Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Timo & Nora... mijn twee sterretjes

Lilypie Fifth Birthday tickers Lilypie Third Birthday tickers
21-11-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Timo in gesprek met mama
http://www.aufeminin.com/video/see_63840/timo-in-gesprek.html

21-11-2007 om 16:56 geschreven door Kitty  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.arreuh
http://www.aufeminin.com/video/see_63816/timo-smiling.html

21-11-2007 om 15:58 geschreven door Kitty  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op bezoek
Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag is juf Karen op bezoek geweest met haar grote meid. En zowel voor Amélie als voor Timo was het een leuk weerzien; er viel zoveel te ontdekken bij elkaar... en in het huis van juf Kitty

21-11-2007 om 15:16 geschreven door Kitty  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Papa en Timo kijken samen TV
Klik op de afbeelding om de link te volgen "Echte mannen eten gewoon voor de buis!"

21-11-2007 om 15:08 geschreven door Kitty  


20-11-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vervolg quiz: Op wie lijkt ons sprotje het meest?
Klik op de afbeelding om de link te volgen Bij de geboorte was al snel duidelijk dat ons sprotje mama's neus en blonde haartjes heeft geërfd, maar met het 'groter' worden, begint ons sprotje meer en meer op zijn papa te lijken.

De mooie oogjes heeft hij duidelijk van de papa, ook de vorm van het hoofdje is identiek!

20-11-2007 om 21:23 geschreven door Kitty  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.we gaan vooruit
Klik op de afbeelding om de link te volgen Ons sprotje leert elke dag bij, dat is zo leuk hé! Zo breidt hij zijn vocaal arsenaal uit en kan hij al eens een kreetje slaan van geluk bij het lachen.

De oog-handcoördinatie verloopt nog wat stroef en is vaak een 'trial and error', maar af en toe gaat bewust het juiste armpje de lucht in om de beestjes van het gymrekje te doen bewegen.

Hij is ook volop aan het oefenen om een echte tennissupporter te worden. Als hij op mijn buik ligt, beweegt hij zijn hoofdje constant van links naar rechts om alles te kunnen zien. Hij controleert deze beweging al heel goed. Zijn nekspiertjes worden met de dag sterker en dat merk je ook aan het vlotter en gecontroleerder worden van de hoofdbewegingen.

20-11-2007 om 10:12 geschreven door Kitty  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.showen
Klik op de afbeelding om de link te volgen Hey Sabrina... herken je dit pakje nog? Het zit mij nu als gegoten, alleen zijn mijn beentjes nog net iets te kort... of het broekje een tikkeltje te lang!

20-11-2007 om 10:03 geschreven door Kitty  


16-11-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dansen
Nu Amélie al op weg is om een echte dansster te worden, begint onzen Timo ook al wat danskriebels te krijgen. Alleen is het eerder een vorm van 'Tapdancing'.

Als je al wat groter bent, zal Amélie je denk ik met plezier haar danspasjes aanleren

http://www.aufeminin.com/video/see_62678/timo-dancing.html

16-11-2007 om 14:58 geschreven door Kitty  


15-11-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2 maand oud
Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag is ons sprotje 2 maand oud en normaal gezien kreeg hij vandaag zijn spuitjes... maar daar is hij (voorlopig) aan ontsnapt! Mama heeft onderweg namelijk autopanne gehad... helemaal alleen in de sneeuw met ons sprotje... maar dan heb je de vriendelijke en gedienstige mannen die de auto opzij helpen duwen en die zelfs hun warme camionette aanbieden om mama en zoon te verwarmen.

Gelukkig was onze dierenarts vandaag met verlof en heeft ze ons naar de garage gebracht en vervolgens naar huis. Nu is het wachten op het verdict van de garage... batterij?... transistor? ... iets anders?

Ons Timoke heeft morgen alweer een nieuwe afspraak bij de dokter, gelukkig, want de dokter heeft het heel druk. En deze keer gaat papa mee, aangezien hij voor taxi moet spelen ;-)

15-11-2007 om 14:34 geschreven door Kitty  


14-11-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.knuffelmoment
Klik op de afbeelding om de link te volgen

14-11-2007 om 17:04 geschreven door Kitty  


13-11-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lachen
http://www.aufeminin.com/video/see_62005/timo-smiling.html

13-11-2007 om 17:46 geschreven door Kitty  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.In bad
Klik op de afbeelding om de link te volgen "Ik zit in bad gelijk de grote mannen. Er is toch ni te weinig zeep he, want stel da ge mijn pipiela kunt zien!"

13-11-2007 om 17:30 geschreven door Kitty  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.musti
Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag bij wijze van experiment met ons Timoke de site van Musti bezocht en raar maar waar, ons sprotje vond het leuk en was gefascineerd!

