.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    01-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LARS COLLIE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Lars Colllie 2018 

           Lars Collie

     

    Zondag 01/07/2018 MERELBEKE KWENENBOS (O) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:04:50 / AFSTAND: 84KM

    1 SENRAME ARTHUR VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VAN DER BEKEN AARON WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 SLOCK LIAM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 PERMENTIER EMANO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE LANGE PIETER-JAN ISOREX CYCLING TEAM

    7 DE GEYTER JELLE ISOREX CYCLING TEAM

    8 VAN DE WYNKELE LORENZ ISOREX CYCLING TEAM

    9 COMPERNOLLE JUSTIN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VAN HOLSBEECK KYAN JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    25 SMET MARCO 35 GALLE STAF 37 COSYNS MILAN 39 JORIS STEF

     

    01/07/2018 VICHTE (W) JUNIORES - 94,5 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:22:48 / AFSTAND: 94.5KM

    1 LARS COLLIE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANDENHEEDE THIBO MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 BRUYNEEL TRISTAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VERCRUYSSE GILLES CT SOENENS-BOOOM

    6 PLANCKAERT JENS ASFRA RACING TEAM

    7 VANCANNEYT JELLE ISOREX CYCLING TEAM

    8 HANNE MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DHAEYE ENRICO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

     

    01/07/2018 RUISELEDE-DOOMKERKE (W) DAMES JUNIORES+NIEUWELINGEN

    TOTAAL - DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:59:26

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    3 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 VROMANNE JUSTINE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    5 SCAVONE DINA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VANDERSTRAETEN MAAIKE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DUYM FARAH ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 WILKES TONI PROJECT 51 GBR

    9 FARAZIJN LEONTINE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    10 BEIRINCKX LINA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    15 PUNNEWAERT KIRIN 22 STORMS IMKE 31 DE VEIRMAN FLEUR

     

    DAMES NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:59:26

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    3 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 FARAZIJN LEONTINE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    5 BEIRINCKX LINA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    7 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VAN GOETHEM FEMKE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 POLUHINA POLINA PETROGRADETS RUS

    10 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    11 STORMS IMKE 16 DE VEIRMAN FLEUR

     

    01/07/2018 ZINGEM (O) NIEUWELINGEN - 62 km

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 1:39:35 / AFSTAND: 62KM

    1 DEWEIRDT SIEBE BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 DHONDT JARNO MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    3 VAN DYCK JAN KVC NOORDZEEMEEUW

    4 JANSSEN LUCAS DRC DE MOL NED

    5 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    6 SCURIATTI LUCA DC VELO DEVELOPMENT CYCLING TEAM USA

    7 DEMARES ACHILLE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DAVIDSON LANCE WELLAND RACING USA

    9 HENNEKAM TIM WILLEBRORD WIL VOORRUIT (NL) NED

    10 DEBUYSSCHERE LOUIS VELO CLUB OEUDEGHIEN

    18 D´HOLLANDER LUCA 26 SZKANDERA THOMAS

     

    01/07/2018 GEETBETS (VB) NIEUWELINGEN - 62 km

    DEELNEMERS: 66 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 1:38:42 / AFSTAND: 62KM

    1 STOOPEN XANDER DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 ECCLI CYRIAN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 VAN HOFTEN LEVI JVR DE BATAUWERS NED

    4 VAN LAER PIETER WAC TEAM

    5 D´HONDT DANTÉ ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    7 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    8 GROOTJANS ANDRIES WAC TEAM

    9 LEDOUX FRANS TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    10 STEGEN QUINTEN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    01-07-2018 om 22:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/07/2018

    banner vwf 2017

    ZONDAG 1 JULI - LEDE (9340)

     

    VWF 01-07

    01-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    30-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS VEREECKEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Thomas Vereecken 2018 

       Thomas Vereecken

    Zaterdag 30/06/2018 ZOTTEGEM (O) UCI MEN ELITE TOPCOM -25 – 177 km

    DEELNEMERS: 126 / OPGEVERS: 70 / TIJD: 4:22:36 / AFSTAND: 176.6KM

    1 RESELL ERIK NORDSAETER UNO-X NORWEGIAN DEVELOPMENT TEAM NOR

    2 VAN MOER BRENT LOTTO SOUDAL

    3 VAN DINGENEN JORDI HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 SKAARSETH ANDERS UNO-X NORWEGIAN DEVELOPMENT TEAM NOR

    5 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 SNYERS JARI NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 COOLEN YVES HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 TAMINIAUX LIONEL AGO - AQUA SERVICE

    9 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    10 MOLLY KENNY AGO - AQUA SERVICE

    16 APERS RUBEN 17 VERSCHAEVE VIKTOR 26 COLMAN ALEX 30 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL 35 WEEMAES SASHA 49 VERHOFSTADT THIBAU 53 RELAES JACOB

     

    30/06/2018 JEUK (LB) ELITE Z.C./U23 - 103,4 km

    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:25:32 / AFSTAND: 103.4KM

    1 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 DELCROIX GERT

    3 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    4 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 DONNAY LAURENT DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO

    7 ZIMMERMANN HARDY PURE WHITE - IL DIAVOLO GER

    8 WILLEMS TOM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 ERNST ROBIN ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    10 GROOT MITCH LARES-DOLTCINI CT NED

     

    30/06/2018 MELLE (O) ELITE Z.C./U23 - 119 km

    DEELNEMERS: 154 / OPGEVERS: 57 / TIJD: 2:41:18 / AFSTAND: 119KM

    1 THOMAS VEREECKEN LOTTO SOUDAL

    2 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    3 MAES JO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    5 VAN IMPE KEVIN

    6 JULIUS JAYDE RSA

    7 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    8 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    9 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 MOTTE DAVID VAN EYCK SPORT

    21 VERCAUTEREN TIM 24 D´HOOGE THOMAS 48 DILLEN RUBEN 49 CORDEEL PIETER 53 CAETHOVEN KENNETH 94 GOOSSENS KENNY

     

