.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 ZOMERGROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT 't SCHUURKE !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    21-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan ALEXANDER TEERLINCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

     

    Alexander Teerlinck

    Maandag 21/05/2018 STER DER VLAAMSE ARDENNEN OPBRAKEL (O) - Interclub JUNIORES - km

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2018 SINT BAAFS VIJVE (WIELSBEKE) (W) - JUNIORES - 84,5 km

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2018 NEVELE (O) - JUNIORES - 86,8 km

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2018 OOSTERZELE (O) - NIEUWELINGEN - 69,8 km

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2018 BETEKOM (VB) - NIEUWELINGEN - 64,8 km

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2018 MERCHTEM (VB) - NIEUWELINGEN - 60 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:30:50 / AFSTAND: 60KM

    1 ALEXANDER TEERLINCK ALEXANDERbAVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 MUYSHONDT NILS WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 DEMAN BREM WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 DAS JITSE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 JORIS ROBBE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 STEENACKERS LUKA WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 SWERTS JELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 DE CRUYENAERE STAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 DELAHAYE JENS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    21/05/2018 MOORSELE (W) - NIEUWELINGEN - 66,5 km

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2018 DE PINTE (O) - DAMES Juniores + Nieuwelingen - 56 km

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2018 HOOGLEDE (W) - ASPIRANTEN

    Aantal deelnemers:

    21-05-2018 om 17:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZONDAG 20/05/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZONDAG 20/05/2018

    Zondag 20/05/2018 – SINAAI (O) – Elite z.c. & U23 – 110 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 2:37:15 / AFSTAND: 110KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 HUYS LAURENS LOTTO SOUDAL

    4 ANDRIES JORDI PRORACE CYCLING TEAM

    5 KUEHMEL SANDRO GER

    6 MAESEN DRIES VAN EYCK SPORT

    7 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    8 DE MERLIER GIOVANNI RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM

    9 GOOVAERTS TOM V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 FRANZ TONI GER

    11 TEN HARTOG GUY 12 CORDEEL SANDER 13 CLAUS DIETER 18 BECK CEDRIC 19 MAES BRYAN

    20-5-2018- sinaai maand. 682

               Podium 3-daagse van Sinaai met eindwinnaar Sander Cordeel, Guy Ten Hartog en Robby Meul.

    20-5-2018- sinaai maand. 679 20-5-2018- sinaai maand. 694

                                                     Eindwinnaar 3-daagse van Sinaai Sander Cordeel.

    20-5-2018- sinaai maand. 662

                        Podium te Sinaai met winnaar Steven Caethoven, Kristof Dhollander en Laurens Huys.

    20-5-2018- sinaai maand. 608

                                        Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Kristof Dhollander.

    20-5-2018- sinaai maand. 604

                         Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Kristof Dhollander en Laurens Huys.

    20-5-2018- sinaai maand. 421

    20-5-2018- sinaai maand. 123

    20-5-2018- sinaai maand. 056

    20-5-2018- sinaai maand. 042

                                              Start van de Elite z.c & U23 te Sinaai met 47 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-05-2018 om 00:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 21/05/2018 CLASSIC BORSBEEK (A) - MEN ELITE - 156 km

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2018 BOTTELARE (O) - ELITE Z.C./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2018 BERLARE (O) - ELITE Z.C./U23 - 110,6 km

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2018 LOVENDEGEM (O) - ELITE Z.C./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2018 BESELARE -ZONNEBEKE (W) - ELITE Z.C./U23 - 115Km

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2018 WAREGEM (W) - ELITE Z.C./U23 - 118,8 km

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2018 MELDERT-HOEGAARDEN (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c. - km

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2018 WIELERGALA DE PINTE (O) - NAT DAMES - 84 km

    Aantal deelnemers:

    21-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/05/2018

    waod_3.jpg
    Maandag 21 mei 2018 - STEENHUIZE-WIJNHUIZE (9550) – Café ’t Berghof - Bergestraat 1

     

    Cat.D - 12.00 u. - 45 km

    Cat.C - 13.15 u. - 52,5 km

    Cat.B - 14.45 u. - 60 km

    Cat.A - 16.20 u. - 67,5 km

    21-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    20-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 20/05/2018 ZWEVEGEM (W) - UCI MEN ELITE - 174,6 km

    DEELNEMERS: 127 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 3:54:1 / AFSTAND: 174.6KM

    1 BOUHANNI NACER COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA

    2 BOL CEES SEG RACING ACADEMY NED

    3 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    4 PLANCKAERT EDWARD SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 MERLIER TIM VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    6 VAN SCHIP JAN WILLEM ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    7 MANNAERTS JELLE TARTELETTO - ISOREX

    8 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 KRIEGER ALEXANDER LEOPARD PRO CYCLING GER

    10 VAN ROOY KENNETH SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    57 VAN STAEYEN MICHAËL 66 MARCHAND GIANNI 67 DIELEMAN MICHIEL 80 STEVENS TIMOTHY 90 JANS ROY 91 COENEN DENNIS 94 STEELS STIJN

     

    20/05/2018 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM (AVERBODE) (VB) - Interclub Elite z.c./U23 - 153 km

    DEELNEMERS: 129 / OPGEVERS: 50 / TIJD: 3:28:20 / AFSTAND: 153KM

    1 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    5 VAN LAER WARD VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 WIRTGEN TOM AGO - AQUA SERVICE LUX

    7 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    8 DEBUY ANTHONY AGO - AQUA SERVICE

    9 DEMEYERE TORSTEN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    19 PERSOON JOERI 39 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 45 DAS JEROEN

     

    20/05/2018 LAUWE (W) - ELITE Z.C./U23 - 111,6 km

    DEELNEMERS: 92 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:37:11 / AFSTAND: 111.6KM

    1 RYAN LUKE RICHARDSONS-TREK RT GBR

    2 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    3 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    4 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    5 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    6 MAXWELL OLIVER RICHARDSONS-TRAK TEAM GBR

    7 DEBUYSERE WANNES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 BALCAEN MANOLITO ARSENE C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

     

    20/05/2018 SINAAI (O) - ELITE Z.C./U23 - 110 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 2:37:15 / AFSTAND: 110KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 HUYS LAURENS LOTTO SOUDAL

    4 ANDRIES JORDI PRORACE CYCLING TEAM

    5 KUEHMEL SANDRO GER

    6 MAESEN DRIES VAN EYCK SPORT

    7 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    8 DE MERLIER GIOVANNI RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM

    9 GOOVAERTS TOM V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 FRANZ TONI GER

    11 TEN HARTOG GUY 12 CORDEEL SANDER 13 CLAUS DIETER 18 BECK CEDRIC 19 MAES BRYAN

     

    20/05/2018 WANZEEL KOERSE LEDE-WANZELE (O) - NAT DAMES – 90 km

    DEELNEMERS: 73 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:22:10 / AFSTAND: 90KM

    1 VAN HOEK LOTTE DOLTCINI_VAN EYCK SPORT NED

    2 KERN ŠPELA HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM SLO

    3 TORTOLINA GAIA EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    4 DE VUYST SOFIE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    5 VAINIONPÄÄ LAURA HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    6 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    7 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    8 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED

    9 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 NOBUS ANJA TRUST MTB TEAM VZW

    18 DENEEF NAÏKA 34 DELTOMBE EVELIEN 39 ACCOE JOYCE 46 VANDERHEYDEN LIENA 49 DHONT GLACIA 59 LOUCHAERT JUSTINE 61 WITTOCK NANCY

    20-05-2018 om 23:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MATTHEW VAN SCHOOR met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Matthew Van Schoor 2018.jpg 

    Matthew Van Schoor

     

    Zondag 20/05/2018 STER DER VLAAMSE ARDENNEN SINT-MARIA-OUDENHOVE (O) – Interclub JUNIORES - km

    DEELNEMERS: 112 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:29:14 / AFSTAND: 100KM

    1 MATTHEW VAN SCHOOR  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN BOVEN LUCA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 NAUDTS THOMAS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 THYS JOREN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 PAULUS MILAN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 COLLIE LARS  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 PONSAERTS THIBAUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 BELLENS JARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    28 BROUWERS EMILE 31 LEFEVRE RUBEN 34 MEERSMAN MAXIM 66 DE CLEEN WOUTER 73 VAN DEN SCHOOR MATS 74 SMET JORRE 76 VERCAUTEREN THOMAS 89 VAN HOUTE SYBREN 95 COSYNS MILAN 97 CAPPAN LENNERT

     

    20/05/2018 HOOGLEDE ST-JOZEF (W) - NIEUWELINGEN - 60 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:33:18 / AFSTAND: 60KM

    1 VANACKER EMIEL TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 DE BEUL LARS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 DECOTTIGNIES JORDY CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DECKERS ANGEL CT SOENENS-BOOOM

    8 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    9 BENOIT JONAS CT SOENENS-BOOOM

    10 HOORNE ROBIN CT SOENENS-BOOOM

    17 DE VEIRMAN FABRICE 41 OBRENO ARTHUR

     

    20/05/2018 TEMSE (O) - NIEUWELINGEN - 64,8 km

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:44:8 / AFSTAND: 68.9KM

    1 VOCHTEN VICTOR DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2 VAN KERCKHOVE QUINTEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 GHEYSENS LAURENS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 LIEVENS NIELS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 COENEN THOMAS DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 BOEYE RUBEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VERHEYEN NILS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    18 VAN PELT JEFF 19 VAN HAVERE DETLEV 21 CLAESSENS ROBBE 22 BLOMMAERT LARS 23 CORNELIS CODY 24 VAN WIELE MICHIEL 25 VAN BUYNDER THIBAUD 27 DE COCK TIBO 28 DE TROYER YORBEN 30 HERMANS ULLRICH 34 DE MUNCK JASPER 38 SPITTAEL JENNE

     

    20/05/2018 GINGELOM (LB) - NIEUWELINGEN - 52 km

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:11:11 / AFSTAND: 52KM

    1 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 PEETERS SAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    4 DE JAEGER ARTHUR WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 POELMANS BOB SPORT EN MOEDIG GENK

    7 WILLEMS GILLES SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 DUCHATEAU DAAN SPORT EN MOEDIG GENK

    9 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    10 LIJNEN TYMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    24 D´HOLLANDER LUCA

     

    20/05/2018 BROEKESTRAAT KOERS HOREBEKE (O) - DAMES Juniores + Nieuwelingen – 54,6 km

    TOTAAL- DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 1:58:35

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    3 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 PEETERS FLEUR SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 ARENS MAUREEN WV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    8 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 PENNYNCK CHARLOTTE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    12 TIEROLF SOPHIE 30 KESTELEYN FEBE

     

    NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:58:35

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    3 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 PEETERS FLEUR SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 ARENS MAUREEN WV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    8 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 PENNYNCK CHARLOTTE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    12 TIEROLF SOPHIE

    20-05-2018 om 23:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/05/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan CARRERA COPPENS met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 8°Seizoenszege !!!


    Carrera Coppens 2017  Koen De Bosscher KOP 2018

      Carrera Coppens        Koen De Bosscher

    Zondag 20 mei 2018 - EKSAARDE (9160)

     

    Cat.A - 71,5 km – 54 deelnemers

    1-CARRERA COPPENS (Bazel)

    2-Van Sante Tristan

    3-Gommers Sven

    4-Wytinck Niels

    5-De Vlieger Jonas

    6-Van den Berghe Anthony

    7-Van Haver Thibault

    8-Laforce Mike

    9-Slabinck Indiana

    10-Verwilst Mathieu

    11-Maenhout Kenny-12-De Duytsche Luc-13-Van Gaeveren Gunter-14-De Roo Johannes-15-Slabinck Anthony-16-Van Rooy Matthias-17-Cooman Mauro-18-Maes Dimitri-19-Vernaet Olivier-20-De Wolf Glenn-21-0-22-de Ruijsscher Dante-23-Maenhout Tommy-24-Van Laere Jan-25-De Pauw Kristof-26-Vossaert Matthias-27-Opsomer Enzo-28-Martens Björn-29-Neetesonne Thijs-30-Beke Kristof-31-Bekaert Tim-32-Cooman Jerry-33-Maes Jonah-34-Van Kerchove Jonathan-35-Van Vlierberghe Bart-36-Pijcke Jeroen-37-Meul Tom-38-De Roo Jacob-39-Vandenberghe Stijn-40-Van den Bulcke Nandi-41-Wullaert Kevin-42-Gamble Donald-43-Van Osselaer Tommy-44-De Maesschalck Johan-45-Peelman Stijn-46-Beck Pieter-47-Le Blon Michel-48-Baeyens Bart-49-Bultinck Davy-50-Smet Jochem-51-Kesteleyn Bram-52-Van Raemdonck Kevin-53-Van Den Noortgaete Ken-54-Serverius Jonas

     

    Cat.B - 58,5 km – 45 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Roose Nico

    3-Smet Guy

    4-Van Den Broecke Mario

    5-Weemaes Franky

    6-Van Goethem Chris

    7-D'Hauwe Andy

    8-Baert Giovanni

    9-Hereijgers Piet

    10-de Koning Michel

    11-Verbeken Kurt-12-Dhondt Willem-13-Thomas Kris-14-Schollaert Carlo-15-Van Mol Bart-16-De Wannemaeker Filip-17-Ghyselen Frederik-18-Maes Gerry-19-Van Hoof Danny-20-Rizzo Claudio-21-Moens Patrick-22-Lecluyse Denis-23-De Waele Kris-24-D'Hooghe Philippe-25-Segers Daniel-26-De Tremerie Franky-27-Pauwels Nico-28-Heyndrickx Wim-29-Van Den Neste Johan-30-Van Guyse Danny-31-Van Roeyen Dave-32-De Corte Peter-33-Goossens Alex-34-Baeyens Jean-Paul-35-Van Raemdonck Robby-36-De Brauwer Lesley-37-Hebbrecht Geert-38-Brabants Bruno-39-Denier Ronny-40-Van Bosbeke Peter-41-Cornelissen Patrick-42-Rabout Rudi-43-De Maesschalck Johan-44-Van Dyck Gregory-45-Roskam Andy

     

    Cat.C - 52 km – 33 deelnemers

    1-Van Eyndt Jozef (Vorselaar)

    2-De Brucker Rene

    3-Geerts Christiaan

    4-Govers Rony

    5-Suys Frank

    6-De Coninck Danny

    7-Berquin Filip

    8-Van De Veire Luc

    9-Reniers Tony

    10-Smet Geert

    11-Struyf Raoul-12-Hellinckx Danny-13-Brouwers Johan-14-Van Lierde Hans-15-De Poorter Luc-16-Leuntjens Kurt-17-Watteny Patrick-18-Harms Ko-19-Meyvis Serge-20-Mathys Dirk-21-Van De Velde Rudy-22-Van Den Brande Jan-23-Vanrafelghem Patrick-24-Dom André-25-Van Peteghem Patrick-26-Gort Ronald-27-Bolle Henk-28-Depouille Eric-29-Lacquet Philippe-30-Dupont Guido-31-Bracke Wim-32-Vyncke William-33-Cornette Freddy

     

    Cat.D - 45,5 km – 35 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Vanpoucke Rik

    3-Luyten Felix

    4-Snels Luc

    5-Mercken Mathieu

    6-Vandermeulen Jos

    7-Oosterbosch Geert

    8-Cobbaut Eddy

    9-Tummeleer Dirck

    10-Montforts Ad

    11-van Loon Dick-12-Oostdijk Adri-13-Wauters Jean-Pierre-14-Pauwels Marcel-15-De Sutter Willy-16-Van De Wiele Richard-17-Vyvey Julien-18-Cocquyt Luc-19-Demiddel Ronny-20-Delgouffe Phil-21-Coudyzer Theo-22-D'Haeseleer Luc-23-Vandersteen Erik-24-Hoof Roger-25-Vandenheuvel Gilbert-26-Corthals Willy-27-Devadder Andre-28-Ellegheer Patrick-29-De Roos Willy-30-Moens Louis-31-Dierks Jos-32-Brouwers François-33-D'Hont Joseph-34-Hermans Luc-35-Camerlinckx Patrick

    20-05-2018 om 23:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/05/2018

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan SVEN DE VLIEGHER met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Sven De Vlieger 2017 

       Sven De Vliegher

    ZONDAG 20 MEI ZOTTEGEM (9620)

    VWF 20-5

    20-05-2018 om 23:40 geschreven door kenny


    19-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 19/05/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 19/05/2018     


    Zaterdag 19/05/2018 SINAAI (O) - ELITE Z.C./U23 - 110 km

    DEELNEMERS: 95 / OPGEVERS: 43 / TIJD: 2:34:20 / AFSTAND: 110KM

    1 SANDER CORDEEL DCR CYCLING TEAM

    2 BAL MARIJN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 VAN ENDE WOUTER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VAN DER EYCKEN BRENT BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 HAVERALS LARS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 WANTE JARI VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 BIERKENS TIM WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    9 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    10 VERTONGHEN MAXIM WK NOORD-WEST-BRABANT

    16 VANUYTVANGE SAM 26 MAES BRYAN 29 GOOSSENS KENNY 46 VERCAUTEREN TIM 48 VERBEKE STIJN 49 TEN HARTOG GUY

    19-5-2018- SINAAI -ZAT. 765

                               Podium te Sinaai met winnaar Sander Cordeel, Marijn Bal en Glenn Debruyne.

    19-5-2018- SINAAI -ZAT. 756

                                                         Winnaar Sander Cordeel met de bloemen.

    19-5-2018- SINAAI -ZAT. 698

                                                              Aankomst van winnaar Sander Cordeel.

    19-5-2018- SINAAI -ZAT. 706

                        Spurt voor de 2de plaats met Maijn Bal voor Glenn Debruyne en Wouter Van Ende.

    19-5-2018- SINAAI -ZAT. 726

    19-5-2018- SINAAI -ZAT. 450

    19-5-2018- SINAAI -ZAT. 169

    19-5-2018- SINAAI -ZAT. 032

    19-5-2018- SINAAI -ZAT. 003

                                                      Start van de Elite z.c. & U23 te Sinaai met 95 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-05-2018 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Sander Cordeel 2018 


         Sander Cordeel

     

    Zaterdag 19/05/2018 OOSTERZELE (O) - ELITE Z.C./U23 - ACHTER DERNY´S - 70 km

    GROTE FINALE: DEELNEMERS: 10 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:48:27 / AFSTAND: 40KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 MOORS OLIVER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    4 WILLEMS PIETER SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    5 VAN RAEPENBUSCH RUBEN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 BOLLAND DAVID NEON VELO CYCLING TEAM GBR

    8 VERHULST PAUWEL BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 BUYLE PIETER CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    10 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

     

    19/05/2018 ROESELARE - WIJK DE RUITER (W) - ELITE Z.C./U23 - 110 km

    DEELNEMERS: 86 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:30:0 / AFSTAND: 110KM

    1 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    2 BREYNE JONATHAN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    4 BOUTTÉ KENZIE WIELERTEAM IEPER

    5 BIRKEMOSE ARNE MYSENLAN SPIE DOUTERLOIGNE CT DEN

    6 SHORT PHILIP NINE LIVES USA

    7 HUYSSER JEROEN WIELERTEAM IEPER

    8 USE LAURENS K.V.C. DEINZE VZW

    9 BORRY KIM DOVY KEUKENS - FCC

    10 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    50 MARIN GLENN

     

    19/05/2018 SINAAI (O) - ELITE Z.C./U23 - 110 km

    DEELNEMERS: 95 / OPGEVERS: 43 / TIJD: 2:34:20 / AFSTAND: 110KM

    1 SANDER CORDEEL DCR CYCLING TEAM

    2 BAL MARIJN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 VAN ENDE WOUTER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VAN DER EYCKEN BRENT BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 HAVERALS LARS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 WANTE JARI VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 BIERKENS TIM WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    9 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    10 VERTONGHEN MAXIM WK NOORD-WEST-BRABANT

    16 VANUYTVANGE SAM 26 MAES BRYAN 29 GOOSSENS KENNY 46 VERCAUTEREN TIM 48 VERBEKE STIJN 49 TEN HARTOG GUY

     

    19/05/2018 TIELT (W) - ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 70 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 2:40:21 / AFSTAND: 120KM

    1 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 MEHEUS GILL TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    5 DEBOOT BRUCE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    6 VANDEWIELE FREDERIK HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 VAN OOST KIM INOFEC CYCLING TEAM

    8 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    9 WILLEMOT BASTIEN K.V.C. DEINZE VZW

    10 KUEHMEL SANDRO BIKESTORE-RACING GER

     

    19/05/2018 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c. - 90 km

    DEELNEMERS: 68 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:58:36 / AFSTAND: 90KM

    1 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 ZIMMERMANN HARDY PURE WHITE - IL DIAVOLO GER

    3 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 VAN BUN DRIES SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 CAMPS JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VERMEIREN TOM ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 HOUBEN KRISTOF

    8 BZDENGA VINNY SPORT EN MOEDIG GENK

    9 CHRISTOPHER PATRICK DCR CYCLING TEAM GBR

    10 VANDEBEEK BJORN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    41 DAS JEROEN

    19-05-2018 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LENNERT CAPPAN met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Lennert Cappan 2018.jpg 

      Lennert Cappan

     

    Zaterdag 19/05/2018 GROTE PRIJS EVERBERG (VB) – Interclub NAT DAMES - 97,5 km

    DEELNEMERS: 78 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 2:33:20 / AFSTAND: 97.5KM

    1 POLEGATCH ANA PAULA MEMORIAL-SANTOS-FUPES BRA

    2 COELHO FERREIRA CAMILA MEMORIAL-SANTOS-FUPES BRA

    3 DALVING SHANA SAMENGESTELD TEAM

    4 MCVITTY KEIRA ISOREX CYCLING TEAM 2 GBR

    5 STONE ISABELLA ISOREX CYCLING TEAM 2 GBR

    6 MEERTENS LONE KEUKENS REDANT CT 1

    7 VANDER SANDE ELISE KEUKENS REDANT CT 2

    8 BAKKER MINKE RESTORE CYCLING TEAM NED

    9 VANDENBULCKE JESSE KEUKENS REDANT CT 2

    10 VAN HAAFTEN KIRSTIE RESTORE CYCLING TEAM NED

    15 TEMMERMAN ILSE 19 VERSCHELDEN NATHALIE 20 DENEEF NAÏKA 34 VAN LEUVEN ANNICK 42 BAELE EVELINE

     

    19/05/2018 STER DER VLAAMSE ARDENNEN ERWETEGEM (O) - Interclub JUNIORES – 80 km

    DEELNEMERS: 143 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:52:18 / AFSTAND: 80KM

    1 LENNERT CAPPAN  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 WAUTERS BRAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 GROOTAERT MATHISSE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VERSTAPPEN TIJS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 PONSAERTS THIBAUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 STOCKX AARON MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 HANNE MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VAN MULDERS BRENT DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 BILYARD LOUIS CERVELO-GOODZO

    13 VAN DEN SCHOOR MATS 20 VERCAUTEREN THOMAS 24 COLLIE LARS 29 LEFEVRE RUBEN 55 SMET JORRE 57 COSYNS MILAN 63 BROUWERS EMILE 72 THYS JOREN 85 MEERSMAN MAXIM 119 DE CLEEN WOUTER 129 VAN HOUTE SYBREN

     

    19/05/2018 KOOIGEM (W) - JUNIORES - 93,6 km

    DEELNEMERS: 118 / OPGEVERS: 33 / TIJD: 2:13:0 / AFSTAND: 93.6KM

    1 VERMAERKE KEVIN LUX CYCLING USA

    2 SENRAME ARTHUR VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 LOOTENS GUST MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 SHEEHAN RILEY LUX USA

    5 HUCK LÉANDRE CC CAMBRESIEN FRA

    6 VERWILT MAURO WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 WACHTERS JEF WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 VANGHELUWE WARRE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 SANTY ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VOS YANNICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    25 BERTELS LODE 46 PERMENTIER EMANO 48 VAN DAELE ERNEST 49 VAN DER SYPT GIANNI 54 ADRIAENSSENS JENNO

     

    19/05/2018 KIELDRECHT (O) - NIEUWELINGEN - 63 km

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:37:3 / AFSTAND: 63KM

    1 KONINGS ROAN WV DE JONGE RENNER NED

    2 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 RAES RENZO WAC TEAM

    4 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN DER PERRE DIEMER KTC-CYCLING TEAM

    6 SEGERS RYAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 MULDER SVEN WV DE JONGE RENNER NED

    8 DE GRUIJTER JOREN WV BREDA NED

    9 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 BRUYNINCKX NICK WAC TEAM

    15 VAN OSSELAER VIKTOR 17 DANEEL JEFKE 24 BLOMMAERT SANDER 29 DE COCK TIBO 34 VAN WIELE MICHIEL 35 VAN MOL CÉDRIC 38 TROCH DAMY 40 MAES STEF 41 HERMANS ULLRICH 42 COLMAN THIBEAU

    19-05 Kieldrecht 2 19-05 Kieldrecht 1

     

    19/05/2018 LAUWE (W) - NIEUWELINGEN - 62 km

    DEELNEMERS: 66 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:33:16 / AFSTAND: 62KM

    1 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VERGOTE DIEL VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN ZANDE DEVIN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 ANANIE UGO ES ARQUES FRA

    7 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 WANDELS THIEBEN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 DE NEVE ARTHUR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

     

    19/05/2018 LUMMEN (LB) - NIEUWELINGEN - 63 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 1:34:12 / AFSTAND: 63KM

    1 MARTENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 PEETERS SAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    6 DE BEUCKELEER SEPPE HERMANS CYCLING TEAM

    7 VAN LAER PIETER WAC TEAM

    8 LAGROU STAN WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 WILLEMS GILLES SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 ROODHOOFT KARSTEN HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    12 JORIS ROBBE

    19-05-2018 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/05/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GLENN VAN HAUTEKERKE met zijn 2°Seizoenszege !!!


    Glenn Van Hautekerke 2018 1 


     Glenn Van Hautekerke


    Zaterdag 19 mei 2018 - KORTEMARK (8610) 


    Cat.A - 74,8 km – 21 deelnemers

    1-Françoys Sven (Tielt)

    2-Lammertyn Foeke

    3-De Bock Stef

    4-Verwee Nico

    5-Coppens Carrera

    6-Buysse Lennert

    7-de Ruijsscher Dante

    8-Van Sante Tristan

    9-Vispoel Ruben

    10-De Duytsche Luc

    11-Moerman Jens-12-Debackere Pieter-Jan-13-Van Ongeval Matthias-14-Noyelle Björn-15-Timbreur Jonas-16-Smet Jochem-17-De Dobbelaere Tim-18-Heynssens Sven-19-Everaerd Pieter-20-Deschuytter Casper-21-Allemeersch Mike

     

    Cat.B - 74,8 km – 6 deelnemers

    1-GLENN VAN HAUTEKERKE (Bazel)

    2-Smet Gert

    3-Van Drom Giovanni

    4-Schaut Danny

    5-Roobroeck Dirk

    6-Smet Luc

     

    Cat.C - 54,4 km - 23 deelnemers

    1 Depuydt Dominique (Gullegem) 55+
    2 Deloof Jean-Pierre
    3 Defontaine Gilles
    4 Harms Ko
    5 Ballet Peter
    6 Ampoorter Dirk
    7 Van Renterghem Patrick (Bellem) 60+

    8 Decaestecker Patrick
    9 De Coninck Danny
    10 Erauw Luc
    11 Hellinckx Danny 12 Nevejans Idesbald 13 Vanrafelghem Patrcick 14 D'Hondt Erwin 15 Sarazijn Frans 16 De Baets Johan 17 Bolle Henk 18 Van Den Broeke Patrick 19 van Loon Dick 20 Vyncke William 21 De Praetere Fritz 22 Lacquet Philippe 23 De Bie Dirk

     

    Cat.D - 44,2 km - 15 deelnemers

    1 Cocquyt Luc (Merendree) 65+
    2 Casteleyn Ghislain
    3 Pauwels Marcel (Deinze) 70+
    4 Teirlinck Willy
    5 Delgouffe Phil
    6 Corthier Wily
    7 Deveughele Jacques
    8 Demiddel Ronny
    9 Mercken Mathieu
    10 Vandersteen Erik
    11 Hermans Luc 12 Brouwers François 13 De Clercq José 14 Vyvey Julien 15 Mous Willy

    19-05-2018 om 19:17 geschreven door kenny


    18-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 18/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 18/05/2018 SINAAI (O) - ELITE Z.C./U23 - 110 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 2:35:39 / AFSTAND: 110KM

    1 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    2 MERTENS ROBIN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 ONGENA MATTHIAS

    5 VAN DE PERRE DIMITRI VAN EYCK SPORT

    6 KÜHMEL SANDRO BIKESTORE RACING GER

    7 DEMENTYEV YEHOR KUOTA-CONSTRUCIONNES PAULINO UKR

    8 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    9 CLAUS DIETER STAGECO CYCLING TEAM

    10 BASTIAENS AYCO UNITED C.T.

    15 JANSSENS JARRID 20 MAES BRYAN 24 STUER KWINTEN 25 VERBEKE STIJN 32 PERSOON JOERI 34 DHOLLANDER KRISTOF

    18-5-2018--sinaai vrijd. 622

                                  Podium te Sinaai met winnaar Jens Moens, Robin Mertens en Guy Ten Hartog.

    18-5-2018--sinaai vrijd. 616

                              Podium te Sinaai met winnaar Jens Moens, Robin Mertens en Guy Ten Hartog.

    18-5-2018--sinaai vrijd. 600

                                                                      Stijn De Bock werd gehuldigd.

    18-5-2018--sinaai vrijd. 535

                             Aankomst van winnaar Jens Moens voor Robin Mertens en Guy Ten Hartog.

    18-5-2018--sinaai vrijd. 354-001

    18-5-2018--sinaai vrijd. 272

    18-5-2018--sinaai vrijd. 066

    18-5-2018--sinaai vrijd. 022

                                             Start van de Elite z.c. & U23 te Sinaai met 72 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-05-2018 om 22:01 geschreven door kenny


    17-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 16/05/2018

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 
    TE PUIVELDE VAN WOENS
    DAG 16/05/2018
         


    Woensdag 16/05/2018 PUIVELDE KOERS (O) – MEN ELITE  - 172,9 km

    DEELNEMERS: 156 / OPGEVERS: 114 / TIJD: 3:43:21 / AFSTAND: 172.9KM

    1 COENEN DENNIS CIBEL-CEBON

    2 DE WITTE MATHIAS VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    3 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    4 VANMARCKE SEP EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    5 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    6 VAN LERBERGHE BERT COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    7 VAN ROOY KENNETH SPORT VLAANDEREN BALOISE

    8 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    9 STOCKMAN MICHIEL TARTELETTO - ISOREX

    10 NOPPE CHRISTOPHE SPORT VLAANDEREN BALOISE

    15 NAESEN LAWRENCE 16 MARCHAND GIANNI 17 RAYMACKERS CEDRIC 23 DIELEMAN MICHIEL 25 VAN STAEYEN MICHAËL 26 DRUYTS GERRY 29 STEVENS TIMOTHY 38 D´HOOGE THOMAS 40 TEUGELS LENNERT 42 STEELS STIJN

    16-5-2018-puivelde prof 1488


                         Podium te Puivelde met winnaar Dennis Coenen, Mathias De Witte en Jonas Rickaert.

    16-5-2018-puivelde prof 1473

                      Podium te Puivelde met winnaar Dennis Coenen, Mathias De Witte en Jonas Rickaert.

    16-5-2018-puivelde prof 1459

                                                                      Winnaar Dennis Coenen.

    16-5-2018-puivelde prof 1389

                                      Aankomst van winnaar Dennis Coenen voor Mathias De Witte.

    16-5-2018-puivelde prof 1317

                     De 3 koplopers te Puivelde met Mathias De Witte, Dennis Coenen en Jonas Rickaert.

    16-5-2018-puivelde prof 938

    16-5-2018-puivelde prof 609

    16-5-2018-puivelde prof 277

    16-5-2018-puivelde prof 172

    16-5-2018-puivelde prof 118

    16-5-2018-puivelde prof 105

                                           Start van de Men Elite te Puivelde met 156 deelnemers.
                         
    16-5-2018-puivelde prof 097

                                                     Lawrence Naesen en Sep Vanmarcke voor de start.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-05-2018 om 16:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 16/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

     

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Niels Vandyck 2.jpg 

           Niels Vandyck

    Woensdag 16/05/2018 PUIVELDE KOERS (O) – MEN ELITE  - 172,9 km

    DEELNEMERS: 156 / OPGEVERS: 114 / TIJD: 3:43:21 / AFSTAND: 172.9KM

    1 COENEN DENNIS CIBEL-CEBON

    2 DE WITTE MATHIAS VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    3 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    4 VANMARCKE SEP EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    5 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    6 VAN LERBERGHE BERT COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    7 VAN ROOY KENNETH SPORT VLAANDEREN BALOISE

    8 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    9 STOCKMAN MICHIEL TARTELETTO - ISOREX

    10 NOPPE CHRISTOPHE SPORT VLAANDEREN BALOISE

    15 NAESEN LAWRENCE 16 MARCHAND GIANNI 17 RAYMACKERS CEDRIC 23 DIELEMAN MICHIEL 25 VAN STAEYEN MICHAËL 26 DRUYTS GERRY 29 STEVENS TIMOTHY 38 D´HOOGE THOMAS 40 TEUGELS LENNERT 42 STEELS STIJN

     

    16/05/2018 BOEKHOUTE (O) - ELITE Z.C./U23 - 134,4 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 3:03:12 / AFSTAND: 134.4KM

    1 NIELS VANDYCK TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    4 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    7 RYAN LUKE RICHARDSONS-TREK RT GBR

    8 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 MOTTE DAVID VAN EYCK SPORT

    10 HONIG REINIER ZWC D.T.S NED

    26 VAN GUYSE JARNO

    17-05-2018 om 15:38 geschreven door kenny


    16-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 16/05/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Kenny Jannssens en Glenn Marin vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 24 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Met een sterke tegenwind als tegenstander ging de midweek duurtraining van start. Ditmaal hadden we geluk met de neerslag want gans de rit is het droog gebleven, onze kopmannen deden uitstekend werk en zorgden dat de groep uit de wind werd gezet. Kopmannen van de dag waren 'Guy Smet en Glenn Van Hautekerke' die een beurt van 1h30min voor hun rekening namen. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,1 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Guy Smet , Glenn Van Hautekerke , Jan Vlegels (Kieldrecht) , Kevin Wullaert , Glenn Marin , Stef Joris , Van Der Veken SR. , Ludwig De Bock , Steven Van Houte , Jurgen De Witte , Michael Apers , Ramazan Bürgü , Modest Vermeulen , William Despeels , Michiel Despeels , Pascal Brack , Jan Vlegels (Beveren) , Walter Meseure , Cornelis Van Der Haeven , Gary De Cock , ??? en Kenny Janssens.

    16-05-2018 om 18:22 geschreven door kenny


    15-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 15/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 15/05/2018 AALBEKE (W) - ELITE Z.C./U23 - 105 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:28:10 / AFSTAND: 105KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 SHORT PHILIP USA

    3 DEBUYSERE WANNES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    5 BORRY KIM DOVY KEUKENS - FCC

    6 MEHEUS GILL TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    7 DENDIEVEL CYRIL DUNKERQUE LITORAL FRA

    8 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 DEPREZ TUUR VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

     

    15/05/2018 BOOISCHOT (A) - ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 2:32:48 / AFSTAND: 118KM

    1 SCHOEVAERS WARD STAGECO CYCLING TEAM

    2 DE WEERDT NICK HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    5 COMMEYNE DAVY WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 CUMPS RUBEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VAN DER SANDEN MATHIAS SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10 VAN ROY MATTHIAS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    20 DILLEN RUBEN 57 VAN ROOSBROECK PATRICK

     

    15/05/2018 LOMMEL LUTLOMMEL (LB) - ELITE ZC/U23/BCP - 129 km

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:52:34 / AFSTAND: 129KM

    1 MANNAERTS JELLE TARTELETTO - ISOREX

    2 MEEUS JORDI SEG RACING ACADEMY

    3 PEELAERS JEFF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 MERTENS ROBIN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 WILLEMS TOM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 SCHUERMANS JENS SCOTT CREUSE OXYGÈNE

    10 ELEN SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    15-05-2018 om 23:17 geschreven door kenny


    14-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO' S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 14/05/2018 PUIVELDE (O) - ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:33:2 / AFSTAND: 120KM

    1 MATZNER STEFAN RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND AUT

    2 ONGENA MATTHIAS

    3 VERBEURE HAKIM SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    4 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 VAN IMPE KEVIN

    6 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 TEIRLINCK JENS VAN EYCK SPORT

    9 PIETERS BART VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 VANDERHEYDEN JENS WSC HAND IN HAND BAAL

    11 D´HOOGE THOMAS 14 VAN DAMME BART 16 MEUL ROBBY 19 VAN GOETHEM KEVIN 21 VAN GUYSE JARNO 22 WIELFAERT KRISTOF 26 VERBEKE STIJN

    14-5-2018- PUIVELDE-M. 536

                                                         Winnaar te Puivelde Stefan Matzner.

    14-5-2018- PUIVELDE-M. 540

       Winnaar Stefan Matzner en de 2de Matthias Ongena met de winnaar van de 2-daagse Guy Ten Hartog.
    -
    14-5-2018- PUIVELDE-M. 556

                                                       Winnaar van de 2-daagse met Guy Ten Hartog.

    14-5-2018- PUIVELDE-M. 493

                                                                Aankomst van winnaar Stefan Matzner.

    14-5-2018- PUIVELDE-M. 500

                                                            Aankomst van de 2de Matthias Ongena.

    14-5-2018- PUIVELDE-M. 502

                              Aankomst voor de 3de plaats met Hakim Verbeure voor Guy Ten Hartog.

    14-5-2018- PUIVELDE-M. 105

    14-5-2018- PUIVELDE-M. 033

                                             Start van de Elite z.c. & U23 te Puivelde met 49 deelnemers.



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-05-2018 om 23:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 16/05/2018 - PROFS TE PUIVELDE !!!
    Puivelde 2018

    Bron: Ivan Elegeert

    14-05-2018 om 19:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VUELTA TURISTICA - FIETS- EN TRIATHLONVAKANTIES AAN DE COSTA BLANCA !!!
    Vuelta Turistica 2018 nieuw 1.jpg
    Vuelta Turistica 2018 4.jpg

    Bron: Jurgen Van Goolen & Inge Van den Broeck

     

    t. +34 654 17 30 23

    e. info@vueltaturistica.com

    w. www.vuelta-turistica.com

     

    Adres: Bikecenter Vuelta-Turistica

    Avenida Rosa de los Vientos 7, local 4

    03710 Calpe (Alicante) Spanje

     

    IVA: ESY0450049E

     

    Fietsvakanties & wielerstages aan de Costa Blanca
    Vuelta Turistica 4.jpg
    Kenny Spanje 1 2016.jpg
                      Inge Van den Broeck , Kenny Janssens en Jef De Batist.

    14-05-2018 om 19:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AMICI DI BICI
    Amici di bici.png
    Bron: Jef De Batist

    14-05-2018 om 19:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2018

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan PETER MAES met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 5°Seizoenszege !!!


    Peter Maes 2018   Patrick Bobelijn

              Peter Maes                Patrick Bobelijn

    ZONDAG 13 MEI AALST (9300)


    VWF 14-5-2018

    14-05-2018 om 19:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/05/2018

    Banner VWF 2017.jpg
    MAANDAG 14 MEI GRIMBERGEN (1850) - Café De Blakke Zon, Lagesteenweg

     

    18u30 - Cat.C/D – 40 km

    19u30 - Cat.A/B – 55 km

    14-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    13-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE VERREBROEK VAN ZONDAG 13/05/2018

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 
    TE VERREBROEK VAN ZON
    DAG 13/05/2018
         


    Zondag 13/05/2018 G.P. DE WASE POLDERS VERREBROEK (O) – MEN ELITE - 176,4 km

    DEELNEMERS: 129 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:04:44 / AFSTAND: 176.4KM

    1 STIJN DE BOCK CIBEL-CEBON

    2 VANMARCKE SEP EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    3 ROBINSON OLIVER TEAM WIGGINS GBR

    4 BOUCHER DAVID TARTELETTO - ISOREX

    5 MERLIER BRAAM PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 RUIJGH ROB TARTELETTO – ISOREX NED

    7 REYNAERTS JAN CIBEL-CEBON

    8 VAN BREUSSEGEM ELIAS VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    9 VAN HECKE PREBEN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    10 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    20 JANS ROY 21 VAN STAEYEN MICHAËL 49 DRUYTS GERRY 51 VAN DE VOORDE LENNERT 57 RAYMACKERS CEDRIC 67 STEVENS TIMOTHY 74 COP JURGEN 78 MAES BRYAN 80 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 85 WIELANDT SVEN 93 DE BOES TIMMY 94 DE PAEPE JOHANNES 96 BOUVRY DIETER

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 1324

                    Podium te Verrebroek met winnaar Stijn De Bock, Sep Vanmarcke en Oliver Robinson.

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 1317

                      Podium te Verrebroek met winnaar Stijn De Bock, Sep Vanmarcke en Oliver Robinson.

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 1167

                       Aankomst van winnaar Stijn De Bock voor Sep Vanmarcke en Oliver Robinson.

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 1221

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 1234

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 1038

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 353

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 234

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 108

                                            Start van de Men Elite te Verrebroek met 129 deelnemers.

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 101

                                    Dirk Onghena met Preben Van Hecke, Sep Vanmarcke en Niki Terpstra.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-05-2018 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg


    Proficiat aan STIJN DE BOCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Men Elite !!!
     

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite en de Titel van Provinciaal Kampioen !!! 

    Proficiat aan CALVIN VERBEECK  met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores en de Titel van Provinciaal Kampioen !!! 


    Stijn De Bock 2018   Kelly Druyts 2018   Calvin Verbeeck 2018 2
     
            Stijn De Bock                          Kelly Druyts                         Calvin Verbeeck

     

    Zondag 13/05/2018 G.P. DE WASE POLDERS VERREBROEK (O) – MEN ELITE - 176,4 km

    DEELNEMERS: 129 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:04:44 / AFSTAND: 176.4KM

    1 STIJN DE BOCK CIBEL-CEBON

    2 VANMARCKE SEP EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    3 ROBINSON OLIVER TEAM WIGGINS GBR

    4 BOUCHER DAVID TARTELETTO - ISOREX

    5 MERLIER BRAAM PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 RUIJGH ROB TARTELETTO – ISOREX NED

    7 REYNAERTS JAN CIBEL-CEBON

    8 VAN BREUSSEGEM ELIAS VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    9 VAN HECKE PREBEN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    10 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    20 JANS ROY 21 VAN STAEYEN MICHAËL 49 DRUYTS GERRY 51 VAN DE VOORDE LENNERT 57 RAYMACKERS CEDRIC 67 STEVENS TIMOTHY 74 COP JURGEN 78 MAES BRYAN 80 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 85 WIELANDT SVEN 93 DE BOES TIMMY 94 DE PAEPE JOHANNES 96 BOUVRY DIETER

     

    13/05/2018 LENDELEDE (W) - ELITE Z.C./U23 - 113,75 km

    DEELNEMERS: 94 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:33:30 / AFSTAND: 113.75KM

    1 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 CLAUWAERT JARI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 SHORT PHILIP USA

    4 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    5 HESTERS JULES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    7 MAES JO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    8 DEMEYER NIELS DL CHEMICALS-RUWOMAT

    9 GOUEL VALENTIN TOPS ANTIEK FRA

    10 LANNOO JAROMIR C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

     

    13/05/2018 LONDERZEEL-SINT JOZEF (VB) - ELITE Z.C./U23 – km

    DEELNEMERS: 88 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:40:0 / AFSTAND: 117KM

    1 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    2 VAN DAMME INDY TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 DOCKX KRISTOF V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 HEYNS NILS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 DE BLOCK NICK TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 JENSEN JACOB KRUSE DEN

    7 BERTELS JEF VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    9 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    10 VERHULST EMILE INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM

    31 DE OST JARNE 36 VAN GOETHEM KEVIN 65 PERSOON JOERI

     

    13/05/2018 SCHOTEN (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c. - 96 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 2:07:52 / AFSTAND: 96KM

    1 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 VAN DE MIEROOP SAM WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VAN DEN BRANDEN VIKTOR V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 VAN TILBORGH BRENT HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 MERTENS ROBIN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 DE BOECK JEF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 HILLEN MICHIEL HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 VERHULST PAUWEL BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VAN LAER WARD VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    26 DAS JEROEN

     

    13/05/2018 HOELEDEN (VB) - AMATEURS + MASTERS - 105 km

    Aantal deelnemers:

     

    13/05/2018 MOL (SLUIS) (A) - NAT DAMES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP – 91 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:18:0 / AFSTAND: 90.6KM

    1 KELLY DRUYTS DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    2 HANNES KAAT WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    3 DALVING SHANA

    4 PEETERS JINSE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 ROTMAN LOTTE EXPERZA - FOOTLOGIX

    6 DRUYTS JESSY EXPERZA-FOOTLOGIX

    7 KUIJPERS EVY JAN VAN ARCKEL NED

    8 TRUYEN MARTHE YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 DEMEY VALERIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    10 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    38 TEN HARTOG SARAH 46 DELTOMBE EVELIEN 48 DRUYTS DEMMY 51 VANDERHEYDEN LIENA 52 CROKET GILKE 57 WITTOCK NANCY

     

    13/05/2018 DE HAAN - VOSSESLAG (W) - JUNIORES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - 112 km

    DEELNEMERS: 96 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:51:59 / AFSTAND: 120KM

    1 CALVIN VERBEECK VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 HANNE MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    4 NUYTTEN MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 STOCKX AARON MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 BRUYNEEL TRISTAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 GELDHOF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    15 ROOSE MATTEO 32 CAPPAN LENNERT

    13-05-2018 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

     

    Zondag 13/05/2018 SINT-MARTENS BODEGEM (VB) - JUNIORES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - 114 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 41 / TIJD: 2:45:2 / AFSTAND: 114KM

    1 EVENEPOEL REMCO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN WILDER ILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VERHULST RUBEN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DE PAUW LEN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    6 THIELEMANS ROBBE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 WILLEMS JAGO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 WALLYN TIBO PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 VAN BELLIGEN GERRIT KTC-CYCLING TEAM

    10 DENS TUUR DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 VAN POPPEL SÉBASTIEN 16 CLAEYS LAURENT

     

    13/05/2018 DUFFEL - VORSELAAR (A) – Topcompetitie NIEUWELINGEN - 79,5 km

    DEELNEMERS: 110 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 1:53:5 / AFSTAND: 79.5KM

    1 DE LIE ARNAUD CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DEWEIRDT SIEBE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DECKERS ANGEL CT SOENENS-BOOOM

    6 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VAN HAMME WOUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 VAN KERCKHOVE QUINTEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    14 VERGOTE DIEL 16 SZKANDERA THOMAS 18 VAN HOOF MANU 22 DELAHAYE JENS 25 BLEYENBERG JADO 32 DEMUYNCK VICTOR 67 THORÉ RUNE



    Vorselaar 2018 2Vorselaar 2018 1

     

    13/05/2018 TORHOUT (ROZEVELD) (W) - NIEUWELINGEN - 67,5 km

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:44:29 / AFSTAND: 67.5KM

    1 CLAEYS JARNE KVC NOORDZEEMEEUW

    2 DE ROECK MATHIS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DEBRUYNE LENNERT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DEWULF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VEERMEER SIMON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 LEWILLE IAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 MEEUS SANDER KVC NOORDZEEMEEUW

    10 DALLE JENS CT SOENENS-BOOOM

    28 CLAESSENS ROBBE 36 OBRENO ARTHUR

     

    13/05/2018 VLIERMAAL (LB) - NIEUWELINGEN - 60 km

    deelnemers: 47 / Opgevers: 8 / Tijd: 1:28:31 / afstand: 60km

    1 ALVARADO Salvador LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    2 BASSA Jens GRC JAN VAN ARCKEL-NED

    3 NEFFGEN Tim RSV DUREN GER

    4 DUCHATEAU Daan SPORT EN MOEDIG GENK

    5 POTTER James W.V EEMLAND NED

    6 DOUVEN Daan WC MIDDEN LIMBURG NED

    7 BRUYNINCKX Nick WACTEAM

    8 DE LEEUW Ward PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 ROELEN Jaap WV DE JONGE RENNER NED

    10 DAS Jitse SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    13/05/2018 ZOMERGEM (O) - NIEUWELINGEN - 58 km

    deelnemers: 47 / Opgevers: 7 / Tijd: 1:27:12 / afstand: 58km

    1 SEGERS Ryan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 HEYMAN Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    4 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 STERCK Joppe AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DHOOGE Romeo DMC- CYCLING TEAM VZW

    8 DE GROOTE Vasco ISOREX CYCLING TEAM

    9 DE ZUTTER Jonas KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 D´HOLLANDER Senne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    12 BOEYE Ruben 14 VAN PELT Jeff 19 DE COCK Tibo 21 VAN DE VELDE Yarne 27 COLMAN Lars 28 BLOMMAERT Lars 30 VAN POUCKE Wannes 39 FIERENS Ruben

     

    13/05/2018 WILSELE (VB) - DAMES Juniores + Nieuwelingen - 60 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 3:06:20

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 SPAPEN NINA TWC PIJNENBURG NED

    6 DE WISPELAERE FIEN URBANO-THIJS LADIES C.T.

    7 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 FARAZIJN LEONTINE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    10 DE VEIRMAN FLEUR AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13-05-2018 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 2°Seizoenszege !!!

     

    Kevin Van Raemdonck 2018   

     Kevin Van Raemdonck

    Zondag 13 mei 2018 - ZAFFELARE (9080)

     

    Cat.A - 70,0 km – 17 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Goossens Sam

    3-Cap Bryan

    4-Van Raemdonck Maarten

    5-Roels Diedrich

    6-De Bock Jelle

    7-Van Sante Tristan

    8-De Vlieger Jonas

    9-Maes Bram

    10-Opsomer Enzo

    11-Allemeersch Mike-12-Vermassen Jens-13-Pijcke Jeroen-14-De Duytsche Luc-15-Le Blon Michel-16-Van Waeyenbergh Grégory-17-De Maesschalck Johan

     

    Cat.B - 60,0 km – 6 deelnemers

    1-Roose Nico (Waregem)

    2-Roobroeck Dirk

    3-Verbeken Kurt

    4De Wannemaeker Filip

    5-Verhofstadt Peter

    6-Oliebos Koen

     

    Cat.C - 55,0 km – 14 deelnemers

    1-Van Eyndt Jozef (Vorselaar)

    2-Geerts Christiaan

    3-De Coninck Danny

    4-Pintens Noël

    5-Meyvis Serge

    6-Van Camp Freddy

    7-Vaneberg Mike

    8-Ballet Peter

    9-Vanopstal Eddy

    10-D'Hondt Erwin

    11-Harms Ko-12-Mathys Dirk-13-Van Duyse Peter-14-Delagrange Bart

     

    Cat.D - 45,0 km – 16 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Remory Pierre

    3-Coudyzer Theo (+70 jaar)

    4-Luyten Felix

    5-Snels Luc

    6-Vandermeulen Jos

    7-Vyvey Julien

    8-Delgouffe Phil

    9-van Loon Dick

    10-Pauwels Marcel

    11-Tummeleer Dirck-12-Demiddel Ronny-13-De Roos Willy-14-Vandenheuvel Gilbert-15-Brouwers François-16-Hermans Luc     

    13-05-2018 om 20:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN OVWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2018

    OVWF.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 7°Seizoenszege !!!


    Frank Suys 2018     Frank Suys zege 7 2018


            Frank Suys

    Zondag 13/05/2018 – LANGEMARK - OVWF

    OVWF 13-5-2018

    13-05-2018 om 20:57 geschreven door kenny


    12-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE PUIVELDE VAN ZATERDAG 12/05/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE PUIVELDE VAN ZATERDAG 12/05/2018     


    Zaterdag 12/05/2018 PUIVELDE (O) - ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 100 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:41:2 / AFSTAND: 120KM

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN IMPE KEVIN

    3 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 PIETERS BART VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 WANTE JARI VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 NIELSEN JANNIK NEDERGAARD TEAM HERNING CK DEN

    7 WEINBERG GUY VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ISR

    8 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 VERMEIRE MATTHIAS K.V.C. DEINZE VZW

    10 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    18 CLAUS DIETER 21 WIELFAERT KRISTOF 27 LIESSENS JARNO 31 VAN DORPE GUUS 32 VAN DAMME BART 40 MAES DIMITRI 64 BECK CEDRIC 67 DE OST JARNE 68 HEYNS KRISTOFF 70 MAES BRYAN 73 VERBEKE STIJN 75 VAN GAEVEREN GUNTER 78 HEIRBAUT TONY 80 PERSOON JOERI

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 906

                  Podium te Puivelde met winnaar Florian Vermeersch, Kevin Van Impe en Guy Ten Hartog.

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 899

                 Podium te Puivelde met winnaar Florian Vermeersch, Kevin Van Impe en Guy Ten Hartog.

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 802

                                                    Aankomst van winnaar Florian Vermeersch.

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 808

                                        De spurt met Kevin Van Impe voor Guy Ten Hartog en Bart Pieters.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-05-2018 om 19:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP JUNIORES TE HAASDONK VAN ZATERDAG 12/05/2018

    FOTO'S PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP JUNIORES
    TE HAASDONK VAN ZATER
    DAG 12/05/2018
         


    Zaterdag 12/05/2018 HAASDONK (O) - JUNIORES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - 117,6 km

    DEELNEMERS: 108 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:37:12 / AFSTAND: 117.6KM

    1 FABIO VAN DEN BOSSCHE DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN BOVEN LUCA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BEKÉ WILLEM KTC-CYCLING TEAM

    6 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 CLAEYS ROBBE ISOREX CYCLING TEAM

    8 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT

    9 WALRAED JESPER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 SLOCK LIAM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 DE PESTEL THOMAS 14 SMET JORRE 16 VERCAUTEREN THOMAS 22 COSYNS MILAN 24 HUYS BRANKO 34 DE CLEEN WOUTER 36 GALLE STAF 37 SMET MARCO 46 GOOSSENS BRECHT 49 DE GEEST RICKY 50 DE VOS WANNES 51 PUNNEWAERT ZION 53 DUYM STEFFEN 60 VAN DER SYPT GIANNI 73 PERMENTIER EMANO 77 VAN HOUTE SYBREN 81 WARRENS ANTHONY 83 DE BEER WANNES 93 MEERSMAN MAXIM

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 692

        Podium te Haasdonk met winnaar Fabio Van Den Bossche, Matthew Van Schoor en Luca Van Boven.


    12-5-2018- haasdonk -puiv. 687

           Podium te Haasdonk met winnaar Fabio Van Den Bossche, Matthew Van Schoor en Luca Van Boven.

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 575

              Aankomst van winnaar Fabio Van Den Bossche voor Matthew Van Schoor en Luca Van Boven.

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 589

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 033

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 001

                   Start van het Provinciaal Kampioenschap te Haasdonk voor Juniores met 108 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-05-2018 om 19:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Florian Vermeersch 2018 
      
    Florian Vermeersch 

     

    Zaterdag 12/05/2018 ZANDHOVEN (A) - Interclub ELITE Z.C./U23 - 144,1 km

    DEELNEMERS: 151 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 3:07:30 / AFSTAND: 144KM

    1 SEGERS JOREN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    3 COOLEN YVES HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 BOUTS JENS PRORACE CYCLING TEAM

    5 RAEYMAEKERS MATTIAS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VAN EERD DAVID ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    8 CLE BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    9 MICHIELSEN JORAN STAGECO CYCLING TEAM

    10 PHILIPS JONAS WSC HAND IN HAND BAAL

    92 DILLEN RUBEN 104 DAS JEROEN 105 ROTTY GLENN 108 HUYGEN WOUT 126 DE KEERSMAEKER ALEXANDER

     

    12/05/2018 PUIVELDE (O) - ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 100 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:41:2 / AFSTAND: 120KM

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN IMPE KEVIN

    3 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 PIETERS BART VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 WANTE JARI VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 NIELSEN JANNIK NEDERGAARD TEAM HERNING CK DEN

    7 WEINBERG GUY VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ISR

    8 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 VERMEIRE MATTHIAS K.V.C. DEINZE VZW

    10 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    18 CLAUS DIETER 21 WIELFAERT KRISTOF 27 LIESSENS JARNO 31 VAN DORPE GUUS 32 VAN DAMME BART 40 MAES DIMITRI 64 BECK CEDRIC 67 DE OST JARNE 68 HEYNS KRISTOFF 70 MAES BRYAN 73 VERBEKE STIJN 75 VAN GAEVEREN GUNTER 78 HEIRBAUT TONY 80 PERSOON JOERI

     

    12/05/2018 TROFEE OOST-VLAANDEREN POLLARE (O) - Interclub U23 - 139 km

    DEELNEMERS: 149 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 3:05:40 / AFSTAND: 139KM

    1 D´HEYGERE GIL OOST - VLAANDEREN (PROV. SELECTIE)

    2 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    3 FIVÉ TRYSTAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 RELAES JACOB EFC-L&R-VULSTEKE

    5 COURTENS IGOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VANDENBROECK YARNO STAGECO CYCLING TEAM

    7 VANDROMME ALESSANDRO VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VANSTEELANDT THOMAS EFC-L&R-VULSTEKE

    9 BAILEY HARRISON BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM AUS

    10 MARIS ELIAS ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    22 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL 27 CAETHOVEN KENNETH 30 DE BOCK YONI 31 D´HOOGE THOMAS 36 JANSSENS JARRID 42 VERHOFSTADT THIBAU 54 MARIN GLENN 92 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 98 SMET JONAS

     

    12/05/2018 LOMMEL LUTLOMMEL (LB) - AMATEURS + MASTERS - 73 km

    AMATEURS - DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:39:13 / AFSTAND: 73KM

    1 THEUNISSEN JORDI SPORT EN MOEDIG GENK

    2 PEPINSTER SÉBASTIEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VERBEEK WOUT

    4 KOPS TWAN TWC TEMPO NED

    5 MERTENS THOMAS

    6 KERKHOFS BRAM SPORT EN MOEDIG GENK

    7 CRAEGHS MAARTEN

    8 VANDERHOYDONK GLENN VWV

    9 DAMMEN YORIC

    10 MESOTTEN TIJL

     

    MASTERS A - DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:38:16 / AFSTAND: 73KM

    1 PORCO FABIO

    2 ARITS STEVEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 HAEST CHRISTOPHE

    4 QUANTEN JORIS

    5 WOUTERS IVE

    6 CRAENEN RICK TWC DE KEMPEN NED

    7 PORCO CARLO

    8 CREMERS BEN

    9 VREYS NIELS

    10 VANDERMAESEN NICK

     

    MASTERS B - DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:38:39 / AFSTAND: 73KM

    1 HAEST TOM

    2 BOGAERTS PATRIC ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VANGOETHEMD SVENNE EC WALSHOUTEM

    4 THIJS FILIP VWV

    5 NONA EDGARD ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DENIER RONNY EC WALSHOUTEM

    7 CLAES BENNY ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 STEUTEN ROY TWC DE KEMPEN NED

    9 SERRON DANNY VWV

    10 SCHREURS DANNY

     

    MASTERS C - DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:40:12 / AFSTAND: 73KM

    1 KEIM LUC ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 BRABANTS BRUNO

    3 VRANCKEN LUC

    4 PEETERS JAN VWV

     

    12/05/2018 GROOT GELMEN (VB) - AMATEURS + MASTERS - 26,4 km

    Aantal deelnemers:

     

    12/05/2018 HAASDONK (O) - JUNIORES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - 117,6 km

    DEELNEMERS: 108 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:37:12 / AFSTAND: 117.6KM

    1 FABIO VAN DEN BOSSCHE DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN BOVEN LUCA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BEKÉ WILLEM KTC-CYCLING TEAM

    6 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 CLAEYS ROBBE ISOREX CYCLING TEAM

    8 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT

    9 WALRAED JESPER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 SLOCK LIAM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 DE PESTEL THOMAS 14 SMET JORRE 16 VERCAUTEREN THOMAS 22 COSYNS MILAN 24 HUYS BRANKO 34 DE CLEEN WOUTER 36 GALLE STAF 37 SMET MARCO 46 GOOSSENS BRECHT 49 DE GEEST RICKY 50 DE VOS WANNES 51 PUNNEWAERT ZION 53 DUYM STEFFEN 60 VAN DER SYPT GIANNI 73 PERMENTIER EMANO 77 VAN HOUTE SYBREN 81 WARRENS ANTHONY 83 DE BEER WANNES 93 MEERSMAN MAXIM

     

    12/05/2018 OETINGEN (VB) - JUNIORES - 81,6 km

    DEELNEMERS: 106 / OPGEVERS: 30 / TIJD: 1:59:45 / AFSTAND: 81.6KM

    1 SCHEERS LANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 KOOL DAAN WV AVANTI- NED

    3 GEYSELS XANDER WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 MATERNÉ RÉMI WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 LINDELAUF MELVIN DAVO CYCLING TEAM – TONGEREN NED

    7 VAN OLMEN YEVGENY WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 RIJSDIJK NATHAN WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    9 VOS YANNICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 MAHER LANE USA NATIONAL TEAM USA

    14 VAN DEN SCHOOR MATS 28 BROUWERS EMILE 44 VAN DAELE ERNEST 48 VAN BOUWEL HANNES 49 HOPMANS WOUTER


    12/05/2018 NEERWINDEN-LANDEN (VB) - NIEUWELINGEN - 63 km

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:44:10 / AFSTAND: 63KM

    1 JACOBS YORBEN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VANDERAERDEN WOUT SPORT EN MOEDIG GENK

    4 BOELS SENNE WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 PAULY AXEL LOTTO-VC ARDENNES

    6 D´HOLLANDER LUCA AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 GYBELS SYBE BIKE-INN TEAM HERENTALS

    9 NELISSEN JUUL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 VAN GOIDSENHOVEN LANCE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

     

    12/05/2018 AALBEKE (W) - NIEUWELINGEN - 69,05 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:53:17 / AFSTAND: 69.05KM

    1 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 CATTEEUW XANDER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 ANANIE UGO ES ARQUES FRA

    4 CASTELAIN NATHAN WIELERTEAM IEPER

    5 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 LOWIE THÉO ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 DANEEL JEFKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 MALFAIT FELIX MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 KINT SANDER CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 MALFAIT JEAN-LOUIS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    12 VAN BUYNDER THIBAUD 20 DEJONGHE KJELL 38 DE ROECK DANTE

     

    12/05/2018 PEPINGEN (VB) - NIEUWELINGEN - 72 km

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:53:39 / AFSTAND: 72KM

    1 DE CRUYENAERE STAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 MAAS MARIJN RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    3 HEYLEN ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 THEUWS BARTJE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 VERRIEST NOAH JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 CHRISTIAENS JONAS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    9 VAN CAUWENBERGHE ARNE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VAN DEN BORRE DYLAN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    12-05-2018 om 18:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/05/2018

    waod_3.jpg


    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 18°Seizoenszege !!!


    Koen De Bosscher KOP 2018    Patrick Cocquyt 2018

       Koen De Bosscher             Patrick Cocquyt

     

    Zaterdag 12 mei 2018 - SINT-MARIA-LATEM (9630)


    Cat.A - 70,3 km - 11 deelnemers

    1 Van Boven Frederik (Sint-Lievens-Houtem)

    2 Vandenbussche Ron

    3 De Bock Stef

    4 Apers Michaël

    5 Van Meirhaeghe Karel

    6 Carmeliet Tom

    7 Nevejans Kenny

    8 Nevejans Dennis

    9 Gheerolfs Sven

    10 Moerman Sam

    11 Brijs Gert

     

    Cat.B - 61,1 km – 11 deelnemers

    1 KOEN DE BOSSCHER (Kalken)
    2 Smet Guy
    3 Van Drom Giovanni
    4 Verschelden Steven
    5 Van Hautekerke Glenn
    6 De Weirdt Gino
    7 Van Buggenhout Jurgen
    8 Gyselinck Eddy
    9 Cornelis Rudi
    10 Smet Luc
    11 Goossens Alex

     

    Cat.C - 55,5 km – 18 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke) 55+
    2 Winandy Wim
    3 Vanopstal Eddy (Mol) 60+
    4 Ballet Peter
    5 Vaneberg Mike
    6 Goolaerts Dirk
    7 De Pelsmaker Frank
    8 Geerts Christiaan
    9 Depreitere Danny
    10 Van De Veire Luc
    11 Schoepen Peter 12 Nevejans Idesbald 13 D'Hondt Erwin 14 Harms Ko 15 Van Den Broeke Patrick 16 Marien Marc 17 Lacquet Philippe 18 Bracke Wim

     

    Cat.D - 44,4 km – 20 deelnemers

    1 Deneef Jozef (Denderleeuw) 65+
    2 Remory Pierre
    3 Van Renterghem Patrick
    4 Snels Luc (Minderhout) 70+
    5 Tas Helmuth
    6 Van Holen Johny
    7 van Loon Dick
    8 Coudyzer Theo
    9 Vandermeulen Jos
    10 De Vuyst Eddy
    11 Vyvey Julien 12 Corthier Wily 13 De Clercq José 14 Moens Louis 15 Vandersteen Erik 16 Demiddel Ronny 17 Teirlinck Willy 18 Hermans Luc 19 Brouwers François 20 Luyten Felix

    12-05-2018 om 18:58 geschreven door kenny


    11-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE PUIVELDE VAN VRIJDAG 11/05/2018

    FOTO'S DAMES ELITE TE PUIVELDE VAN VRIJDAG 11/05/2018     


    Vrijdag 11/05/2018 PUIVELDE KOERS DAMES (O) - NAT DAMES - 90 km

    DEELNEMERS: 95 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 2:11:39 / AFSTAND: 90KM

    1 LACH MARTA ATO DEWELPER POL

    2 DRUYTS JESSY EXPERZA-FOOTLOGIX

    3 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED

    4 DREVILLE ANABELLE LOTTO SOUDAL LADIES FRA

    5 PIETRZAK LUCJA ATOM DEWELPER POL

    6 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    7 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 COELHO FERREIRA CAMILA MEMORIAL SANTOS FUPEP BRA

    9 DRUYTS DEMMY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    10 DUTOUR MARGOT AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM FRA

    11 ROTMAN LOTTE 12 LOUCHAERT JUSTINE 13 CLAUS MARJON 14 CROKET GILKE 17 DENEEF NAÏKA 19 STERCKX KATHLEEN 29 VAN GUCHT HANNEKE 36 VERTENTEN SOETKIN 44 BAELE EVELINE 47 DELTOMBE EVELIEN 54 ACCOE JOYCE 55 VANDERHEYDEN LIENA 59 WITTOCK NANCY 63 NOBUS ANJA

    11-5-2018-dames puivelde 689

                                     Podium met winnares Marta Lach, Jessy Druyts en Kylie Waterreus.

    11-5-2018-dames puivelde 683

                                      Podium met winnares Marta Lach, Jessy Druyts en Kylie Waterreus.

    11-5-2018-dames puivelde 675

                                        Podium met winnares Marta Lach, Jessy Druyts en Kylie Waterreus.

    11-5-2018-dames puivelde 613

                                            Aankomst van winnares Marta Lach voor Jessy Druyts.

    11-5-2018-dames puivelde 625

    11-5-2018-dames puivelde 214

    11-5-2018-dames puivelde 021

                                                 Start van de Dames Elite te Puivelde met 95 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-05-2018 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Vrijdag 11/05/2018 VLAMERTINGE (W) - ELITE Z.C./U23 - 110,6 km

    DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 2:28:0 / AFSTAND: 110.6KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    3 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    4 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    5 CHAMON THOMAS TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    6 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    7 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    9 VANHAECKE THOMAS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

     

    11/05/2018 GERAARDSBERGEN-MOERBEKE (O) - ELITE Z.C./U23 - 103,7 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:36:7 / AFSTAND: 103.7KM

    1 WRIGHT FRED 100% ME GBR

    2 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    4 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 ILSØ CASPER KJELDGAARD TEAM HERNING CK ELITE PB LOOK DEN

    6 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 CLAUWAERT JARI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    9 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 VAN DAMME INDY TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    21 VAN PETEGHEM TRIFONIUS

     

    11/05/2018 MIELEN BOVEN AALST (VB) - AMATEURS + MASTERS – 96 km

    Aantal deelnemers:

     

    11/05/2018 PUIVELDE KOERS DAMES (O) - NAT DAMES - 90 km

    DEELNEMERS: 95 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 2:11:39 / AFSTAND: 90KM

    1 LACH MARTA ATO DEWELPER POL

    2 DRUYTS JESSY EXPERZA-FOOTLOGIX

    3 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED

    4 DREVILLE ANABELLE LOTTO SOUDAL LADIES FRA

    5 PIETRZAK LUCJA ATOM DEWELPER POL

    6 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    7 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 COELHO FERREIRA CAMILA MEMORIAL SANTOS FUPEP BRA

    9 DRUYTS DEMMY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    10 DUTOUR MARGOT AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM FRA

    11 ROTMAN LOTTE 12 LOUCHAERT JUSTINE 13 CLAUS MARJON 14 CROKET GILKE 17 DENEEF NAÏKA 19 STERCKX KATHLEEN 29 VAN GUCHT HANNEKE 36 VERTENTEN SOETKIN 44 BAELE EVELINE 47 DELTOMBE EVELIEN 54 ACCOE JOYCE 55 VANDERHEYDEN LIENA 59 WITTOCK NANCY 63 NOBUS ANJA

    11-05-2018 om 22:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 4 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GLENN VAN HAUTEKERKE met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Franky Weeamaes 2018     Glenn Van Hautekerke 2018 1

       Franky Weemaes          Glenn Van Hautekerke

     

    Donderdag 10/05/2018 – ZWIJNDRECHT – TTC Ronde – Rit 4 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 22

    1-FRANKY WEEMAES (Melsele) 50+

    2-GLENN VAN HAUTEKERKE (Kruibeke) 50-

    3-RAF VERVLOESEM

    4-DANIEL SEGERS

    5-TOM DE BACKER

    6-FRANK VAN ASSCHE

    7-GIOVANNI VAN DROM

    8-MICHEL DE KONING

    9-GERT SMET

    10-PETER VAN HAVERE

    11-STEFAN ADRIAENSSENS 12-KURT VAN RAEMDONCK 13-FREDDY VAN CAMP 14-DAVE VAN ROEYEN 15-GUIDO SPANOGHE 16-PETER HEYMANS 17-DANNY PHILIPPE 18-PIERRE LUCCE 19-TOR VERSTRAETEN 20-WIM RYCKAERT 21-DIRK BRYSSINCKX 22-BART SCHOOLS

    TTC 4-2 IMG_5679 10-5

                                              Podium +50 jaar

    TTC 4 10-5

                                              Podium -50 jaar.




     

     

    Donderdag 10/05/2018 – ZWIJNDRECHT – TTC Ronde – Rit 4 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 53

    1 DAVY DE SCHRYVER 

    2 DYLAN VAN IMPE

    3 DIRK BRYSSINCKX

    4 PHILIP VAN HAVENBERGH

    5 JORDY STUER

    6 MARIO BOLSSENS

    7 WARD VANDERSNICKT

    8 STEVEN DE LAENDER

    9 BART DAELMAN

    10 KENNETH SILVERANS

    11 DAVY RASSCHAERT 12 BART HERMANS 13 TIM VERHELST 14 JOHAN VAN ECHELPOEL 15 BART VAN OPSTAL 16 BERT DE COSTER 17 JASPER SMET 18 DERRICK SPINNOX 19 JORN VERRESEN 20 JENTE SAMSON 21 MATTHIAS DE WILDE 22 JAN SMET 23 JOERI STORMS 24 KOEN DE MAESSCHALK 25 MICHIEL VAN OOST 26 GUY BOGAERT 27 DENNIS VAN DESSEL 28 DAVY MARIN 29 KRIS VAN RUYSEVELT 30 RONNY DE BOECK 31 BJORN GEYSELS 32 MODEST VERMEULEN 33 RUDY SERVERIUS 34 KURT THOEN 35 BJORN SIMONS 36 KOEN DILLEN 37 KOEN DUYM 38 PIETER LUYCKX 39 DANNY BOGAERT 40 JENS BOGAERT 41 JAN LAUREYS 42 JURGEN VERHULST 43 BENNY VAN DAMME 44 LIZE STRUYF 45 STIJN BOONS

     

    OPGAVE/ 46 GIOVANNI GOOS 47 ILONA-BAYINGS DE KONING 48 KURT DE ROECK 49 DAVID VAN HAVERBEKE 50 DANIEL CROONEN 51 DOMINICK DE WITTE 52 KURT WUYTACK 53 LIEVEN ROOSE

    TTC 4 -4 IMG_5654 10-5

    11-05-2018 om 09:54 geschreven door kenny


    10-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OORDEGEM VAN DONDERDAG 10/05/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OORDEGEM VAN DONDERDAG 10/05/2018     


    Donderdag 10/05/2018 OORDEGEM (O) - ELITE Z.C./U23 – 110 km

    DEELNEMERS: 102 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:26:30 / AFSTAND: 110KM

    1 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    2 WRIGHT FRED 100% ME GBR

    3 SHORT PHILIP CARBON REPAIR USA

    4 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    5 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    6 ADRIAENSEN MICHAEL TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 GARDNER DAN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    8 DE GREVE MAXIM DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 VERHAEGEN JENS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 VERMEERSCH FLORIAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    31 VAN GOETHEM KEVIN 32 VAN DORPE GUUS 84 GOOSSENS KENNY

    10-5-2018-OORDEGEM 941 

                      Winnaar Jens Moens.

    10-5-2018-OORDEGEM 932

                                         Podium met winnaar Jens Moens, Fred Wright en Philip Short.

    10-5-2018-OORDEGEM 852

                                    Aankomst van winnaar Jens Moens voor Fred Wright en Philip Short.

    10-5-2018-OORDEGEM 873

    10-5-2018-OORDEGEM 542

    10-5-2018-OORDEGEM 377

    10-5-2018-OORDEGEM 080

    10-5-2018-OORDEGEM 029

                                        Start van de Elite z.c. & U23 te Oordegem met 102 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-05-2018 om 23:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 10/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 10/05/2018 WIELSBEKE (W) – Interclub MEN ELITE – 128 km

    DEELNEMERS: 123 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 2:53:25 / AFSTAND: 128KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 DANIELS SIMON NANO DEVELOPMENT TEAM

    3 COURTENS IGOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VAN DEN BERGHE JEROEN NANO DEVELOPMENT TEAM

    5 VANDENBUSSCHE JARI PRORACE CYCLING TEAM

    6 BOUTTÉ KENZIE WIELERTEAM IEPER

    7 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    9 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    10 DENT STEPHEN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    19 SMET JONAS 30 DE BOCK YONI 70 DECONINCK LAURENS 82 VERMEULEN STEVEN 93 COP JURGEN 94 VERBEKE STIJN

     

    10/05/2018 KUMTICH (VB) - ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 82 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 2:47:0 / AFSTAND: 120KM

    1 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    3 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 RIETJENS SANDER PRORACE CYCLING TEAM

    5 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    6 DE GROEF FELIX VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    8 DU PLOOY ROHAN CRABBE- CC CHEVIGNY RSA

    9 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

     

    10/05/2018 OORDEGEM (O) - ELITE Z.C./U23 – 110 km

    DEELNEMERS: 102 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:26:30 / AFSTAND: 110KM

    1 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    2 WRIGHT FRED 100% ME GBR

    3 SHORT PHILIP CARBON REPAIR USA

    4 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    5 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    6 ADRIAENSEN MICHAEL TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 GARDNER DAN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    8 DE GREVE MAXIM DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 VERHAEGEN JENS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 VERMEERSCH FLORIAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    31 VAN GOETHEM KEVIN 32 VAN DORPE GUUS 84 GOOSSENS KENNY

     

    10/05/2018 HARELBEKE (W) - JUNIORES - 90 km

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:11:38 / AFSTAND: 90KM

    1 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 NUYTTEN MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 LOOTENS GUST MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VERCRUYSSE GILLES CT SOENENS-BOOOM

    5 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 HANNE MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 KOOL DAAN WV AVANTI NED

    8 DERIBREUX ACHILLE SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 DOOMS MICHIEL ISOREX CYCLING TEAM

    10 HOSTEN IAN ISOREX CYCLING TEAM

     

    10/05/2018 OMLOOP DER 3 PROVINCIES OUTRIJVE (W) – Interclub JUNIORES – 124 km

    DEELNEMERS: 136 / OPGEVERS: 54 / TIJD: 3:01:0 / AFSTAND: 124KM

    1 KRUL WESSEL FORTE U19 CYCLING TEAM NED

    2 MAAS EDO DAVO CYCLING TEAM – TONGEREN NED

    3 CAPPAN LENNERT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 KOPECKY TOMAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC CZE

    5 CLAEYS ROBBE ISOREX CYCLING TEAM

    6 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VAN DEN BOSSCHE FABIO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 KOOIJ OLAV FORTE U19 CYCLING TEAM NED

    10 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 SLOCK LIAM 12 VAN GRIEKEN JARNE 46 DE PESTEL THOMAS 63 VERBEECK CALVIN 82 DE BEER WANNES

     

    10/05/2018 PEPINGEN (VB) - JUNIORES - 94 km

    DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 2:21:21 / AFSTAND: 94KM

    1 DE PAUW LEN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VERWILT MAURO WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VERSTAPPEN TIJS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 HASSERT SVEN WV DE JONGE RENNER NED

    5 WALLYN TIBO PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 DETHY MATTHIS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 DE KONINCK PIETER SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 BROUWERS ARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 CLOUX ANTOINE DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 FONTAINE EMERSON SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    19 MEERSMAN MAXIM 38 BERTELS LODE

     

    10/05/2018 SLEIDINGE (O) - JUNIORES - 84 km

    Aantal deelnemers:

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:02:8 / AFSTAND: 84KM

    1 BEKÉ WILLEM KTC-CYCLING TEAM

    2 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 GROOTJANS JENTE WAC TEAM

    4 MARTENS THOMAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DE MEESTER LUCA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    7 VAN DAELE ERNEST VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN RANSBEECK JOSSE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 BOELAERT MATISSE ISOREX CYCLING TEAM

    10 SANDRIE BRENT VD HAUWE CT - GENTSE VS

    39 SMET MARCO

    10-05-2018 om 23:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 10/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan VICTOR DEMUYNCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan THOMAS SZKANDERA met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan JADO BLEYENBERG met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Victor Demuynck 2018   Thomas Szkandera 2018   Jado Bleyenberg 2018 

        Victor Demuynck         Thomas Szkandera          Jado Bleyenberg

     

    Donderdag 10/05/2018 LAARNE (O) - NIEUWELINGEN

    1° JAARS: 63 km

    DEELNEMERS: 88 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 1:38:1 / AFSTAND: 63KM

    1 THOMAS SZKANDERA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VERSTAPPEN DRIES PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 HOORNE ROBIN CT SOENENS-BOOOM

    7 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 BOGAERT LOUIS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VERVENNE JONATHAN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 POELMANS BOB SPORT EN MOEDIG GENK

    17 JORIS ROBBE 23 BOEYE RUBEN 29 DE VEIRMAN FABRICE 41 VAN POUCKE WANNES 47 VAN PELT JEFF 48 VAN OSSELAER VIKTOR 59 BLOMMAERT LARS

     

    2° JAARS: 70 km

    DEELNEMERS: 116 / OPGEVERS: 43 / TIJD: 1:40:44 / AFSTAND: 70KM

    1 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 DEWEIRDT SIEBE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VAN HAMME WOUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 LAERMANS TOMMY HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 VERGOTE DIEL VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 VAN RYCKEGHEM LARS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    14 DELAHAYE JENS 30 VAN HOOF MANU 41 RASSCHAERT LANDER 48 ROGIERS LUCAS 52 DANEEL JEFKE 66 VAN BUYNDER THIBAUD 69 VAN KERCKHOVE QUINTEN

     

    10/05/2018 HERK-DE-STAD (LB) - NIEUWELINGEN - 65 km

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:53:57 / AFSTAND: 65KM

    1 JANSSENS ROBBE WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 LUITEN NIELS TWC DE MAASLANDSTER NED

    3 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VANDERAERDEN WOUT SPORT EN MOEDIG GENK

    5 LEDOUX FRANS TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    6 GOYVAERTS IBO DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 ADRIAANS RADAN WCL BERGKLIMMERS NED

    8 HOORELBEKE YNSE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 CLAES SENNE

    10 ROODHOOFT KARSTEN HEIST CYCLING TEAM (HCT)

     

    10/05/2018 KUMTICH (VB) - NIEUWELINGEN - 63 km

    DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:31:30 / AFSTAND: 56KM

    1 VICTOR DEMUYNCK VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 GYBELS SYBE BIKE-INN TEAM HERENTALS

    3 DEGEEST STIJN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 WAUTERS SEPPE WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 LAUWERS TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 BRUSTEN TUUR SPORT EN MOEDIG GENK

    7 VAN NOYEN LUKAS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 GAYSE BRENT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VERBOVEN GILLES HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 SNIJDERS WIEBE WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    10/05/2018 SLEIDINGE (O) - NIEUWELINGEN - 63 km

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:38:26 / AFSTAND: 63KM

    1 JADO BLEYENBERG AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 WYNANT ELIAS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE ROECK MATHIS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 DHOOGE ROMEO DMC- CYCLING TEAM VZW

    8 GROOTJANS ANDRIES WAC TEAM

    9 KERCKAERT EMIEL ISOREX CYCLING TEAM

    10 BLOMMAERT SANDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 COLMAN LARS 24 SPITTAEL JENNE 25 DE COCK TIBO 33 COLMAN THIBEAU 34 DE BAERE RUNE 37 BROSENS KYANO 40 DE MUNCK JASPER 43 DANIËLS VINCE

     

    10/05/2018 ZWEVEGEM KREUPEL (W) - NIEUWELINGEN - 62 km

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:35:38 / AFSTAND: 62KM

    1 SEYNAEVE ROBIN COMITE REGIONAL HAINAUT

    2 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DEBOSSCHERE SEPPE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DELAERE NOAH ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 BENOIT JONAS CT SOENENS-BOOOM

    7 DECOTTIGNIES JORDY CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DEJONGHE KJELL VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 ROGGEMAN SIEBEN TREK-BIORACER MTB TEAM

    10 DEWULF JASPER WIELERTEAM IEPER

     

    10/05/2018 HOBOKEN (A) - DAMES Juniores + Nieuwelingen - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - 58,8 km

    JUNIORES + NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:38:20 / AFSTAND: 58.8KM

    1 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    3 ARENS MAUREEN WV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    4 DE WISPELAERE FIEN URBANO-THIJS LADIES C.T.

    5 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MALFAIT INES URBANO-THIJS LADIES C.T.

    7 VERDONCK KAREN WV SCHIJNDEL

    8 POPELIER LOTTE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    9 MICHIELSEN-STEVENS LAURA

    10 GIELKENS ESMÉE SPORT EN MOEDIG GENK

     

    DAMES NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:38:20 / AFSTAND: 58.8KM

    1 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    3 ARENS MAUREEN WV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    4 DE WISPELAERE FIEN URBANO-THIJS LADIES C.T.

    5 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 KUIJPERS ANOEK TWC PIJNENBURG NED

    8 FARAZIJN LEONTINE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    9 VAN CONINCKXLOEY JOLIEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 GYSSELS FIEN ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10-05-2018 om 23:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 10/05/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 17°Seizoenszege en met de Titel van Europees Kampioen Catg.C !!!


    Patrick Cocquyt 2018 

       Patrick Cocquyt

     

    Donderdag 10 mei 2018 - DESTELBERGEN (9070) –  OPEN EUROPEES KAMPIOENSCHAP

     

    Cat.A - 75,0 km – 81 deelnemers

    1 Buysse Lennert (Bassevelde) EK

    2 Van Raemdonck Kevin

    3 Coppens Carrera

    4 Vernaet Olivier

    5 Van Boven Frederik

    6 Goossens Sam

    7 Scherrens Chris

    8 Van Opstal Philippe

    9 Cap Bryan

    10 Nevejans Dennis

    11 De Duytsche Luc 12 De Vlieger Jonas 13 Vandenbussche Ron 14 Van Deursen Niels 15 Sonneville Jarno 16 Dequidt Frederik 17 De Leeuw Jelle 18 Spillebeen Jürgen 19 Van De Velde Valentijn 20 Van Sante Tristan 21 Colet Christophe 22 De Geyter Benjamin 23 Laforce Mike 24 Vewilst Mathieu 25 Andries Kevin 26 De Smet Dries 27 Gommers Sven 28 Vispoel Ruben 29 Van Vlierberghe Bart 30 Vandenberghe Stijn 31 Deschuytter Casper 32 Naessens Bruno 33 Van Meirhaeghe Karel 34 Verheuen Frederik 35 Van den Berghe Anthony 36 Durieu Steven 37 Van den Bulcke Nandi 38 Gheerolfs Sven 39 Van Haver Thibault 40 Ryckaert Brent 41 Devoet Jonas 42 Baeyens Bart 43 Delaere Jens 44 Vossaert Matthias 45 Poot Kevin 46 Lambrecht Davy 47 Roels Diedrich 48 Rombaut Maarten 49 Van Kerchove Jonathan 50 Spitaels David 51 Van Den Noortgaete Ken 52 Daems Jens 53 Opsomer Enzo 54 Claeys Kevin 55 Nevejans Kenny 56 Bossaer Gatien 57 Declerck Jean-Baptiste 58 Libbrecht Lesley 59 Dumortier David 60 Peelman Stijn 61 Timbreur Jonas 62 Verzeele Brecht 63 Bouquet Kenneth 64 Van Raemdonck Maarten 65 Dequidt Christophe 66 Lammens Laudelino 67 Lammertyn Foeke 68 Françoys Sven 69 Demeter Renaat 70 Rogge Simon 71 Moerman Sam 72 De Kimpe Nick 73 Matthys Sam 74 Vermassen Jens 75 Bekaert Tim 76 Spileers Kenny 77 Vermeulen Stijn 78 Willaerts Niels 79 De Cock Joeri 80 Maes Jonah 81 De Maertelaere Pieter

     

    Cat.B - 60,0 km – 47 deelnemers

    1 Ghyselen Frederik (Bambrugge) EK
    2 De Bosscher Koen
    3 Van Den Broecke Mario
    4 De Weirdt Gino
    5 Eeckhout Kurt
    6 Van Holderbeke Frank
    7 Roskam Andy
    8 Roose Nico
    9 Van Rijckeghem Steven
    10 Verschelden Steven
    11 Cosijn Ronny 12 De Vlieger Sven 13 Baert Giovanni 14 Janssens Bert 15 Roobroeck Dirk 16 Verbeken Kurt 17 Oliebos Koen 18 Bertier Rudy 19 D'Hauwe Andy 20 De Corte Peter 21 Schaut Danny 22 Calluy Tom 23 Van Der Elst Michiel 24 Desomville Lieven 25 Lecluyse Denis 26 Dhondt Willem 27 Dedeckel Olivier 28 Butler Paul 29 De Tremerie Franky 30 De Waele Kris 31 Govers Rony 32 Primo Gino 33 Verlez Pascal 34 Simpson Stephen 35 Van Bosbeke Peter 36 Smet Guy 37 De Brauwer Lesley 38 Gamble Donald 39 David Stefaan 40 Goossens Alex 41 Tukker Govert 42 Hebbrecht Geert 43 Vanhaverbeke Kurt 44 Robinson Allan 45 Baisch Paul Richard 46 Verheyden Johan 47 Thursfield Paul

     

    Cat.C - 52,5 km – 39 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke) EK 55+
    2 Suys Frank
    3 Van Eyndt Jozef (Vorselaar) EK 60+
    4 Deloof Jean-Pierre
    5 Geerts Christiaan
    6 Struyf Raoul
    7 Leuntjens Kurt
    8 Lap Hans
    9 Ballet Peter
    10 Hus Willem
    11 De Pauw Dirk 12 Schoepen Peter 13 Smet Geert 14 Berquin Filip 15 Decaestecker Patrick 16 Watteny Patrick 17 Verbeke Johan 18 Van Lierde Hans 19 De Coninck Danny 20 Hugelier Jürgen 21 Depreitere Danny 22 Cauwelier Bruno 23 Vanoverberghe Siegfried 24 D'Hondt Erwin 25 Mathys Dirk 26 De Poorter Luc 27 Hellinckx Danny 28 Bracke Wim 29 Nevejans Idesbald 30 Bolle Henk 31 Marien Marc 32 Hickman Kevin 33 Reubens Hendrick 34 Maes Jos 35 Cornette Freddy 36 van Beekum Ronald 37 De Praetere Fritz 38 Dupont Guido 39 Baert Giovanni

     

    Cat.D - 45,0 km – 35 deelnemers

    1 de Waal Wim (Sint-Jansteen, NL) EK 65+
    2 De Leersnyder Florent
    3 Vanpoucke Rik
    4 Van Holen Johny
    5 Van Renterghem Patrick
    6 Coudyzer Theo (Balen) EK 70+
    7 Snels Luc
    8 Remory Pierre
    9 Luyten Felix
    10 Cobbaut Eddy
    11 Vandermeulen Jos 12 Vyvey Julien 13 Depreitere Eddy 14 Burggraeve Noël 15 Casteleyn Ghislain 16 De Vuyst Eddy 17 Tummeleer Dirck 18 Delgouffe Phil 19 Cocquyt Luc 20 Corthier Wily 21 De Sutter Willy 22 Van De Wiele Richard 23 Mous Willy 24 Mercken Mathieu 25 Pauwels Marcel 26 Vandersteen Erik 27 Demiddel Ronny 28 De Roos Willy 29 Dierks Jos 30 Vandenheuvel Gilbert 31 Hermans Luc 32 Brouwers François

    DAMES
    1 Nobus Anja (Waardamme) EK Dames
    2 Hoste Peggy
    3 Theunis Tatjana

    10-05-2018 om 23:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 10/05/2018

    Banner VWF 2017.jpg
    DONDERDAG 10 MEI HERDERSEM (9310)

     

    VWF 10-5-2018

    10-05-2018 om 23:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 3 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018



    Proficiat aan STEFAN ADRIAENSSENS met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Stefan Adriaenssens 2018    TTC 9-5-2018 1

       Stefan Adriaenssens

    Woensdag 09/05/2018 – VERREBROEK – Toeristen

    Aantal deelnemers: 41

    1 STEFAN ADRIAENSSENS (Burcht)

    2 TOM DE LEENHEER

    3 KURT HEYMANS

    4 HEYNDRICKX WIM 

    5 WOLLAERT JAN

    6 DECLERCQ MICHAEL

    7 VANDECASTEELE ANGELO

    8 GERT VAN DER VLOET

    9 WIM FRANCKAERT

    10 FRANK VAN ASSCHE

    11 STEFAN BOON 12 TOR VERSTRAETEN 13 BRECHT VAN DEN BRANDEN 14 VAN DAM TOM 15 KENNETH DE BRUYN 16 RUDY GEERAERT 17 KRIS SMET 18 COCKS SEM 19 GERT VAN LAEKEN 20 FEUGHT SIGI 21 KENNY DE PERMENTIER 22 DANIEL VAN GOETHEM 23 JASPERS WIES 24 NIELS D'HONDT 25 YANNICK SCHILTZ 26 GUIDO SPANOGHE 27 PETER HEYMANS 28 JOHAN DRIESEN 29 KURT VAN RAEMDONCK 30 TOM LANDUYT 31 MAARTEN DE CROOCK 32 CAPPAERT SAMMY 33 WIM VAN DER VEKEN 34 DE BLOCK BART 35 PETER GOOSSENAERTS 36 FILIP VAN GOETHEM 37 VAN GOETHEM PETER

     

    OPGAVE: 38 BJORN VAERENBERG 39 MARINUS ZWARTEPOORTE 40 AART VAN STEVENINCK 41 JONATHAN HERSSENS

     


    TTC 9-5-2018 2

    Woensdag 09/05/2018 – VERREBROEK – Recreanten

    Aantal deelnemers: 47

    1 ANTHONY VAN HAL 

    2 VAN DE SOMPEL BART

    3 FRANCKAERT PASCAL

    4 KRIS VERMEULEN

    5 STUER JORDY

    6 STEFAN DE MAEYER

    7 JENTE SAMSON

    8 YANNICK HANNES

    9 GUY BOGAERT

    10 BENJAMIN STUER

    11 BART HERMANS 12 LUC DE CAUWER 13 MARIO BOLSSENS 14 VAN OOST MICHIEL 15 BERT VERHASSELT 16 BJORN GEYSELS 17 KOEN DILLEN 18 WIM VAN CRAENEBROECK 19 KENNETH SILVERANS 20 JOCHEM ROELS 21 VAN EYKEN CHRISTOPHE 22 RUDY SERVERIUS 23 HELSEN JORRIT 24 SPINNOX DERRICK 25 DYLAN VAN IMPE 26 KOEN VERHULST 27 VAN EETVELDE KEVIN 28 KEVIN VELGHE 29 FRANKY DE CLERCQ 30 DAVY TIMMERMANS 31 DANNY BOGAERT 32 KURT THOEN 33 JEFFREY VAN MIEGHEM 34 BRYSSINCKX DIRK 35 SMET JASPER 36 FREDERIK VAN DRIESSCHE 37 JENS BOGAERT 38 TOM VANDERLINDEN 39 NIELS DE BELIE

     

    OPGAVE: 40 DE VOGELAER KEVIN 41 HERBERT DE COSTER 42 SAM VAN MELE 43 ERWIN DE BOCK 44 BART VAN OPSTAL 45 MOREEL CHRISTOF 46 DOMINICK DE WITTE 47 MAARTEN VERHULST

    10-05-2018 om 13:46 geschreven door kenny


    09-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN +FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 09/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 09/05/2018 BEVEREN-WAAS (O) ELITE Z.C./U23 - 111 km

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:19:29 / AFSTAND: 111KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 BUYLE PIETER CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    3 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 CAETHOVEN KENNETH BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 RELAES JACOB EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DILLEN RUBEN VAN EYCK SPORT

    8 VAN DER EYCKEN BRENT BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 HAVERALS LARS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    12 WIELANDT SVEN 13 VANUYTVANGE SAM 14 HEIRBAUT TONY 18 DE KEERSMAEKER ALEXANDER 20 JANSSENS JARRID 25 CLAUS DIETER 27 BECK CEDRIC 30 AMELINCKX STEF 33 MARIN GLENN 35 DE OST JARNE 37 MEUL ROBBY 39 DHOLLANDER KRISTOF

    9-5-2018-beveren 619

                       Podium te Beveren met winnaar Benjamin Verraes, Pieter Buyle en Timmy De Boes.

    9-5-2018-beveren 609

                      Podium te Beveren met winnaar Benjamin Verraes, Pieter Buyle en Timmy De Boes.

    9-5-2018-beveren 558

                          Aankomst van winnaar Benjamin Verraes voor Pieter Buyle en Timmy De Boes.

    9-5-2018-beveren 557

                          Aankomst van winnaar Benjamin Verraes voor Pieter Buyle en Timmy De Boes.

    9-5-2018-beveren 411

    9-5-2018-beveren 054

    9-5-2018-beveren 028

                                             Start van de Elite z.c. & U23 te Beveren met 46 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-05-2018 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MEN ELITE TE VERREBROEK OP ZONDAG 13 MEI 2018 !!!

    Geen ronde van België maar toch internationale wielertoppers Terpstra en Vanmarcke komen naar Verrebroek !!!


    Wase Polders 2018 IMG_8282

    De Baloise Belgium Tour en de BinckBank Tour komen dit jaar niet naar Beveren. Maar enkele internationale wielertoppers maken dat gemis volgende zondag goed in deelgemeente Verrebroek. Daar wordt voor de 8ste keer de grote prijs van de Wase Polders gereden. De organisatoren van wielerclub Het Vliegend Wiel Verrebroek kregen de bevestiging van ondermeer Niki Terpstra en Sep Vanmarcke, twee absolute toppers van het voorbije klassieke voorjaar.

    “Onze wedstrijd is er een van de nationale kalender maar op dezelfde datum zijn er liefst 5 andere wedstrijden op de internationale kalender. De concurrentie was nooit zo groot. Maar gelukkig hebben we de jongste jaren een mooie reputatie opgebouwd in het wielerpeloton. De renners weten dat we een perfecte organisatie aanbieden en dat onze omloop met amper vier bochten en overal brede wegen heel veilig is en een garantie is voor een snelle koers”, vertelt voorzitter Erik Van Goethem.

    Met Niki Terpstra heeft de wedstrijd alvast dé man van het voorseizoen kunnen aantrekken. Terpstra won op magistrale wijze de Ronde van Vlaanderen, de E3 Harelbeke en stond ook op het podium in Parijs-Roubaix naast tal van andere ereplaatsen dit voorjaar. Daarnaast komt ook Sep Vanmarcke naar het polderdorp. Sep heeft er ook alweer een bijzonder regelmatig klassiek seizoen op zitten en was er in elke finale van de grote koersen bij. Hij won in 2013 al eens de grote prijs van de Wase Polders en wil dat dit seizoen nog eens overdoen. Ook gewezen nationaal kampioen Preben Van Hecke is er weer bij. Preben verbaasden in de Amstel Gold Race nog eens vriend en vijand. Ook Van Hecke stond in Verrebroek al op het podium in 2016 toen hij nog Belgisch kampioen werd.

    Naast al deze toppers komen ook heel wat teams met sterke selecties naar De Wase Polders. Zo zal Cibel-Cebon met Roy Jans en gewezen winnaar Timothy Stevens opnieuw een gooi naar de zege doen. Ook Telenet-Fidea (met ploegleider Sven Nys), Tarteletto-Isorex, United Cycling Team, Nano Development Team en het Asfra Racing team zijn er bij. Samen met de clubteams van DCR (met Sander Cordeel die vorige maand nog 3 ritten won in de Ronde van Togo), team Dakwerken Stroobant, Vetrapo Cycling team en Molenspurters Meulebeke zullen er weer minstens 130 renners aan de start staan.

     

    Gemeente Beveren

    Met de organisatie van de Wase Polders blijft dus ook een grote profwielerwedstrijd op het grondgebied van de gemeente Beveren. “Daar zijn ook wij heel blij om. Als gemeente kozen we er dit jaar voor om niet in te stappen in de BinckBanck Tour of de Baloise Belgium Tour. Maar deze grote prijs van de Wase Polders krijgt al onze steun. Met de affiche die de organisatoren alweer hebben samengesteld blijft onze gemeente dus haar mannetje staan in het wielerpeloton”, vindt ook burgemeester Marc Van de Vijver.

    Alle verdere informatie over de wedstrijd en de deelnemers is ook terug te vinden op de volledig vernieuwde website www.dewasepolders.com.

    Maar nog beter is natuurlijk om op zondag 13 mei met z’n allen naar het centrum van Verrebroek te komen om er de wedstrijd zelf te aanschouwen. Uiteraard is de toegang helemaal gratis !

    Bron: Ivan Elegeert


     

    09-05-2018 om 20:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 08/05/2018

    waod_3.jpg


    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 16°Seizoenszege !!!


    Kevin Van Raemdonck 2018   Patrick Cocquyt 2018

     Kevin Van Raemdonck            Patrick Cocquyt


    Dinsdag 8 Mei 2018 – BEVEREN (9120)

     

    Cat. A - 69,6 km - 59 deelnemers

    1 KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)
    2 Le Blon Michel
    3 Cooman Gianni
    4 Coppens Carrera
    5 Vandenbussche Ron
    6 Cap Bryan
    7 Govaert Kenny
    8 Willaerts Niels
    9 Vermassen Jens
    10 Peelman Stijn
    11 Claeys Kevin 12 Gielen Siebe 13 Maes Bram 14 Beck Pieter 15 Brijs Gert 16 Nachtegael Danny 17 van Keulen Erwin 18 Willemse Michael 19 De Nayer Bruno 20 Van Gaeveren Gunter 21 Stuer Benjamin 22 Bekaert Stijn 23 Van Haver Thibault 24 Wullems Richard 25 Peeters Nico 26 Joije Davy 27 Van Sante Tristan 28 Jansen Davey 29 van Noord Wesley 30 De Beule Sam 31 Van Osselaer Tom 32 Rombaut Maarten 33 Cap Tim 34 Rottier Peter 35 Verwee Nico 36 Weemaes Filip 37 De Roo Jacob 38 Dumortier David 39 Buyse Dieter 40 de Kraker Rinco 41 Smet Jochem 42 Roels Diedrich 43 Van Osselaer Tommy 44 Bleyaert Nicolas 45 Rombouts Erik 46 Cooman Mauro 47 De Kimpe Nick 48 Kesteleyn Bram 49 Van Raemdonck Maarten 50 Maes Jef 51 Van de Casteele Michael 52 Van Laere Jan 53 Vandendriessche Ibe 54 De Bock Stef 55 Van Vlierberghe Bart 56 Heirman Steven 57 Vral Bart 58 Verberckmoes Arno 59 Van Boven Patrick

    8-5-2018-waod beveren 744

                                                       Winnaar Catg.A met Kevin Van Raemdonck.

    8-5-2018-waod beveren 691

                     Aankomst van winnaar Kevin Van Raemdonck voor Michel Le Blon en Gianni Cooman.

    Cat. B - 58 km - 47 deelnemers

    1 Van Den Broecke Mario (Melle)
    2 Cooman Jerry
    3 Van Roeyen Dave
    4 Van Holderbeke Frank
    5 Goossens Alex
    6 Weemaes Franky
    7 Verschelden Steven
    8 Holding Ashley
    9 De Bosscher Koen
    10 Muys Kristof
    11 Van Hoof Danny 12 Van Hautekerke Glenn 13 de Koning Michel 14 Schollaert Carlo 15 Rizzo Claudio 16 De Beer Tom 17 Van Rijckeghem Steven 18 Smet Luc 19 Roobroeck Dirk 20 Van Bosbeke Peter 21 De Wannemaeker Filip 22 Van Raemdonck Robby 23 Van Buggenhout Jurgen 24 Ghyselen Frederik 25 Pauwels Nico 26 Van Guyse Danny 27 Kramer Guido 28 Peelman Norbert 29 Van De Perre Lieven 30 Smet Guy 31 Van Den Broeck Alain 32 De Swert Dave 33 McNamara Chris 34 Edwards Jason 35 Biesemans Gunther 36 Carpenter Nigel 37 Hebbrecht Geert 38 Van Goethem Peter 39 De Maesschalck Johan 40 Thomas Kris 41 Verselder Hans Jurgen 42 Hoefnagels Jos 43 Rabout Rudi 44 Van Landeghem Jens 45 Van Dyck Gregory 46 Heyndrickx Wim 47 Thursfield Paul

    8-5-2018-waod beveren 382

                           Aankomst van winnaar Catg.B met Mario Van Den Broecke voor Jerry Cooman.

     

    Cat. C - 52,2 km - 35 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYTCocquyt Patrick (Wachtebeke) winnaar 55+
    2 Suys Frank
    3 Van Hove Dirk
    4 Paridaens Ronny (Denderhoutem) winnaar 60+
    5 Watteny Patrick
    6 Geeraert Rudi
    7 Schepers Marc
    8 Hus Willem
    9 Depouille Eric
    10 Geerts Christiaan 11 De Pauw Dirk 12 De Coninck Danny 13 Van Camp Freddy 14 Keyenberg Koen 15 Nevejans Idesbald 16 D'Hondt Erwin 17 Van Duyse Peter 18 Struyf Raoul 19 Baert Giovanni 20 De Baets Johan 21 Verbestel Dirk 22 Vanhaeverbeke Jean 23 Bolle Henk 24 Dom André 25 Smet Geert 26 Verbeke Johan 27 Dupont Guido 28 Delagrange Bart 29 Reniers Tony 30 Pintens Noël 31 Mathys Dirk 32 Polfliet Danny 33 Keersmaekers Luc 34 Hickman Kevin 35 Van Overmeir Marc

    8-5-2018-waod beveren 237

                            Winnaar Catg.C met Patrick Cocquyt en winnaar +60 jaar met Ronny Paridaens.

     

    Cat.D - 46,4 km - 28 deelnemers

    1 Remory Pierre (Ressegem) winnaar 65+
    2 Van Renterghem Patrick
    3 de Waal Wim
    4 Vanpoucke Rik
    5 Oosterbosch Geert
    6 De Leersnyder Florent
    7 Snels Luc (Minderhout) winnaar 70+
    8 Luyten Felix
    9 Van Holen Johny
    10 Coudyzer Theo
    11 Wauters Jean-Pierre 12 De Vuyst Eddy 13 Vyvey Julien 14 Mertens René 15 Mercken Mathieu 16 Casteleyn Ghislain 17 Vandersteen Erik 18 Oostdijk Adri 19 Tummeleer Dirck 20 Devadder Andre 21 Mous Willy 22 Pauwels Marcel 23 Jansegers Freddy 24 De Sutter Willy 25 De Roos Willy 26 Dierks Jos 27 Demiddel Ronny 28 Hermans Luc

    8-5-2018-waod beveren 108

                                     Winnaar Catg.D met Pierre Remory en winnaar +70 jaar met Luc Snels.




    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-05-2018 om 20:21 geschreven door kenny


    08-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 08/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 08/05/2018 HOOGLEDE (W) ELITE Z.C./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 2:41:52 / AFSTAND: 112KM

    1 VANNESTE EVERT VIND! CYCLING PROJECT

    2 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 MINNAERT MICHIEL SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    5 MATZNER STEFAN RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND AUT

    6 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

    7 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 LELEU ANTOINE DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    9 MOTTE DAVID VAN EYCK SPORT

    10 MONCOMBLE NICOLAS DUNCERQUE- FRA

    08-05-2018 om 20:01 geschreven door kenny


    07-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 07/05/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 07/05/2018     


    Maandag 07/05/2018 SINAAI (O) - ELITE ZC/U23 - 123 km

    Aantal deelnemers:

    DEELNEMERS: 68 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:42:14 / AFSTAND: 123KM

    1 DEMENTYEV YEHOR KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS UKR

    2 HONIG REINIER ZWC D T S NED

    3 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    5 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 CLAUS DIETER STAGECO CYCLING TEAM

    8 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    9 COLMAN ALEX LOTTO SOUDAL

    10 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    12 CORDEEL SANDER 13 D´HOOGE THOMAS 17 ONGENA MATTHIAS 19 PERSOON JOERI 20 CAETHOVEN KENNETH 21 DE PAEPE JOHANNES 26 VAN DAMME BART 27 AMELINCKX STEF 33 VAN GUYSE JARNO 36 MAES BRYAN 43 GOOSSENS KENNY 44 STUER KWINTEN 45 DHOLLANDER KRISTOF

    7-5-2018-sinaai 717

                                        Winnaar Yehor Dementyev en Belgisch Kampioen Stijn De Bock.

    7-5-2018-sinaai 7297-5-2018-sinaai 673

           Winnaar Yehor Dementyev.                                               Aankomst van winnaar Yehor Dementyev.

    7-5-2018-sinaai 684

    7-5-2018-sinaai 127

    7-5-2018-sinaai 041

    7-5-2018-sinaai 007

                                                   Start van de Elite z.c. & U23 te Sinaai met 68 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-05-2018 om 19:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 07/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Maandag 07/05/2018 SINAAI (O) - ELITE ZC/U23 - 123 km

    Aantal deelnemers:

    DEELNEMERS: 68 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:42:14 / AFSTAND: 123KM

    1 DEMENTYEV YEHOR KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS UKR

    2 HONIG REINIER ZWC D T S NED

    3 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    5 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 CLAUS DIETER STAGECO CYCLING TEAM

    8 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    9 COLMAN ALEX LOTTO SOUDAL

    10 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    12 CORDEEL SANDER 13 D´HOOGE THOMAS 17 ONGENA MATTHIAS 19 PERSOON JOERI 20 CAETHOVEN KENNETH 21 DE PAEPE JOHANNES 26 VAN DAMME BART 27 AMELINCKX STEF 33 VAN GUYSE JARNO 36 MAES BRYAN 43 GOOSSENS KENNY 44 STUER KWINTEN 45 DHOLLANDER KRISTOF

    07-05-2018 om 19:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2018

    Banner VWF 2017.jpg


    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PETER MAES met de Titel van Provinciaal kampioen Reeks C !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met de Titel van Provinciaal kampioen Reeks D !!!


    Koen De Bosscher KOP 2018   Peter Maes 2018   Frank Suys

        Koen De Bosscher               Peter Maes                      Frank Suys



    ZONDAG 6 MEI BREENDONK (2870) - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP ANTWERPEN voor cat. C en D


    VWF 6-5-2018

    07-05-2018 om 14:02 geschreven door kenny


    06-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP NIEUWELINGEN TE VERREBROEK VAN ZONDAG 06/05/2018

    FOTO'S PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP NIEUWELINGEN TE VERREBROEK VAN ZONDAG 06/05/2018     


    Zondag 06/05/2018 VERREBROEK (O) - NIEUWELINGEN - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP

    1° jaars - DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:37:57 / AFSTAND: 62KM

    1 JANSEGHERS STEF WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 GAYTANT KENZO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 BASTIAENS THIBO ISOREX CYCLING TEAM

    6 JORIS ROBBE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 TORNEY ARTUUR VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VAN RAEMDONCK CÉDRIC PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 DELAERE NOAH ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 BLOMMAERT SANDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN DE VELDE YARNE 14 VAN OSSELAER VIKTOR 15 FIERENS RUBEN 22 CAP GILLES 25 BLOMMAERT LARS 32 D´HOLLANDER LUCA 33 DE VEIRMAN FABRICE 40 CLAESSENS ROBBE 42 COLMAN LARS 43 DE BAERE RUNE 47 BROSENS KYANO 49 HERMANS ULLRICH 50 MAES STEF 55 VAN POUCKE WANNES

    6-5-2018-verrebroek p.k. 409

          Podium 1°jaars Nieuwelingen met winnaar Stef Janseghers, Kenzo Gaytant en Thomas Szkandera. 

    6-5-2018-verrebroek p.k. 412

            Podium 1°jaars Nieuwelingen met winnaar Stef Janseghers, Kenzo Gaytant en Thomas Szkandera. 

    6-5-2018-verrebroek p.k. 338

                                                       Aankomst van winnaar Stef Janseghers.

    6-5-2018-verrebroek p.k. 333

                   Aankomst van winnaar Stef Janseghers voor Kenzo Gaytant en Thomas Szkandera. 

    6-5-2018-verrebroek p.k. 006

    6-5-2018-verrebroek p.k. 002

                                          Start van de 1°jaars Nieuwelingen te Verrebroek met 55 deelnemers.



    2° jaars - DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:41:19 / AFSTAND: 68.4KM

    1 VAN ZANDE DEVIN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 DEWEIRDT SIEBE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VANDENSTORME DYLAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    8 BOGAERTS SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DEMUYNCK VICTOR VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 GELDERS GIL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 VAN BUYNDER THIBAUD 22 ROGIERS LUCAS 26 DANEEL JEFKE 27 RASSCHAERT LANDER 35 VAN KERCKHOVE QUINTEN 37 VAN WIELE MICHIEL 40 CORNELIS CODY 45 DE COCK TIBO 49 SPITTAEL JENNE 51 VAN MOL CÉDRIC 52 D´HOOGHE BRENT 56 MAES ALEC 57 TROCH DAMY 59 COLMAN THIBEAU 67 VAN HAVERE DETLEV

    6-5-2018-verrebroek p.k. 872

        Podium 2°jaars Nieuwelingen met winnaar Devin Van Zande, Siebe Deweirdt en Axandre Van Petegem. 

    6-5-2018-verrebroek p.k. 880 

         Podium 2°jaars Nieuwelingen met winnaar Devin Van Zande, Siebe Deweirdt en Axandre Van Petegem. 

    6-5-2018-verrebroek p.k. 819

                   Aankomst van winnaar Devin Van Zande voor Siebe Deweirdt en Axandre Van Petegem. 

    6-5-2018-verrebroek p.k. 822

    6-5-2018-verrebroek p.k. 461

    6-5-2018-verrebroek p.k. 416

                                           Start van de 2°jaars Nieuwelingen te Verrebroek met 67 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-05-2018 om 22:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 06/05/2018 HELCHTEREN (LB) – MEN ELITE - 160 km

    DEELNEMERS: 166 / OPGEVERS: 40 / TIJD: 3:29:20 / AFSTAND: 160KM

    1 PHILIPSEN JASPER HAGENS BERMAN AXEON CYCLING TEAM

    2 VAN TRIJP MAARTEN DESTIL - PARKHOTEL VALKENBURG NED

    3 COENEN DENNIS CIBEL-CEBON

    4 NOWELL MATTHEW CANYON EISBERG GBR

    5 RUIJGH ROB TARTELETTO – ISOREX NED

    6 VAN ROOY KENNETH SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 VAN LUIJK SVEN MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM NED

    8 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    10 OOSTRA FOLKERT ALECTO CYCLINGTEAM NED

    11 STEVENS TIMOTHY 15 VAN STAEYEN MICHAËL 22 REYNAERTS WIM 40 DE PAEPE JOHANNES 62 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL 88 DE BOCK STIJN 95 DRUYTS GERRY 97 COOLS ALEXANDER

     

    06/05/2018 ARDOOIE (W) - ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:40:2 / AFSTAND: 116KM

    1 DEKKERS HANS SHIFTING GEARS CYCLING TEAM NED

    2 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    4 SHORT PHILIP NINE LIVES CARBON REPAIR USA

    5 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 MATZNER STEFAN RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND AUT

    8 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    9 VERTONGHEN MAXIM WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

     

    06/05/2018 HEULE (W) - ELITE Z.C./U23 - 106,2 km

    DEELNEMERS: 80 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:20:0 / AFSTAND: 106.2KM

    1 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 HUYSSER JEROEN WIELERTEAM IEPER

    6 BUYLE PIETER CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    7 VANNESTE EVERT VIND! CYCLING PROJECT

    8 GOUEL VALENTIN ESEG DOUAI FRA

    9 VAN DE PERRE DIMITRI VAN EYCK SPORT

    10 BREYNE JONATHAN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    06/05/2018 LIERDE (O) - ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 145 / OPGEVERS: 52 / TIJD: 2:43:50 / AFSTAND: 117KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    3 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 GILLETT RHYS MELBOURNE CYCLING LEAQUE AUS

    6 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 VAN DEN BRANDEN VIKTOR V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 USE LAURENS K.V.C. DEINZE VZW

    9 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 DHAENE BRECHT VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    12 DE BLOCK NICK 13 DILLEN RUBEN 16 WIELANDT SVEN 35 SMET JONAS 37 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 39 VAN DAMME BART 53 MARIN GLENN 67 VAN GOETHEM KEVIN 72 MEUL ROBBY 93 GOOSSENS KENNY

     

    06/05/2018 PITTEM (W) - U23 - 110 km

    DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:40:51 / AFSTAND: 110KM

    1 MARIT ARNE LOTTO SOUDAL

    2 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 BRULEZ MIQELE VETRAPO CYCLING TEAM

    4 DEBUYSERE WANNES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 COURTENS IGOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 WOUTERS RICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    9 JACOBS JOHAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE SUI

    10 VERHULST WOUTER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    23 D´HOOGE THOMAS

     

    06/05/2018 HELCHTEREN (LB) - UCI WOMEN ELITE - 120 km

    Aantal deelnemers:

    DEELNEMERS: 167 / OPGEVERS: 41 / TIJD: 2:48:48 / AFSTAND: 120KM

    1 BASTIANELLI MARTA ALE CIPOLLINI ITA

    2 VAN DE REE MONIQUE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    3 WIEBES LORENA PARKHOTEL VALKENBURG NED

    4 JEULAND PASCALE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING FRA

    5 CONFALONIERI MARIA GIULIA VALCAR PBM ITA

    6 VAN ´T GELOOF MARJOLEIN LOTTO SOUDAL LADIES NED

    7 NGUYEN THI THAT WORLD CYCLING CENTRE UCI VIE

    8 CAVALLI MARTA VALCAR PBM ITA

    9 FIDANZA MARTINA EUROTARGET - BIANCHI – VITASANA ITA

    10 HANNES KAAT JOS FERON LADY FORCE

    12 DRUYTS JESSY 69 VERSCHELDEN NATHALIE 72 STERCKX KATHLEEN 89 VERTENTEN SOETKIN 94 TEMMERMAN ILSE 106 DRUYTS DEMMY 125 CROKET GILKE

     

    06/05/2018 LADY´S DAY SINAAI (O) - NAT DAMES - 88 km

    DEELNEMERS: 85 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 2:19:18 / AFSTAND: 88KM

