Inhoud blog
  • Zwemmen met de Whalesharks JUST A PERFECT DAY!!!!!!!!!!
  • Naar Holbox, we breken alles af !
  • Schildpadden !
  • Kokosnoten
  • We trekken verder
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    stormdream
    wereldreis
    13-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag 185 -12jan2013
    De brul apen zijn weer goed bezig ze wekken ons om 4u50. Men Liefje is gisteren bij mij in bed inslaap gevallen. Zo lief!  Als eerste ariveer ik de werk ruimte. Men Liefje komt naast me staan. Maar weer is ze sneller klaar met fruit snijden als ik. O nee ik sta met Tereze all1 vandaag! Al snel irriteert ze me met haar te moeien met men fruit snijden. Als we naar onze eerste kooi wandelen vraag ik welke horoscoop ze is. En zoals ik dacht, zoals mij dus, maagd! Aaaaaa ik kan echt ni om met vrouwelijke maagden. We gingen bijna vechten in de kooi. Echt maagd is ze ni. Want zo nou speurt ze ook ni. Ik wil de stront met water weg doen, en Tereze zege nee da doen we ni. Dit gaat zo 3x over en weer. Tot ik de borstel uit haar handen trek en zeg ik doen het wel alleen. Als ze ons da zo leren doen we da zo punt. Ze is boos en begint tegen de papegaai te praten wat echt ni mag. Omdat als ze ook 1 woord opnemen van wat jij zegt en ze kunnen dit uitspreken ze niet meer in het wilt terug kunnen gezet worden. Ook erna wil ik een eet bakje uit kuisen en ze zei weer nee dit doen we ni. Ik zeg. Dit doen we wel, of wil jij uit zo een vuile bak eten sevents? Zo gaat het de hele tijd. Ook kan ze ni verdragen dat ik nieuwe ideeën heb en die ze dan in de toekomst gebruiken. En blablabla. Nu had er ook op haar hoofd een vogel gekakt. Ik ben blij dat dit de laatste dag is dat ik met Tereze samen werk. We gaan weer een duikje nemen. Na het avondmaal trekken we met het bootje naar de stad. Ni veel zin, maar ze bleven maar zeuren. Ze beloofde ons ten laatste tegen 11u naar huis te gaan. Als we gezellig wat zitten te drinken beslissen ze om half 10 nog naar het groot Guatemala feest te gaan. Dit komt ni goed. Als we allen in de open pickup zitten en zo naar daar rijden wat fun was met zen 10en en gangdamstail zingen, wordt het nog leuker. De muziek is ni men ding daar. Maar de mensen hebben veel lol de mini dikkertjes zo schatting. Die wil je allemaal is een knuffel geven. Als we om 12u willen vertrekken zijn we telkens wel iemand ergens verloren of gaan we nog een kermisattractie doen. Dan nog is eten. Als eindelijk iedereen terug in de auto zit rijden we eerst over de akker en betrappen we een koppel dat goed bezig is. Julieke had dit natuurlijk als eerst gezien. Daarna rijden we door het rode licht terug zingend en toeterend door de stad. Aan de boot moeten we lang wachten. Hij vaart eerst 2x met andere mensen naar de overkant,wat het weer een stuk later maakt voor ons. Om 2u zijn we thuis. De brulapen in hun beste moet. Tegen 2u30 was het stil en konden we eindelijk slapen. Om 6u zal de wekker pijn doen. Slaap wel.

    13-01-2013 om 17:57 geschreven door storm5  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag 184 - 11jan2013
    Om 4u45 wekken de wilde brulapen ons. Men liefje komt nog gezellig bij mij liggen tot 6u10. Dan moeten we opstaan. Het werk wordt al leuker, omdat ik meer zelf mag doen. Alleen Tereze iriteerd me steeds meer. Om 9u mag ik voor het eerst met men Liefje samen werken . bij de jaguar en en poes met hetzelfde vel. Maar ken de naam ni. We moesten de algen van de muur halen. Men Liefje was veel sneller dan mij. Ze stond vlak naast de jaguar die met haar wou spelen. Geweldig was da. De honden weten ook al bij wie ze moeten zijn. NorX mag je die geen eten geven. Maar die regel telt ni voor ons. Ze zijn zo mager. En het klopt toch ni da ze al de dieren hier helpen en deze aan hun lot overlaten. Na het harde werk zijn we een plonsje gaan nemen. Het was weer gezellig tot ze met een triest verhaal afkwamen over een hond en ik ging de hoogte in met als gevolg men hart brak. Op de avond weet ik al ni meer wa we gedaan hebben. Tis erg me men geheugen en men Liefje is ni hier om me alles te vertellen wat ik vergeet (ons lied). 

    13-01-2013 om 02:00 geschreven door storm5  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag 186 -13jan2013
    Wat een dag!!!!! Zo een korte n8 van 2u30. Ik moet Henri op leren vandaag. Alles loopt fout wat fout kan gaan. Of toch bijna. We maken eten, en wandelen naar onze eerste kooien. Wat redelijk ver is en bergop en af redelijk stijl. Komen we eraan ben ik de sleutel vergeten. Dus ik loop terug, eens we willen starten ben ik de emmers vergeten. Nu wandelt Henri terug. Uren lijkt het of hij weg bleef. Ik had heel de kooi al gedaan. Vandaag moeten we 1 shift minder doen omdat het zondag is. Dus we doen alles met nat ook de muren al. Nu ben ik de reinigings middel vergeten en kan ik weer terug. Dan nog een extra kom vergeten voor de apart zittende papegaai. Alles liep gewoon in de mist. Iedereen had gedaan. Toen zijn er nog 2 helpers gekomen wat echt wel nodig was. Na ontbijt is iedereen terug gaan slapen. Buiten ik, ik heb men was nog gedaan en getokkelt. Om 11u kom ik erachter dat ik in de morgen teveel heb gedaan. De tussen door shift wat elke dag anders is viel weg. Ni onze dagtaak. Dus doen we alles nog is over. Als we gedaan hebben gaan we de baby aapjes naar een grotere kooi brengen. Hier heb ik als 2dagen op gew8. En omdat ik er zo graag bij wou zijn hebben ze speciaal op mij gew8 tot ik klaar was. Dit was zo fantastisch!!!!!!! Normaal mag niemand helpen enkel kijken. En opeens werd mij de baby aap in men handen gegeven!!!!!! Amai men droom kwam uit!!!!!!! Terwijl ik die vast had wert die nog even verzorgt en mocht ik hem weg brengen en zelf vrijlaten. Dit was het mooiste moment van zolang we hier zijn. Echt geweldig heb er geen woorden voor. Nooit gedacht da we dit mochten meemaken! Na fe middag hebben ze werd een slang gevangen om te laten zien dat deze ni giftig was. Die ze gisteren hadden gevangen, als die bijten en je er ni op tijd bij bent ben je binnenin 2u dood. Toen Alheandro hem vast had heb ik hem wel geaaid. Iets groter dan een onderarm lang dun zwart met rood en geel heel mooi. En nu zit er vlak bij mij een wilde brul aap en ik zit hier alleen in het donker in de jungle, das vet! Ola! 

    13-01-2013 om 00:00 geschreven door storm5  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag 182 9-jan2013
    Ben er net 8er gekomen dat hier internet is in ar as waar we nu vrijwilligerswerk aan het doen zijn.
    Toen nog in Flores verschrikkelijke n8 8er de rug mensen die feest aan het vieren waren dat onze kamer wouden binnen komen vuurwerk Enzo. De hele morgen moeten zoeken naar een bankautomaat die werk. Op de middag zitten we in een restorantje en wat komt er voorbij, een busje reclame met volle bak gangdamstaile!
    Dit lied blijft ons elk land opnieuw 8ervolgen. Dan nemen we de boot naar arcas. Da begint al goed. Niemand te bespeuren, dus meer dan een uur gew8. Als eindelijk iemand ons komt halen moeten we nog een klein vijvertje over zo mooi. We worden verder goed ontvangen. En krijgen al een korte rondleiding zodat we morgen ni direct verloren lopen. Dan zijn we nog een plons gaan nemen in het meer. Op de avond is het gebeurt jawel ik heb de eerste walgelijke bonen moeten eten. Die ik echt ni lust. En de tortias zijn al even slecht. En dit eten ze elke dag 3x als ik nu men vet ni kwijt raak weet ik het ni meer.
    En hebben nog een rustige avond.

    12-01-2013 om 02:22 geschreven door storm5  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag 183 10-jan2013
    Om 6u10 op, eerst eten maken ( fruit snijden) voor de grote prachtige rode gekleurde papegaaien de even grote prachtige groene de kleine groene en nog andere grote speciaale soorten ook een schattige soort bever dat lijkt op een bambi. Dan kuisen we alle kooien en geven ze eten. Wat een hele ervaring is en een hels lawaai. Saimon legt alles goed uit. Maar tereze die haar Naam ken ik ni, die ook denkt da ze men moeder is. Die moet ik ni! De snotneus! We zijn als laatste klaar met de eerste shift om 8u25. Als we gaan eten moet ik lachen men 
    Liefje komt terug met stront op haar hooft. Ja die hebben ze al goed ingewijd. het eten is verschrikkelijk zo slecht. Ik heb enkel het geel van een ei op en een yoghurt die ik van Saimon heb gekregen gegeten. Ik was zo slecht gezind ik kon wel blete. Met zoveel honger ben ik zelfs in China ni van tafel gegaan! Weet ni dak dit een week volhoudt. Na de bespreking krijgen wij de grote rondleiding. Tot bij de jaguar wouw wa een beest! Om 11u moeten we terug onze kooien kuisen. Elke dag dezelfde kooien dezelfde roetine. Men Liefje heeft ook een aap. Die krijg ik miss op het einde van de week. Ook is ze al aangevallen door een papegaai tot bloedens toe, in haar vinger. Ja ze zijn ni zo lief als ze eruit zien. En ik heb te hard gelachen ook op mijn borst hebben ze gekakt ik zag de stond voor men oog vallen. Na de laatste shift trekt ieder1 naar Flores en wij doen onze was. En verhuizen van kamer naar privee kamer. Dachten we, een kartonnen muur. En langs de andere kant kunnen ze door de badkomer in onze kamer kijken. Toch iets meer privé. Dan nemen we een duikje onder ons al1. Er ligt een bootje en op dat bootje ligt van alles waar we wel mee kunnen spelen. We hebben dolle pret tot de man van de boot komt. En ziet dat heel zijn boot leeg is gehaalt en alles in het water ligt. Ik leg uit dat we dachten dat het onze boot was voor de werkers van hier. Hij kon er toch mee lachen. En wij nog harder. We zijn dood moe en hebben een korte avond. Zat al snel in droomland. 

    12-01-2013 om 00:00 geschreven door storm5  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag 181-8jan2013 
    Wakker van de zenuwen om Uschi haar brief open te maken. Zo blij dat ik ben! Was super hard verrast! Wat is ze toch geweldig! Na 10X men brief te lezen, gaan we ontbijten en laten we de rastamannen achter ons. Met de taxi gaan we de border over en nemen we een andere taxi tot op het eiland Floris in Guatemala. Ook hier zijn de mensen vrolijk. De 15de is het hier feest van de zwarte jezus. Ja hier is de Christus zwart. Dus de mensen maken er hier al gebruik van om nu al te feesten. Door de dag zijn ze al muziek aan het spelen. Maar als de avond nadert staat alles in vuur en vlam. De straten worden afgespannen. Iedereen luisterde naar de mini agente zo grappig ze komt net tot aan men elleboog. Maar als de dikkere grotere man zegt nee je mag niet door lachen ze en rijden ze toch gewoon door. Ze hebben grote poppen gemaakt die ze over hun hoofd trekken en daar dansen ze de straten mee door. Geweldig! Er word ook snoep op het einde gegooid. De straat kindjes vliegen erop als gekken. Wel erg om te zien. In de namiddag hebben we een boot genomen naar de plaats waar we vrijwilligerswerk willen doen. Was wel triest om te zien. Het zijn alleX dieren die ze weggenomen hebben bij mensen die ze illegaal hadden of slecht behandelden. Er was ook een ocelot die zelfs een poot kwijt was. De man die ons rond leid kan enkel Spaans. Al een geluk dat men liefje daar zo goed in is. We zitten met een dubbel gevoel en weten niet wat we moeten doen. Ze worden wel terug in de jungle gezet. Alleen als ze er kunnen overleven. Oké we hebben dus nu beslist da we morgen vroeg beginnen. We gaan de beestjes helpen. Nu snel een douche nemen en slapen het is 9u sorry geen tijd meer om verder te schrijven.

    09-01-2013 om 04:02 geschreven door storm5  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag 180-7jan2013 ;-)
    She is an angel and came from heaven to me! 
    Wat kan het leven mooi zijn als je beseft hoe gelukkig je kan zijn als je gezond bent en 24 op 24 bij je grote liefde kan zijn! Zalig wakker worden en lekker blijven liggen zolang je wilt!
    Nog steeds in Jamaicaland. Het regent dat maakt het hier eens zo gezellig. We spelen vele spelletjes op de kamer wel uren aan een stuk. Dan zijn we gaan eten in een restaurant zoooooooo goed amai!!!!! Men liefje heeft nu ook terug een dagboek gekocht. O zo schattig roze met een baby voetje erop, wat is ze toch lief e. Zo blij dat ze er mee is! Het enige wat ons hier stoort. Nee ergert is , dat we ook hier ni naar de winkel kunnen omdat hier overal ook Chinezen zitten. We willen natte doekjes kopen voor ons gat af te kuisen!!! Nu hebben we gehoord dat ze ook in de US binnen aan het dringen zijn. Als je daar naar de pedicure gaat, allemaal chinezen. En het ergste komt nog! De wet in hun land voor maar 1 kind te mogen hebben , gaan ze nu te niet doen. Eerst hebben ze er veel geld uitgehaald , want als ze een 2de namen moesten ze veel betalen. Nu willen ze terug meer kinderen hebben die als slaaf kunnen dienen en die ze overal ter wereld ook kunnen uitzaaien om zo stelselmatig de hele wereld over te nemen zonder dat de mensen er erg in hebben! Dus steun deze niet meer het is onze eigen ondergang. Of dan toch van onze nakomelingen. Dan bezoeken we even de kindjes van de christelijke school en de kerk. De kinderen zijn zo lief. De kerk was simpel, nog nooit zoiets saai gezien. Er stonden wel versierde kerstbomen binnen. Ook hebben we weer een goede daad gedaan en 5 honden eten gegeven. Zo zielig de 1ne zo mager dat hij wankel op zen benen stond. Die hebben we het meest gegeven. En de andere mensen jaagde hem gewoon weg of zien ze zelfs ni staan. Zo hartverscheurend da breekt ons hart in duizend stukken. Hoe kunnen mensen er zo langs lopen of het lucht is. En zelf eten ze teveel en hebben genoeg reserve. Ik kan daar ni bij. En morgen sta ik vroeg op want JEUJ men brief van Uschi die ik eindelijk mag open maken!!!!! Na het harde zwoegen van deze luie dag lol, sluiten we af met een goeie massage!

    08-01-2013 om 02:26 geschreven door storm5  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag 179-6jan2013
    Wakker geworden van de honger zo mottig als een krab. Toch nog even lekker met men liefje gesoest in bed. Als we onze rugzak gemaakt hebben en een ontbijt, waar we uren op hebben gew8, op hebben, trekken we naar de boot waar we een vette zeearend hebben gespot terug richting Belize City. Daar gingen we normaal de bus nemen naar dangriga en vandaar zouden we de boot naar Honduras nemen, tot ne belizean cassanova onze plannen in de war br8 en wa later kwam zijn Hollandse vriendin er ook nog bij. 5X zijn onze plannen veranderd, want de boot was pas donderdag of zaterdag. Uiteindelijk zitten we op de bus naar het binnenland, San Ignacio. En vraagt er op1s een meisje of ik een camera heb en of ze die even mag hebben. Dus ik geef mijn camera en die begint op1s foto's te trekken van ons en zegt ze jullie zien er zo cute uit. Echt grappig. In Azie d8en ze steeds dat we net samen waren en hier vragen ze steeds of we getrouwd zijn. Ook hier zijn de mensen alleX heel vriendelijk. Ze roepen overal alsof ze op de markt staan om wat ze hebben te verkopen of om u binnen te lokken. En als je dan binnen bent vergeten ze elke keer al ons eten. Die snappen niet hoeveel honger ik heb. Op elke plaats in heel dit land. Da gaat er echt over. En onze plannen zijn nogXs gewijzigd en misschien gaan we morgen naar Guatemala om daar vrijwilligers werk te gaan doen met dieren. En nog 2 dagen en dan mag ik men briefje van ons Uschi open maken aaaaaa zo spannend!!!!!

    07-01-2013 om 05:00 geschreven door storm5  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 29/11-05/12 -0001

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs