.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    30-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 29 OKTOBER EINDFEEST VWF TE WIEZE !!!

    vwf.JPG






    Vrijdag 29 Oktober - Huldiging renners VWF te WIEZE

    VWF 29-10-10-vwf feest 006.jpg

                                            Alle kampioenen  van 2010.

    VWF 29-10-10-vwf feest 009.jpg 

    Ronny en zoon Stefan Paridaens beiden WK Kampioen en Rudy Thomas die zilver behaalde.

    VWF 29-10-10-vwf feest 015.jpg 

    Huldiging Ronde van het Waasland met de inrichters, Danny Saelens en de ouders
    van Christof Mariën als winnaars. (Christof werd vertegenwoordigd door zijn ouders 
    daar hij nog in Australië zat waar hij de Crocodile Trophy bij de Masters 1 op zijn naam schreef)

    VWF 29-10-10-vwf feest 026.jpg 

                                         De afgevaardigden van de VWF.

    VWF 29-10-10-vwf feest 035.jpg 

                                    De winnaars van de Gedi Trofee 2010.

    VWF 29-10-10-vwf feest 044.jpg 

                 De Cibelploeg die de derde plaats behaalde in de Gedi Trofee.

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    30-10-2010 om 13:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 30/10/2010 - KOEKELARE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Jongens 12 jaar – 22’25”

    Aantal deelnemers: 20

    1.VERMEERSCH Florian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    2.VERBERCKMOES Fabio - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    3.VALCKE Owen - VZW TREK USA RACING TEAM  

    4.VERDONCK Loeka - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    5.SMET Jonas - RUDYCO CYCLING TEAM 

     

    Meisjes 12 jaar - 22’25”

    Aantal deelnemers: 2

    1.SCHOKKAERT Febe - IMMO NLVK CYCLING TEAM        

    2.NOËL Jara - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

     

    Jongens 13 jaar - 24’32”

    Aantal deelnemers: 24

    1.DHOORE ALESSIO - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.BODEN Jarne - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    3.OVERMEIRE Louis - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    4.SIEBENS Gianni - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK     

    5.DE BEULE Jordi uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND          

    15.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND

     

    Meisjes 13 jaar - 29’25”

    Aantal deelnemers: 3

    1.STRUYF Lize            - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS           

    2.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    3.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

     

    Jongens 14 jaar – 28’06”

    Aantal deelnemers: 28

    1.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE     

    2.JASPERS Ward - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK      

    3.MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    4.BRULEZ Miqélé - TIELTSE RENNERSCLUB         

    5.CLICTEUR Arne - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    10.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    11.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND

     

    Meisjes 14 jaar – 31’45”

    Aantal deelnemers: 7

    1.PALM Eva Maria - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES     

    2.BOONS Yenthe - BENELUX TEAM           

    3.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE     

    4.BELLAERT Axelle - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    5.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM      

     

    30/10/2010 - KOEKELARE (W) - Veldrijden Miniemen

    30-10-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    29-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GUY SMET OP WEG NAAR CURACAO EN DE RONDE VAN RWANDA !!!

    Guy Smet op weg naar Curaçao en de Ronde van Rwanda !!!


    Smet Guy KOP 2010
                            
    Guy Smet


    “Eerst neem ik nu zeven dagen volledige rust. Ik denk dat ik die zeker verdiend heb na de 100 wedstrijden dit seizoen bij de Elite zonder Contract en met nu reeds al 27 overwinningen. Daarna staat een reis naar Curaçao op het programma. Daar neem ik aan twee wedstrijden deel. Half november start ik in de Ronde van Rwanda. Onder leiding van Herman Beysens werken we met een nationale selectie een rittenkoers van negen dagen af. Aan de Ronde van Burkina Fasso mag ik niet meer deelnemen omdat ik twee jaar geleden (2008) ongetwijfeld te veel heb gewonnen en tevens eindwinnaar werd. Zo gaat dat nu eenmaal in die landen
    ”, weet de Aliplast-renner uit Kruibeke. Tevens zal ook fietsmecanicien Rudi Rabout uit Heinkenszand (werknemer bij Buyl Sport te Beveren) Guy Smet en het Belgische team bijstaan in de ronde van Rwanda.
    Het Belgische team zal onder andere bestaan uit: Guy Smet, Philip Van Daele, Joeri Calleeuw, Bram Delie, Evert Verbist, Gunther Cuylits, ploegleider Herman Beysens en mechanicien Rudi Rabout. 

    Rabout Rudi 1.jpg

                    Rudi Rabout

    Amstel Curaçao Race 2010

    Ronde Van Curaçao 2010 1.jpg
    Met toppers als de Schleck-brothers (Andy en Fränk), Alessandro Petacchi, Robert Gesink, Jurgen  Van den Broeck, Danilo Hondo, Niki Terpstra, Tony Martin en Koos Moerenhout kent de 9de Amstel Caraçao Race opnieuw een sterk deelnemersveld die plaats vind op zaterdag 6 november. Naast de talrijke topprofs krijgen ook de toerfietsers de kans om gezamenlijk met hun helden van start te gaan. Een kleurrijk peloton van zo’n 250 renners trekt zo over Curaçao voor de 80 km lange wedstrijd. Met deze wedstrijd wordt de winter goed ingezet en kunnen de renners genieten van een feestweek met talrijke activiteiten en van de unieke sfeer op Curaçao want de Amstel Curaçao Race wordt het evenement van het Antilliaanse eiland genoemd.

     

    Donderdag 4 November: Criterium bij Zanzibar met diverse profrenners.

    Zaterdag 6 November: de Amstel Curaçao Race voor wielrenners en toeristen met start en aankomst Lions Dive & Beach Resort. (73,6 km)

    Ronde Van Curaçao 2010 2.jpg

    Ronde van Rwanda 2010

    Banner Tour of Rwanda 2010.jpg 

    Een nieuwe Internationale Cycling Race (UCI) van 17 tot 25 november die doorgaat in Rwanda. Het is een professioneel georganiseerde wedstrijd die het mooie landschap combineert met de sportieve realiteit. Deze internationale tour in Oost-Afrika zal een uitstekende gelegenheid zijn om een kijkje te nemen op de ontwikkeling in Rwanda. Op het programma staan een bezoek aan de gorilla's, het Akagera Park, Lake Kivu en de gedenktekens ter nagedachtenis van de genocide slachtoffers.

    De wedstrijd zelf bestaat uit 9 etappes, 1 rustdag, in totaal 1117,1 kilometer en 13442 meter klimwerk of hoogtemeters. Het evenement zal bestaan uit 15 teams met een vertegenwoordiging van 6 leden van de EAHC en 3 leden van begeleidend personeel. De teams komen uit Zuid-Afrika, Mauritius, Kameroen, Ivoorkust, Kenia, Oeganda, Burundi, Frankrijk, Nederland, België en voor de eerste keer ook een Amerikaanse Team.

    Ronde Van Rwana 2010 1.jpg 

    - Woensdag 17 november: Etappe 1: Kigali – Kabarondo – Kigali – 162,8 Km (2 Cols 2°Catg (1681 meter) en 1 Col 1°Catg (1509 meter). Totaal van 869 hm.                       

    - Donderdag 18 november in de voormiddag: Etappe 2: Kigali – Byumba – 54,2 Km (met aankomst Col 1°Catg. 2230 meter). Totaal van 858 hm.                  

    - Donderdag 18 november in de namiddag: Etappe 3: Byumba – Kigali – 62,5 Km (met aankomst Col 2°Catg (1558 meter). Totaal van 241 hm.                  

    - Vrijdag 19 november: Etappe 4: Kigali – Gisenyi – 148,9 Km (4 Cols 1°Catg (2454 meter), 1 Col 2°Catg (1841 meter) en 1 Col 3°Catg (2158 meter). Totaal van 2122 hm.

    - Zaterdag 20 november: Etappe 5: Gisenyi – Kigali – 158,2 Km (4 Cols 1°Catg (2454 meter en aankomst op de laatste Col). Totaal van 2218 hm.                  

    - Zondag 21 november: Rustdag

    - Maandag 22 november: Etappe 6: Kigali – Kibuye – 124,2 Km (3 Cols 3°Catg, 2 Cols 2°Catg en 2 Cols 1°Catg (2290 meter). Totaal van 1997 hm.                            

    - Dinsdag 23 november: Etappe 7: Kibuye – Butare – 156,8 Km (2 Cols 3°Catg, 1 Col 2°Catg (1796 meter),1 Col 1°Catg. (2272 meter) en aankomst op de Col 3°Catg. Totaal van 2490 hm.

    - Woensdag 24 november: Etappe 8: Butare – Kigali – 129,2 Km (2 Cols 2°Catg (1770 meter), 1 Col 3°Catg (1487 meter) en aankomst Col 1°Catg (1620 m). Totaal van 1737 hm.

    - Donderdag 25 november: Etappe 9: Kigali – Burundi – Kigali – 120,9 Km (1 Col 3°Catg (1646 m). Totaal van 910 hm.
    Ronde Van Rwana 2010 2.jpg

    Tekst en foto's: Kenny Janssens

    29-10-2010 om 20:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 30 EN ZONDAG 31 OKTOBER - EETFESTIJN MALHEUR KLEICROSS TE LEBBEKE !!!

    MALHEUR–KLEICROSS organiseert

    te LEBBEKE

     

    7de EETFESTIJN

     

    ZATERDAG  30 Oktober 2010

    Vanaf 18u30 tot 22u30

     

    ZONDAG 31 oktober 2010

    Vanaf 11u30 tot 15u30

     

    Menu :

    Varkensgebraad met frietjes

    Keuze uit : Provencaalse-,  champignon-, pepersaus of natuur

     

    Prijs : 15 €

     

    Vol au Vent met frietjes

     

    Prijs : 13 €

     

    Kindermenu : 8 €

     

     

    Feestzalen REBLO

     

    KORTE VARENTSTRAAT 2 te 9280 LEBBEKE

     

    Gratis tombola met waardevolle prijzen !

     

    Voorverkoop kaarten 1 €, in mindering te brengen aan de kassa.

     

     

    Kaarten verkrijgbaar :

     

    François Van Malderen, 0475 / 63 74 00  francoisvanmalderen@hotmail.com

    Guido Van Herreweghe, 0476 / 45 20 74  guido.van.herreweghe@pandora.be
    Hugo De Ridder, 0475 / 90 83 55

    Johan De Wolf, 0494 / 66 15 71  johan_dewolf@skynet.be

     

     

     Eetfestijn t.v.v. 7de  MALHEUR KLEICROSS op Zondag 13 februari 2011.

     

    Bron: Johan De Wolf

    29-10-2010 om 20:13 geschreven door kenny


    28-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CROCODILE TROPHY 2010

    Crocodile Trophy 2010.jpg









    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn overwinningen in stage 7 , 9 en de Eindoverwinning bij de Masters 1 !!!


    Mariën Christoph KOP 2010 1

    Zondag 24/10/2010 - CHILLAGOE - MOUNT MULGRAVE – 137 km – 1100 hm – hmin

    STAGE 6 – Aantal deelnemers: 70

    Nederlander sterft tijdens Crocodile Trophy !!!

    - Door de tragische dood van de Nederlander Weit Heuker werd de zesde etappe van de Crocodile Trophy afgelast en geneutraliseerd. Om zes uur 's ochtends kwam het nieuws dat de 59-jarige Heuker 's nachts was overleden aan een hartstilstand. De inderhaast opgetrommelde dokters konden enkel zijn dood vaststellen.
    - De organisatie liet weten dat ze nu pas op de hoogte werd gebracht van het feit dat Heuker enkele jaren terug een hartfalen had gekend en sindsdien onder medische begeleiding stond.
    - Uit respect voor de gestorven biker werd de rit van zondag geschrapt. Na een minuut stilte werden de deelnemers in een geneutraliseerde rit langs de hoofdweg tussen Chillagoe en Mount
    Mulgrave begeleid. Daar start maandag de rittenwedstrijd opnieuw.


    Maandag 25/10/2010 - MOUNT MULGRAVE - LAURA – 151 km – 1600 hm – 04h53min

    STAGE 7 – Aantal deelnemers: 66

    1.Brentjens Bart (NED) Elite

    2.Huber Urs (SUI) Elite op 1”

    3.Ludescher Philipp (AUT) Elite op 1”

    4.Wallace Cory (CAN) Elite op 9”

    5.Oras Allan (EST) Elite op 31”

    6.Tschellnig Christoph (AUT) Elite op 50”

    7.Mulkens Mike (BEL) Elite op 1’04”

    7.Mariën Christof (BEL) M1 op 1’04”

    9.Dielacher Hans (AUS) M3 op 21’21”

    10.De Bakker Raf (BEL) M1 op 21’21”

    12.Wekeman Johan (NED) M2 op 24’46”

    13.Alderweireldt Kurt (BEL) M2 op 24’48”

    21.Mertens Hans (BEL) M2 op 46’47”

    26.Van Poeck Lieven (BEL) M2 op 53’15”

    29.Verberckmoes Bart (BEL) Elite op 54’20”

    36.Vangertruyden Guido (BEL) M2 op 1h01’26”

    42.Mariën Sven (BEL) M1 op 1h16’17”

    46.McLennan Abby (AUS) Female op 1h20’46”

    49.Withofs Marc (BEL) M2 op 1h25’27”

    50.Stroobants Rudi (BEL) M3 op 1h28’42”


    Dinsdag 26/10/2010 - LAURA - COOKTOWN – 151 km – 1150 hm – 04h41min

    STAGE 8 – Aantal deelnemers: 66

    1.Oras Allan (EST) Elite

    2.Wallace Cory (CAN) Elite op 4’53”

    3.Huber Urs (SUI) Elite op 5’16”

    4.Brentjens Bart (NED) Elite op 5’40”

    5.Ludescher Philipp (AUT) Elite op 5’49”

    6.Mulkens Mike (BEL) Elite op 5’53”

    7.Tschellnig Christoph (AUT) Elite op 6’40”

    8.Kirsipuu Jaan (EST) M2 op 8’51”

    9.Banson Taigh (AUS) Elite op 21’22”

    10.Pot Matthijs (NED) Elite op 21’38”

    11.De Bakker Raf (BEL) M1 op 21’52”

    12.Mariën Christof uit Retie (BEL) M1 op 21’52”

    15.Alderweireldt Kurt (BEL) M2 op 37’00”

    16.Dielacher Hans (AUS) M3 op 38’17”

    25.Mertens Hans (BEL) M2 op 50’06”

    29.Van Poeck Lieven (BEL) M2 op 50’50”

    34.Vangertruyden Guido (BEL) M2 op 54’38”

    48.Stroobants Rudi (BEL) M3 op 1h17’03”

    49.McLennan Abby (AUS) Female op 1h17’21”

    51.Mariën Sven uit Retie (BEL) M1 op 1h18’25”

    52.Verberckmoes Bart (BEL) Elite op 1h18’54”

    55.Withofs Marc (BEL) M2 op 1h49’27”


    Woensdag 27/10/2010 - COOKTOWN - AYTON – 80 km – 1200 hm – 02h37min

    STAGE 9 – Aantal deelnemers: 66

    1.Ludescher Philipp (AUT) Elite

    2.Oras Allan (EST) Elite

    3.Wallace Cory (CAN) Elite

    4.Brentjens Bart (NED) Elite op 41”

    1 5.Kirsipuu Jaan (EST) M2

    6.Mulkens Mike (BEL) Elite op 42”

    7.Huber Urs (SUI) Elite op 43”

    8.Tschellnig Christoph (AUT) Elite op 48”

    9.Banson Taigh (AUS) Elite op 2’53”

    10.Mariën Christof (BEL) M1 op 2’54”

    12.De Bakker Raf (BEL) M1 op 7’10”

    14.Alderweireldt Kurt (BEL) M2 op 12’56”

    19.Dielacher Hans (AUS) M3 op 13’18”

    32.Vangertruyden Guido (BEL) M2 op 26’12”

    33.Mariën Sven (BEL) M1 op 27’02”

    36.Van Poeck Lieven (BEL) M2 op 28’48”

    40.Mertens Hans (BEL) M2 op 28’59”

    41.McLennan Abby (AUS) Female op 32’33”

    45.Verberckmoes Bart (BEL) Elite op 34’45”

    53.Withofs Marc (BEL) M2 op 39’03”

    55.Stroobants Rudi (BEL) M3 op 42’14”

    Donderdag 28/10/2010 - AYTON - CAPE TRIUBULATION – 38 km – 700 hm – 01h15min

    STAGE 10 – Aantal deelnemers: 66

    1.Huber Urs SUI Elite

    2.Brentjens Bart NED Elite op 23”

    3.Mulkens Mike BEL Elite op 5’37”

    4.Wallace Cory CAN Elite op 6’20”

    5.Tschellnig Christoph AUT Elite op 11’28”

    6.Pot Matthijs NED Elite op 11’48”

    7.Banson Taigh AUS Elite op 12’37”

    1 8.De Bakker Raf BEL M1 op 13’08”

    9.Van Mill Peter NED Elite op 14’26”

    10.Alderweireldt Kurt BEL M2 op 15’57”

    11.Mariën Christof uit Retie BEL M1 op 16’19”

    17.Dielacher Hans AUS M3 op 18’20”

    21.Mertens Hans BEL M2 op 20’16”

    33.Van Poeck Lieven BEL M2 op 25’43”

    46.Withofs Marc BEL M2 op 36’00”

    47.McLennan Abby AUS Female op 36’03”

    49.Verberckmoes Bart BEL Elite op 36’46”

    56.Vangertruyden Guido BEL M2 op 42’19”

    58.Stroobants Rudi BEL M3 op 45’01”

    59.Mariën Sven uit Retie BEL M1 op 45’49”

     

    Eindklassement

    1.Huber Urs SUI Elite Team Stöckli-Craft in 32h04’40”

    2.Brentjens Bart NED Elite op 5’17”

    3.Mulkens Mike BEL Elite op 40’33”

    4.Oras Allan EST Elite Rietumu-Delfin op 1h11’17”

    5.Wallace Cory CAN Elite op 1h30’58”

    6.Tschellnig Christoph AUT Elite morethanbike op 2h10’13”

    7.Kirsipuu Jaan EST M2 Rietumu-Delfin op 2h12’14”

    8.Mariën Christof uit Retie BEL M1 Crocteam Belgium1 op 2h45’27”

    9.Banson Taigh AUS Elite Fraser and Mountain op 2h50’35”

    10.Ludescher Philipp AUT Elite McSabutage op 3h04’17”

    11.De Bakker Raf BEL M1 op 3h08’23”

    18.Alderweireldt Kurt BEL M2 op 5h36’25”

    14.Dielacher Hans AUS M3 op3h28’34”

    18.Alderweireldt Kurt BEL M2 op 5h36’25”

    22.Mertens Hans BEL M2 Crocteam Belgium2 op 6h16’02”

    29.Van Poeck Lieven BEL M2 RESIBIKE Cycling Team op 7h29’07”

    31.Vangertruyden Guido BEL M2 op 8h21’02”

    42.Mariën Sven uit Retie BEL M1 Crocteam Belgium1 op 9h25’42”

    43.McLennan Abby AUS Female Rattle N Hum op 9h31’40”

    47.Verberckmoes Bart BEL Elite RESIBIKE Cycling Team op 10h15’18”

    51.Stroobants Rudi BEL M3 Crocteam Belgium1 op 11h49’54”

    52.Withofs Marc BEL M2 Crocteam Belgium2 op 11h51’47”

    28-10-2010 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CROCODILE TROPHY 2010

    Crocodile Trophy 2010.jpg











    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn overwinningen in stage 3 en 5 bij de Masters 1 !!!


    Mariën Christoph KOP 2010 1

    Dinsdag 19/10/2010 - CAIRNS – LAKE TINAROO – 65 km – 1250 hm – 02h35min

    STAGE 1 – Aantal deelnemers: 72

    1.Huber Urs (SUI) Elite

    2.Brentjens Bart (NED) Elite op 4’32”

    3.Wallace Cory (CAN) Elite op 16’25”

    4.Mulkens Mike (BEL) Elite op 22’20”

    5.Oras Allan (EST) Elite op 25’22”

    6.Kirsipuu Jaan (EST) M2 op 30’01”

    7.Kelk Indrek (EST) M2

    8.Ludescher Philipp (AUT) Elite op 31’27”

    9.Dielacher Hans (AUS) M3 op 32’31”

    10.Cull Roger (AUS) M3 op 34’17”

    11.De Bakker Raf (BEL) M1 op 35’00”

    17.Mariën Christof uit Retie (BEL) M1 op 48’33”

    28.Mertens Hans (BEL) M2 op 57’24”

    30.Van Poeck Lieven (BEL) M2 op 1h08’28”

    31.McLennan Abby (AUS) Female op 1h09’04”

    34.Alderweireldt Kurt (BEL) M2 op 1h10’30”

    40.Vangertruyden Guido (BEL) M2 op 1h16’25”

    48.Withofs Marc (BEL) M2 op 1h23’45”

    49.Mariën Sven uit Retie (BEL) M1 op 1h25’06”

    52.Stroobants Rudi (BEL) M3 op 1h29’38”

    66.Verberckmoes Bart (BEL) Elite op 2h10’20”

     

    Woensdag 20/10/2010 - LAKE TINAROO – GRANITE GORGE – 71 km – 1250 hm – 02h24min

    STAGE 2 – Aantal deelnemers: 72

    1.Brentjens Bart (NED) Elite

    2.Huber Urs (SUI) Elite op 3”

    3.Wallace Cory (CAN) Elite op 7”

    4.Ludescher Philipp (AUT) Elite op 6’17”

    5.Oras Allan (EST) Elite op 6’18”

    6.Mulkens Mike (BEL) Elite op 6’20”

    7.Tschellnig Christoph (AUT) Elite op 6’24”

    8.Banson Taigh (AUS) Elite op 6’26”

    9.Sokoll Christoph (AUT) Elite op 6’28”

    10.Haselbacher Réne (AUT) Elite op 8’09”

    11.Kirsipuu Jaan (EST) M2

    15.Dielacher Hans (AUS) M3 op 14’59”

    16.De Bakker Raf (BEL) M1 op 15’04”

    17.Mariën Christof uit Retie (BEL) M1 op 16’45”

    21.Alderweireldt Kurt (BEL) M2 op 24’10”

    25.Mertens Hans (BEL) M2 op 27’54”

    32.Van Poeck Lieven (BEL) M2 op 33’06”

    40.McLennan Abby (AUS) Female op 42’10”

    43.Mariën Sven uit Retie (BEL) M1

    44.Vangertruyden Guido (BEL) M2 op 47’08”

    55.Withofs Marc (BEL) M2 op 54’39”

    59.Verberckmoes Bart (BEL) Elite op 54’49”

    60.Stroobants Rudi (BEL) M3 op 1h04’53”

     

    Donderdag 21/10/2010 - GRANITE GORGE - IRVINEBANK – 144 km – 1600 hm – 05h18min

    STAGE 3 – Aantal deelnemers: 70

    1.Brentjens Bart (NED) Elite

    2.Huber Urs (SUI) Elite op 1”

    3.Mulkens Mike (BEL) Elite op 4’02”

    4.Oras Allan (EST) Elite op 26’30”

    5.Banson Taigh (AUS) Elite op 26’31”

    6.Kirsipuu Jaan (EST) M2 op 26’31”

    7.Mariën Christof uit Retie (BEL) M1 op 30’53”

    8.Wallace Cory (CAN) Elite op 36’40”

    9.Haselbacher Réne (AUT) Elite op 36’41”

    10.De Bakker Raf (BEL) M1 op 39’10”

    13.Dielacher Hans (AUS) M3 op 42’48”

    18.Mertens Hans (BEL) M2 op 1h04’16”

    25.Alderweireldt Kurt (BEL) M2 op 1h20’39”

    29.Van Poeck Lieven (BEL) M2 op 1h28’14”

    30.Vangertruyden Guido (BEL) M2 op 1h36’27”

    35.Mariën Sven uit Retie (BEL) M1 op 1h42’13”

    39.McLennan Abby (AUS) Female op 1h55’10”

    45.Verberckmoes Bart (BEL) Elite op 1h58’02”

    54.Withofs Marc (BEL) M2 op 2h15’51”

    60.Stroobants Rudi (BEL) M3 op 2h53’52” 
     

    Vrijdag 22/10/2010 - IRVINEBANK - CHILLAGOE – 157 km – 1700 hm – hmin

    STAGE 4 – Aantal deelnemers: 70

    1.Kirsipuu Jaan (EST) M2

    2.Ludescher Philipp (AUT) Elite op 27”

    3.Oras Allan (EST) Elite op 37”

    4.Brentjens Bart (NED) Elite op 39”

    5.Huber Urs (SUI) Elite op 39”

    6.Mulkens Mike (BEL) Elite op 39”


    Zaterdag 23/10/2010 - CHILLAGOE - CHILLAGOE – 100 km – 1000 hm – 03h11min

    STAGE 5 – Aantal deelnemers: 70

    1.Tschellnig Christoph (AUT Elite

    2.Ludescher Philipp (AUT) Elite op 2’20”

    3.Wallace Cory (CAN) Elite op 3’49”

    4.Mariën Christof uit Retie (BEL) M1 op 4’08”

    5.Banson Taigh (AUS) Elite op 4’41”

    6.Mulkens Mike (BEL) Elite op 6’11”

    7.Oras Allan (EST) Elite op 6’19”

    8.Huber Urs (SUI) Elite op 6’29”

    9.Brentjens Bart (NED) Elite op 6’30”

    10.Haselbacher Réne (AUT) Elite op 8’54”

    12.Kelk Indrek (EST) M2 op 12’33”
    15.De Bakker Raf (BEL) M1 op 12’37”

    16.Dielacher Hans (AUS) M3 op 12’37”

    19.Alderweireldt Kurt (BEL) M2 op 19’52”

    20.Mertens Hans (BEL) M2 op 19’53”

    29.Vangertruyden Guido (BEL) M2 op 32’19”

    34.Van Poeck Lieven (BEL) M2 op 32’49”

    40.Verberckmoes Bart (BEL) Elite op 33’14”

    41.Stroobants Rudi (BEL) M3 op 35’14”

    45.McLennan Abby (AUS) Female op 44’29”

    48.Mariën Sven (BEL) M1 op 44’31”

    61.Withofs Marc (BEL) M2 op 1h02’01”

    28-10-2010 om 20:51 geschreven door kenny


    27-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.66° NOKERE KOERSE MET GLOEDNIEUWE STARTPLAATS !!!

    66e Nokere Koerse met gloednieuwe startplaats !!!

    De Keukeleire Jens.jpg 

    Na 10 jaar gestart te zijn vanaf de Markt van Oudenaarde zal op woensdag 16 maart 2011 de Markt van Ronse het decor vormen voor het vertrek van Nokere Koerse (cat. 1.1). Dan reeds aan zijn 66e editie toe. De nieuwe startlocatie brengt met zich dat het parcours totaal gewijzigd wordt. Enkel de acht plaatselijke ronden op en rond Nokereberg blijven dezelfde.

    ”Wij ondertekenden met het stadsbestuur van Ronse een overeenkomst voor de duur van 3 jaar, dit met een optie voor nog eens 2 bijkomende jaren, om daar de start te geven van onze Nokere Koerse’’, stelt Rony De Sloovere.

    “Ronse wil zich de laatste jaren meer en meer profileren als wielerstad en was vragende partij. Voor ons was het plaatje financieel stukken aantrekkelijker dan te Oudenaarde en we kregen van het stadsbestuur zeer goede condities om onze wedstrijd in de best mogelijke omstandigheden op gang te schieten. De verhuis van de startlocatie van Oudenaarde naar Ronse brengt natuurlijk met zich mee dat we een totaal nieuw parcours uit onze mouw moesten schudden. Zo gaat het vanaf de Markt van Ronse in een grote lus naar Kluisbergen, Avelgem, de Tiegemberg, Waregem en Wortegem om zo Nokere te bereiken waar nog eens 8 plaatselijke ronden worden afgelegd om zo onze 195 kilometer rond te maken”, besloot koersdirecteur Rony De Sloovere. Vorig jaar ging de eindzege in Nokere Koerse naar Jens Keukeleire die de snelste was in een massasprint voor Kris Boeckmans en de Nederlander Bobbie Traksel.

     

    Verdere info? www.nokerekoerse.be

    Daar vind je ook de nodige contactadressen

     

     

    Bron: Flor Van de Velde

    27-10-2010 om 22:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAININGEN MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    Polderrenners.jpg












    VANAF MAANDAG 01 NOVEMBER START DE WINTERTOER VOOR DE GROEPSTRAINING MACHUIT TE ZWIJNDRECHT EN RIJDEN ZIJ TERUG NAAR WAASMUNSTER !!!


    Vertrek op Zaterdag, Zondag en Feestdagen om 9h30 aan Taverne Machuit en dit tot einde Februari 2011.

    De rit gaat net zoals vorig jaar naar Waasmunster en bij goed weer komen ze langs Antwerpen L.O. terug, goed voor 67 Km. Anders langs den Es en Smoutpot terug goed voor 60 km.

    27-10-2010 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 27/10/2010

    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg

    Onder leiding van Kenny Janssens en Eric Vermeulen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    12 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit door het 'Soete Waasland'.

    Nog steeds zacht herfstweer met als minpunt vandaag motregen op de terugweg vanaf Moerbeke. De kopmannen van de dag waren 'Guy Smet en Adrien Maes' die beiden gans de rit op kop reden en zo het tempo van de groep bepaalden. De afstand bedroeg 87 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es bedroeg de afstand 106 Km, het gemiddelde was goed voor 33 Km/h.

    Reden mee vandaag : Guy Smet , Adrien Maes , Eric Vermeulen , Eddy Coenen , Freddy De Blick , Franky De Witte , Hugo Martens , Werner Van Der Weken , Danny De Smedt , Chris Van De Vijver , Franky en Kenny Janssens.

    27-10-2010 om 20:16 geschreven door kenny


    26-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TROFEEFEEST WAASLANDSE TTC RONDE 2010 !!!
    Banner TTC Ronde 2010.jpg

    TROFEEFEEST WAASLANDSE TTC RONDE 2010 !!! 

     

    Op Vrijdag 22 Oktober werden de trofeeën en truien van de TTC Ronde 2010 uitgereikt in Taverne Den Brave te Nieuwkerken.
    Janssens Kenny uitreiking trofeefeest 2010 5.jpg
                           Eindwinnaar Lieven Van De Perre met de trofee.

    Janssens Kenny uitreiking trofeefeest 2010 4.jpg 

              Kenny Janssens werd gehuldigd met zijn 1ste plaats bij de +45 jaar.

    Janssens Kenny uitreiking trofeefeest 2010 2.jpg 

    Tevens mocht hij ook de trofee voor de 2de plaats Algemeen Klassement in ontvangst nemen.

    Janssens Kenny uitreiking trofeefeest 2010 3.jpg 

    Lieven Van De Perre werd gehuldigd als eindlaureaat van de Waaslandse TTC Ronde 2010.

    Janssens Kenny uitreiking trofeefeest 2010 1.jpg 

    De 3 truien met Kenny Janssens, Lieven Van De Perre en Dirk Bryssinckx.

     


    Foto’s: Hugo en Janine

    26-10-2010 om 18:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDKLASSEMENT VWF CATG.A/B/C SEIZOEN 2010 !!!

    vwf.JPG
    EINDKLASSEMENT VWF CATG.A/B/C SEIZOEN 2010


    Catg.A

    Catg.B

    Catg.C

    1.Vermassen Peter

    1.Saelens Danny

    1.Geets Frank

    2.Van Der Heyden Willem

    2.Borremans Danny

    2.Thomas Rudy

    3.Van De Keer Kevin

    3.Van Damme Gunter

    3.Verhaeghe Stefan

    4.Van Eesbeek Andy

    4.Van Den Cruijcce Kevin

    4.De Schrijver Dirk

    5.Peelman Bert

    5.Van Der Vurst Ronny

    5.De Croock John

    6.Kestens Arne

    6.Van Ransbeeck Patrick

    6.Van Der Slagmolen Yvan

    7.De Vuyst Kurt

    7.De Witte Didier

    7.De Backer Danny

    8.Motte David

    8.De Beer Tom

    8.De Ridder Dirk

    9.Cosyn Joris

    9.Dillen Peter

    9.Swalus Philippe

    10.Lintermans Koen

    10.Hiel Emmanuel

    10.De craene patrick

    11.Van De Velde Gwen

    11.Vagenende Frank

    11.Bruyere Bruno

    12.Souffriau Sammy

    12.De Grom Christophe

    12.Pauwels Patrick

    13.Geerts Marnix

    13.De Smet Tom

    13.Perdaens Luc

    14.Lison Bjorn

    14.Van Damme peter

    14.Merckx Eddy

    15.Vereecken Michel

    15.Sweers Luc

    15.D'Hooge Frank

    16.Van Haverbeek Frank

    16.Quina Eddy

    16.Thomas Kris

    17.Braeckmans Michael

    17.Vlerick Freddy

    17.Turcksin Dominique

    18.Teirlinck Tino

    18.Heirwegh Patrick

    18.Goolaerts Dirk

    19.Penninckx Tom

    19.De Reys Jurgen

    19.De Bondt Dirk

    20.Lison Yorick

    20.Van Den Noortgaete Johan

    20.Wille Geert

    26-10-2010 om 15:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDKLASSEMENT VWF CATG.D/E/F SEIZOEN 2010 !!!

    vwf.JPG

    EINDKLASSEMENT VWF CATG.D/E/F SEIZOEN 2010


    Catg.D

    Catg.E

    Catg.F

    1.Van De Velde Rudy

    1.Andre Ceurens

    1. Vandenhouwe Etienne

    2.Pieters Joost

    2.De Vuyst Eddy

    2.De Cremer William

    3.De Reuse Jerry

    3.Maldrie Robert

    3.Dhondt Hubert

    4.D'Haese Benny

    4.Tuypens Hugo

    4.Saerens Jozef

    5.Convents Patrick

    5.Luyten Felix

    5.Van De Vijver Francois

    6.Maes Jos

    6.Vandermeulen Jos

    6.Volkaerts Alfons

    7.Van Mol Luc

    7.Paridaens Danny

    7.Van Isterdael Jozef

    8.Schouppe Roger

    8.Wauters Roger

    8.Van Den Eede Albert

    9.De Schepper Alain

    9.Vervondel marc

    9.Hoof Roger

    10.Rijmenams Dirk

    10.Bordeaud'huy Patrick

    10.De Cock Luc

    11.Berwart Rudy

    11.Van Den Borre Herman

    11.Desmet Adrien

    12.Van Obbergem Wim

    12.Blommaert Jean

    12.Cornet Guido

    13.Mertens Eddy

    13.Cobbaut Eddy

    13.Savat Rudiger

    14.Mersseman Roland

    14.Ribbens Luc

    14.De Schepper Francois

    15.De Pelsmaker Frank

    15.D'Haese Jerry

    15.De Maeyer Jos

    16.Devits Joseph

    16.D'Haeseleer Luc

    16.Vandenheuvel Gilbert

    17.Casteleyn Paul

    17.De Gucht Etienne

    17.De Blick Freddy

    18.Steeman Juan

    18.Vanderhulst Charly

    18.Van Impe Freddy

    19.Claes Jean-Pierre

    19.Broothaerts Jean Pierre

    19.Dullaert Werner

    20.Delplancque Bert

    20.Hoebeke Jose

    20.Bronselaer Jozef


    26-10-2010 om 15:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.IN THE SPOT : WAASLAND MOUNTAINBIKE SCHOOL & TEAM

    IN THE SPOT : WAASLAND MOUNTAINBIKE SCHOOL & TEAM

     

    Zondag 17/10 werden zowel het Waasland Mountainbike Team (WMTB) & de Waasland Mountainbike School (WMTBS) voorgesteld.

    Waasland MTB Team 1.jpg 

    OP DE FOTO - De kinderen konden in de fauteuils van de oldtimer van Cremerie Foubert
    in Sint-Niklaas de pret niet op !  Lotte – Vlaamse Kampioene in haar gele trui,
    naast trainer Kris Henderieckx die de jonge pupils komt aanmoedigen.
    Verder Belgisch Kampioen Michiel Van Aelbroeck, die hier geen lakens, maar ijsjes uitdeelt
    aan o.m. Vlaamse Beloften Kampioen  en Waaslander Robby De Bock. 

     

    SPECTACULAIRE VIDEO PRESENTATIE !

     “Dit is geen alledaags clubje.  Maar een sterke structuur, waaraan jaarlijks verder met zorg wordt gebouwd” zo opende Voorzitter Mathias Smet de voorstelling. 

    De club laat ook het liefst haar leden met de pedalen spreken, en liet dit smaken met een aantrekkelijke videopresentatie, opgenomen naar aanleiding van de ROC d’AZUR, die jong & oud niet onberoerd laat, zo kon Waaskrant vaststellen. 
    Kijk & oordeel zelf :
    http://www.youtube.com/watch?v=evGKl9tDMwM.

     

    Mathias SMET “Waar de kinderen het alfa van de club uitmaken, zijn de competitierenners het omega.  Daarnaast is er plaats voor iedereen die wil sporten in een toffe groep, en waar je wekelijks je training, groepstocht of marathon kan meepikken, ieder op zijn niveau. De club biedt naast de verzekering ook een mooi basispakket aan clubkledij. Het programma van de De Waasland MTB School werd helemaal hertekend en is echt wel een unieke formule. Dit alles mede mogelijk gemaakt dankzij de sponsors die het team mee hun uitstraling geven.” Een attente Voorzitter, zette de sponsors één voor één in de verf, deze werden allen bedankt met een gekaderde clubfoto.

     
    DE WAASLAND MTBSCHOOL : kwaliteit voor de jeugd !
    - De kinderen kunnen in de Waasland Mountainbike School kennismaken, en al lerende doorgroeien naar de verschillende indelingsniveaus op basis van techniek & kunde eerder dan in plaats van leeftijd. Top mountainbikers Kris Henderieckx (Belsele) en Kris Hertsens (Sint-Niklaas) kregen de ruimte en werkten met het bestuur een uitgebalanceerde formule uit, waarbij vooral de creativiteit wordt onderstreept. Zo werd Lotte Vlaamse kampioen.
    Kris Henderieckx licht toe “Ik ging op zoek naar een uitdagende formule, om de kinderen hun focus te houden op het aanleren van het mountainbiken, in al zijn aspecten en op verschillende soorten parcours. De lessenreeks start op 7 november aan de Sporthal Klavers te Belsele voor een eerste verwelkomingstraining, de andere 10 trainingssessies vinden ofwel doorheen het land plaats (parcours die precies werden gekozen om hun typische bikers kwaliteiten & bijzondere gastheren) dan wel in de heimat van de club, het Waasland.” 

    - Nieuw in de formule is dat het WMTB team de fietsende ouders een groepstraining aanbiedt, terwijl de kinderen onder professionele begeleiding van hun trainers de techniek aanleren en conditie opbouwen. Lid worden kost 75 €, en omvat de trainingsreeks, een jaarverzekering, en een mooie outfit (koersbroek & trui). 

    De Kalender van Waasland MTB School is terug te vinden op deze link :

    http://www.waaslandmtbschool.be/index.php?option=com_gcalendar&view=google&Itemid=80


    HET WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM : Competititie & Fun

    Hier is het competieteam de spits dat met klinkende prestaties, jaarlijks het team op de kaart zet. De sympathieke Robby De Bock is al lang geen onbekende meer en kan al een mooi palmares voorleggen en the best is yet to come ! 

    Waasland MTB Team 2.jpg
    OP DE FOTO - Belgisch Kampioen Michiel Van Aelbroeck, Robby De Bock en
    Eli Smeyers scoren voor het team.

     
    Maar naast deze competitierijders, heb je natuurlijk ook de brede kern van het WMTB Team. Hier kan iedereen die met de mountainbike wil rijden zijn ei kwijt. Wekelijks zijn er trainingen of activiteiten die onderling worden gepland door de leden. Zo zijn er in de winter de vaste donderdagavond wegtrainingen (19u Siniscoop) terwijl op de zaterdagtrainingen (9u Siniscoop) resoluut voor veldwerk & techniek wordt gekozen. Geregeld worden ook andere trainingsprikkels georganiseerd (looptraining, spinning, etc …) om het nieuwe seizoen 2011 tegemoet te gaan. Ook de ledenvergaderingen worden meestal talrijk bijgewoond. De club sluit het jaar in december af, met haar leden-weekend. Om het programma: een nachtrit, een oriëntatierit, en een echte mtb Clinic (MTB Clinics), gezellig samen zijn in een leuke omgeving, met als afsluiter samen trainen op een echt wereldbeker parcours, staan dit jaar garant voor ongetwijfeld echt bike plezier.

     

    Alle informatie van de club http://www.wmtb.be/index.php - webformulier doorsturen naar Steven BAERT. (0494/439886)


    Bron: Gunther Thuysbaert

    26-10-2010 om 13:16 geschreven door kenny


    25-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    24/10/2010 - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39

    1.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    2.BECKING Hans - MBC.BAR END APELDOORN     

    3.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM        

    4.DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    5.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    6.RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS TEAM    

    7.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.   

    8.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    9.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM       

    10.COBBAERT Robby - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    18.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    36.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

    39.HUYGENS Davy uit St.Gillis - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM          


    BWB 24-10-10-lochristi 022.jpg
                       Aankomst B-renners met Kendric Van Grembergen.

    BWB 24-10-10-lochristi 026.jpg 

                       Winnaar Kendric en Michiel Dieleman als 1ste Belofte.

    BWB 24-10-10-lochristi 006.jpg
                          
                   Start van de B-renners.

    BWB 24-10-10-lochristi 003.jpg BWB 24-10-10-lochristi 021.jpg BWB 24-10-10-lochristi 018.jpg

          Michiel Dieleman uit Hamme.            Davy Huygens uit St.Gillis-Waas.             Jan Van Meirvenne uit Hamme. 

    BWB 24-10-10-lochristi 028.jpg 

               Michiel Dieleman met zijn ouders tevens zijn grootste supporters.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    25-10-2010 om 13:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 24/10/2010 – PILZEN (Tsj) – Werelbeker – Heren Elite – 60’

    Aantal deelnemers:

    1 Zdenek Stybar - Telenet Fidea Cycling Team
    2 Kevin Pauwels - Telenet Fidea Cycling Team op 18"
    3 Niels Albert -
    BKCP-Powerplus op 33"
    4 Francis Mourey -
    Francaise des Jeux op 41"
    5 Sven Nys
    - Landbouwkrediet op 42"
    6 Klaas Vantornout -
    Sunweb Revor op 1'07"
    7 Philipp Walsleben -
    BKCP-Powerplus op 1'10"
    8 Bart Aernouts -
    Rabo - Giant Offroad Team op 1'13"
    9 Dieter Vanthourenhout -
    BKCP-Powerplus op 1'21"
    10 Enrico Franzoi -
    BKCP-Powerplus


    24/10/2010 – PILZEN (Tsj) – Werelbeker – Dames Elite – 40’

    Aantal deelnemers:

    1 Sanne Van Paassen - Brainwash wielerploeg
    2 Daphny Van Den Brand -
    ZZPR.NL
    3 Katerina Nash
    4 Pavla Havlikova -
    APB cycling team
    5 Helen Wyman
    6 Christel Ferrier-Bruneau
    7 Sanne Cant -
    BKCP-Powerplus
    8 Sophie De Boer -
    ZZPR.NL
    9 Caroline Mani
    10 Arenda Grimberg


    24/10/2010 - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39

    1.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    2.BECKING Hans - MBC.BAR END APELDOORN     

    3.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM        

    4.DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    5.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    6.RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS TEAM    

    7.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.   

    8.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    9.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM       

    10.COBBAERT Robby - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    18.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    36.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

    39.HUYGENS Davy uit St.Gillis - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM          

     

    24/10/2010 - WILRIJK (A) - Veldrijden form. B – 60’

    Aantal deelnemers: 41

    1.BOSMANS Wietse - BKCP - POWERPLUS         

    2.VAN NUFFEL Tim - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 2”

    3.GAUDY Patrick - THE BARRACUDA COMPANY op 5”

    4.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM op 13”

    5.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO op 29”

    6.CANT Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 52”

    7.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM op 1’12”

    8.PIROTTE Jo - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 1’15”

    9.COP Kristof - AVB - CYCLING TEAM op 1’23”

    10.DE KORT Tom - AVB - CYCLING TEAM op 1’40”

    25-10-2010 om 13:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 24/10/2010 - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 18 Juniores : 40´

    1.JAUREGUI Quintin - CC NOGENT           

    2.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE       

    3.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW  

    4.DELFOSSE Karel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    5.VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM   

    6.EYSKENS Jeroen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM         

    7.VISPOEL Bryan - ASFRA RACING TEAM           

    8.DE SCHUYTER Tim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9.DE ZUTTER Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE        

    10.DE KEUKELAERE Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE         

    11.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM  

    18.GELDHOF Anja - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM      
     

    Aantal deelnemers: 30 Nieuwelingen : 30´

    1.POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB   

    2.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE          

    3.AMEEL Alexander - CT COVEMAECKER - BALANS         

    4.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    5.DE PAEPE Morris - ISOREX CYCLING TEAM       

    6.DELAERE Robin - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE    

    7.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM         

    8.DE MEYER Pieter - FEESTCOMITEIT DROGENBOOM        

    9.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM          

    10.DE VILLE Jelle - JONGE RAKKERS VOLLEZELE 

    28.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    24/10/2010 - TESSENDERLO (LB) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 14 Juniores : 40´

    1.VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    2.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 3”

    3.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 47”

    4.SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 56”

    5.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’59”

    6.BERVOETS Gertjan - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 3’12”

    7.VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 4’38”

    8.KOCKAERTS Jorne - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 6’33”

    9.VERSLEGERS Alexander - WSC HAND IN HAND BAAL   

    10.VERDIJCK NIELS - TEAM HOBOKEN   

     

    Aantal deelnemers: 28 Nieuwelingen : 30´

    1.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    2.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’07”

    3.BOETS Ben - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’14”

    4.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT         

    5.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    6.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    7.GOOSSENS Kobe - BMX TEAM BEKAF VZW     

    8.VANDERAERDEN Timothy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 

    9.VANDEN DRIES Jelle - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL op 2’01”

    10.VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’35”

     

    24/10/2010 - WILRIJK (A) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 38 Juniores : 40´

    1.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

    2.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 14”

    3.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 28”

    4.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL op 2’02”

    5.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 2’12”

    6.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2’26”

    7.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 3’37”

    8.BALLET Mathias - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 3’53”

    9.VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 4’00”

    10.HUYGEN Tijs - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 4’09”

    26.AERTS Katrien - BENELUX TEAM op 8’21”     

     

    Aantal deelnemers: 33 Nieuwelingen : 30´

    1.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    2.VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI              

    3.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    4.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.          

    5.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL       

    6.TIMMERMANS Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    7.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    8.DE VOCHT Jochen - NODRUGS CONCEPT TEAM VZW       

    9.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    10.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    19.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM         

    25-10-2010 om 13:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 6°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Smet Ivan 01

    Zondag 24/10/2010 - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. D - 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 32
    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    3.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    4.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM      

    5.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV         

    6.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW   

    7.NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI 

    8.DE BAERE Bart - DV 

    9.DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 

    10.MOULIN Vincent - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY        

    13.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS         

    27.GOOSSENS Tommy - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

    32.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM 


    Masters B:
    Aantal deelnemers: 13

    1.IVAN SMET uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    2.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM           

    3.KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE     

    4.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV          

    5.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM  

    7.ROGIERS Benny - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW      

    8.NEUFCOURT Patrick - ASFRA RACING TEAM    

    9.MYNGHEER Erik - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE           

    10.CNUDDE Kurt - DAGVERGUNNING       

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 12

    1.GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    3.COP Herman - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    4.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING          

    5.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    6.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV           

    7.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    8.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN  

    9.GOETHALS Ronny - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    10.TUTELEERS Romain - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.          

     

    24/10/2010 - TESSENDERLO (LB) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 33

    1.ROODHOOFT David             

    2.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING op 5”

    3.COLOMBO Lino - LIMBURGSE AFDELING op 10”

    4.KIMPEN Bert  - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 20”

    5.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    6.PORTERS Robin - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 30”

    7.GEVERS Jan - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM          

    8.CLEEREN Tom - VAN EYCK SPORT op 50”

    9.VAN ASTEN Bart - LIMBURGSE AFDELING         

    10.WILLEMS Jurgen op 1’32”

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 14

    1.BERCKMANS Nico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING op 1’08”

    3.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING op 2’22”

    4.TECK Erik - VREDA CYCLING TEAM op 2’34”

    5.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING op 3’29”

    6.MELLAERTS Bert - KCT KNOET CYCLING TEAM op 3’52”

    7.VERHAEGEN Guido - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 4’08”

    8.HULSMANS Johny op 6’05”

    9.VERBRAEKEN Jeff - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS          

    10.VERTESSEN Johnny - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING
     

    Masters C: Aantal deelnemers: 15

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 29”

    3.PANIS André - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 1’38”

    4.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING op 2’13”

    5.BENS Rudy              

    6.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 3’18”

    7.BLOEMMEN Rudy - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    8.VAN SINAY DIRK - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 4’10”

    9.VAES Guido - LIMBURGSE AFDELING    

    10.BEIRINCKX Remi - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

     

    24/10/2010 - WILRIJK (A) - Veldrijden form. D – 40’

    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 17

    1.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM    

    2.NERINCKX Stefan - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    3.JACOBS Wim - MORGAN BLUE C.T. VZW             

    4.PAESHUYSE Davy - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

    5.DEPAEPE Davy - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK     

    6.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN - WBV 

    7.THIELEMANS Bart - TEAM-THIELEMANS & CO  

    8.MEULDERS Filip - AFDELING ANTWERPEN - WBV           

    9.THIELEMANS Jeroen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN   

    10.DUBIN Bart - WK NOORD WEST BRABANT         

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 12

    1.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    2.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    3.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    4.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    5.VAN STAEYEN Benn - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW   

    6.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL               

    7.HEREMANS Ronny - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    8.VELDEMAN Dirk - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    9.DE GRAEF Eric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    10.VAN HONSTE Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 18

    1.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    2.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL           

    3.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    5.SPRUYT Alex - WK NOORD WEST BRABANT       

    6.GEUDENS Jan Guido - W.C. GOED VERZEKERD V.Z.W. VORSELAAR          

    7.JACOBS Jos - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    8.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    9.LIEVENS Edward - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    10.DE BUSSER Leo - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW  

    25-10-2010 om 13:00 geschreven door kenny


    24-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 24/10/2010 - KONTICH (A) - Veldrijden Aspiranten

    Jongens 12 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.VRACHTEN Arne - WINDOSE HOUFFALIZE 

    2.SCOPONI Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    3.JACOBS Jente - WK NOORD WEST BRABANT       

    4.VAN HOUTE Gerben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

    5.VAN GILS Maxim - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Jongens 13 jaar

    Aantal deelnemers: 22

    1.BODEN Jarne - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    2.PAUWELS Tijl - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    3.SIEBENS Gianni - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK       

    4.COUTON Jeremy - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK

    5.VANGEEL Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    16.D´HOOGE Thomas - RUDYCO CYCLING TEAM                   

    18.CAP Kyle - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    Jongens 14 jaar

    Aantal deelnemers: 20

    1.CROLLET Yari - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK          

    2.VERHEYEN Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    3.SIEMONS Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    4.JORIS Ward - RACING TEAM SMOUT BOECHOUT  

    5.DRIESEN Sven - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    14.BOONS Yenthe - BENELUX TEAM  

    18.VAN OVERTVELDT Joni - WIELERTEAM WAASLAND       

    20.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

     

    24/10/2010 - SNAASKERKE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Jongens 12 jaar

    Aantal deelnemers: 14 jaar – 19’56”

    1.VERMEERSCH Florian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    2.VERBERCKMOES Fabio - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    3.LOEYS Jarne - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW   

    4.PLYSIER Thibault - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    5.VANHOUTTE Lars - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE                    

    7.STUER Kwinten - WIELERTEAM WAASLAND     

     

    Meisjes 12 jaar – 23’56”

    Aantal deelnemers: 1

    1.SCHOKKAERT Febe - IMMO NLVK CYCLING TEAM       


    Jongens 13 jaar

    Aantal deelnemers: 22

    1.DHOORE ALESSIO - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.COLMAN Alex uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND        

    3.BORRA Gilles - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE   

    4.OVERMEIRE Louis - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    5.VANBORM Kenneth - JONGE RENNERS ROESELARE       

    9.DE BEULE Jordi uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND     

    10.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND

     

    Meisjes 13 jaar – 27’30”

    Aantal deelnemers: 1

    1.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

     

    Jongens 14 jaar

    Aantal deelnemers: 27

    1.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE       

    2.BRULEZ Miqélé - TIELTSE RENNERSCLUB            

    3.MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    4.JAECQUES Simon - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE        

    5.CLICTEUR Arne - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

     

    Meisjes 14 jaar – 23’50”

    Aantal deelnemers: 5

    1.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE     

    2.VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB    

    3.BELLAERT Axelle - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    4.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM       
     

    24/10/2010 - TESSENDERLO (LB) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    24/10/2010 - KONTICH (A) - Veldrijden Miniemen

    24/10/2010 - SNAASKERKE (W) - Veldrijden Miniemen

    24/10/2010 - ZOLDER (LB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    24-10-2010 om 20:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 23/10/2010 - BREDENE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 33

    1.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    2.BOSSUYT Matthias - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 4”

    3.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 12”

    4.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 36”

    5.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 48”

    6.MERLIER Tim - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’05”

    7.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 1’07”

    8.RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS TEAM op 1’51”

    9.BERTHOLET Quentin - LOTTO-BODYSOL P.C.W. op 1’59”

    10.GRUWIER Steve - ASFRA RACING TEAM op 2’15”

    28.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM op 6’38”   


    23/10/2010 - ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 38

    1.BOSMANS Wietse - BKCP - POWERPLUS         

    2.VAN NUFFEL Tim - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    3.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM        

    4.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO 

    5.WELLENS Geert - CHAMPION SYSTEM LBS TEAM         

    6.RAEYMAKERS Sten - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK          

    7.VAN KESSEL Corne - TWC HET SNELLE WIEL   

    8.CANT Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM           

    9.HOFMAN Bart - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    10.GYS Jens - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW 

    27.BROECKX Pieter uit Zwijndrecht - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM

     

    23/10/2010 - BREDENE (W) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 18 Juniores : 40´

    1.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    2.VANDEKINDEREN Jens - TEAM SAECO op 12”

    3.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 45”

    4.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 49”

    5.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 58”

    6.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’11”

    7.DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM op 1’18”

    8.VANDEKERCKHOVE Thibaut - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’38”

    9.VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM   

    10.DE SCHUYTER Tim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’12”

     

    Aantal deelnemers: 32 Nieuwelingen : 30´

    1.VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI           

    2.GHISTELINCK Milo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM op 12”

    3.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE op 16”

    4.DE BRAUWER Brend - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 18”

    5.JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM WERVIK op 27”

    6.DE PAEPE Morris - ISOREX CYCLING TEAM op 1’02”

    7.MORTIER Lenny - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’13”

    8.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM op 1’15”

    9.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 1’23”

    10.DROESBEKE Niels - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’37”

    28.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 5’10”       

     

    23/10/2010 - ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 42 Juniores : 40´

    1.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    2.CLAES Jorn - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM 

    4.GODERIE stan - WILLEBRORD 

    5.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    6.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.     

    8.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  

    9.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    10.DE VIAENE Korneel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    21.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

    32.AERTS Katrien uit Merksplas - BENELUX TEAM            

    39.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM 

     

    Aantal deelnemers: 36 Nieuwelingen : 30´
    1.DE PROOST Kyle
    - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    2.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    3.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    4.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    5.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM  

    6.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    7.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.          

    8.CLAEYS Stef - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE      

    9.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    10.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL     

    17.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM      

    19.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM      

    28.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM

    35.COOLS Jeffrey - RUDYCO CYCLING TEAM       

    24-10-2010 om 17:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 5°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Smet Ivan 01

    Zaterdag 23/10/2010 - BREDENE (W) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 28
    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2”

    3.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 37”

    4.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM op 1’02”

    5.DEWITTE Wim - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’14”

    6.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 1’20”

    7.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 1’37”

    8.MOULIN Vincent - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY op 1’47”

    9.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’52”

    10.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’08”

      

    Masters B: Aantal deelnemers: 10

    1.IVAN SMET uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    2.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 9”

    3.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 46”

    4.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 48”

    5.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 57”

    6.NEUFCOURT Patrick - ASFRA RACING TEAM op 2’04”

    7.VANMAEKELBERGH Pascal - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 2’06”

    8.ROGIERS Benny - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 2’08”

    9.DEGEYTER Edwin - DV op 2’32”

    10.RENIER Marnik - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 4’37”

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 13

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    2.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 35”

    3.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 50”

    4.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’12”

    5.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’40”

    6.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING op 2’00”

    7.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN op 2’45”

    8.VAN TICHELT Roger - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’55”

    9.PAUWELS Luc - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 3’02”

    10.GOETHALS Ronny - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

     

    23/10/2010 - ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 31

    1.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    2.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING            

    3.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    4.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    5.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM      

    6.DIELS Koen - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    7.JACOBS Wim - MORGAN BLUE C.T. VZW          

    8.KIMPEN Bert - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO      

    9.BOTTERMAN Matthias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE           

    10.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN - WBV

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 22

    1.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    3.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    4.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING

    5.VAN STAEYEN Benny - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    6.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    7.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    8.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING             

    9.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM  

    10.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL             

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 23
    1.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    2.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    3.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL        

    4.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  

    5.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    6.VAN TICHELT Ludo - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    7.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING     

    8.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.GEUDENS Jan Guido - W.C. GOED VERZEKERD V.Z.W. VORSELAAR          

    10.LIEVENS Edward - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    24-10-2010 om 10:06 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!