HERMANS CYCLING TEAM

    5 NIJS VIKTOR MAES CT GLABBEEK

    6 KORNIAK SZYMON UKS COPERNICUS CCC/SMS TORUN POL

    7 VERSTAPPEN DRIES MAES CT GLABBEEK

    8 MARCINIAK MARCIN UKS COPERNICUS CCC/SMS TORUN POL

    9 DEWIL BAPTISTE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 GEHRKE PAUL RC MUSKETIER WUPPERTAL E. V. GER

    30-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    29-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/03/2019

    banner wbv

    Vrijdag 29/03/2019 E3 BINCKBANK CLASSIC (W) WORLD TOUR MEN ELITE

    DEELNEMERS: 175 / OPGEVERS: 76 / TIJD: 4:46:5 / AFSTAND: 203.9KM

    1 ŠTYBAR ZDENEK DECEUNINCK - QUICK – STEP CZE

    2 VAN AERT WOUT TEAM JUMBO - VISMA

    3 VAN AVERMAET GREG CCC TEAM

    4 BETTIOL ALBERTO EF EDUCATION FIRST ITA

    5 JUNGELS BOB DECEUNINCK - QUICK – STEP LUX

    6 POLITT NILS TEAM KATUSHA ALPECIN GER

    7 TRENTIN MATTEO MITCHELTON SCOTT ITA

    8 NAESEN OLIVER AG2R LA MONDIALE

    9 SÜTTERLIN JASHA MOVISTAR TEAM GER

    10 HIRSCHI MARC TEAM SUNWEB SUI

    66 STEELS STIJN 71 NAESEN LAWRENCE

    3W3A5173

    3W3A5169

    3W3A5082

    3W3A5017



    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    29-03-2019 om 20:27 geschreven door kenny


    28-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 28/03/2019

    banner wbv

    Donderdag 28/03/2019 BRUGGE-DE PANNE (W) WORLD TOUR WOMEN ELITE

    DEELNEMERS: 118 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 3:13:7 / AFSTAND: 134.4KM

    1 WILD KIRSTEN WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM NED

    2 WIEBES LORENA PARKHOTEL VALKENBURG NED

    3 KOPECKY LOTTE LOTTO SOUDAL LADIES

    4 LEPISTÖ LOTTA PAULIINA TREK – SEGAFREDO FIN

    5 ANDERSEN SUSANNE TEAM SUNWEB NOR

    6 BALSAMO ELISA VALCAR CYLANCE CYCLING ITA

    7 BASTIANELLI MARTA TEAM VIRTU CYCLING ITA

    8 FAHLIN EMILIA FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE SWE

    9 SIERRA ARLENIS ASTANA WOMEN´S TEAM CUB

    10 VOS MARIANNE CCC – LIV NED

    28-03-2019 om 19:27 geschreven door kenny


    27-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/03/2019

    banner wbv

    Woensdag 27/03/2019 BRUGGE-DE PANNE (W) WORLD TOUR MEN ELITE

    DEELNEMERS: 166 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 4:36:32 / AFSTAND: 200.3KM

    1 GROENEWEGEN DYLAN TEAM JUMBO – VISMA NED

    2 GAVIRIA RENDON FERNANDO UAE TEAM EMIRATES COL

    3 VIVIANI ELIA DECEUNINCK - QUICK – STEP ITA

    4 BOUHANNI NACER COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA

    5 JULES JUSTIN WALLONIE BRUXELLES FRA

    6 HALVORSEN KRISTOFFER TEAM SKY NOR

    7 VAN GENECHTEN JONAS VITAL CONCEPT - B&B HOTELS

    8 MEZGEC LUKA MITCHELTON SCOTT SLO

    9 NIZZOLO GIACOMO TEAM DIMENSION DATA ITA

    10 TEUNISSEN MIKE TEAM JUMBO – VISMA NED

    14 NAESEN LAWRENCE 21 VAN STAEYEN MICHAËL 105 WEEMAES SASHA 106 VAN HECKE PREBEN 114 STEELS STIJN

    27-03-2019 om 18:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 27/03/2019

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Dirk Bryssinckx en Bert De Coster vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 45 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Het was vandaag de laatste wintertraining en dat zorgde blijkbaar voor een mooie opkomst. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 92 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 108 km, het gemiddelde was goed voor 35,7 km/h. Volgende week de eerste zomer duurtraining !!!


    Reden mee vandaag :
     Dirk Trogh , Sven Cools , Frank Van Assche , Bert De Coster , Jan Vlegels , William Despeels , Dirk Bryssinckx , Walter Verhelst , Philip Van Havenbergh , Laurens Deconinck , Steven Van Houte , Sybren Van Houte , Guy Smet , Glenn Van Hautekerke ,  Michael Apers , Franky De Witte , Alex Goossens , Dave Van Roeyen , Luc Goossens , Ludwig De Bock , Hugo Martens , Pieter Covents , Cornelis Van Der Haeven , Annemie Van Nespen , Gaston Pieters , Malou Van Hooste , Tom Verhulst , Leo Mares , Kris Cornelis , Yannick Mertens , Hans Vergauwen , Jurgen De Witte , Patrick Van Der Vekens , Bert de Caluwe , Sam Strybos , Mister X , Branko Lauwers , Koen Duym , Anaconda , Kenny De Permentier , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , ?? en Kenny Janssens.

    27-03-2019 om 18:31 geschreven door kenny


    26-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THOMAS DE GENDT BOEKT 1°SEIZOENZEGE IN CATALONIË !!!

    Thomas De Gendt zegeviert in Catalonië na een straffe solo en boekt 1ste Seizoenszege !!!


    Thomas De Gendt 2019
       Thomas De Gendt

    Thomas De Gendt 25-03-2019 zege 1

    De Gendt voert weer kabinetstukje op in Ronde van Catalonië.
    Thomas De Gendt (Lotto-Soudal) heeft er geen gras over laten groeien in de Ronde van Catalonië. In de eerste rit kon hij al meteen een van zijn befaamde ontsnappingspogingen tot een goed einde brengen. "In De Gendt-style", reageert onze landgenoot, die het klassement aanvoert met een kleine 3 minuten voorsprong.
    (Bron foto: Sporza)

    Maandag 25/03/2019 – Rit 1 Catalonië – Calella – Calella – Men Elite – 164 km – 04h14’16”

    Deelnemers:

    1-THOMAS DE GENDT uit Beveren LTS

    2-Maximilian Schachmann-BOH-+2:48

    3-Grega Bole-TBM-+2:54

    4-Alejandro Valverde-MOV-+2:56

    5-Egan Bernal-SKY-+2:57

    6-Luis Ángel Maté-COF-+2:57

    7-Michael Matthews-SUN-+2:58

    8-Mikel Aristi-EUS-+2:58

    9-Amaël Moinard-PCB-+2:58

    10-Daryl Impey-MTS-+2:58

    26-03-2019 om 18:53 geschreven door kenny


    24-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/03/2019

    banner wbv

    Proficiat aan JONAS SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Jonas Smet 2019 

            Jonas Smet

     

    Zondag 24/03/2019 ZUID-KEMPENSE PIJL MOL-SLUIS (A) INTERCLUB ELITE Z.C.

    DEELNEMERS: 171 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:23:3 / AFSTAND: 157KM

    1 DAEMEN STIJN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    2 MARIT ARNE LOTTO SOUDAL

    3 BEULLENS CEDRIC EFC-L&R-VULSTEKE

    4 CASTRIQUE JONAS WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    5 VAN DINGENEN JORDI TARTELETTO - ISOREX

    6 GEUENS ALEXANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VASTMANS DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 DE NEVE JOERIK VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 REYNAERTS WIM CIBEL

    11 EYSKENS JEROEN 15 COENEN DENNIS 27 VAN GRIEKEN JARNE 28 MELS FABRICE

     

    24/03/2019 URSEL (O) U23 110 km

    DEELNEMERS: 156 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 2:30:24 / AFSTAND: 110KM

    1 JONAS SMET uit Hamme BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 NAUDTS THOMAS EFC-L&R-VULSTEKE

    3 SNYERS JARI NANO DEVELOPMENT TEAM

    4 BEKÉ WILLEM VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 CAETHOVEN KENNETH BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 GODART BO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    7 CARPENTIER JARI WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 JOHANSON KRISTJAN CYCLING TARTU EST

    9 D´HEYGERE GIL GM RECYCLING TEAM

    10 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    101 THYS JOREN 119 DILLEN RUBEN

     

