.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    28-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/07/2013
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 27/07 – OOSTERLO

    Categorie A
    1--Goeleven Jeroen
    2--Kuypers Kris
    3--Verwimp Nick
    4--Engelen Ruben
    5--Leys Sam
    6--Wauters Matthias
    7--Diels Pieter
    8--Verstraeten Sven
    9--Van Nimmen Jasper
    10--Gillesper Brett

    Categorie B
    1--Van den Wyngaerd Bart
    2--Wijckmans Pieter
    3--Van Uffel Wim
    4--De Vree Rik
    5--Wellens Erik
    6--Witvrouwen kris
    7--Vogels Gunther
    8--Van RompaeyJan
    9--Gouwkens Patrick
    10--Geentjens Kevin

    Categorie C
    1--Verdonck Patrick
    2--Lahou Rudy
    3--Bogaerts Patrick
    4--Aerts Peter
    5--Hermans Stefan
    6--Brabants Bruno
    7--Wuyts Hans
    8--Van Looy Wim
    9--Vanuytven Bart
    10--Peeters Luc

    Categorie D
    1--Van Roy Luc
    2--Van Der Mieren Daniel
    3--Vekemans Marc
    4--Vangenechten Freddy
    5--Govers Ronny
    6--Van Thielen Wim
    7--Geudens paul
    8--De Wael Luc
    9--Dom Andre

    Categorie E
    1--Wijnen Nico

    28-07-2013 om 13:13 geschreven door kenny


    27-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NATOURCRITRIUM PROFS & ELITE Z.C. & U23 TE ST.NIKLAAS VAN VRIJDAG 26/07/2013

    FOTO'S NATOURCRITRIUM PROFS & ELITE Z.C. & U23 TE ST.NIKLAAS VAN VRIJDAG 26/07/2013                               
    27-7-2013-sint niklaas 422.JPG
        Het podium met Christopher Froome, Joaquin Rodriguez en Marcel Kittel.
    27-7-2013-sint niklaas 429.JPG
    27-7-2013-sint niklaas 430.JPG
    27-7-2013-sint niklaas 035.JPG
    Winnaar Christopher Froome met de bloemen tussen Nico Mattan en Christiane
    de moeder van Jurgen Mettepenningen.
    27-7-2013-sint niklaas 354.JPG
                     Aankomst van Christopher Froome voor Joaquin Rodriguez.

    Vrijdag 26/07/2013 SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium
    Aantal deelnemers:

    1.FROOME Christopher-SKY PROCYCLING-

    2.RODRIGUEZ OLIVER Joaquin-KATUSHA -

    3.KITTEL Marcel-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    4.STEEGMANS Gert-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    5.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    8.WILLEMS Frederik-LOTTO-BELISOL-

    9.BOUCHER David-FDJ-

    10.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    17.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    18.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    19.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    23.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    24.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    28.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    33.VANDYCK Niels-VERANDAS WILLEMS-
    27-7-2013-sint niklaas 129.JPG
                                  Start van het natourcriterium te St.Niklaas.
    27-7-2013-sint niklaas 163.JPG
                                                     Guy Smet op kop.
    27-7-2013-sint niklaas 180.JPG
                         Stijn De Bock voor Kevin Peeters en Stijn Gidé.
    27-7-2013-sint niklaas 193.JPG
                                    Tim Vercauteren en Joaquin Rodriguez.
    27-7-2013-sint niklaas 198.JPG
                             Marcel Kittel en in 4de stelling Matthias Onghena.
    27-7-2013-sint niklaas 204.JPG
                                                         Steven Doms
    27-7-2013-sint niklaas 412.JPG
       De Kids werden ook gehuldigd: 1ste Milan De Meester, 2de Siebe Deweirdt.
         
      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-07-2013 om 19:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Tijdens het weekend van 20 & 21 juli was het D-Day voor onze renners en rensters en mochten ze strijden voor de felbegeerde BK-truitjes rond de meren van Les Lacs de l’Eau D’Heures. De organisatoren hadden er een mooi parcours uitgetekend met een mooi en fel besproken technische passage in het bikepark.

    Vanombil 27 1.jpg 

    Tijdens de eerste wedstrijd van het weekend was het meteen raak. Jef Beyens maakte zijn favorietenrol volledig waar en ging bij de Funklasse A aan de haal met de Belgische titel.

     

    "Ik ging al snel aan de haal met Robin Porters maar kwam dan in de technische lus ten val. Ik was zo even op achtervolgen aangewezen.Er ontsnapte ook lucht uit mijn achterband, zodat het toch uitkijken was.  Al bij al kon ik echter makkelijk het verschil maken.” 

     

    Ik mocht dan de grote favoriet zijn, een kampioenschap moet nog altijd gereden worden. Er treden ook altijd verrassende namen op het voorplan.  Natuurlijk ben ik supercontent dat ik het heb kunnen waarmaken.  De trui zal volgend jaar wel niet meer in beeld komen daar ik de overstap naar de elites zal maken. Ik kende twee fantastische seizoenen in de funklasse en wil volgend jaar zien hoe ver ik een reeks hoger kan geraken".

    Vanombil 27 2.jpg 

    Jeroen van de Vijver ging ook van start bij de Fun A, maar reed zijn wedstrijd niet uit.

     

    Bij de Masters 1 stonden Peter Douha en Mario Meert aan de start. Ondanks de enorme hitte reed Peter Douha en sterke wedstrijd en kwam als 6de over de meet.  Mario Meert werd 24ste.
    Vanombil 27 3.jpg
    Op zondag mochten onze nieuwelingen als eerste van start. Leonard van Dessel reed naar de 20ste plaats en Tibo Ryckaerd werd 43ste. 

     

    Kamiel van Dessel werd bij de junioren 29ste.

     

    Bij de dames elite verscheen enkel Petra Mermans aan de start, Inne Bertels die op vrijdag op het parcours ten val kwam in een technische passage had te veel last van de verwondingen aan het aangezicht. 

    Vanombil 27 4.jpg 

    Petra Mermans reed een sterke wedstrijd en en reed de ganse wedstrijd op de 3de plaats met ruime voorsprong op plaats 4. Maar helaas sloeg het noodlot toe in de laatste ronde en kreeg ze af te rekenen met een lekke band net na de technische zone en verloor zo haar meer dan verdiende bronzen medaille en kostbare UCI-punten.

     

    Jonas de Backer die vooraf hoopte op een podiumplaats kon zijn ambities ook waarmaken. Hij reed een zeer sterke wedstrijd en mocht samen met Sven Nys en Tom Meeusen op het podium.

    In bijlage een link naar een interview dat werd afgenomen na zijn race:

    http://www.mountainbike.be/media/video/20130721_jonas-de-backer-droom-die-uitkomt

    Vanombil 27 5.jpg 

    Ook Maarten Wauters kreeg net als Petra af te rekenen met een lekke voorband en reed de wedstrijd niet uit.

    27-07-2013 om 19:35 geschreven door kenny


    26-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 26/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 26/07/2013 SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium
    Aantal deelnemers:

    1.FROOME Christopher-SKY PROCYCLING-

    2.RODRIGUEZ OLIVER Joaquin-KATUSHA -

    3.KITTEL Marcel-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    4.STEEGMANS Gert-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    5.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    8.WILLEMS Frederik-LOTTO-BELISOL-

    9.BOUCHER David-FDJ-

    10.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    17.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    18.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    19.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    23.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    24.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    28.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    33.VANDYCK Niels-VERANDAS WILLEMS-

     

    26/07/2013 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) - Elite z.c./U23 - Interclub - Tijdrit
    Aantal deelnemers:

    1.POLS Ruben -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM- in 13’40"

    2.BAUGNIES Jérôme -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-:00’01"

    3.COMMINETTE Jean-Michel -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-:00’03

    4.WILLS Ryan -TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-:00’04

    5.VLASSELAER Maarten -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-:00’11"

    6.LEPLA Jeroen -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-:00’12"

    7.VANLERBERGHE Bert -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-:00’15"

    8.GOEMAN Jonas -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:00’16"

    9.TEASDALE Josh -TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    10.GUNMAN Taylor -TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-:00’19"

    11.DHOLLANDER Kristof -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    18.DE PAUW Moreno -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-:00’28"

    24.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:00’36"

    44.VAN GOETHEM Kevin -LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    50.DIELEMAN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00’48"

    69.COOMANS Bjorn -THIELEMANS&CO/CT ZEMST Mix 1-:00’58"

    78.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-:01’09"

    88.VAN STAEYEN Kevin -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-:01’12"

    90.VANDERMAST Kevin -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-:01:14"

    123.VAN DER STOCK Dieter -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’36"

    127.PENNE Frederik -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:01’41"

    156.SMET Olivier -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:02’24"

    157.VAN MEIRVENNE Jan -WK NOORD-WEST-BRABANT-:02’25"

    167.DE SMIT Joshua -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:03’40"

     

    26/07/2013 MOORSELE (W) - Elite z.c./U23 - 110,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.CHAMON Thomas-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.VERMEULEN Emiel-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    4.STERCKX Lowie-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.BLONDEEL Charlie-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.VANOVERBERGHE Richard-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    9.BULTYNCK Isaak-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    26/07/2013 LOMMEL (LB) – Amateurs + Masters - Provinciaal Kampioenschap - 83,2 km
    Amateurs + Masters A:

    1.ENGELEN Ruben-ENTENTE CYCLISTE-

    2.CLEEREN Tom--

    3.BOSSERS Maarten-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VRANKEN Wim-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.DE DECKER Eric--

    6.PAESHUYSE Jef-DV-

    7.VANHOVE Raf-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.WILMSEN Tom-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.BOCKEN Peter-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN WERDE Tim-DV-

     

    Masters B:

    1.LAUREYN Hans--

    2.BOGAERTS Patric-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.KEIM Luc--

    4.JANSEN Wim--

    5.VAN DER HONING Jeroen--

    6.SMOLDERS Frank-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.THIJS Filip-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.COCHET Andy-ENTENTE-

    9.HOYDONGS Erwin-ENTENTE CYCLISME-

    10.BLOCKX David-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    Masters C:

    1.VAN ROY Luc--

    2.SUYS Frank-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.SLEURS Dominique-DV-

    4.SWENTERS Ivo-DV-

    5.VENNEKENS Harry-DV-

    6.VANDE KERKHOF Robert--

    7.RENIERS Tony--

     

    26/07/2013 BAMBRUGGE (O) - Dames Elite - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VUYST Sofie-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    2.VAN DOORSLAER Annelies-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    3.OLSON Madeleine-CRAMO GO GREEN-

    4.HOFFMANN Chantal -DE SPRINTERS MALDEREN-

    5.DEBBOUDT Evelien-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.LEPISTO Lotta-PORIN TARMO-

    7.THOMASSON Martina-CRAMO GO GREEN-

    8.EHRIER Desiree-BIGLIA CT-

    9.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.ERIC Jelena-CCN METALAC KRALJEVO-

    21.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    22.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

     

    26/07/2013 BAMBRUGGE (O) - Nieuwelingen - 66,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.ELLINGSOE Anders Peter-HERNING CYCLE KLUB-

    2.HJORT Mads-NAESTVED BC-

    3.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.VAN IMPE Gianni-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.CHRISTIAENSEN Thomas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    8.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    26-07-2013 om 22:59 geschreven door kenny


    25-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KERKSKEN VAN WOENSDAG 24/07/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KERKSKEN VAN WOENSDAG 24/07/2013                                                                        
    24-7-2013-kerksken 1190.jpg
    Winnaar Jeroen Das met de 2de Gerry Druyts en Jori Van Steenberghen die de
    Bergprijs had gewonnen.
    24-7-2013-kerksken 1204.jpg
                   Jeroen Das mag een woordje uitleg geven aan de speaker.
    24-7-2013-kerksken 1073.jpg
                                   De aankomst van winnaar Jeroen Das.
    24-7-2013-kerksken 1085.jpg
    De spurt voor de 2de plaats met Gerry Druyts voor Lode Van Impe en Kevin Eeckhout.
    24-7-2013-kerksken 629.jpg
                    De kopgroep van 12 die voor de zege mocht gaan strijden.
    24-7-2013-kerksken 836.jpg
    24-7-2013-kerksken 997.jpg
                        Kevin Eeckhout, Jeroen Das en Jori Van Steenberghen.
    24-7-2013-kerksken 285.jpg
            De eerste 2 vluchters: Kevin Eeckhout en Jori Van Steenberghen.
    24-7-2013-kerksken 1110.jpg
               De spurt voor plaats 13 met David Motte voor David Desmecht.
    24-7-2013-kerksken 1002.jpg

    Woensdag 24/07/2013 KERKSKEN (O) - Elite z.c./U23 - 118,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.JEROEN DAS (Kalmthout)-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VAN IMPE Lode-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    5.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.VENNEMAN Robin-TO WIN JOSAN CT-

    7.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.DELFOSSE Florent-COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    17.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    18.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    27.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    32.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    43.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    49.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-
    24-7-2013-kerksken 171.jpg
    24-7-2013-kerksken 851.jpg
    24-7-2013-kerksken 891.jpg


         
      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-07-2013 om 23:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 25/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 25/07/2013 HERENTALS (A) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium
    Aantal deelnemers:

    1.BAKELANTS Jan-RADIOSHACK-NISSAN-

    2.GILBERT Philippe-BMC RACING TEAM-

    3.GREIPEL André-LOTTO BELISOL-

    4.GERRANS Simon-ORICA GREENEDGE-

    5.TRENTIN Matteo-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    6.DEGENKOLB John-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    7.VEELERS Tom-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    8.PORTE Richie-SKY PROCYCLING-

    9.BOUCHER David-FDJ-

    10.DE CLERCQ Bart-LOTTO-BELISOL-

    13.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    23.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    30.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-

     

    25/07/2013 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) - Elite z.c./U23- Interclub
    Aantal deelnemers:

    1.BAUGNIES Jérôme -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    2.MANNAERTS Jelle -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-:00’26"

    3.BUYLE Pieter -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.VAN STAEYEN Kevin -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.LAUWERS Valentijn -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.MAES Alexander -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.VANLERBERGHE Bert -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    8.DONNAY Laurent -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.DONDERS Jelle -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.DE BEER Luuk -HET SNELLE WIEL BLADEL (Ned)-

    18.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    23.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    33.DHOLLANDER Kristof -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    42.VAN GOETHEM Kevin -LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    59.VANDERMAST Kevin -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    61.DIELEMAN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    66.DE PAUW Moreno -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    74.COOMANS Bjorn -THIELEMANS&CO/CT ZEMST Mix 1-

    105.SMET Olivier -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00’52"

    115.PENNE Frederik -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    138.VAN DER STOCK Dieter -WIELERTEAM WAASLAND VZW-02’22"

    144.VAN MEIRVENNE Jan -WK NOORD-WEST-BRABANT-:02’54"

    163.DE SMIT Joshua -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:18’15"

     

    25/07/2013 LAARNE (O) - Elite z.c./U23 - 115,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    4.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    7.KOBLE Adam-GIANT SOUTH-

    8.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.VAN ZUMMEREN Stef-LOTTO BELISOL U23-

    10.DE VOS Gertjan-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    14.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    35.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    44.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    49.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    64.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    66.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    70.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    71.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
     

    25/07/2013 WESTROZEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VANDEN BAK Laurent-AN POST - CHAINREACTION-

    4.BERTUILLE Nicolas-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    5.VANHAECKE Thomas-TEAM 3M-

    6.KOMORI Ryohei-TEAM EURASIA-IRC TIRE-

    7.BULTYNCK Kenneth-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    8.LOETERS Laurens-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    9.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    10.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

      

    25/07/2013 HERENTALS (A) - Nieuwelingen - 45 km

    Aantal deelnemers:

    1.JASPERS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    5.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.DRIESEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.GERINCKX Joni-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.VERNON Connor-PARRAMATHA CC-

    25-07-2013 om 23:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 2° Seizoenszege en de Eindzege in de Ronde van Wallonïe !!!

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 11°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Van Avermaet Greg KOP 2013.jpg  Das Jeroen KOP 2013.JPG  De Witte Sven Kop 2013.png

    Greg Van Avermaet               Jeroen Das                     Sven De Witte


    Woensdag 24/07/2013 DE NACHT VAN PEER (LB) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 77 km

    Aantal deelnemers:

    1.BAKELANTS Jan-RADIOSHACK-NISSAN-

    2.TRENTIN Matteo-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    3.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-

    4.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.VANBILSEN Kenneth-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.JANS Roy-ACCENT.JOBS-WANTY-

    7.HULSMANS Kevin-VINI FANTINI - SELLE ITALIA -

    8.VAN GOOLEN Jurgen-ACCENT JOBS - WANTY -

    9.HOLLANDERS Dries-METEC-CYCLINGTEAM-

    10.JACOBS Pieter-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-


    24/07/2013 – Ronde van Wallonïe – Etappe 5 - 155 km – 03h22min

    1.GREG VAN AVERMAET (Hamme)

    2.Joost van Leijen

    3.Ben Hermans

    4.Koen de Kort (Ned)

    5.Edwig Cammaerts

    6.Thomas Degand

    7.Nico Sijmens

    8.Stefano Garzelli (Ita)

    9.Michael Barry (Can)

    10.Bert De Waele

     

    Eindklassement

    1.GREG VAN AVERMAET (Hamme)

    2.Joost van Leijen (Ned) op 4"

    3.Ben Hermans 22"

    4.Michal Golas (Pol) op 30"

    5.Edwig Cammaerts

    6.Thomas Degand

    7.Bert De Waele

    8.Nikolaj Troesov (Rus) op 33"

    9.Koen de Kort (Ned)

    10.Nikolas Maes op 36"

    Van Avermaet Greg Ronde van Wallonïe 2013.jpg
    Foto: Sporza
     

    24/07/2013 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) - Elite z.c./U23 - Interclub - 03h22min
    Aantal deelnemers:

    1.LEGLEY Matthias -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.DE PAUW Moreno -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-:00’17"

    3.DE BONDT Dries -VAN EYCK SPORT-

    4.STIENS Matti -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    5.VANDENBOGAERDE Jens -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.LENNERTZ Sam -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.HAEMELS Bavo -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.DONNAY Laurent -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.VAN ROY Stijn -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.POLS Ruben -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    20.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-:02’11"

    41.VAN STAEYEN Kevin -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    48.COOMANS Bjorn -THIELEMANS&CO/CT ZEMST Mix 1-

    76.VAN GOETHEM Kevin -LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    85.VAN MEIRVENNE Jan -WK NOORD-WEST-BRABANT-

    89.VANDERMAST Kevin -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    92.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    94.DHOLLANDER Kristof -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    135.SMET Olivier -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    136.VAN DER STOCK Dieter -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    153.PENNE Frederik -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    158.DIELEMAN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    159.VAN UYTVANGE Sam -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    180.DE SMIT Joshua -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:18’02"

     

    24/07/2013 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAUWAERT Joeri-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    2.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    3.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DHAENE Brecht-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    6.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    8.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    10.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    16.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    66.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

     

    24/07/2013 KERKSKEN (O) - Elite z.c./U23 - 118,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.JEROEN DAS (Kalmthout)-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VAN IMPE Lode-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    5.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.VENNEMAN Robin-TO WIN JOSAN CT-

    7.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.DELFOSSE Florent-COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    17.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    18.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    27.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    32.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    43.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    49.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

     

    24/07/2013 BISSEGEM (W) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.THORE Floris-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.SAN SEBASTIAN LASA Xabier-ORIAKO TXIRRINDULARI ESKOLA-

    3.COLPAERT Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.CALLENS Miguel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    7.HAJEON Jung-GIMHAE CONSTRUCTION HIGHSCHOOL-

    8.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.SLAGMULDERS Stef-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    32.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    24/07/2013 WESTERLO VOORTKAPEL (A) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIETTE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VENTER Ivan-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.KROONEN Bastien-LOTTO-VC ARDENNES-

    8.GALICIA Wannes-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.AERDEN Koen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    25.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    47.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    24/07/2013 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Juniores - 93 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    4.VAN DEN BOSSCHE Timothy-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    5.CEURENS Raphaël-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.DE BOECK James-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.FAUTE Robin-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    8.VANDREPOTTE Anthony-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.ABRAHAMS Jasper-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    51.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    24/07/2013 MALDEGEM (O) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    3.LAMBRECHT Bjorg-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.HUYS Laurens-LOTTO-VC ARDENNES-

    5.THERAIN Quentin-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    6.WYDOOGHE jaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.PENNINCK Jens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.CORNETTE Ewout-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.DECAESSTECKER Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    26.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    31.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    34.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    45.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    24/07/2013 PEER (LB) - Nieuwelingen - 49 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHEEPERS Jeroen-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.VAN CAMPFORT Tiest-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.GERITS Senne-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.POETS Jorre-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.JESPERS Jannes-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.WECKX Sven-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

     

    24/07/2013 WESTERLO VOORTKAPEL (A) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.REYNOLDS Ethan-HOT TUBES CYCLING TEAM-

    3.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.NYAGOLOV Nyagol-BURGAS-

    5.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    6.ELLINGSOE Anders Peter-HERNING CYCLE KLUB-

    7.VLAYEN Daan-DCM CYCLING TEAM-

    8.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    25-07-2013 om 19:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/07/2013

    vwf.JPG









    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks C !!!
    De Beer Tom KOP 2013.png
    Woensdag 24 Juli – AALST (9300)

    A-reeks - 75km - 1h47
    1. Bart TRIBOUT
    2. Jelle Braeckman
    3. Joery Desomer
    4. Kevin Van Den Cruijce
    5. Dylan Beeckman
    6. Jelle Van De Mergel (Moerzeke)
    7. Bjorn Lison
    8. Michel Vereecken
    9. Kris De Block (Mariekerke)
    10. Peter Van Damme

    C-reeks - 75km - 1h50
    1. Tom DE BEER (Hamme)
    2. Bruno Bruyere
    3. Peter Maes (Bornem)
    4. Wim De Smet
    5. Kris Thomas
    6. Jimmy De Paepe
    7. Franky Weemaes (Melsele)
    8. Tino Teirlinck
    9. Pascal Raes
    10. Kristof Reniers

    D-reeks - 60km - 1h30
    1. Patrick JACOBS
    2. Rudy Thomas
    3. Willy Van Herreweghe
    4. Dominique Van Den Eede
    5. Dominique Turcksin
    6. Ronny Van Der Vurst
    7. Lucien Van Den Brande
    8. Jerry De Reuse
    9. Frank Van Der Perre
    10. Herman Proost
               
    E-reeks - 60km - 1h30
    1. Danny DE BACKER
    2. Daniel Villers
    3. Marc Jabobs
    4. Joost Pieters
    5. Erwin Puttemans
    6. Rene De Brucker
    7. Benny D'Haese
    8. Luc Van Mol
    9. Georges Vergauwe
    10. Hugo Van Linden

    F-reeks - 52km - 1h22
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Jozef Deneef
    3. Raf Vercammen
    4. Herman Van Den Borre
    5. Yvan Camphijn
    6. Marc De Vos
    7. Peter Schoepen
    8. Danny Paridaens
    9. Jo Scholten
    10. Johny Van Holen

    G-reeks - 52km - 1h27
    1. Luc SNELS
    2. Etienne Vandenhouwe
    3. Theo Coudyzer
    4. Francois Mertens
    5. Allan Ramsay
    6. Roger Hoof (St.Niklaas)
    7. Ad Montforts
    8. Hubert D'Hondt
    9. Jos Vandermeulen
    10. Noël Rogge

    25-07-2013 om 19:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/07/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Woensdag 24/07 – GEEL-LARUM

    Categorie A
    1--Goeleven Jeroen
    2--Pepinster Sebastien
    3--Bruylandts Dave
    4--vermeulen Bram
    5--Stijnen Klaas
    6--Gillespie Brett
    7--Andrew Martin
    8-- ?
    9--Secretin Wim
    10-- ?
    11--Wauters Philippe

    Categorie B
    1--Stessen Davy
    2--Bocken Peter
    3--Smeyers Hans
    4--Berghmans Bart
    5--Witvrouwen Kris
    6--Paeshuyse Jef
    7--Wijckmans Pieter
    8--Haest Philip
    9--Wilmsen Tom
    10--Wellens Erik

    Categorie C
    1--Verbinnen Dirk
    2--Verdonck Patrick
    3--Van Looy Wim
    4--Aerts Peter
    5--Fets Benny
    6--Verscheuren Ivan
    7--Peeters Luc
    8--Eddy Van Loy
    9--Fierens Stephan
    10--Van Bael Hans

    Categorie D
    1--Van Der Mieren Daniel
    2--Hermans Henri
    3--Van Roy Luc
    4--Van Gansen Benny
    5--Bens Rudy
    6--Vrancken luc
    7--Vekemans Marc
    8--Brouwers Johan
    9--Van Thielen Wim
    10--Willemsen Marc

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo
    2--Oosterbosch Gert
    3--Thienpont Walter
    4--Wijnen Nico
    5--Van Herck Willy
    6--Geudens Jan Guido

    25-07-2013 om 19:26 geschreven door kenny


    24-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/07/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 2°Seizoenszege !!!
    Neels Peter KOP 2011.png
    Woensdag 24 Juli - LAARNE (9070)

    Catg.A – 29 dln

    1.PETER NEELS (Kruibeke)

    2.Timmy De Boes (Steendorp)

    3.Jan Trenson

    4.Kevin De Smet

    5.Mario Van Den Broecke

    6.Luc De Duytsche

    7.Yves Heylen

    8.Michel Le Blon

    9.Wim De Wit

    10.Tom Jooris

    11.Gianni Cooman

    12.Steven Goossens (St.Niklaas)

     

    Catg.B – 18 dln

    1.Philip Lampaert (Bellem)

    2.Etienne Claus (Waasmunster)

    3.Wim Braet

    4.Peter Mol

    5.Sven De Vlieger (Lochristi)

    6.Alex Goossens (Vrasene)

    7.Fabien Hanssens

    8.Michel Bultinck

    9.Franky De Tremerie

    10.Bart Rombouts (Kallo)

    11.Wim Rombaut (Stekene)

    12.Rudi Rabout (Heinkenszand)

     

    Catg.C – 31 dln

    1.Patrick Watteny (Ruiselede)

    2.Matti De Baat

    3.Dirk Goolaerts

    4.Frank Suys (Bornem)

    5.Geert Van Speybroeck

    6.Freddy Vlerick

    7.Jean-Pierre Van Maldegem

    8.Ko Harms

    9.Danny Van Oyen (Deinze)

    10.Geert Roose

    15.Robert Standaert (Bornem)

    17.Mario Bolssens (St.Gillis)

    19.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    24.Dirk Mathys (Gentbrugge)

     

    Toeristen – 43 dln

    1.Christophe De Grom (Denderhoutem)

    2.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    3.Kurt Bertier

    4.Freddy Van Camp (Stekene)

    5.Kurt De Schryver

    6.Filip Pattyn

    7.Glenn Van Hille (Stekene)

    8.Brecht Declercq

    9.Sammie De Vriendt

    10.Jan De Bruijcker

    17.Franky Boel (Kruibeke)

    30.Tom Van Raemdonck (Haasdonk)

    32.Koen Van Laere (Beveren)

    34.Alain Calle (Gent)

     

    Catg.D – 14 dln

    1.Helmuth Tas (Sijsele)

    2.Jan Vervecken

    3.Florent De Leersnijder

    4.Marc Vervondel

    5.Marc Colpaert

    6.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    7.Julien Vyvey

    8.Piet Gruteke

    9.Luc Cocquyt

    10.Roland Van Imschoot

     

    Catg.E – 29 dln

    1.Viktor Van Den Eynde (Heist o/d Berg)

    2.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    3.Ray Rhodes

    4.Aad Vingerling

    5.Mathieu Mercken

    6.Gerard Hairwassers

    7.Werner Dullaert (St.Gillis)

    8.Gerard Devleeschauwer

    9.Freddy De Blick (Beveren)

    10.Clement Saelens

    19.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    24-07-2013 om 21:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 24/07/2013
    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg

    Onder leiding van Benny Vercauteren en Joris De Jonghe vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't Schuurke te Beveren 21 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Vandaag een zeer geslaagde duurtraining met wisselende kopmannen, het tempo was egaal en werd zeer goed onderhouden. De afstand bedroeg 96 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 37,5 km/h.


    Reden mee vandaag : Joris De Jonghe, Benny Vercauteren, Erik Vermeulen, Walter Meseure, Koen Maris, Kurt Van Raemdonck, Michiel Apers, Eugénè Bosman, Cornelis Van Der Haeven, Dimitri Cleys, Diego Bonne, Adrien Maes, Dr.Frank De Winter, Michel Van Osselaer, Rudi Serverius, Saskia Van Overmeire, Rudy Thysman, Benny Lyssens,  ? ? en Kenny Janssens.

    24-07-2013 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 23/07/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN VAN DE VELDE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Van de Velde Koen KOP 2013.JPG
    Dinsdag 23 Juli - CLINGHE (Ned)
    Catg.A - 37 dln

    1.KOEN VAN DE VELDE (Stekene)

    2.Jacques Schuit

    3.Johnny van der Klooster

    4.Sammy Bogaert

    5.Dimitri Mulder

    6.Klaas Stynen

    7.Jarno Verhofstadt

    8.Jan Trenson

    9.Maarten Burm

    10.Wim Rombaut

    23.Lieven Soens

    25.Pieter Covents

    34.Gertjan Boeykens

    23-7-2013-clinge (ned) 368.jpg
    Het podium met winnaar Koen Van de Velde, Jacques Schuit en Johnny van der Klooster.
    23-7-2013-clinge (ned) 383.jpg
                                   Koen Van de Velde met zijn gezin.
    23-7-2013-clinge (ned) 377.jpg
                            Een woordje uitleg van Koen aan speaker Gerry.
    23-7-2013-clinge (ned) 327.jpg
                           Aankomst van Koen Van de Velde in de Clinghe.
    23-7-2013-clinge (ned) 123.jpg
    De kopgroep met Koen Van de Velde, Sammy Bogaert, Jacques Schuit en Johnny van der Klooster.
    23-7-2013-clinge (ned) 001.jpg
                                       De start van de Catg.A in de Clinghe.
    23-7-2013-clinge (ned) 074.jpg
                                    Koen Van de Velde voert het commando.
    23-7-2013-clinge (ned) 078.jpg
                                          Lieven Soens uit St.Niklaas.
    23-7-2013-clinge (ned) 081.jpg
                                        Pieter Covents uit Stekene.
    23-7-2013-clinge (ned) 187.jpg
    23-7-2013-clinge (ned) 098.jpg
                                       Jarno Verhofstadt uit Oudegem.




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-07-2013 om 20:25 geschreven door kenny


    23-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 23/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 23/07/2013 ROESELARE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 110 km

    Aantal deelnemers:

    DOVY-NATOURCRITERUIM

    1.KITTEL Marcel-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    2.TRENTIN Matteo-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    3.GREIPEL André-LOTTO BELISOL-

    4.PORTE Richie-SKY PROCYCLING-

    5.BOECKMANS Kris-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    6.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    7.LAMPAERT Yves-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    8.DE BACKER Bert-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    9.CAPPELLE Andy-ACCENT.JOBS-WANTY-

    10.VERRAES Benjamin-ACCENT.JOBS-WANTY-

    11.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

     

    TIJDRIT DOVY-NATOURCRITERUIM

    1.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    3.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.VERRAES Benjamin-ACCENT.JOBS-WANTY-

    5.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    6.LAMPAERT Yves-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    7.DEMEULENAERE Sebastien-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    9.VANDOUSSELAERE Sven-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.BOUCHER David-FDJ-

     

    23/07/2013 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    2.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    4.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    6.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.MC DONALD Ewen-NFTO-

    8.BENEKE Calvin-MTN CLUB 100 SANDTON-

    9.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    10.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    30.D`HOLLANDER Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

     

    23/07/2013 WESTKAPELLE (KNOKKE - HEIST) (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.BOGAERT Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.BRACKE Thomas-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    5.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.DESMET Jani-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    7.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    9.DAUW Jasper-CYCLING TEAM LUTHO-

    10.SLABINCK Indiana-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    11.NYS Mattias-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    29.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    45.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

     

    23/07/2013 STRIJPEN-ZOTTEGEM (O) - Dames Elite - 93 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VUYST Sofie-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    2.VEKEMANS Anisha-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    3.VAN GLABEKE Shana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.DEMEY Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.DE CROOCK Stephanie-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    6.THOMAS Claire-TEAM GSD GESTION-

    7.BUYSSE Anja-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    9.EHIER Desiree-RMV CHAM HAGENDORN-

    10.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    30.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    23/07/2013 Test Tijdrit - Juniores
    Aantal deelnemers:

     

    23/07/2013 ROESELARE (W) - Nieuwelingen - 40 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.BONNE Bert-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.BISSCHOP Ruben-CT FORCE VZW-

    4.MC SHANE Ian-RED ZONE CYCLING-

    5.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.PIETERS Justin-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    9.BAILLIEU Donovan-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.DEROO Lennart-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    23/07/2013 Test Tijdrit - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    23-07-2013 om 23:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 22/07/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 22/07/2013                                          
    22-7-2013-maandag sinaai 892.jpg 
                                       Winnaar Stijn Verbeke te Sinaai.                                     
    22-7-2013-maandag sinaai 899.jpg
                            De winnaar met de bloemen en zijn supporters.
    22-7-2013-maandag sinaai 911.jpg
        Stijn Verbeke mag een woordje uitleg geven aan speaker Ivan Elegeert.
    22-7-2013-maandag sinaai 853.jpg
                                   De aankomst van winnaar Stijn Verbeke.
    22-7-2013-maandag sinaai 857.jpg
                                        De aankomst van de 2de Jurgen Guns.
    22-7-2013-maandag sinaai 816.jpg
                Stijn Verbeke en Jurgen Guns zijn weggeraakt uit de kopgroep.
    22-7-2013-maandag sinaai 755.jpg
       Guy Smet reed een gat van 1 min dicht en sloot aan bij de kopgroep van 4.
    22-7-2013-maandag sinaai 418.jpg                      
                           De kopgroep van 4 op die moment in de wedstrijd.
    22-7-2013-maandag sinaai 299.jpg
    De kopgroep met Jurgen Guns, Stijn Verbeke, Glenn De Ridder en Willem De Greyt.
    22-7-2013-maandag sinaai 272.jpg
                                Stijn Verbeke en Glenn De Ridder.

    22/07/2013 SINAAI - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.STIJN VERBEKE uit Sinaai-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.GUNS Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.VAN ZUMMEREN Stef-LOTTO BELISOL U23-

    5.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    11.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    12.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    13.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    14.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    16.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    18.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    22.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    25.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    26.VERHOFSTADT Peter-ISOREX CYCLING TEAM-

    27.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    32.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    22-7-2013-maandag sinaai 003.jpg
                                             Voor de start te Sinaai.
    22-7-2013-maandag sinaai 080.jpg  22-7-2013-maandag sinaai 019.jpg
          Stef De Bock (broer van Stijn) uit Zele.                                                   Stijn De Bock voert het commando.
    22-7-2013-maandag sinaai 091.jpg 
                                            Stijn Verbeke en Jonas De Boey.
    22-7-2013-maandag sinaai 139.jpg 
                             Guy Smet in de aanval met Tim Vercauteren.
    22-7-2013-maandag sinaai 551.jpg   
                                    Robby De Roos en Tim Vercauteren.
    22-7-2013-maandag sinaai 623.jpg
                                             Robby De Roos en Stijn Gidé.                                                         
    22-7-2013-maandag sinaai 667.jpg
                                   Peter Verhofstadt en Tim Vercauteren.
    22-7-2013-maandag sinaai 671.jpg
                           Nick De Block uit Wolvertem en Tom Hermans.


         
      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-07-2013 om 19:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/07/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FILIP VAN GOETHEM met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

     Filip Van Goethem KOP 2013.JPG

       Filip Van Goethem

    Zondag 21 Juli – VRASENE (9120)

    Catg.A – 45 dln – Open kampioenschap van Belgïe

    1.Gianni Cooman (Oordegem)

    2.Renaat Demeter (Lochristi)

    3.Kris Bolsens (Kruibeke)

    4.Peter Neels (Kruibeke)

    5.Sammy Bogaert (Kalmthout)

    6.Mario Van Den Broecke

    7.Steven Goossens (St.Niklaas)

    8.Steven Heirman (Hamme)

    9.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    10.Dennis Nevejans

    11.Gert Smet (Kruibeke)

    14.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    17.Vincent Maes (St.Gillis)

    18.Michael Van De Casteele (Bazel)

    23.Jerry Cooman

    24.Alex Goossens (Vrasene)

    26.Filip Weemaes (Verrebroek)

    30.Tom Verhulst (Beveren)

    31.Lieven Soens (St.Niklaas)

    32.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    34.Peter De Maere (Waasmunster)

    36.Geert Smet (St.Niklaas)

    38.Nicolaï Gosselin (Waasmunster)

    39.Kris Van Severen (St.Niklaas)

    40.Gino Van Broeck (Temse)

    21-7-2013-vrasene 721.jpg
    Podium BK Catg.A met winnaar Gianni Cooman, Renaat Demeter en Kris Bolsens.
    21-7-2013-vrasene 738.jpg  21-7-2013-vrasene 741.jpg
                 Winnaar Gianni Cooman.                                            Gianni Cooman en vader Jerry Cooman en de dames.
    21-7-2013-vrasene 639.jpg
                                Aankomst van winnaar Gianni Cooman.
    21-7-2013-vrasene 258.jpg
                                    Start van het BK in de Catg.A
    21-7-2013-vrasene 578.jpg
                                  Sammy Bogaert en Steven Heirman.
    21-7-2013-vrasene 470.jpg
                              Gert Smet, Steven Heirman en Peter Neels.
    21-7-2013-vrasene 290.jpg
             Peter De Maere, Peter Neels, Kevin Van Raemdonck en Geert Smet.

    Toeristen – 50 dln

    1.FILIP VAN GOETHEM (Nieuwkerken)

    2.Kenny Janssens op 10" (Pelotonspurt)

    3.Bart Van Der Veken (St.Jansteen)

    4.Tom Van Raemdonck (Haasdonk)

    5.Karel Peelman (St.Anna L.O.)

    6.Pascal Schelfhout

    7.Manu Rabaey

    8.Bram Van Overloop

    9.Robby Van Raemdonck (St.Pauwels)

    10.Koen Van Laere (Beveren)

    11.Joeri Vaerewijck

    12.Peter Van Goethem (Nieuwkerken)

    13.Kesteleyn Bram (Zele)

    14.Mario Bolssens (St.Gillis)

    15.Jan Heyrman (Kruibeke)

    16.Rudy Remerey 17.Kurt Thoen 18.David Van Waes 19.Dimitri Maes 20.Koen Heyrman 21.Danny Peeters 22.Philippe De Wilde 23.Kristof Sels 24.Kurt Van Raemdonck 25.Johan De Rop 26.Rudi Coppens 27.Gerrit Smet 28.Tomy Van Osselaer 29.Manu Catrysse 30.Philip Smet 31.Hendrik Bracke 32.Michel Van Osselaer 33.Filip Van Raemdonck 34.Wesley Lichtenwohrer 35.Peter Bolssens 36.David Van Wiele 37.Mathias D'Hooghe 38.Walter Mesure 39.Tim De Doncker 40.Chris Van De Vijver
    21-7-2013-vrasene 237.jpg
                               Winnaar Toeristen Filip Van Goethem.

