.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 ZOMERGROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT 't SCHUURKE !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    21-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 21/01/2017 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Men Elite Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers:

     

    21/01/2017 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers:

     

    21/01/2017 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

     

    21/01/2017 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´

    Aantal deelnemers:

     

    21/01/2017 ASSENEDE (O) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    21-01-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 21/01/2017 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

     

    21/01/2017 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´

     

    Nieuwelingen : 30´

     

    21/01/2017 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A:

     

    Masters B:

     

    Masters C:

    21-01-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    15-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING JUST4FUN CYCLING TEAM WAASMUNSTER 2017

    PLOEGVOORSTELLING

       JUST4FUN CYCLING TEAM WAASMUNSTER 2017

    DSC_0567.jpg

    Achteraan vlnr: Carrera Coppens, Robby Weemaes, Vincent Maes, Jonathan Van Kerckhove, Nick De Kimpe,
    Ivo Marin en Pieter Rottiers.
    Vooraan vlnr: Mauro Cooman, Wim Vanderveken, Steven Loeman, Gianni Cooman (PK), Dimitri Maes,
    Kenneth de Bruyn en Dieter de Craene.

    Ontbreken op de foto: Maarten De Croock, Maarten Rombaut en Jurgen De Bock.

    DCS gianni cooman.jpg  DCS Ivo Marin.jpg  DCS jonathan van kerckhove.jpg  DCS kenneth de bruyn.jpg
             Gianni Cooman                              Ivo Marin
                     Jonathan Van Kerckhove             Kenneth De Bruyn
    DCS mauro cooman.jpg  DCS maarten de croock.jpg  DCS nick de kimpe.jpg  DCS Pieter rottiers.jpg
               Mauro Cooman                   Maarten De Croock                     Nick De Kimpe                       Pieter Rottiers
    DCS robby weemaes.jpg  DCS steven loeman.jpg  DCS Vincent maes.jpg  DCS wim vanderveken.jpg
             Robby Weemaes                    Steven Loeman                       Vincent Maes                       Wim Vanderveken           
    Dimitri Maes 1.jpg  DCS maarten rombaut.jpg  DCS Jurgen De Bock.jpg     
                 Dimitri Maes                   Maarten Rombaut                 Jurgen De Bock


    Het Just4Fun Cycling team uit Waasmunster werd Zaterdag 14/01/2017 voorgesteld en genoot met volle teugen van de teambuilding in het sport complex Meirdam te Dendermonde. Vorig seizoen mikte het team op 20 overwinningen en het werden er in totaal 34 !!
    Ze konden als bestuur niet gelukkiger zijn, het team bleek niet alleen een heel goede band met elkaar te hebben maar beschikte blijkbaar ook over winnaars. Het team stond vorig seizoen maar liefst 92 keer op het podium.

    Voor 2017 hebben ze bewust gekozen om het team niet uit te breiden in aantal maar in niveau. Alle oud-renners zijn een niveau gestegen en zullen de lat dit jaar nog hoger leggen. Het team heeft een aantal ervaren Elite z.c. renners aangetrokken om de oud leden bij te staan voor de stap naar een hogere categorie.
    Het bestuur bestaat voortaan uit 2 leden: Dimitri maes en Steven Loeman. De doelstellingen voor 2017 zijn plezier beleven in de wielersport, zowel op training als op de wedstrijden, ook mikken ze op een 30-tal overwinningen, waaronder één bij Elite zonder contract. Ze zullen een gooi doen naar de overwinning op de diverse kampioenschappen. De fiere voorzitter kan haast niet wachten tot het begin seizoen 2017 !!!

     

    Het team bestaat uit 17 leden:

    Carrera Coppens, Mauro Cooman, Robby Weemaes, Wim Vanderveken, Vincent Maes, Steven Loeman, Jonathan Van Kerckhove, Gianni Cooman (PK), Nick De Kimpe, Dimitri Maes, Ivo Marin, Kenneth de Bruyn, Pieter Rottiers, Dieter de Craene, Maarten De Croock, Maarten Rombaut en Jurgen De Bock.

     



    Bron: Dimitri Maes

    15-01-2017 om 18:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/01/2017

    UCI Veld Wereldbeker.jpg
    Zondag 15/01/2017 FIUGGI-ROME (Ita) – Men Elite UCI – Wereldbeker - 60´

    Aantal deelnemers: 52

    1-Wout VAN AERT-Crelan-Vastgoedservice

    2-Marcel MEISEN (Dui)-Steylaerts-Verona

    3-Tom MEEUSEN-Telenet Fidea Lions

    4-Kevin PAUWELS-Marlux-Napoleon Games

    5-Tim MERLIER-Crelan-Vastgoedservice

    6-Michael VANTHOURENHOUT-Marlux-Napoleon Games

    7-Klaas VANTORNOUT-Marlux-Napoleon Games

    8-Lars VAN DER HAAR (Ned)-Team Giant-Alpecin

    9-Jim AERNOUTS-Telenet Fidea Lions

    10-Corne VAN KESSEL (Ned)-Telenet Fidea Lions

    11-David VAN DER POEL (Ned) 12-Ismael ESTEBAN AGÜERO (Spa) 13-Vincent BAESTAENS 14-Marcel WILDHABER (Zwi) 15-Michael BOROS (Tsj) 16-Simon ZAHNER (Zwi) 17-Philipp WALSLEBEN (Dui) 18-Jens ADAMS 19-Rob PEETERS 20-Luca BRAIDOT (Ita) 21-Steve CHAINEL (Fra) 22-Matthieu BOULE (Fra) 23-Sascha WEBER (Dui) 24-Daan SOETE 25-Diether SWEECK 26-Gianni VERMEERSCH 27-Laurens SWEECK 28-Martin HARING (Slo) 29-Severin SÄGESSER (Zwi) 30-Patrick VAN LEEUWEN (Ned) 37-Dieter VANTHOURENHOUT

     

    15/01/2017 FIUGGI-ROME (Ita) – Veldrijden U23 UCI - Wereldbeker - 50´

    Aantal deelnemers: 38

    1-Eli ISERBYT-Telenet Fidea Lions

    2-Gioele BERTOLINI (Ita)-Selectie - Italië

    3-Quinten HERMANS-Telenet Fidea Lions

    4-Clement RUSSO (Fra)-Probike Saint-Etienne Loire

    5-Thijs AERTS-Telenet Fidea Lions

    6-Yannick PEETERS-Crelan-Vastgoedservice

    7-Maik VAN DER HEIJDEN (Ned)-Rabobank Development Team

    8-Felipe ORTS LLORET (Spa)-Selectie - Spanje

    9-Lucas DUBAU (Fra)-Selectie - Frankrijk

    10-Joris NIEUWENHUIS (Ned)-Rabobank Development Team

    11-Adam TOUPALIK (Tsj) 12-Nicolas CLEPPE 13-Simon VOZAR (Slo) 14-Kelvin BAKX (Ned) 15-Gosse VAN DER MEER (Ned) 16-Sieben WOUTERS (Ned) 17-Antonio FOLCARELLI (Ita) 18-Jakob DORIGONI (Ita) 19-Michele BASSANI (Ita) 20-Joshua DUBAU (Fra) 21-Daniel SMARZARO (Ita) 22-Kobe GOOSSENS 23-Tony PÉRIOU (Fra) 24-Eddy FINE (Fra) 25-Johan JACOBS (Zwi) 26-Manuel TODARO (Ita) 27-Kevin KUHN (Zwi) 28-Manuel MÜLLER (Dui) 29-Stefano SALA (Ita) 30-Moreno PELLIZZON (Ita) 37-Jonas DEGROOTE


    15/01/2017 FIUGGI-ROME (Ita) - Veldrijden Dames UCI - Wereldbeker - 40´

    Aantal deelnemers: 42

    1-Marianne VOS (Ned)-Rabo Liv Women CT

    2-Katerina NASH (Tsj)-Selectie - Tsjechië

    3-Sophie DE BOER (Ned)-Kalas-NNOF Cycling Team

    4-Annemarie WORST (Ned)-Selectie - Nederland

    5-Eva LECHNER (Ita)-Selectie - Italië

    6-Laura VERDONSCHOT-KDL Cycling Team

    7-Ellen VAN LOY-Young Telenet Fidea

    8-Ellen NOBLE (USA)-Selectie - Verenigde Staten

    9-Chiara TEOCCHI (Ita)-Selectie - Italië

    10-Nikola NOSKOVA (Tsj)-Selectie - Tsjechië

    11-Courtenay MCFADDEN (USA) 12-Nikki BRAMMEIER (Gbr) 13-Marlene PETIT (Fra) 14-Caroline MANI (Fra) 15-Manon BAKKER (Ned) 16-Sara CASASOLA (Ita) 17-Ceylin DEL CARMEN ALVARADO (Ned) 18-Hélène CLAUZEL (Fra) 19-Maud KAPTHEIJNS (Ned) 20-Rebecca FAHRINGER (USA) 21-Karen VERHESTRAETEN 22-Nadja HEIGL (Oos) 23-Alicia FRANCK 24-Loes SELS 25-Francesca BARONI (Ita) 26-Joyce VANDERBEKEN 27-Aida Nuno PALACIO (Spa) 28-Alessia BULLERI (Ita) 29-Elle ANDERSON (USA) 30-Jade WIEL (Fra)

     

    15/01/2017 FIUGGI-ROME (Ita) - Veldrijden Juniores UCI – Wereldbeker - 40´

    Aantal deelnemers: 37

    1-Antoine BENOIST (Fra)-Selectie - Frankrijk

    2-Maxime BONSERGENT (Fra)-Selectie - Frankrijk

    3-Toon VANDEBOSCH-IKO Enertherm-Beobank

    4-Filippo FONTANA (Ita)-Selectie - Italië

    5-Mauro SCHMID (Zwi)-Selectie - Zwitserland

    6-Loris ROUILLER (Zwi)-IKO Enertherm-Beobank

    7-Jérémy MONTAUBAN (Fra)-Selectie - Frankrijk

    8-Florian VERMEERSCH-Vistamedia Hamme

    9-Bruno MARCHETTI (Ita)-Selectie - Italië

    10-Jelle CAMPS-Kon. Balen BC vzw

    11-Timo KIELICH 12-Ryan KAMP (Ned) 13-Jofre CULLELL ESTAPE (Spa) 14-Tommaso DALLA VALLE (Ita) 15-Arne VRACHTEN 16-Andreas GOEMAN 17-Leonardo COVER (Ita) 18-David HONZAK (Tsj) 19-Bart HAZEKAMP (Ned) 20-Patrick FAVARO (Ita) 21-Jakub SCHIERL (Tsj) 22-Lorenzo CALLONI (Ita) 23-Nicola TAFFAREL (Ita) 24-Simon VANICEK (Tsj) 25-Federico CEOLIN (Ita) 26-Nicolas GUILLEMIN (Fra) 27-Erwann KERRAUD (Fra) 28-Yentl BEKAERT 29-Giulio GALLI (Ita) 30-Lukas BALDINGER (Dui)


    15/01/2017 LANGEMARK (W) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:


    15/01/2017 TESSENDERLO (LB) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    15-01-2017 om 17:02 geschreven door kenny


    14-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE LOKEREN VAN ZATERDAG 14/01/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE LOKEREN VAN ZATERDAG 14/01/2017     


    Zaterdag 14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 12

    1 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDONU23.C

    2  VAN COMPERNOLLE Kenneth TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    4 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUSU23.C

    5 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    6 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANKU23

    7 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    8 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    9 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    10 VAN DEN HAM Michael CAN GARNEAU EASTON CYCLINGELITE

    11 TIELEN Dario 12 WUYTS Mathijs 13 PAUWELS Tijl 14 DE CLEYN Dave 15 BONNE Jenko 16 VAN DE KERCKHOVE Nick 17 ROELANDT Kenny 18 HENNAUX Loic 19 VAN DE VELDE Thomas 20 WILLEMYNS Mathieu 21 BAUTERS Reno 22 DE WISPELAERE Bert 23 ALDERWEIRELD Robin 24 DE PROOST Kyle 25 TIMMERMANS Tom 26 VENS Quincy 27 DECLERCK Mathias 28 VAN STAEYEN Maarten 29 DENOLF Ritchie 30 COLAERT Pascal 31 BAEYENS Dennis
    14-1-2017-lokeren 2403.JPG
                 Winnaar Beloften met Stijn Caluwe en de 3de Gert Smets.
    14-1-2017-lokeren 2391.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Kenneth Van Compernolle, Ingmar Uytdewilligen
    en Stijn Huys.
    14-1-2017-lokeren 2298.JPG
                                 Aankomst van winnaar Stijn Caluwe.
    14-1-2017-lokeren 2338.JPG
           Aankomst van de 2de Kenneth Van Compernolle die won bij de EZC.
    14-1-2017-lokeren 1757.JPG
                                               Vooraan Bart Hofman.
    14-1-2017-lokeren 2246.JPG
    14-1-2017-lokeren 1701.JPG
                                  Start van de Elite z.c. & Beloften te Lokeren.

     

    14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 55 - opgevers: 2 - 40'

    1 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    5 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    7 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    8 FRIJTERS Perry NED IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 TIBACKX Lander 12 VANDEN BUSSCHE Wannes 13 LEMMENS Sander 14 VAN COMPERNOLLE Jason 15 CLYNHENS Jens 16 VLIEGEN Pieter-jan 17 VREESWIJK Luca NED 18 DEJONGHE Len 19 STUER Kwinten 20 QUARTIER Jonas 21 SMITS Rune 22 VAN DER BORGHT Jani 23 KONINGS Robbe 24 SEMPELS Gill 25 LIPPENS Seppe 26 BRUYNINCKX Jonas 27 SANTY Arne 28 VALCKE Owen 29 BOUDREZ Brent 30 COOLS Wannes 49 DE BRUYNE Meg 53 GELDHOF Anja
    14-1-2017-lokeren 1694.JPG
    Podium Juniores met winnaar Arno Van Den Broeck, Niels Vandeputte en Jarno Bellens.
    14-1-2017-lokeren 1627.JPG
                    Aankomst van winnaar Juniores met Arno Van Den Broeck.
    14-1-2017-lokeren 1661.JPG
                                                        Kwinten Stuer
    14-1-2017-lokeren 1370.JPG
    14-1-2017-lokeren 1279.JPG
                                      Start van de Juniores en Dames Elite.


    Nieuwelingen - deelnemers: 74 - opgevers: 3 - 30'

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    5 ALVARADO Salvador NED VISTAMEDIA H LARES DOLTCINI

    6 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    8 VREEWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    9 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    11 PEIRENS Yente 12 VAN DER VEKEN Senne 13 WILLEMS Robbe 14 LAURYSSEN Yorben 15 BAERS Arne 16 BELMANS Lennert 17 VAN CAMPENHOUT Jetze 18 WYSEURE Joran 19 VANSTEENKISTE Joshua 20 WILLEMSEN Steyn NED 21 DECLERCK Jelle 22 CAS Stijn 23 NOYENS Jarne 24 QUETS Stijn 25 CEULEMANS Ward 26 DE ROECK Mathis 27 DEBAELE Jorre 28 VAN DER SMISSEN Lennick 29 MEEUSEN Rik 30 VANLUCHENE Maxim 33 VAN CLEEMPUT Bert 51 DE VOS Wannes 64 D´HOLLANDER Senne 67 DANEEL Jefke
    14-1-2017-lokeren 1256.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Luke Verburg, Wout Vervoort en Ryan Cortjens.
    14-1-2017-lokeren 1244.JPG
                                             Podium 1° jaars Nieuwelingen.
    14-1-2017-lokeren 1131.JPG
                                 Aankomst van winnaar Luke Verburg.
    14-1-2017-lokeren 686.JPG
    14-1-2017-lokeren 657.JPG
                                 Start van de Nieuwelingen te Lokeren.

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 6 - opgevers: 0

    1 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    3 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT
    6 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    14-1-2017-lokeren 1237.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnares Marthe Truyen, Tess Van Loy en Kiona Crabbé.
    14-1-2017-lokeren 1207.JPG
                        Aankomst van winnares Dames Jeugd met Marthe Truyen.
    14-1-2017-lokeren 794.JPG


    Dames Elite - deelnemers: 7 - opgevers: 0

    1 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    3 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 BLANCHAERT Jo INDIVIDUEEL

    6 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 GELDHOF Anja INDIVIDUEEL

    14-1-2017-lokeren 1686.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Axelle Bellaert, Kim Van De Putte en Meg De Bruyne.
    14-1-2017-lokeren 1633.JPG
                        Aankomst van winnares Dames Elite met Axelle Bellaert.
    14-1-2017-lokeren 1355.JPG
                                                       Meg De Bruyne
    14-1-2017-lokeren 1269.JPG
                                   Val bij de start Dames Elite en Juniores.
     

    14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Master A - deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    4 DE BOCK Yoni TRAWOBO CYCLING TEAMAMA19+

    5 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    6 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    7 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    8 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    9 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    10 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    11 DE BOCK Jelle 12 DELAERE Jens 13 KINT Wesly 14 TACK Spencer 15 ARNOUTS Tom 16 OOMS Niels 17 VANKERSSCHAEVER Klaas 18 DE VIAENE Jasper 19 VAN ASSCHE Nico 20 BULCKAEN Bart 21 VOLCKAERTS Sven 22 SCHEPENS Nils 23 VERNOU Lorenzo 24 ROGIERS Kurt 25 VERBERCKMOES Timo 26 DEBEURME Steve 27 DE ROCKER Tom 28 TEIRLINCK Steven
    14-1-2017-lokeren 648.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Matthias Van de Velde, Arno Verberckmoes en
    Yoni De Bock.
    14-1-2017-lokeren 642.JPG
      Podium Masters A met winnaar Nicky David, Jef Paeshuyse en Wesley Kint.
    14-1-2017-lokeren 636.JPG
                              Matthias en Thomas Van de Velde uit Hamme.
    14-1-2017-lokeren 449.JPG
                                     Matthias Van de Velde uit Hamme.
    14-1-2017-lokeren 452.JPG
                                                Nicky David uit Beveren.
    14-1-2017-lokeren 290.JPG
    14-1-2017-lokeren 274.JPG
                                 Start van de Masters A en de Amateurs.


    Masters B - deelnemers: 19 - opgevers: 1

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    10 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    11 DE WAELE Marnic 12 LOGIER Cgristophe 13 CARPENTIER Dirk 14 DUMONT Jurgen 15 BULTYNCK Geert 16 DANNY Philippe 17 MYNGHEER Erik 18 VAN GOETHEM Danny
    14-1-2017-lokeren 271.JPG
               Winnaar Masters B met Stefan Nerinckx en de 3de Patrick Bassez.
    14-1-2017-lokeren 225.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters B met Stefan Nerinckx.
    14-1-2017-lokeren 004.JPG
                                                   Start van de Masters B.

     

    Masters C - deelnemers: 23 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    5 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    6 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    7 WILLE Rudi DAGPAS

    8 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 DAVID Theofiel DAGPAS

    10 SWINNEN Rene DAGPAS

    11 VAN OOSTERWYCK Daniel 12 COOPMAN Ivan 13 KOCKAERTS Hubert 14 VANHAEVERBEKE Jean 15 DE CLERCQ Jose 16 ZWINNEN Patrick 17 LAFORGE Eric 18 GROENé Yvan 19 GOETHALS Ronny 20 HOLVOET Franki 21 HANSSON Yip CAN 22 HURTECANT Roland
    14-1-2017-lokeren 266.JPG
    Podium Masters C met winnaar Mario Lammens, Guido Verhaegen en Ludwig Gladines.
    14-1-2017-lokeren 237.JPG
                      Aankomst van winnaar Masters C met Mario Lammens.
    14-1-2017-lokeren 007.JPG
                                             Start van de Masters C.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-01-2017 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 1°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 12°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg   Nick David 2016.jpg

     Matthias Van de Velde               Nicky David


    Zaterdag 14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 12

    1 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDONU23.C

    2  VAN COMPERNOLLE Kenneth TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    4 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUSU23.C

    5 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    6 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANKU23

    7 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    8 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    9 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    10 VAN DEN HAM Michael CAN GARNEAU EASTON CYCLINGELITE

    11 TIELEN Dario 12 WUYTS Mathijs 13 PAUWELS Tijl 14 DE CLEYN Dave 15 BONNE Jenko 16 VAN DE KERCKHOVE Nick 17 ROELANDT Kenny 18 HENNAUX Loic 19 VAN DE VELDE Thomas 20 WILLEMYNS Mathieu 21 BAUTERS Reno 22 DE WISPELAERE Bert 23 ALDERWEIRELD Robin 24 DE PROOST Kyle 25 TIMMERMANS Tom 26 VENS Quincy 27 DECLERCK Mathias 28 VAN STAEYEN Maarten 29 DENOLF Ritchie 30 COLAERT Pascal 31 BAEYENS Dennis

     

    14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 55 - opgevers: 2 - 40'

    1 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    5 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    7 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    8 FRIJTERS Perry NED IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 TIBACKX Lander 12 VANDEN BUSSCHE Wannes 13 LEMMENS Sander 14 VAN COMPERNOLLE Jason 15 CLYNHENS Jens 16 VLIEGEN Pieter-jan 17 VREESWIJK Luca NED 18 DEJONGHE Len 19 STUER Kwinten 20 QUARTIER Jonas 21 SMITS Rune 22 VAN DER BORGHT Jani 23 KONINGS Robbe 24 SEMPELS Gill 25 LIPPENS Seppe 26 BRUYNINCKX Jonas 27 SANTY Arne 28 VALCKE Owen 29 BOUDREZ Brent 30 COOLS Wannes 49 DE BRUYNE Meg 53 GELDHOF Anja


    Nieuwelingen - deelnemers: 74 - opgevers: 3 - 30'

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    5 ALVARADO Salvador NED VISTAMEDIA H LARES DOLTCINI

    6 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    8 VREEWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    9 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    11 PEIRENS Yente 12 VAN DER VEKEN Senne 13 WILLEMS Robbe 14 LAURYSSEN Yorben 15 BAERS Arne 16 BELMANS Lennert 17 VAN CAMPENHOUT Jetze 18 WYSEURE Joran 19 VANSTEENKISTE Joshua 20 WILLEMSEN Steyn NED 21 DECLERCK Jelle 22 CAS Stijn 23 NOYENS Jarne 24 QUETS Stijn 25 CEULEMANS Ward 26 DE ROECK Mathis 27 DEBAELE Jorre 28 VAN DER SMISSEN Lennick 29 MEEUSEN Rik 30 VANLUCHENE Maxim 33 VAN CLEEMPUT Bert 51 DE VOS Wannes 64 D´HOLLANDER Senne 67 DANEEL Jefke

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 6 - opgevers: 0

    1 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    3 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    6 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM


    Dames Elite - deelnemers: 7 - opgevers: 0

    1 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    3 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 BLANCHAERT Jo INDIVIDUEEL

    6 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 GELDHOF Anja INDIVIDUEEL

     

    14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Master A - deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    4 DE BOCK Yoni TRAWOBO CYCLING TEAMAMA19+

    5 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    6 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    7 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    8 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    9 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    10 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    11 DE BOCK Jelle 12 DELAERE Jens 13 KINT Wesly 14 TACK Spencer 15 ARNOUTS Tom 16 OOMS Niels 17 VANKERSSCHAEVER Klaas 18 DE VIAENE Jasper 19 VAN ASSCHE Nico 20 BULCKAEN Bart 21 VOLCKAERTS Sven 22 SCHEPENS Nils 23 VERNOU Lorenzo 24 ROGIERS Kurt 25 VERBERCKMOES Timo 26 DEBEURME Steve 27 DE ROCKER Tom 28 TEIRLINCK Steven


    Masters B - deelnemers: 19 - opgevers: 1

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    10 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    11 DE WAELE Marnic 12 LOGIER Cgristophe 13 CARPENTIER Dirk 14 DUMONT Jurgen 15 BULTYNCK Geert 16 DANNY Philippe 17 MYNGHEER Erik 18 VAN GOETHEM Danny

     

    Masters C - deelnemers: 23 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    5 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    6 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    7 WILLE Rudi DAGPAS

    8 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 DAVID Theofiel DAGPAS

    10 SWINNEN Rene DAGPAS

    11 VAN OOSTERWYCK Daniel 12 COOPMAN Ivan 13 KOCKAERTS Hubert 14 VANHAEVERBEKE Jean 15 DE CLERCQ Jose 16 ZWINNEN Patrick 17 LAFORGE Eric 18 GROENé Yvan 19 GOETHALS Ronny 20 HOLVOET Franki 21 HANSSON Yip CAN 22 HURTECANT Roland

    14-01-2017 om 17:01 geschreven door kenny


    10-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Maandag 09/01/2017 OTEGEM (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 6

    1 VAN DER POEL Mathieu BEOBANK-CORENDON

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 MERLIER Tim VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    5 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    6 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    8 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS - VERONA

    10 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    11 ISERBYT Eli 12 AERNOUTS Jim 13 AERTS Thijs 14 ADAMS Joeri 15 PAUWELS Kevin 16 VANTHOURENHOUT Michael 17 CLEPPE Nicolas 18 VAN DER POEL David 19 MERLIER Braam 20 DENUWELAERE Jan 21 VAN LEEUWEN Patrick 22 VANDEKINDEREN Jens 23 DEGROOTE Jonas 24 VAN COMPERNOLLE Kenneth 25 SWEECK Hendrik 26 HOFMAN Bart 27 DERVEAUX Niels 28 WALSLEBEN Philipp 29 WILLEMYNS Mathieu 30 VAN DE KERCKHOVE Nick

     

    09/01/2017 OTEGEM (W) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 MAJERUS Christine BOELS DOLMANS CT

    2 DE BOER Sophie BREEPARK COMPLEX

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 DE JONG Thalita LARES WAOWDEALS

    6 DELHAYE Pauline QUICK MTB RACING TEAM

    7 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    9 VAN ANROOIJ Lindy KIDS SPORT PROM/ALPHA MOTORHOMES

    10 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    11 VANDERBEKEN Joyce 12 VAN DEN HOEK Bianca 13 VERMEIR Aurelie 14 MAES Shana 15 NOBUS Anja 16 VARDAROS Christine 17 WILLIAMS Naomi 18 LOCKER Rebecca 19 BELLAERT Axelle 20 DE BRUYNE Meg 21 DEFOUR Lara 22 FRAEYE Katleen 23 BLANCHAERT Jo

    10-01-2017 om 13:03 geschreven door kenny


    09-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN MEN ELITE TE OOSTENDE VAN ZONDAG 08/01/2017

    FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN MEN ELITE TE OOSTENDE VAN ZONDAG 08/01/2017     


    Zondag 08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Men Elite - 60´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 3

    1 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 MERLIER Tim VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    6 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA LIONS

    7 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS - VERONA

    10 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 PEETERS Rob 12 ADAMS Jens 13 SOETE Daan 14 BAESTAENS Vincent EZC 1° 15 SWEECK Diether 16 VANTHOURENHOUT Dieter 17 MERLIER Braam EZC 2° 18 DE CLERCQ Angelo EZC 3° 19 ISERBYT Eli 20 HUYS Stijn 21 VAN COMPERNOLLE Kenneth 22 JASPERS Jappe 23 VERHEYEN Onno 24 HOFMAN Bart 25 UYTDEWILLIGEN Ingmar 26 BRAET Vinnie 27 VANDEKINDEREN Jens 28 VENS Quincy 29 HOEYBERGHS Daan 30 DE CLEYN Dave
    bk oostende -8-1-2017 1528.JPG
    Podium BK Men Elite met winnaar Wout Van Aert, Kevin Pauwels en Laurens Sweeck.
    bk oostende -8-1-2017 1525.JPG
                              De trofee voor de Belgische kampioen 2017.
    bk oostende -8-1-2017 1458.JPG
                        Aankomst van winnaar BK Men Elite met Wout Van Aert.
    bk oostende -8-1-2017 1464.JPG
                Wout Van Aert de nieuwe Belgische Kampioen veldrijden 2017.
    bk oostende -8-1-2017 1195.JPG
                                         Wout Van Aert was ongenaakbaar.
    bk oostende -8-1-2017 1518.JPG
    Podium BK Elite z.c. met winnaar Vincent Baestaens, Braam Merlier en Angelo De Clercq.
    bk oostende -8-1-2017 1490.JPG
                      Aankomst van winnaar BK Elite z.c. met Vincent Baestaens.
    bk oostende -8-1-2017 1138.JPG
                                Kevin Pauwels werd 2de op het BK Men Elite.
    bk oostende -8-1-2017 1122.JPG
                           Laurens Sweeck werd 3de op het BK Men Elite.
    bk oostende -8-1-2017 1303.JPG
                                           Michael Vanthourenhout
    bk oostende -8-1-2017 937.JPG
                                                          Toon Aerts
    bk oostende -8-1-2017 1238.JPG
                                              Daan Hoeyberghs
    bk oostende -8-1-2017 1235.JPG
                                                       Jappe Jaspers
    bk oostende -8-1-2017 1222.JPG
                       Eli Iserbyt, Dieter Vanthourenhout en Braam Merlier.
    bk oostende -8-1-2017 1184.JPG
                                                    Dario Tielen
    bk oostende -8-1-2017 1148.JPG
                              Angelo De Cercq en Kenneth Van Compernolle.
    bk oostende -8-1-2017 1115.JPG
                                               Gianni Vermeersch en Toon Aerts.
    bk oostende -8-1-2017 998.JPG
                                                       Vincent Baestaens
    bk oostende -8-1-2017 1078.JPG
               Yorben Van Tichelt, Bart Hofman en Ingmar Uytdewilligen.
    bk oostende -8-1-2017 898.JPG
                                     Start van het BK Men Elite & Elite z.c.
    bk oostende -8-1-2017 1534.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-01-2017 om 13:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN DAMES TE OOSTENDE VAN ZONDAG 08/01/2017

    FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN DAMES ELITE & JEUGD TE OOSTENDE VAN ZONDAG 08/01/2017     


    Zondag 08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Dames Elite - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 5

    1 CANT Sanne ENERTHERM - BEOBANK

    2 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM (BK Beloften)

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    6 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    7 VANDERBEKEN Joyce DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    9 PALM Eva Maria DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    10 VAN DE VELDE Julie MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 MAES Shana 12 VERHOEVEN Suzanne 13 VERMEIR Aurelie 14 BELLAERT Axelle 15 TRUYEN Marthe 16 VERMEIREN Tinne 17 WILLEMS Gertie 18 NELEN Kristien 19 VAN DE PUTTE Kim 20 DE BRUYNE Meg 21 MICHELS Laure 22 VAN WUNSEL Lise 23 VAN WUNSEL Lara 24 ROMBOUTS Tine 25 GREEFS Kelly 26 VERMEERSCH Eva 27 FRAEYE Katleen 28 BLANCHAERT Jo 29 DOCX Mieke 30 VERRIEST Sandie
    bk oostende -8-1-2017 885.JPG
    Podium BK Dames Elite met winnares Sanne Cant, Laura Verdonschot en Ellen Van Loy.
    bk oostende -8-1-2017 893.JPG
    Podium Dames Beloften met winnares Laura Verdonschot, Eva Marie Palm en
    Shana Maes.
    bk oostende -8-1-2017 862.JPG
                     Aankomst van winnares BK Dames Elite met Sanne Cant.
    bk oostende -8-1-2017 866.JPG
    Aankomst van Laura Verdonschot die knap 2de werd en Belgisch kampioen bij
    de Dames Beloften.
    bk oostende -8-1-2017 715.JPG
                                      Sanne Cant en Laura Verdonschot.
    bk oostende -8-1-2017 725.JPG
                                                    Alicia Franck
    bk oostende -8-1-2017 683.JPG
                                                        Jara Noel
    bk oostende -8-1-2017 653.JPG
                                   Jinse Peeters en Tinne Vermeiren.
    bk oostende -8-1-2017 644.JPG
                                                         Axelle Bellaert
    bk oostende -8-1-2017 638.JPG
                                                       Aurelie Vermeir
    bk oostende -8-1-2017 623.JPG
    bk oostende -8-1-2017 617.JPG
                                                       Mieke Dockx
    bk oostende -8-1-2017 591.JPG
                                                Meg De Bruyne
    bk oostende -8-1-2017 584.JPG
                                                          Laure Michels
    bk oostende -8-1-2017 496.JPG
    bk oostende -8-1-2017 481.JPG
                          Start van het BK Dames Elite & Jeugd te Oostende.
    bk oostende -8-1-2017 470.JPG
    bk oostende -8-1-2017 454.JPG
    bk oostende -8-1-2017 453.JPG

     

    08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Dames Jeugd - 30´

    Aantal deelnemers: 9 - opgevers: 0

    1 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    6 VAN LOMMEL Yenthe LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    8 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)
    9 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    bk oostende -8-1-2017 877.JPG
    Podium BK Dames Jeugd met winnares Tess Van Loy, Kiona Crabbé en Julie Brouwers.
    bk oostende -8-1-2017 848.JPG
                  Aankomst van winnares BK Dames Jeugd met Tess Van Loy.

    bk oostende -8-1-2017 754.JPG
                                                        Tess Van Loy






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-01-2017 om 13:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN BELOFTEN TE OOSTENDE VAN ZONDAG 08/01/2017

    FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN BELOFTEN TE OOSTENDE VAN ZONDAG 08/01/2017     


    Zondag 08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - U23 - 50´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 1

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    2 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    3 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 DEGROOTE Jonas TARTELETTO-ISOREX

    5 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    6 GOOSSENS Kobe MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    8 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 SMETS Gert 12 DERVEAUX Niels 13 DE MEYER Senne 14 DRIESEN Jarne 15 LIESSENS Jarno 16 VANDEBOSCH Victor 17 DEVOS Han 18 CALUWE Stijn 19 ROMBOUTS Seppe 20 TEIRLINCK Jens 21 KAISE Julien 22 BAUTERS Reno 23 BONNE Jenko 24 VERHEYEN Thomas 25 PAUWELS Tijl 26 HENNAUX Loic 27 VAN ROOSBROECK Pieter 28 DE PROOST Kyle 29 VANDENHEEDE Brecht 30 LEVECKE Milan
    bk oostende -8-1-2017 432.JPG
    Podium BK Beloften met winnaar Quinten Hermans, Nicolas Cleppe en Yannick Peeters.
    bk oostende -8-1-2017 377.JPG
                    Aankomst van winnaar BK Beloften met Quinten Hermans.
    bk oostende -8-1-2017 382.JPG
                                   Nicolas Cleppe eindigde op de 2de plaats.
    bk oostende -8-1-2017 384.JPG
                                 Yannick Peeters eindigde op de 3de plaats.
    bk oostende -8-1-2017 280.JPG
                                                        Dorian De Maeght
    bk oostende -8-1-2017 220.JPG
                              Aaron Vandermeirsch en Stefano Museeuw.
    bk oostende -8-1-2017 178.JPG
    bk oostende -8-1-2017 107.JPG
    bk oostende -8-1-2017 097.JPG
    bk oostende -8-1-2017 093.JPG
    bk oostende -8-1-2017 055.JPG
    bk oostende -8-1-2017 035.JPG
    bk oostende -8-1-2017 030.JPG
                                               Quinten Hermans
    bk oostende -8-1-2017 022.JPG
    bk oostende -8-1-2017 011.JPG
                               Start van het BK Beloften te Oostende.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-01-2017 om 13:17 geschreven door kenny


    08-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Men Elite - 60´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 3

    1 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 MERLIER Tim VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    6 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA LIONS

    7 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS - VERONA

    10 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 PEETERS Rob 12 ADAMS Jens 13 SOETE Daan 14 BAESTAENS Vincent EZC 1° 15 SWEECK Diether 16 VANTHOURENHOUT Dieter 17 MERLIER Braam EZC 2° 18 DE CLERCQ Angelo EZC 3° 19 ISERBYT Eli 20 HUYS Stijn 21 VAN COMPERNOLLE Kenneth 22 JASPERS Jappe 23 VERHEYEN Onno 24 HOFMAN Bart 25 UYTDEWILLIGEN Ingmar 26 BRAET Vinnie 27 VANDEKINDEREN Jens 28 VENS Quincy 29 HOEYBERGHS Daan 30 DE CLEYN Dave

     

    08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - U23 - 50´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 1

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    2 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    3 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 DEGROOTE Jonas TARTELETTO-ISOREX

    5 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    6 GOOSSENS Kobe MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    8 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 SMETS Gert 12 DERVEAUX Niels 13 DE MEYER Senne 14 DRIESEN Jarne 15 LIESSENS Jarno 16 VANDEBOSCH Victor 17 DEVOS Han 18 CALUWE Stijn 19 ROMBOUTS Seppe 20 TEIRLINCK Jens 21 KAISE Julien 22 BAUTERS Reno 23 BONNE Jenko 24 VERHEYEN Thomas 25 PAUWELS Tijl 26 HENNAUX Loic 27 VAN ROOSBROECK Pieter 28 DE PROOST Kyle 29 VANDENHEEDE Brecht 30 LEVECKE Milan

     

    08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Dames Elite - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 5

    1 CANT Sanne ENERTHERM - BEOBANK

    2 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM (BK Beloften)

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    6 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    7 VANDERBEKEN Joyce DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    9 PALM Eva Maria DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    10 VAN DE VELDE Julie MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 MAES Shana 12 VERHOEVEN Suzanne 13 VERMEIR Aurelie 14 BELLAERT Axelle 15 TRUYEN Marthe 16 VERMEIREN Tinne 17 WILLEMS Gertie 18 NELEN Kristien 19 VAN DE PUTTE Kim 20 DE BRUYNE Meg 21 MICHELS Laure 22 VAN WUNSEL Lise 23 VAN WUNSEL Lara 24 ROMBOUTS Tine 25 GREEFS Kelly 26 VERMEERSCH Eva 27 FRAEYE Katleen 28 BLANCHAERT Jo 29 DOCX Mieke 30 VERRIEST Sandie

     

    08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Dames Jeugd - 30´

    Aantal deelnemers: 9 - opgevers: 0

    1 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    6 VAN LOMMEL Yenthe LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    8 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    08-01-2017 om 17:33 geschreven door kenny


    07-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 07/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE(W) - Juniores (W) - 40´

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 3

    1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    4 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    6 VAN GILS Maxim WAC TEAM

    7 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    8 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    9 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    10 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 VANDERMEULEN Niels 12 VANDEPUTTE Niels 13 FERDINANDE Anton 14 SIEMONS Julian 15 BRAES Brent 16 LEMMENS Sander 17 BELLENS Jarno 18 VAN DEN BROECK Arno 19 THYS Joren 20 KUYPERS Gerben 21 VLIEGEN Pieter-jan 22 BROUWERS Arno 23 DE VET Sander 24 GEYSELS Xander 25 VERMEERSCH Florian 26 VERDONCK Andres 27 SPRANGERS Lloyd 28 VAN RILLAER Witse 29 VAN DEN PLAS Jasper 30 CLYNHENS Jens 34 STUER Kwinten 36 VERBERCKMOES Fabio

     

    07/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Nieuwelingen 1°Jaars - 30´

    Aantal deelnemers: 46 -  opgevers: 3

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    8 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DE BOCK Rune 12 PORTERS Zeno 13 BLEYENBERG Jado 14 VIDTS Obie 15 DEJONGHE Senne 16 VAN COMPERNOLLE Jamie 17 DE LIE Arnaud 18 JANSSEN Wout 19 WILLEMS Gilles 20 GOYVAERTS Ibo 21 OMLOOP Mats 22 VANDERAERDEN Wout 23 CLAES Jary 24 LAURYSSEN Rik 25 GROOTJANS Andries 26 FIEVEZ Philippe 27 CLARYSSE Elio 28 DE MAERE Alessio 29 BEECKMAN Gauthier 30 VANPRAET Ruben 39 D´HOLLANDER Senne

     

    07/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Nieuwelingen 2°Jaars - 30´

    Aantal deelnemers: 51 -  opgevers: 3

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    4 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    5 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    6 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    8 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 VANSTEENKISTE Joshua 12 DHAEYE Enrico 13 WYSEURE Joran 14 VAN DER VEKEN Senne 15 DEJAEGHER Jasper 16 HERRYGERS Tieme 17 MEULEMANS Lennert 18 NOYENS Jarne 19 VANPARIJS Tjorven 20 VANDERMEER Quinten 21 GROSEMANS Daan 22 MEEUSEN Rik 23 DEBAELE Jorre 24 DE LAET Tomas 25 VANDENBORRE Mathias 26 VANDESOMPEL Cedric 27 LAEVENS Justin 28 BERCKMOES Jenno 29 VAN CLEEMPUT Bert 30 DE VOS Wannes

     

    07/01/2017 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 32 - opgevers: 3

    1 JANSSENS Willem AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VANDECASTEELE Bart Jay Junior TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 DHONDT Ibe ISOREX CYCLING TEAM

    4 DE DOBBELAERE Born KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 SPRANGERS Bram ACROG - BALEN BC

    20 WATERSCHOOT Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 VAN DER KELEN Victor PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 DE WILDE Senna PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 35 - opgevers: 2

    1 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    2 HEULENS Sem WAC TEAM

    3 CEULEMANS Niels HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 DE MOYER Kenay TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 D´HOUST Yani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    13 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 38 - opgevers: 4

    1 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    2 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 KUYPERS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 DELAERE Brent KVC NOORDZEEMEEUW

    5 JAENEN Jelle OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    13 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    12 jaar Meisjes - deelnemers: 3 - opgevers: 1

    1 CLINCKEMAILLIE Saare TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    2 VAN DER VEKEN Jana ISOREX CYCLING TEAM

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 2 - opgevers: 0

    1 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 COUTTEAU Axana KVC NOORDZEEMEEUW

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 4 - opgevers: 2

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    07-01-2017 om 17:08 geschreven door kenny


    06-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING TEAM CIBEL-CIBON 2017

    PLOEGVOORSTELLING

                           TEAM CIBEL-CIBON 2017

    ploeg  cibel 5-1-2017 092.JPG
    ploeg  cibel 5-1-2017 081.JPG
    ploeg  cibel 5-1-2017 062.JPG    ploeg  cibel 5-1-2017 023.JPG    ploeg  cibel 5-1-2017 027.JPG    ploeg  cibel 5-1-2017 031.JPG
               Joeri Stallaert                           Wim Reynaerts                        Brecht Ruyters                       Johannes De Paepe
                    ploeg  cibel 5-1-2017 046.JPG              ploeg  cibel 5-1-2017 047.JPG             ploeg  cibel 5-1-2017 051.JPG    
                          Seppe Verschueren                                  Gianni Marchand                                  Michiel Dieleman  
    ploeg  cibel 5-1-2018.JPG   ploeg  cibel 5-1-2017 003.JPG   ploeg  cibel 5-1-2017 006.JPG   ploeg  cibel 5-1-2017 057.JPG
              Alexander Maes                        Mathias Ongena                           Jan Reynaerts                                Stijn De Bock           
                         ploeg  cibel 5-1-2017 018.JPG                ploeg  cibel 5-1-2017 020.JPG                ploeg  cibel 5-1-2017 014.JPG     
                                  Robby Cobbaert                                 Mathias De Witte                                  Kevin De Jonghe      
                   ploeg  cibel 5-1-2017 033.JPG                   ploeg  cibel 5-1-2017 037.JPG                    ploeg  cibel 5-1-2017 012.JPG
                              Jimmy Janssens                                      Alexander Cools                                         Dennis Coenen
                 ploeg  cibel 5-1-2017 078.JPG   ploeg  cibel 5-1-2017 067.JPG  ploeg  cibel 5-1-2017 071.JPG  ploeg  cibel 5-1-2017 074.JPG
    ploeg  cibel 5-1-2017 149.JPG
       
     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-01-2017 om 18:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 07/01/2017 - WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS OM 09H00 !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    VANAF ZATERDAG 07 JANUARI 2017 VERTREK OM 09H00 VOOR DE WINTERGROEPSTRAINING MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS START SAMENKOMST PARKING HET WIJNHUIS !!!

     


    We maken een extra lus via Wachtebeke naar Mendonk en zo naar Overslag goed voor een afstand van 95 km.

    06-01-2017 om 18:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZONDAG 08/01/2017 - WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN OM 09H00 !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    VANAF ZONDAG 08 JANUARI 2017 VERTREK
    OM 09H00 VOOR DE WINTERGROEPSTRAINING
    MET VERTREKPUNT TE BEVEREN !!!



    We maken een extra lus na het viaduct te Moerbeke naar Overslag om zo terug via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34 goed voor 90 km.

    06-01-2017 om 18:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VUELTA TURISTICA - FIETS- EN TRIATHLONVAKANTIES AAN DE COSTA BLANCA !!!
    Vuelta Turistica 2017.jpg
    Vuelta Turistica stage.jpg

    Bron: Jurgen Van Goolen & Inge Van den Broeck

     

    t. +34 654 17 30 23

    e. info@vueltaturistica.com

    w. www.vuelta-turistica.com

     

    Adres: Bikecenter Vuelta-Turistica

    Avenida Juan Carlos I, 36

    Edf. Aguamarina

    03710 Calpe ( Alicante) Spanje

     

    IVA: ESY0450049E

     

    Fietsvakanties & wielerstages aan de Costa Blanca
    Vuelta Turistica 4.jpg
    Kenny Spanje 1 2016.jpg
                      Inge Van den Broeck , Kenny Janssens en Jef De Batist.

    06-01-2017 om 18:48 geschreven door kenny


    01-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 01/01/2017 BAAL (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Toon Aerts-Telenet Fidea Lions

    2.Wout Van Aert-Crelan-Vastgoedservice

    3.Michael Vanthourenhout-Marlux-Napoleon Games

    4.Kevin Pauwels-Marlux-Napoleon Games

    5.Wietse Bosmans-Beobank-Corendon

    6.Tim Merlier

    7.Corné van Kessel (Ned)

    8.Jens Adams

    9.Laurens Sweeck

    10.Gianni Vermeersch

    11.Tom Meeusen 12.Stan Godrie (Ned) 13.Lars van der Haar (Ned) 14.Philipp Walsleben (Dui)

     

    01/01/2017 BAAL (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 6

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    3 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    4 TOUPALIK Adam BEOBANK - CORENDON

    5 VAN DER MEER Gosse TARTELETTO - ISOREX

    6 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 DEGROOTE Jonas TARTELETTO-ISOREX

    9 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    10 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 LOOCKX Lander 12 PERIOU Tony 13 JASPERS Jappe 14 BAUTERS Reno 15 LIESSENS Jarno 16 GOOSSENS Kobe 17 SCHUERMANS Jelle 18 SMETS Gert 19 DERVEAUX Niels 20 BONNE Jenko 21 VANDEBOSCH Victor 22 WUYTS Mathijs 23 VANDENHEEDE Brecht 24 KAISE Julien 25 ODA Hijiri 26 SZEDELYI Tomas 27 MUSKENS Mart 28 ROMBOUTS Seppe 29 DE MAEGHT Dorian 30LALLEMENT Guillaume

    01/01/2017 BAAL (B) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 1
    1 VOS Marianne WM3 PRO CYCLING

    2 VAN LOY Ellen VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 DE JONG Thalita LARES WAOWDEALS

    4 CANT Sanne ENERTHERM - BEOBANK

    5 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 WORST Annemarie GIANT

    7 BRAMMEIER Nikki BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    8 KAPTHEIJNS Maud STEYLAERTS-VERONA

    9 TERPSTRA Anne GHOST FACTORY RACING

    10 ANDERSON Elle ELLE ANDERSON RACING

    11 VERSCHUEREN Jolien 12 VERHESTRAETEN Karen 13 DELHAYE Pauline 14 VAN DEN HOEK Bianca 15 SELS Loes 16 KASTELIJN Yara 17 MICHIELS Githa 18 NAGENGAST Fleur 19 PALM Eva Maria 20 TRUYEN Marthe 21 LOCKE Rebecca 22 MAES Shana 23 BERKANE Sarah 24 BELLAERT Axelle 25 VARDAROS Christine 26 WILLEMS Gertie 27 PEETERS Jinse 28 GREEFS Kelly 29 RIEDEL Stacey

      

    01/01/2017 BAAL (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 4

    1 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    2 CULLELL ESTAPE Jofre MEGAMO CYCLING TEAM CLUB

    3 ARENSMAN Thymen CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    4 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH Florian ACROG - BALEN BC

    6 BEKAERT Yentl VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 HOLMGREN Gunnar CYCLING CANADA CYCLISME

    8 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VAN DEN EYNDE Vince 12 BELLENS Jarno 13 FERDINANDE Anton 14 SIEMONS Julian 15 ARTZ Bart 16 DE VET Sander 17 SPRANGERS Lloyd 18 SANDERSON Brody 19 VLIEGEN Pieter-jan 20 KOPECKY Tomas 21 VAN RILLAER Witse 22 THYS Joren 23 BRUYNINCKX Jonas 24 ARKESTEYN Aron 25 BLAZEVIC Adam 26 JORDENS Jarno 27 GEYSELS Xander 28 SEMPELS Gill 29 STUER Kwinten 30 TIBACKX Lander

     

    01/01/2017 BAAL (B) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 57 - opgevers: 6

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 ALVARADO Salvador NED LARES-DOLTCINI CT

    4 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    7 VERMOOTE Jelle MAHIEU CONSTRUCT - KONA

    8 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    9 BOVEN Lars NED CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM

    10 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DE SCHEPPER Ward NED 12 DRAFFAN Oliver GBR 13 MALEZSEWSKI Lukas 14 STRIK Dylan NED 15 VAN DER VEKEN Senne 16 DELNOIJE Remon NED 17 BELMANS Lennert 18 DHAEYE Enrico 19 PEIRENS Yente 20 QUETS Stijn 21 MEULEMANS Lennert 22 VANDESOMPEL Cedric 23 ARTZ Huub NED 24 DROBEK Hubert POL 25 DE PROOST Mats 26 DE LAET Tomas 27 DE BOCK Rune 28 JACOBS Lennerd 29 LAERMANS Tommy 30 DEJONGHE Senne


    Nieuwelingen Meisjes - deelnemers: 3 - opgevers: 1

    1 GERRITSE Femke NED WV SCHIJNDEL

    2 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    01-01-2017 om 18:54 geschreven door kenny


    31-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GELUKKIG NIEUWJAAR AAN IEDEREEN GEWENST !!!
    Gelukkig Nieuwjaar 3.jpg
    GELUKKIG NIEUWJAAR
    GEWENST AAN IEDEREEN !!!!!
    Gelukkig Nieuwjaar 2.jpgGelukkig Nieuwjaar 1.jpg


    31-12-2016 om 18:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 30/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 11°Veldritzege bij de Masters A !!!

      Nicky David 1.jpg 

                Nicky David


    Vrijdag 30/12/2016 BREDENE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 4
    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-VERONA

    4 VENTURINI Clément FRA COFIDIS. SOLUTIONS CREDITS

    5 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 STYBAR Zdenek CZE ETIXX - QUICK STEP

    11 ADAMS Joeri 12 GODRIE Stan NED 13 AERTS Toon 14 GICQUIAU Ivan FRA 15 KONWA Marek POL 16 UYTDEWILLIGEN Ingmar 17 VAN LEEUWEN Patrick NED 18 VANDEKINDEREN Jens 19 PEETERS Rob 20 PERIOU Tony FRA 21 HUYS Stijn 22 FIELD Ian GBR 23 BONNE Jenko 24 BOGUSLAWSKI Marceli POL 25 VENS Quincy 26 PRUVOT Nicolas FRA 27 DE CLERCQ Angelo 28 ROELANDT Kenny 29 VAN ROOSBROECK Pieter 30 JACOBS Johan SUI

     

    30/12/2016 BREDENE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 2

    1 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    2 TURNER Ben GBR HMT JLT CONDOR

    3 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    4 CULLELL ESTAPE Jofre ESP MEGAMO CYCLING TEAM

    5 VRACHTEN Arne VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    7 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    9 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    10 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 FRIJTERS Perry NED 12 SANDERSON Brody CAN 13 VERBERCKMOES Fabio 14 TOCAVEN Fabien FRA 15 JORDENS Jarno 16 CLYNHENS Jens 17 GAVENDA Jan CZE 18 GEYSELS Xander 19 GILLES Cyprien FRA 20 RIVET Benjamin FRA 21 BROUWERS Arno 22 KONINGS Robbe 23 HOLMGREN Gunnar CAN 24 CLAUWAERT Maarten 25 MOSES Sam GBR 26 STUER Kwinten 27 SANTY Arne 28 PEYROUX Hugo 29 LIPPENS Seppe 30 CAREME Grégory

     

    30/12/2016 BREDENE (W) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 1

    1 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    5 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    6 ANDERSON Elle USA BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL

    7 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN ANROOIJ Lindy NED MC PIRATE

    9 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 MORICHON Anais FRA FS SAINT-HILAIRE VILLEFRANCHE

    11 VERHOEVEN Suzanne 12 GILBERT Sunny USA 13 VAN DE REE Monique NED 14 JANSSON Ida SWE 15 WILLIAMS Naomi AUS 16 PALM Eva Maria 17 VERMEIR Aurelie 18 BELLAERT Axelle 19 ERLANDSSON Asa SWE 20 WADSWORTH Emily GBR 21 LOCKE Rebecca AUS 22 PEETERS Jinse 23 VAN DE VELDE Julie 24 KARAMI Miyoko JPN 25 VERMEIREN Tinne 26 TRABAZO BRAGADO Irene ESP 27 NOËL Jara 28 DE BRUYNE Meg 29 LOMAS Sarah GBR 30 WEINGARTEN Audrey FRA

     

    30/12/2016 BREDENE (W) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 56 - opgevers: 4

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    5 DUJARDIN Brice FRA EC FELLETIN USSEL CREUSE CORREZE

    6 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    10 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11 DRAFFAN Oliver GBR 12 BAERS Arne 13 VANSTEENKISTE Joshua 14 YOUNG Jenson GBR 15 TOUPALIK Jakub CZE 16 VADIC Baptiste FRA 17 DE RIJCK Nando 18 VAN CAMPENHOUT Jetze 19 DECLERCK Jelle 20 PORTERS Zeno 21 BLEYENBERG Jado 22 SANTRAINE Louis 23 DE ROECK Mathis 24 THIELEMANS Robbe 25 VIDTS Obie 26 VANPRAET Ruben 27 CLARYSSE Elio 28 COOPER Fin GBR 29 OMLOOP Mats 30 ARCHIE Lewis GBR 45 VAN HAVERE Detlev


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 5

    1 WADSWORTH Maddie GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 WILDMAN Poppy GBR SF RACING

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 OXLEY Ava GBR VC UK

    5 WHEARTY Lucy GBR PEDALSPORT CC

     

    30/12/2016 KERNIEL - BORGLOON (LB) Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 17 - opgevers: 5

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEMASTM

    3 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    4 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    5 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    6 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    7 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    8 HANS Van Den Bogaert DAGPAS

    9 WAMPERS Yannick INDIVIDUEELMASTM

    10 DAELMAN Kristof EC WALSHOUTEMMASTM

    11 LAMBERT Régis

    12 LEMOINE Niki


    Masters B - deelnemers: 8

    1 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 DE NEF Kris LUC´S BIKE TEAM - BORGLOON

    4 VAN VLASSELAER Jurgen 4 BIKES MTB TEAM

    5 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    6 COLOMBO Lino EC WALSHOUTEM

    7 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 ABE Peter DAGPAS

    31-12-2016 om 18:57 geschreven door kenny


    29-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING DONEN-VONDELMOLEN CX TEAM 2017

    PLOEGVOORSTELLING

                DONEN-VONDELMOLEN CX TEAM 2017

    ploeg geert wellems 060.JPG
    ploeg geert wellems 012.JPG  ploeg geert wellems 015.JPG  ploeg geert wellems 022.JPG  ploeg geert wellems 024.JPG
                     Jara Noél                                  Tess Van Loy                       Shana Maes                               Axelle Bellaert
    ploeg geert wellems 027.JPG  ploeg geert wellems 030.JPG  ploeg geert wellems 035.JPG  ploeg geert wellems 036.JPG
                Eva Maria Palm                     Karen Verhestraeten                 Joyce Vanderbeken                     Cedric Mertens
    ploeg geert wellems 018.JPG  ploeg geert wellems 055.JPG
                Arne Daelmans                 Ploegleider Geert Wellens
    ploeg geert wellems 008.JPG
    ploeg geert wellems 070.JPG ploeg geert wellems 078.JPG
    ploeg geert wellems 007.JPG ploeg geert wellems 056.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-12-2016 om 17:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 29/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Donderdag 29/12/2016
    LOENHOUT (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 3

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VENTURINI Clément FRA COFIDIS. SOLUTIONS CREDITS

    8 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAMEL.CMC

    10 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 SWEECK Laurens 12 BOSMANS Wietse 13 BAESTAENS Vincent 14 VERMEERSCH Gianni 15 WEBER Sascha GER 16 PEETERS Rob 17 VANTHOURENHOUT Dieter 18 STYBAR Zdenek CZE 19 VAN DER HAAR Lars NED 20 VAN TICHELT Yorben 21 TARAMARCAZ Julien SUI 22 WALSLEBEN Philipp GER 23 BOROS Michael CZE 24

    VANDEKINDEREN Jens 25 KONWA Marek POL 26 DENUWELAERE Jan 27 TIELEN Dario 28 CANT Kevin 29 HUYS Stijn 30 VAN POPPEL Boy NED

     

    29/12/2016 LOENHOUT (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 62 - opgevers: 5

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    5 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    6 VAN DER HEIJDEN Maik NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    7 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    9 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    10 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    11 BAKX Kelvin NED 12 RUSSO Clement FRA 13 SCHUERMANS Jelle 14 JOSEPH Thomas 15 LOOCKX Lander 16 JASPERS Jappe 17 WOUTERS Sieben NED 18 TEIRLINCK Jens 19 DRIESEN Jarne 20 DE MEYER Senne 21 LIESSENS Jarno 22 ROMBOUTS Seppe 23 SIEBENS Gianni 24 VAN ROOSBROECK Pieter 25 VAN DIJKE Koen NED 26 SMETS Gert 27 BOGUSLAWSKI Marceli POL 28 PAUWELS Tijl 29 DEVOS Han 30 VANDEBOSCH Victor 54 VAN DE VELDE Thomas

     

    29/12/2016 LOENHOUT (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 4

    1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    4 TURNER Ben GBR HMT WITH JLT CONDOR

    5 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 BONSERGENT Maxime FRA VC CHATEAU-GONTIER

    8 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    9 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    10 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    11 TULETT Daniel GBR 12 HOLMGREN Gunnar CAN 13 BELLENS Jarno 14 CULLELL ESTAPE Jofre ESP 15 VREESWIJK Luca NED 16 VAN GILS Maxim 17 DE VET Sander 18 ARTZ Bart NED 19 THYS Joren 20 BRAES Brent 21 SMITS Rune 22 VAN DEN AARSSEN Jurgen NED 23 SCHREIBER Felix LUX 24 PEMEN Dolf 25 TOCAVEN Fabien FRA 26 BRUYNINCKX Jonas 27 SANDERSON Brody CAN 28 GILLES Cyprien FRA 29 BROECKX Seppe 30 MOSES Sam GBR

     

    29/12/2016 LOENHOUT (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 75 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VOS Marianne NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    3 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    4 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    5 BRAND Lucinda NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    6 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA

    8 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    9 HAVLIKOVA Pavla CZE MRM- AVALON PRO CYCLING

    10 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 ARZUFFI Alice Maria ITA 12 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED 13 NOSKOVA Nikola CZE 14 VERHESTRAETEN Karen 15 ANDERSON Elle USA 16 BAKKER Manon NED 17 VAN DE REE Monique NED 18 VAN DER HEIJDEN Inge NED 19 LABOUS Juliette FRA 20 VAN ANROOIJ Lindy NED 21 VERSCHUEREN Jolien 22 GOOSSENS Veerle NED 23 GONZALEZ BLANCO Lucia ESP 24 GONZALEZ BLANCO Alicia ESP 25 HOEKE Geerte NED 26 GILBERT Sunny USA 27 DELHAYE Pauline FRA 28 TERPSTRA Anne NED 29 WEERINK Floor NED 30 WITLOX Lizzy NED 43 DE BRUYNE Meg 50 COMMISSARIS Caren

     

    29/12/2016 LOENHOUT (A) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 76 - opgevers: 2

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    4 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    5 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    6 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN

    7 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    8 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    11 VAN DER SMISSEN Lennick 12 VAN DER DRIFT Twan NED 13 MARTIN Conor CAN 14 DUJARDIN Brice FRA 15 HUYBS Ward 16 VANPARIJS Tjorven 17 DRAFFAN Oliver GBR 18 MEULEMANS Lennert 19 BERVOETS Michael 20 MEEUSEN Rik 21 QUETS Stijn 22 TOUPALIK Jakub CZE 23 WILLEMS Robbe 24 VAN TRICHT Floris 25 DELNOIJE Rémon NED 26 VAN GORP Sieb NED 27 VAN DEN BOOM Luca NED 28 HERRYGERS Tieme 29 VADIC Baptiste FRA 30 DHAEYE Enrico


    Nieuwelingen  Meisjes - deelnemers: 12

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED KIDS SPORTS PROM / ALPHA MOTORHOMES

    2 WADSWORTH Maddie GBR BEELINE BICYCLES RT

    3 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    4 QUINT Danielle NED JVR DE BATAUWERS

    5 WILDMAN Poppy GBR SF RACING

    6 OXLEY Ava GBR VC UK

    7 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 VAN LOMMEL Yenthe KALAS CYCLING TEAM 99

    9 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    10 WAYTE Amelie GBR EMPELLA

    11 VANHOOYDONCK Fien 12 WERTY Lucy GBR

    29-12-2016 om 17:19 geschreven door kenny


    27-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE BEERNEM VAN MAANDAG 26/12/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE BEERNEM VAN MAANDAG 26/12/2016     


    Maandag 26/12/2016 BEERNEM (W) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 5

    1 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    2 BRAET Vinnie SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    4 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    5 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    6 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    7 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    8 VAN COMPERNOLLE Kenneth SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    9 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    10 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    11 DENUWELAERE Jan 12 VANDENHEEDE Brecht 13 SIEBENS Gianni 14 DECLERCK Mathias 15 VENS Quincy 16 VERHEYEN Thomas 17 SZÉDELYI Tomas 18 DE WISPELAERE Bert 19 ALDERWEIRELD Robin 20 GOOSEN Wouter 21 DENOLF Ritchie 22 DEWITTE Pieter 23 PRUVOOST Shayne 24 VAN STAEYEN Maarten 25 LEVECKE Milan 26 VANDERMEIRSCH Aaron 27 VANDENBROUCKE Niels 28 MATIJEVIC Mario CRO 29 CLAEYS Stef 30 MOENAERT Mathias
    3W3A7863.JPG
      Winnaar Elite z.c. met Vinnie Braet en winnaar Beloften met Jenko Bonne.
    3W3A7846.JPG
                                            Podium PK Beloften.
    3W3A7857.JPG
                                                      Podium PK Elite z.c.
    3W3A7867.JPG
    3W3A7795.JPG
                         Aankomst van winnaar Beloften met Jenko Bonne.
    3W3A7821.JPG
    3W3A7473.JPG
                         Start van de Elite z.c. en de Beloften te Beernem.

     

    26/12/2016 BEERNEM (W) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores PK - deelnemers: 44 - opgevers: 7 - 40'

    1 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    5 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VERDONCK Loeka VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 BRAET Vito 13 CHRISTIAENS Thijs 14 STUER Kwinten 15 GEYSELS Xander 16 CLAUWAERT Maarten 17 DESCHEPPER Ward 18 ARNE Vermeersch 19 BEKAERT Seppe 20 VULLERS Brain 21 VLERICK Lars 22 BRUNING Jente 23 DEMEYER Guillian 24 BRAET Axel 25 VAN DEN PUT Ronan 26 SLABBINCK Sietse 27 QUARTIER Jonas 28 VERLINDE Simon 29 VERVECKEN Brent 30 VAN DER BORGHT Jani
    3W3A7462.JPG
    Winnares Dames Elite met Axelle Bellaert en winnaar Juniores met Andres Verdonck.
    3W3A7466.JPG
                                             Podium PK Juniores.
    3W3A7422.JPG
                     Aankomst van winnaar Juniores met Andres Verdonck.
    3W3A7185.JPG
                                               Start van de Juniores.

     

    Nieuwelingen PK - deelnemers: 39 - opgevers: 1 – 30’

    1 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    4 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    8 VANPARIJS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    9 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VANLUCHENE Maxim TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 CLARYSSE Elio 12 DE MAERE Alessio 13 VAN CLEEMPUT Bert 14 VAN COMPERNOLLE Jamie 15 VAN CAMPENHOUT Jetze 16 DE SMET Nicolas 17 VIDTS Obie 18 DEJONGHE Senne 19 LAEVENS Justin 20 CALLEWAERT Andreas 21 BERT Jasper 22 DECKMIJN Matisse 23 SALOMEZ Ydris 24 MOLS Berre 25 LAVERGE Maxim 26 FIEVEZ Philippe 27 VAN DER PLAETSEN Damon 28 DEWEERDT Tiebe 29 VAN HAVERE Detlev 30 VANCANNEYT Jelle
    3W3A7168.JPG
    Winnaar Nieuwelingen met Yente Peirens, winnares Dames Jeugd met Eva Vermeersch
    en winnaar PK.
    3W3A7176.JPG
                                          Podium PK Nieuwelingen.
    3W3A7113.JPG
                     Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Yente Peirens.
    3W3A7125.JPG
    3W3A6923.JPG
                                           Start van de Nieuwelingen.

    DAMES Elite PK - deelnemers: 6

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST 

    3W3A7328.JPG
                                                        Axelle Bellaert

    3W3A7197.JPG
                                       Start van de Dames Elite te Beernem.


    Dames Jeugd PK - deelnemers: 5

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3W3A7172.JPG
                                            Podium PK Dames Jeugd.
    3W3A7157.JPG
                  Aankomst van winnares Dames Jeugd met Eva Vermeersch.
    3W3A6925.JPG
                                           Start van de Dames Jeugd.
     

    26/12/2016 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 25

    1 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    4 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    6 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    7 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    8 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    10 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    11 MEELBERGHS Pieter 12 VERMEIREN Gianni ITA 13 KINT Wesly 14 DELAERE Jens 15 VAN DIEREN Christophe 16 VERNOU Lorenzo 17 DENUWELAERE Tom 18 DHOORE Alessio 19 VAN ASSCHE Nico 20 ROGIERS Kurt 21 DE RUWE Frederiek 22 MERCIER Ward 23VERGUCHT Rudy 24 DEBEURME Steve 25 TEIRLINCK Steven
    3W3A6901.JPG
       Winnaar Masters A met Nicky David en winnaar Amateurs Bryan Vispoel.
    3W3A6909.JPG
                                                Podium PK Amateurs.
    3W3A6917.JPG
                                                Podium PK Masters A.
    3W3A6850.JPG
                            Aankomst winnaar Amateurs met Bryan Vispoel.
    3W3A6854.JPG
                              Aankomst winnaar Masters A met Nicky David.
    3W3A6863.JPG
    3W3A6794.JPG
    3W3A6589.JPG
                                       Start van de Amateurs en Masters A.

    PK Masters B - deelnemers: 24

    1 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    2 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    10 ALEXANDER Daniel GBR ZEPNAT

    11 VANHONSEBROUCK Franky 12 SCHOONBAERT Kristof 13 MYNGHEER Johan 14 DE SMET Andy 15 ALLEMEERSCH Steven 16 DE VOS Gert 17 FIEVEZ Benoît 18 BOUDREAU Marc CAN 19 VERVERKEN Gerdy 20 CARPENTIER Dirk 21 DUMONT Jurgen 22 MYNGHEER Erik 23 BULTYNCK Geert 24 DELANCKER Jan
    3W3A6586.JPG
             Podium PK Masters B met winnaar Kris Lapere en Steve Gruwier.
    3W3A6534.JPG
                        Aankomst van winnaar Masters B met Kris Lapere.
    3W3A6284.JPG
                                                 Start van de Masters B.


    Masters C - deelnemers: 17 - opgevers: 1

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    8 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 SWINNEN Rene EC WALSHOUTEM

    10 VENS Dirk INDIVIDUEEL

    11 DE CLERCQ Jose 12 COOPMAN Ivan 13 ROELSTRAETE Philip 14 GOETHALS Ronny 15 HOLVOET Franki 16 HURTECANT Roland
    3W3A6574.JPG
                                Winnaar Masters c met Guido Verhaegen.
    3W3A6578.JPG
                                                   Podium PK Masters C.
    3W3A6546.JPG
                        Aankomst winnaar Masters C met Guido Verhaegen.

    3W3A6286.JPG
                                                   Start van de Masters C. 







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-12-2016 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 26/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 10°Veldritzege bij de Masters A !!!

      Nicky David 1.jpg 

                Nicky David


    Maandag 26/12/2016 BEERNEM (W) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 5
    1 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    2 BRAET Vinnie SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    4 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    5 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    6 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    7 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    8 VAN COMPERNOLLE Kenneth SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    9 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    10 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    11 DENUWELAERE Jan 12 VANDENHEEDE Brecht 13 SIEBENS Gianni 14 DECLERCK Mathias 15 VENS Quincy 16 VERHEYEN Thomas 17 SZÉDELYI Tomas 18 DE WISPELAERE Bert 19 ALDERWEIRELD Robin 20 GOOSEN Wouter 21 DENOLF Ritchie 22 DEWITTE Pieter 23 PRUVOOST Shayne 24 VAN STAEYEN Maarten 25 LEVECKE Milan 26 VANDERMEIRSCH Aaron 27 VANDENBROUCKE Niels 28 MATIJEVIC Mario CRO 29 CLAEYS Stef 30 MOENAERT Mathias

     

    26/12/2016 BEERNEM (W) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores - deelnemers: 44 - opgevers: 7 - 40'

    1 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    5 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VERDONCK Loeka VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 BRAET Vito 13 CHRISTIAENS Thijs 14 STUER Kwinten 15 GEYSELS Xander 16 CLAUWAERT Maarten 17 DESCHEPPER Ward 18 ARNE Vermeersch 19 BEKAERT Seppe 20 VULLERS Brain 21 VLERICK Lars 22 BRUNING Jente 23 DEMEYER Guillian 24 BRAET Axel 25 VAN DEN PUT Ronan 26 SLABBINCK Sietse 27 QUARTIER Jonas 28 VERLINDE Simon 29 VERVECKEN Brent 30 VAN DER BORGHT Jani

     

    Nieuwelingen PK - deelnemers: 39 - opgevers: 1 – 30’

    1 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    4 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    8 VANPARIJS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    9 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VANLUCHENE Maxim TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 CLARYSSE Elio 12 DE MAERE Alessio 13 VAN CLEEMPUT Bert 14 VAN COMPERNOLLE Jamie 15 VAN CAMPENHOUT Jetze 16 DE SMET Nicolas 17 VIDTS Obie 18 DEJONGHE Senne 19 LAEVENS Justin 20 CALLEWAERT Andreas 21 BERT Jasper 22 DECKMIJN Matisse 23 SALOMEZ Ydris 24 MOLS Berre 25 LAVERGE Maxim 26 FIEVEZ Philippe 27 VAN DER PLAETSEN Damon 28 DEWEERDT Tiebe 29 VAN HAVERE Detlev 30 VANCANNEYT Jelle

    DAMES ELITE - deelnemers: 6

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST


    Dames JEUGD PK - deelnemers: 5

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    26/12/2016 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen - deelnemers: 45 – 30’

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99

    4 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    5 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    7 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    9 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 VERHAEGEN Lennie YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 VANDERMEER Quinten 12 GROOTJANS Andries 13 PORTERS Zeno 14 POTTER James NED 15 VANDERAERDEN Wout 16 MULDERS Yarne 17 GEUKENS Wout 18 VAN DEN BULCK Joppe 19 CLAES Jary 20 VANDESOMPEL Cedric 21 WAUTERS Seppe 22 JANSSEN Wout 23 FRANCKEN Sibe 24 GOYVAERTS Ibo 25 BOECKX Seppe 26 OMLOOP Mats 27 VAN DE PUTTE Victor 28 CORVERS Milan 29 GROOTJANS Jeno 30 SLUYDTS Toon

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 5

    1 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VAN LOMMEL Yenthe KALAS CYCLING TEAM 99

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 COPPENS Nieke KALAS CYCLING TEAM 99

    5 SLEGERS Amber OMC MTB CLUB - OPOETEREN

     

    26/12/2016 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 25

    1 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    4 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    6 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    7 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    8 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    10 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    11 MEELBERGHS Pieter 12 VERMEIREN Gianni ITA 13 KINT Wesly 14 DELAERE Jens 15 VAN DIEREN Christophe 16 VERNOU Lorenzo 17 DENUWELAERE Tom 18 DHOORE Alessio 19 VAN ASSCHE Nico 20 ROGIERS Kurt 21 DE RUWE Frederiek 22 MERCIER Ward 23VERGUCHT Rudy 24 DEBEURME Steve 25 TEIRLINCK Steven

    PK Masters B - deelnemers: 24

    1 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    2 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    10 ALEXANDER Daniel GBR ZEPNAT

    11 VANHONSEBROUCK Franky 12 SCHOONBAERT Kristof 13 MYNGHEER Johan 14 DE SMET Andy 15 ALLEMEERSCH Steven 16 DE VOS Gert 17 FIEVEZ Benoît 18 BOUDREAU Marc CAN 19 VERVERKEN Gerdy 20 CARPENTIER Dirk 21 DUMONT Jurgen 22 MYNGHEER Erik 23 BULTYNCK Geert 24 DELANCKER Jan


    Masters C - deelnemers: 17 - opgevers: 1

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    8 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 SWINNEN Rene EC WALSHOUTEM

    10 VENS Dirk INDIVIDUEEL

    11 DE CLERCQ Jose 12 COOPMAN Ivan 13 ROELSTRAETE Philip 14 GOETHALS Ronny 15 HOLVOET Franki 16 HURTECANT Roland

     

    26/12/2016 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    27-12-2016 om 20:37 geschreven door kenny


    26-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 26/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Maandag 26/12/2016
    HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - World Cup - 60´

    Aantal deelnemers: 63

    1-Wout VAN AERT-Crelan-Vastgoedservice

    2-Laurens SWEECK-Era-Circus

    3-Kevin PAUWELS-Marlux-Napoleon Games

    4-Toon AERTS-Telent Fidea Lions

    5-Tom MEEUSEN-Telent Fidea Lions

    6-Michael VANTHOURENHOUT-Marlux-Napoleon Games

    7-Tim MERLIER-Crelan-Vastgoedservice

    8-Jens ADAMS-Crelan-Vastgoedservice

    9-Corne VAN KESSEL (Ned)-Telent Fidea Lions

    10-David VAN DER POEL (Ned)-Beobank-Corendon

    11-Lars BOOM (Ned) 12-Clement VENTURINI (Fra) 13-Michael BOROS (Tsj) 14-Mathieu VAN DER POEL (Ned) 15-Marcel MEISEN (Dui) 16-Daan SOETE 17-Jim AERNOUTS 18-Stephen HYDE (USA) 19-Philipp WALSLEBEN (Dui) 20-Stan GODRIE (Ned) 21-Marcel WILDHABER (Zwi) 22-Sascha WEBER (Dui) 23-Thijs VAN AMERONGEN (Ned) 24-Ismael ESTEBAN AGÜERO (Spa) 25-Simon ZAHNER (Zwi) 26-Rob PEETERS 27-Javier RUIZ DE LARRINAGA (Spa) 28-Steve CHAINEL (Fra) 29-Martin HARING (Slo) 30-Daan HOEYBERGHS

     

    26/12/2016 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden U23 UCI - World Cup - 50´

    Aantal deelnemers: 51

    1-Joris NIEUWENHUIS (Ned)-Rabobank Development Team

    2-Clement RUSSO (Fra)-Probike Saint-Etienne Loire

    3-Adam TOUPALIK (Tsj)-Beobank-Corendon

    4-Thijs AERTS-Telent Fidea Lions

    5-Sieben WOUTERS (Ned)-Rabobank Development Team

    6-Eli ISERBYT-Telent Fidea Lions

    7-Felipe ORTS LLORET-Selectie - Spanje

    8-Gioele BERTOLINI-Selectie - Italië

    9-Nicolas CLEPPE-Telent Fidea Lions

    10-Simon Lien ANDREASSEN-Selectie - Denemarken

    11-Lucas DUBAU (Fra) 12-Curtis WHITE (USA) 13-Yannick PEETERS 14-Maik VAN DER HEIJDEN (Ned) 15-Gosse VAN DER MEER (Ned) 16-Thomas JOSEPH 17-Kelvin BAKX (Ned) 18-Kobe GOOSSENS 19-Nadir COLLEDANI (Ita) 20-Jonas DEGROOTE 21-Jappe JASPERS 22-Stijn CALUWE 23-Johan JACOBS (Zwi) 24-Yan GRAS (Fra) 25-Jakob DORIGONI (Ita) 26-Hecht GAGE (USA) 27-Jelle SCHUERMANS 28-Kevin KUHN (Zwi) 29-Wesley FLOREN (Ned) 30-Lander LOOCKX

     

    26/12/2016 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Juniores UCI - World Cup - 40´

    Aantal deelnemers: 54

    1-Thymen ARENSMAN-Selectie - Nederland

    2-Toon VANDEBOSCH-IKO Enertherm-Beobank

    3-Andreas GOEMAN-Young Telenet Fidea

    4-Jofre CULLELL ESTAPE-Selectie - Spanje

    5-Daniel TULETT-Selectie - Groot-Brittanie

    6-Timo KIELICH-Trek-Bioracer MTB Team

    7-Jelle CAMPS-Kon. Balen BC vzw

    8-Ryan KAMP (Ned)-WV De Jonge Renner Oosterhout

    9-Tomas KOPECKY (Ned)-LRTV Swift

    10-Denzel STEPHENSON-Selectie - Verenigde Staten

    11-Gunnar HOLMGREN (Can) 12-Yentl BEKAERT 13-Mees HENDRIKS (Ned) 14-Loris ROUILLER (Zwi) 15-Filippo FONTANA (Ita) 16-Arne VRACHTEN 17-Arno VAN DEN BROECK 18-Jérémy MONTAUBAN (Fra) 19-Mauro SCHMID (Zwi) 20-Thibault VALOGNES (Fra) 21-Brody SANDERSON (Can) 22-Niels VANDEPUTTE 23-Kyle AGTERBERG (Ned) 24-Jakub SCHIERL (Tsj) 25-Tristan MONTCHAMP (Fra) 26-Tim WOLLENBERG (Dui) 27-Tristan PARROTTA (Lux) 28-Bart HAZEKAMP (Ned) 29-Misch LEYDER (Ned) 30-Lorenzo CALLONI (Ita)

     

    26/12/2016 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Dames UCI - World Cup - 40´

    Aantal deelnemers: 57

    1-Marianne VOS (Ned)-Rabo Liv Women CT

    2-Sanne CANT-IKO Enertherm-Beobank

    3-Katerina NASH-Selectie - Tsjechië

    4-Lucinda BRAND-Rabo Liv Women CT

    5-Eva LECHNER-Selectie - Italië

    6-Sophie DE BOER (Ned)-Kalas-NNOF Cycling Team

    7-Ellen VAN LOY-Young Telenet Fidea

    8-Christine MAJERUS (Lux)-Boels Dolmans CT

    9-Nikki BRAMMEIER (Gbr)-Boels Dolmans CT

    10-Amanda MILLER (USA)-Visit Dallas DNA Pro Cycling

    11-Laura VERDONSCHOT 12-Alice Maria ARZUFFI (Ita) 13-Maud KAPTHEIJNS (Ned) 14-Emma WHITE (USA) 15-Lucie CHAINEL-LEFEVRE (Fra) 16-Pavla HAVLIKOVA (Tsj) 17-Chiara TEOCCHI (Ita) 18-Loes SELS 19-Ellen NOBLE (USA) 20-Manon BAKKER (Ned) 21-Lucia GONZALEZ BLANCO (Spa) 22-Nadja HEIGL (Aus) 23-Yara KASTELIJN (Ned) 24-Joyce VANDERBEKEN 25-Inge VAN DER HEIJDEN (Ned) 26-Jolien VERSCHUEREN 27-Juliette LABOUS (Fra) 28-Jessica LAMBRACHT (Dui) 29-Ceylin DEL CARMEN ALVARADO (Ned) 30-Nikola NOSKOVA (Tsj)

    26-12-2016 om 18:01 geschreven door kenny


    25-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE BALEGEM VAN ZONDAG 25/12/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE BALEGEM VAN ZONDAG 25/12/2016     


    Zondag 25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 3

    1 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    2 VAN COMPERNOLLE Kenneth SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    4 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    5 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    6 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    7 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    8 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99U23

    9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    10 KAISE Julien COLOR CODE - ARDEN´BEEFU23.C

    11 DEVOS Han 12 COLAERT Pascal 13 DE WISPELAERE Bert 14 TEIRLINCK Jens 15 TIELEN Dario 16 VANDEVELDE Ruben 17 SIEBENS Gianni 18 ALDERWEIRELD Robin 19 DENOLF Ritchie 20 DEWITTE Pieter 21 THIJS Wim 22 VANDERMEIRSCH Aaron 23 VAN DE VELDE Thomas 24 CARRIOU Maxime FRA 25 VANDENBROUCKE Niels 26 LEWIS William GBR 27 QUINTYN Gregory 28 DE CLEYN Dave 29 COUCKUYT Jens 30 DECLERCK Mathias
    3W3A6275.JPG
       Winnaar Beloften met Jenko Bonne en winnaar Elite z.c. met Quincy Vens.
    3W3A6237.JPG
                          Aankomst van winnaar Elite z.c. met Quincy Vens.
    3W3A6244.JPG
                        Aankomst van winnaar Beloften met Jenko Bonne.
    3W3A5883.JPG
    3W3A5890.JPG
    3W3A5918.JPG
    3W3A5781.JPG
                              Start van de Elite z.c. en de Beloften te Balegem.

     

    25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 23 - 40'

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 THYS Joren KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 HOUSSIN Bavo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    11 COCKX Maxim 12 CHRISTIAENS Thijs 13 SANTY Arne 14 SEMPELS Gill 15 VLERICK Lars 16 LA FRESNE Julien FRA 17 SLABBINCK Sietse 18 BRUNING Jente 19 VULLERS Brain 20 VAN DER BORGHT Jani 21 VERMEIR Aurelie 22 GELDHOF Anja 23 FRAEYE Katleen
    3W3A5761.JPG
    Winnaar Dames Elite met Aurelie Vermeir en winnaar Juniores met Anton Ferdinande.
    3W3A5736.JPG
                      Aankomst van winnaar Juniores met Anton Ferdinande.
    3W3A5682.JPG
    3W3A5584.JPG
    3W3A5529.JPG
                                     Start van de Juniores en Dames Elite.


    Nieuwelingen - deelnemers: 39 - opgevers: 4 - 30'

    1 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    6 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

    10 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 DE RIJCK Nando 12 VAN COMPERNOLLE Jamie 13 PAWLAK Nathan USA 14 VANLUCHENE Maxim 15 DE ROECK Mathis 16 LAEVENS Justin 17 BLEYENBERG Jado 18 DE BOCK Rune 19 OMLOOP Mats 20 VAN MEER Erben NED 21 BERT Jasper 22 VANPRAET Ruben 23 VIDTS Obie 24 CLAES Jary 25 SALOMEZ Ydris 26 BLOEM Senne 27 LAVERGE Maxim 28 CHRISTIAENS Jonas 29 VAN DER PLAETSEN Damon 30 BLOMMAERT Renzo 33 D´HOLLANDER Senne
    3W3A5518.JPG
    Winnaar Nieuwelingen Lukas Malezsewski, winnaar Nieuwelingen 1°jaars en
    winnares Dames jeugd met Tess Van Loy.
    3W3A5487.JPG
                    Aankomst winnaar Nieuwelingen met Lukas Malezsewski.
    3W3A5183.JPG
                                             Start van de Nieuwelingen.

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3W3A5751.JPG
                     Aankomst van winnares Dames Elite met Aurelie Vermeir.
     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    3W3A5512.JPG
                               Winnares Dames Jeugd met Tess Van Loy.
    3W3A5186.JPG
                                      Start van de Dames Jeugd.
     

    25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 15

    1 YONI DE BOCK uit Moerbeke DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    2 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    5 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 VANDEKERCKHOVE Tim DAGPAS

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMAT

    9 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    10 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    11 WAMPERS Yannick 12 PARIDAENS Rob 13 ROGIERS Kurt 14 DEBEURME Steve 15 VERNOU Lorenzo
    3W3A5181.JPG
    Winnaar Amateurs met Yoni De Bock en winnaar Masters A met Jurgen Janssens.
    3W3A5144.JPG
                            Aankomst van winnaar Amateurs met Yoni De Bock.
    3W3A5168.JPG
                                    Winnaar Masters A met Jurgen Janssens.
    3W3A4994.JPG
    3W3A5002.JPG
    3W3A4968.JPG
                                    Start van de Amateurs en Masters A.

     

    Masters B - deelnemers: 20

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DANIEL Alexander GBR MATLOCK CC

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 BOUDREAU Marc CAN CYCLING RACING

    10 FOSSELLE Gerdy DAGPAS

    11 MYNGHEER Erik 12 DE WAELE Marnic 13 VAN MEER Edgar NED 14 VANHONSEBROUCK Franky 15 DUMONT Jurgen 16 MYNGHEER Johan 17 VAN WAES David 18 BULTYNCK Geert 19 VAN GOETHEM Danny 20 BOUDRY Pedro
    3W3A4959.JPG
    Winnaar Masters C met Dirk Mertens en winnaar Masters B met Stefan Nerinckx.
    3W3A4937.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters B met Stefan Nerinckx.
    3W3A4710.JPG
                                           Benny De Bock werd knap 2de.
    3W3A4695.JPG
                                               Start van de Masters B.


    Masters C - deelnemers: 18

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    5 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    6 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    11 VENS Dirk 12 LAFORGE Eric 13 WATTS Brooke USA 14 SWINNEN Rene 15 GROENÉ Yvan 16 GOETHALS Ronny 17 HOLVOET Franki 18 HURTECANT Roland
    3W3A4946.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters C met Dirk Mertens.
    3W3A4699.JPG
                                              Start van de Masters C.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-12-2016 om 19:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan YONI DE BOCK met zijn 2°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Yoni De Bock.jpg   

          Yoni De Bock     

    Zondag 25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 3

    1 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    2 VAN COMPERNOLLE Kenneth SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    4 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    5 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    6 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    7 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    8 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99U23

    9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    10 KAISE Julien COLOR CODE - ARDEN´BEEFU23.C

    11 DEVOS Han 12 COLAERT Pascal 13 DE WISPELAERE Bert 14 TEIRLINCK Jens 15 TIELEN Dario 16 VANDEVELDE Ruben 17 SIEBENS Gianni 18 ALDERWEIRELD Robin 19 DENOLF Ritchie 20 DEWITTE Pieter 21 THIJS Wim 22 VANDERMEIRSCH Aaron 23 VAN DE VELDE Thomas 24 CARRIOU Maxime FRA 25 VANDENBROUCKE Niels 26 LEWIS William GBR 27 QUINTYN Gregory 28 DE CLEYN Dave 29 COUCKUYT Jens 30 DECLERCK Mathias
     

    25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 23 - 40'

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 THYS Joren KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 HOUSSIN Bavo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    11 COCKX Maxim 12 CHRISTIAENS Thijs 13 SANTY Arne 14 SEMPELS Gill 15 VLERICK Lars 16 LA FRESNE Julien FRA 17 SLABBINCK Sietse 18 BRUNING Jente 19 VULLERS Brain 20 VAN DER BORGHT Jani 21 VERMEIR Aurelie 22 GELDHOF Anja 23 FRAEYE Katleen


    Nieuwelingen - deelnemers: 39 - opgevers: 4 - 30'

    1 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    6 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

    10 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 DE RIJCK Nando 12 VAN COMPERNOLLE Jamie 13 PAWLAK Nathan USA 14 VANLUCHENE Maxim 15 DE ROECK Mathis 16 LAEVENS Justin 17 BLEYENBERG Jado 18 DE BOCK Rune 19 OMLOOP Mats 20 VAN MEER Erben NED 21 BERT Jasper 22 VANPRAET Ruben 23 VIDTS Obie 24 CLAES Jary 25 SALOMEZ Ydris 26 BLOEM Senne 27 LAVERGE Maxim 28 CHRISTIAENS Jonas 29 VAN DER PLAETSEN Damon 30 BLOMMAERT Renzo 33 D´HOLLANDER Senne

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

     

    25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 15

    1 YONI DE BOCK uit Moerbeke DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    2 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    5 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 VANDEKERCKHOVE Tim DAGPAS

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMAT

    9 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    10 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    11 WAMPERS Yannick 12 PARIDAENS Rob 13 ROGIERS Kurt 14 DEBEURME Steve 15 VERNOU Lorenzo

     

    Masters B - deelnemers: 20

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DANIEL Alexander GBR MATLOCK CC

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 BOUDREAU Marc CAN CYCLING RACING

    10 FOSSELLE Gerdy DAGPAS

    11 MYNGHEER Erik 12 DE WAELE Marnic 13 VAN MEER Edgar NED 14 VANHONSEBROUCK Franky 15 DUMONT Jurgen 16 MYNGHEER Johan 17 VAN WAES David 18 BULTYNCK Geert 19 VAN GOETHEM Danny 20 BOUDRY Pedro


    Masters C - deelnemers: 18

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    5 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    6 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    11 VENS Dirk 12 LAFORGE Eric 13 WATTS Brooke USA 14 SWINNEN Rene 15 GROENÉ Yvan 16 GOETHALS Ronny 17 HOLVOET Franki 18 HURTECANT Roland

    25-12-2016 om 17:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 25/12/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Jimmy Segers vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 26 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Op Kerstdag meteen een mooie groep voor de duurtraining en een tegenwind om 'U' tegen te zeggen. Kopmannen van de dag waren 'Jimmy Segers en Kenny Janssens' die 3/4 van de rit voor hun rekening namen. Het tempo lag mooi egaal zodat iedereen goed kon volgen. De afstand bedroeg 78 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 98 km, het gemiddelde was goed voor 31,9 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Jimmy Segers , Alain Verbeke , Yves Delhasse , Franky Wielandt , Annemie Van Nespen , André Stuer , Stefan Van Broeck , Chris Van Cleemput , Walter Meseure , Filip Van Royen , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Kurt Vermeulen , Wim Heyndrickx , Jochem Smet , Tommy Van Osselaer , Jonathan Van Kerckhove , Pieter Covents , Davy Marin , Glenn Marin , M. Verschueren , ???? en Kenny Janssens.

    25-12-2016 om 13:39 geschreven door kenny


    24-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VROLIJK KERSTFEEST AAN IEDEREEN GEWENST !!!




    kerst 02



    Bron: Kenny

    24-12-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    23-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 23/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Vrijdag 23/12/2016
    DIEGEM (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 4

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    7 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 SWEECK Diether 12 WALSLEBEN Philipp GER 13 MEISEN Marcel GER 14 SOETE Daan 15 ESTEBAN AGUANDO Ismael ESP 16 BOROS Michael CZE 17 PEETERS Rob 18 ADAMS Joeri 19 SäGESSER Severin SUI 20 RUIZ DE LARRINAGA IBAñEZ Javier ESP 21 SUAREZ FERNANDEZ Kevin ESP 22 VERMEERSCH Gianni 23 KABUSH Geoff CAN 24 HOEYBERGHS Daan 25 TARAMARCAZ Julien SUI 26 GODRIE Stan NED 27 DE CLEYN Dave 28 VAN POPPEL Boy NED 29 SWEECK Hendrik 30 SCHMIDT Marvin GER

     

    23/12/2016 DIEGEM (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 4

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    3 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 ORTS LLORET Felipe ESP GINESTAR-DELIKIA-RIDLEY

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 WOUTERS Sieben NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    9 VAN DER HEIJDEN Maik NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    10 WHITE Curtis USA OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES

    11 VAN DER MEER Gosse NED 12 PEETERS Yannick 13 DUBAU Joshua FRA 14 BAKX Kelvin NED 15 SCHUERMANS Jelle 16 GOOSSENS Kobe 17 DRIESEN Jarne 18 DEGROOTE Jonas 19 HECHT Gage USA 20 BOUWMANS Dylan NED 21 DEKKER Jens NED 22 VANDEBOSCH Victor 23 ROMBOUTS Seppe 24 TOUPALIK Adam CZE 25 TURGIS Tanguy FRA 26 VAN DER HEIJDEN Bjorn NED 27 JASPERS Jappe 28 WILLSEY Cooper USA 29 CALUWE Stijn 30 LIESSENS Jarno

     

    23/12/2016 DIEGEM (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 1

    1 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    2 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    4 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    5 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    8 HOLMGREN Gunnar CAN CYCLING CANADA CYCLISME

    9 AGTERBERG Kyle NED G.W.C. DE ADELAAR

    10 ROUILLER Loris SUI IKO ENERTHERM BEOBANK

    11 VAN DEN BROECK Arno 12 VERDONCK Andres 13 HAZEKAMP Bart NED 14 MAHER Lane USA 15 VRACHTEN Arne 16 STEPHENSON Denzel USA 17 DE VET Sander 18 HORNY Clément 19 SPRANGERS Lloyd 20 SIEMONS Julian 21 THYS Joren 22 TULETT Daniel GBR 23 CLYNHENS Jens 24 LEMMENS Sander 25 VAN HELVOIRT Koen NED 26 ARTZ Bart NED 27 SWARTZ Caleb USA 28 VAN DEN EYNDE Vince 29 VAN RILLAER Witse 30 SANDERSON Brody CAN 46 VERMEERSCH Florian

     

    23/12/2016 DIEGEM (B) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 1

    1 VOS Marianne NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    3 NASH Katerina CZE CLIF PRO TEAM

    4 BRAND Lucinda NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    6 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    7 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    8 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    9 MILLER Amanda USA PEPPER PALACE PRO CYCLING P/B THE HAPPY TOOTH

    10 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 KAPTHEIJNS Maud NED 12 DE BOER Sophie NED 13 SELS Loes 14 KASTELIJN Yara NED 15 ANDERSON Elle USA 16 WHITE Emma USA 17 HENZELIN Lise-marie SUI 18 VAN DER HEIJDEN Inge NED 19 WORST Annemarie NED 20 HEIGL Nadja AUT 21 VERHESTRAETEN Karen 22 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED 23 HOEKE Geerte NED 24 VAN ANROOIJ Lindy NED 25 NAGENGAST Fleur NED 26 TERPSTRA Anne NED 27 VAN DE REE Monique NED 28 ARZUFFI Allegra ITA 29 GONZALEZ BLANCO Alicia ESP 30 ERLANDSSON Åsa SWE 54 DE BRUYNE Meg

    23-12-2016 om 23:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 2017
                             PLOEGVOORSTELLING

       PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3W3A4663.JPG
                                           ASPIRANTEN
     
    3W3A4628.JPG
    3W3A4629.JPG
    3W3A4555.JPG 3W3A4532.JPG 3W3A4457.JPG 3W3A4616.JPG 3W3A4510.JPG
                Aaike Cools                      Nick Van Royen              Jeff Van Pelt                 Brady Symons
                    Rune De Baere 
    3W3A4463.JPG 3W3A4451.JPG 3W3A4453.JPG 3W3A4460.JPG
         Reinoud Rottiers              Fleur De Veirman                Ruben Fierens           Fabrice De Veirman

      
                                        MINIEMEN

    3W3A4415.JPG 3W3A4424.JPG 3W3A4438.JPG 3W3A4411.JPG 3W3A4439.JPG
      Arne Mettepenningen         Edgard Clemminck          Tibo Landtsheer                 Arne De Maere                      Maren Segers         
    3W3A4420.JPG 3W3A4417.JPG 3W3A4430.JPG 3W3A4442.JPG 3W3A4444.JPG
        Senne Waterschoot                 Rune Bombeke                 Fons Laureys                      Lowie Baeck          Torres Van Landeghem
    3W3A4615.JPG 3W3A4422.JPG 3W3A4426.JPG 3W3A4428.JPG 3W3A4431.JPG
           Oskar De Meester           Victor Van Der Kelen            Thibault Thierens            Shany De Schoesitter         Thibau Stevens
    3W3A4434.JPG 3W3A4435.JPG 3W3A4446.JPG 3W3A4455.JPG 3W3A4561.JPG
                Ian Kimpe                    Lander Heirwegh            Victor-Jan Hiel                Emma Van Pelt             Eve Van Buynder
    3W3A4467.JPG 3W3A4473.JPG 3W3A4477.JPG 3W3A4479.JPG 3W3A4481.JPG
        Tygho De Backer        Shany De Schoesitter             Amy De Bruyne         Hanne Camacho Gomes           Manu Devloo
    3W3A4507.JPG 3W3A4509.JPG 3W3A4544.JPG 
           Senna De Wilde               Nicolas De Kuyper                 Warre Mertens    
                  

                                    NIEUWELINGEN   

    3W3A4632.JPG
    3W3A4493.JPG 3W3A4606.JPG 3W3A4520.JPG 3W3A4489.JPG 3W3A4552.JPG
             Kai Pauwels
                  Tristan Timmermans        Thomas Vercauteren               Branko Huys                    Alec Maes

    3W3A4538.JPG 3W3A4603.JPG 3W3A4604.JPG 3W3A4461.JPG 3W3A4487.JPG
         Wannes De Beer                  Sybren Van Houte                Arjan Poleij                Thibeau Colman            Ben De Praetere
    3W3A4541.JPG 3W3A4494.JPG 3W3A4466.JPG 3W3A4470.JPG 3W3A4472.JPG 
          Bert Van Cleemput              Wouter Hopmans                 Cody Cornelis                  Natan Cornelis                Damy Troch
    3W3A4491.JPG   3W3A4542.JPG   3W3A4565.JPG   3W3A4568.JPG 
        Tristan Van Hassel                    Milan Huygens                      Jo Blansaer                        Senne D'Hollander
    3W3A4505.JPG   3W3A4522.JPG   3W3A4525.JPG
         Lennert Van Tichelt                         Milan Cosyns                       Jado Bleyenberg


                                         DAMES    

    3W3A4648.JPG
    3W3A4449.JPG       3W3A4497.JPG       3W3A4498.JPG  
        Gemke De Rocker                    Brenda Van Goethem                     Marie Van Assche
    3W3A4447.JPG       3W3A4563.JPG       3W3A4501.JPG
       Sophie Fleur Tierolf                 Luca Van Den Bossche                 Xena Van Hecke      


                                      JUNIORES    

    3W3A4640.JPG
    3W3A4646.JPG
    3W3A4516.JPG   3W3A4518.JPG   3W3A4530.JPG   3W3A4546.JPG 
             Giovanni Laurent                    Brecht Goossens                     Tibo Van Camp                     Tim Bierkens
    3W3A4548.JPG 3W3A4570.JPG 3W3A4526.JPG 3W3A4513.JPG 3W3A4503.JPG
               Kevin Reuvers                  Stijn De Bock                Gregory Schelfout               Luca De Wilde           Nick Van Der Meulen

    3W3A4609.JPG 3W3A4475.JPG  3W3A4515.JPG 3W3A4528.JPG
           Geert Verheijen             Steven Vermeulen                  Pepijn Hillemans                 Quinten Helsemans


                                     EZC/MASTERS    

    3W3A4652.JPG  
    3W3A4655.JPG 3W3A4536.JPG 3W3A4551.JPG 3W3A4556.JPG
           Benny De Bock                      Stijn Gidé                    Steven Verschelden                      Geert Smet


                                                                        PLOEGLEIDERS
     

    3W3A4624.JPG   3W3A4610.JPG   3W3A4682.JPG   3W3A4588.JPG   3W3A4590.JPG 
       3W3A4596.JPG   3W3A4594.JPG   3W3A4680.JPG   3W3A4612.JPG
    3W3A4619.JPG 3W3A4620.JPG 3W3A4622.JPG 3W3A4572.JPG 3W3A4586.JPG
    3W3A4574.JPG   3W3A4576.JPG   3W3A4580.JPG   3W3A4582.JPG
     3W3A4584.JPG   3W3A4592.JPG   3W3A4578.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-12-2016 om 19:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF DECEMBER 2016 - PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    Rudyco December 2016 1.jpg
    Rudyco December 2016 2.jpg

    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    23-12-2016 om 18:58 geschreven door kenny


    22-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 21/12/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Patrick Deyaert vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 22 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Met een stevige zuidwestenwind wisten de kopmannen meteen hoe het er vandaag voor stond en dus werd er vooraan op regelmatige basis van positie gewisseld. Het tempo lag zeer egaal zodat de wekelijkse midweek duurtraining door iedereen gesmaakt werd. De afstand bedroeg 78 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 98 km, het gemiddelde was goed voor 31,4 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Heyrman , Modest Smet , Walter Verhelst , Hank Mees , Annemie Van Nespen , Luc Goossens , Tom De Beer , Roberto Vercauteren , Walter Meseure , Patrick Deyaert , Kristoff Heyns , Adrien Maes , Franky De Witte , William Despeels , Pascal Brack , Werner Van Der Weken , Saskia Van Overmeire , Wim De Cleen , Wouter De Cleen , Eric Vermeuken , Rudi Serverius en Kenny Janssens.

    22-12-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    18-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 18/12/2016 NAMEN (N)Men Elite UCI – Wereldbeker - 60´

    Aantal deelnemers: 55

    1-Mathieu Van der Poel-  NED

    2-Wout Van Aert-  BEL

    3-Kevin Pauwels-  BEL

    4-Tom Meeusen-  BEL

    5-Laurens Sweeck-  BEL

    6-Corné Van Kessel-  NED

    7-Toon Aerts-  BEL

    8-Michaël Vanthourenhout-  BEL

    9-Marcel Meisen-  GER

    10-Klaas Vantornout-  BEL

    11-Gianni Vermeersch-  BEL 12-Michael Boros-  CZE 13-Philipp Walsleben-  GER 14-Severin Sägesser-  SUI 15-Jens Adams-  BEL 16-Tim Merlier-  BEL 17-Ismael Esteban Aguando-  ESP 18-Vincent Baestaens-  BEL 19-Stephen Hyde-  USA 20-Dieter Vanthourenhout-  BEL 21-Stan Godrie-  NED 22-Nicola Rohrbach-  SUI 23-Diether Sweeck-  BEL 24-Javier Ruiz de Larrinaga Ibañez-  ESP 25-Lukas Winterberg-  SUI 26-Martin Haring-  SVK 27-Daan Soete-  BEL 28-Jim Aernouts-  BEL 29-David Van der Poel-  NED 30-Sascha Weber-  GER

     

    18/12/2016 NAMEN (N)Veldrijden U23 UCI - Wereldbeker - 50´

    Aantal deelnemers: 53

    1-Joris Nieuwenhuis- NED

    2-Quinten Hermans - BEL

    3-Thijs Aerts- BEL

    4-Clement Russo- FRA

    5-Eli Iserbyt - BEL

    6-Nicolas Cleppe- BEL

    7-Adam Toupalik- CZE

    8-Lucas Dubau- FRA

    9-Gioele Bertolini- ITA

    10-Degroote Jonas- BEL

    11-Yannick Peeters- BEL 12-Nadir Colledani- ITA 13-Jakob Dorigoni- ITA 14-Felipe Orts Lloret- ESP 15-Kobe Goossens- BEL 16-Maik Van Der Heijden- NED 17-Curtis White – USA 18-Tomas Joseph- BEL 19-Jens Dekker- NED 20-Simon Andreassen- DEN 21-Joshua Dubau- FRA 22-Niels Derveaux- BEL 23-Kevin Kuhn- SUI 24-Wesley Floren- NED 25-Gosse Van Der Meer- NED 26-Jelle Schuermans- BEL 27-Jappe Jasper –BEL 28-Sieben Wouters- NED 29-Gage Hecht – USA 30-Lander Loockx- BEL


    18/12/2016
    NAMEN (N) - Veldrijden Dames UCI - Wereldbeker - 40´

    Aantal deelnemers: 49

    1-Katerina Nash - CZE

    2-Eva Lechner - ITA

    3-Sophie De Boer- NED

    4-Alice Maria Arzuffi- ITA

    5-Christine Majerus- LUX

    6-Ellen Van Loy- BEL

    7-Amanda Miller - USA

    8-Nikki Brammeier- GBR

    9-Lucinda Brand - NED

    10-Maud Kaptheijns - NED

    11-Evie Richards- GBR 12-Kaitlin Antonneau – USA 13-Sanne Cant- BEL 14-Chiara Teocchi- ITA 15-Pavla Havlikova- CZE 16-Ellen Noble – USA 17-Jolien Verschueren- BEL 18-Nadja Heigl – AUT 19-Nikola Nosková- CZE 20-Lucie Chainel – FRA 21-Ffion James- GBR 22-Emma White – USA 23-Loes Sels- BEL 24-Aida Nuno Palacio- ESP 25-Joyce Vanderbeken- BEL 26-Inge Van Der Heijden- NED 27-Karen Verhestraeten – BEL 28-Laura Verdonschot- BEL 29-Hélène Clauzel- FRA 30-Evita Muzic - FRA


    18/12/2016 NAMEN (N) - Veldrijden Juniores UCI – Wereldbeker - 40´

    Aantal deelnemers: 58

    1-Thomas Pidcock- GBR

    2-Antoine Benoist- FRA

    3-Maxime Bonsergent- FRA

    4-Filippo Fontana- ITA

    5-Thymen Arensman- NED

    6-Toon Vandebosch- BEL

    7-Daniel Tulett- GBR

    8-Ben Turner- USA

    9-Iván Feijoo Alberte- ESP

    10-Timo Kielich- BEL

    11-Andreas Goeman- BEL 12-Tomas Kopecky- CZE 13-Gunnar Holmgren- CAN 14-Nicolas Guillemin- FRA 15-Loris Rouiller- SUI 16-Denzel Stephenson- USA 17-Jelle Camps- BEL 18-Florian Vermeersch- BEL 19-Yentl Bekaert- BEL 20-Kyle Agterberg- NED 21-Lorenzo Calloni- ITA 22-Pieter-Jan Vliegen- BEL 23-Jan Gavenda- CZE 24-Bart Artz- NED 25-Maxim Van Gils- BEL 26-Arno Van Den Broeck- BEL 27-Arne Vrachten- BEL 28-Ryan Kamp- NED 29-Antoine Raugel- FRA 30-Vince Van Den Eynde- BEL


    Zondag 18/12/2016 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden Aspiranten - Provinciaal kampioenschap

    Aantal deelnemers: 

    18-12-2016 om 17:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 17/12/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 17/12/2016     


    Zaterdag 17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 4

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 BAESTAENS Vincent BEOBANK-CORENDON

    11 VERMEERSCH Gianni 12 VANTHOURENHOUT Dieter 13 MEEUSEN Tom 14 VAN DER POEL David NED 15 WALSLEBEN Philipp GER 16 VENTURINI Clément FRA 17 ADAMS Joeri 18 FRANZOI Enrico ITA 19 UYTDEWILLIGEN Ingmar 20 BOROS Michael CZE 21 VANDEKINDEREN Jens 22 MERLIER Braam 23 CANT Kevin 24 DE CLEYN Dave 25 TIELEN Dario 26 THOMPSON Eric USA 27 GYS Jens 28 SWEECK Hendrik 29 GOOSEN Wouter 30 MCCONNELL Mark CAN
    3W3A4372.JPG
                  Aankomst van winnaar Men Elite met Mathieu Van Der Poel.
    3W3A4389.JPG
                                      Aankomst van de 2de Wout Van Aert.
    3W3A4405.JPG
    3W3A4349.JPG
                                        Kevin Pauwels werd knap 3de.
    3W3A4348.JPG
                                 Mathieu Van Der Poel en Wout Van Aert.
    3W3A4102.JPG
    3W3A4109.JPG
    3W3A3972.JPG
    3W3A3946.JPG
                                     Start van de Men Elite te Antwerpen.

     

    17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 2

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    5 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    7 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    9 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    10 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    11 BAKX Kelvin NED 12 DRIESEN Jarne 13 SIEBENS Gianni 14 PAUWELS Tijl 15 LIESSENS Jarno 16 VADER Milan NED 17 VAN DIJKE Koen NED 18 VERHEYEN Thomas 19 SMETS Gert 20 BOER Erik NED 21 VAN ROOSBROECK Pieter 22 BAUTERS Reno 23 MUSKENS Mart NED 24 VANDEBOSCH Victor 25 CLACHERTY Frazer GBR 26 DE PROOST Kyle 27 KAISE Julien 28 DEVOS Han 29 VAN DEN BOS Perry NED 30 VAN STAEYEN Maarten
    3W3A3525.JPG
       Podium U23 met winnaar Quinten Hermans, Eli Iserbyt en Nicolas Cleppe.
    3W3A3522.JPG
    3W3A3536.JPG
                                                  Eli Iserbyt werd 2de.
    3W3A3511.JPG
                      Aankomst van winnaar U23 met Quinten Hermans.
    3W3A3257.JPG
                                        Eli Iserbyt en Quinten Hermans.
    3W3A3344.JPG
    3W3A3255.JPG
                                   Start Van de U23 te Antwerpen.

     

    17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´ 

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 5

    1 VRACHTEN Arne VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    3 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    5 DE VET Sander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    7 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 BELLENS Jarno 12 VAN HELVOIRT Koen NED 13 LOOHUIS Lars NED 14 JORDENS Jarno 15 STUER Kwinten 16 VANDEN BUSSCHE Wannes 17 DE SMET Thibaut 18 VREESWIJK Luca NED 19 KONINGS Robbe 20 VISSER Jarmo NED 21 BEKAERT Seppe 22 BRUYNINCKX Jonas 23 GEURTS Kyro NED 24 CLAUWAERT Maarten 25 OBERTEICHER Marco GER 26 GOVAERTS Brent 27 VADER Damy NED 28 SUIJKERBUIJK Raoul NED 29 VERHEYDE Leander 30 ERREBO Oliver Emil DEN
    3W3A3247.JPG
    Podium Juniores met winnaar Arne Vrachten, Daniel Tulett en Andres Verdonck.
    3W3A3246.JPG
    3W3A3231.JPG
                         Aankomst van winnaar Juniores met Arne Vrachten.
    3W3A3205.JPG

     

    17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    3 NASH Katarina CZE CLIF PRO TEAM

    4 VOS Marianne NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    5 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    6 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    7 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    8 ANTONNEAU Kaitlin USA TWENTY 16 p/b SHO-AIR

    9 HAVLIKOVA Pavla CZE MRM- AVALON PRO CYCLING

    10 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 VERSCHUEREN Jolien 12 SELS Loes 13 KAPTHEIJNS Maud NED 14 VERHESTRAETEN Karen 15 RICHARDS Evie GBR 16 MICHIELS Githa 17 MAES Shana 18 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED 19 NAGENGAST Fleur NED 20 VAN DEN HOEK Bianca NED 21 TERPSTRA Anne NED 22 GOOSSENS Veerle NED 23 VAN DER BURG Esther NED 24 PEETERS Jinse 25 VAN DE REE Monique NED 26 NOSKOVA Nikola CZE 27 WEERINK Floor NED 28 MEISTROK Susanne NED 29 BELLAERT Axelle 30 PALM Eva Maria 35 DE BRUYNE Meg
    3W3A3889.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Sophie De Boer en Katarina Nash.
    3W3A3883.JPG
    3W3A3874.JPG
                                      Winnares Dames Elite Sanne Cant.
    3W3A3855.JPG
                 De spurt voor de zege met Sanne Cant voor Sophie De Boer.
    3W3A3714.JPG
    3W3A3680.JPG
    3W3A3603.JPG
                                      Start Dames Elite te Antwerpen.
    3W3A3594.JPG
                          Marianne Vos terug aan de start van een veldrit.
    3W3A3567.JPG
    3W3A3942.JPG
                       Onze fotografe Rita Thienpondt met Sophie De Boer.

     

    17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 54 - opgevers: 3

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    4 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    6 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    7 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    8 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    9 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    11 STRIK Dylan NED 12 HERMANS Berre 13 MEULEMANS Lennert 14 VAN TRICHT Floris 15 JEZEK Tomas CZE 16 CAS Stijn 17 MEEUSEN Rik 18 VERHAEGEN Lennie 19 QUETS Stijn 20 BELMANS Lennert 21 HERRYGERS Tieme 22 WILLEMS Robbe 23 DE SMET Nicolas 24 VAN DER VEKEN Senne 25 NOYENS Jarne 26 HLADIK Josef CZE 27 DE PROOST Mats 28 BLEYENBERG Jado 29 GROOTJANS Andries 30 JANSSEN Wout


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.


    3W3A3561.JPG

    3W3A3558.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-12-2016 om 11:00 geschreven door kenny


    17-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 17/12/2016
    ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 4

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 BAESTAENS Vincent BEOBANK-CORENDON

    11 VERMEERSCH Gianni 12 VANTHOURENHOUT Dieter 13 MEEUSEN Tom 14 VAN DER POEL David NED 15 WALSLEBEN Philipp GER 16 VENTURINI Clément FRA 17 ADAMS Joeri 18 FRANZOI Enrico ITA 19 UYTDEWILLIGEN Ingmar 20 BOROS Michael CZE 21 VANDEKINDEREN Jens 22 MERLIER Braam 23 CANT Kevin 24 DE CLEYN Dave 25 TIELEN Dario 26 THOMPSON Eric USA 27 GYS Jens 28 SWEECK Hendrik 29 GOOSEN Wouter 30 MCCONNELL Mark CAN

     

    17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 2

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    5 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    7 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    9 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    10 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    11 BAKX Kelvin NED 12 DRIESEN Jarne 13 SIEBENS Gianni 14 PAUWELS Tijl 15 LIESSENS Jarno 16 VADER Milan NED 17 VAN DIJKE Koen NED 18 VERHEYEN Thomas 19 SMETS Gert 20 BOER Erik NED 21 VAN ROOSBROECK Pieter 22 BAUTERS Reno 23 MUSKENS Mart NED 24 VANDEBOSCH Victor 25 CLACHERTY Frazer GBR 26 DE PROOST Kyle 27 KAISE Julien 28 DEVOS Han 29 VAN DEN BOS Perry NED 30 VAN STAEYEN Maarten

     

    17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´ 

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 5

    1 VRACHTEN Arne VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    3 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    5 DE VET Sander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    7 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 BELLENS Jarno 12 VAN HELVOIRT Koen NED 13 LOOHUIS Lars NED 14 JORDENS Jarno 15 STUER Kwinten 16 VANDEN BUSSCHE Wannes 17 DE SMET Thibaut 18 VREESWIJK Luca NED 19 KONINGS Robbe 20 VISSER Jarmo NED 21 BEKAERT Seppe 22 BRUYNINCKX Jonas 23 GEURTS Kyro NED 24 CLAUWAERT Maarten 25 OBERTEICHER Marco GER 26 GOVAERTS Brent 27 VADER Damy NED 28 SUIJKERBUIJK Raoul NED 29 VERHEYDE Leander 30 ERREBO Oliver Emil DEN

     

    17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    3 NASH Katarina CZE CLIF PRO TEAM

    4 VOS Marianne NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    5 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    6 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    7 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    8 ANTONNEAU Kaitlin USA TWENTY 16 p/b SHO-AIR

    9 HAVLIKOVA Pavla CZE MRM- AVALON PRO CYCLING

    10 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 VERSCHUEREN Jolien 12 SELS Loes 13 KAPTHEIJNS Maud NED 14 VERHESTRAETEN Karen 15 RICHARDS Evie GBR 16 MICHIELS Githa 17 MAES Shana 18 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED 19 NAGENGAST Fleur NED 20 VAN DEN HOEK Bianca NED 21 TERPSTRA Anne NED 22 GOOSSENS Veerle NED 23 VAN DER BURG Esther NED 24 PEETERS Jinse 25 VAN DE REE Monique NED 26 NOSKOVA Nikola CZE 27 WEERINK Floor NED 28 MEISTROK Susanne NED 29 BELLAERT Axelle 30 PALM Eva Maria 35 DE BRUYNE Meg

     

    17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 54 - opgevers: 3

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    4 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    6 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    7 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    8 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    9 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    11 STRIK Dylan NED 12 HERMANS Berre 13 MEULEMANS Lennert 14 VAN TRICHT Floris 15 JEZEK Tomas CZE 16 CAS Stijn 17 MEEUSEN Rik 18 VERHAEGEN Lennie 19 QUETS Stijn 20 BELMANS Lennert 21 HERRYGERS Tieme 22 WILLEMS Robbe 23 DE SMET Nicolas 24 VAN DER VEKEN Senne 25 NOYENS Jarne 26 HLADIK Josef CZE 27 DE PROOST Mats 28 BLEYENBERG Jado 29 GROOTJANS Andries 30 JANSSEN Wout


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    17-12-2016 om 16:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 9°Veldritzege bij de Masters A !!!

      Nicky David 1.jpg 

                Nicky David


    Zaterdag 17/12/2016 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 2
    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    2 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    4 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    6 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    7 BRAET Vinnie SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    8 DENUWELAERE Jan MAHIEU CONSTRUCT - KONAELITE

    9 VANDENHEEDE Brecht VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEU23

    10 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    11 DE DECKER Steven 12 DENOLF Ritchie 13 DECLERCK Mathias 14 VAN DE VELDE Matthias 15 ALDERWEIRELD Robin 16 LEAERTS Yelle 17 DEWITTE Pieter 18 DE WISPELAERE Bert 19 MUSEEUW Stefano 20 VANDERMEIRSCH Aaron 21 VANDENBROUCKE Niels 22 COLAERT Pascal 23 VANCOMPERNOLLE Jan 24 CLAEYS Stef 25 QUINTYN Gregory 26 COUCKUYT Jens 27 CHANCE Maxx USA 28 DE GROODT Killian 29 COUCKUYT Laurens 30 DEVOET Jonas

     

    17/12/2016 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 32 - 40'

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 BOUDREZ Brent WIELERTEAM IEPER

    10 CHRISTIAENS Thijs MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 MERTENS Cedric 12 HOUSSIN Bavo 13 LOGIE Aaron 14 VULLERS Brain 15 BRAET Axel 16 SLABBINCK Sietse 17 VLERICK Lars 18 BRUNING Jente 19 GUNST Ruben 20 CAPPAN Lennert 21 DEMEYER Guillian 22 BLOM Kenneth 23 BURNETT Thomas GBR 24 VAN DER BORGHT Jani 25 ALLAERT Balder 26 DEROO Mieke 27 VAN DE VELDE Julie 28 GELDHOF Anja 29 FRAEYE Katleen 30 DOCX Mieke


    Nieuwelingen - deelnemers: 35 - 30'

    1 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    3 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VANLUCHENE Maxim TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 VAN COMPERNOLLE Jamie 12 DE RIJCK Nando 13 DE MAERE Alessio 14 BERT Jasper 15 VANPARYS Tjorven 16 VAN CUTSEM Senna 17 CALLEWAERT Andreas 18 VIDTS Obie 19 DECKMIJN Matisse 20 SALOMEZ Ydris 21 LAVERGE Maxim 22 DEWEERDT Tiebe 23 VANCANNEYT Jelle 24 DHOOGE Romeo 25 VAN DER PLAETSEN Damon 26 LAEVENS Justin 27 AMEYE Maxime 28 MICHELS Laure 29 VAN ACKER Jasper 30 VANWALLEGHEM Kyenta

     

    Dames jeugd - deelnemers: 5

    1 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    Dames Elite - deelnemers: 7

    1 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    2 VAN DE VELDE Julie INDIVIDUEEL

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 DOCX Mieke WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    6 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

     

    17/12/2016 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 22 - opgevers: 1

    1 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    5 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    7 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    8 VERMEIREN Gianni ITA YOUNG CYCLING TALENT D&DAMAT

    9 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    10 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    11 KINT Wesly INDIVIDUEELMASTM 12 MEELBERGHS Pieter 13 TACK Spencer 14 WAMPERS Yannick INDIVIDUEELMASTM 15 DENUWELAERE Tom 16 VAN ASSCHE Nico 17 DE MEYER Michaël 18 VAN LAETHEM Kevin 19 VERNOU Lorenzo 20 ROGIERS Kurt 21 SCHEPENS Nils


    Masters B - deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    5 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    9 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    10 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    11 MYNGHEER Johan 12 LOGIER Christophe 13 VERVERKEN Gerdy 14 SCHOONBAERT Kristof 15 MYNGHEER Erik 16 DE WAELE Marnic 17 DUMONT Jurgen 18 VAN GOETHEM Danny 19 BOUDRY Pedro 20 BULTYNCK Geert


    Masters C - deelnemers: 17

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    4 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    5 DAVID Theofiel BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 VENS Dirk INDIVIDUEEL

    9 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    10 ROELSTRAETE Philip BIKE ADVICE CT

    11 DE SMET Philippe 12 DE CLERCQ Jose 13 VAN ACKER Alex 14 GOETHALS Ronny 15 HOLVOET Franki 16 YIP Handson CAN 17 HURTECANT Roland

    17-12-2016 om 16:29 geschreven door kenny


    14-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 14/12/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Tommy Van Osselaer en Jonathan Van Kerckhove vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 31 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo dat iedereen aankon en dus kunnen we alweer van een zeer geslaagde duurtraining spreken. De afstand bedroeg 78 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 98 km, het gemiddelde was goed voor 31,3 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Heyrman , Modest Smet , Leo Mares , Serge Meyvis , Walter Verhelst , Hank Mees , Annemie Van Nespen , Luc Goossens , Patrick Van Der Vekens , Roberto Vercauteren , Walter Meseure , Patrick Deyaert , Tommy Van Osselaer , Marc De Smedt , Jonathan Van Kerckhove , Hugo Martens , Adrien Maes , Franky De Witte , William Despeels , Pascal Brack , Ramazan , Eugéné Bosman , Werner Van Der Weken , Davy Reyniers , Chris Van De Vijver , Marc Van Overmeir , Ludwig De Bock , ??? en Kenny Janssens.

    14-12-2016 om 18:45 geschreven door kenny


    11-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE OVERIJSE VAN ZONDAG 11/12/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE OVERIJSE VAN ZONDAG 11/12/2016     


    Zondag 11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 2

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 BOROS Michael CZE BEOBANK-CORENDON

    7 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    11 VERMEERSCH Gianni 12 BAESTAENS Vincent 13 AERNOUTS Jim 14 HYDE Stephen USA 15 ADAMS Joeri 16 VANTHOURENHOUT Dieter 17 PEETERS Rob 18 VANDEKINDEREN Jens 19 VANTHOURENHOUT Michael 20 VENS Quincy 21 HOFMAN Bart 22 BRAET Vinnie 23 WUBBEN Niels NED 24 TIELEN Dario 25 HUYS Stijn 26 VAN COMPERNOLLE Kenneth 27 THOMPSON Eric USA 28 DE SCHUYTER Tim 29 FORRESTER Alex GBR
    3W3A3036.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Mathieu Van Der Poel, Wout Van Aert en Kevin Pauwels.
    3W3A3034.JPG
                                        Podium Men Elite te Overijse.
    3W3A3007.JPG
                   Aankomst van winnaar Men Elite met Mathieu Van Der Poel.
    3W3A2601.JPG
                              Wout Van Aert reed naar een 2de plaats.
    3W3A2599.JPG
                    Kevin Pauwels was goed voor een 3de plaats te Overijse.
    3W3A2597.JPG
            Mathieu Van Der Poel vanaf de start tot de finish aan de leiding.
    3W3A2649.JPG
                                          Bart Hofman werd 21ste.
    3W3A2594.JPG
                                      Start van de Men Elite te Overijse.
    3W3A2998.JPG

     

    11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 5

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    4 JASPERS Jappe IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    6 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 DEKKER Jens NED IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    10 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 DERVEAUX Niels 12 SMETS Gert 13 TEIRLINCK Jens 14 FLOREN Wesley NED 15 GOOSSENS Kobe 16 SIEBENS Gianni 17 BONNE Jenko 18 VANDEBOSCH Victor 19 LOOCKX Lander 20 DE MEYER Senne 21 DRIESEN Jarne 22 VERHEYEN Thomas 23 ROMBOUTS Seppe 24 DEVOS Han 25 BAUTERS Reno 26 DE PROOST Kyle 27 KAISE Julien 28 SZÉDELYI Tomas 29 CROLLET Yari 30 VAN WYNSBERGHE Maxime
    3W3A2305.JPG
    Podium Beloften met winnaar Eli Iserbyt, Quinten Hermans en Adam Toupalik.
    3W3A2314.JPG
    3W3A2276.JPG
                            Aankomst van winnaar Beloften met Eli Iserbyt.
    3W3A1934.JPG
                                         Quinten Hermans werd knap 2de.
    3W3A2282.JPG
                                        Aankomst van de 3de Adam Toupalik.
    3W3A2102.JPG
                                     Eli Iserbyt en Quinten Hermans.
    3W3A1997.JPG
                                          Start van de Beloften te Overijse.

     

    11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    3 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    5 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    6 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    8 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    9 AGTERBERG Kyle NED G.W.C. DE ADELAAR

    10 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 STEPHENSON Denzel USA 12 CLYNHENS Jens 13 PEMEN Dolf 14 KUYPERS Gerben 15 TIBACKX Lander 16 BRAES Brent 17 VAN RILLAER Witse 18 THYS Joren 19 SPRANGERS Lloyd 20 ARKESTEYN Aron 21 VAN DEN PLAS Jasper 22 VERHEYDE Leander
    3W3A1923.JPG
    Podium Juniores met winnaar Andreas Goeman, Daniel Tulett en Timo Kielich.
    3W3A1880.JPG
                        Aankomst winnaar Juniores met Andreas Goeman.
    3W3A1885.JPG
                                     Aankomst van de 2de Daniel Tulett.
    3W3A1887.JPG
                                        Aankomst van de 3de Timo Kielich.
    3W3A1889.JPG
                                        Aankomst van de 4de Arno Debeir.

     

    11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    5 ARZUFFI Alice Maria ITA SELLE ITALIA GUERC IOTTI

    6 ANTONNEAU Kaitlin USA TWENTY 16 P/B SHO-AIR

    7 JAMES Ffion GBR RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    8 BRAND Lucinda NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    9 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 TERPSTRA Anne NED MBC BAR-END

    11 VAN DE STEENE Kim 12 CANT Sanne 13 VANDERBEKEN Joyce 14 RICHARDS Evie GBR 15 VAN DEN HOEK Bianca NED 16 BOSCHKER Julia NED 17 TER BEEK Linda NED 18 CONOLLY Ella GBR 19 VAN DE VELDE Julie 20 VALENTINI Elena ITA 21 VARDAROS Christine USA 22 NELEN Kristien 23 MASSAGÉ Birgit 24 VERMEIREN Tinne
    3W3A2543.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sophie De Boer, Ellen Van Loy en Jolien Verschueren.
    3W3A2504.JPG
                    Aankomst van winnares Dames Elite met Sophie De Boer.
    3W3A2423.JPG
                                   Ellen Van Loy werd knap 2de.
    3W3A2386.JPG
                          Jolien Verschueren reed naar een 3de plaats.
    3W3A2335.JPG
                             Sanne Cant kwam zwaar ten val en eindigde 12de.
    3W3A2322.JPG
                                Start van de Dames Elite te Overijse.

     

    11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    3 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    5 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    7 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    8 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 MEULEMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 HUYBS Ward 12 QUETS Stijn 13 VAN DER VEKEN Senne 14 HERRYGERS Tieme 15 DE PROOST Mats 16 VAN DER VLEUTEN Lukas 17 DE BOCK Rune 18 VAN CUTSEM Senna 19 CLYNHENS Toon 20 VAN MEER Erben NED 21 LAEVENS Justin 22 VAN MELDERT Robin

     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-12-2016 om 20:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 11/12/2016
    OVERIJSE (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 2

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 BOROS Michael CZE BEOBANK-CORENDON

    7 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    11 VERMEERSCH Gianni 12 BAESTAENS Vincent 13 AERNOUTS Jim 14 HYDE Stephen USA 15 ADAMS Joeri 16 VANTHOURENHOUT Dieter 17 PEETERS Rob 18 VANDEKINDEREN Jens 19 VANTHOURENHOUT Michael 20 VENS Quincy 21 HOFMAN Bart 22 BRAET Vinnie 23 WUBBEN Niels NED 24 TIELEN Dario 25 HUYS Stijn 26 VAN COMPERNOLLE Kenneth 27 THOMPSON Eric USA 28 DE SCHUYTER Tim 29 FORRESTER Alex GBR

     

    11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 5

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    4 JASPERS Jappe IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    6 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 DEKKER Jens NED IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    10 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 DERVEAUX Niels 12 SMETS Gert 13 TEIRLINCK Jens 14 FLOREN Wesley NED 15 GOOSSENS Kobe 16 SIEBENS Gianni 17 BONNE Jenko 18 VANDEBOSCH Victor 19 LOOCKX Lander 20 DE MEYER Senne 21 DRIESEN Jarne 22 VERHEYEN Thomas 23 ROMBOUTS Seppe 24 DEVOS Han 25 BAUTERS Reno 26 DE PROOST Kyle 27 KAISE Julien 28 SZÉDELYI Tomas 29 CROLLET Yari 30 VAN WYNSBERGHE Maxime

     

    11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    3 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    5 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    6 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    8 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    9 AGTERBERG Kyle NED G.W.C. DE ADELAAR

    10 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 STEPHENSON Denzel USA 12 CLYNHENS Jens 13 PEMEN Dolf 14 KUYPERS Gerben 15 TIBACKX Lander 16 BRAES Brent 17 VAN RILLAER Witse 18 THYS Joren 19 SPRANGERS Lloyd 20 ARKESTEYN Aron 21 VAN DEN PLAS Jasper 22 VERHEYDE Leander

     

    11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    5 ARZUFFI Alice Maria ITA SELLE ITALIA GUERC IOTTI

    6 ANTONNEAU Kaitlin USA TWENTY 16 P/B SHO-AIR

    7 JAMES Ffion GBR RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    8 BRAND Lucinda NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    9 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 TERPSTRA Anne NED MBC BAR-END

    11 VAN DE STEENE Kim 12 CANT Sanne 13 VANDERBEKEN Joyce 14 RICHARDS Evie GBR 15 VAN DEN HOEK Bianca NED 16 BOSCHKER Julia NED 17 TER BEEK Linda NED 18 CONOLLY Ella GBR 19 VAN DE VELDE Julie 20 VALENTINI Elena ITA 21 VARDAROS Christine USA 22 NELEN Kristien 23 MASSAGÉ Birgit 24 VERMEIREN Tinne

     

    11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    3 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    5 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    7 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    8 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 MEULEMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 HUYBS Ward 12 QUETS Stijn 13 VAN DER VEKEN Senne 14 HERRYGERS Tieme 15 DE PROOST Mats 16 VAN DER VLEUTEN Lukas 17 DE BOCK Rune 18 VAN CUTSEM Senna 19 CLYNHENS Toon 20 VAN MEER Erben NED 21 LAEVENS Justin 22 VAN MELDERT Robin

    11-12-2016 om 19:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 11/12/2016
    LIPPELO-ST.-AMANDS (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 13 - opgevers: 0 - 30'

    1 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    3 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 GEUKENS Wout OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    6 GROOTJANS Andries W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 GROOTJANS Jeno W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 GOYVAERTS Ibo K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 FRANCKEN Sibe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 ROMBAUTS Daan 12 DANEEL Jefke 13 VAN ASSCHE Nele

     

    11/12/2016 LIPPELO-ST.-AMANDS (A) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 27

    1 JANSSENS Willem KALAS CYCLING TEAM 99

    2 DHONDT Ibe ISOREX CYCLING TEAM

    3 UYTTERHOEVEN Mike KALAS CYCLING TEAM 99

    4 NACHTERGAELE Diego ASFRA RACING TEAM

    5 DOCKX Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    17 VAN SANDEN Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 WATERSCHOOT Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 19

    1 CEULEMANS Niels K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 DOCKX Aaron W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 HEULENS Sem W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 WIJNS Pascal YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 DE NYS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT


    14 jaar - deelnemers: 15

    1 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    2 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 VAN DER WILT Jorben KALAS CYCLING TEAM 99

    5 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG - BALEN BC

    7 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 meisjes - deelnemers: 1

    1 JANSSENS Rosalie KALAS CYCLING TEAM 99

     

    11/12/2016 VEURNE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    11-12-2016 om 16:16 geschreven door kenny


    10-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 10/12/2016
    ESSEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 VERMEERSCH Gianni SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    10 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 BOROS Michael CZE 12 AERNOUTS Jim 13 MERLIER Tim 14 VANTHOURENHOUT Dieter 15 BAESTAENS Vincent 16 VAN DER POEL Mathieu NED 17 VANTORNOUT Klaas 18 UYTDEWILLIGEN Ingmar 19 VANDEKINDEREN Jens 20 VAN AMERONGEN Thijs NED 21 CANT Kevin 22 THOMPSON Eric USA 23 GOOSEN Wouter

     

    10/12/2016 ESSEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 6

    1-Eli Iserbyt-Marlux-Napoleon Games

    2-Quinten Hermans-Telenet Fidea Lions

    3-Adam Toupalik-Beobank-Corendon

    4-Gosse Van Der Meer

    5-Nicolas Cleppe-Telenet Fidea Lions

    6-Jonas Degroote

    7-Gert Smets

    8-Curtis White-Cannondale-cyclocrossworld.com

    9-Jelle Schuermans-Crelan-Vastgoedservice

    10-Lander Loockx

    11-Yannick Peeters 12-Senne De Meyer 13-Jarno Liessens 14-Roel Van Der Stegen 15-Wesley Floren 16-Tijl Pauwels  17-Senne De Meyer 18-Stijn Caluwe 19-Jappe Jaspers  20-Julien Kaise 21-Perry Van Den Bos 22-Glenn Verbeeck 23-Rob Van Broekhoven 24 DE MAEGHT Dorian 25 VAN DINGENEN Jordi

     

    10/12/2016 ESSEN (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 3

    1 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    2 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    4 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    6 PARROTTA Tristan LUX UC DIPPACH

    7 AGTERBERG Kyle NED G.W.C. DE ADELAAR

    8 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    9 VRACHTEN Arne VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    11 VAN GILS Maxim 12 DE VET Sander 13 VERDONCK Andres 14 BRAES Brent 15 PEMEN Dolf 16 BELLENS Jarno 17 FRIJTERS Perry NED 18 TIBACKX Lander 19 VERDONCK Loeka 20 BRUYNINCKX Jonas 21 STUER Kwinten 22 BEKAERT Seppe 23 DE NIJS Maarten NED 24 MERTENS Cedric

     

    10/12/2016 ESSEN (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 1

    1-Sanne Cant-IKO Enertherm-Beobank

    2-Sophie De Boer-Kalas-NNOF

    3-Thalita De Jong-Rabobank-Liv

    4-Maud Kaptheijns-Team Steylaerts

    5-Ellen Van Loy-Telenet Fidea Lions

    6-Laura Verdonschot-Marlux-Napoleon Games

    7-Kaitlin Antonneau-Cannondale-cyclocrossworld.com

    8-Emma White

    9-Nikki Brammeier-Boels-Dolmans

    10-Loes Sels-Telenet Fidea Lions

    11-Jolien Verschueren 12-Karen Verhestraeten 13-Lindy Van Anrooij 14-Yara Kastelijn 15-Fleur Nagengast 16-Githa Michiels 17-Ceylin Alvarado Del Carmen 18-Bianca Van Den Hoek 19-Shana Maes 20-Ffion James 21-Geerte Hoeke 22-Floor Weerink 23-Megan James 24-TInne Vermeiren 25-Gertie Willems 26-Kristien Nelen 27-Meg De Bruyne 28-Caren Commissaris 29 PEETERS Jinse 30 VAN WUNSEL Lise 31 KACZMARCZYK Brenda 32 VAN GINNEKEN Ilona NED 33 VERDEYEN Tine 34 VERSTRATEN Chantal NED

     

    10/12/2016 ESSEN (A) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 28

    1 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    3 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 VANDESOMPEL Cedric KALAS CYCLING TEAM 99

    7 MEULEMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 HERRYGERS Tieme W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 MEEUSEN Rik 12 BLEYENBERG Jado 13 BELMANS Lennert 14 LAERMANS Tommy 15 DE VOS Wannes 16 VAN MEER Erben NED 17 VAN DEN BERGH Stan NED 18 VERMEIREN Yenthe 19 DEJONGHE Senne 20 GOYVAERTS Ibo 21 JACOBS Tuur 22 CLAES Sam 23 VAN DEN BROECK Brick 24 BASTIAENSEN Jesse 25 BLOMMAERT Renzo 26 HERRYGERS Joche 27 ZWAENEPOEL Tessa 28 BRUURS Sven

    10-12-2016 om 18:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan YONI DE BOCK met zijn 1°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 8°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Yoni De Bock.jpg  Nicky David 1.jpg 

          Yoni De Bock               Nicky David


    Zaterdag 10/12/2016 VARSENARE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 1

    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    4 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    6 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    7 DECLERCK Mathias MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    8 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    9 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMU23

    10 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    11 ALDERWEIRELD Robin 12 VERHEYEN Onno 13 MUSEEUW Stefano 14 DE SCHUYTER Tim 15 DENOLF Ritchie 16 DEVOS Romain FRA 17 DE WIT Edwin 18 VANCOMPERNOLLE Jan 19 VANDENBROUCKE Niels 20 VAN STAEYEN Maarten 21 VANDERMEIRSCH Aaron 22 COUCKUYT Jens 23 DE GROODT Killian 24 VAN DE KERCKHOVE Nick 25 QUINTYN Gregory 26 COUCKUYT Laurens 27 VAN DE MEULEBROECKE Glenn 28 CHASTAGNER Francois FRA 29 VAN DER BORGHT Jens 30 KRAWCZYK Benjamin FRA 31 DANCKAERS Jochem

     

    10/12/2016 VARSENARE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 29 - opgevers: 1 - 40'

    1 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 HOUSSIN Bavo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    10 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 LOGIE Aaron 12 BOUDREZ Brent 13 VERMEERSCH Arne 14 BRUNING Jente 15 GUNST Ruben 16 VULLERS Brain 17 SLABBINCK Sietse 18 ROOSE Matteo 19 BELLAERT Axelle 20 VAN DE VELDE Julie 21 DEROO Mieke 22 DEMEYER Guillian 23 BLOM Kenneth 24 DEFOUR Lara 25 FRAEYE Katleen 26 GELDHOF Anja 27 VERRIEST Sandie 28 MERCIER Elien

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 28 - 30'

    1 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    4 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    5 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VANLUCHENE Maxim TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 CLARYSSE Elio KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 DE ROECK Mathis 12 CALLEWAERT Andreas 13 DE MAERE Alessio 14 AMEYE Maxime 15 BEECKMAN Gauthier 16 DECKMIJN Matisse 17 VIDTS Obie 18 VAN COMPERNOLLE Jamie 19 VANCANNEYT Jelle 20 LAVERGE Maxim 21 VAN HAVERE Detlev 22 DECLERCK Eli 23 VAN DER PLAETSEN Damon 24 DHOOGE Romeo 25 VANDENHEEDE Tine 26 VERMEERSCH Eva 27 LOUCHAERT Justine 28 ALLAERT Phoebe


    DAMES ELITE - deelnemers: 8

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VAN DE VELDE Julie INDIVIDUEEL

    3 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    4 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    8 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    Dames jeugd - deelnemers: 4

    1 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    10/12/2016 VARSENARE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/MastersA - deelnemers: 26

    1 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    3 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    6 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    7 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    8 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    9 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    10 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    11 KINT Wesly INDIVIDUEELMASTM 12 WAMPERS Yannick INDIVIDUEELMASTM 13 VAN ASSCHE Nico 14 TACK Spencer 15 VANKERSSCHAEVER Klaas 16 VAN DIEREN Christophe 17 VAN LAETHEM Kevin 18 VAN STAEYEN Jordy 19 VERNOU Lorenzo 20 DE MEYER Michaël 21 PLASSCHAERT Jonas 22 ROGIERS Kurt 23 DEDULLE Bart 24 SCHEPENS Nils 25 MOLTMAKER Tijmen NED 26 DEBEURME Steve

     

    Masters B -  deelnemers: 24

    1 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    4 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    7 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    9 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    10 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    11 VERVERKEN Gerdy 12 TYTGAT Joeri 13 BOUDREAU Marc CAN  14 DHOOGE Jeffrey 15 DE VOS Gert 16 MYNGHEER Erik 17 MYNGHEER Johan 18 CARPENTIER Dirk 19 DEPREE Koen 20 LOGIER Christophe 21 BOUDRY Pedro 22 MAEYHAERT Steve 23 DELANCKER Jan 24 BULTYNCK Geert


    Masters C - deelnemers: 24

    1 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    4 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    6 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 DAVID Theofiel BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 BLOEMMEN Rudy INDIVIDUEEL

    11 COOPMAN Ivan 12 VAN ACKER Alex 13 VENS Dirk 14 ROBERTS Andrew GBR 15 ROELSTRAETE Philip 16 VANHAEVERBEKE Jean 17 STORMS Marc 18 SWINNEN Rene 19 DE SMET Philippe 20 DE CLERCQ Jose 21 DEDULLE Johan 22 GOETHALS Ronny 23 HOLVOET Franki 24 HURTECANT Roland

    10-12-2016 om 18:13 geschreven door kenny


    06-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPORTEXPERTISECENTRUM 360-SPORTS IN SINT-PAUWELS HEEFT ALLES VOOR DE SPORTER EN SPORTCLUB !!!

    Sportexpertisecentrum 360-Sports in Sint-Pauwels heeft alles voor de sporter en sportclub !!!

    3W3A9110.JPG 

                  Michel Geerinck, Isabelle De Rocker en Luc Rooms.

    Waaslandse sporters en clubs uit verschillende sporten kunnen voortaan terecht bij het nieuwe sportexpertisecentrum 360-Sports in Sint-Pauwels. De nieuwe zaak bouwt verder op de activiteiten die Michel Geerinck jarenlang uitvoerde onder de vlag van MG-Sports. Nieuwe partners Isabelle De Rocker en Luc Rooms stappen samen met enkele medewerkers mee in het project.

     

    360-Sports wil sportbegeleiding een nieuwe dimensie geven door alle belangrijke ondersteunende diensten voor de sporter onder 1 dak te brengen. Zaakvoerster Isabelle De Rocker preciseert: “De expertise van trainers, sportarts, podoloog, sportpedicure, cardioloog en zoveel meer worden in ons centr