    24/03/2019 GUIDO REYBROUCK CLASSIC (W) UCI MEN JUNIORES

    DEELNEMERS: 149 / OPGEVERS: 46 / TIJD: 3:05:48 / AFSTAND: 133.4KM

    1 WATSON SAMUEL FENSHAM HOWES-MAS DESIGN GBR

    2 WALKER MAX FENSHAM HOWES-MAS DESIGN GBR

    3 KRIJNSEN JELTE WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    4 ASKEY LEWIS SOUTH EAST REGION BC GBR

    5 COUZENS TOM ZAPPI JUNIORS RACING GBR

    6 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 KRASTS ALEKSS LATVIAN NATIONAL TEAM LAT

    8 JASKOT MICHAL COPERNICUS CCC TEAM POL

    9 GALKA MICHAL COPERNICUS CCC TEAM POL

    10 DONALDSON ROBERT FENSHAM HOWES-MAS DESIGN GBR

    22 VERBEECK CALVIN

     

    24/03/2019 ESSEN (A) JUNIORES 68,2 km

    DEELNEMERS: 111 / OPGEVERS: 45 / TIJD: 1:35:35 / AFSTAND: 68.2KM

    1 LEIJNSE ENZO WTC DE AMSTEL NED

    2 DE PAUW ROBBE ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    3 BERTELS LODE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 COSYNS MILAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 WALLYN TIBO MAES CT GLABBEEK

    7 BOECKX SEPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 KJELDSEN CHRISTIAN TEAM MASCOT WORKWEAR DEN

    9 HUYBRECHTS SANDER HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 VAN DER VEKEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    22 GALLE STAF 26 DE RIJK SIM

     

    24/03/2019 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) JUNIORES

    DEELNEMERS: 144 / OPGEVERS: 73 / TIJD: 2:05:4 / AFSTAND: 88KM

    1 VERSTAPPEN TIJS MAES CT GLABBEEK

    2 DEWEIRDT SIEBE MAES CT GLABBEEK

    3 SCHARRE STEF AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 ANDERSEN KASPER ROSKILDE DEN

    5 LADANG MIGUEL BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    6 GUDMESTAD TORD STAVANGER SYKLEKLUBB NOR

    7 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    8 LØLAND SAKARIAS NOR

    9 DE LEEUW WARD MAES CT GLABBEEK

    10 CEURENS ROBBE TEAM TYPE 1

    12 VAN POPPEL SÉBASTIEN 13 DUYM STEFFEN 14 TEERLINCK ALEXANDER 21 VAN KERCKHOVE QUINTEN 23 LEFEVRE RUBEN 26 SANDRIE BRENT

     

    24/03/2019 DAMME (W) NIEUWELINGEN 55 km

    DEELNEMERS: 68 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:25:20 / AFSTAND: 55KM

    1 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN RENTERGHEM STEF KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 GRYGOWSKI HUBERT UKS COPERNICUS CCC/ SMS TORUN POL

    4 HEMME BJARNE WIELERZONE NEDERLAND NED

    5 GROENEVELD MARK WIELERZONE NEDERLAND NED

    6 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 SCHELVIS NICK -CC WIELERZONE NEDERLAND NED

    9 VAN DEN BROECK ANDREAS WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 JANSEGHERS STEF WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    15 SLAETS YORICK

     

    24/03/2019 DILSEN (ROTEM) (LB) NIEUWELINGEN 50,4 km

    DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 1:18:18 / AFSTAND: 50.4KM

    1 VERHAGEN XANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 BERNARD THIBAUT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 ROUMEN FINN ROB RUIJGH DEVOLPMENT TEAM NED

    6 ROUFFAER LARS W.C.L. BERGKLIMMERS NED

    7 MARTOCCHIA ALESSANDRO SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 POELMANS BOB ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VAN GESTEL KASPER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 DETALLE NOAH VELO CLUB ARDENNES

     

    24/03/2019 ESSEN (A) NIEUWELINGEN 49,6 km

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:16:29 / AFSTAND: 49.6KM

    1 BRONSWIJK MIKE WESTLAND WIL VOORUIT NED

    2 VAN KRIMPEN ARNO WESTLAND WIL VOORUIT NED

    3 RAES RENZO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VAN GILS YANNICK WAC TEAM

    5 BRAND NICK RESTORE CYCLING NED

    6 BERTELS JASPER DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 DE BEUCKELEER SEPPE HERMANS CYCLING TEAM

    8 HEREMANS JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 LIEKENS BART SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BERTELS LENNERT DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    14 VAN PELT JEFF 20 BLOMMAERT LARS

     

    24/03/2019 WAREGEM (W) NIEUWELINGEN 68,4 km

    DEELNEMERS: 84 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 1:43:28 / AFSTAND: 68.4KM

    1 DELRUE MAXIM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    3 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DESMET TYLER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DEWEERD UGO ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 DALVING QUINTEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 GERMONPREZ THIBO GAVERZICHT-BE-OKAY

    9 LEENKNEGT YAURICK CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 JACQUES LUCAS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    20 COLMAN LARS 22 LEMMENS JARNE

    24-03-2019 om 22:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/03/2019

    banner waod 1

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.C2 !!!


    Patrick Cocquyt 2019 

         Patrick Cocquyt

     

    Zondag 24 Maart 2019 - ZAFFELARE (9080)

     

    Cat.A - 16.20 u. - 70,0 km - deelnemers

    Afgelast op bevel van de politie

     

    Cat.B - 14.45 u. - 60,0 km - deelnemers

    Afgelast op bevel van de politie

     

    Cat.C1 - 55,0 km – 13 deelnemers

    1 Bobelijn Patrick (Assenede)
    2 De Bosscher Koen 
    3 Van Holderbeke Frank 
    4 Roobroeck Dirk 
    5 Decock Erik 
    6 Smet Luc 
    7 Heyndrickx Wim 
    8 D'Hondt Erwin 
    9 Janssens Bert 
    10 Hebbrecht Geert 
    11 Rabout Rudi 12 Maes Gerry 13 Van Den Broeck Alain

    3W3A4815

     

    Cat.C2 - 55,0 km – 20 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2 Winandy Wim 
    3 Deloof Jean-Pierre 
    4 Suys Frank 
    5 Berquin Filip 
    6 Rents Ronald 
    7 De Moor Arie 
    8 Vanholsbeke Benny 
    9 Meyvis Serge 
    10 Dewulf Xavier 
    11 Cosijn Ronny 12 Gort Ronald 13 Van Duyse Peter 14 Erauw Luc 15 Serverius Rudi 16 Dirickx Philippe 17 Van Der Perre Frank 18 Bolle Henk 19 Coppens Rudi 20 Van Linden Hugo

    3W3A4800

     

    Cat.D1 - 45,0 km – 15 deelnemers

    1 Van Eyndt Jozef (Vorselaar)
    2 De Brucker Rene 
    3 Decaestecker Patrick 
    4 Struyf Raoul 
    5 De Coninck Danny 
    6 Verbeke Johan 
    7 Watteny Patrick 
    8 Bath Mick 
    9 De Coninck Wim 
    10 Polfliet Danny 
    11 Cauwelier Bruno 12 Willems Noël 13 Cornette Freddy 14 D'Hondt Freddy 15 Dupont Guido

    3W3A4689

     

    Cat.D2 - 45,0 km – 24 deelnemers

    1 Vanpoucke Rik (Knokke Heist) 65+
    2 de Waal Wim 
    3 Van Renterghem Patrick 
    4 Luyten Felix 
    5 De Leersnyder Florent (Oostrozebeke) 70+
    6 Cobbaut Eddy 
    7 Depreitere Eddy 
    8 Nobus Anja (DAME) 
    9 Vyncke Wilfried 
    10 Vandermeulen Jos 
    11 Van Holen Johny 12 Cocquyt Luc 13 De Vuyst Eddy 14 Coudyzer Theo 15 Vyvey Julien 16 Casteleyn Ghislain 17 Pauwels Marcel 18 Brijs Willy 19 Wauters Roger 20 De Roos Willy 21 Demiddel Ronny 22 Corthier Wily 23 Devadder Andre 24 Vandenheuvel Gilbert

    3W3A4691


    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    24-03-2019 om 22:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/03/2019

    banner vwf 2017

    Zondag 24 Maart 2019 - ZANDBERGEN (9506)


    VWF 24-03

    24-03-2019 om 22:43 geschreven door kenny


    23-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE KLEIN-SINAAI VAN ZATERDAG 23/03/2019

