Actualia en recensies van theatervoorstellingen, musicals, concerten, cd's, dvd's, strips & boeken
21-08-2014
ORNELIS EN VANCOILLIE NIEUW OCHTENDDUO OP Q-MUSIC
Dit najaar klinkt Q-music een beetje anders. Met een mix van vertrouwde stemmen en nieuwe talenten daagt Q zichzelf uit om te blijven verrassen. Nieuw is dat Kürt Rogiers een eigen programma zal presenteren. Daarover maakt hij straks om 13 uur alle details bekend op Q.
Ervaren rot Sven Ornelis krijgt in de ochtend versterking van jong talent Maarten Vancoillie. Samen maken ze de creatieve ochtendshow die je op Q verwacht: een frisse blik op de actualiteit, de grootste hits en af en toe een stevige knipoog.
Sven Ornelis: Na 6 jaar zal het natuurlijk wennen zijn om niet meer samen met Kürt ochtendradio te maken. Maar ik gun hem van harte zn eigen show op Q. Ik ben nu al zijn grootste fan! (lacht) Dat ik nu samen met groot radiotalent Maarten Vancoillie een ochtendshow mag maken vind ik een heel spannende uitdaging!
Maarten Vancoillie: Ik kijk zó hard uit naar 1 september! Samen met Sven de luisteraars van Q s ochtends mogen wakker maken: een mooiere job bestaat er niet, denk ik! Dat vroeg opstaan neem ik er met plezier bij.
Ornelis & Vancoillie, Vanaf maandag 1 september elke weekdag van 6u tot 9u op Q-music.
21-08-2014 om 15:41
geschreven door Ilyas Baert
DE ROMEOâS VERHUIZEN MET 'HET FEESTIVAL' NAAR DE LOTTO ARENA IN ANTWERPEN
Na vijf succesvolle edities van Het Zingpaleis in de Ethias Arena te Hasselt, hebben De Romeos de deuren daar dichtgetrokken en slaan ze op vrijdag 31 oktober 2014 hun tenten op in de Lotto Arena te Antwerpen voor de eerste editie van Het Feestival Van De Romeos. Gisteren (dinsdag 20 augustus) namen De Romeos bij verhuisfirma 'Vio' in Wommelgem de clip op voor hun themasingle 'Welkom Op Ons Feestival', en omringd door heel wat figuranten werd er quasi letterlijk verhuisd.
Ja, dat klopt. We hebben voor een feestelijke verhuisclip gekozen als ondersteuning van onze themasingle 'Welkom Op Ons Feestival', die we uiteraard gaan brengen tijdens de eerste editie van ons Feestival in de Lotto Arena. Tussen de verhuisdozen zijn we de clip gaan draaien en we hebben ons kostelijk geamuseerd, zegt Chris Van Tongelen. Na vijf mooie jaren in Hasselt en vijf fijne edities van Het Zingpaleis vonden we dat de tijd was aangebroken voor iets nieuws. We verhuizen letterlijk onze infrastructuur naar Antwerpen, maar we gaan daar ook voor een onvoorstelbaar groot meezingfeest zorgen dat bestaat uit veel plezier en ambiance, zegt Gunther Levi.
Wie goed luistert naar de themasingle 'Welkom Op Ons Feestival' zal zonder twijfel Can You Feel A Brand New Day van The Wiz herkennen. Wijlen Michael Jackson, Diana Ross en nog een resem wereldartiesten verhieven het nummer tot een klassieker en De Romeos hebben er nu dus hun themasingle van gemaakt voor Het Feestival.
Het Feestival Van De Romeos op 31 oktober 2014 in de Lotto Arena te Antwerpen. Tickets via 070 345 345 of www.teleticketservice.com
21-08-2014 om 15:35
geschreven door Ilyas Baert
GEERT BOURGEOIS KRIJGT EEN PEER VAN GEERT HOSTE
Gisteren werd de theatertour Geert Hoste LOL in het Mercedes House in Brussel voorgesteld. LOL is een afkorting die vooral gebruikt wordt op de sociale media en staat voor Laugh Out Loud. Ik heb voor de Minister President een Nederlandse vertaling gemaakt: LuidOpLachen, verduidelijkte de cabaretier.
Het is een traditie geworden dat Geert Hoste voor zijn nieuwe tour de belangrijkste politicus van het moment uitnodigt. Ik heb Minister-President Geert Bourgeois gevraagd om dit evenement extra kleur te geven. Ik las vorige week dat sommigen bang zijn van Geert Bourgeois. Ik niet! Hij komt al jaren naar mijn voorstelling in Brussel, dus hij kan een conference smaken. Aldus Hoste, die de Minister-President onmiddellijk een peer gaf.
Verkiezingen en Wereldbeker voetbal in één jaar! Dat is om je vingers af te likken... verklaarde de cabaretier. Ik heb even overwogen om de Rode Duivels als gasten uit te nodigen, maar ik vreesde dat ik Lukaku en Origi zou door elkaar halen. Ons land staat helemaal bovenaan het lijstje van de landen waarmee je best kan lachen. Om het met de woorden van de koningin te zeggen: Cest magnifique, vraiment bravo!.
2014 is nu al een topjaar voor comedy. De ene week wint NVA de verkiezingen, de week daarop hangt het land vol Belgische vlaggen. Koning Filip heeft dit jaar al meer met Bart De Wever gesproken dan met zijn vader. Roma worden verjaagd met muziek en kreeften worden levend een poot uitgedraaid. Kortom, alles loopt gesmeerd, behalve Doel 4. zegt Hoste.
Geert Hoste maakt in december een gebalde tour langs de mooiste theaters van Vlaanderen en Brussel. De nieuwjaarsconference wordt op 1 januari 2015 voor de tweeëntwintigste keer op rij op Eén uitgezonden. De ticketverkoop start op 1 september om 08.00 uur.
Geert Hoste werkt momenteel ook aan een nieuwe humoristische televisiereeks op Eén. Dat programma krijgt de titel Geert Hoste in een land vol vlaggen.
