Actualia en recensies van theatervoorstellingen, musicals, concerten, cd's, dvd's, strips & boeken
03-01-2020
STRIPRECENSIE: F.C. DE KAMPIOENEN â 105. PATATTEN EN SAUCISSEN
Met 'Patatten en saucissen' verscheen onlangs het 105de stripalbum van F.C. De Kampioenen dat geënt is op de vierde film 'Viva Boma!'.
Het jaarlijkse carnaval nadert met rasse schreden. Dit is voor Balthazar Boma de uitgelezen kans om massaal veel worsten te verkopen. De mensen vieren dan immers feest, drinken veel en vullen hun maag met zijn befaamde Bomaworsten. In Boma zijn ogen is het plaatje dan ook perfect.
Maar het zou wel eens kunnen dat het carnavalsfeest dit jaar niet doorgaat. De carnavalsverenigingen raken het immers maar niet eens over wie Prins Carnaval zal worden. En zonder Prins is er geen carnaval. De verkiezingen zijn immers op niets uitgedraaid. De verenigingen hebben maar liefst drie keer opnieuw gestemd en de beide kandidaten haalden telkens evenveel stemmen. Na veel geruzie hebben de twee kandidaten zich uiteindelijk teruggetrokken. Geen kandidaten betekent echter geen Prins Carnaval en geen Prins betekent helaas ook geen carnaval.
Burgemeester Freddy Van Overloop zit intussen met de handen in het haar. Hij besluit nieuwe verkiezingen te organiseren en eist van Boma dat hij zich kandidaat stelt. Er zal een grote campagne gevoerd worden met reclame in de hele streek. Dit is goed voor de staat en zal bovendien het imago van de Bomaworst een flinke boost geven. Zo slagen ze twee vliegen in één klap!
Als Boma hoort dat hij meer worsten gaat verkopen stemt hij meteen in. Maar hij heeft wel nog een tegenkandidaat nodig, bij voorkeur een vrouw want anders krijgt de burgervader de hele feministische beweging over zich heen. Freddy stelt Pascale voor, omdat zij zo goed als kansloos is. Maar Pascale weigert echter resoluut en zo wordt uiteindelijk Carmen Waterslaeghers Boma zijn geduchte tegenkandidaat.
Intussen duikt ook regisseur Freddy Focus (zie ook eerdere abums als 'De zeepserie', 'De Kampioenen van de filmset', 'Komen vreten!', 'DDT op het witte doek' en 'Allemaal cinema!') op. Hij moet in opdracht van de burgemeester de hele verkiezingen van Prins Carnaval van A tot Z filmen. De Kampioenen zien - vanwege hun eerdere negatieve ervaringen met de regisseur - een samenwerking niet zitten, maar als ze vernemen dat Van Overloop alles betaalt stemmen ze uiteindelijk toch in.
Algauw ontstaat er een bittere strijd tussen de twee kandidaten. Carmen wil kost wat kost Boma verslaan en al vanaf bij de start heeft ze een flink voorsprong doordat ze de media weet in te pakken en een fenomenaal verkiezingsfeest organiseert, waarbij iedereen aanwezig is. Zelfs de burgmeester verandert van kamp en steunt openlijk Carmen haar kandidatuur.
Ondertussen krijgen Dimitri De Tremmerie en zijn medegevangenen Marco & Borsato in de gevangenis goed nieuws te horen. Aangezien ze alledrie voorbeeldige gedetineerden zijn komen ze in aanmerking voor een vervroegde vrijlating. Om hun reïntegratie in de maatschappij te bevorderen heeft de directeur een subliem plan bedacht. De gevangenis richt hun eigen carnavalsvereniging op en zal zelfs deelnemen aan de optocht. Aangezien Marco & Borsato ervaring hebben met het bouwen van carnavalswagens en DDT een uitstekend mecanieker is krijgen ze de opdracht om de carnavalswagen te bouwen in een atelier naast de Debet Bank. Daar kunnen ze in alle rust werken en elke avond keren ze dan gewoon terug naar de gevangenis.
Marco & Borsato willen echter de Debet Bank overvallen, terwijl DDT in zijn eentje de carnavalswagen bouwt. Wanneer Dimitri per toeval op Mark Vertongen botst besluit deze om hem te helpen met de wagen. Ze gaan een vechtende Boma en Carmen maken om de twee kemphanen met hun neuzen op de feiten te drukken. Maar Mark - naiëf als hij is - heeft helaas niet door wat de twee criminelen van plan zijn...
De burgemeester is intussen het geruzie tussen Balthazar en Carmen kotsbeu. Hij eist dat het spel vanaf nu eerlijk gespeeld wordt. Gekonkelfoes, omkoping en kiesfraude zijn bij wet verboden! Hij stelt bovendien Maurice aan als scheidsrechter. Depraetere zal er op toezien dat alles volgens de regels verlooopt. Wie zich niet gedraagt, wordt onherroepelijk geschorst...
Wie zal uiteindelijjk de Prins Carnaval verkiezing winnen? Balthazar Boma of Carmen Waterslaeghers?
Zullen Marco & Borsato in hun diabolische plannen slagen en DDT en Mark hiervoor laten opdraaien ?
En levert Freddy Focus eindelijk een volwaardige langspeler af die een Oscarsucces wordt? Of zit er zoals steeds een addertje onder het gras en stevent het weer af op een regelrechte flop?
Hec Leemans levert met 'Patatten en saucissen' een inventief verhaal af dat volledig losstaat van de film 'Viva Boma!', maar zich wel afspeelt in dezelfde setting als de prent, namelijk Aalst Carnaval.
De eminente stripmaker - die in 2020 reeds 50 jaar in het vak zit - geeft DDT bovendien op zeer ongezien wijze een weergaloze comeback en weet ook de hitsingle 'Viva Boma!' knap in het verhaal te integreren.
Het 106de stripalbum van F.C. De Kampioenen zal 'De bronzen beker' heten en wordt verwacht op 11 februari 2020.
Ilyas Baert
F.C. De Kampioenen 105 Patatten en saucissen, telt 32 bladzijden, kost 6.50 euro en verscheen bij Standaard Uitgeverij.
03-01-2020 om 13:33
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Standaard Uitgeverij
50-PLUSSERS DOOR DE OGEN VAN RECRUITERS
Recent onderzoek toonde aan dat oudere jobkandidaten beduidend minder kans hebben op een jobinterview dan jongere.
Nieuw UGent-onderzoek verklaart nu hoe dat komt.
Doctoraal onderzoeker Hannah Van Borm en professor Stijn Baert van de vakgroep Economie lieten echte selectieverantwoordelijken evaluaties maken van jobkandidaten die onder andere in leeftijd verschilden.
Om te verklaren wat de lagere aanwervingskansen van oudere jobkandidaten drijft, lieten we de selectieverantwoordelijken de fictieve kandidaten evalueren omtrent alle mogelijke verklaringen die in de internationale wetenschappelijke literatuur worden gegeven voor leeftijdsdiscriminatie, maar nog amper of niet empirisch werden getoetst. Doctoraal onderzoekster Hannah Van Borm
Resultaten
Vlaamse selectieverantwoordelijken scoren oudere jobkandidaten duidelijk lager voor vijf zaken die deze kandidaten mogelijk minder productief maken:
Oudere jobkandidaten worden als minder goed opleidbaar gezien. Elk extra levensjaar verlaagt de inschatting van de trainbaarheid van een kandidaat met 2.7% van een standaardafwijking.
Ook de inschatting van lagere fysieke capaciteiten bij oudere jobkandidaten is statistisch sterk significant. De stelling ik denk dat deze kandidaat over voldoende fysieke capaciteiten beschikt om productief te zijn in de baan wordt voor wie tussen de 40 en 43 is gematigd positief ingeschat, terwijl er bij kandidaten tussen de 60 en 63 jaar duidelijk twijfels zijn.
Een iets kleiner, maar nog steeds duidelijk stigma is er inzake de inschatting van mindere technologische kennis en skills
en lagere flexibiliteit naarmate kandidaten ouder zijn.
Ten slotte vrezen selectieverantwoordelijken ook dat andere werknemers minder graag met oudere jobkandidaten zullen samenwerken.
Tijdens het experiment lieten de selectieverantwoordelijken in het bijzonder de ingeschatte technologische kennis en skills, de ingeschatte flexibiliteit en de ingeschatte opleidbaarheid van jobkandidaten doorwegen bij hun beslissing om al dan niet kandidaten uit te nodigen voor een jobgesprek en bij hun inschatting van het finaal aanwerven van deze kandidaten. De minder goede inschatting van oudere jobkandidaten op deze kenmerken verklaart dus in belangrijke mate hun lagere aanwervingskansen.
Voor andere inschattingen was er geen duidelijk leeftijdseffect. Zo werden jonge en oude kandidaten vrij gelijkaardig ingeschat qua (i) mentale capaciteiten, (ii) sociale capaciteiten, (iii) creativiteit, (iv) motivatie, (v) nauwkeurigheid en (vi) samenwerking met klanten.
Inzake betrouwbaarheid werden oudere jobkandidaten zelfs gemiddeld beter ingeschat.
Deze resultaten zijn vrij gelijklopend met die voor een gelijkaardig internationaal experiment (met vooral Amerikaanse recruiters) dat de UGent-onderzoekers uitrolden.
In dat experiment werd bijkomend ook het stigma van een hogere loonkost voor oudere werknemers getest. Ook voor dat stigma werd evidentie gevonden.
Beleidsperspectief
Dit onderzoek heeft een duidelijk beleidsperspectief. In ons land werkte in 2018 slechts 5 op de 10 van de 55- tot 64-jarigen.
In Nederland en Duitsland waren dat er ongeveer 7 op de 10.
Ook een recente bevraging bij Vlaamse 50-plussers kwam ongelijke behandeling naar voren als een drempel om op latere leeftijd een baan te vinden: 71% van de werkloze respondenten geeft aan dat aanwervingsdiscriminatie voor hen het vinden van een baan bemoeilijkt.
Het nieuwe UGent-onderzoek geeft nu aan welke stigma deze aanwervingsdiscriminatie kunnen verklaren.
Ongunstige behandeling van oudere jobkandidaten meten is één zaak, deze problematiek aanpakken is een andere. Ons onderzoek geeft duidelijk aan welke kwaliteiten 50-plussers in de verf moeten zetten bij het solliciteren om bestaande stigma te compenseren. Met bijscholingen omtrent technologie slaan ze duidelijk twee vliegen in één klap! Ook de eigen flexibiliteit in de verf zetten lijkt cruciaal. Professor Stijn Baert
Over het onderzoek
De studie maakt deel uit van het doctoraal onderzoek van Hannah Van Borm, dat gesuperviseerd wordt door professor Stijn Baert (beiden verbonden aan de UGent).
Doctor Ian Burn, een Amerikaans expert in leeftijdsdiscriminatie, was betrokken bij het opzetten van het experiment.
De besproken resultaten zijn gebaseerd op een experiment waarin 965 fictieve kandidaten werden beoordeeld door 193 Vlaamse selectieverantwoordelijken.
Naast het experiment met Vlaamse recruiters werd ook een gelijkaardig experiment met 400 internationale recruiters (en 2000 fictieve kandidaten) uitgevoerd.
03-01-2020 om 12:21
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
AL 400.000 TOESCHOUWERS VOOR FC DE KAMPIOENEN 4 â VIVA BOMA!
FC DE KAMPIOENEN VIVA BOMA, de vierde Kampioenenfilm, mag morgen al zijn 400.000ste betalende bezoeker verwelkomen.
De film was daarmee in Vlaanderen tijdens de kerstvakantie de absolute nummer 1 en haalde meer toeschouwers dan alle andere Vlaamse films die uitkwamen in 2019 samen.
VIVA BOMA scoorde ook de hoogste screen average (dit is het gemiddelde aantal toeschouwers per ingezette bioscoopzaal) van alle films die vorig jaar in België werden uitgebracht.
FC DE KAMPIOENEN 4 VIVA BOMA is een film van Jan Verheyen, geproduceerd door Eric Wirix en Tine De Meulenaere, met naast de voltallige FC De Kampioenen-cast ook Jacques Vermeire en Bab Buelens.
Het is een productie van Skyline Entertainment voor De Mensen in samenwerking met Eén, Telenet, Gardner & Domm en met de steun van Screen Flanders.
De Vlaamse en Nederlandse pers zijn laaiend enthousiast over zijn heerlijk sprankelende, fris en origineel klinkende nederpop die zich vlijt tussen de oude Arbeid Adelt en de nieuwe Eefje De Visser.
Als kers op de taart werd FULCO genomineerd voor een MIA in de categorie Beste Muzikant.
Nu zijn tour langs Vlaamse clubs is afgelopen kijkt FULCO al uit naar 2020 met optredens op showcasefestivals ESNS en We Are Open en Nederlandse festivals Grasnapolsky en Motel Mozaïque.
Mama, ik wil naar huis is nu al een culthit bij wie jonge kinderen heeft.
Deze Lennoniaanse ballade is een van de meest herkenbare nummers van zijn debuutplaat.
Een liefdesballade over de moeder-kind symbiose; waar we ons ons hele leven van afzetten en tegelijkertijd naar terugverlangen. noemt hij het zelf.
Live
17/1, ESNS Groningen (NL) 07/2 We Are Open, Trix, Antwerpen
03-01-2020 om 12:03
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
MARISKA VAN KOLCK ONTVANGT DE GRAAF EN CORNELISSEN WISSELTROFEE 2020
De De Graaf en Cornelissen Wisseltrofee 2019/2020 werd vandaag uitgereikt aan Mariska van Kolck tijdens een interview met Shownieuws over de nieuwe musical HAAL HET DOEK MAAR OP - van Appelscha tot Zierikzee.
Sinds 12 jaar wordt deze interne blijk van waardering voor een opmerkelijke creatieve prestatie uitgereikt.
Eerder aan onder meer actrices Marjolijn Touw en Esmée Dekker.
Mariska van Kolck krijgt de wisseltrofee voor haar rol als Kniertje in de musical Op Hoop van Zegen.
Een rol waarmee ze vriend en vijand verraste, waarvoor ze prachtige recensies kreeg en waarmee ze het publiek tot tranen toe wist te roeren.
Mariska speelde voor De Graaf & Cornelissen Entertainment eerder in de musicals Wat Zien Ik?! en Nonsens, de toneel-comedy Happy Hour en zal vanaf 13 januari te zien zijn in de nieuwe intieme Nederlandse musical HAAL HET DOEK MAAR OP van Appelscha tot Zierikzee.
Voor het seizoen 2020/2021 is Mariska door De Graaf & Cornelissen gevraagd voor de rol van Ida Straus in de musical TITANIC, naast onder anderen René van Kooten.
03-01-2020 om 11:53
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
GOLDEN GLOBE AWARDS 2019 OP 5 JANUARI LIVE BIJ ZES
Zes zendt de glamoureuze awardshow live uit op 5 januari, de echte nachtuilen kunnen dan live genieten van de 77ste editie van de uitreiking van de Golden Globe Awards.
Voor wie toch liever geniet van zijn nachtrust is er op 8 januari ook nog de samenvatting van de show te zien op ZES, om 20u35.
De prijzen ter erkenning van uitmuntendheid in film en televisie, worden uitgereikt tijdens een ceremonie in het Beverly Hilton Hotel, in Beverly Hills (Californië).
De prijsuitreiking zal voor de vijfde keer gepresenteerd worden door Brits acteur en komiek, Ricky Gervais.
Onder de genomineerde zijn onder andere Scarlett Johansson, Leonardo DiCaprio en Brad Pitt te vinden.
Ook de animatiefilm Frozen II zou in de prijzen kunnen vallen.
The Golden Globe Awards 2020, live op ZES op 5 januari om 02u00.
03-01-2020 om 11:52
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
02-01-2020
OOK DE TWEEDE BIOSCOOPFILM VAN NACHTWACHT IS EEN SCHOT IN DE ROOS
De bioscoopfilm Nachtwacht - Het Duistere Hart is nog maar enkele weken uit maar mocht nu al meer dan 100.000 bezoekers verwelkomen!
Daarmee is ook de tweede prent van de populaire Ketnetreeks Nachtwacht een groot succes.
Het is ook mooi nieuws voor de drie hoofdacteurs Louis Thyssen (Vladimir), Celine Verbeeck (Keelin) en Giovanni Kemper (Wilko), voor wie Nachtwacht al meer dan 5 jaar een groot deel uit maakt van hun leven:
We vinden het enorm fijn dat zo veel jonge (en oudere) bezoekers komen kijken naar onze tweede film in de bioscoop! Op dit cijfer zijn we dan ook meer dan trots!"
VERHAAL
Keelin, Vlad en Wilko zijn uitgenodigd voor de Kristalceremonie in het Elfenrijk. Tijdens die plechtigheid zal het Elfenkristal normaal gezien een van de Raadgevers van Koningin Melisande aanwijzen om haar op te volgen. Maar tot ieders verwondering wordt Keelin aangeduid als nieuwe koningin. De Nachtwacht is nog niet van haar verbazing bekomen wanneer Keelin wordt ontvoerd door Wilko. Vlad en Vega geloven in de onschuld van Wilko en besluiten uit te zoeken wat er aan de hand is
REGISSEUR
Gert-Jan Booy
CAST Louis Thyssen Vladimir, Céline Verbeeck Keelin, Giovanni Kemper Wilko, Thijs Boermans Sylvar, Maaike Cafmeyer - Koningin Melisande, Lauren Versnick Aurel, Erik de Vogel Volac, Marie Verhulst Arachnia, Steven Van Herreweghe Haldur, Sven De Ridder Vega, Peter Van de Velde Cooper, Luna Van Avermaet Sacha, Brigitte Heitzer Helena
De belevenissen van Nachtwacht zijn dagelijks te zien op Ketnet, ketnet.be en de app.
De clips zijn te zien op Studio 100 TV, de Studio 100 GO app en op YouTube.
Het Duistere Hart is een coproductie van Ketnet en Studio 100 en wordt verdeeld door Kinepolis Film Distribution (KFD).
02-01-2020 om 15:59
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
STEVEN DE BRUYN RELEAST NIEUW ALBUM EN GAAT OP TOURNEE
Never believe in a standing ovation.
Het levensadvies van Toots Thielemans bleef jaren nazinderen bij Steven De bruyn.
Dat je het publiek elke avond opnieuw voor je moet winnen, ondanks alle accolades.
Zelfs al speelde je zeven jaar bij El Fish, één van België's beste rootsbands ooit.
Of vijftien jaar bij The Rhythm Junks, één van de meest gewaagde groepen van de Lage Landen.
Zelfs al heb je je eigen model bij een legendarisch harmonicamerk.
Never.
Believe.
Die eeuwigheid van twijfel heeft het sterkste, meest gelaagde album uit de carrière van De bruyn opgeleverd, een vaak filmisch, soms poëtisch, en boven alles een muzikale vertelling over de man die De bruyn is wanneer hij s ochtends in de spiegel kijkt.
The Eternal Perhaps is een staande ovatie voor een onvatbaar instrument en verschijnt op 10 januari.
Steven De bruyn gaat op tournee:
04 JAN De Muze, Heusden-Zolder SOLD OUT
07 JAN CC Palethe, Pelt LAST TICKETS
10 JAN AB, Brussel
17 JAN Kultuurkapel De Schaduw, Ardooie
18 JAN Arscene, Hansbeke
20 JAN Handelsbeurs, Gent
25 JAN De Singer, Rijkevorsel
29 JAN Rataplan, Borgerhout
31 JAN De Ververij, Ronse
05 FEB Pand.A, Kortrijk
06 FEB De Casino, Sint-Niklaas
09 FEB Het Depot, Leuven
11 FEB CC De Werft, Geel
14 FEB CC René Magritte, Lessines
19 FEB GC De Kluize, Oosterzele
20 FEB CC Oudsbergen, Oudsbergen
29 FEB Alter Schlachthof, Eupen
05 MAR Bibliotheek, Aalst
14 MAR Live & Café Nandrin, Nandrin
20 MAR De Oude Pastorie, Nieuwenrode
21 MAR N9, Eeklo SOLD OUT
27 MAR Vooruit, Boechout
28 MAR Humphrey Bar & Bistro, Sint-Truiden
03 APR De Witte Merel, Lint
04 APR Muziekcentrum, Dranouter
18 APR Café De Living, Lauwe SOLD OUT
22 APR De Hoogmis, Edegem
08 MAY CC Merksem, Merksem
09 MAY CC Zoetegem, Zottegem
10 MAY Huiskamerconcert, Ninove
02-01-2020 om 15:37
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
VETE TUSSEN LARS EN MATHIAS BEREIKT HOOGTEPUNT IN RAZENDSPANNENDE MIDSEIZOENSFINALE
Met getrokken messen staan ze lijnrecht tegenover elkaar in Familie: liefdesrivalen Lars (Kürt Rogiers) en Mathias (Peter Bulckaen).
Allebei vechten ze voor de liefde van Véronique (Sandrine André), een strijd op het scherpst van de snee.
Op vrijdag 3 januari bereikt hun machtsspel een ultieme climax in de extra lange en razendspannende midseizoensfinale van Familie.
Hoe ver gaan Lars en Mathias om Véronique voor zich te winnen?
De kijkers konden al zien dat Lars op een plan broedt om Mathias schaakmat te zetten. Het pistool van Marie (Lien Van de Kelder) met de vingerafdrukken van Mathias lijkt hierin een cruciale rol te gaan spelen. Lars wil niet dat zijn liefdesrivaal nog langer zijn leven - en dat van Véronique - beheerst en voert zijn plan uit. Of is Mathias hem een stapje voor?
Ook bij Mieke (Caroline Maes) lopen de frustraties over Mathias hoog op. Door hem verloor Niko (Jo Hens) zijn brouwerij en de sluwe Gust-campagne die Mathias samen met Kathleen (Ann Van den Broeck) beraamt, duwt hem alleen maar verder in de put. Terwijl Niko de strijd lijkt op te geven, krijgt Mieke een nieuwe harde klap te verwerken.
De spannende midseizoensfinale van Familie is op vrijdag 3 januari om 20.00 uur bij VTM te zien.
Voor wie zijn nieuwsgierigheid niet langer kan bedwingen, heeft VTM GO dit jaar een fijn nieuwsjaarsgeschenk.
De midseizoensfinale is namelijk al één dag eerder, op donderdag 2 januari vanaf 20.35 uur, gratis in preview te bekijken via vtmgo.be en in de VTM GO-app.
02-01-2020 om 14:31
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
01-01-2020
PRODUCENT THEATERTAINMENT KONDIGT WINTERREVUE-6DE EDITIE AAN VANAF 11 DECEMBER 2020
De cast van WINTERREVUE - EXTRA LARGE geniet vandaag na van een spetterende oudejaarsavond in een bomvolle theaterzaal.
Samen met de aanwezige theaterbezoekers werd het nieuwe decennium naar jaarlijkse gewoonte weer ingeleid met een strakke live show vol humor, zang en dans van de bovenste plank.
Bovendien waren er nog meer redenen om te vieren: de kaap van 15 000 verkochte tickets werd gehaald!
Producent Theatertainment is erin geslaagd om een nieuwe traditie neer te zetten tijdens de feestdagen in Antwerpen.
Nooit eerder kwamen zoveel mensen kijken naar een WINTERREVUE.
En producent Theatertainment heeft ook zeer goed nieuws:
"Jawel, in 2020 komt er een zesde editie van WINTERREVUE! Vanaf 11 december 2020 is het weer volop feest in Theater Elckerlyc in Antwerpen. Stany Crets neemt opnieuw de regie op zich. Wat het thema wordt, kunnen we nog niet verklappen. En ook de special guest houden we nog even geheim. Maar wat we wel al kunnen vertellen, is dat het opnieuw één groot feest wordt, waarbij je weer omver geblazen wordt door het muzikaal en humoristisch talent op het podium! Dirk Van Vooren & Nico Warrinnier.
De ticketverkoop start op 2 januari 2020 om 09u00 s morgens.
Voor de snelle beslissers is er een leuk nieuwjaarscadeautje: van 2 tot en met 31 januari 2020 kan je tickets kopen aan 10% vroegboekkorting.
Wie niet wil wachten tot december 2020, kan nog tot en met 12 januari 2020 komen kijken naar WINTERREVUE-EXTRA LARGE in Theater Elckerlyc, het plezantste theater van t stad.
Bij deze wenst het voltallige team van Theatertainment en WINTERREVUE u een hilarisch 2020 toe met vele leuke theaterbezoekjes.
Elk jaar vinden meer mensen de weg naar het plezantste theater van t stad om mee te genieten van dit waanzinnig eindejaarsspektakel.
En speciaal voor deze feesteditie Extra Large werd special guest Luc Caals herenigd met kompaan Dirk Van Vooren.
Een geniaal idee van regisseur Stany Crets zo blijkt, want de tickets vlogen meteen de deur uit!
"Het publiek sluit de Vlaamse 'dikke en dunne' meteen terug in hun hart." ATV
"Veel muziek en sketches waarbij je soms tot tranen met tuiten kunt lachen." - VRT NWS
En de reacties van bezoekers en BVs waren unaniem: dit moet je gezien hebben!
Alles zat erin. Zingen, lachen, dansen, . Jacky Lafon
Fantastisch! Ianthe Tavernier
Las Vegas aan de Schelde! Frank De Kaey
Ik heb extra large gelachten. Ludo Hellinx
Na deze topeditie ligt de lat hoog voor onze zesde Winterrevue.
Wat het thema wordt, kunnen we jullie nog niet verklappen.
En ook de special guest houden we nog even geheim.
Maar wat we jullie wel al kunnen vertellen, is dat het opnieuw één groot feest wordt, waarbij je omver geblazen wordt door het muzikaal en humoristisch talent op het podium!
Beloofd!
Alles is nog mogelijk in de zesde editie maar één ding staat voorlopig vast : t zal weer doorgaan in de winter want anders moeten we de naam veranderen en dat is zon gedoe... - Stany Crets
Boek nu de beste plaatsen aan 10% vroegboekkorting!
Dit aanbod loopt t.e.m. 31 januari 2020.
PRAKTISCHE INFORMATIE - WINTERREVUE - EXTRA LARGE & WINTERREVUE - 6DE EDITIE
WINTERREVUE - 6DE EDITIE vanaf 11 december 2020 in Theater Elckerlyc.
Een productie van Theatertainment.
Regie: Stany Crets
De ticketverkoop start op 2 januari 2020 om 09u00.
WINTERREVUE 2019 - EXTRA LARGE sinds 13 december 2019 in Theater Elckerlyc.
Een productie van Theatertainment.
Regie: Stany Crets Choreografie: Laurent Flament Live orkest o.l.v. Eric Melaerts Styling: Griet Van Landeghem
Met Dirk Van Vooren, Britt Van Der Borght, Patrick Onzia, Ann Van den Broeck, Laurenz Hoorelbeke, Helle Vanderheyden en special guest Luc Caals
Locatie: Theater Elckerlyc Frankrijklei 85-87 te Antwerpen.
Tickets:
- Surf naar www.elckerlyc.be/programma, kies WINTERREVUE en klik op TICKETS BESTELLEN
- Bel onze ticketservice TICKETBALIE op 070 691 002 (max 0,30 euro/minuut) open van maandag t/m vrijdag van 10u tot 18u.
- Ga langs bij de ticketbalie van MEDIA MARKT. Daar kunt u zelf uw plaatsen bepalen en de tickets meteen mee naar huis nemen. MEDIA MARKT - De Keyserlei 58/60 2000 Antwerpen open van maandag t/m zaterdag van 9u30 tot 19u.
- Ga langs bij de ticketbalie van INFO CULTUUR ANTWERPEN - Wisselstraat 12 (hoek Grote Markt) - 2000 Antwerpen - Open op vrijdag en zaterdag van 10u tot 17u.
- Kom naar de ticketbalie van THEATER ELCKERLYC één uur voor aanvang op de dag van de voorstelling.
Data: van vrijdag 13 december 2019 tot en met zondag 12 januari 2020.
Tarieven: voordelige tarieven in 4 categorieën, reeds vanaf 29 euro, inclusief reservatie- en exclusief order- en verzendingskosten.
Geniet voor de voorstelling van het menu aan de prijs van 69 euro pp in het WINTERREVUE POP-UP RESTAURANT.
01-01-2020 om 16:34
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
BLACK VAN PEARL JAM OPNIEUW OP NUMMER 1 IN DE TIJDLOZE 100 VAN STUDIO BRUSSEL
Voor het vijfde jaar op rij is 'Black' van Pearl Jam de nummer 1 in De Tijdloze 100 van Studio Brussel.
Dat is de lijst met de 100 meest tijdloze platen volgens de Studio Brussel-luisteraars.
'Bohemian Rhapsody' van Queen staat op de tweede plaats, 'Mia' van Gorki vervolledigt het podium.
Smells like teen spirit van Nirvana valt zo uit de top 3 van De Tijdloze 100 en behaalt zijn laagste positie in meer dan 20 jaar.
Het is ondertussen een jarenlange eindejaarstraditie: elk jaar op 31 december zendt Studio Brussel de 100 meest tijdloze platen uit tijdens De Tijdloze 100.
Presentatoren van dienst waren voor de dertiende keer op rij Roos Van Acker en Steven Lemmens.
Dit jaar konden de Studio Brussel-luisteraars voor het eerst mee aftellen naar De Tijdloze 100 tijdens De Tijdloze Countdown.
4 dagen lang bracht Studio Brussel samen met ex-presentatoren de beste platen die De Tijdloze 100 nét niet haalden.
De Tijdloze 100 van 2019
Dit zijn de meest opvallende weetjes uit De Tijdloze 100 van 2019:
The sound of silence van Disturbed is de sterkste stijger. Vorig jaar kwam het nummer nieuw binnen op 94, nu stijgt 'Sound of silence' 57 plaatsen naar 37. Een uitzonderlijke prestatie voor een nummer dat nog maar 4 jaar oud is.
Fleetwood Mac scoort heel goed. Samen met Metallica zijn ze de enige band die met 4 nummers in De Tijdloze 100 staat. Fleetwood Mac staat bovendien voor het eerst in de top 10 met The Chain, Everywhere is de tweede sterkste stijger.
Er staan maar liefst 8 nieuwe nummers in de lijst, maar slechts één van die nummers stond nooit eerder in De Tijdloze 100: PJ Harvey maakte dit jaar haar debuut met Down by the water.
De top 10 van De Tijdloze 100:
(1) 'Black' - Pearl Jam
(2) 'Bohemian rhapsody' - Queen
(5) 'Mia' - Gorki
(4) 'Wish you were here' - Pink Floyd
(3) 'Smells like teen spirit' - Nirvana
(14) The Chain Fleetwood Mac
(8) 'Shine on you crazy diamond' - Pink Floyd
(7) 'Stairway to heaven' - Led Zeppelin
(9) 'Sultans of swing' - Dire Straits
(6) 'One' - Metallica
De volledige lijst van De Tijdloze 100 vind je hier terug.
01-01-2020 om 16:26
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
VANAVOND BIJ RTL 4: POSTCODE LOTERIJ THE BIGGETST QUIZ
Na een feestelijke Oudejaarsavond is het vanavond tijd om het nieuwe jaar in te luiden met 'Postcode Loterij The Biggest Quiz', gepresenteerd door Beau van Erven Dorens.
Niet alleen maken spelers uit het publiek kans om, door het openen van de juiste kluizen, een bedrag van vijf miljoen euro te verzilveren, de kijker thuis kan ook zomaar verrast worden met de PostcodeKanjer van maar liefst 54,7 miljoen euro.
Vanavond worden in de uitzending van RTL Boulevard de vier cijfers van het winnende postcodegebied bekend gemaakt.
Vervolgens is het aan quizmaster Beau om tussen de spannende studiospellen door de letters van de winnende postcode bekend te maken.
Bovendien schakelt hij live over naar Caroline Tensen en Winston Gerschanowitz, die zich op de locatie bevinden en de PostcodeKanjer van 54,7 miljoen euro zullen uitreiken aan de winnaars.
Waar valt de kanjer dit jaar?
'Postcode Loterij The Biggest Quiz' wordt geproduceerd door 'EndemolShine Nederland' en is woensdag 1 januari om 20.30 uur te zien bij RTL 4.
01-01-2020 om 16:18
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
QUEEN OPNIEUW OP NUMMER 1 IN 1000 KLASSIEKERS VAN RADIO 2
'Bohemian Rhapsody' van Queen staat al voor de negende keer op de eerste plaats in de 1000 Klassiekers van Radio 2.
Op nummer 2 staat ABBA met 'Dancing Queen', Elvis Presley vervolledigt het podium met 'Suspicious Minds'.
Dat betekent dat Michael Jackson, de nummer 3 van vorig jaar, uit de top 3 valt met 'Thriller'. Hij zakt maar liefst 59 plaatsen naar 62, meteen ook de hoogste notering voor Michael Jackson dit jaar.
De 1000 Klassiekers is de lijst met de favoriete klassiekers van de Radio 2-luisteraars.
De lijst bevat nummers van in totaal 8 decennia met een sterke vertegenwoordiging van de jaren '70 en '80.
Dit jaar werd de lijst voor het eerst op voorhand bekendgemaakt, met uitzondering van de top 20.
De luisteraars konden tot het laatste moment stemmen voor de volgorde van die laatste 20 nummers.
De 1000 Klassiekers van 2019
Dit zijn de meest opvallende weetjes over de top 20 van de 1000 Klassiekers 2019:
De jaren '70 waren goed vertegenwoordigd in de top 20 van de 1000 Klassiekers. Maar liefst 13 nummers komen uit dat decennium. Daarna volgen de jaren '80 met 3 noteringen, de jaren '90 met 2 noteringen en de jaren '60 en '00 met elk 1 nummer.
Michael Jackson is niet meer te bespeuren in de top 20. Waar hij vorig jaar nog op 3 stond met 'Thriller' zakt hij nu naar plaats 62. Dat is meteen ook de hoogste notering voor Michael Jackson dit jaar.
Willy Sommers stijgt met 'Laat de zon in je hart' sinds zijn binnenkomst in 2013 gestaag naar de top: van plaats 991 in 2013 naar 21 in 2018, om dit jaar op de vierde plaats terecht te komen.
Maar liefst 28 plaatsen winst dit jaar voor John Lennon met 'Imagine': van 33 in 2018 stijgt hij nu door naar 5.
Billy Joel haalt met 'Piano Man' de dertiende plaats, zijn hoogste notering ooit.
Voor Dire Straits lukt het niet om de nummer 10 te overstijgen. Ze staan dit jaar voor de derde keer op nummer 10, net als in 2011 en 2014.
De top 20 van de 1000 Klassiekers
De top 20 van de 1000 Klassiekers van 2019 kent maar liefst 3 ex-aequo's, 7 zakkers en 10 stijgers:
(1) Queen -- Bohemian Rhapsody
(2) ABBA -- Dancing Queen
(8) Elvis Presley -- Suspicious Minds
(21) Willy Sommers -- Laat de zon in je hart
(33) John Lennon -- Imagine
(5) Barry White -- You're the First, My Last, My Everything
In 2007 hing een voltallig gezin zich in Calais op: de ouders en hun twee kinderen.
Er is nooit een motief gevonden.
De afscheidsbrief meldde enkel: 'Sorry, we hebben het verkloot.'
Dit familiedrama wordt opgevoerd door een echte familie: acteurs An Miller en Filip Peeters treden niet alleen samen op als koppel, voor het eerst in hun carrière staan ze op het podium samen met hun twee tienerdochters Leonce en Louisa - en hun honden.
Welke redenen, welke trauma's liggen ten grondslag aan zo'n zelfmoord?
Familie is een experiment, een etnologische studie van een hedendaags privéleven, een tentoonstellen van het alledaagse: op scène zien we het huis van de familie Demeester, of is het het huis van de familie Peeters/ Miller?
Samen reconstrueren ze de mysterieuze case van de familie Demeester, daarbij houden ze hun eigen gezin tegen het licht en stellen ze de constructie van het gezin, als kern en oorsprong van onze wereld vandaag, in vraag.
BERT GABRIÃLS LACHT OP RADIO EN TV MET HET VOORBIJE JAAR!
Na Geert Hoste en Michael Van Peel is het nu de beurt aan stand-up comedian Bert Gabriëls om met zijn #Eindejaars terug te blikken op de belangrijkste nieuwsfeiten.
Op oudejaarsavond zenden Radio 1 en de regionale zenders ATV, TV Limburg en TV Oost een samenvatting uit.
Op Nieuwjaar is het de beurt aan TV Plus en zie je de voorstellingen op RTV en AVS.
De opnames vonden afgelopen vrijdagavond plaats in de Arenbergschouwburg, waar Bert 2 avonden op rij speelde.
Tijdens die opnames zagen we in een goedgevulde schouwburg ook heel wat bekende koppen lachen met de eindejaarsgrappen van Bert, die hij tijdens een anderhalf uur durende voorstelling losliet op het publiek.
Bert had mij wat advies gevraagd over politieke themas. Zon conference moet natuurlijk in de eerste plaats grappig zijn wat hier absoluut het geval is maar moet ook onderbouwd zijn door een scherpe politiek-maatschappelijke analyse, zei politicoloog Dave Sinardet na afloop.
Het straffe is dat Bert aan een behoorlijk tempo een round-up brengt van verschillende nieuwsonderwerpen. Hij schakelt naadloos over van de politiek naar de sport, cultuur en vice versa, maar hij bewaart zorgvuldig het evenwicht waardoor deze voorstelling toegankelijk blijft en verschrikkelijk amusant, zei Marcel Vanthilt.
Els de Schepper was blij dat ze erbij kon zijn in Antwerpen: Vanavond was ik vrij en toen Bert mij uitnodigde, heb ik meteen toegezegd, want ik vind het fijn om collegas te steunen. Hij heeft dat schitterend gedaan en je ziet dat hij hier keihard aan gewerkt heeft. Ik hou van zijn humor. Het geheel zit ook slim in elkaar, dus voor mij was dit een avondje genieten.
Het enthousiasme van de bekende gezichten werd ook opgemerkt in de publieksbar.
Eens goed lachen met de miserie doet altijd deugd, werd er een aantal keren gezegd. Net als zijn illustere voorgangers heeft Bert dat meer dan voortreffelijk gedaan. Zijn enthousiasme, zijn energie en vooral zijn inhoudelijk sterke toespelingen en spitsvondige nieuwsinsteken gaven kleur aan de voorstelling. Wij hebben goed gelachen en wat ons betreft mag hij hier nog jaren mee doorgaan, want wij komen volgend jaar zeker terug, zei Herents schepen Maarten Forceville.
De regeringsvorming, het klimaat, de besparingen, de Brexit, #Metoo en Trump krijgen ervan langs. Ik leg ook het verband koning Albert en de saboteur van Doel 4, en tussendoor is er ook nog tijd om onze sporters het eerbetoon te geven dat ze verdienen, zonder natuurlijk de showbizz te vergeten. Kortom, een compleet jaaroverzicht, om het nieuwe jaar lachend te beginnen, zegt Bert Gabriëls.
Voor snelle beslissers zijn er hier en daar nog tickets te verkrijgen voor de voorstellingen in januari in o.a. Bierbeek, Mechelen, Ninove en Bilzen.
NICHOLAS LAAT LYNN VAN ROYEN EN KÃRT ROGIERS VERBAASD ACHTER
De eerste donderdagavond van het nieuwe jaar wordt bij VTM ingezet met pure magie.
Goochelaar Nicholas, bekend sinds zijn tv-debuut in Belgiums Got Talent, gaat in het gloednieuwe seizoen back to basics.
Terug naar de plek waar het voor hem allemaal begon: de straat.
Daar goochelt hij met eender wie zijn pad kruist en met alles wat voorhanden is.
In de eerste aflevering, nu donderdag 2 januari om 20.35 bij VTM, kruipt Nicholas in het hoofd van Lynn Van Royen. Hij toont Lynn een goocheltruc met haar boek Klein Gelukske, waardoor ze met verstomming wordt geslagen. Wat? Maar allé, ik sta er heel de tijd bij? Ik probeer het te snappen, maar het lukt niet, aldus Lynn.
Nicholas ontmoet ook Kürt Rogiers achter de schermen van een theaterstuk. Ik hou wel van mysterie en magie in de wereld, maar toch kan ik ambetant worden als ik bepaalde dingen niet kan vatten, vertelt Kürt. En laat dat net iets zijn wat Nicholas als de beste kan.Hij doet een goocheltruc met de gsm van Kürt.
Nicholas goochelt ook live op de radio met luisteraar Melissa bij het Qmusic-avondspitsduo Maarten Vancoillie & Dorothee Dauwe. Hij goochelt er met een oud muntstuk. Meestal weten wij wat er gaat komen en onze gast niet en nu is het omgekeerd, lacht Dorothee. We staan met onze mond vol tanden. Het is zo straf!
Tussendoor toont Nicholas tot grote verbazing van toevallige passanten dat zijn goochelkunsten met onder andere glas, geld en een spel kaarten ijzersterk zijn.
Nicholas Arnst: De straat is de plek waar ik mij het meest thuis voel, waar magie pas echt raakt. Sommige mensen op straat kennen me niet en denken dat ik één of andere eenvoudige kaartentruc ga doen. Maar dan is het net de kunst om alle verwachtingen te overtreffen. Het is een ervaring die je nooit meer vergeet. Voor je het weet is de truc voorbij en blijft het mysterie voor altijd bestaan.
Nicholas maakte reeds drie tv-shows voor VTM en toerde met zijn goochelshow langs uitverkochte theaterzalen in het hele land. Hij reisde de hele wereld rond en ontmoette de allergrootste sterren.
30-12-2019 om 16:25
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
VIER EXTRA VOORSTELLINGEN VAN CHATEAU CUPIDO IN ANTWERPEN!
25.000!
Zoveel tickets werden er in een mum van tijd verkocht voor de splinternieuwe komedie Chateau Cupido.
Het is vrij uitzonderlijk dat een voorstelling enkele weken voor de première zo goed als uitverkocht is.
Daarom kondigen co-producenten Uitgezonderd. en Studio 100 vandaag vier extra voorstellingen in Antwerpen aan.
Een nieuwjaarscadeau van Gert, Karen en James!
Toen we enkele maanden geleden aankondigden dat we in januari samen op de planken zouden staan, schrokken we zelf van de impact vertelt James Cooke, producent en in dit geval ook acteur.
Op enkele weken tijd waren alle voorstellingen in Antwerpen uitverkocht.
Het theaterhuis kondigde vrij snel een vervolg in Gent aan, maar ook dat is beperkt tot één speelweekend door de drukke agendas van de drie hoofdrolspelers.
Maar kijk, waar een wil is, is een weg, vult Gert Verhulst aan. En zo kunnen we toch nog met veel plezier vier extra voorstellingen aan de lijst toevoegen.
Ook Karen Damen is enthousiast.
Het zal niet eenvoudig zijn, want we dragen het stuk echt wel met ons drie. Maar het is zo fijn om doen, dat ik geen seconde getwijfeld heb!
Nu de repetities gestart zijn, vragen we ons af waarom we dit nog niet eerder gedaan hebben. Het is lachen van het begin tot het einde. En toch pakken we het serieus vast. In een strakke regie van Stefan Staes (die net nog de afscheidsshow van Samson & Gert geregisseerd heeft, nvdr) hopen we het plezier dat we zelf hebben over te brengen op de zaal en zo de mensen een fijne avond te bezorgen, aldus James.
Ach James, als de mensen u in dat kostuum zien staan, zou ik mij niet direct ongerust maken, lacht Gert geheimzinnig
Verhaal
De populaire TV-presentator Jack (Gert Verhulst) plant een amoureuze escapade met Bettie (Karen Damen) in zijn chalet in de Ardennen. Aangezien hij ervan overtuigd is dat zijn buurman Alain (James Cooke) op reis is naar Tenerife, is hij er zeker van niet betrapt te kunnen worden. Wanneer echter blijkt dat ook zijn buurman amoureuze plannen heeft in zijn eigen chalet, gaan de poppen pas echt aan het dansen.
Info
regie: Stefan Staes
tekst: Gert Verhulst
cast: James Cooke, Gert Verhulst en Karen Damen
Theater Elckerlyc
Vanaf 17 januari tem 16 februari 2020
extra voorstellingen in Antwerpen op 18 en 25 januari 2020 en
PHILIPP GEUBELS VANAF 2 JANUARI 2020 TERUG MET TWEEDE SEIZOEN VAN 'IS ER EEN DOKTER IN DE ZAAL?'
Philippe Geubels mag 2020 aftrappen door weer in zijn rol van wandelende medische encyclopedie te kruipen.
Op donderdag 2 januari om 21.30 uur start namelijk het tweede seizoen van de komische én medische televisiequiz Is Er Een Dokter In De Zaal? bij RTL 4.
Onder aanvoering van Philippe nemen twee teams het tegen elkaar op en behandelen de vier panelleden uiteenlopende gezondheidsvragen.
Waarom worden vrouwen ouder dan mannen? Wat houdt het werk van een pneumoloog in? Hoe zit het eigenlijk met Philippe's eigen gezondheid?
Uiteraard is dokter Anne van Leeuwen ook in de zaal om tekst en uitleg te geven over alles wat met onze gezondheid te maken heeft.
De panelleden proberen de vragen correct te beantwoorden, al is een flinke dosis humor nooit ver weg, want lachen is natuurlijk het beste medicijn dat er is.
Dat Philippe meer talenten heeft dan alleen mensen aan het lachen te maken, mag geen nieuws meer zijn. Terwijl sommige mensen in hun vrije tijd boeken lezen, truien breien, citytrips maken of sporten, leest Philippe bijsluiters van medicijnen en struint hij het internet af op zoek naar verschillende soorten ziektes, aandoeningen en kwaaltjes. Dat levert interessante, maar vooral ook grappige weetjes op over het belangrijkste onderwerp ter wereld: onze gezondheid. Bovendien is Philippe in dit nieuwe seizoen meer dan alleen quizmaster; hij gaat zelf ook door de medische molen om zo meer te weten te komen over het menselijk lichaam.
Per aflevering nemen vier wisselende panelleden deel aan Is Er Een Dokter In De Zaal.
In de eerste aflevering zijn Erik van Looy, Nynke de Jong, Roué Verveer en Rick Brandsteder te gast.
Verder maken onder anderen Jörgen Raymann, Fred van Leer, Jessie Jazz Vuijk, René Froger, Eddy Zoëy en Nance Coolen deel uit van Philippe's medische entourage.
'Is Er Een Dokter In De Zaal?' wordt geproduceerd door 'PnP Media' en is vanaf donderdag 2 januari om 21.30 uur te zien bij RTL 4.
30-12-2019 om 12:22
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
EERSTE BEELDEN BELOVEN SUSPENSE IN MIDSEIZOENSFINALE VAN FAMILIE
Het is intussen een traditie geworden: aan het begin van het nieuwe jaar worden de Familie-kijkers verwend met een extra spannende midseizoensfinale.
De eerste beelden daarvan voorspellen alvast heel wat suspense en intriges.
Komt het tot een ultieme clash tussen Lars (Kürt Rogiers) en Mathias (Peter Bulckaen)?
Hoe ver gaan de mannen om hun grote liefde Véronique (Sandrine André) terug te winnen?
En welk onverwacht drama krijgt Mieke (Caroline Maes) te verwerken?
De midseizoensfinale van Familie is op vrijdag 3 januari 2020 om 20.00 te zien bij VTM.
30-12-2019 om 12:13
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
28-12-2019
JUMPSQUARE GROUP OPENT VIERDE VESTIGING IN KORTRIJK OP SITE FINLANDIA VAN MEER DAN 3.500 M2
Op 18 december opende Jumpsquare Group een nieuwe vestiging in regio Kortrijk, Gullegem, op de Finlandia site.
Met daarnaast ook een vestiging in Hasselt en Brugge en Sambreville staat de teller dan op vier.
Het nieuwe park komt op de plek waar momenteel de Finlandia ijsschaatsbaan gevestigd is.
Zaakvoerders Christophe Tassenon en Caroline Mertens willen met de nieuwe vestiging een positief en sportief vervolg breien aan het stopzetten van de schaatsbaan.
Jumpsquare Kortrijk zal namelijk 8 fulltimejobs creërenmet daarnaast ook tal van studentenjobs.
En zo blijft de ruimte voorbehouden voor sportieve activiteiten.
Nieuwe plek voor sport en ontspanning
Jumpsquare-zaakvoerders Christophe Tassenon en Caroline Mertens zijn met hun trampolineparken aan een stevige opmars bezig.
Met Kortrijk voegden ze dit jaar nog een vierde vestiging aan het Belgische rijtje toe.
Het park is er in de plaats van de Finlandia ijsschaatsbaan.
Deze legde, omwille van de verouderde infrastructuur en de kosten die een vernieuwing met zich mee zou brengen, de boeken neer.
We willen er met Jumpsquare Kortrijk voor zorgen dat er in de omgeving ruimte blijft voor sport en ontspanning. En hiermee een waardige opvolger zijn voor de schaatsbaan. Zo blijft de locatie een plek waar mensen kunnen sporten, maar ook gezellig samenkomen. En, niet onbelangrijk, we zorgen met de nieuwe vestiging voor 8 fulltimebanen en stellen het hele jaar door tal van jobstudenten tewerk, aldus zaakvoerder Christophe.
De nieuwe vestiging biedt 18 verschillende attracties verdeeld over vijf areas: Maincourt, Sports Zone, Pro Zone, Challenge Zone, Extreme Zone en daarnaast de gebruikelijke voorzieningen zoals kleedkamers, douches en gezellige Food & Beverage Zone.
Extreme Air Sports
Het park is uitgerust met bijzondere attracties zoals een Ninja Course, een High Performance Zone, een wipe-outachtige twistermachine met trampolines en de VALO Jump waarmee je op een groot scherm kan springen in een computergame.
Maar ook in dit park pakt Jumpsquare uit met een splinternieuwe attractie, uniek in de Benelux-regio.
Uiteraard zijn er ook de gebruikelijke attracties zoals een Maincourt van geschakelde trampolines en een Tumblelane, Dodgeball (trefbal) en Basketbal-trampolines, de BigAirbag en de Foampit met een Battle Beam.
Een veelvoud aan attracties op gebied van extreme air sports.
Doelgroepen
Jumpsquare is er voor iedereen.
Of je nu op zoek bent naar een leuk en actief uitje met de kids, een dagje weg met het hele gezin, een gezellige activiteit met een groep vrienden of vriendinnen of misschien zelfs een originele date.
Naast het vrij jumpen, is Jumpsquare ook dé plek om een origineel verjaardagsfeestje te organiseren.
Wat dacht je van een vette Disco Jump Party?
Jumpsquare biedt ook aangepaste formules voor groepen zoals scholen, sportverenigingen of bedrijven.
Ook zijn er speciale lesprogrammas zoals JumpScool waarbij je onder professionele begeleiding alle stunts en tricks aanleert.
Of JumpFitness, de ideale fatburner.
Jumpen is vanaf 7 jaar en ouder, voor de allerkleinsten van 2 tot en met 6 jaar zijn er speciale MiniJump-openingsuren en kinderfeestjes.
Snelle groei
De organisatie omvat momenteel twee merken: Jumpsquare en JumpXL.
En heeft 40 hoogwaardige indoor trampolineparken in Nederland, België, Duitsland, Frankrijk en Polen.
Met de nieuwe vestiging is Jumpsquare op weg om één van de snelst groeiende bedrijven in de leisure sector te worden.
De markt voor trampolineparken groeit enorm hard. Jumpsquare heeft kwalitatief het beste concept in die markt en is daarmee uitstekend gepositioneerd om van deze groei te profiteren, zowel binnen als buiten België. We verwachten de komende jaren nog nieuwe parken te openen, maar gaan daarnaast ook actief op zoek naar overnames, aldus Tassenon.