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE KLEIN-SINAAI VAN ZATERDAG 23/03/2019     


    23/03/2019 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) NIEUWELINGEN 57,2 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:27:8 / AFSTAND: 57.2KM

    1 TORNEY ARTUUR ISOREX CYCLING TEAM

    2 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 BOEYE RUBEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 MARTOCCHIA ALESSANDRO SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DE NYS RUNE WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 COLMAN LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 FIERENS RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DIERICKX ARNO ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    9 VAN POUCKE WANNES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DE MOORTEL MILAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 DE BAETS JARNO 14 VAN ROYEN NICK 19 VAN PELT JEFF 22 VERSCHRAEGEN WOUT 23 DE TROYER YORBEN 25 PROVOST QUINTEN

    3W3A4280

    3W3A4230

    3W3A4236

    3W3A3942




    3W3A4526

                                                           Winnaar bij de Gentlemen Stefaan Willems.

    3W3A4469




                                                                                  

    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    23-03-2019 om 19:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/03/2019

    banner wbv

    Zaterdag 23/03/2019 ARENDONK (A) JUNIORES 70,2 km

    DEELNEMERS: 134 / OPGEVERS: 44 / TIJD: 1:32:0 / AFSTAND: 70.2KM

    1 FOLDAGER ANDERS TEAM MASCOT WORKWEAR DEN

    2 GELEIJN OWEN WTC DE AMSTEL NED

    3 LØLAND SAKARIAS NOR

    4 ECCLI CYRIAN

    5 OZDERYA ELYAS SPORT EN MOEDIG GENK

    6 LOVIDIUS EDVIN ISOREX CYCLING TEAM SWE

    7 DE VOS WANNES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 STRELIS EDUARDS TEAM LATVIA LAT

    9 VAN LAER PIETER WAC TEAM

    10 GUDMESTAD TORD STAVANGER SYKLEKLUBB NOR

    22 DE BEER WANNES

     

    23/03/2019 ARENDONK (A) NIEUWELINGEN 48,6 km

    DEELNEMERS: 59 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 0:45:56 / AFSTAND: 48.6KM

    1 BRONSWIJK MIKE WESTLAND WIL VOORUIT NED

    2 MULDER SVEN WV DE JONGE RENNER NED

    3 VAN GORP MAT TWC DE KEMPEN NED

    4 VERREYDT KOBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VAN DE WEIJDEVEN TOM WV SCHIJNDEL. NED

    6 MATHIEU SEPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 UIJEN ELISE WVSCHIJNDEL NED

    8 VAN BOKHOVEN JULIA TWC PIJNENBURG NED

    9 GEERINCKX WOUT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 VERMEULEN MATTHIAS HEIST CYCLING TEAM (HCT)

     

    23/03/2019 DAMME (W) NIEUWELINGEN 54 km

    DEELNEMERS: 85 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:20:47 / AFSTAND: 54KM

    1 GRYGOWSKI HUBERT UKS COPERNICUS TORUN - CCC SMS TORUN POL

    2 HEMME BJARNE WIELERZONE NEDERLAND NED

    3 JANSEGHERS STEF WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 WANDELS THIEBEN ZANNATA-GALLOO TEAM

    6 BEUCKELAERE LENNERT ZANNATA-GALLOO TEAM

    7 DENYS WILLIAM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 BASTIAENS THIBO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 SCHELVIS NICK CC WIELERZONE NEDERLAND NED

    15 SLAETS YORICK

     

    23/03/2019 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) NIEUWELINGEN 57,2 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:27:8 / AFSTAND: 57.2KM

    1 TORNEY ARTUUR ISOREX CYCLING TEAM

    2 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 BOEYE RUBEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 MARTOCCHIA ALESSANDRO SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DE NYS RUNE WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 COLMAN LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 FIERENS RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DIERICKX ARNO ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    9 VAN POUCKE WANNES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DE MOORTEL MILAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 DE BAETS JARNO 14 VAN ROYEN NICK 19 VAN PELT JEFF 22 VERSCHRAEGEN WOUT 23 DE TROYER YORBEN 25 PROVOST QUINTEN

     

    23/03/2019 TESTTIJDRIT MONTENAKEN-GINGELOM (LB) TESTTIJDRIT ALLE CATEGORIEËN

    23-03-2019 om 19:01 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!