De conferences van Geert Hoste behoren al twee decennia tot de meest succesvolle theaterproducties van Vlaanderen.
De uitzending van Geert Hoste XX op 1 januari 2013 bezorgde Geert de hoogste kijkcijfers ooit. Op nieuwjaarsdag zaten maar liefst 1.702.190 kijkers voor de televisie voor Geert Hoste XX. De nieuwjaarsconference Geert Hoste King lokte op 1 januari 2014 in totaal 1.515.118 kijkers, goed voor 50,8% marktaandeel. Dit is meteen het vijfde televisieprogramma van Hoste dat over de magische drempel van anderhalf miljoen kijkers springt.
In de Kijkcijfertop 100 aller tijden van CIM staan nu maar liefst 8 theaterprogrammas van de cabaretier: Geert Hoste XX, Vulkaan, Regeert, Kookt, King, Houdt woord, Beslist en Spreekt. In totaal zond Eén al 21 conferences uit.
De DVD van Geert Hoste KING kwam terecht bij meer dan 100.000 humorfans. Dat is goed voor 4x platina.
NIEUW TV-SEIZOEN PRINSESSIA VAN START IN NEDERLAND!
Ga je weer mee naar de wereld van prinsen en kastelen? De nieuwe muzikale tv-reeks Prinsessia over een prinsessenschool in een sprookjeskasteel in een land hier ver vandaan gaat weer van start!
Het eerste seizoen van Prinsessia was voor de zomer al op televisie te zien en vanaf maandag 1 september om 11.40 uur kun je weer genieten van nieuwe avonturen van Prinses Roos, Prinses Iris, Prinses Madeliefje, Prinses Linde en Prinses Violet bij NPO Zappelin op 3!
Maar dat is nog niet alles, want de prinsessen zijn druk bezig geweest met hun allereerste prinsessen album! Om alvast een voorproefje te geven, kun je de single en de videoclip van Mag ik jou kussen vanaf vandaag al downloaden en bewonderen!
Met 'Het Grote Prinsessenboek' kun je samen met je vriendinnen de etiquettelessen van Juf Flora nog eens oefenen. Het boek zit vol prinsessenlessen en prachtige details, dus stapin de wereld van Prinsessia en word na elke nieuwe les een beetje meer prinses! Zing, speel en leer mee met Prinsessia, want het is zo fijn om prinses te zijn!
Single - 'Mag ik jou kussen' De single Mag ik jou kussen is de voorloper van het langverwachte Prinsessia album Goud, dat vanaf 19 september in de winkel ligt! Om alvast een voorproefje te geven van dit gloednieuwe album van Prinsessia, kun je hier de clip bekijken van Mag ik jou kussen. Het liedje is vanaf vandaag ook te downloaden op iTunes via de volgende link: https://itunes.apple.com/nl/album/goud/id905911836.
Boek - 'Het Grote Prinsessenboek' Het boek zit boordevol met prachtige details zoals voelstukjes, goudfolie, een draaischijf, flapjes, een spiegeltje en envelopjes met briefjes. Met 'Het Grote Prinsessenboek' worden jij en je vriendinnen echte prinsessen! Het ruim 40 paginas volle boek bevat: - een introductie van de vijf prinsessen - 10 lessen om prinses te worden - de cd single 'Prinsessia' - een echt prinsessenkroontje.
21-08-2014 om 15:24
geschreven door Ilyas Baert
KAREN DAMEN, ANNELIEN COOREVITS EN ROEL VANDERSTUKKEN NIEUW OP VIJF
De grootste vrouwenzender van Vlaanderen wordt tien in oktober. Geen verjaardag zonder verjaardagskussen én verwennerij natuurlijk, al zijn het vooral de kijkers die in de watten gelegd worden. Zowel naast als op het scherm mogen trouwe VIJF-kijkers enkele fijne verrassingen verwachten, dankzij gloednieuwe afleveringen, programmas én schermgezichten. Variatie troef dit najaar bij VIJF.
De kijkers mogen maar liefst drie nieuwe VIJFers verwelkomen, drie nieuwe frisse schermgezichten die VIJF volledig zichzelf laat zijn.
Annelien Coorevits is even spontaan als altijd en voorziet Singl3s van relatieadvies in haar gekende geen-blad-voorde- mond-stijl.
Karen Damen, razend populair als een van de Ks van K3, toont op VIJF een heel andere kant van zichzelf. Twee maanden lang laat ze onze cameras ongegeneeerd vastleggen hoe ze volgens de boekjes probeert te leven en alle dieet-, sport- en gezondheidstips uitprobeert die ze in de vrouwenbladen maar kan vinden.
Roel Vanderstukken ten slotte voorziet Michele Van Sebroeck van de nodige knappe mankracht in een nieuw seizoen van De Huisdokter. Drie nieuwe VIJF-hosts die elk hun programma naar hun hand zullen zetten.
Net zoals sterkhouders Jani, Bieke en Michele dat al seizoenenlang met succes doen. Want ook de ster uit Mooi en Meedogenloos en lievelingsstylist van Vlaanderen is terug met een gloednieuw seizoen van Zo Man Zo Vrouw. Bieke zorgt dan weer voor de nodige emotie en verbazing met een nieuwe lading Straffe Verhalen.
Om de serie- en filmliefhebbers gerust te stellen: VIJF blijft natuurlijk ook inzetten op de leukste reeksen en meest romantische films. Met nieuwe afleveringen van Greys Anatomy en Scandal, maar VIJF introduceert ook de gloednieuwe reeks Mistresses - de sexy reeks waar het niet bij een zedig zoentje op de wang blijft.
21-08-2014 om 15:19
geschreven door Ilyas Baert
ROB DE NIJS STRIKT ANITA MEYER VOOR CONCERT LOTTO ARENA
Op zaterdag 11 oktober 2014 staat Rob de Nijs met zijn uitgebreide live band Pur Sang op het podium van de Lotto Arena in Antwerpen voor het unieke concert Tussen Rock & Romantiek. Rob verzekerde zich alvast van het charmante gezelschap van Anita Meyer tijdens deze spetterende, romantische avond vol muzikale hoogtepunten en kijkt uit naar de samenwerking met zijn imposante verrassingsgast.
De keuze om Anita Meyer als 'special guest' mee te brengen naar Antwerpen op 11 oktober, was voor Rob de Nijs niet enkel zeer logisch, maar ook gewoon een keuze van het hart, zo zegt hij zelf. "Zowel Anita als ik gaan al een hele poos mee natuurlijk. Onze carrières overspannen meerdere decennia en beiden hebben we zeer grote successen gekend in Nederland, maar zeker ook in Vlaanderen. Met "They don't play our love song anymore", "Blame it on love", "The one that you love", "Run To me" (met Lee Towers) en natuurlijk haar ongelooflijke hitsingle "Why tell me why", maakte Anita furore en naam in Vlaanderen en dus kwamen weelkaar ook zeer vaak tegen op Vlaamse podia. Het is logisch dat dit alles een speciale band heeft gecreëerd tussen ons. Of er ooit echte 'romantiek' is geweest? Dat moet je Anita maar vragen (lacht), maar ik kan wel zeggen dat ik haar, zoals bijna alle mannen die ik ken eigenlijk, steeds een enorm charmante en mooie dame heb gevonden", aldus de glimlachende Nederlandse zanger.
"Naast de bijdrage van Anita, zal het uiteraard vooral mijn muzikale kast zijn die tijdens het concert 'Tussen Rock & Romantiek' vakkundig geplunderd gaat worden", gaat Rob verder. "Met nummers als 'Zondag', 'Banger Hart', 'Malle Babbe', 'Zuster Ursula', 'Alles Wat Ademt', 'Ritme Van De Regen' en 'Het Werd Zomer', heb ik wel enkele plaatjes gemaakt die mooi passen in de 'Tussen Rock & Romantiek'-kraam én die het bovendien niet onaardig gedaan hebben in België (lacht). Alle hits zullen de revue passeren, de mensen kunnen hun stembanden dus maar best insmeren", zegt een energieke Rob de Nijs.
Imposante verrassingsgast Rob de Nijs zorgt in z'n concerten steeds voor muzikale extraatjes die unieke en onvergetelijke momenten opleveren voor zijn publiek. Ook in Antwerpen mogen we ons aan zoiets verwachten. "Voor mijn Belgische publiek heb ik inderdaad iets héél speciaals in petto", zegt Rob. "Ik kijk er al een hele poos naar uit om samen met deze artiest iets te doen en op 11 oktober is het eindelijk zover! Het wordt genieten op 11 oktober in de Lotto Arena, voor mezelf, maar ik hoop vooral voor mijn schitterende publiek!", besluit Rob de Nijs.
Momenteel legt Rob in de studio de laatste hand aan zijn nieuwe CD Nieuwe Ruimte, het zou dus zomaar eens kunnen dat het publiek in de Lotto Arena ook op enkele gloednieuwe nummers getrakteerd wordt.
Rob de Nijs - 'Tussen Rock & Romantiek' op zaterdag 11 oktober 2014 in de Lotto Arena te Antwerpen, een uniek topconcert dat u niet kan en wil missen!! Bestel nu uw tickets via 070-345 345 (max. 0,30/min.) of www.teleticketservice.com
21-08-2014 om 15:15
geschreven door Ilyas Baert
20-08-2014
EERSTE WERELDWIJDE RELEASE VAN STUDIO 100 ANIMATIEFILM: BIOSCOOPFILM VAN MAYA DE BIJ AL IN MEER DAN 100 LANDEN VERKOCHT
Het Belgische entertainmentbedrijf Studio 100 kondigde zon 2 jaar geleden aan dat er een eerste bioscoopfilm in de maak was van Maya de Bij - het animatiefiguurtje van Studio 100 waarvan de televisiereeks al aan meer dan 160 landen werd verkocht. Dit gebeurde tijdens een bezoek van Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Filip van België aan The Flying Bark Studio, de Australische animatiestudio van Studio 100. Intussen is Prins Filip Koning van België geworden, en is het bekende Studio 100-bijtje klaar voor haar debuut op het witte doek.
Voor deze allereerste bioscoopfilm van Maya de Bij in stereoscopische 3D werden de meest recente state of the art technieken gebruikt. De afgelopen jaren werden er binnen de Studio 100 groep kosten noch moeite gespaard om van Maya Eerste Vlucht een zeer hoogstaande animatiefilm te maken. Maya de Bij verenigt voor dit unieke filmdebuut creatief talent uit Australië & Europa.
Studio 100 is dan ook erg trots te kunnen aankondigen dat Maya The Bee Movie (de internationale titel van de film) intussen al in meer dan 100 landen verdeeld zal worden.
De 3D- bioscoopfilm Maya Eerste Vlucht zal dit najaar in première gaan in Nederland (oktober) & België (december).
Maar het wereldberoemde bijtje zal dus ook nog in heel wat andere landen haar debuut maken op het witte doek: vanaf dit najaar en begin 2015 gaat de film immers in première in ondermeer Zuid-Korea, Spanje, Oostenrijk, Bulgarije, Polen, Duitsland, Turkije, Kroatië, Egypte, Griekenland, Israël, Portugal, Italië, Tsjechië, Slovakije, Slovenië, Zwitserland, Rusland, Zuid-Afrika, Australië, Frankrijk,...
Maya Eerste Vlucht: het verhaal Het nieuwsgierige bijtje Maya is nieuw in de bijenkorf, en deze kleine wervelwind heeft het niet altijd makkelijk om zich aan de regels van de korf te houden. Eén van die regels is om de horzels die buiten de korf leven nooit te vertrouwen. Wanneer de koninginnenbrij levensnoodzakelijk voor de koningin van de bijenkorf wordt gestolen, verdenkt men meteen de horzels. Maya wordt er zelfs van beschuldigd mee in het complot te zitten! Niemand gelooft in haar onschuld, behalve haar beste vriend Willy. De avontuurlijke & nieuwsgierige Maya ontvlucht de bijenkorf, en gaat samen met Willy op onderzoek uit. Na een lange en spannende tocht ontdekken Maya & Willy wat er echt aan de hand is. Maar zullen ze nog op tijd zijn om de Koningin te redden?
Over de film: Maya the Bee Movie is een Duits-Australische productie van Studio 100 Media en Buzz Studios (een onderdeel van Flying Bark Productions) in coproductie met ZDF. Regie is in handen van Alexs Stadermann (hij werkte ondermeer voor Disney & Aardman Studios, aan o.a. The Wild Bunch, Bambi 2, Tarzan 2 en The Lion King).
20-08-2014 om 00:00
geschreven door Ilyas Baert
Categorie:Actualia
19-08-2014
GIECHELENDE JOYCE (EUROSONG 2014) LAAT 'ECHTE IK' ZIEN
De 19-jarige Joyce Lemmens schopte het in Eurosong 2014 tot de Callback. Een prachtige ervaring, waardoor ze een perfect beeld kreeg van wat zij echt wil doen: de pure emotie via muziek overbrengen. Daarom komt ze vanaf nu onder de artiestennaam Pure Joyce naar buiten. Pure Joyce doet haar naam nu alle eer aan met een verrassende cover van de nineties-song Blue (Eiffel 65). Samen met producer Jimmy Schepers en haar muzikanten dook Joyce de studio in om een wel héél aparte cover van het nummer te maken. Zo apart dat haar versie zelfs opgemerkt en geprezen- werd door de songwriter van het nummer én de bandleden van Eiffel 65. De cover door Pure Joyce is nu op iTunes verkrijgbaar. Op 4 september geeft Pure Joyce een release gig in de Hasseltse Muziekodroom.
Samen met producer Jimmy Schepers boog Joyce zich over een geweldige nineties-song. Ze werkten samen het concept uit, schakelden hun muzikanten in en kwamen met een gevoelige versie van de up-tempo 90s-Song Blue op de proppen. De volledige opname, mix en montage gebeurde in 24 uur. Da be dee da be daa kreeg ineens een heel andere betekenis. Nog verrassender dan de cover zelf, was de ongelooflijke reactie op de song. Na 24u werd de YouTube-video (https://www.youtube.com/watch?v=AjpvMUJmMaw) meer dan 1000 keer bekeken. Maar dat was nog lang niet alles
Manager Sabine Liefsoens ging op Facebook de uitdaging aan om de cover binnen de 48 uur bij 1 van de bandleden van Eiffel 65 te krijgen. Die verwachting werd overtroffen: binnen de 24 uur deelde songwriter, producer en bandlid Maurizio Lobina de cover op zijn facebookpagina met als boodschap: Wanneer weet een songwriter dat hij goed werk geleverd heeft? Als jaren na de geboorte van één van zijn nummers dit gebeurt. Joyce was volledig overdonderd en in de wolken, maar er kwam nog meer. Ook Eiffel 65-zanger Jeffrey Jey reageerde dat dit de beste cover is die hij ooit gehoord heeft. Dankzij de overweldigende reactie is de single vanaf nu verkrijgbaar op iTunes.
Op 4 september 2014 lanceert Joyce haar nieuwe concept Pure Joyce officieel in de Hasseltse Muziekodroom. Naast Blue speelt,ze samen met haar band, heel wat eigen nummers en eigenzinnige covers voor het eerst voor het grote publiek. Meer info vind je op www.purejoyce.com.
19-08-2014 om 09:00
geschreven door Ilyas Baert
NIEUWE SINGLE DE POST "TWIJFEL MET DE BESTEN MEE"
Samen met zijn band DE POST, liet Koen de Graeve de nummers van zijn eerste album alvast los op menig clubpubliek. En met succes!
We zetten dit feestje verder met een nieuwe en 2de single van DE POST.
Na het opzwepende 'Popmuziek' dat werd opgenomen in de playlist van Radio1 is het nu de beurt aan hetmelodische'Twijfel met de besten mee'. Deze track maakt deel uit van het album 'Naar Franrijk' waarvan derelease gepland staat op 29/8 (Pias).
Naar aanleiding van deze Album Release zullen er interviews verschijnen in:Knack Weekend, Het Laatste Nieuws, Het Nieuwsblad, Gazet Van Antwerpen, De Morgen,Humo, De Zondag, De Standaard.
FNAC INSTORE CONCERT: 4 oktober 2014 - Antwerpen - 14'00
TOURDATA DE POST
20 september '14 - Bredene, Manifiesta Festival
17 oktober '14 - Mortsel, Kaleidoscoop
18 oktober '14 - Meise, CC De Muze van Meise
23 oktober '14 - Herent, GC De Wildeman
29 oktober '14 - Aalst, CC De Werf
31 oktober '14 - Dilbeek, CC De Westrand
7 november '14 - Wetteren, CC Nova
8 november '14 - Harelbeke, CC Het Spoor
14 november '14 - Koksijde, Casino
27 november '14 - Berchem, CC
28 november '14 - Asse, CC Oud Gasthuis
29 november '14 - Eeklo, CC De Herbakker
16 december '14 - Hasselt, CC
23 december '14 - Oostende, CC De Grote Post
Voor meer tourdata, info & boekingen kijk op www.rumoer.be
19-08-2014 om 08:58
geschreven door Ilyas Baert
NIEUWE SINGLE SAM VLOEMANS
Na een succesvolle festivalzomer met als hoogtepunten de Gentse Feesten en een duet met Luka Bloom in het Rivierenhof laat Sam Vloemans de zon nog langer schijnen met zijn nieuwe single MAMBO NR.1
"Mambo nr.1" is de derde single uit het album "NEW LIGHT" na eerdere singles
"New Light" (feat. Mila Brune) en "The House" (feat. Young & Sick).
De nieuwe single geeft perfect de mix weer tussen de zonnige Caraïbische roots van Sam en de zachte melancholie van zijn huidige woonplaats België.
En met zijn zwoele, relaxe en dansbare feel is het de perfecte soundtrack om het zomerse vakantiegevoel nog lange tijd vast te houden.
1 oktober '14 - Antwerpen, Costa (duoconcert voor 'Naakte Aap')
7 december '14 - Nazareth, CC Nova (duoconcert voor 'Cultuurcafé)
Voor meer tourdata, info en boekingen kijk op www.rumoer.be
19-08-2014 om 08:39
geschreven door Ilyas Baert
16-08-2014
LAAT JE TENT THUIS!
Wie dit jaar afzakt naar de Fi:hP camping mag gerust zijn tent thuislaten. Want Decathlon maakt het je dit keer extra gemakkelijk. Ze leveren niet alleen jullie tenten op de Fi:hP camping, ze helpen jullie ook die op te zetten. Gewoon bij jouw bestelling 'Levering in winkel's electeren en code 9700′ invoeren. Decathlon brengt jouw bestelling mee naar het festival en helpt zelf met de installatie en het samenvouwen van de tenten.
En stel dat je toch nog iets vergeten bent thuis, een slaapzak bijvoorbeeld, dan koop je die gewoon in de Decathlon Pop up store op de camping. Makkelijker dan dit wordt het niet! Meer info vinden jullie op www.decathlon.be
De organisatoren laten ook nog weten dat alle online tickets voor de gratis festivaldag op zondag de deur uit zijn. Er zijn nog enkele tickets te verkrijgen in Kaffee Hyppo en de toeristische dienst van oudenaarde. Kaarten kopen voor Feest in het Park kan nog steeds. Combitickets kosten nu 86!
Feest in het Park loopt van 21 tem 24 augustus aan de Donkvijvers in Oudenaarde.
16-08-2014 om 13:27
geschreven door Ilyas Baert
14-08-2014
SOUL BROTHERS EERSTE NAAM OP AFFICHE NYE DELUXE '15
Nu vrijdag staan ze nog op de Paulusfeesten in Oostende, maar met de jaarwisseling staan de Soul Brothers in het Kursaal op New Years Eve Deluxe '15. Het is nog volop zomer, maar Kursaal Oostende en Memories zijn al bezig met de voorbereidingen voor New Years Eve Deluxe '15. De eerste editie van het oudejaarsavondevenement vorig jaar was meteen een schot in de roos met ruim 2.500 bezoekers. Dit jaar wil de organisatie de kaap van 3.000 tickets bereiken.
Straffe live band De Soul Brothers zijn een straffe live band met Charel Van Domburg (frontman MFThunderbirds), Vincent Vinzyman Goeminne ( frontman Dinky Toys/Plane Vanilla) & Wim Soutaer (bekend van de hits oa. Allemaal). Het party repertoire van de band bevat alles behalve Soul, maar bekende hits van Black Eyed Peas over Martin Solveig en Duck Sauce tot David Guetta. Maar ook aanstekelijke reggae, zwoele latino en hete salsa. Zelfs dance music en pop classics van oa Kings of Leon en Robbie Williams.
Op de Paulusfeesten kunnen de Oostendenaars al genieten van een 'voorproevertje' tot het optreden op 31 december 2014 in Kursaal Oostende.
Ticketverkoop Tickets en meer informatie vanaf dinsdag 16 september 2014.
14-08-2014 om 14:34
geschreven door Ilyas Baert
MYSTERIES WORDEN ONTRAFELD IN NIEUW FAMILIE-SEIZOEN
Met een seizoensfinale boordevol spanning nam Familie op vrijdag 27 juni 2014 een zomerbreak. De 856.580 kijkers die op de afspraak waren -goed voor een marktaandeel van 37,5 % (VVA 18-54, cijfers live+6)- gingen op hun beurt de grote vakantie in met flink wat onopgeloste vraagstukken en cliffhangers. Vertrekt Maarten naar Pakistan om Roos te redden? Kan Delphine Louise het zwijgen opleggen nadat zij getuige was van de aanslag op Elise? Hoe reageert Peter op de terugkeer van June en de bitsige concurrentiestrijd die Véronique voert? Waarom maakt Thomas Feyaerts net nu zijn opwachting en wat hoopt hij te bereiken? Mysteries worden ontrafeld vanaf maandag 25 augustus 2014, in het nieuwe Familie-seizoen.
Voor heel wat Familie-adepten is één vraagstuk binnenkort alvast opgelost. Dat van Thomas Feyaerts. Via de VTM app konden zij tijdens de zomer zoeken naar de echte Thomas en naar zijn dubbelganger. Meer dan 177.500 nieuwsgierigen verdiepten zich dag na dag in een boeiende en vaak verrassende speurtocht die aanstaande zaterdag 16 augustus 2014 zijn ontknoping kent. Tien spelers van de app zullen GPS-coördinaten ontvangen, die hen naar een locatie ergens in Vlaanderen brengt, om daar de laatste puzzelstukken in elkaar te doen passen.
Familie-fans die de ontrafeling van het mysterie Thomas Feyaerts op het tv-scherm willen zien én de antwoorden op de andere vragen willen kennen, moeten nog even geduld oefenen tot de start van het nieuwe Familie-seizoen op maandag 25 augustus. Eén dag eerder, op zondag 24 augustus, kunnen ze de spannende seizoensfinale nog eens herbeleven meteen na het midddagnieuws omstreeks 13.40.
14-08-2014 om 14:26
geschreven door Ilyas Baert
VANAF MORGEN OP STUDIO 100 TV: K3 WEEKEND
Studio 100 TV legt je de laatste weken van de vakantie extra in de watten met 3 special weekends. Morgen start het K3 weekend op Studio 100 TV! Op vrijdag 15 augustus en zaterdag 16 augustus kan je kijken naar het volledige eerste seizoen van 'K3 Kan Het' en op zondag 17 augustus is er eindelijk de langverwachte tv-première van de topfilm K3 Bengeltjes.
vrijdag 15 augustus, 10u - 12u: afl 1 tm 6, K3 Kan Het zaterdag 16 augustus, 10u - 12u20: afl 7 tm 13, K3 Kan Het zondag 17 augustus, 10u - 11u20: tv-première K3 Bengeltjes, film http://youtu.be/HsAkwUAQsmc
NIEUW: vanaf 4 oktober kan je op Studio 100 TV om 08u40 kijken naar een gloednieuw seizoen van 'K3 Kan Het'. Karen, Kristel en Josje gaan in dit tweede seizoen opnieuw op missie om een heleboel kinderdromen te vervullen.
FEEERIEK SPEKTAKEL MET MIX VAN LICHT, KLANK, WATER EN VUURWERK
Dit jaar bestaat VTM 25 jaar en dus is het het ideale moment om Vlaanderen - jong en oud - van een welgemeende, dikke merci te voorzien. Dat doet VTM op woensdag 20 augustus 2014. Place to be? Nieuwpoort-Bad. Voor? Een betoverend en gratis visueel familiespektakel dat op het netvlies gebrand zal staan.
Een feeëriek spektakel met een mix van licht, klank, water, vuurwerk en special effects voor het hele gezin, dat 25 jaar VTM haast met de kijker doet versmelten: daarvoor is op woensdag 20 augustus om 22.00 - meteen na de opnames van Tien om Tegen de Sterren Op te Zien - één adres: Nieuwpoort-Bad op het strand aan de Havengeul.
Een paar honderd vierkante meter strand. Ettelijke kilometers kabel. 2000 pijlen vuurwerk die zullen worden afgevuurd. Magische, tot 5 meter hoge bewegende en lichtgevende poppen die symbool staan voor de VTM-kijker. Honderden dansers. Een waterscherm en fonteinen in zee waarop fragmenten uit 25 jaar VTM geprojecteerd worden. Een lichtspektakel. En de gezichten van alle bezoekers. Dit alles en nog veel meer, zal ongetwijfeld zorgen voor een feeëriek en visueel schouwspel in een regie van creatief directeur Dirk Decloedt.
Van Beijing tot Broadway, van modeshows tot fantasiewerelden. Dirk Decloedt is een wereldwijd gegeerde show director en conceptueel designer die reeds tekende voor ontelbare visuele hoogstandjes en spektakels met hoge entertainmentwaarde. Hij bedacht de shows van Celine Dion, werkte samen met Britney Spears, Sting en Franco Dragone, was het brein achter de opening van Santiago Calatravas treinstation in Luik en verraste Broadway met zijn conceptuele design.
Wil ook jij verwend worden met een onvergetelijke belevenis en een dikke merci vanuit VTM? Beleef het spektakel op woensdag 20 augustus 2014 om 22.00. Merci!
Een Dikke Merci vol Magie In een regie van Dirk Decloedt Woensdag 20 augustus 2014 om 22.00 meteen na de opnames van Tien om Tegen de Sterren Op te Zien Nieuwpoort-Bad op het strand aan de Havengeul
13-08-2014 om 15:38
geschreven door Ilyas Baert
SAMSON & GERT EN DE XL-BAND VIEREN 3000 SHOWS SAMEN
Sindsh et verschijnen van het eerste album van Samson & Gert in 1991,maakt deXL-band onlosmakelijk deel uit van de Samson & Gert shows, zowel de zomershows als de kerstshows. Vandaag vierden ze dit jubileum samen bij de show in Plopsaland De Panne, waar ze nog tot15 augustuste zien zijn. Ook deze winter kunnen de grote kleine fans feesten samen met hun favorieten, in De Panne maar ook in Hasselt.
De Samson & Gert Kerstshow
Wegens groot succes gaat de Samson & Gert Kerstshow dit jaar voor de allereerste keer ook naar het Ethias Theater in Hasselt. Beleef tijdens de Kerstvakantie een onvergetelijke dag: maak plezier met het hele gezin bij de Samson & Gert Kerstshow in De Panne of in Hasselt en geniet van gratis toegang tot Winter Plopsaland in De Panne of Plopsa Indoor in Hasselt! Wie kiest voor de show in De Panne krijgt gratis toegang tot Winter Plopsaland in De Panne, bij de show in Hasselt hoort gratis toegang tot Plopsa Indoor Hasselt. Beleef nu al plezier aan de hilarische clip van het gloednieuwe nummer Zwaaien: bekijk hem hier!
Praktische info: Vanaf 20 december 2014 (10u30, 12u30, 14u30) in Plopsa Theater De Panne Op 3 januari 2015 (10u30, 13u30, 17u) in Ethias Theater Hasselt Boek nu en geniet van de zomerkorting van 5 per ticket, geldig op bepaalde shows.
Tickets & voorwaarden voor dezomerkorting zie www.studio100.be of T: 070-344 555 (max. 0,30/min.)
13-08-2014 om 15:31
geschreven door Ilyas Baert
VTM BRENGT EERBETOON AAN ROBIN WILLIAMS
Er kwam vanuit Amerika jammerlijk nieuws: de Amerikaanse acteur en komiek Robin Williams is niet meer. Op 63-jarige leeftijd overleed de Oscarwinnaar, vooral bekend van zijn rollen in Good Morning, Vietnam, Good Will Hunting en Mrs. Doubtfire. Als eerbetoon aan Williams zal VTM op woensdag 13 augustus 2014 om 21.55 Good Morning, Vietnam uitzenden.
Williams startte zijn carrière als komiek dankzij zijn improvisatievermogen en zijn talent om mensen aan het lachen te brengen. Na succes op het televisiescherm met onder meer de tv-show Mork and Mindy, volgde een eervolle carrière op het witte doek. Voor zijn bijrol in Good Will Hunting ontving Williams in 1998 een Oscar, nadat hij eerder al 3 keer voor het prestigieuze beeldje werd genomineerd. Daarnaast kreeg hij meer dan vijftig andere acteerprijzen toegekend, waaronder 2 Emmy Awards en 5 Golden Globes voor Mork & Mindy, The Fisher King, Aladdin, Mrs. Doubtfire en Good Morning, Vietnam.
Het is deze laatste film die VTM op woensdag 13 augustus 2014 om 21.55 zal uitzenden als eerbetoon aan Robin Williams. Good Morning, Vietnam' was een belangrijke stap in Williams carrière, aangezien de meeste van de humoristische radio-uitzendingen in deze dramafilm door hem ter plekke werden geïmproviseerd. Dit leidde tot zijn eerste Oscarnominatie in 1988, voor Beste Acteur in een Hoofdrol.
GOOD MORNING, VIETNAM
Saigon, 1965. Adrian Cronauer (Robin Williams) wordt als deejay tijdens de oorlog naar Viëtnam gestuurd om ter plekke wat humor toe te voegen aan de militaire radio. Hij moet er vanuit de studio in Saigon de moraal van de Amerikaanse soldaten oppeppen. Zijn aanpak is totaal anders dan die van zijn voorgangers. Elke ochtend begint hij steevast met de kreet Good Morning, Vietnam en met stevige rocknummers in plaats van de hits van Percy Faith. Al snel wordt Cronauer razend populair onder de soldaten, maar zijn oversten hebben er een probleem mee dat Adrian zich tegen elke vorm van propaganda verzet. Alleen generaal Taylor beseft dat de manschappen echt genieten. Wanneer Adrian echter zijn persoonlijke mening over de nieuwsfeiten via de radio bekend maakt, is het hek helemaal van de dam
13-08-2014 om 15:14
geschreven door Ilyas Baert
NIEUWPOORT VIERT 25 JAAR VTM MET CLOUSEAU, NATALIA, BART KAEL EN NIEUWE TEGEN DE STERREN OP PERSIFLAGES
Meer dan 10.000 toeschouwers herbeleefden op maandag 11 augustus een stukje tv-geschiedenis op de Blankenbergse Zeedijk. Tijdens de opnames van Tien Om Tegen De Sterren Op Te Zien feestten ze samen met Anne De Baetzelier (Nathalie Meskens) en Villy Sommers mee op de bekendste Tien Om Te Zien-hits en de humoristische persiflages uit Tegen de Sterren Op. Op woensdag 20 augustus 2014 doen Anne en Willy het allemaal nog eens over op de Zeedijk van Nieuwpoort. Clouseau, Natalia, Bart Kaël, Sam Gooris, Isabelle A en Toast brengen nog één keer hun bekendste gouwe ouwe, maar ookVoice-finalisten Tom, Laura, Koen & Jo en Dunya duiken het TOTZ-archief in.
Ook in Nieuwpoort zal er in de coulissen duchtig gekapt, gemake-upt en getransformeerd worden. De acteurs van Tegen de Sterren Op wagen zich immers opnieuw aan een hele resem imitaties. Artiesten van vroeger en nu lenen hun bekendste TOTZ-song voor de gelegenheid uit en laten er door de cast een nieuwe invulling aan geven. Welke acts de Tegen de Sterren Op-ploeg deze keer in petto heeft, blijft een verrassing.
Wie de opname van Tien Om Tegen De Sterren Op Te Zien live wil bijwonen, wordt op woensdag 20 augustus 2014 vanaf 20.00 uur aan de Havengeul op de Zeedijk van Nieuwpoort verwacht. De avond wordt er afgesloten met een magisch spektakel ter gelegenheid van 25 jaar VTM. Meer informatie hierover volgt. De uitzending van Tien Om Tegen De Sterren Op Te Zien in Nieuwpoort is op vrijdag 29 augustus 2014 te zien bij VTM.
13-08-2014 om 15:10
geschreven door Ilyas Baert
ROGER VANDAMME ONTHULT ZOETE ZONDEN UIT 20 JAAR HET GEBAAR IN NIEUW BOEK EN TV-PROGRAMMA
Nieuw op njam! Zoete Zonde, het kersverse dessertenprogramma van Roger van Damme! Vanaf 20 augustus elke woensdag om 20u40 en elke donderdag om 21u35 op njam! http://youtu.be/2NLzEC6dqV8
In Zoete Zonde maakt Roger van Damme telkens een gekend en 'basic' dessert klaar, dat hij daarna een upgrade geeft naar een dessertenbord van wereldklasse. Éen zoete zonde per dag, houdt de dokter van je af. Dat is ook de leuze van onze dessertenkoning Roger van Damme!
In de eerste aflevering maakt Roger een Van Dammen. Naast een leuke woordspeling, is dit dessert ook eentje om duimen, vingers én lippen van af te likken. Eerst maakt hij een panna cotta die hij nadien een upgrade geeft naar een goddelijk dessertenbord: een bijzonder smaakvol damspel.
In de volgende afleveringen ontdek je onder meer hoe Roger een easy way en upgrade maakt van de klassieker Crêpes Suzette. Maar ook hoe hij de zoete zondaars onder ons doet blozen met zijn Cherry Chapel, op basis van de kers. Als je zondigt moet je ook offers brengen en dat doet hij met zijn Red Sacrifice, waar hij als variant eerst een eenvoudige, overheerlijke aardbeienmousse van maakt. Hij toont je hoe hij van een brownie een waar altaarstuk maakt dat hij het 11de gebod doopt. Maar je komt ook te weten wat het recept is van zijn welbefaamde Celebration op basis van een coulis van framboos, frambozen- en cassismousse en een suikerbal.
Voor Zoete Zonde, ruilt Roger van Damme zijn restaurant Het Gebaar tijdelijk in voor een kerk. De ideale locatie om eens goed te zondigen, zo dacht hij. Deze opmerkelijke locatie is Woonkerkxl in Utrecht.
Maar Roger en zijn vrouw Cindy blikken niet alleen met Zoete Zonde terug op 20 jaar Het Gebaar. Ze onthullen binnenkort Rogers 20 beste dessertborden uit 20 jaar Het Gebaar in zijn nieuw boek Een groot gebaar, vanaf 10 september verkrijgbaar.
In zijn gloednieuw dessertenboek onthult Roger van Damme ál zijn zoete zonden. 'Een groot gebaar' is een verzameling van de beste dessertborden uit 20 jaar Het Gebaar, aangevuld met tal van nieuwe creaties. Met The Easy Way voor de beginners, maar ook handige schetsen en een duidelijk stappenplan voor een goddelijk dessertbord voor de durvers. Met onder meer de varianten van de recepten van Zoet Zonde.
Roger van Damme:Een groot gebaar zou een antwoord moeten zijn op de vele vragen die ik in mijn carrière gekregen heb, vragen van hobbykoks én professionals. Daarom biedt dit boek voor elk niveau wat wils. Sommige dessertborden zijn een ware uitdaging en ze van A tot Z klaarmaken is wellicht eerder weggelegd voor de ervaren chefs, maar hobbykoks kunnen hier perfect een eigen creatie van maken met onderdelen van het recept. De schetsen naast de fotos tonen hoe een dessertbord wordt opgebouwd. En voor alle dessertliefhebbers heb ik nog een extra easy way versie gemaakt: uit elk dessert haal ik een eenvoudige basisbereiding die ik in een glaasje presenteer. Ook al is dit een best of uit 20 jaar Het Gebaar, het sluit zeker geen hoofdstuk af en hopelijk kan ik gauw aan het vervolg beginnen!
Roger van Damme is van jongs af aan gefascineerd door het bakken. Hij leerde de knepen van het vak van zijn overgrootvader die zelf bakker was. Vandaag de dag past Roger perfect in de club van de grootste patissiers van de wereld en is hij ook bekend als peetvader van de moleculaire patisserie. Nadat hij als kok afstudeert, vervult hij zijn droom en begint te werken voor Huize van Wely, een van de meest beroemde dessertmakers in Nederland. Een paar jaar later, verhuizen Roger en zijn vrouw Cindy naar Antwerpen, waar hij een eerste versie van Het Gebaar opent : een tearoom. Enige tijd later verhuizen Roger en Cindy met Het Gebaar naar de prachtige historische botanische tuin in Antwerpen en zette daarmee het unieke restaurant definitief op de kaart. Het Gebaar is een verborgen parel in Antwerpen maar inmiddels bekend over de hele wereld.
13-08-2014 om 15:01
geschreven door Ilyas Baert
BOYS NOIZE CURATOR VAN I LOVE TECHNO'S YELLOW ROOM
De datum is al even geprikt, de eerste namen al gekend. De affiche van I Love Techno 2014 krijgt alsmaar meer vorm. Vandaag pakt I Love Techno uit met groots nieuws: Boys Noize zal dit jaar curator zijn van de Yellow Room. Speciaal voor I Love Techno stelt Alexander Ridha drie onuitgegeven DJ duo's samen voor unieke back 2 back sets. Erol Alkan gaat b2b met Daniel Avery. Tiga met Audion. En ook Gesaffelstein en Brodinski gaan dat was al eerder aangekondigd- back to back. Boys Noize treedt ook zelf aan in de Yellow Room.
Boys Noize, het alter ego van Alexander Ridha, is één van de sleutelfiguren binnen de hedendaagse dance scène. Zijn unieke mix van techno, electro en house maakt hem onvergelijkbaar. Hij is één van de beste DJ's van zijn generatie. Maar evenzeer begenadigd muzikant, remixer en producer. Ridha brengt ook werk uit als Dog Blood (zijn project met Skrillex) en Handbraekes (met Mr Oizo). En hij runt het label Boysnoize Records. Op dit moment is hij met (Chilly) Gonzales aan het werk. Eerder werkte hij ook al met Erol Alkan. Dé man achter de legendarische Trash Club die in de jaren '90 de kloof tussen indierock en dance helemaal wist te dichten. Het is een man met open geest. Hij maakte remixes voor onder andere Tame Impala, Franz Ferdinand en MGMT. Ook de releases op zijn label 'Phantasy' getuigen hiervan. 'Caramel' van Connan Mockasin en 'Drone Logic' van Daniel Avery worden fel gesmaakt. Avery is één van de resident dj's in de befaamde Fabric Club in Londen. Hij organiseert er regelmatig ook de 'Divided Love' avonden. In de reeks FABRICLIVE verschijnt dit najaar trouwens een mix-album van...Erol Alkan. Op I Love Techno doen Avery en Alkan het samen, back to back.
Twee andere zwaargewichten, Tiga en Audion nemen ook samen achter de draaitafels plaats. Tiga kennen we als de maker van klassiekers als 'Sunglasses at Night', 'You Gonna Want Me' en 'Mind Dimension'. Hij is tevens de man achter Turbo Recordings, het label dat onder meer Chromeo, Duke Dumont, Azari & III, Proxy en Gesaffelstein in huis heeft. Tiga werkt momenteel aan zijn derde album. Chemical Brothers, Boys Noize, Julio Bashmore en Jake Shears zouden daar aan meewerken. Audion is één van de vele alter ego's van Matthew Dear, ook gekend als False of Jabberjaw. Samen met Tiga bracht hij de bewierookte tracks 'Let's Go Dancing' en 'Fever' uit.
Het derde superstar-paar dat een back to back set brengt in de Yellow Room zijn de Fransen Gesaffelstein en Brodinski, zowat de hotste techno producers van het moment. Ook nog in de Yellow Room: de reeds aangekondigde Jimmy Edgar. De openingsact wordt later bekend gemaakt.
Een overzicht van de tot nog toe bevestigde namen voor I Love Techno 2014: Audion b2b Tiga, Boys Noize, Brodinski b2b Gesaffelstein, Clean Bandit, Daniel Avery b2b Erol Alkan, Dave Clarke, Dj Rush, Duke Dumont, Jamie Jones, Jeff Mills, Jimmy Edgar, Klangkarussell, Kr!z, Marco Bailey, Paula Temple, RØDHÅD, The Advent, Underworld.
I Love Techno vindt plaats op zaterdag 8 november in Flanders Expo, Gent. Tickets voor I Love Techno 2014 zijn te koop via ilovetechno.be