.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 ZOMERGROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT 't SCHUURKE !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/11/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN FORM.B 60´

    Deelnemers:

     

    17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

     

    17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

     

    17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

     

    17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN FORM.D AMATEURS & MASTERS 40´

    17-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    11-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/11/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 11/11/2018 GAVERE (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:04:52

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    4 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    5 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    6 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    7 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    8 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    10 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    46 DE WIT EDWIN

    11/11/2018 GAVERE (O) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:45:25

    1 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    2 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    3 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    4 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    5 WYMAN HELEN XYPEX / VERGE SPORT GBR

    6 LECHNER EVA CLIF PRO TEAM ITA

    7 DEL CARMEN ALVARADO CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    8 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    9 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    10 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED 

     

    11/11/2018 GAVERE (O) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 54 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:38:56

    1 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    2 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 RONHAAR PIM CALLANT-DOLTCINI CT NED

    4 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    7 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    9 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

     

    11/11/2018 GAVERE - 1° JAARS (O) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN MEISJES  DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:27:18

    1 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 DARCON MICHELLE WAC TEAM

    3 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

     

    NIEUWELINGEN 1E JAARS  DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:34:18

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 HUISING MENNO WESTLAND WIL VOORUIT NED

    3 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    4 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    5 BOERS MICHAEL WESTLAND WIL VOORUIT NED

    6 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    7 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 KOSTER BJORN WV METEOOR NED

    10 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    15 GOOSSENS KYAN 31 DE MOL SEM

     

    11/11/2018 GAVERE - 2° JAARS (O) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS  DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:32:33

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 KOPECKY MATYAS LRTV SWIFT NED

    4 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    5 DEL GROSSO TIBOR CALLANT-DOLTCINI CT NED

    6 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    8 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    9 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    10 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    31 DE BAERE RUNE 33 CLAESSENS ROBBE 37 VERSCHRAEGEN WOUT

    11-11-2018 om 17:10 geschreven door kenny


    10-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/11/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 10/11/2018 NIEL (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:01:6

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 MEISEN MARCEL STEYLAERTS FIRSTBET GER

    6 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    7 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    9 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    10 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    26 DE WIT EDWIN

     

    10/11/2018 NIEL (A) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:49:9

    1 TURNER BEN GBR

    2 KIELICH TIMO STEYLAERTS - 777

    3 MEIN THOMAS HOPE FACTORY RACING GBR

    4 VAN DER HEIJDEN MAIK ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    5 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    7 ROUILLER LORIS VC ECHALLENS SUI

    8 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    9 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    10 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D

    17 LIESSENS JARNO

     

    10/11/2018 NIEL (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:43:32

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    5 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    7 ANDERSON ELLE MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

    8 WYMAN HELEN XYPEX / VERGE SPORT GBR

    9 NORBERT RIBEROLLE MARION VONDELMOLEN CYCLING TEAM FRA

    10 LECHNER EVA CLIF PRO TEAM ITA

    23 DE BRUYNE MEG

     

    10/11/2018 NIEL (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:38:39

    1 COREMANS DANTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    5 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VAN DER SMISSEN LENNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VAN DER VLEUTEN LUKAS CYCLING VLIJTINGEN NED

    10 VEGARD STOKKE WILLEBRORD WIL VOORUIT NOR

    17 DE VOS WANNES 19 BLEYENBERG JADO

    10-11-2018 om 16:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/11/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 11°Seizoenszege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 6°Seizoenszege bij de Masters A !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1   Nicky David 2018

    Matthias Van de Velde           Nicky David

     

    Zaterdag 10/11/2018 BRAKEL-ELST (O) VELDRIJDEN FORM.B 60´

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:56:12

    1 DEGROOTE JONAS

    2 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    3 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 ALDERWEIRELD ROBIN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 VERHEYEN ONNO RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    8 VAN DE KERCKHOVE NICK TARTELETTO - ISOREX

    9 VAN COMPERNOLLE KENNETH TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

    10 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    15 DE BOCK YONI 26 DE BOCK JELLE

     

    10/11/2018 BRAKEL-ELST (O) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:41:51

    1 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    3 VAN DER VEKEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 DE VOS SANDER VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 STUBBE BREND HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 BRASPENNING JORIS DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 VANLUCHENE MAXIM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 SALOMEZ YDRIS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

     

    DAMES ELITE   DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0

    1 DEROO MIEKE TRUST MTB TEAM VZW

    2 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 BLANCHAERT JO

     

    10/11/2018 BRAKEL-ESLT (O) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN M 1STE JAARS  DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:30:11

    1 VAN DE SOMPEL JORI

    2 LONGUEVILLE NICOLAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DE CLERCQ ROBIN ASFRA RACING TEAM

    5 VANHAECKE ARNO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VAN CLEEMPUTTE KENJI KTC-CYCLING TEAM

    7 THOMAS TIBO WAC TEAM

    8 MOREELS KILIAN KTC-CYCLING TEAM

    9 PERSYN TWAN BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 VAN DEN MEERSSCHE WARRE TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

     

    NIEUWELINGEN M 2DE JAARS  DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:28:20

    1 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    4 KEMPINAIRE THÉO TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5 BROWN JENSON PUSH GBR

    6 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    7 DUYCK DRIES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 COOPMAN LOU C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 BUYSSE RUBEN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 VAN DEN BERG CAS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    NIEUWELINGEN DAMES  DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:35:5

    1 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    10/11/2018 BRAKEL-ELST (O) VELDRIJDEN FORM.D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:48

    1 NICKY DAVID BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    2 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    3 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 BERTRAND JONATHAN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 VAN LEUFFELEN PETER

    7 VAN LAETHEM KEVIN

    8 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VAN DE VELDE VALENTIJN

    10 DESMET ROBBE BIKE ADVICE - ITAF CT

     

    MASTERS B  DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:25

    1 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    5 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    6 PAESHUYSE JEF

    7 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 MICHIELS KARSTEN BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:42:24

    1 LAMMENS MARIO

    2 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    3 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 SMET IVAN

    5 DE WAELE MARNIC

    6 BALLET PETER

    7 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    8 DAVID THEOFIEL

    9 GYSELINCK EDDY ASFRA RACING TEAM

    10 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10-11-2018 om 16:25 geschreven door kenny


    07-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TOUR DU FASO 2018

    Tour du faso 2018 1

    Vrijdag 26/10  Ouagadougou - Manga – Rit 1 - 105 km - 02h10’17

    Deelnemers : 72

    1- SMITS Florian (Ned)

    2- HELLMANN Julian (Dui)

    3- SORGHO Mathias (Bur)

    4- SANOGO Abou

    5- TELLA Arthuce Jodele

    6- BAMOGO Saidou

    7- DAUMONT Paul

    8- STENEKES Steven op 02”

    9- KABRE Daniel

    10- HANDGRAAF Sjors

    16- VAN DE MIEROOP Sam op 30”

    25- DE BOES Timmy

    27- BOUVRY Dieter

    47- CALLEEUW Joeri

    52- SMET Guy

    53- DE GROOTE Arne

    70- ZINSOU Alexandre op 32’24”

    Tour du faso 2018 rit1

     

    Zaterdag 27/10  Manga - Bolgatanga – Rit 2 – 155 km – 03h51’08”

    Deelnemers : 72

    1-Daouda Ouedraogo (BUR)

    2-Hermann Keller (GER)   0:01

    3-Timmy De Boes (BEL)

    4-Bachirou Nikiema (BUR)

    5-Joeri Calleeuw (BEL)

    6-Paul Daumont (BUR)

    7-Mathias Sorgho (BUR)

    8-Jan-Willem Groeneveld (NED)

    9-Yacouba Yameogo (BUR)

    10-Julian Hellmann (GER)-Embrace The World

    12-Sam Van De Mieroop (BEL)

    16-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto - Isorex

    23-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel – Cebon  0:07

    33-Guy Smet (BEL)

     

    Zondag 28/10  Bolgatanga - Po – Rit 3 – 90 km – 01h50’17”

    Deelnemers :  69

    1-Seydou Bamogo (BUR)

    2-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel - Cebon

    3-Joeri Calleeuw (BEL)   0:04

    4-Hermann Keller (GER)   0:26

    5-Sjors Handgraaf (NED)

    6-Hamza Mansouri (ALG)-Sovac - Natura4ever

    7-Julian Hellmann (GER)-Embrace The World

    8-Sam Van De Mieroop (BEL)

    9-Florian Smits (NED)

    10-Abou Sanogo (CIV)

    16-Timmy De Boes (BEL)

    48-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto – Isorex   9:02

    56-Guy Smet (BEL)  9:54

    Tour du Faso 29-10-2018
                  Mathias Sorgho voor Guy Smet, Rick Nobel en Sjors Handgraaf.
     

    Maandag 29/10  Laye - Ouahigouya – Rit 4 – 148 km – 03h32’27”

    Deelnemers : 65

    1-Mathias Sorgho (BUR)

    2-Guy Smet (BEL)

    3-Rick Nobel (NED)-Global

    4-Sjors Handgraaf (NED)

    5-Abdoul Aziz Nikiéma (BUR)   1:37

    6-Matthias Plattner (SUI)

    7-Yannic Stéphane Nanko (CMR)   1:39

    8-Paul Daumont (BUR)

    9-Yacouba Yameogo (BUR)   1:54

    10-Abessolo Clovis Kamzong (CMR)  2:05

    13-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel – Cebon  2:11

    18-Sam Van De Mieroop (BEL)

    24-Joeri Calleeuw (BEL)  2:24

    43-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto – Isorex  17:26

    61-Timmy De Boes (BEL)  51:25

     

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Timmy De Boes 2018 1 Timmy de Boes BF2018

          Timmy De Boes

     

    Dinsdag 30/10  FaYako - Ziniare – Rit 5 – 146 km – 03H36’21”

    Deelnemers : 63

    1-TIMMY DE BOES (BEL)

    2-Hermann Keller (GER)

    3-Steven Stenekes (NED)

    4-Bassirou Konté (CIV)

    5-Bachirou Nikiema (BUR)

    6-Joeri Calleeuw (BEL)

    7-Abou Sanogo (CIV)

    8-Salifou Yarbanga (BUR)

    9-Paul Daumont (BUR)

    10-Rick Nobel (NED)-Global

    20-Sam Van De Mieroop (BEL)

    23-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto - Isorex

    28-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel - Cebon

    47-Guy Smet (BEL) op 12”

     

    Proficiat aan TEAM FLANDERS met de Zege in de Ploegentijdrit !!!


