.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 26/06/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 9°Seizoenszege !!!


    Koen De Bosscher KOP 2018 

      Koen De Bosscher

     

    Dinsdag 26 Juni 2018 – WACHTEBEKE (9185)

     

    Cat.A - 62 km – 65 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Coppens Carrera

    3-Van Raemdonck Kevin

    4-De Vlieger Jonas

    5-Goossens Sam

    6-Cap Bryan

    7-De Bock Stef

    8-Vandekerckhove Enzo

    9-Varewijck Joeri

    10-Van Sante Tristan

    11-Van Der Jeught Stijn-12-Van Gaeveren Gunter-13-De Cock Bart-14-Van Meirhaeghe Karel-15-Weemaes Filip-16-Pysson Shane-17-Andries Kevin-18-Weemaes Robby-19-Maes Dimitri-20-De Spiegeleire Mattias-21-Van Geyt Koen-22-De Duytsche Luc-23-Taelman Thibaut-24-De Beule Sam-25-Dehaemers Nicolas-26-Willaerts Niels-27-Maenhout Tommy-28-Ruysschaert Tijs-29-Spillebeen Jürgen-30-Van Osselaer Tom-31-Maenhout Kenny-32-Franco Mike-33-Van Den Broecke Kevin-34-van Noord Wesley-35-Hosselaer Jan-36-Heirman Steven-37-Vanderveken Wim-38-Mouws Bob-39-Bultinck Davy-40-Degrieck Robby-41-Quirynen Jasper-42-Serverius Jonas-43-Degrieck Joery-44-De Permentier Kenny-45-Devoet Jonas-46-Lambinon Christophe-47-Mertens Toon-48-Vervynck Peter-49-Joije Davy-50-Van Osselaer Tommy-51-Fruytier James-52-Van Overloop Braam-53-Roegiest Mario-54-de Rijcke Nick-55-Bekaert Tim-56-Vercouillie Matthias-57-Demeter Renaat-58-Cooman Mauro-59-Van Laere Jan-60-De Croock Maarten-61-Poelman Tim-62-Van De Casteele Michaël-63-Deboever Nick-64-Coene Benjamin-65-Suykerbuyk Ben

     

    Cat.B - 62 km – 57 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Smet Guy

    3-Middernacht Patrick

    4-Van Den Broecke Mario

    5-Luyssen Geoffrey

    6-Vansteirteghem Filip

    7-Van Rijckeghem Steven

    8-Reniers Kristof

    9-Primo Gino

    10-Cooman Jerry

    11-Bauwens Aron-12-De Vlieger Sven-13-Verbeken Kurt-14-Braet Wim-15-Ferrest Stefaan-16-Smet Gert-17-De Lille Ben-18-De Paepe Jimmy-19-Van De Perre Lieven-20-Verschelden Steven-21-Tsoi Bjorn-22-Schollaert Carlo-23-Gussé Wim-24-De Brauwer Lesley-25-Cornelis Rudolf-26-Van Goethem Chris-27-Dhondt Willem-28-Oliebos Koen-29-Baert Giovanni-30-Van Roeyen Dave-31-Rombaut Wim-32-Rizzo Claudio-33-Van Drom Giovanni-34-Logier Christophe-35-Smet Luc-36-Van Hoof Danny-37-Verhaeghe Stefan-38-x-39-Janssens Bert-40-Vanhaverbeke Kurt-41-De Beer Tom-42-de Koning Michel-43-Bobelijn Patrick-44-Velghe Kevin-45-Kramer Guido-46-De Meyer Christoph-47-van Loon Richard-48-Schaut Danny-49-Van Mol Bart-50-Heyndrickx Wim-51-Goossens Alex-52-David Stefaan-53-Verhofstadt Peter-54-Van Guyse Danny-55-De Waele Kris-56-Loof Stefan-57-De Muynck Luc

     

    Cat.C - 49,6 km – 43 deelnemers

    1-Deloof Jean-Pierre (Meulebeke) +50 jaar

    2-Suys Frank

    3-Hoornaert Glenn +60 jaar

    4-Vanholsbeke Benny

    5-Van Renterghem Patrick

    6-Vanopstal Eddy

    7-Geerts Christiaan

    8-De Coninck Danny

    9-Reniers Tony

    10-Bauters Ronny

    11-Willems Noël-12-Harms Ko-13-Watteny Patrick-14-Leuntjens Kurt-15-Buyens Patrick-16-Erauw Luc-17-Mathys Dirk-18-Vanrafelghem Patrick-19-Serverius Rudi-20-Van Duyse Peter-21-Gort Ronald-22-Lap Hans-23-De Poorter Luc-24-Joos Jan-25-Vanhaeverbeke Jean-26-De Baets Johan-27-Soetens Chris-28-Bracke Wim-29-Buyl Peter-30-Vanoverberghe Siegfried-31-Bolle Henk-32-Van Peteghem Patrick-33-De Craene Dieter-34-Vyncke William-35-De Coninck Wim-36-van Rijsbergen John-37-Dupont Guido-38-Lacquet Philippe-39-Struyf Raoul-40-Cornette Freddy-41-van Langevelde Peter-42-Polfliet Danny-43-Nevejans Idesbald

     

    Cat.D - 49,6 km – 17 deelnemers

    1-Vanpoucke Rik (Knokke Heist) +65 jaar

    2-Mertens René

    3-Snels Luc +70 jaar

    4-Remory Pierre

    5-Mercken Mathieu

    6-de Waal Wim

    7-Teirlinck Willy

    8-Vyvey Julien

    9-De Vuyst Eddy

    10-De Leersnyder Florent

    11-Demiddel Ronny-12-Van De Wiele Richard-13-Corthals Willy-14-Jansegers Freddy-15-Elegheer Patrick-16-D'Hont Joseph-17-Hermans Luc

    27-06-2018 om 09:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 22/06/2018

    waod_3.jpg

    Vrijdag 22 Juni 2018 - ZOMERGEM (9930) – MEETJESLANDS KAMPIOENSCHAP

     

    Cat.A - 60 km – 66 deelnemers

    1 Van Ruymbeke Thieme (Aalter)

    2 Pysson Shane

    3 Holvoet Mattijs

    4 De Potter Kjell

    5 Goossens Sam

    6 Demeter Renaat

    7 Debaere Giovanni

    8 Callebaut Kevin

    9 Vernaet Olivier

    10 Van De Velde Valentijn

    11 Vispoel Ruben 12 Poppe Stef 13 Van Der Sickel Mario 14 De Vlieger Jonas 15 16 Taverne Anthony 17 Everaerd Pieter 18 de Ruijsscher Dante 19 20 Van de Velde Dohron 21 Verwilst Mathieu 22 Hosselaer Jan 23 Van Coppenolle Sven 24 Vandenbussche Ron 25 26 De Baets Michael 27 Buysse Lennert 28 De Bruyckere Bram 29 Maenhout Kenny 30 31 De Smet Dries 32 De Dobbelaere Tim 33 Vossaert Matthias 34 35 Lammens Laudelino 36 Spyns Pieterjan 37 Bauters Pieter 38 Dhondt Gunter 39 Van Raemdonck Kevin 40 Van Meirhaeghe Karel 41 Snoeck Mathias 42 De Wispelaere Arno 43 Scherrens Chris

     

    Cat.B - 56 km – 50 deelnemers

    1 Diet Wim (Eeklo)

    2 Van Holderbeke Frank

    3 De Paepe Jimmy

    4 Van Rijckeghem Steven

    5 De Wannemaeker Filip

    6 Bobelijn Patrick

    7 Luyssen Geoffrey

    8 Braet Wim

    9 Schollaert Carlo

    10 Smet Guy

    11 Evers Vincent 12 Verleyen Dirk 13 Huge Benoit 14 Oliebos Koen 15 Lampaert Philip 16 Van Haverbeek Peter 17 Roobroeck Dirk 18 De Muynck Luc 19 De Lille Ben 20 Janssens Bert 21 De Coninck Wim 22 Ally Bart 23 Keirsebilk Herwig 24 Gussé Wim 25 Bauwens Aron 26 De Tremerie Franky 27 Savat Fabien 28 Van Hecke Kurt 29 Bertier Kurt 30 Dewinter Dimitri 31 Kramer Guido 32 Muys Kristof 33 Verselder Hans Jurgen 34 De Swert Dave 35 De Brauwer Lesley 36 Mommens Peter 37 Declercq Marnix 38 Mortier Alain 39 Van Mol Bart

    27-06-2018 om 09:17 geschreven door kenny


    26-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN MAANDAG 25/06/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN MAANDAG 25/06/2018     


    Maandag 25/06/2018 WACHTEBEKE (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:37:16 / AFSTAND: 114KM

    1 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    2 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    4 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    5 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 COCQUYT PATRICK JOHN SAEY CYCLING TEAM

    7 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 ONGENA MATTHIAS

    10 DE BOECK JEF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    12 VAN GOETHEM KEVIN 17 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 18 HEIRBAUT TONY 22 VERCAUTEREN TIM 25 CAETHOVEN KENNETH 27 CORDEEL PIETER 28 VAN DRIESSCHE WARD 30 VAN GUYSE JARNO

    3W3A7548

                           Podium te Wachtebeke met winnaar Jonas Goeman, Timmy De Boes en Gertjan De Sy.

    3W3A7542

                                  Podium te Wachtebeke met winnaar Jonas Goeman, Timmy De Boes en Gertjan De Sy.

    3W3A7470

                                                                     Aankomst van winnaar Jonas Goeman.

    3W3A7336

                                                                            Timmy De Boes werd knap 2de.

    3W3A7301

    3W3A7256

    3W3A7077

    3W3A7059

                                                     Start van de Elite z.c. & U23 te Wachtebeke met 42 deelnemers.

    3W3A7053

                                                    Start van de Elite z.c. & U23 te Wachtebeke met 42 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-06-2018 om 11:55 geschreven door kenny


    25-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Niels Vandyck 2 

          Niels Vandyck


    Maandag 25/06/2018 ASPELARE (O) ELITE Z.C./U23 - 100 km

    DEELNEMERS: 76 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:25:20 / AFSTAND: 100KM

    1 NIELS VANDYCK TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    3 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 MOORS OLIVER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    5 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    6 RADOUX ROBIN UNITED C.T.

    7 TRIBOUT BART HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VAN DE PERRE DIMITRI VAN EYCK SPORT

    9 VAN OUDENHOVE JOVANY VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 BASTIAENS AYCO UNITED C.T.

    47 DE BLOCK NICK

     

    25/06/2018 WACHTEBEKE (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:37:16 / AFSTAND: 114KM

    1 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    2 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    4 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    5 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 COCQUYT PATRICK JOHN SAEY CYCLING TEAM

    7 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 ONGENA MATTHIAS

    10 DE BOECK JEF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    12 VAN GOETHEM KEVIN 17 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 18 HEIRBAUT TONY 22 VERCAUTEREN TIM 25 CAETHOVEN KENNETH 27 CORDEEL PIETER 28 VAN DRIESSCHE WARD 30 VAN GUYSE JARNO

    25-06-2018 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 11 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


     

    TTC 24-6 4
     

    Zondag 24/06/2018 – BEVEREN – TTC Ronde – Rit 11 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 31

    1-STEFAN BOON

    2-STEFAN ADRIAENSSENS

    3-GERT VAN LAEKEN

    4-FRANKY WEEMAES

    5-FILIP VAN STEIRTEGEM

    6-KURT VAN RAEMDONCK

    7-STEVEN DUPONT

    8-TOM DE LEENHEER

    9-FRANK VAN ASSCHE

    10-KENNETH DE BRUYN

    11-KRIS SMET 12-PETER HEYMANS 13-NIELS D'HONDT 14-BERT VERHASSELT 15-WOUTER DUPONT 16-ANTONY VAN HAL 17-REMCO VAN DER KEMP 18-PETER GOOSSENAERTS 19-DAVID KEVELAERS 20-DANIEL VAN GOETHEM 21-PETER DIERCKS 22-TOM LANDUYT 23-BJORN VAERENBERG 24-WIM VAN DER VEKEN 25-STIJN CREVE 26-KRIS MEERSCHAERT 27-WIM HEYNDRICKX 28-MATTIAS NYS 29-FILIP VAN GOETHEM 30-PETER VAN GOETHEM 31-DIRK BRYSSINCKX








    TTC 24-6 1
     

    Zondag 24/06/2018 – BEVEREN – TTC Ronde – Rit 11 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 39

    1-JASPER VAN GILS

    2-KRIS VERMEULEN

    3-DIRK BRYSSINCKX

    4-STEPHANE VAN DIEREN

    5-TOM DE BOCK

    6-STIJN DEVOS

    7-GUY BOGAERT

    8-WIM VAN CRAENEBROECK

    9-KURT WUYTACK

    10-JEF JASPERS

    11-MODEST VERMEULEN 12-BART DAELMAN 13-JAN VLEGELS 14-THOMAS PAUWELS 15-KOEN VERHULST 16-BRANKO LAUWERS 17-BART HERMANS 18-RAF LUYTEN 19-LUC PIERRE 20-KOEN JONGENELEN 21-STEFAN DE MAEYER 22-MICHIEL BUYS 23-KOEN VAN BELLE 24-YANNICK DE GOLS 25-NIELS DE CLERCK 26-KEVIN DE VOGELAER 27-KURT THOEN 28-JASPER SMET 29-NICO SCHELFHOUT 30-JEFFREY VAN MIEGHEM 31-JENS BOGAERT 32-JIRI VERMEULEN 33-DANNY BOGAERT 34-PHILIP VAN HAVENBERGH 35-SIMON VAN DEN WIJNGAERTS 36-JENTE SAMSON 37-DERRICK SPINNOX 38-JURGEN VERHULST 39-BENNY VAN DAMME

    25-06-2018 om 10:31 geschreven door kenny


    24-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP MEN ELITE EN DAMES ELITE TE BINCHE VAN ZONDAG 24/06/2018

    FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP MEN ELITE EN DAMES ELITE TE BINCHE VAN ZONDAG 24/06/2018     


    Zondag 24/06/2018 BINCHE (H) MEN ELITE M.C. - BELGISCH KAMPIOENSCHAP – 223,6 km – 04h59’37” – 44,777 km/h

    Aantal deelnemers: 166 – Opgaven: 89

    1 LAMPAERT Yves QST QUICK - STEP FLOORS

    2 GILBERT Philippe QST QUICK - STEP FLOORS

    3 STUYVEN Jasper TFS TREK - SEGAFREDO

    4 SERRY Pieter QST QUICK - STEP FLOORS

    5 VANMARCKE Sep EFD TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P/B CANNON

    6 CLAEYS Dimitri COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    7 VAN HOOYDONCK Nathan BMC BMC RACING TEAM

    8 KEUKELEIRE Jens LTS LOTTO SOUDAL

    9 DE GENDT Aime SVB SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 HERMANS Ben ICA ISRAEL CYCLING ACADEMY

    14 VAN AVERMAET Greg 20 VAN DER SANDE Tosh 34 JANSSENS Jimmy 43 NAESEN Oliver 45 DE GENDT Thomas 52 DIELEMAN Michiel 55 RAYMACKERS Cedric 58 MARCHAND Gianni 62 DRUYTS Gerry 65 COENEN Dennis

    3W3A6962

                                                                            Aankomst van winnaar Yves Lampaert.

    3W3A6966

                                                                          Aankomst van de 2de Philippe Gilbert.

    3W3A6971

                                                                              Aankomst van de 3de Jasper Stuyven.

    3W3A6975

                  Spurt voor de 4de plaats met Pieter Serry voor Sep Vanmarcke, Dimitri Claeys en Nathan Van Hooydonck.

    3W3A6299

    3W3A6311

    3W3A6413

    3W3A6436


     




    24/06/2018 BINCHE (H) DAMES ELITE - BELGISCH KAMPIOENSCHAP – 103,2 km – 02h48’23” – 36,773 km/h

    Aantal deelnemers: 99 – Opgaven: 40

    1 DOM Annelies LOTTO SOUDAL LADIES

    2 DEMEY Valerie LOTTO SOUDAL LADIES

    3 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS

    4 DE VUYST Sofie DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLI

    5 HANNES Kaat WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    6 BEX Nathalie EXPERZA - FOOTLOGIX

    7 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    8 DRUYTS Kelly DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLI

    9 D`HOORE Jolien MITCHELTON SCOTT

    10 VANDENBROUCKE Saartje DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLI

    15 DRUYTS Jessy 24 VERSCHELDEN Nathalie 29 VERTENTEN Soetkin 36 VAN GUCHT Hanneke 42 TEN HARTOG Sarah 47 TEMMERMAN Ilse 54 CROKET Gilke 58 DRUYTS Demmy

    3W3A6292
                        Annelies Dom








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-06-2018 om 23:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Niels Vandyck 2 

          Niels Vandyck

     

    Zondag 24/06/2018 BINCHE (H) MEN ELITE M.C. - BELGISCH KAMPIOENSCHAP – 223,6 km – 04h59’37” – 44,777 km/h

    Aantal deelnemers: 166 – Opgaven: 89

    1 LAMPAERT Yves QST QUICK - STEP FLOORS

    2 GILBERT Philippe QST QUICK - STEP FLOORS

    3 STUYVEN Jasper TFS TREK - SEGAFREDO

    4 SERRY Pieter QST QUICK - STEP FLOORS

    5 VANMARCKE Sep EFD TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P/B CANNON

    6 CLAEYS Dimitri COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    7 VAN HOOYDONCK Nathan BMC BMC RACING TEAM

    8 KEUKELEIRE Jens LTS LOTTO SOUDAL

    9 DE GENDT Aime SVB SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 HERMANS Ben ICA ISRAEL CYCLING ACADEMY

    14 VAN AVERMAET Greg 20 VAN DER SANDE Tosh 34 JANSSENS Jimmy 43 NAESEN Oliver 45 DE GENDT Thomas 52 DIELEMAN Michiel 55 RAYMACKERS Cedric 58 MARCHAND Gianni 62 DRUYTS Gerry 65 COENEN Dennis

     

    24/06/2018 BINCHE (H) DAMES ELITE - BELGISCH KAMPIOENSCHAP – 103,2 km – 02h48’23” – 36,773 km/h

    Aantal deelnemers: 99 – Opgaven: 40

    1 DOM Annelies LOTTO SOUDAL LADIES

    2 DEMEY Valerie LOTTO SOUDAL LADIES

    3 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS

    4 DE VUYST Sofie DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLI

    5 HANNES Kaat WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    6 BEX Nathalie EXPERZA - FOOTLOGIX

    7 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    8 DRUYTS Kelly DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLI

    9 D`HOORE Jolien MITCHELTON SCOTT

    10 VANDENBROUCKE Saartje DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLI

    15 DRUYTS Jessy 24 VERSCHELDEN Nathalie 29 VERTENTEN Soetkin 36 VAN GUCHT Hanneke 42 TEN HARTOG Sarah 47 TEMMERMAN Ilse 54 CROKET Gilke 58 DRUYTS Demmy

     

    24/06/2018 HANSBEKE (O) ELITE Z.C./U23 - 114,2 km

    DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:28:17 / AFSTAND: 114.2KM

    1 LEFEBER MATHIAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    2 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    3 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    4 MCFARLANE THOMAS LEONGATHA CC AUS

    5 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    6 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 BULTYNCK ISAAK DL CHEMICALS-RUWOMAT

    8 VERGARA NICOLAS PELEQUEN- CHI

    9 DE BROEDER MAXWELL ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 DE KEE GLENN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    25 VAN GOETHEM KEVIN 26 FRANSSENS YANNICK

     

    24/06/2018 MOORSLEDE (W) ELITE Z.C./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:36:20 / AFSTAND: 109KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 LEWIS GRUFFUDD RIBBLE CYCLING GBR

    4 LUHRS ALEX RIBBLE CYCLING GBR

    5 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    6 PRUVOOST SHAYNE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 BOUTTÉ KENZIE WIELERTEAM IEPER

    9 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

     

    24/06/2018 OPLINTER-TIENEN (VB) ELITE Z.C./U23 - 118,8 km

    DEELNEMERS: 87 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 2:41:8 / AFSTAND: 118.8KM

    1 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    2 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    3 DE WEERDT NICK HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 VERSTREPEN DRIES UNITED C.T.

    5 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    6 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VANDENBROECK YARNO STAGECO CYCLING TEAM

    8 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 JACOBS ROBIN V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 RAEYMAEKERS MATTIAS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

     

    24/06/2018 RELEGEM (ASSE) (VB) ELITE Z.C./U23 - 108 km

    DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 2:40:58 / AFSTAND: 108KM

    1 NIELS VANDYCK TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 WILLEMS THIMO EFC-L&R-VULSTEKE

    5 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    6 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    7 MINNAERT MICHIEL SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    8 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 VAN DE PERRE DIMITRI VAN EYCK SPORT

    10 VAN DEN BRANDEN VIKTOR V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    25 DAS JEROEN 43 VAN DRIESSCHE WARD

    24-06-2018 om 23:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 24/06/2018 HEUSDEN CENTRUM (LB) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 90 km

    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:30:7 / AFSTAND: 99KM

    1 PORCO FABIO

    2 VAN DE MIEROOP SAM WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 SEGERS JOREN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 MERTENS TOM VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VAN OPSTAL THOMAS HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 MONDELAERS JARNO ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 DE SCHUTTER JOHN SPORT EN MOEDIG GENK

    10 CLAES JORG

    17 COP JURGEN

     

    24/06/2018 REKKEM (W) Interclub JUNIORES – 120 km

    DEELNEMERS: 138 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 2:43:15 / AFSTAND: 120KM

    1 EVENEPOEL REMCO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 BOMBOI DAVIDE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 GELDHOF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 NEWMARK FINLEY C.T. SOUTH EAST GBR

    6 SANTY ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 HANNE MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DELCOMMUNE MARTIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VINCENT JOHAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 FOURNIER JULIEN VC ROUEN 76 FRA

    13 THYS JOREN 17 LEFEVRE RUBEN 21 COLLIE LARS 36 VAN WILDER ILAN 54 DUYM STEFFEN 78 SLOCK LIAM 80 CAPPAN LENNERT 101 VERCAUTEREN THOMAS 109 VAN DEN SCHOOR MATS

     

    24/06/2018 ZOUTLEEUW-OSSENWEG (VB) JUNIORES - 82 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:53:10 / AFSTAND: 82KM

    1 FONTAINE EMERSON SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    2 DEHAIRS SIMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 VANPARIJS WOUTER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 DANIELS LARS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DHAEYE ENRICO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 THIELEMANS ROBBE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 WAEYAERT ARNO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 BURGMANS RICK TWC DE KEMPEN NED

    9 LECHANTRE BASTIEN OGS U19 CYCLING TEAM FRA

    10 BROUWERS EMILE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    44 DE BEER WANNES

     

    24/06/2018 KLUISBERGEN - RUIEN (O) NIEUWELINGEN – 70 km

    DEELNEMERS: 59 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 1:41:51 / AFSTAND: 69.6KM

    1 VAN HAMME WOUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 DEWEIRDT SIEBE BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VAN KERCKHOVE QUINTEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 GELDERS GIL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 ORINS ROBIN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 GOFFART JORDI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 COPPENS CISSE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    8 COENEN THOMAS DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 UIJTDEBROEKS CIAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 VAN DE VELDE SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    27 RASSCHAERT LANDER 35 DE VEIRMAN FABRICE

     

    24/06/2018 KUURNE (W) NIEUWELINGEN - 65 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:35:28 / AFSTAND: 65KM

    1 LAGROU STAN WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 SELFE RITCHIE LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

    3 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    5 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 WANDELS THIEBEN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 JORIS ROBBE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 RIGOLE BRIAN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 POWELL HARRISON LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

    10 VANDERVELDE MATS JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    24-06-2018 om 23:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/06/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 4°Seizoenszege !!!


    Guy Smet 2018 

            Guy Smet

     

    Zondag 24 Juni 2018 - ZOTTEGEM (9620)

     

    Cat.A - 69,3 km – 42 deelnemers

    1-Powell Evan-GB

    2-Van Boven Frederik

    3-Van Geyt Koen

    4-De Wispelaere Arno

    5-Carmeliet Tom

    6-De Bock Stef

    7-Apers Michaël

    8-Van Impe Lode

    9-White Frazer

    10-Roels Diedrich

    11-Bogaert Steven-12-Coppens Carrera-13-Taelman Thibaut-14-Buyl Stijn-15-Lison Bjorn-16-Lison Yorick-17-Van den Berghe Anthony-18-Romeyns Koen-19-Motte Jan-20-Maes Jonah-21-Cole Adam-22-Van Der Jeught Stijn-23-Hooreweghe Peter-24-Nevejans Kenny-25-De Rouck Wazo-26-De Vlieger Jonas-27-Degrieck Joery-28-Delhove Jonas-29-De Duytsche Luc-30-Gommers Sven-31-Martens Björn-32-Dehaemers Nicolas-33-Neetesonne Thijs-34-Van Den Noortgaete Ken-35-Devoet Jonas-36-Van De Velde Matthias-37-Van Kerchove Jonathan-38-Degrieck Robby-39-Van Ongeval Matthias-40-Spillebeen Jürgen-41-Vercouillie Matthias-42-Van Geyte Jeroen

     

    Cat.B - 63 km – 25 deelnemers

    1-GUY SMET (Kruibeke)

    2-De Rechter Gunter

    3-Van Den Broecke Mario

    4-Eeckhout Kurt

    5-Van De Perre Lieven

    6-Verselder Hans Jurgen

    7-Verbeken Kurt

    8-Diet Wim

    9-Van Haverbeek Peter

    10-Coppens Ronny

    11-Smet Luc-12-Kestemont Pascal-13-Quintelier Gunther-14-Van Rijckeghem Steven-15-De Swert Dave-16-Roobroeck Dirk-17-Gyselinck Eddy-18-De Smet Tom-19-Reyniers Sven-20-Rombaut Wim-21-Van Obbergen Wim-22-Van Pachterbeke Patrick-23-Goossens Alex-24-Bauwens Aron-25-Seynave Vincent

     

    Cat.C - 50,4 km – 34 deelnemers

    1-Winandy Wim (Zottegem) +55 jaar

    2-Vaneberg Mike

    3-De Brucker Rene

    4-De Coninck Wim

    5-De Pelsmaker Frank

    6-Van Eyndt Jozef +60 jaar

    7-Vanopstal Eddy

    8-Paridaens Ronny

    9-Jacobs Patrick

    10-De Coninck Danny

    11-Somers Chris-12-Suys Frank-13-Harms Ko-14-Ballet Peter-15-Symons Rudolf-16-De Ryst Eric-17-Struyf Raoul-18-Van Lierde Hans-19-Reniers Tony-20-Watteny Patrick-21-Willems Noël-22-Nevejans Idesbald-23-Bolle Henk-24-Hugelier Jürgen-25-Hellinckx Danny-26-Maes Jos-27-Polfliet Danny-28-Bracke Wim-29-Buyl Peter-30-Krols Jef-31-van Rijsbergen John-32-Pieters Joost-33-Cornette Freddy-34-Dupont Guido

     

    Cat.D - 44,1 km – 27 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem) +65 jaar

    2-Hellebaut Roland

    3-Burggraeve Noël

    4-D'Haeseleer Luc

    5-Coudyzer Theo +70 jaar

    6-Bocklandt Piet

    7-Mertens René

    8-Snels Luc

    9-Remory Pierre

    10-Broothaerts Jean Pierre

    11-Luyten Felix-12-Vyvey Julien-13-Teirlinck Willy-14-De Vuyst Eddy-15-Mercken Mathieu-16-Vandersteen Erik-17-Devadder Andre-18-Demiddel Ronny-19-Pauwels Marcel-20-Vandermeulen Jos-21-Stevens Jean-Paul-22-Robijns Robert-23-De Roos Willy-24-Luypaert Danny-25-Brouwers François-26-De Sutter Willy-27-Hermans Luc

    24-06-2018 om 23:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/06/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 2°Seizoenszege !!!


    Tom De Beer 2017 

          Tom De Beer

    ZONDAG 24 JUNI - DENDERMONDE (9200) - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP OOST VLAANDEREN Cat.B/F

    VWF 24-6

    24-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    23-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ELVERSELE VAN ZATERDAG 23/06/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ELVERSELE VAN ZATERDAG 23/06/2018     


    Zaterdag 23/06/2018 ELVERSELE (O) ELITE Z.C./U23 - 123 km

    DEELNEMERS: 87 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:47:20 / AFSTAND: 123KM

    1 SANDER CORDEEL DCR CYCLING TEAM

    2 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    3 GODART BO UNITED C.T.

    4 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    5 VANOVERBERGHE JENS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB

    6 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 MOORS OLIVER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    8 DE PAEPE JOHANNES CIBEL-CEBON

    9 COOLS ALEXANDER CIBEL-CEBON

    10 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM

    14 MEUL ROBBY 15 VERCAUTEREN TIM 22 GOOSSENS KENNY 30 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 56 CORDEEL PIETER 60 VANUYTVANGE SAM 61 HEIRBAUT TONY 64 DE BOCK STIJN

    3W3A5647 3W3A5654

            Winnaar Sander Cordeel.                                                    Winnaar Sander Cordeel met de bloemen.

    3W3A5568

                                                                   Aankomst van winnaar Sander Cordeel te Elversele.

    3W3A5560

                                                       Aankomst van winnaar Sander Cordeel te Elversele.

    3W3A5573

           De spurt voor de 2de plaats met Jonas Goeman voor Bo Godart, Kenn Simon, Jens Vanoverberghe en Sven Noels.

    3W3A4967

    3W3A4946

    3W3A4825

    3W3A4811

                                                         Start van de Elite z.c. & U23 te Elversele met 87 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-06-2018 om 21:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan JORRE SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan JEFKE DANEEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Sander Cordeel 2018  Jorre Smet 2018  Jefke Daneel 2018

          Sander Cordeel                Jorre Smet                    Jefke Daneel

     

    Zaterdag 23/06/2018 ELVERSELE (O) ELITE Z.C./U23 - 123 km

    DEELNEMERS: 87 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:47:20 / AFSTAND: 123KM

    1 SANDER CORDEEL DCR CYCLING TEAM

    2 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    3 GODART BO UNITED C.T.

    4 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    5 VANOVERBERGHE JENS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB

    6 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 MOORS OLIVER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    8 DE PAEPE JOHANNES CIBEL-CEBON

    9 COOLS ALEXANDER CIBEL-CEBON

    10 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM

    14 MEUL ROBBY 15 VERCAUTEREN TIM 22 GOOSSENS KENNY 30 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 56 CORDEEL PIETER 60 VANUYTVANGE SAM 61 HEIRBAUT TONY 64 DE BOCK STIJN

     

    23/06/2018 ROLLEGEM-KAPELLE (W) JUNIORES - 89,6 km

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:06:0 / AFSTAND: 89.6KM

    1 HUENS AXEL OLYMPIQUE GRANDE SYNTHE U19 FRA

    2 VANSTEENKISTE JOSHUA VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM

    4 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    5 DEWULF MAXIM CALLANT-DOLTCINI CT

    6 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 WILLIAMS DAVID CARNEGIE GBR

    8 LECHANTRE BASTIEN OGS U19 CYCLING TEAM FRA

    9 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 MOLONEY-MORTON WILLIAM CARNEGIE GBR

     

    23/06/2018 ROOSDAAL (VB) JUNIORES - 85 km

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 1:54:20 / AFSTAND: 78.1KM

    1 EVENEPOEL REMCO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DE DECKER TIJL DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 MEERSMAN MAXIM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 PATTYN STEVEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VERSTAPPEN TIJS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 DENS TUUR DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VAN MULDERS BRENT DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 WALRAED JESPER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 PIRET CORENTIN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 DECUYPERE NATHAN CT SOENENS-BOOOM

    28 ADRIAENSSENS JENNO 34 PERMENTIER EMANO

     

    23/06/2018 ZOMERGEM (O) JUNIORES - 81,2 km

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:55:13 / AFSTAND: 81.2KM

    1 JORRE SMET VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BARBRY GIEL ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DE LANGE PIETER-JAN ISOREX CYCLING TEAM

    5 HALS BJARNE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 DE PAUW ROBBE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT

    8 PEETERS SANDER WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 DE SCHRIJVER BJARNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VERSÉE YOUNES KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    16 VAN DAELE ERNEST 19 SMET MARCO 21 VAN DER SYPT GIANNI 40 GOOSSENS BRECHT

     

    23/06/2018 OOSTROZEBEKE (W) NIEUWELINGEN - 64,9 km

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:14:17 / AFSTAND: 64.9KM

    1 FIEVEZ PHILIPPE ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 MANSEL-THOMAS DEXTER LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

    6 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 POWELL HARRISON LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

    9 GOOS LIAM WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 SELFE RITCHIE LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

     

    23/06/2018 ROOSDAAL (VB) NIEUWELINGEN - 64 km

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:28:45 / AFSTAND: 64KM

    1 LECERF WILLIAM JUNIOR COMITE REGIONAL LUXEMBOURG

    2 VANDENBRANDEN NOAH WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 GHEYSENS LAURENS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 DELAHAYE JENS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 LOWIE THÉO ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 STEENACKERS LUKA WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 VAN HOOF MANU AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 MUYSHONDT NILS WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 COPPENS CISSE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    19 ROGIERS LUCAS

     

    23/06/2018 SNELLEGEM (W) NIEUWELINGEN - 70 km

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:33:18 / AFSTAND: 70KM

    1 JEFKE DANEEL AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 CLAEYS JARNE KVC NOORDZEEMEEUW

    4 BUFFEL ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 MEEUS SANDER KVC NOORDZEEMEEUW

    6 DE GENDT SENNE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 DE ROECK MATHIS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 DEBOSSCHERE SEPPE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 FEYS FLO CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 KINT SANDER CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    30 OBRENO ARTHUR

     

    23/06/2018 ZOUTLEEUW-OSSENWEG (VB) NIEUWELINGEN - 64 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:31:26 / AFSTAND: 64KM

    1 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DAXHELET LOUIS TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    4 PEETERS SAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 CORVERS MILAN SPORT EN MOEDIG GENK

    8 VERBEECK DAG WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    23-06-2018 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/06/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 25°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 11°Seizoenszege !!!


    Patrick Cocquyt 2018  Frank Suys 2018

         Patrick Cocquyt                 Frank Suys


    Zaterdag 23 Juni 2018 - SINT-AMANDSBERG (9040) – WK +65 en +70 en DAMES

     

    Cat.A - 68,2 km – 31 deelnemers

    1-Françoys Sven (Tielt)

    2-Apers Michaël

    3-De Duytsche Luc

    4-Van Raemdonck Kevin

    5-Maes Bram

    6-Van den Berghe Anthony

    7-Powell Evan

    8-Roels Diedrich

    9-White Frazer

    10-Snoeck Mathias

    11-Smet Jochem-12-Serverius Jonas-13-Vandekerckhove Enzo-14-van Noord Wesley-15-Van Raemdonck Maarten-16-Van Sante Tristan-17-Willaerts Niels-18-De Leeuw Jelle-19-Opsomer Enzo-20-Neetesonne Thijs-21-Spillebeen Jürgen-22-Delaere Jens-23-Maenhout Kenny-24-Bekaert Tim-25-Van Osselaer Tommy-26-Van Kerchove Jonathan-27-Maenhout Tommy-28-Coppens Carrera-29-Cole Adam-30-De Spiegeleire Mattias-31-Brijs Gert

     

    Cat.B - 62 km – 35 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-De Bosscher Koen

    3-De Corte Peter

    4-Van Den Broecke Mario

    5-Primo Gino

    6-Verschelden Steven

    7-Baert Giovanni

    8-Bobelijn Patrick

    9-Cosijn Ronny

    10-Schaut Danny

    11-Goossens Alex-12-Braet Wim-13-Heyman Kurt-14-Calluy Tom-15-Van Roeyen Dave-16-Hereijgers Piet-17-Van Raemdonck Robby-18-Smet Gert-19-Smith Lee-20-Van Hoof Danny-21-Van Drom Giovanni-22-De Waele Kris-23-Janssens Bert-24-Van Impe Jurgen-25-De Tremerie Franky-26-Van Guyse Danny-27-Rabout Rudi-28-Reniers Kristof-29-De Vlieger Sven-30-Fierens Paul-31-Simspon Stephen-32-Havermans Ruud-33-Butler Paul-34-Messeeuw Jurgen-35-Robinson Allan

     

    Cat.C - 55,8 km  - 31 deelnemers

    1-FRANK SUYS (Bornem) +55 jaar

    2-Winandy Wim

    3-Van Eyndt Jozef +60 jaar

    4-Deloof Jean-Pierre

    5-De Coninck Danny

    6-De Brucker Rene

    7-Struyf Raoul

    8-Leuntjens Kurt

    9-Reniers Tony

    10-Harms Ko

    11-Willems Noël-12-Van Duyse Peter-13-Erauw Luc-14-Van Lierde Hans-15-Nevejans Idesbald-16-Bracke Wim-17-Buyens Patrick-18-Joos Jan-19-Sarazijn Frans-20-Vanoverberghe Siegfried-21-Serverius Rudi-22-Bolle Henk-23-De Poorter Luc-24-Bauters Ronny-25-Catteuw Herwig-26-Dupont Guido-27-Cornette Freddy-28-Goethals Ronny-29-Docx Marc-30-Cuyt Stefan-31-Van de Geuchte Mario

     

    Cat.D / DAMES - 55,8 km – 39 deelnemers

    1-D'Haeseleer Luc (Welle) +65 jaar

    2-Remory Pierre

    3-Roemerman Jac

    4-Deneef Jozef

    5-de Waal Wim

    6-De Leersnyder Florent

    7-Luyten Felix

    8-Vervondel Marc

    9-Lugowski Leon +70 jaar

    10-Vanpoucke Rik

    11-Muselet Christian-12-Vandermeulen Jos-13-Teirlinck Willy-14-Van Renterghem Patrick-15-Casteleyn Ghislain-16-Snels Luc-17-Goffin Serge-18-Vyvey Julien-19-Van De Wiele Richard-20-Coudyzer Theo-21-Everaerts Jef-22-Dams Marc-23-Montforts Ad-24-Vandersteen Erik-25-De Vuyst Eddy-26-Demiddel Ronny-27-De Cremer William-28-Pauwels Marcel-29-Mercken Mathieu-30-De Roos Willy-31-Le Caz Jean Yves-32-Devadder Andre-33-Hermans Luc-34-Robijns Robert-35-Brouwers François

     

    1-Nobus Anja (DAME Waardamme)

    2-Tillaert Evy

    3-Hoste Peggy

    4-Theunis Tatjana

    23-06-2018 om 19:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP ELITE Z.C. TE PHILIPPINE VAN ZATERDAG 23/06/2018

    FOTO'S NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP ELITE Z.C. TE PHILIPPINE VAN ZATERDAG 23/06/2018     


    Zaterdag 23/06/2018 PHILIPPINE – Nederlands kampioenschap Elite z.c. – 166,4 km – 03h52’38”

    Aantal deelnemers:

    1-Roy Pieters

    2-Jeff Vermeulen

    3-Hans Dekkers

    4-Stefan Wolffenbuttel

    5-Jelle Wolsink

    6-Jos Koop

    7-Robin Lowik

    8-David van Eerd

    9-Patrick Bos

    10-Daan Meijers

    3W3A4783

    3W3A4728

    3W3A4724

    3W3A4731






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-06-2018 om 19:48 geschreven door kenny


    22-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 22/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Timmy De Boes 2018 

          Timmy De Boes

     

    Vrijdag 22/06/2018 EVERGEM/KLUIZEN (O) ELITE Z.C./U23 - 121,9 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 2:45:45 / AFSTAND: 121.9KM

    1 TIMMY DE BOES HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 VERMEERSCH FLORIAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 O’SHEA BRADEN CENTRAL DISTRICTS- AUS

    4 DRIZNERS JARRAD KILKENNY CC- AUS

    5 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    9 DE SY VINCENT T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    10 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    12 VERHOFSTADT THIBAU

     

    22/06/2018 ROESELARE (W) ELITE Z.C./U23 - 102 km

    DEELNEMERS: 79 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 2:33:20 / AFSTAND: 102KM

    1 LUHRS ALEX RIBBLE CYCLING GBR

    2 VAN DINGENEN JORDI HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 GRAY JAKE VC TOUCY IRL

    5 GOUEL VALENTIN TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT FRA

    6 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    7 DEBUYSERE WANNES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    9 SELLAR TIMOTHY ASFRA RACING TEAM AUS

    10 DEBOOT BRUCE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    22-06-2018 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 22/06/2018

    banner vwf 2017

     

    Proficiat aan BRYAN CAP met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Bryan Cap 2018 

           Bryan Cap

    VRIJDAG 22 JUNI - ELVERSELE (9140)

    VWF 22-06

    3W3A4419

    3W3A4322

    3W3A4327

    3W3A4358

    3W3A4394




    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    21-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 21/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag
    21/06/2018 BK TIJDRIJDEN MEN ELITE (W)

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:52:43 / AFSTAND: 43.2KM

    1 CAMPENAERTS VICTOR LOTTO SOUDAL

    2 DE GENDT THOMAS LOTTO SOUDAL

    3 LAMPAERT YVES QUICK - STEP FLOORS

    4 DE PLUS LAURENS QUICK - STEP FLOORS

    5 FRISON FREDERIK LOTTO SOUDAL

    6 MEURISSE XANDRO WANTY - GROUPE GOBERT

    7 VERVAEKE LOUIS TEAM SUNWEB

    8 LEYSEN SENNE VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    9 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    10 VAN KEIRSBULCK GUILLAUME WANTY - GROUPE GOBERT

    17 MARCHAND GIANNI 19 JANSSENS JIMMY


    21/06/2018 BK TIJDRIJDEN ELITE ZONDER CONTRACT (W)

    DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:36:33 / AFSTAND: 28.2KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 ELEN SANDER VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    3 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    4 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    5 SPEYBROUCK FILIP

    6 DE WEERDT NICK HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 PEELAERS JEFF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 COMMEYNE DAVY WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

     

    21/06/2018 BK TIJDRIJDEN ELITE ZONDER CONTRACT (W)

    DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:40:0 / AFSTAND: 28.2KM

    1 DUYCK ANN-SOPHIE CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM

    2 KOPECKY LOTTE LOTTO SOUDAL LADIES

    3 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 MICHIELS GITHA BEACHBIKERS

    5 VAN DE VELDE JULIE LOTTO SOUDAL LADIES

    6 BECKERS ISABELLE LOTTO SOUDAL LADIES

    7 VANDENBROUCKE SAARTJE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING

    8 DOM ANNELIES LOTTO SOUDAL LADIES

    9 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING

    10 CASTRIQUE ALANA LOTTO SOUDAL LADIES

    15 VERSCHELDEN NATHALIE 16 TEN HARTOG SARAH 18 CROKET GILKE

    21-06-2018 om 19:31 geschreven door kenny


    20-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 20/06/2018 TIENEN (VB) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 109 / OPGEVERS: 71 / TIJD: 2:36:30 / AFSTAND: 114.8KM

    1 VAN GANSEN SAM TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 HAEST TOM

    3 VENNER QUENTIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    5 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    6 DU PLOOY ROHAN CRABBE- CC CHEVIGNY RSA

    7 DE SCHUTTER JOHN SPORT EN MOEDIG GENK

    8 CUMPS RUBEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 HAEMELS BAVO HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    20-06-2018 om 21:26 geschreven door kenny


    19-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 19/06/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 19/06/2018     


    Dinsdag 19/06/2018 BASSEVELDE (O) ELITE Z.C./U23 - 125,4 km

    DEELNEMERS: 73 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:43:6 / AFSTAND: 125.375KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    5 HEIRBAUT TONY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 WILLEMS PIETER SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    7 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    8 PEMEN DIEDERIK PRORACE CYCLING TEAM

    9 JENKINS JAMES RICHARDSONS-TREK RT GBR

    10 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    14 GEERINCK DRIES 15 VERCAUTEREN TIM 25 DRUYTS GERRY 38 VAN GUYSE JARNO

    3W3A3729

                                                                Winnaar Steven Caethoven met de bloemen.

    3W3A3721

                                                          Een woordje uitleg van winnaar Steven Caethoven.

    3W3A3645

          Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Guy Ten Hartog, Kristof Dhollander, Laurent Pieters en Tony Heirbaut.

    3W3A3641

                                                 Spurt voor de eerste plaats met Steven Caethoven en Guy Ten Hartog.

    3W3A3668

    3W3A3519

    3W3A3105

    3W3A3074

                                                   Start van de Elite z.c. & U23 met 73 deelnemers te Bassevelde.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-06-2018 om 20:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 19/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 19/06/2018 HALLE-INGOOIGEM (W) UCI MEN ELITE – 198 km

    DEELNEMERS: 160 / OPGEVERS: 42 / TIJD: 4:30:40 / AFSTAND: 197.7KM

    1 VAN POPPEL DANNY TEAM LOTTO NL – JUMBO NED

    2 JAKOBSEN FABIO QUICK - STEP FLOORS NED

    3 DE BIE SEAN VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    4 HOFSTETTER HUGO COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA

    5 BOECKMANS KRIS VITAL CONCEPT CYCLING CLUB

    6 DUPONT TIMOTHY WANTY - GROUPE GOBERT

    7 ISTA KEVYN WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    8 JENSEN AUGUST ISRAEL CYCLING ACADEMY NOR

    9 STUYVEN JASPER BELGIUM NATIONAL TEAM

    10 VAN DER SANDE TOSH LOTTO SOUDAL

    39 VAN HOECKE GIJS 40 VAN STAEYEN MICHAËL 48 COENEN DENNIS 50 STEVENS TIMOTHY 51 REYNAERTS WIM 66 RAYMACKERS CEDRIC 78 VAN HECKE PREBEN 90 STEELS STIJN

     

    19/06/2018 GELUWE (W) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 – 156 km

    DEELNEMERS: 119 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 3:32:22 / AFSTAND: 156KM

    1 SEYE GUILLAUME EFC-L&R-VULSTEKE

    2 AVOINE KÉVIN ESEG DOUAI FRA

    3 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 TASSET MARVIN AGO - AQUA SERVICE

    5 GOEBEERT PIERRE AGO - AQUA SERVICE

    6 GOUEL VALENTIN TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT FRA

    7 VEROUGSTRAETE NICOLAS VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 VANDEVYVERE GAUTHIER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 ANTHONISE LIEVEN TEAM WASP NED

     

    19/06/2018 BASSEVELDE (O) ELITE Z.C./U23 - 125,4 km

    DEELNEMERS: 73 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:43:6 / AFSTAND: 125.375KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    5 HEIRBAUT TONY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 WILLEMS PIETER SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    7 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    8 PEMEN DIEDERIK PRORACE CYCLING TEAM

    9 JENKINS JAMES RICHARDSONS-TREK RT GBR

    10 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    14 GEERINCK DRIES 15 VERCAUTEREN TIM 25 DRUYTS GERRY 38 VAN GUYSE JARNO

    19-06-2018 om 20:06 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 27/05-02/06 2019
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!