13-11-2007 om 17:08 geschreven door Kitty  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Timo rekt zich uit
Op het filmpje is hij nog maar een paar daagjes oud, maar aan het rekritueel is nog niks veranderd!
http://www.aufeminin.com/video/see_61988/timo-rekt-zich-uit.html

13-11-2007 om 16:25 geschreven door Kitty  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.filmpje
Met dank aan Karen, wiens ideeën ik blijf afsnoepen... maar das positief, want dat bewijst dat ze goed zijn
http://www.youtube.com/watch?v=Do7AvdM0I1o

13-11-2007 om 15:11 geschreven door Kitty  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.geluidjes
Klik op de afbeelding om de link te volgen Al van bij de geboorte is ons sprotje gevoelig voor geluidjes. Hij draaide zijn hoofdje dan ook naar alle kanten. Al snel bleek dat hij opschrikt van iemand die hoest of als iemand zijn neus snuit.

Maar op 6 weken, is in Normandië duidelijk geworden dat hij doorslaapt zelfs wanneer er een bom ontploft (360° theater), maar dat hij wakker schrikt van een plastic zakje of van velcro

Sinds een goeie week begint hij ook opvallend meer rond zich heen te kijken. Zijn zicht is echt aan het verbeteren en hij volgt mama's bewegingen. Ook de mobiel en de babygym vind hij leuk. De beestjes van de mobiel volgt hij met zijn oogjes en naar de babygym kan hij blijven staren, zeker wanneer hij de beestjes door zijn bruuske armbewegingen laat bewegen.

Wanneer we het visuele combineren met een leuk geluidje hebben we zeker zijn aandacht: zie foto.

Het brabbelen gaat gewoon door... hij lacht soms zelfs met geluid. En als hij mama's gezicht op z'n kop ziet staan, moet hij ook lachen. De pamper verversen vind hij steeds aangenamer en vooral 's ochtends moet hij er hard om lachen. Het ideale moment van de dag om lekker gek te doen en een massage te geven.

Het badmoment wordt nu echt een genietmoment, zelfs het afdrogen vindt hij niet meer zo erg. Maar soms is het afdrogen hem net iets te veel en laat hij zijn sirene loeien

13-11-2007 om 13:08 geschreven door Kitty  


11-11-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bezoekje aan de school
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Vrijdag 9 november 2007 hebben we een bezoekje gebracht aan de collega's van mama. Voor deze gelegenheid heb ik me piekfijn uitgedost. Mama was heel blij om iedereen nog eens terug te zien, vooral haar klasje van vorig jaar. En wat zijn alle kindjes gegroeid!

11-11-2007 om 21:27 geschreven door Kitty  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Diner bij kaarslicht
Klik op de afbeelding om de link te volgen Joepie, papa is jarig! En dat vieren we met een etentje onder ons drietjes!

11-11-2007 om 21:26 geschreven door Kitty  


07-11-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HAPPY 28th BIRTHDAY
Klik op de afbeelding om de link te volgen

07-11-2007 om 22:01 geschreven door Kitty  


05-11-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Timo in Normandië (4)
Klik op de afbeelding om de link te volgen

"He papa kijk, heb je die mooie toren gezien?"

05-11-2007 om 22:23 geschreven door Kitty  




Laatste commentaren
  • Louis Vuitton (Michael Kors Outlet Online)
        op Bye bye papfles
  • knappe kindjes! (Karen)
        op Pretland
  • detail (meter)
        op Tsjoeke tsjoeke tuut tuut
  • jaja (kitty)
        op
  • blond? (meter)
        op
  • neeje (kitty)
        op Bellen blazen met Amélie
  • Zou dat kunnen? (Juf Karen)
        op Bellen blazen met Amélie
  • groter? (meter)
        op Pick Nickje in eigen tuin...
  • jaja (kitty)
        op Pick Nickje in eigen tuin...
  • zwembad (meter)
        op Pick Nickje in eigen tuin...
  • Inhoud blog
  • 2 jaar
  • 't Is zover
  • de derde dag van het jaar
  • OPGEPAST
  • 2012
  • Kerstkoekjes
  • Jingle papy en Jingle mamy
  • Kerst 2011
  • Kijk mama!
  • Winterwandeling en -foliekes met Els en Karen

    Mijn favorieten
  • O3
  • Amélie
  • Alles voor je papegaai!
  • Toneelgroep De Spiegel
  • Mijn schooltje!
  • Mijn klasje!
  • Katrien, Martijn en Otte
  • Lore, Inge en Tom
  • GROEN (Els)
  • Juf Ine, J-J, Anouchka & Gerben

    Gastenboek
  • goetjes uit nederland
  • mooi en knuffelsssssssssssssssssss
  • babietje
  • dag
  • Wat een knap gastje... net zijn mama

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per maand
  • 03-2013
  • 05-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 09-2005


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs