Zaterdag 03/08/2019 EVERGEM (ERTVELDE) (O) ELITE Z.C./U23 - 118 km
DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:32:15 / AFSTAND: 118KM
1 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
2 GELDHOF DAVID DOVY KEUKENS - FCC
3 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
4 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
5 BAUSBACHER EVAN USA
6 VAN RENTERGHEM BRAM VETRAPO CYCLING TEAM
7 DESMECHT DAVID S-BIKES BODHI CYCLING
8 VERFAILLIE ARNE GAVERZICHT-BE-OKAY
9 DEBOOT BRUCE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT
10 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
03/08/2019 OVERIJSE (VB) ELITE Z.C./U23 - 113 km
DEELNEMERS: 107 / OPGEVERS: 44 / TIJD: 2:30:56 / AFSTAND: 109KM
1 HILLEN MICHIEL HUBO - TITAN CARGO CT
2 VERHAEGEN TOM GM RECYCLING TEAM
3 DEVALCKENEER SIEBEN HUBO - TITAN CARGO CT
4 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS KERMESSE
5 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
6 PETIT TOMAS CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
7 ROGIER STEF DAVO UNITED CYCLING TEAM
8 HEYNS NILS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
9 DE WILDE GILLES HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
10 VAN LAER WARD VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
25 DE BOCK YONI
03/08/2019 SINAAI-WAAS (O) ELITE Z.C./U23 - 117 km
DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 2:38:2 / AFSTAND: 117KM
1 BOGERD MARINUS WV DE IJSSELSTREEK NED
2 LAMBERT CONNOR MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT IRL
3 ODONNELL BAILEY MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT NZL
4 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM
5 WANTE JARI VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
6 BASTIAENS AYCO DAVO UNITED CYCLING TEAM
7 CORDEEL PIETER DCR CYCLING TEAM
8 WIELINK RIK DE IJSSELSTREEK NED
9 JANSSENS JARRID
10 DE BACKER KRISTOF WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
13 TEN HARTOG GUY 14 LIESSENS JARNO 29 HEIRBAUT TONY
03/08/2019 BRASSCHAAT (BETHANIE) (A) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23
DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 2:06:14 / AFSTAND: 104KM
1 JACOBS PIETER HUBO - TITAN CARGO CT
2 DRUYTS GERRY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
3 RAEYMAEKERS MATTIAS HUBO - TITAN CARGO CT
4 PEELAERS JEFF HUBO - TITAN CARGO CT
5 DAS JEROEN HUBO - TITAN CARGO CT
6 VAN NOTEN ANTHONY KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
7 VERWAEST KEVIN ASFRA RACING TEAM
8 VERAART JELLE
9 NUIJTEN JELMER WEST FRISIA NED
10 KOEMANS DAAF WV BREDA NED
13 DILLEN RUBEN
03/08/2019 ERONDEGEMSE PIJL - ERPE-MERE (O) UCI WOMEN ELITE - 126,5 km
DEELNEMERS: 160 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 3:11:26 / AFSTAND: 126KM
1 VAN DE REE MONIQUE MIXTE 3 S-BIKES BODHI CYCLING NED
2 NGUYEN THI THAT LOTTO SOUDAL LADIES VIE
3 DE VUYST SOFIE PARKHOTEL VALKENBURG
4 DURRELL REBECCA GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM GBR
5 DRUYTS KELLY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING
6 GASS DANIEL EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM GER
7 KOSTER ANOUSKA MIXTE 4 NOORD HOLLAND - NVW DROPS NED
8 SCHWEINBERGER KATHRIN HEALTH MATE - LADIES TEAM AUT
9 KAY ANNA EXPERZA GBR
10 VERHOEVEN AURORE WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN FRA
15 HANNES KAAT
03/08/2019 GISTEL (W) UCI MEN JUNIORS - 120 km
DEELNEMERS: 123 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 2:38:20 / AFSTAND: 120KM
1 HUENS AXEL OGS U19 CYCLING TEAM FRA
2 FRETIN MILAN ZANNATA-GALLOO TEAM
3 VAN UDEN CASPER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED
4 KOOIJ OLAV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED
5 VAN DER TUUK AXEL SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM NED
6 HAWKINS ANGUS CENTRAL REGION GB GBR
7 CURRIE LOGAN ISOREX CYCLING TEAM NZL
8 BERCKMOES JENNO WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
9 DE MAREZ FLORIAN OGS U19 CYCLING TEAM FRA
10 ROMERS BORIS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED
13 VAN POPPEL SÉBASTIEN 18 TEERLINCK ALEXANDER
03/08/2019 BORNEM (A) NIEUWELINGEN - 60 km
DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 1:30:30 / AFSTAND: 60KM
1 DE NYS RUNE WK NOORD-WEST-BRABANT
2 VERTOMMEN IAN HEIST CYCLING TEAM (HCT)
3 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
4 ROKVEN NOËL WV ZEEUWS VLAANDEREN NED
5 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
6 MOONEN ZENO TEAM KEMPEN
7 VAN DEN BROECK ANDREAS WK NOORD-WEST-BRABANT
8 SCHEERLINCK KIERO DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM
9 VERMEULEN ARTHUR VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
10 VAN ROYEN NICK AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
12 BLOMMAERT LARS 13 DE TROYER YORBEN 15 BLOMMAERT SANDER 16 JORIS ROBBE 19 VAN PELT JEFF
03/08/2019 ERONDEGEM (ERPE-MERE) (O) DAMES JUNIORES +NIEUWELINGEN - 51 km
DAMES JUNIORES DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:20:5
1 DE WILDE JULIE DOLTCINI - N-M TRANSPORT
2 DE CLERCQ KATRIJN VAN ASSCHE - VAN DEN HAUWE CT
3 POPELIER LOTTE EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM
4 VROMANNE JUSTINE DOLTCINI - N-M TRANSPORT
5 GIELKENS ESMÉE VAN ASSCHE - VAN DEN HAUWE CT
6 FARAZIJN LEONTINE MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLINGTEAM
7 KEMPS STEPHANIE DOLTCINI - N-M TRANSPORT
8 BRADBURY NEVE SINT KILDA AUS
9 TUISK AIDICFC CFC SPORDIKLUBI
10 KLOESE ROSE WSV EMMEN NED
23 VAN LIEROP SILKE
DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:20:5
1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
2 ARENS MAUREEN WCL BERGKLIMMERS NED
3 LINTHOUDT JADE MAES CT GLABBEEK
4 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS
5 KIEKENS CLEO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
6 VAN CONINCKXLOEY JOLIEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
7 GORT FEMKE WCL BERGKLIMMERS NED
8 VANDEPUTTE YENNA WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
9 BASH DUBINSKI ORI ISR
10 VAN DEN EEDE CHLOË MTBSCHOOL.BE
03/08/2019 SPURK-BILZEN (VB) AMATEURS + MASTERS