Inhoud blog
  • Zwemmen met de Whalesharks JUST A PERFECT DAY!!!!!!!!!!
  • Naar Holbox, we breken alles af !
  • Schildpadden !
  • Kokosnoten
  • We trekken verder
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    stormdream
    wereldreis
    20-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag 192-19jan2013
    Vandaag moet ik Judit opleiden en zij mij. De ene aap heeft op men hoofd gepist en de ander op men gat gekakt. Het was gezellig. Met de baby aap gaat het ni zo goed. We hebben ze moeten opereren en een stuk van zen staart moeten knippen. Het begon te rotten,en nog meer te ontsteken. Was echt erg om te zien. Zo klein zo zielig. Nu zit ze warm in een klein nestje. Julieke had gedroomd dat er een trein van de rails gevallen was. En nu in de morgend horen we dat er een plank waar we het eten van de papegaaien op leggen, naar beneden gevallen is. En op een papegaai is terecht gekomen. Hij wou nog wegvliegen, maar is achteraf aan zijn verwondingen overleden. Zijn lever was verpletterend bleek uit de autopsie. Ook waren er deze nacht 2 hertjes geboren. 1 ervan heeft de morgend ervan ni gehaald. De brulaap die denkt dat hij ook een hert is en als wilde aap bij de herten leeft met zijn baby aap. Heeft het kleintje willen over beschermen en meegenomen in de boom. En daar heeft ze die per ongeluk laten vallen. En het kleine ding heeft de klap ni overleefd. Het 2de is overdag gestorven in de modder. Het heeft hier al een 3dagen geregend. Het was een zware trieste dag , een groot verlies. Buiten voor de jaguar die hebben nu een luxe maaltijd gehad.

    20-01-2013 om 02:33 geschreven door storm5  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag 191-18jan2013
    Vandaag vieren we ons 3 jaar samen zijn. In de nacht heb ik een briefje voor haar geschreven. Als men Liefje begonnen is met werken, loop ik snel tot bij haar schoenen waar ze haar botten moet aandoen. En leg men briefje in haar schoen. met het ontbijt zag ik men Liefje weer, en ze was blij ,met men briefje. Ieder1 wenste ons veel geluk toe. Ik heb dan nog gezorgd dat we samen mochten werken. Jeuj de vieze matrassen uitkloppen. Zooooooo romantisch ! Op de avond spelen we met zen allen nog een spelletje wie is de weerwolf. Goe gelachen. En om 8u trekken we ons terug en maken we het nog heel gezellig op de kamer!

    20-01-2013 om 02:09 geschreven door storm5  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag 190-17jan2013
    Heel de nacht geregent. En het ziet er nog ni goed uit. Als we de kooien gekuist hebben. Mogen we de baby aap ook terug in zijn grote kooi zetten. Wel hebben we hem nog eerst verzorgd. De schift die elke dag anders is. Tussen 9 en 11 valt weg omdat het veel te hard regen. In de namiddag zijn we naar Flores geweest om inkopen te doen. En nu gaan we gezellig uit eten met zijn allen. En ik ben al veel te laat.

    18-01-2013 om 01:17 geschreven door storm5  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag 189-16jan2013
    We zijn er 8er gekomen dat we terug vlooien hebben. Dees is echt slecht. Over gekregen van andere vrijwilligers. Wat een dag! De apen hebben me niet aangevallen. Ik ben blij. Ze mogen me wel. Saimon zege dat als ze u ni accepteren dat ze aanvallen. Daarom steeds met 2 in deze kooien. Bij de baby aapjes kwamen we er 8er dat de kleinste zwaar gewond was aan zijn staart. Die hebben we moeten vangen, en is dan genaaid geworden. Het zag er verschrikkelijk uit. Een andere aap had dit gedaan. Nu moet ze overn8en in een heel klein kooitje. Ik en men Liefje mogen samen de schildpadden gaan doen. Dit was super. Met een borstel moesten we de schildpadden eruit duwen. Dit was echt lachen. Toen moest ik water gaan halen in de kooi ernaast. Ik doe de deur open neem de slang,de deur staat nog open. Ik steek de slang door het raam,en kijk naast me. Op 1 meter van mij ligt een ocelot. Man ik schrik me NEN BULD oog in oog. Hij zo kalm ik onder de stress ik wil weg lopen zit ik met men bod vast in een stuk ijzer. Ik roep op men Liefje. Toen ik eindelijk los was ben ik naar buiten gegaan. Julieke vroeg wat er was. Ik zeg daar zat een beestje. Toen ze keek schrok ze,das echt ni klein e! Toen vroeg ze of ik het water kon dicht zetten. Nog ni alles goed beseft ben ik nog terug gegaan om de kraan dicht te zetten. Anna zei dat ik heel veel geluk heb gehad. Als die aanvallen je hebt geen schijn van kans. Howjo, maar dit was wel zo geweldig! Achteraf nog meer. Nu hangt er een groot bord bij. Op de avond is er een quiz en we moeten ons verkleden in een dier. Wij gaan als slangen. En samen met nog 2 zijn we verkozen als beste kostuum. Met de quiz stonden we 2. Een groei afsluiter. 

