Ik ben diederik
Ik ben een man en woon in brugge (belgie) en mijn beroep is veiligheidsagent.
Ik ben geboren op 19/03/1968 en ben nu dus 57 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: triatlon ,.
Nog steeds niet volledig hersteld van de verkoudheid. De luchtwegen zijn nog vernauwd en het is nog steeds fluimen ophoesten. In mijn hoofd is het allemaal nog wat zweven bij momenten .Vandaar dat ik heb beslist niet te koersen aanstaande zaterdag. De problemen met de fiets zijn ook nog niet helemaal verholpen. Waarschijnlijk moet een ander bracket aangekocht worden.
Onderussen hebben ze Laura van haar gips verlost en mag ze weer lichtjes op haar voet steunen. Vanaf nu wordt het voor broer stephan aftellen . zijn vrouw is hoogzwanger en samen verwachten ze een zoon . Hopelijk wordt hij knapper dan z'n vader en is hij een stuk braver .
Rond de dopingperikelen van de laatste dagen ga ik niet uitwijken ,er wordt al genoeg over gezeverd in alle kranten . Over de nieuwe wereldkampioen slechts een klein artikel , over het geval doping 4 pagina's . onbegrijpelijk vind ik.