.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    24-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 24/07/2013
    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg

    Onder leiding van Benny Vercauteren en Joris De Jonghe vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't Schuurke te Beveren 21 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Vandaag een zeer geslaagde duurtraining met wisselende kopmannen, het tempo was egaal en werd zeer goed onderhouden. De afstand bedroeg 96 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 37,5 km/h.


    Reden mee vandaag : Joris De Jonghe, Benny Vercauteren, Erik Vermeulen, Walter Meseure, Koen Maris, Kurt Van Raemdonck, Michiel Apers, Eugénè Bosman, Cornelis Van Der Haeven, Dimitri Cleys, Diego Bonne, Adrien Maes, Dr.Frank De Winter, Michel Van Osselaer, Rudi Serverius, Saskia Van Overmeire, Rudy Thysman, Benny Lyssens,  ? ? en Kenny Janssens.

    24-07-2013 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 23/07/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN VAN DE VELDE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Van de Velde Koen KOP 2013.JPG
    Dinsdag 23 Juli - CLINGHE (Ned)
    Catg.A - 37 dln

    1.KOEN VAN DE VELDE (Stekene)

    2.Jacques Schuit

    3.Johnny van der Klooster

    4.Sammy Bogaert

    5.Dimitri Mulder

    6.Klaas Stynen

    7.Jarno Verhofstadt

    8.Jan Trenson

    9.Maarten Burm

    10.Wim Rombaut

    23.Lieven Soens

    25.Pieter Covents

    34.Gertjan Boeykens

    23-7-2013-clinge (ned) 368.jpg
    Het podium met winnaar Koen Van de Velde, Jacques Schuit en Johnny van der Klooster.
    23-7-2013-clinge (ned) 383.jpg
                                   Koen Van de Velde met zijn gezin.
    23-7-2013-clinge (ned) 377.jpg
                            Een woordje uitleg van Koen aan speaker Gerry.
    23-7-2013-clinge (ned) 327.jpg
                           Aankomst van Koen Van de Velde in de Clinghe.
    23-7-2013-clinge (ned) 123.jpg
    De kopgroep met Koen Van de Velde, Sammy Bogaert, Jacques Schuit en Johnny van der Klooster.
    23-7-2013-clinge (ned) 001.jpg
                                       De start van de Catg.A in de Clinghe.
    23-7-2013-clinge (ned) 074.jpg
                                    Koen Van de Velde voert het commando.
    23-7-2013-clinge (ned) 078.jpg
                                          Lieven Soens uit St.Niklaas.
    23-7-2013-clinge (ned) 081.jpg
                                        Pieter Covents uit Stekene.
    23-7-2013-clinge (ned) 187.jpg
    23-7-2013-clinge (ned) 098.jpg
                                       Jarno Verhofstadt uit Oudegem.




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-07-2013 om 20:25 geschreven door kenny


    23-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 23/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 23/07/2013 ROESELARE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 110 km

    Aantal deelnemers:

    DOVY-NATOURCRITERUIM

    1.KITTEL Marcel-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    2.TRENTIN Matteo-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    3.GREIPEL André-LOTTO BELISOL-

    4.PORTE Richie-SKY PROCYCLING-

    5.BOECKMANS Kris-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    6.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    7.LAMPAERT Yves-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    8.DE BACKER Bert-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    9.CAPPELLE Andy-ACCENT.JOBS-WANTY-

    10.VERRAES Benjamin-ACCENT.JOBS-WANTY-

    11.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

     

    TIJDRIT DOVY-NATOURCRITERUIM

    1.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    3.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.VERRAES Benjamin-ACCENT.JOBS-WANTY-

    5.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    6.LAMPAERT Yves-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    7.DEMEULENAERE Sebastien-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    9.VANDOUSSELAERE Sven-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.BOUCHER David-FDJ-

     

    23/07/2013 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    2.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    4.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    6.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.MC DONALD Ewen-NFTO-

    8.BENEKE Calvin-MTN CLUB 100 SANDTON-

    9.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    10.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    30.D`HOLLANDER Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

     

    23/07/2013 WESTKAPELLE (KNOKKE - HEIST) (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.BOGAERT Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.BRACKE Thomas-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    5.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.DESMET Jani-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    7.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    9.DAUW Jasper-CYCLING TEAM LUTHO-

    10.SLABINCK Indiana-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    11.NYS Mattias-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    29.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    45.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

     

    23/07/2013 STRIJPEN-ZOTTEGEM (O) - Dames Elite - 93 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VUYST Sofie-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    2.VEKEMANS Anisha-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    3.VAN GLABEKE Shana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.DEMEY Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.DE CROOCK Stephanie-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    6.THOMAS Claire-TEAM GSD GESTION-

    7.BUYSSE Anja-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    9.EHIER Desiree-RMV CHAM HAGENDORN-

    10.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    30.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    23/07/2013 Test Tijdrit - Juniores
    Aantal deelnemers:

     

    23/07/2013 ROESELARE (W) - Nieuwelingen - 40 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.BONNE Bert-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.BISSCHOP Ruben-CT FORCE VZW-