    18-01-2013 om 01:06 geschreven door storm5  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    16-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag 188-15jan2013
    Slecht geslapen, in men droom heel de n8 gewerkt. Zoals altijd arriveerde ik als eerste. Dan kan ik rustig beginnen.
    Met Roza werken is wel leuk. Kunnen goed opschieten met elkaar. Na de shift kijk ik voor het eerst is in de boek om te kijken wat ik de volgende dag moet doen. Morgen terug met Simon werken en hebben we de baby spinaapjes en de volwassene 2 kooien met aapjes. En nog een kooi maar dat ben ik al vergeten. Ben er super blij mee! We trekken in de namiddag naar de zoo. Via een 8er poot, a ja voor een zoo betalen we ni. Maar we d8en dat dit een goede zou zijn omdat er mensen studie doen. En ze hadden ons gezegd dat de meeste dieren goed zaten. Dus wandelen door de jungle naar daar. En stoppen eerst om op de schuif af te gaan. Hier is al iemand op gestorven omdat die zo snel gaat en over de rand is gevlogen. die is grellig snel ook. Als we er zijn zien we al snel dat dit ni goed is. De kooien zijn te klein. En ze zitten lang niet zoals ze in de natuur zouden zitten op zand of tussen bomen. Het was verschrikkelijk om te zien. Een grote soort fret zat op de beton in een ronde kooi tussen betonnen muren met 3 kleine stukjes hout. Hij zat alleen en heel de tijd rondjes te lopen. Ik werd zot net 1 min later zien we een nachtdier zo lief klein en mollig totaal in een foute kooi. De hele dag moeten ze krijsende mensen horen flitsen die af gaan van camera's, ik werd nog gekker. Toen zei een van ons dat ga ik is eten in zuid Amerika. Ik ging door het lind op da moment zege Julie tegen mij zie die nieuwe van ons. Die was dat dier aan het Porre met een stok om hem wakker te maken dat hij foto's kon trekken. Toen ben ik er heen gevlogen. De rest vertel ik morgen want moet dringend naar het kampvuur. Dat ding uit zen handen getrokken, en gezegd dat dit echt ni kan! Dit is geen respect hebben voor dieren. Wij zijn hier om de dieren te helpen ni om ze te irriteren. Toen ben ik in huilen uitgebarsten en weggelopen. Julie achter me aan. Al een geluk dat ik haar heb. Die me altijd begrijpt. Mensen die met een goed gevoel van de zoo komen zal ik nooit begrijpen. Ik word er boos van en krijg claustrofobie. Als we terug kwamen van de zoo, wouden ze neet vertrekken om ons te komen zoeken in de jungle. Iedereen gaf me gelijk van wat ik tegen hem had gezegd. Hun hadden het al vaker gezien dat hij dat deed. Maar hij reageerde er ni op. Bij het avondX komt hij naar mij om zich te excuseren. Ik zeg das tof. Maar ik heb geen verontschuldigingen nodig. Doe zoiets gewoon nooit meer. Saimon  had speciaal op mij gewacht voor de marshmellows. Hij wou dat ik zijn vegetarische proefde. Ze doen daar iets speciaal mee met chocolade. Amai da was goed! Het is nog een gezellige avond geworden.

    16-01-2013 om 00:00 geschreven door storm5  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag 187-14jan2013
    Saimon is jarig vandaag hij is homo en we hebben voor hem een dikke pannenkoek taart laten maken. Sara had nog een grote gele kaars die krom was getrokken van de warmte en wij nog 2 kleine roze theelichtjes. Zo hadden we een penispannekoeketaart. A zo grappig en we hebben uit volle borst gezongen. Na ontbijt hebben ze mij 4 woorden Spaans proberen te leren. Maar dit wou maar ni lukken van gisteren eigenlijk al. Dus nu hebben we er een weddenschap op gezet. Dat als ik ze ken een goeie massage van men Liefje krijg. Da zou geweldig zijn want ben zo stijf als een hark van het harde werk hier. En had 2 nieuwe kooien die Julieke eerst had, de toekans en de kleine papegaaien en de brulaap. Dit was zo leuk. Maar wel veel minder zwaar. De Toekan is een geweldige vogel zo mooi. 1 ervan heeft een stuk uit zijn bek omdat hij in de draad was gevlogen van de deur. En blijven steken, wat later hadden ze hem gevonden. De wilde apen zaten rond onze kooi. Wat een geweldig leven hier. Men Liefje zit in de kooi naast me. Met de grote papegaaien en ook de baby aap nog. We hebben het hier zo naar ons zin dat we misschien een week langer blijven. Ook heb ik ondertussen een hechte band met een ree gesloten. Als die me ziet komt ze steeds naar me toe. En dan moet ik haar strelen en dan lekt ze men hand zo wel minstens 10min aan een stuk. Hij is geweldig lief. Anna, die hier al 2jaar is, zegt daar dit ni normaal is. Over het algemeen begint ze te stoten en moet je heel voorzichtig zijn. Om 3u zijn we met bootje naar Flores geweest om inkopen te doen. Erna zijn we gezellig met zen allen gaan uit eten voor Saimon  zijn verjaardag. Om 8u keren we terug en tegen half 9 slaapt iedereen hier al. Dus ik nu ook. De massage is voor een andere keer. Maar zeker ni verloren.

    15-01-2013 om 04:17 geschreven door storm5  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 29/11-05/12 -0001

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs