.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    24-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 5°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Smet Ivan 01

    Zaterdag 23/10/2010 - BREDENE (W) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 28
    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2”

    3.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 37”

    4.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM op 1’02”

    5.DEWITTE Wim - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’14”

    6.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 1’20”

    7.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 1’37”

    8.MOULIN Vincent - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY op 1’47”

    9.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’52”

    10.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’08”

      

    Masters B: Aantal deelnemers: 10

    1.IVAN SMET uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    2.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 9”

    3.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 46”

    4.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 48”

    5.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 57”

    6.NEUFCOURT Patrick - ASFRA RACING TEAM op 2’04”

    7.VANMAEKELBERGH Pascal - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 2’06”

    8.ROGIERS Benny - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 2’08”

    9.DEGEYTER Edwin - DV op 2’32”

    10.RENIER Marnik - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 4’37”

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 13

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    2.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 35”

    3.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 50”

    4.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’12”

    5.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’40”

    6.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING op 2’00”

    7.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN op 2’45”

    8.VAN TICHELT Roger - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’55”

    9.PAUWELS Luc - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 3’02”

    10.GOETHALS Ronny - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

     

    23/10/2010 - ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 31

    1.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    2.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING            

    3.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    4.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    5.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM      

    6.DIELS Koen - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    7.JACOBS Wim - MORGAN BLUE C.T. VZW          

    8.KIMPEN Bert - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO      

    9.BOTTERMAN Matthias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE           

    10.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN - WBV

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 22

    1.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    3.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    4.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING

    5.VAN STAEYEN Benny - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    6.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    7.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    8.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING             

    9.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM  

    10.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL             

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 23
    1.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    2.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    3.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL        

    4.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  

    5.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    6.VAN TICHELT Ludo - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    7.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING     

    8.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.GEUDENS Jan Guido - W.C. GOED VERZEKERD V.Z.W. VORSELAAR          

    10.LIEVENS Edward - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    24-10-2010 om 10:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/10/2010

    vwf.JPG






    Proficiat aan KRIS MEYS met zijn 1°Crosszege in de Catg.A !!!
    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 4°Crosszege in de Catg.B !!!
    Meys Kris KOP 2010.jpg     De Bock Benny 2010.jpg

              Kris Meys                  Benny De Bock

    Zaterdag 23 Oktober - AAIGEM (9420)

    Cross
    A-reeks
    1 KRIS MEYS uit Hamme
    2 Bart Thielemans
    3 Tom Rouan (Merelbeke)
    4 Nick Vermunicht
    5 Davy Van Nieuwenborgh
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 071.jpg

                  Winnaar Catg.A Kris Meys en winnaar Catg.B Benny De Bock.


    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK uit Hamme
    2 Michael Heymans
    3 Danny Standaert
    4 Erwin De Clercq
    5 Dirk Vergult

    C-reeks
    1 Michel Willems
    2 Francis De Ridder
    3 Rene Mertens (Dendermonde)
    4 Rudy Bloemmen
    5 Alex Spruyt
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 032.jpg
    Winnaar Catg.C Michel Willems, winnaar Catg.D Luc Vanwesenbeeck en
    winnaar Catg.E Freddy  Van Impe.


    D-reeks
    1 Luc Vanwesenbeeck
    2 Luc Vangoidsenhoven
    3 Robert De Vos
    4 Michel Vanhonsebrouck
    5 Willy Corthals

    E-reeks
    1 Freddy Van Impe
    2 Jozef Saerens
    3 Herman Martens
    4 Gilbert Vandenheuvel
    5 Willy De Roos
               
    MTB
    A-reeks
    1 Gert De Vos
    2 Davy De Bruyne
    3 Bart Baeyens
    4 Bjorn Fackaert
    5 Sven Janssens
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 114.jpg
                         Aankomst winnaar Catg.A MTB met Gert De Vos. 


    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst
    2 Marnic De Waele
    3 Geert De Moyer
    4 Andy De Maesschalck (Sinaai)
    5 Dominique Van Den Eede
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 118.jpg
                                         Winnaar Catg.B MTB Kurt De Vuyst.


    C-reeks
    1 Rudi Wille
    2 Jean Luc Rossignol
    3 Danny Van Oyen
    4 Curt Maes
    5 Jean Paul De Bruyne

    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 097.jpg
    Winnaar Catg.C MTB Rudi Wille, winnaar Catg.D MTB Johan Martens en
    winnaar bij de Dames Carla Godeau.


    D-reeks
    1 Johan Martens
    2 Jozef Van Isterdael
    3 Noel Verzele
    4 Roger Wauters
    5 Francis Verherstraeten
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 086.jpg
    Zwarter kon niet meer dat dacht ook Jozef Van Isterdael 
    die 2de werd in de Catg.D MTB.


    Dames

    1 Carla Godeau
    2 Tinneke September
    3 Inge Joos (Stekene)
    4 Stephanie Vercammen

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    24-10-2010 om 10:06 geschreven door kenny


    22-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 23 OKTOBER - GROTE PANNENKOEKENBAK JARNO VAN GUYSE
    Van Guyse Jarno Pannenkoekenbak 2010.jpg

    Bron: Jarno van Guyse

    22-10-2010 om 12:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.10° EETFESTIJN VAN BJÖRN COOMANS !!!

    10° Eetfestijn van Björn Coomans !!!

     

    Coomans Björn 2010.jpg
    Zaterdag 23 Oktober 2010 Vanaf 17u00 tot 20uu00

    Zondag 24 Oktober 2010 Vanaf 11u30 tot 21u00

     

    Supporters Lokaal "De Jonge Beloften"

    Bij Michel en Vera
    ST Katharina straat 151 -2870 Ruisbroek .

    Tel. 03/866.21.98

     

    http://users.skynet.be/coomans-bjorn/

    22-10-2010 om 12:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINSTANDEN WAOD REGELMATIGHEIDSCRITERIUM 2010

    waod_3.jpg
    Einstand regelmatigheidscriterium AB 2010


    Categorie A.

    1.STEVEN MARTENS – 4.049; 2.Paul Rooseparck - 3.981; 3.Kristof Gryson - 3.531; 4.Christophe Van Overloop - 2.907; 5.Bart Verhasselt - 2.732; 6.Gino Van Broeck - 2.529; 7.Luc De Duytsche - 1.950; 8.Jens Daems - 1.900; 9.Wim De Wit - 1.801; 10.Nico Verwee - 1.763; 11.Pieter Covents - 1.759; 12.Vincent Maes - 1.683; 13.Steven Heirman - 1.617; 14.Jonas De Vlieger - 1.612; 15.Kevin Vleurinck - 1.537; 16.Ben Suykerbuyk - 1.534; 17.Dries De Smet - 1.493; 18.Gino Hoskens - 1.413; 19.Jan Trenson - 1.370; 20.Dennis Nevejans - 1.185; 21.Sammy Bogaert - 1.151; 22.Mike Van Ryssel - 1.120; 23.Stein Vermeulen - 1.107; 24.Raf Martens - 1.093; 25.Philippe Van Opstal - 1.078; 26.Jonas Pfaff - 1.077; 27.Kevin Vancolen - 1.013; 28.Stijn Verbeke - 1.002; 29.Kevin Van Raemdonck - 982; 30.Bart Van Kerschaver - 970;

     

    Categorie B.

    1.FRANKY VAN OYEN – 4.310; 2.Gunther Cuylits - 3.337; 3.Vincent Brunel - 3.229; 4.Peter De Corte - 2.497; 5.Mario Van Den Broecke - 2.485; 6.Jurgen Goossens - 2.301; 7.Steven Landuyt - 2.224; 8.Peter Neels - 1.919; 9.Bart Jocqué - 1.874; 10.Alex Goossens - 1.809; 11.Renaat Demeter - 1.640; 12.Angelo Saman - 1.572; 13.Didier De Lannoy - 1.533; 14.Patrick De Roos - 1.518; 15.Andy Van Loon - 1.477; 16.Peter De Maere - 1.459; 17.Nico Savat - 1.329; 18.Frank Van Hoeymissen - 1.259; 19.Jimmy Pombereu - 1.249; 20.Franky Weemaes - 1.235; 21.Yves Heylen - 1.135; 22.Bart Vanden Wijngaerd - 1.110; 23.Sven Van Hoyweghen - 1.029; 24.Geert Verween - 1.010; 25.Pedro Michels - 1.008; 26.Kris Van Severen - 964; 27.Vincent Evers - 935; 28.Davy Rauch - 923; 29.Peter Debucke - 908; 30.Kris Verhooghe - 856;

     

    Eindstanden regelmatigheidscriterium veteranenreeksen 2010


    Categorie C:

    1.WIM HEYNDRICKX - 2.017; 2.Rudi Rabout - 1.924; 3.Patrick Vanmaekelbergh - 1.669; 4.Sven De Vlieger - 1.587; 5.Filip Wittoek - 1.316; 6.Franky De Tremerie - 1.207; 7.Hans Verlinden - 1.203; 8.Nico Debaes - 1.200; 9.Bart Rombouts - 1.166; 10.Eric Slock - 1.152; 11.Olivier Vaerewyck - 1.141; 12.Danny De Bruyne - 1.110; 13.Marc Cossyns - 969; 14.Fabien Hanssens - 946; 15.Steve Ferguson - 878; 16.Alain Mortier - 869; 17.Carlo Schollaert - 843; 18.Marc Vanparrys - 790; 19.Luc Puimege - 752; 20.Tommy Heyse - 696; 21.Geert Hebbrecht - 667; 22.Thierry Everaert - 665; 23.Pedro Pollefliet - 633; 24.Tom Dhooge - 623; 25.Philip Lampaert - 597; 26.Stefan Adriaenssens - 588; 27.Geert Van Speybroeck - 551; 28.Peter Flach - 540; 29.Guy De Jonghe - 474; 30.Peter Mol - 442;

     

    Categorie D:

    1.KO HARMS - 1.767; 2.Danny Van Oyen - 1.742; 3.Dirk Wittoek - 1.206; 4.Marc Goossens - 1.132; 5.Patrick De Smet - 1.131; 6.Idesbald Nevejans - 1.091; 7.Dirk Mathijs - 1.021; 8.Patrick Watteny - 992; 9.Frank Suys - 924; 10.Ivan Wulffaert - 891; 11.Marc Borghgraef - 881; 12.Henri De Decker - 652; 13.Peter Kerckaert - 595; 14.Wim Arras - 570; 15.Danny Van Hoof - 497; 16.Peter Ballet - 436; 17.Luc De Poorter - 421; 18.Filip Vereecke - 320; 19.Frank Van Haecke - 244; 20.Geert Smet - 244; 21.Jos Winters - 240; 22.Ludwig Gladines - 218; 23.Franky Van Oyen - 172; 24.Patrick Bolssens - 166; 25.Danny Denis - 150; 26.Mario Vandebuerie - 123; 27.Stefaan Dhoore - 83; 28.Eric De Graef - 79; 29.Johan De Rop - 77; 30.Henny De Bouver - 76; 31.Eric Neelen - 46.

     

    Categorie E:

    1.WIM DE WAAL - 2.214; 2.Paul Van Cleemput - 1.604; 3.Hilair Heye - 1.552; 4.Georges Vergauwe - 1.545; 5.Philippe Lacquet - 1.423; 6.Patrick Buyens - 1.363; 7.Tony Reniers - 1.333; 8.Wim De Coninck - 1.293; 9.Danny De Coninck - 1.148; 10.Marc Couckuyt - 1.070; 11.Alain Goossens - 1.042; 12.Erwin D'Hondt - 1.018; 13.Jean-Pierre Van Maldegem - 998; 14.Etienne Claus - 967; 15.Noël Willems - 853; 16.Patrick Bekaert - 843; 17.Siegfried Van Overberghe - 832; 18.Leo Mares - 828; 19.Patrick Van Rentherghem - 818; 20.Willy De Sutter - 815; 21.Peter De Ghein - 761; 22.Mario Geirnaert - 691; 23.Mario D'Haeseleer - 631; 24.Koen Oliebos - 612; 25.Patrick Van Peteghem - 611; 26.Frederik Blervacq - 581; 27.Ronald De Scheemaecker - 580; 28.Joeri De Cock - 561; 29.Tom Persyn - 528; 30.Marc Landerie - 451;

     

    Categorie E+:

    1.FLORENT DE LEERSNYDER - 2.401; 2.Marc Van Overmeir - 2.077; 3.Eddy Van Den Abeele - 956; 4.Eric Van Pottelberg - 844; 5.Antoine Van Geluwe - 681; 6.Michel Hertogh - 557; 7.Guy Van Severen - 403; 8.Rudi Van Steelandt - 366; 9.Eric Van Daele - 30.

     

    Categorie F1:

    1.HELMUTH TAS - 2.470; 2.François Coppers - 2.439; 3.Eddie Van Leirberghe - 1.691; 4.Tony Baudonck - 1.659; 5.Jozef Deneef - 1.565; 6.Jo Montforts - 1.358; 7.Emmanuël De Loor - 1.255; 8.Dirk Caekebeke - 1.247; 9.Marc Steenberghe - 1.226; 10.Jos Lissens - 1.134; 11.Jozef De Naeghel - 1.131; 12.Bart Delagrange - 1.095; 13.Patrick De Backer - 1.079; 14.Karel Andries - 934; 15.Dirk De Cauwer - 843; 16.Roland Boulard - 815; 17.Louis Moens - 810; 18.Adri Van Loon - 800; 19.José Hoebeke - 737; 20.Wim Van Den Heuvel - 736; 21.Kris Van Honsté - 677; 22.Paul Hunninck - 657; 23.Marc Dhanijns - 596; 24.Philemond Delgouffe - 548; 25.William Govaert - 535; 26.Luc Cocquyt - 503; 27.Staf Lievens - 494; 28.Antoine De Caboter - 456; 29.Jo Scholten - 451; 30.Cees Van Rijsbergen - 344;

     

    Categorie F2:

    1.NOËL ROGGE - 2.597; 2.José Dezegher - 2.444; 3.Pascal Cornand - 2.068; 4.Julien De Bock - 1.584; 5.Daniel Hauttekeete - 1.309; 6.Jos Vergult - 1.211; 7.Eric Pauwels - 1.059; 8.Robin Van Kerschaver - 991; 9.Noël Verzele - 955; 10.Luc Verkinderen - 914; 11.Eddy Iterbeke - 765; 12.Eric Roels - 652; 13.Jos Dierks - 558; 14.Jean-Paul Van Oudenhove - 415; 15.Kurt Wille - 413; 16.Rudy Musschoot - 412; 17.Patrick Elegheer - 366; 18.Eddy De Clercq - 318; 19.Johan De Smet - 175; 20.Paul D'Hoey - 158; 21.Pierre Vancamelbecke - 136; 22.Bert ter Harmsel - 33.

     

    Categorie G:

    1.THEO COUDYZER - 2.463; 2.Julien Vyvey - 2.122; 3.Luc Snels - 1.991; 4.Roland Van Imschoot - 1.966; 5.Marinus Lockefeir - 1.819; 6.John Heyndrickx - 1.612; 7.Arnold De Muynck - 1.474; 8.Willy Roels - 1.347; 9.Roger Den Tijn - 1.288; 10.Jaak Nys - 1.260; 11.Michel Bousard - 1.253; 12.Henk Bolle - 1.240; 13.Firmin De Zutter - 1.229; 14.André Bogaert - 1.191; 15.Willy Mous - 1.163; 16.Roger Verschraegen - 1.147; 17.Freddy De Blick - 1.128; 18.Etienne Van Hecke - 1.116; 19.Eric De Wilde - 1.089; 20.Luc Van Robbroeck - 973; 21.Marc Van Der Beken - 888; 22.Mathieu Mercken - 862; 23.Ludo Opdebeek - 839; 24.Robert Robijns - 835; 25.Willy Corthier - 817; 26.Freddy Vervenne - 816; 27.Karel Heirbaut - 719; 28.Werner Dullaert - 718; 29.Herman Dias - 695; 30.Erik Vandersteen - 688;

     

    Categorie G+

    1.GERARD MARIËN - 2.578; 2.EDWARD BATTERSBY (++ 1) - 2.342; 3.Daniel Cornu - 2.299; 4.Clement De Smedt (++ 2) - 2.223; 5.Pierre Verberckmoes - 2.182; 6.Roger De Breuker - 2.091; 7.Willy Voorbraeck (++ 3) - 1.984; 8.Joseph Boone (++ 4) - 1.914; 9.Hervé Verstuyft - 1.895; 10.Daniël Nuytinck - 1.594; 11.René Colman (++ 5) - 1.593; 12.Raf Luyckx (++6) - 1.513; 13.Joseph D'Hont - 1.465; 14.Karel Alen (++ 7) - 1.424; 15.François Brouwers - 1.411; 16.Guus Schuller - 1.395; 17.Leo De Jong - 1.313; 18.Gerrit Hairwassers - 1.297; 19.Luc Muys - 1.270; 20.Jef Verheyen - 1.080; 21.Lucien Van Impe - 1.068; 22.Daniel Meirlaen - 1.067; 23.Donné Neckebroeck - 1.027; 24.Ghislain De Champs - 980; 25.Ortaire Stevens - 968; 26.Denis Keynen - 916; 27.Marcel Meeuwes - 857; 28.Francis Helleputte - 823; 29.Jean-Pierre Heymans - 758; 30.Noël De Muynck - 736;

     

    WAOD-Kampioenschappen 2010


    OPEN - Vrasene - 18.07.10 - David VAN PELT

    Categorie A - Beveren-Waas - 20.06.10 - Bart VERHASSELT

    Categorie B - Beveren-Waas - 20.06.10 - Peter DE CORTE

    Categorie C - Evergem - 13.08.10 - Bart ROMBOUTS

    Categorie D - Evergem - 13.08.10 - Danny VAN OYEN

    Categorie E - Eksaarde - 12.06.10 - Etienne CLAUS

    Categorie E+ - Eksaarde - 12.06.10 - Rudy TAELMAN

    Categorie F1 - Evergem - 13.08.10 - Jozef DENEEF

    Categorie F2 - Ertvelde - 31.08.10 - Noël ROGGE

    Categorie G - Evergem - 13.08.10 - Theo COUDYZER

    Categorie G+ - Ertvelde-Tervenen - 02.10.10 - Joseph D’HONT

    22-10-2010 om 11:59 geschreven door kenny


    21-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 22 OKTOBER - KOERS OP ROLLEN TE DENDERLEEUW

    VRIJDAG 22 OKTOBER

    KOERS OP ROLLEN TE DENDERLEEUW !!!

     

                                             Affiche koers op rollen jpegh.jpg 

    Waar: Zaal Den Breughel Denderleeuw.

    Ploegen van 4 deelnemers, iedereen kan deelnemen!

    Voorinschrijving te Sportzone Fitness.

     

    Bron: Rita Thienpondt

    21-10-2010 om 13:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 22 OKTOBER PRIJSUITREIKING RONDE VAN GROOT-TEMSE

    VRIJDAG 22 OKTOBER PRIJSUITREIKING
    RONDE VAN GROOT-TEMSE !!!


                                                      VELLE bellemanbew14.8
     


    Dit jaar heeft Wielerbelangen Temse voor de eerste maal de Ronde van Groot-Temse, een regelmatigheidcriterium voor Juniors, georganiseerd. De prijsuitreiking gebeurt op Vrijdag 22 Oktober om 20.00 u in de Emiel Naudtszaal , Hof ter Elstlaan 1, in Elversele.
    Als gastspreker hebben we Tom Steels uitgenodigd. Tom zal een uitleg geven over trainen met het SRM-Systeem.
    Voor deze avond zijn er nog plaatsen vrij en daarom dachten we dat de streekrenners misschien wel geïnteresseerd zijn om dit evenement bij te wonen.

    Graag hadden we wel een bevestiging ontvangen via mail voor 20 oktober, de inkom is gratis.  Edwin.de.saegher@telenet.be

     

    Wielerbelangen Temse: Frank Van Hoeymissen

    21-10-2010 om 13:31 geschreven door kenny


    17-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/10/2010

    vwf.JPG






    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 3°Crosszege in de Catg.B !!!

    De Bock Benny 2010.jpg
    Zondag 17 Oktober - NOKERE (9771) -
    EK MTB alle reeksen

    Cross
    A-reeks

    1 Bart Thielemans
    2 Tom Rouan (Merelbeke)
    3 Nick Vermunicht
    4 Jan Foqué
    5 Jonathan Verschueren

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 059.jpg
            Winnaar Catg.A Bart Thielemans en winnaar Catg.B Benny De Bock.

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 056.jpg
    Gino Van Broeck uit Belsele en Tom Rouan uit Merelbeke van het NGMT team.


    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK uit Hamme
    2 Michael Heymans
    3 Francky Verschueren
    4 Patrick Neufcourt
    5 Dirk Vergult

    C-reeks
    1 Michel Willems
    2 Francis De Ridder
    3 Rene Mertens (Dendemonde)
    4 Rudy Bloemmen
    5 Alex Spruyt

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 019.jpg
    Winnaar Catg.C Michel Willems, winnaar Catg.D Robert De Vos en winnaar
    Catg.E Herman Martens.


    D-reeks

    1 Robert De Vos
    2 Michel Vanhonsebrouck
    3 Willy Corthals

    E-reeks

    1 Herman Martens
    2 Freddy Van Impe
    3 Jozef Saerens
    4 Willy De Roos
    5 Jacky Van Geeteruyen
               
    MTB

    A-reeks
    1 Davy De Paepe
    2 Kris Meys
    3 Bart Tribout
    4 Sam Opsomer
    5 Carlo De Boulle

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 129.jpg
    Podium MTB Catg.A met Davy De Paepe, Kris Meys en Bart Tribout samen op
    de foto met burgemeester van Kruishoutem Mr.Verzele.

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 097.jpg

                    Het was drummen voor de start in de Catg.A met de MTB.

    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst
    2 Erwin de Clercq
    3 Johan De Bruyn
    4 Geert De Moyer
    5 Andy De Maesschalck (Sinaai)

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 134.jpg
    Podium MTB Catg.B met Kurt De Vuyst, Erwin De Clercq en Johan De Bruyn samen
    op de foto met burgemeester van Kruishoutem Mr.Verzele.


    C-reeks
    1 Jean Luc Rossignol
    2 Rudy Wille
    3 Curt Maes
    4 Jean Paul De Bruyne
    5 Freddy De Paepe

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 094.jpg
              Podium Catg.C met Jean Luc Rossignol, Rudi Wille en Curt Maes.


    D-reeks

    1 Jozef Van Isterdael
    2 Johan Martens
    3 Luc Vanwesenbeeck
    4 Theo Verheyden
    5 Roger Wauters

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 089.jpg
    Podium MTB Catg.D met Jozef Van Isterdael, Johan Martens en Luc Van Wesenbeeck.


    Dames
    1 Tinneke September
    2 Carla Godeau
    3 Martine Vanden Eede
    4 Inge Joos (Stekene)
    5 Sofie Roelandt

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 064.jpg
    Inge Joos (dochter van Luc) uit Stekene en Stephanie Vercammen voor de start 
    van de MTB Dames.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    17-10-2010 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/10/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 25°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 39°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 15°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!

    Van Oyen Franky KOP 2010.jpg     Mariën Gerard KOP 2010.jpg
         Franky Van Oyen                   Gerard Mariën    

    Zondag 17 Oktober – OOSTEEKLO (9968)

    Categorie A/B: (38 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Rik De Vree (B2)

    3.Yves Heylen (B3)

    4.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    5.Christophe De Grom (B4)

    6.Peter Neels (Kruibeke B5) 7.Jurgen Goossens (Kieldrecht B6) 8.Benjamin De Geyter (A2) 9.Dave Verstichel (A3) 10.Christophe Roman (A4) 11.Tom Van Uffel (B7) 12.Kristof Vancouillie (B8) 13.Dieter Roman (B9) 14.Vincent Brunel (B10) 15.Steven Heirman (A5) 16.Jimmy Pombereu (B11) 17.Guillaume De Coninck (A6) 18.Patrick De Roos (Moerbeke B12) 19.Wouter Cael (B13) 20.Nico Van Bever (A7) 21.Bjorn Noyelle (A8) 22.Michel Bultinck (B14) 23.Koen Demuynck (A9) 24.Bert Janssens (B15) 25.Kevin Van Den Vruysse (A10) 26.Kris Meerschaert (Stekene B16) 27.Nico Cornelis (A11) 28.Philippe De Vleeschauwer (B17) 29.Bart Van Kerschaver (A12) 30.Alex Goossens (Vrasene B18)

    Categorie C/D:
    (45 dln)

    1.Patrick Watteny (Ruiselede, winnaar cat. D)

    2.Matti De Baat (NL, winnaar cat. C)

    3.Stefaan Lintermans (C2)

    4.Rudi Rabout (Heinkenszand C3)

    5.Franky De Tremerie (C4)

    6.Peter Dillen (C5) 7.Stefan Adriaenssens (Burcht C6) 8.Guy De Jonghe (Burcht C7) 9.Patrick Vanmaekelbergh (C8) 10.Frank Suys (Hingene D2) 11.Philippe Roelandts (D3) 12.Danny Van Oyen (D4) 13.Stefan Verhaeghe (C9) 14.Kris Schockaert (C10) 15.Patrick De Craene (D5) 16.Ko Harms (D6) 17.Olivier Vaerewyck (C11) 18.Dirk Goolaerts (D7) 19.Philip Wittoek (C12) 20.Marc Kiesekoms (D8) 21.Philip Lampaert (C13) 22.Peter Flach (Zwijndrecht C14) 23.Tom Hesters (C15) 24.Michel Jannes (C16) 25.Eric Slock (C17) 26.Mario De Kesel (C18) 27.Thierry De Temmerman (D9) 28.Koen Oliebos (D10) 29.Idesbald Nevejans (D11) 30.Hedwig Cateeuw (D12)

    Categorie E/E+:

    1.Paul Geudens (winnaar cat. E)

    2.Jos Maes (E2)

    3.Wim De Waal (E3)

    4.Patrick Van Renterghem (E4)

    5.Eddy Van Den Abeele (Meerbeke, winnaar cat. E+)

    6.Rudy Van De Velde (E5) 7.Noël Willems (E6) 8.Joeri De Cock (E7) 9.Patrick Van Der Vekens (E8) 10.Jan Van Hove (E9) 11.Marc Cossyns (E10) 12.Hilair Heye (E11) 13.Petrus Van Der Geest (E12) 14.Alain Goossens (E13) 15.Jean-Pierre Van Maldegem (E14) 16.Danny De Gehuchte (E15) 17.Philippe Lacquet (E16) 18.Tony Reniers (E17) 19.Werner Bastijn (E18) 20.Joop Van Vliet (E19) 21.Koen De Rijcke (E20) 22.Erwin D'Hondt (E21) 23.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+2) 24.Georges Vergauwe (E22)

    Categorie F1/F2:

    1.Staf Lievens (Meerhout, winnaar cat. F1)

    2.José Hoebeke (F1-2)

    3.François Coppers (Lokeren F1-3)

    4.Helmuth Tas (F1-4)

    5.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2)

    6.Patrick De Backer (F1-5) 7.Rik Scheirlinckx (F1-6) 8.Jozef De Wever (F1-7) 9.Hugo Van Linden (F2-2) 10.Etienne Van Den Hauwe (F2-3) 11.Julien De Bock (F2-4) 12.Noël Rogge (F2-5) 13.Tony Baudonck (F1-8) 14.Charles Vandermosten (F2-6) 15.Karel Andries (Schoten F1-9) 16.Eddie Van Leirberghe (F1-10) 17.Eric Pauwels (F2-7) 18.Chris Somen (F1-11) 19.Peter Buyl (F1-12) 20.Luc Roeland (F1-13) 21.Cees Van Rijsbergen (F1-14) 22.Emmanuël De Loor (F1-15) 23.Peter Peleman (F2-8) 24.Daniel Hauttekeete (F2-9) 25.Marc Hemelsoet (F1-16) 26.Jos Vergult (F2-10) 27.André Namane (F2-11) 28.Eddy De Romagnoli (F2-12)

    Categorie G:

    1.Julien Vyvey (Wondelgem)

    2.Adrien Maes (Melsele)

    3.Theo Coudyzer

    4.Roland Van Imschoot

    5.André Bogaert

    6.Freddy De Blick (Beveren) 7.Eric De Wilde 8.Arnold De Muynck 9.Henk Bolle 10.Erik Vandersteen 11.Willy Roels 12.Aad Vingerling 13.Roger Van Den Eede 14.Pascal Cornand 15.Luc Van Robbroeck 16.Roger Verschraegen (Lochristi) 17.Adriaan Van Ginderdeuren 18.Luc De Cock 19.Nan Van Zutphen 20.Lucien Schollaert 21.Jaak Nys 22.Marinus Lockefeir 23.Firmin De Zutter 24.Willy Corthier 25.Valère De Baerdemaeker 26.Mathieu Mercken

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Joseph D'Hont

    4.Gerrit Hairwassers

    5.Ko Tolhoek

    6.Armand Mols 7.Luc Muys 8.Leo De Jong 9.Lucien Van Impe 10.Francis Helleputte 11.Clement Saelens 12.François Smolders 13.Daniel Meirlaen 14.Gérard Raes 15.Ortaire Stevens 16.Julien De Baets 17.Daniel Cornu 18.André Van Asbroeck 19.Leon Vervaet 20.Gerard De Vleeschauwer 21.Daniël Jooris 22.Manfred Schwarser 23.Ghislain De Champs 24.Hervé Verstuyft 25.Guy Soil 26.Jef Verheyen 27.José Devreese 28.René Van Reeth

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Joseph Boone

    3.Raf Luyckx (Belsele)

    4.Jan Van Boxtel

    5.Clement De Smedt (Wilrijk)

    6.Edward Battersby 7.Willy Voorbraeck

    17-10-2010 om 20:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 17/10/2010 – AIGLE (Zwi) – Men Elite – 60’

    Aantal deelnemers:

    1.Zdenek Stybar (Tsj) 

    2.Niels Albert op 9"

    3.Kevin Pauwels op 14"

    4.Klaas Vantornout op 20"

    5.Dieter Vanthourenhout       

    6.Francis Mourey (Fra)           

    7.Sven Vanthourenhout         

    8.Steve Chainel (Fra) 

    9.Sven Nys     

    10.Bart Wellens          


    17/10/2010 – AIGLE (Zwi) – Dames Elite – 40’

    Aantal deelnemers:

    1.Katie Compton (USA) 

    2.Daphny Van Den Brand (NED) op 30” 

    3.Katerina Nash CZE) op 38” 

    4.Sanne Van Paassen (NED) op 39” 

    5.Hanka Kupfernagel (GER) op 1’09” 

    6.Helen Wyman (GBR) op 1’24” 

    7.Christel Ferrier-Bruneau (FRA) op 1’30” 

    8.Sanne Cant (BEL) op 1’48” 

    9.Caroline Mani (FRA) op 1’49” 

    10.Sophie De Boer (NED) op 2’07” 


    17/10/2010 - EVERSEL ( HEUSDEN - ZOLDER) (LB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39

    1.MEISEN Marcel - TEAM KUOTA          

    2.BOSMANS Wietse - BKCP – POWERPLUS op 15”

    3.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM           

    4.TEUNISSEN Mike - WV ´T LUCHTSCHIP

    5.ADAMS Jens - AVIA CYCLING TEAM op 42”

    6.VAN HEESWIJK ROY - WV SCHIJNDEL

    7.VOLDERS Sonny - AVB - CYCLING TEAM         

    8.PAUWELS Dries - EMPELLA CZECH TEAM          

    9.TIELENS Jimmy - TEAM SAECO         

    10.PIROTTE Jo - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
     

    17/10/2010 - ZINGEM (O) - Veldrijden form. B – 60’

    Aantal deelnemers: 53

    1.EECKHOUT Kevin - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM      

    2.BERTHOLET Quentin - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 20”

    3.BOSSUYT Matthias - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 42”

    4.VAN NUFFEL Tim - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW op 53”

    5.BODEN Stef - AA CYCLING TEAM op 56”

    6.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    7.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    8.DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’07”

    9.VAN DEN ABEELE Arnaud - ISOREX CYCLING TEAM     

    10.GAUDY Patrick - THE BARRACUDA COMPANY  

    45.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM op 6’08”          

     

    17/10/2010 - EVERSEL ( HEUSDEN - ZOLDER) (LB) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 30 Juniores : 40´

    1.SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK   

    2.SWEECK Diether - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 3”

    3.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    4.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    5.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 17”

    6.LEHMANN Julian op 48”

    7.HERKLOTZ Silvio                 

    8.DE BIE Mike  - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’15”

    9.BRUSSELMAN Twan - WV DE JONGE RENNER op 1’30”

    10.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’41”

     

    Aantal deelnemers: 35 Nieuwelingen : 30´

    1.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    2.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 44”

    3.BOETS Ben - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 52”

    4.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 1’01”

    5.SCHUERMANS Jelle - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’09”

    6.VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.GOOSSENS Kobe - BMX TEAM BEKAF VZW     

    8.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    9.HARDING Billy                     

    10.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

     

    17/10/2010 - ZINGEM (O) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 31 Juniores : 40´

    1.JAUREGUIQ Quintin            

    2.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 5”

    3.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 47”

    4.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 1:00”

    5.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 1’04”

    6.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’17”

    7.DELFOSSE Karel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’21”

    8.BALLET Mathias - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’30”

    9.OOMS Niels - THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS op 1’41”

    10.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’46”

    22.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM   op 4’33”

     

    Aantal deelnemers: 49  Nieuwelingen : 30´

    1.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM       

    2.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’05”

    3.JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM WERVIK op 1’35”

    4.AMEEL Alexander - CT COVEMAECKER - BALANS         

    5.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’40”

    6.GHISTELINCK Milo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM op 1’45”

    7.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    8.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 2’00”

    9.DE BRAUWER Brend - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE    

    10.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    46.DE BRUYNE Meg - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’25”  

    17-10-2010 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 4°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Smet Ivan 01

    Zondag 17/10/2010 - EVERSEL ( HEUSDEN - ZOLDER) (LB) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 24

    1.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    2.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING op 4”

    3.VAN ASTEN Bart - LIMBURGSE AFDELING op 8”

    4.BOECKX Thomas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 51”

    5.CLEEREN Tom - VAN EYCK SPORT op 1’05”

    6.COLLARD Simon - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES op 1’24”

    7.COLOMBO Lino - LIMBURGSE AFDELING          

    8.NERINCKX Stefan - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 1’53”

    9.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’27”

    10.VERHEES Ruben - LIMBURGSE AFDELING op 2’53”

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 12

    1.BERCKMANS Nico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    3.VAN STAEYEN Benny - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW op 54”

    4.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    5.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING

    6.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    7.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING op 1’04”

    8.YOUNG CHRIS - Team Marie Curie op 3’33”

    9.BARNES Stephen - SEACROFT WHLS op 4’47”

    10.VANHAEVERBEKE Jean - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV 
     

    Masters C: Aantal deelnemers: 16

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 11”

    3.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 37”

    4.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING op 1’15”

    5.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    6.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL        

    7.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  

    8.PANIS André            - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 1’32”

    9.MEISEN Josef op 3’13”

    10.POTARGENT Pierrot - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK op 3’39”

     

    17/10/2010 - ZINGEM (O) - Veldrijden form. D – 40’

    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 30

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 20”

    3.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 36”

    4.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 39”

    5.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM   

    6.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW   

    7.NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN – TOURNAI op 1’31”

    8.BOGAERT Nico - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’34”

    9.DEWITTE Wim - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’38”

    10.DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’47”

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 14

    1.IVAN SMET uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    2.KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE op 25”

    3.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 36”

    4.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 51”

    5.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’09”

    6.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’39”

    7.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 3’35”

    8.ROGIERS Benny - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 3’51”

    9.VANMAEKELBERGH Pascal - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    10.DYSSERINCK Pascal - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 4’56”

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 13

    1.GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 7”

    3.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’59”

    4.COP Herman - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’22”

    5.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING op 2’29”

    6.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2’36”

    7.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 2’44”

    8.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 3’21”

    9.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN op 3’29”

    10.ROBERTS ANDREW op 4’19”

     

    17/10/2010 - LANDSKOUTER (O) - Veldrijden Aspiranten
    MEISJES 12 JAAR – 24’33”
    Aantal deelnemers: 2

    1.NOËL Jara - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    2.SCHOKKAERT Febe - IMMO NLVK CYCLING TEAM        

     

    MEISJES 13 JAAR – 24’20”

    Aantal deelnemers: 2

    1.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    2.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

     

    MEISJES 14 JAAR – 29’09”

    Aantal deelnemers: 2

    1.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE     

    2.BELLAERT Axelle - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

     

    JONGENS 12 JAAR – 22’03”

    Aantal deelnemers: 11

    1.VERMEERSCH Florian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    2.VERDONCK Loeka - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    3.VERMEERSCH Arne - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE          

    4.VALCKE Owen - VZW TREK USA RACING TEAM 

    5.VERBERCKMOES Fabio - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

     

    JONGENS 13 JAAR – 21’12”

    Aantal deelnemers: 21

    1.DHOORE ALESSIO - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.COLMAN Alex uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND          

    3.OVERMEIRE Louis - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    4.BORRA Gilles - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE   

    5.DE WEVER Merten - K.V.C. DEINZE VZW          

    6.DE BEULE Jordi uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND          

    8.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND  

    9.DIELEMAN Stan uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    15.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND

     

    JONGENS 14 JAAR - 24’31”

    Aantal deelnemers: 27

    1.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE     

    2.MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    3.JAECQUES Simon - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE        

    4.CLICTEUR Arne - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    5.NOËL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    8.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

    13.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    27.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM    


    17/10/2010 - MASSENHOVEN (A) - BMX - Topcompetitie

    17-10-2010 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HANDZAME CLASSIC NIEUW OP DE WIELERKALENDER !!!

    Handzame Classic (categorie 1.1) nieuw op de wielerkalender !!!

    Handzame Classic.jpg 

    Op Vrijdag 18 maart 2011 zal de eerste ‘Handzame Classic’ gereden worden. Deze categorie 1.1 wedstrijd is totaal nieuw op de internationale wielerkalender en valt twee dagen na Nokere Koerse en daags voor Milaan-Sanremo.

    “We hebben eindelijk het akkoord gekregen van de UCI’’, stelt organisator Bert Pattyn. ,”We kunnen nu volop beginnen werken aan de uitbouw van de eerste editie van onze ‘Handzame Classic’. Let wel. Wij hebben hier in Handzame al een zeer rijke wielertraditie. Ooit waren hier immers mannen als Jaan Kirsipuu, Robbie McEwen, Danilo Napolitano en Jimmy Casper aan het feest. Bedoeling is om van onze eensdagswedstrijd een soort van pré-klassieker te maken. Onze kalenderdatum is dan ook ideaal. Wij vallen twee dagen na Nokere Koerse en daags voor Milaan-Sanremo. Wie niet naar Italië afzakt kan dus bij ons aan de slag. Dit ter voorbereiding van de Vlaamse wedstrijden in volle aanloop naar de Ronde van Vlaanderen. Over het parcours kan ik nog niet veel kwijt. Wel dat we naar het ‘Heuvelland’ zullen trekken en dit over brede wegen zodat de kans op ongelukken tot het striktst mogelijk beperkt wordt. Wij maken nu volop werk van de uitbouw van onze wedstrijd om die tot een geslaagd geheel te laten uitgroeien. Gelukkig hebben we al vele jaren ervaring zodat wij zeker in onze opzet zullen slagen’’, gaf Bert Pattyn mee.

     

     

    Bron: Flor Van de Velde

    17-10-2010 om 19:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 16/10/2010 - STEENHUFFEL - LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. B – 60’

    Aantal deelnemers: 47

    1.COP Kristof - AVB - CYCLING TEAM

    2.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 20”

    3.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 33”

    4.PIROTTE Jo - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 1’06”

    5.PAUWELS Dries - EMPELLA CZECH TEAM          

    6.CANT Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM           

    7.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO op 1’10”

    8.DENOLF Gianni - CYCLINGCHAMPS    

    9.RAEYMAKERS Sten - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK op 1’35”

    10.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM op 1’49”

    20.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 2’25”        

    23.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    28.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM    

     

    16/10/2010 - STEENHUFFEL - LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 40 Juniores : 40´

    1.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    2.HERKLOTZ SILVIO WERNER OTTO 

    3.AERTS Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    4.LEHMANN Julian                 

    5.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.     

    7.JANSEGERS Jeffrey - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    8.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    9.CLARKSON Jack                 

    10.THYS Glenn - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.          

    20.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND        

     

    Aantal deelnemers: 45 Nieuwelingen : 30´

    1.VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI          

    2.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    3.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    4.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    5.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

    6.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    7.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL       

    8.WOMERSLEY JAKE - SOWERBY BROTHERS      

    9.KLOECK Dario - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  

    10.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.        

    14.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    27.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM        

    33.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM

    38.VAN DEN HAUTE Steffy - BENELUX TEAM      

     

    16/10/2010 - STEENHUFFEL - LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. D

    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers:22

    1.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING         

    2.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM    

    3.PAESHUYSE Davy - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

    4.DEBAERE BART                   

    5.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    6.THIELEMANS Bart - TEAM-THIELEMANS & CO  

    7.MEULDERS Filip - AFDELING ANTWERPEN - WBV               

    8.VAN DEN MUYSENBERGH Rob - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    9.DUBIN Bart - WK NOORD WEST BRABANT          

    10.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW     

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 13

    1.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    2.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    3.VAN STAEYEN Benny - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    4.YOUNG CHRIS                     

    5.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    6.BARNES STEPHEN              

    7.MEYS Mark - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    8.JACOBS Johan - WK NOORD WEST BRABANT    

    9.HEREMANS Ronny - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    10.QUINTELIER Gunther - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 16

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    3.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    4.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL        

    6.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  

    7.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    8.ROBERTS ANDREW             

    9.JACOBS Jos - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    10.TUTELEERS Romain - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.          

    17-10-2010 om 19:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/10/2010

    vwf.JPG






    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 2°Crosszege in de Catg.B !!!

    De Bock Benny 2010.jpg
    Zaterdag 16 Oktober - ZINGEM (9750)

    Cross
    A-reeks
    1 Quincy Vens
    2 Brecht Lippens
    3 Joris De Baeyuer
    4 Tom Rouan (Merelbeke)
    5 Jan Focqué
    VWF Veldrijden 16-10-10-zeingem 057.jpg

               Winnaar Catg.A Quicy Vens en winnaar Catg.B Benny De Bock.


    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK uit Hamme
    2 Erwin De Clercq
    3 Danny Standaert
    4 Luc Joos (Stekene)
    5 Dirk Vergult

    C-reeks
    1 Rudy Bloemmen
    2 Jose De Clercq
    3 Eddy Cobbaut
    4 Rudy Berwart
    5 Ronny Goethals
    VWF Veldrijden 16-10-10-zeingem 028.jpg

    Winnaar Catg.C Rudy Bloemmen, winnaar Catg.D Luc Vanwesenbeeck en
    winnaar Catg.E Herman Martens.


    D-reeks
    1 Luc Vanwesenbeeck
    2 Michel Vanhonsebrouck
    3 Robert De Vos
    4 Willy Corthals

    E-reeks
    1 Herman Martens
    2 Freddy Van Impe
    3 Lucien van Impe
    4 Gilbert Vandenheuvel
    5 Jacky van Geeteruyen

               
    MTB
    A -reeks
    1 Davy De Bruyne
    2 Bart Tribout
    3 Brecht De Bruyne
    4 Jo Maes
    5 Bart Baeyens
    VWF Veldrijden 16-10-10-zeingem 126.jpg

              Winnaar Catg.A Davy De Bruyne en winnaar Catg.B Kurt De Vuyst.


    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst
    2 Geert De Moyer
    3 Frank Saelens
    4 Marnic De Waele
    5 Geert Borree

    C-reeks
    1 Jean Luc Rossignol
    2 Curt Maes
    3 Jean Paul De Bruyne
    4 Marc De Vos
    VWF Veldrijden 16-10-10-zeingem 091.jpg

       Winnaar Catg.C Jean Luc Rossignol en winnaar Catg.D Jozef Van Isterdael.


    D-reeks
    1 Jozef Van Isterdael
    2 Johan Martens
    3 Noel Verzele
    4 Andre Hermie
    5 Roger Wauters


    Dames
    1 Carla Godeau
    2 Greetje De Vos
    3 Tinneke September
    4 Inge Joos (Stekene)
    5 Stephanie Vercammen

    VWF Veldrijden 16-10-10-zeingem 080.jpg 

                              Aankomst van Carla Godeau als eerste meisje.

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    17-10-2010 om 19:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 17 OKTOBER RESTAURANTDAG WIELERTEAM WAASLAND

    Banner Wielerteam Waasland 2010.jpg
    Restaurantdag Wielerteam Waasland



    De bestuursleden en renners van WIELERTEAM WAASLAND nodigen u uit tot hun RESTAURANTDAG ten voordele van de renners en de club,
    op Zondag 17 Oktober 2010.


    Van 12.00 tot 14.00 uur en van 17.30 tot 20.00 uur in FEESTZAAL OLYMPIA, Kruibekesteenweg 8 in Beveren.

    Op de menu : Voorgerecht + steak/frieten + nagerecht
                                                       of
                              Voorgerecht + Vispannetje + nagerecht

    Prijs: 20 Euro - kinderen 10 Euro.

    Inschrijvingen vooraf bij : Willy.de.wael@telenet.be 

    tel. 0476/20.08.31

     

     

    Bron: Willy De Wael

    17-10-2010 om 11:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 17 OKTOBER - VOORSTELLING WAASLAND MTB TEAM !!!

    VOORSTELLING WAASLAND MTB TEAM
    OP ZONDAG 17 OKTOBER !!!

       Waasland MTB Team 2010.jpg 

    Het WaaslandMTBteam is reeds aan zijn vierde jaargang toe. Wat ooit begon als een initiatief van 2 vrienden, is ondertussen uitgegroeid tot de grootste MTB-organisatie van onze regio. Naast het recreatieve gedeelte bezit WMTB ook een nationaal sterk presterende wedstrijdkern en is er sinds vorig jaar ook een verregaande samenwerking met WaaslandMTBschool die kids de kneepjes van het MTB-vak bijbrengt. WMTB is er dan ook voor jong en oud, ervaren en beginnende biker.

     

    Het overkoepelend bestuur zorgt voor aantrekkelijke kledij en een degelijke verzekering. Daarnaast trekt ze sponsors aan en zorgt ze er voor dat het team voldoende in de publiciteit komt. De belangrijkste taak is echter de schwung in de club houden door het organiseren van verschillende activiteiten. De maandelijkse ledenvergadering is daar een mooi voorbeeld van!

     

    Het competitieteam wordt aangevoerd door Robby De Bock uit Melsele. Robby is een belofte die ondertussen tot de 10 snelste bikers van België behoord en dit jaar voor verschillende topprestaties heeft gezorgd. Michiel van Aelbroek, gewezen wegrenner, is de huidige Belgisch Kampioen marathon bij de fun. Eli Smeyers is in deze categorie zelfs Europees kampioen. Dit trio is een mooi voorbeeld voor onze school en het team hecht dan ook belang aan de doorstroming van kids naar de competitieploeg.

     

    Om ons project voor te stellen, nodigen de mensen van WaaslandMTBteam en WaaslandMTBschool iedereen uit om langs te komen op de pers -en publieksvoorstelling op zondag 17 oktober.

    We ontvangen iedereen graag om 17u30 in Cremerie Foubert in de Stationsstraat 127 in Sint-Niklaas! De voorstelling zal ongeveer 1 uur duren.

     

    Hou je van sporten in de natuur, onder gelijkgestemden, dan is het nu de moment om je aan te sluiten!

     


    Bron: Gunther Thuysbaert

    Trainingscoördinator Waasland MTB Team

    17-10-2010 om 11:30 geschreven door kenny


    14-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 16 OKTOBER - EETFESTIJN GUY SMET !!!
    Smet Guy eetfestijn 2010.jpg

    Bron: Guy en Saffia

    14-10-2010 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 14/10/2010 - ARDOOIE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    KERMISCROSS - Aantal deelnemers: 46

    1.STYBAR ZDENEK - TELENET FIDEA CYCLING TEAM           

    2.NYS Sven - LANDBOUWKREDIET              

    3.VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 17”

    4.ALBERT Niels - BKCP – POWERPLUS op 28”

    5.PEETERS Rob - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 33”

    6.VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP – POWERPLUS op 36”

    7.AERNOUTS Jim - BKCP – POWERPLUS op 44”

    8.VAN AMERONGEN Thijs - AA DRINK CYCLING TEAM     

    9.PAGE Jonathan - PLANET BIKE          

    10.VANTHOURENHOUT Sven - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM
     

    14/10/2010 - ARDOOIE (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 36

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    3.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    4.DE BACKER Kurt - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 38”

    5.VAN ASTEN Bart - LIMBURGSE AFDELING op 46”

    6.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 55”

    7.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM op 1’02”

    8.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 1’16”

    9.GEVERS Jan - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 1’32”

    10.NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN – TOURNAI op 2’05”

    11.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 2’15”

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 32

    1.RAATS EDWIN  
    2.SMET Ivan uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW    op 1’04”

    3.KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE op 1’06”

    4.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL op 1’30”

    5.FOLLENS Thierry - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’32”

    6.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’34”

    7.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 1’36”

    8.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’37”

    9.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’43”

    10.SNOEREN RENE - PIJNENBURG op 2’01”

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 25

    1.GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 26”

    3.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 39”

    4.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL op 43”

    5.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 1’48”

    6.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2’30”

    7.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING          

    8.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV           

    9.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    10.BLOEMMEN Rudy - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 3’30”

    14-10-2010 om 20:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC TEAM WAASLAND VAN 14/10/2010

    Banner WAC Hoboken 2010.jpg
    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    UITSLAGEN WAC-HOBOKEN AFDELING WAASLAND


    Proficiat aan JADO BLEYENBERG met zijn Zege bij de Miniemen 8 jaar !!!

    WAC 14-10-2010 1.jpg
    Miniemen

                                  

    Zondag 10/10/2010 - Geel

    8 jaar - 16 deelnemers

    - 1ste Jado Bleyenberg, zowel in de tijdrit als op de weg. PROFICIAT JADO !!!

    - Er was eerst een behendigheidsproef met een aansluitende tijdrit van één ronde.
    Jado reed een hele goede tijdrit en was van de 16 deelnemers bij de 8-jarigen veruit de snelste. Over alle deelnemende miniemen, 70 in totaal had Jado als 8-jarige de 6de tijd.
    - De wegrit ging over twee ronden. Hij reed weg in de laatste ronde en kon zo afgescheiden winnen.

    WAC 14-10-2010 2.jpg  WAC 14-10-2010 3.jpg

    WAC 14-10-2010 4.jpg
    Aspiranten


    Zaterdag 9/10/2010 - Veldegem

    13 jaar - 34 deelnemers
    - 4de Van Tilborgh Brent

     

    Zondag 10/10/2010 - Geel

    12 jaar - 26 deelnemers

    - 13de Steynen Reno

    - 16de Van Steensel Mats

     

    13 jaar - 36 deelnemers

    - 28ste Siemons Stijn

    - 34ste Verdickt Yannick

     

    14 jaar - 42 deelnemers

    - 26ste Van Riel Brent

    - 27ste Baert Atlas

    - 29ste Eilers Pieter

     

    Zondag 10/10/2010 - Denderleeuw

    12 jaar - 28 deelnemers

    - 19de Deckers Jules

    - 22ste Smets Yentl

     

    13 jaar 38 deelnemers

    - 7de Janssens Jarrid

    - 33ste De Loose Arne

     

    14 jaar - 25 deelnemers - A reeks

    - 16de Smet Seppe

    - 19de Deckers Sisse

     

    14 jaar – 30 deelnemers - B reeks

    - 8ste Wouter Persoon

    - 24ste Boden Laurens

     

    Nieuwelingen

     

    Zondag 10/10/2010 – Wommelgem

    55 deelnemers

    - 3de Van Echelpoel Michiel

    - 15de Van De Plas Jelle

    - 32ste Michielsen Kurt

    - 43ste Leeman Emmanuel

    - 44ste Anthonissen michiel

    - 45ste Van Hooydonck Dante

     

    Het wegseizoen zit er op, bedankt voor al jullie enthousiasme en tot binnen kort !!!



    Uitslagen en foto's: Nancy Cappelle en Steven Van Houte

    Tekstbewerking: Kenny Janssens

    14-10-2010 om 19:09 geschreven door kenny


    13-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 13/10/2010

    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg

    Onder leiding van Kenny Janssens en Dr.Frank De Winter vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    18 POLDERRENNERS voor de 1° wintertrainingsrit door het 'Soete Waasland'.

    Zacht herfstweer en weeral ideale omstandigheden om in groep een duurtraining af te werken. Er werd gekozen om het winterparcours eens te testen na de werkzaamheden aan het nieuwe viaduct te Moerbeke. De route was goed uitgestippeld en zo werden de kilometers op een veilige manier afgehaspeld. De kopmannen van de dag waren 'Adrien Maes en Kenny Janssens' die beiden constant voorin te vinden waren om het tempo van de groep te bepalen. De afstand bedroeg 85 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Zwijndrecht bedroeg de afstand 115 Km, het gemiddelde was goed voor 34 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Adrien Maes , Patrick Van Der Vekens , Eric Vermeulen , Walter Meseure , Jan Vlegels , Jurgen Goossens , Marc Borghgraef , Bart Rombouts , Miguel Gonzales , Freddy De Blick , Dirk Heyrman , Walter Rotthier , Glenn De Rudder , Werner Van Der Weken , ? ? en Kenny Janssens.

    13-10-2010 om 18:45 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!