    1 VAN HAAFTEN KIRSTIE RESTORE CYCLING NED

    2 BAKKER MINKE RESTORE CYCLING NED

    3 MIDELET ALPHANIE CLUB CYCLISTE BOULOU FRA

    4 CLAUS MARJON WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    5 BOUWMEESTER SANNE WV DE KANNIBAAL NED

    6 MEISTROK SUSANNE MIJN BAD-LIV/GIANT NED

    7 HELLEMONS DAIMY GRC JAN VAN ARCKEL NED

    8 RIJFF ANOUK WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    9 WASMUS NIENKE SWABOLADIES.NL NED

    10 STEGINK YMKE WV DE JONGE RENNER NED

    20 VAN GUCHT HANNEKE 39 TEN HARTOG SARAH 43 VANDERHEYDEN LIENA 44 DELTOMBE EVELIEN 59 COUDEVILLE ELINE 61 COUDEVILLE HERLINDE 67 WITTOCK NANCY

    06-05-2018 om 22:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 05/05/2018 CRITERIUM HERZELE (O) – MEN ELITE - CRITERIUM

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:37:17 / AFSTAND: 25.6KM

    1 KEISSE ILJO QUICK - STEP FLOORS

    2 DE BUYST JASPER LOTTO - SOUDAL

    3 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    4 WAEYTENS ZICO VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    5 MERLIER TIM VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    6 DE BIE SEAN VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    7 BACKAERT FREDERIK WANTY-GROUPE GOBERT

    8 GATE AARON AQUA BLUE SPORT NZL

    9 JANS ROY CIBEL-CEBON

    10 DEVOLDER STIJN VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    13 COBBAERT ROBBY 16 NAESEN OLIVER 17 STEELS STIJN

     

    05/05/2018 WIJNENDALE - TORHOUT (W) - ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 128 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:31:27 / AFSTAND: 120KM

    1 BORRA GILLES EFC-L&R-VULSTEKE

    2 BREYE FLORENT VC AMATEUR ST.QUENTIN FRA

    3 HESTERS JULES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    5 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    6 GOUEL VALENTIN TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT FRA

    7 VANDEWALLE MATTHIAS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 MATZNER STEFAN RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND AUT

    9 DELAMEILLEURE MATHIAS DOVY KEUKENS - FCC

    10 DELESIE BERRE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    25 VAN DRIESSCHE WARD 71 DILLEN RUBEN 81 VANUYTVANGE SAM

     

    05/05/2018 SCHELLEBELLE (O) – Provinciaal Kampioenschap DAMES - 91,5 km

    DEELNEMERS: 115 / OPGEVERS: 59 / TIJD: 2:22:58 / AFSTAND: 91.5KM

    1 BOUWMEESTER SANNE WV DE KANNIBAAL NED

    2 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED

    3 VOLLERING DEMI SWABO LADIES NED

    4 LUST BIANCA ARC ULYSSES NED

    5 DE JONG THALITA UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT NED

    6 VAN DEN STEEN KELLY LOTTO SOUDAL LADIES

    7 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 MIDELET ALPHANIE CLUB CYCLISTE BOULOU FRA

    9 COELHO FERREIRA CAMILA MENDOCINA MEMORIAL SANTOS FUPEP BRA

    10 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    11 CLAUS MARJON 14 NOBUS ANJA 22 TEMMERMAN ILSE 32 VERSCHELDEN NATHALIE 56 LOUCHAERT JUSTINE

     

    05/05/2018 HELCHTEREN (LB) - JUNIORES - 80 km

    DEELNEMERS: 59 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:52:43 / AFSTAND: 80KM

    1 DENS TUUR DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 KROON JORIS UWTC DE VOLHARDING / WILTON CYCLING NED

    4 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    5 VANDERHEYDEN STEF SPORT EN MOEDIG GENK

    6 VAN GUCHT THOMAS ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 HAEX JORIS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 VANHEEL ELIAS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 SPAPEN MAURO TWC PIJNERBURG NED

    10 VAN DEN BORNE WILLEM DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 VERBEECK CALVIN 18 SMET MARCO 31 ADRIAENSSENS JENNO

       

    05/05/2018 ZWEVEGEM KAPPAERT (W) - JUNIORES - 96 km

    DEELNEMERS: 110 / OPGEVERS: 49 / TIJD: 2:18:39 / AFSTAND: 96KM

    1 NAUDTS THOMAS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VANGHELUWE WARRE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 HOUTEKIER JUSTIN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    6 HAINES ALEX LEICESTERSHIRE ROAD CLUB GBR

    7 SENRAME ARTHUR VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 DETHY MATTHIS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 VERCAUTEREN THOMAS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 GALLE STAF 28 DE CLEEN WOUTER 37 ROOSE MATTEO 52 VAN DER SYPT GIANNI

     

    05/05/2018 DE PANNE (W) - NIEUWELINGEN - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP

    1E JAARS - DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 1:33:17 / AFSTAND: 61KM

    1 SEGAERT ALEC MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DALLE JENS CT SOENENS-BOOOM

    4 VAN DYCK JAN KVC NOORDZEEMEEUW

    5 DEWULF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 WANDELS THIEBEN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 HOORNE ROBIN CT SOENENS-BOOOM

    8 KINT SANDER CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DECEUNINCK ANDREAS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 MALFAIT JEAN-LOUIS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT


    2E JAARS - DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 1:40:2 / AFSTAND: 67.1KM

    1 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 ORINS ROBIN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VERGOTE DIEL VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VANACKER EMIEL TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 MALFAIT FELIX MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 LEWILLE IAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    13 THORÉ RUNE 17 DEJONGHE KJELL

     

    05/05/2018 MAL-TONGEREN (LB) - NIEUWELINGEN - 58 km

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:31:0 / AFSTAND: 58KM

    1 THONNON SENNE SPORT EN MOEDIG GENK

    2 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    4 DECKERS ANGEL CT SOENENS-BOOOM

    5 BELMANS ELIAS SPORT EN MOEDIG GENK

    6 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 WILLEMS GILLES SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 BIJNENS JOREN SPORT EN MOEDIG GENK

    9 DUCHATEAU DAAN SPORT EN MOEDIG GENK

    10 VERVENNE JONATHAN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 VAN BUYNDER THIBAUD

     

    05/05/2018 SCHELLEBELLE (O) – Provinciaal Kampioenschap Dames Juniores + Nieuwelingen - 73,2 km

    DAMES NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 1:59:12 / AFSTAND: 54.9KM

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    4 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DE ROCKER GEMKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 TIEROLF SOPHIE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 WASMUS MARIT WESTLAND WIL VOORUIT NED

    9 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 KUIJPERS ANOEK TWC PIJNENBURG NED

    12 PUNNEWAERT KIRIN

     

    DAMES JUNIORES

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 1:59:12 / AFSTAND: 73.2KM

    1 RENDERS LUNA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VROMANNE JUSTINE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 BOSSUYT SHARI DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    5 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE LANGHE LUCA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    8 FEYTENS ELLEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 MALFAIT INES URBANO-THIJS LADIES C.T.

    10 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    12 DE ROCKER GEMKE 14 TIEROLF SOPHIE 21 PUNNEWAERT KIRIN

    06-05-2018 om 08:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LENNERT CAPPAN met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Lennert Cappan 2018.jpg 

    Lennert Cappan


    Zondag 06/05/2018 ROSMEER BILZEN (LB) - JUNIORES - 78 km

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:49:11 / AFSTAND: 78KM

    1 HAEX JORIS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VAN DYCK WARD DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 KOOL DAAN NOVO-NORDISC NED

    4 VAN DEN BROECK ARNO FORTE U19 CYCLING TEAM

    5 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 PETERS ALFIE TEAM NOVO NORDISK JUNIOR GBR

    7 VAES ALEXANDRE DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 GIJBELS JONAS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 MARTENS HANNES DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 JAWALAPERSAD MAARTEN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

     

    06/05/2018 VLAAMS-BRABANTSE PIJL KORBEEK-LO (VB) – Interclub JUNIORES - 120 km

    DEELNEMERS: 149 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 2:51:0 / AFSTAND: 120KM

    1 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 MATERNÉ RÉMI WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 BOMBOI DAVIDE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VAN GRIEKEN JARNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VAN DER BEKEN AARON WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    7 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DEHAIRS SIMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 HANNE MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    13 VAN POPPEL SÉBASTIEN 15 THYS JOREN 21 SMET JORRE 25 SLOCK LIAM 30 BROUWERS EMILE 33 COLLIE LARS 35 DUYM STEFFEN 45 HUYS BRANKO 53 DE PESTEL THOMAS 93 VAN HOUTE SYBREN

     

    06/05/2018 WAARSCHOOT (O) - JUNIORES - 94,5 km

    DEELNEMERS: 80 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:15:40 / AFSTAND: 94.5KM

    1 LENNERT CAPPAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 HAINES ALEX LEICESTERSHIRE ROAD CLUB GBR

    3 PERMENTIER EMANO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 MEERSMAN MAXIM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 MARTENS THOMAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 ZAGERS STEFAN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK NED

    7 BRUYNEEL TRISTAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VERMOOTE JENS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 MANSFIELD FINN THE MI RACING ACADEMY- GBR

    10 DE VRIESE CHENDO KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    13 VAN DEN BOSSCHE FABIO 17 VAN DAELE ERNEST 30 COSYNS MILAN 45 GOOSSENS BRECHT 50 DE VOS WANNES

     

    06/05/2018 WIJER (LB) - JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 2:11:54 / AFSTAND: 88KM

    1 SMETS WARD ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 VAN BOUWEL HANNES AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LAMBEIR JOACHIM WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 DE WILDE LUCA AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MACHIELS BRENT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 BAMS JARNE SPORT EN MOEDIG GENK

    8 DELY THIBAULT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 WESTELINCK JESPER VA CYCLING TEAM ZELE VZW NED

    10 LAMMENS JONAS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    14 DE GEEST RICKY

     

    06/05/2018 VERREBROEK (O) - NIEUWELINGEN - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP

    1° jaars - DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:37:57 / AFSTAND: 62KM

    1 JANSEGHERS STEF WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 GAYTANT KENZO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 BASTIAENS THIBO ISOREX CYCLING TEAM

    6 JORIS ROBBE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 TORNEY ARTUUR VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VAN RAEMDONCK CÉDRIC PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 DELAERE NOAH ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 BLOMMAERT SANDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN DE VELDE YARNE 14 VAN OSSELAER VIKTOR 15 FIERENS RUBEN 22 CAP GILLES 25 BLOMMAERT LARS 32 D´HOLLANDER LUCA 33 DE VEIRMAN FABRICE 40 CLAESSENS ROBBE 42 COLMAN LARS 43 DE BAERE RUNE 47 BROSENS KYANO 49 HERMANS ULLRICH 50 MAES STEF 55 VAN POUCKE WANNES

     

    2° jaars - DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:41:19 / AFSTAND: 68.4KM

    1 VAN ZANDE DEVIN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 DEWEIRDT SIEBE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VANDENSTORME DYLAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    8 BOGAERTS SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DEMUYNCK VICTOR VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 GELDERS GIL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 VAN BUYNDER THIBAUD 22 ROGIERS LUCAS 26 DANEEL JEFKE 27 RASSCHAERT LANDER 35 VAN KERCKHOVE QUINTEN 37 VAN WIELE MICHIEL 40 CORNELIS CODY 45 DE COCK TIBO 49 SPITTAEL JENNE 51 VAN MOL CÉDRIC 52 D´HOOGHE BRENT 56 MAES ALEC 57 TROCH DAMY 59 COLMAN THIBEAU 67 VAN HAVERE DETLEV

     

    06/05/2018 LINTER-HEIDE (VB) - NIEUWELINGEN - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - 73,2 km

    DEELNEMERS: 77 / OPGEVERS: 37 / TIJD: 1:52:55 / AFSTAND: 73.2KM

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 HEYLEN ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 LENSECLAES ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 COREMANS DANTE CALLANT-DOLTCINI CT

    8 DELAHAYE JENS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 VERRIEST NOAH JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 D´HONDT DANTÉ ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    06/05/2018 RAMSEL HERSELT (PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP) (A) - NIEUWELINGEN

    1° jaars - DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 1:45:30 / AFSTAND: 64KM

    1 HEREMANS JOPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 AVONDTS MATHIS WAC TEAM

    3 RAES RENZO WAC TEAM

    4 DE BEUCKELEER SEPPE HERMANS CYCLING TEAM

    5 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN STAAY IBEN WAC TEAM

    8 GOOSSENS LUCA DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 BOEYE RUBEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VAN PELT JEFF 31 DE MUNCK JASPER

     

    2° jaars - DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 1:49:51 / AFSTAND: 72KM

    1 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN HOOF MANU AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VAN LOOVEREN THIJS WAC TEAM

    5 MARTENS SEPPE WAC TEAM

    6 MARTENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BELMANS LENNERT WAC TEAM

    8 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 COENEN THOMAS DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

     

    06/05/2018 LADY´S DAY SINAAI (O) - DAMES JUNIORES 64 km +NIEUWELINGEN 56 km

    DAMES JUNIORES - DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:47:30 / AFSTAND: 64KM

    1 BOSSUYT SHARI DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 RENDERS LUNA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 ROMBOUTS TINE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 UYTTENHOVE AIKO AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 SPAPEN NINA TWC PIJNENBURG NED

    8 VAN BOKHOVEN JULIA TWC PIJNENBURG NED

    9 SHEPHERD JOSIE PROJECT 51 GBR

    10 GORT FEMKE WCL BERGKLIMMERS NED

    11 PUNNEWAERT KIRIN 20 COOLS AAIKE 32 STORMS IMKE

     

    DAMES NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:47:30 / AFSTAND: 56KM

    1 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 SPAPEN NINA TWC PIJNENBURG NED

    4 GORT FEMKE WCL BERGKLIMMERS NED

    5 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 COPPENS NIEKE AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 COOLS AAIKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 PEETERS FLEUR SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    14 STORMS IMKE

    06-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    05-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/05/2018

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Guy Smet 2018.jpg 

             Guy Smet

    ZATERDAG 5 MEI ERWETEGEM (9620)

    VWF 5-5-2018

    05-05-2018 om 23:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/05/2018

    waod_3.jpg

    Zaterdag 5 Mei 2018 - ADEGEM (9991)


    Cat.A - 72 km - 80 deelnemers

    1 Buysse Lennert (Bassevelde)
    2 Roeygens Pieterjan
    3 de Ruijsscher Dante
    4 Françoys Sven
    5 Van Oost Kim
    6 De Wispelaere Arno
    7 Lammertyn Foeke
    8 Van Raemdonck Kevin
    9 Goossens Sam
    10 Van De Velde Valentijn
    11 Nachtegael Danny 12 Van den Berghe Anthony 13 Van Der Jeught Stijn 14 Holvoet Mattijs 15 De Roo Johannes 16 Verleyen Dirk 17 Vernaet Olivier 18 Viaene Florian 19 Hoefnagels Jos 20 Wytinck Niels 21 Cooman Gianni 22 Van Coppenolle Lars 23 Van Hyfte Tom 24 Middelkamp Tom 25 Cooman Jerry 26 Van Daele Nils 27 Verbrugghe Sven 28 Peeters Nico 29 Devoet Jonas 30 Van Meirhaeghe Karel 31 Menue Pieter 32 Deceuninck Thys 33 Reybrouck Jonas 34 Weemaes Filip 35 Verduyn Jasper 36 Lammens Laudelino 37 De Smet Dries 38 Heijens Jeroen 39 Mouws Bob 40 Vervaeke Alexander 41 Dumoulin Mirando 42 Verwee Nico 43 Poppe Stef 44 Everaerd Pieter 45 Maenhout Tommy 46 Viaene Cedric 47 Maenhout Kenny 48 De Dobbelaere Tim 49 Van Sante Tristan 50 Van Osselaer Tom 51 De Spiegeleire Mattias 52 Lauwers Guillaume 53 Dequidt Christophe 54 Lammens Bram 55 Martens Björn 56 Despiegelaere Kevin 57 Bouquet Kenneth 58 Boel Stijn 59 De Coninck Guillaume 60 Van Vlierberghe Bart 61 Vandenberghe Stijn 62 Verbeke Wouter 63 Vossaert Matthias 64 Snoeck Mathias 65 Govaert Kenny 66 Allemeersch Mike 67 Claeys Kevin 68 Deltomme Jordy 69 Van Den Broeck Kevin 70 Jaspers Wies 71 Dequidt Frederik 72 Cap Tim 73 Deschuytter Casper 74 Timbreur Jonas 75 De Gronckel Kurt 76 De Brauwer Lesley 77 Van Steenkiste Wim 78 Van de Vijver Matthieu 79 Scherrens Chris 80 Delodder Sebastiaan 


    Toeristen - 43 km - 40 deelnemers

    1 Spyns Pieterjan (Maldegem)
    2 Van Oost Kevin
    3 Naessens Bruno
    4 Evers Vincent
    5 De Pré Michaël
    6 Swinnen Filip
    7 De Bruyckere Bram
    8 Strubbe Guillaume
    9 Dumortier David
    10 Verloove Patrick
    11 Desomviele Lieven 12 Tinel Pieter 13 Debbaut Jan 14 De Letter Kristof 15 Clincke Louis 16 Van Haverbeke Emiel 17 Van den Bossche Wouter 18 Borgonjon Victor 19 Van Landegem Bart 20 Van de Keere Nick 21 Van Den Bossche Tommy 22 Vantuyckom Nicolas 23 Bommelé Koen 24 De Waele Bjarne 25 De Neve Kristof 26 De Muynck Rien 27 De Smet Ronny 28 De Lille Ben 29 Verlez Pascal 30 Spileers Kenny 31 Van Slycke Lorenzo 32 De Cock Joeri 33 Labeeuw Matthias 34 Van Der Elst Michiel 35 Decock Mathieu 36 De Witte Eskill 37 Colmann Angelo 38 Ryckaert Miel 39 Draps Joris 40 Staelens Dieter 41 Nelis Thibault 42 Sierens Nick 43 Lepoutre Tomas 44 Roman Dieter 45 De Jonghe Kenny 46 Van de Voorde Mike




    Zaterdag 5 Mei 2018 - SINAAI (9112)


    Toeristen - 15.00 u. – 48 km – 6 ronden


    Inwoners 1000 Appels - 16.30 u. - 32 km – 4 ronden



    05-05-2018 om 19:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE EN DAMES JEUGD TE SCHELLEBELLE VAN ZATERDAG 05/05/2018

    FOTO'S DAMES ELITE EN DAMES JEUGD 
    TE SCHELLEBELLE VAN ZATER
    DAG 05/05/2018
         


    Zaterdag 05/05/2018 SCHELLEBELLE (O) – Provinciaal Kampioenschap DAMES - 91,5 km

    DEELNEMERS: 115 / OPGEVERS: 59 / TIJD: 2:22:58 / AFSTAND: 91.5KM

    1 BOUWMEESTER SANNE WV DE KANNIBAAL NED

    2 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED

    3 VOLLERING DEMI SWABO LADIES NED

    4 LUST BIANCA ARC ULYSSES NED

    5 DE JONG THALITA UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT NED

    6 VAN DEN STEEN KELLY LOTTO SOUDAL LADIES

    7 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 MIDELET ALPHANIE CLUB CYCLISTE BOULOU FRA

    9 COELHO FERREIRA CAMILA MENDOCINA MEMORIAL SANTOS FUPEP BRA

    10 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    11 CLAUS MARJON 14 NOBUS ANJA 22 TEMMERMAN ILSE 32 VERSCHELDEN NATHALIE 56 LOUCHAERT JUSTINE

    5-5-2018- schellebelle pk 970

            Podium te Schellebelle met winnares Sanne Bouwmeester, Kylie Waterreus en Demi Vollering.

    5-5-2018- schellebelle pk 902

                                                            Aankomst van winnares Sanne Bouwmeester.

    5-5-2018- schellebelle pk 911

    5-5-2018- schellebelle pk 851

    5-5-2018- schellebelle pk 623

    5-5-2018- schellebelle pk 413

    5-5-2018- schellebelle pk 263

                                           Start van de Dames Elite te Schellebelle met 115 deelneemsters.


     

    05/05/2018 SCHELLEBELLE (O) – Provinciaal Kampioenschap Dames Juniores + Nieuwelingen - 73,2 km

    DAMES NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 1:59:12 / AFSTAND: 54.9KM

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    4 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DE ROCKER GEMKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 TIEROLF SOPHIE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 WASMUS MARIT WESTLAND WIL VOORUIT NED

    9 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 KUIJPERS ANOEK TWC PIJNENBURG NED

    12 PUNNEWAERT KIRIN

    DAMES JUNIORES

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 1:59:12 / AFSTAND: 73.2KM

    1 RENDERS LUNA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VROMANNE JUSTINE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 BOSSUYT SHARI DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    5 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE LANGHE LUCA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    8 FEYTENS ELLEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 MALFAIT INES URBANO-THIJS LADIES C.T.

    10 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    12 DE ROCKER GEMKE 14 TIEROLF SOPHIE 21 PUNNEWAERT KIRIN

    5-5-2018- schellebelle pk 255

    5-5-2018- schellebelle pk 243

    5-5-2018- schellebelle pk 205

    5-5-2018- schellebelle pk 109

    5-5-2018- schellebelle pk 004

     








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    04-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 2 TTC RONDE 2018

    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


    TTC 2 3-5-2018 IMG_5563

    Donderdag 03/05/2018 – BEVEREN – Toeristen
    Aantal deelnemers: 54

    1-MICHAEL DECLERQ

    2-JIM MARIEN

    3-FRANKY WEEMAES

    4-RENARD PIETERJAN

    5-BRECHT VAN DEN BRANDEN

    6-VAN DAM TOM

    7-STEFAN BOON

    8-KURT VAN DEN PLAS

    9-COCKS SEM

    10-WIM VAN DER VEKEN

    11-FILIP VAN STEIRTEGHEM 12-JASPERS WIES 13-KENNETH DE BRUYN 14-VERSCHAFFELT JENS 15-MAARTEN DE CROOCK 16-TOR VERSTRAETEN 17-GERT VAN LAEKEN 18-GERT VAN DER VLOET 19-CHRISTIAENS DAVY 20-STIJN CREVE 21-FRANK VAN ASSCHE 22-NIELS DHONDT 23-ORTWIN LEENAERTS 24-WIM FRANCKAERT 25-TOM LANDUYT 26-WOUTER DUPONT 27-PETER HEYMANS 28-MATTIAS NIJS 29-TOM DE LEENHEER 30-YANNICK SCHILTZ 31-KURT VAN RAEMDONCK 32-BJORN HEYNDERICKX 33-JEROEN DUYM 34-PETER VAN DUYSE 35-DANIEL VAN GOETHEM 36-BAHAD OMRI 37-CANT BART 38-WIM HEYNDRICKX 39-PETER GOOSSENAERTS 40-DAVID SOMERS 41-VAN CAMP TIM 42-JORDY LEENKNECHT 43-DAVE HORREVORST 44-KRIS SMET 45-FILIP VAN GOETHEM 46-DANNY PHILIPPE 47-STEFAN ADDRIAENSSENS 48-VAN DIEREN CHRISTOPH 49-PINTENS NOEL 50-JAN WOLLAERT 51-DIRK BRYSSINCKX 52-MARK DE BEN 53-DE BRUYN JOHAN 54-HERRYGERS PATRIK




    TTC 2 3-5-2018 IMG_5571
     

    Donderdag 03/05/2018 – BEVEREN – Recreanten
    Aantal deelnemers: 54

    1 VAN DER KEMP REMCO 

    2 BART VAN OPSTAL

    3 DE DAUW BENNY

    4 HEYRMAN ARMIN

    5 VAN DE SOMPEL BART

    6 BRYSSINCK DIRK

    7 BERT VERHASSELT

    8 YANNICK HANNES

    9 LUC DE CAUWER

    10 KRIS VERMEULEN

    11 KURT THOEN 12 STUER JORDY 13 FRANCKAERT PASCAL 14 ANTHONY VAN HAL 15 JENTE SAMSON 16 TIELEMANS PIETER 17 TOM VAN VAERENBERGH 18 MARIO BOLSSENS 19 DE LAENDER STEVEN 20 MATHIAS D'HOOGE 21 KEVIN VELGHE 22 BART HERMANS 23 BART DAELMAN 24 STEFAN DE MAEYER 25 DAVY TIMMERMANS 26 WIM VAN CRAENEBROECK 27 HERBERT DE COSTER 28 DAVY MARIN 29 PIERRE LUC 30 VINCKE IVAN 31 FREDERIK VAN DRIESSCHE 32 KOEN VERHULST 33 TOM VANDERLINDEN 34 DIETER DE CRAENE 35 VAN EYKEN CHRISTOPHE 36 KOEN DE MAESSCHALCK 37 SCHELFAUT BRAM 38 FRANKY DE CLERCQ 39 TIM VERHELST 40 JENS BOGAERT 41 POELMAN TIM 42 DANNY BOGAERT 43 GUY BOGAERT 44 STIJN BOONS 45 ANTOON VERSCHAEVE 46 VERMEULEN MODEST

     

    OPGAVE: 47  VINGERHOETS TOM 48 PHILIP VAN HAVENBERGH 49 VERMEULEN STEPHAN 50 SPINNOCX DERRICK 51 DYLAN VAN IMPE 52 BENNY VAN DAMME 53 MOREEL CHRISTOF 54 DE MEYER DIRK

    04-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    03-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 03/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 03/05/2018 KORTENAKEN-STOK (VB) - ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 114 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 2:36:5 / AFSTAND: 117KM

    1 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    2 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    3 LEHAEN DRIES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 ELEN SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VAN DEN BERGHE JEROEN NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 PATTYN JEROEN VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 RIETJENS SANDER PRORACE CYCLING TEAM

    9 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    10 MICHIELSEN JORAN STAGECO CYCLING TEAM

    18 VAN GUYSE JARNO

    03-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    02-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 02/05/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Kenny Jannssens en Yves Delhasse  vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Vanaf het vertrek meteen de wind op kop en die wakkerde tijdens de rit nog aan tot 4 beaufort, de kopmannen konden meteen vol aan de bak. Vandaag geen enkel probleem om sterke kopmannen te vinden en zij deden dan ook uitstekend werk. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    34,8 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Hank Mees , Kenny De Permentier , Walter Verhelst , Yves Delhasse , Dimitri Cleys , Laurens Deconinck , Ludwig De Bock , Sybren Van Houte , Jori Van Steenberghen , Kristoff Heyns , Tom Verhulst , Nico Vlyminck , Fons Van Raemdonck , Dirk Cleys , Chris Van De Vijver , Hugo Martens , Jan Vlegels , Rudi Serverius , Patrick Van Der Vekens , Pascal Brack , Jochem Smet , Walter Meseure , ?????? en Kenny Janssens.

    02-05-2018 om 19:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERCHTEM VAN DINSDAG 01/05/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERCHTEM VAN DINSDAG 01/05/2018     


    Dinsdag 01/05/2018 MERCHTEM (VB) - ELITE Z.C./U23 - 116 km

    Deelnemers: 130 / Opgevers: 33 / Tijd: 2:33:34 / afstand: 116km

    1 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE

    2 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 SINOY Fabio VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    6 VAN DEN BOSSCHE Angelo NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 HAVERALS Lars VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 SIEMONS Stijn VAN EYCK SPORT

    9 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 SMET Jonas BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    13 VANDYCK Niels 19 VAN DE VOORDE Lennert 22 MARIN Glenn 32 JANSSENS Jarrid 34 AMELINCKX Stef 35 VAN GOETHEM Kevin 42 GOOSSENS Kenny 49 DILLEN Ruben 61 VAN DAMME Bart 63 SMAGGHE Wouter 77 DE BOCK Jelle 86 DE OST Jarne 87 PERSOON Joeri 88 WIELANDT Sven 89 DE BLOCK Nick 91 VAN DRIESSCHE Ward
    1-5-2018-merchtem 1168.JPG
    Podium met winnaar Julien Van Den Brande, Viktor Van Den Branden en Tom Timmermans.

    1-5-2018-merchtem 1164.JPG
    Podium met winnaar Julien Van Den Brande, Viktor Van Den Branden en Tom Timmermans.
    1-5-2018-merchtem 1057.JPG
                               Aankomst van winnaar Julien Van Den Brande.
    1-5-2018-merchtem 1031.JPG
    Met nog 2 ronden te rijden de 2 koplopers Julien Van Den Brande en Viktor Van Den Branden.
    1-5-2018-merchtem 776.JPG
    1-5-2018-merchtem 359.JPG
    1-5-2018-merchtem 050.JPG
                 Start van de Elite z.c. & U23 te Merchtem met 130 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-05-2018 om 13:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/05/2018

    KBWB Banner 2013.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. en de Titel van Belgisch Kampioen Tijdrijden U23 !!!

    Sasha Weemaes 2018.jpg 

       Sasha Weemaes


    Dinsdag 01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – U23

    DEELNEMERS: 31 / Opgevers: 1 / Tijd: 0:38:20 / afstand: 28km

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele

    2 SEYE Guillaume

    3 VANHOUCKE Harm

    4 APERS Ruben

    5 VERSCHAEVE Viktor

    6 VEREECKEN Thomas

    7 VAN TILBORGH Brent

    8 CASSAERT Loran

    9 BORRA Gilles

    10 VAN MOER Brent

    19 VAN HAUWERMEIREN Michiel

     

    01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – Dames Elite

    Deelnemers: 7 / Opgevers: 0 / Tijd: 0:46:16 / afstand: 28km

    1 BEX Nathalie

    2 CASTRIQUE Alana

    3 SELOSSE Noa

    4 VERHOEVEN Suzanne

    5 LENSECLAES Ditte

    6 GOESSENS Brenda

    7 LOUCHAERT Justine


    01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – Juniores

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:12 / AFSTAND: 13.7KM

    1 EVENEPOEL REMCO

    2 VAN WILDER ILAN

    3 PAULUS MILAN

    4 HUYS BRANKO

    5 CAPPAN LENNERT

    6 CLAEYS ARNO

    7 VAN DEN BOSSCHE FABIO

    8 WAUTERS BRAM

    9 VERVLOESEM XANDRES

    10 VAN DER BEKEN AARON

    19 DE PESTEL THOMAS 31 VERCAUTEREN THOMAS

     

    01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – Dames Juniores

    DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:23:13 / AFSTAND: 13.7KM

    1 BOSSUYT SHARI

    2 RENDERS LUNA

    3 AERNOUTS AMBER

    4 LENAERS JADE

    5 GIELKENS ESMÉE

    6 MALFAIT INES

    7 UYTTENHOVE AIKO

    8 CRABBÉ KIONA

    9 POPELIER LOTTE

    10 DE LANGHE LUCA

     

    01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – Nieuwelingen

    Deelnemers: 28 / Opgevers: 0 / Tijd: 0:21:9 / afstand: 13.7km

    1 SEGAERT Alec

    2 DETALLE Noah

    3 UIJTDEBROEKS Cian

    4 VERSTAPPEN Dries

    5 POELMANS Bob

    6 DE CRUYENAERE Stan

    7 DE MEESTER Milan

    8 DE BEUL Lars

    9 VAN RAEMDONCK Cédric

    10 D´HOLLANDER Luca

    23 DALVING Quinten

     

    01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – Dames Nieuwelingen

    DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:23:20 / AFSTAND: 13.7KM

    1 DE WILDE JULIE

    2 VANHOVE MARITH

    3 DE CLERCQ KATRIJN

    4 VAN MECHELEN GLORIA

    5 MASURE FIEN

    6 PUNNEWAERT KIRIN

    7 TIEROLF SOPHIE

    8 KEMPS STEPHANIE

    9 FARAZIJN LEONTINE

    10 PEETERS FLEUR

    02-05-2018 om 12:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 01/05/2018 KORTESSEM (LB) - ELITE Z.C./U23 - 112 km

    Deelnemers: 145 / Opgevers: 26 / Tijd: 2:30:1 / afstand: 112km

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 COHNEN Stefan TEAM STARBIKEWEAR NED

    4 DU PLOOY Rohan CRABBE- CC CHEVIGNY RSA

    5 COMMEYNE Davy WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VADER Milan BERGKLIMMERS NED

    7 SEGERS Joren HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 COOLEN Yves HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 LEHAEN Dries PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

     

    01/05/2018 MEIGEM (O) - ELITE Z.C./U23 - 117 km

    Deelnemers: 114 / Opgevers: 37 / Tijd: 2:38:15 / afstand: 117km

    1 MAES Jo DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 DE WILDE Gilles VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 LAVA Kevin CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    4 MOORS Oliver BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    5 DEMENTYEV Yehor KUOTA-CONSTRUCIONNES PAULINO UKR

    6 DENT Stephen BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    7 VAN RENTERGHEM Bram BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 VOLKAERT Jonad VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    17 HEIRBAUT Tony 41 CAETHOVEN Kenneth 70 ONGENA Matthias

     

    01/05/2018 MERCHTEM (VB) - ELITE Z.C./U23 - 116 km

    Deelnemers: 130 / Opgevers: 33 / Tijd: 2:33:34 / afstand: 116km

    1 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE

    2 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 SINOY Fabio VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    6 VAN DEN BOSSCHE Angelo NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 HAVERALS Lars VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 SIEMONS Stijn VAN EYCK SPORT

    9 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 SMET Jonas BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    13 VANDYCK Niels 19 VAN DE VOORDE Lennert 22 MARIN Glenn 32 JANSSENS Jarrid 34 AMELINCKX Stef 35 VAN GOETHEM Kevin 42 GOOSSENS Kenny 49 DILLEN Ruben 61 VAN DAMME Bart 63 SMAGGHE Wouter 77 DE BOCK Jelle 86 DE OST Jarne 87 PERSOON Joeri 88 WIELANDT Sven 89 DE BLOCK Nick 91 VAN DRIESSCHE Ward

     

    01/05/2018 VELDEGEM (W) - ELITE Z.C./U23 - 118,8 km

    Deelnemers: 105 / Opgevers: 13 / Tijd: 2:41:9 / afstand: 118.8km

    1 MEHEUS Gill TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 DEKKERS Hans SHIFTING GEARS CYCLING TEAM NED

    3 BALCAEN Manolito Arsene C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 CALLEEUW Joeri SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    6 CHAMON Thomas TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    7 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    8 CONSTANT Kenny MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 MUS Aloïs SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    23 TEN HARTOG Guy 75 VANUYTVANGE Sam

     

    01/05/2018 STOK (VB) - NAT DAMES - Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant – 96,8 km

    Deelnemers: 81 / Opgevers: 22 / Tijd: 2:21:36 / afstand: 0km

    1 DE JONG Thalita UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT NED

    2 WATERREUS Kylie GRC JAN VAN ARCKEL NED

    3 MAKISE Tsubasa TWC MAASLANDER ZUID-LIMBURG JPN

    4 GRONDAHL Antonia ISOREX CYCLING TEAM

    5 GARDNER Illi YRDP GBR

    6 WINANDA Spoor GRC JAN VAN ARCKEL

    7 KROL Phaedra DE ADELAAR NED

    8 PEETERS Jinse ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 AZUMA LOBO Adriana MENDOCINA MEMORIAL SANTOS FUPEP

    10 OLSEN Caroline Thorvik BERGEN CKWV ZEEUWS VLAANDEREN NOR

    20 STERCKX Kathleen 25 TEMMERMAN Ilse 29 DENEEF Naïka 32 COUDEVILLE Herlinde 34 VANDERHEYDEN Liena 45 CROKET Gilke 46 VERTENTEN Soetkin 54 TEN HARTOG Sarah 55 DELTOMBE Evelien

     

    01/05/2018 BERLARE (O) - JUNIORES - 90 km

    Deelnemers: 80 / Opgevers: 8 / Tijd: 2:09:7 / afstand: 90km

    1 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 VAN MULDERS Brent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BAAK Jord KWC KAMPEN NED

    6 VERSTAPPEN Tijs PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 WERNIMONT Nicolas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 DE LANGE Pieter-Jan ISOREX CYCLING TEAM

    9 VAN OLMEN Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 COSYNS Milan AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 SMET Marco 26 PERMENTIER Emano 39 SMET Jorre 40 DE GEEST Ricky

     

    01/05/2018 HOBOKEN (A) - JUNIORES - 92 km

    Deelnemers: 116 / Opgevers: 36 / Tijd: 2:14:51 / afstand: 93.6km

    1 VAN DEN PLAS Jasper WAC TEAM

    2 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 DE WEERT Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 THYS Joren PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 KROON Joris UWTC DE VOLHARDING / WILTON CYCLING NED

    10 SZÉKELY Nathan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    18 COVELIERS Seppe 19 BROUWERS Emile 22 VAN DEN SCHOOR Mats 39 VAN DAELE Ernest 61 VAN BOUWEL Hannes 68 ADRIAENSSENS Jenno

    02-05-2018 om 12:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JENS DELAHAYE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Jens Delahaye 2018.jpg 

          Jens Delahaye


    Dinsdag 01/05/2018 NINOVE (O) - JUNIORES - 60 km

    Deelnemers: 32 / Opgevers: 2 / Tijd: 1:26:45 / afstand: 60km

    1 LITVINOV Dominik ISOREX CYCLING TEAM

    2 CLOUX Antoine DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 BEKÉ Willem KTC-CYCLING TEAM

    4 MESKENS Brecht KTC-CYCLING TEAM

    5 VERBEECK Calvin VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE GEYTER Jelle ISOREX CYCLING TEAM

    7 VAN DEN BERGHE Nathan JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    8 VERDONCK Andres MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VAN ROY Yannick ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 VAN BELLIGEN Gerrit KTC-CYCLING TEAM

    11 VERSCHUEREN Ruben

     

    01/05/2018 ZONNEBEKE (W) - JUNIORES - 89 km

    Deelnemers: 76 / Opgevers: 19 / Tijd: 2:09:15 / afstand: 89km

    1 KOOL Daan WV AVANTI NED

    2 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 COLLIE Lars VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 NUYTTEN Michiel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DULAC Tanguy V.C. VAULX EN VELIN FRA

    6 FIEUW Staf CT SOENENS-BOOOM

    7 VANDENBULCKE Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 REVILLON Anthony OGS U-19 CYCLING TEAM FRA

    10 GELDHOF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    45 ROOSE Matteo 53 DE CLEEN Wouter

     

    01/05/2018 HOBOKEN (A) - INTERCLUB NIEUWELINGEN - 78 km

    DEELNEMERS: 116 / OPGEVERS: 39 / TIJD: 1:57:11 / AFSTAND: 78KM

    1 MIJNSBERGEN THOMAS MONKEY TOWN TEAM NED

    2 KOOL TRISTAN MONKEY TOWN TEAM NED

    3 MARTENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DE POOTER DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 JOCHEMS JODY WV SCHIJNDEL NED

    6 JORISSEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 HUENDERS LANCE MONKEY TOWN TEAM NED

    8 AVONDTS MATIS WAC TEAM

    9 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    17 SZKANDERA THOMAS 25 DEMUYNCK VICTOR 36 VAN KERCKHOVE QUINTEN 48 VAN HAVERE DETLEV 65 BLOMMAERT SANDER

     

    01/05/2018 LENDELEDE (W) - NIEUWELINGEN - 68,25 km

    Deelnemers: 61 / Opgevers: 5 / Tijd: 1:44:11 / afstand: 68.25km

    1 DEWULF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 CLAEYS Jarne