Zoeken in blog

Inhoud blog
  • DE STRAFSTE PROGRAMMA'S VAN HIER EN INTERNATIONALE TOPCONTENT DAT VIND JE IN 2022 OP EEN, CANVAS EN VRT NU
  • GENIET TOT 30 JANUARI OPNIEUW VAN 'THE CHRISTMAS SHOW - HOME EDITION'!
  • DEEP BRIDGE MAAKT NIEUWE SPEELDATA BEKEND!
  • METEJOOR GEEFT EXTRA CONCERT OP ZATERDAG 7 MEI 2022 IN TRIXXO THEATER HASSELT
  • BRIT FLOYD NIEUWE DATA OP VRIJDAG 28 OKTOBER 2022 IN STADSSCHOUWBURG ANTWERPEN & ZATERDAG 29 OKTOBER 2022 IN KURSAAL OOSTENDE
  • K3 MET ALBUM EN SINGLE OP NUMMER 1!
  • BV'S; OUDE BEKENDEN EN NIEUWE GEZICHTEN IN SPECIALE VIP-EDITIE VAN DE BUURTPOLITIE
  • EEN MENGSEL VOOR IJS LATEN AANBRANDEN? SERGIO KAN DAT!
  • SIEG DE DONCKER DOET VERRASSENDE INTREDE IN FAMILIE
  • STAF EN CO BEVELEVEN MAGISCHE KERST IN HET ZWEEDSE HOGE NOORDEN
  • LUMIERE STADSBIOSCOPEN OPENEN OPNIEUW DE DEUREN VANAF 29 DECEMBER
  • DE MIA'S EN DE GOUDEN K'S WORDEN VERPLAATST NAAR APRIL 2022
  • DE EMOTIES LOPEN HOOG OP IN DE STERKSTE HANDEN
  • JULIA MAAKT VAN K2 WEER K3!
  • TRIBUTE BAND 'MYDONNA' BRENGT ALS EERSTE SINGLE EEN COVERVERSIE VAN MADONNA'S CONTROVERSIËLE WERELDHIT 'FROZEN'
  • WORKSHOP VAN KINDERPSYCHOLOGE EN EN AUTEUR KLAAR HAMMENECKER WAS EEN VOLTREFFER
  • 'THE SOUND OF MUSIC' TELT AF NAAR DE PREMIERE!
  • STUDIO 100 HAALT MAAR LIEFST DRIE ENSOR-NOMINATIES BINNEN!
  • WEGENWACHTER ANTHONY HELPT FIETSER OP SCHATTENJACHT UIT DE NOOD IN 'PECH ONDERWEG'
  • ARSENAL LIVE INDOOR OP VRIJDAG 13 MEI 2022 IN LOTTO ARENA: NIEUUWE DATUM!
  • VTM STELT 30 JAAR FAMILIE FEEST UIT
  • EXCLUSIEF OP VTM GO: EEN BLIK ACHTER DE SCHERMEN VAN JAN DE LICHTE
  • NACHTWACHT KOMT TERUG NAAR HET THEATER!
  • CHARLES OP DONDERDAG 20 OKTOBER 2022 IN ANCIENNE BELGIQUE
  • STEF WAUTERS BEKROON MET WABLIEFT-PRIJS VOOR HELDERE COMMUNICATIE
  • JENS DENDONCKER GEEFT EEN PERSOONLIJKE BOODSCHAP IN HET TEKEN VAN RODE NEUZEN DAG
  • EERSTE NAMEN VESTROCK 2022
  • LIONEL RICHIE IS DE EERSTE LOKERSE FEESTEN 2022 HEADLINER
  • MANESKIN OP 2 JULI OP ROCK WERCHTER 2022
  • VRT NWS LANCEERT NIEUWE PODCAST ROND JONGEREN EN OPINIE
  • THEATERSHOW KOM ERBIJ VOOR K3 IN NIEUWE BEZETTING DIT NAJAAR OOK TE ZIEN IN NEDERLAND
  • IN DEN OLIFANT ONTVANGT NU ZATERDAG KLAAR HAMMENECKER VOOR DE VOORSTELLING VAN HET BOEK EN EEN EXCLUSIEVE '50 KEER DURVEN'-WORKSHOP
  • LISA DEL BO, DIE SCHNAPPERS EN NOG ZES TOPARTIESTEN ZIJN IN MAART TE GAST OP HET ZESTIENDE SCHLAGERFESTIVAL
  • ELLEN HAEKENS UIT RIEMST IN VIJFDE AFLEVERING VAN SUCCESVOLLE TV PLUS-REEKS 'MY RIGORGEOUS LIFE'
  • HET LOOPT BIJNA MIS MET DE VERHUISWAGEN IN 'IK VERTREK UIT VLAANDEREN'
  • GOOSE OP VRIJDAG 1 APRIL 2022 IN ANCIENNE BELGIQUE: EXTRA CONCERT!
  • SLODDERVOS ANDY PEELMAN MOET EN ZAL LEREN OPRUIMEN IN HOE ZAL IK HET ZEGGEN
  • STEF WAUTERS BEKROON MET WABLIEFT-PRIJS VOOR HELDERE COMMUNICATIE
  • HEBBEN CHRISTOPHE EN NICK EEN BETERE GAYRADAR DAN DINA EN ANDY?
  • MONOPOLY KOMT THUIS
  • BESTSELLER LONNEKE VAN ENGELEN WORDT VERFILMD
  • CORONA SCHEIDT ZANGER BORIS VAN DER HAM VAN ZIJN KINDEREN IN NIEUW-ZEELAND
  • SOPHIE ELLIS-BEXTOR OP 3 APRIL IN LA MADELEINE IN BRUSSEL
  • GHOST OP DINSDAG 3 MEI 2022 IN VORST NATIONAAL
  • NATALIA DE MUSICAL, NIEUW MUZIKAAL SPEKTAKEL OP PLAY4
  • WIE MAAKT K2 WEER K3?
  • K3 KOMT MET EIGEN IMMERSIVE K3 BOOTCAMP
  • ARTIESTEN VAN LIEFDE VOOR MUZIEK STEKEN JONGEREN EN HUN LEERKRACHT EEN HART ONDER DE RIEM IN LIEFDE VOOR MUZIEK SPECIAL
  • 16 KEER NIEUW VOOR ROCK WERCHTER 2022
  • MEER DAN 30 TOPARTIESTEN ZORGEN VOOR DE APOTHEOSE VAN RODE NEUZEN DAG
    Categorieën
  • 123 Comedy Club (2)
  • 3Pees (1)
  • Abimo (8)
  • Actualia (19858)
  • Amfi Theaterproducties (1)
  • Baeckens Books (34)
  • Bakermat (14)
  • Ballon Media (71)
  • BATS (2)
  • Benelive (11)
  • Benelux Theater (1)
  • Bis Producties (1)
  • Borgerhoff & Lamberigts (6)
  • Boston (1)
  • Bros Producties (2)
  • CC Merksem (3)
  • CD-recensie (80)
  • Clavis (2)
  • Comics Station Antwerp (1)
  • De Harmonie (1)
  • De Komedie Compagnie (9)
  • De Speling (1)
  • Deep Bridge (3)
  • Dutch FilmWorks (4)
  • Echt Antwaarps Teater (40)
  • Efteling (1)
  • EIC (3)
  • Entertainment One (5)
  • Exclusief (2)
  • Experimentele Werkgroep voor Toneel (1)
  • Expo (1)
  • Fakkelteater vzw (1)
  • FRS Showcase (5)
  • Garifuna (3)
  • Geert Hoste (3)
  • Goedenavond (1)
  • Gracia Live (3)
  • Greenhouse Talent (1)
  • Harlekijn Holland BV (5)
  • Het Achterland vzw (1)
  • Het Huis Van Take Twee (2)
  • Het Prethuis (2)
  • HETPALEIS (1)
  • Hotel Hungaria (2)
  • Ilyas Baert (5)
  • Independent Films (2)
  • Judas TheaterProducties (2)
  • King Entertainment (1)
  • Koekstraat (1)
  • Lannoo (1)
  • Listen Up (1)
  • Live Nation (14)
  • Loge10 Theaterproducties (9)
  • Lot's Foundation (1)
  • Luc Stevens Producties (1)
  • Maandacht (1)
  • Manteau (1)
  • Marc D'Hollander (1)
  • Marmalade (2)
  • Medialaan (3)
  • Mercis Publishing (6)
  • Music Hall (18)
  • Musicalia (1)
  • Nekka (3)
  • Nieuw Amsterdam (1)
  • Noordteater (2)
  • Nu Nogh (1)
  • Paljas Producties (5)
  • Paradiso Filmed Entertainment (1)
  • Peter Verstraelen Agency (2)
  • PSE (7)
  • Roxy Theaterproducties (1)
  • Rumoer (2)
  • Sanoma (1)
  • SBS Belgium (1)
  • Segunda (1)
  • Shelter (1)
  • So What? Productions (1)
  • Standaard Uitgeverij (59)
  • Strip2000 (3)
  • Studio 100 (213)
  • Theater aan de Stroom (4)
  • Theater Familie (1)
  • Theater Malpertuis (1)
  • Theater Zeemanshuis (6)
  • Theaterimpresariaat XL & Lapinne (4)
  • Theatertainment (1)
  • Twin Pics (1)
  • Uitgeverij Harlekijn (1)
  • Uitgeverij Vrijdag (1)
  • Uitgezonderd. (10)
  • Van Halewyck (9)
  • VIP (1)
  • VRT Line Extensions (6)
  • ZEB (1)
  • Zodiak Belgium (1)
  • [PIAS] Comedy (1)
  • Music, Media & Entertainment
    Actualia en recensies van theatervoorstellingen, musicals, concerten, cd's, dvd's, strips & boeken
    13-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2 MAANDAGAVONDEN SKETCH- EN MUZIEKPLEZIER MET DE ACTEURS VAN TEGEN DE STERREN OP
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Dat de bekroonde humorshow Tegen de Sterren Op al 4 seizoenen lang een must see is, is geen geheim. Maar wat Nathalie Meskens, Guga Baúl, Jonas Van Geel, Clara Cleymans, Ella Leyers, Walter Baele, Tine Embrechts, Ivan Pecnik en Chris Van Espen op 1 en 2 maart 2014 tijdens de entertainmentshow Tegen de Sterren Op Live uit hun mouw toverden, was tot op heden enkel weggelegd voor de 18.000 fans die erin slaagden een ticket te bemachtigen voor één van de 4 voorstellingen in een uitverkochte Lotto Arena.