    21-7-2013-vrasene 245.jpg
               Filip Van Goethem met Peter Van Goethem en Franky De Fijn.
    21-7-2013-vrasene 180.jpg
                                Aankomst van Filip Van Goethem.
    21-7-2013-vrasene 186.jpg
    De spurt van het peloton met Kenny Janssens voor Bart Van Der Veken en
    Tom Van Raemdonck.
    21-7-2013-vrasene 189.jpg
    21-7-2013-vrasene 003.jpg
                                   Start van de Toeristen te Vrasene.
    21-7-2013-vrasene 134.jpg
                                   Hans Vergauwen en Mario Bolssens.
    21-7-2013-vrasene 077.jpg



    Plaatselijke Toeristen – 39 dln

    1.GINO DE MUYNCK (Vrasene)

    2.Tim De Bock

    3.Hendrik De Maeyer

    4.Luc Vervoort

    5.Walter Meseure

    6.Nick Van Wezemael

    7.Johan Apers

    8.Michel Van Osselaer

    9.Peter Bolssens

    10.Dirk Blommaert



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-07-2013 om 19:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan FREDERIQUE ROBERT met zijn 3°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Van Avermaet Greg KOP 2013.jpg  Robert Frederique KOP 2013.jpg  Verbeke Stijn KOP 2013 1.jpg

      Greg Van Avermaet          Frederique Robert              Stijn Verbeke

    Maandag 22/07/2013 AALST CRITERIUM (O) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 100 km

    Aantal deelnemers:

    1.FROOME Christopher-SKY PROCYCLING-

    2.PORTE Richie-SKY PROCYCLING-

    3.TRENTIN Matteo-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    4.GATTO Oscar-VINI FANTINI - SELLE ITALIA -

    5.BOECKMANS Kris-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    6.DE BACKER Bert-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    7.VAN DIJK Stefan-ACCENT JOBS - WANTY -

    8.RADOCHLA Steffen-EUSKALTEL EUSKADI-

    9.DIDIER Laurent-RADIOSHACK LEOPARD-

    10.HOVELYNCK Kurt-CRELAN - EUPHONY -

    24.VANDYCK Niels-VERANDAS WILLEMS -

    22/07/2013 – BEAUFAYS-BASTOGNE – Ronde van Wallonïe – Etappe 3 – 04h15min

    Aantal deelnemers: 117

    1.GREG VAN AVERMAET uit Hamme-BMC RACING TEAM

    2.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3.DRUCKER Jean-Pierre-ACCENT JOBS - WANTY-(LUX)

    4.OSS Daniel-BMC RACING TEAM-(ITA)

    5.MARTENS Paul-BELKIN-PRO CYCLING TEAM-(DUI)

    6.VANTOMME Maxime-CRELAN - EUPHONY

    7.FEILLU Romain-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-(FRA)

    8.ROUX Anthony-FDJ.FR-(FRA)

    9.SIJMENS Nico-COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    10.KREDER Michel-GARMIN SHARP-(NED)

    90.STEELS Stijn -CRELAN - EUPHONY-


     

    22/07/2013 DENTERGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km

    Aantal deelnemers:

    1.FREDERIQUE ROBERT uit Mol-LOTTO-BELISOL-

    2.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    3.DUFRASNE Jonathan-WALLONIE-BRUXELLES-

    4.VANOVERBERGHE Arthur-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-

    6.AVERY Clinton Robert-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM -

    7.STENUIT Robin-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.BAESTAENS Vincent-CRELAN-EUPHONY-

    9.NAKAJIMA Yasuharu-AISAN RACING TEAM -

    10.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    22.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

     

    22/07/2013 SINAAI - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.STIJN VERBEKE uit Sinaai-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.GUNS Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.VAN ZUMMEREN Stef-LOTTO BELISOL U23-

    5.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    11.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    12.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    13.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    14.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    16.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    18.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    22.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    25.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    26.VERHOFSTADT Peter-ISOREX CYCLING TEAM-

    27.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    32.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

     

    22/07/2013 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE TIER Floris-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.CARNEVALI Jean-albert-VERANDAS WILLEMS-

    3.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.PERRY Benjamin-INDEPENDENT-

    7.VANDEWALLE Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.VAN DE WAETER Sean-TO WIN JOSAN CT-

    9.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    10.TEUGELS Lennert-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    19.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    22.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    Zondag 21/07/2013 – BERG EN TERBLIJT (Ned - Limburg) - KNWU - Bergcriterium – Amateurs – 51 km

    Aantal deelnemers: 59

    1.Roland van der Sloot

    2.Roel van Gameren

    3.Kristof Wielfaert (Lokeren)

    4.Erik de Niet

    5.Bart Wamsteker

    6.Taeke Oppewal

    7.Rob van Gameren

    8.Lars Toma

    9.Yannic Candel

    10.Jarno Vader
    Wielfaert Kristof 22-07-2013.jpg

    23-07-2013 om 19:11 geschreven door kenny


    22-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OPEN BELGISCH KAMPIOENSCHAP CATG.A WAOD TE VRASENE VAN ZONDAG 21/07/2013
    OPEN BELGISCH KAMPIOENSCHAP WAOD CATG.A




    Filmopname: Gino Van Broeck

    22-07-2013 om 21:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/07/2013

    LFT Bond Banner

    Zondag 21/07/2013 – TIELT - LFT

     

    Categorie A

    1. Kim Van Oost

    2. Hannes Depraetere (DV)

    3. Pedro Michels

    4. Marijn Declerck

    5. Thibaut Derycke

    6. Korneel De Viaene

    7. Sam Pedder (Gbr) (DV)

    8. Wim Velghe (DV)

    9. Tom Derthoo

    10. Karel Martens (DV)

     

    Categorie B

    1. Patrick Vanmaekelbergh

    2. Steven Deklerck

    3. Hendrik Bogaert

    4. Frederik Robberechts

    5. Kurt Heyman

    6. Kris Hekelsom

    7. Stefaan Ferrest

    8. Alain Mortier

    9. Gianni Dumarey (DV)

    10. Tom Brulez (Tielt - DV)

    LFT Tielt Patrick Vanmaekelbergh.jpg 

    Categorie C

    1. Mario Lammens

    2. Patrick Raes

    3. Didier Knockaert

    4. Dirk Dekeerle

    5. Nico Hellebuyck

    6. Francky Verschueren

    LFT Tielt Mario Lammens.jpg 

    Categorie D

    1. Rudy Bloemmen

    2. Patrick Watteny

    3. Freddy Vlerick

    4. Geert Tijtgat

    5. Ruddy Stockman

    6. Paul Hunninck

    7. Antoine Hooreweghe

     

    Categorie E

    1. Noël Rogge

    2. José Demeyere

    3. Werner Dullaert (St.Gillis)

    4. Willy Corthier

    5. André Verslype

    6. Gilbert Minjau

     

    Categorie F

    1. Alessandro Mastragostino

    2. Spencer Tack

    3. Jeffrey Hutsebaut

    4. Jonas Brack

    5. Jari Vandeginste (DV)

    6. Dylan Vandenberghe

     

    Categorie G

    1. Dominiek Porte

    2. Philippe De Smet

    3. Steven Tommeleyn

    4. Timmy Braekeveld

    5. Steve Maeyhaert (DV)

    6. Franky Holvoet

    7. Kris Saey (DV)

    8. Erik De Waele

     

    Categorie Dames

    1. Katleen Fraeye



    Foto's: Christiaan Lannoo

    22-07-2013 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/07/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PETER VERHOFSTADT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FREDDY VAN CAMP met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Deprofdt Peter KOP 2013.JPG  Freddy Van Camp KOP 2013.JPG  De Blick Freddy KOP 2011 2.jpg 

       Peter Verhofstadt         Freddy Van Camp           Freddy De Blick
      
    Zaterdag 20 Juli - LAARNE (9070)

     

    Catg.A – 29 dln

    1.Gianni Cooman (Oordegem)

    2.Mario Van Den Broecke

    3.Paul Roosenparck (Overmere)

    4.Nico Van Bever

    5.Stijn Declercq

    6.Stef Poppe

    7.Wim De Wit

    8.Steven Heirman (Hamme)

    9.Kurt De Roose

    10.Steven Van Rijckeghem

    14.Jochem Smet (Kemzeke)

    17.Jerry Cooman
    20-7-2013 waod laarne 171.jpg
          Winnaar Catg.A Gianni Cooman en winnaar Catg.B Peter Verhofstadt.

    20-7-2013 waod laarne 120.jpg 
                            Aankomst van winnaar Catg.A Gianni Cooman.

    Catg.B – 13 dln

    1.PETER VERHOFSTADT (Berlare)

    2.Philippe Devleeschauwer

    3.Etienne Claus (Waasmunster)

    4.Sven De Vlieger (Lochristi)

    5.Luc Van Den Bergh

    6.Sven Van Avermaet

    7.Wim Rombaut (Stekene)

    8.Koen Oliebos

    9.Fabien Hanssens

    10.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    12.Alex Goossens (Vrasene)

    20-7-2013 waod laarne 177.jpg 
                                    Winnaar Catg.B Peter Verhofstadt.

    Catg.C – 21 dln

    1.Wim De Coninck (Grammene)

    2.Ko Harms

    3.Ronny Cosijn

    4.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    5.Filip Van Damme

    6.Patrick Watteny

    7.Marc Couckuyt

    8.Luc Wijtinck

    9.Geert Braeckman

    10.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    11.Geert Smet (St.Niklaas)

    14.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)

    15.Luc Joos (Stekene)

    20.Daniel Standaert (Bornem)
    20-7-2013-laarne waod 727.jpg
                                  Winnaar Catg.C Wim De Coninck.

    20-7-2013-laarne waod 659.jpg 
                                     Aankomst van Wim De Coninck.

    Toeristen – 66 dln

    1.FREDDY VAN CAMP (Stekene)

    2.Bart Van Der Veken (St.Jansteen)

    3.Christophe De Grom

    4.Rob Paridaens

    5.Wim Vanberghen

    6.onbekende renner

    7.Mike Ghysels

    8.Kristof Carrette

    9.Stef De Bruyn

    10.Jeffrey Vandendorpe

    20.Bram Kesteleyn (Zele)

    29.Alain Calle (Gent)

    32.Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

    34.Franky Boel (Kruibeke)
    20-7-2013-laarne waod 732.jpg
                                Winnaar Toeristen Freddy Van Camp.

    20-7-2013-laarne waod 682.jpg 
                                    Aankomst van Freddy Van Camp.

    Catg.D – 14 dln

    1.Florent De Leersnijder (Oostrozebeke)

    2.Wim De Waal

    3.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    4.Marc Colpaert

    5.Robert Maldrie

    6.Roland Van Imschoot

    7.Luc Cocquyt

    8.Adri Van Loon

    9.Allan Ramsay

    10.Ben Pouwels

    20-7-2013-laarne waod 230.jpg
                                  Winnaar Catg.D Florent De Leersnijder.
    20-7-2013-laarne waod 185.jpg 
                             Florent De Leersnijder en Wim De Waal.

    Catg.E – 25 dln

    1.FREDDY DE BLICK (Beveren-Waas)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Mathieu Mercken

    4.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    5.Gerard Hairwassers

    6.Gerard Mariën

    7.Georges Michiels

    8.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    9.Luc Muys

    10.Ko Tolhoek
    20-7-2013-laarne waod 224.jpg
                     Winnaar Catg.E Freddy De Blick met zijn echtgenote.
    20-7-2013-laarne waod 044.jpg
                                               Freddy De Blick



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-07-2013 om 11:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/07/2013

    waod_3.jpg

    Zondag 21 Juli - MERELBEKE (9820)

    Catg.B – 17 dln

    1.Philip Lampaert (Bellem)

    2.Vincent Brunel

    3.Geert Van Speybroeck

    4.Philippe Devleeschauwer

    5.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    6.Fabien Hanssens

    7.Michel Bultinck

    8.Wim Rombaut (Stekene)

    9.Mario De Kesel

    10.Wim Braet

     

    Catg.C – 41 dln

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Jean-Pierre Van Maldegem

    3.Hilair Heye

    4.Peter Kerckaert

    5.Ko Harms

    6.Frank Suys (Bornem)

    7.Danny Van Oyen (Deinze)

    8.Matti De Baat

    9.Filip Van Damme

    10.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    23.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)

     

    Toeristen – 39 dln

    1.Stijn Declercq (Oudenaarde)

    2.Dieter Buyse

    3.Toivi Heerman

    4.Christophe De Grom

    5.Frederick D'Hondt

    6.Nico Maes

    7.Sammie De Vriendt

    8.Dries Bombeke

    9.onbekende renner

    10.Stijn Verloo

    11.Wim Bas

    26.Glenn Van Hille (Stekene)

    29.Alain Calle (Gent)

     

    Catg.D – 23 dln

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Jozef Deneef

    3.Florent De Leersnijder

    4.Helmuth Tas

    5.Paul Allen

    6.Luc D'Haeseleer

    7.Daniel Hauttekeete

    8.Pierre Remory

    9.Herman Van Den Borre

    10.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    15.William Govaert (Waasmunster)

     

    Catg.E – 25 dln

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    3.Gerard Hairwassers

    4.Andre Klep

    5.Armand Mols

    6.Daniel Cornu

    7.Clement Saelens

    8.Freddy De Blick (Beveren)

    9.Robert Robijns

    10.Rien de Jong

    22-07-2013 om 08:19 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!