.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/05/2014

    waod_3.jpg


    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan DIRK MATHYS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E +65 jaar !!!

    Stijn Verbeke KOP 2014.jpg   Dirk Mathys KOP 2014.jpg   Roger Hoof KOP 2014.jpg

            Stijn Verbeke                  Dirk Mathys                       Roger Hoof


    Zaterdag 17 Mei – ASSENEDE (9960) 

    Catg.A – 48 deelnemers – 68 km

    1.STIJN VERBEKE (Belsele)

    2.Nick De Landtsheer

    3.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    3.Anthony Slabinck

    4.Sammy Bogaert (Essen)

    5.Luc De Duytsche

    6.Steven Goossens (Belsele)

    7.Kenny Maenhout

    8.Stijn Declercq

    9.Lennert Buysse

    10.Christian de Meijer

    20.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    22.Jonathan Van Kerchove (St.Pauwels)

    24.Steven Mannens (Stekene)

    30.Lieven Soens (St.Niklaas)
    17-5-2014-assenede 1320.JPG 17-5-2014-assenede 1283.JPG
            Winnaar Catg.A Stijn Verbeke.                                  Aankomst van winnaar Catg.A Stijn Verbeke uit Belsele.
    17-5-2014-assenede 1288.JPG
                                                      Stijn Verbeke
    17-5-2014-assenede 663.JPG
                                                Start van de Catg.A
    17-5-2014-assenede 611.JPG
    De nieuwe wieleruitrusting van BRCT met Freddy Van Camp, Kevin Van Raemdonck,
    Dave Van Roeyen en Sammy Bogaert.

     

    Catg.B – 30 deelnemers – 56 km

    1.Nico Savat (Eeklo)

    2.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    3.Danny De Bruyne

    4.Sven De Vlieger (Lochristi)

    5.Danny Saelens

    6.Stefaan David

    7.Franky De Tremerie

    8.Alex Goossens (Vrasene)

    9.Koen Van Laere (Beveren)

    10.Nico De Roeck (St.Niklaas)

    11.Wim Rombaut (Stekene)

    16.Bart Rombouts (Kallo)
    17-5-2014-assenede 654.JPG  17-5-2014-assenede 626.JPG
                Winnaar Catg.B Nico Savat.                                           Aankomst van winnaar Catg.B Nico Savat.
    17-5-2014-assenede 187.JPG
                                                       Start van de Catg.B

     

    Catg.C – 43 deelnemers – 56 km

    1.DIRK MATHYS (Gentbrugge)

    2.Ko Harms

    3.Freddy Van Camp (Stekene)

    4.Dirk Verresen

    5.Marc Schepers

    6.Marc Couckuyt (Nevele)

    7.Filip De Wannemaeker

    8.Jean-Pierre Van Maldegem

    9.Serge De Wever

    10.Frank Gommers

    12.Geert Smet (St.Niklaas)

    15.Kenny Janssens (Melsele)

    16.Giovanni Baert (Moerbeke)

    20.Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    21.Serge Meyvis (Burcht)

    22.Geert Braeckman (Kalken)

    24.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    26.Luc Joos (Stekene)

    27.Valerie Robert (Vrasene)

    28.Marc Goossens (Mariakerke)

    30.Jan Heyrman (Kruibeke)

    33.Paul Van Cleemput (Belsele)
    17-5-2014-assenede 614.JPG
                        Winnaar Catg.C Dirk Mathys en Serge Meyvis uit Burcht.
    17-5-2014-assenede 584.JPG
                     Aankomst van winnaar Catg.C Dirk Mathys voor Ko Harms.
    17-5-2014-assenede 199.JPG
                                                    Start van de Catg.C
    17-5-2014-assenede 190.JPG
                                 Kenny Janssens en links Ko Harms.

     

    Catg.D – 14 deelnemers – 52 km

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Helmuth Tas

    3.André Bultinck

    4.Karel Heirbaut (Belsele)

    5.Jan Snoeck

    6.Staf Lievens

    7.Marc Steenberghe

    8.Robert Maldrie

    9.Marc Van Overmeir (Beveren)

    10.Etienne De Gucht
    17-5-2014-assenede 180.JPG
               Winnaar +65 jaar Roger Hoof en winnaar Catg.D Wim De Waal.
    17-5-2014-assenede 163.JPG
                         Aankomst van winnaar Catg.D Wim De Waal.

     

    Catg.E – 24 deelnemers – 52 km

    +65 jaar

    1.ROGER HOOF (St.Niklaas)

    2.Julien Vyvey

    3.Roland Van Imschoot

    4.André Klep

    5.Leo Thyssen

    6.Willy Corthier

    7.Marinus Lockefeir

    8.Eric De Wilde

    9.Philippe Rizzo

    10.Didier Cornelis

    11.Nancy Wittock (St.Niklaas)
    17-5-2014-assenede 153.JPG
                     Aankomst van winnaar Catg.E +65 jaar Roger Hoof.

     

    +70 jaar

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Ko Tolhoek

    4.Gerard Devleeschauwer

    5.Robert Robijns

    6.Daniel Cornu (Stekene)

    7.José Devreese

    8.Frederik Knoops

    9.Hervé Verstuyft

    10.Georges Michiels
    17-5-2014-assenede 146.JPG
                      Aankomst van winnaar Catg.E +70 jaar Mathieu Mercken.

     

    Toeristen – 48 deelnemers – 68 km – Kampioenschap van Oost-Vlaanderen

    1.Bart De Neve (Bassevelde)

    2.Kurt Victor

    3.Kris Smet (St.Niklaas)

    4.Jeroen Van Der Vurst

    5.Tom Van Raemdonck (Vrasene)

    6.Dieter Vercauter (Bassevelde)

    7.Kevin D'hoe

    8.Tom Brulez (Tielt)

    9.Tom Gerlo (Waasmunster)

    10.Dimitri Maes (Waasmunster)

    15.Tommy Van Osselaer (Stekene)

    23.Marnix De Roos (Moerbeke)

    32.Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

    34.Maarten Van Raemdonck (Vrasene)
    17-5-2014-assenede 1334.JPG
         Winnaar Toeristen en Kampioen van Oost-Vlaanderen Bart De Neve.
    17-5-2014-assenede 1330.JPG
    Podium Kampioenschap van Oost-Vlaanderen met winnaar Bart De Neve, Kurt Victor
    en Kris Smet uit St.Niklaas.
    17-5-2014-assenede 1224.JPG
                   Aankomst winnaar Toeristen Bart De Neve voor Kurt Victor.
    17-5-2014-assenede 666.JPG
        Start van de Toeristen voor het Kampioenschap van Oost-Vlaanderen.



    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-05-2014 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/05/2014

    vwf.JPG










    Proficiat aan SAM VAN UYTVANGE met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Sam Van Uytvange KOP 2014.jpg 

        Sam Van Uytvange


    Zaterdag 17 Mei – BAASRODE (9200)

    A-reeks - 76,8km - 1h51
    1.SAM VAN UYTVANGE (Hamme)
    2.Renaat Demeter (Lochristi)
    3.Gwylim Hanssens
    4.Mario Van Der Sickel
    5.Kenny Van Lent (Bornem)
    6.Tom Hermans
    7.Bart De Baere
    8.Glenn De Wolf (Zele)
    9.Kevin Van Den Cruijce
    10.Steven De Kempeneer


    C-reeks - 70,4km -1h44
    1.Mario VAN DEN BROECKE
    2.Bruno Bruyere
    3.Willem Van Der Heyden
    4.Franky Verhulst
    5.Kurt Pauwels
    6.Steven Verschelden
    7.Andy Roskam (Ruisbroek)
    8.Danny Borremans
    9.Dave De Swert
    10.Alain Goolaerts en Axel De Meyer

    D-reeks -64km - 1h36
    1.Herman PROOST
    2.Patrick Jacobs
    3.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    4.Rudy Thomas
    5.Ronny Van Der Vurst
    6.Peter Vos
    7.Patrick Van De Wouwer
    8.Benny Van Buynder (Bornem)
    9.Jerry De Reuse
    10.Jean Baeyens

    E-reeks - 64km - 1h37
    1.Jan VAN DEN BRANDE
    2.Daniel Villers
    3.Rene De Brucker
    4.Danny De Backer
    5.Dominique Turcksin
    6.Frank Van Der Perre
    7.Jos Janssens
    8.Jean Blommaert (Hamme)
    9.Hugo Van Linden
    10.Hans Coignau

    F-reeks - 57,6km - 1h28
    1.Hans LAP
    2.Roger Schoepen
    3.Michel Peleman
    4.Jozef Deneef
    5.Jean Pierre Claeys
    6.Yvan Camphijn
    7.Peter Schoepen
    8.Noël Burggraeve
    9.Edmond Borms
    10.Paul Geudens

    G-reeks - 57,6km - 1h30
    1.Luc SNELS
    2.Marc Vervondel
    3.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4.Theo Coudyzer
    5.Etienne Vandenhouwe
    6.Jos Vandermeulen
    7.Jef Saerens
    8.Willy Mous
    9.Hugo Tuypens
    10.Hubert D'Hondt

    17-05-2014 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RONDE VAN GOES VAN ZATERDAG 17/05/2014

    Banner GOES.jpg
    Ronde van Goes - 's H Hendrikskinderen

    Aantal deelnemers: 175

    1.

    2.

    3.Hans Dekker

    4.Jordy Leenknecht

    12.Kevin Vleurinck

    15.Jimmy de Bruyn

    En spijtige val van Isman Segers

    17-05-2014 GOES 1.jpg  17-05-2014 GOES 2.jpg

    Hans Dekker leider in de Nederlandse Competitie                                          Podium te Goes.
    wedstrijd te Goes waar Arrow CT meedeed.



    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-05-2014 om 21:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/05/2014
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 17/05 – HERENTHOUT (2270)


    Categorie A - 85 km
    1-Heyns Wim
    2-Bruylandts Dave
    3-Engelen Ruben
    4-Van Rooy Matthias
    5-Sam Van Nuffelen
    6-Delcroix Gert
    7-Van Uytsel Tomas
    8-De Feyter Tom
    9-Vaes Jeff
    10-Van laer Glenn

    Categorie B - 85 km
    1-Van Olmen Jef
    2-Dela Montagne Philippe
    3-Wijckmans Kristof
    4-Rombouts Stijn
    5-Adams Christophe
    6-Wellens Erik
    7-Wijckmans Pieter
    8-Bocken Peter

    9-Van Uffel Wim
    10-Boenders Yves

    Categorie C - 64 km
    1-Heremans Koen
    2-Bogaerts Patric
    3-Jansen Wim
    4-Pauwels Vital
    5-Meir Wim
    6-Witvrouwen Kris
    7-Van de Poel Tom

    8-Verheyden Johan
    9-Van Laer Guy
    10-Peeters Luc

    Categorie D - 64 km
    1-Van Gansen Benny
    2-Verdonck Patrick
    3-Wauters Philippe
    4-Van Looy Wim
    5-Vekemans Marc
    6-Haest Eddy
    7-De Cock Marc
    8-Maes Harry
    9-Hermans henri
    10-Van Loy Eddy

    Categorie E - 64 km
    1-De Bakker Ludo
    2-Thienpont Walter
    3-Bogers Tonny

    17-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    16-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 18 MEI : 4de GROTE PRIJS VAN DE WASE POLDERS IN VERREBROEK !!!

    ZONDAG 18 MEI : 4de GROTE PRIJS VAN DE WASE POLDERS IN VERREBROEK !!!

    vereecken-nicolas.jpg 

    Kieldrechtse prof start zondag voor eigen deur

    Nicolas Vereecken: “Dit is een buitenkans”

     

    Kieldrecht / Verrebroek- Samen met zijn Kieldrechtse “buurjongen” Matthias Onghena is Nicolas Vereecken (Verandas Willems) zondag de man die voor eigen volk mag aantreden in de grote prijs van de Wase Polders.

     “Dit is inderdaad een buitenkans voor mij,” blikte Vereecken vooruit. “Met de ploeg rijden we sowieso al weinig wedstrijden in Vlaanderen en al zeker niet in de streek. Misschien staat in Juli ook nog de kermiskoers in Sint-Niklaas op het programma maar meer dan dat allicht niet. Daarom ben ik bijzonder blij dat ik in Verrebroek eindelijk aan de mensen uit het dorp en aan mijn Wase supporters mijn truitje eens kan tonen.” Vereecken liet in het vooruitzicht van het komende weekeinde zelfs de profwedstrijd in Puivelde links liggen. “Omdat ik niet alleen zondag in Kieldrecht maar ook zaterdag al de wedstrijd voor de topcompetitie in Deux-Acres moet rijden. Ik wil dit weekeinde eigenlijk liefst twee keer heel goed voor de dag komen. De topcompetitie won ik vorig jaar, ik heb daar dus wat te verdedigen. In Verrebroek wil ik ook niet anoniem meerijden. Dan durf ik me daar nadien niet meer vertonen. De deelnemerslijst oogt ook heel knap. Het is me niet elke dag gegund om tegen toppers als Vanmarcke, Vandewalle of Nys te koersen.” Vereecken kon zich dit jaar nog niet echt naar waarde tonen. “In het begin van het seizoen sukkelde ik met de positie op de fiets. Dat leidde zelfs tot een spierontsteking. Dat probleem is van de baan. In de ronde van Normandië kon ik nadien enkele keren top tien rijden. Maar door een gat in ons programma bleven we nadien bijna 4 weken zonder competitie. Ik trok voor een tiental dagen naar Gran Canaria om er in het ritme te blijven. Dat heeft me goed gedaan. Ik sta dan ook te popelen om de volgende opdrachten aan te pakken. Na Deux-Acres en Verrebroek volgt de Ardense Triptiek en dan gaat het in één ruk door tot aan het BK in Wielsbeke. Dat kampioenschap loopt over vlakke wegen, iets wat me in principe dus moet liggen. Maar de afstand van 250 kilometer hebben wij in de ploeg niet in de benen. Er blijven nog 6 weken om voldoende kilometers te malen om tegen dan toch goed te zijn. Maar voorlopig denk ik daar nog niet echt aan. Een uitschieter pakken in de loop van de volgende wedstrijden houdt me meer bezig. Waarom niet nu zondag al voor eigen volk. Ik zal er in elk geval alles aan doen,” besloot Nicolas.

    Andere streekrenners die zondag zeker aan de start staan:
    - gewezen Beverenaar Dominique Cornu (Sunweb Napelon Games): zijn 2de koers bij de profs na zijn heroptreden begin april
    - Stekenaar Sander Cordeel (Vastgoedservice - Golden Palace): liet Puivelde links liggen om zeker in Verrebroek goed te zijn
    - Matthias Onghena (Baguet - Miba Poorten): was de voorbije maanden in Spanje om er te werken aan zijn doctoraatsverhandeling maar wil er in zijn eigen dorp natuurlijk bij zijn.

    Daarnaast schreven nog 140 andere renners zich al vooraf in. Daarbij de gekende toppers als Kristof Vandewalle (drievoudig Belgisch kampioen tijdrijden), Sep Vanmarcke (de beste Belg van het klassieke voorjaar), veldritkoning Sven Nys, nationaal kampioen elite zonder contract Jérome Baugnies, enz....

    Tot zondag in Verrebroek !

    Start: 13u30 in het centrum van Verrebroek. Afstand 168,8 kilometer.

     

    Frank Schleck komt naar Verrebroek

    De organisatoren van de Grote Prijs van de Wase Polders in Verrebroek, die nu zondag wordt gereden, hebben in extremis nog een grote naam aan hun deelnemerslijst toegevoegd. Niemand minder dan Frank Schleck liet gisteren aan voorzitter Van Goethem weten dat hij zondag naar het Waasland afzakt. Schleck brengt zijn ploegmakker Laurent Didier mee. Beiden bereiden de ronde van Luxemburg en de nakende Ronde van Frankrijk voor. “Zo konden we ondanks de zware concurrentie met de ronde van Picardië, de Giro, de ronde van Californië en een wedstrijd in Berlijn toch een bijzonder sterk deelnemersveld samenstellen. Sep Vanmarcke, die de wedstrijd vorig jaar won en ook zondag aan de start staat, zal het dus niet onder de markt krijgen om zijn zege te hernieuwen,” aldus de voorzitter.

     

    Voornaamste deelnemers: Sep Vanmarcke, Kristof Vandewalle, Frank Schleck, Laurent Didier, Sven Nys en verder selecties van Wanty-GroupeGobert (Baugnies), Leopard Development team (Coenen), Veranclassic-Doltcini (Stallaert), team Cibel, Sunweb-Napoleon Games (Vantornaut, Pauwels), BKCP-Powerplus (Albert, Van der Poel), Kwadro-Stannah (Taramarcaz), Team 3M, An Post-Chain Reaction, Smartphoto CT, Colba Cycling team, Rupelspurters Boom, Josan – To Win en CCN Cycling team.

     


    Bron: Ivan Elegeert

    16-05-2014 om 16:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 18 MEI : 4de GROTE PRIJS VAN DE WASE POLDERS IN VERREBROEK !!!

    ZONDAG 18 MEI : 4de GROTE PRIJS VAN DE WASE POLDERS IN VERREBROEK !!!

    vereecken-nicolas.jpg 

    Kieldrechtse prof start zondag voor eigen deur

    Nicolas Vereecken: “Dit is een buitenkans”

     

    Kieldrecht / Verrebroek- Samen met zijn Kieldrechtse “buurjongen” Matthias Onghena is Nicolas Vereecken (Verandas Willems) zondag de man die voor eigen volk mag aantreden in de grote prijs van de Wase Polders.

     “Dit is inderdaad een buitenkans voor mij,” blikte Vereecken vooruit. “Met de ploeg rijden we sowieso al weinig wedstrijden in Vlaanderen en al zeker niet in de streek. Misschien staat in Juli ook nog de kermiskoers in Sint-Niklaas op het programma maar meer dan dat allicht niet. Daarom ben ik bijzonder blij dat ik in Verrebroek eindelijk aan de mensen uit het dorp en aan mijn Wase supporters mijn truitje eens kan tonen.” Vereecken liet in het vooruitzicht van het komende weekeinde zelfs de profwedstrijd in Puivelde links liggen. “Omdat ik niet alleen zondag in Kieldrecht maar ook zaterdag al de wedstrijd voor de topcompetitie in Deux-Acres moet rijden. Ik wil dit weekeinde eigenlijk liefst twee keer heel goed voor de dag komen. De topcompetitie won ik vorig jaar, ik heb daar dus wat te verdedigen. In Verrebroek wil ik ook niet anoniem meerijden. Dan durf ik me daar nadien niet meer vertonen. De deelnemerslijst oogt ook heel knap. Het is me niet elke dag gegund om tegen toppers als Vanmarcke, Vandewalle of Nys te koersen.” Vereecken kon zich dit jaar nog niet echt naar waarde tonen. “In het begin van het seizoen sukkelde ik met de positie op de fiets. Dat leidde zelfs tot een spierontsteking. Dat probleem is van de baan. In de ronde van Normandië kon ik nadien enkele keren top tien rijden. Maar door een gat in ons programma bleven we nadien bijna 4 weken zonder competitie. Ik trok voor een tiental dagen naar Gran Canaria om er in het ritme te blijven. Dat heeft me goed gedaan. Ik sta dan ook te popelen om de volgende opdrachten aan te pakken. Na Deux-Acres en Verrebroek volgt de Ardense Triptiek en dan gaat het in één ruk door tot aan het BK in Wielsbeke. Dat kampioenschap loopt over vlakke wegen, iets wat me in principe dus moet liggen. Maar de afstand van 250 kilometer hebben wij in de ploeg niet in de benen. Er blijven nog 6 weken om voldoende kilometers te malen om tegen dan toch goed te zijn. Maar voorlopig denk ik daar nog niet echt aan. Een uitschieter pakken in de loop van de volgende wedstrijden houdt me meer bezig. Waarom niet nu zondag al voor eigen volk. Ik zal er in elk geval alles aan doen,” besloot Nicolas.

    Andere streekrenners die zondag zeker aan de start staan:
    - gewezen Beverenaar Dominique Cornu (Sunweb Napelon Games): zijn 2de koers bij de profs na zijn heroptreden begin april
    - Stekenaar Sander Cordeel (Vastgoedservice - Golden Palace): liet Puivelde links liggen om zeker in Verrebroek goed te zijn
    - Matthias Onghena (Baguet - Miba Poorten): was de voorbije maanden in Spanje om er te werken aan zijn doctoraatsverhandeling maar wil er in zijn eigen dorp natuurlijk bij zijn.

    Daarnaast schreven nog 140 andere renners zich al vooraf in. Daarbij de gekende toppers als Kristof Vandewalle (drievoudig Belgisch kampioen tijdrijden), Sep Vanmarcke (de beste Belg van het klassieke voorjaar), veldritkoning Sven Nys, nationaal kampioen elite zonder contract Jérome Baugnies, enz....

    Tot zondag in Verrebroek !

    Start: 13u30 in het centrum van Verrebroek. Afstand 168,8 kilometer.

     

    Frank Schleck komt naar Verrebroek

    De organisatoren van de Grote Prijs van de Wase Polders in Verrebroek, die nu zondag wordt gereden, hebben in extremis nog een grote naam aan hun deelnemerslijst toegevoegd. Niemand minder dan Frank Schleck liet gisteren aan voorzitter Van Goethem weten dat hij zondag naar het Waasland afzakt. Schleck brengt zijn ploegmakker Laurent Didier mee. Beiden bereiden de ronde van Luxemburg en de nakende Ronde van Frankrijk voor. “Zo konden we ondanks de zware concurrentie met de ronde van Picardië, de Giro, de ronde van Californië en een wedstrijd in Berlijn toch een bijzonder sterk deelnemersveld samenstellen. Sep Vanmarcke, die de wedstrijd vorig jaar won en ook zondag aan de start staat, zal het dus niet onder de markt krijgen om zijn zege te hernieuwen,” aldus de voorzitter.

     

    Voornaamste deelnemers: Sep Vanmarcke, Kristof Vandewalle, Frank Schleck, Laurent Didier, Sven Nys en verder selecties van Wanty-GroupeGobert (Baugnies), Leopard Development team (Coenen), Veranclassic-Doltcini (Stallaert), team Cibel, Sunweb-Napoleon Games (Vantornaut, Pauwels), BKCP-Powerplus (Albert, Van der Poel), Kwadro-Stannah (Taramarcaz), Team 3M, An Post-Chain Reaction, Smartphoto CT, Colba Cycling team, Rupelspurters Boom, Josan – To Win en CCN Cycling team.

     

     

     

    Bron: Ivan Elegeert

    16-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    15-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C./ELITE Z.C./U23 TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 14/05/2014

    FOTO'S ELITE M.C./ELITE Z.C./U23 TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 14/05/2014     
                      

    Woensdag 14/05/2014 PUIVELDE-ST.-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23

    Aantal deelnemers: 185

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-CIBEL-

    2.DE KETELE Kenny-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.DE GREEF Francis-WANTY-GROUPE GOBERT-

    4.VANTOMME Maxime-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    5.KERKHOF Tim-ETIXX-

    6.VALLEE Boris-LOTTO-BELISOL-

    7.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    8.ROBERT Frederique-WANTY - GROUPE GOBERT-

    9.KERF Jérôme-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.BAUGNIES Jérôme-WANTY-GROUPE GOBERT-

    19.ONGENA Thomas-CIBEL-

    22.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    29.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    32.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    35.VERMEERSCH Gianni-SUNWEN NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    36.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    41.DE PAUW Moreno-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    49.SEELDRAEYERS Kevin-WANTY-GROUPE GOBERT-
    14-5-2014-profs puivelde 1314.JPG
    Op het podium te Puivelde winnaar Oliver Naesen met burgemeester Lieven Dehandschutter.  
    14-5-2014-profs puivelde 1328.JPG
                    De winnaar mag een woordje uitleg geven via de micro.
    14-5-2014-profs puivelde 1347.JPG
    Winnaar Oliver Naesen met de vrouw van de sponser samen met de schepenen
    Gaspard van Peteghem en Christel Geerts van St.Niklaas.
    14-5-2014-profs puivelde 1271.JPG
    De aankomst van winnaar Oliver Naesen voor Kenny De Ketele en Francis De Greef.
    14-5-2014-profs puivelde 1219.JPG
        De 3 koplopers met Oliver Naesen, Kenny De Ketele en Francis De Greef.
    14-5-2014-profs puivelde 1178.JPG
                                         De 3 koplopers te Puivelde.
    14-5-2014-profs puivelde 231.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 260.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 320.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 414.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 568.JPG
                                             In 2de positie Kristof DHollander.
    14-5-2014-profs puivelde 1078.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 847.JPG
                                              Op kop Guy Smet.
    14-5-2014-profs puivelde 832.JPG
                                       Bart Wellens voor Oliver Naesen.
    14-5-2014-profs puivelde 722.JPG
                                         Steven Doms in 2de positie.
    14-5-2014-profs puivelde 634.JPG
                                                   Links Rob Peeters.
    14-5-2014-profs puivelde 624.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 592.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 132.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 122.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 118.JPG   
         De start van de Profs, Elite z.c. en U23 te Puivelde met 185 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    15-05-2014 om 00:05 geschreven door kenny


    14-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 14/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    13-02 Naesen Oliver.jpg 

             Oliver Naesen

    Woensdag 14/05/2014 PUIVELDE-ST.-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23

    Aantal deelnemers: 185

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-CIBEL-

    2.DE KETELE Kenny-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.DE GREEF Francis-WANTY-GROUPE GOBERT-

    4.VANTOMME Maxime-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    5.KERKHOF Tim-ETIXX-

    6.VALLEE Boris-LOTTO-BELISOL-

    7.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    8.ROBERT Frederique-WANTY - GROUPE GOBERT-

    9.KERF Jérôme-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.BAUGNIES Jérôme-WANTY-GROUPE GOBERT-

    19.ONGENA Thomas-CIBEL-

    22.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    29.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    32.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    35.VERMEERSCH Gianni-SUNWEN NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    36.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    41.DE PAUW Moreno-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    49.SEELDRAEYERS Kevin-WANTY-GROUPE GOBERT-

    14-05-2014 om 19:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC MOUNTAINBIKETEAM !!!

    Trek 14-05 12.jpg
    Houffalize het mekka van de mountainbike was het decor voor de Vayamundo Cup 2014 !!!

    Donderdag 2 Mei

    Githa Michiels 1°

    Kevin Panhuyzen 2°

    Trek 14-05 1.jpg 

    Vrijdag 3 Mei

    55 nieuwelingen aan de start :

    Stan Dieleman 8° – Seppe Bogaert 10° – Timo Kielich 12° – Wout Roggeman 17° – Owen Valcke (was goed vertrokken, maar wegens een valpartij heeft hij moeten opgeven)

     

    Kenneth Coomans 4° – een podiumplaats zat er ZEKER in, maar wegens een leeglopende band extra tijd verloren.

    Trek 14-05 2.jpg 

    Zondag 4 Mei

    Vanuit Houffalize trok Githa Michiels naar Haiming Oostenrijk om daar een wedstrijd te gaan rijden

    Resultaat : 2°plaats !!!

    Trek 14-05 3.jpg 

    Zondag 11 Mei - 2e manche UEC Junior European Cup te Graz Oostenrijk

    84 junioren aan de start : Kenneth Coomans 3°

    Trek 14-05 4.jpg 

    Zondag 11 Mei - 1e manche KMC mtb Bundesliga te Saalhausen Duitsland

    Kevin Panhuyzen 3°

    Githa Michiels 4°

    Trek 14-05 5.jpg 

    Trek 14-05 6.jpg 

    Zondag 11 Mei - MTB cup te Moerbeke Waas

    Stan Dieleman 2° - Owen Valcke 3°– Seppe Bogaert 4° – Wout Roggeman 9°

    Kris Janssens 3°

    Trek 14-05 7.jpg 

    Zondag 11 Mei - Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen te Moerbeke Waas

    Owen Valcke Provinciaal Kampioen

    Seppe Bogaert 2°

    Kris Janssens 3°

    Trek 14-05 8.jpg 

    Zaterdag 1 Mei - Kidschallenge te Moerbeke Waas

    Daan Depuydt 3° – Kendo De Cock 46°

    Freek Verheyden 12°

    Louis Decoster 2° – Ward Samoy 26° – Djeff Verheyden 31° – Jasper Lauwers 12°

    Bo Depuydt  1° – Camille Decoster 2° - dikke banden race

     

    Zaterdag 10 Mei - Provinciaal kampioenschap Oost-Vlaanderen kids

    Djeff Verheyden 3°

    Trek 14-05 9.jpg 

    Trek 14-05 10.jpg 


    Volgend weekend :

    - Kidschallenge te Overijse

    - Bundesliga te Heubach Duitsland

    - La Roc d’Ardenne La Roche

     

     


    TREK-KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.be
    Trek 14-05 11.jpg

    14-05-2014 om 19:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 18 MEI KAMPIOENENBAL TE VERREBROEK VOOR DE PROFS !!!

    Zondag 18 mei Belgisch kampioenenbal in Verrebroek, Vandewalle en Vanmarcke tegen Nys en co in de vierde grote prijs van de Wase Polders !!!

     

    VERREBROEK – Zowat alle Belgische toprenners die zondag niet in het buitenland koersen of geen familiale verplichtingen hebben staan aan de start van de 4de Grote Prijs van de Wase Polders in Verrebroek. Drievoudig nationaal kampioen tijdrijden Kristof Vandewalle en Sep Vanmarcke, de beste Vlaamse klassieke renner van het voorjaar, toppen de deelnemerslijst. “We hebben inderdaad toch weer een affiche waar we fier op kunnen zijn in ons kleine polderdorpje,” blikt voorzitter Erik Van Goethem van het organisatiecomité Het Vliegend Wiel Verrebroek vooruit. “Sep Vanmarcke was vorige week op stage in de Vogezen en zet bij ons het tweede deel van zijn seizoen in. De Ronde van Frankrijk wordt zijn volgende grote doel. Van Sep weten we dat hij niet komt om zomaar mee te rijden. Waar hij koerst, rijdt hij om te winnen. Hij is dan ook mijn persoonlijke favoriet,” aldus de voorzitter.

    “In totaal hebben we trouwens 4 Belgische kampioenen aan de start,” vulde secretaris Guido Moorthamers aan. Kristof Vandewalle is kampioen tijdrijden, Sven Nys is nationaal  mountainbike én veldrijden en Jérome Baugnies is de regerende kampioen op de weg bij de elites zonder contract. Ook Stijn Devolder wou komen maar zijn zoontje doet zondag zijn communie. Zoniet waren alle Belgische kampioenen hier geweest.

    Kristof Vandewalle, die begin deze maand voor de derde opeenvolgende keer de nationale titel in het tijdrijden pakte, wordt een geduchte outsider. “De tijdrittitel kwam er wat onverwacht,” bekende Vandewalle. “Nadien nam ik wat rust. Deze week heb ik weer goed kunnen trainen. Ik hoorde dat de omloop in Verrebroek er een is die ideaal is om nog eens vier uur heel diep te gaan. Ik vernam van renners die er vorig jaar waren dat het op de lange rechte stukken razendsnel gaat. Ideaal dus voor een tijdrijder.”

    Naast Vandewalle en Vanmarcke komen ook heel wat streekrenners met een pak ambitie aan de start. Daarnaast wordt Verrebroek ook het eerste grote rendez-vous van de veldrijders. Niels Albert en zijn ploegmakkers waren de voorbije tien dagen op stage. In Verrebroek komen ze voor het eerst in competitie. Idem voor de ploeg van Sunweb-Napoleon Games. Sven Nys en Sven Vanthournhout rijden dan weer maar enkele wegwedstrijden dit seizoen. Wie hen aan het werk wil zien zal zich dus naar Verrebroek moeten reppen.

     

    Overzicht belangrijkste ploegen en deelnemers:

    - Kristof Vandewalle: Belgisch kampioen tijdrijden 2012,2013 en 2014

    - Sep Vanmarcke: in 2014 al 4de in Omloop Het Nieuwsblad, 3de in Kuurne-Brussel-Kuurne, 5de in E3 Harelbeke, 4e in Gent-Wevelgem, 3de in Ronde van Vlaanderen en 4de in Parijs Roubaix

    - Sven Nys: Belgisch kampioen veldrijden en Belgisch kampioen mountainbike

    - Jerome Baugnies: Belgisch kampioen elite zonder contract

    - Niels Albert, Mathieu Van der Poel, Kevin Pauwels, Klaas Vantornout

    - streekrenners Nicolas Vereecken, Sander Cordeel en de heroptredende Domininique Cornu.

    - selecties van Wanty-GroupeGobert, Veranclassic-Doltcini, Josan-To Win, team Cibel, Sunweb- Napoleon Games, CCN Cycling team, BKCP-Powerplus, Kwadro-Stannah, Leopard Development team, Team 3M, An Post-Chain Reaction, Smartphoto Cycling team, Rupelspurters Boom, Arrow Cycling team, DCR Cycling team en Colba Cycling team.

     

    Erelijst

    2011: Gediminas Bagdonas

    2012: Aidis Kruopis

    2013: Sep Vanmarcke

    2104: ??

     

    Techniek

    Afstand 168 km (10 ronden van 16.8 km).

    Permanentie voor de start: VIP tent Verheyenplein Verrebroek van 11h30 tot 13h00

    Parking renners: Bedrijvencentrum De Bock, Kieldrechtse baan 51, 9130 Verrebroek

    Kleedkamers renners: OC De Verre, Pater Vergauwenstraat 6, 9130 Verrebroek

    Douches na de wedstrijd: Sporthal De Carenna, Pastoor Jasparstraat 38, 9130 Verrebroek

    Officiële start: 13u30

    Aankomst voorzien rond 17u15.

     

    Hoe het evenement te bereiken ?

    N49-E34 Antwerpen – Knokke, afrit 10. Dan richting Verrebroek nemen. Na 1 kilometer bent u ter

    plaatse.

    Met het openbaar vervoer: De Lijn, buslijnen 83 en 84 komen in Verrebroek.



    Bron: Ivan Elegeert

    14-05-2014 om 12:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 14/05/2014

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Erik Vermeulen en Ludwig De Bock vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 27 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Uiteindelijk nog eens een droge trainingsdag voor de wekelijkse duurtraining op Woensdag maar met nog steeds een hardnekkige wind van 4 Beaufort. Onze kopmannen van de dag waren Alexander De Keersmaeker en Gary De Cock die pratisch het ganse stuk tegenwind voor hun rekening namen, bijgestaan door de andere kopmannen van dienst. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 35 km/h.

     

    Reden mee vandaag : Dirk Cleys , Sam Christiaens , Jurgen Maes , Jos Vermeulen , Eric Vermeulen , William Despeels , Patrick Van Der Vekens , Marc De Smet , Dr.Frank De Winter , Franky De Witte , Olaf Van Osselaer , Patrick Deyaert , Glenn Van Hautekerke , Maarten Van Raemdonck , Fons Van Raemdonck , Ludwig De Bock , Luc Vermeulen , Werner Van Der Weken , Chris Van De Vijver , Alexander De Keersmaeker , Gary De Cock , Jan Vlegels , Hugo Martens , Tom Monden , ?? en Kenny Janssens.

    14-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    13-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 13/05/2014 AALBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 105,6 km

    Aantal deelnemers: 86

    1.MOTTE David - WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO - VDM CT
    2.MARGUET Tristan-RC OLYMPIA BIEL

    3.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-
    4.VANHAECKE Thomas-
    WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.BREYNE Jonathan-TO WIN JOSAN CT-
    7.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    8.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    9.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    10.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-
    33.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN TRAWOBO VDM CT
     

    13/05/2014 LOMMEL - LUTLOMMEL (LB) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 85

    1.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    2.DANIELS Wouter -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.CAPIOT Amaury-LOTTO BELISOL U23-

    4.MANNAERTS Jelle-VERANDAS WILLEMS-

    5.WERTZ Thomas-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.BISSAKER Edward-NIEUWE HOOP TIELEN-

    7.PEELAERS Jeff-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    8.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.HUMBERT Dylan-NIEUWE HOOP TIELEN-

    10.DECOUTTERE Jonas-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    13-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/05/2014

    waod_3.jpg


    Proficiat aan DIDIER COUCHEZ met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Proficiat aan ROBBY VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Didier Couchez.JPG    5-10-2013-kieldrecht 1363.JPG    Robby Van Raemdonck.JPG

        Didier Couchez           Werner Dullaert        Robby Van Raemdock


    Dinsdag 13 Mei - BEVEREN (9120)

     

    Catg.A – 83 deelnemers – 68 km

    1.Bart Tribout (Ninove)

    2.Timmy Weeckers
    3.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    4.Mario Van Den Broecke

    5.Steve Maginet

    6.Nick De Landtsheer

    7.Jimmy De Bruyn

    8.Gunter Sterck (Klein-Sinaai)

    9.Vincent Maes (Stekene)

    10.Bart Baeyens (Overmere)

    11.Kris Bolsens (Kruibeke)
    13.Sammy Bogaert (Essen)
    14.Björn Coomans (Ruisbroek)
    15.Jerry Cooman

    16.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    17.Paul Rooseparck (Overmere)

    18.Tim Vercauteren (Belsele)

    19.Michiel De Rycke (Haasdonk)

    21.Michael Van De Casteele (Bazel)

    25.Tom Verhulst (Beveren)

    27.Jonathan Van Kerchove (Stekene)

    37.Steven Heirman (Hamme)

    38.Jan Peirsman (Beveren)

    41.Danny Peeters (Temse)
    42.Filip Weemaes (Verrebroek)
    13-5-2014-beveren 1602.JPG
                                         Winnaar Catg.A Bart Tribout.

    13-5-2014-beveren 1539.JPG 
                              Aankomst van winnaar Catg.A Bart Tribout.

    Catg.B – 55 deelnemers – 62 km

    1.Erwin Bollen (Diepenbeek)

    2.Bruno Bruyere

    3.Tom De Beer (Hamme)

    4.Johan Verheijden

    5.Eric Vereecken

    6.Ruud Havermans

    7.Franky De Tremerie

    8.Peter Neels (Kruibeke)

    9.Peter Vermassen

    10.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    16.Wim Rombaut (Stekene)

    18.Bart Rombouts (Kallo)

    22.Alex Goossens (Vrasene)

    25.Rudi Rabout (Erembodegem)

    25.Alain Calle (Mariakerke)

    29.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    31.Nico De Roeck (St.Niklaas)

    32.Giovanni Van Drom (Bazel)

    38.Etienne Claus (Waasmunster)

    39.Koen Van Laere (Beveren)
    13-5-2014-beveren 906.JPG
                                        Winnaar Catg.B Erwin Bollen.

    13-5-2014-beveren 844.JPG 
                            Aankomst van winnaar Catg.B Erwin Bollen.

    Catg.C – 40 deelnemers – 56 km

    1.DIDIER COUCHEZ (St Amandsberg)

    2.Patrick Verdonck

    3.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    4.Peter Kerckaert

    5.Arie De Moor

    6.Frank Gommers

    7.Marc Goossens (Mariakerke)

    8.Ko Harms

    9.Frank Suys (Hingene)

    10.Danny De Coninck

    13.Jan Heyrman (Kruibeke)

    15.Danny Van Oyen (Deinze)

    16.Giovanni Baert (Belsele)

    18.Geert Braeckman (Evergem)

    20.Serge Meyvis (Burcht)

    24.Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    27.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    30.Paul Van Puyenbroeck (Hamme)

    31.Franky Boel (Kruibeke)

    33.Dirk De Pauw (Beveren)

    37.Patrick Van Der Vekens (St.Niklaas)

     

    Catg.D – 24 deelnemers – 50 km

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Martin Durant

    3.Rony De Vos

    4.Serge Vandaele

    5.Helmuth Tas

    6.Karel Heirbaut (Belsele)

    7.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    8.Louis Van Den Broeck

    9.Marc Steenberghe

    10.Jozef Scheerlinckx

    17.Marc Van Overmeir (Beveren)
    13-5-2014-beveren 354.JPG
    Winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem, winnaar +70 jaar Werner Dullaert en
    winnaar +65 jaar Marc Vervondel.

    13-5-2014-beveren 330.JPG 
    Aankomst van winnaar Catg.D met Patrick Van Renterghem voor Florent De Leersnyder.

    Catg.E – 26 deelnemers – 50 km

    +65 jaar

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Florent De Leersnyder

    3.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    4.José Demeyere

    5.Etienne Vandenhouwe

    6.Roger Hoof (St.Niklaas)

    7.Luc Snels

    8.Theo Coudijzer

    9.Herman Van Den Borre

    10.Willy Mous

    15.Valerie Robert (Vrasene)

    13-5-2014-beveren 319.JPG 
                           Aankomst van winnaar +65 jaar Marc Vervondel.

    +70 jaar

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2.Mathieu Mercken

    3.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    4.Daniel Cornu (Stekene)

    5.Willy Voorbraeck

    13-5-2014-beveren 344.JPG 
                         Aankomst van winnaar +70 jaar met Werner Dullaert.

    Toeristen – 56 deelnemers – 56 km

    1.ROBBY VAN RAEMDONCK (Stekene)

    2.Wouter Van Breusegem

    3.Christophe De Grom

    4.Niels D'Hondt (Belsele)

    5.Kurt Victor

    6.Wim Meir

    7.Filip Van Goethem (Nieuwkerken)

    8.Brecht Declercq

    9.Petere Schoepen

    10.Stein Vermeulen (Nieuwkerken)

    12.Tom Van Raemdonck (Vrasene)

    14.Freddy Van Camp (Stekene)

    15.Peter De Cleen (Kruibeke)

    16.Kris Smet (St.Niklaas)

    17.Cedric Koppen (Beveren)

    25.Peter Dierks (Bornem)

    26.Keny Wille (Kieldrecht)

    31.Kurt Thoen

    34.Tom Van Osselaer (Melsele)

    34.Tommy Van Osselaer (

    38.Gino Smet

    40.Marnix De Roos (Moerbeke)
    13-5-2014-beveren 1507.JPG
               Winnaar Toeristen Robby Van Raemdonck met de ploegmaten.

    13-5-2014-beveren 1475.JPG
                       Aankomst van winnaar Toeristen Robby Van Raemdonck.



    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    12-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE PUIVELDE VAN MAANDAG 12/05/2014

    FOTO'S BELOFTEN TE PUIVELDE VAN MAANDAG 12/05/2014     

                      

    Maandag 12/05/2014 PUIVELDE/SINT-NIKLAAS (O) - U23 - 100 km
    Aantal deelnemers: 51

    1.MCCULLOCH Jack (Aus)-ILLI BIKES-

    2.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    4.TANSLEY George-ILLI BIKES-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.DE VYLDER Lindsay -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.HARMSEN Bart-WTC DE AMSTEL-

    8.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.VAN DYCK Wesley-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    11.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    21.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    23.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    24.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-ARROW CYCLING TEAM-

    28.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    37.PERSOON Pieter-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    42.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    44.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    46.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    47.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12-5-2014-maand puivelde 730.JPG
    Winnaar de Australiër Jack Mcculloch van het team Illi Bikes met de bloemen,
    naast de winnaar baanrenner Kenny De Ketele.
    Aan het woord bij speaker Ivan de Australiër George Tansley die 4de werd.
    12-5-2014-maand puivelde 751.JPG
    De ganse ploeg van Illi Bikes CT met de winnaar van vandaag Jack Mcculloch 
    en de winnaar van de 2-daagse de Australiër George Tansley in gezelschap van Kenny De Ketele.
    12-5-2014-maand puivelde 685.JPG
                                 Aankomst van winnaar Jack Mcculloch.
    12-5-2014-maand puivelde 691.JPG
       De spurt voor de 2de plaats met als 4de George Tansley voor Glenn Rotty.
    12-5-2014-maand puivelde 494.JPG
    12-5-2014-maand puivelde 406.JPG
    Nog 2 leiders met Stijn De Bock en Lindsay De Vylder, Stijn De Bock bleef uiteindelijk
    alleen over en dat tot de laatste ronde.
    12-5-2014-maand puivelde 121.JPG
    Meteen na de start direct 3 leiders met de gebroeders Stijn en Stef De Bock en
    Lindsay De Vylder.
    12-5-2014-maand puivelde 227.JPG
    12-5-2014-maand puivelde 136.JPG
    12-5-2014-maand puivelde 082.JPG
                 Zeer sterke vertegenwoordiging van de ploeg van Illi Bikes CT.
    12-5-2014-maand puivelde 056.JPG
      Wesley Van Dijck, Thomas Mertens en Kevin Rasschaert klaar voor de start.
    12-5-2014-maand puivelde 073.JPG
        De start te Puivelde met 51 deelnemers en afgevaardigde Johan De Wolf.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    12-05-2014 om 23:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 12/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 12/05/2014 PUIVELDE/SINT-NIKLAAS (O) - U23 - 100 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.MCCULLOCH Jack-ILLI BIKES-

    2.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    4.TANSLEY George-ILLI BIKES-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.DE VYLDER Lindsay -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.HARMSEN Bart-WTC DE AMSTEL-

    8.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.VAN DYCK Wesley-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    11.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    21.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    23.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    24.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-ARROW CYCLING TEAM-

    28.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    37.PERSOON Pieter-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    42.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    44.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    46.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    47.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12-05-2014 om 22:03 geschreven door kenny


    11-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    waod_3.jpg


    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Tim Vercauteren.JPG 

          Tim Vercauteren

    Zondag 11 Mei – ZAFFELARE (9080)

    Cat.A - 70 km - 31 deelnemers

    1.TIM VERCAUTEREN (Belsele)

    2.Paul Rooseparck

    3.Christopher Vanneste

    4.Tony Heirbaut (Belsele)

    5.Luc De Duytsche

    6.Steven Goossens (St.Niklaas)

    7.Christophe Van Overloop

    8.Steven Van Rijckeghem

    9.Kristof Debboudt

    10.Simon Laureys

    14.Stijn Verbeke (Belsele)

    19.Jan Peirsman (Beveren)

    21.Steven Heirman (Hamme)

    26.Thiemen Van Regenmortel (Lokeren)

    31.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)
    11-5-2014-zaffelare 1241.JPG
                                         Winnaar Catg.A Tim Vercauteren.
    11-5-2014-zaffelare 1197.JPG
                         Aankomst van winnaar Catg.A Tim Vercauteren.
    11-5-2014-zaffelare 938.JPG
    11-5-2014-zaffelare 598.JPG
                           Rechts vooraan Dave Van Roeyen uit Zwijndrecht.
    11-5-2014-zaffelare 569.JPG
                                    Start van de Catg.A en de Toeristen.

    Cat.B - 56 Km - 22 deelnemers

    1.Peter Vermassen (Herzele)

    2.Gino De Weirdt

    3.Franky De Tremerie

    4.Kurt Pauwels

    5.Kurt Verbeken

    6.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    7.Andy Van Loon

    8.Sven De Vlieger (Lochristi)

    9.Wim Rombaut (Stekene)

    10.Koen Oliebos

    17.Alain Calle (Mariakerke)

    11-5-2014-zaffelare 563.JPG 
                                                  Winnaar Catg.B

    11-5-2014-zaffelare 190.JPG
                                      Start van de Catg.B en de Catg.C

    Cat.C - 56 Km - 14 deelnemers

    1.Ko Harms (Zuiddorpe)

    2.Noël Willems

    3.Mick Bath

    4.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    5.Geert Braeckman (Kalken)

    6.Filip Van Damme

    7.Serge Meyvis (Burcht)

    8.Filip De Wannemaeker

    9.Mario Vandebuerie

    10.Danny Van Oyen (Deinze)

    12.Giovanni Baert (Belsele)
    11-5-2014-zaffelare 559.JPG
                                            Winnaar Catg.C Ko Harms.

    11-5-2014-zaffelare 548.JPG 
                                 Aankomst winnaar Catg.C Ko Harms.

    Cat.D - 50 Km - 9 deelnemers

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Wim De Waal

    3.Jan Snoeck

    4.Peter Van Der Geest

    5.Johan Brouwers

    6.Dick Van Loon

    7.Etienne De Gucht

    8.Robert Maldrie

    9.Henk Bolle
    11-5-2014-zaffelare 185.JPG
    Winnaar +70 jaar, winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem en winnaar +65 jaar Marc Vervondel.
    11-5-2014-zaffelare 179.JPG
    Aankomst winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem en winnaar +65 jaar Marc Vervondel.

    11-5-2014-zaffelare 024.JPG 
                    Aan de leiding Patrick Van Renterghem en Marc Vervondel.

    Cat.E - 50 Km – 16 deelnemers

    +65 jaar

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Leo Thyssen

    3.Julien Vyvey

    4.Roland Van Imschoot

    5.Willy Corthier

    6.Marinus Lockefeir

    7.Adri Van Loon

    8.Didier Cornelis

    9.Philippe Rizzo

    10.Patrick Elegheer

     

    +70 jaar

    1.Mathieu Mercken

    2.Robert Robijns

    3.Joseph D'Hont

    4.Armand Mols

    5.Daniel Cornu (Stekene)

    6.Huib Klip

    11-5-2014-zaffelare 041.JPG 
                                                Daniel Cornu uit Stekene.

    Toeristen – 56 km - 13 deelnemers

    1.Stephan Tydgadt Liedekerke)

    2.Freddy Van Camp (Stekene)

    3.Gregory Van Waeyenbergh

    4.Kevin De Jaeger

    5.Christophe De Grom

    6.Koen De Maesschalck

    7.Davy Christiaens
    8.Milan De Weerdt
    9.Björn D'Hoker
    10.Kenneth Vandriessche





    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-05-2014 om 23:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP 2013.JPG 

              Jeroen Das


    Zondag 11/05/2014 Circuit de Wallonie - km - 04h06'26"

    Aantal deelnemers:

    1.LAMMERTINK Maurits -CYCLINGTEAM JO PIELS-
    2.CLAEYS Dimitri -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.DE TIER Floris -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:00'17"

    4.JANSSENS Jimmy -TEAM 3M-

    5.VERVAEKE Louis -LOTTO BELISOL U23-:00'27"

    6.COENEN Johan -TEAM DIFFERDANGE - LOSCH-

    7.DE WINTER Ludwig -COLOR CODE - BIOWANZE-:00'40"

    8.VANSPEYBROECK Tim -TEAM 3M-:00'41"

    9.MEURISSE Xandro -LOTTO BELISOL U23-:00'45"

    10.DECLERCQ Benjamin -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    23.FRANCKAERT Gregory -TEAM 3M-:01'18"

    29.VANDYCK Niels -VERANDAS WILLEMS-:01'33"

    31.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-:01'46"

    32.NAESEN Oliver -CIBEL-

    39.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    47.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-:02’01"

    48.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    50.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-:02'17"

    54.OERLEMANS Tom -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-:02'51"

    56.ONGENA Thomas -CIBEL-:03'25"

    74.GOOSSENS Kenny -CIBEL-:05’56"

    103.VAN DEN BERGHE Anthony -COLBA SUPERANO HAM-:11’44"

    11/05/2014 BOUTERSEM (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 153

    1.VAN HOOYDONCK Nathan-BISSELL DEVELOPMENT TEAM-

    2.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    3.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.HEMROULLE Johan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    7.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    8.MOTTE David -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.HAAG Guillaume-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    10.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    11.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    24.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    28.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    63.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    11/05/2014 SINT-LAUREINS (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.BEVIN Patrick-TAUPO CYCLING-

    2.DEKKERS Hans-ARROW CYCLING TEAM-

    3.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    5.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.BREYNE Jonathan-TO WIN JOSAN CT-

    7.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    10.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    11.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    12.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    23.SMET Guy-CIBEL-

    25.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    26.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

     

    11/05/2014 ZONHOVEN (LB) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - km

    Aantal deelnemers: 75

    1.TEUNS Dylan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    2.HOLLANDERS Dries-METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    3.PANIS Maxim-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.CAPIOT Amaury-LOTTO BELISOL U23-

    5.COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    6.LETEN Wouter-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.MANNAERTS Jelle-VERANDAS WILLEMS-

    8.VROLIJKX Jeroen-TO WIN JOSAN CT-

    9.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    10.WOUTERS Rutger-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

     

    11/05/2014 SCHOTEN (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers: 66

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.KERKHOFS Mathias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    3.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    5.VAN DRIESSCHE Wannes-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.NOELS Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    8.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VERHEYDEN Robin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.DE LANDTSHEER Nick-DAGVERGUNNING-

    13.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    24.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    37.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    11/05/2014 PITTEM (W) - U23 – km

    Aantal deelnemers: 84

    1.POLS Ruben-LOTTO BELISOL U23-

    2.TOUQUET Joren-VERANDAS WILLEMS-

    3.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    4.LELEU Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    5.TRIO Niels-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    6.VANGHELUWE Robbe-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    8.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.DULT Jasper -CT 2020-

    10.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

     

    11/05/2014 EIZER OVERIJSE (VB) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers: 81

    1.ARIMONT Charlie-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.WOUTERS Jarin -WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.CLAUW Yente-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    7.VASTMANS Dries -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.WILLEMS Thimo-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    10.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    11-05-2014 om 20:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MICHIEL VAN HAUWERMEIREN met zijn 1°Seizoenszege en de Titel van Provinciaal Kampioen van Oost-Vlaanderen bij de 2°jaars Nieuwelingen !!!

       Michiel Van Hauwermeiren.JPG 

    Michiel Van Hauwermeiren


    Zondag 11/05/2014 KERNIEL (LB) - Juniores - 84,4 km

    Aantal deelnemers: 78

    1.HOULMONT Matthias-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.BOLLÉ Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.REYNAERTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.KROONEN Bastien-LOTTO-VC ARDENNES-

    7.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.DOPS Dries-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.DUFOUR Warre-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.DEBY Quentin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

     

    11/05/2014 TEMSE (O) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 118

    1.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    8.BOGAERTS Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    29.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    30.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    42.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    55.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    59.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    63.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    65.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    70.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    80.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    86.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    11/05/2014 ARENDONK (A) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1ste Jaar – 60,5 km - Aantal deelnemers: 65

    1.GOVAERTS Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.GIELEN Jorne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.CROMHEECKE Alexander-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN DEN BERGH Tuur-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VAN DER EYCKEN Brent-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.LAUWENS Feddrik-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DE MEYER Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    38.DEPAUW Brent-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

      

    2de Jaar – 71,5 km - Aantal deelnemers: 76

    1.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    3.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VAN CAMPFORT Tiest-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.VANSTEENSEL Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    12.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

     

    11/05/2014 KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1e jaars - 63 km - Aantal deelnemers: 62

    1.BAEYENS Yorgo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DE NEVE Joerik-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    4.LINTHOUDT Arne-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.FIVÉ Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.WAEYTENS Robin-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.DE WAELE Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.MARTENS Michiel-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.GOETHALS Thorben-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.WUYTS Sooi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    17.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    41.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    42.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    2e jaars - 72 km - Aantal deelnemers: 106

    1.MICHIEL VAN HAUWERMEIREN uit Schoonaarde-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    12.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    13.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.MOREELS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    40.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    51.OVERMEIRE Louis-VISTAMEDIA HAMME-

    53.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11-05-2014 om 20:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    vwf.JPG









    Zondag
    11 Mei BREENDONK (2870)


    A-reeks - 76,8km - 1h51
    1.Roel REIGEL
    2.Steven Tuytschaever
    3.Robin Van Goethem
    4.Nico Verwee
    5.Steve Maginet
    6.Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    7.Timmy Weeckers
    8.Christophe Van Gucht
    9.Peter Van Damme
    10.Kevin Van Den Cruijce

    C-reeks - 70,4km - 1h43
    1.Frank VAGENENDE
    2.Danny Saelens
    3.Willem Van Der Heyden
    4.Kristof Reniers
    5.Rudy Rey
    6.Danny Borremans
    7.Andy Roskam (Ruisbroek)
    8.Peter Maes (Bornem)
    9.Pascal Kestemont
    10.Jimmy De Paepe

    D-reeks - 57,6km - 1h28
    1.Herman PROOST
    2.Arie De Moor
    3.Frank Geets
    4.Rudy Thomas
    5.Peter Vos
    6.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    7.Lucien Van Den Brande
    8.Gert Bijl
    9.Ronald Rents
    10.Patrick Van Ransbeeck

    E-reeks - 57,6km - 1h29
    1.Patrick COCQUYT
    2.Dirk Van Hove
    3.Danny De Backer
    4.Frank Suys (Hingene)
    5.Rene De Brucker
    6.Frank Van Der Perre
    7.Dirk Peigneur
    8.Jan Van Den Brande
    9.Dominique Turcksin
    10.Bert Costermans

    F-reeks - 51,2km - 1h23
    1.Martin DURANT
    2.Jean Blommaert (Hamme)
    3.Paul Ceuvers
    4.Michel Peleman
    5.Jan Van Hove
    6.Johny Van Holen
    7.Hendrik Caethoven
    8.Chris Geerts
    9.Gilbert De Baerdemaeker
    10.Noel Burggraeve

    G-reeks - 51,2km - 1h22
    1.Felix LUYTEN
    2.Guido Cornet
    3.Etienne Vandenhouwe
    4.Roland Hellebaut
    5.Luc Snels
    6.Theo Coudyzer
    7.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    8.Frans Mertens
    9.Jos Vandermeulen
    10.Willy Mous

    11-05-2014 om 20:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 11/05 – WESTERLO (2260)

    Categorie A - 81,7 km
    1-De Feyter Tom
    2-Thys Edwin
    3-Van Bylen Jens
    4-Iwens Koen
    5-Christal Roel
    6-Leys Sam
    7-Van laer Glen
    8-Vandermaesen Nick
    9-Krynen Rob
    10-Delcroix Ben

    Categorie B - 81,7 km
    1-Wijckmans Christof
    2-Wijckmans Pieter
    3-Paeshuyse Davy
    4-Indekeu Nico
    5-Berghmans Bart
    6-Isenborghs Kristof
    7-Van Opstal Philippe
    8-Bocken Peter
    9-Van Den Heuvel Dieter
    10-Verheyden Joris

    Categorie C - 60,2 km
    1-Bogaerts Patrick
    2-Aerts Peter
    3-Meir Wim
    4-Witvrouwen Kris
    5-Van den Broeck Luc
    6-Jansen Wim
    7-Pauwels Vital
    8-Jansen Jan
    9-Verheyden Johan
    10-Gouwkens Patrick

    Categorie D - 60,2 km
    1-Van der Mieren Daniel
    2-Vekemans Marc
    3-Vangenechten Freddy
    4-Wauters Philippe
    5-Hermans Henri
    6-Haest Eddy
    7-Van looy Wim
    8-Govers Ronny
    9-Van Thielen Wim
    10-De Cock Marc

    Categorie E - 60,2 km
    1-De Bakker Ludo
    2-Van Loy Ellen
    3-Wijnen Nico

    11-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!