.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    24-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/06/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 4°Seizoenszege !!!


    Guy Smet 2018 

            Guy Smet

     

    Zondag 24 Juni 2018 - ZOTTEGEM (9620)

     

    Cat.A - 69,3 km – 42 deelnemers

    1-Powell Evan-GB

    2-Van Boven Frederik

    3-Van Geyt Koen

    4-De Wispelaere Arno

    5-Carmeliet Tom

    6-De Bock Stef

    7-Apers Michaël

    8-Van Impe Lode

    9-White Frazer

    10-Roels Diedrich

    11-Bogaert Steven-12-Coppens Carrera-13-Taelman Thibaut-14-Buyl Stijn-15-Lison Bjorn-16-Lison Yorick-17-Van den Berghe Anthony-18-Romeyns Koen-19-Motte Jan-20-Maes Jonah-21-Cole Adam-22-Van Der Jeught Stijn-23-Hooreweghe Peter-24-Nevejans Kenny-25-De Rouck Wazo-26-De Vlieger Jonas-27-Degrieck Joery-28-Delhove Jonas-29-De Duytsche Luc-30-Gommers Sven-31-Martens Björn-32-Dehaemers Nicolas-33-Neetesonne Thijs-34-Van Den Noortgaete Ken-35-Devoet Jonas-36-Van De Velde Matthias-37-Van Kerchove Jonathan-38-Degrieck Robby-39-Van Ongeval Matthias-40-Spillebeen Jürgen-41-Vercouillie Matthias-42-Van Geyte Jeroen

     

    Cat.B - 63 km – 25 deelnemers

    1-GUY SMET (Kruibeke)

    2-De Rechter Gunter

    3-Van Den Broecke Mario

    4-Eeckhout Kurt

    5-Van De Perre Lieven

    6-Verselder Hans Jurgen

    7-Verbeken Kurt

    8-Diet Wim

    9-Van Haverbeek Peter

    10-Coppens Ronny

    11-Smet Luc-12-Kestemont Pascal-13-Quintelier Gunther-14-Van Rijckeghem Steven-15-De Swert Dave-16-Roobroeck Dirk-17-Gyselinck Eddy-18-De Smet Tom-19-Reyniers Sven-20-Rombaut Wim-21-Van Obbergen Wim-22-Van Pachterbeke Patrick-23-Goossens Alex-24-Bauwens Aron-25-Seynave Vincent

     

    Cat.C - 50,4 km – 34 deelnemers

    1-Winandy Wim (Zottegem) +55 jaar

    2-Vaneberg Mike

    3-De Brucker Rene

    4-De Coninck Wim

    5-De Pelsmaker Frank

    6-Van Eyndt Jozef +60 jaar

    7-Vanopstal Eddy

    8-Paridaens Ronny

    9-Jacobs Patrick

    10-De Coninck Danny

    11-Somers Chris-12-Suys Frank-13-Harms Ko-14-Ballet Peter-15-Symons Rudolf-16-De Ryst Eric-17-Struyf Raoul-18-Van Lierde Hans-19-Reniers Tony-20-Watteny Patrick-21-Willems Noël-22-Nevejans Idesbald-23-Bolle Henk-24-Hugelier Jürgen-25-Hellinckx Danny-26-Maes Jos-27-Polfliet Danny-28-Bracke Wim-29-Buyl Peter-30-Krols Jef-31-van Rijsbergen John-32-Pieters Joost-33-Cornette Freddy-34-Dupont Guido

     

    Cat.D - 44,1 km – 27 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem) +65 jaar

    2-Hellebaut Roland

    3-Burggraeve Noël

    4-D'Haeseleer Luc

    5-Coudyzer Theo +70 jaar

    6-Bocklandt Piet

    7-Mertens René

    8-Snels Luc

    9-Remory Pierre

    10-Broothaerts Jean Pierre

    11-Luyten Felix-12-Vyvey Julien-13-Teirlinck Willy-14-De Vuyst Eddy-15-Mercken Mathieu-16-Vandersteen Erik-17-Devadder Andre-18-Demiddel Ronny-19-Pauwels Marcel-20-Vandermeulen Jos-21-Stevens Jean-Paul-22-Robijns Robert-23-De Roos Willy-24-Luypaert Danny-25-Brouwers François-26-De Sutter Willy-27-Hermans Luc

    24-06-2018 om 23:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/06/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 2°Seizoenszege !!!


    Tom De Beer 2017 

          Tom De Beer

    ZONDAG 24 JUNI - DENDERMONDE (9200) - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP OOST VLAANDEREN Cat.B/F

    VWF 24-6

    24-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    23-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ELVERSELE VAN ZATERDAG 23/06/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ELVERSELE VAN ZATERDAG 23/06/2018     


    Zaterdag 23/06/2018 ELVERSELE (O) ELITE Z.C./U23 - 123 km

    DEELNEMERS: 87 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:47:20 / AFSTAND: 123KM

    1 SANDER CORDEEL DCR CYCLING TEAM

    2 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    3 GODART BO UNITED C.T.

    4 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    5 VANOVERBERGHE JENS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB

    6 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 MOORS OLIVER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    8 DE PAEPE JOHANNES CIBEL-CEBON

    9 COOLS ALEXANDER CIBEL-CEBON

    10 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM

    14 MEUL ROBBY 15 VERCAUTEREN TIM 22 GOOSSENS KENNY 30 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 56 CORDEEL PIETER 60 VANUYTVANGE SAM 61 HEIRBAUT TONY 64 DE BOCK STIJN

    3W3A5647 3W3A5654

            Winnaar Sander Cordeel.                                                    Winnaar Sander Cordeel met de bloemen.

    3W3A5568

                                                                   Aankomst van winnaar Sander Cordeel te Elversele.

    3W3A5560

                                                       Aankomst van winnaar Sander Cordeel te Elversele.

    3W3A5573

           De spurt voor de 2de plaats met Jonas Goeman voor Bo Godart, Kenn Simon, Jens Vanoverberghe en Sven Noels.

    3W3A4967

    3W3A4946

    3W3A4825

    3W3A4811

                                                         Start van de Elite z.c. & U23 te Elversele met 87 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-06-2018 om 21:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan JORRE SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan JEFKE DANEEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Sander Cordeel 2018  Jorre Smet 2018  Jefke Daneel 2018

          Sander Cordeel                Jorre Smet                    Jefke Daneel

     

    Zaterdag 23/06/2018 ELVERSELE (O) ELITE Z.C./U23 - 123 km

    DEELNEMERS: 87 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:47:20 / AFSTAND: 123KM

    1 SANDER CORDEEL DCR CYCLING TEAM

    2 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    3 GODART BO UNITED C.T.

    4 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    5 VANOVERBERGHE JENS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB

    6 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 MOORS OLIVER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    8 DE PAEPE JOHANNES CIBEL-CEBON

    9 COOLS ALEXANDER CIBEL-CEBON

    10 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM

    14 MEUL ROBBY 15 VERCAUTEREN TIM 22 GOOSSENS KENNY 30 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 56 CORDEEL PIETER 60 VANUYTVANGE SAM 61 HEIRBAUT TONY 64 DE BOCK STIJN

     

    23/06/2018 ROLLEGEM-KAPELLE (W) JUNIORES - 89,6 km

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:06:0 / AFSTAND: 89.6KM

    1 HUENS AXEL OLYMPIQUE GRANDE SYNTHE U19 FRA

    2 VANSTEENKISTE JOSHUA VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM

    4 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    5 DEWULF MAXIM CALLANT-DOLTCINI CT

    6 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 WILLIAMS DAVID CARNEGIE GBR

    8 LECHANTRE BASTIEN OGS U19 CYCLING TEAM FRA

    9 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 MOLONEY-MORTON WILLIAM CARNEGIE GBR

     

    23/06/2018 ROOSDAAL (VB) JUNIORES - 85 km

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 1:54:20 / AFSTAND: 78.1KM

    1 EVENEPOEL REMCO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DE DECKER TIJL DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 MEERSMAN MAXIM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 PATTYN STEVEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VERSTAPPEN TIJS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 DENS TUUR DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VAN MULDERS BRENT DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 WALRAED JESPER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 PIRET CORENTIN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 DECUYPERE NATHAN CT SOENENS-BOOOM

    28 ADRIAENSSENS JENNO 34 PERMENTIER EMANO

     

    23/06/2018 ZOMERGEM (O) JUNIORES - 81,2 km

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:55:13 / AFSTAND: 81.2KM

    1 JORRE SMET VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BARBRY GIEL ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DE LANGE PIETER-JAN ISOREX CYCLING TEAM

    5 HALS BJARNE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 DE PAUW ROBBE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT

    8 PEETERS SANDER WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 DE SCHRIJVER BJARNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VERSÉE YOUNES KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    16 VAN DAELE ERNEST 19 SMET MARCO 21 VAN DER SYPT GIANNI 40 GOOSSENS BRECHT

     

    23/06/2018 OOSTROZEBEKE (W) NIEUWELINGEN - 64,9 km

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:14:17 / AFSTAND: 64.9KM

    1 FIEVEZ PHILIPPE ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 MANSEL-THOMAS DEXTER LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

    6 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 POWELL HARRISON LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

    9 GOOS LIAM WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 SELFE RITCHIE LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

     

    23/06/2018 ROOSDAAL (VB) NIEUWELINGEN - 64 km

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:28:45 / AFSTAND: 64KM

    1 LECERF WILLIAM JUNIOR COMITE REGIONAL LUXEMBOURG

    2 VANDENBRANDEN NOAH WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 GHEYSENS LAURENS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 DELAHAYE JENS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 LOWIE THÉO ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 STEENACKERS LUKA WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 VAN HOOF MANU AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 MUYSHONDT NILS WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 COPPENS CISSE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    19 ROGIERS LUCAS

     

    23/06/2018 SNELLEGEM (W) NIEUWELINGEN - 70 km

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:33:18 / AFSTAND: 70KM

    1 JEFKE DANEEL AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 CLAEYS JARNE KVC NOORDZEEMEEUW

    4 BUFFEL ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 MEEUS SANDER KVC NOORDZEEMEEUW

    6 DE GENDT SENNE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 DE ROECK MATHIS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 DEBOSSCHERE SEPPE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 FEYS FLO CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 KINT SANDER CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    30 OBRENO ARTHUR

     

    23/06/2018 ZOUTLEEUW-OSSENWEG (VB) NIEUWELINGEN - 64 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:31:26 / AFSTAND: 64KM

    1 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DAXHELET LOUIS TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    4 PEETERS SAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 CORVERS MILAN SPORT EN MOEDIG GENK

    8 VERBEECK DAG WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    23-06-2018 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/06/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 25°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 11°Seizoenszege !!!


    Patrick Cocquyt 2018  Frank Suys 2018

         Patrick Cocquyt                 Frank Suys


    Zaterdag 23 Juni 2018 - SINT-AMANDSBERG (9040) – WK +65 en +70 en DAMES

     

    Cat.A - 68,2 km – 31 deelnemers

    1-Françoys Sven (Tielt)

    2-Apers Michaël

    3-De Duytsche Luc

    4-Van Raemdonck Kevin

    5-Maes Bram

    6-Van den Berghe Anthony

    7-Powell Evan

    8-Roels Diedrich

    9-White Frazer

    10-Snoeck Mathias

    11-Smet Jochem-12-Serverius Jonas-13-Vandekerckhove Enzo-14-van Noord Wesley-15-Van Raemdonck Maarten-16-Van Sante Tristan-17-Willaerts Niels-18-De Leeuw Jelle-19-Opsomer Enzo-20-Neetesonne Thijs-21-Spillebeen Jürgen-22-Delaere Jens-23-Maenhout Kenny-24-Bekaert Tim-25-Van Osselaer Tommy-26-Van Kerchove Jonathan-27-Maenhout Tommy-28-Coppens Carrera-29-Cole Adam-30-De Spiegeleire Mattias-31-Brijs Gert

     

    Cat.B - 62 km – 35 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-De Bosscher Koen

    3-De Corte Peter

    4-Van Den Broecke Mario

    5-Primo Gino

    6-Verschelden Steven

    7-Baert Giovanni

    8-Bobelijn Patrick

    9-Cosijn Ronny

    10-Schaut Danny

    11-Goossens Alex-12-Braet Wim-13-Heyman Kurt-14-Calluy Tom-15-Van Roeyen Dave-16-Hereijgers Piet-17-Van Raemdonck Robby-18-Smet Gert-19-Smith Lee-20-Van Hoof Danny-21-Van Drom Giovanni-22-De Waele Kris-23-Janssens Bert-24-Van Impe Jurgen-25-De Tremerie Franky-26-Van Guyse Danny-27-Rabout Rudi-28-Reniers Kristof-29-De Vlieger Sven-30-Fierens Paul-31-Simspon Stephen-32-Havermans Ruud-33-Butler Paul-34-Messeeuw Jurgen-35-Robinson Allan

     

    Cat.C - 55,8 km  - 31 deelnemers

    1-FRANK SUYS (Bornem) +55 jaar

    2-Winandy Wim

    3-Van Eyndt Jozef +60 jaar

    4-Deloof Jean-Pierre

    5-De Coninck Danny

    6-De Brucker Rene

    7-Struyf Raoul

    8-Leuntjens Kurt

    9-Reniers Tony

    10-Harms Ko

    11-Willems Noël-12-Van Duyse Peter-13-Erauw Luc-14-Van Lierde Hans-15-Nevejans Idesbald-16-Bracke Wim-17-Buyens Patrick-18-Joos Jan-19-Sarazijn Frans-20-Vanoverberghe Siegfried-21-Serverius Rudi-22-Bolle Henk-23-De Poorter Luc-24-Bauters Ronny-25-Catteuw Herwig-26-Dupont Guido-27-Cornette Freddy-28-Goethals Ronny-29-Docx Marc-30-Cuyt Stefan-31-Van de Geuchte Mario

     

    Cat.D / DAMES - 55,8 km – 39 deelnemers

    1-D'Haeseleer Luc (Welle) +65 jaar

    2-Remory Pierre

    3-Roemerman Jac

    4-Deneef Jozef

    5-de Waal Wim

    6-De Leersnyder Florent

    7-Luyten Felix

    8-Vervondel Marc

    9-Lugowski Leon +70 jaar

    10-Vanpoucke Rik

    11-Muselet Christian-12-Vandermeulen Jos-13-Teirlinck Willy-14-Van Renterghem Patrick-15-Casteleyn Ghislain-16-Snels Luc-17-Goffin Serge-18-Vyvey Julien-19-Van De Wiele Richard-20-Coudyzer Theo-21-Everaerts Jef-22-Dams Marc-23-Montforts Ad-24-Vandersteen Erik-25-De Vuyst Eddy-26-Demiddel Ronny-27-De Cremer William-28-Pauwels Marcel-29-Mercken Mathieu-30-De Roos Willy-31-Le Caz Jean Yves-32-Devadder Andre-33-Hermans Luc-34-Robijns Robert-35-Brouwers François

     

    1-Nobus Anja (DAME Waardamme)

    2-Tillaert Evy

    3-Hoste Peggy

    4-Theunis Tatjana

    23-06-2018 om 19:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP ELITE Z.C. TE PHILIPPINE VAN ZATERDAG 23/06/2018

    FOTO'S NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP ELITE Z.C. TE PHILIPPINE VAN ZATERDAG 23/06/2018     


    Zaterdag 23/06/2018 PHILIPPINE – Nederlands kampioenschap Elite z.c. – 166,4 km – 03h52’38”

    Aantal deelnemers:

    1-Roy Pieters

    2-Jeff Vermeulen

    3-Hans Dekkers

    4-Stefan Wolffenbuttel

    5-Jelle Wolsink

    6-Jos Koop

    7-Robin Lowik

    8-David van Eerd

    9-Patrick Bos

    10-Daan Meijers

    3W3A4783

    3W3A4728

    3W3A4724

    3W3A4731






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-06-2018 om 19:48 geschreven door kenny


    22-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 22/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Timmy De Boes 2018 

          Timmy De Boes

     

    Vrijdag 22/06/2018 EVERGEM/KLUIZEN (O) ELITE Z.C./U23 - 121,9 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 2:45:45 / AFSTAND: 121.9KM

    1 TIMMY DE BOES HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 VERMEERSCH FLORIAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 O’SHEA BRADEN CENTRAL DISTRICTS- AUS

    4 DRIZNERS JARRAD KILKENNY CC- AUS

    5 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    9 DE SY VINCENT T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    10 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    12 VERHOFSTADT THIBAU

     

    22/06/2018 ROESELARE (W) ELITE Z.C./U23 - 102 km

    DEELNEMERS: 79 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 2:33:20 / AFSTAND: 102KM

    1 LUHRS ALEX RIBBLE CYCLING GBR

    2 VAN DINGENEN JORDI HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 GRAY JAKE VC TOUCY IRL

    5 GOUEL VALENTIN TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT FRA

    6 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    7 DEBUYSERE WANNES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    9 SELLAR TIMOTHY ASFRA RACING TEAM AUS

    10 DEBOOT BRUCE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    22-06-2018 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 22/06/2018

    banner vwf 2017

     

    Proficiat aan BRYAN CAP met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Bryan Cap 2018 

           Bryan Cap

    VRIJDAG 22 JUNI - ELVERSELE (9140)

    VWF 22-06

    3W3A4419

    3W3A4322

    3W3A4327

    3W3A4358

    3W3A4394




    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    21-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 21/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag
    21/06/2018 BK TIJDRIJDEN MEN ELITE (W)

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:52:43 / AFSTAND: 43.2KM

    1 CAMPENAERTS VICTOR LOTTO SOUDAL

    2 DE GENDT THOMAS LOTTO SOUDAL

    3 LAMPAERT YVES QUICK - STEP FLOORS

    4 DE PLUS LAURENS QUICK - STEP FLOORS

    5 FRISON FREDERIK LOTTO SOUDAL

    6 MEURISSE XANDRO WANTY - GROUPE GOBERT

    7 VERVAEKE LOUIS TEAM SUNWEB

    8 LEYSEN SENNE VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    9 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    10 VAN KEIRSBULCK GUILLAUME WANTY - GROUPE GOBERT

    17 MARCHAND GIANNI 19 JANSSENS JIMMY


    21/06/2018 BK TIJDRIJDEN ELITE ZONDER CONTRACT (W)

    DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:36:33 / AFSTAND: 28.2KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 ELEN SANDER VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    3 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    4 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    5 SPEYBROUCK FILIP

    6 DE WEERDT NICK HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 PEELAERS JEFF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 COMMEYNE DAVY WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

     

    21/06/2018 BK TIJDRIJDEN ELITE ZONDER CONTRACT (W)

    DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:40:0 / AFSTAND: 28.2KM

    1 DUYCK ANN-SOPHIE CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM

    2 KOPECKY LOTTE LOTTO SOUDAL LADIES

    3 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 MICHIELS GITHA BEACHBIKERS

    5 VAN DE VELDE JULIE LOTTO SOUDAL LADIES

    6 BECKERS ISABELLE LOTTO SOUDAL LADIES

    7 VANDENBROUCKE SAARTJE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING

    8 DOM ANNELIES LOTTO SOUDAL LADIES

    9 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING

    10 CASTRIQUE ALANA LOTTO SOUDAL LADIES

    15 VERSCHELDEN NATHALIE 16 TEN HARTOG SARAH 18 CROKET GILKE

    21-06-2018 om 19:31 geschreven door kenny


    20-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 20/06/2018 TIENEN (VB) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 109 / OPGEVERS: 71 / TIJD: 2:36:30 / AFSTAND: 114.8KM

    1 VAN GANSEN SAM TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 HAEST TOM

    3 VENNER QUENTIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    5 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    6 DU PLOOY ROHAN CRABBE- CC CHEVIGNY RSA

    7 DE SCHUTTER JOHN SPORT EN MOEDIG GENK

    8 CUMPS RUBEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 HAEMELS BAVO HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    20-06-2018 om 21:26 geschreven door kenny


    19-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 19/06/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 19/06/2018     


    Dinsdag 19/06/2018 BASSEVELDE (O) ELITE Z.C./U23 - 125,4 km

    DEELNEMERS: 73 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:43:6 / AFSTAND: 125.375KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    5 HEIRBAUT TONY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 WILLEMS PIETER SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    7 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    8 PEMEN DIEDERIK PRORACE CYCLING TEAM

    9 JENKINS JAMES RICHARDSONS-TREK RT GBR

    10 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    14 GEERINCK DRIES 15 VERCAUTEREN TIM 25 DRUYTS GERRY 38 VAN GUYSE JARNO

    3W3A3729

                                                                Winnaar Steven Caethoven met de bloemen.

    3W3A3721

                                                          Een woordje uitleg van winnaar Steven Caethoven.

    3W3A3645

          Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Guy Ten Hartog, Kristof Dhollander, Laurent Pieters en Tony Heirbaut.

    3W3A3641

                                                 Spurt voor de eerste plaats met Steven Caethoven en Guy Ten Hartog.

    3W3A3668

    3W3A3519

    3W3A3105

    3W3A3074

                                                   Start van de Elite z.c. & U23 met 73 deelnemers te Bassevelde.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-06-2018 om 20:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 19/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 19/06/2018 HALLE-INGOOIGEM (W) UCI MEN ELITE – 198 km

    DEELNEMERS: 160 / OPGEVERS: 42 / TIJD: 4:30:40 / AFSTAND: 197.7KM

    1 VAN POPPEL DANNY TEAM LOTTO NL – JUMBO NED

    2 JAKOBSEN FABIO QUICK - STEP FLOORS NED

    3 DE BIE SEAN VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    4 HOFSTETTER HUGO COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA

    5 BOECKMANS KRIS VITAL CONCEPT CYCLING CLUB

    6 DUPONT TIMOTHY WANTY - GROUPE GOBERT

    7 ISTA KEVYN WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    8 JENSEN AUGUST ISRAEL CYCLING ACADEMY NOR

    9 STUYVEN JASPER BELGIUM NATIONAL TEAM

    10 VAN DER SANDE TOSH LOTTO SOUDAL

    39 VAN HOECKE GIJS 40 VAN STAEYEN MICHAËL 48 COENEN DENNIS 50 STEVENS TIMOTHY 51 REYNAERTS WIM 66 RAYMACKERS CEDRIC 78 VAN HECKE PREBEN 90 STEELS STIJN

     

    19/06/2018 GELUWE (W) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 – 156 km

    DEELNEMERS: 119 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 3:32:22 / AFSTAND: 156KM

    1 SEYE GUILLAUME EFC-L&R-VULSTEKE

    2 AVOINE KÉVIN ESEG DOUAI FRA

    3 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 TASSET MARVIN AGO - AQUA SERVICE

    5 GOEBEERT PIERRE AGO - AQUA SERVICE

    6 GOUEL VALENTIN TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT FRA

    7 VEROUGSTRAETE NICOLAS VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 VANDEVYVERE GAUTHIER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 ANTHONISE LIEVEN TEAM WASP NED

     

    19/06/2018 BASSEVELDE (O) ELITE Z.C./U23 - 125,4 km

    DEELNEMERS: 73 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:43:6 / AFSTAND: 125.375KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    5 HEIRBAUT TONY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 WILLEMS PIETER SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    7 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    8 PEMEN DIEDERIK PRORACE CYCLING TEAM

    9 JENKINS JAMES RICHARDSONS-TREK RT GBR

    10 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    14 GEERINCK DRIES 15 VERCAUTEREN TIM 25 DRUYTS GERRY 38 VAN GUYSE JARNO

    19-06-2018 om 20:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 18/06/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 3°Seizoenszege !!!
     

    Renaat Demeter 2017
        Renaat Demeter

    MAANDAG 18 JUNI - HUIZINGEN (1654)

    VWF 18-06

    19-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    18-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/06/2018

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 7°Seizoenszege !!!
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 10°Seizoenszege !!!


    Lieven Van De Perre 2018  Frank Suys 2018 

     Lieven Van De Perre         Frank Suys

    ZONDAG 17 JUNI - RUISBROEK–PUURS (2870)

    VWF 18-06

    18-06-2018 om 18:49 geschreven door kenny


    17-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE PROSPERPOLDER VAN ZONDAG 17/06/2018

    FOTO'S DAMES ELITE TE PROSPERPOLDER VAN ZONDAG 17/06/2018     


    Zondag 17/06/2018 PROSPERPOLDER-KIELDRECHT (O) DAMES ELITE - 90 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:06:12 / AFSTAND: 90KM

    1 KAAT HANNES WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    2 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    3 VAN ´T GELOOF MARJOLEIN LOTTO SOUDAL LADIES NED

    4 VAN DEN STEEN KELLY LOTTO SOUDAL LADIES

    5 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 DEMEY VALERIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    7 POLEGATCH ANA PAULA MEMORIAL SANTOS FUPES BRA

    8 PERCHTOLD CHRISTINA HEALT MATE AUT

    9 DRUYTS DEMMY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    10 VANDENBULCKE JESSE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    22 DENEEF NAÏKA 28 ACCOE JOYCE 32 TEN HARTOG SARAH 35 DRUYTS JESSY

    3W3A3022

                         Podium Dames Elite met winnares Kaat Hannes, Sarah Inghelbrecht en Marjolein Van 't Geloof.


    3W3A3029

                                                                  Een woordje uitleg van winnares Kaat Hannes.

    3W3A2933

                              Aankomst van winnares Kaat Hannes voor Sarah Inghelbrecht en Marjolein Van 't Geloof.

    3W3A2946

    3W3A2963

    3W3A2641

    3W3A2545

    3W3A2410

    3W3A2335

                                                     Start van de Dames Elite te Prosperpolder met 81 deelneemsters.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-06-2018 om 19:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!


    Kaat Hannes 2018 

           Kaat Hannes

     

    Zondag 17/06/2018 ELFSTEDENRONDE BRUGGE (W) UCI MEN ELITE – 195 km

    DEELNEMERS: 144 / OPGEVERS: 58 / TIJD: 4:16:33 / AFSTAND: 195KM

    1 BLYTHE ADAM AQUA BLUE SPORT GBR

    2 VERMELTFOORT COEN ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    3 HOFSTETTER HUGO COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA

    4 HODEG CHAGUI ALVARO JOSE QUICK - STEP FLOORS COL

    5 JENSEN AUGUST ISRAEL CYCLING ACADEMY NOR

    6 KRIEGER ALEXANDER LEOPARD PRO CYCLING GER

    7 DUPONT TIMOTHY WANTY - GROUPE GOBERT

    8 MANZIN LORRENZO VITAL CONCEPT CYCLING CLUB FRA

    9 MENTEN MILAN SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 MEISEN MARCEL CORENDON – CIRCUS GER

    14 STEVENS TIMOTHY 17 BOUVRY DIETER 29 VAN HOECKE GIJS 40 VAN STAEYEN MICHAËL 67 MARCHAND GIANNI 69 VAN DER SANDE TOSH 72 RAYMACKERS CEDRIC 73 TEUGELS LENNERT 76 STEELS STIJN

     

    17/06/2018 EREMBODEGEM-TERJODEN (O) ELITE ZC/U23 - 139,5 km

    DEELNEMERS: 146 / OPGEVERS: 50 / TIJD: 3:10:10 / AFSTAND: 139.5KM

    1 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    2 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 DE GROOTE ARNE TARTELETTO - ISOREX

    4 FIVÉ TRYSTAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    6 LIEVENS NIELS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 VAN DYCK WESLEY BEAT CYCLING CLUB

    8 VAN DEN NEST JEFFREY VAN EYCK SPORT

    9 VERHULST PAUWEL BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    17 VANDYCK NIELS 18 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL 24 DE BOCK STIJN 29 GOOSSENS KENNY 73 WIELANDT SVEN 83 DE BLOCK NICK 92 WIELFAERT KRISTOF 96 SMET JONAS

     

    17/06/2018 GRAMMENE (O) ELITE Z.C./U23 - 117,6 km

    DEELNEMERS: 59 / OPGEVERS: 31 / TIJD: 2:48:42 / AFSTAND: 117.6KM

    1 HESTERS JULES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 BULTYNCK ISAAK DL CHEMICALS-RUWOMAT

    3 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    5 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 VAN DER BAUWHEDE MICHIEL MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DELBAERE TIJS DL CHEMICALS-RUWOMAT

    8 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    9 SAVAGE KEIRAN CYCLING SHEFFIELD GIANT SHEFFIELD GBR

    10 BREYNE JONATHAN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    17/06/2018 OOSTROZEBEKE (W) ELITE Z.C./U23 -  118 km

    DEELNEMERS: 80 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 2:51:38 / AFSTAND: 118KM

    1 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    2 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    4 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    5 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 BALCAEN MANOLITO ARSENE C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 BAECKELANDT DOMINIQUE VIND! CYCLING PROJECT

    8 HAMILTON BEN TEAM SKODA FRUZIO NZL

    9 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    10 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

     

    17/06/2018 PROSPERPOLDER-KIELDRECHT (O) DAMES ELITE - 90 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:06:12 / AFSTAND: 90KM

    1 KAAT HANNES WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    2 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    3 VAN ´T GELOOF MARJOLEIN LOTTO SOUDAL LADIES NED

    4 VAN DEN STEEN KELLY LOTTO SOUDAL LADIES

    5 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 DEMEY VALERIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    7 POLEGATCH ANA PAULA MEMORIAL SANTOS FUPES BRA

    8 PERCHTOLD CHRISTINA HEALT MATE AUT

    9 DRUYTS DEMMY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    10 VANDENBULCKE JESSE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    22 DENEEF NAÏKA 28 ACCOE JOYCE 32 TEN HARTOG SARAH 35 DRUYTS JESSY

     

    17/06/2018 KORTESSEM (LB) JUNIORES - 80 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:56:25 / AFSTAND: 80KM

    1 MAAS EDO DAVO CYCLING TEAM – TONGEREN NED

    2 MEEUSEN RIK WAC TEAM

    3 PEETERS SIEBE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 DE COCK ROBBE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 VANDERHEYDEN STEF SPORT EN MOEDIG GENK

    7 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 DELCOMMUNE MARTIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 WAEYAERT ARNO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 VAN DER SMISSEN LENNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    56 ADRIAENSSENS JENNO

     

    17/06/2018 ANZEGEM - INGOOIGEM (W) JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 2:01:5 / AFSTAND: 88KM

    1 EVENEPOEL REMCO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN VEENENDAAL HIDDE WV DE JONGE RENNER NED

    3 VAN MULDERS BRENT DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 HOPMANS WOUTER RUDYCO CYCLING TEAM NED

    7 DERIBREUX ACHILLE SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 VAN PRAET ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 WERNIMONT NICOLAS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 PLANCKAERT JENS ASFRA RACING TEAM

    40 VAN DER SYPT GIANNI 58 SMET MARCO

    17-06-2018 om 19:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 17/06/2018 PASSENDALE (W) JUNIORES - 81 km

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:00:0 / AFSTAND: 81KM

    1 HOUTEKIER JUSTIN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 NEWMARK FINLEY VC LONDRES GBR

    3 VAN DEN PLAS JASPER WAC TEAM

    4 VANGHELUWE WARRE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 BRULE LOUIS -GRANDE SYNTHE FRA

    6 DE DECKER TIJL DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VANDERBEKE AIDEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DEJAEGHER JASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 DEWULF MAXIM CALLANT-DOLTCINI CT

    10 BURNETT BRECON MAINDY FLYERS YOUTH CC GBR

    33 PERMENTIER EMANO 40 VERBEECK CALVIN

     

    17/06/2018 BINDERVELD (LB) NIEUWELINGEN - 66,4 km

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:37:12 / AFSTAND: 66.4KM

    1 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 WOLFS GERT-JAN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 THONNON SENNE SPORT EN MOEDIG GENK

    5 DAXHELET LOUIS TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    6 GROOTJANS ANDRIES WAC TEAM

    7 FASTRES NOAH TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    8 VANHAMOND JORRIT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 LIJNEN TYMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    10 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    17/06/2018 PASSENDALE (W) NIEUWELINGEN - 59,4 km

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:28:53 / AFSTAND: 59.4KM

    1 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    5 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    6 VERSTEGEN KENNETH CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 MEEUS SANDER KVC NOORDZEEMEEUW

    8 VAN DYCK JAN KVC NOORDZEEMEEUW

    9 BROWN JENSON PUSH GBR

    10 REMMERIE WOUT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    17/06/2018 POEKE (O) NIEUWELINGEN - 61,6 km

    DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:36:35 / AFSTAND: 61.6KM

    1 GAYTANT KENZO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 VAN STRATEN XANDER UWTC. DE VOLHARDING NED

    4 CALLEWAERT ANDREAS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 VAN DE VELDE SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DENYS WILLIAM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 HEYMAN JASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VANDEVANNET SIMON CT SOENENS-BOOOM

    9 DEMUYNCK ARNO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    16 COLMAN LARS 24 BROSENS KYANO

     

    17/06/2018 TIELT-WINGE (VB) NIEUWELINGEN - 64,8 km

    DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:46:2 / AFSTAND: 64.8KM

    1 VERSTAPPEN DRIES PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 DE LEEUW WARD PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 LAGROU STAN WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 HEREMANS JOPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 VANDENSTORME DYLAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 GOFFART JORDI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 JORDENS JULES WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    10 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

     

    17/06/2018 WETTEREN TEN EDE (O) NIEUWELINGEN - 69 km

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:42:21 / AFSTAND: 69KM

    1 DEWEIRDT SIEBE BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 COPPENS CISSE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    3 VERLINDEN JORDI WAC TEAM

    4 VAN ZANDE DEVIN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 CHRISTIAENS JONAS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 LIEVENS NIELS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 VANDEN BERGHE SENNE WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 BEECKMAN GAUTHIER

    9 DANEEL JEFKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN HAVERE DETLEV 17 DE COCK TIBO 26 DE ROECK DANTE

    17-06-2018 om 19:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/06/2018

    waod_3.jpg

    Zondag 17 Juni 2018 - DEFTINGE–LIERDE (9570)

     

    Cat.A - 104 km - deelnemers

    1-Lammertyn Foeke (Eeklo)

    2-Van Boven Frederik

    3-Françoys Sven

    4-Van Raemdonck Kevin

    5-Roeygens Pieterjan

    6-Van Impe Lode

    7-De Bock Stef

    8-De Wispelaere Arno

    9-Slabinck Indiana

    10-Slabinck Anthony

    11-Van Der Sickel Mario-12-Bogaert Steven-13-Spysschaert Anthony-14-Van Meirhaeghe Karel-15-Romeyns Koen-16-Roels Diedrich-17-Vandecasteele Angelo-18-Lammens Laudelino-19-Van den Berghe Anthony-20-Poppe Stef-21-Van De Velde Valentijn-22-Himpe Cedric-23-Taelman Thibaut-24-Verwee Nico-25-Weemaes Robby-26-Maenhout Tommy-27-De Clercq Wouter-28-De Leeuw Jelle-29-Rombaut Maarten-30-Vercammen Tom-31-Maes Dimitri-32-Bogaert Sammy-33-Rottiers Cedric-34-Peeters Nico-35-Vernaet Olivier-36-Rogge Simon-37-Maenhout Kenny-38-Smekens Christophe-39-Van Rijckeghem Steven-40-Nevejans Kenny-41-Janssens Bert-42-De Pril Nikola-43-Roobroeck Dirk-44-Van Drom Giovanni-45-Van Kerchove Jonathan-46-Segers Daniël-47-Maes Jonah-48-Bergmans Wim-49-Van Roeyen Dave-50-Verdonck Simon-51-Van Laere Jan-52-De Duytsche Luc-53-Bouquet Kenneth-54-Devoet Jonas-55-Van Hyfte Tom-56-Gyselinck Eddy-57-De Croock Maarten-58-Matthys Sam-59-Vercouillie Matthias-60-Vossaert Matthias-61-Verstraeten Bert-62-Smet Luc-63-Verwilst Mathieu-64-Nevejans Dennis-65-Buysse Lennert-66-Maes Jef-67-Vispoel Ruben-68-Heyndrickx Wim-69-Spillebeen Jürgen-70-Van Osselaer Tom-71-De Kimpe Nick-72-Baert Giovanni-73-Moerman Sam-74-Van Den Neste Johan-75-Heirman Steven-76-Wauters Alexandre-77-Pieters Joost-78-Bekaert Tim-79-Van de Vijver Matthieu-80-Smet Gert-81-De Backer Jelle

    17-06-2018 om 19:58 geschreven door kenny


    16-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZELE VAN ZATERDAG 16/06/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZELE VAN ZATERDAG 16/06/2018     


    Zaterdag 16/06/2018 ZELE (O) ELITE Z.C./U23 - 125 km

    DEELNEMERS: 86 / OPGEVERS: 37 / TIJD: 2:54:1 / AFSTAND: 125KM

    1 GERRY DRUYTS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    4 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    5 TEUGELS LENNERT CIBEL-CEBON

    6 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 LEGLEY MATTHIAS SOVAC - NATURA4EVER

    8 DE PAEPE JOHANNES CIBEL-CEBON

    9 GOEBEERT PIERRE ASBL LES AMIS DU VÉLO CLUB DE DOTTIGNIES

    10 VANOVERBERGHE JENS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB

    13 TEN HARTOG GUY 15 PERSOON JOERI 16 SINOY FABIO 20 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL 23 ONGENA MATTHIAS 24 VERMEERSCH FLORIAN 26 VAN GOETHEM KEVIN 32 CAETHOVEN KENNETH 33 FRANSSENS YANNICK 38 VAN DRIESSCHE WARD 44 VANUYTVANGE SAM 47 VAN DRIESSCHE KJELL

    3W3A2316

                                                Podium te Zele met winnaar Gerry Druyts, Sven Noels en Stijn De Bock.

    3W3A2234

                                                          Aankomst van winnaar Gerry Druyts voor Sven Noels.

    3W3A2239

                                                                     Aankomst van Stijn De Bock die 3de werd.

    3W3A2242

                                                                             Aankomst van Joeri Stallaert die 4de werd.

    3W3A2273

    3W3A2008

    3W3A1937

    3W3A1307

    3W3A1281

    3W3A1276

                                                          Start van de Elite z.c. & U23 te Zele met 86 deelnemers.

    3W3A1265

                                                                  Huldiging te Zele van Belgisch kampioen Stijn De Bock.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-06-2018 om 22:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GERRY DRUYTS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan THOMAS SZKANDERA met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Gerry Druyts 2018  Thomas Szkandera 2018 

          Gerry Druyts           Thomas Szkandera

     

    Zaterdag 16/06/2018 WETTEREN TEN EDE (O) ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 95 / OPGEVERS: 32 / TIJD: 2:39:14 / AFSTAND: 120KM

    1 DEKKERS HANS SHIFTING GEARS CYCLING TEAM NED

    2 HESTERS JULES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 DRIZNERS JARRAD AUS

    5 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    6 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    7 WANTE JARI VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 CLAES DRIES SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    10 DONIE BIRGER GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    15 DE BOCK YONI 26 COP JURGEN 35 MARIN GLENN 37 DILLEN RUBEN 53 VERHOFSTADT THIBAU 54 VERCAUTEREN TIM 58 VAN DORPE GUUS 61 HEIRBAUT TONY

     

    16/06/2018 ZELE (O) ELITE Z.C./U23 - 125 km

    DEELNEMERS: 86 / OPGEVERS: 37 / TIJD: 2:54:1 / AFSTAND: 125KM

    1 GERRY DRUYTS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    4 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    5 TEUGELS LENNERT CIBEL-CEBON

    6 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 LEGLEY MATTHIAS SOVAC - NATURA4EVER

    8 DE PAEPE JOHANNES CIBEL-CEBON

    9 GOEBEERT PIERRE ASBL LES AMIS DU VÉLO CLUB DE DOTTIGNIES

    10 VANOVERBERGHE JENS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB

    13 TEN HARTOG GUY 15 PERSOON JOERI 16 SINOY FABIO 20 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL 23 ONGENA MATTHIAS 24 VERMEERSCH FLORIAN 26 VAN GOETHEM KEVIN 32 CAETHOVEN KENNETH 33 FRANSSENS YANNICK 38 VAN DRIESSCHE WARD 44 VANUYTVANGE SAM 47 VAN DRIESSCHE KJELL

     

    16/06/2018 BINDERVELD (LB) ELITE Z.C./U23 - 116,2 km

    DEELNEMERS: 86 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 2:29:35 / AFSTAND: 116.2KM

    1 DU PLOOY ROHAN CRABBE- CC CHEVIGNY RSA

    2 PEELAERS JEFF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 ERREN PIM TWC MAASLANDSTER NED

    4 GEYSEN KURT ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 MERTENS TOM VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 HIGGINSON JAMES VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM GBR

    7 DOPS DRIES SPORT EN MOEDIG GENK

    8 OERLEMANS JORN TEAM OK KVICKLY ODDER DEN

    9 SEGERS JOREN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 DE BOES TIMMY 24 DAS JEROEN

     

    16/06/2018 EREMBODEGEM-TERJODEN (O) DAMES ELITE - 98,4 km

    DEELNEMERS: 111 / OPGEVERS: 36 / TIJD: 2:32:40 / AFSTAND: 98.4KM

    1 COELHO FERREIRA CAMILA MEMORIAL SANTOS FUPES BRA

    2 JEULAND PASCALE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING FRA

    3 DRUYTS JESSY EXPERZA-FOOTLOGIX

    4 GASS DANIELA MAASLANDSTER GER

    5 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    6 VAN DER MEER JANINE HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM NED

    7 DOCX MIEKE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 BOSSUYT SHARI DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    9 DEMEY VALERIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    10 SWINKELS KARLIJN ALE CIPOLLINI NED

    11 HANNES KAAT 28 TEMMERMAN ILSE 35 VERSCHELDEN NATHALIE 53 DRUYTS DEMMY 68 VERTENTEN SOETKIN 75 CLAUS MARJON

     

    16/06/2018 BEIGEM-GRIMBERGEN (VB) NIEUWELINGEN - 60 km

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:32:24 / AFSTAND: 60KM

    1 MAAS MARIJN RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    2 DEMARES ACHILLE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VANDENBRANDEN NOAH WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 VAN ZANDE DEVIN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 LIEVENS NIELS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    6 RAES RENZO WAC TEAM

    7 COENEN THOMAS DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 MUYSHONDT NILS WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 MICHIELSEN DAVID ZRTC MIDDELKAMP NED

    18 JORIS ROBBE 25 D´HOLLANDER LUCA

     

    16/06/2018 RUISBROEK (A) NIEUWELINGEN - 56,1 km

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:38:20 / AFSTAND: 56.1KM

    1 THOMAS SZKANDERA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN ELZAKKER PEPIJN ATB KEMPEN NED

    3 VAN OORSCHOT ROBIN WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    4 JACOBS YORBEN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 BOECKX SEPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 CLAES SAM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BROWN JENSON PUSH GBR

    8 HENDRIJCKX JENS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 JACOBS TUUR WAC TEAM

    10 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    18 VAN WIELE MICHIEL 19 VAN PELT JEFF 26 VAN HAVERE DETLEV

    16-06-2018 om 22:18 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!