.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.66° NOKERE KOERSE MET GLOEDNIEUWE STARTPLAATS !!!

    66e Nokere Koerse met gloednieuwe startplaats !!!

    De Keukeleire Jens.jpg 

    Na 10 jaar gestart te zijn vanaf de Markt van Oudenaarde zal op woensdag 16 maart 2011 de Markt van Ronse het decor vormen voor het vertrek van Nokere Koerse (cat. 1.1). Dan reeds aan zijn 66e editie toe. De nieuwe startlocatie brengt met zich dat het parcours totaal gewijzigd wordt. Enkel de acht plaatselijke ronden op en rond Nokereberg blijven dezelfde.

    ”Wij ondertekenden met het stadsbestuur van Ronse een overeenkomst voor de duur van 3 jaar, dit met een optie voor nog eens 2 bijkomende jaren, om daar de start te geven van onze Nokere Koerse’’, stelt Rony De Sloovere.

    “Ronse wil zich de laatste jaren meer en meer profileren als wielerstad en was vragende partij. Voor ons was het plaatje financieel stukken aantrekkelijker dan te Oudenaarde en we kregen van het stadsbestuur zeer goede condities om onze wedstrijd in de best mogelijke omstandigheden op gang te schieten. De verhuis van de startlocatie van Oudenaarde naar Ronse brengt natuurlijk met zich mee dat we een totaal nieuw parcours uit onze mouw moesten schudden. Zo gaat het vanaf de Markt van Ronse in een grote lus naar Kluisbergen, Avelgem, de Tiegemberg, Waregem en Wortegem om zo Nokere te bereiken waar nog eens 8 plaatselijke ronden worden afgelegd om zo onze 195 kilometer rond te maken”, besloot koersdirecteur Rony De Sloovere. Vorig jaar ging de eindzege in Nokere Koerse naar Jens Keukeleire die de snelste was in een massasprint voor Kris Boeckmans en de Nederlander Bobbie Traksel.

     

    Verdere info? www.nokerekoerse.be

    Daar vind je ook de nodige contactadressen

     

     

    Bron: Flor Van de Velde

    27-10-2010 om 22:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAININGEN MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    Polderrenners.jpg












    VANAF MAANDAG 01 NOVEMBER START DE WINTERTOER VOOR DE GROEPSTRAINING MACHUIT TE ZWIJNDRECHT EN RIJDEN ZIJ TERUG NAAR WAASMUNSTER !!!


    Vertrek op Zaterdag, Zondag en Feestdagen om 9h30 aan Taverne Machuit en dit tot einde Februari 2011.

    De rit gaat net zoals vorig jaar naar Waasmunster en bij goed weer komen ze langs Antwerpen L.O. terug, goed voor 67 Km. Anders langs den Es en Smoutpot terug goed voor 60 km.

    27-10-2010 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 27/10/2010

    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg

    Onder leiding van Kenny Janssens en Eric Vermeulen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    12 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit door het 'Soete Waasland'.

    Nog steeds zacht herfstweer met als minpunt vandaag motregen op de terugweg vanaf Moerbeke. De kopmannen van de dag waren 'Guy Smet en Adrien Maes' die beiden gans de rit op kop reden en zo het tempo van de groep bepaalden. De afstand bedroeg 87 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es bedroeg de afstand 106 Km, het gemiddelde was goed voor 33 Km/h.

    Reden mee vandaag : Guy Smet , Adrien Maes , Eric Vermeulen , Eddy Coenen , Freddy De Blick , Franky De Witte , Hugo Martens , Werner Van Der Weken , Danny De Smedt , Chris Van De Vijver , Franky en Kenny Janssens.

    27-10-2010 om 20:16 geschreven door kenny


    26-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TROFEEFEEST WAASLANDSE TTC RONDE 2010 !!!
    Banner TTC Ronde 2010.jpg

    TROFEEFEEST WAASLANDSE TTC RONDE 2010 !!! 

     

    Op Vrijdag 22 Oktober werden de trofeeën en truien van de TTC Ronde 2010 uitgereikt in Taverne Den Brave te Nieuwkerken.
    Janssens Kenny uitreiking trofeefeest 2010 5.jpg
                           Eindwinnaar Lieven Van De Perre met de trofee.

    Janssens Kenny uitreiking trofeefeest 2010 4.jpg 

              Kenny Janssens werd gehuldigd met zijn 1ste plaats bij de +45 jaar.

    Janssens Kenny uitreiking trofeefeest 2010 2.jpg 

    Tevens mocht hij ook de trofee voor de 2de plaats Algemeen Klassement in ontvangst nemen.

    Janssens Kenny uitreiking trofeefeest 2010 3.jpg 

    Lieven Van De Perre werd gehuldigd als eindlaureaat van de Waaslandse TTC Ronde 2010.

    Janssens Kenny uitreiking trofeefeest 2010 1.jpg 

    De 3 truien met Kenny Janssens, Lieven Van De Perre en Dirk Bryssinckx.

     


    Foto’s: Hugo en Janine

    26-10-2010 om 18:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDKLASSEMENT VWF CATG.A/B/C SEIZOEN 2010 !!!

    vwf.JPG
    EINDKLASSEMENT VWF CATG.A/B/C SEIZOEN 2010


    Catg.A

    Catg.B

    Catg.C

    1.Vermassen Peter

    1.Saelens Danny

    1.Geets Frank

    2.Van Der Heyden Willem

    2.Borremans Danny

    2.Thomas Rudy

    3.Van De Keer Kevin

    3.Van Damme Gunter

    3.Verhaeghe Stefan

    4.Van Eesbeek Andy

    4.Van Den Cruijcce Kevin

    4.De Schrijver Dirk

    5.Peelman Bert

    5.Van Der Vurst Ronny

    5.De Croock John

    6.Kestens Arne

    6.Van Ransbeeck Patrick

    6.Van Der Slagmolen Yvan

    7.De Vuyst Kurt

    7.De Witte Didier

    7.De Backer Danny

    8.Motte David

    8.De Beer Tom

    8.De Ridder Dirk

    9.Cosyn Joris

    9.Dillen Peter

    9.Swalus Philippe

    10.Lintermans Koen

    10.Hiel Emmanuel

    10.De craene patrick

    11.Van De Velde Gwen

    11.Vagenende Frank

    11.Bruyere Bruno

    12.Souffriau Sammy

    12.De Grom Christophe

    12.Pauwels Patrick

    13.Geerts Marnix

    13.De Smet Tom

    13.Perdaens Luc

    14.Lison Bjorn

    14.Van Damme peter

    14.Merckx Eddy

    15.Vereecken Michel

    15.Sweers Luc

    15.D'Hooge Frank

    16.Van Haverbeek Frank

    16.Quina Eddy

    16.Thomas Kris

    17.Braeckmans Michael

    17.Vlerick Freddy

    17.Turcksin Dominique

    18.Teirlinck Tino

    18.Heirwegh Patrick

    18.Goolaerts Dirk

    19.Penninckx Tom

    19.De Reys Jurgen

    19.De Bondt Dirk

    20.Lison Yorick

    20.Van Den Noortgaete Johan

    20.Wille Geert

    26-10-2010 om 15:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDKLASSEMENT VWF CATG.D/E/F SEIZOEN 2010 !!!

    vwf.JPG

    EINDKLASSEMENT VWF CATG.D/E/F SEIZOEN 2010


    Catg.D

    Catg.E

    Catg.F

    1.Van De Velde Rudy

    1.Andre Ceurens

    1. Vandenhouwe Etienne

    2.Pieters Joost

    2.De Vuyst Eddy

    2.De Cremer William

    3.De Reuse Jerry

    3.Maldrie Robert

    3.Dhondt Hubert

    4.D'Haese Benny

    4.Tuypens Hugo

    4.Saerens Jozef

    5.Convents Patrick

    5.Luyten Felix

    5.Van De Vijver Francois

    6.Maes Jos

    6.Vandermeulen Jos

    6.Volkaerts Alfons

    7.Van Mol Luc

    7.Paridaens Danny

    7.Van Isterdael Jozef

    8.Schouppe Roger

    8.Wauters Roger

    8.Van Den Eede Albert

    9.De Schepper Alain

    9.Vervondel marc

    9.Hoof Roger

    10.Rijmenams Dirk

    10.Bordeaud'huy Patrick

    10.De Cock Luc

    11.Berwart Rudy

    11.Van Den Borre Herman

    11.Desmet Adrien

    12.Van Obbergem Wim

    12.Blommaert Jean

    12.Cornet Guido

    13.Mertens Eddy

    13.Cobbaut Eddy

    13.Savat Rudiger

    14.Mersseman Roland

    14.Ribbens Luc

    14.De Schepper Francois

    15.De Pelsmaker Frank

    15.D'Haese Jerry

    15.De Maeyer Jos

    16.Devits Joseph

    16.D'Haeseleer Luc

    16.Vandenheuvel Gilbert

    17.Casteleyn Paul

    17.De Gucht Etienne

    17.De Blick Freddy

    18.Steeman Juan

    18.Vanderhulst Charly

    18.Van Impe Freddy

    19.Claes Jean-Pierre

    19.Broothaerts Jean Pierre

    19.Dullaert Werner

    20.Delplancque Bert

    20.Hoebeke Jose

    20.Bronselaer Jozef


    26-10-2010 om 15:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.IN THE SPOT : WAASLAND MOUNTAINBIKE SCHOOL & TEAM

    IN THE SPOT : WAASLAND MOUNTAINBIKE SCHOOL & TEAM

     

    Zondag 17/10 werden zowel het Waasland Mountainbike Team (WMTB) & de Waasland Mountainbike School (WMTBS) voorgesteld.

    Waasland MTB Team 1.jpg 

    OP DE FOTO - De kinderen konden in de fauteuils van de oldtimer van Cremerie Foubert
    in Sint-Niklaas de pret niet op !  Lotte – Vlaamse Kampioene in haar gele trui,
    naast trainer Kris Henderieckx die de jonge pupils komt aanmoedigen.
    Verder Belgisch Kampioen Michiel Van Aelbroeck, die hier geen lakens, maar ijsjes uitdeelt
    aan o.m. Vlaamse Beloften Kampioen  en Waaslander Robby De Bock. 

     

    SPECTACULAIRE VIDEO PRESENTATIE !

     “Dit is geen alledaags clubje.  Maar een sterke structuur, waaraan jaarlijks verder met zorg wordt gebouwd” zo opende Voorzitter Mathias Smet de voorstelling. 

    De club laat ook het liefst haar leden met de pedalen spreken, en liet dit smaken met een aantrekkelijke videopresentatie, opgenomen naar aanleiding van de ROC d’AZUR, die jong & oud niet onberoerd laat, zo kon Waaskrant vaststellen. 
    Kijk & oordeel zelf :
    http://www.youtube.com/watch?v=evGKl9tDMwM.

     

    Mathias SMET “Waar de kinderen het alfa van de club uitmaken, zijn de competitierenners het omega.  Daarnaast is er plaats voor iedereen die wil sporten in een toffe groep, en waar je wekelijks je training, groepstocht of marathon kan meepikken, ieder op zijn niveau. De club biedt naast de verzekering ook een mooi basispakket aan clubkledij. Het programma van de De Waasland MTB School werd helemaal hertekend en is echt wel een unieke formule. Dit alles mede mogelijk gemaakt dankzij de sponsors die het team mee hun uitstraling geven.” Een attente Voorzitter, zette de sponsors één voor één in de verf, deze werden allen bedankt met een gekaderde clubfoto.

     
    DE WAASLAND MTBSCHOOL : kwaliteit voor de jeugd !
    - De kinderen kunnen in de Waasland Mountainbike School kennismaken, en al lerende doorgroeien naar de verschillende indelingsniveaus op basis van techniek & kunde eerder dan in plaats van leeftijd. Top mountainbikers Kris Henderieckx (Belsele) en Kris Hertsens (Sint-Niklaas) kregen de ruimte en werkten met het bestuur een uitgebalanceerde formule uit, waarbij vooral de creativiteit wordt onderstreept. Zo werd Lotte Vlaamse kampioen.
    Kris Henderieckx licht toe “Ik ging op zoek naar een uitdagende formule, om de kinderen hun focus te houden op het aanleren van het mountainbiken, in al zijn aspecten en op verschillende soorten parcours. De lessenreeks start op 7 november aan de Sporthal Klavers te Belsele voor een eerste verwelkomingstraining, de andere 10 trainingssessies vinden ofwel doorheen het land plaats (parcours die precies werden gekozen om hun typische bikers kwaliteiten & bijzondere gastheren) dan wel in de heimat van de club, het Waasland.” 

    - Nieuw in de formule is dat het WMTB team de fietsende ouders een groepstraining aanbiedt, terwijl de kinderen onder professionele begeleiding van hun trainers de techniek aanleren en conditie opbouwen. Lid worden kost 75 €, en omvat de trainingsreeks, een jaarverzekering, en een mooie outfit (koersbroek & trui). 

    De Kalender van Waasland MTB School is terug te vinden op deze link :

    http://www.waaslandmtbschool.be/index.php?option=com_gcalendar&view=google&Itemid=80


    HET WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM : Competititie & Fun

    Hier is het competieteam de spits dat met klinkende prestaties, jaarlijks het team op de kaart zet. De sympathieke Robby De Bock is al lang geen onbekende meer en kan al een mooi palmares voorleggen en the best is yet to come ! 

    Waasland MTB Team 2.jpg
    OP DE FOTO - Belgisch Kampioen Michiel Van Aelbroeck, Robby De Bock en
    Eli Smeyers scoren voor het team.

     
    Maar naast deze competitierijders, heb je natuurlijk ook de brede kern van het WMTB Team. Hier kan iedereen die met de mountainbike wil rijden zijn ei kwijt. Wekelijks zijn er trainingen of activiteiten die onderling worden gepland door de leden. Zo zijn er in de winter de vaste donderdagavond wegtrainingen (19u Siniscoop) terwijl op de zaterdagtrainingen (9u Siniscoop) resoluut voor veldwerk & techniek wordt gekozen. Geregeld worden ook andere trainingsprikkels georganiseerd (looptraining, spinning, etc …) om het nieuwe seizoen 2011 tegemoet te gaan. Ook de ledenvergaderingen worden meestal talrijk bijgewoond. De club sluit het jaar in december af, met haar leden-weekend. Om het programma: een nachtrit, een oriëntatierit, en een echte mtb Clinic (MTB Clinics), gezellig samen zijn in een leuke omgeving, met als afsluiter samen trainen op een echt wereldbeker parcours, staan dit jaar garant voor ongetwijfeld echt bike plezier.

     

    Alle informatie van de club http://www.wmtb.be/index.php - webformulier doorsturen naar Steven BAERT. (0494/439886)


    Bron: Gunther Thuysbaert

    26-10-2010 om 13:16 geschreven door kenny


    25-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    24/10/2010 - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39

    1.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    2.BECKING Hans - MBC.BAR END APELDOORN     

    3.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM        

    4.DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    5.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    6.RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS TEAM    

    7.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.   

    8.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    9.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM       

    10.COBBAERT Robby - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    18.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    36.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

    39.HUYGENS Davy uit St.Gillis - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM          


    BWB 24-10-10-lochristi 022.jpg
                       Aankomst B-renners met Kendric Van Grembergen.

    BWB 24-10-10-lochristi 026.jpg 

                       Winnaar Kendric en Michiel Dieleman als 1ste Belofte.

    BWB 24-10-10-lochristi 006.jpg
                          
                   Start van de B-renners.

    BWB 24-10-10-lochristi 003.jpg BWB 24-10-10-lochristi 021.jpg BWB 24-10-10-lochristi 018.jpg

          Michiel Dieleman uit Hamme.            Davy Huygens uit St.Gillis-Waas.             Jan Van Meirvenne uit Hamme. 

    BWB 24-10-10-lochristi 028.jpg 

               Michiel Dieleman met zijn ouders tevens zijn grootste supporters.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    25-10-2010 om 13:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 24/10/2010 – PILZEN (Tsj) – Werelbeker – Heren Elite – 60’

    Aantal deelnemers:

    1 Zdenek Stybar - Telenet Fidea Cycling Team
    2 Kevin Pauwels - Telenet Fidea Cycling Team op 18"
    3 Niels Albert -
    BKCP-Powerplus op 33"
    4 Francis Mourey -
    Francaise des Jeux op 41"
    5 Sven Nys
    - Landbouwkrediet op 42"
    6 Klaas Vantornout -
    Sunweb Revor op 1'07"
    7 Philipp Walsleben -
    BKCP-Powerplus op 1'10"
    8 Bart Aernouts -
    Rabo - Giant Offroad Team op 1'13"
    9 Dieter Vanthourenhout -
    BKCP-Powerplus op 1'21"
    10 Enrico Franzoi -
    BKCP-Powerplus


    24/10/2010 – PILZEN (Tsj) – Werelbeker – Dames Elite – 40’

    Aantal deelnemers:

    1 Sanne Van Paassen - Brainwash wielerploeg
    2 Daphny Van Den Brand -
    ZZPR.NL
    3 Katerina Nash
    4 Pavla Havlikova -
    APB cycling team
    5 Helen Wyman
    6 Christel Ferrier-Bruneau
    7 Sanne Cant -
    BKCP-Powerplus
    8 Sophie De Boer -
    ZZPR.NL
    9 Caroline Mani
    10 Arenda Grimberg


    24/10/2010 - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39

    1.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    2.BECKING Hans - MBC.BAR END APELDOORN     

    3.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM        

    4.DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    5.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    6.RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS TEAM    

    7.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.   

    8.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    9.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM       

    10.COBBAERT Robby - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    18.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    36.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

    39.HUYGENS Davy uit St.Gillis - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM          

     

    24/10/2010 - WILRIJK (A) - Veldrijden form. B – 60’

    Aantal deelnemers: 41

    1.BOSMANS Wietse - BKCP - POWERPLUS         

    2.VAN NUFFEL Tim - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 2”

    3.GAUDY Patrick - THE BARRACUDA COMPANY op 5”

    4.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM op 13”

    5.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO op 29”

    6.CANT Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 52”

    7.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM op 1’12”

    8.PIROTTE Jo - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 1’15”

    9.COP Kristof - AVB - CYCLING TEAM op 1’23”

    10.DE KORT Tom - AVB - CYCLING TEAM op 1’40”

    25-10-2010 om 13:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 24/10/2010 - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 18 Juniores : 40´

    1.JAUREGUI Quintin - CC NOGENT           

    2.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE       

    3.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW  

    4.DELFOSSE Karel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    5.VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM   

    6.EYSKENS Jeroen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM         

    7.VISPOEL Bryan - ASFRA RACING TEAM           

    8.DE SCHUYTER Tim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9.DE ZUTTER Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE        

    10.DE KEUKELAERE Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE         

    11.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM  

    18.GELDHOF Anja - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM      
     

    Aantal deelnemers: 30 Nieuwelingen : 30´

    1.POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB   

    2.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE          

    3.AMEEL Alexander - CT COVEMAECKER - BALANS         

    4.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    5.DE PAEPE Morris - ISOREX CYCLING TEAM       

    6.DELAERE Robin - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE    

    7.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM         

    8.DE MEYER Pieter - FEESTCOMITEIT DROGENBOOM        

    9.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM          

    10.DE VILLE Jelle - JONGE RAKKERS VOLLEZELE 

    28.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    24/10/2010 - TESSENDERLO (LB) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 14 Juniores : 40´

    1.VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    2.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 3”

    3.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 47”

    4.SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 56”

    5.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’59”

    6.BERVOETS Gertjan - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 3’12”

    7.VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 4’38”

    8.KOCKAERTS Jorne - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 6’33”

    9.VERSLEGERS Alexander - WSC HAND IN HAND BAAL   

    10.VERDIJCK NIELS - TEAM HOBOKEN   

     

    Aantal deelnemers: 28 Nieuwelingen : 30´

    1.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    2.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’07”

    3.BOETS Ben - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’14”

    4.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT         

    5.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    6.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    7.GOOSSENS Kobe - BMX TEAM BEKAF VZW     

    8.VANDERAERDEN Timothy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 

    9.VANDEN DRIES Jelle - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL op 2’01”

    10.VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’35”

     

    24/10/2010 - WILRIJK (A) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 38 Juniores : 40´

    1.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

    2.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 14”

    3.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 28”

    4.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL op 2’02”

    5.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 2’12”

    6.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2’26”

    7.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 3’37”

    8.BALLET Mathias - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 3’53”

    9.VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 4’00”

    10.HUYGEN Tijs - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 4’09”

    26.AERTS Katrien - BENELUX TEAM op 8’21”     

     

    Aantal deelnemers: 33 Nieuwelingen : 30´

    1.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    2.VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI              

    3.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    4.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.          

    5.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL       

    6.TIMMERMANS Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    7.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    8.DE VOCHT Jochen - NODRUGS CONCEPT TEAM VZW       

    9.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    10.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    19.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM         

    25-10-2010 om 13:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 6°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Smet Ivan 01

    Zondag 24/10/2010 - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. D - 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 32
    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    3.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    4.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM      

    5.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV         

    6.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW   

    7.NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI 

    8.DE BAERE Bart - DV 

    9.DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 

    10.MOULIN Vincent - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY        

    13.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS         

    27.GOOSSENS Tommy - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

    32.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM 


    Masters B:
    Aantal deelnemers: 13

    1.IVAN SMET uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    2.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM           

    3.KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE     

    4.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV          

    5.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM  

    7.ROGIERS Benny - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW      

    8.NEUFCOURT Patrick - ASFRA RACING TEAM    

    9.MYNGHEER Erik - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE           

    10.CNUDDE Kurt - DAGVERGUNNING       

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 12

    1.GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    3.COP Herman - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    4.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING          

    5.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    6.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV           

    7.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    8.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN  

    9.GOETHALS Ronny - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    10.TUTELEERS Romain - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.          

     

    24/10/2010 - TESSENDERLO (LB) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 33

    1.ROODHOOFT David             

    2.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING op 5”

    3.COLOMBO Lino - LIMBURGSE AFDELING op 10”

    4.KIMPEN Bert  - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 20”

    5.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    6.PORTERS Robin - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 30”

    7.GEVERS Jan - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM          

    8.CLEEREN Tom - VAN EYCK SPORT op 50”

    9.VAN ASTEN Bart - LIMBURGSE AFDELING         

    10.WILLEMS Jurgen op 1’32”

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 14

    1.BERCKMANS Nico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING op 1’08”

    3.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING op 2’22”

    4.TECK Erik - VREDA CYCLING TEAM op 2’34”

    5.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING op 3’29”

    6.MELLAERTS Bert - KCT KNOET CYCLING TEAM op 3’52”

    7.VERHAEGEN Guido - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 4’08”

    8.HULSMANS Johny op 6’05”

    9.VERBRAEKEN Jeff - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS          

    10.VERTESSEN Johnny - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING
     

    Masters C: Aantal deelnemers: 15

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 29”

    3.PANIS André - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 1’38”

    4.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING op 2’13”

    5.BENS Rudy              

    6.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 3’18”

    7.BLOEMMEN Rudy - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    8.VAN SINAY DIRK - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 4’10”

    9.VAES Guido - LIMBURGSE AFDELING    

    10.BEIRINCKX Remi - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

     

    24/10/2010 - WILRIJK (A) - Veldrijden form. D – 40’

    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 17

    1.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM    

    2.NERINCKX Stefan - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    3.JACOBS Wim - MORGAN BLUE C.T. VZW             

    4.PAESHUYSE Davy - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

    5.DEPAEPE Davy - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK     

    6.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN - WBV 

    7.THIELEMANS Bart - TEAM-THIELEMANS & CO  

    8.MEULDERS Filip - AFDELING ANTWERPEN - WBV           

    9.THIELEMANS Jeroen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN   

    10.DUBIN Bart - WK NOORD WEST BRABANT         

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 12

    1.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    2.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    3.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    4.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    5.VAN STAEYEN Benn - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW   

    6.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL               

    7.HEREMANS Ronny - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    8.VELDEMAN Dirk - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    9.DE GRAEF Eric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    10.VAN HONSTE Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 18

    1.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    2.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL           

    3.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    5.SPRUYT Alex - WK NOORD WEST BRABANT       

    6.GEUDENS Jan Guido - W.C. GOED VERZEKERD V.Z.W. VORSELAAR          

    7.JACOBS Jos - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    8.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    9.LIEVENS Edward - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    10.DE BUSSER Leo - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW  

    25-10-2010 om 13:00 geschreven door kenny


    24-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 24/10/2010 - KONTICH (A) - Veldrijden Aspiranten

    Jongens 12 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.VRACHTEN Arne - WINDOSE HOUFFALIZE 

    2.SCOPONI Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    3.JACOBS Jente - WK NOORD WEST BRABANT       

    4.VAN HOUTE Gerben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

    5.VAN GILS Maxim - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Jongens 13 jaar

    Aantal deelnemers: 22

    1.BODEN Jarne - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    2.PAUWELS Tijl - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    3.SIEBENS Gianni - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK       

    4.COUTON Jeremy - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK

    5.VANGEEL Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    16.D´HOOGE Thomas - RUDYCO CYCLING TEAM                   

    18.CAP Kyle - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    Jongens 14 jaar

    Aantal deelnemers: 20

    1.CROLLET Yari - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK          

    2.VERHEYEN Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    3.SIEMONS Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    4.JORIS Ward - RACING TEAM SMOUT BOECHOUT  

    5.DRIESEN Sven - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    14.BOONS Yenthe - BENELUX TEAM  

    18.VAN OVERTVELDT Joni - WIELERTEAM WAASLAND       

    20.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

     

    24/10/2010 - SNAASKERKE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Jongens 12 jaar

    Aantal deelnemers: 14 jaar – 19’56”

    1.VERMEERSCH Florian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    2.VERBERCKMOES Fabio - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    3.LOEYS Jarne - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW   

    4.PLYSIER Thibault - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    5.VANHOUTTE Lars - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE                    

    7.STUER Kwinten - WIELERTEAM WAASLAND     

     

    Meisjes 12 jaar – 23’56”

    Aantal deelnemers: 1

    1.SCHOKKAERT Febe - IMMO NLVK CYCLING TEAM       


    Jongens 13 jaar

    Aantal deelnemers: 22

    1.DHOORE ALESSIO - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.COLMAN Alex uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND        

    3.BORRA Gilles - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE   

    4.OVERMEIRE Louis - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    5.VANBORM Kenneth - JONGE RENNERS ROESELARE       

    9.DE BEULE Jordi uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND     

    10.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND

     

    Meisjes 13 jaar – 27’30”

    Aantal deelnemers: 1

    1.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

     

    Jongens 14 jaar

    Aantal deelnemers: 27

    1.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE       

    2.BRULEZ Miqélé - TIELTSE RENNERSCLUB            

    3.MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    4.JAECQUES Simon - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE        

    5.CLICTEUR Arne - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

     

    Meisjes 14 jaar – 23’50”

    Aantal deelnemers: 5

    1.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE     

    2.VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB    

    3.BELLAERT Axelle - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    4.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM       
     

    24/10/2010 - TESSENDERLO (LB) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    24/10/2010 - KONTICH (A) - Veldrijden Miniemen

    24/10/2010 - SNAASKERKE (W) - Veldrijden Miniemen

    24/10/2010 - ZOLDER (LB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    24-10-2010 om 20:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 23/10/2010 - BREDENE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 33

    1.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    2.BOSSUYT Matthias - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 4”

    3.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 12”

    4.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 36”

    5.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 48”

    6.MERLIER Tim - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’05”

    7.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 1’07”

    8.RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS TEAM op 1’51”

    9.BERTHOLET Quentin - LOTTO-BODYSOL P.C.W. op 1’59”

    10.GRUWIER Steve - ASFRA RACING TEAM op 2’15”

    28.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM op 6’38”   


    23/10/2010 - ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 38

    1.BOSMANS Wietse - BKCP - POWERPLUS         

    2.VAN NUFFEL Tim - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    3.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM        

    4.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO 

    5.WELLENS Geert - CHAMPION SYSTEM LBS TEAM         

    6.RAEYMAKERS Sten - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK          

    7.VAN KESSEL Corne - TWC HET SNELLE WIEL   

    8.CANT Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM           

    9.HOFMAN Bart - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    10.GYS Jens - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW 

    27.BROECKX Pieter uit Zwijndrecht - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM

     

    23/10/2010 - BREDENE (W) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 18 Juniores : 40´

    1.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    2.VANDEKINDEREN Jens - TEAM SAECO op 12”

    3.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 45”

    4.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 49”

    5.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 58”

    6.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’11”

    7.DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM op 1’18”

    8.VANDEKERCKHOVE Thibaut - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’38”

    9.VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM   

    10.DE SCHUYTER Tim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’12”

     

    Aantal deelnemers: 32 Nieuwelingen : 30´

    1.VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI           

    2.GHISTELINCK Milo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM op 12”

    3.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE op 16”

    4.DE BRAUWER Brend - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 18”

    5.JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM WERVIK op 27”

    6.DE PAEPE Morris - ISOREX CYCLING TEAM op 1’02”

    7.MORTIER Lenny - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’13”

    8.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM op 1’15”

    9.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 1’23”

    10.DROESBEKE Niels - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’37”

    28.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 5’10”       

     

    23/10/2010 - ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 42 Juniores : 40´

    1.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    2.CLAES Jorn - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM 

    4.GODERIE stan - WILLEBRORD 

    5.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    6.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.     

    8.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  

    9.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    10.DE VIAENE Korneel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    21.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

    32.AERTS Katrien uit Merksplas - BENELUX TEAM            

    39.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM 

     

    Aantal deelnemers: 36 Nieuwelingen : 30´
    1.DE PROOST Kyle
    - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    2.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    3.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    4.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    5.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM  

    6.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    7.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.          

    8.CLAEYS Stef - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE      

    9.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    10.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL     

    17.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM      

    19.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM      

    28.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM

    35.COOLS Jeffrey - RUDYCO CYCLING TEAM       

    24-10-2010 om 17:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 5°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Smet Ivan 01

    Zaterdag 23/10/2010 - BREDENE (W) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 28
    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2”

    3.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 37”

    4.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM op 1’02”

    5.DEWITTE Wim - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’14”

    6.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 1’20”

    7.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 1’37”

    8.MOULIN Vincent - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY op 1’47”

    9.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’52”

    10.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’08”

      

    Masters B: Aantal deelnemers: 10

    1.IVAN SMET uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    2.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 9”

    3.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 46”

    4.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 48”

    5.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 57”

    6.NEUFCOURT Patrick - ASFRA RACING TEAM op 2’04”

    7.VANMAEKELBERGH Pascal - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 2’06”

    8.ROGIERS Benny - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 2’08”

    9.DEGEYTER Edwin - DV op 2’32”

    10.RENIER Marnik - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 4’37”

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 13

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    2.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 35”

    3.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 50”

    4.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’12”

    5.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’40”

    6.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING op 2’00”

    7.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN op 2’45”

    8.VAN TICHELT Roger - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’55”

    9.PAUWELS Luc - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 3’02”

    10.GOETHALS Ronny - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

     

    23/10/2010 - ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 31

    1.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    2.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING            

    3.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    4.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    5.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM      

    6.DIELS Koen - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    7.JACOBS Wim - MORGAN BLUE C.T. VZW          

    8.KIMPEN Bert - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO      

    9.BOTTERMAN Matthias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE           

    10.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN - WBV

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 22

    1.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    3.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    4.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING

    5.VAN STAEYEN Benny - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    6.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    7.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    8.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING             

    9.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM  

    10.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL             

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 23
    1.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    2.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    3.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL        

    4.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  

    5.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    6.VAN TICHELT Ludo - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    7.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING     

    8.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.GEUDENS Jan Guido - W.C. GOED VERZEKERD V.Z.W. VORSELAAR          

    10.LIEVENS Edward - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    24-10-2010 om 10:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/10/2010

    vwf.JPG






    Proficiat aan KRIS MEYS met zijn 1°Crosszege in de Catg.A !!!
    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 4°Crosszege in de Catg.B !!!
    Meys Kris KOP 2010.jpg     De Bock Benny 2010.jpg

              Kris Meys                  Benny De Bock

    Zaterdag 23 Oktober - AAIGEM (9420)

    Cross
    A-reeks
    1 KRIS MEYS uit Hamme
    2 Bart Thielemans
    3 Tom Rouan (Merelbeke)
    4 Nick Vermunicht
    5 Davy Van Nieuwenborgh
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 071.jpg

                  Winnaar Catg.A Kris Meys en winnaar Catg.B Benny De Bock.


    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK uit Hamme
    2 Michael Heymans
    3 Danny Standaert
    4 Erwin De Clercq
    5 Dirk Vergult

    C-reeks
    1 Michel Willems
    2 Francis De Ridder
    3 Rene Mertens (Dendermonde)
    4 Rudy Bloemmen
    5 Alex Spruyt
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 032.jpg
    Winnaar Catg.C Michel Willems, winnaar Catg.D Luc Vanwesenbeeck en
    winnaar Catg.E Freddy  Van Impe.


    D-reeks
    1 Luc Vanwesenbeeck
    2 Luc Vangoidsenhoven
    3 Robert De Vos
    4 Michel Vanhonsebrouck
    5 Willy Corthals

    E-reeks
    1 Freddy Van Impe
    2 Jozef Saerens
    3 Herman Martens
    4 Gilbert Vandenheuvel
    5 Willy De Roos
               
    MTB
    A-reeks
    1 Gert De Vos
    2 Davy De Bruyne
    3 Bart Baeyens
    4 Bjorn Fackaert
    5 Sven Janssens
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 114.jpg
                         Aankomst winnaar Catg.A MTB met Gert De Vos. 


    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst
    2 Marnic De Waele
    3 Geert De Moyer
    4 Andy De Maesschalck (Sinaai)
    5 Dominique Van Den Eede
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 118.jpg
                                         Winnaar Catg.B MTB Kurt De Vuyst.


    C-reeks
    1 Rudi Wille
    2 Jean Luc Rossignol
    3 Danny Van Oyen
    4 Curt Maes
    5 Jean Paul De Bruyne

    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 097.jpg
    Winnaar Catg.C MTB Rudi Wille, winnaar Catg.D MTB Johan Martens en
    winnaar bij de Dames Carla Godeau.


    D-reeks
    1 Johan Martens
    2 Jozef Van Isterdael
    3 Noel Verzele
    4 Roger Wauters
    5 Francis Verherstraeten
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 086.jpg
    Zwarter kon niet meer dat dacht ook Jozef Van Isterdael 
    die 2de werd in de Catg.D MTB.


    Dames

    1 Carla Godeau
    2 Tinneke September
    3 Inge Joos (Stekene)
    4 Stephanie Vercammen

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    24-10-2010 om 10:06 geschreven door kenny


    22-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 23 OKTOBER - GROTE PANNENKOEKENBAK JARNO VAN GUYSE
    Van Guyse Jarno Pannenkoekenbak 2010.jpg

    Bron: Jarno van Guyse

    22-10-2010 om 12:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.10° EETFESTIJN VAN BJÖRN COOMANS !!!

    10° Eetfestijn van Björn Coomans !!!

     

    Coomans Björn 2010.jpg
    Zaterdag 23 Oktober 2010 Vanaf 17u00 tot 20uu00

    Zondag 24 Oktober 2010 Vanaf 11u30 tot 21u00

     

    Supporters Lokaal "De Jonge Beloften"

    Bij Michel en Vera
    ST Katharina straat 151 -2870 Ruisbroek .

    Tel. 03/866.21.98

     

    http://users.skynet.be/coomans-bjorn/

    22-10-2010 om 12:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINSTANDEN WAOD REGELMATIGHEIDSCRITERIUM 2010

    waod_3.jpg
    Einstand regelmatigheidscriterium AB 2010


    Categorie A.

    1.STEVEN MARTENS – 4.049; 2.Paul Rooseparck - 3.981; 3.Kristof Gryson - 3.531; 4.Christophe Van Overloop - 2.907; 5.Bart Verhasselt - 2.732; 6.Gino Van Broeck - 2.529; 7.Luc De Duytsche - 1.950; 8.Jens Daems - 1.900; 9.Wim De Wit - 1.801; 10.Nico Verwee - 1.763; 11.Pieter Covents - 1.759; 12.Vincent Maes - 1.683; 13.Steven Heirman - 1.617; 14.Jonas De Vlieger - 1.612; 15.Kevin Vleurinck - 1.537; 16.Ben Suykerbuyk - 1.534; 17.Dries De Smet - 1.493; 18.Gino Hoskens - 1.413; 19.Jan Trenson - 1.370; 20.Dennis Nevejans - 1.185; 21.Sammy Bogaert - 1.151; 22.Mike Van Ryssel - 1.120; 23.Stein Vermeulen - 1.107; 24.Raf Martens - 1.093; 25.Philippe Van Opstal - 1.078; 26.Jonas Pfaff - 1.077; 27.Kevin Vancolen - 1.013; 28.Stijn Verbeke - 1.002; 29.Kevin Van Raemdonck - 982; 30.Bart Van Kerschaver - 970;

     

    Categorie B.

    1.FRANKY VAN OYEN – 4.310; 2.Gunther Cuylits - 3.337; 3.Vincent Brunel - 3.229; 4.Peter De Corte - 2.497; 5.Mario Van Den Broecke - 2.485; 6.Jurgen Goossens - 2.301; 7.Steven Landuyt - 2.224; 8.Peter Neels - 1.919; 9.Bart Jocqué - 1.874; 10.Alex Goossens - 1.809; 11.Renaat Demeter - 1.640; 12.Angelo Saman - 1.572; 13.Didier De Lannoy - 1.533; 14.Patrick De Roos - 1.518; 15.Andy Van Loon - 1.477; 16.Peter De Maere - 1.459; 17.Nico Savat - 1.329; 18.Frank Van Hoeymissen - 1.259; 19.Jimmy Pombereu - 1.249; 20.Franky Weemaes - 1.235; 21.Yves Heylen - 1.135; 22.Bart Vanden Wijngaerd - 1.110; 23.Sven Van Hoyweghen - 1.029; 24.Geert Verween - 1.010; 25.Pedro Michels - 1.008; 26.Kris Van Severen - 964; 27.Vincent Evers - 935; 28.Davy Rauch - 923; 29.Peter Debucke - 908; 30.Kris Verhooghe - 856;

     

    Eindstanden regelmatigheidscriterium veteranenreeksen 2010


    Categorie C:

    1.WIM HEYNDRICKX - 2.017; 2.Rudi Rabout - 1.924; 3.Patrick Vanmaekelbergh - 1.669; 4.Sven De Vlieger - 1.587; 5.Filip Wittoek - 1.316; 6.Franky De Tremerie - 1.207; 7.Hans Verlinden - 1.203; 8.Nico Debaes - 1.200; 9.Bart Rombouts - 1.166; 10.Eric Slock - 1.152; 11.Olivier Vaerewyck - 1.141; 12.Danny De Bruyne - 1.110; 13.Marc Cossyns - 969; 14.Fabien Hanssens - 946; 15.Steve Ferguson - 878; 16.Alain Mortier - 869; 17.Carlo Schollaert - 843; 18.Marc Vanparrys - 790; 19.Luc Puimege - 752; 20.Tommy Heyse - 696; 21.Geert Hebbrecht - 667; 22.Thierry Everaert - 665; 23.Pedro Pollefliet - 633; 24.Tom Dhooge - 623; 25.Philip Lampaert - 597; 26.Stefan Adriaenssens - 588; 27.Geert Van Speybroeck - 551; 28.Peter Flach - 540; 29.Guy De Jonghe - 474; 30.Peter Mol - 442;

     

    Categorie D:

    1.KO HARMS - 1.767; 2.Danny Van Oyen - 1.742; 3.Dirk Wittoek - 1.206; 4.Marc Goossens - 1.132; 5.Patrick De Smet - 1.131; 6.Idesbald Nevejans - 1.091; 7.Dirk Mathijs - 1.021; 8.Patrick Watteny - 992; 9.Frank Suys - 924; 10.Ivan Wulffaert - 891; 11.Marc Borghgraef - 881; 12.Henri De Decker - 652; 13.Peter Kerckaert - 595; 14.Wim Arras - 570; 15.Danny Van Hoof - 497; 16.Peter Ballet - 436; 17.Luc De Poorter - 421; 18.Filip Vereecke - 320; 19.Frank Van Haecke - 244; 20.Geert Smet - 244; 21.Jos Winters - 240; 22.Ludwig Gladines - 218; 23.Franky Van Oyen - 172; 24.Patrick Bolssens - 166; 25.Danny Denis - 150; 26.Mario Vandebuerie - 123; 27.Stefaan Dhoore - 83; 28.Eric De Graef - 79; 29.Johan De Rop - 77; 30.Henny De Bouver - 76; 31.Eric Neelen - 46.

     

    Categorie E:

    1.WIM DE WAAL - 2.214; 2.Paul Van Cleemput - 1.604; 3.Hilair Heye - 1.552; 4.Georges Vergauwe - 1.545; 5.Philippe Lacquet - 1.423; 6.Patrick Buyens - 1.363; 7.Tony Reniers - 1.333; 8.Wim De Coninck - 1.293; 9.Danny De Coninck - 1.148; 10.Marc Couckuyt - 1.070; 11.Alain Goossens - 1.042; 12.Erwin D'Hondt - 1.018; 13.Jean-Pierre Van Maldegem - 998; 14.Etienne Claus - 967; 15.Noël Willems - 853; 16.Patrick Bekaert - 843; 17.Siegfried Van Overberghe - 832; 18.Leo Mares - 828; 19.Patrick Van Rentherghem - 818; 20.Willy De Sutter - 815; 21.Peter De Ghein - 761; 22.Mario Geirnaert - 691; 23.Mario D'Haeseleer - 631; 24.Koen Oliebos - 612; 25.Patrick Van Peteghem - 611; 26.Frederik Blervacq - 581; 27.Ronald De Scheemaecker - 580; 28.Joeri De Cock - 561; 29.Tom Persyn - 528; 30.Marc Landerie - 451;

     

    Categorie E+:

    1.FLORENT DE LEERSNYDER - 2.401; 2.Marc Van Overmeir - 2.077; 3.Eddy Van Den Abeele - 956; 4.Eric Van Pottelberg - 844; 5.Antoine Van Geluwe - 681; 6.Michel Hertogh - 557; 7.Guy Van Severen - 403; 8.Rudi Van Steelandt - 366; 9.Eric Van Daele - 30.

     

    Categorie F1:

    1.HELMUTH TAS - 2.470; 2.François Coppers - 2.439; 3.Eddie Van Leirberghe - 1.691; 4.Tony Baudonck - 1.659; 5.Jozef Deneef - 1.565; 6.Jo Montforts - 1.358; 7.Emmanuël De Loor - 1.255; 8.Dirk Caekebeke - 1.247; 9.Marc Steenberghe - 1.226; 10.Jos Lissens - 1.134; 11.Jozef De Naeghel - 1.131; 12.Bart Delagrange - 1.095; 13.Patrick De Backer - 1.079; 14.Karel Andries - 934; 15.Dirk De Cauwer - 843; 16.Roland Boulard - 815; 17.Louis Moens - 810; 18.Adri Van Loon - 800; 19.José Hoebeke - 737; 20.Wim Van Den Heuvel - 736; 21.Kris Van Honsté - 677; 22.Paul Hunninck - 657; 23.Marc Dhanijns - 596; 24.Philemond Delgouffe - 548; 25.William Govaert - 535; 26.Luc Cocquyt - 503; 27.Staf Lievens - 494; 28.Antoine De Caboter - 456; 29.Jo Scholten - 451; 30.Cees Van Rijsbergen - 344;

     

    Categorie F2:

    1.NOËL ROGGE - 2.597; 2.José Dezegher - 2.444; 3.Pascal Cornand - 2.068; 4.Julien De Bock - 1.584; 5.Daniel Hauttekeete - 1.309; 6.Jos Vergult - 1.211; 7.Eric Pauwels - 1.059; 8.Robin Van Kerschaver - 991; 9.Noël Verzele - 955; 10.Luc Verkinderen - 914; 11.Eddy Iterbeke - 765; 12.Eric Roels - 652; 13.Jos Dierks - 558; 14.Jean-Paul Van Oudenhove - 415; 15.Kurt Wille - 413; 16.Rudy Musschoot - 412; 17.Patrick Elegheer - 366; 18.Eddy De Clercq - 318; 19.Johan De Smet - 175; 20.Paul D'Hoey - 158; 21.Pierre Vancamelbecke - 136; 22.Bert ter Harmsel - 33.

     

    Categorie G:

    1.THEO COUDYZER - 2.463; 2.Julien Vyvey - 2.122; 3.Luc Snels - 1.991; 4.Roland Van Imschoot - 1.966; 5.Marinus Lockefeir - 1.819; 6.John Heyndrickx - 1.612; 7.Arnold De Muynck - 1.474; 8.Willy Roels - 1.347; 9.Roger Den Tijn - 1.288; 10.Jaak Nys - 1.260; 11.Michel Bousard - 1.253; 12.Henk Bolle - 1.240; 13.Firmin De Zutter - 1.229; 14.André Bogaert - 1.191; 15.Willy Mous - 1.163; 16.Roger Verschraegen - 1.147; 17.Freddy De Blick - 1.128; 18.Etienne Van Hecke - 1.116; 19.Eric De Wilde - 1.089; 20.Luc Van Robbroeck - 973; 21.Marc Van Der Beken - 888; 22.Mathieu Mercken - 862; 23.Ludo Opdebeek - 839; 24.Robert Robijns - 835; 25.Willy Corthier - 817; 26.Freddy Vervenne - 816; 27.Karel Heirbaut - 719; 28.Werner Dullaert - 718; 29.Herman Dias - 695; 30.Erik Vandersteen - 688;

     

    Categorie G+

    1.GERARD MARIËN - 2.578; 2.EDWARD BATTERSBY (++ 1) - 2.342; 3.Daniel Cornu - 2.299; 4.Clement De Smedt (++ 2) - 2.223; 5.Pierre Verberckmoes - 2.182; 6.Roger De Breuker - 2.091; 7.Willy Voorbraeck (++ 3) - 1.984; 8.Joseph Boone (++ 4) - 1.914; 9.Hervé Verstuyft - 1.895; 10.Daniël Nuytinck - 1.594; 11.René Colman (++ 5) - 1.593; 12.Raf Luyckx (++6) - 1.513; 13.Joseph D'Hont - 1.465; 14.Karel Alen (++ 7) - 1.424; 15.François Brouwers - 1.411; 16.Guus Schuller - 1.395; 17.Leo De Jong - 1.313; 18.Gerrit Hairwassers - 1.297; 19.Luc Muys - 1.270; 20.Jef Verheyen - 1.080; 21.Lucien Van Impe - 1.068; 22.Daniel Meirlaen - 1.067; 23.Donné Neckebroeck - 1.027; 24.Ghislain De Champs - 980; 25.Ortaire Stevens - 968; 26.Denis Keynen - 916; 27.Marcel Meeuwes - 857; 28.Francis Helleputte - 823; 29.Jean-Pierre Heymans - 758; 30.Noël De Muynck - 736;

     

    WAOD-Kampioenschappen 2010


    OPEN - Vrasene - 18.07.10 - David VAN PELT

    Categorie A - Beveren-Waas - 20.06.10 - Bart VERHASSELT

    Categorie B - Beveren-Waas - 20.06.10 - Peter DE CORTE

    Categorie C - Evergem - 13.08.10 - Bart ROMBOUTS

    Categorie D - Evergem - 13.08.10 - Danny VAN OYEN

    Categorie E - Eksaarde - 12.06.10 - Etienne CLAUS

    Categorie E+ - Eksaarde - 12.06.10 - Rudy TAELMAN

    Categorie F1 - Evergem - 13.08.10 - Jozef DENEEF

    Categorie F2 - Ertvelde - 31.08.10 - Noël ROGGE

    Categorie G - Evergem - 13.08.10 - Theo COUDYZER

    Categorie G+ - Ertvelde-Tervenen - 02.10.10 - Joseph D’HONT

    22-10-2010 om 11:59 geschreven door kenny


    21-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 22 OKTOBER - KOERS OP ROLLEN TE DENDERLEEUW

    VRIJDAG 22 OKTOBER

    KOERS OP ROLLEN TE DENDERLEEUW !!!

     

                                             Affiche koers op rollen jpegh.jpg 

    Waar: Zaal Den Breughel Denderleeuw.

    Ploegen van 4 deelnemers, iedereen kan deelnemen!

    Voorinschrijving te Sportzone Fitness.

     

    Bron: Rita Thienpondt

    21-10-2010 om 13:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 22 OKTOBER PRIJSUITREIKING RONDE VAN GROOT-TEMSE

    VRIJDAG 22 OKTOBER PRIJSUITREIKING
    RONDE VAN GROOT-TEMSE !!!


                                                      VELLE bellemanbew14.8
     


    Dit jaar heeft Wielerbelangen Temse voor de eerste maal de Ronde van Groot-Temse, een regelmatigheidcriterium voor Juniors, georganiseerd. De prijsuitreiking gebeurt op Vrijdag 22 Oktober om 20.00 u in de Emiel Naudtszaal , Hof ter Elstlaan 1, in Elversele.
    Als gastspreker hebben we Tom Steels uitgenodigd. Tom zal een uitleg geven over trainen met het SRM-Systeem.
    Voor deze avond zijn er nog plaatsen vrij en daarom dachten we dat de streekrenners misschien wel geïnteresseerd zijn om dit evenement bij te wonen.

    Graag hadden we wel een bevestiging ontvangen via mail voor 20 oktober, de inkom is gratis.  Edwin.de.saegher@telenet.be

     

    Wielerbelangen Temse: Frank Van Hoeymissen

    21-10-2010 om 13:31 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!