.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    26-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDKLASSEMENT VWF CATG.D/E/F SEIZOEN 2010 !!!

    vwf.JPG

    EINDKLASSEMENT VWF CATG.D/E/F SEIZOEN 2010


    Catg.D

    Catg.E

    Catg.F

    1.Van De Velde Rudy

    1.Andre Ceurens

    1. Vandenhouwe Etienne

    2.Pieters Joost

    2.De Vuyst Eddy

    2.De Cremer William

    3.De Reuse Jerry

    3.Maldrie Robert

    3.Dhondt Hubert

    4.D'Haese Benny

    4.Tuypens Hugo

    4.Saerens Jozef

    5.Convents Patrick

    5.Luyten Felix

    5.Van De Vijver Francois

    6.Maes Jos

    6.Vandermeulen Jos

    6.Volkaerts Alfons

    7.Van Mol Luc

    7.Paridaens Danny

    7.Van Isterdael Jozef

    8.Schouppe Roger

    8.Wauters Roger

    8.Van Den Eede Albert

    9.De Schepper Alain

    9.Vervondel marc

    9.Hoof Roger

    10.Rijmenams Dirk

    10.Bordeaud'huy Patrick

    10.De Cock Luc

    11.Berwart Rudy

    11.Van Den Borre Herman

    11.Desmet Adrien

    12.Van Obbergem Wim

    12.Blommaert Jean

    12.Cornet Guido

    13.Mertens Eddy

    13.Cobbaut Eddy

    13.Savat Rudiger

    14.Mersseman Roland

    14.Ribbens Luc

    14.De Schepper Francois

    15.De Pelsmaker Frank

    15.D'Haese Jerry

    15.De Maeyer Jos

    16.Devits Joseph

    16.D'Haeseleer Luc

    16.Vandenheuvel Gilbert

    17.Casteleyn Paul

    17.De Gucht Etienne

    17.De Blick Freddy

    18.Steeman Juan

    18.Vanderhulst Charly

    18.Van Impe Freddy

    19.Claes Jean-Pierre

    19.Broothaerts Jean Pierre

    19.Dullaert Werner

    20.Delplancque Bert

    20.Hoebeke Jose

    20.Bronselaer Jozef


    26-10-2010 om 15:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.IN THE SPOT : WAASLAND MOUNTAINBIKE SCHOOL & TEAM

    IN THE SPOT : WAASLAND MOUNTAINBIKE SCHOOL & TEAM

     

    Zondag 17/10 werden zowel het Waasland Mountainbike Team (WMTB) & de Waasland Mountainbike School (WMTBS) voorgesteld.

    Waasland MTB Team 1.jpg 

    OP DE FOTO - De kinderen konden in de fauteuils van de oldtimer van Cremerie Foubert
    in Sint-Niklaas de pret niet op !  Lotte – Vlaamse Kampioene in haar gele trui,
    naast trainer Kris Henderieckx die de jonge pupils komt aanmoedigen.
    Verder Belgisch Kampioen Michiel Van Aelbroeck, die hier geen lakens, maar ijsjes uitdeelt
    aan o.m. Vlaamse Beloften Kampioen  en Waaslander Robby De Bock. 

     

    SPECTACULAIRE VIDEO PRESENTATIE !

     “Dit is geen alledaags clubje.  Maar een sterke structuur, waaraan jaarlijks verder met zorg wordt gebouwd” zo opende Voorzitter Mathias Smet de voorstelling. 

    De club laat ook het liefst haar leden met de pedalen spreken, en liet dit smaken met een aantrekkelijke videopresentatie, opgenomen naar aanleiding van de ROC d’AZUR, die jong & oud niet onberoerd laat, zo kon Waaskrant vaststellen. 
    Kijk & oordeel zelf :
    http://www.youtube.com/watch?v=evGKl9tDMwM.

     

    Mathias SMET “Waar de kinderen het alfa van de club uitmaken, zijn de competitierenners het omega.  Daarnaast is er plaats voor iedereen die wil sporten in een toffe groep, en waar je wekelijks je training, groepstocht of marathon kan meepikken, ieder op zijn niveau. De club biedt naast de verzekering ook een mooi basispakket aan clubkledij. Het programma van de De Waasland MTB School werd helemaal hertekend en is echt wel een unieke formule. Dit alles mede mogelijk gemaakt dankzij de sponsors die het team mee hun uitstraling geven.” Een attente Voorzitter, zette de sponsors één voor één in de verf, deze werden allen bedankt met een gekaderde clubfoto.

     
    DE WAASLAND MTBSCHOOL : kwaliteit voor de jeugd !
    - De kinderen kunnen in de Waasland Mountainbike School kennismaken, en al lerende doorgroeien naar de verschillende indelingsniveaus op basis van techniek & kunde eerder dan in plaats van leeftijd. Top mountainbikers Kris Henderieckx (Belsele) en Kris Hertsens (Sint-Niklaas) kregen de ruimte en werkten met het bestuur een uitgebalanceerde formule uit, waarbij vooral de creativiteit wordt onderstreept. Zo werd Lotte Vlaamse kampioen.
    Kris Henderieckx licht toe “Ik ging op zoek naar een uitdagende formule, om de kinderen hun focus te houden op het aanleren van het mountainbiken, in al zijn aspecten en op verschillende soorten parcours. De lessenreeks start op 7 november aan de Sporthal Klavers te Belsele voor een eerste verwelkomingstraining, de andere 10 trainingssessies vinden ofwel doorheen het land plaats (parcours die precies werden gekozen om hun typische bikers kwaliteiten & bijzondere gastheren) dan wel in de heimat van de club, het Waasland.” 

    - Nieuw in de formule is dat het WMTB team de fietsende ouders een groepstraining aanbiedt, terwijl de kinderen onder professionele begeleiding van hun trainers de techniek aanleren en conditie opbouwen. Lid worden kost 75 €, en omvat de trainingsreeks, een jaarverzekering, en een mooie outfit (koersbroek & trui). 

    De Kalender van Waasland MTB School is terug te vinden op deze link :

    http://www.waaslandmtbschool.be/index.php?option=com_gcalendar&view=google&Itemid=80


    HET WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM : Competititie & Fun

    Hier is het competieteam de spits dat met klinkende prestaties, jaarlijks het team op de kaart zet. De sympathieke Robby De Bock is al lang geen onbekende meer en kan al een mooi palmares voorleggen en the best is yet to come ! 

    Waasland MTB Team 2.jpg
    OP DE FOTO - Belgisch Kampioen Michiel Van Aelbroeck, Robby De Bock en
    Eli Smeyers scoren voor het team.

     
    Maar naast deze competitierijders, heb je natuurlijk ook de brede kern van het WMTB Team. Hier kan iedereen die met de mountainbike wil rijden zijn ei kwijt. Wekelijks zijn er trainingen of activiteiten die onderling worden gepland door de leden. Zo zijn er in de winter de vaste donderdagavond wegtrainingen (19u Siniscoop) terwijl op de zaterdagtrainingen (9u Siniscoop) resoluut voor veldwerk & techniek wordt gekozen. Geregeld worden ook andere trainingsprikkels georganiseerd (looptraining, spinning, etc …) om het nieuwe seizoen 2011 tegemoet te gaan. Ook de ledenvergaderingen worden meestal talrijk bijgewoond. De club sluit het jaar in december af, met haar leden-weekend. Om het programma: een nachtrit, een oriëntatierit, en een echte mtb Clinic (MTB Clinics), gezellig samen zijn in een leuke omgeving, met als afsluiter samen trainen op een echt wereldbeker parcours, staan dit jaar garant voor ongetwijfeld echt bike plezier.

     

    Alle informatie van de club http://www.wmtb.be/index.php - webformulier doorsturen naar Steven BAERT. (0494/439886)


    Bron: Gunther Thuysbaert

    26-10-2010 om 13:16 geschreven door kenny


    25-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    24/10/2010 - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39

    1.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    2.BECKING Hans - MBC.BAR END APELDOORN     

    3.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM        

    4.DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    5.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    6.RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS TEAM    

    7.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.   

    8.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    9.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM       

    10.COBBAERT Robby - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    18.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    36.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

    39.HUYGENS Davy uit St.Gillis - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM          


    BWB 24-10-10-lochristi 022.jpg
                       Aankomst B-renners met Kendric Van Grembergen.

    BWB 24-10-10-lochristi 026.jpg 

                       Winnaar Kendric en Michiel Dieleman als 1ste Belofte.

    BWB 24-10-10-lochristi 006.jpg
                          
                   Start van de B-renners.

    BWB 24-10-10-lochristi 003.jpg BWB 24-10-10-lochristi 021.jpg BWB 24-10-10-lochristi 018.jpg

          Michiel Dieleman uit Hamme.            Davy Huygens uit St.Gillis-Waas.             Jan Van Meirvenne uit Hamme. 

    BWB 24-10-10-lochristi 028.jpg 

               Michiel Dieleman met zijn ouders tevens zijn grootste supporters.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    25-10-2010 om 13:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 24/10/2010 – PILZEN (Tsj) – Werelbeker – Heren Elite – 60’

    Aantal deelnemers:

    1 Zdenek Stybar - Telenet Fidea Cycling Team
    2 Kevin Pauwels - Telenet Fidea Cycling Team op 18"
    3 Niels Albert -
    BKCP-Powerplus op 33"
    4 Francis Mourey -
    Francaise des Jeux op 41"
    5 Sven Nys
    - Landbouwkrediet op 42"
    6 Klaas Vantornout -
    Sunweb Revor op 1'07"
    7 Philipp Walsleben -
    BKCP-Powerplus op 1'10"
    8 Bart Aernouts -
    Rabo - Giant Offroad Team op 1'13"
    9 Dieter Vanthourenhout -
    BKCP-Powerplus op 1'21"
    10 Enrico Franzoi -
    BKCP-Powerplus


    24/10/2010 – PILZEN (Tsj) – Werelbeker – Dames Elite – 40’

    Aantal deelnemers:

    1 Sanne Van Paassen - Brainwash wielerploeg
    2 Daphny Van Den Brand -
    ZZPR.NL
    3 Katerina Nash
    4 Pavla Havlikova -
    APB cycling team
    5 Helen Wyman
    6 Christel Ferrier-Bruneau
    7 Sanne Cant -
    BKCP-Powerplus
    8 Sophie De Boer -
    ZZPR.NL
    9 Caroline Mani
    10 Arenda Grimberg


    24/10/2010 - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39

    1.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    2.BECKING Hans - MBC.BAR END APELDOORN     

    3.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM        

    4.DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    5.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    6.RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS TEAM    

    7.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.   

    8.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    9.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM       

    10.COBBAERT Robby - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    18.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    36.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

    39.HUYGENS Davy uit St.Gillis - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM          

     

    24/10/2010 - WILRIJK (A) - Veldrijden form. B – 60’

    Aantal deelnemers: 41

    1.BOSMANS Wietse - BKCP - POWERPLUS         

    2.VAN NUFFEL Tim - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 2”

    3.GAUDY Patrick - THE BARRACUDA COMPANY op 5”

    4.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM op 13”

    5.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO op 29”

    6.CANT Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 52”

    7.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM op 1’12”

    8.PIROTTE Jo - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 1’15”

    9.COP Kristof - AVB - CYCLING TEAM op 1’23”

    10.DE KORT Tom - AVB - CYCLING TEAM op 1’40”

    25-10-2010 om 13:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 24/10/2010 - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 18 Juniores : 40´

    1.JAUREGUI Quintin - CC NOGENT           

    2.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE       

    3.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW  

    4.DELFOSSE Karel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    5.VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM   

    6.EYSKENS Jeroen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM         

    7.VISPOEL Bryan - ASFRA RACING TEAM           

    8.DE SCHUYTER Tim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9.DE ZUTTER Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE        

    10.DE KEUKELAERE Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE         

    11.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM  

    18.GELDHOF Anja - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM      
     

    Aantal deelnemers: 30 Nieuwelingen : 30´

    1.POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB   

    2.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE          

    3.AMEEL Alexander - CT COVEMAECKER - BALANS         

    4.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    5.DE PAEPE Morris - ISOREX CYCLING TEAM       

    6.DELAERE Robin - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE    

    7.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM         

    8.DE MEYER Pieter - FEESTCOMITEIT DROGENBOOM        

    9.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM          

    10.DE VILLE Jelle - JONGE RAKKERS VOLLEZELE 

    28.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    24/10/2010 - TESSENDERLO (LB) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 14 Juniores : 40´

    1.VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    2.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 3”

    3.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 47”

    4.SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 56”

    5.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’59”

    6.BERVOETS Gertjan - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 3’12”

    7.VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 4’38”

    8.KOCKAERTS Jorne - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 6’33”

    9.VERSLEGERS Alexander - WSC HAND IN HAND BAAL   

    10.VERDIJCK NIELS - TEAM HOBOKEN   

     

    Aantal deelnemers: 28 Nieuwelingen : 30´

    1.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    2.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’07”

    3.BOETS Ben - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’14”

    4.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT         

    5.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    6.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    7.GOOSSENS Kobe - BMX TEAM BEKAF VZW     

    8.VANDERAERDEN Timothy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 

    9.VANDEN DRIES Jelle - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL op 2’01”

    10.VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’35”

     

    24/10/2010 - WILRIJK (A) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 38 Juniores : 40´

    1.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

    2.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 14”

    3.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 28”

    4.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL op 2’02”

    5.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 2’12”

    6.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2’26”

    7.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 3’37”

    8.BALLET Mathias - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 3’53”

    9.VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 4’00”

    10.HUYGEN Tijs - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 4’09”

    26.AERTS Katrien - BENELUX TEAM op 8’21”     

     

    Aantal deelnemers: 33 Nieuwelingen : 30´

    1.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    2.VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI              

    3.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    4.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.          

    5.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL       

    6.TIMMERMANS Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    7.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    8.DE VOCHT Jochen - NODRUGS CONCEPT TEAM VZW       

    9.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    10.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    19.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM         

    25-10-2010 om 13:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 6°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Smet Ivan 01

    Zondag 24/10/2010 - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. D - 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 32
    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    3.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    4.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM      

    5.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV         

    6.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW   

    7.NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI 

    8.DE BAERE Bart - DV 

    9.DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 

    10.MOULIN Vincent - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY        

    13.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS         

    27.GOOSSENS Tommy - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

    32.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM 


    Masters B:
    Aantal deelnemers: 13

    1.IVAN SMET uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    2.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM           

    3.KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE     

    4.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV          

    5.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM  

    7.ROGIERS Benny - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW      

    8.NEUFCOURT Patrick - ASFRA RACING TEAM    

    9.MYNGHEER Erik - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE           

    10.CNUDDE Kurt - DAGVERGUNNING       

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 12

    1.GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    3.COP Herman - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    4.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING          

    5.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    6.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV           

    7.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    8.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN  

    9.GOETHALS Ronny - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    10.TUTELEERS Romain - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.          

     

    24/10/2010 - TESSENDERLO (LB) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 33

    1.ROODHOOFT David             

    2.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING op 5”

    3.COLOMBO Lino - LIMBURGSE AFDELING op 10”

    4.KIMPEN Bert  - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 20”

    5.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    6.PORTERS Robin - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 30”

    7.GEVERS Jan - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM          

    8.CLEEREN Tom - VAN EYCK SPORT op 50”

    9.VAN ASTEN Bart - LIMBURGSE AFDELING         

    10.WILLEMS Jurgen op 1’32”

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 14

    1.BERCKMANS Nico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING op 1’08”

    3.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING op 2’22”

    4.TECK Erik - VREDA CYCLING TEAM op 2’34”

    5.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING op 3’29”

    6.MELLAERTS Bert - KCT KNOET CYCLING TEAM op 3’52”

    7.VERHAEGEN Guido - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 4’08”

    8.HULSMANS Johny op 6’05”

    9.VERBRAEKEN Jeff - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS          

    10.VERTESSEN Johnny - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING
     

    Masters C: Aantal deelnemers: 15

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 29”

    3.PANIS André - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 1’38”

    4.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING op 2’13”

    5.BENS Rudy              

    6.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 3’18”

    7.BLOEMMEN Rudy - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    8.VAN SINAY DIRK - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 4’10”

    9.VAES Guido - LIMBURGSE AFDELING    

    10.BEIRINCKX Remi - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

     

    24/10/2010 - WILRIJK (A) - Veldrijden form. D – 40’

    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 17

    1.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM    

    2.NERINCKX Stefan - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    3.JACOBS Wim - MORGAN BLUE C.T. VZW             

    4.PAESHUYSE Davy - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

    5.DEPAEPE Davy - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK     

    6.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN - WBV 

    7.THIELEMANS Bart - TEAM-THIELEMANS & CO  

    8.MEULDERS Filip - AFDELING ANTWERPEN - WBV           

    9.THIELEMANS Jeroen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN   

    10.DUBIN Bart - WK NOORD WEST BRABANT         

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 12

    1.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    2.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    3.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    4.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    5.VAN STAEYEN Benn - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW   

    6.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL               

    7.HEREMANS Ronny - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    8.VELDEMAN Dirk - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    9.DE GRAEF Eric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    10.VAN HONSTE Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 18

    1.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    2.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL           

    3.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    5.SPRUYT Alex - WK NOORD WEST BRABANT       

    6.GEUDENS Jan Guido - W.C. GOED VERZEKERD V.Z.W. VORSELAAR          

    7.JACOBS Jos - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    8.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    9.LIEVENS Edward - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    10.DE BUSSER Leo - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW  

    25-10-2010 om 13:00 geschreven door kenny


    24-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 24/10/2010 - KONTICH (A) - Veldrijden Aspiranten

    Jongens 12 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.VRACHTEN Arne - WINDOSE HOUFFALIZE 

    2.SCOPONI Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    3.JACOBS Jente - WK NOORD WEST BRABANT       

    4.VAN HOUTE Gerben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

    5.VAN GILS Maxim - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Jongens 13 jaar

    Aantal deelnemers: 22

    1.BODEN Jarne - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    2.PAUWELS Tijl - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    3.SIEBENS Gianni - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK       

    4.COUTON Jeremy - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK

    5.VANGEEL Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    16.D´HOOGE Thomas - RUDYCO CYCLING TEAM                   

    18.CAP Kyle - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    Jongens 14 jaar

    Aantal deelnemers: 20

    1.CROLLET Yari - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK          

    2.VERHEYEN Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    3.SIEMONS Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    4.JORIS Ward - RACING TEAM SMOUT BOECHOUT  

    5.DRIESEN Sven - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    14.BOONS Yenthe - BENELUX TEAM  

    18.VAN OVERTVELDT Joni - WIELERTEAM WAASLAND       

    20.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

     

    24/10/2010 - SNAASKERKE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Jongens 12 jaar

    Aantal deelnemers: 14 jaar – 19’56”

    1.VERMEERSCH Florian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    2.VERBERCKMOES Fabio - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    3.LOEYS Jarne - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW   

    4.PLYSIER Thibault - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    5.VANHOUTTE Lars - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE                    

    7.STUER Kwinten - WIELERTEAM WAASLAND     

     

    Meisjes 12 jaar – 23’56”

    Aantal deelnemers: 1

    1.SCHOKKAERT Febe - IMMO NLVK CYCLING TEAM       


    Jongens 13 jaar

    Aantal deelnemers: 22

    1.DHOORE ALESSIO - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.COLMAN Alex uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND        

    3.BORRA Gilles - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE   

    4.OVERMEIRE Louis - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    5.VANBORM Kenneth - JONGE RENNERS ROESELARE       

    9.DE BEULE Jordi uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND     

    10.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND

     

    Meisjes 13 jaar – 27’30”

    Aantal deelnemers: 1

    1.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

     

    Jongens 14 jaar

    Aantal deelnemers: 27

    1.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE       

    2.BRULEZ Miqélé - TIELTSE RENNERSCLUB            

    3.MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    4.JAECQUES Simon - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE        

    5.CLICTEUR Arne - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

     

    Meisjes 14 jaar – 23’50”

    Aantal deelnemers: 5

    1.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE     

    2.VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB    

    3.BELLAERT Axelle - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    4.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM       
     

    24/10/2010 - TESSENDERLO (LB) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    24/10/2010 - KONTICH (A) - Veldrijden Miniemen

    24/10/2010 - SNAASKERKE (W) - Veldrijden Miniemen

    24/10/2010 - ZOLDER (LB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    24-10-2010 om 20:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 23/10/2010 - BREDENE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 33

    1.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    2.BOSSUYT Matthias - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 4”

    3.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 12”

    4.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 36”

    5.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 48”

    6.MERLIER Tim - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’05”

    7.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 1’07”

    8.RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS TEAM op 1’51”

    9.BERTHOLET Quentin - LOTTO-BODYSOL P.C.W. op 1’59”

    10.GRUWIER Steve - ASFRA RACING TEAM op 2’15”

    28.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM op 6’38”   


    23/10/2010 - ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 38

    1.BOSMANS Wietse - BKCP - POWERPLUS         

    2.VAN NUFFEL Tim - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    3.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM        

    4.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO 

    5.WELLENS Geert - CHAMPION SYSTEM LBS TEAM         

    6.RAEYMAKERS Sten - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK          

    7.VAN KESSEL Corne - TWC HET SNELLE WIEL   

    8.CANT Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM           

    9.HOFMAN Bart - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    10.GYS Jens - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW 

    27.BROECKX Pieter uit Zwijndrecht - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM

     

    23/10/2010 - BREDENE (W) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 18 Juniores : 40´

    1.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    2.VANDEKINDEREN Jens - TEAM SAECO op 12”

    3.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 45”

    4.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 49”

    5.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 58”

    6.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’11”

    7.DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM op 1’18”

    8.VANDEKERCKHOVE Thibaut - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’38”

    9.VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM   

    10.DE SCHUYTER Tim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’12”

     

    Aantal deelnemers: 32 Nieuwelingen : 30´

    1.VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI           

    2.GHISTELINCK Milo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM op 12”

    3.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE op 16”

    4.DE BRAUWER Brend - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 18”

    5.JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM WERVIK op 27”

    6.DE PAEPE Morris - ISOREX CYCLING TEAM op 1’02”

    7.MORTIER Lenny - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’13”

    8.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM op 1’15”

    9.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 1’23”

    10.DROESBEKE Niels - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’37”

    28.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 5’10”       

     

    23/10/2010 - ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 42 Juniores : 40´

    1.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    2.CLAES Jorn - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM 

    4.GODERIE stan - WILLEBRORD 

    5.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    6.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.     

    8.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  

    9.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    10.DE VIAENE Korneel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    21.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

    32.AERTS Katrien uit Merksplas - BENELUX TEAM            

    39.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM 

     

    Aantal deelnemers: 36 Nieuwelingen : 30´
    1.DE PROOST Kyle
    - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    2.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    3.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    4.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    5.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM  

    6.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    7.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.          

