.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 11/05 – WESTERLO (2260)

    Categorie A - 81,7 km
    1-De Feyter Tom
    2-Thys Edwin
    3-Van Bylen Jens
    4-Iwens Koen
    5-Christal Roel
    6-Leys Sam
    7-Van laer Glen
    8-Vandermaesen Nick
    9-Krynen Rob
    10-Delcroix Ben

    Categorie B - 81,7 km
    1-Wijckmans Christof
    2-Wijckmans Pieter
    3-Paeshuyse Davy
    4-Indekeu Nico
    5-Berghmans Bart
    6-Isenborghs Kristof
    7-Van Opstal Philippe
    8-Bocken Peter
    9-Van Den Heuvel Dieter
    10-Verheyden Joris

    Categorie C - 60,2 km
    1-Bogaerts Patrick
    2-Aerts Peter
    3-Meir Wim
    4-Witvrouwen Kris
    5-Van den Broeck Luc
    6-Jansen Wim
    7-Pauwels Vital
    8-Jansen Jan
    9-Verheyden Johan
    10-Gouwkens Patrick

    Categorie D - 60,2 km
    1-Van der Mieren Daniel
    2-Vekemans Marc
    3-Vangenechten Freddy
    4-Wauters Philippe
    5-Hermans Henri
    6-Haest Eddy
    7-Van looy Wim
    8-Govers Ronny
    9-Van Thielen Wim
    10-De Cock Marc

    Categorie E - 60,2 km
    1-De Bakker Ludo
    2-Van Loy Ellen
    3-Wijnen Nico

    11-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE PUIVELDE VAN ZATERDAG 10/05/2014

    FOTO'S BELOFTEN TE PUIVELDE VAN ZATERDAG 10/05/2014     

                      

    10/05/2014 PUIVELDE/SINT-NIKLAAS (O) - U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 100

    1.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    2.TANSLEY George-ILLI BIKES-

    3.BIERMANS Jenthe-TEAM GIANT SHIMANO DEVELOPMENT TEAM-

    4.VAN GOMPEL Mathias-LOTTO BELISOL U23-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.HARMSEN Bart-WTC DE AMSTEL-

    7.GEERAERTS Joni-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    9.POLS Ruben-LOTTO BELISOL U23-

    10.VAN DYCK Wesley-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    26.BRYSSINCK Stef-ARROW CYCLING TEAM-

    32.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    34.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    41.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    45.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    49.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    52.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    58.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    61.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    70.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    71.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    72.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    75.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    79.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    82.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    10-5-2014-puivelde 783.JPG
                Winnaar Niels Schittecatte van het team Cibel met de bloemen.
    10-5-2014-puivelde 774.JPG
                         Een woordje uitleg van winnaar Niels Schittecatte.
    10-5-2014-puivelde 686.JPG
    Aankomst van winnaar Niels Schittecatte voor George Tansley, Jenthe Biermans,
    Mathias Van Gompel en Glenn Rotty uit Verrebroek.
    Puivelde 4.jpg
    Puivelde 3.jpg
    Puivelde 1.jpg
    Puivelde 2.jpg
    10-5-2014-puivelde 226.JPG
                                    Een aanval van Stijn De Bock uit Zele.
    10-5-2014-puivelde 651.JPG
    10-5-2014-puivelde 373.JPG
    10-5-2014-puivelde 267.JPG
    10-5-2014-puivelde 379.JPG
    10-5-2014-puivelde 159.JPG
    10-5-2014-puivelde 144.JPG
    10-5-2014-puivelde 134.JPG
    10-5-2014-puivelde 114.JPG   
                                   De start te Puivelde met 100 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    Extra Foto's: Arthur Vanden Broucke

    11-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    lenny Druyts.JPG 

            Lenny Druyts


    Zondag 11/05/2014 PUIVELDE - SINT-NIKLAAS (O) - Dames Jeugd - km

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 29

    1.SWINKELS Karlijn-WV UDEN-

    2.VAN DER HULST Amber-WESTLAND WIL VOORUIT-

    3.BOOGAARD Maaike-HOORNSE TOURCLUB-

    4.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.BAKKER Mannon-HOORNSE TOUR CLUB-

    6.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.BEX Nathalie-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    8.CASTRIQUE Alana-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    9.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    10.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    Dames Junioren

    Aantal deelnemers: 36

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-

    2.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.DELBAERE Fien-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.TEIRLINCK Jana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.DEFOUR Lara -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.STORMS Nine-BERGBEKLIMMERS-

    10.JANSSENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    25.ROTTIERS Maureen -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    28.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-


    11/05/2014 MERCHTEM (VB) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 76 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    2.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.ULENS Lennert-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.VANDENBROECK Yarno-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    8.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN LAER Laurens-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.BOUTS Jens-DCM CYCLING TEAM-

    11/05/2014 - TORHOUT (W) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap

    Provinciaal Kampioenschap 1° jaars

    Aantal deelnemers: 69

    1.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.VANNESTE Wout-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.NOWÉ Simon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DECLERCK Jules-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    9.STEVENS Matthias-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.VERCRUYSSE Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    11/05/2014 ZONHOVEN (LB) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - km

    Aantal deelnemers: 33

    1.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.THIJSSEN Gerben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.STEGEN Jeffrey -SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.SLEGERS Dries-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    10.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    11/05/2014 BEVEREN-MELSELE (O) - Aspiranten

    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 28

    1.REUNIS Rondy-KON.HOBOKEN WAC VZW-

    2.SEGERS Ryan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.TEERLINCK Alexander-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.STEENACKERS Luka-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    12.VAN HOOF Manu-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.DEMUYNCK Victor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.VAN KERCKHOVE Quinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.VAN WIELE Michiel-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    28.LEFEBRE Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 34

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.SCHARRE Stef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.GROOTJANS Jente-INDIVIDUEEL-

    8.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.MICHIELSEN-STEVENS Laura-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 42

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.SEELS Brent -WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.CLAEYS Robbe-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.STYLEMANS Mattis-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    5.VANGRIEKEN Jarne-DCM CYCLING TEAM-

    7.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND-

    21.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    31.GEENS Pedro-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.WARRENS Anthony-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.ROOBROUCK Elias-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.JORIS Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.MESU Daphne-THEO MIDDELKAMP-

    1.HENDRIKX Laura-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    11-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    10-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Druyts Kelly.JPG 

                Kelly Druyts


    Zaterdag 10/05/2014 ASSEBROEK (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers: 69

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    3.TRAVIS Samuel-NORCO BICYCLES-

    4.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.VECCHIO Martin-NETHERLAND RUBBER-

    7.DZERVUS Darijus-CIBEL-

    8.VANDROMME Evert-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    9.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    10/05/2014 PUIVELDE/SINT-NIKLAAS (O) - U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 100

    1.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    2.TANSLEY George-ILLI BIKES-

    3.BIERMANS Jenthe-TEAM GIANT SHIMANO DEVELOPMENT TEAM-

    4.VAN GOMPEL Mathias-LOTTO BELISOL U23-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.HARMSEN Bart-WTC DE AMSTEL-

    7.GEERAERTS Joni-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    9.POLS Ruben-LOTTO BELISOL U23-

    10.VAN DYCK Wesley-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    26.BRYSSINCK Stef-ARROW CYCLING TEAM-

    32.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    34.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    41.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    45.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    49.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    52.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    58.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    61.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    70.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    71.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    72.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    75.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    79.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    82.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-


    10/05/2014 SNAASKERKE-GISTEL (W) - Dames Elite - 90 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    2.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE-

    3.CURE Amy-LOTTO BELISOL LADIES-

    4.VERBEKE Grace-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    5.KUIJPERS Evy-FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-

    6.VAN GLABEKE Shana-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    7.VERSTICHELEN Femke-INDIVIDUEEL-

    8.ARYS Evelyn-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    9.GINS Tara-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    11.DRUYTS Lenny-TOPSPORT VLAANDEREN-

    13.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    19.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    36.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

     

    10/05/2014 LOMMEL - LUTLOMMEL (LB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    3.GULICKX Max-TELENET FIDEA-

    4.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    6.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.HOFFMANN Julius-RSG BUCHENAU-

    8.VAN BOUWEL Ruben-DCM CYCLING TEAM-

    9.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.BILLEN Gilles-LOTTO-VC ARDENNES-

    34.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

     

    10/05/2014 MERCHTEM-PEIZEGEM (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 106

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.DEWULF Stan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    4.VEREECKEN Thomas-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.BRAET Dieter-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.DELVAUX Guillaume-LOTTO-VC ARDENNES-

    7.VERBIST Gilles-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM VZNW HOFSTADE-

    10-05-2014 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 09/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 09/05/2014 VLAMERTINGE (W) - Elite z.c./U23 - 110,6 km

    Aantal deelnemers: 99

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.DERYCKE Giorgio-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    3.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    5.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    7.CASIER Arne-KORAIL CYCLING TEAM-

    8.TOUQUET Joren-VERANDAS WILLEMS-

    9.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.CLAEYS Timothy-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    12.SMET Guy-CIBEL-

    10-05-2014 om 12:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/05/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zaterdag 10/05 – PELLENBERG (3212)

    Categorie A - 73 km
    1-Delcroix Gert
    2-Leys Sam
    3-Thys Edwin
    4-Cortoos Jonas
    5-Goeleven Jeroen
    6-Van Uytsel Tomas
    7-Van Autgaerden Jo
    8-Iwens Koen
    9-Verstraeten Sven
    10-De Pauw Steven

    Categorie B - 73 km
    1-Meuris Gerry
    2-Pennickx Tom
    3-Gillet Koen
    4-Rombouts Stijn
    5-Wijckmans Pieter
    6-De Vree Rik
    7-Vanden Wyngaerd Bart
    8-Bocken Peter
    9-Permentier Dave
    10-Van Olmen Jef

    Categorie C - 58,4 km
    1-Aerts Peter
    2-Bogaerts Patric
    3-Verheyden Johan
    4-Wuyts Hans
    5-Gouwkens Patrick
    6-Brabants Bruno
    7-Peeters Jan
    8-Rens David
    9-Everaerts Wim
    10-Van Avondt Wim

    Categorie D - 58,4 km
    1-Verdonck Patrick
    2-Peigneur Dirk
    3-Van Der Mieren Daniel
    4-Van Looy Wim
    5-Haest Eddy
    6-Cortoos jan
    7-Bellen Patrick

    Categorie E - 58,4 km
    1-Wijnen Nico

    10-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    09-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 2 TTC RONDE VAN HET WAASLAND 2014 VAN DONDERDAG 08/05/2014
    TTC.JPG

    Proficiat aan MAARTEN VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Van Raemdonck Maarten KOP 2014.jpg    Van raemdonck Maarten.jpg

    Maarten Van Raemdonck

     

    Donderdag 08/05/2014 – BEVEREN – TTC Ronde van het Waasland 2014 – Toeristen - Rit 2

    Aantal deelnemers: 39

    1.MAARTEN VAN RAEMDONCK

    2.Feucht Sigi

    3.Van Raemdonck Robby

    4.Brulez Tom

    5.Verschaffelt Jens

    6.Landtsheer Andy

    7.Kesteleyn Bram

    8.Suys Frank

    9.D'hondt Niels

    10.De Cleen Peter

    11.De Witte Jurgen 12.Hermans Tijs 13.Beauprez Gino 14.Declercq Brecht 15.Maes Dimitri 16.Smet Kris 17.Spanoghe Guido 18.Van Osselaer Tommy 19.Van Camp Freddy 20.Vandecasteele Angelo  21.Van Breusegem Wouter 22.Leloup Arthur 23.Vergauwen Hans 24.Mijnsbergen Dennis 25.Bolssens Mario 26.Van Raemdonck Filip 27.Van de Moortel Wim 28.Hannes Roel 29.Van Clapdorp Frank 30.Christiaens Davy 31.Polak Robert 32.Pieters Denian 33.Terclavers Daan 34.Polizzi Fabrizio 35.Van Goethem Filip 36.Van Damme Danny 37.De Wilde Philippe 38.D'Hooghe Mathias 39.Varewyck Joeri

    09-05-2014 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 08/05/2014

    vwf.JPG









    Proficiat aan DIRK DE PAUW met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks D !!!

    Dirk De Pauw.JPG 

            Dirk De Pauw

     

    Donderdag 8 Mei BEVEREN (9120)

    A/C/D-reeks - 68km - 1h40
    1.Ruben ENGELEN
    2.Sam Billeman
    3.Stijn Verbeke (Belsele)
    4.Luc De Duytsche
    5.Kevin Dony
    6.Stijn de Clercq
    7.Timmy Weeckers
    8.Nick Mertens (Grembergen)
    9.Nico Verwee
    10.Bruno Bruyere - 1C
    11.Tijs Billeman
    12.Kris Bolsens (Kruibeke)
    13.Kevin Van Den Cruijce
    14.Jan Trenson
    15.Tom De Beer (Hamme)
    16.Kenny Van Lent
    17.Bart Baeyens (Overmere)
    18.Christophe Van Overloop
    19.Kristof Reniers
    20.Bart Tribout
    21.Kurt Pauwels
    22.Gunther Biesemans
    23.Tim McLaughlin
    24.Balder De Doncker
    25.Robin Devleeschouwer
    26.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)
    27.DIRK DE PAUW (Beveren) - 1D
    28.Xavier Huon
    29.Davy Van Der Bruggen
    30.Dieter Vercauter

    09-05-2014 om 06:58 geschreven door kenny


    08-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EZC/U23 TE BEVEREN VAN WOENSDAG 07/05/2014

    FOTO'S EZC/U23 TE BEVEREN VAN WOENSDAG 07/05/2014     


    Woensdag 07/05/2014 BEVEREN-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km
    Aantal deelnemers: 156

    1.TANSLEY George-ILLI BIKES-

    2.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    3.DIELISSEN Bart-WV BREDA-

    4.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-

    6.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.GIESKENS Nicky-ZUID HOLLAND-

    8.DE ROOZE Niels-TO WIN JOSAN CT-

    9.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    12.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    14.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    22.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    23.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    26.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    27.ONGENA Thomas-CIBEL-

    28.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    29.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    31.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    32.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    33.DE BOCK Robby-TERRA SAFETY SCHOES-

    34.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    36.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    37.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    38.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    39.SMET Guy-CIBEL-

    43.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    44.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    45.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    49.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    50.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7-5-2014-beveren 1107.JPG                  
    Podium te Beveren met winnaar George Tansley (Aus), Marc Ryan en Bart Dielissen.  
    7-5-2014-beveren 1122.JPG
                              Winnaar George Tansley met de bloemen.
    7-5-2014-beveren 1121.JPG
                 Een woordje uitleg van de 2de Marc Ryan uit Nieuw-Zeeland.
    7-5-2014-beveren 1083.JPG
                               Een woordje uitleg van de 3de Bart Dielissen.
    7-5-2014-beveren 1024.JPG
    De spurt gewonnen door George Tansley (Aus) voor Marc Ryan en Bart Dielissen.
    7-5-2014-beveren 1023.JPG
                                                De spurt in volle gang.
    7-5-2014-beveren 394.JPG
    7-5-2014-beveren 830.JPG
                                                 Links Tony Heirbaut.
    7-5-2014-beveren 852.JPG
                                           Links Gregory Franckaert uit Kallo.
    7-5-2014-beveren 156.JPG
    7-5-2014-beveren 170.JPG
                                                   Links Steven Doms.
    7-5-2014-beveren 325.JPG
    7-5-2014-beveren 268.JPG
                                       Vooraan Lawrence Vandermeersch.
    7-5-2014-beveren 114.JPG   
                                  De start te Beveren met 156 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    08-05-2014 om 09:12 geschreven door kenny


    07-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 07/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 07/05/2014 BEVEREN-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km

    Aantal deelnemers: 156

    1.TANSLEY George-ILLI BIKES-

    2.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    3.DIELISSEN Bart-WV BREDA-

    4.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-

    6.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.GIESKENS Nicky-ZUID HOLLAND-

    8.DE ROOZE Niels-TO WIN JOSAN CT-

    9.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    12.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    14.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    22.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    23.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    26.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    27.ONGENA Thomas-CIBEL-

    28.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    29.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    31.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    32.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    33.DE BOCK Robby-TERRA SAFETY SCHOES-

    34.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    36.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    37.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    38.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    39.SMET Guy-CIBEL-

    43.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    44.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    45.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    49.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    50.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    07-05-2014 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VOORINSCHRIJVING WEDSTRIJD JUNIORES TE ZWIJNDRECHT OP 29/05/2014 !!!

    JUNIORES VOORINSCHRIJVEN VOOR MEMORIAL KRISTOF GODDAERT OP DONDERDAG 29 MEI IN ZWIJNDRECHT !!!

    GODDAERT logo start 288071110_n.jpg 

    De Goddaertvrienden Zwijndrecht nodigen de juniores uit om deel te nemen aan de “Memorial Kristof Goddaert” op donderdag 29 mei. Er kan best nu worden ingeschreven. Het bestuur wil Kristof steeds in herinnering houden en nodigt tevens ook supporters en vrienden-renners uit  een huldebetoon bij te wonen. Vorig jaar stond Kristof zelf nog als toeschouwer aan de aankomstlijn. Een jammerlijk ongeval op 18 februari 2014, nam de renner weg uit ons wielerleven. Voor de Goddaertvrienden stond de wereld even stil. Het kwam hard aan en reeds op de eerstvolgende bestuursvergadering, werd besloten om op 29 mei een Memorial te organiseren. En meteen wilde voorzitter Swa Van Leuven dat verder elk jaar te doen. Het wordt een criterium in het centrum van Zwijndrecht met aankomst in de winkelstraat Statiestraat. De voorbije jaren bleek reeds dat dit een bijzonder aantrekkelijk gebeuren is met een parcours via de Fortlaan – Heilige Geesthoek- Borinstraat en Statiestraat

     

     

    Vertrek juniores om 14u00

    Aantal km: 57

    Aantal Ronden: 30…

    Voorinschrijving = schenck_benny@hotmail.com   gsm = 0496.86.08.17

    Opmaken uitslag: Café Centrum Statiestraat 90 te 2070 Zwijndrecht.

    Start : café Centrum statiestraat 90 te 2070 Zwijndrecht

    Prijzenbedrag: 500 euro

    Premies: Vanaf ronde 3 t.e.m ronde 29 = Waardebon van 10 euro Peter Lemaire.

     

    Vertrek toeristen om 16u en recreanten om 17u30.

    Wedstrijd : 1 uur koers

    Voorinschrijvingen : gilbert.de.paepe@telenet.be   tel: = 03/252.94.11

    Afhalen rugnummer en opmaken uitslag : café Machuit dorp West 9 te 2070 Zwijndrecht.

    Prijzenbedrag : telkenmale 150 euro.

    Premies : Talrijke premies verdeeld over verscheidene ronden.

     

    Tekst en foto: Flor Van de Velde

    07-05-2014 om 18:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 29/05/2014 - JUNIORES TE ZWIJNDRECHT

    Gemeente Zwijndrecht

    29 mei 2014 te 14u00

     

    Memorial Kristof Goddaert

    Inrichting: Goddaertvrienden - Zwijndrecht

     

    Criterium op gesloten omloop  

    Te Zwijndrecht

     

    Voor juniores 1.14.3

    Afstand 59 km (30 ronden)

    Start 14.00 uur

    Lokaal Centrum, statiestr.Zwijndrecht

     

    Technische gegevens:

    Voorafgaande inschrijving bij:Schenck Benny

    Adres: statiestraat 85/2, 2070 Zwijndrecht

    Tel.: 03/7221726

    Gsm: 0496860817

    é-mail: schenck_benny@hotmail.com

    uiterste datum: 19/05/2014

    inschrijvingslokaal: café Centrum, statiestr. Zwijndrecht

     

     

    Reglement: uci Wielerbond Vlaanderen vzw

    07-05-2014 om 18:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 08/05/2014 - 2° RIT TTC RONDE 2014 TE BEVEREN
    TTC 2 08-05-2014.jpg

    Bron: TTC bestuur

    07-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    06-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 06/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 06/05/2014 HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    5.TRAVIS Samuel-NORCO BICYCLES-

    6.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    8.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.BUYLE Pieter-COLBA SUPERANO HAM-

    06-05-2014 om 19:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EZC/U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 05/05/2014

    FOTO'S EZC/U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 05/05/2014     


    05/05/2014 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 109 km
    Aantal deelnemers: 87

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    2.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    3.NAESEN Oliver-CIBEL-

    4.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    8.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    9.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    11.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    14.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    17.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    19.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    22.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    23.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    24.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    26.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    30.SMET Guy-CIBEL-

    32.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    33.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    35.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    37.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    42.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    43.MELS Fabrice-CIBEL-

    49.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    50.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    51.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    54.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    55.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    58.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    61.MARTYNAS Maniusis-CIBEL-

    62.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    63.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    65.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    66.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    69.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    71.VAN DE CASTEELE Michael-D.C.R. CYCLING TEAM-

    72.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    74.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5-5-2014-sinaai 809.JPG
                       Winnaar Mathias Van Holderbeke met de bloemen.          
    5-5-2014-sinaai 801.JPG
                      Een woordje uitleg aan de micro over de zege te Sinaai.
    5-5-2014-sinaai 767.JPG
    De aankomst van winnaar Mathias Van Holderbeke voor zijn ploegmaten Kevin Callebaut
    en Oliver Naesen.
    5-5-2014-sinaai 764.JPG
                            De spurt gewonnen door Mathias Van Holderbeke.
    05-05-2014 3.jpg
    5-5-2014-sinaai 371.JPG
    De 12 koplopers die later werden herleid tot 8 renners, in de laatste ronde werd
    het uiteindelijk nog een spurt met 40 renners.
    5-5-2014-sinaai 286.JPG
                                 Guy Smet op kop voor Kenny Goossens.
    5-5-2014-sinaai 220.JPG
    5-5-2014-sinaai 136.JPG
                        Stijn Verbeke op kop met in 3de positie Steven Doms.
    5-5-2014-sinaai 181.JPG
                                           In 4de positie Kevin Hulsmans.
    05-05-2014 1.jpg
    05-05-2014 2.jpg
    5-5-2014-sinaai 187.JPG
    5-5-2014-sinaai 127.JPG
    5-5-2014-sinaai 078.JPG
                                          In het midden Pieter Covents.
    5-5-2014-sinaai 070.JPG   
                                  De start te Sinaai met 87 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     
    Extra foto's: Tuur VB

    06-05-2014 om 19:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 05/05/2014 MAL-TONGEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 100 km

    Aantal deelnemers: 82

    1.MARGUET Tristan-RC OLYMPIA BIEL-

    2.WERST Raymond-CT QUANTEC INDELAND-

    3.LENNERTZ Sam-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    4.BRUS Marco-DE VOLHARDING-

    5.PANIS Maxim-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.HILL Brendan-SUNSHINE COAST CC-

    7.HEINEN Claudio-RV BLITZ SPICH-

    8.WILLEMS Tom-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.TIJDINK Rob-MAASLAND STER ZUID-LIMBURG-

    10.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    12.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    05/05/2014 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 109 km

    Aantal deelnemers: 87

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    2.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    3.NAESEN Oliver-CIBEL-

    4.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    8.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    9.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    11.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    14.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    17.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    19.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    22.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    23.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    24.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    26.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    30.SMET Guy-CIBEL-

    32.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    33.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    35.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    37.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    42.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    43.MELS Fabrice-CIBEL-

    49.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    50.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    51.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    54.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    55.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    58.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    61.MARTYNAS Maniusis-CIBEL-

    62.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    63.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    65.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    66.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    69.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    71.VAN DE CASTEELE Michael-D.C.R. CYCLING TEAM-

    72.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    74.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    06-05-2014 om 19:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/05/2014
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Maandag 5/05 - PUTTE-GRASHEIDE (2580)


    Categorie A - 88,2 km
    1-Diels Pieter
    2-Engelen Ruben
    3-Van Nuffelen Sam
    4-Iwens Koen
    5-Verstraeten Sven
    6-Daems Jens
    7-Loos Glen
    8-De Ceulaer Rob
    9-Delcroix Ben
    10-Hiels Ken

    Categorie B - 88,2 km
    1-Vanden Wyngaerd Bart
    2-Wijckmans Pieter
    3-De Knaep Kevin
    4-Haest Christophe
    5-De feyter Ken
    6-Van Opstal Philippe
    7-Wijckmans Kristof
    7-Verheyden Joris
    8-Op De Beek Tom
    9-Lismont Bart
    10-Beerten Koen

    Categorie C - 63 km
    1-Verbinnen Dirk
    2-Heremans Koen
    3-De Proost Gert
    4-Peeters Luc
    5-Gendarme Bart
    6-Verbinnen Mario
    7-Dockx Bert
    8-Haccuria Bart
    9-Geets Frank
    10-Verdonck Patrick

    Categorie D - 63 km
    1-Verdonck Patrick
    2-Van looy Wim
    3-Wauters Philippe
    4-Van Der Mieren daniel
    5-Haest Eddy
    6-Serneels Rudy
    7-Van Thielen Wim
    8-Peigneur Dirk
    9-Vaes Eddy
    10-Verbestel Dirk

    Categorie E - 63 km
    1-De Bakker Ludo
    2-Thienpont Walter
    3-Baptist Francy
    4-Van Thielen Marcel
    5-Bogers Tonny

    06-05-2014 om 19:20 geschreven door kenny


    05-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S PK EZC/U23 TE WETTEREN VAN ZONDAG 04/05/2014

    FOTO'S PK EZC/U23 TE WETTEREN VAN ZONDAG 04/05/2014     


    Zondag 04/05/2014 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers: 179

    1.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    2.NAESEN Oliver-CIBEL-

    3.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    5.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    7.VANSPEYBROECK Tim-TEAM 3M-

    8.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    10.COBBAERT Robby-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    11.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    12.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    13.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    18.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    21.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    24.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    26.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    27.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    37.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    40.DE BOCK Robby-FEENSTRA FELT PB KENDA-

    44.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    48.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    54.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    55.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    59.ONGENA Thomas-CIBEL-

    60.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    64.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    67.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    69.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    76.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    77.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    80.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    83.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    89.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    91.MIDDELKAMP Tom-ARROW CYCLING TEAM-

    92.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    93.ONGENA Matthias-CIBEL-

    100.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4-5-2014-wetteren 1056.JPG  4-5-2014-wetteren 1033.JPG
        Winnaar Joeri Stallaert met de bloemen.           Podium van het PK met winnaar Joeri Stallaert, Oliver Naesen en Kevin Lava.

    4-5-2014-wetteren 949.JPG
      De aankomst van winnaar Joeri Stallaert voor Oliver Naesen en Kevin Lava.
    4-5-2014-wetteren 785.JPG
                                                            De kopgroep.
    4-5-2014-wetteren 696.JPG
                                Op kop Kevin Callebaut voor Davy Peirsman.
    4-5-2014-wetteren 666.JPG
    De groep met o.a. Thomas Ongena, Francesco Van Coppernolle, Van Cauwenberghe
    en Neyrinck zat ook een tijdje vooruit maar werden terug gegrepen.
    4-5-2014-wetteren 578.JPG
    4-5-2014-wetteren 401.JPG
                           Weer een poging met in 3de positie Steven Doms.
    4-5-2014-wetteren 246.JPG
        Steven Doms vooraan moest vandaag tevreden zijn met een 18de plaats.
    4-5-2014-wetteren 198.JPG
                                        In 2de positie Kristof DHollander.
    4-5-2014-wetteren 178.JPG
    4-5-2014-wetteren 170.JPG
                                       Koen De Bosscher en Bjorn De Decker.  
    4-5-2014-wetteren 101.JPG   
    De start van het Provinciaal Kampioenschap te Wetteren met 179 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    05-05-2014 om 23:28 geschreven door kenny


    04-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 04/05/2014 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers: 179

    1.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    2.NAESEN Oliver-CIBEL-

    3.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    5.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    7.VANSPEYBROECK Tim-TEAM 3M-

    8.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    10.COBBAERT Robby-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    11.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    12.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    13.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    18.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    21.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    24.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    26.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    27.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    37.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    40.DE BOCK Robby-FEENSTRA FELT PB KENDA-

    44.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    48.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    54.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    55.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    59.ONGENA Thomas-CIBEL-

    60.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    64.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    67.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    69.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    76.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    77.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    80.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    83.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    89.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    91.MIDDELKAMP Tom-ARROW CYCLING TEAM-

    92.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    93.ONGENA Matthias-CIBEL-

    100.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

     

    04/05/2014 GALMAARDEN (VB) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 139 km

    Aantal deelnemers: 128

    1.MOTTE David -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.TEUGELS Lennert-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.SMULDERS Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL U23-

    6.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    7.ODEYN Seppe-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.RUYTERS Brecht-LOTTO BELISOL U23-

    9.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.VAN RENTERGHEM Boris-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    69.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    04/05/2014 HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 106 km

    Aantal deelnemers: 83

    1.BEVIN Patrick-TAUPO CYCLING-

    2.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    3.LHOTELLERIE Clezment-TEAM PELTRAX-

    4.VERSICHEL Davy-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    5.FRANK Shaked-CITY CYCLING CLUB-

    6.MOELEKER Ivan-VL TECHNIEKS ABUTRIEK-

    7.JOHNSTONE Taylor-CT TOMACC-

    8.BRADBURY Stephen-CT TOMACC CYCLING TEAM-

    9.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    10.GHYLLEBERT Pieter-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    19.MARTYNAS Maniusis-CIBEL-

     

    04/05/2014 VREMDE (A) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 108,8 km

    Aantal deelnemers: 92

    1.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.GEYSEN Kurt-VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    3.VAN ZUMMEREN Stef-TEAM 3M-

    4.DE WINTER Walt-VERANDAS WILLEMS-

    5.DRUYTS Gerry-TEAM 3M-

    6.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.MERTENS Robin-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    9.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    10.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    16.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    29.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    32.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    39.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    40.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    41.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    46.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    47.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    04/05/2014 POLLARE (O) - U23 - Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers: 159

    1.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    2.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    3.COOLS Michaël-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    5.BENOOT Tiesj-LOTTO BELISOL U23-

    6.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.VAN DER HAEGHEN Ruben-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    8.MERLIER Tim-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    9.DE TIER Floris-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.GOETHALS Brent-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    21.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    77.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    82.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    83.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    84.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    87.FABRI Hannes-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    91.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    93.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    96.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    101.BRYSSINCK Stef-ARROW CYCLING TEAM-

    103.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    116.MELS Fabrice-CIBEL-

     

    04/05/2014 PULLE (A) - U23 - Provinciaal Kampioenschap - 146 km

    Aantal deelnemers: 128

    1.VAN HOOYDONCK Nathan-BISSELL DEVELOPMENT TEAM-

    2.LONCIN Gilles-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VAN GESTEL Dries-LOTTO BELISOL U23-

    4.WILLEMS Kenny-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.GEERAERTS Joni-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    6.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.HUYGEN Tijs-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VAN BROEKHOVEN Bram-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.GOOLAERTS Michael-VERANDAS WILLEMS-

    17.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    22.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    64.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    04/05/2014 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - U23 - Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers: 129

    1.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.VAN LERBERGHE Bert-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.MEURISSE Xandro-LOTTO BELISOL U23-

    4.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.VANDEWALLE Matthias -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.VERSCHUERE Seppe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.DELTOMBE Kevin-LOTTO BELISOL U23-

    9.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.THORÉ Floris-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

     

    04/05/2014 SINAAI (O) - Dames Elite - 87 km

    Aantal deelnemers: 68

    1.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE-

    2.ARYS Evelyn-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    3.LODEWYKS Steffi-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.VERSTICHELEN Femke-INDIVIDUEEL-

    5.DE BAAT Kim-PARKHOTEL VALKENBURG CT-

    6.KUIJPERS Evy-RTC BUITENLUST-

    7.TURBLIN Chloe-PEDALE MADELEINOISE-

    8.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.DECROIX Lieselot-LOTTO BELISOL LADIES-

    10.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    11.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    14.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    17.ROBERT Valerie-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    18.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    29.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    36.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    54.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    56.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    04-05-2014 om 20:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan WOUTER PERSOON met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Wouter Persoon KOP 2014.jpg 

            Wouter Persoon


    Zondag 04/05/2014 BILZEN ROSMEER (LB) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.DELVAUX Guillaume-LOTTO-VC ARDENNES-

    2.HERMANS Steff-DCM CYCLING TEAM-

    3.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.SNYERS Jari-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.MINTJENS Frederic -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.ABRAHAMS Jasper-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.CORNET Olivier-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    10.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    04/05/2014 GROOT-BIJGAARDEN (VB) - Juniores - 70 km

    Aantal deelnemers: 72

    1.DE HAES Jorden-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    3.WILLEMS Thimo-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM VZNW HOFSTADE-

    5.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    7.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.VEROUGSTRAETE Nicolas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DE COSTER Dean-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    10.VAN BRAGT Daan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    04/05/2014 MOL EZAART (A) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.DEBEER Samuel-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    2.BOSCH Thomas-WV SCHIJNDEL-

    3.VANGORP Gill-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    5.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN GAEL Bart-DCM CYCLING TEAM-

    7.HEYLEN Kevin-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BOONS Laurens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

     

    04/05/2014 SINT GILIS WAAS (O) - Juniores - 91,2 km

    Aantal deelnemers: 76

    1.WOUTER PERSOON uit Stekene-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.PATTYN Jeroen-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    5.TASSENON Cedric-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.MAES Bryan-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.BOUSSAER Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.VAN SCHOORS Matti-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    10.HULSMANS Vincent-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    12.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    14.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    27.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    35.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    45.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    45.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.DE LOOSE Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    45.TEERLINCK Mathias-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    45.VAN LAERE Robby-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    45.GONZALES MORALES Julio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    04/05/2014 WIJER NIEUWERKERKEN (LB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.VANDERMEER Laurens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.SCHEEPERS Jeroen-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VERSTREYDEN Sam-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    04/05/2014 ZERKEGEM (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 90

    1.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    3.DEBOOT Bruce-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.DEPREZ Tuur-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.LEGRAND Django-WIELERTEAM IEPER-

    7.VERWILST Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.KERCKHOVE Maxim-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    44.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    64.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    04/05/2014 SINAAI (O) - Dames Jeugd - 58 km

    DAMES NIEUWELINGEN

    Aantal deelnemers: 29

    1.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    4.VERBEECK Phaedra-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    6.VRANKEN Chayenne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.LOUCHAERT Justine-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.ESSELAAR Gemma-WCL BERGKLIMMERS-

    10.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    DAMES JUNIORES

    Aantal deelnemers: 41

    1.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.STORMS Nine-BERGBEKLIMMERS-

    3.DEFOUR Lara -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN DEN DRIESSCHE Femke -INDIVIDUEEL-

    5.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.VAN VELZEN Bryony-BERGKLIMMERS-

    7.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DE POTTER France-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DRUYTS Lenny-TOPSPORT VLAANDEREN-

    10.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    27.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.ROTTIERS Maureen -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    04-05-2014 om 20:42 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!