In overleg met de andere collega's zijn we tot de overeenkomst gekomen dat jullie het onderstaande leerstofoverzicht moeten volgen. Wat wil dit concreet zeggen?
1. je moet heel veel aandacht besteden aan de reflexieve voornaamwoorden van vorige trimester (maar je werd hoe dan ook verondersteld dit nog te kennen voor de vertalingen en de oefeningen, maar hier kunnen dus ook nog theorievragen over gesteld worden, dus bestudeer de kadertjes nog eens goed!!!!)
2. je moet het vragend voornaamwoord enkel theoretisch kennen --> geen oefeningen !!!
3. bekijk ook goed welke woorden uit de woordenlijst je moet leren, sommige zullen bij jullie al ver in het achterhoofd zitten (vergeet bij de zelfstandige naamwoorden niet na te denken over onthoudtrucjes)
4. voor cultuur moet je enkel de Romeinse woning en de Griekse cultuur kennen (inleiding groene boekje + blaadjes)
5. gebruik de kladblaadjes goed op het examen voor verbuiging- en vervoegingsschema's op te schrijven (het examen is maar 6 pagina's)