    Op maandag 26 mei en maandag 2 juni 2014 brengt VTM daar verandering in, met de uitzending van ‘Tegen de Sterren Op Live’ zodat iedereen thuis vanop de sofa kan genieten van dit verslavend entertainment met een knipoog.

    In de blooperfragmenten aan het einde van de Tegen de Sterren Op-afleveringen, werd 1 ding duidelijk: de sfeer op set zat er duidelijk in, en bijgevolg waren er soms meerdere takes nodig om een sketch neer te zetten zonder hilariteit en lachbuien tussendoor. Tijdens ‘Tegen de Sterren Op Live’ hadden de mannelijke en vrouwelijke klasbakken echter maar 1 kans om nationale en internationale sterren van een humoristisch spiegelbeeld te voorzien. Het publiek en de pers waren het er over eens: hun live imitaties zaten er pal op!

    In het eerste deel van ‘Tegen de Sterren Op Live’ op maandag 26 mei 2014 zoekt Jonas Van Geel het als Marco Borsato in hogere sferen en gaat het dak van de Lotto Arena er bijna letterlijk af. Guga Baúl klinkt nog authentieker dan de echte Geert Hoste tijdens een smakelijke stand-up. Wat vindt het publiek van de auditanten van Belgium’s Got Talent, en hoe reageert de jury op hun podiumkunsten? Ook Elio di Rupo (Walter Baele) en Natalia (Nathalie Meskens) komen mee vieren tijdens dit onvergetelijk spektakel. En wat zou een podium met een geweldig live-orkest en dansers zijn zonder De Romeo’s en het Klagerfestival?

    Twee avonden boordevol sketchplezier en live muziek van ‘onze’ nationale en internationale sterren, op maandag 26 mei en maandag 2 juni 2014 in ‘Tegen de Sterren Op Live’.

    13-05-2014 om 15:42 geschreven door Ilyas Baert


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE SINGLE EN CLIP VOOR NOBILÉ
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De droom van schilder Kris, kok Wim en heftruckchauffeur Christophe wordt stilaan werkelijkheid. Sinds kort vormen ze het muzikale trio Nobilé, waarmee ze na de werkuren de grootste Nederlandstalige klassiekers omtoveren in prachtige opera-achtige, licht klassieke versies. Met hun interpretatie van 'Zij gelooft in mij' (André Hazes) brengen ze nu hun eerste single uit en deze wordt meteen vergezeld van een bijhorende videoclip.

    De opnames voor deze clip vormden een hele uitdaging voor de heren:
    "Laat ons zeggen dat in de camera kijken toch iets heel anders is dan in mijn kookpotten", aldus Wim Vercammen. "Enkel Kris had al enige ervaring met dergelijke opnames, maar voor Christophe en mezelf was het een volledig nieuw gegeven, dus we konden de vele richtlijnen van de regisseur zeer goed gebruiken." "Ik ben voorlopig toch nog meer op mijn gemak als ik met mijn vorkliftje door het magazijn van m'n werkgever scheur ", lacht Christophe Meuris. "Maar het was een fantastische ervaring om eens deel te mogen uitmaken van zo'n opname, het smaakt zeker naar meer!", zo zegt Christophe. "We zijn zeer tevreden met het resultaat, maar we kunnen alle drie nog steeds moeilijk geloven dat WIJ werkelijk die keurige, zingende heren in mooi kostuum zijn in die clip...het is echt een onwezenlijke droom die uitkomt voor ons", besluit Kris Struyven.

    BEKIJK HIER DE CLIP

    'Zij gelooft in mij', de eerste single van Nobilé is nu verkrijgbaar via iTunes. Het debuutalbum van Nobilé wordt dit najaar verwacht en bevat naast 'Zij gelooft in mij' ook klassieke versies van o.a. 'Het kan niet zijn' (Will Tura), 'Ik ga dood aan jou' (Bart Herman), 'Zij' (Marco Borsato)', 'Ik hou van jou' (Dana Winner) en 'Als een leeuw in een kooi' (Willy Sommers).

    13-05-2014 om 12:26 geschreven door Ilyas Baert


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MARSMAN BOUWT AAN DE TOEKOMST
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na een onderbreking voor de eerste halve finale van het Eurovisiesongfestival vorige dinsdag, mag de Eén-kijker nog twee keer smullen van de fictiereeks Marsman. Morgen, dinsdag 13 mei, vindt Nico Marsman in de voorlaatste aflevering zoetjesaan zijn tweede adem en vliegt hij er volop in: http://youtu.be/pc4DUWGHCHo

    Nico, Femke, Dominique willen bouwen aan hun toekomst en die van Rudy.Maar bouwen vereist een goed voorbereid plan en dat realiseer je niet alleen. Gelukkig is er Bart Callens, een burgervader met oog voor ondernemerschap. Begripvol als hij is denkt Bart met de familie Marsman mee. Sterker nog, de belangen van de familie Marsman worden prioriteit nummer een voor Bart.

    Marsman: op dinsdag 13 mei om 20.40 u. op Eén.

    13-05-2014 om 12:13 geschreven door Ilyas Baert


    10-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CD-RECENSIE: MICHAEL LANZO – HET NIEUWE LICHT
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Eind 2013 won Michael Lanzo overtuigend de tweede editie van Belgium Got’s Talent. Inmiddels heeft de sympathieke zanger al zijn debuutplaat uit die als titel ‘Het nieuwe licht’ kreeg.

    Op het album staan naast 9, naar het Nederlands vertaalde, covers, ook 4 eigen songs die geschreven werden door o.a. Paul Vermeulen en Chris Van Tongelen.

    Bij de opener van de plaat ‘Vraag aan mij niet hoe’ etaleert Lanzo al meteen zijn vocale kunsten. Het lied zelf is een vrije vertaling van ‘Ich bin wie du’.

    Verder valt ook zijn eigen feel good schlagerlied ‘Amore mio’ op, net als ‘Zweef mee naar morgen’, waar de ‘Ay ay ay’ al meteen als een oorwurm domineert.

    Naast de titelsong ‘Het nieuwe licht’ vinden we ook het opzwepende ‘Granada’ terug, het lied bulkt uit van de Spaanse invloeden.

    Van zijn eigen liedjes is ‘Ik kom toch steeds weer hier terug’ ongetwijfeld diegene dat het meest bijblijft en het best zal scoren. Het trompetgeschal wisselt mooi af met een mooi, strak getimede tune, terwijl ‘Dit was de plek’ vooral een ode is aan het musicalgebeuren.

    Covers als ‘Valencia’ en ‘Mama’ sluiten ook moeiteloos bij elkaar aan, aangezien de performer zich een versie eigen maakt van deze nummers. Ook ‘Wie ben ik’, een duet met Petra, is wondermooi geslaagd.

    Tot slot staan er ook nog 3 leuke bonustracks op de plaat. Allereerst is er de ‘Schlagerfantasia’ waarbij Lanzo op minutieuze wijze hits als ‘In de stille kempen’, ‘Goeiemorgen morgen’, ‘Je hebt me duizendmaal belogen’, ‘Ik mis je zo’ tot zelfs ‘Van Afrika tot in Amerika’ van K3 in ware operastijl brengt.

    Verder ook nog als bonustrack een West-Vlaamse versie (‘Ik go je olsan geirne zien’) van Dolly Parton’s ‘I will always love you’.

    Michael Lanzo sluit zijn debuut af met ‘You raise me up’, het lied waarmee hij Belgium Got’s Talent heeft gewonnen.

    Het wordt zeker uitkijken naar wat de toekomst brengt voor dit nieuwe Vlaamse supertalent!

    Ilyas Baert

    10-05-2014 om 00:00 geschreven door Ilyas Baert


    Categorie:CD-recensie
    09-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWE AFLEVERING VAN 'K3 KAN HET!'
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op 10 mei kan je op Studio 100 TV om 9u kijken naar de tweede aflevering van “K3 Kan Het”.
    In deze gloednieuwe tv-reeks vervullen Karen, Kristel en Josje de leukste en gekste kinderdromen!
    Vanbrandweerman worden, over chihuahua’s verzorgen totparachutespringen, ineen luchtballon varenof je eigen pralines maken?
    Geen enkele droom of wens is te gek voor K3, want K3 … kan het!

    AFLEVERING 2 – zaterdag 10 mei, 9u

    http://youtu.be/xAbP1aUUnwM

    Wanneer Jutta en Suzanne (Jutta Capon en Suzanne, 7 en 7 jaar) vandaag door de schoolpoort naar buiten komen, kunnen ze hun ogen niet geloven.
    Er staat een super chique limousine op hen te wachten en daarin zit … Josje!
    Als drie echte diva’s rijden ze naar de dansles en daar is het vandaag voor een keer géén klassiek ballet …

    Karen heeft een grappig plan bedacht om Jasper (Jasper, 7 jaar) te verrassen. Wanneer ze, verkleed als Maya de Bij, de auto van zijn papa doet stoppen, heeft Jasper meteen door dat zijn wens in vervulling zal gaan: een stemmetje van een tekenfilm inspreken. Met de hulp van stemmenacrobaat Walter Baele wordt Jasper klaargestoomd voor een sessie in de opnamestudio van Maya de Bij.

    Kristel wacht vandaag Amélie (Amélie, 7 jaar) op aan de halte van de kusttram, want haar wens is om adoptiemeter te worden van een aangespoeld babyzeehondje.
    In Sealife Center in Blankenberge maken ze kennis met de zieke en aangespoelde zeehondjes en daar krijgt Amélie te horen dat er eentje zit te wachten om een naam te krijgen én vrijgelaten kan worden in de zee.

    Heb je de aflevering gemist kijk dan op zondag om 17u naar de herhaling.

