Artikeltjes die van mijn hoofdblog http://blog.seniorennet.be/raa 'afgevoerd' werden omdat ze daar te oud werden en toch niet meer gelezen worden..
10-07-2008
Voornaamsverandering
In 2004 hebben 49 transseksuelen een verandering aangevraagd van hun voornaam. Dit kan enkel als er een 'verbouwing' heeft plaatsgevonden naar het andere geslacht.
Onder de aanvragers waren er 33 mannen die waren omgevormd tot vrouw en 16 vrouwen die waren omgevormd tot man.
Men heeft ontdekt dat broccoli isothiocyanaat bevat. Dit is een stof die het lichaam stimuleert om kankerbestrijdende stoffen aan te maken.
Broccoli behoort tot de familie der cruciferen (zoals spruitjes en kool) die de reputatie heeft om het risico op maag-, long-, mond-, keel-, pancreas- en darmkanker te verminderen.
Ook kankers die ontstaan door hormonen worden afgeremd door een stof in broccoli.
Deze groente zorgt ook nog voor een beter immuumsysteem, een gezond hart en sterke beenderen.
Broccoli bevat bovendien meer vitamine C dan sinaasappelen, meer calcium dan melk en meer vezels dan een snee bruin brood.
Op mijn oorspronkelijke weblog - http://blog.seniorennet.be/raa heb ik reeds verschillende artikels terug verwijderd omdat ze niet meer zo actueel waren. Maar het gebeurde wel eens dat een bepaald onderwerp plots terug opduikelde. Daarom heb ik besloten om enkele van die artikels onder te brengen in dit nieuwe blog. Vandaar de naam: AFGEVOERD. R.A.A.