    8.CLAEYS Stef - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE      

    9.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    10.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL     

    17.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM      

    19.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM      

    28.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM

    35.COOLS Jeffrey - RUDYCO CYCLING TEAM       

    24-10-2010 om 17:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 5°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Smet Ivan 01

    Zaterdag 23/10/2010 - BREDENE (W) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 28
    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2”

    3.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 37”

    4.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM op 1’02”

    5.DEWITTE Wim - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’14”

    6.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 1’20”

    7.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 1’37”

    8.MOULIN Vincent - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY op 1’47”

    9.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’52”

    10.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’08”

      

    Masters B: Aantal deelnemers: 10

    1.IVAN SMET uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    2.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 9”

    3.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 46”

    4.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 48”

    5.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 57”

    6.NEUFCOURT Patrick - ASFRA RACING TEAM op 2’04”

    7.VANMAEKELBERGH Pascal - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 2’06”

    8.ROGIERS Benny - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 2’08”

    9.DEGEYTER Edwin - DV op 2’32”

    10.RENIER Marnik - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 4’37”

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 13

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    2.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 35”

    3.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 50”

    4.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’12”

    5.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’40”

    6.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING op 2’00”

    7.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN op 2’45”

    8.VAN TICHELT Roger - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’55”

    9.PAUWELS Luc - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 3’02”

    10.GOETHALS Ronny - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

     

    23/10/2010 - ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 31

    1.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    2.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING            

    3.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    4.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    5.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM      

    6.DIELS Koen - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    7.JACOBS Wim - MORGAN BLUE C.T. VZW          

    8.KIMPEN Bert - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO      

    9.BOTTERMAN Matthias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE           

    10.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN - WBV

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 22

    1.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    3.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    4.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING

    5.VAN STAEYEN Benny - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    6.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    7.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    8.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING             

    9.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM  

    10.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL             

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 23
    1.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    2.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    3.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL        

    4.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  

    5.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    6.VAN TICHELT Ludo - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    7.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING     

    8.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.GEUDENS Jan Guido - W.C. GOED VERZEKERD V.Z.W. VORSELAAR          

    10.LIEVENS Edward - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    24-10-2010 om 10:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/10/2010

    vwf.JPG






    Proficiat aan KRIS MEYS met zijn 1°Crosszege in de Catg.A !!!
    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 4°Crosszege in de Catg.B !!!
    Meys Kris KOP 2010.jpg     De Bock Benny 2010.jpg

              Kris Meys                  Benny De Bock

    Zaterdag 23 Oktober - AAIGEM (9420)

    Cross
    A-reeks
    1 KRIS MEYS uit Hamme
    2 Bart Thielemans
    3 Tom Rouan (Merelbeke)
    4 Nick Vermunicht
    5 Davy Van Nieuwenborgh
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 071.jpg

                  Winnaar Catg.A Kris Meys en winnaar Catg.B Benny De Bock.


    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK uit Hamme
    2 Michael Heymans
    3 Danny Standaert
    4 Erwin De Clercq
    5 Dirk Vergult

    C-reeks
    1 Michel Willems
    2 Francis De Ridder
    3 Rene Mertens (Dendermonde)
    4 Rudy Bloemmen
    5 Alex Spruyt
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 032.jpg
    Winnaar Catg.C Michel Willems, winnaar Catg.D Luc Vanwesenbeeck en
    winnaar Catg.E Freddy  Van Impe.


    D-reeks
    1 Luc Vanwesenbeeck
    2 Luc Vangoidsenhoven
    3 Robert De Vos
    4 Michel Vanhonsebrouck
    5 Willy Corthals

    E-reeks
    1 Freddy Van Impe
    2 Jozef Saerens
    3 Herman Martens
    4 Gilbert Vandenheuvel
    5 Willy De Roos
               
    MTB
    A-reeks
    1 Gert De Vos
    2 Davy De Bruyne
    3 Bart Baeyens
    4 Bjorn Fackaert
    5 Sven Janssens
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 114.jpg
                         Aankomst winnaar Catg.A MTB met Gert De Vos. 


    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst
    2 Marnic De Waele
    3 Geert De Moyer
    4 Andy De Maesschalck (Sinaai)
    5 Dominique Van Den Eede
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 118.jpg
                                         Winnaar Catg.B MTB Kurt De Vuyst.


    C-reeks
    1 Rudi Wille
    2 Jean Luc Rossignol
    3 Danny Van Oyen
    4 Curt Maes
    5 Jean Paul De Bruyne

    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 097.jpg
    Winnaar Catg.C MTB Rudi Wille, winnaar Catg.D MTB Johan Martens en
    winnaar bij de Dames Carla Godeau.


    D-reeks
    1 Johan Martens
    2 Jozef Van Isterdael
    3 Noel Verzele
    4 Roger Wauters
    5 Francis Verherstraeten
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 086.jpg
    Zwarter kon niet meer dat dacht ook Jozef Van Isterdael 
    die 2de werd in de Catg.D MTB.


    Dames

    1 Carla Godeau
    2 Tinneke September
    3 Inge Joos (Stekene)
    4 Stephanie Vercammen

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    24-10-2010 om 10:06 geschreven door kenny


    22-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 23 OKTOBER - GROTE PANNENKOEKENBAK JARNO VAN GUYSE
    Van Guyse Jarno Pannenkoekenbak 2010.jpg

    Bron: Jarno van Guyse

    22-10-2010 om 12:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.10° EETFESTIJN VAN BJÖRN COOMANS !!!

    10° Eetfestijn van Björn Coomans !!!

     

    Coomans Björn 2010.jpg
    Zaterdag 23 Oktober 2010 Vanaf 17u00 tot 20uu00

    Zondag 24 Oktober 2010 Vanaf 11u30 tot 21u00

     

    Supporters Lokaal "De Jonge Beloften"

    Bij Michel en Vera
    ST Katharina straat 151 -2870 Ruisbroek .

    Tel. 03/866.21.98

     

    http://users.skynet.be/coomans-bjorn/

    22-10-2010 om 12:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINSTANDEN WAOD REGELMATIGHEIDSCRITERIUM 2010

    waod_3.jpg
    Einstand regelmatigheidscriterium AB 2010


    Categorie A.

    1.STEVEN MARTENS – 4.049; 2.Paul Rooseparck - 3.981; 3.Kristof Gryson - 3.531; 4.Christophe Van Overloop - 2.907; 5.Bart Verhasselt - 2.732; 6.Gino Van Broeck - 2.529; 7.Luc De Duytsche - 1.950; 8.Jens Daems - 1.900; 9.Wim De Wit - 1.801; 10.Nico Verwee - 1.763; 11.Pieter Covents - 1.759; 12.Vincent Maes - 1.683; 13.Steven Heirman - 1.617; 14.Jonas De Vlieger - 1.612; 15.Kevin Vleurinck - 1.537; 16.Ben Suykerbuyk - 1.534; 17.Dries De Smet - 1.493; 18.Gino Hoskens - 1.413; 19.Jan Trenson - 1.370; 20.Dennis Nevejans - 1.185; 21.Sammy Bogaert - 1.151; 22.Mike Van Ryssel - 1.120; 23.Stein Vermeulen - 1.107; 24.Raf Martens - 1.093; 25.Philippe Van Opstal - 1.078; 26.Jonas Pfaff - 1.077; 27.Kevin Vancolen - 1.013; 28.Stijn Verbeke - 1.002; 29.Kevin Van Raemdonck - 982; 30.Bart Van Kerschaver - 970;

     

    Categorie B.

    1.FRANKY VAN OYEN – 4.310; 2.Gunther Cuylits - 3.337; 3.Vincent Brunel - 3.229; 4.Peter De Corte - 2.497; 5.Mario Van Den Broecke - 2.485; 6.Jurgen Goossens - 2.301; 7.Steven Landuyt - 2.224; 8.Peter Neels - 1.919; 9.Bart Jocqué - 1.874; 10.Alex Goossens - 1.809; 11.Renaat Demeter - 1.640; 12.Angelo Saman - 1.572; 13.Didier De Lannoy - 1.533; 14.Patrick De Roos - 1.518; 15.Andy Van Loon - 1.477; 16.Peter De Maere - 1.459; 17.Nico Savat - 1.329; 18.Frank Van Hoeymissen - 1.259; 19.Jimmy Pombereu - 1.249; 20.Franky Weemaes - 1.235; 21.Yves Heylen - 1.135; 22.Bart Vanden Wijngaerd - 1.110; 23.Sven Van Hoyweghen - 1.029; 24.Geert Verween - 1.010; 25.Pedro Michels - 1.008; 26.Kris Van Severen - 964; 27.Vincent Evers - 935; 28.Davy Rauch - 923; 29.Peter Debucke - 908; 30.Kris Verhooghe - 856;

     

    Eindstanden regelmatigheidscriterium veteranenreeksen 2010


    Categorie C:

    1.WIM HEYNDRICKX - 2.017; 2.Rudi Rabout - 1.924; 3.Patrick Vanmaekelbergh - 1.669; 4.Sven De Vlieger - 1.587; 5.Filip Wittoek - 1.316; 6.Franky De Tremerie - 1.207; 7.Hans Verlinden - 1.203; 8.Nico Debaes - 1.200; 9.Bart Rombouts - 1.166; 10.Eric Slock - 1.152; 11.Olivier Vaerewyck - 1.141; 12.Danny De Bruyne - 1.110; 13.Marc Cossyns - 969; 14.Fabien Hanssens - 946; 15.Steve Ferguson - 878; 16.Alain Mortier - 869; 17.Carlo Schollaert - 843; 18.Marc Vanparrys - 790; 19.Luc Puimege - 752; 20.Tommy Heyse - 696; 21.Geert Hebbrecht - 667; 22.Thierry Everaert - 665; 23.Pedro Pollefliet - 633; 24.Tom Dhooge - 623; 25.Philip Lampaert - 597; 26.Stefan Adriaenssens - 588; 27.Geert Van Speybroeck - 551; 28.Peter Flach - 540; 29.Guy De Jonghe - 474; 30.Peter Mol - 442;

     

    Categorie D:

    1.KO HARMS - 1.767; 2.Danny Van Oyen - 1.742; 3.Dirk Wittoek - 1.206; 4.Marc Goossens - 1.132; 5.Patrick De Smet - 1.131; 6.Idesbald Nevejans - 1.091; 7.Dirk Mathijs - 1.021; 8.Patrick Watteny - 992; 9.Frank Suys - 924; 10.Ivan Wulffaert - 891; 11.Marc Borghgraef - 881; 12.Henri De Decker - 652; 13.Peter Kerckaert - 595; 14.Wim Arras - 570; 15.Danny Van Hoof - 497; 16.Peter Ballet - 436; 17.Luc De Poorter - 421; 18.Filip Vereecke - 320; 19.Frank Van Haecke - 244; 20.Geert Smet - 244; 21.Jos Winters - 240; 22.Ludwig Gladines - 218; 23.Franky Van Oyen - 172; 24.Patrick Bolssens - 166; 25.Danny Denis - 150; 26.Mario Vandebuerie - 123; 27.Stefaan Dhoore - 83; 28.Eric De Graef - 79; 29.Johan De Rop - 77; 30.Henny De Bouver - 76; 31.Eric Neelen - 46.

     

    Categorie E:

    1.WIM DE WAAL - 2.214; 2.Paul Van Cleemput - 1.604; 3.Hilair Heye - 1.552; 4.Georges Vergauwe - 1.545; 5.Philippe Lacquet - 1.423; 6.Patrick Buyens - 1.363; 7.Tony Reniers - 1.333; 8.Wim De Coninck - 1.293; 9.Danny De Coninck - 1.148; 10.Marc Couckuyt - 1.070; 11.Alain Goossens - 1.042; 12.Erwin D'Hondt - 1.018; 13.Jean-Pierre Van Maldegem - 998; 14.Etienne Claus - 967; 15.Noël Willems - 853; 16.Patrick Bekaert - 843; 17.Siegfried Van Overberghe - 832; 18.Leo Mares - 828; 19.Patrick Van Rentherghem - 818; 20.Willy De Sutter - 815; 21.Peter De Ghein - 761; 22.Mario Geirnaert - 691; 23.Mario D'Haeseleer - 631; 24.Koen Oliebos - 612; 25.Patrick Van Peteghem - 611; 26.Frederik Blervacq - 581; 27.Ronald De Scheemaecker - 580; 28.Joeri De Cock - 561; 29.Tom Persyn - 528; 30.Marc Landerie - 451;

     

    Categorie E+:

    1.FLORENT DE LEERSNYDER - 2.401; 2.Marc Van Overmeir - 2.077; 3.Eddy Van Den Abeele - 956; 4.Eric Van Pottelberg - 844; 5.Antoine Van Geluwe - 681; 6.Michel Hertogh - 557; 7.Guy Van Severen - 403; 8.Rudi Van Steelandt - 366; 9.Eric Van Daele - 30.

     

    Categorie F1:

    1.HELMUTH TAS - 2.470; 2.François Coppers - 2.439; 3.Eddie Van Leirberghe - 1.691; 4.Tony Baudonck - 1.659; 5.Jozef Deneef - 1.565; 6.Jo Montforts - 1.358; 7.Emmanuël De Loor - 1.255; 8.Dirk Caekebeke - 1.247; 9.Marc Steenberghe - 1.226; 10.Jos Lissens - 1.134; 11.Jozef De Naeghel - 1.131; 12.Bart Delagrange - 1.095; 13.Patrick De Backer - 1.079; 14.Karel Andries - 934; 15.Dirk De Cauwer - 843; 16.Roland Boulard - 815; 17.Louis Moens - 810; 18.Adri Van Loon - 800; 19.José Hoebeke - 737; 20.Wim Van Den Heuvel - 736; 21.Kris Van Honsté - 677; 22.Paul Hunninck - 657; 23.Marc Dhanijns - 596; 24.Philemond Delgouffe - 548; 25.William Govaert - 535; 26.Luc Cocquyt - 503; 27.Staf Lievens - 494; 28.Antoine De Caboter - 456; 29.Jo Scholten - 451; 30.Cees Van Rijsbergen - 344;

     

    Categorie F2:

    1.NOËL ROGGE - 2.597; 2.José Dezegher - 2.444; 3.Pascal Cornand - 2.068; 4.Julien De Bock - 1.584; 5.Daniel Hauttekeete - 1.309; 6.Jos Vergult - 1.211; 7.Eric Pauwels - 1.059; 8.Robin Van Kerschaver - 991; 9.Noël Verzele - 955; 10.Luc Verkinderen - 914; 11.Eddy Iterbeke - 765; 12.Eric Roels - 652; 13.Jos Dierks - 558; 14.Jean-Paul Van Oudenhove - 415; 15.Kurt Wille - 413; 16.Rudy Musschoot - 412; 17.Patrick Elegheer - 366; 18.Eddy De Clercq - 318; 19.Johan De Smet - 175; 20.Paul D'Hoey - 158; 21.Pierre Vancamelbecke - 136; 22.Bert ter Harmsel - 33.

     

    Categorie G:

    1.THEO COUDYZER - 2.463; 2.Julien Vyvey - 2.122; 3.Luc Snels - 1.991; 4.Roland Van Imschoot - 1.966; 5.Marinus Lockefeir - 1.819; 6.John Heyndrickx - 1.612; 7.Arnold De Muynck - 1.474; 8.Willy Roels - 1.347; 9.Roger Den Tijn - 1.288; 10.Jaak Nys - 1.260; 11.Michel Bousard - 1.253; 12.Henk Bolle - 1.240; 13.Firmin De Zutter - 1.229; 14.André Bogaert - 1.191; 15.Willy Mous - 1.163; 16.Roger Verschraegen - 1.147; 17.Freddy De Blick - 1.128; 18.Etienne Van Hecke - 1.116; 19.Eric De Wilde - 1.089; 20.Luc Van Robbroeck - 973; 21.Marc Van Der Beken - 888; 22.Mathieu Mercken - 862; 23.Ludo Opdebeek - 839; 24.Robert Robijns - 835; 25.Willy Corthier - 817; 26.Freddy Vervenne - 816; 27.Karel Heirbaut - 719; 28.Werner Dullaert - 718; 29.Herman Dias - 695; 30.Erik Vandersteen - 688;

     

    Categorie G+

    1.GERARD MARIËN - 2.578; 2.EDWARD BATTERSBY (++ 1) - 2.342; 3.Daniel Cornu - 2.299; 4.Clement De Smedt (++ 2) - 2.223; 5.Pierre Verberckmoes - 2.182; 6.Roger De Breuker - 2.091; 7.Willy Voorbraeck (++ 3) - 1.984; 8.Joseph Boone (++ 4) - 1.914; 9.Hervé Verstuyft - 1.895; 10.Daniël Nuytinck - 1.594; 11.René Colman (++ 5) - 1.593; 12.Raf Luyckx (++6) - 1.513; 13.Joseph D'Hont - 1.465; 14.Karel Alen (++ 7) - 1.424; 15.François Brouwers - 1.411; 16.Guus Schuller - 1.395; 17.Leo De Jong - 1.313; 18.Gerrit Hairwassers - 1.297; 19.Luc Muys - 1.270; 20.Jef Verheyen - 1.080; 21.Lucien Van Impe - 1.068; 22.Daniel Meirlaen - 1.067; 23.Donné Neckebroeck - 1.027; 24.Ghislain De Champs - 980; 25.Ortaire Stevens - 968; 26.Denis Keynen - 916; 27.Marcel Meeuwes - 857; 28.Francis Helleputte - 823; 29.Jean-Pierre Heymans - 758; 30.Noël De Muynck - 736;

     

    WAOD-Kampioenschappen 2010


    OPEN - Vrasene - 18.07.10 - David VAN PELT

    Categorie A - Beveren-Waas - 20.06.10 - Bart VERHASSELT

    Categorie B - Beveren-Waas - 20.06.10 - Peter DE CORTE

    Categorie C - Evergem - 13.08.10 - Bart ROMBOUTS

    Categorie D - Evergem - 13.08.10 - Danny VAN OYEN

    Categorie E - Eksaarde - 12.06.10 - Etienne CLAUS

    Categorie E+ - Eksaarde - 12.06.10 - Rudy TAELMAN

    Categorie F1 - Evergem - 13.08.10 - Jozef DENEEF

    Categorie F2 - Ertvelde - 31.08.10 - Noël ROGGE

    Categorie G - Evergem - 13.08.10 - Theo COUDYZER

    Categorie G+ - Ertvelde-Tervenen - 02.10.10 - Joseph D’HONT

    22-10-2010 om 11:59 geschreven door kenny


    21-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 22 OKTOBER - KOERS OP ROLLEN TE DENDERLEEUW

    VRIJDAG 22 OKTOBER

    KOERS OP ROLLEN TE DENDERLEEUW !!!

     

                                             Affiche koers op rollen jpegh.jpg 

    Waar: Zaal Den Breughel Denderleeuw.

    Ploegen van 4 deelnemers, iedereen kan deelnemen!

    Voorinschrijving te Sportzone Fitness.

     

    Bron: Rita Thienpondt

    21-10-2010 om 13:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 22 OKTOBER PRIJSUITREIKING RONDE VAN GROOT-TEMSE

    VRIJDAG 22 OKTOBER PRIJSUITREIKING
    RONDE VAN GROOT-TEMSE !!!


                                                      VELLE bellemanbew14.8
     


    Dit jaar heeft Wielerbelangen Temse voor de eerste maal de Ronde van Groot-Temse, een regelmatigheidcriterium voor Juniors, georganiseerd. De prijsuitreiking gebeurt op Vrijdag 22 Oktober om 20.00 u in de Emiel Naudtszaal , Hof ter Elstlaan 1, in Elversele.
    Als gastspreker hebben we Tom Steels uitgenodigd. Tom zal een uitleg geven over trainen met het SRM-Systeem.
    Voor deze avond zijn er nog plaatsen vrij en daarom dachten we dat de streekrenners misschien wel geïnteresseerd zijn om dit evenement bij te wonen.

    Graag hadden we wel een bevestiging ontvangen via mail voor 20 oktober, de inkom is gratis.  Edwin.de.saegher@telenet.be

     

    Wielerbelangen Temse: Frank Van Hoeymissen

    21-10-2010 om 13:31 geschreven door kenny


    17-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/10/2010

    vwf.JPG






    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 3°Crosszege in de Catg.B !!!

    De Bock Benny 2010.jpg
    Zondag 17 Oktober - NOKERE (9771) -
    EK MTB alle reeksen

    Cross
    A-reeks

    1 Bart Thielemans
    2 Tom Rouan (Merelbeke)
    3 Nick Vermunicht
    4 Jan Foqué
    5 Jonathan Verschueren

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 059.jpg
            Winnaar Catg.A Bart Thielemans en winnaar Catg.B Benny De Bock.

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 056.jpg
    Gino Van Broeck uit Belsele en Tom Rouan uit Merelbeke van het NGMT team.


    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK uit Hamme
    2 Michael Heymans
    3 Francky Verschueren
    4 Patrick Neufcourt
    5 Dirk Vergult

    C-reeks
    1 Michel Willems
    2 Francis De Ridder
    3 Rene Mertens (Dendemonde)
    4 Rudy Bloemmen
    5 Alex Spruyt

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 019.jpg
    Winnaar Catg.C Michel Willems, winnaar Catg.D Robert De Vos en winnaar
    Catg.E Herman Martens.


    D-reeks

    1 Robert De Vos
    2 Michel Vanhonsebrouck
    3 Willy Corthals

    E-reeks

    1 Herman Martens
    2 Freddy Van Impe
    3 Jozef Saerens
    4 Willy De Roos
    5 Jacky Van Geeteruyen
               
    MTB

    A-reeks
    1 Davy De Paepe
    2 Kris Meys
    3 Bart Tribout
    4 Sam Opsomer
    5 Carlo De Boulle

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 129.jpg
    Podium MTB Catg.A met Davy De Paepe, Kris Meys en Bart Tribout samen op
    de foto met burgemeester van Kruishoutem Mr.Verzele.

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 097.jpg

                    Het was drummen voor de start in de Catg.A met de MTB.

    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst
    2 Erwin de Clercq
    3 Johan De Bruyn
    4 Geert De Moyer
    5 Andy De Maesschalck (Sinaai)

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 134.jpg
    Podium MTB Catg.B met Kurt De Vuyst, Erwin De Clercq en Johan De Bruyn samen
    op de foto met burgemeester van Kruishoutem Mr.Verzele.


    C-reeks
    1 Jean Luc Rossignol
    2 Rudy Wille
    3 Curt Maes
    4 Jean Paul De Bruyne
    5 Freddy De Paepe

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 094.jpg
              Podium Catg.C met Jean Luc Rossignol, Rudi Wille en Curt Maes.


    D-reeks

    1 Jozef Van Isterdael
    2 Johan Martens
    3 Luc Vanwesenbeeck
    4 Theo Verheyden
    5 Roger Wauters

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 089.jpg
    Podium MTB Catg.D met Jozef Van Isterdael, Johan Martens en Luc Van Wesenbeeck.


    Dames
    1 Tinneke September
    2 Carla Godeau
    3 Martine Vanden Eede
    4 Inge Joos (Stekene)
    5 Sofie Roelandt

    VWF veldrijden 17-10-10-NOKERE 064.jpg
    Inge Joos (dochter van Luc) uit Stekene en Stephanie Vercammen voor de start 
    van de MTB Dames.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    17-10-2010 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/10/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 25°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 39°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 15°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!

    Van Oyen Franky KOP 2010.jpg     Mariën Gerard KOP 2010.jpg
         Franky Van Oyen                   Gerard Mariën    

    Zondag 17 Oktober – OOSTEEKLO (9968)

    Categorie A/B: (38 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Rik De Vree (B2)

    3.Yves Heylen (B3)

    4.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    5.Christophe De Grom (B4)

    6.Peter Neels (Kruibeke B5) 7.Jurgen Goossens (Kieldrecht B6) 8.Benjamin De Geyter (A2) 9.Dave Verstichel (A3) 10.Christophe Roman (A4) 11.Tom Van Uffel (B7) 12.Kristof Vancouillie (B8) 13.Dieter Roman (B9) 14.Vincent Brunel (B10) 15.Steven Heirman (A5) 16.Jimmy Pombereu (B11) 17.Guillaume De Coninck (A6) 18.Patrick De Roos (Moerbeke B12) 19.Wouter Cael (B13) 20.Nico Van Bever (A7) 21.Bjorn Noyelle (A8) 22.Michel Bultinck (B14) 23.Koen Demuynck (A9) 24.Bert Janssens (B15) 25.Kevin Van Den Vruysse (A10) 26.Kris Meerschaert (Stekene B16) 27.Nico Cornelis (A11) 28.Philippe De Vleeschauwer (B17) 29.Bart Van Kerschaver (A12) 30.Alex Goossens (Vrasene B18)

    Categorie C/D:
    (45 dln)

    1.Patrick Watteny (Ruiselede, winnaar cat. D)

    2.Matti De Baat (NL, winnaar cat. C)

    3.Stefaan Lintermans (C2)

    4.Rudi Rabout (Heinkenszand C3)

    5.Franky De Tremerie (C4)

    6.Peter Dillen (C5) 7.Stefan Adriaenssens (Burcht C6) 8.Guy De Jonghe (Burcht C7) 9.Patrick Vanmaekelbergh (C8) 10.Frank Suys (Hingene D2) 11.Philippe Roelandts (D3) 12.Danny Van Oyen (D4) 13.Stefan Verhaeghe (C9) 14.Kris Schockaert (C10) 15.Patrick De Craene (D5) 16.Ko Harms (D6) 17.Olivier Vaerewyck (C11) 18.Dirk Goolaerts (D7) 19.Philip Wittoek (C12) 20.Marc Kiesekoms (D8) 21.Philip Lampaert (C13) 22.Peter Flach (Zwijndrecht C14) 23.Tom Hesters (C15) 24.Michel Jannes (C16) 25.Eric Slock (C17) 26.Mario De Kesel (C18) 27.Thierry De Temmerman (D9) 28.Koen Oliebos (D10) 29.Idesbald Nevejans (D11) 30.Hedwig Cateeuw (D12)

    Categorie E/E+:

    1.Paul Geudens (winnaar cat. E)

    2.Jos Maes (E2)

    3.Wim De Waal (E3)

    4.Patrick Van Renterghem (E4)

    5.Eddy Van Den Abeele (Meerbeke, winnaar cat. E+)

    6.Rudy Van De Velde (E5) 7.Noël Willems (E6) 8.Joeri De Cock (E7) 9.Patrick Van Der Vekens (E8) 10.Jan Van Hove (E9) 11.Marc Cossyns (E10) 12.Hilair Heye (E11) 13.Petrus Van Der Geest (E12) 14.Alain Goossens (E13) 15.Jean-Pierre Van Maldegem (E14) 16.Danny De Gehuchte (E15) 17.Philippe Lacquet (E16) 18.Tony Reniers (E17) 19.Werner Bastijn (E18) 20.Joop Van Vliet (E19) 21.Koen De Rijcke (E20) 22.Erwin D'Hondt (E21) 23.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+2) 24.Georges Vergauwe (E22)

    Categorie F1/F2:

    1.Staf Lievens (Meerhout, winnaar cat. F1)

    2.José Hoebeke (F1-2)

    3.François Coppers (Lokeren F1-3)

    4.Helmuth Tas (F1-4)

    5.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2)

    6.Patrick De Backer (F1-5) 7.Rik Scheirlinckx (F1-6) 8.Jozef De Wever (F1-7) 9.Hugo Van Linden (F2-2) 10.Etienne Van Den Hauwe (F2-3) 11.Julien De Bock (F2-4) 12.Noël Rogge (F2-5) 13.Tony Baudonck (F1-8) 14.Charles Vandermosten (F2-6) 15.Karel Andries (Schoten F1-9) 16.Eddie Van Leirberghe (F1-10) 17.Eric Pauwels (F2-7) 18.Chris Somen (F1-11) 19.Peter Buyl (F1-12) 20.Luc Roeland (F1-13) 21.Cees Van Rijsbergen (F1-14) 22.Emmanuël De Loor (F1-15) 23.Peter Peleman (F2-8) 24.Daniel Hauttekeete (F2-9) 25.Marc Hemelsoet (F1-16) 26.Jos Vergult (F2-10) 27.André Namane (F2-11) 28.Eddy De Romagnoli (F2-12)

    Categorie G:

    1.Julien Vyvey (Wondelgem)

    2.Adrien Maes (Melsele)

    3.Theo Coudyzer

    4.Roland Van Imschoot

    5.André Bogaert

    6.Freddy De Blick (Beveren) 7.Eric De Wilde 8.Arnold De Muynck 9.Henk Bolle 10.Erik Vandersteen 11.Willy Roels 12.Aad Vingerling 13.Roger Van Den Eede 14.Pascal Cornand 15.Luc Van Robbroeck 16.Roger Verschraegen (Lochristi) 17.Adriaan Van Ginderdeuren 18.Luc De Cock 19.Nan Van Zutphen 20.Lucien Schollaert 21.Jaak Nys 22.Marinus Lockefeir 23.Firmin De Zutter 24.Willy Corthier 25.Valère De Baerdemaeker 26.Mathieu Mercken

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Joseph D'Hont

    4.Gerrit Hairwassers

    5.Ko Tolhoek

    6.Armand Mols 7.Luc Muys 8.Leo De Jong 9.Lucien Van Impe 10.Francis Helleputte 11.Clement Saelens 12.François Smolders 13.Daniel Meirlaen 14.Gérard Raes 15.Ortaire Stevens 16.Julien De Baets 17.Daniel Cornu 18.André Van Asbroeck 19.Leon Vervaet 20.Gerard De Vleeschauwer 21.Daniël Jooris 22.Manfred Schwarser 23.Ghislain De Champs 24.Hervé Verstuyft 25.Guy Soil 26.Jef Verheyen 27.José Devreese 28.René Van Reeth

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Joseph Boone

    3.Raf Luyckx (Belsele)

    4.Jan Van Boxtel

    5.Clement De Smedt (Wilrijk)

    6.Edward Battersby 7.Willy Voorbraeck

    17-10-2010 om 20:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 17/10/2010 – AIGLE (Zwi) – Men Elite – 60’

    Aantal deelnemers:

    1.Zdenek Stybar (Tsj) 

    2.Niels Albert op 9"

    3.Kevin Pauwels op 14"

    4.Klaas Vantornout op 20"

    5.Dieter Vanthourenhout       

    6.Francis Mourey (Fra)           

    7.Sven Vanthourenhout         

    8.Steve Chainel (Fra) 

    9.Sven Nys     

    10.Bart Wellens          


    17/10/2010 – AIGLE (Zwi) – Dames Elite – 40’

    Aantal deelnemers:

    1.Katie Compton (USA) 

    2.Daphny Van Den Brand (NED) op 30” 

    3.Katerina Nash CZE) op 38” 

    4.Sanne Van Paassen (NED) op 39” 

    5.Hanka Kupfernagel (GER) op 1’09” 

    6.Helen Wyman (GBR) op 1’24” 

    7.Christel Ferrier-Bruneau (FRA) op 1’30” 

    8.Sanne Cant (BEL) op 1’48” 

    9.Caroline Mani (FRA) op 1’49” 

    10.Sophie De Boer (NED) op 2’07” 


    17/10/2010 - EVERSEL ( HEUSDEN - ZOLDER) (LB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39

    1.MEISEN Marcel - TEAM KUOTA          

    2.BOSMANS Wietse - BKCP – POWERPLUS op 15”

    3.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM           

    4.TEUNISSEN Mike - WV ´T LUCHTSCHIP

    5.ADAMS Jens - AVIA CYCLING TEAM op 42”

    6.VAN HEESWIJK ROY - WV SCHIJNDEL

    7.VOLDERS Sonny - AVB - CYCLING TEAM         

    8.PAUWELS Dries - EMPELLA CZECH TEAM          

    9.TIELENS Jimmy - TEAM SAECO         

    10.PIROTTE Jo - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
     

    17/10/2010 - ZINGEM (O) - Veldrijden form. B – 60’

    Aantal deelnemers: 53

    1.EECKHOUT Kevin - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM      

    2.BERTHOLET Quentin - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 20”

    3.BOSSUYT Matthias - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 42”

    4.VAN NUFFEL Tim - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW op 53”

    5.BODEN Stef - AA CYCLING TEAM op 56”

    6.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    7.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    8.DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’07”

    9.VAN DEN ABEELE Arnaud - ISOREX CYCLING TEAM     

    10.GAUDY Patrick - THE BARRACUDA COMPANY  

    45.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM op 6’08”          

     

    17/10/2010 - EVERSEL ( HEUSDEN - ZOLDER) (LB) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 30 Juniores : 40´

    1.SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK   

    2.SWEECK Diether - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 3”

    3.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    4.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    5.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 17”

    6.LEHMANN Julian op 48”

    7.HERKLOTZ Silvio                 

    8.DE BIE Mike  - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’15”

    9.BRUSSELMAN Twan - WV DE JONGE RENNER op 1’30”

    10.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’41”

     

    Aantal deelnemers: 35 Nieuwelingen : 30´

    1.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    2.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 44”

    3.BOETS Ben - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 52”

    4.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 1’01”

    5.SCHUERMANS Jelle - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’09”

    6.VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.GOOSSENS Kobe - BMX TEAM BEKAF VZW     

    8.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    9.HARDING Billy                     

    10.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

     

    17/10/2010 - ZINGEM (O) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 31 Juniores : 40´

    1.JAUREGUIQ Quintin            

    2.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 5”

    3.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 47”

    4.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 1:00”

    5.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 1’04”

    6.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’17”

    7.DELFOSSE Karel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’21”

    8.BALLET Mathias - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’30”

    9.OOMS Niels - THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS op 1’41”

    10.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’46”

    22.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM   op 4’33”

     

    Aantal deelnemers: 49  Nieuwelingen : 30´

    1.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM       

    2.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’05”

    3.JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM WERVIK op 1’35”

    4.AMEEL Alexander - CT COVEMAECKER - BALANS         

    5.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’40”

    6.GHISTELINCK Milo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM op 1’45”

    7.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    8.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 2’00”

    9.DE BRAUWER Brend - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE    

    10.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    46.DE BRUYNE Meg - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’25”  

    17-10-2010 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 4°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Smet Ivan 01

    Zondag 17/10/2010 - EVERSEL ( HEUSDEN - ZOLDER) (LB) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 24

    1.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    2.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING op 4”

    3.VAN ASTEN Bart - LIMBURGSE AFDELING op 8”

    4.BOECKX Thomas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 51”

    5.CLEEREN Tom - VAN EYCK SPORT op 1’05”

    6.COLLARD Simon - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES op 1’24”

    7.COLOMBO Lino - LIMBURGSE AFDELING          

    8.NERINCKX Stefan - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 1’53”

    9.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’27”

    10.VERHEES Ruben - LIMBURGSE AFDELING op 2’53”

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 12

    1.BERCKMANS Nico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    3.VAN STAEYEN Benny - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW op 54”

    4.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    5.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING

    6.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    7.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING op 1’04”

    8.YOUNG CHRIS - Team Marie Curie op 3’33”

    9.BARNES Stephen - SEACROFT WHLS op 4’47”

    10.VANHAEVERBEKE Jean - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV 
     

    Masters C: Aantal deelnemers: 16

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 11”

    3.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 37”

    4.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING op 1’15”

    5.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    6.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL        

    7.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  

    8.PANIS André            - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 1’32”

    9.MEISEN Josef op 3’13”

    10.POTARGENT Pierrot - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK op 3’39”

     

    17/10/2010 - ZINGEM (O) - Veldrijden form. D – 40’

    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 30

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 20”

    3.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 36”

    4.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 39”

    5.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM   

    6.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW   

    7.NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN – TOURNAI op 1’31”

    8.BOGAERT Nico - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’34”

    9.DEWITTE Wim - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’38”

    10.DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’47”

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 14

    1.IVAN SMET uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    2.KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE op 25”

    3.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 36”

    4.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 51”

    5.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’09”

    6.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’39”

    7.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 3’35”

    8.ROGIERS Benny - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 3’51”

    9.VANMAEKELBERGH Pascal - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    10.DYSSERINCK Pascal - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 4’56”

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 13

    1.GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 7”

    3.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’59”

    4.COP Herman - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’22”

    5.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING op 2’29”

    6.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2’36”

    7.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 2’44”

    8.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 3’21”

    9.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN op 3’29”

    10.ROBERTS ANDREW op 4’19”

     

    17/10/2010 - LANDSKOUTER (O) - Veldrijden Aspiranten
    MEISJES 12 JAAR – 24’33”
    Aantal deelnemers: 2

    1.NOËL Jara - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    2.SCHOKKAERT Febe - IMMO NLVK CYCLING TEAM        

     

    MEISJES 13 JAAR – 24’20”

    Aantal deelnemers: 2

    1.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    2.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

     

    MEISJES 14 JAAR – 29’09”

    Aantal deelnemers: 2

    1.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE     

    2.BELLAERT Axelle - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

     

    JONGENS 12 JAAR – 22’03”

    Aantal deelnemers: 11

    1.VERMEERSCH Florian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    2.VERDONCK Loeka - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    3.VERMEERSCH Arne - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE          

    4.VALCKE Owen - VZW TREK USA RACING TEAM 

    5.VERBERCKMOES Fabio - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

     

    JONGENS 13 JAAR – 21’12”

    Aantal deelnemers: 21

    1.DHOORE ALESSIO - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.COLMAN Alex uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND          

    3.OVERMEIRE Louis - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    4.BORRA Gilles - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE   

    5.DE WEVER Merten - K.V.C. DEINZE VZW          

    6.DE BEULE Jordi uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND          

    8.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND  

    9.DIELEMAN Stan uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    15.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND

     

    JONGENS 14 JAAR - 24’31”

    Aantal deelnemers: 27

    1.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE     

    2.MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    3.JAECQUES Simon - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE        

    4.CLICTEUR Arne - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    5.NOËL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    8.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

    13.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    27.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM    


    17/10/2010 - MASSENHOVEN (A) - BMX - Topcompetitie

    17-10-2010 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HANDZAME CLASSIC NIEUW OP DE WIELERKALENDER !!!

    Handzame Classic (categorie 1.1) nieuw op de wielerkalender !!!

    Handzame Classic.jpg 

    Op Vrijdag 18 maart 2011 zal de eerste ‘Handzame Classic’ gereden worden. Deze categorie 1.1 wedstrijd is totaal nieuw op de internationale wielerkalender en valt twee dagen na Nokere Koerse en daags voor Milaan-Sanremo.

    “We hebben eindelijk het akkoord gekregen van de UCI’’, stelt organisator Bert Pattyn. ,”We kunnen nu volop beginnen werken aan de uitbouw van de eerste editie van onze ‘Handzame Classic’. Let wel. Wij hebben hier in Handzame al een zeer rijke wielertraditie. Ooit waren hier immers mannen als Jaan Kirsipuu, Robbie McEwen, Danilo Napolitano en Jimmy Casper aan het feest. Bedoeling is om van onze eensdagswedstrijd een soort van pré-klassieker te maken. Onze kalenderdatum is dan ook ideaal. Wij vallen twee dagen na Nokere Koerse en daags voor Milaan-Sanremo. Wie niet naar Italië afzakt kan dus bij ons aan de slag. Dit ter voorbereiding van de Vlaamse wedstrijden in volle aanloop naar de Ronde van Vlaanderen. Over het parcours kan ik nog niet veel kwijt. Wel dat we naar het ‘Heuvelland’ zullen trekken en dit over brede wegen zodat de kans op ongelukken tot het striktst mogelijk beperkt wordt. Wij maken nu volop werk van de uitbouw van onze wedstrijd om die tot een geslaagd geheel te laten uitgroeien. Gelukkig hebben we al vele jaren ervaring zodat wij zeker in onze opzet zullen slagen’’, gaf Bert Pattyn mee.

     

     

    Bron: Flor Van de Velde

    17-10-2010 om 19:32 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!