Mijn favorieten
  • FOTO's
  • VANDAAG
  • .
    Foto
    Zoeken in blog

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Gastenboek
  • De laatste dag van herfst vaarwel
  • Prettige Donderdag lieve vriendin
  • mevr
  • Fijne nieuwe week gewenst vriendin
  • Aangename Zondag vriendin

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Archief per maand
  • 06-2020
  • 04-2020
  • 04-2019
  • 03-2018
  • 12-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 12-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 01-2011
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 07-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 01-2008
    Over mijzelf
    Ik ben André
    Ik ben een man en woon in Aalst (België) en mijn beroep is .
    Ik ben geboren op 27/09/1949 en ben nu dus 71 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Natuur Bretagne Saint-Malo Festival de Cornouaille Joan Baez KleinKunst.
    BIOLOGISCH-DYNAMISCH-ECOLOGISCH TUINIEREN met een knipoog naar de MAAN en Maria THUN
    .
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    30-05-2013 06+ 2013
    • 01 ZATerdag • H. Justinus • • 15:00 • • •
    • 02 ZONDAG • HH. Marcellinus en Petrus • • •
    • 03 Maandag • HH. Carolus Lwanga en gezellen • • •
    • 04 Dinsdag • Z. Eva van Luik • • •
    • 05 Woensdag • H. Bonifatius van Duitsland • • •
    • 06 Donderdag • H. Norbertus • NM-2 • 14:00 • 02:58
    • 07 Vrijdag • H. HART • NM-1 • •
    • 08 ZATerdag • H. Medardus • NM 17:56 • • 20:00
    • 09 ZONDAG • H. Efrem • • AP 23:40 406486km • 15:00 •
    • 10 Maandag • Z. Poppe • • •
    • 11 Dinsdag • H. Barnabas • • 23:00 •
    • 12 Woensdag • H. Aleydis van Schaarbeek • • •
    • 13 Donderdag • H. Antonius van Padua • • 17:00 •
    • 14 Vrijdag • H. Rufinus • • •
    • 15 ZATerdag • H. Landelinus • • •
    • 16 ZONDAG • H. Lutgardis • EK 19:24 • 13:00 •
    • 17 Maandag • H. Alena • • •
    • 18 Dinsdag • H. Leontius • • •
    • 19 Woensdag • H. Romualdus • • 23:00 •
    • 20 Donderdag • H. Silverius • • • 11:50
    • 21 Vrijdag • H. Aloisius Gonzag • VM-2 • 04:00 • •
    • 22 ZATerdag • HH. John Fisher en Thomas More • VM-1 • • 17:00 •
    • 23 ZONDAG • H. Maria van Oignies • VM 13:32 • PE 13:12 356699km • 06:00 •
    • 24 Maandag • GEBOORTE H. JOHANNES DE DOPER • • •
    • 25 Dinsdag • H. Adalbert • • 05:00 •
    • 26 Woensdag • H. Anthelmus • • •
    • 27 Donderdag • H. Anthelmus • • 03:00 •
    • 28 Vrijdag • H. Cyrillus van Alexandrië • • 22:00 •
    • 29 ZATerdag • HH. PETRUS EN PAULUS • • •
    • 30 ZONDAG • Eerste HH. Martelaren • LK 06:54 • •
    06
    Siderische Maanfazen kalender • Calendrier Lunaire • Moon Calendar • Mond kalender Maria Thun © quicengroigne 2008•2013
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    kew
    - - - - - - -
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    25-05-2013 GIRO D'ITALIA
    ••• •••
    PHOTO ••• •••
    ••• •••
    VIDEO ••• •••
    ••• •••
    ••• •••
    ••• •••
    ••• •••
    ••• •••
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    24-05-2013 BIOWEEK


    2013

    2012

    2011


    BIOWEEK 01-09-06 2013
    BIOWEEK 02-10-06 2012 - 5 redenen om bio te kiezen
    BIOWEEK 04-12-06 2011
    Van ontbijt tot laatavondknabbel. Van proeverij tot festival. Van brunch tot boerderijfeest. Van wafelbak tot gastronomische menu. Deze week maken wij alles bio. Op marktjes en aan romantisch gedekte tafels. Tijdens kookworkshops en proeverijen. Op de fiets of in het gras. Het is Bioweek! De Bioweek wordt in alle provincies van Vlaanderen gevierd. Voor jong en oud, in de stad en op het platteland, met smaak en vol goesting


    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    23-05-2013 BALOISE BELGIUM TOUR



    André GREIPEL ALGEMEEN TRUI
    André GREIPEL PUNTEN TRUI
    Danny VAN POPPEL JONGEREN TRUI
    Stijn STEELS STRIJDLUST TRUI
    BERG PRIJS
    Stijn STEELS SUPERSPRINT PRIJS
    - -

    2012 · Tony Martin 2011 · Philippe GILBERTt 2010 · Stijn DEVOLDER
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    19-05-2013 KEW 2013 PIANO

    75 JAAR AN YEAR • KONINGIN ELISABETH WEDSTRIJD • CONCOURS REINE ELISABETH • QUEEN ELISABETH COMPETITION • PIANO
    ½ FINALE 07 24 17 1 2 4 1 1 1 1 5+1° 4+1° 2 1 - 13 nationalities 2 °double nationality
    2 KANDIDATEN spelen een CONCERTO van MOZART met het ORCHESTRE ROYAL DE CHAMBRE DE WALLONIE o.l.v. MICHAEL HOFSTETTER en 1 CONCERTO uit concerti KV271 (n. 9 in Es), KV450 (n. 15 in Bes), KV453 (n. 17 in G), KV459 (n. 19 in F), KV466 (n. 20 in d), KV467 (n. 21 in C), KV488 (n. 23 in A), KV491 (n. 24 in c) en KV595 (n. 27 in Bes). 2 KANDIDATEN vertolken een RECITAL met inbegrip van het onuitgegeven VERPLICHTE WERK van FREDERIC RZEWSKI - DREAM Elke KANDIDAAT bereidt 2 RECITALprogramma’s voor, waaruit de JURY er 1 kiest

    ½ FINALE • Mikhail BERESTNEW Mateusz BOROWIAK Tatiana CHERNICHKA
    ½ FINALE David FUNG Rémi GENIET Boris GILTBURG
    ½ FINALE Roope GRÖNDAHL • Sasha GRYNYUK Sean KENNARD
    ½ FINALE Stanislav KHRISTENKO • Joon KIM Sangyoung KIM
    ½ FINALE • Yedam KIM • Jianing KONG Yuntian LIU
    ½ FINALE • Yejin NOH • Kana OKADA • Joo Hycon PARK
    ½ FINALE • STEPHANIE PROOT • Lu SHEN • Samson TSOY
    ½ FINALE Andrew TYSON • YANNICK VAN DE VELDE Zhang ZUO
    25 [63] 38 1 2 6+1° 1 1 1+1° 1 2 8 13+1° 1 1+1° 9+2° 1 6+1° 4+1° - 12 nationalities °double nationality
    1988 25 Thomas BEIJER 1986 27 Anna BULKINA 1985 28 Christopher FALZONE 1990 23 Anna FEDOROVA 1985 28 Eri GOTO 1991 22 Giuseppe GUARRERA 1984 29 Sang-il HAN 1988 25 Shih-Wei HUANG 1986 27 Mao ISHIDA 1991 22 Kana IITO 1993 20 Fantee JONES 1983 30 Shoko KAWASAKI 1984 29 Vladimir KHOMYAKOV 1983 30 Ben KIM 1987 26 Jim KIM 1990 23 Sung-Jae KIM 1989 24 Dinara KLINTON 1984 29 Vasyl KOTYS 1988 25 EunAe LEE 1987 26 Seomsung LEE 1987 26 Zhenni LI 1984 29 Kate LIU 1987 26 Ilya MAXIMOV 1985 28 Akihito OKUDA 1989 24 Yuhi OZAKI 1984 29 Daniele RINALDO 1989 24 Arisa SAKAI 1983 30 Nima SARKECHIK 1986 27 Evgeny SERGEEV 1984 29 Anton SMIRNOV 1983 30 Anna VOLOVITCH 1985 28 Przemyslaw WITEK 1988 25 JongHo WON 1990 23 Evan WONG 1984 29 Di WU 1991 22 Gehui XU 1985 28 Yoonhee YANG 1988 25 Artem YASYNSKYY 1984 29 Hwanhee YOO
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    18-05-2013 KEW VIDEO'S 135
    18-05 ••• ••• ••• ••• ••• ••• •••
    13-05 15:00 •CONCERTO• Yuntian Liu Samson Tsoy •RECITAL• Yannick VAN DE VELDE Mikhail Berestnev 20:00 •CONCERTO• Andrew Tyson Yedam Kim •RECITAL• Joo Hyeon Park Lu Shen
    ••• ••• ••• ••• ••• ••• •••
    14-05 15:00 •CONCERTO• Jianing Kong Stephanie PROOT •RECITAL• Tatiana Chernichka Zhang Zuo 20:00 •CONCERTO• Sangyoung Kim David Fung •RECITAL• Joon Kim Rémi Geniet
    ••• ••• ••• ••• ••• ••• •••
    15-05 15:00 •CONCERTO• Yejin Noh Kana Okada •RECITAL• Roope Gröndahl Sasha Grynyuk 20:00 •CONCERTO• Sean Kennard Mateusz Borowiak •RECITAL• Stanislav Khristenko Boris Giltburg
    ••• ••• ••• ••• ••• ••• •••
    16-05 15:00 •CONCERTO• Yannick VAN DE VELDE Mikhail Berestnev •RECITAL• Yuntian Liu Samson Tsoy 20:00 •CONCERTO• Joo Hyeon Park Lu Shen •RECITAL• Andrew Tyson Yedam Kim
    ••• ••• ••• ••• ••• ••• •••
    17-05 15:00 •CONCERTO• Tatiana Chernichka Zhang Zuo •RECITAL• Jianing Kong Stephanie PROOT 20:00 •CONCERTO• Joon Kim Rémi Geniet •RECITAL• Sangyoung Kim David Fung
    ••• ••• ••• ••• ••• ••• •••
    18-05 15:00 •CONCERTO• Roope Gröndahl Sasha Grynyuk •RECITAL• Yejin Noh Kana Okada 20:00 •CONCERTO• Stanislav Khristenko Boris Giltburg •RECITAL• Sean Kennard Mateusz Borowiak
    ••• ••• ••• ••• ••• ••• •••
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    13-05-2013 KEW 2013 PIANO

    STEPHANIE PROOT 1987 26 • BELGEN NAAR HALVE FINALE • 23 1990 YANNICK VAN DE VELDE
    1987 26 Mikhail BERESTNEW 1988 25 Mateusz BOROWICK 1984 29 Tatiana CHERNICHKA 1983 30 David FUNG 1992 21 Rémi GENIET
    1984 29 Boris GILTBURG 1989 24 Roope GRÖNDAHL 1983 30 Sasha GRYNYUK 1984 29 Sean KENNARD 1984 29 Stanislav KHRISTENKO
    1984 29 Joon KIM 1984 29 Sangyoung KIM 1988 25 Yedam KIM 1986 27 Jianing KONG 1986 27 Yuntian LIU
    1986 27 Yejin NOH 1985 28 Akihito OKUDA 1988 25 Joo Hycon PARK 1985 28 Lu SHEN 1988 25 Samson TSOY
    1986 27 Andrew TYSON 1989 24 Zhang ZUO

    HALVE FINALE 06 24 18 1 2 4 1 1 1 1 5 3+1° 2 1 - 12 nationalities °double nationality
    2 kandidaten spelen een CONCERTO van MOZART met het ORCHESTRE ROYAL DE CHAMBRE DE WALLONIE o.l.v. MICHAEL HOFSTETTER
    1 CONCERTO uit concerti KV271 (n. 9 in Es), KV450 (n. 15 in Bes), KV453 (n. 17 in G), KV459 (n. 19 in F), KV466 (n. 20 in d), KV467 (n. 21 in C), KV488 (n. 23 in A), KV491 (n. 24 in c) en KV595 (n. 27 in Bes). 2 kandidaten vertolken een recital, met inbegrip van het onuitgegeven VERPLICHTE WERK van FREDERIC RZEWSKI Dream Elke kandidaat bereidt voor deze ronde twee recitalprogramma’s voor, waaruit de jury er één kiest
    18-05-2013 proclamatie 12 FINALISTEN

    1988 25 Thomas BEIJER 1986 27 Anna BULKINA 1985 28 Christopher FALZONE 1990 23 Anna FEDOROVA 1985 28 Eri GOTO 1991 22 Giuseppe GUARRERA 1984 29 Sang-il HAN 1988 25 Shih-Wei HUANG 1986 27 Mao ISHIDA 1991 22 Kana IITO 1993 20 Fantee JONES 1983 30 Shoko KAWASAKI 1984 29 Vladimir KHOMYAKOV 1983 30 Ben KIM 1987 26 Jim KIM 1990 23 Sung-Jae KIM 1989 24 Dinara KLINTON 1984 29 Vasyl KOTYS 1988 25 EunAe LEE 1987 26 Seomsung LEE 1987 26 Zhenni LI 1984 29 Kate LIU 1987 26 Ilya MAXIMOV 1991 22 Kana OKADA 1989 24 Yuhi OZAKI 1984 29 Daniele RINALDO 1989 24 Arisa SAKAI 1983 30 Nima SARKECHIK 1986 27 Evgeny SERGEEV 1984 29 Anton SMIRNOV 1983 30 Anna VOLOVITCH 1985 28 Przemyslaw WITEK 1988 25 JongHo WON 1990 23 Evan WONG 1984 29 Di WU 1991 22 Gehui XU 1985 28 Yoonhee YANG 1988 25 Artem YASYNSKYY 1984 29 Hwanhee YOO
    25 63 38 1 2 6+1° 1 1 1+1° 1 2 8 13+1° 1 1+1° 9+2° 1 6+1° 4+1° - 12 nationalities °double nationality

    2010 PIANO 1. Denis KOZHUKHIN 2. Evgeni BOZHANOV 3. Hannes MINNAAR 4. Yury FAVORIN 5. Kim TAE-HYUNG
    2012 VIOOL 1. 2. 3. 4. 5. 6.
    1 Andrey BARANOV SJOSTAKOVITSJ 2. Tatsuki Narita PAGANINI 3. Hyun Su Shin SIBELIUS 4. Esther Yoo BEETHOVEN 5. Yu-Chien Tseng BRAHMS 6. Artiom Shishkov TSJAIKOVSKY
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    07-05-2013 SNOOKER 2013 WK

    Ronnie O'Sullivan wins the World Championship 2013 for the fifth time (• 2012 • 2008 • 2004 • 2001)
    87–4, 92–10, 0–98, 0–81, 13–101, 76–7, 113–0, 104–0, 0–73, 83–37, 9–61, 75–0, 0–91, 4–133, 103–0, 117–5, 69–62, 36–71, 134–0, 57–56, 0–90, 133–0, 75–49, 38–87, 124–7, 0–131, 18–76, 77–25, 89–8, 89–1
    • 2013 05..06-05-2013 FINAL BEST OF 35 Crucible Theatre SHEFFIELD Referee: Jan Verhaas
    31 RONNIE O'SULLIVAN (29) WC • 2012 18 v 12 BARRY HAWKINS [14]
    • 2013 SEMI FINALS BEST OF 33 SNOOKER 2012-2013 RANKING
    29 RONNIE O'SULLIVAN (29) WC • 2012 17 v 10 JUDD TRUMP [3]
    30 RICKY WALDEN [13] 14 v 17 BARRY HAWKINS [14]
    QUARTER FINALS BEST OF 25
    25 RONNIE O'SULLIVAN (29) WC • 2012 13 v 04 STUART BINGHAM [8]
    26 SHAUN MURPHY [4] 12 v 13 JUDD TRUMP [3]
    27 RICKY WALDEN [13] 13 v 06 MICHAEL WHITE (34)
    28 DING JUNHUI [9] 07 v 13 BARRY HAWKINS [14]
    • 2011 ROUND 2 BEST OF 25
    17 RONNIE O'SULLIVAN (29) WC 2012 13 v 08 Allister Carter [15]
    18 STUART BINGHAM [8] 13 v 10 Mark Davis [16]
    19 SHAUN MURPHY [4] 13 v 11 Graeme Dott [11]
    20 Marco Fu (17) 07 v 13 JUDD TRUMP [3]
    21 Robert Milkins (18) 11 v 13 RICKY WALDEN [13]
    22 MICHAEL WHITE (34) 13 v 03 Dechawat Poomjaeng (67)
    23 Mark King (28) 09 v 13 DING JUNHUI [9]
    24 BARRY HAWKINS [14] 13 v 10 Mark SELBY [1]
    BBC logo
    Ronnie O'Sullivan wins the World Championship 2013 for the fifth time
    Ronnie O'Sullivan beat Ali Carter 18-11 to secure his fourth World Championship title at the Crucible - Ronnie O'Sullivan heeft voor de vierde keer het WK snooker gewonnen.
    2012
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    06-05-2013 05+ 2013
    • 01 Woensdag • H. Jozef, arbeider 1 MEI DAG VAN DE ARBEID • • 11:30 • •
    • 02 Donderdag • H. Athanasius • LK 13:14 • •
    • 03 Vrijdag • HH. Philippus en Jacobus • • 13:19 •
    • 04 ZATerdag • H. Silvanus • • •
    • 05 ZONDAG • H. Jutta van Pruisen • • 10:23 •
    • 06 Maandag • H. Prudentia • • •
    • 07 Dinsdag • Z. Gisela • • •
    • 08 Woensdag • H. Macharius • NM-2 • 10:03 •
    • 09 DONDERDAG • O.H. HEMELVAART • NM-1 • • • 21:12
    • 10 Vrijdag • H. Damiaan (De Veuster) • NM 02:28 • 09:22 •
    • 11 ZATerdag • H. Gangulfus • • •
    • 12 ZONDAG • H. Pancratius • IJSHEILIGEN • • • 14:31
    • 13 Maandag • H. Servatius • • AP 15:32 405825km • 09:54 •
    • 14 Dinsdag • H. Matthias • • • •
    • 15 Woensdag • H. Dymphna • • 11:15 •
    • 16 Donderdag • H. Johannes Nepomucenus • • •
    • 17 Vrijdag • H. Paschalis Baylon • • 12:18 •
    • 18 ZATerdag • H. Johannes I • EK 06:35 • •
    • 19 ZONDAG • PINKSTEREN • • •
    • 20 Maandag • H. Bernardinus v. Siëna • • 06:29 • •
    • 21 Dinsdag • Z. Herman-Jozef • • •
    • 22 Woensdag • H. Rita van Cascia • • •
    • 23 Donderdag • H. Wilbertus • VM-2 • 13:49 •
    • 24 Vrijdag • H. Esther • VM-1 • 20:36 • 02:39
    • 25 ZATerdag • H. Beda de Eerbiedwaardige • VM 06:25 • •
    • 26 DRIEVULDIGHEIDSZONDAG • • PE 03:43 358377km PE • 20:31 • 14:01
    • 27 Maandag • H. Augustinus van Kantelberg • • •
    • 28 Dinsdag • H. Germanus • • 20:31 •
    • 29 Woensdag • H. Maximus • • •
    • 30 Donderdag • SACRAMENTSDAG • • 19:33 •
    • 31 Vrijdag • Bezoek van Maria • LK 20:58 • •
    Siderische Maanfazen kalender • Calendrier Lunaire • Moon Calendar • Mond kalender Maria Thun © quicengroigne 2008•2013
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    05-05-2013 PLOEGEN
      -      
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    04-05-2013 GIRO D'ITALIA old












    96e GIRO D'ITALIA