Actualia en recensies van theatervoorstellingen, musicals, concerten, cd's, dvd's, strips & boeken
12-11-2020
VIER-PROGRAMMA DE CONTAINER CUP MAAKT KANS OP DE GOUDEN ROOS
De Container Cup, het originele en succesvolle familieprogramma van Woestijnvis dat tijdens de eerste lockdown in maart op VIER en Play Sports te zien was, is genomineerd voor een Rose DOr Award.
Dat maakte de organisatie vandaag bekend. Het prestigieuze prijzenfestival bekroont al sinds 1961 de beste Europese entertainmentprogrammas.
De Container Cup moet het in de unieke categorie Innovation in the Time of Covid opnemen tegen het Italiaanse Petrolio, het Amerikaanse Homefest: James Cordens Late Late Show Special, het Britse The Proms 2020, En Casa uit Spanje en Frontberichten van onze noorderburen.
Die categorie is er dit jaar voor het eerst bij als erkenning voor innovatieve projecten in deze uitzonderlijke coronatijden.
De 59ste Rose DOr Awards worden dit jaar uitgereikt op 9 december tijdens een livestream, gepresenteerd door comedian Nish Kumar.
Ondertussen zijn de makers van De Container Cup volop alles aan het voorbereiden voor een tweede seizoen, dat in 2021 op tv te zien zal zijn.
Presentator en commentator Pedro Elias: Ik ben zeer blij en vereerd met de nominatie voor wat toch één van de strafste prijzen in tv-land is. Hulde aan de bedenkers, het hele Container Cup team en alle sporters die duizend doden zijn gestorven in onze container. Merci ook aan alle kijkers. Kom zeker ook eens langs in seizoen 2!
De Container Cup was dit voorjaar goed voor gemiddeld 356.000 kijkers en 21,7% marktaandeel op de zenderdoelgroep VVA 18-54 in de vooravond.
Later op de avond keken er nog eens gemiddeld 203.000 kijkers naar de herhaling, wat nog eens 18,7% marktaandeel opleverde.
En met daarbovenop maar liefst 1.754.000 online views bleef de reeks dus duidelijk ook in het buitenland niet onopgemerkt.
Ook enkele andere Belgische inzendingen maken kans op een Gouden Roos: VTM-programmas Hoe Zal Ik Het Zeggen? en De Code Van Coppens en VRT-producties Nachtraven en Labels.
12-11-2020 om 15:34
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
DERDE SEIZOEN 'MEISJE VAN PLEZIER' VANAF 6 DECEMBER IN ZIJN GEHEEL TE ZIEN BIJ VIDEOLAND
Het is bingewatchen geslagen met het nieuwe seizoen van Meisje van Plezier.
De 8-delige populaire dramaserie is vanaf 6 december in zijn geheel te zien op Videoland.
Het derde en tevens laatste seizoen draait om het dubbelleven van Nadine die naast huisvrouw en moeder óók een highclass escort is.
De cast van Meisje van Plezier bestaat uit onder anderen: Angela Schijf (Nadine), Peter Paul Muller (Remco), Britte Lagcher (Xanna), Geert de Jong (Patricia), Filip Peeters (Willem), Roeland Fernhout (Sander), Birgit Schuurman (Meryem) en Holly Mae Brood (Kelly).
Daarnaast vertolken ook Waldemar Torenstra en Urvin Monte dit seizoen een prominente rol in deze Videoland original.
Over Meisje van Plezier De dramaserie Meisje van Plezier laat het leven zien van huisvrouw Nadine. Wanneer haar man Remco er vandoor gaat met haar bloedeigen zus, hervindt Nadine haar onafhankelijkheid door in het diepste geheim als highclass escortgirl Sascha te werken bij haar jeugdvriendin Meryem. Boezemvriend Sander ontdekt het geheim en eist dat Nadine stopt als escortgirl, een onmogelijke opgave voor haar. Nadat hij opbiecht meer dan vrienden te willen zijn, beginnen zij een romance. Ondertussen verloopt de business van Meryem verreweg van vlekkeloos en grijpt Nadine haar kans. Ze start een eigen highclass escortbureau: Ladies on Top. De vurige Meryem is echter niet gediend van concurrentie en werkt Nadine gruwelijk tegen. De twee staan lijnrecht tegenover elkaar en het getouwtrek om personeel en klanten bereikt een hoogtepunt.
Seizoen 3 Het is drie maanden nadat Sander op het schoolplein is neergeschoten door Meryem. Na de problemen met Ladies on Top heeft Nadine besloten om volledig zelfstandig verder te gaan en dat gaat haar goed af. Ze heeft voldoende klanten en spreekt zelfs af met een bekende voetballer die een hoop verrassingen in petto heeft. Maar het schoolplein-incident blijft gevolgen hebben en de rechtszaak van Meryem houdt iedereen bezig. Nadine blijft tegenover haar familie volhouden dat ze geen idee heeft wat er gebeurd is. Xanna ondersteunt haar alibi, maar Patricia voelt dat er iets niet klopt en bijt zich vast in de zaak, tot grote ergernis van Willem. Remco belandt in een midlifecrisis wat ervoor zorgt dat Xanna zich zorgen gaat maken over hun relatie. Sinds de vlugge zoen tussen Nadine en Remco aan het einde van seizoen twee, hangt er een voortdurende spanning tussen hen. Kiest Nadine uiteindelijk toch weer voor Remco?
Meisje van Plezier is naar een idee van Halina Reijn geproduceerd door ITV Studios Netherlands Drama B.V. en geregisseerd door Vincent Schuurman, Pieter van Rijn en Annemarie van de Mond.
'Meisje van Plezier' is vanaf zondag 6 december 2020 in zijn geheel te zien bij Videoland.
DE 400STE AFLEVERING VAN WINTERUUR MET CAS GOOSSENS
Op 26 oktober 2015 zond Canvas de allereerste aflevering uit van Winteruur.
Het werd toen aangekondigd als een kort en eenvoudig programma waarin Wim Helsen gasten uitnodigt voor een gesprek over een voor hen bijzondere tekst. In stilte luistert de hond Boris mee.
Vijf jaar en 400 afleveringen later is er eigenlijk niets veranderd.
Behalve dat Boris het tijdelijke voor het eeuwige heeft verwisseld en is gereïncarneerd in Swami Bami.
Maar verder huldigt het programma al vijf jaar lang het principe dat minder meer is en dat schoonheid in kleine dingen zit.
Wim Helsen, een hond, een gast en een tekst: meer is er niet nodig om de Canvas-kijkers elke avond voor het slapengaan een mooi, spannend, ontroerend of hilarisch moment te bezorgen.
Wie dat wil, kan alle afleveringen van de voorbij vijf seizoenen trouwens nog altijd herbekijken op VRT NU.
Maar het is ook uitkijken naar de feestelijke 400ste aflevering op woensdag 18 november.
Die wordt voor de gelegenheid iets vroeger op de avond uitgezonden, omstreeks tien uur.
De gast in de 400ste aflevering is niemand minder dan Cas Goossens, voormalig journalist, directeur en administrateur-generaal van de BRTN, zoals de openbare omroep in die tijd heette.
Goossens (°1937) studeerde Germaanse Filologie en werkte al tijdens zijn studententijd voor de toenmalige BRT, tijdens de Expo 58. Van 1961 tot 1975 was hij radio- en tv-journalist, van 1975 tot 1986 directeur en van 1986 tot aan zijn pensioen in 1996 administrateur-generaal.
Zijn werk voor de BRT werd al die jaren gekenmerkt door een grote liefde voor de taal.
Dat bleek ook tijdens zijn gastoptredens in het radioprogramma Het Leugenpaleis op Studio Brussel in de jaren '90, met Bart Peeters en Hugo Matthysen.
Daarin blikte hij geregeld terug op zijn radiowerk in de jaren '50 en 60 met Eugène Flagey, nog zon pionier, naar wie het beroemde Flagey-omroepgebouw werd genoemd.
Speciaal voor de 400ste aflevering brengt Cas Goossens het gedicht Waterstofsulfide en methaan mee naar Winteruur.
Op woensdag 18 november om 22.05 u. op Canvas en VRT NU.
12-11-2020 om 15:23
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
HOE GAAT HET MET DEELNEMERS DIE DE VOORBIJE 20 JAAR DE LIEFDE VONDEN OF ZOCHTEN BIJ VTM?
De liefde.
Geen topic waar meer inkt over vloeit (buiten Corona dan), dan de liefde.
De afgelopen 20 jaren hebben heel wat mensen de liefde gezocht én gevonden bij VTM.
En zoals dat met de liefde gaat: massas mensen supporterden aan de andere kant van het scherm mee, voelden mee, beleefden mee.
Maar hoe gaat het nu met de favoriete koppels of deelnemers van Vlaanderen?
Vanaf zaterdag 14 november komt iedereen het te weten in de gloednieuwe webreeks Up to Date op VTM GO.
Van Marrie-Harry en Olivier uit Boer zkt Vrouw (2008) over Evert en Marisa uit Hoe Zal ik Het Zeggen? (2018) tot de koppels van Blind Getrouwd en Mijn Pop-uprestaurant!: hoe gaat het met hen?
Zijn ze nog steeds smoorverliefd, hebben ze de liefde elders gevonden of zijn ze nog steeds op zoek naar die ene, ware liefde?
Up to Date brengt primeurs én nooit vertoonde privé-beelden
Naast nieuwe interviews en memorabele archief fragmenten, brengt Up to Date ook primeurs én nooit vertoonde privé-beelden.
De kijker maakt onder andere kennis met enkele nieuwe VTM-baby's waaronder Xander, het zoontje van Evelien en Nicolas en Liv, het dochtertje van Blind Getrouwd-collega's Veerle en Nick.
Je ziet ook hoe Nick enkele maanden na zijn breuk met Christophe klaar is om terug te daten.
Zijn ex-man Christophe komt meteen in actie en doorloopt voor Nick enkele Tinder-profielen.
En Up to Date deelt nog andere nooit vertoonde beelden, onder andere van het huwelijk van Sven en Amanda uit Mijn Pop-uprestaurant! (2016).
Up to Date gaat negen afleveringen lang op bezoek bij onder andere:
Katrijn: Big Brother, seizoen 1, 2000
Bart: Big Brother, seizoen 5, 2006
Marie-Harry en Olivier: Boer zkt Vrouw, seizoen 4, 2008
Stijn en Nuria: Blind Getrouwd, seizoen 1, 2016
Sven en Amanda: Mijn Pop-uprestaurant!, seizoen 3, 2016
Veerle en Nick: Blind Getrouwd, seizoen 2, 2017
Evelien en Nicolas: Blind Getrouwd, seizoen 2, 2017
Daniela en Mitchell: Mijn Pop-uprestaurant!, seizoen 4, 2017
Severien: Boer zkt Vrouw - De Wereld Rond, seizoen 1, 2018
Evert en Marisa: Hoe Zal Ik Het Zeggen?, seizoen 2, 2018
Marijke: Boer zkt Vrouw - De Wereld Rond, seizoen 12, 2019
Rani: Boer zkt Vrouw - De Wereld Rond, seizoen 12, 2019
Elke en Tim: Blind Getrouwd, seizoen 4, 2019
Jolien: Blind Getrouwd seizoen 4, 2019
Winnie en Jonah: Blind Getrouwd, seizoen 5, 2020
Laura: Blind Getrouwd, seizoen 5, 2020
Christophe en ex-man Nick: Blind Getrouwd, seizoen 5, 2020
Up to Date is te bekijken op VTM GO, vanaf zaterdagochtend 14 november.
Alle negen afleveringen worden meteen ter beschikking gesteld.
12-11-2020 om 15:20
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
WIE WINT DE FINALE VAN THE MASKED SINGER?
Al weken stemt het Nederlandse publiek op vrijdagavond massaal af op RTL 4 en wordt er lustig op los gespeculeerd wie er toch schuilgaan achter de vijftien karakters in The Masked Singer.
Elf karakters zijn inmiddels ontmaskerd en alleen Panter, Vos, Neptunus en Zebra zijn nog in de race.
Morgen geven zij nog een keer alles in de finale van 'The Masked Singer' om 20.00 uur bij RTL 4.
De afgelopen weken werden de volgende karakters al ontmaskerd:
Vuurvogel - Willeke Alberti Dinosaurus - Churandy Martina Muis - Mariska Bauer Skelet - Kim Feenstra Koning - Diederik Jekel Yeti - Ernst Daniel Smid Astronaut - Mattie Valk Aap - Famke Louise Lama - Joris Linssen Vlinder - Babette van Veen Kameleon - Samantha Steenwijk
Morgen treden Panter, Vos, Neptunus en Zebra eerst solo op.
Hierna wordt door het publiek in de zaal gestemd en vindt de eerste ontmaskering van de avond plaats.
De overgebleven drie karakters zingen hierna ieder een hintliedje; een nummer met de ultieme hint die verwijst naar hun identiteit.
Hierna moet weer één van de deelnemers zijn of haar masker afzetten.
De laatste twee karakters zingen een duet en dan wordt bepaald wie als allerlaatste door het publiek ontmaskerd zal worden en daarmee de winnaar is van het tweede seizoen van 'The Masked Singer'.
Wie krijgt uit handen van presentator Ruben Nicolai de gewilde trofee?
Ook de strijd tussen de twee panels wordt definitief beslist. Wie hebben deze tweede reeks de meeste BN'ers goed geraden?
Gaat team Carlo & Loretta er weer met de winst vandoor of heeft team Gerard & Buddy toch de meeste karakters juist geraden?
Afterparty bij BEAU Om de feestelijke avond compleet te maken schuiven de vier finalisten direct na de finale samen met Ruben Nicolai en twee van de panelleden aan bij BEAU om na te praten over de spannende ontknoping.
Daar wacht de kijker nog een bijzondere verrassing.
The Masked Singer - vrijdag 13 november om 20.00 uur bij RTL 4 BEAU vrijdag 13 november om 22.00 uur bij RTL 4
12-11-2020 om 15:16
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
WIE VEROVERT HET HART VAN PRINCE CHARMING IN DE NIEUWE DATINGSHOW BIJ VIDEOLAND?
Tien single mannen in een palazzo op Sicilië proberen het hart te veroveren van een ware prins op het witte paard tijdens de nieuwe datingshow bij Videoland: Prince Charming.
Liefde en romantiek voeren de boventoon.
Eén voor één vallen de mannen af in deze zoektocht naar liefde.
Lukt het Prince Charming om zijn droomman te vinden?
Prince Charming is vanaf woensdag 16 december exclusief te zien bij Videoland.
De Prince Charming om wie het allemaal draait, is de 29-jarige Marvin, woonachtig in Tegelen. Voor velen een droomman. Zijn vrije tijd brengt hij het liefst door met zijn vrienden, ook is hij regelmatig te vinden in de sportschool. Zijn grote passie is paardrijden. Hierin ervaart hij de ultieme vrijheid, kan hij echt zichzelf zijn en krijgt hij rust naast zijn werk bij een internationale farmaceutische groothandel. Een zorgzame, goed verzorgde man die zijn leven al goed op de rit heeft, maar nog één ding mist: iemand om zijn leven mee te delen.
Marvin over zijn zoektocht in Prince Charming: Dat ik Prince Charming mag zijn, vind ik echt een eer en ik hoop oprecht dat de ware man er voor mij tussen zit. Ik heb meerdere langere, maar ook lastige relaties gehad. Hierdoor heb ik geleerd waar ik naar op zoek ben, maar vooral ook wat ik niet zoek in een relatie. Juist omdat ik dit nu heel duidelijk voor ogen heb, sta ik nu open voor iemand die mij kan bieden wat ik nodig heb. De perfecte man is voor mij iemand die loyaal is, betrouwbaar, zelfverzekerd, maar het oog wil natuurlijk ook wat. Ik ben klaar voor de liefde en hoop mijn prins op het witte paard te vinden. "
De tien vrijgezellen wonen met elkaar samen in een prachtige palazzo, waar ze er alles aan doen om Prince Charming beter te leren kennen. Maar valt hun oog alleen op Prince Charming of bloeit er ook liefde op binnen de groep? Elke aflevering gaat Prince Charming op groeps-en solodates met de man(nen) op wie zijn oog is gevallen. Aan het eind van elke aflevering stuurt hij minimaal één man met wie hij het minste een klik heeft naar huis tijdens de 'stropdassenceremonie'. Aan de vrijgezellen dus de taak om zich van hun beste kant te laten zien en hopelijk een intieme en romantische relatie met Prince Charming op te bouwen. In de zinderende finale kiest Prince Charming de liefde van zijn leven uit de overgebleven mannen. Wie gaat er met Prince Charming mee naar huis?
Welke mannen het hart proberen te veroveren van Prince Charming wordt binnenkort bekendgemaakt.
'Finding Prince Charming' is een format van ViacomCBS International Studios en kent al seizoenen in Amerika en Duitsland.
Prince Charming, in Nederland geproduceerd door ITV Studios, start vanaf woensdag 16 december met een dubbele aflevering en is daarna wekelijks op woensdag exclusief te zien bij Videoland.
12-11-2020 om 14:49
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
11-11-2020
HEEL NEDERLAND IMITEERT IN DE HILARISCHE IN DE HILARISCHE IMITATIETALENTENJACHT DE CASTING KANTINE
Al jaren schitteren Carlo Boszhard, Irene Moors en Elise Schaap in De TV Kantine waarin ze geregeld in de huid kruipen van bekende Nederlanders die ze feilloos na weten te doen.
In het eenmalige programma De Casting Kantine gaat het imitatie trio, onder aanvoering van presentator Buddy Vedder, op zoek naar nieuw talent voor een glansrol in het populaire programma.
De uitzending van De Casting Kantine is op donderdag 7 januari om 20.30 uur te zien bij RTL 4.
In het afgelopen seizoen waren er ook al enkele onbekende Nederlanders die een rol hadden bemachtigd in De TV Kantine. Zo kwamen de makers via TikTok terecht bij Björn de Vries, die de perfecte kandidaat bleek te zijn voor Chateau Meiland-ster Martien Meiland. Dit inspireerde de makers om meer nieuw talent van eigen bodem te ontdekken. Na de oproep in juni jl. meldden zich honderden kandidaten om mee te dingen aan een persiflagerol. De beste imitator wint een glansrol in het nieuwe seizoen van De TV Kantine dat vanaf donderdag 14 januari van start gaat bij RTL 4.
Het programma bestaat uit drie rondes:
Ronde 1: de Werksessie Uit honderden aanmeldingen zijn de beste kandidaten uitgenodigd voor een werksessie. Eén voor één presenteren zij hun imitatietalent aan Carlo en Elise, die de kandidaten tips en tricks geven om hun imitatie te perfectioneren. Carlo en Elise bepalen welke zes kandidaten ze meenemen naar de volgende ronde.
Ronde 2: Imitating the Stars In deze ronde worden de overgebleven kandidaten onder handen genomen door het grime team van De TV Kantine en ondergaan zij een volledige transformatie tot hun karakter. De kandidaten zullen in het onderdeel Imitating The Stars als hun karakter antwoord moeten geven op een aantal vragen gesteld door Buddy Vedder. Tevens wordt er een beroep gedaan op hun improvisatietalent. Wie springt eruit en wie bezwijkt onder de druk, nu ook Irene Moors in deze ronde de kandidaten zal beoordelen? Twee kandidaten bereiken de finale. Aan de jurydesk zitten Carlo, Elise en Irene.
Ronde 3: de Big Finally De twee beste kandidaten mogen zichzelf nog één laatste keer bewijzen in een sketch. Ook nu zullen zij volledig getransformeerd worden tot hun karakter en spelen ze de scène met twee andere bekende collegas uit De TV Kantine. Houden zij zich staande tussen deze pros? De winnaar zien we terug in het elfde seizoen van De TV Kantine.
De Casting Kantine is donderdag 7 januari te zien om 20.30 uur bij RTL 4. Het programma wordt geproduceerd door PilotStudio & Herriemakers.
De TV Kantine is wekelijks te zien vanaf donderdag 14 januari om 20.30 uur bij RTL 4 en wordt geproduceerd door Herrie in het Bos Producties.
11-11-2020 om 16:05
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
PREMIER ALEXANDER DE CROO WORDT WARME LUISTERAAR VAN RADIO 2
Vandaag viert Radio 2 al de hele dag Beste Buren voor De Warmste Week.
Heel de dag laat Radio 2luisteraars aan het woord die de vlam hangen en het verschil willen maken voor elkaar.
Meteen lanceerde de radiozender ook het concept van de warme luisteraar.
Luisteraars die een luisterend oor willen zijn voor wie er nood aan heeft.
Niemand minder dan premier Alexander De Croo gaf zich tijdens het programma op om een warme luisteraar te zijn.
Warme luisteraar
Veel mensen hebben in deze donkere tijden nood aan een babbel. Omdat ze eenzaam zijn. Omdat ze als mantelzorger zelf altijd klaar staan voor een ander en af en toe hun hart willen luchten. Omdat ze door een medische aandoening minder buiten kunnen komen...
Daarom lanceerde Radio 2 een duidelijke oproep: Heb je een beetje tijd? Heb je een telefoon? Dan kan jij warme luisteraar worden en je als vrijwilliger aansluiten bij één van de bestaande organisaties.
Niemand minder dan Alexander De Croo gaf zich al op om warme luisteraar te zijn.
De premier draagt het initiatief dan ook een warm hart toe.
Alexander De Croo:"Heel veel dingen zijn op dit moment gevaarlijk en besmettelijk, maar elkaar eens bellen is dat niet. Er zijn voor elkaar ook niet, dus aarzel niet er te zijn voor elkaar. Heel graag word ik dus warme luisteraar van Radio 2. Kijk ernaar uit om dit te doen, want iedereen heeft nood aan sociaal contact, ook ik. Ik ga deugd hebben van die babbels!"
Niet enkel onze premier maakte bekend warme luisteraar te willen worden.
Ook heel wat andere luisteraars reageren enthousiast.
Natalie uit Hasselt was ook meteen gewonnen voor het idee: Ik hoor al de hele dag de organisaties zich voorstellen en heb me meteen ingeschreven als warme luisteraar. Ook ik wil een luisterend oor zijn voor wie dat nodig heeft."
Premier De Croo en Natalie willen op die manier het verschil maken voor anderen.
Maar dat verschil maken doen de Radio 2-luisteraars op vele manieren.
Regina laat weten iedere donderdag boodschappen te doen voor haar buurvrouw die moeilijk te been is: "Ik lever ze af, doe een babbeltje met haar op veilige afstand en je ziet de dankbaarheid in haar ogen."
Muziek, tips en tricks
Tijdens Beste Buren voor De Warmste Week gaat David Van Ooteghem, na Cathérine Vandoorne en Peter Verhulst, nog tot 18.00 uur op zoek naar hoe we er voor onszelf én elkaar het beste van kunnen maken. Het resultaat is een hoopgevend programma boordevol fijne muziek en tips en tricks om deze vreemde coronatijden zo aangenaam mogelijk te maken.
Zo gaf Ruben Van Gucht al tips om in beweging te blijven. Jan Verheyen tipte dan weer series en films die je op een herfstige dag kan bekijken. En The Messy Chef stelde gerechten voor waar je samen met je kinderen pret aan kan beleven. Alle hartverwarmende verhalen van buren die zich voor elkaar inzetten en tips vind je terug op radio2.be.
Rino Ver Eecke (nethoofd Radio 2): "In deze vreemde coronatijden wil ons Radio 2-team écht het verschil maken voor de vele luisteraars. We informeren niet alleen de luisteraars, maar we willen hen ook graag laten ontspannen, wegdromen en even laten ontsnappen. Daarom plannen we de komende weken leuke initiatieven met de steun van bekende Vlamingen en muzikaal talent. Het is heel fijn om in de Radio 2-app te lezen dat al die inspanningen geapprecieerd worden."
Beste Buren voor De Warmste Week wordt vanaf nu tot kerstavond een dagelijks programma met David Van Ooteghem tussen 16.00 en 18.00 uur op Radio 2.
11-11-2020 om 16:02
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
OPKOMEND ARTIEST FLEUR MAAKT TITELSONG 'ZWAAR VERLIEFD!2'
Opkomend artiest FLEUR is verantwoordelijk voor de titelsong Alleen Zonder Jou van de nieuwe bioscoopfilm ZWAAR VERLIEFD!2, dat werd gisteravond bekendgemaakt in de uitzending van Shownieuws.
Het nummer is geschreven tijdens de opnames van de film.
FLEUR en haar producers waren aan het werk in de studio tegenover de set van ZWAAR VERLIEFD!2.
Ze raakten in gesprek met de crew en schreven die middag nog Alleen Zonder Jou.
Het nummer komt 4 december officieel uit. ZWAAR VERLIEFD!2 draait vanaf 17 december in de bioscoop.
Het nummer is geproduceerd door Music Mates, die eerder samenwerkten met Maan, Jeroen van der Boom en Kenny B.
In november 2019 zagen ruim anderhalf miljoen mensen vier stoelen draaien voor FLEUR in The Voice of Holland.
Coach Anouk vond haar "te gek" en onder haar begeleiding schopte ze het bijna tot de liveshows.
Over FLEUR
Fleur Raateland (2000) is een Nederlandse zangeres die momenteel aan het Conservatorium in Haarlem studeert. Naast haar vaste optredens bij Crazy Pianos heeft FLEUR als soloartiest en met haar band, ook op andere podia ervaring opgedaan. Ze trad op in een uitverkocht Ziggo Dome en speelde op grote podia als Bevrijdingspop Haarlem, de Brabanthallen en Popweekend Schagen. Deze maand tekent FLEUR bij platenlabel en muziekuitgeverij Cloud 9 Music, waar ook artiesten zoals Snelle, Davina Michelle, Nielson en Armin van Buuren aan verbonden zijn. Een nieuwe stap in haar carrière, waar FLEUR verder aan haar Nederlandstalige repertoire zal werken en Alleen Zonder Jou het begin van is.
Over de film
In de luchtige feelgoodfilm ZWAAR VERLIEFD!2 gaan Isa (Barbara Sloesen) en Ruben (Jim Bakkum) samenwonen. De spanning en romantiek maken plaats voor liefde en intimiteit, maar ook voor dagelijkse sleur en realiteit. Isa en Ruben zijn nog steeds dolverliefd, maar hun verschillende achtergrond en interesses blijven hun liefde op de proef stellen. Wat als dan uit het niets de perfecte man voor Isa, dierenarts Hugo (Frederik Brom), zich aandient en Ruben een wel heel aantrekkelijke timmerklus aangeboden krijgt?
Cast: Barbara Sloesen, Jim Bakkum, Frederik Brom, Liza Sips, Abbey Hoes, Jamie Grant, Sarah Chronis, Soy Kroon, Rienus Krul en Pim Wessels.
Het scenario van ZWAAR VERLIEFD!2 is geschreven door Anna Pauwels (SOOF: EEN NIEUW BEGIN) en de regie is in handen van Marc Willard (SMERIS, DOKTER TINUS).
De film wordt geproduceerd door Tom de Mol (Tom de Mol Productions) en Marcel de Block (Interstellar Pictures).
De verfilming van ZWAAR VERLIEFD! trok in 2018 maar liefst 240.000 bezoekers naar de bioscoop.
11-11-2020 om 16:01
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
REPRISE VOORSTELLING HANNA VAN HENDRIK VERPLAATST
Vandaag is bekend gemaakt dat de reprise van de voorstelling Hanna van Hendrik wegens de Covid-19 maatregelen wordt verplaatst naar de zomer van 2022.
Door de succesvolle ontvangst, en de aanhoudende vraag naar kaarten, zou Hanna van Hendrik in de zomer van 2021 opnieuw terugkeren naar Vliegveld Twenthe.
De huidige routekaart van de overheid laat echter helaas zien dat het, zelfs in het mildste scenario, niet mogelijk is om de voorstelling te spelen in de opzet zoals hij in 2019 is gespeeld.
Hét Twentse theaterspektakel ging 8 juni 2019 in première en werd lyrisch ontvangen door pers, publiek en lokale ambassadeurs.
Het werd een belangwekkende voorstelling en een overdonderend succes waardoor mensen uit het hele land naar Twente kwamen.
Meer dan 47.500 bezoekers zagen de voorstelling en er staan tevens nog steeds meer dan 10.000 mensen op een wachtlijst om de voorstelling te bezoeken.
Johanna ter Steege (initiatiefneemster): Covid-19 maakt dat het spelen van de voorstelling de komende zomer - vanuit financieel en menselijk oogpunt - niet realistisch is. Maar Hanna komt wel terug! We richten ons op betere tijden en gaan er vooralsnog vanuit dat mensen in 2022, oud en jong, weer met plezier een kaartje kopen, zich veilig voelen en zich onbezorgd kunnen verheugen op dat wat ze gaan zien.
De nieuwe speelperiode van Hanna van Hendrik is wederom in de zomer van 2022, data worden binnenkort bekend gemaakt.
Met Johanna ter Steege en Huub Stapel als Hanna en Hendrik, regie is in handen van Liesbeth Coltof, script is geschreven door Bouke Oldenhof en muziek wordt uitgevoerd door Her Majesty.
Na de persconferentie van Mark Rutte en Hugo de Jonge afgelopen dinsdagavond 3 november werd duidelijk dat de theaters de komende twee weken hun deuren moeten sluiten.
Na deze periode mogen de theaters hoogstwaarschijnlijk weer open met een maximale capaciteit van 30 bezoekers per theaterzaal.
Vandaag maakte producent Giovanni Sturkenboom van STENT Producties daarom bekend dat de tournee met drie maanden wordt uitgesteld.
Na onze première op 12 oktober mochten er nog slechts 30 personen in de theaterzaal plaatsnemen. We hebben in deze periode ons uiterste best gedaan om een aantal shows doorgang te geven, maar verplaatsen was op dat moment al aan de orde. Met de huidige situatie rondom het coronavirus en de tijdelijke sluiting van theaters, hebben wij gekozen om duidelijkheid te scheppen naar de bezoekers toe. De musical ligt sinds 22 oktober al stil en vandaag is besloten om de volledige tour uit te stellen voor in totaal drie maanden. Wij hopen half januari 2021 de tour van Murder Ballad te kunnen hervatten, zodat onze prachtige musical met nog meer dan 70 shows op de planning opnieuw mag schitteren door heel Nederland! aldus de producent.
Bezoekers ontvangen zo spoedig mogelijk een persoonlijk bericht vanuit het desbetreffende theater.
De Off-Broadway hit Murder Ballad met Vajèn van den Bosch, Buddy Vedder, Cystine Carreon en Jonathan Demoor zal vooralsnog medio januari 2021 worden hernomen.
De veelgeprezen musical zal tot en met medio april 2021 te zien zijn in theaters door heel Nederland.
Kijk voor meer informatie op: www.stentproducties.nl.
11-11-2020 om 15:58
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
VIKTOR VERHULST KOOKT LIVE MEE MET DOMINIQUE EN JANI IN DE ALLEREERSTE AFLEVERING VAN COOK EMSEMBLE OP VIER
Elke avond gaat Dominique Persoone Live met Jani Kazaltzis om een lekker gerecht te bereiden in het programma 'Cook Ensemble'.
Viktor Verhulst zal als eerste de live kookinstructies volgen van uit zijn eigen keuken en dit samen met twee families doorheen Vlaanderen.
Wat eten we vanavond?
De vraag die iedereen zich wel eens stelt: 'Wat eten we vanavond?'
Iedereen is hetzelfde en zoekt elke dag naar nieuwe inspiratie.
Vanaf nu kook je dus gewoon mee met deze bekende vlamingen van uit hun huiskamer.
En morgen schaft de pot: 'Crunchy vissticks, romige spinazie en een rösti'.
Je boodschappenlijstje kan je alvast vinden op vier.be/cook-ensemble.
Elke avond begeleidt Dominique je stap voor stap in een gigantische kookles.
Dominique en Jani willen heel Vlaanderen wat dichter bij elkaar brengen, nog beter zelfs, ze willen iedereen in de keuken zien te krijgen.
Allemaal samen aan het koken, want wat kan ons op dit moment nog meer verbinden dan een goede babbel en een lekker receptje.
Het programma werd oospronkelijk uitgezonden als 'Tous en Cuisine avec Cyril Lignac' op M6 in Frankrijk.
Het is live op afstand gefilmd door de deelnemers, een echte kijkcijferhit in Frankrijk met een gemiddeld publiek van 2 miljoen kijkers .
Vanaf 11 november elke weekdag Live om 18u45 op VIER.
11-11-2020 om 15:56
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
10-11-2020
ARTIESTEN VAN LIEFDE VOOR MUZIEK STEKEN JONGEREN EEN HART ONDER DE RIEM
De uitzending van Liefde voor Muziek - de Reünie op vrijdag 13 november om 20u40 staat volledig in het teken van Rode Neuzen Dag, de goeddoelactie van VTM, Qmusic, HLN en Belfius.
Het is een wat atypische uitzending.
De kandidaten van de vorige editie - Regi, Gene Thomas, Karen Damen, André Hazes, Sean Dhondt, Peter Vanlaet van Mamas Jasje en Tom Dice & Kato van The Starlings - zingen dit keer geen bekende hits van elkáár.
Het zijn 7 jongeren die de playlist van deze speciale uitzending bepalen.
De aandachtige kijker kan hen al herkennen van de videoclip van Porselein, de Rode Neuzen Dag Song die vorige week werd gelanceerd.
In de uitzending zingt elke artiest speciaal voor één jongere een nummer dat voor hem/haar een speciale betekenis heeft.
Want muziek is niet alleen de rode draad van Liefde voor Muziek, maar ook van Rode Neuzen Dag 2020 - omdat muziek helpt.
De 7 jongeren zijn tussen 18 en 21 jaar en hebben elk een opmerkelijk parcours op sociaal, fysiek of mentaal vlak.
Zo leert Sean de 20-jarige transgender Jonas uit Deurne kennen. Sean zingt voor hem het nummer See You Again van Charlie Puth. Een liedje met een bijzonder emotionele betekenis voor Jonas. Mijn beste vriend heeft ook de transitie van vrouw naar man gemaakt, net als ik. Voor hem werd het teveel en hij is uit het leven gestapt. See you again is gespeeld op zijn begrafenis en betekent heel veel voor mij.
The Starlings maken kennis met Aimee, 18 jaar, uit Zele die een ontwikkelingsstoornis heeft: DCD. Ze kan daardoor veel moeilijker dingen aanleren zoals fietsen of pianospelen. Als ik me niet goed voel dan helpt het om muziek te luisteren, vertelt ze. The Starlings brengen een unieke versie van Justin Timberlakes Cant Stop The Feeling. Dit nummer doet me terugdenken aan een zomer en een scoutskamp vol plezier. Ik voelde me toen ook niet goed in mijn vel, maar dit nummer maakt me toch gelukkig.
Gene Thomas ontdekt dat hij en de 20-jarige Roy uit Bree exact dezelfde humor hebben. Roy verloor bij een ongeval zijn twee benen en een arm. Roy is iemand die zo positief in het leven staat, aldus Gene Thomas, met heel veel humor en zelfrelativering. Volgens Roy is hij sinds zijn ongeval niet veel veranderd: Vanbinnen toch niet, vult hij aan, Het is gewoon minder uiterlijk. Letterlijk: minder benen, minder armen. Gene brengt speciaal voor Roy een Nederlandse vertaling van Demons van Imagine Dragons.
Peter Vanlaet gaat paardrijden met Evelien uit Mechelen. Ze is 19 jaar en hevige fan van Yungblud, Linkin Park en My Chemical Romance. Ze is zwaar gepest geweest, sukkelde in een depressie en heeft een zelfmoordpoging achter de rug. Paardrijden brengt me tot rust, vertelt ze, ook omdat paarden je zo goed aanvoelen. Ik denk constant na, maar als ik op een paard zit dan valt dat allemaal van mij af. Evelien ziet er met haar blauwe haar uit als een coole rock chick. Peter kan dus niet anders dan zijn innerlijke (Nederlandstalige) rockstem naar boven te laten komen met een nummer van Yungblud: Hope For The Underrated Youth.
Karen Damen zingt een heel speciaal nummer voor Lieselot, 20 jaar uit Ieper: Spirits van The Strumbellas. Het is een liedje dat ik altijd mee zong toen mijn mama me naar de psychologe bracht, vertelt Lieselot die al even met depressieve gedachten kampt en zichzelf ook snijdt - wat serieuze littekens op haar armen laat zien. Ik ken de tekst natuurlijk helemaal van buiten, maar Karen heeft met dit liedje én de kracht van de tekst behouden én ze heeft er tegelijk iets speels mee gedaan. Zo geeft ze het nummer hoop.
Regi en zangeres Camille brengen misschien wel het gevoeligste nummer van de hele reeks. Million Reasons van Lady Gaga. Million Reasons geeft kracht aan de 21-jarige Eline uit Schoten. Een jonge vrouw die haar hele leven al kampt met kinderreuma en daardoor alles behalve een evidente jeugd had. Dat was niet alleen fysiek zwaar, maar ook mentaal was en is het moeilijk, vertelt Eline, ik ben zelfs op een gegeven moment opgenomen in de psychiatrie.
Het is duidelijk dat Eline een vechter is en dat hebben we letterlijk vertaald in de Nederlandstalige cover van Million Reasons, dat dus nu 'de titel Vechter' kreeg, vertelt Regi, die ik voor alle duidelijkheid niet zelf ga inzingen. Daarvoor heb ik Camille meegebracht. Bij de laatste woorden van het nummer Ik denk wel elke dag opnieuw, dit kan ik niet aan, maar ik hou van het leven, dat is net mijn reden om toch door te gaan - krijgt iedereen het moeilijk, zelfs zangeres Camille, krijgt de laatste noten er amper uit. De tekst geeft exact weer waarom ik hier ben, zegt Eline, Je kan er door geraken en dat wil ik aan iedereen laten weten.
Gwen uit Roosdaal, tot slot, is 22 jaar en een echte Clouseau-fan. Ze verloor tijdens haar jeugd plots haar mama die ook Clouseau-fan was. De liedjes van de band brengen me troost en brengen me ook dichter bij mijn mama, zegt ze daarover. Met André Hazes had ze meteen een klik want ook hij verloor zijn vader op jonge leeftijd. Gwen krijgt het nummer Passie van Clouseau te horen.
Een beklijvende, emotionele maar vooral hoopvolle aflevering van Liefde voor Muziek voor Rode Neuzen Dag, nu vrijdag 13 november om 20u40 op VTM.
Rode Neuzen Dag is een initiatief van VTM, Qmusic, HLN en Belfius.
10-11-2020 om 12:16
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
NEW SKOOL MEDIA VERWERFT BELANG IN FINDYOURBIKE
Uitgeverij New Skool Media (NSM) heeft een belang verworven in Findyourbike.
Findyourbike is de online marktplaats voor nieuwe en gebruikte racefietsen, mountainbikes en E-bikes en onderscheidt zich van bestaande platformen door de geavanceerde zoekfuncties en de mogelijkheid om zowel nieuwe als gebruikte fietsen aan te bieden.
Findyourbike biedt een totaaloplossing voor de consument en de vakhandel.
Nick Rossou, Managing director van Findyourbike: "Consumenten oriënteren zich meer en meer online alvorens ze naar een winkel of particulier gaan voor een proefrit. Online presence is key in het huidige digitale tijdperk. Door onze achtergrond in e-commerce en een enorme passie voor fietsen, willen we een verlengstuk zijn van de traditionele vakhandel en een bijdrage leveren aan de digitalisering van de fietsenbranche.
Findyourbike.com speelt hiermee in op een stijgende behoefte binnen de snel groeiende fietsmarkt.
De activiteiten van Findyourbike sluiten naadloos aan bij de merken en doelgroepen van New Skool Media. Wielrenners, mountainbikers en e-bikers worden door New Skool Media bediend door haar marktleidende titels Fiets Magazine, Procycling en Fiets Actief.
Maar ook andere titels binnen het New Skool portfolio hebben een groot bereik onder fietsliefhebbers.
Erwin van Luit, CEO New Skool Media:Wij zijn zeer verheugd om deze participatie te mogen aankondigen. We hebben eerder gecommuniceerd dat het gericht acquireren van, of participeren binnen online platformen die onze titels versterken en ons in contact brengen met nieuwe doelgroepen een belangrijk onderdeel van onze strategie is. Findyourbike is een zeer veelbelovend platform met reeds een goed aanbod en bereik en veel ambitie en middelen om een marktleidende positie te veroveren. Met Findyourbike zullen we de online marktpositie van onze fietstitels en ons bedrijf verder versterken
Wout Jan Wessels Boer, medeoprichter en investeerder in Findyourbike: Wij zijn erg enthousiast dat New Skool Media, een van de grootste uitgevers in Nederland met diverse bekende sportmagazines gaat participeren in Findyourbike. Door hun kennis en expertise van de fietsbranche zijn zij voor ons de ideale partner. Onze verwachting is dat de samenwerking zal zorgen voor een groeiversnelling van het platform.
Over New Skool Media New Skool Media is een uitgever van special interest magazines. In het portfolio zitten onder meer Elsevier Weekblad, delicious, Vorsten, Truckstar en Fiets. Met de merken bereikt NSM ongeveer drie miljoen Nederlanders.
Over Findyourbike Findyourbike is de online marktplaats voor nieuwe en gebruikte fietsen die vraag en aanbod samenbrengt. Het aanbod van Findyourbike is een combinatie van sportieve fietsen en e-bikes van zowel particulieren als fietsenwinkels. Het platform is de meest geavanceerde online zoekmachine in de fietsenbranche, waar fietsliefhebbers elkaar vinden.
10-11-2020 om 12:12
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
WELKE PARKPLANNEN VALLEN IN DE SMAAK BIJ HUMORGROOTMEESTER JEROOM?
Tijd voor de samensmelting!
De bakkers van de eerste en tweede week komen samen.
Vier vrouwen en evenveel mannen blijven over.
Het zijn winderige dagen in Oostende en de meeuwen laten van zich horen.
Het draagt bij aan de stress die heerst in de tent.
Sommige bakkers moeten zich bewijzen om bij de groep te kunnen blijven.
Het idee kan dan wel mooi zijn, zonder goede uitvoering ben je niks.
De eerste opdracht deze week: een chocoladecake gemaakt naar het voorbeeld van een zelfgekozen kunstwerk.
Matisse, Mondriaan en Damien Hirst passeren de revue.
Alexandra kiest voor een werk van haar vader, een hobbykunstenaar.
Anthony blijft verrassen met speciale ingrediënten, maar gaat dit blijven lukken?
Iedereen probeert zijn ziel in het werk te leggen, al blijkt zich dat niet altijd te vertalen in een goede cake.
Enkele bakkers slaan de bal mis en er vloeien traantjes.
De technische proef is een soort kaasbloem die ook als aperitief kan gegeten worden.
Not easy.
De jury kijkt uit naar wat de bakkers er gaan van bakken.
Maar ook hier, varieert het resultaat.
Tijd om het kaf van het korren te scheiden.
Cartoonist-kunstenaar Jeroom (host van Junior Bake Off nu gratis te zien op Telenet) bepaalt de opdracht voor het spektakelstuk.
Hij wil een eigen pretpark.
Iedereen moet een fictieve attractie maken die in zijn park zal passen.
Wie gaat met de eer lopen, na deze rollercoaster van een aflevering? En wie begeeft zich naar de exit?
Bake Off Vlaanderen, woensdag om 20u35 op VIER.
10-11-2020 om 12:08
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
NIEUW OP CANVAS: THE VALHALLA MURDERS
The Valhalla Murders is de mysterieuze titel van een nieuwe IJslandse misdaadreeks, gebaseerd op elementen van een waargebeurd verhaal uit de jaren 40. De serie past onmiskenbaar in de traditie van de nordic noir, de Scandinavische misdaadreeksen uit de grote buurlanden Zweden, Denemarken en Noorwegen.
In The Valhalla Murders gaat een IJslandse politievrouw samen met een uit Noorwegen teruggekeerde collega op zoek naar wat wellicht de eerste seriemoordenaar uit de IJslandse geschiedenis moet zijn. De samenwerking van de twee speurders verloopt aanvankelijk nogal stroef, want ze konden niet meer van elkaar verschillen en ze dragen allebei hun eigen geheimen mee.
Het spannende misdaadverhaal krijgt een extra dimensie door de intrigerende personages, de beklijvende vertolkingen en de degelijke productiekwaliteiten van de reeks. Na het winterse Trapped en het glossy Stella Blomkvist is The Walhalla Muders de derde IJslandse reeks die op Canvas te zien is. Ze bewijst andermaal dat ook kleine landen uitstekende fictie kunnen maken, zoals wij dat in Vlaanderen ook al een hele tijd doen: lokaal verankerd, met veel couleur locale, maar tegelijk ook universeel.
De reeks werd geproduceerd door Truenorth en Mystery Productions, in samenwerking met Netflix.
The Valhalla Murders: vanaf zaterdag 14 november om 20.35 u. op Canvas (telkens twee afleveringen) en via VRT NU.
In het anders zo rustige Reykjavik worden op een week tijd twee mensen van middelbare leeftijd vermoord. De ene is een zwerver, de andere een rijke zakenman. Ze lijken op het eerste gezicht niets gemeen te hebben. Maar de manier waarop hun lichaam is verminkt, maakt duidelijk dat ze door dezelfde moordenaar om het leven zijn gebracht.
Hoofdinspecteur Magnus (Sigurdur Skúlason) zet inspecteur Katrín Kata Gunnarsdóttir (Nína Dögg Filippusdóttir, ook te zien in Trapped) op de zaak. Maar omdat hij vreest dat er een seriemoordenaar aan het werk is, roept hij ook zijn vroegere collega Arnar Bödvarsson (Björn Thors) ter hulp. De IJslandse politie heeft namelijk geen enkele ervaring met dit soort moordenaars, terwijl Arnar al jaren in Oslo werkt en daar een stevige reputatie heeft opgebouwd. Veel zin om terug te keren naar IJsland heeft Arnar nochtans niet, maar hij staat bij Magnus in het krijt en dus gaat hij toch maar op zijn vraag in.
Arnar wordt niet bepaald met open armen ontvangen, want Kata vindt dat zij de zaak best op haar eentje aankan. Dat Magnus haar net nu een promotie weigert, maakt haar nog nijdiger. Bovendien zijn Kata en Arnar erg verschillend. Kata heeft het hart op de tong, terwijl Arnar bijzonder zwijgzaam en gesloten is. Maar ze kunnen niet anders dan samenwerken om te voorkomen dat er nog meer slachtoffers vallen.
Bedenker en regisseur Thordur Palsson: Kata en Arnar zijn echt elkaars tegenpolen. Arnar is één groot mysterie. Hij heeft IJsland destijds verlaten om een specifieke reden, maar slechts weinigen weten waarom. Niemand kan in zijn hoofd kijken. Maar in de loop van het verhaal wordt hij gedwongen zijn verleden te confronteren. En dan heb je Kata. Zij vraagt van niemand hulp en wil dan ook niet met Arnar samenwerken. Ze lijkt een open boek, maar ook zij heeft iets te verbergen. Op het werk is ze een harde, maar wanneer ze alleen is, zien we hoe kwetsbaar ze is. Nína Dögg Filippusdóttir is perfect voor deze rol. Ze schakelt naadloos over van het ene uiterste naar het andere. Niet veel acteurs kunnen dat.
Naarmate ze dieper doordringen in de zaak, ontdekken Kata en Arnar dat de moorden iets te maken hebben met onverkwikkelijke gebeurtenissen uit een ver verleden in het geheimzinnige plaatsje Valhalla. Tegelijk komen we als kijkers ook meer te weten over de het getroebleerde geschiedenis van de twee speurders zelf: waarom Arnar destijds halsoverkop naar Noorwegen is vertrokken en welke demonen uit verleden Kata zo belasten dat ze het soms lastig heeft om zich volledig te concentreren op haar job.
Brutale moorden, complexe en gekwetste personages, een grimmige sfeer, sneeuw en vrieskou, donkere interieurs die contrasteren met indrukwekkende landschappen: liefhebbers van Nordic noir kunnen zich alvast opwarmen voor vier spannende zaterdagavonden op Canvas. En wie niet kan wachten, kan ze meteen allemaal bekijken via VRT NU.
10-11-2020 om 12:05
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
ONEREPUBLIC LIVE IN CONCERT OP MAANDAG 18 OKTOBER 2021 IN VORST NATIONAAL: NIEUWE DATUM!
Naar aanleiding van de genomen maatregelen door de Belgische regering om het coronavirus (COVID-19) in te dijken, kunnen veel evenementen niet plaatsvinden op de voorziene datum.
Het concert van OneRepublic, dat zou hebben plaatsgevonden op 17 oktober 2020 in Vorst Nationaal, wordt hierdoor uitgesteld naar maandag 18 oktober 2021.
Tickethouders worden persoonlijk via mail gecontacteerd.
Er zijn nog tickets te koop voor deze nieuwe datum, meer info via livenation.be.
De gezondheid en veiligheid van artiesten, fans en medewerkers is onze grootste prioriteit.
De richtlijnen van overheden volgen.
Verantwoordelijkheid nemen.
Het virus een halt toeroepen.
Daar draait het om.
Dank voor jullie begrip.
Take care, stay safe.
OneRepublic werkt samen met PLUS1.org. Per ticket gaat er 1 naar een organisatie die gemeenschappen in moeilijkheden ondersteunt op hun weg naar gelijkheid, waardigheid en menswaardige leefomstandigheden. www.plus1.org
10-11-2020 om 11:54
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
09-11-2020
BTS GROTE WINNAAR 2020 MTV EMAS
Na een indrukwekkende show vol onvergetelijke optredens van wereldsterren als Alicia Keys, Sam Smith, David Guetta, Little Mix en Doja Cat zijn de winnaars van de 2020 MTV EMAs bekend!
BTS was de grote winnaar van de avond. De K-popgroep ging naar huis met vier awards: "Best Song", "Best Group", "Best Virtual Live" en "Biggest Fans".
Lady Gaga werd uitgeroepen tot "Best Artist" en DJ Khaled ging er met de prijs voor "Best Video" vandoor.
YUNGBLUD, die voor het eerst EMA-winnaar was, nam "Best Push" mee naar huis, terwijl de hosts van de avond Little Mix "Best Pop" wonnen.
Cardi B ging ervandoor met de award voor "Best Hip-Hop", Coldplay won "Best Rock" en Hayley Williams kreeg de prijs voor "Beste Alternative".
Afgelopen donderdag werd Emma Heesters gekroond tot de winnaar van de MTV EMA Best Dutch Act award. De zangeres, die vorig jaar nog werd uitgeroepen tot de allereerste MTV Push artiest van het jaar werd hiermee de eerste vrouwelijke artiest in tien jaar die de award in ontvangst mocht nemen. Angèle won als eerste Franstalige zangeres ooit de MTV Best Belgian Act award en Yade Lauren werd uitgeroepen tot Nederlandse MTV Push artiest van het jaar.
De "2021 MTV EMAs" zullen plaatsvinden in Hongarije.
De volledige lijst van winnaars vind je hieronder.
FULL LIST OF 2020 MTV EMA WINNERS
*indicates winner
Best Video
Billie Eilish everything i wanted
Cardi B WAP ft Megan Thee Stallion
DJ Khaled featuring Drake Popstar starring Justin Bieber*
"Fenomenaal", "Onwaarschijnlijk straf", "Wat een stem", "Whitney is alive!",...hoewel de superlatieven Glennis Grace na haar zeer succesvolle Whitney-tributes in Nederland en België (uitverkochte Lotto Arena in oktober 2019) om de oren vlogen, kondigde de Nederlandse nachtegaal vorig jaar aan dat ze opnieuw snakte naar "meer Glennis" en zich weer op haar eigen repertoire wou gaan richten, op nieuwe muziek die persoonlijker, intiemer en toegankelijker moest worden dan ooit.
De 'America's Got Talent'-finaliste (2018) houdt woord, want in haar nieuwe single 'Geen traan' legt Glennis haar ziel op tafel en zingt ze over haar eigen relatie waar onlangs helaas een einde aan kwam.
'Geen traan, de eerste nieuwe Nederlandstalige single van Glennis in 7 jaar tijd, is een bloedmooie ballad die gaat over het gevoel van onmacht aan het einde van een relatie, waarvan het niet de bedoeling was dat het zou eindigen, maar je wel het einde herkent.
Zelf zegt Glennis daarover:
"Geen traan vertelt mijn verhaal, maar het is wel zo geschreven dat iedereen er hopelijk iets van zichzelf in herkent. Het is zoals ik zing Waar we nu in zijn beland, zo was het nooit bedoeld. Maar we waren er dus wel beland en dat is heel verdrietig voor ons allebei. Soms betekent 'houden van' ook elkaar loslaten.
Ik vind dat iedereen de kans moet krijgen om een liedje op zijn/haar eigen manier te interpreteren, dus ik wil er niet teveel over zeggen. De mensen kunnen er gewoon naar luisteren en als ze willen er dan hun eigen verhaal bij schrijven."
'Geen traan' is de eerste single uit het nieuwe Nederlandstalige album van Glennis Grace dat normaal eind volgend jaar uitkomt.
Op dit album heeft Glennis voor het eerst zelf creatief alle touwtjes in handen.
'Geen traan', de nieuwe singlevan Glennis Grace, kan uHIER beluisterenop Spotify.
09-11-2020 om 16:52
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
VLAANDEREN HANGT DE VLAM UIT VOOR DE WARMSTE WEEK
Je hebt ze misschien ook al zien hangen bij jou in de buurt: de vlam van De Warmste Week.
In deze lockdown zijn we opnieuw aangewezen op onze eigen omgeving, buurt of straat.
Daarom lanceert De Warmste Week een eenvoudig symbool: een vlam aan je raam.
Hiermee laat je je buren weten dat je wil helpen waar het kan.
Tijdens deze bijzondere herfstvakantie hingen al duizenden Vlamingen vlammetjes uit om te tonen dat zij het verschil willen maken voor elkaar.
Ze stuurden hun vlam massaal door via de apps van Radio 1, Radio 2, Studio Brussel en MNM en deelden ze op sociale media met #DeWarmsteWeek. Maar dat is niet alles. O
ntdek hieronder nog meer warm nieuws.
Jij bent het verschil
We moeten er zijn voor elkaar, zeker als het moeilijk gaat. Maar: het is niet altijd makkelijk om de eerste stap te zetten, om de mensen om je heen te tonen dat je er wil zijn voor elkaar. De vlam van De Warmste Week wil die drempel verlagen en iedereen uitnodigen om elkaar te helpen waar het kan.
Maarten Vansteenkiste (motivatiepsycholoog UGent): "Net zoals eten en drinken belangrijk zijn voor onze fysieke gezondheid, zo is verbondenheid cruciaal voor onze mentale gezondheid. Je kan die verbondenheid ook zelf in de hand werken door kleine gebaren, zoals een luisterend oor bieden, dankbaarheid tonen of de bereidheid om anderen te willen helpen, door symbolisch de vlam uit te hangen. Dat versterkt je eigen welbevinden en dat van je naasten."
Dat je op heel veel manieren het verschil kan maken voor iemand anders, is ook te zien in de nieuwe campagnefilm van De Warmste Week, geregisseerd door Khaël Touag, met muziek door Sander De Keere (Klara).
Warme verhalen bij alle merken
Alle VRT-merken brengen vanaf nu tot eind december honderdenwarme verhalen van Vlamingen die zich inzetten voor elkaar.
Eén lanceert vandaag een videoreeks met Linde Merckpoel, waarin zij in haar eigen straat op zoek gaat naar hoe zij het verschil kan maken. Bij Linde is te volgen op een.be, via VRT NU en de sociale media van Eén. Linde roept ook alle Vlamingen op om zelf na te denken hoe zij het verschil kunnen maken. Die verhalen zijn welkom via linde@een.be. Hangt de vlam al uit? Stuur je foto met de vlam door op een.be en wie weet zie je die binnenkort ook verschijnen op televisie bij Eén.
Woensdag 11 november brengt Radio 2 een hele dag hartverwarmende verhalen van hoe buren zich voor elkaar inzetten. Daarnaast hoor je heel wat tips en tricks voor positieve vibes in deze vreemde coronatijden én je kan genieten van coronaproof optredens van de warmste artiesten. Beste Buren voor De Warmste Week wordt tot kerstavond ook een dagelijks programma met David Van Ooteghem tussen 16.00 en 18.00 uur.
Ook Studio Brussel, MNM en Radio 1 gaan de volgende weken op zoek naar de verhalen achter de 'vlamhangers': hoe zetten zij zich in voor de mensen in hun omgeving?
De Warmste Week komt naar je toe
Wanneer de dagen korter worden en de avonden kouder, is het extra gezellig om samen te komen. Helaas kan dat dit jaar niet op een veilige manier. De week voor kerst zullen er dus geen publieksevenementen worden georganiseerd. Toch zorgt de VRT met tal van initiatieven en acties wel voor die broodnodige warmte. Verschillende VRT-gezichten trekken coronaveilig het land in om iedereen persoonlijk te bedanken voor zijn inzet in dit bijzondere jaar. Ze brengen alle warme verhalen dicht bij de mensen, maar blijven op een veilige anderhalve meter.
StuBru-dj's Eva De Roo, Michèle Cuvelier, Joris Brys, Fien Germijns, Max Vryens, Sander Vandenhende, Kirsten Lemaire en Stijn Van de Voorde zenden een week lang Beats of love uit vanop verschillende warme plekken in Leuven. Eén stuurt Dieter Coppens op pad door Vlaanderen. Vanaf midden december gaat Radio 2 naar de 'beste buren' met David Van Ooteghem en Britt Van Marsenille. Ketnet zet wrappers Gloria, Sarah, Sien, Sander en Thomas in. Zij trekken door alle provincies en steken kaarsjes aan bij de jongste vlammers die het verschil maken. Ook met de oproepen die binnenkomen in de Ketnet Brandt Weer-centrale gaan ze aan de slag. En bij MNM staat Brahim klaar.
Afspraak voor een hoopvolle en verbindende mediaweek, van vrijdag 18 tot en met donderdag 24 december.
Meer nieuws over wat de VRT-merken in petto hebben volgt op maandag 7 december.