    Tour du faso team 2018 

    Timmy De Boes,Guy Smet, Arne De Groote, Dieter Bouvry,Joeri Calleeuw en Sam Van De Mierop

     

    Woensdag 31/10  Sabou - Koudougou – Rit 6 – Ploegenentijdrit 31 km

    Deelnemers : 62

    1- Team Flanders (Arne De Groote, Timmy De Boes, Dieter Bouvry, Sam Van De Mieroop, Joeri Calleeuw, Guy Smet)-40:19

    2- Embrace The World Cycling (Hermann Keller, Peter Schermann, Matthias Plattner, Julian Hellmann, Dan Craven, Sebastian Beyer)-40:29

    3- Global Cycling Team (Jan-Willem Groeneveld, Thomas Hartog, Steven Stenekes, Sjors Handgraaf, Florian Smits, Rick Nobel)-40:39

    4- Nationaal team van Burkina Faso (Souleymane Kone, Seydou Bamogo, Harouna Ilboudo, Abdoul Aziz Nikiéma, Mathias Sorgho)-40:49

    5- Regionale du Centre (Paul Daumont, Abdoulaye Roamba, Arnaud Guiguemde, Yacouba Yameogo, Boureima Nana, Salifou Yarbanga)-40:59

    6- Regionale De L'Ouest (Daouda Ouedraogo, Abdoulaye Sokondo, Daniel Kabre, Bachirou Nikiema, Aziz Balbone, Noufou Minoungou)-41:09

    7- Nationaal team van Ivoorkust (Amadou Lengani, Souleymane Traore, Bassirou Konté, Abou Sanogo, Karamoko Bamba, Adama Yossi)-41:19

    8- Sovac - Natura4ever (Hamza Mansouri, Ayoub Kerrar, Mohamed Bouzidi, Islam Mansouri)-41:29

    9- Nationaal team van Kameroen (Yannic Stéphane Nanko, Rodrigue Eric Kuere Nounawe, Ghislain Sikandi Dapnet, Arthuce Jodele Tella, Abessolo Clovis Kamzong)-41:39

    10- Nationaal team van Benin (Augustin Acakpo Amoussouvi, Eric Ahouandjinou, Rémi Sowou, Bashiki Abdoul, Emmanuel Sagbo)-41:49

    11- Golden Pedals (Gabriel Tettey, Francis Owusu, Maxwell Doku, Micheal Agbugblah, Solomon Tagoe, Anthony Boafo Boakye Dankwa)-41:49

    12- Nationaal team van Togo (Karim Gnozigue, Jean-Camille Bafai)-41:49

    Tour du faso team 2 2018


    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!


    Timmy De Boes faso 2  Timmy De Boes faso 3

              Timmy De Boes

    Donderdag 01/11  Orodara - Bobo Dioulasso – Rit 7 – 122 km – 03h00’45”

    Deelnemers : 62

    1-TIMMY DE BOES (BEL)

    2-Hermann Keller (GER)

    3-Ayoub Kerrar (ALG)-Sovac - Natura4ever

    4-Abou Sanogo (CIV)

    5-Bachirou Nikiema (BUR)

    6-Julian Hellmann (GER)-Embrace The World

    7-Daouda Ouedraogo (BUR)

    8-Joeri Calleeuw (BEL)

    9-Ghislain Sikandi Dapnet (CMR)

    10-Mathias Sorgho (BUR)

    11-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel - Cebon

    14-Sam Van De Mieroop (BEL)

    42-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto – Isorex  0:10

    51-Guy Smet (BEL)   0:47

    Vrijdag 02/11  Bobo Dioulasso - Boromo  – Rit 8 – 176 km – 04h23’03”

    Deelnemers : 61

    1-Hermann Keller (GER)

    2-Seydou Bamogo (BUR)

    3-Timmy De Boes (BEL)

    4-Sebastian Beyer (GER)-Embrace The World

    5-Salifou Yarbanga (BUR)

    6-Florian Smits (NED)

    7-Bachirou Nikiema (BUR)

    8-Paul Daumont (BUR)

    9-Abou Sanogo (CIV)

    10-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto - Isorex-zt

    11-Joeri Calleeuw (BEL)

    14-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel - Cebon

    21-Sam Van De Mieroop (BEL)

    45-Guy Smet (BEL)   0:10

    Tour du faso rit 9
     

    Zaterdag 03/11  Loumbila - Kaya – Rit 9 – 91 km

    Deelnemers : 58

    1-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto - Isorex

    2-Islam Mansouri (ALG)-Sovac - Natura4ever

    3-Sam Van De Mieroop (BEL)  0:22

    4- Sebastian Beyer (GER) Embrace The World  0:24

    5- Julian Hellmann (GER) Embrace The World 
    6- Rick Nobel (NED) Global 

    7- Abessolo Clovis Kamzong (CMR) 
    8- Dieter Bouvry (BEL) Cibel - Cebon  
    9- Sjors Handgraaf (NED)     
    10- Mathias Sorgho (BUR)              
    50- Joeri Calleeuw (BEL)  3:41

    51- Timmy De Boes (BEL)

    52- Guy Smet (BEL)  3:47


    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Timmy De Boes 2018 1    Tour du faso rit 10

         Timmy De Boes

     

    Zondag 04/11  Zorgho - Ouagadougou – Rit 10 – 127 km – 03h10’48”

    Deelnemers : 57

    1-TIMMY DE BOES (BEL)

    2-Hermann Keller (GER)

    3-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto - Isorex

    4-Florian Smits (NED)

    5-Abessolo Clovis Kamzong (CMR)

    6-Julian Hellmann (GER)-Embrace The World

    7-Sam Van De Mieroop (BEL)

    8-Abdoul Aziz Nikiéma (BUR)

    9-Paul Daumont (BUR)

    10-Bassirou Konté (CIV)

    20-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel - Cebon

    29-Joeri Calleeuw (BEL)

    36-Guy Smet (BEL)

    Tour du Faso eindwinnaar 2018
     

    Zondag 04/11  EINDKLASSEMENT – 28H22’42”

    Deelnemers : 57

    1-Mathias Sorgho (BUR)

    2-Sjors Handgraaf (NED)  0:13

    3-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel – Cebon   1:33

    4-Rick Nobel (NED)-Global  1:40

    5-Julian Hellmann (GER)-Embrace The World  2:01

    6-Sam Van De Mieroop (BEL)  2:26

    7-Paul Daumont (BUR)  2:28

    8-Harouna Ilboudo (BUR)  2:49

    9-Abou Sanogo (CIV)  4:13

    10-Abessolo Clovis Kamzong (CMR)  4:39

    15-Joeri Calleeuw (BEL)  6:32

    20-Guy Smet (BEL)  15:20

    26-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto – Isorex  19:01

    47-Timmy De Boes (BEL)  55:24

    Tour du Faso eindwinnaar 2018 2

    Tour du Faso eindwinnaar 2018 1

    07-11-2018 om 18:51 geschreven door kenny


    04-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/11/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 10°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1 

     Matthias van de Velde

     

    Zondag 04/11/2018 HOFSTADE-ZEMST (VB) VELDRIJDEN FORM.B 60´

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:02:3

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    4  SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    6 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 DE WIT EDWIN RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    10 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    23 STUER KWINTEN

     

    04/11/2018 HOFSTADE-ZEMST (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DAMES ELITE/JUNIORES  DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:37

    1 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 DOBBELAERE JANA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    3 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VERMEIR AURÉLIE BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    6 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 BOONEN VALERIE BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    10 WILLEMS GERTIE

     

    DAMES NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:33:21

    1 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VERZIJL BIBI RWC AHOY NED

    3 KERSTE BRITT RTC BUITENLUST NED

    4 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    8 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    9 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VAN DEN EIJNDEN JONY FCV TALENT BMX TEAM NED

     

    04/11/2018 HOFSTADE-ZEMST (VB) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:42:57

    1 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    3 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN LAER LARS WAC TEAM

    8 HERRYGERS TIEME WAC TEAM

    9 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 COUKHAM JOE SHIPDEN CYCLING CLUB GBR

    24 VAN HAVERE DETLEV

     

    04/11/2018 HOFSTADE-ZEMST (VB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS  DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:8

    1 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DELME MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    6 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 HEYMANS AARON KTC-CYCLING TEAM

    16 DE BAERE RUNE

     

    NIEUWELINGEN 1E JAARS  DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:14

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DE MOYER KENAY TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    8 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    9 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    10 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    12 GOOSSENS KYAN

     

    04/11/2018 HOFSTADE-ZEMST (VB) VELDRIJDEN FORM.D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:43:26

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    2 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 VAN AERT TIJS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 WILLEMS JURGEN MASTA

    5 VAN ROOSBROECK PIETER

    6 ARNOUTS TOM

    7 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

    9 WIELEMANS KEVIN

    10 THIJS DENNIS

     

    MASTERS B  DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:36:50

    1 DAELMANS ARNE

    2 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 NEFFGEN MARTIN CX TEAM DRINKUTH-ABUS-FOCUS MASTERS GER

    4 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 VAN STAEYEN BENNY

    6 CUSTERS TIM

    7 VAN MEER EDGAR RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    8 SOHIER KURT

    9 COX ROBBY

    10 NOOIJ ROLAND ZUID-WEST HOEK NED

     

    MASTERS C  DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:37:39

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    3 VANDERAERDEN JOHAN

    4 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM

    5 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 KOCKAERTS HUBERT

    7 VERELST RUDY

    8 VAN OOSTERWYCK DANIËL

    9 VERTESSEN JOHNNY

    10 HERIJGERS AD NED

    11 VAN HONSTE KRIS

    04-11-2018 om 17:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/11/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN FORM.B - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 60´

    DEELNEMERS: DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:56:40

    1 BEKAERT YENTL TELENET FIDEA LIONS

    2 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    4 DEWULF MAXIM CALLANT-DOLTCINI CT

    5 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    7 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    8 VAN DIJKE TIM ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    9 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DEGROOTE JONAS

    16 DE BOCK YONI 28 DE BOCK JELLE

     

    04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN DAMES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 40´

    DAMES  DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:14

    1 VAN DE PUTTE KIM BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 NOBUS ANJA TRUST MTB TEAM VZW

    3 DE VOS NELE

    4 VERMEERSCH EVA ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 DEROO MIEKE TRUST MTB TEAM VZW

    6 GEOGHEGAN MICHELLE AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM IRL

    7 LAWRENCE ELLA IOT

    8 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 CANTELO AMY HARGROVES RIDLEY MONTEZUMAS GBR

    10 VAN WATERSCHOOT FAMKE KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE NED

     

    MEISJES NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:27

    1 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 FEYS MALAIKA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN JUNIORES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 40´

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:36

    1 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    4 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 VANPARIJS TJORVEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 CLACY BARNEY HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S GBR

    9 DE VOS WANNES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 30´

    NIEUWELINGEN 2°JAARS  DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:1

    1 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    6 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    7 DUYCK DRIES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 CLAESSENS ROBBE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DEPREZ JORIT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

     

    NIEUWELINGEN 1°JAARS  DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:26

    1 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DE MUYNCK VIKTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VAN DE SOMPEL JORI

    4 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VAN DEN MEERSSCHE WARRE TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 VANHAECKE ARNO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DE NYS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 LONGUEVILLE NICOLAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 SCHEIRLYNCK OSCAR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

     

    04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN FORM.D - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:8

    1 LAMMENS LAUDELINO AMA19+

    2 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 TACK SPENCER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VAN LAETHEM KEVIN

    6 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST MASTER A

    7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 DESMET ROBBE BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 VAN HILLE XAVIER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    MASTERS B  DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:29

    1 LAPERE KRIS

    2 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 DOYLE CRISPIN HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S RT GBR

    5 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    6 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    7 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 REID GABRIEL CAN

    9 SCHOONBAERT KRISTOF TRUST MTB TEAM VZW

    10 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

     

    MASTERS C  DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:44:56

    1 LAMMENS MARIO

    2 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    3 HOUWEN JAN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    6 BALLET PETER

    7 GYSELINCK EDDY ASFRA RACING TEAM

    8 DE WAELE MARNIC

    9 DAVID THEOFIEL

    10 COOPMAN IVAN

    04-11-2018 om 17:38 geschreven door kenny


    03-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/11/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN FORM.B 60´

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:02:33

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    4 VANDEBOSCH VICTOR PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 VAN DEN BROECK ARNO VDB CYCLING TEAM

    8 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    9 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:36:46

    1 ZWAENEPOEL TESSA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 VAN DER BURG ESTHER MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES CT NED

    4 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 VAN DER ZWAAN LAURA DRC DE MOL NED

    6 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    7 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    8 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    10 VAN HELVOIRT LISA WV SCHIJNDEL NED

    12 DE BRUYNE MEG

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 7 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:10

    1 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 GEURTS MIJNTJE NED

    7 DARCON MICHELLE WAC TEAM

     

    03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:38:22

    1 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    3 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN LAER LARS WAC TEAM

    5 GROOTJANS JENO WAC TEAM

    6 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 LAURYSSEN RIK WAC TEAM

    8 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    10 COUKHAM JOE GBR

    12 BLEYENBERG JADO

     

    03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN - 1° JAARS DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:2

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 PRINS JARI DE JONGE RENNER NED

    4 PRINCEN MILAN WAC TEAM

    5 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    6 LAENEN SEPPE SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    7 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    8 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    10 EIJNDE VAN DEN DAAN WV SCHIJNDEL NED

    13 GOOSSENS KYAN 22 KEYMOLEN MILAN

     

    NIEUWELINGEN - 2° JAARS DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:49

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED

    3 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    7 KRAMER JESSE TWC DE KEMPEN NED

    8 DE VOS YANICK HET SNELLE WIEL NED

    9 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN FORM.D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:27

    1 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM MASTA

    2 VERMEIREN GIANNI CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD AMA19+

    3 ARNOUTS TOM

    4 BAERT ANDRIES KLEIN-BRABANT MTB RACING TEAM BORNEM

    5 BLANCHY MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

    8 THIJS DENNIS

    9 CASE STEVEN USA

    10 DE SCHUTTER TOM

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:13

    1 SLEECKX DANNY

    2 PAESHUYSE JEF

    3 VAN STAEYEN BENNY

    4 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 NEFFGEN MARTIN CX TEAM DRINKUTH-ABUS-FOCUS MASTERS GER

    6 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 NAESSENS MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 DOYLE CRISPIN HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S RT GBR

    9 NOOIJ ROLAND ZUID-WEST HOEK NED

    10 LAENEN YVAN SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:40:10

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 TECK ERIK

    3 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    4 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VERLOO MARK

    6 VANDERAERDEN JOHAN

    7 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 MIDDLETON PETER ZEPNAT RT GBR

    9 BAERT LUC KLEIN-BRABANT MTB RACING TEAM BORNEM

    10 KOCKAERTS HUBERT

    12 VAN HONSTE KRIS

    03-11-2018 om 21:03 geschreven door kenny


    01-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/11/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Donderdag 01/11/2018 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:02:26

    1 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    6 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 SOETE DAAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    28 DE BOCK YONI 31 DE BOCK JELLE 33 DE WIT EDWIN

     

    01/11/2018 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:50:13

    1 ARENSMAN THYMEN SEG RACING ACADEMY TEN TUSSCHER NED

    2 FINÉ EDDY VELO CLUB VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS FRA

    3 TURNER BEN CORENDON – CIRCUS GBR

    4 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    5 ROUILLER LORIS VC ECHALLENS SUI

    6 DERVEAUX NIELS TARTELETTO - ISOREX

    7 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    8 DEKKER JENS CORENDON-CIRCUS NED

    9 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    10 ROMBOUTS SEPPE CREAFIN - TUV SUD

     

    01/11/2018 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:47:24

    1 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    2 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    3 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    4 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 HOEKE GEERTE WV BREDA NED

    6 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    7 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    8 WYMAN HELEN XYPEX / VERGE SPORT GBR

    9 LECHNER EVA CLIF PRO TEAM ITA

    10 ANDERSON ELLE MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

     

    01/11/2018 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:44:14

    1 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    5 JEZEK TOMAS IVAR CS-AUTHOR TEAM CZE

    6 PIDCOCK JOSEPH OLDFIELD/PAUL MILNES ERT GBR

    7 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 WYLLIE SIMON HALESOWEN A GBR

    9 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 CASTILLE NOÉ CC IGNY PALAISEAU 91 FRA

    21 DE VOS WANNES

    01-11-2018 om 16:33 geschreven door kenny


    28-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 28/10/2018 RUDDERVOORDE (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:00:14

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VAN AERT WOUT CIBEL CEBON OFFROAD TEAM

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    7 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    9 PIDCOCK THOMAS MIKE THIELEMANS GBR

    10 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

     

    28/10/2018 RUDDERVOORDE (W) VELDRIJDEN DAMES UCI 40´

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:42:47

    1 VOS MARIANNE WM3 PRO CYCLING TEAM NED

    2 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    3 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    4 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    5 DEL CARMEN ALVARADO CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    6 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    7 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    8 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    10 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    31 DE BRUYNE MEG

     

    28/10/2018 RUDDERVOORDE (W) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:39:20

    1 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    3 RONHAAR PIM CALLANT-DOLTCINI CT NED

    4 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    5 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    6 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    8 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VERMOOTE JELLE TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    33 DE VOS WANNES

     

    28/10/2018 RUDDERVOORDE (W) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN - 2DE JAARS DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:26:30

    1 KOPECKY MATYAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    2 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 JANSSEN LUCAS CC PAVÉ 76. APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    4 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    5 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    6 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 PONCHON ELIOTE EC SAINT ETIENNE LOIRE FRA

    8 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    10 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

     

    NIEUWELINGEN - 1STE JAARS DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:28:7

    1 RAGILO FRANK ARON KJK EST

    2 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3 DE MOYER KENAY TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    5 TAMM LAURI KJK EST

    6 VAN DE SOMPEL JORI

    7 HOMMES BJÖRN WRV DE PEDDELAARS NED

    8 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 USTUPS TOMS RRS LAT

    10 HUISING MENNO WESTLAND WIL VOORUIT NED

     

    DAMES – NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 6 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:36

    1 BACKSTEDT ZOE BACKSTEDT/HOTCHILLEE GBR

    2 SANDER LAURA LIZETTE CANNIBAL CYCLING CLUB EST

    3 JOHANSSON ALMA SWABOLADIES.NL SWE

    4 MASON ISLA REDDITCH ROAD GBR

    5 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 BUCKLEY LUCY GBR

    28-10-2018 om 17:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 9°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1 

    Matthias Van de Velde


    Zondag 28/10/2018 HERENTHOUT (A) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:56:55

    1 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    6 DE WIT EDWIN RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    7 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 DE VET SANDER WAC TEAM

    9 VAN RILLAER WITSE NANO DEVELOPMENT TEAM

    10 JORDENS JARNO AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    28/10/2018 HERENTHOUT (A) VELDRIJDEN DAMES 40´

    DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:36:52

    1 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    2 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 VERMEERSCH EVA ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 THIJS KATRIEN

    9 KUIJPERS ANOEK TWC PIJNENBURG NED

    10 VAN HOOL LANA ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    DAMES JEUGD DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:29:35

    1 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    5 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 JANSSENS ROSALIE AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    28/10/2018 HERENTHOUT (A) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:7

    1 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    2 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DE RIJCK NANDO IKO-BEOBANK

    4 GROOTJANS JENO WAC TEAM

    5 VAN LAER LARS WAC TEAM

    6 MEEUSEN RUBEN WAC TEAM

    7 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 D´HOLLANDER SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 CEULEMANS MICHIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 MELLAERTS ROBBE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    13 VAN HAVERE DETLEV

     

    28/10/2018 HERENTHOUT (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2DE JAARS DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:33:36

    1 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    3 GEENEN YARNE-ZIAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VAN DER EECKEN SANDER HERMANS CYCLING TEAM

    7 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 VAN DER WILT JORBEN AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 HEYMANS AARON KTC-CYCLING TEAM

    10 STIERS VICTOR WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    13 CLAESSENS ROBBE

     

    NIEUWELINGEN 1 STE JAARS DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:56

    1 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    3 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 PRINCEN MILAN WAC TEAM

    5 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    6 THOMAS TIBO WAC TEAM

    7 JACOBS RUNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 PAUL LOÏS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    10 LAENEN SEPPE SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    18 GOOSSENS KYAN 19 MAEREVOET NILS

     

    28/10/2018 HERENTHOUT (A) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:39:13

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    2 LAMBRECHTS JOERI MASTA

    3 COP KRISTOF

    4 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 PAUWELS DRIES

    6 VAN GINNEKEN GLENN

    7 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 SLUYTS GLENN

    10 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:10

    1 SLEECKX DANNY

    2 PAESHUYSE JEF

    3 VAN STAEYEN BENNY

    4 VETS JELLE

    5 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 VANDERHEYDEN KRISTOF ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 CUSTERS TIM

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:12

    1 TECK ERIK

    2 VERHAEGEN GUIDO

    3 VANDERAERDEN JOHAN

    4 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    5 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 KOCKAERTS HUBERT

    7 DE CNODDER GERT

    8 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 VERELST RUDOLF

    10 VERTESSEN JOHNNY

    14 VAN HONSTE KRIS

    28-10-2018 om 17:05 geschreven door kenny


    27-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 27/10/2018 NEERPELT (LB) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:58:2

    1 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 MEISEN MARCEL STEYLAERTS FIRSTBET GER

    3 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    4 SWEECK DIETHER PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    6 BOROŠ MICHAEL CREAFIN - TUV SUD CZE

    7 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    8 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    9 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    10 BOSMANS WIETSE STEYLAERTS - 777

    24 DE WIT EDWIN

    27/10/2018 NEERPELT (LB) VELDRIJDEN DAMES 40´

    DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:45:35

    1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    2 DEL CARMEN ALVARADO CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    3 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    6 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    7 MÕTTUS MARI-LIIS HAANJA CYCLING CLUB EST

    8 DELHAYE PAULINE QUICK CYCLING TEAM FRA

    9 WITLOX LIZZY TWC TEMPO NED

    10 WADSWORTH EMILY TP RACING GBR

     

    27/10/2018 NEERPELT (LB) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:41:39

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    4 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    5 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    7 MEULEMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    8 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    9 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    15 BLEYENBERG JADO

     

    27/10/2018 NEERPELT (LB) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    1E JAARS NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:30:42

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 RAGILO FRANK ARON KALEVI JALGRATTAKOOL EST

    3 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 TAMM LAURI KJK EST

    5 LAENEN SEPPE SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    6 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 SCHINS JESPER TWC MAASLANDSTER NED

    8 DE MOYER KENAY TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 USTUPS TOMS CANNIBAL TEAM LAT

    10 PRINCEN MILAN WAC TEAM

     

    2E JAARS NIEUWELIGEN DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:29:18

    1 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    2 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    4 DELME MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 PONCHON ELIOTE EC SAINT ETIENNE LOIRE FRA

    8 GEENTJENS BREND WAC TEAM

    9 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 7 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:39

    1 BACKSTEDT JANE ZOE BACKSTEDT/HOTCHILLEE GBR

    2 SANDER LAURA LIZETTE CANNIBAL CYCLING CLUB EST

    3 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 JOHANSSON ALMA MOLNDALS CYKELKLUBB SWE

    5 MASON ISLA REDDITCH ROAD GBR

    6 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 BUCKLEY LUCY CYCLE DERBY CC GBR

    27-10-2018 om 17:29 geschreven door kenny


    21-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 21/10/2018 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:54:47

    1 KIELICH TIMO STEYLAERTS – 777 U23

    2 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO – ISOREX EL.ZC

    3 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VAN ROY MATTHIAS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 SMETS GERT STEYLAERTS - 777                                 

    7 SIEMONS JULIAN AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 MEIN THOMAS HOPE FACTORY RACING GBR

    10 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

     

    21/10/2018 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) VELDRIJDEN DAMES 40´

    DAMES DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:39:41

    1 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 KUIJPER ELODIE CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT NED

    3 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VERHOEVEN SUZANNE EUROTARGET BIANCHI VITASANA

    6 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    7 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 KACZMARCZYK BRENDA KZLWC HEYLEN

    9 BOONEN VALERIE BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    10 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

     

    DAMES U17 DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:10

    1 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 SANDER LAURA LIZETTE CANNIBAL CYCLING CLUB EST

    7 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 DELCOMMUNE JULINE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    21/10/2018 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:41

    1 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    5 NOYENS JARNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    7 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 DE RIJCK NANDO IKO-BEOBANK

    9 VAN LAER LARS WAC TEAM

    10 NEFFGEN TIM CX TEAM DRINKUTH-ABUS-FOCUS GER

     

    21/10/2018 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 1E JAARS DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:29:0

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 RAGILO FRANK ARON KJK EST

    3 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 JACOBS RUNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    8 LAMOT NÉO SER´VELO TEAM

    9 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 TAMM LAURI KJK EST

     

    NIEUWELINGEN 2E JAARS DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:29:0

    1 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    3 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    6 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 GEENTJENS BREND WAC TEAM

    10 JAENEN JELLE OMC MTB CLUB - OPOETEREN

     

    21/10/2018 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:42:43

    1 LAMBRECHTS JOERI MASTA

    2 COP KRISTOF AMA19+

    3 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE – ALPHAMOTORHOMES

    4 VAN AERT TIJS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 SLUYTS GLENN

    6 TORMANS SIEBE

    7 WILLEMS JURGEN

    8 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

    10 LIEVENS SIEBE

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:35:28

    1 DAELMANS ARNE

    2 PAESHUYSE JEF

    3 SLEECKX DANNY

    4 TIELENS JIMMY ALULIM-OPTIMUS VASTGOED CYCLING TEAM

    5 VAN STAEYEN BENNY

    6 NEFFGEN MARTIN CX TEAM DRINKUTH-ABUS-FOCUS MASTERS GER

    7 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VETS JELLE

    9 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 VANDERHEYDEN KRISTOF ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:10

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2  TECK ERIK

    3 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    4 VERLOO MARK MARK VERLOO

    5 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 VANDERAERDEN JOHAN

    7 DE CNODDER GERT

    8 KOCKAERTS HUBERT

    9 RUDY VERECHT

    10 PANIS ANDRÉ ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    15 VAN HONSTE KRIS

    21-10-2018 om 18:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 21/10/2018 ROESELARE (W) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:00:57

    1 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT

    2 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    3 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    4 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 TEIRLINCK JENS VAN EYCK SPORT

    7 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT

    8 VANDENHEEDE BRECHT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 CLAUWAERT MAARTEN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 QUARTIER JONAS CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    16 STUER KWINTEN

     

    21/10/2018 ROESELARE (W) VELDRIJDEN DAMES 40´

    DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:20

    1 WADSWORTH MADDIE GBR

    2 FLYNN ANNA EDINBURGH ROAD CLUB GBR

    3 NELSON JOSIE GBR

    4 MICHELS LAURE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VERMEERSCH EVA ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 NOBUS ANJA TRUST MTB TEAM VZW

    7 ALLART OCEANE VELO SPRINT BOUCHAIN FRA

    8 VAN WATERSCHOOT FAMKE KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE NED

    9 GEOGHEGAN MICHELLE AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM IRL

    10 SCOTT KATIE HARGROVES RIDLEY MONTEZUMA´S RT GBR

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 1 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:29

    1 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    21/10/2018 ROESELARE (W) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:39:2

    1 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    4 YOUNG JENSON OLDFIELD/ PAUL MILNES E GBR

    5 HOWSON OLIVER PH-MAS/PAUL MILNES/ OLDFIELD ERT GBR

    6 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 BARNES DANIEL LICHFIELD CCC GBR

    8 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 SALOMEZ YDRIS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 WYLLIE SIMON HALESOWEN GBR

    17 DE VOS WANNES 23 VAN HAVERE DETLEV

     

    21/10/2018 ROESELARE (W) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2DE JAARS DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:4

    1 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DUYCK DRIES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    5 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    6 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    7 ROTTEY VICTOR TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 DEPREZ JORIT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 ROGGE JARNO KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 COOPMAN LOU C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

     

    1ST JAARS NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:35:5

    1 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 KOCKELMANN MATHIEU CCI DIFFERDANGE LUX

    3 DE MUYNCK VIKTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    5 VANHAECKE ARNO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VAN DEN MEERSSCHE WARRE TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 DE SMET MATTEO BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 SCHEIRLYNCK OSCAR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

     

    21/10/2018 ROESELARE (W) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:26

    1 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT AMA19+

    2 LAMMENS LAUDELINO

    3 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 VERBERCKMOES ARNO MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 TACK SPENCER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 VAN LAETHEM KEVIN

    8 DOMÍNGUEZ LOPEZ JUAN DIEGO CTDB MASTA

    9 DESMET ROBBE BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:41

    1 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    2 LAPERE KRIS

    3 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    5 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 REID GABRIEL CAN

    10 SCHOONBAERT KRISTOF TRUST MTB TEAM VZW

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:42:46

    1 LAMMENS MARIO

    2 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    4 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 WILLE RUDI

    6 HOLLOWAY KEVIN GS VECCHI GBR

    7 RAES PATRICK

    8 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    9 BALLET PETER

    10 DE WAELE MARNIC

    21-10-2018 om 17:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZONDAG 04/11/2018 START WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZONDAG MET VERTREKPUNT TE BEVEREN START VANAF ZONDAG 04 NOVEMBER !!!


    OOK OP FEESTDAGEN WORDT ER GEREDEN !!
    SAMENKOMST RONDPUNT KASTEELDREEF EN VERTREK OM 09H30 !!!

     

    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt het nieuwe viaduct te Moerbeke om zo via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 75 km)
    Vanaf Zondag 06 Januari 2019 de grote wintertour vanaf 09H00. (+/- 90 km)

    21-10-2018 om 17:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 03/11/2018 START WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZATERDAG MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS START VANAF ZATERDAG 03 NOVEMBER.

    SAMENKOMST PARKING HET WIJNHUIS EN VERTREK OM 09H30 !!!

     


    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt het nieuwe viaduct te Moerbeke om zo terug via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 83 km)
    Vanaf 05 Januari 2019 de grote wintertour vanaf 09H00. (+/- 95 km)

    21-10-2018 om 17:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 03/11/2018 START WINTERTOER MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    VANAF 03/11/2018 START DE WINTERTOER VOOR DE GROEPSTRAINING MACHUIT EN RIJDEN ZIJ TERUG NAAR WAASMUNSTER (+/- 60 KM) EN DAT TOT EIND FEBRUARI !!!

    VERTREK OM 09H30 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    DE TRAININGEN GAAN DOOR OP ZATERDAG, ZONDAG, DINSDAG EN DONDERDAG !!!

    21-10-2018 om 17:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF WOENSDAG 31/10/2018 START WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN !!!


    WINTERGROEPSTRAINING WOENSDAG OM 14H00 MET VERTREKPUNT 'T SCHUURKE TE BEVEREN !!!
     
    Sinaai.jpg Rondpunt Moerbeke.jpg
    NET ALS VORIG SEIZOEN STARTEN WE WOENSDAG
    31/10/2018 MET DE WINTERTRAININGSRIT DOORHEEN
    'T SOETE WAESLAND, AFSTAND +/- 75 KM !!!

    21-10-2018 om 17:15 geschreven door kenny


    20-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 20/10/2018 BOOM (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:56:50

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    4 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    5 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    7 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    9 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    40 DE WIT EDWIN

     

    20/10/2018 BOOM (A) VELDRIJDEN DAMES UCI 40´

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:44:16

    1 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    2 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    3 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    4 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    5 DEL CARMEN ALVARADO CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    6 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 HOEKE GEERTE WV BREDA NED

    8 ANDERSON ELLE MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

    9 LECHNER EVA CLIF PRO TEAM ITA

    10 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

     

    20/10/2018 BOOM (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:41:4

    1 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    2 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 MEULEMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    9 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    18 BLEYENBERG JADO

     

    20/10/2018 BOOM (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 1° JAARS - DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:29:27

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3 RAGILO FRANK ARON KJK EST

    4 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    5 DE MOYER KENAY TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    8 HOMMES BJÖRN WRV DE PEDDELAARS NED

    9 VAN DE SOMPEL JORI

    10 BOERS MICHAEL WESTLAND WIL VOORUIT NED

    18 GOOSSENS KYAN 24 MAEREVOET NILS

     

    MEISJES NIEUWELINGEN 1° JAARS - DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:26

    1 SANDER LAURA LIZETTE CANNIBAL CYCLING CLUB EST

    2 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    3 DARCON MICHELLE WAC TEAM

     

    NIEUWELINGEN 2° JAARS - DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:27:48

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    3 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 ANCHAIN PAUL ES ARQUES FRA

    5 DELME MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    8 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    9 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    21 VERSCHRAEGEN WOUT 26 DE BAERE RUNE

    20-10-2018 om 16:38 geschreven door kenny


    18-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 18/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 8°Seizoenszege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 5°Seizoenszege bij de Masters A !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1  Nicky David 2018

     Matthias Van de Velde           Nicky David

     

    Donderdag 18/10/2018 ARDOOIE (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:56:32

    1 VAN AERT WOUT CIBEL

    2 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 MERLIER TIM CRELAN - CHARLES

    7 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    8 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    9 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    10 AERTS THIJS TELENET FIDEA LIONS

    32 DE BOCK YONI 33 DE BOCK JELLE

     

    18/10/2018 ARDOOIE (W) VELDRIJDEN DAMES UCI 40´

    DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:44:49

    1 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 COMPTON KATHERINE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES USA

    4 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    5 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    6 HOEKE GEERTE WV BREDA NED

    7 ANDERSON ELLE MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

    8 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 KAY ANNA STOREY RACING TEAM GBR

    10 DELHAYE PAULINE QUICK MTB RACING TEAM FRA

    15 NOBUS ANJA 22 DE BRUYNE MEG

     

    18/10/2018 ARDOOIE (W) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:50

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    2 NICKY DAVID BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    3 VAN DE VELDE VALENTIJN

    4 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VAN LAETHEM KEVIN

    7 VANWESENBEECK ARVID

    8 VERMEIREN GIANNI CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    9 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:34

    1 LAPERE KRIS

    2 PAESHUYSE JEF

    3 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 VETS JELLE

    5 BOGAERT NICO

    6 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    7 RAATS EDWIN TWC NOORD-LIMBURG NED

    8 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    10 DEWITTE WIM

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:39:18

    1 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM

    2 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    4 LAMMENS MARIO

    5 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 WILLE RUDI

    7 BALLET PETER

    8 COSTELLO TIM SOLENT PITATES GBR

    9 HOLLOWAY KEVIN GS VECCHI GBR

    10 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    18-10-2018 om 21:51 geschreven door kenny


    17-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 17/10/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Luc Apers en Sven Cools vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 25 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Nog steeds mooi nazomerweer bij 20°C en een tegenwind die deze keer goed meeviel, dus alle ingrediënten aanwezig voor de midweek duurtraining. Vandaag genoeg sterke kopmannen aanwezig om een kopbeurt te doen en zo het tempo strak en egaal te houden. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,5 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Chris Van De Vijver , Peter Heymans , Walter Meseure , Dirk Cleys , Ramazan Bûrgü , Luc Goossens , Jan Vlegels , Kris Cornelis , Walter Verhelst , Jurgen Maes , William Despeels , Michiel Despeels , Serge Meyvis , Luc Apers , Marc De Smedt , Annemie Van Nespen , Sven Cools , Jurgen De Witte , Dirk Heyrman , Franky De Witte , Jenno Adriaenssens , renner Van Moer , ? en Kenny Janssens.

    17-10-2018 om 19:12 geschreven door kenny


    16-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 16/10/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 16/10/2018 SLUITINGSPRIJS PUTTE-KAPELLEN (A) MEN ELITE – km

    DEELNEMERS: 122 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 3:25:50 / AFSTAND: 0KM

    1 VAN DER HOORN TACO ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    2 HAVIK PIOTR BEAT CYCLING CLUB NED

    3 BOL CEES SEG RACING ACADEMY NED

    4 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    5 DE PESTEL SANDER LOTTO SOUDAL

    6 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    7 STOCKMAN MICHIEL TARTELETTO - ISOREX

    8 MARCHAND GIANNI CIBEL-CEBON

    9 HOFLAND MORENO LOTTO SOUDAL NED

    10 MENTEN MILAN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    18 BOUVRY DIETER 21 STEVENS TIMOTHY 25 DRUYTS GERRY 26 REYNAERTS WIM 37 VAN MOER BRENT 39 RAYMACKERS CEDRIC 47 COENEN DENNIS 56 VAN STAEYEN MICHAËL 67 REYNAERTS JAN 86 DE BOES TIMMY

     

    16/10/2018 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) ELITE Z.C./U23 - 101 km

    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:08:34 / AFSTAND: 107.9KM

    1 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    2 SWEERING HARRY WEST-FRISIA NED

    3 BEYENS YOERI SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    4 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    6 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 MERTENS ROBIN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    16 VAN DAMME BART 18 SINOY FABIO

     

    16/10/2018 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) AMATEURS + MASTERS

    AMATEURS DEELNEMERS: 8 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:30:40 / AFSTAND: 64.5KM

    1 HUYGEN TIJS

    2 COOMAN GIANNI

    3 BUNKENS KRIS SPORT EN MOEDIG GENK

    4 GALICIA WANNES

    5 DIELTJENS GERT SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    6 COOMAN MAURO

    7 MANGELSCHOTS THOMAS

    8 PEPINSTER SÉBASTIEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    MASTERS A DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:30:40 / AFSTAND: 64.5KM

    1 BLANCHY MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 BELLEN WESLEY SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    3 VERBRUGGEN PEPIJN

    4 DE WYNGAERT FILIP

    5 DE COCK BART

    6 CRAENEN RICK TWC DE KEMPEN NED

    7 RYS SAM

    8 JANSSEN NICK

    9 JANSSENS STEVEN 4 BIKES MTB TEAM

    10 SARENS SVEN

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:31:12 / AFSTAND: 64.5KM

    1 PAUWELS VITAL

    2 DELISSE PHILIPPE ALLEZ DENAIN FRA

    3 MEERSCHAERT KRIS

    4 VERSCHUEREN IVAN

    5 WILMET FRÉDÉRIC ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 HEREMANS GERT

    7 VANGOETHEMD SVENNE EC WALSHOUTEM

    8 DENIER RONNY EC WALSHOUTEM

    9 BUDO NICO CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 VERHOFSTADT PETER TEAM ESPIRA ROC-SPORTS

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:31:12 / AFSTAND: 64.3KM

    1 VAN UFFEL WIM

    2 COOMAN JERRY

    3 KEIM LUC ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 WUYTS HANS STAGECO CYCLING TEAM

    5 VAN DEN PLAS KURT

    6 VAN LOY EDDY EC WALSHOUTEM

    7 CORTOOS JAN

    16-10-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    15-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOUR DU FASO 2018
    Tour du faso 2018

    Bron: JK

    15-10-2018 om 18:54 geschreven door kenny


    14-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/10/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 14/10/2018 BELGIEK (W) ELITE Z.C./U23 - 108 km

    DEELNEMERS: 80 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:30:0 / AFSTAND: 108KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 MARIT ARNE LOTTO SOUDAL

    3 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    4 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    5 CLAEYS TIMOTHY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 DEPREZ TUUR VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 DE PLUS JASPER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VAN DAMME BART VETRAPO CYCLING TEAM

     

    14/10/2018 BOOM (A) ELITE Z.C./U23 - 100 km

    DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 2:18:0 / AFSTAND: 100KM

    1 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    2 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    6 VAN TRICHT STAN VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 PANIS MAXIM NANO DEVELOPMENT TEAM

    8 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    40 DAS JEROEN 43 DE BLOCK NICK

     

    14/10/2018 ALKEN (LB) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 99 km

    DEELNEMERS: 59 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:16:33 / AFSTAND: 99KM

    1 MERCKX NIELS WSC HAND IN HAND BAAL

    2 ELEN SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 SYDLIK BENJAMIN TEMPO HOPPENBROUWERS VELDHOVEN GER

    4 COHNEN STEFAN TEAM STARBIKEWEAR NED

    5 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    6 CLE BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    7 ERREN PIM WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    8 HUYGEN TIJS

    9 GERITS VINCE STAGECO CYCLING TEAM

    10 VAN DER SANDEN MATHIAS SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

     

    14/10/2018 ALKEN (LB) NIEUWELINGEN - 52 km

    DEELNEMERS: 68 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 1:16:42 / AFSTAND: 52KM

    1 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DE JAEGER ARTHUR WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 DAS JITSE SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG

    6 VANHAMOND JORRIT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 PEETERS SAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 DE GRAEF NOAH CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 FEYTONS MILAN SPORT EN MOEDIG GENK

     

    14/10/2018 LENDELEDE (W) NIEUWELINGEN 63,7 km

    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:30:49 / AFSTAND: 63.7KM

    1 SEGAERT ALEC MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 MARTENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VERSTEGEN KENNETH CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 POWELL HARRISON LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

    7 VANDEVANNET SIMON CT SOENENS-BOOOM

    8 REMMERIE WOUT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VAN KERCKHOVE QUINTEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    11 SZKANDERA THOMAS 52 OBRENO ARTHUR

    14-10-2018 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 7°Seizoenszege bij de Amateurs!!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 4°Seizoenszege bij de Masters A !!!


     Matthias Van de Velde 2018 1  Nicky David 2018

    Matthias Van de Velde          Nicky David  


    Zondag 14/10/2018 ZINGEM (O) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:59:13

    1 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    2 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 ALDERWEIRELD ROBIN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    5 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 HENNAUX LOIC TEAM OFF ROAD COLNAGO

    7 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 VANDENHEEDE BRECHT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 KAISE JULIEN DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO

    16 DE BOCK JELLE 21 STUER KWINTEN

     

    14/10/2018 ZINGEM (O) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:41:30

    1 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    3 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 VANLUCHENE MAXIM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VERMEIREN YENTHE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 SALOMEZ YDRIS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 LAVERGE MAXIM VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    DAMES ELITE DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:47:12 / AFSTAND: 0KM

    1 VERMEIR AURÉLIE BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 VAN DE PUTTE KIM BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 DEROO MIEKE TRUST MTB TEAM VZW

     

    14/10/2018 ZINGEM (O) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:34:56

    1 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW (2°jaars)

    2 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 OOSTERLINCK JOES CALLANT-DOLTCINI CT

    5 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    6 ROTTEY VICTOR TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 DUYCK DRIES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT (1°jaars)

    9 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 LAMOT NÉO SER´VELO TEAM

     

    14/10/2018 ZINGEM (O) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTES A DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:41:40

    1 NICKY DAVID BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    2 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    3 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 LAMMENS LAUDELINO

    6 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VAN DE VELDE VALENTIJN

    9 VERMEIREN GIANNI CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    10 VAN LAETHEM KEVIN

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:43:4

    1 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    2 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 FIEVEZ BENOÎT ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 SNOECK MARNIK

    9 VERGUCHT RUDY

    10 DUMONT JURGEN BIKE ADVICE - ITAF CT

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:43:25

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 LAMMENS MARIO

    3 RAES PATRICK

    4 HOUWEN JAN BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    6 WILLE RUDI

    7 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    8 BALLET PETER

    9 HOLLOWAY KEVIN GS VECCHI GBR

    10 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    13 DAVID THEO 14 VAN CLAPDORP LUC

    14-10-2018 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/10/2018

    waod_3.jpg

    Zondag 14 Oktober 2018 LOCHRISTI-KAPELLEKEN (9080)

     

    Cat.A - 72 km – 42 deelnemers

    1-Cooman Mauro (Oordegem)

    2-De Potter Kjell

    3-Cooman Gianni

    4-Peelman Stijn

    5-Raf Erik

    6-Sonneville Jarno

    7-Roeygens Pieterjan

    8-Rogiers Joris

    9-Vermeeren Paul

    10-Cammeyne Steffen

    11-Van Coppenolle Lars-12-Bobelijn Patrick-13-Nevejans Kenny-14-Verwee Nico-15-Van Gaveren Gunther-16-Callebaut Kevin-17-Coppens Carrera-18-Deschuytter Casper-19-Vossaert Mathias-20-Van Santen Tristan-21-Vandenbulcke Bruno-22-De Leeuw Jelle-23-Laforte Mike-24-Hosselaer Jan-25-Degryse Levi-26-Maes Ronah-27-De Duytsche Luc-28-Delheye Henri-29-Van Osselaer Tom-30-Verleyen Dirk-31-Bekaert Tim-32-Poppe  Stef-33-Cooman Jerry-34-Demeter Renaat-35-Maes Vincent-36-Dhondt Gunther-37-De Laender Steven-38-Vandekerckhove Jules-39-Daems Jens-40-Goossens Sam-41-Timmermans Davy-42-Bauwens Felix

     

    Cat.B - 66 km – 42 deelnemers

    1-Pauwels Vital (Lommel)

    2-De Rechter Gunter

    3-Keim Luc

    4-Smet Guy

    5-Verbeken Kurt

    6-De Vlieger Sven

    7-Ververken Gerdy

    8-Verschelden Steven

    9-Van Rijckeghem Steven

    10-Denier Ronny

    11-Heyndrickx Wim-12-Bollen Erwin-13-Havermans Ruud-14-Lampaert Philip-15-Kestemont Pascal-16-Reniers Kristof-17-Driessen Edwin-18-Wilmet Frederic-19-Meerschaert Kris-20-Van Mol Bart-21-Roobroeck Dirk-22-Van Den Broecke Mario-23-Baert Giovanni-24-de Koning Michel-25-Bracke Rudy-26-onleesbaar nummer-27-De Wannemaeker Filip-28-De Waele Kris-29-Van Buggenhout Jurgen-30-Smet Luc-31-Van Impe Jurgen-32-Hebbrecht Geert-33-Verlez Pascal

     

    Cat.C - 55 km – 47 deelnemers

    1-De Backer Danny (Liedekerke) +55 jaar

    2-Durant Martin +60 jaar

    3-Hoornaert Glenn

    4-Van Renterghem Patrick

    5-Harms Ko

    6-Thomas Rudy

    7-Meyvis Serge

    8-Vrancken Luc

    9-Suys Frank

    10-Bath Mick

    11-Van Linden Hugo-12-Mathys Dirk-13-Hugelier Jürgen-14-De Coninck Danny-15-Willems Noël-16-Verbeke Johan-17-Zierzchiewski Zdzislaw-18-Erauw Luc-19-Gort Ronald-20-Krols Jef-21-Watteny Patrick-22-Nevejans Idesbald-23-D'Hondt Erwin-24-Rouzé Erik-25-Deuss Leon-26-Hunninck Paul-27-Depouille Eric-28-Heyman Peter-29-Vaneberg Mike-30-Vandebuerie Mario-31-Dewulf Xavier-32-Vanopstal Eddy-33-Bolle Henk-34-Bracke Wim-35-Berwart Rudy-36-Dupont Guido-37-Lacquet Philippe-38-Van Peteghem Patrick-39-Cornette Freddy-40-Vandenbroeck Alain-41-Cauwelier Bruno -42-Jacobs Patrick-43-De Ben Mark-44-Van Lierde Hans-45-Reubens Hendrick-46-Delagrange Bart-47-de Waal Wim

     

    Cat.D - 50 km – 29 deelnemers

    1-Vanpoucke Rik (Knokke Heist) +65 jaar

    2-Snels Luc +70 jaar

    3-Donaldson Andrew

    4-Mertens René

    5-Vandermeulen Jos

    6-van Loon Dick

    7-Remory Pierre

    8-Moens Louis

    9-Casteleyn Ghislain

    10-Cocquyt Luc

    11-Deneef Jozef-12-Tummeleer Dirck-13-Wauters Jean-Pierre-14-Luyten Felix-15-Lugowski Leon-16-Coppers François-17-Pauwels Marcel-18-Vyvey Julien-19-De Vuyst Eddy-20-Van De Wiele Richard-21-De Roos Willy-22-Demiddel Ronny-23-Keith Lambourne-24-D'Hont Joseph-25-Van Holen Johny-26-Mous Willy-27-Robijns Robert-28-Hermans Luc-29-Vandenheuvel Gilbert

    14-10-2018 om 20:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE LOKEREN VAN ZATERDAG 13/10/2018

    FOTO'S VELDRIJDEN TE LOKEREN VAN ZATERDAG 13/10/2018     


    Zaterdag 13/10/2018 LOKEREN (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:01:58

    1 SOETE DAAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    6 VAN AERT WOUT

    7 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    8 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    9 AERTS THIJS TELENET FIDEA LIONS

    10 BAESTAENS VINCENT VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    21 DE WIT EDWIN 24 DE BOCK YONI 26 DE BOCK JELLE

    3W3A7245

                                                  Podium te Lokeren met winnaar Daan Soete, Laurens Sweeck en Toon Aerts.

    3W3A7241
     
                                              Podium te Lokeren met winnaar Daan Soete, Laurens Sweeck en Toon Aerts.

    3W3A7235

                                                                                   Aankomst van winnaar Daan Soete.

    13/10/2018 LOKEREN (O) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 0:49:48

    1 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 BELLENS JARNO PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 ROUILLER LORIS VC ECHALLENS SUI

    4 DERVEAUX NIELS TARTELETTO - ISOREX

    5 VANDEPUTTE NIELS IKO-BEOBANK

    6 VLIEGEN PIETER-JAN STEYLAERTS - 777

    7 TURNER BEN GBR

    8 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    9 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT

    10 KIELICH TIMO STEYLAERTS - 777

    11 LIESSENS JARNO 32 STUER KWINTEN

    3W3A6617

                                                 Podium U23 met winnaar Toon Vandebosch, Jarno Bellens en Loris Rouiller.


    3W3A6573

                                                                              Aankomst van winnaar Toon Vandebosch.
     

    13/10/2018 LOKEREN (O) VELDRIJDEN DAMES UCI 40´

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:47:50

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    5 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    7 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    9 KAY ANNA STOREY RACING TEAM GBR

    10 NORBERT RIBEROLLE MARION VONDELMOLEN CYCLING TEAM FRA

    18 NOBUS ANJA 29 DE BRUYNE MEG

    3W3A6874

                                            Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Laura Verdonschot en Loes Sels.

    3W3A6872


                                         Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Laura Verdonschot en Loes Sels.

    3W3A6857

                                                                                Aankomst van winnares Sanne Cant.
     

    13/10/2018 LOKEREN (O) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:43:51

    1 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 MEULEMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    4 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VERMOOTE JELLE TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 TULETT BEN BEELINE BICYCLES RT GBR

    9 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    10 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    24 DE VOS WANNES 30 VAN HAVERE DETLEV

     

    13/10/2018 LOKEREN (O) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:39

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE – ALPHAMOTORHOMES (2°jaars)

    2 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    3 DELME MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    5 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    10 DE MOYER KENAY TEAM MAHIEU - KONA – VANDERMEEREN (1°jaars)

    18 CLAESSENS ROBBE 23 GOOSSENS KYAN 25 DE BAERE RUNE 30 MAEREVOET NILS

    3W3A6689

    3W3A6645






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-10-2018 om 13:16 geschreven door kenny


    13-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 13/10/2018 LOKEREN (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:01:58

    1 SOETE DAAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    6 VAN AERT WOUT

    7 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    8 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    9 AERTS THIJS TELENET FIDEA LIONS

    10 BAESTAENS VINCENT VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    21 DE WIT EDWIN 24 DE BOCK YONI 26 DE BOCK JELLE

     

    13/10/2018 LOKEREN (O) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 0:49:48

    1 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 BELLENS JARNO PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 ROUILLER LORIS VC ECHALLENS SUI

    4 DERVEAUX NIELS TARTELETTO - ISOREX

    5 VANDEPUTTE NIELS IKO-BEOBANK

    6 VLIEGEN PIETER-JAN STEYLAERTS - 777

    7 TURNER BEN GBR

    8 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    9 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT

    10 KIELICH TIMO STEYLAERTS - 777

    11 LIESSENS JARNO 32 STUER KWINTEN

     

    13/10/2018 LOKEREN (O) VELDRIJDEN DAMES UCI 40´

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:47:50

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    5 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    7 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    9 KAY ANNA STOREY RACING TEAM GBR

    10 NORBERT RIBEROLLE MARION VONDELMOLEN CYCLING TEAM FRA

    18 NOBUS ANJA 29 DE BRUYNE MEG

     

    13/10/2018 LOKEREN (O) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:43:51

    1 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 MEULEMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    4 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VERMOOTE JELLE TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 TULETT BEN BEELINE BICYCLES RT GBR

    9 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    10 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    24 DE VOS WANNES 30 VAN HAVERE DETLEV

     

    13/10/2018 LOKEREN (O) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:39

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE – ALPHAMOTORHOMES (2°jaars)

    2 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    3 DELME MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    5 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    10 DE MOYER KENAY TEAM MAHIEU - KONA – VANDERMEEREN (1°jaars)

    18 CLAESSENS ROBBE 23 GOOSSENS KYAN 25 DE BAERE RUNE 30 MAEREVOET NILS

    13-10-2018 om 16:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/10/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ANNICK VAN LEUVEN met haar Zege bij de Dames !!!


    Annick Van Leuven 2018 

      Annick Van Leuven

     

    Zaterdag 13 Oktober 2018 LOTENHULLE (9880)

     

    Cat.A - 68 km – 31 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Coppens Carrera

    3-Dauw Jasper

    4-De Potter Kjell

    5-De Duytsche Luc

    6-Degryse Levi

    7-De Wispelaere Arno

    8-Vandekerckhove Enzo

    9-Dhondt Gunter

    10-Cooman Mauro

    11-Taelman Thibaut-12-Van Sante Tristan-13-Sonneville Jarno-14-Holvoet Mattijs-15-Decabooter Jens-16-Nevejans Kenny-17-Verwee Nico-18-Bekaert Tim-19-De Leeuw Jelle-20-Vanaudenaerde Jarne-21-Logghe Laurens-22-Lampaert Bram-23-Quirynen Jasper-24-Himpe Cedric-25-Debackere Pieter-Jan-26-Van Meirhaeghe Karel-27-Debaere Giovanni-28-Opsomer Enzo-29-Taveirne Anthony-30-Maertens Sam-31-Vossaert Matthias

     

    Cat.B - 59,5 km – 42 deelnemers

    1 Pauwels Vital (Lommel)
    2 Lampaert Philip 
    3 Bobelijn Patrick 
    4 Verbeken Kurt 
    5 Ververken Gerdy 
    6 Braet Wim 
    7 Havermans Ruud 
    8 Van Eyck Tom 
    9 Devulder Annick 
    10 Diet Wim 
    11 Holding Ashley 12 Lefever Nico 13 Heyman Kurt 14 Van Hautekerke Glenn 15 Roose Geert 16 Van Steirteghem Filip 17 Van Rijckeghem Steven 18 De Wannemaeker Filip 19 Roobroeck Dirk 20 Luyssen Geoffrey 21 Van Buggenhout Jurgen 22 Smet Luc 23 Van Drom Giovanni 24 Bastiaen Fabian 25 Stragier Johan 26 Devulder Dario 27 Savat Fabien 28 Bertier Rudy 29 Lecluyse Denis 30 Vanderbeke Koen 31 Declercq Marnix 32 Calluy Tom 33 De Waele Kris 34 Reniers Kristof 35 Denier Ronny 36 Cooman Jerry 37 Edwards Jason 38 Smet Gert 39 van Lijsdonk Henk 40 Francois Eddy 41 Cael Wouter 42 De Troch Kristof

     

    Cat.C - 45,9 km – 43 deelnemers

    1 Deloof Jean-Pierre (Meulebeke) 55+
    2 Durant Martin (Wevelgem) 60+
    3 Hoornaert Glenn 
    4 Suys Frank 
    5 Corneillie Gino 
    6 Van Renterghem Patrick 
    7 Wauters Denis 
    8 Zwierzchiewski Mitch 
    9 Verbeke Johan 
    10 De Coninck Danny 
    11 Rouze Erik 12 Watteny Patrick 13 Decaestecker Patrick 14 De Poorter Luc 15 Erauw Luc 16 Willems Noël 17 Goolaerts Dirk 18 Van Duyse Peter 19 de Waal Wim 20 De Lannoy Didier 21 Van De Velde Rudy 22 D'Hondt Erwin 23 Vanoverberghe Siegfried 24 Hugelier Jürgen 25 Heymans Peter 26 De Baets Johan 27 Goolaerts Ronny 28 Nevejans Idesbald 29 Dewulf Xavier 30 Lacquet Philippe 31 Bracke Wim 32 Bolle Henk 33 Vaneberg Mike 34 Sarazijn Frans 35 Van Den Broeck Alain 36 Dupont Guido 37 Van Lierde Hans 38 Maes Jos 39 Dierickx Luc 40 Cauwelier Bruno 41 De Praetere Fritz 42 Van Der Perre Frank 43 Bath Mick

     

    Cat.D - 42,5 km – 27 deelnemers

    1 Remory Pierre (Ressegem) 65+
    2 Mertens René 
    3 Luyten Felix 
    4 Vanpoucke Rik 
    5 Deneef Jozef 
    6 Vandermeulen Jos 
    7 ANNICK VAN LEUVEN (DAME) (Schoten) Dames 
    8 Lugowski Leon (Luik) 70+
    9 Van Holen Johny 
    10 Casteleyn Ghislain 
    11 De Vuyst Eddy 12 Wauters Jean-Pierre 13 Burggraeve Noël 14 Vyvey Julien 15 Cocquyt Luc 16 Corthier Wily 17 Moens Louis 18 Pauwels Marcel 19 De Roos Willy 20 Hoste Peggy (DAME) 21 Lambourne Keith 22 Demiddel Ronny 23 Mous Willy 24 Van De Wiele Richard 25 Vandenheuvel Gilbert 26 De Leersnyder Florent 27 Donaldson Andrew

    13-10-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 13/10/2018 LICHTAART (A) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    Deelnemers: 33 / Opgevers: 5 / Tijd: 0:56:58

    1 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX

    2 VAN DIJKE Koen TWC HET SNELLE WIEL NED

    3 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 LEMMENS Sander ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    8 SHRIVER Matthew UMI

    9 PEERS Nick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 SIEBENS Gianni YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    13/10/2018 LICHTAART (A) VELDRIJDEN DAMES 40´

    Dames Elite & JEUGD - deelnemers: 35 / Opgevers: 5 / Tijd: 0:38:38

    1 VAN DEN BRANDE Mirthe PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 SCHEVENELS Lies´l VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DE SMEDT Febe AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 COPPENS Nette AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 GEURTS Mijntje NED

    8 DELCOMMUNE Juline CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 BAELE Lotte KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 MAES Shana VONDELMOLEN CYCLING TEAm (Nieuweling)

     

    13/10/2018 LICHTAART (A) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:45:44

    1 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    3 VAN LAER LARS WAC TEAM

    4 NOYENS JARNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 MEEUSEN RUBEN WAC TEAM

    6 CEULEMANS MICHIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 GROOTJANS JENO WAC TEAM

    8 VAN DER SMISSEN LENNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 WAUTERS SEPPE WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    10 MELLAERTS ROBBE YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    13/10/2018 LICHTAART (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    Deelnemers: 63 / Opgevers: 6 / Tijd: 0:37:1

    1 WILLEMS Senne MILWAUKEE – ALPHAMOTORHOMES (2°jaars)

    2 BLOMMEN Brent MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DOCKX Aaron IKO-BEOBANK (1°jaars)

    4 WUYTS Yannick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 VAN LIEROP Danny TWC HET SNELLE WIEL NED

    6 CEUSTERS Rune DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 VAN DEN BROECK Lars WAC TEAM

    8 CEULEMANS Niels CALLANT-DOLTCINI CT

    9 SOONTJENS Arthur AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VERSTRAELEN Wannes AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    13/10/2018 LICHTAART (A) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:38:40

    1 VAN GINNEKEN GLENN MASTA

    2 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY AMA19+

    4 LAMBRECHTS JOERI

    5 WILLEMS JURGEN

    6 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

    7 BERTRAND JONATHAN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 THIJS DENNIS

    10 MATTIUZZI ANDY ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    12 VAN DIEREN CHRISTOPHE

     

    MASTERS B deelnemers: 19 / Opgevers: 1 / Tijd: 0:37:3

    1 DAELMANS Arne

    2 PAESHUYSE Jef

    3 SLEECKX Danny

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 DE KORT Tom

    6 SMITS Kris

    7 VETS Jelle

    8 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 JANSSENS Simon AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    MASTERS C deelnemers: 28 / Opgevers: 0 / Tijd: 0:38:58

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 TECK Erik

    4 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 VANDERAERDEN Johan

    6 ABÉ Peter

    7 WOJCIECHOWSKI Dariusz NIEZRZESZONY POL

    8 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 HOLLOWAY Kevin GS VECCHI GBR

    10 KOCKAERTS Hubert

    13-10-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/10/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 13/10/2018 DE KUSTPIJL HEIST (W) UCI MEN ELITE - 184,7 km

    Deelnemers: 49 / Opgevers: 15 / Tijd: 4:26:31 / afstand: 184km

    1 STEVENS Timothy CIBEL - CEBON

    2 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL

    3 COENEN Dennis CIBEL - CEBON

    4 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    5 FLET Axel ESEG DOUAI FRA

    6 MARCHAND Gianni CIBEL - CEBON

    7 DIELEMAN Michiel CIBEL - CEBON

    8 BOUCHER David TARTELETTO - ISOREX

    9 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL

    10 LAMB Ross T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON GBR

    26 APERS Ruben

     

    13/10/2018 LOMMEL KOLONIE (LB) ELITE Z.C./U23 - 106 km

    Deelnemers: 54 / Opgevers: 18 / Tijd: 2:22:30 / afstand: 106km

    1 COHNEN Stefan TEAM STARBIKEWEAR NED

    2 COOLEN Yves HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 FRANKEN Marc UNITED C.T.

    4 PEELAERS Jeff HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 DRUYTS Gerry PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 GERITS Vince STAGECO CYCLING TEAM

    9 SNYERS Jari NANO DEVELOPMENT TEAM

    10 DELCROIX Gert

     

    13/10/2018 REKKEM (W) ELITE Z.C./U23 - 113 km

    Deelnemers: 93 / Opgevers: 19 / Tijd: 2:33:39 / afstand: 113.05km

    1 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE

    2 DESMECHT David GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 ANECA Ciske TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 LELEU Antoine DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    6 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    7 CONSTANT Kenny MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    9 VALENTIN Richard ST GERMAIN FRA

    10 VAN RENTERGHEM Bram BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING

    25 RELAES Jacob 33 VAN DAMME Bart 46 VAN GOETHEM Kevin 58 WIELFAERT Kristof

     

    13/10/2018 ALKEN (LB) JUNIORES – km

    Deelnemers: 86 / Opgevers: 10 / Tijd: 2:02:17

    1 MICHIELSEN Manuel DE JONGE RENNER NED

    2 JACOBS Owen SPORT EN MOEDIG GENK

    3 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 BOMBOI Davide ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 COVELIERS Seppe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 BURGMANS Rick TWC DE KEMPEN NED

    7 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 TUSCANO Alessandro SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 DELCOMMUNE Martin CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 VERKOEYEN Michiel ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    33 DE BEER Wannes 67 THYS Joren

     

    13/10/2018 LOMMEL KOLONIE (LB) NIEUWELINGEN - 56 km

    Deelnemers: 54 / Opgevers: 3 / Tijd: 1:22:34 / afstand: 56km

    1 DE GRAEF Noah CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 SIMONS Rob SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 CLAES Sam ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 HULSMANS Senne SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 VERBEECK Dag WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 VAN HOUT Luca ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VAN ROY Tristan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VERHEYEN Nils WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    40 COLMAN Lars

     

    13/10/2018 SINT-DENIJS (W) NIEUWELINGEN - 62,4 km

    Deelnemers: 65 / Opgevers: 2 / Tijd: 1:32:5 / afstand: 62.4km

    1 DEBRUYNE Ramses ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    3 MAAS Marijn RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    4 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 LAMBRECHT Michiel ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 COENEN Thomas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 VERRIEST Noah JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 DEBRUYNE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS

    10 REMMERIE Wout VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    20 VAN KERCKHOVE Quinten

    13-10-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    10-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZELE VAN WOENSDAG 10/10/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZELE VAN WOENSDAG 10/10/2018     


    Woensdag 10/10/2018 OOST-VLAAMSE SLUITINGSPRIJS ZELE (O) MEN ELITE - 154 km

    DEELNEMERS: 98 / OPGEVERS: 45 / TIJD: 3:20:10 / AFSTAND: 154KM

    1 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    2 RIESEBEEK OSCAR ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    3 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 VAN BAKEL ROBBIE METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL NED

    5 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    6 DE WITTE MATHIAS VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    7 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    8 CANT JELLE TARTELETTO - ISOREX

    9 COBBAERT ROBBY CIBEL-CEBON

    10 COLMAN ALEX LOTTO SOUDAL

    14 MARCHAND GIANNI 16 VAN MOER BRENT 17 DIELEMAN MICHIEL 19 DE PESTEL SANDER 22 DE BOCK STIJN 23 STEVENS TIMOTHY 25 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 30 CAETHOVEN KENNETH 47 DE PAEPE JOHANNES 48 RUYTERS BRECHT 50 DE BOCK STEF 51 VAN DRIESSCHE KJELL 52 SINOY FABIO

    3W3A6215

    Podium te Zele met winnaar Joeri Stallaert, Oscar Riesebeek en Glenn Debruyne. Mee op het podium Greg Van Avermaet en Stijn De Bock.

    3W3A6159

                                            Aankomst van winnaar Joeri Stallaert voor Oscar Riesebeek en Glenn Debruyne.

    3W3A6166

    De aankomst voor de 4de plaats met Robbie Van Brakel voor Dries De Bondt, Mathias De Witte, Ceriel Desal, Jelle Cant, Robby Cobbaert en Alex Colman.


    3W3A5618

                                                                    Start van de Elite z.c. & U23 te Zele met 98 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-10-2018 om 20:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 10/10/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 10/10/2018 OOST-VLAAMSE SLUITINGSPRIJS ZELE (O) MEN ELITE - 154 km

    DEELNEMERS: 98 / OPGEVERS: 45 / TIJD: 3:20:10 / AFSTAND: 154KM

    1 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    2 RIESEBEEK OSCAR ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    3 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 VAN BAKEL ROBBIE METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL NED

    5 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    6 DE WITTE MATHIAS VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    7 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    8 CANT JELLE TARTELETTO - ISOREX

    9 COBBAERT ROBBY CIBEL-CEBON

    10 COLMAN ALEX LOTTO SOUDAL

    14 MARCHAND GIANNI 16 VAN MOER BRENT 17 DIELEMAN MICHIEL 19 DE PESTEL SANDER 22 DE BOCK STIJN 23 STEVENS TIMOTHY 25 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 30 CAETHOVEN KENNETH 47 DE PAEPE JOHANNES 48 RUYTERS BRECHT 50 DE BOCK STEF 51 VAN DRIESSCHE KJELL 52 SINOY FABIO

     

    10/10/2018 AALTER-LOTENHULLE (O) ELITE Z.C./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 2:30:17 / AFSTAND: 109KM

    1 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    4 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    5 FLET AXEL ESEG DOUAI FRA

    6 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 OTTENBROS JOURY WV WEST FRISIA NED

    8 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 VAN DER ZWET BRAM WV WEST FRISIA NED

    10 LELEU ANTOINE DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    13 VAN DAMME BART 27 VAN GUYSE JARNO 30 WIELFAERT KRISTOF

    10-10-2018 om 19:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 10/10/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Leo Mares en Joris De Jonghe vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 36 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Mooi nazomerweer bij 23°C en een tegewind van 11 km/h, dus alle ingrediënten aanwezig voor de midweek duurtraining. Vandaag genoeg sterke kopmannen aanwezig om een kopbeurt te doen en zo het tempo strak en egaal te houden. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,1 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Joris De Jonghe , Leo Mares , Chris Van De Vijver , Peter Heymans , Dirk Trogh , Alain Verbeke , Alex Goossens , Walter Meseure , Dirk Cleys , Ramazan Bûrgü , Luc Goossens , Guy Smet , Timmy De Boes , Glenn Van Hautekerke , Steven Van Houte , Gerben Van Houte , Jan Vlegels ,  Mister X , Kris Cornelis , Fons Van Raemdonck , Walter Verhelst , Bert De Coster , Peter Neels , Romain Vercauteren , Bart Gillis , Adrien Maes , William Despeels , Michiel Despeels , Serge Meyvis , Giovanni Van Drom , Yannick Mertens , David Vanhaverbeke, Sven Cools , ?? en Kenny Janssens.

    10-10-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    08-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 08/10/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Maandag 08/10/2018 HERFSTCRITERIUM OOSTROZEBEKE (W) MEN ELITE - 100 km

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:25:0 / AFSTAND: 100KM

    1 LAMPAERT YVES QUICK - STEP FLOORS

    2 SEYNAEVE LANDER ROUBAIX LILLE METROPOLE

    3 VAN LERBERGHE BERT COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    4 DEBUSSCHERE JENS LOTTO - SOUDAL

    5 STEELS STIJN VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    6 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 MEURISSE XANDRO WANTY-GROUPE GOBERT

    8 DUPONT TIMOTHY WANTY-GROUPE GOBERT

    9 VAN KEIRSBULCK GUILLAUME WANTY-GROUPE GOBERT

    10 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    14 BOUVRY DIETER 16 MARCHAND GIANNI 26 DIELEMAN MICHIEL

     

    08/10/2018 DEINZE (O) ELITE Z.C./U23 - 111 km

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:31:19 / AFSTAND: 111KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    4 D´HEYGERE GIL VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    6 COOMAN GIANNI

    7 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    8 VAN DE MIEROOP SAM WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 VAN COPPERNOLLE FRANCESCO VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    14 VAN DAMME BART 20 DHOLLANDER KRISTOF

     

    08/10/2018 KUURNE (W) ELITE Z.C./U23 – 67 km

    DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:29:53 / AFSTAND: 67KM

    1 LEGLEY MATTHIAS SOVAC - NATURA4EVER

    2 SROKA ROBERT WIELERTEAM DECOCK USA

    3 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 TOUQUET JOREN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    7 BAEKELAND CEDRIC WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 WINDELS DAMION TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    10 TOORTELBOOM FREDERIK KVC NOORDZEEMEEUW

    08-10-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    07-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/10/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 07/10/2018 LICHTERVELDE (W) ELITE Z.C./U23 - 115,5 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:38:42 / AFSTAND: 115.5KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    5 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    6 LELEU ANTOINE DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    7 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VANDENBUSSCHE JARI PRORACE CYCLING TEAM

    9 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VANNESTE EVERT VIND! CYCLING PROJECT

    20 VAN DAMME BART

     

    07/10/2018 RUMST (A) ELITE Z.C./U23 – 118 km

    DEELNEMERS: 112 / OPGEVERS: 35 / TIJD: 2:43:33 / AFSTAND: 118KM

    1 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    2 SNYERS JARI NANO DEVELOPMENT TEAM

    3 WOLFFENBUTTEL NILS WTC DE AMSTEL NED

    4 COOLEN YVES HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    6 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    8 RAEYMAEKERS MATTIAS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    10 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    29 COPPENS CARRERA 49 MARIN GLENN

     

    07/10/2018 ANZEGEM - INGOOIGEM (W) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:00:21 / AFSTAND: 84KM

    1 MICHIELSEN MANUEL DE JONGE RENNER NED

    2 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VANDEPITTE NATHAN INTEGRALE BYCYCLE CLUB ISLE JOURDAIN FRA

    4 KERREMANS BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VANDENABEELE HENRI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 HOUTEKIER JUSTIN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DENS TUUR DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

     

    07/10/2018 KNESSELARE (O) JUNIORES - 85 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:02:7 / AFSTAND: 85KM

    1 DAHLSLETT HANS MAGNUS GLÅMDAL SK NOR

    2 PIETERS BJARNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VERKOEYEN MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 HALVORSEN TOBIAS KRISTIANSANDE NOR

    6 PERRY TOBY THANET ROAD CLUB GBR

    7 GLOAG THOMAS VELO CLUB DE LONDRES GBR

    8 SVENNEVIK ERLING HORN GLAMDAL SK MYSENLAN SPIE DOUTERLONGE CT NOR

    9 VAN DE WYNKELE LORENZ ISOREX CYCLING TEAM

    10 HOHMANN LARS DE JONGE RENNER NED

    21 GALLE STAF 31 PERMENTIER EMANO 35 ROOSE MATTEO

     

    07/10/2018 AFFLIGEM CLASSIC (VB) NIEUWELINGEN TOPCOMPETITIE - 76 km

    DEELNEMERS: 112 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 1:49:7 / AFSTAND: 76KM

    1 DE LIE ARNAUD CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 DEWEIRDT SIEBE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VAN RILLAERT DAYAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 DE GRAEF NOAH CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 DE CRUYENAERE STAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    8 VAN LOOVEREN THIJS WAC TEAM

    9 SEGERS RYAN WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 SIMONS ROB SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    28 VAN HOOF MANU 43 THORÉ RUNE 45 VAN KERCKHOVE QUINTEN 85 VAN BUYNDER THIBAUD

      

    07/10/2018 AALTER-LOTENHULLE (O) NIEUWELINGEN - 58 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 1:27:43 / AFSTAND: 58KM

    1 VAN BELLE LOE LRTV SWIFT NED

    2 BENJAMINSEN FREDRIK IL.STJERDALS – BLINK NOR

    3 DE KOK MATHIJS WV DE JONGE RENNER NED

    4 VANACKER EMIEL TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 MAAS MARIJN RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    7 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 MARTOCCHIA ALESSANDRO SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    10 DE MEESTER MILAN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    27 BLOMMAERT SANDER 36 COLMAN LARS 40 MAES ALEC 51 BLOMMAERT LARS 54 SPITTAEL JENNE

    07-10-2018 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 07/10/2018 RONSE-KLUISBERGEN (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:01:6

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    3 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    5 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    6 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    7 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    9 BOROŠ MICHAEL CREAFIN - TUV SUD CZE

    10 MEISEN MARCEL STEYLAERTS FIRSTBET GER

     

    07/10/2018 RONSE-KLUISBERGEN (O) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:51:2

    1 DEKKER JENS CORENDON-CIRCUS NED

    2 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    3 BEKAERT YENTL TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER HEIJDEN MAIK ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    5 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    7 AGTERBERG KYLE G.W.C. DE ADELAAR NED

    8 DEBEIR ARNO MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 GEYSELS XANDER WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 ROMBOUTS SEPPE CREAFIN - TUV SUD

     

    07/10/2018 RONSE-KLUISBERGEN (O) VELDRIJDEN DAMES UCI 40´

    DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:44:3

    1 VOS MARIANNE WM3 PRO CYCLING TEAM NED

    2 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    3 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    4 DEL CARMEN ALVARADO CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    5 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    7 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    8 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    9 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    10 DE BOER SOPHIE BREEPARK NED

     

    07/10/2018 RONSE-KLUISBERGEN (O) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:39:50

    1 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 RONHAAR PIM CALLANT-DOLTCINI CT NED

    3 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    5 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    6 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    8 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

     

    07/10/2018 RONSE-KLUISBERGEN (O) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:28:20

    1 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA (2°jaars)

    2 KOPECKY MATYAS BELO CLUB: BALEN BC NED

    3 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DEL GROSSO TIBOR CALLANT-DOLTCINI CT NED

    5 DELME MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    7 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT (1°jaars)

    8 LAATSCH BEN GREGOR LAATSCH GER

    9 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    20 CLAESSENS ROBBE 21 DE BAERE RUNE

    07-10-2018 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 6°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1
    Matthias Van de Velde


    Zondag 07/10/2018 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) VELDRIJDEN FORM. B – P.K. 60´

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 0:59:49

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 VAN ROY MATTHIAS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 GOOSEN WOUTER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 HENNAUX LOIC TEAM OFF ROAD COLNAGO

    7 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 DE WIT EDWIN RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    10 TEIRLINCK JENS VAN EYCK SPORT

     

    07/10/2018 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) VELDRIJDEN DAMES – P.K. 40´

    DAMES ELITE & JUNIORS DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:52

    1 VERHOEVEN SUZANNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 VERMEIR AURÉLIE BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 DOBBELAERE JANA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    7 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 BOONEN VALERIE BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    9 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    10 VAN EYNDE FIEN KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 6 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:7

    1 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 JANSSENS ROSALIE AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    07/10/2018 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES – P.K. 40´

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:38:49

    1 MALEZSEWSKI LUKAS SCOTT-MTBCOACH MTB RACING TEAM

    2 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    4 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 JANSE STEF WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VAN DER VEKEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    10 LAURYSSEN RIK WAC TEAM

     

    07/10/2018 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN – P.K. 30´

    NIEUWELINGEN 1E JAARS DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:29:31

    1 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    2 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    5 PRINCEN MILAN WAC TEAM

    6 PAUL LOÏS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 GOELEN DRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 NULENS YARNE WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 VAN CALSTER JASPER CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    10 RUTTEN ROONEY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    NIEUWELINGEN 2E JAARS DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:28:26

    1 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED

    3 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    4 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 VAN DEN BROECK LARS VDB CYCLING TEAM

    6 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 HEYMANS AARON KTC-CYCLING TEAM

    9 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 GEENEN YARNE-ZIAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    07/10/2018 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS – P.K. 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:45

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    2 VAN GINNEKEN GLENN MASTA

    3 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 WILLEMS JURGEN

    5 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

    7 JOOS ARTHUR

    8 WIELEMANS KEVIN

    9 VAN LEUFFELEN PETER

    10 BERTRAND JONATHAN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:40:7

    1 DAELMANS ARNE

    2 PAESHUYSE JEF

    3 SLEECKX DANNY

    4 VETS JELLE

    5 VANDERHEYDEN KRISTOF ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 DELCROIX TOM

    9 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:41:12

    1 TECK ERIK

    2 VERHAEGEN GUIDO

    3 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    4 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM

    5 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 KOCKAERTS HUBERT

    8 ABÉ PETER

    9 VERTESSEN JOHNNY

    10 SWINNEN RENÉ ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    07-10-2018 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 07/10/2018 MOERKERKE (W) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:56:32

    1 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    2 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    3 DE SMET THIBAUT TARTELETTO - ISOREX

    4 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    7 DEGROOTE JONAS

    8 VAN DE KERCKHOVE NICK TARTELETTO - ISOREX

    9 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 PEMEN DOLF MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    12 DE BOCK YONI 19 STUER KWINTEN 20 DE BOCK JELLE

     

    07/10/2018 MOERKERKE (W) VELDRIJDEN DAMES 40´

    DAMES DEELNEMERS: 9 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:52

    1 VERMEERSCH EVA ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 ALLART OCEANE VELO SPRINT BOUCHAIN FRA

    3 DEROO MIEKE TRUST MTB TEAM VZW

    4 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 PENNYNCK CHARLOTTE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 DE WULF YASMINE

    7 BLANCHAERT JO

    8 VAN HULLE CINDY

    9 HARINCK TIGER-LIL KVC NOORDZEEMEEUW

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 2 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:50

    1 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 COUTTEAU AXANA KVC NOORDZEEMEEUW

     

    07/10/2018 MOERKERKE (W) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:50

    1 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    4 VANLUCHENE MAXIM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DHOOGE ROMEO DMC- CYCLING TEAM VZW

    8 LAVERGE MAXIM VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    15 VAN HAVERE DETLEV

     

    07/10/2018 MOERKERKE (W) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:29:27

    1 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DUYCK DRIES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 ROTTEY VICTOR TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    8 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9 VANSTEENKISTE VICO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN NIEUWENHUYSE WARRE TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

     

    NIEUWELINGEN 1E JAARS DEELNEMERS: 9 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:21

    1 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DE SMET MATTEO BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 PERSYN TWAN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DE CLERCQ ROBIN ASFRA RACING TEAM

    6 INGELS ALEANDRO KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 NEYT MAXIM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 GOOSSENS KYAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 LENAERS MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    07/10/2018 MOERKERKE (W) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS – MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:44

    1 LAMMENS LAUDELINO AMA19+

    2 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 VAN HILLE XAVIER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM MASTA