    30/06/2018 ASSE-BOLLEBEEK (VB) JUNIORES – 88 km

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:13:20 / AFSTAND: 88KM

    1 GEYSELS XANDER WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN DEN EYNDE VINCE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LEFEVER LARS ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 DERIBREUX ACHILLE SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 DETHY MATTHIS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 VERSCHUEREN RUBEN KTC-CYCLING TEAM

    9 CHOFFRAY GAUTHIER SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    10 GASPARD JULIEN LOTTO-VC ARDENNES

    31 HUYGENS MILAN

     

    30/06/2018 BRUGGE SINT-PIETERS (W) JUNIORES - 80 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:02:4 / AFSTAND: 80KM

    1 ANDERSON IAN WILLIAMS RACING ACADEMY USA

    2 VINCENT JOHAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 INGWERSEN JACOB ASFRA RACING TEAM USA

    4 SANDRIE BRENT VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 WALSHAM SAM MAXX RT GBR

    6 VANDENHEEDE THIBO MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DE VRIESE CHENDO KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    9 DE GEYTER JELLE ISOREX CYCLING TEAM

    10 ROOSE MATTEO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    30/06/2018 LICHTERVELDE (W) NIEUWELINGEN - 68,4 km

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:43:19 / AFSTAND: 68.4KM

    1 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 CAMBEIS MERLIN RV MEHLINGEN GER

    4 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 DEWULF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 SOENENS AYTON CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 LAUWEREYS TJEBBE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 BOGAERTS SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    23 BLOMMAERT LARS 36 OBRENO ARTHUR

     

    30/06/2018 MOORSLEDE - SLYPSKAPELLE (W) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:43:19 / AFSTAND: 68.4KM

    1 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 CAMBEIS MERLIN RV MEHLINGEN GER

    4 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 DEWULF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 SOENENS AYTON CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 LAUWEREYS TJEBBE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 BOGAERTS SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    23 BLOMMAERT LARS

    30-06-2018 om 19:53 geschreven door kenny


    29-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Vrijdag 29/06/2018 MERELBEKE KWENENBOS (O) NIEUWELINGEN - 66 km

    Deelnemers: 69 / Opgevers: 20 / Tijd: 1:35:39 / afstand: 66 km

    1 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 DEWEIRDT Siebe BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DE SUTTER Stijn KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 VAN ZANDE Devin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 BEECKMAN Gauthier

    7 VERBEECK Dag WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 COPPENS Cisse JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 VAN DER PERRE Diemer KTC-CYCLING TEAM

    10 MUYSHONDT Nils WK NOORD-WEST-BRABANT

    44 DE VEIRMAN Fabrice

    29-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/06/2018

    waod_3.jpg

    Vrijdag 29 Juni 2018 - LOMMEL (3920) - Catg.Open - 63 km

    Aantal deelnemers: 52
    1-Claes Benny (Lommel)

    2-Vreys Niels

    3-Arits Steven

    4-Simons Kevin

    5-Royer Jochem

    6-Pauwels Vital

    7-Bullens Michaël

    8-Maes Bram

    9-Wouters Ive

    10-Claes Jan

    11-Verdonck Bart-12-Van Opstal Philippe-13-Vandekerkhof Robert-14-Stans Tom-15-Quanten Joris-16-Scherpenbergh Danny-17-Vos Peter-18-De Knaep Kevin-19-van Roey Wim-20-Wouters Tim-21-Tijs Filip-22-Scherpenbergh Dominique-23-Grosemans Franky-24-Dammen Yoric-25-Stevens Andy-26-Cremers Ben-27-Vanderaerden Niels-28-Vanvelthoven Alain-29-Vrancken Luc-30-Van Drom Giovanni-31-Laureysen Axel-32-Mandervelt Jurgen-33-Paepen Kurt-34-Sesink Nick-35-Vos Ken-36-Verdonck Tim-37-Drijkoningen Jorne-38-Vanderaerden Ronny-39-Henkens Jelle-40-Fets Benny-41-Van Gool Dennis-42-Vermote Patrick-43-Lodewijckx Robby-44-Denier Ronny-45-Thaens Robin-46-Vansummeren Johan-47-Verachtert Peter-48-Scherpenbergh Danny-49-Harms Ko-50-Jongeling Gijs-51-Beyens Wim-52-Cochet Andy

    29-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    28-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 28/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 28/06/2018 OOSTENDE (KONTERDAM) (W) ELITE Z.C./U23 - 70 km

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:40:0 / AFSTAND: 70KM

    1 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 WHITE NICHOLAS BALLARAT SEBASTOPOL CC AUS

    3 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 DE SMET THIBAUT TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    5 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    6 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    7 VANNESTE EVERT VIND! CYCLING PROJECT

    8 BOUTTÉ KENZIE WIELERTEAM IEPER

    9 HUYSSER JEROEN WIELERTEAM IEPER

    10 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

     

    28/06/2018 OPLINTER-TIENEN (VB) ELITE Z.C./U23 - 118,8 km

    DEELNEMERS: 90 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 2:44:10 / AFSTAND: 118.8KM

    1 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    3 LOENDERS GLENN UNITED C.T.

    4 JACOBS ROBIN V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 NOELS JEROEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 HAOT MAXIME ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 HIGGINSON JAMES VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM GBR

    9 VAN LAER WARD VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 VAN GOIDSENHOVEN KURT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 DE BLOCK NICK 53 COP JURGEN

    28-06-2018 om 22:00 geschreven door kenny


    27-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 27/06/2018 I.W.T. OETINGEN (VB) UCI MEN ELITE – 179 km

    Aantal deelnemers:

    DEELNEMERS: 156 / OPGEVERS: 84 / TIJD: 4:12:3 / AFSTAND: 179KM

    1 BAUGNIES JEROME WANTY - GROUPE GOBERT

    2 PARDINI OLIVIER TEAM DIFFERDANGE LOSCH

    3 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    5 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 DIELEMAN MICHIEL CIBEL - CEBON

    7 ISTA KEVYN WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    8 COENEN DENNIS CIBEL - CEBON

    9 TAMINIAUX LIONEL AGO - AQUA SERVICE

    10 STAS BRECHT HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    16 VAN MOER BRENT 17 APERS RUBEN 25 RAYMACKERS CEDRIC 27 DRUYTS GERRY 57 TEUGELS LENNERT 58 RUYTERS BRECHT 66 COLMAN ALEX

     

    27/06/2018 RAVELS (A) JUNIORES - 90 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:08:0 / AFSTAND: 90KM

    1 VERWILT MAURO WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 PATTYN STEVEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 GASPARD JULIEN LOTTO-VC ARDENNES

    4 GEYSELS XANDER WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VAN BOUWEL HANNES AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN DEN PLAS JASPER WAC TEAM

    7 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    8 PRINCE JAMIE WV DE JONGE RENNER NED

    9 MEULEMANS LENNERT WAC TEAM

    10 HUYBRECHTS SANDER HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    33 BERTELS LODE

     

    27/06/2018 OETINGEN (VB) JUNIORES - 51 km

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:15:57 / AFSTAND: 51KM

    1 MOLONEY-MORTON WILLIAM CARNEGIE CAULFIELD GBR

    2 BROXHAM RICKARDO PRO TOUCH RSA

    3 SNOEKS LUCIEN SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    4 DA SILVA TIANO PRO TOUCH CYCLING CLUB RSA

    5 WILLIAMS DAVID CARNEGIE CAULFIELD AUS

    6 VAN DEN BERGHE NATHAN JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 ANDERSON IAN TEAM CCR ROOFING USA

    8 TUSCANO ALESSANDRO SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 BEKÉ WILLEM KTC-CYCLING TEAM

    10 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    14 VAN DAELE ERNEST 24 VAN DER SYPT GIANNI

     

    27/06/2018 KUURNE (W) NIEUWELINGEN - 67,1 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:40:0 / AFSTAND: 67.1KM

    1 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 DAVIDSON LANCE WELLAND RACING USA

    3 VAN RYCKEGHEM LARS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 SEGAERT ALEC MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 MEERSSEMAN ARNO CT SOENENS-BOOOM

    8 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 KINT SANDER CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    12 STERCK JOPPE 48 DANEEL JEFKE

     

    27/06/2018 DRIESLINTER (VB) NIEUWELINGEN - 67 km

    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 1:38:36 / AFSTAND: 67KM

    1 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN HAMME WOUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    4 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 STEENACKERS LUKA WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 GOFFART JORDI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 DAS JITSE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 DE JAEGER ARTHUR WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 VANDERAERDEN WOUT SPORT EN MOEDIG GENK

    10 THONNON SENNE SPORT EN MOEDIG GENK

    20 SZKANDERA THOMAS

    27-06-2018 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 27/06/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Kenny Janssens en Ramazan Bürgü vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 40 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Heerlijk zomerweer bij 27°C en een wind die voor tegenstander speelde, dat waren de ingrediënten voor de midweek duurtraining. De kopmannen deden uitstekend werk en zorgde dat de groep uit de wind werd gezet zodat iedereen het strakke tempo aankon. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,4 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Kristoff Heyns , Cornelis Van Der Haeven , Walter Verhelst , Bert De Coster , Ramazan Bürgü , William Despeels , Michiel Despeels , Mister X , Pascal Brack , Hank Mees , Dirk Trogh , Edwig De Taey , Dirk Cleys , Joris De Jonghe , Leo Mares , Dirk De Pauw , Kenny Franssens , Peter ? , Jarno Liessens , Jan Vlegels , Peter Neels , Wim De Cleen , Wouter De Cleen , Gary De Cock , Gunther De Cock , Bryan Cap , Alex Goossens , Geert Bultynck , Kurt Van Raemdonck , Kris Heirwegh , Patrick Deyaert , Sam Strybos , Kris Cornelis , Maxim Benoy , ???? en Kenny Janssens.

    27-06-2018 om 18:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 & AMATEURS TE ST JANSTEEN VAN DINSDAG 26/06/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 & AMATEURS TE ST JANSTEEN
    VAN DINS
    DAG 26/06/2018
         


    Dinsdag 26/06/2018 ST JANSTEEN (NL) – Elite z.c./U23/Amateurs - 80 km - 01h46’04”

    Aantal deelnemers: 47

    1-Hans Dekkers

    2-Rick Nobel

    3-Koen van de Klundert

    4-Mattias Raeymaekers

    5-Eloy Raas

    6-Bryan Maes

    7-Bas Nieuwkoop

    8-Jimmy de Bruyn

    9-Guy Ten Hartog

    10-Stefan Laurijssen

    3W3A8110

                               Podium te St Janteen met winnaar Hans Dekkers, Rick Nobel en Koen van de Klundert.

    3W3A8063

                                                                              Aankomst van winnaar Hans Dekkers.

    3W3A8070

    3W3A8077

    3W3A7920

    3W3A7579

    3W3A7565

    3W3A7557

                                      Start van de Elite z.c. & U23 & Amateurs te St Jansteen (NL) met 47 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-06-2018 om 09:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 26/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 26/06/2018 NIEUWPOORT (W) ELITE Z.C./U23 - 70 km

    Deelnemers: 31 / Opgevers: 6 / Tijd: 1:43:0 / afstand: 70km

    1 DEFREYNE Cédric DOVY KEUKENS - FCC

    2 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    3 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    4 RELAES Jacob EFC-L&R-VULSTEKE

    5 VERMEERSCH Florian ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    7 VANDENBUSSCHE Jari PRORACE CYCLING TEAM

    8 DEBUYSERE Wannes MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 DE PAEPE Pieter

    10 PATTEN Daniel TEAM MERLIN GBR

    22 WEEMAES Sasha

     

    26/06/2018 STADEN (W) ELITE Z.C./U23 - 70 km

    Deelnemers: 34 / Opgevers: 2 / Tijd: 1:33:23 / afstand: 70km

    1 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 STALLAERT Joeri TEAM VORARLBERG-SANTIC

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 CORKERY Dillon NRPT IRL

    6 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 VAN RAEPENBUSCH Ruben VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 JONCKHEERE Michael TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    9 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 CONSTANT Kenny MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    26/06/2018 ZOMERGEM (O) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 – 104,4 km

    Deelnemers: 81 / Opgevers: 12 / Tijd: 2:17:40 / afstand: 104.4km

    1 LAVA Kevin CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    2 VANOVERBERGHE Jens DEVELOPMENT TEAM SUNWEB

    3 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 DELCROIX Gert

    5 BULTYNCK Isaak DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 VAN RUYMBEKE Thieme

    7 MAES Jo DL CHEMICALS-RUWOMAT

    8 DE KETELE Angelo VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 COMMEYNE Steffen CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 ROEYGENS Pieterjan CYCLING TEAM THE BANANAS

     

    26/06/2018 NIEUWPOORT (W) DAMES ELITE - km

    Deelnemers: 23 / Opgevers: 1 / Tijd: 1:20

    1 ANDERSON Elle MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

    2 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 FRANCK Alicia CALLANT-DOLTCINI CT

    4 WYMAN Helen XYPEX VERGE SPORT GBR

    5 LANE Jessica KEUKENS REDANT CYCLING TEAM AUS

    6 VANHOUTTE Fenna VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    7 NOBUS Anja TRUST MTB TEAM VZW

    8 TURBLIN Chloë HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FRA

    9 MASCARO Emily MIDLANDD CC-AUS

    10 VAN WIJK Eltina RESTORE CYCLING NED

    27-06-2018 om 09:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 26/06/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 9°Seizoenszege !!!


    Koen De Bosscher KOP 2018 

      Koen De Bosscher

     

    Dinsdag 26 Juni 2018 – WACHTEBEKE (9185)

     

    Cat.A - 62 km – 65 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Coppens Carrera

    3-Van Raemdonck Kevin

    4-De Vlieger Jonas

    5-Goossens Sam

    6-Cap Bryan

    7-De Bock Stef

    8-Vandekerckhove Enzo

    9-Varewijck Joeri

    10-Van Sante Tristan

    11-Van Der Jeught Stijn-12-Van Gaeveren Gunter-13-De Cock Bart-14-Van Meirhaeghe Karel-15-Weemaes Filip-16-Pysson Shane-17-Andries Kevin-18-Weemaes Robby-19-Maes Dimitri-20-De Spiegeleire Mattias-21-Van Geyt Koen-22-De Duytsche Luc-23-Taelman Thibaut-24-De Beule Sam-25-Dehaemers Nicolas-26-Willaerts Niels-27-Maenhout Tommy-28-Ruysschaert Tijs-29-Spillebeen Jürgen-30-Van Osselaer Tom-31-Maenhout Kenny-32-Franco Mike-33-Van Den Broecke Kevin-34-van Noord Wesley-35-Hosselaer Jan-36-Heirman Steven-37-Vanderveken Wim-38-Mouws Bob-39-Bultinck Davy-40-Degrieck Robby-41-Quirynen Jasper-42-Serverius Jonas-43-Degrieck Joery-44-De Permentier Kenny-45-Devoet Jonas-46-Lambinon Christophe-47-Mertens Toon-48-Vervynck Peter-49-Joije Davy-50-Van Osselaer Tommy-51-Fruytier James-52-Van Overloop Braam-53-Roegiest Mario-54-de Rijcke Nick-55-Bekaert Tim-56-Vercouillie Matthias-57-Demeter Renaat-58-Cooman Mauro-59-Van Laere Jan-60-De Croock Maarten-61-Poelman Tim-62-Van De Casteele Michaël-63-Deboever Nick-64-Coene Benjamin-65-Suykerbuyk Ben

     

    Cat.B - 62 km – 57 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Smet Guy

    3-Middernacht Patrick

    4-Van Den Broecke Mario

    5-Luyssen Geoffrey

    6-Vansteirteghem Filip

    7-Van Rijckeghem Steven

    8-Reniers Kristof

    9-Primo Gino

    10-Cooman Jerry

    11-Bauwens Aron-12-De Vlieger Sven-13-Verbeken Kurt-14-Braet Wim-15-Ferrest Stefaan-16-Smet Gert-17-De Lille Ben-18-De Paepe Jimmy-19-Van De Perre Lieven-20-Verschelden Steven-21-Tsoi Bjorn-22-Schollaert Carlo-23-Gussé Wim-24-De Brauwer Lesley-25-Cornelis Rudolf-26-Van Goethem Chris-27-Dhondt Willem-28-Oliebos Koen-29-Baert Giovanni-30-Van Roeyen Dave-31-Rombaut Wim-32-Rizzo Claudio-33-Van Drom Giovanni-34-Logier Christophe-35-Smet Luc-36-Van Hoof Danny-37-Verhaeghe Stefan-38-x-39-Janssens Bert-40-Vanhaverbeke Kurt-41-De Beer Tom-42-de Koning Michel-43-Bobelijn Patrick-44-Velghe Kevin-45-Kramer Guido-46-De Meyer Christoph-47-van Loon Richard-48-Schaut Danny-49-Van Mol Bart-50-Heyndrickx Wim-51-Goossens Alex-52-David Stefaan-53-Verhofstadt Peter-54-Van Guyse Danny-55-De Waele Kris-56-Loof Stefan-57-De Muynck Luc

     

    Cat.C - 49,6 km – 43 deelnemers

    1-Deloof Jean-Pierre (Meulebeke) +50 jaar

    2-Suys Frank

    3-Hoornaert Glenn +60 jaar

    4-Vanholsbeke Benny

    5-Van Renterghem Patrick

    6-Vanopstal Eddy

    7-Geerts Christiaan

    8-De Coninck Danny

    9-Reniers Tony

    10-Bauters Ronny

    11-Willems Noël-12-Harms Ko-13-Watteny Patrick-14-Leuntjens Kurt-15-Buyens Patrick-16-Erauw Luc-17-Mathys Dirk-18-Vanrafelghem Patrick-19-Serverius Rudi-20-Van Duyse Peter-21-Gort Ronald-22-Lap Hans-23-De Poorter Luc-24-Joos Jan-25-Vanhaeverbeke Jean-26-De Baets Johan-27-Soetens Chris-28-Bracke Wim-29-Buyl Peter-30-Vanoverberghe Siegfried-31-Bolle Henk-32-Van Peteghem Patrick-33-De Craene Dieter-34-Vyncke William-35-De Coninck Wim-36-van Rijsbergen John-37-Dupont Guido-38-Lacquet Philippe-39-Struyf Raoul-40-Cornette Freddy-41-van Langevelde Peter-42-Polfliet Danny-43-Nevejans Idesbald

     

    Cat.D - 49,6 km – 17 deelnemers

    1-Vanpoucke Rik (Knokke Heist) +65 jaar

    2-Mertens René

    3-Snels Luc +70 jaar

    4-Remory Pierre

    5-Mercken Mathieu

    6-de Waal Wim

    7-Teirlinck Willy

    8-Vyvey Julien

    9-De Vuyst Eddy

    10-De Leersnyder Florent

    11-Demiddel Ronny-12-Van De Wiele Richard-13-Corthals Willy-14-Jansegers Freddy-15-Elegheer Patrick-16-D'Hont Joseph-17-Hermans Luc

    27-06-2018 om 09:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 22/06/2018

    waod_3.jpg

    Vrijdag 22 Juni 2018 - ZOMERGEM (9930) – MEETJESLANDS KAMPIOENSCHAP

     

    Cat.A - 60 km – 66 deelnemers

    1 Van Ruymbeke Thieme (Aalter)

    2 Pysson Shane

    3 Holvoet Mattijs

    4 De Potter Kjell

    5 Goossens Sam

    6 Demeter Renaat

    7 Debaere Giovanni

    8 Callebaut Kevin

    9 Vernaet Olivier

    10 Van De Velde Valentijn

    11 Vispoel Ruben 12 Poppe Stef 13 Van Der Sickel Mario 14 De Vlieger Jonas 15 16 Taverne Anthony 17 Everaerd Pieter 18 de Ruijsscher Dante 19 20 Van de Velde Dohron 21 Verwilst Mathieu 22 Hosselaer Jan 23 Van Coppenolle Sven 24 Vandenbussche Ron 25 26 De Baets Michael 27 Buysse Lennert 28 De Bruyckere Bram 29 Maenhout Kenny 30 31 De Smet Dries 32 De Dobbelaere Tim 33 Vossaert Matthias 34 35 Lammens Laudelino 36 Spyns Pieterjan 37 Bauters Pieter 38 Dhondt Gunter 39 Van Raemdonck Kevin 40 Van Meirhaeghe Karel 41 Snoeck Mathias 42 De Wispelaere Arno 43 Scherrens Chris

     

    Cat.B - 56 km – 50 deelnemers

    1 Diet Wim (Eeklo)

    2 Van Holderbeke Frank

    3 De Paepe Jimmy

    4 Van Rijckeghem Steven

    5 De Wannemaeker Filip

    6 Bobelijn Patrick

    7 Luyssen Geoffrey

    8 Braet Wim

    9 Schollaert Carlo

    10 Smet Guy

    11 Evers Vincent 12 Verleyen Dirk 13 Huge Benoit 14 Oliebos Koen 15 Lampaert Philip 16 Van Haverbeek Peter 17 Roobroeck Dirk 18 De Muynck Luc 19 De Lille Ben 20 Janssens Bert 21 De Coninck Wim 22 Ally Bart 23 Keirsebilk Herwig 24 Gussé Wim 25 Bauwens Aron 26 De Tremerie Franky 27 Savat Fabien 28 Van Hecke Kurt 29 Bertier Kurt 30 Dewinter Dimitri 31 Kramer Guido 32 Muys Kristof 33 Verselder Hans Jurgen 34 De Swert Dave 35 De Brauwer Lesley 36 Mommens Peter 37 Declercq Marnix 38 Mortier Alain 39 Van Mol Bart

    27-06-2018 om 09:17 geschreven door kenny


    26-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN MAANDAG 25/06/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN MAANDAG 25/06/2018     


    Maandag 25/06/2018 WACHTEBEKE (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:37:16 / AFSTAND: 114KM

    1 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    2 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    4 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    5 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 COCQUYT PATRICK JOHN SAEY CYCLING TEAM

    7 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 ONGENA MATTHIAS

    10 DE BOECK JEF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    12 VAN GOETHEM KEVIN 17 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 18 HEIRBAUT TONY 22 VERCAUTEREN TIM 25 CAETHOVEN KENNETH 27 CORDEEL PIETER 28 VAN DRIESSCHE WARD 30 VAN GUYSE JARNO

    3W3A7548

                           Podium te Wachtebeke met winnaar Jonas Goeman, Timmy De Boes en Gertjan De Sy.

    3W3A7542

                                  Podium te Wachtebeke met winnaar Jonas Goeman, Timmy De Boes en Gertjan De Sy.

    3W3A7470

                                                                     Aankomst van winnaar Jonas Goeman.

    3W3A7336

                                                                            Timmy De Boes werd knap 2de.

    3W3A7301

    3W3A7256

    3W3A7077

    3W3A7059

                                                     Start van de Elite z.c. & U23 te Wachtebeke met 42 deelnemers.

    3W3A7053

                                                    Start van de Elite z.c. & U23 te Wachtebeke met 42 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-06-2018 om 11:55 geschreven door kenny


    25-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Niels Vandyck 2 

          Niels Vandyck


    Maandag 25/06/2018 ASPELARE (O) ELITE Z.C./U23 - 100 km

    DEELNEMERS: 76 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:25:20 / AFSTAND: 100KM

    1 NIELS VANDYCK TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    3 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 MOORS OLIVER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    5 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    6 RADOUX ROBIN UNITED C.T.

    7 TRIBOUT BART HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VAN DE PERRE DIMITRI VAN EYCK SPORT

    9 VAN OUDENHOVE JOVANY VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 BASTIAENS AYCO UNITED C.T.

    47 DE BLOCK NICK

     

    25/06/2018 WACHTEBEKE (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:37:16 / AFSTAND: 114KM

    1 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    2 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    4 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    5 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 COCQUYT PATRICK JOHN SAEY CYCLING TEAM

    7 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 ONGENA MATTHIAS

    10 DE BOECK JEF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    12 VAN GOETHEM KEVIN 17 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 18 HEIRBAUT TONY 22 VERCAUTEREN TIM 25 CAETHOVEN KENNETH 27 CORDEEL PIETER 28 VAN DRIESSCHE WARD 30 VAN GUYSE JARNO

    25-06-2018 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 11 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


     

    TTC 24-6 4
     

    Zondag 24/06/2018 – BEVEREN – TTC Ronde – Rit 11 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 31

    1-STEFAN BOON

    2-STEFAN ADRIAENSSENS

    3-GERT VAN LAEKEN

    4-FRANKY WEEMAES

    5-FILIP VAN STEIRTEGEM

    6-KURT VAN RAEMDONCK

    7-STEVEN DUPONT

    8-TOM DE LEENHEER

    9-FRANK VAN ASSCHE

    10-KENNETH DE BRUYN

    11-KRIS SMET 12-PETER HEYMANS 13-NIELS D'HONDT 14-BERT VERHASSELT 15-WOUTER DUPONT 16-ANTONY VAN HAL 17-REMCO VAN DER KEMP 18-PETER GOOSSENAERTS 19-DAVID KEVELAERS 20-DANIEL VAN GOETHEM 21-PETER DIERCKS 22-TOM LANDUYT 23-BJORN VAERENBERG 24-WIM VAN DER VEKEN 25-STIJN CREVE 26-KRIS MEERSCHAERT 27-WIM HEYNDRICKX 28-MATTIAS NYS 29-FILIP VAN GOETHEM 30-PETER VAN GOETHEM 31-DIRK BRYSSINCKX








    TTC 24-6 1
     

    Zondag 24/06/2018 – BEVEREN – TTC Ronde – Rit 11 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 39

    1-JASPER VAN GILS

    2-KRIS VERMEULEN

    3-DIRK BRYSSINCKX

    4-STEPHANE VAN DIEREN

    5-TOM DE BOCK

    6-STIJN DEVOS

    7-GUY BOGAERT

    8-WIM VAN CRAENEBROECK

    9-KURT WUYTACK

    10-JEF JASPERS

    11-MODEST VERMEULEN 12-BART DAELMAN 13-JAN VLEGELS 14-THOMAS PAUWELS 15-KOEN VERHULST 16-BRANKO LAUWERS 17-BART HERMANS 18-RAF LUYTEN 19-LUC PIERRE 20-KOEN JONGENELEN 21-STEFAN DE MAEYER 22-MICHIEL BUYS 23-KOEN VAN BELLE 24-YANNICK DE GOLS 25-NIELS DE CLERCK 26-KEVIN DE VOGELAER 27-KURT THOEN 28-JASPER SMET 29-NICO SCHELFHOUT 30-JEFFREY VAN MIEGHEM 31-JENS BOGAERT 32-JIRI VERMEULEN 33-DANNY BOGAERT 34-PHILIP VAN HAVENBERGH 35-SIMON VAN DEN WIJNGAERTS 36-JENTE SAMSON 37-DERRICK SPINNOX 38-JURGEN VERHULST 39-BENNY VAN DAMME

    25-06-2018 om 10:31 geschreven door kenny


    24-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP MEN ELITE EN DAMES ELITE TE BINCHE VAN ZONDAG 24/06/2018

    FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP MEN ELITE EN DAMES ELITE TE BINCHE VAN ZONDAG 24/06/2018     


    Zondag 24/06/2018 BINCHE (H) MEN ELITE M.C. - BELGISCH KAMPIOENSCHAP – 223,6 km – 04h59’37” – 44,777 km/h

    Aantal deelnemers: 166 – Opgaven: 89

    1 LAMPAERT Yves QST QUICK - STEP FLOORS

    2 GILBERT Philippe QST QUICK - STEP FLOORS

    3 STUYVEN Jasper TFS TREK - SEGAFREDO

    4 SERRY Pieter QST QUICK - STEP FLOORS

    5 VANMARCKE Sep EFD TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P/B CANNON

    6 CLAEYS Dimitri COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    7 VAN HOOYDONCK Nathan BMC BMC RACING TEAM

    8 KEUKELEIRE Jens LTS LOTTO SOUDAL

    9 DE GENDT Aime SVB SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 HERMANS Ben ICA ISRAEL CYCLING ACADEMY

    14 VAN AVERMAET Greg 20 VAN DER SANDE Tosh 34 JANSSENS Jimmy 43 NAESEN Oliver 45 DE GENDT Thomas 52 DIELEMAN Michiel 55 RAYMACKERS Cedric 58 MARCHAND Gianni 62 DRUYTS Gerry 65 COENEN Dennis

    3W3A6962

                                                                            Aankomst van winnaar Yves Lampaert.

    3W3A6966

                                                                          Aankomst van de 2de Philippe Gilbert.

    3W3A6971

                                                                              Aankomst van de 3de Jasper Stuyven.

    3W3A6975

                  Spurt voor de 4de plaats met Pieter Serry voor Sep Vanmarcke, Dimitri Claeys en Nathan Van Hooydonck.

    3W3A6299

    3W3A6311

    3W3A6413

    3W3A6436


     




    24/06/2018 BINCHE (H) DAMES ELITE - BELGISCH KAMPIOENSCHAP – 103,2 km – 02h48’23” – 36,773 km/h

    Aantal deelnemers: 99 – Opgaven: 40

    1 DOM Annelies LOTTO SOUDAL LADIES

    2 DEMEY Valerie LOTTO SOUDAL LADIES

    3 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS

    4 DE VUYST Sofie DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLI

    5 HANNES Kaat WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    6 BEX Nathalie EXPERZA - FOOTLOGIX

    7 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    8 DRUYTS Kelly DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLI

    9 D`HOORE Jolien MITCHELTON SCOTT

    10 VANDENBROUCKE Saartje DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLI

    15 DRUYTS Jessy 24 VERSCHELDEN Nathalie 29 VERTENTEN Soetkin 36 VAN GUCHT Hanneke 42 TEN HARTOG Sarah 47 TEMMERMAN Ilse 54 CROKET Gilke 58 DRUYTS Demmy

    3W3A6292
                        Annelies Dom








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-06-2018 om 23:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Niels Vandyck 2 

          Niels Vandyck

     

    Zondag 24/06/2018 BINCHE (H) MEN ELITE M.C. - BELGISCH KAMPIOENSCHAP – 223,6 km – 04h59’37” – 44,777 km/h

    Aantal deelnemers: 166 – Opgaven: 89

    1 LAMPAERT Yves QST QUICK - STEP FLOORS

    2 GILBERT Philippe QST QUICK - STEP FLOORS

    3 STUYVEN Jasper TFS TREK - SEGAFREDO

    4 SERRY Pieter QST QUICK - STEP FLOORS

    5 VANMARCKE Sep EFD TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P/B CANNON

    6 CLAEYS Dimitri COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    7 VAN HOOYDONCK Nathan BMC BMC RACING TEAM

    8 KEUKELEIRE Jens LTS LOTTO SOUDAL

    9 DE GENDT Aime SVB SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 HERMANS Ben ICA ISRAEL CYCLING ACADEMY

    14 VAN AVERMAET Greg 20 VAN DER SANDE Tosh 34 JANSSENS Jimmy 43 NAESEN Oliver 45 DE GENDT Thomas 52 DIELEMAN Michiel 55 RAYMACKERS Cedric 58 MARCHAND Gianni 62 DRUYTS Gerry 65 COENEN Dennis

     

    24/06/2018 BINCHE (H) DAMES ELITE - BELGISCH KAMPIOENSCHAP – 103,2 km – 02h48’23” – 36,773 km/h

    Aantal deelnemers: 99 – Opgaven: 40

    1 DOM Annelies LOTTO SOUDAL LADIES

    2 DEMEY Valerie LOTTO SOUDAL LADIES

    3 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS

    4 DE VUYST Sofie DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLI

    5 HANNES Kaat WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    6 BEX Nathalie EXPERZA - FOOTLOGIX

    7 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    8 DRUYTS Kelly DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLI

    9 D`HOORE Jolien MITCHELTON SCOTT

    10 VANDENBROUCKE Saartje DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLI

    15 DRUYTS Jessy 24 VERSCHELDEN Nathalie 29 VERTENTEN Soetkin 36 VAN GUCHT Hanneke 42 TEN HARTOG Sarah 47 TEMMERMAN Ilse 54 CROKET Gilke 58 DRUYTS Demmy

     

    24/06/2018 HANSBEKE (O) ELITE Z.C./U23 - 114,2 km

    DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:28:17 / AFSTAND: 114.2KM

    1 LEFEBER MATHIAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    2 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    3 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    4 MCFARLANE THOMAS LEONGATHA CC AUS

    5 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    6 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 BULTYNCK ISAAK DL CHEMICALS-RUWOMAT

    8 VERGARA NICOLAS PELEQUEN- CHI

    9 DE BROEDER MAXWELL ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 DE KEE GLENN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    25 VAN GOETHEM KEVIN 26 FRANSSENS YANNICK

     

    24/06/2018 MOORSLEDE (W) ELITE Z.C./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:36:20 / AFSTAND: 109KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 LEWIS GRUFFUDD RIBBLE CYCLING GBR

    4 LUHRS ALEX RIBBLE CYCLING GBR

    5 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    6 PRUVOOST SHAYNE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 BOUTTÉ KENZIE WIELERTEAM IEPER

    9 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

     

    24/06/2018 OPLINTER-TIENEN (VB) ELITE Z.C./U23 - 118,8 km

    DEELNEMERS: 87 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 2:41:8 / AFSTAND: 118.8KM

    1 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    2 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    3 DE WEERDT NICK HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 VERSTREPEN DRIES UNITED C.T.

    5 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    6 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VANDENBROECK YARNO STAGECO CYCLING TEAM

    8 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 JACOBS ROBIN V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 RAEYMAEKERS MATTIAS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

     

    24/06/2018 RELEGEM (ASSE) (VB) ELITE Z.C./U23 - 108 km

    DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 2:40:58 / AFSTAND: 108KM

    1 NIELS VANDYCK TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 WILLEMS THIMO EFC-L&R-VULSTEKE

    5 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    6 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    7 MINNAERT MICHIEL SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    8 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 VAN DE PERRE DIMITRI VAN EYCK SPORT

    10 VAN DEN BRANDEN VIKTOR V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    25 DAS JEROEN 43 VAN DRIESSCHE WARD

    24-06-2018 om 23:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 24/06/2018 HEUSDEN CENTRUM (LB) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 90 km

    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:30:7 / AFSTAND: 99KM

    1 PORCO FABIO

    2 VAN DE MIEROOP SAM WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 SEGERS JOREN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 MERTENS TOM VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VAN OPSTAL THOMAS HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 MONDELAERS JARNO ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 DE SCHUTTER JOHN SPORT EN MOEDIG GENK

    10 CLAES JORG

    17 COP JURGEN

     

    24/06/2018 REKKEM (W) Interclub JUNIORES – 120 km

    DEELNEMERS: 138 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 2:43:15 / AFSTAND: 120KM

    1 EVENEPOEL REMCO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 BOMBOI DAVIDE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 GELDHOF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 NEWMARK FINLEY C.T. SOUTH EAST GBR

    6 SANTY ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 HANNE MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DELCOMMUNE MARTIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VINCENT JOHAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 FOURNIER JULIEN VC ROUEN 76 FRA

    13 THYS JOREN 17 LEFEVRE RUBEN 21 COLLIE LARS 36 VAN WILDER ILAN 54 DUYM STEFFEN 78 SLOCK LIAM 80 CAPPAN LENNERT 101 VERCAUTEREN THOMAS 109 VAN DEN SCHOOR MATS

     

    24/06/2018 ZOUTLEEUW-OSSENWEG (VB) JUNIORES - 82 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:53:10 / AFSTAND: 82KM

    1 FONTAINE EMERSON SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    2 DEHAIRS SIMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 VANPARIJS WOUTER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 DANIELS LARS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DHAEYE ENRICO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 THIELEMANS ROBBE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 WAEYAERT ARNO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 BURGMANS RICK TWC DE KEMPEN NED

    9 LECHANTRE BASTIEN OGS U19 CYCLING TEAM FRA

    10 BROUWERS EMILE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    44 DE BEER WANNES

     

    24/06/2018 KLUISBERGEN - RUIEN (O) NIEUWELINGEN – 70 km

    DEELNEMERS: 59 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 1:41:51 / AFSTAND: 69.6KM

    1 VAN HAMME WOUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 DEWEIRDT SIEBE BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VAN KERCKHOVE QUINTEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 GELDERS GIL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 ORINS ROBIN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 GOFFART JORDI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 COPPENS CISSE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    8 COENEN THOMAS DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 UIJTDEBROEKS CIAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 VAN DE VELDE SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    27 RASSCHAERT LANDER 35 DE VEIRMAN FABRICE

     

    24/06/2018 KUURNE (W) NIEUWELINGEN - 65 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:35:28 / AFSTAND: 65KM

    1 LAGROU STAN WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 SELFE RITCHIE LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

    3 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    5 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 WANDELS THIEBEN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 JORIS ROBBE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 RIGOLE BRIAN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 POWELL HARRISON LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

    10 VANDERVELDE MATS JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    24-06-2018 om 23:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/06/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 4°Seizoenszege !!!


    Guy Smet 2018 

            Guy Smet

     

    Zondag 24 Juni 2018 - ZOTTEGEM (9620)

     

    Cat.A - 69,3 km – 42 deelnemers

    1-Powell Evan-GB

    2-Van Boven Frederik

    3-Van Geyt Koen

    4-De Wispelaere Arno

    5-Carmeliet Tom

    6-De Bock Stef

    7-Apers Michaël

    8-Van Impe Lode

    9-White Frazer

    10-Roels Diedrich

    11-Bogaert Steven-12-Coppens Carrera-13-Taelman Thibaut-14-Buyl Stijn-15-Lison Bjorn-16-Lison Yorick-17-Van den Berghe Anthony-18-Romeyns Koen-19-Motte Jan-20-Maes Jonah-21-Cole Adam-22-Van Der Jeught Stijn-23-Hooreweghe Peter-24-Nevejans Kenny-25-De Rouck Wazo-26-De Vlieger Jonas-27-Degrieck Joery-28-Delhove Jonas-29-De Duytsche Luc-30-Gommers Sven-31-Martens Björn-32-Dehaemers Nicolas-33-Neetesonne Thijs-34-Van Den Noortgaete Ken-35-Devoet Jonas-36-Van De Velde Matthias-37-Van Kerchove Jonathan-38-Degrieck Robby-39-Van Ongeval Matthias-40-Spillebeen Jürgen-41-Vercouillie Matthias-42-Van Geyte Jeroen

     

    Cat.B - 63 km – 25 deelnemers

    1-GUY SMET (Kruibeke)

    2-De Rechter Gunter

    3-Van Den Broecke Mario

    4-Eeckhout Kurt

    5-Van De Perre Lieven

    6-Verselder Hans Jurgen

    7-Verbeken Kurt

    8-Diet Wim

    9-Van Haverbeek Peter

    10-Coppens Ronny

    11-Smet Luc-12-Kestemont Pascal-13-Quintelier Gunther-14-Van Rijckeghem Steven-15-De Swert Dave-16-Roobroeck Dirk-17-Gyselinck Eddy-18-De Smet Tom-19-Reyniers Sven-20-Rombaut Wim-21-Van Obbergen Wim-22-Van Pachterbeke Patrick-23-Goossens Alex-24-Bauwens Aron-25-Seynave Vincent

     

    Cat.C - 50,4 km – 34 deelnemers

    1-Winandy Wim (Zottegem) +55 jaar

    2-Vaneberg Mike

    3-De Brucker Rene

    4-De Coninck Wim

    5-De Pelsmaker Frank

    6-Van Eyndt Jozef +60 jaar

    7-Vanopstal Eddy

    8-Paridaens Ronny

    9-Jacobs Patrick

    10-De Coninck Danny

    11-Somers Chris-12-Suys Frank-13-Harms Ko-14-Ballet Peter-15-Symons Rudolf-16-De Ryst Eric-17-Struyf Raoul-18-Van Lierde Hans-19-Reniers Tony-20-Watteny Patrick-21-Willems Noël-22-Nevejans Idesbald-23-Bolle Henk-24-Hugelier Jürgen-25-Hellinckx Danny-26-Maes Jos-27-Polfliet Danny-28-Bracke Wim-29-Buyl Peter-30-Krols Jef-31-van Rijsbergen John-32-Pieters Joost-33-Cornette Freddy-34-Dupont Guido

     

    Cat.D - 44,1 km – 27 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem) +65 jaar

    2-Hellebaut Roland

    3-Burggraeve Noël

    4-D'Haeseleer Luc

    5-Coudyzer Theo +70 jaar

    6-Bocklandt Piet

    7-Mertens René

    8-Snels Luc

    9-Remory Pierre

    10-Broothaerts Jean Pierre

    11-Luyten Felix-12-Vyvey Julien-13-Teirlinck Willy-14-De Vuyst Eddy-15-Mercken Mathieu-16-Vandersteen Erik-17-Devadder Andre-18-Demiddel Ronny-19-Pauwels Marcel-20-Vandermeulen Jos-21-Stevens Jean-Paul-22-Robijns Robert-23-De Roos Willy-24-Luypaert Danny-25-Brouwers François-26-De Sutter Willy-27-Hermans Luc

    24-06-2018 om 23:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/06/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 2°Seizoenszege !!!


    Tom De Beer 2017 

          Tom De Beer

    ZONDAG 24 JUNI - DENDERMONDE (9200) - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP OOST VLAANDEREN Cat.B/F

    VWF 24-6

    24-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!