    4.MC SHANE Ian-RED ZONE CYCLING-

    5.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.PIETERS Justin-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    9.BAILLIEU Donovan-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.DEROO Lennart-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    23/07/2013 Test Tijdrit - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    23-07-2013 om 23:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 22/07/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 22/07/2013                                          
    22-7-2013-maandag sinaai 892.jpg 
                                       Winnaar Stijn Verbeke te Sinaai.                                     
    22-7-2013-maandag sinaai 899.jpg
                            De winnaar met de bloemen en zijn supporters.
    22-7-2013-maandag sinaai 911.jpg
        Stijn Verbeke mag een woordje uitleg geven aan speaker Ivan Elegeert.
    22-7-2013-maandag sinaai 853.jpg
                                   De aankomst van winnaar Stijn Verbeke.
    22-7-2013-maandag sinaai 857.jpg
                                        De aankomst van de 2de Jurgen Guns.
    22-7-2013-maandag sinaai 816.jpg
                Stijn Verbeke en Jurgen Guns zijn weggeraakt uit de kopgroep.
    22-7-2013-maandag sinaai 755.jpg
       Guy Smet reed een gat van 1 min dicht en sloot aan bij de kopgroep van 4.
    22-7-2013-maandag sinaai 418.jpg                      
                           De kopgroep van 4 op die moment in de wedstrijd.
    22-7-2013-maandag sinaai 299.jpg
    De kopgroep met Jurgen Guns, Stijn Verbeke, Glenn De Ridder en Willem De Greyt.
    22-7-2013-maandag sinaai 272.jpg
                                Stijn Verbeke en Glenn De Ridder.

    22/07/2013 SINAAI - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.STIJN VERBEKE uit Sinaai-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.GUNS Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.VAN ZUMMEREN Stef-LOTTO BELISOL U23-

    5.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    11.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    12.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    13.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    14.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    16.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    18.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    22.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    25.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    26.VERHOFSTADT Peter-ISOREX CYCLING TEAM-

    27.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    32.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    22-7-2013-maandag sinaai 003.jpg
                                             Voor de start te Sinaai.
    22-7-2013-maandag sinaai 080.jpg  22-7-2013-maandag sinaai 019.jpg
          Stef De Bock (broer van Stijn) uit Zele.                                                   Stijn De Bock voert het commando.
    22-7-2013-maandag sinaai 091.jpg 
                                            Stijn Verbeke en Jonas De Boey.
    22-7-2013-maandag sinaai 139.jpg 
                             Guy Smet in de aanval met Tim Vercauteren.
    22-7-2013-maandag sinaai 551.jpg   
                                    Robby De Roos en Tim Vercauteren.
    22-7-2013-maandag sinaai 623.jpg
                                             Robby De Roos en Stijn Gidé.                                                         
    22-7-2013-maandag sinaai 667.jpg
                                   Peter Verhofstadt en Tim Vercauteren.
    22-7-2013-maandag sinaai 671.jpg
                           Nick De Block uit Wolvertem en Tom Hermans.


         
      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-07-2013 om 19:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/07/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FILIP VAN GOETHEM met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

     Filip Van Goethem KOP 2013.JPG

       Filip Van Goethem

    Zondag 21 Juli – VRASENE (9120)

    Catg.A – 45 dln – Open kampioenschap van Belgïe

    1.Gianni Cooman (Oordegem)

    2.Renaat Demeter (Lochristi)

    3.Kris Bolsens (Kruibeke)

    4.Peter Neels (Kruibeke)

    5.Sammy Bogaert (Kalmthout)

    6.Mario Van Den Broecke

    7.Steven Goossens (St.Niklaas)

    8.Steven Heirman (Hamme)

    9.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    10.Dennis Nevejans

    11.Gert Smet (Kruibeke)

    14.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    17.Vincent Maes (St.Gillis)

    18.Michael Van De Casteele (Bazel)

    23.Jerry Cooman

    24.Alex Goossens (Vrasene)

    26.Filip Weemaes (Verrebroek)

    30.Tom Verhulst (Beveren)

    31.Lieven Soens (St.Niklaas)

    32.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    34.Peter De Maere (Waasmunster)

    36.Geert Smet (St.Niklaas)

    38.Nicolaï Gosselin (Waasmunster)

    39.Kris Van Severen (St.Niklaas)

    40.Gino Van Broeck (Temse)

    21-7-2013-vrasene 721.jpg
    Podium BK Catg.A met winnaar Gianni Cooman, Renaat Demeter en Kris Bolsens.
    21-7-2013-vrasene 738.jpg  21-7-2013-vrasene 741.jpg
                 Winnaar Gianni Cooman.                                            Gianni Cooman en vader Jerry Cooman en de dames.
    21-7-2013-vrasene 639.jpg
                                Aankomst van winnaar Gianni Cooman.
    21-7-2013-vrasene 258.jpg
                                    Start van het BK in de Catg.A
    21-7-2013-vrasene 578.jpg
                                  Sammy Bogaert en Steven Heirman.
    21-7-2013-vrasene 470.jpg
                              Gert Smet, Steven Heirman en Peter Neels.
    21-7-2013-vrasene 290.jpg
             Peter De Maere, Peter Neels, Kevin Van Raemdonck en Geert Smet.

    Toeristen – 50 dln

    1.FILIP VAN GOETHEM (Nieuwkerken)

    2.Kenny Janssens op 10" (Pelotonspurt)

    3.Bart Van Der Veken (St.Jansteen)

    4.Tom Van Raemdonck (Haasdonk)

    5.Karel Peelman (St.Anna L.O.)

    6.Pascal Schelfhout

    7.Manu Rabaey

    8.Bram Van Overloop

    9.Robby Van Raemdonck (St.Pauwels)

    10.Koen Van Laere (Beveren)

    11.Joeri Vaerewijck

    12.Peter Van Goethem (Nieuwkerken)

    13.Kesteleyn Bram (Zele)

    14.Mario Bolssens (St.Gillis)

    15.Jan Heyrman (Kruibeke)

    16.Rudy Remerey 17.Kurt Thoen 18.David Van Waes 19.Dimitri Maes 20.Koen Heyrman 21.Danny Peeters 22.Philippe De Wilde 23.Kristof Sels 24.Kurt Van Raemdonck 25.Johan De Rop 26.Rudi Coppens 27.Gerrit Smet 28.Tomy Van Osselaer 29.Manu Catrysse 30.Philip Smet 31.Hendrik Bracke 32.Michel Van Osselaer 33.Filip Van Raemdonck 34.Wesley Lichtenwohrer 35.Peter Bolssens 36.David Van Wiele 37.Mathias D'Hooghe 38.Walter Mesure 39.Tim De Doncker 40.Chris Van De Vijver
    21-7-2013-vrasene 237.jpg
                               Winnaar Toeristen Filip Van Goethem.

    21-7-2013-vrasene 245.jpg
               Filip Van Goethem met Peter Van Goethem en Franky De Fijn.
    21-7-2013-vrasene 180.jpg
                                Aankomst van Filip Van Goethem.
    21-7-2013-vrasene 186.jpg
    De spurt van het peloton met Kenny Janssens voor Bart Van Der Veken en
    Tom Van Raemdonck.
    21-7-2013-vrasene 189.jpg
    21-7-2013-vrasene 003.jpg
                                   Start van de Toeristen te Vrasene.
    21-7-2013-vrasene 134.jpg
                                   Hans Vergauwen en Mario Bolssens.
    21-7-2013-vrasene 077.jpg



    Plaatselijke Toeristen – 39 dln

    1.GINO DE MUYNCK (Vrasene)

    2.Tim De Bock

    3.Hendrik De Maeyer

    4.Luc Vervoort

    5.Walter Meseure

    6.Nick Van Wezemael

    7.Johan Apers

    8.Michel Van Osselaer

    9.Peter Bolssens

    10.Dirk Blommaert



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-07-2013 om 19:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan FREDERIQUE ROBERT met zijn 3°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Van Avermaet Greg KOP 2013.jpg  Robert Frederique KOP 2013.jpg  Verbeke Stijn KOP 2013 1.jpg

      Greg Van Avermaet          Frederique Robert              Stijn Verbeke

    Maandag 22/07/2013 AALST CRITERIUM (O) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 100 km

    Aantal deelnemers:

    1.FROOME Christopher-SKY PROCYCLING-

    2.PORTE Richie-SKY PROCYCLING-

    3.TRENTIN Matteo-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    4.GATTO Oscar-VINI FANTINI - SELLE ITALIA -

    5.BOECKMANS Kris-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    6.DE BACKER Bert-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    7.VAN DIJK Stefan-ACCENT JOBS - WANTY -

    8.RADOCHLA Steffen-EUSKALTEL EUSKADI-

    9.DIDIER Laurent-RADIOSHACK LEOPARD-

    10.HOVELYNCK Kurt-CRELAN - EUPHONY -

    24.VANDYCK Niels-VERANDAS WILLEMS -

    22/07/2013 – BEAUFAYS-BASTOGNE – Ronde van Wallonïe – Etappe 3 – 04h15min

    Aantal deelnemers: 117

    1.GREG VAN AVERMAET uit Hamme-BMC RACING TEAM

    2.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3.DRUCKER Jean-Pierre-ACCENT JOBS - WANTY-(LUX)

    4.OSS Daniel-BMC RACING TEAM-(ITA)

    5.MARTENS Paul-BELKIN-PRO CYCLING TEAM-(DUI)

    6.VANTOMME Maxime-CRELAN - EUPHONY

    7.FEILLU Romain-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-(FRA)

    8.ROUX Anthony-FDJ.FR-(FRA)

    9.SIJMENS Nico-COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    10.KREDER Michel-GARMIN SHARP-(NED)

    90.STEELS Stijn -CRELAN - EUPHONY-


     

    22/07/2013 DENTERGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km

    Aantal deelnemers:

    1.FREDERIQUE ROBERT uit Mol-LOTTO-BELISOL-

    2.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    3.DUFRASNE Jonathan-WALLONIE-BRUXELLES-

    4.VANOVERBERGHE Arthur-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-

    6.AVERY Clinton Robert-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM -

    7.STENUIT Robin-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.BAESTAENS Vincent-CRELAN-EUPHONY-

    9.NAKAJIMA Yasuharu-AISAN RACING TEAM -

    10.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    22.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

     

    22/07/2013 SINAAI - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.STIJN VERBEKE uit Sinaai-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.GUNS Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.VAN ZUMMEREN Stef-LOTTO BELISOL U23-

    5.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    11.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    12.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    13.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    14.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    16.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    18.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    22.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    25.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    26.VERHOFSTADT Peter-ISOREX CYCLING TEAM-

    27.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    32.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

     

    22/07/2013 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE TIER Floris-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.CARNEVALI Jean-albert-VERANDAS WILLEMS-

    3.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.PERRY Benjamin-INDEPENDENT-

    7.VANDEWALLE Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.VAN DE WAETER Sean-TO WIN JOSAN CT-

    9.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    10.TEUGELS Lennert-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    19.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    22.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    Zondag 21/07/2013 – BERG EN TERBLIJT (Ned - Limburg) - KNWU - Bergcriterium – Amateurs – 51 km

    Aantal deelnemers: 59

    1.Roland van der Sloot

    2.Roel van Gameren

    3.Kristof Wielfaert (Lokeren)

    4.Erik de Niet

    5.Bart Wamsteker

    6.Taeke Oppewal

    7.Rob van Gameren

    8.Lars Toma

    9.Yannic Candel

    10.Jarno Vader
    Wielfaert Kristof 22-07-2013.jpg

    23-07-2013 om 19:11 geschreven door kenny


    22-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OPEN BELGISCH KAMPIOENSCHAP CATG.A WAOD TE VRASENE VAN ZONDAG 21/07/2013
    OPEN BELGISCH KAMPIOENSCHAP WAOD CATG.A




    Filmopname: Gino Van Broeck

    22-07-2013 om 21:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/07/2013

    LFT Bond Banner

    Zondag 21/07/2013 – TIELT - LFT

     

    Categorie A

    1. Kim Van Oost

    2. Hannes Depraetere (DV)

    3. Pedro Michels

    4. Marijn Declerck

    5. Thibaut Derycke

    6. Korneel De Viaene

    7. Sam Pedder (Gbr) (DV)

    8. Wim Velghe (DV)

    9. Tom Derthoo

    10. Karel Martens (DV)

     

    Categorie B

    1. Patrick Vanmaekelbergh

    2. Steven Deklerck

    3. Hendrik Bogaert

    4. Frederik Robberechts

    5. Kurt Heyman

    6. Kris Hekelsom

    7. Stefaan Ferrest

    8. Alain Mortier

    9. Gianni Dumarey (DV)

    10. Tom Brulez (Tielt - DV)

    LFT Tielt Patrick Vanmaekelbergh.jpg 

    Categorie C

    1. Mario Lammens

    2. Patrick Raes

    3. Didier Knockaert

    4. Dirk Dekeerle

    5. Nico Hellebuyck

    6. Francky Verschueren

    LFT Tielt Mario Lammens.jpg 

    Categorie D

    1. Rudy Bloemmen

    2. Patrick Watteny

    3. Freddy Vlerick

    4. Geert Tijtgat

    5. Ruddy Stockman

    6. Paul Hunninck

    7. Antoine Hooreweghe

     

    Categorie E

    1. Noël Rogge

    2. José Demeyere

    3. Werner Dullaert (St.Gillis)

    4. Willy Corthier

    5. André Verslype

    6. Gilbert Minjau

     

    Categorie F

    1. Alessandro Mastragostino

    2. Spencer Tack

    3. Jeffrey Hutsebaut

    4. Jonas Brack

    5. Jari Vandeginste (DV)

    6. Dylan Vandenberghe

     

    Categorie G

    1. Dominiek Porte

    2. Philippe De Smet

    3. Steven Tommeleyn

    4. Timmy Braekeveld

    5. Steve Maeyhaert (DV)

    6. Franky Holvoet

    7. Kris Saey (DV)

    8. Erik De Waele

     

    Categorie Dames

    1. Katleen Fraeye



    Foto's: Christiaan Lannoo

    22-07-2013 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/07/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PETER VERHOFSTADT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FREDDY VAN CAMP met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Deprofdt Peter KOP 2013.JPG  Freddy Van Camp KOP 2013.JPG  De Blick Freddy KOP 2011 2.jpg 

       Peter Verhofstadt         Freddy Van Camp           Freddy De Blick
      
    Zaterdag 20 Juli - LAARNE (9070)

     

    Catg.A – 29 dln

    1.Gianni Cooman (Oordegem)

    2.Mario Van Den Broecke

    3.Paul Roosenparck (Overmere)

    4.Nico Van Bever

    5.Stijn Declercq

    6.Stef Poppe

    7.Wim De Wit

    8.Steven Heirman (Hamme)

    9.Kurt De Roose

    10.Steven Van Rijckeghem

    14.Jochem Smet (Kemzeke)

    17.Jerry Cooman
    20-7-2013 waod laarne 171.jpg
          Winnaar Catg.A Gianni Cooman en winnaar Catg.B Peter Verhofstadt.

    20-7-2013 waod laarne 120.jpg 
                            Aankomst van winnaar Catg.A Gianni Cooman.

    Catg.B – 13 dln

    1.PETER VERHOFSTADT (Berlare)

    2.Philippe Devleeschauwer

    3.Etienne Claus (Waasmunster)

    4.Sven De Vlieger (Lochristi)

    5.Luc Van Den Bergh

    6.Sven Van Avermaet

    7.Wim Rombaut (Stekene)

    8.Koen Oliebos

    9.Fabien Hanssens

    10.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    12.Alex Goossens (Vrasene)

    20-7-2013 waod laarne 177.jpg 
                                    Winnaar Catg.B Peter Verhofstadt.

    Catg.C – 21 dln

    1.Wim De Coninck (Grammene)

    2.Ko Harms

    3.Ronny Cosijn

    4.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    5.Filip Van Damme

    6.Patrick Watteny

    7.Marc Couckuyt

    8.Luc Wijtinck

    9.Geert Braeckman

    10.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    11.Geert Smet (St.Niklaas)

    14.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)

    15.Luc Joos (Stekene)

    20.Daniel Standaert (Bornem)
    20-7-2013-laarne waod 727.jpg
                                  Winnaar Catg.C Wim De Coninck.

    20-7-2013-laarne waod 659.jpg 
                                     Aankomst van Wim De Coninck.

    Toeristen – 66 dln

    1.FREDDY VAN CAMP (Stekene)

    2.Bart Van Der Veken (St.Jansteen)

    3.Christophe De Grom

    4.Rob Paridaens

    5.Wim Vanberghen

    6.onbekende renner

    7.Mike Ghysels

    8.Kristof Carrette

    9.Stef De Bruyn

    10.Jeffrey Vandendorpe

    20.Bram Kesteleyn (Zele)

    29.Alain Calle (Gent)

    32.Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

    34.Franky Boel (Kruibeke)
    20-7-2013-laarne waod 732.jpg
                                Winnaar Toeristen Freddy Van Camp.

    20-7-2013-laarne waod 682.jpg 
                                    Aankomst van Freddy Van Camp.

    Catg.D – 14 dln

    1.Florent De Leersnijder (Oostrozebeke)

    2.Wim De Waal

    3.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    4.Marc Colpaert

    5.Robert Maldrie

    6.Roland Van Imschoot

    7.Luc Cocquyt

    8.Adri Van Loon

    9.Allan Ramsay

    10.Ben Pouwels

    20-7-2013-laarne waod 230.jpg
                                  Winnaar Catg.D Florent De Leersnijder.
    20-7-2013-laarne waod 185.jpg 
                             Florent De Leersnijder en Wim De Waal.

    Catg.E – 25 dln

    1.FREDDY DE BLICK (Beveren-Waas)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Mathieu Mercken

    4.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    5.Gerard Hairwassers

    6.Gerard Mariën

    7.Georges Michiels

    8.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    9.Luc Muys

    10.Ko Tolhoek
    20-7-2013-laarne waod 224.jpg
                     Winnaar Catg.E Freddy De Blick met zijn echtgenote.
    20-7-2013-laarne waod 044.jpg
                                               Freddy De Blick



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-07-2013 om 11:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/07/2013

    waod_3.jpg

    Zondag 21 Juli - MERELBEKE (9820)

    Catg.B – 17 dln

    1.Philip Lampaert (Bellem)

    2.Vincent Brunel

    3.Geert Van Speybroeck

    4.Philippe Devleeschauwer

    5.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    6.Fabien Hanssens

    7.Michel Bultinck

    8.Wim Rombaut (Stekene)

    9.Mario De Kesel

    10.Wim Braet

     

    Catg.C – 41 dln

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Jean-Pierre Van Maldegem

    3.Hilair Heye

    4.Peter Kerckaert

    5.Ko Harms

    6.Frank Suys (Bornem)

    7.Danny Van Oyen (Deinze)

    8.Matti De Baat

    9.Filip Van Damme

    10.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    23.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)

     

    Toeristen – 39 dln

    1.Stijn Declercq (Oudenaarde)

    2.Dieter Buyse

    3.Toivi Heerman

    4.Christophe De Grom

    5.Frederick D'Hondt

    6.Nico Maes

    7.Sammie De Vriendt

    8.Dries Bombeke

    9.onbekende renner

    10.Stijn Verloo

    11.Wim Bas

    26.Glenn Van Hille (Stekene)

    29.Alain Calle (Gent)

     

    Catg.D – 23 dln

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Jozef Deneef

    3.Florent De Leersnijder

    4.Helmuth Tas

    5.Paul Allen

    6.Luc D'Haeseleer

    7.Daniel Hauttekeete

    8.Pierre Remory

    9.Herman Van Den Borre

    10.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    15.William Govaert (Waasmunster)

     

    Catg.E – 25 dln

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    3.Gerard Hairwassers

    4.Andre Klep

    5.Armand Mols

    6.Daniel Cornu

    7.Clement Saelens

    8.Freddy De Blick (Beveren)

    9.Robert Robijns

    10.Rien de Jong

    22-07-2013 om 08:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/07/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 21/07 – KAMPENHOUT–BERG - Kamp. Van België

    Categorie A
    1--Stijnen Klaas
    2--Bruylandts Dave - Kamp. V. België
    3--Jelle Schepers
    4--Pitschon Stijn
    5--De Nef Ditmar
    6--Goeleven Jeroen
    7--Michiels Marnix
    8--Kuypers Kris
    9--Pepermans Lorens
    10--Verstraeten Sven

    Catgorie B
    1--Van Uffel Wim
    2--Vanden Wyngaerdt Bart - Kamp. V. België
    3--Behiels Peter
    4--Adams Christophe
    5--Haest Tom
    6--Dela Montagne
    7--Simms Michaël
    8--Berghmans Bart
    9--Gouwkens Patrick
    10--Vogels Gunther

    Categorie C
    1--Lahou Rudy - Kamp. V. België
    2--Van Looy Wim
    3--Wauters Philippe
    4--Gendarme Bart
    5--Pauwels Vital
    6--Peeters Luc
    7--Dockx Bert
    8--Verdonck Patrick
    9--De Beul Mario
    10--Verbinnen Mario

    Categorie D
    1-Van Roy Luc - Kamp. V. België
    2--Van Der Mieren Daniel
    3--Van Gansen Benny
    4--Hermans Henri
    5--Govers Ronny
    6--Geudens Paul
    7--Eyselberghs Marc
    8--Verdeyen Jos
    9--Fuchs Dirk
    10--De Wael Luc

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo - Kamp. V. België
    2--Thienpont Walter
    3--Van Herck Willy
    4--Wijnen Nico
    5--Van Zutphen Nan

    22-07-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    21-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/07/2013

    vwf.JPG









    Zondag 21 Juli - BOOM (9300) -
    12de rit VWF Geditrofee


    A-reeks - 64km - 1h26
    1. Nick DE BLOCK
    2. Tom Op De Beeck
    3. Lode Van Impe
    4. Tom Hermans
    5. Piet Froyen
    6. Kris De Block (Mariekerke)
    7. Wim Vermant (Boom)
    8. Kenneth Verhoeven
    9. Steven Van Aken
    10. Nico Verwee

    C-reeks - 49km - 1h10
    1. Danny SAELENS
    2. Kris Thomas
    3. Jimmy De Paepe
    4. Dominique Geldolf
    5. Willem Van Der Heyden
    6. Danny Borremans
    7. Peter Maes (Bornem)
    8. Pascal Raes
    9. Steven Verschelden
    10. Anton Mostin

    D-reeks - 53,9km - 1h15
    1. Jan DE MULDER
    2. Frank Van Der Perre
    3. Patrick Jacobs
    4. Dirk Van Hove
    5. Ronny Van Der Vurst
    6. Ruud Havermans
    7. Guido Verhaegen
    8. Patrick Van Ransbeeck
    9. Peter Neckebroeck
    10. Patrick Machtelinckx

    E-reeks - 53,9km - 1h18
    1. Ronny PARIDAENS
    2. Jan Van Den Brande
    3. Joseph Devits
    4. Danny De Backer
    5. Rene De Brucker
    6. Daniel Villers
    7. Marc Jacobs
    8. Benny D'Haese
    9. Mike Vaneberg
    10. Luc Podevin

    F-reeks - 49km - 1h12
    1. Jan VAN HOVE
    2. Raf Vercammen
    3. Hendrik Caethoven
    4. Geert Oosterbosch
    5. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6. Jos Staes
    7. Danny Paridaens
    8. Marc De Vos
    9. Johny Van Holen
    10. Jean Claude Thelis

    G-reeks - 44,1km - 1h08
    1. Roland BOULARD
    2. Etienne Vandenhouwe
    3. Luc Snels
    4. Theo Coudyzer
    5. Jos Vandermeulen
    6. Roger Hoof (St.Niklaas)
    7. Kees Sebrechts
    8. Ad Montforts
    9. Andre Ceurens en Vic Van den Eynde

    21-07-2013 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 21/07/2013 LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 68,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.VANDER HEYDEN Andrew-TOMACC-

    4.DE PAEPE Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    8.ROLET Sylvain-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.LOETERS Laurens-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    10.DEMEYERE Geoffrey-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

     

    21/07/2013 HULSHOUT (A) - Elite zc/U23 - 140 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    2.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23-

    3.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    4.HOFLAND Fausto-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    6.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.VERBIST Evert-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.BENEKE Calvin-MTN CLUB 100 SANDTON-

    10.NIETVELT Bert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    20.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    23.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    33.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    21/07/2013 KERNIEL (LB) - Elite z.c./U23 - 109,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    2.LENNERTZ Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.HABA Grzegorz-WV DE JONGE RENNER-

    4.WILLEMS Tom-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.STIENS Matti-TO WIN JOSAN CT-

    7.JAUREGUI Quentin-BKCP POWERPLUS-

    8.WILLEMS Robby-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.VANREYTEN Joachim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    26.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    52.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    21/07/2013 OMLOOP HET NIEUWSBLAD BOEKHOUTE (O) - Juniores – Interclub - 116,8 km - 02h39min

    Aantal deelnemers:

    1.GOETHALS Brent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2.WYTINCK Gianni -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00’11"

    3.JACOBS Robin -DCM CYCLING TEAM-

    4.VAN RENTERGHEM Bram -ISOREX CYCLING TEAM-:00’16"

    5.VERSTREPEN Dries -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN DER DUIN Patrick -WSV EMMEN (NED)-

    7.ZENNIPMAN Wessel -DE JONGE RENNER (NED)-

    8.HEMROULLE Johan -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.ALLEGAERT Piet -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:00'21"

    10.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-:00’23"

    56.OSEÏ VERTEZ Matthias -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:04’11"

    76.BRYSSINCK Stef -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    96.VAN STEENBERGHEN Geoffrey -AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-:11’06"

     

    21/07/2013 ALT-HOESELT (LB) - Juniores - 84,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.AERDEN Koen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.PARMENTIER Thibault-LOTTO-VC ARDENNES-

    6.WOLLENHAUPT Lucas-RSC LE LOUP-

    7.PETIT Tomas-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    8.KROONEN Bastien-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.QUAEDVLIEG Lars-WC MIDDEN LIMBURG-

    10.HENDRICKX Maarten-WV DE JONGE RENNER-

     

    21/07/2013 HULSHOUT (A) - Juniores - 75 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.ROMMENS Jonas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.STAS Brecht-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    4.HOEFKENS Lennert-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN OPSTAL Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    7.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.VAN HOUT Maxim-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.BASTIAENS Loorin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    35.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21-07-2013 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 10°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    De Witte Sven Kop 2013.png
    Zondag 21/07/2013 LEBBEKE (O) - Juniores - 91,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.DE BOECK Eward-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.USE Laurens-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.WINANDY Fabian-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.VERHEYEN Jelle-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.BRECKX Kevin-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.DANNAU Jim-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.PARIDAENS Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    15.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    20.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    29.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    31.VAN LENT Vic-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    43.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/07/2013 VELDEGEM (W) - Juniores - 97 km

    Aantal deelnemers:

    1.FELGATE Ryan-CUBE-

    2.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DESPLENTER Tjorven-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VERSCHAEVE Lounes-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.PYFFEROEN Matthias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.LASSEEL Gianno-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    8.DIERICKX Anthony-TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.DEPREZ Robbe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.DEKOCKER Ruben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    21/07/2013 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Juniores - 93 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.HONIGH Nino-CICLISMO MUNDIAL-

    3.POWER Robert-GDT RACING TEAM-

    4.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    6.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.HULSMANS Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.HINDLEY Jai-MIDLAND CC-

    9.DROESBEKE Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.HEYLEN Wannes-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    12.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    16.DE CORTE Freek-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    22.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    24.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    52.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/07/2013 BUDINGEN ZOUTLEEUW (VB) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    6.SCHEEPERS Jeroen-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.GENOV Nikolay-TZAR SIMEON-

    10.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    21/07/2013 HULSHOUT (A) - Nieuwelingen - 45 km

    Aantal deelnemers:

    1.KERCKHOFS Brend-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN MEENSEL Rikke-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.LEIJS Bjarne-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    7.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    19.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    27.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    21/07/2013 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    3.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

    5.DELERUE Pieterjan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.VERHULST Lothar-CT FORCE VZW-

    7.DAWSON Henry-PRESTIGE VELO CLUB-

    8.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    21.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    29.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    30.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/07/2013 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.WYDOOGHE jaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.VAN HOOREBEKE Michiel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.LEYMAN Célestin-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.VAN DAMME Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.DE PLUS Jasper-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    24.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    40.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    71.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    77.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    79.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21-07-2013 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag
    21/07/2013 LOKEREN (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    JONGENS 12 JAAR

    1.ONDERBEKE Niels-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.VERTOMMEN Maik-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.DE CORDT Laurens-DCM CYCLING TEAM-

    4.DE VUYST Simon-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.SUCAET Georges-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.SYMOENS Brian-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    7.VAN DE VEL Stuart-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.DE CLERCQ Geoffrey-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.VAN BIESEN Stijn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.DEGROOTE Kjell-ASFRA RACING TEAM-

    10.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.PETRUS Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.VAN DUYSE Arno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    25.HEYNDRICKX Gregory-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.VERBRUGGEN David-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    JONGENS 14 JAAR

    1.MOL Wesley-BALEN B.C.-

    2.CASSAERT Loran-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.DE BOCK Stijn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.BRUNING Jente-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.CHRISTIAENS Thijs-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    11.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21-07-2013 om 19:33 geschreven door kenny


    20-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 20/07/2013 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANLERBERGHE Bert-VENTILAIR - STERIA-

    2.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.VERMEULEN Emiel-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.VANDEWALLE Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.BULTYNCK Isaak-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.PYFFEROEN Miel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA-

    12.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    33.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

     

    20/07/2013 DENTERGEM (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOUGH Regan-CYCLING CHB-

    2.AITCHESON Liam-CUBE - SPIE - DOUTERLOIGNE-

    3.HAGGERTY Joshua-CYCLING SOUTHLAND-

    4.PYFFEROEN Matthias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.BALCAEN Manolito-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.SLAGMULDERS Stef-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
     

    20/07/2013 HOOGLEDE (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.MOLLY Kenny-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.VANDENBUSSCHE Jari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.BLONDEEL Simon-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.DONCK Lowie-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.VANRYCKEGHEM Free-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    8.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.THORE Floris-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    20/07/2013 ZEMST (ZEMST-BOS) (VB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.WILLEMS Thimo-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.KREDER Stefan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.VLUYMANS Janic-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.DELANGHE Jelle-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    19.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    39.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    63.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    20/07/2013 KERNIEL (LB) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.HOMRIGHAUSEN Heiko--

    3.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VERSAVEL Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.BROWN Jonathan-HOT TUBES-

    7.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.DECOCK Enzo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    20/07/2013 ZWEVEGEM (W) - Nieuwelingen - 67 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    2.MC SHANE Ian-RED ZONE CYCLING-

    3.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.VERWILST Aaron-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

    7.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    31.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    63.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    90.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    20-07-2013 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/07/2013

    vwf.JPG









    Zaterdag 20 Juli – WIEZE (9280) -
    11de rit VWF Geditrofee


    A-reeks - 70km - 1h39
    1. David MOTTE
    2. Bart Tribout
    3. Timmy Van Cleemputte
    4. Steven Bogaert
    5. Kris De Block (Mariekerke)
    6. Michel Vereecken
    7. Jeroen Van Geyte
    8. Tom Penninckx
    9. Andy De Backer
    10. Bart Veyt

    C-reeks - 70km - 1h43
    1. Willem VAN DER HEYDEN
    2. Danny Saelens
    3. Bruno Bruyere
    4. Kris Thomas
    5. Wim De Smet
    6. Andy Van Eesbeeck
    7. Johan De Roeck
    8. Davy Van Nieuwenborgh
    9. Andy Hoes
    10. Pascal Kestemont

    D-reeks - 56km - 1h21
    1. Dirk VAN HOVE
    2. Patrick Verdonck
    3. Geert Van Speybroeck
    4. Ronny Van Der Vurst
    5. Peter Neckebroeck
    6. Peter Vos
    7. Patrick Jacobs
    8. Dominique Turcksin
    9. Benny Dupont
    10. Wim Van Looy

    E-reeks - 56km - 1h23
    1. Joseph DEVITS
    2. Danny de Backer
    3. Ronny Paridaens
    4. Peter Kerckaert
    5. Daniel Villers
    6. Rudi Berwart
    7. Benny D'Haeze
    8. Marc Jacobs
    9. Mike Vaneberg
    10. Luc Witman

    F-reeks - 49km - 1h13
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Hendrik Caethoven
    3. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4. Peter Schoepen
    5. Eddy Van Den Abeele
    6. Johny Van Holen
    7. Jan Van Hove
    8. Paul Geudens
    9. Herman Van Den Borre
    10. Raf Vercammen

    G-reeks - 49km - 1h17
    1. Marc VERVONDEL
    2. Andre Ceurens
    3. Roland Boulard
    4. Vic Van Den Eynde
    5. Willy Mous
    6. Etienne Vandenhouwe
    7. Noël Rogge
    8. Ad Montforts
    9. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    10. Francois Mertens

    20-07-2013 om 19:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN VRIJDAG 19/07/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN VRIJDAG 19/07/2013                                          
    19-7-2013-vrijdag sinaai 1201.JPG  19-7-2013-vrijdag sinaai 1194.JPG
                  Winnaar Guy Smet te Sinaai.                                     De winnaar met de bloemen en zijn supporters.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 1120.JPG
                                   De aankomst van winnaar Guy Smet.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 1074.JPG
                           Guy Smet probeert het solo in de laatste ronde.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 1129.JPG
                       Willem De Greyt werd 2de voor Bart Van Speybroeck.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 770.JPG
    Er konden nog tal van renners aansluiten zodat uiteindelijk een kopgroep ontstond
    van 12 renners.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 112.jpg
          De 2 leiders in de wedstrijd met Kevin Van Goethem en Stijn De Bock.

    Vrijdag 19/07/2013 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.DULT Jasper-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.HUBERT Romain-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.DELEU Robbe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    11.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    13.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    14.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    17.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    18.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    21.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    25.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    26.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    28.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    29.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    30.GOOSSENS Steven-POORTEN FERYN TEAM-

    19-7-2013-vrijdag sinaai 001.jpg
                                             Voor de start te Sinaai.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 023.jpg
                                                     De start.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 365.jpg  19-7-2013-vrijdag sinaai 066.jpg
                                                                                                                 Steven Goossens en Glenn De Wolf.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 397.jpg   19-7-2013-vrijdag sinaai 415.jpg
                        Valentijn Martens                                                                  In 2de positie Fabrice Mels.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 191.jpg
                                       Guy Ten Hartog en Jonas De Boey.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 368.jpg
                                In 2de positie Lawrence Van Der Meersche.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 367.jpg
                                             Op kop Sam Christiaens.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 217.jpg
    19-7-2013-vrijdag sinaai 1034.JPG



         
      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-07-2013 om 16:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 TE NINOVE VAN DONDERDAG 18/07/2013

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 TE NINOVE VAN DONDERDAG 18/07/2013 

    18-7-2013-ninove 1334.JPG  
     Het podium met winnaar Arnaud Demare, Stefan Van Dijk en Laurent Pichon.
    18-7-2013-ninove 1343.JPG 
                                      Arnaud Demare aan het woord.
    18-7-2013-ninove 1327.JPG 
    18-7-2013-ninove 1151.JPG
    De aankomst van winnaar Arnaud Demare voor Stefan Van Dijk en Laurent Pichon.
    18-7-2013-ninove 1306.JPG  
                     Arnaud Demare wordt naar dopingcontrole gevraagd.
    18-7-2013-ninove 670.jpg
       De 3 leiders met Nicolas Vereecken, Pieter Jacobs en Koen Bouwman.

    Donderdag 18/07/2013 NINOVE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEMARE Arnaud-FDJ-

    2.VAN DIJK Stefan-ACCENT.JOBS-WANTY-

    3.PICHON Laurent-FDJ-

    4.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    5.DE BACKER Bert-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    6.PEETERS Kevin-CRELAN-EUPHONY-

    7.VANBILSEN Kenneth-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    8.GODRIE Stan-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    9.VAN DER WEIJST Geert-CYCLINGTEAM JO PIELS -

    10.BIHEL César-TEAM DIFFERDANGE - LOSCH -

    21.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    23.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    60.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    108.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    127.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

    141.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    18-7-2013-ninove 150.jpg
                                     De start van de Profs te Ninove.
    18-7-2013-ninove 173.jpg
                                             Links Staf Scheirlinckx.
    18-7-2013-ninove 222.jpg
    18-7-2013-ninove 265.jpg
    18-7-2013-ninove 295.jpg
                                          Rutger Roelandt en Niels Albert.
    18-7-2013-ninove 350.jpg
    18-7-2013-ninove 364.jpg
                                                Bert De Backer
    18-7-2013-ninove 661.jpg
     18-7-2013-ninove 848.jpg
              De ploeg van Française de jeux in achtervolging op de 3 leiders.
    18-7-2013-ninove 1352.JPG
    18-7-2013-ninove 005.jpg






    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-07-2013 om 07:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 19/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Smet Guy KOP 2013.jpg Druyts Kelly kop 2013.png

              Guy Smet                     Kelly Druyts


    Vrijdag 19/07/2013 EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELBAERE Tijs-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    2.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    4.SHERIFFS Chris-ASFRA RACING TEAM-

    5.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.WILLIAMS Samuel-NFTO-

    7.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS-

    8.DE PAEPE Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.MOWATT James-COLBA_SUPERANOHAM-

    10.BURRICK Tim-ASFRA RACING TEAM-

    23.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
     

    19/07/2013 GEEL - ST. DIMPNA (A) - Elite z.c./U23 - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRUS Marco-WV SCHIJNDEL-

    2.VAN DEN BRAND Twan--

    3.HALL Stephen-BIANCHI LOTTO-

    4.VANDERAERDEN Niels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    6.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    7.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    8.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    9.SCHMITZ Tim-BIANCHI_LOTTO _NIEUWHOOP TIELEN VZW-

    10.CANT Jelle-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

     

    19/07/2013 INGELMUNSTER (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANHAECKE Thomas-TEAM 3M-

    2.DENOLF Ritchie-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VANDENBUSSCHE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.BERTUILLE Nicolas-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    5.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    6.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    7.GODERIS Jelle-TEAM3M U23-

    8.NEL Johannes-MTN CLUB 100 SANDTON-

    9.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA-

    10.BROGE Rolf-TEAM DESIGNA KOKKEN - KNUDSGAARD-

    34.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    19/07/2013 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.DULT Jasper-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.HUBERT Romain-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.DELEU Robbe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    11.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    13.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    14.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    17.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    18.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    21.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    25.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    26.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    28.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    29.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    30.GOOSSENS Steven-POORTEN FERYN TEAM-

     

    19/07/2013 VRASENE (O) - Dames Elite - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    2.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    3.DE VUYST Sofie-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    4.DEBBOUDT Sylvia-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.CEULEMANS Dunja-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.JOCHEMS Sigrid-ZWC DTS-

    8.GOOSSENS Veerle-RESTORE CYCLING-

    9.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    10.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    11.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    18.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    31.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    73.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    20-07-2013 om 07:23 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!