Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 7°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!
Proficiat aan NICK DAVID met zijn 4°Veldritzege bij de Masters A !!!
Florian Vermeersch Nick David
Zaterdag 25/10/2014 KRUIBEKE (O) - Veldrijden form. A
Aantal deelnemers: 24
1.VAN AERT Wout-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-
2.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-
3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-
4.AERNOUTS Jim-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-
5.VANTHOURENHOUT Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-
6.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
7.PAUWELS Kevin-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-
8.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
9.AERNOUTS Bart-CORENDON-KWADRO-
10.DENUWELAERE Jan-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-
13.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-
18.HOFMAN Joeri-CORENDON-KWADRO-
25/10/2014 ALSEMBERG (BEERSEL) (VB) - Veldrijden form. B Aantal deelnemers: 23
1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
2.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-
3.UYTDEWILLIGEN Ingmar-CYCLING TEAM ZEMST VZW-
4.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-
5.DE WISPELAERE Bert-DMC- CYCLING TEAM-
6.VEROFT Jelto-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
7.VANCOMPERNOLLE Jan-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-
8.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
9.VAN DE WALLE Jelle-NODRUGS HEROES FLANDERS-
10.VAN DONINK Gianni-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-
25/10/2014 KRUIBEKE (O) - Veldrijden Dames Elite Aantal deelnemers: 13
1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL DEPROF
2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
3 VERDONSCHOT Laura VZW LOTTO-LADIESCYCLING
4 VERHESTRAETEN Karen KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO
5 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO
6 VARDAROS Christine USA STEVEN CYCLING TEAM
7 VAN ANROOIJ Lindy TEAM 185
8 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO
9 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE
10 FLETCHER Sara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM
12 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
25/10/2014 KRUIBEKE (O) - Veldrijden form. C
Juniores: Aantal deelnemers: 23
1.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
2.VANDEBOSCH Victor-ENERTHERM-BKCP-
3.DRIESEN Jarne-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
4.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
5.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-
6.COLMAN Alex-LARES-DOLTCINI CT-
7.LOOCKX Lander-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-
8.VERBERCKMOES Timo-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-
9.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
10.MUSEEUW Stefano-ENERTHERM-BKCP-
14.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKE TEAM VZW-
18.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
20.VAN HOOSTE Timon-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
Nieuwelingen: Aantal deelnemers: 15
1.FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi-LARES-DOLTCINI CT-
2.BEKAERT Yentl-PATRICK DEVELOPMENT TEAM-
3.VANDEBOSCH Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
4.SMET Jonas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
5.GOEMAN Andreas-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-
6.KOPECKY Tomas-LRTV SWIFT-
7.VERBERCKMOES Fabio-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-
8.THYS Joren-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
9.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
10.BROECKX Seppe-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
12.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
13.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
14.VAN GOETHEM Fabio-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
25/10/2014 ALSEMBERG (BEERSEL) (VB) - Veldrijden form. C
Juniores: Aantal deelnemers: 22
1.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-
2.PEMEN Diederik-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-
3.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-
4.VERBEECK Glenn-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-
5.VAN DEN BULCK Pelle-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-
6.DE MAEGHT Dorian-WK NOORD-WEST-BRABANT-
7.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-
8.VAN ASSCHE Bert-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-
9.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
10.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-
15.OVERMEIRE Louis-LARES-DOLTCINI CT-
Nieuwelingen: Aantal deelnemers: 25
1.SCOPONI Dante-LARES-DOLTCINI CT-
2.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
3.VAN DEN BROECK Arno-DCM CYCLING TEAM-
4.SPRANGERS Lloyd-LARES-DOLTCINI CT-
5.BROUWERS Arno-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
6.BRUYNINCKX Jonas-RSC DE ZUIDWESTHOEK-
7.DE MEYER Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
8.VAN DEN BERGH Tuur-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
9.BRAES Brent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
10.NICAISE Orélien-SECTION HENNUYERE-
25/10/2014 ALSEMBERG (BEERSEL) (VB) - Veldrijden form. D
Amateurs/Masters A - Aantal deelnemers: 23
1.DE VIAENE Korneel-INDIVIDUEEL- (Amateurs)
2.NICK DAVID uit Beveren-PRIMATOR CYCLING TEAM- (Masters A)
3.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-
4.RAEYMAKERS Sten-INDIVIDUEEL-
5.GELUYKENS Kenny-CYCLING TEAM KESSEL-
6.BAJOREK Michel-BLANCS GILETS BARRACUDA BW-
7.VAN LEUFFELEN Peter-INDIVIDUEEL-
8.OOMS Niels-INDIVIDUEEL-
9.VAN POUCKE Michael-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
10.BOECKX Thomas-INDIVIDUEEL-
Masters B - Aantal deelnemers: 18
1.DAELMANS Arne-INDIVIDUEEL-
2.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
3.HENDERICKX Nico-INDIVIDUEEL-
4.VETS Jelle-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
5.VAN STAEYEN Benny-INDIVIDUEEL-
6.DELLISSE Philippe-ALLEZ DENAIN-
7.OOMS Gunter-INDIVIDUEEL-
8.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
9.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-
10.FIEVEZ Benoît-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
15.VAN HONSTE Kris-INDIVIDUEEL-
Masters C - Aantal deelnemers: 25
1.VERHAEGEN Guido-INDIVIDUEEL-
2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
3.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-
4.WUYTS Hans-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-
5.VERELST Rudy-INDIVIDUEEL-
6.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
7.VERDEYEN Jos-INDIVIDUEEL-
8.ANDERSON Benny-ASTORPS CYKELKLUB-
9.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-
10.VAN SINAY Dirk-INDIVIDUEEL-
Masters C2 - Aantal deelnemers: 5
1.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-
2.VAN SINAY Dirk-INDIVIDUEEL-
3.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
4.MARTENS Herman-INDIVIDUEEL-
5.VAN DER LEEUW Albert-MAASLANDSTER ZUID LIMBURG-
25/10/2014 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Aspiranten
12 jaar - Aantal deelnemers: 12
1.DIELS Noa-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
2.BLOMMEN Brent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
3.NIJS Viktor-LOTTO OLYMPIA TIENEN-
4.COECKELBERGHS Robbe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
5.GEENEN Yarne-zias-OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW-
13 jaar - Aantal deelnemers: 26
1.BAERS Arne-HAGELAND CYCLING TEAM-
2.LAERMANS Tommy-DCM CYCLING TEAM-
3.DE LIE Arnaud-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-
4.VAN HOUT Luca-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
5.VAN DYCK Cisse-WSC HAND IN HAND BAAL-
14 jaar - Aantal deelnemers: 22
1.CORTJENS Ryan-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-
2.VAN DYCK Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
3.VAN DER VEKEN Senne-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-
4.VANDERMEER Quinten-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-
5.LAROY Bjarne-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-
|