    Meer info via http://www.studio100.eu/be-nl/k3/kanhet

    Trailer http://youtu.be/jmA3Hj080c8

    09-05-2014 om 15:18 geschreven door Ilyas Baert


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEZELLIG LENTEFEEST DRAAIT UIT OP EEN DRAMA
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op maandag 12 mei 2014 breekt voor Jelle Van den Bossche (Jens Gruyaert) de grote dag aan: de hele familie komt samen om zijn lentefeest te vieren. In de Jan & Alleman spaart Jan (Jef De Smedt) kosten noch moeite om zijn kleinzoon een onvergetelijk feest te geven. En dat wordt het ook…

    Wat aanvankelijk een prachtige dag is, slaat al snel om in een drama. Het gezellig samenzijn wordt namelijk abrupt onderbroken door een verschrikkelijk incident dat de hele familie Van den Bossche tot in het diepste van hun hart raakt. De emoties worden Anna (Annie Geeraerts) - die al enkele dagen een verwarde indruk maakt - te veel, en na een emotionele speech van haar achterkleinzoon stort ze in. Voor de bomma naar het ziekenhuis wordt gebracht, wil ze haar familie nog iets belangrijks vertellen over de Van den Bossches...

    Wat heeft Anna te vertellen? Hoe reageert de familie op de aangrijpende gebeurtenis? En vooral: overleeft de mater familias deze aanval? Je ziet het vanaf maandag 12 mei 2014 in Familie.

    09-05-2014 om 15:03 geschreven door Ilyas Baert


    08-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWE SINGLE VOOR DAVID VANDYCK!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Door een stemoperatie had David Vandyck noodgedwongen een rustigere winter dan gepland, maar nu is hij weer volledig terug. En hoe?! David kijkt de zomer stralend tegemoet met zijn nieuwe single ‘Zomerzon’, een laatste track uit zijn succesvol tweede album ‘Zolang het liefde is’ (goed voor maar liefst 22 weken notering in de Ultratop Albums Top 200 met hoogste notering nr. 3!)

    ‘Zomerzon’ is een frisse, catchy, up-tempo song die heel gemakkelijk in het oor ligt. Voor zijn nieuwste single bleef David trouw aan zijn vaste équipe. Patrick Hamilton tekende niet alleen voor de productie, maar ook voor de muziek, samen met Vincent Pierens (hulpcoach bij ‘The Voice’ in het team van Koen Wauters en bassist bij Clouseau). De tekst is opnieuw van Dennis Peirs, de man die al jaar en dag de teksten van Will Tura aflevert.

    Bij ‘Zomerzon’ hoort er ook een mooie, zomerse videoclip die je nu al doet verlangen naar een fijne vakantie! David trok naar Tenerife om er 3 dagen te werken aan deze clip.

    Geniet mee en verlang net als David naar die stralende ‘Zomerzon’!


     

    08-05-2014 om 15:46 geschreven door Ilyas Baert


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE HYPE ‘VIJFTIG TINTEN…DE PARODIE’ DIT NAJAAR OOK IN DE VLAAMSE THEATERS!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Dit najaar kan je in Antwerpen, Gent en Oostende gaan kijken naar de spraakmakende en gelauwerde theatervoorstelling ‘Vijftig Tinten…De Parodie’. Deze dynamische, ondeugende en aanstekelijke voorstelling heeft reeds internationaal haar succes bewezen, met niet alleen lovende reacties, maar vooral ook vele duizenden glimlachende bezoekers…en de nodige rode oortjes! Tickets & info via www.sherpa.be of 070/25.20.20.

    Vergeet de boeken en de film! Iedereen boven de achttien jaar die geen genoeg kan krijgen van de zeer succesvolle, erotisch getinte trilogie 'Vijftig Tinten Grijs', maar net zo goed niet-lezers die openstaan voor een humoristisch, sexy en visueel avontuurtje , kunnen dit najaar naar 'Vijftig Tinten…De Parodie' gaan kijken in 3 grote Vlaamse theaters. De theater-parodie op de Vijftig Tinten-trilogie van E.L. James is dé nieuwste hype die zorgt voor rode oortjes én een grote glimlach. Het verhaal: een boekenclub, die bestaat uit alleen maar vrouwen, besluit ‘Vijftig Tinten Grijs’ te lezen. Door hun interpretatie van de wereldwijde bestseller, komt het publiek terecht in een achtbaan van hilarische momenten. Het is dus duidelijk dat je de boeken niet gelezen moet hebben, zelfs vooraf Christian Grey niet moet kennen, wil je van deze theatervoorstelling maximaal genieten.

    De Amerikaanse makers waren met de dynamische voorstelling een hit op het Fringe Festival in Edinburgh (4 sterren recensie) en trokken uitverkochte zalen in New York en Chicago. Jasper Verheugd regisseert de Nederlandstalige versie, die van augustus tot en met december 2013 al in de Nederlandse theaters te zien was, en wegens succes bij onze Noorderburen al gauw verlengd werd met 20 nieuwe data. Deze verleidelijke en hilarische voorstelling komt dit najaar eindelijk ook naar ons land!

    ‘Vijftig Tinten…De Parodie’ kan je bekijken op 08/11 Stadsschouwburg Antwerpen, 14/11 Kursaal Oostende en 15/11 Capitole Gent. Tickets en info via www.sherpa.be of 070/25.20.20 (max. €0,30/min.).

    08-05-2014 om 15:12 geschreven door Ilyas Baert


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BERT VERBEKE NEEMT PERSOONLIJK AFSCHEID VAN DE THUIS-KIJKERS
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Gisterenavond heeft acteur Bert Verbeke zijn personage Bram in THUIS losgelaten.

    Bert neemt op de Facebookpagina van THUIS persoonlijk afscheid van de Eén-kijkers met deze woorden:
    http://youtu.be/UDOS2X6hQ0Q

    “Het is gebeurd. Bram heeft zijn THUIS verlaten. Ik heb wel nog zijn kleren aan. Momentje … Voilà zie, zo gemakkelijk gaat dat. Vanuit deze wijngaard waar Bram nog heel veel druiven zal plukken, had ik jullie heel graag willen bedanken om zo elke avond heel trouw te kijken, en vooral ook om mee te willen gaan in het verhaal van “dien Gentenaar me zijn klakske en schoon wijvekens en al. Ik heb mij ongelofelijk geamuseerd, echt waar. THUIS, da’s een familie. En nu is het tijd voor nieuwe avonturen. Jullie vanuit de zetel nog steeds en ik waarschijnlijk in de toekomst in een andere gedaante. Een dikke merci om te kijken. En nu is het tijd om te schollen! Blijven kijken! Salut!”

    08-05-2014 om 13:45 geschreven door Ilyas Baert


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RECENSIE: HANNELORE BEDERT – IETS DAT NIET KOMT
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op zaterdag 26 april stond Hannelore Bedert voor het laatst met haar voorjaarsprogramma ‘Iets dat niet komt’ in CC Merksem.

    Het voorprogramma werd verzorgd door Jonas Winterland. De Belgische zanger bracht naast ‘Altijd halverwege’, ‘Ogen dicht’ en ‘Mensen zijn gemaakt van dun papier’ ook twee nieuwe liedjes: ‘Ik hou u warm’ en ‘Wie ik ben en hoe ik heet’, die de voorbode zijn van de nieuwe plaat die in het najaar van 2014 uitkomt.

    Hannelore Bedert opende met het eerder intimistische ‘Alleen u’, maar ging daarna helemaal loos met de rocksong ‘Alles gaat goed’, die een antwoord moet bieden op de vraag waarom ze altijd zo negatief is op haar cd’s. Op de piano brengt Bedert daarna ‘Losse schroeven’.

    Bij ‘Radiostilte’, een lied voor als iemand niet zo goed voor je was als je aanvankelijk eerst dacht, en ‘Balans’ is het publiek meteen mee.

    De zangeres poneerde een stevig statement: “Zijn de Merksemenaren vrienden van de Antwerpenaren?”. Aan de reacties te zien waren de meningen duidelijk erg verdeeld. Met de mantel der liefde bedekte ze deze ongelijkheden door het gepaste ‘Zoals u’ in te zetten: iemand iets verwijten, dat je zelf bij een ander benoemt.

    De energieke popsong ‘Vergeet dat ik besta’ deed meteen naar meer verlangen en met ‘Ik wou dat ik wist’ werden die wensen meteen ingelost.

    In het West-Vlaams brengt Bedert ‘Janker’: een lied dat ze schreef voor haar ex-lief: een Antwerpenaar.

    Na het minder sterk inhoudelijke ‘De kloten’ was het tijd voor een echt emo-moment . Hannelore zingt ‘Zon’, een lied dat ze schreef voor haar 38-jarige nicht Catherine, nadat ze aan kanker was overleden.

    Onder het motto: “Genoeg gelachen! Nog een liedje!” werd het slotlied ‘Hoera’ ingezet.

    Al leverde de bisronde toch ook een onwaarschijnlijk kippenvelmoment op. ‘Afspraak’ had Hannelore voor Catherine geschreven toen ze nog leefde en de dag dat ze het wilde laten horen stierf ze. Een prachtige song is het geworden met een onwaarschijnlijk mooi refrein: ‘Dit was de afspraak niet. Dit was de afspraak niet. Dit Verdriet… is zo groot.’ Voortreffelijk vakwerk!

    Met het krachtige ‘Altijd nooit meer’ werd het concert in schoonheid afgesloten.

    Bedert bracht energieke rocksongs gelardeerd met de nodige emoties: haar passage in CC Merksem was dus niet onopgemerkt!

    Ilyas Baert

    Setlist:

    Jonas Winterland:

    1. Mensen zijn gemaakt van dun papier

    2. Ogen dicht

    3. Ik hou u warm

    4. De zwaartekracht

    5. Altijd halverwege

    6. Het licht

    7. Wie ik ben en hoe ik heet

    Hannelore Bedert:

    1. Alleen u

    2. Alles gaat goed

    3. Losse schroeven

    4. Radiostilte

    5. Balans

    6. Zoals u

    7. Vergeet dat ik besta

    8. Ik wou dat ik wist

    9. Janker

    10. De kloten

    11. Zon

    12. Hoera

    BIS:

    13. Afspraak (Voor Catherine)

    14. Altijd nooit meer

    08-05-2014 om 00:00 geschreven door Ilyas Baert


    Categorie:CC Merksem
    07-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FRANK VANDER LINDEN BRENGT EP UIT!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Frank Vander linden is zanger bij De Mens en gaat af en toe alleen op pad. Met succes: zijn eerste solo-single “In de walszaal” en het album “Frank Vander linden” èn de bijbehorende toer werden in 2009 en 2010 alom op drie- en viersterrenrecensies getrakteerd.

    In de periode daarna vierde Frank met De Mens uitgebreid de twintigste verjaardag van de groep. Tussendoor bleef hij spaarzaam maar met veel zin solo optreden. Omdat een Mens alleen heel anders klinkt: swingend, maar toch bedachtzaam, met veel ruimte voor rijk akoestisch gitaarwerk en sprekende teksten.

    Aangezien De Mens nog tot begin 2015 pauze houdt, en ook omdat hij het niet kan laten, brengt Vander linden deze lente nieuw werk uit, in de vorm van de EP “Alles wat ze doet”. Om deze EP luister bij te zetten, speelt hij dit voorjaar een exclusief concert op een luisterrijke plek: de Gentse Minardschouwburg. Helemaal solo, man-met-gitaar-en-publiek.

    Niet te missen, kortom!

    De EP “Alles wat ze doet” is vanaf nu verkrijgbaar op Itunes.
    Exclusief concert dinsdag 10 juni - Minardschouwburg Gent.

    07-05-2014 om 15:16 geschreven door Ilyas Baert


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MET HET BOEK DE GASTENTAFEL WORDT JOUW ETENTJE VAST EN ZEKER EEN SUCCES!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Een etentje organiseren voor vrienden of familie, leuk! Maar hoe zorg je ervoor dat je niet de hele tijd met potten en pannen in de weer bent terwijl je gasten er zijn? En dat je niets vergeet? Een goede voorbereiding maakt het verschil tussen een stresserende avond of heerlijk ontspannen samenzijn rond een tafel vol lekkers waar jij en je gasten, met volle teugen van kunnen genieten! De Gastentafel serveert 10 menu’s die je bijna volledig op voorhand kan maken, voorzien van een handige boodschappenlijst waarop alle ingrediënten staan die je nodig hebt. Maar er is meer! Elk menu wordt voorafgegaan door een overzicht waarop je stap voor stap de voorbereidingen van de gerechten kan volgen. Zo kom je niet voor onaangename verrassingen te staan. Laat je leiden door de njam!-chefs, blijf ontspannen tijdens het koken en geniet van het vooruitzicht op een gezellige avond.

    Met recepten van Peter Goossens, Jan Tournier, Roger van Damme, Dominique Persoone, Michaël Vrijmoed, Johan Segers, Jan Buytaert en Peppe Giacomazza.

    Fotografie: Roos Mestdagh
    Uitwerking gerechten: njam!-chef Philippe Van den Bulck
    Prijs: 19,99€
    Uitgeverij: njam!
    Publicatiedatum: 6 mei 2014

    07-05-2014 om 14:27 geschreven door Ilyas Baert


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OOK RUDY EN VERA HEBBEN EEN MENING OVER HET BAM-TRACÉ
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Iedereen heeft een mening over het BAM-tracé en de overkapping van de ring. Dat is niet anders voor rasechte Antwerpenaren Rudy en Vera: “Mobiliteitsprobleem? Wij hebben geen mobiliteitsprobleem!”

    Bekijk het filmpje

    Meer Rudy en Vera in Achter de feiten, elke woensdag om 22.30 u. op Eén. Herhaling op zondag om 22.25 u.

    07-05-2014 om 14:25 geschreven door Ilyas Baert


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWE SINGLE VOOR TISHA CYRUS!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen ''Getalenteerd en controversieel'' dit waren de meest gebruikte woorden als het gaat over Tisha Cyrus, maar toch ook vooral over het internationaal karakter van Miss Cyrus haar songs.

    Getuige ook haar nieuwe single ''My Body'' waarin ze haar titel van Belgische R&B prinses (dixit Bart Peeters) meer dan waarmaakt.

    Tisha's fan base groeit zienderogen en de vergelijking met naamgenote Miley is dan ook snel gemaakt.

    07-05-2014 om 14:16 geschreven door Ilyas Baert


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STUDIO 100 BRENGT SPETTERENDE SHOWS VAN BUMBA, K3 EN PIET PIRAAT
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vanaf het najaar van 2014 brengt Studio 100 spetterende shows van Bumba, K3 en Piet Piraat naar Nederland! Bumba zal vanaf oktober 2014 de gezichtjes van de allerkleinsten weer laten stralen met de gloednieuwe theatershow ‘Bumba Op Reis’. En Bumba komt natuurlijk niet alleen… Hij neemt zijn vriendjes van over de hele wereld mee!

    Wegens het knallende succes van de K3 Verjaardagsshows komen Karen, Kristel en Josje ook dit jaar weer met een gloednieuwe K3 show. Dat wordt weer feesten op de grote hits van K3 en natuurlijk liedjes van het nieuwste album ‘K3 LOKO LE’!

    Ook is het weer hoog tijd om je piratenpak uit de kast te halen, want de populairste piraat van Nederland en Vlaanderen ruilt de planken van zijn Scheve Schuit weer in voor die van het theater. Piet Piraat neemt je met de show ‘De Kleine Dino’ mee in een spannend piratenavontuur…
    Dat wordt weer een onvergetelijke theaterbeleving samen met jouw favoriete Studio 100 karakter!

    Bumba op reis (1+)
    Vanaf 5 oktober 2014 tot en met 22 maart 2015

    Dit seizoen komt Bumba voor de derde keer terug naar de Nederlandse theaters met een compleet nieuw theateravontuur voor de allerkleinsten; ‘Bumba Op Reis’. En natuurlijk neemt hij al zijn lieve grappige vriendjes mee!

    In dit avontuur gaat Bumba op reis en kleine Pim mag mee. Het is voor hem een droom die in vervulling gaat, totdat ze Babilu kwijtraken. Samen gaan ze hem zoeken en trekken ze naar de Far West, Afrika, Azië en maken ze een tussenstop in Sneeuwland. Vinden ze zo uiteindelijkBabiluterug?Kom het zelf ontdekken! Want samen met Bumba, Bumbalu, Nanadu, Tumbi en Poppa zijn ook Li-Ling, Ituku en Zinzi voor de allereerste keer van de partij in deze gloednieuwe avontuurlijke theatershow voor de allerkleinsten.

    Ga mee op reis met Bumba en zing en lach mee met al zijn vriendjes die je kent van TV!

    K3 Shows (3+)
    Vanaf 18 oktober 2014 tot en met 1 maart 2015

    Vanaf dit najaar kun je weer met K3 mee feesten in een show vol dans, spektakel en natuurlijk hun nieuwste hits!

    K3 zorgde vorig jaar voor uitverkochte zalen in Zwolle, Eindhoven, Enschede, Amsterdam, Den Bosch, Groningen en Rotterdam. De vraag naar kaarten voor hun K3 Verjaardagsshow was overweldigend! Vele teleurgesteldefans hadden geen kaartje meer kunnen bemachtigen om K3 live aan het werk te zien. Daarom komen Karen, Kristel en Josje vanaf dit najaar weer terug naar Nederland met een nieuwe spetterende, swingende show.Bemachtig dus snel je tickets en zing en dans mee op de vrolijke klanken van de CD 'LOKO LE' en andere grote K3 hits!

    Tickets voor de K3 shows zijn al te koop via See Tickets: 0900-300.5555 (€ 0,45p.m.) en op www.seetickets.nl.

    Piet Piraat (3+)
    Vanaf 7 februari tot en met 15 maart 2014

    Schip ahoy! De nieuwe Piet Piraatshow ‘De Kleine Dino’ komt eraan! Samen met Stien Struis, Steven Stil en Berend Brokkenpap, beleeft Piet Piraat deze keer een prehistorisch avontuur…

    Piet Piraat en zijn maatjes zijn bezig proviand in te slaan voor een nieuwe reis. Plotseling stuiten onze vrienden op een reuzen ei. Zo’n groot ei hebben ze nog nooit gezien en van wie zou het zijn? Berend wil het meenemen om er een reuzenomelet van te maken. Maar dan breekt het ei en verschijnt er… een kleine dino! Dat is het begin van een grappig, maar ook bijzonder spannend verhaal. Kunnen de piraten de kleine dino terug bij zijn mama brengen?

    Kom samen met je piratenvriendjes kijken naar een fantastische show vol verrassingen en de leukste piratenliedjes!

    Kijk voor meer informatie op www.studio100.nl.


    Vakantietip:
    In de Nekkerhal in Mechelen (BE) staan de musicalsterren, bewegende decors en de rijdende tribune van de spektakel-musical ’14-18’ klaar om je mee te nemen in een spectaculair en meeslepend verhaal over de Eerste Wereldoorlog. ‘14-18’ is een puur verhaal over vriendschap en liefde.Wat is de verwoestende werking van een oorlog op een groep vrienden en op een man en een vrouw die door deze oorlog niet bij elkaar kunnen zijn? Wat is het effect van zo’n grote, alles verwoestende oorlogsmachine op gewone jonge mensen die eigenlijk niet weten waar ze in stappen? ‘14-18’ is een spectaculair project over de Eerste Wereldoorlog, een verhaal van liefde, gemis, familie en vriendschap tegen de achtergrond van het monster van de Grote Oorlog.

    Kijk voor meer informatie op www.14-18.nu.

    07-05-2014 om 00:00 geschreven door Ilyas Baert


    Categorie:Actualia
    06-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BERT VERBEKE NEEMT AFSCHEID VAN THUIS
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na 936 afleveringen neemt Bert Verbeke afscheid van THUIS om tijd te maken voor nieuwe uitdagingen. Op 26 februari 2014 werd de allerlaatste scène met Bert Verbeke ingeblikt op de set van THUIS. Op 7 mei is het de beurt aan de kijkers om afscheid te nemen van zijn personage, Bram Schepers.

    Na 936 afleveringen nemen Bert Verbeke en de makers van THUIS in onderling overleg en in de beste verstandhouding afscheid van elkaar. Na 4,5 jaar is voor Bert, die de rol van Bram Schepers vertolkte, de tijd rijp om nieuwe horizonten op te zoeken.

    BRAM DOOR DE JAREN HEEN
    Op 13 oktober 2009 dook het personage Bram voor het eerst op in THUIS. Bram ging als jonge loodgieter in opleiding aan de slag bij Sanitechniek. Destijds stond Bram vooral bekend als ‘Rocky’, de pester van Franky die zich voortdurend in de nesten werkte. Maar al snel blijkt dat achter dat stoere, soms wat agressieve imago een kwetsbare jongen schuilgaat. Zodra Franky die gevoelige kant van Bram leerde kennen, werden ze twee handen op één buik. Toen Bram in een impulsieve daad Frank, de vader van Franky, neerstak, nam Franky zelfs de schuld op zich om Bram uit de gevangenis te houden. Sinds toen zijn Bram en Franky vrienden voor het leven, en als het aan Franky had gelegen zelfs meer dan dat.
    Maar Bram heeft meer oog voor vrouwelijk schoon.
    Paulien was zijn eerste grote liefde, maar wat hij nadien met Jana meemaakte – het verlies van hun ongeboren zoon Jack – veranderde hem voorgoed. De heftige gebeurtenis zorgde voor een unieke bandtussen Bram en Jana, maar toch belandden de twee
    geliefden elk op een ander spoor. Bram wil trouwen en zich settelen, terwijl Jana wil verder studeren en jong  wil zijn. Hoe goed ze ook hun best doen om hun relatie in stand te houden, ze lijken elkaar alleen maar meer te kwetsen.

    “VOORZIEN VOOR EEN PAAR MAANDEN”
    Wim Janssen, producer THUIS:
    “De verhaallijn van Bram was eerst voorzien voor een paar maanden, maar omdat het personage bijna onmiddellijk door de kijkers van THUIS in de armen werd gesloten, heeft Bram bijna duizend afleveringen meegedraaid. Het is uiteraard met spijt in het hart dat we Bert laten gaan, maar we begrijpen dat hij zijn vleugels wil uitslaan. We willen hem heel erg bedanken voor de manier waarop hij Bram gestalte heeft gegeven. En we hopen natuurlijk dat we hem nog vaak zien opduiken in  allerhande andere producties.”

    Bert Verbeke:
    “Bram had nog een tijdje kunnen doorgaan, maar ik voelde dat ik net niet uitgespeeld was met die rol. Dat is voor mij het ideale moment om te vertrekken. Men vertelde me dat er gevloekt is in het scenaristenlokaal na de aankondiging van mijn beslissing. Dat vind ik een mooi compliment. Anderzijds laat ik nu een geweldig fijne ploeg achter, die ik erg zal missen. Ik kijk met heel veel plezier terug op deze productie.
    De extreme afwisseling aan verhaallijnen in THUIS zal mij het meeste bijblijven. Op slechts een paar jaar je vader zien sterven, iemand neersteken, een moordpoging overleven en tot twee maal toe een kind verliezen. Een normale mens overleeft dat nooit, maar Bram gelukkig wel. Heerlijk toch?”
    Nu is het tijd voor nieuwe horizonten. Naast de musical 14-18 staat er nog veeltheater op het programma. Onder andere een solovoorstelling met eigen Nederlandstalige songs op een tekst van Jo Van Damme en nieuwe producties bij De Spelerij en theater FroeFroe.”
     
    Afscheid van Bram (Bert Verbeke) in THUIS: op woensdag 7 mei om 20. 10 u. op Eén.

    06-05-2014 om 11:28 geschreven door Ilyas Baert


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SIL EN UDO: NIEUW MUZIKAAL DUO
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Udo deelt deze zomer de microfoon met niemand minder dan Silvy De Bie. De vocale performer van formaat zag de blonde nachtegaal enkele maanden geleden aan het werk op Eurosong waar ze tegen elkaar streden voor een plaats op het Kopenhaagse podium.

    Udo was zo onder de indruk van Sils ballade ‘What’s the Time in Tokyo’ dat hij zijn stoute schoenen aantrok en haar uitnodigde voor een duet.

    “Het gaat om een nummer dat ik een tijdje geleden heb geschreven met mijn muzikale vrienden Yannic Fonderie en Stefaan Fernande, en ik heb gewacht op een juiste muzikale partner om het volledig tot zijn recht te laten komen.

    “Op en naast het podium klikt het perfect,” vertelt Udo ons. “Sil is niet alleen een sympathieke madam, ze is ook zeer professioneel en de dame kan een pak zingen hoor.”

    Broken Smile is een nummer over de kracht van vriendschap.
    Udo: "Hoe donker het leven soms ook kan zijn, hoe gebroken je glimlach ook is, de vriendschapsbanden zijn de lichtpunten waaraan je je kan optrekken. Indien je je voor vriendschap openstelt kan elke glimlach helen en kan je weer verder met je leven."

    Het lied sluit op deze manier ook perfect aan bij de vriendschap tussen Sil en Udo.

    Wordt vervolgd!

    06-05-2014 om 11:22 geschreven door Ilyas Baert


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AL MEER DAN 150.000 TICKETS VOOR 14-18
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Reeds meer dan 150.000 mensen hebben een ticket op zak voor spektakel-musical 14-18.

    Via de sociale media regent het enthousiaste commentaren, hierbij een greep uit de reacties:
    Frederik Deswaef: "Beste spektakel dat ik ooit in Vlaanderen zag! #musical1418 #aanrader"
    Miguel Wiels: "Mannen, die musical 14-18, daar moet je echt naar gaan kijken! #musical1418"
    Hanne Decoutere: "Topcast en technisch hoogstandje! Proficiat #musical1418!"
    Annemie Ramaekers: "Proficiat Studio 100. Machtig mooi en indrukwekkend."
    Jean-Philip De Tender: "Proficiat aan cast en team van #musical1418! Leuk zo veel gekend, talentvol volk op het "podium" te zien."
    Erwin van Lambaart: "Zeer onder de indruk van 14-18. Bijzonder musical spektakel met emotionele menselijke maat."

    Ook uit het buitenlandis er belangstelling voor 14-18. Op 15 juni komt er dan ook een Engelstalige voorstelling.

    14-18 is een puur verhaal over vriendschap en liefde. Wat is de verwoestende werking van een oorlog op een groep vrienden en op een man en een vrouw die door deze oorlog niet bij elkaar kunnen zijn? Wat is het effect van zo’n grote, alles verwoestende oorlogsmachine op gewone jonge mensen die eigenlijk niet weten waar ze in stappen? “14-18” is een spectaculair project over de Eerste Wereldoorlog, een verhaal van liefde, gemis, familie, vriendschap tegen de achtergrond van het monster van de Grote Oorlog.

    Alles draait rond beweging. Het speelvlak beslaat niet minder dan 2 voetbalvelden en de tribune rijdt over een lengte van 150 meter, zodat de toeschouwer op een filmische manier kan in- en uitzoomen al naar gelang de scènes groots of intiem zijn. Op technisch gebied is deze musical dan ook een project van ongeziene afmetingen. “14-18” is een gezamenlijk project van Studio 100, Frank Van Laecke, Dirk Brossé en Allard Blom.

    Tickets via www.14-18.nu

    06-05-2014 om 11:20 geschreven door Ilyas Baert


    05-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SASHA & DAVY LANCEREN TWEEDE ALBUM!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Nederlandse Sasha Rosen (1978) en Vlaamse Davy Gilles (1976) leerden elkaar in 2004 kennen tijdens de musical Romeo en Julia, waarin ze de titelrollen vertolkten. De vonk sloeg over. Later volgden de kaskrakers Sneeuwwitje, Mamma Mia en Grease. Telkens vonden ze elkaar op het toneel in een passionele omarming. Ook achter de schermen ontvlamde de liefde en fictie werd werkelijkheid in de zomer van 2010. Sasha en Davy stapten in het huwelijksbootje. Nog geen jaar later werd hun eerste zoontje geboren: Beau.

    Op 18 April 2014 werden Sasha en Davy opnieuw trotse ouders van een 2de kindje, Noa! Een dochtertje, hiermee kwam de koningswens van het duo uit! Op de dag van Noa’s geboorte brachten Sasha & Davy meteen ook hun nieuwe single “Wonderkind” op de markt. En ook al dragen Sasha & Davy hun nieuwe single ‘Wonderkind’ op aan hun pasgeboren dochtertje, toch benadrukt het koppel nog eens expliciet dat het liedje heel universeel en herkenbaar is. Voor de tekst tekende niemand minder dan Jan Smit, papa Davy en Paul Vermeulen zorgden voor de melodie.

    Het voorbije jaar werkte ons jongste Vlaamse Sterren-duo achter de schermen hard aan hun 2de studioalbum en vandaag zijn ze dan ook allebei erg trots om u “Wij Zijn Eén” voor te stellen. Na hun debuutplaat “Onafscheidelijk” die begin 2012 verscheen is het verschijnen van hun 2de album alweer een mijlpaal in hun carrière. “Wij Zijn Eén” herbergt 13 pareltjes van de hand van o.a. Jan Smit, Edwin De Groot, Davy Gilles, Paul Vermeulen (De Romeo’s), Sabien Tiels, Jan Dulles (3J’S) en nog vele anderen. Sasha & Davy trekken opnieuw resoluut de kaart van de vlotte, uptempo, Nederlandstalige pop met een verrassend frisse sound, uiteraard afgewisseld met enkele meer ingetogen ballads… met als toemaatje zelfs een schitterend solonummer “Je Hebt M’n Hart Geraakt” van Sasha!

    05-05-2014 om 13:56 geschreven door Ilyas Baert


    03-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RECENSIE: LOGE10 THEATERPRODUCTIES – CALENDAR GIRLS
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op 2 mei ging in het Antwerpse Fakkelteater ‘Calendar Girls’ in première. Het theaterstuk, in een regie van Bruno Van Heystraete, is gebaseerd op de gelijknamige film.

    Het verhaal:
    We volgen een gewone groep vrouwen die allemaal lid zijn van een plaatselijke vrouwenvereniging. Elk jaar verkopen ze een kalender voor het goede doel, met steeds een wisselend resultaat.
    Maar wanneer Mark Janssens, de echtgenoot van Annie, bezwijkt aan kanker besluiten de dames het over een andere boeg te gooien en een naaktkalender uit te brengen. Het resultaat is beter dan ze ooit durfden dromen en er is zelfs interesse uit het buitenland!
    Maar heeft Chris wel goede bedoelingen? En blijft de hechte vriendschap tussen de zes dames wel intact?

    Een absolute topcast was ons beloofd en inderdaad Marleen Merckx, Hilde Van Wesepoel, Karin Jacobs en Ann De Winne als de verlegen Trees acteren voortreffelijk. Ook Leah Thys als oppervoorzitster was een genoegen om naar te kijken, zeker toen ze Wendy Van Wanten imiteerde.

    Lulu Aertgeerts mag de extravagante Chris typeren die gedurende de hele voorstelling in het middelpunt van de belangstelling wilt staan. Ze gaat er zo hard in op dat in het tweede deel het onvermijdelijke gebeurde: Aertgeerts heeft na een zoveelste uitval totaal geen stem meer en klinkt tot het einde van het stuk redelijk schor. Jammer, want in het verleden bewees Lulu een prima actrice te zijn en dat is ze nog steeds.

    Het was het debuut van Wendy Van Wanten (beter bekend als ‘het aangespoelde uppercut wezen’ (dixit Thys)) als comedyactrice. Ze maakte het met uitspraken als “Ik krijg geen aanbiedingen van boekjes, enkel van broekjes!” en “Als ik het niet was, was het de ploan die sprong” meteen helemaal waar. Eén minpuntje: haar verstaanbaarheid was niet altijd optimaal.

    Naast al het vrouwelijke geweld mochten ook Guillaume Devos en Wim Stevens figureren. Devos speelde naast een verpleger ook een regisseur van reclamespotjes, terwijl Stevens in de zeer beperkte rollen van Luc en als journalist het mooie weer mocht maken.

    Erik Goris schitterde dan weer als kankerpatiënt Marc Janssens. Hij zette weer een ijzersterke acteerprestatie neer, zoals hij eerder dit jaar al deed in ‘De Muizenval’, ‘Boudewijn, le roi triste’ en ‘Thee met honing of met citroen?’.

    Ook Nathalie Wynants mocht, ter vervanging van Ann Vanderstighelen, een viertal typetjes ten tonele brengen. Ze overtuigde vooral als de overdreven visagiste in overdrive en lerares Brenda die haar eigen diaprojector liet ontploffen.

    Voor alle duidelijkheid: er is enkel functioneel naakt te zien: de blote lichaamsdelen worden verstopt achter lichtschermen, breistukken en gebakjes.

    Volgend seizoen worden de twee eerdere producties van Loge 10, ‘De Muizenval’ en ‘Thee met honing of met citroen?’, terecht hernomen. Of dat ook met 'Calendar Girls' zal gebeuren valt sterk te betwijfelen…

    Ilyas Baert

    CALENDAR GIRLS met Marleen Merckx, Wendy Van Wanten, Ann De Winne, Karin Jacobs, Lulu Aertsgeerts Hilde Van Wesepoel, Leah Thys, Nathalie Wynants, Wim Stevens, Erik Goris & Guillaume Devos speelt nog tot 15 juni in het Fakkelteater.

    Tickets & info: 0489/15.13.17 of www.loge10.be

    03-05-2014 om 00:00 geschreven door Ilyas Baert


    Categorie:Loge10 Theaterproducties


    >

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs