.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    14-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC MOUNTAINBIKETEAM !!!

    Trek 14-05 12.jpg
    Houffalize het mekka van de mountainbike was het decor voor de Vayamundo Cup 2014 !!!

    Donderdag 2 Mei

    Githa Michiels 1°

    Kevin Panhuyzen 2°

    Trek 14-05 1.jpg 

    Vrijdag 3 Mei

    55 nieuwelingen aan de start :

    Stan Dieleman 8° – Seppe Bogaert 10° – Timo Kielich 12° – Wout Roggeman 17° – Owen Valcke (was goed vertrokken, maar wegens een valpartij heeft hij moeten opgeven)

     

    Kenneth Coomans 4° – een podiumplaats zat er ZEKER in, maar wegens een leeglopende band extra tijd verloren.

    Trek 14-05 2.jpg 

    Zondag 4 Mei

    Vanuit Houffalize trok Githa Michiels naar Haiming Oostenrijk om daar een wedstrijd te gaan rijden

    Resultaat : 2°plaats !!!

    Trek 14-05 3.jpg 

    Zondag 11 Mei - 2e manche UEC Junior European Cup te Graz Oostenrijk

    84 junioren aan de start : Kenneth Coomans 3°

    Trek 14-05 4.jpg 

    Zondag 11 Mei - 1e manche KMC mtb Bundesliga te Saalhausen Duitsland

    Kevin Panhuyzen 3°

    Githa Michiels 4°

    Trek 14-05 5.jpg 

    Trek 14-05 6.jpg 

    Zondag 11 Mei - MTB cup te Moerbeke Waas

    Stan Dieleman 2° - Owen Valcke 3°– Seppe Bogaert 4° – Wout Roggeman 9°

    Kris Janssens 3°

    Trek 14-05 7.jpg 

    Zondag 11 Mei - Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen te Moerbeke Waas

    Owen Valcke Provinciaal Kampioen

    Seppe Bogaert 2°

    Kris Janssens 3°

    Trek 14-05 8.jpg 

    Zaterdag 1 Mei - Kidschallenge te Moerbeke Waas

    Daan Depuydt 3° – Kendo De Cock 46°

    Freek Verheyden 12°

    Louis Decoster 2° – Ward Samoy 26° – Djeff Verheyden 31° – Jasper Lauwers 12°

    Bo Depuydt  1° – Camille Decoster 2° - dikke banden race

     

    Zaterdag 10 Mei - Provinciaal kampioenschap Oost-Vlaanderen kids

    Djeff Verheyden 3°

    Trek 14-05 9.jpg 

    Trek 14-05 10.jpg 


    Volgend weekend :

    - Kidschallenge te Overijse

    - Bundesliga te Heubach Duitsland

    - La Roc d’Ardenne La Roche

     

     


    TREK-KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.be
    Trek 14-05 11.jpg

    14-05-2014 om 19:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 18 MEI KAMPIOENENBAL TE VERREBROEK VOOR DE PROFS !!!

    Zondag 18 mei Belgisch kampioenenbal in Verrebroek, Vandewalle en Vanmarcke tegen Nys en co in de vierde grote prijs van de Wase Polders !!!

     

    VERREBROEK – Zowat alle Belgische toprenners die zondag niet in het buitenland koersen of geen familiale verplichtingen hebben staan aan de start van de 4de Grote Prijs van de Wase Polders in Verrebroek. Drievoudig nationaal kampioen tijdrijden Kristof Vandewalle en Sep Vanmarcke, de beste Vlaamse klassieke renner van het voorjaar, toppen de deelnemerslijst. “We hebben inderdaad toch weer een affiche waar we fier op kunnen zijn in ons kleine polderdorpje,” blikt voorzitter Erik Van Goethem van het organisatiecomité Het Vliegend Wiel Verrebroek vooruit. “Sep Vanmarcke was vorige week op stage in de Vogezen en zet bij ons het tweede deel van zijn seizoen in. De Ronde van Frankrijk wordt zijn volgende grote doel. Van Sep weten we dat hij niet komt om zomaar mee te rijden. Waar hij koerst, rijdt hij om te winnen. Hij is dan ook mijn persoonlijke favoriet,” aldus de voorzitter.

    “In totaal hebben we trouwens 4 Belgische kampioenen aan de start,” vulde secretaris Guido Moorthamers aan. Kristof Vandewalle is kampioen tijdrijden, Sven Nys is nationaal  mountainbike én veldrijden en Jérome Baugnies is de regerende kampioen op de weg bij de elites zonder contract. Ook Stijn Devolder wou komen maar zijn zoontje doet zondag zijn communie. Zoniet waren alle Belgische kampioenen hier geweest.

    Kristof Vandewalle, die begin deze maand voor de derde opeenvolgende keer de nationale titel in het tijdrijden pakte, wordt een geduchte outsider. “De tijdrittitel kwam er wat onverwacht,” bekende Vandewalle. “Nadien nam ik wat rust. Deze week heb ik weer goed kunnen trainen. Ik hoorde dat de omloop in Verrebroek er een is die ideaal is om nog eens vier uur heel diep te gaan. Ik vernam van renners die er vorig jaar waren dat het op de lange rechte stukken razendsnel gaat. Ideaal dus voor een tijdrijder.”

    Naast Vandewalle en Vanmarcke komen ook heel wat streekrenners met een pak ambitie aan de start. Daarnaast wordt Verrebroek ook het eerste grote rendez-vous van de veldrijders. Niels Albert en zijn ploegmakkers waren de voorbije tien dagen op stage. In Verrebroek komen ze voor het eerst in competitie. Idem voor de ploeg van Sunweb-Napoleon Games. Sven Nys en Sven Vanthournhout rijden dan weer maar enkele wegwedstrijden dit seizoen. Wie hen aan het werk wil zien zal zich dus naar Verrebroek moeten reppen.

     

    Overzicht belangrijkste ploegen en deelnemers:

    - Kristof Vandewalle: Belgisch kampioen tijdrijden 2012,2013 en 2014

    - Sep Vanmarcke: in 2014 al 4de in Omloop Het Nieuwsblad, 3de in Kuurne-Brussel-Kuurne, 5de in E3 Harelbeke, 4e in Gent-Wevelgem, 3de in Ronde van Vlaanderen en 4de in Parijs Roubaix

    - Sven Nys: Belgisch kampioen veldrijden en Belgisch kampioen mountainbike

    - Jerome Baugnies: Belgisch kampioen elite zonder contract

    - Niels Albert, Mathieu Van der Poel, Kevin Pauwels, Klaas Vantornout

    - streekrenners Nicolas Vereecken, Sander Cordeel en de heroptredende Domininique Cornu.

    - selecties van Wanty-GroupeGobert, Veranclassic-Doltcini, Josan-To Win, team Cibel, Sunweb- Napoleon Games, CCN Cycling team, BKCP-Powerplus, Kwadro-Stannah, Leopard Development team, Team 3M, An Post-Chain Reaction, Smartphoto Cycling team, Rupelspurters Boom, Arrow Cycling team, DCR Cycling team en Colba Cycling team.

     

    Erelijst

    2011: Gediminas Bagdonas

    2012: Aidis Kruopis

    2013: Sep Vanmarcke

    2104: ??

     

    Techniek

    Afstand 168 km (10 ronden van 16.8 km).

    Permanentie voor de start: VIP tent Verheyenplein Verrebroek van 11h30 tot 13h00

    Parking renners: Bedrijvencentrum De Bock, Kieldrechtse baan 51, 9130 Verrebroek

    Kleedkamers renners: OC De Verre, Pater Vergauwenstraat 6, 9130 Verrebroek

    Douches na de wedstrijd: Sporthal De Carenna, Pastoor Jasparstraat 38, 9130 Verrebroek

    Officiële start: 13u30

    Aankomst voorzien rond 17u15.

     

    Hoe het evenement te bereiken ?

    N49-E34 Antwerpen – Knokke, afrit 10. Dan richting Verrebroek nemen. Na 1 kilometer bent u ter

    plaatse.

    Met het openbaar vervoer: De Lijn, buslijnen 83 en 84 komen in Verrebroek.



    Bron: Ivan Elegeert

    14-05-2014 om 12:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 14/05/2014

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Erik Vermeulen en Ludwig De Bock vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 27 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Uiteindelijk nog eens een droge trainingsdag voor de wekelijkse duurtraining op Woensdag maar met nog steeds een hardnekkige wind van 4 Beaufort. Onze kopmannen van de dag waren Alexander De Keersmaeker en Gary De Cock die pratisch het ganse stuk tegenwind voor hun rekening namen, bijgestaan door de andere kopmannen van dienst. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 35 km/h.

     

    Reden mee vandaag : Dirk Cleys , Sam Christiaens , Jurgen Maes , Jos Vermeulen , Eric Vermeulen , William Despeels , Patrick Van Der Vekens , Marc De Smet , Dr.Frank De Winter , Franky De Witte , Olaf Van Osselaer , Patrick Deyaert , Glenn Van Hautekerke , Maarten Van Raemdonck , Fons Van Raemdonck , Ludwig De Bock , Luc Vermeulen , Werner Van Der Weken , Chris Van De Vijver , Alexander De Keersmaeker , Gary De Cock , Jan Vlegels , Hugo Martens , Tom Monden , ?? en Kenny Janssens.

    14-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    13-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 13/05/2014 AALBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 105,6 km

    Aantal deelnemers: 86

    1.MOTTE David - WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO - VDM CT
    2.MARGUET Tristan-RC OLYMPIA BIEL

    3.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-
    4.VANHAECKE Thomas-
    WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.BREYNE Jonathan-TO WIN JOSAN CT-
    7.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    8.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    9.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    10.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-
    33.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN TRAWOBO VDM CT
     

    13/05/2014 LOMMEL - LUTLOMMEL (LB) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 85

    1.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    2.DANIELS Wouter -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.CAPIOT Amaury-LOTTO BELISOL U23-

    4.MANNAERTS Jelle-VERANDAS WILLEMS-

    5.WERTZ Thomas-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.BISSAKER Edward-NIEUWE HOOP TIELEN-

    7.PEELAERS Jeff-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    8.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.HUMBERT Dylan-NIEUWE HOOP TIELEN-

    10.DECOUTTERE Jonas-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    13-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/05/2014

    waod_3.jpg


    Proficiat aan DIDIER COUCHEZ met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Proficiat aan ROBBY VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Didier Couchez.JPG    5-10-2013-kieldrecht 1363.JPG    Robby Van Raemdonck.JPG

        Didier Couchez           Werner Dullaert        Robby Van Raemdock


    Dinsdag 13 Mei - BEVEREN (9120)

     

    Catg.A – 83 deelnemers – 68 km

    1.Bart Tribout (Ninove)

    2.Timmy Weeckers
    3.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    4.Mario Van Den Broecke

    5.Steve Maginet

    6.Nick De Landtsheer

    7.Jimmy De Bruyn

    8.Gunter Sterck (Klein-Sinaai)

    9.Vincent Maes (Stekene)

    10.Bart Baeyens (Overmere)

    11.Kris Bolsens (Kruibeke)
    13.Sammy Bogaert (Essen)
    14.Björn Coomans (Ruisbroek)
    15.Jerry Cooman

    16.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    17.Paul Rooseparck (Overmere)

    18.Tim Vercauteren (Belsele)

    19.Michiel De Rycke (Haasdonk)

    21.Michael Van De Casteele (Bazel)

    25.Tom Verhulst (Beveren)

    27.Jonathan Van Kerchove (Stekene)

    37.Steven Heirman (Hamme)

    38.Jan Peirsman (Beveren)

    41.Danny Peeters (Temse)
    42.Filip Weemaes (Verrebroek)
    13-5-2014-beveren 1602.JPG
                                         Winnaar Catg.A Bart Tribout.

    13-5-2014-beveren 1539.JPG 
                              Aankomst van winnaar Catg.A Bart Tribout.

    Catg.B – 55 deelnemers – 62 km

    1.Erwin Bollen (Diepenbeek)

    2.Bruno Bruyere

    3.Tom De Beer (Hamme)

    4.Johan Verheijden

    5.Eric Vereecken

    6.Ruud Havermans

    7.Franky De Tremerie

    8.Peter Neels (Kruibeke)

    9.Peter Vermassen

    10.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    16.Wim Rombaut (Stekene)

    18.Bart Rombouts (Kallo)

    22.Alex Goossens (Vrasene)

    25.Rudi Rabout (Erembodegem)

    25.Alain Calle (Mariakerke)

    29.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    31.Nico De Roeck (St.Niklaas)

    32.Giovanni Van Drom (Bazel)

    38.Etienne Claus (Waasmunster)

    39.Koen Van Laere (Beveren)
    13-5-2014-beveren 906.JPG
                                        Winnaar Catg.B Erwin Bollen.

    13-5-2014-beveren 844.JPG 
                            Aankomst van winnaar Catg.B Erwin Bollen.

    Catg.C – 40 deelnemers – 56 km

    1.DIDIER COUCHEZ (St Amandsberg)

    2.Patrick Verdonck

    3.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    4.Peter Kerckaert

    5.Arie De Moor

    6.Frank Gommers

    7.Marc Goossens (Mariakerke)

    8.Ko Harms

    9.Frank Suys (Hingene)

    10.Danny De Coninck

    13.Jan Heyrman (Kruibeke)

    15.Danny Van Oyen (Deinze)

    16.Giovanni Baert (Belsele)

    18.Geert Braeckman (Evergem)

    20.Serge Meyvis (Burcht)

    24.Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    27.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    30.Paul Van Puyenbroeck (Hamme)

    31.Franky Boel (Kruibeke)

    33.Dirk De Pauw (Beveren)

    37.Patrick Van Der Vekens (St.Niklaas)

     

    Catg.D – 24 deelnemers – 50 km

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Martin Durant

    3.Rony De Vos

    4.Serge Vandaele

    5.Helmuth Tas

    6.Karel Heirbaut (Belsele)

    7.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    8.Louis Van Den Broeck

    9.Marc Steenberghe

    10.Jozef Scheerlinckx

    17.Marc Van Overmeir (Beveren)
    13-5-2014-beveren 354.JPG
    Winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem, winnaar +70 jaar Werner Dullaert en
    winnaar +65 jaar Marc Vervondel.

    13-5-2014-beveren 330.JPG 
    Aankomst van winnaar Catg.D met Patrick Van Renterghem voor Florent De Leersnyder.

    Catg.E – 26 deelnemers – 50 km

    +65 jaar

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Florent De Leersnyder

    3.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    4.José Demeyere

    5.Etienne Vandenhouwe

    6.Roger Hoof (St.Niklaas)

    7.Luc Snels

    8.Theo Coudijzer

    9.Herman Van Den Borre

    10.Willy Mous

    15.Valerie Robert (Vrasene)

    13-5-2014-beveren 319.JPG 
                           Aankomst van winnaar +65 jaar Marc Vervondel.

    +70 jaar

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2.Mathieu Mercken

    3.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    4.Daniel Cornu (Stekene)

    5.Willy Voorbraeck

    13-5-2014-beveren 344.JPG 
                         Aankomst van winnaar +70 jaar met Werner Dullaert.

    Toeristen – 56 deelnemers – 56 km

    1.ROBBY VAN RAEMDONCK (Stekene)

    2.Wouter Van Breusegem

    3.Christophe De Grom

    4.Niels D'Hondt (Belsele)

    5.Kurt Victor

    6.Wim Meir

    7.Filip Van Goethem (Nieuwkerken)

    8.Brecht Declercq

    9.Petere Schoepen

    10.Stein Vermeulen (Nieuwkerken)

    12.Tom Van Raemdonck (Vrasene)

    14.Freddy Van Camp (Stekene)

    15.Peter De Cleen (Kruibeke)

    16.Kris Smet (St.Niklaas)

    17.Cedric Koppen (Beveren)

    25.Peter Dierks (Bornem)

    26.Keny Wille (Kieldrecht)

    31.Kurt Thoen

    34.Tom Van Osselaer (Melsele)

    34.Tommy Van Osselaer (

    38.Gino Smet

    40.Marnix De Roos (Moerbeke)
    13-5-2014-beveren 1507.JPG
               Winnaar Toeristen Robby Van Raemdonck met de ploegmaten.

    13-5-2014-beveren 1475.JPG
                       Aankomst van winnaar Toeristen Robby Van Raemdonck.



    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    12-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE PUIVELDE VAN MAANDAG 12/05/2014

    FOTO'S BELOFTEN TE PUIVELDE VAN MAANDAG 12/05/2014     

                      

    Maandag 12/05/2014 PUIVELDE/SINT-NIKLAAS (O) - U23 - 100 km
    Aantal deelnemers: 51

    1.MCCULLOCH Jack (Aus)-ILLI BIKES-

    2.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    4.TANSLEY George-ILLI BIKES-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.DE VYLDER Lindsay -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.HARMSEN Bart-WTC DE AMSTEL-

    8.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.VAN DYCK Wesley-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    11.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    21.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    23.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    24.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-ARROW CYCLING TEAM-

    28.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    37.PERSOON Pieter-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    42.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    44.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    46.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    47.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12-5-2014-maand puivelde 730.JPG
    Winnaar de Australiër Jack Mcculloch van het team Illi Bikes met de bloemen,
    naast de winnaar baanrenner Kenny De Ketele.
    Aan het woord bij speaker Ivan de Australiër George Tansley die 4de werd.
    12-5-2014-maand puivelde 751.JPG
    De ganse ploeg van Illi Bikes CT met de winnaar van vandaag Jack Mcculloch 
    en de winnaar van de 2-daagse de Australiër George Tansley in gezelschap van Kenny De Ketele.
    12-5-2014-maand puivelde 685.JPG
                                 Aankomst van winnaar Jack Mcculloch.
    12-5-2014-maand puivelde 691.JPG
       De spurt voor de 2de plaats met als 4de George Tansley voor Glenn Rotty.
    12-5-2014-maand puivelde 494.JPG
    12-5-2014-maand puivelde 406.JPG
    Nog 2 leiders met Stijn De Bock en Lindsay De Vylder, Stijn De Bock bleef uiteindelijk
    alleen over en dat tot de laatste ronde.
    12-5-2014-maand puivelde 121.JPG
    Meteen na de start direct 3 leiders met de gebroeders Stijn en Stef De Bock en
    Lindsay De Vylder.
    12-5-2014-maand puivelde 227.JPG
    12-5-2014-maand puivelde 136.JPG
    12-5-2014-maand puivelde 082.JPG
                 Zeer sterke vertegenwoordiging van de ploeg van Illi Bikes CT.
    12-5-2014-maand puivelde 056.JPG
      Wesley Van Dijck, Thomas Mertens en Kevin Rasschaert klaar voor de start.
    12-5-2014-maand puivelde 073.JPG
        De start te Puivelde met 51 deelnemers en afgevaardigde Johan De Wolf.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    12-05-2014 om 23:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 12/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 12/05/2014 PUIVELDE/SINT-NIKLAAS (O) - U23 - 100 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.MCCULLOCH Jack-ILLI BIKES-

    2.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    4.TANSLEY George-ILLI BIKES-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.DE VYLDER Lindsay -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.HARMSEN Bart-WTC DE AMSTEL-

    8.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.VAN DYCK Wesley-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    11.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    21.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    23.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    24.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-ARROW CYCLING TEAM-

    28.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    37.PERSOON Pieter-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    42.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    44.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    46.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    47.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12-05-2014 om 22:03 geschreven door kenny


    11-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    waod_3.jpg


    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Tim Vercauteren.JPG 

          Tim Vercauteren

    Zondag 11 Mei – ZAFFELARE (9080)

    Cat.A - 70 km - 31 deelnemers

    1.TIM VERCAUTEREN (Belsele)

    2.Paul Rooseparck

    3.Christopher Vanneste

    4.Tony Heirbaut (Belsele)

    5.Luc De Duytsche

    6.Steven Goossens (St.Niklaas)

    7.Christophe Van Overloop

    8.Steven Van Rijckeghem

    9.Kristof Debboudt

    10.Simon Laureys

    14.Stijn Verbeke (Belsele)

    19.Jan Peirsman (Beveren)

    21.Steven Heirman (Hamme)

    26.Thiemen Van Regenmortel (Lokeren)

    31.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)
    11-5-2014-zaffelare 1241.JPG
                                         Winnaar Catg.A Tim Vercauteren.
    11-5-2014-zaffelare 1197.JPG
                         Aankomst van winnaar Catg.A Tim Vercauteren.
    11-5-2014-zaffelare 938.JPG
    11-5-2014-zaffelare 598.JPG
                           Rechts vooraan Dave Van Roeyen uit Zwijndrecht.
    11-5-2014-zaffelare 569.JPG
                                    Start van de Catg.A en de Toeristen.

    Cat.B - 56 Km - 22 deelnemers

    1.Peter Vermassen (Herzele)

    2.Gino De Weirdt

    3.Franky De Tremerie

    4.Kurt Pauwels

    5.Kurt Verbeken

    6.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    7.Andy Van Loon

    8.Sven De Vlieger (Lochristi)

    9.Wim Rombaut (Stekene)

    10.Koen Oliebos

    17.Alain Calle (Mariakerke)

    11-5-2014-zaffelare 563.JPG 
                                                  Winnaar Catg.B

    11-5-2014-zaffelare 190.JPG
                                      Start van de Catg.B en de Catg.C

    Cat.C - 56 Km - 14 deelnemers

    1.Ko Harms (Zuiddorpe)

    2.Noël Willems

    3.Mick Bath

    4.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    5.Geert Braeckman (Kalken)

    6.Filip Van Damme

    7.Serge Meyvis (Burcht)

    8.Filip De Wannemaeker

    9.Mario Vandebuerie

    10.Danny Van Oyen (Deinze)

    12.Giovanni Baert (Belsele)
    11-5-2014-zaffelare 559.JPG
                                            Winnaar Catg.C Ko Harms.

    11-5-2014-zaffelare 548.JPG 
                                 Aankomst winnaar Catg.C Ko Harms.

    Cat.D - 50 Km - 9 deelnemers

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Wim De Waal

    3.Jan Snoeck

    4.Peter Van Der Geest

    5.Johan Brouwers

    6.Dick Van Loon

    7.Etienne De Gucht

    8.Robert Maldrie

    9.Henk Bolle
    11-5-2014-zaffelare 185.JPG
    Winnaar +70 jaar, winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem en winnaar +65 jaar Marc Vervondel.
    11-5-2014-zaffelare 179.JPG
    Aankomst winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem en winnaar +65 jaar Marc Vervondel.

    11-5-2014-zaffelare 024.JPG 
                    Aan de leiding Patrick Van Renterghem en Marc Vervondel.

    Cat.E - 50 Km – 16 deelnemers

    +65 jaar

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Leo Thyssen

    3.Julien Vyvey

    4.Roland Van Imschoot

    5.Willy Corthier

    6.Marinus Lockefeir

    7.Adri Van Loon

    8.Didier Cornelis

    9.Philippe Rizzo

    10.Patrick Elegheer

     

    +70 jaar

    1.Mathieu Mercken

    2.Robert Robijns

    3.Joseph D'Hont

    4.Armand Mols

    5.Daniel Cornu (Stekene)

    6.Huib Klip

    11-5-2014-zaffelare 041.JPG 
                                                Daniel Cornu uit Stekene.

    Toeristen – 56 km - 13 deelnemers

    1.Stephan Tydgadt Liedekerke)

    2.Freddy Van Camp (Stekene)

    3.Gregory Van Waeyenbergh

    4.Kevin De Jaeger

    5.Christophe De Grom

    6.Koen De Maesschalck

    7.Davy Christiaens
    8.Milan De Weerdt
    9.Björn D'Hoker
    10.Kenneth Vandriessche





    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-05-2014 om 23:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP 2013.JPG 

              Jeroen Das


    Zondag 11/05/2014 Circuit de Wallonie - km - 04h06'26"

    Aantal deelnemers:

    1.LAMMERTINK Maurits -CYCLINGTEAM JO PIELS-
    2.CLAEYS Dimitri -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.DE TIER Floris -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:00'17"

    4.JANSSENS Jimmy -TEAM 3M-

    5.VERVAEKE Louis -LOTTO BELISOL U23-:00'27"

    6.COENEN Johan -TEAM DIFFERDANGE - LOSCH-

    7.DE WINTER Ludwig -COLOR CODE - BIOWANZE-:00'40"

    8.VANSPEYBROECK Tim -TEAM 3M-:00'41"

    9.MEURISSE Xandro -LOTTO BELISOL U23-:00'45"

    10.DECLERCQ Benjamin -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    23.FRANCKAERT Gregory -TEAM 3M-:01'18"

    29.VANDYCK Niels -VERANDAS WILLEMS-:01'33"

    31.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-:01'46"

    32.NAESEN Oliver -CIBEL-

    39.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    47.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-:02’01"

    48.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    50.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-:02'17"

    54.OERLEMANS Tom -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-:02'51"

    56.ONGENA Thomas -CIBEL-:03'25"

    74.GOOSSENS Kenny -CIBEL-:05’56"

    103.VAN DEN BERGHE Anthony -COLBA SUPERANO HAM-:11’44"

    11/05/2014 BOUTERSEM (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 153

    1.VAN HOOYDONCK Nathan-BISSELL DEVELOPMENT TEAM-

    2.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    3.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.HEMROULLE Johan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    7.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    8.MOTTE David -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.HAAG Guillaume-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    10.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    11.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    24.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    28.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    63.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    11/05/2014 SINT-LAUREINS (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.BEVIN Patrick-TAUPO CYCLING-

    2.DEKKERS Hans-ARROW CYCLING TEAM-

    3.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    5.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.BREYNE Jonathan-TO WIN JOSAN CT-

    7.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    10.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    11.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    12.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    23.SMET Guy-CIBEL-

    25.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    26.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

     

    11/05/2014 ZONHOVEN (LB) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - km

    Aantal deelnemers: 75

    1.TEUNS Dylan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    2.HOLLANDERS Dries-METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    3.PANIS Maxim-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.CAPIOT Amaury-LOTTO BELISOL U23-

    5.COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    6.LETEN Wouter-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.MANNAERTS Jelle-VERANDAS WILLEMS-

    8.VROLIJKX Jeroen-TO WIN JOSAN CT-

    9.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    10.WOUTERS Rutger-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

     

    11/05/2014 SCHOTEN (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers: 66

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.KERKHOFS Mathias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    3.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    5.VAN DRIESSCHE Wannes-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.NOELS Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    8.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VERHEYDEN Robin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.DE LANDTSHEER Nick-DAGVERGUNNING-

    13.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    24.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    37.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    11/05/2014 PITTEM (W) - U23 – km

    Aantal deelnemers: 84

    1.POLS Ruben-LOTTO BELISOL U23-

    2.TOUQUET Joren-VERANDAS WILLEMS-

    3.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    4.LELEU Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    5.TRIO Niels-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    6.VANGHELUWE Robbe-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    8.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.DULT Jasper -CT 2020-

    10.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

     

    11/05/2014 EIZER OVERIJSE (VB) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers: 81

    1.ARIMONT Charlie-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.WOUTERS Jarin -WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.CLAUW Yente-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    7.VASTMANS Dries -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.WILLEMS Thimo-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    10.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    11-05-2014 om 20:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MICHIEL VAN HAUWERMEIREN met zijn 1°Seizoenszege en de Titel van Provinciaal Kampioen van Oost-Vlaanderen bij de 2°jaars Nieuwelingen !!!

       Michiel Van Hauwermeiren.JPG 

    Michiel Van Hauwermeiren


    Zondag 11/05/2014 KERNIEL (LB) - Juniores - 84,4 km

    Aantal deelnemers: 78

    1.HOULMONT Matthias-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.BOLLÉ Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.REYNAERTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.KROONEN Bastien-LOTTO-VC ARDENNES-

    7.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.DOPS Dries-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.DUFOUR Warre-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.DEBY Quentin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

     

    11/05/2014 TEMSE (O) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 118

    1.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    8.BOGAERTS Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    29.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    30.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    42.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    55.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    59.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    63.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    65.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    70.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    80.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    86.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    11/05/2014 ARENDONK (A) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1ste Jaar – 60,5 km - Aantal deelnemers: 65

    1.GOVAERTS Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.GIELEN Jorne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.CROMHEECKE Alexander-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN DEN BERGH Tuur-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VAN DER EYCKEN Brent-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.LAUWENS Feddrik-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DE MEYER Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    38.DEPAUW Brent-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

      

    2de Jaar – 71,5 km - Aantal deelnemers: 76

    1.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    3.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VAN CAMPFORT Tiest-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.VANSTEENSEL Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    12.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

     

    11/05/2014 KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1e jaars - 63 km - Aantal deelnemers: 62

    1.BAEYENS Yorgo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DE NEVE Joerik-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    4.LINTHOUDT Arne-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.FIVÉ Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.WAEYTENS Robin-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.DE WAELE Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.MARTENS Michiel-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.GOETHALS Thorben-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.WUYTS Sooi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    17.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    41.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    42.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    2e jaars - 72 km - Aantal deelnemers: 106

    1.MICHIEL VAN HAUWERMEIREN uit Schoonaarde-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    12.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    13.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.MOREELS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    40.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    51.OVERMEIRE Louis-VISTAMEDIA HAMME-

    53.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11-05-2014 om 20:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    vwf.JPG









    Zondag
    11 Mei BREENDONK (2870)


    A-reeks - 76,8km - 1h51
    1.Roel REIGEL
    2.Steven Tuytschaever
    3.Robin Van Goethem
    4.Nico Verwee
    5.Steve Maginet
    6.Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    7.Timmy Weeckers
    8.Christophe Van Gucht
    9.Peter Van Damme
    10.Kevin Van Den Cruijce

    C-reeks - 70,4km - 1h43
    1.Frank VAGENENDE
    2.Danny Saelens
    3.Willem Van Der Heyden
    4.Kristof Reniers
    5.Rudy Rey
    6.Danny Borremans
    7.Andy Roskam (Ruisbroek)
    8.Peter Maes (Bornem)
    9.Pascal Kestemont
    10.Jimmy De Paepe

    D-reeks - 57,6km - 1h28
    1.Herman PROOST
    2.Arie De Moor
    3.Frank Geets
    4.Rudy Thomas
    5.Peter Vos
    6.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    7.Lucien Van Den Brande
    8.Gert Bijl
    9.Ronald Rents
    10.Patrick Van Ransbeeck

    E-reeks - 57,6km - 1h29
    1.Patrick COCQUYT
    2.Dirk Van Hove
    3.Danny De Backer
    4.Frank Suys (Hingene)
    5.Rene De Brucker
    6.Frank Van Der Perre
    7.Dirk Peigneur
    8.Jan Van Den Brande
    9.Dominique Turcksin
    10.Bert Costermans

    F-reeks - 51,2km - 1h23
    1.Martin DURANT
    2.Jean Blommaert (Hamme)
    3.Paul Ceuvers
    4.Michel Peleman
    5.Jan Van Hove
    6.Johny Van Holen
    7.Hendrik Caethoven
    8.Chris Geerts
    9.Gilbert De Baerdemaeker
    10.Noel Burggraeve

    G-reeks - 51,2km - 1h22
    1.Felix LUYTEN
    2.Guido Cornet
    3.Etienne Vandenhouwe
    4.Roland Hellebaut
    5.Luc Snels
    6.Theo Coudyzer
    7.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    8.Frans Mertens
    9.Jos Vandermeulen
    10.Willy Mous

    11-05-2014 om 20:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 11/05 – WESTERLO (2260)

    Categorie A - 81,7 km
    1-De Feyter Tom
    2-Thys Edwin
    3-Van Bylen Jens
    4-Iwens Koen
    5-Christal Roel
    6-Leys Sam
    7-Van laer Glen
    8-Vandermaesen Nick
    9-Krynen Rob
    10-Delcroix Ben

    Categorie B - 81,7 km
    1-Wijckmans Christof
    2-Wijckmans Pieter
    3-Paeshuyse Davy
    4-Indekeu Nico
    5-Berghmans Bart
    6-Isenborghs Kristof
    7-Van Opstal Philippe
    8-Bocken Peter
    9-Van Den Heuvel Dieter
    10-Verheyden Joris

    Categorie C - 60,2 km
    1-Bogaerts Patrick
    2-Aerts Peter
    3-Meir Wim
    4-Witvrouwen Kris
    5-Van den Broeck Luc
    6-Jansen Wim
    7-Pauwels Vital
    8-Jansen Jan
    9-Verheyden Johan
    10-Gouwkens Patrick

    Categorie D - 60,2 km
    1-Van der Mieren Daniel
    2-Vekemans Marc
    3-Vangenechten Freddy
    4-Wauters Philippe
    5-Hermans Henri
    6-Haest Eddy
    7-Van looy Wim
    8-Govers Ronny
    9-Van Thielen Wim
    10-De Cock Marc

    Categorie E - 60,2 km
    1-De Bakker Ludo
    2-Van Loy Ellen
    3-Wijnen Nico

    11-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE PUIVELDE VAN ZATERDAG 10/05/2014

    FOTO'S BELOFTEN TE PUIVELDE VAN ZATERDAG 10/05/2014     

                      

    10/05/2014 PUIVELDE/SINT-NIKLAAS (O) - U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 100

    1.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    2.TANSLEY George-ILLI BIKES-

    3.BIERMANS Jenthe-TEAM GIANT SHIMANO DEVELOPMENT TEAM-

    4.VAN GOMPEL Mathias-LOTTO BELISOL U23-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.HARMSEN Bart-WTC DE AMSTEL-

    7.GEERAERTS Joni-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    9.POLS Ruben-LOTTO BELISOL U23-

    10.VAN DYCK Wesley-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    26.BRYSSINCK Stef-ARROW CYCLING TEAM-

    32.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    34.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    41.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    45.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    49.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    52.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    58.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    61.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    70.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    71.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    72.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    75.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    79.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    82.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    10-5-2014-puivelde 783.JPG
                Winnaar Niels Schittecatte van het team Cibel met de bloemen.
    10-5-2014-puivelde 774.JPG
                         Een woordje uitleg van winnaar Niels Schittecatte.
    10-5-2014-puivelde 686.JPG
    Aankomst van winnaar Niels Schittecatte voor George Tansley, Jenthe Biermans,
    Mathias Van Gompel en Glenn Rotty uit Verrebroek.
    Puivelde 4.jpg
    Puivelde 3.jpg
    Puivelde 1.jpg
    Puivelde 2.jpg
    10-5-2014-puivelde 226.JPG
                                    Een aanval van Stijn De Bock uit Zele.
    10-5-2014-puivelde 651.JPG
    10-5-2014-puivelde 373.JPG
    10-5-2014-puivelde 267.JPG
    10-5-2014-puivelde 379.JPG
    10-5-2014-puivelde 159.JPG
    10-5-2014-puivelde 144.JPG
    10-5-2014-puivelde 134.JPG
    10-5-2014-puivelde 114.JPG   
                                   De start te Puivelde met 100 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    Extra Foto's: Arthur Vanden Broucke

    11-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    lenny Druyts.JPG 

            Lenny Druyts


    Zondag 11/05/2014 PUIVELDE - SINT-NIKLAAS (O) - Dames Jeugd - km

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 29

    1.SWINKELS Karlijn-WV UDEN-

    2.VAN DER HULST Amber-WESTLAND WIL VOORUIT-

    3.BOOGAARD Maaike-HOORNSE TOURCLUB-

    4.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.BAKKER Mannon-HOORNSE TOUR CLUB-

    6.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.BEX Nathalie-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    8.CASTRIQUE Alana-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    9.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    10.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    Dames Junioren

    Aantal deelnemers: 36

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-

    2.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.DELBAERE Fien-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.TEIRLINCK Jana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.DEFOUR Lara -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.STORMS Nine-BERGBEKLIMMERS-

    10.JANSSENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    25.ROTTIERS Maureen -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    28.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-


    11/05/2014 MERCHTEM (VB) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 76 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    2.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.ULENS Lennert-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.VANDENBROECK Yarno-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    8.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN LAER Laurens-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.BOUTS Jens-DCM CYCLING TEAM-

    11/05/2014 - TORHOUT (W) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap

    Provinciaal Kampioenschap 1° jaars

    Aantal deelnemers: 69

    1.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.VANNESTE Wout-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.NOWÉ Simon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DECLERCK Jules-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    9.STEVENS Matthias-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.VERCRUYSSE Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    11/05/2014 ZONHOVEN (LB) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - km

    Aantal deelnemers: 33

    1.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.THIJSSEN Gerben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.STEGEN Jeffrey -SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.SLEGERS Dries-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    10.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    11/05/2014 BEVEREN-MELSELE (O) - Aspiranten

    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 28

    1.REUNIS Rondy-KON.HOBOKEN WAC VZW-

    2.SEGERS Ryan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.TEERLINCK Alexander-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.STEENACKERS Luka-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    12.VAN HOOF Manu-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.DEMUYNCK Victor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.VAN KERCKHOVE Quinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.VAN WIELE Michiel-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    28.LEFEBRE Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 34

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.SCHARRE Stef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.GROOTJANS Jente-INDIVIDUEEL-

    8.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.MICHIELSEN-STEVENS Laura-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 42

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.SEELS Brent -WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.CLAEYS Robbe-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.STYLEMANS Mattis-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    5.VANGRIEKEN Jarne-DCM CYCLING TEAM-

    7.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND-

    21.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    31.GEENS Pedro-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.WARRENS Anthony-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.ROOBROUCK Elias-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.JORIS Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.MESU Daphne-THEO MIDDELKAMP-

    1.HENDRIKX Laura-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    11-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    10-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Druyts Kelly.JPG 

                Kelly Druyts


    Zaterdag 10/05/2014 ASSEBROEK (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers: 69

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    3.TRAVIS Samuel-NORCO BICYCLES-

    4.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.VECCHIO Martin-NETHERLAND RUBBER-

    7.DZERVUS Darijus-CIBEL-

    8.VANDROMME Evert-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    9.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    10/05/2014 PUIVELDE/SINT-NIKLAAS (O) - U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 100

    1.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    2.TANSLEY George-ILLI BIKES-

    3.BIERMANS Jenthe-TEAM GIANT SHIMANO DEVELOPMENT TEAM-

    4.VAN GOMPEL Mathias-LOTTO BELISOL U23-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.HARMSEN Bart-WTC DE AMSTEL-

    7.GEERAERTS Joni-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    9.POLS Ruben-LOTTO BELISOL U23-

    10.VAN DYCK Wesley-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    26.BRYSSINCK Stef-ARROW CYCLING TEAM-

    32.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    34.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    41.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    45.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    49.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    52.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    58.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    61.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    70.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    71.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    72.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    75.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    79.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    82.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-


    10/05/2014 SNAASKERKE-GISTEL (W) - Dames Elite - 90 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    2.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE-

    3.CURE Amy-LOTTO BELISOL LADIES-

    4.VERBEKE Grace-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    5.KUIJPERS Evy-FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-

    6.VAN GLABEKE Shana-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    7.VERSTICHELEN Femke-INDIVIDUEEL-

    8.ARYS Evelyn-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    9.GINS Tara-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    11.DRUYTS Lenny-TOPSPORT VLAANDEREN-

    13.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    19.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    36.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

     

    10/05/2014 LOMMEL - LUTLOMMEL (LB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    3.GULICKX Max-TELENET FIDEA-

    4.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    6.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.HOFFMANN Julius-RSG BUCHENAU-

    8.VAN BOUWEL Ruben-DCM CYCLING TEAM-

    9.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.BILLEN Gilles-LOTTO-VC ARDENNES-

    34.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

     

    10/05/2014 MERCHTEM-PEIZEGEM (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 106

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.DEWULF Stan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    4.VEREECKEN Thomas-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.BRAET Dieter-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.DELVAUX Guillaume-LOTTO-VC ARDENNES-

    7.VERBIST Gilles-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM VZNW HOFSTADE-

    10-05-2014 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 09/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 09/05/2014 VLAMERTINGE (W) - Elite z.c./U23 - 110,6 km

    Aantal deelnemers: 99

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.DERYCKE Giorgio-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    3.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    5.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    7.CASIER Arne-KORAIL CYCLING TEAM-

    8.TOUQUET Joren-VERANDAS WILLEMS-

    9.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.CLAEYS Timothy-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    12.SMET Guy-CIBEL-

    10-05-2014 om 12:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/05/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zaterdag 10/05 – PELLENBERG (3212)

    Categorie A - 73 km
    1-Delcroix Gert
    2-Leys Sam
    3-Thys Edwin
    4-Cortoos Jonas
    5-Goeleven Jeroen
    6-Van Uytsel Tomas
    7-Van Autgaerden Jo
    8-Iwens Koen
    9-Verstraeten Sven
    10-De Pauw Steven

    Categorie B - 73 km
    1-Meuris Gerry
    2-Pennickx Tom
    3-Gillet Koen
    4-Rombouts Stijn
    5-Wijckmans Pieter
    6-De Vree Rik
    7-Vanden Wyngaerd Bart
    8-Bocken Peter
    9-Permentier Dave
    10-Van Olmen Jef

    Categorie C - 58,4 km
    1-Aerts Peter
    2-Bogaerts Patric
    3-Verheyden Johan
    4-Wuyts Hans
    5-Gouwkens Patrick
    6-Brabants Bruno
    7-Peeters Jan
    8-Rens David
    9-Everaerts Wim
    10-Van Avondt Wim

    Categorie D - 58,4 km
    1-Verdonck Patrick
    2-Peigneur Dirk
    3-Van Der Mieren Daniel
    4-Van Looy Wim
    5-Haest Eddy
    6-Cortoos jan
    7-Bellen Patrick

    Categorie E - 58,4 km
    1-Wijnen Nico

    10-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    09-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 2 TTC RONDE VAN HET WAASLAND 2014 VAN DONDERDAG 08/05/2014
    TTC.JPG

    Proficiat aan MAARTEN VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Van Raemdonck Maarten KOP 2014.jpg    Van raemdonck Maarten.jpg

    Maarten Van Raemdonck

     

    Donderdag 08/05/2014 – BEVEREN – TTC Ronde van het Waasland 2014 – Toeristen - Rit 2

    Aantal deelnemers: 39

    1.MAARTEN VAN RAEMDONCK

    2.Feucht Sigi

    3.Van Raemdonck Robby

    4.Brulez Tom

    5.Verschaffelt Jens

    6.Landtsheer Andy

    7.Kesteleyn Bram

    8.Suys Frank

    9.D'hondt Niels

    10.De Cleen Peter

    11.De Witte Jurgen 12.Hermans Tijs 13.Beauprez Gino 14.Declercq Brecht 15.Maes Dimitri 16.Smet Kris 17.Spanoghe Guido 18.Van Osselaer Tommy 19.Van Camp Freddy 20.Vandecasteele Angelo  21.Van Breusegem Wouter 22.Leloup Arthur 23.Vergauwen Hans 24.Mijnsbergen Dennis 25.Bolssens Mario 26.Van Raemdonck Filip 27.Van de Moortel Wim 28.Hannes Roel 29.Van Clapdorp Frank 30.Christiaens Davy 31.Polak Robert 32.Pieters Denian 33.Terclavers Daan 34.Polizzi Fabrizio 35.Van Goethem Filip 36.Van Damme Danny 37.De Wilde Philippe 38.D'Hooghe Mathias 39.Varewyck Joeri

    09-05-2014 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 08/05/2014

    vwf.JPG









    Proficiat aan DIRK DE PAUW met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks D !!!

    Dirk De Pauw.JPG 

            Dirk De Pauw

     

    Donderdag 8 Mei BEVEREN (9120)

    A/C/D-reeks - 68km - 1h40
    1.Ruben ENGELEN
    2.Sam Billeman
    3.Stijn Verbeke (Belsele)
    4.Luc De Duytsche
    5.Kevin Dony
    6.Stijn de Clercq
    7.Timmy Weeckers
    8.Nick Mertens (Grembergen)
    9.Nico Verwee
    10.Bruno Bruyere - 1C
    11.Tijs Billeman
    12.Kris Bolsens (Kruibeke)
    13.Kevin Van Den Cruijce
    14.Jan Trenson
    15.Tom De Beer (Hamme)
    16.Kenny Van Lent
    17.Bart Baeyens (Overmere)
    18.Christophe Van Overloop
    19.Kristof Reniers
    20.Bart Tribout
    21.Kurt Pauwels
    22.Gunther Biesemans
    23.Tim McLaughlin
    24.Balder De Doncker
    25.Robin Devleeschouwer
    26.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)
    27.DIRK DE PAUW (Beveren) - 1D
    28.Xavier Huon
    29.Davy Van Der Bruggen
    30.Dieter Vercauter

    09-05-2014 om 06:58 geschreven door kenny


    08-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EZC/U23 TE BEVEREN VAN WOENSDAG 07/05/2014

    FOTO'S EZC/U23 TE BEVEREN VAN WOENSDAG 07/05/2014     


    Woensdag 07/05/2014 BEVEREN-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km
    Aantal deelnemers: 156

    1.TANSLEY George-ILLI BIKES-

    2.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    3.DIELISSEN Bart-WV BREDA-

    4.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-

    6.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.GIESKENS Nicky-ZUID HOLLAND-

    8.DE ROOZE Niels-TO WIN JOSAN CT-

    9.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    12.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    14.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    22.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    23.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    26.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    27.ONGENA Thomas-CIBEL-

    28.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    29.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    31.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    32.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    33.DE BOCK Robby-TERRA SAFETY SCHOES-

    34.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    36.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    37.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    38.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    39.SMET Guy-CIBEL-

    43.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    44.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    45.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    49.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    50.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7-5-2014-beveren 1107.JPG                  
    Podium te Beveren met winnaar George Tansley (Aus), Marc Ryan en Bart Dielissen.  
    7-5-2014-beveren 1122.JPG
                              Winnaar George Tansley met de bloemen.
    7-5-2014-beveren 1121.JPG
                 Een woordje uitleg van de 2de Marc Ryan uit Nieuw-Zeeland.
    7-5-2014-beveren 1083.JPG
                               Een woordje uitleg van de 3de Bart Dielissen.
    7-5-2014-beveren 1024.JPG
    De spurt gewonnen door George Tansley (Aus) voor Marc Ryan en Bart Dielissen.
    7-5-2014-beveren 1023.JPG
                                                De spurt in volle gang.
    7-5-2014-beveren 394.JPG
    7-5-2014-beveren 830.JPG
                                                 Links Tony Heirbaut.
    7-5-2014-beveren 852.JPG
                                           Links Gregory Franckaert uit Kallo.
    7-5-2014-beveren 156.JPG
    7-5-2014-beveren 170.JPG
                                                   Links Steven Doms.
    7-5-2014-beveren 325.JPG
    7-5-2014-beveren 268.JPG
                                       Vooraan Lawrence Vandermeersch.
    7-5-2014-beveren 114.JPG   
                                  De start te Beveren met 156 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    08-05-2014 om 09:12 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!