Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Proficiat aan JORRE SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!
Proficiat aan JEFKE DANEEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
Sander Cordeel Jorre Smet Jefke Daneel
Zaterdag 23/06/2018 ELVERSELE (O) ELITE Z.C./U23 - 123 km
DEELNEMERS: 87 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:47:20 / AFSTAND: 123KM
1 SANDER CORDEEL DCR CYCLING TEAM
2 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM
3 GODART BO UNITED C.T.
4 SIMON KENN VAN EYCK SPORT
5 VANOVERBERGHE JENS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB
6 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
7 MOORS OLIVER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR
8 DE PAEPE JOHANNES CIBEL-CEBON
9 COOLS ALEXANDER CIBEL-CEBON
10 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM
14 MEUL ROBBY 15 VERCAUTEREN TIM 22 GOOSSENS KENNY 30 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 56 CORDEEL PIETER 60 VANUYTVANGE SAM 61 HEIRBAUT TONY 64 DE BOCK STIJN
23/06/2018 ROLLEGEM-KAPELLE (W) JUNIORES - 89,6 km
DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:06:0 / AFSTAND: 89.6KM
1 HUENS AXEL OLYMPIQUE GRANDE SYNTHE U19 FRA
2 VANSTEENKISTE JOSHUA VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
3 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM
4 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM
5 DEWULF MAXIM CALLANT-DOLTCINI CT
6 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
7 WILLIAMS DAVID CARNEGIE GBR
8 LECHANTRE BASTIEN OGS U19 CYCLING TEAM FRA
9 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
10 MOLONEY-MORTON WILLIAM CARNEGIE GBR
23/06/2018 ROOSDAAL (VB) JUNIORES - 85 km
DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 1:54:20 / AFSTAND: 78.1KM
1 EVENEPOEL REMCO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
2 DE DECKER TIJL DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
3 MEERSMAN MAXIM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
4 PATTYN STEVEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
5 VERSTAPPEN TIJS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
6 DENS TUUR DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
7 VAN MULDERS BRENT DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
8 WALRAED JESPER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
9 PIRET CORENTIN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
10 DECUYPERE NATHAN CT SOENENS-BOOOM
28 ADRIAENSSENS JENNO 34 PERMENTIER EMANO
23/06/2018 ZOMERGEM (O) JUNIORES - 81,2 km
DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:55:13 / AFSTAND: 81.2KM
1 JORRE SMET VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
2 BARBRY GIEL ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
3 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS
4 DE LANGE PIETER-JAN ISOREX CYCLING TEAM
5 HALS BJARNE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
6 DE PAUW ROBBE JARFACE DEVELOPMENT TEAM
7 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT
8 PEETERS SANDER WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
9 DE SCHRIJVER BJARNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
10 VERSÉE YOUNES KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
16 VAN DAELE ERNEST 19 SMET MARCO 21 VAN DER SYPT GIANNI 40 GOOSSENS BRECHT
23/06/2018 OOSTROZEBEKE (W) NIEUWELINGEN - 64,9 km
DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:14:17 / AFSTAND: 64.9KM
1 FIEVEZ PHILIPPE ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
2 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
3 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
4 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
5 MANSEL-THOMAS DEXTER LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR
6 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
7 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
8 POWELL HARRISON LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR
9 GOOS LIAM WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
10 SELFE RITCHIE LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR
23/06/2018 ROOSDAAL (VB) NIEUWELINGEN - 64 km
DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:28:45 / AFSTAND: 64KM
1 LECERF WILLIAM JUNIOR COMITE REGIONAL LUXEMBOURG
2 VANDENBRANDEN NOAH WK NOORD-WEST-BRABANT
3 GHEYSENS LAURENS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
4 DELAHAYE JENS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
5 LOWIE THÉO ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
6 STEENACKERS LUKA WK NOORD-WEST-BRABANT
7 VAN HOOF MANU AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
8 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
9 MUYSHONDT NILS WK NOORD-WEST-BRABANT
10 COPPENS CISSE JARFACE DEVELOPMENT TEAM
19 ROGIERS LUCAS
23/06/2018 SNELLEGEM (W) NIEUWELINGEN - 70 km
DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:33:18 / AFSTAND: 70KM
1 JEFKE DANEEL AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
2 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
3 CLAEYS JARNE KVC NOORDZEEMEEUW
4 BUFFEL ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
5 MEEUS SANDER KVC NOORDZEEMEEUW
6 DE GENDT SENNE VD HAUWE CT - GENTSE VS
7 DE ROECK MATHIS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
8 DEBOSSCHERE SEPPE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
9 FEYS FLO CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
10 KINT SANDER CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
30 OBRENO ARTHUR
23/06/2018 ZOUTLEEUW-OSSENWEG (VB) NIEUWELINGEN - 64 km
DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:31:26 / AFSTAND: 64KM
1 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
2 DAXHELET LOUIS TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
3 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM
4 PEETERS SAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
5 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
6 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
7 CORVERS MILAN SPORT EN MOEDIG GENK
8 VERBEECK DAG WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
9 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
10 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT
|