.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    waod_3.jpg


    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Tim Vercauteren.JPG 

          Tim Vercauteren

    Zondag 11 Mei – ZAFFELARE (9080)

    Cat.A - 70 km - 31 deelnemers

    1.TIM VERCAUTEREN (Belsele)

    2.Paul Rooseparck

    3.Christopher Vanneste

    4.Tony Heirbaut (Belsele)

    5.Luc De Duytsche

    6.Steven Goossens (St.Niklaas)

    7.Christophe Van Overloop

    8.Steven Van Rijckeghem

    9.Kristof Debboudt

    10.Simon Laureys

    14.Stijn Verbeke (Belsele)

    19.Jan Peirsman (Beveren)

    21.Steven Heirman (Hamme)

    26.Thiemen Van Regenmortel (Lokeren)

    31.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)
    11-5-2014-zaffelare 1241.JPG
                                         Winnaar Catg.A Tim Vercauteren.
    11-5-2014-zaffelare 1197.JPG
                         Aankomst van winnaar Catg.A Tim Vercauteren.
    11-5-2014-zaffelare 938.JPG
    11-5-2014-zaffelare 598.JPG
                           Rechts vooraan Dave Van Roeyen uit Zwijndrecht.
    11-5-2014-zaffelare 569.JPG
                                    Start van de Catg.A en de Toeristen.

    Cat.B - 56 Km - 22 deelnemers

    1.Peter Vermassen (Herzele)

    2.Gino De Weirdt

    3.Franky De Tremerie

    4.Kurt Pauwels

    5.Kurt Verbeken

    6.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    7.Andy Van Loon

    8.Sven De Vlieger (Lochristi)

    9.Wim Rombaut (Stekene)

    10.Koen Oliebos

    17.Alain Calle (Mariakerke)

    11-5-2014-zaffelare 563.JPG 
                                                  Winnaar Catg.B

    11-5-2014-zaffelare 190.JPG
                                      Start van de Catg.B en de Catg.C

    Cat.C - 56 Km - 14 deelnemers

    1.Ko Harms (Zuiddorpe)

    2.Noël Willems

    3.Mick Bath

    4.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    5.Geert Braeckman (Kalken)

    6.Filip Van Damme

    7.Serge Meyvis (Burcht)

    8.Filip De Wannemaeker

    9.Mario Vandebuerie

    10.Danny Van Oyen (Deinze)

    12.Giovanni Baert (Belsele)
    11-5-2014-zaffelare 559.JPG
                                            Winnaar Catg.C Ko Harms.

    11-5-2014-zaffelare 548.JPG 
                                 Aankomst winnaar Catg.C Ko Harms.

    Cat.D - 50 Km - 9 deelnemers

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Wim De Waal

    3.Jan Snoeck

    4.Peter Van Der Geest

    5.Johan Brouwers

    6.Dick Van Loon

    7.Etienne De Gucht

    8.Robert Maldrie

    9.Henk Bolle
    11-5-2014-zaffelare 185.JPG
    Winnaar +70 jaar, winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem en winnaar +65 jaar Marc Vervondel.
    11-5-2014-zaffelare 179.JPG
    Aankomst winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem en winnaar +65 jaar Marc Vervondel.

    11-5-2014-zaffelare 024.JPG 
                    Aan de leiding Patrick Van Renterghem en Marc Vervondel.

    Cat.E - 50 Km – 16 deelnemers

    +65 jaar

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Leo Thyssen

    3.Julien Vyvey

    4.Roland Van Imschoot

    5.Willy Corthier

    6.Marinus Lockefeir

    7.Adri Van Loon

    8.Didier Cornelis

    9.Philippe Rizzo

    10.Patrick Elegheer

     

    +70 jaar

    1.Mathieu Mercken

    2.Robert Robijns

    3.Joseph D'Hont

    4.Armand Mols

    5.Daniel Cornu (Stekene)

    6.Huib Klip

    11-5-2014-zaffelare 041.JPG 
                                                Daniel Cornu uit Stekene.

    Toeristen – 56 km - 13 deelnemers

    1.Stephan Tydgadt Liedekerke)

    2.Freddy Van Camp (Stekene)

    3.Gregory Van Waeyenbergh

    4.Kevin De Jaeger

    5.Christophe De Grom

    6.Koen De Maesschalck

    7.Davy Christiaens
    8.Milan De Weerdt
    9.Björn D'Hoker
    10.Kenneth Vandriessche





    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-05-2014 om 23:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP 2013.JPG 

              Jeroen Das


    Zondag 11/05/2014 Circuit de Wallonie - km - 04h06'26"

    Aantal deelnemers:

    1.LAMMERTINK Maurits -CYCLINGTEAM JO PIELS-
    2.CLAEYS Dimitri -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.DE TIER Floris -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:00'17"

    4.JANSSENS Jimmy -TEAM 3M-

    5.VERVAEKE Louis -LOTTO BELISOL U23-:00'27"

    6.COENEN Johan -TEAM DIFFERDANGE - LOSCH-

    7.DE WINTER Ludwig -COLOR CODE - BIOWANZE-:00'40"

    8.VANSPEYBROECK Tim -TEAM 3M-:00'41"

    9.MEURISSE Xandro -LOTTO BELISOL U23-:00'45"

    10.DECLERCQ Benjamin -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    23.FRANCKAERT Gregory -TEAM 3M-:01'18"

    29.VANDYCK Niels -VERANDAS WILLEMS-:01'33"

    31.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-:01'46"

    32.NAESEN Oliver -CIBEL-

    39.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    47.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-:02’01"

    48.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    50.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-:02'17"

    54.OERLEMANS Tom -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-:02'51"

    56.ONGENA Thomas -CIBEL-:03'25"

    74.GOOSSENS Kenny -CIBEL-:05’56"

    103.VAN DEN BERGHE Anthony -COLBA SUPERANO HAM-:11’44"

    11/05/2014 BOUTERSEM (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 153

    1.VAN HOOYDONCK Nathan-BISSELL DEVELOPMENT TEAM-

    2.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    3.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.HEMROULLE Johan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    7.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    8.MOTTE David -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.HAAG Guillaume-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    10.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    11.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    24.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    28.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    63.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    11/05/2014 SINT-LAUREINS (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.BEVIN Patrick-TAUPO CYCLING-

    2.DEKKERS Hans-ARROW CYCLING TEAM-

    3.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    5.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.BREYNE Jonathan-TO WIN JOSAN CT-

    7.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    10.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    11.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    12.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    23.SMET Guy-CIBEL-

    25.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    26.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

     

    11/05/2014 ZONHOVEN (LB) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - km

    Aantal deelnemers: 75

    1.TEUNS Dylan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    2.HOLLANDERS Dries-METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    3.PANIS Maxim-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.CAPIOT Amaury-LOTTO BELISOL U23-

    5.COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    6.LETEN Wouter-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.MANNAERTS Jelle-VERANDAS WILLEMS-

    8.VROLIJKX Jeroen-TO WIN JOSAN CT-

    9.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    10.WOUTERS Rutger-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

     

    11/05/2014 SCHOTEN (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers: 66

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.KERKHOFS Mathias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    3.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    5.VAN DRIESSCHE Wannes-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.NOELS Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    8.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VERHEYDEN Robin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.DE LANDTSHEER Nick-DAGVERGUNNING-

    13.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    24.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    37.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    11/05/2014 PITTEM (W) - U23 – km

    Aantal deelnemers: 84

    1.POLS Ruben-LOTTO BELISOL U23-

    2.TOUQUET Joren-VERANDAS WILLEMS-

    3.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    4.LELEU Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    5.TRIO Niels-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    6.VANGHELUWE Robbe-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    8.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.DULT Jasper -CT 2020-

    10.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

     

    11/05/2014 EIZER OVERIJSE (VB) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers: 81

    1.ARIMONT Charlie-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.WOUTERS Jarin -WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.CLAUW Yente-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    7.VASTMANS Dries -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.WILLEMS Thimo-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    10.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    11-05-2014 om 20:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MICHIEL VAN HAUWERMEIREN met zijn 1°Seizoenszege en de Titel van Provinciaal Kampioen van Oost-Vlaanderen bij de 2°jaars Nieuwelingen !!!

       Michiel Van Hauwermeiren.JPG 

    Michiel Van Hauwermeiren


    Zondag 11/05/2014 KERNIEL (LB) - Juniores - 84,4 km

    Aantal deelnemers: 78

    1.HOULMONT Matthias-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.BOLLÉ Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.REYNAERTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.KROONEN Bastien-LOTTO-VC ARDENNES-

    7.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.DOPS Dries-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.DUFOUR Warre-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.DEBY Quentin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

     

    11/05/2014 TEMSE (O) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 118

    1.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    8.BOGAERTS Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    29.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    30.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    42.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    55.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    59.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    63.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    65.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    70.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    80.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    86.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    11/05/2014 ARENDONK (A) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1ste Jaar – 60,5 km - Aantal deelnemers: 65

    1.GOVAERTS Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.GIELEN Jorne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.CROMHEECKE Alexander-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN DEN BERGH Tuur-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VAN DER EYCKEN Brent-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.LAUWENS Feddrik-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DE MEYER Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    38.DEPAUW Brent-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

      

    2de Jaar – 71,5 km - Aantal deelnemers: 76

    1.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    3.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VAN CAMPFORT Tiest-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.VANSTEENSEL Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    12.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

     

    11/05/2014 KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1e jaars - 63 km - Aantal deelnemers: 62

    1.BAEYENS Yorgo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DE NEVE Joerik-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    4.LINTHOUDT Arne-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.FIVÉ Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.WAEYTENS Robin-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.DE WAELE Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.MARTENS Michiel-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.GOETHALS Thorben-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.WUYTS Sooi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    17.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    41.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    42.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    2e jaars - 72 km - Aantal deelnemers: 106

    1.MICHIEL VAN HAUWERMEIREN uit Schoonaarde-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    12.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    13.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.MOREELS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    40.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    51.OVERMEIRE Louis-VISTAMEDIA HAMME-

    53.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11-05-2014 om 20:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    vwf.JPG









    Zondag
    11 Mei BREENDONK (2870)


    A-reeks - 76,8km - 1h51
    1.Roel REIGEL
    2.Steven Tuytschaever
    3.Robin Van Goethem
    4.Nico Verwee
    5.Steve Maginet
    6.Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    7.Timmy Weeckers
    8.Christophe Van Gucht
    9.Peter Van Damme
    10.Kevin Van Den Cruijce

    C-reeks - 70,4km - 1h43
    1.Frank VAGENENDE
    2.Danny Saelens
    3.Willem Van Der Heyden
    4.Kristof Reniers
    5.Rudy Rey
    6.Danny Borremans
    7.Andy Roskam (Ruisbroek)
    8.Peter Maes (Bornem)
    9.Pascal Kestemont
    10.Jimmy De Paepe

    D-reeks - 57,6km - 1h28
    1.Herman PROOST
    2.Arie De Moor
    3.Frank Geets
    4.Rudy Thomas
    5.Peter Vos
    6.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    7.Lucien Van Den Brande
    8.Gert Bijl
    9.Ronald Rents
    10.Patrick Van Ransbeeck

    E-reeks - 57,6km - 1h29
    1.Patrick COCQUYT
    2.Dirk Van Hove
    3.Danny De Backer
    4.Frank Suys (Hingene)
    5.Rene De Brucker
    6.Frank Van Der Perre
    7.Dirk Peigneur
    8.Jan Van Den Brande
    9.Dominique Turcksin
    10.Bert Costermans

    F-reeks - 51,2km - 1h23
    1.Martin DURANT
    2.Jean Blommaert (Hamme)
    3.Paul Ceuvers
    4.Michel Peleman
    5.Jan Van Hove
    6.Johny Van Holen
    7.Hendrik Caethoven
    8.Chris Geerts
    9.Gilbert De Baerdemaeker
    10.Noel Burggraeve

    G-reeks - 51,2km - 1h22
    1.Felix LUYTEN
    2.Guido Cornet
    3.Etienne Vandenhouwe
    4.Roland Hellebaut
    5.Luc Snels
    6.Theo Coudyzer
    7.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    8.Frans Mertens
    9.Jos Vandermeulen
    10.Willy Mous

    11-05-2014 om 20:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 11/05 – WESTERLO (2260)

    Categorie A - 81,7 km
    1-De Feyter Tom
    2-Thys Edwin
    3-Van Bylen Jens
    4-Iwens Koen
    5-Christal Roel
    6-Leys Sam
    7-Van laer Glen
    8-Vandermaesen Nick
    9-Krynen Rob
    10-Delcroix Ben

    Categorie B - 81,7 km
    1-Wijckmans Christof
    2-Wijckmans Pieter
    3-Paeshuyse Davy
    4-Indekeu Nico
    5-Berghmans Bart
    6-Isenborghs Kristof
    7-Van Opstal Philippe
    8-Bocken Peter
    9-Van Den Heuvel Dieter
    10-Verheyden Joris

    Categorie C - 60,2 km
    1-Bogaerts Patrick
    2-Aerts Peter
    3-Meir Wim
    4-Witvrouwen Kris
    5-Van den Broeck Luc
    6-Jansen Wim
    7-Pauwels Vital
    8-Jansen Jan
    9-Verheyden Johan
    10-Gouwkens Patrick

    Categorie D - 60,2 km
    1-Van der Mieren Daniel
    2-Vekemans Marc
    3-Vangenechten Freddy
    4-Wauters Philippe
    5-Hermans Henri
    6-Haest Eddy
    7-Van looy Wim
    8-Govers Ronny
    9-Van Thielen Wim
    10-De Cock Marc

    Categorie E - 60,2 km
    1-De Bakker Ludo
    2-Van Loy Ellen
    3-Wijnen Nico

    11-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE PUIVELDE VAN ZATERDAG 10/05/2014

    FOTO'S BELOFTEN TE PUIVELDE VAN ZATERDAG 10/05/2014     

                      

    10/05/2014 PUIVELDE/SINT-NIKLAAS (O) - U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 100

    1.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    2.TANSLEY George-ILLI BIKES-

    3.BIERMANS Jenthe-TEAM GIANT SHIMANO DEVELOPMENT TEAM-

    4.VAN GOMPEL Mathias-LOTTO BELISOL U23-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.HARMSEN Bart-WTC DE AMSTEL-

    7.GEERAERTS Joni-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    9.POLS Ruben-LOTTO BELISOL U23-

    10.VAN DYCK Wesley-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    26.BRYSSINCK Stef-ARROW CYCLING TEAM-

    32.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    34.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    41.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    45.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    49.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    52.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    58.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    61.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    70.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    71.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    72.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    75.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    79.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    82.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    10-5-2014-puivelde 783.JPG
                Winnaar Niels Schittecatte van het team Cibel met de bloemen.
    10-5-2014-puivelde 774.JPG
                         Een woordje uitleg van winnaar Niels Schittecatte.
    10-5-2014-puivelde 686.JPG
    Aankomst van winnaar Niels Schittecatte voor George Tansley, Jenthe Biermans,
    Mathias Van Gompel en Glenn Rotty uit Verrebroek.
    Puivelde 4.jpg
    Puivelde 3.jpg
    Puivelde 1.jpg
    Puivelde 2.jpg
    10-5-2014-puivelde 226.JPG
                                    Een aanval van Stijn De Bock uit Zele.
    10-5-2014-puivelde 651.JPG
    10-5-2014-puivelde 373.JPG
    10-5-2014-puivelde 267.JPG
    10-5-2014-puivelde 379.JPG
    10-5-2014-puivelde 159.JPG
    10-5-2014-puivelde 144.JPG
    10-5-2014-puivelde 134.JPG
    10-5-2014-puivelde 114.JPG   
                                   De start te Puivelde met 100 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    Extra Foto's: Arthur Vanden Broucke

    11-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    lenny Druyts.JPG 

            Lenny Druyts


    Zondag 11/05/2014 PUIVELDE - SINT-NIKLAAS (O) - Dames Jeugd - km

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 29

    1.SWINKELS Karlijn-WV UDEN-

    2.VAN DER HULST Amber-WESTLAND WIL VOORUIT-

    3.BOOGAARD Maaike-HOORNSE TOURCLUB-

    4.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.BAKKER Mannon-HOORNSE TOUR CLUB-

    6.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.BEX Nathalie-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    8.CASTRIQUE Alana-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    9.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    10.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    Dames Junioren

    Aantal deelnemers: 36

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-

    2.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.DELBAERE Fien-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.TEIRLINCK Jana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.DEFOUR Lara -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.STORMS Nine-BERGBEKLIMMERS-

    10.JANSSENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    25.ROTTIERS Maureen -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    28.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-


    11/05/2014 MERCHTEM (VB) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 76 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    2.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.ULENS Lennert-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.VANDENBROECK Yarno-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    8.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN LAER Laurens-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.BOUTS Jens-DCM CYCLING TEAM-

    11/05/2014 - TORHOUT (W) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap

    Provinciaal Kampioenschap 1° jaars

    Aantal deelnemers: 69

    1.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.VANNESTE Wout-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.NOWÉ Simon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DECLERCK Jules-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    9.STEVENS Matthias-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.VERCRUYSSE Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    11/05/2014 ZONHOVEN (LB) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - km

    Aantal deelnemers: 33

    1.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.THIJSSEN Gerben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.STEGEN Jeffrey -SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.SLEGERS Dries-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    10.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    11/05/2014 BEVEREN-MELSELE (O) - Aspiranten

    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 28

    1.REUNIS Rondy-KON.HOBOKEN WAC VZW-

    2.SEGERS Ryan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.TEERLINCK Alexander-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.STEENACKERS Luka-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    12.VAN HOOF Manu-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.DEMUYNCK Victor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.VAN KERCKHOVE Quinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.VAN WIELE Michiel-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    28.LEFEBRE Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 34

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.SCHARRE Stef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.GROOTJANS Jente-INDIVIDUEEL-

    8.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.MICHIELSEN-STEVENS Laura-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 42

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.SEELS Brent -WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.CLAEYS Robbe-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.STYLEMANS Mattis-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    5.VANGRIEKEN Jarne-DCM CYCLING TEAM-

    7.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND-

    21.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    31.GEENS Pedro-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.WARRENS Anthony-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.ROOBROUCK Elias-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.JORIS Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.MESU Daphne-THEO MIDDELKAMP-

    1.HENDRIKX Laura-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    11-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    10-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Druyts Kelly.JPG 

                Kelly Druyts


    Zaterdag 10/05/2014 ASSEBROEK (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers: 69

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    3.TRAVIS Samuel-NORCO BICYCLES-

    4.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.VECCHIO Martin-NETHERLAND RUBBER-

    7.DZERVUS Darijus-CIBEL-

    8.VANDROMME Evert-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    9.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    10/05/2014 PUIVELDE/SINT-NIKLAAS (O) - U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 100

    1.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    2.TANSLEY George-ILLI BIKES-

    3.BIERMANS Jenthe-TEAM GIANT SHIMANO DEVELOPMENT TEAM-

    4.VAN GOMPEL Mathias-LOTTO BELISOL U23-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.HARMSEN Bart-WTC DE AMSTEL-

    7.GEERAERTS Joni-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    9.POLS Ruben-LOTTO BELISOL U23-

    10.VAN DYCK Wesley-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    26.BRYSSINCK Stef-ARROW CYCLING TEAM-

    32.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    34.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    41.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    45.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    49.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    52.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    58.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    61.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    70.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    71.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    72.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    75.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    79.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    82.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-


    10/05/2014 SNAASKERKE-GISTEL (W) - Dames Elite - 90 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    2.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE-

    3.CURE Amy-LOTTO BELISOL LADIES-

    4.VERBEKE Grace-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    5.KUIJPERS Evy-FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-

    6.VAN GLABEKE Shana-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    7.VERSTICHELEN Femke-INDIVIDUEEL-

    8.ARYS Evelyn-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    9.GINS Tara-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    11.DRUYTS Lenny-TOPSPORT VLAANDEREN-

    13.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    19.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    36.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

     

    10/05/2014 LOMMEL - LUTLOMMEL (LB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    3.GULICKX Max-TELENET FIDEA-

    4.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    6.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.HOFFMANN Julius-RSG BUCHENAU-

    8.VAN BOUWEL Ruben-DCM CYCLING TEAM-

    9.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.BILLEN Gilles-LOTTO-VC ARDENNES-

    34.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

     

    10/05/2014 MERCHTEM-PEIZEGEM (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 106

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.DEWULF Stan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    4.VEREECKEN Thomas-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.BRAET Dieter-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.DELVAUX Guillaume-LOTTO-VC ARDENNES-

    7.VERBIST Gilles-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM VZNW HOFSTADE-

    10-05-2014 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 09/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 09/05/2014 VLAMERTINGE (W) - Elite z.c./U23 - 110,6 km

    Aantal deelnemers: 99

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.DERYCKE Giorgio-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    3.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    5.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    7.CASIER Arne-KORAIL CYCLING TEAM-

    8.TOUQUET Joren-VERANDAS WILLEMS-

    9.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.CLAEYS Timothy-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    12.SMET Guy-CIBEL-

    10-05-2014 om 12:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/05/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zaterdag 10/05 – PELLENBERG (3212)

    Categorie A - 73 km
    1-Delcroix Gert
    2-Leys Sam
    3-Thys Edwin
    4-Cortoos Jonas
    5-Goeleven Jeroen
    6-Van Uytsel Tomas
    7-Van Autgaerden Jo
    8-Iwens Koen
    9-Verstraeten Sven
    10-De Pauw Steven

    Categorie B - 73 km
    1-Meuris Gerry
    2-Pennickx Tom
    3-Gillet Koen
    4-Rombouts Stijn
    5-Wijckmans Pieter
    6-De Vree Rik
    7-Vanden Wyngaerd Bart
    8-Bocken Peter
    9-Permentier Dave
    10-Van Olmen Jef

    Categorie C - 58,4 km
    1-Aerts Peter
    2-Bogaerts Patric
    3-Verheyden Johan
    4-Wuyts Hans
    5-Gouwkens Patrick
    6-Brabants Bruno
    7-Peeters Jan
    8-Rens David
    9-Everaerts Wim
    10-Van Avondt Wim

    Categorie D - 58,4 km
    1-Verdonck Patrick
    2-Peigneur Dirk
    3-Van Der Mieren Daniel
    4-Van Looy Wim
    5-Haest Eddy
    6-Cortoos jan
    7-Bellen Patrick

    Categorie E - 58,4 km
    1-Wijnen Nico

    10-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    09-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 2 TTC RONDE VAN HET WAASLAND 2014 VAN DONDERDAG 08/05/2014
    TTC.JPG

    Proficiat aan MAARTEN VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Van Raemdonck Maarten KOP 2014.jpg    Van raemdonck Maarten.jpg

    Maarten Van Raemdonck

     

    Donderdag 08/05/2014 – BEVEREN – TTC Ronde van het Waasland 2014 – Toeristen - Rit 2

    Aantal deelnemers: 39

    1.MAARTEN VAN RAEMDONCK

    2.Feucht Sigi

    3.Van Raemdonck Robby

    4.Brulez Tom

    5.Verschaffelt Jens

    6.Landtsheer Andy

    7.Kesteleyn Bram

    8.Suys Frank

    9.D'hondt Niels

    10.De Cleen Peter

    11.De Witte Jurgen 12.Hermans Tijs 13.Beauprez Gino 14.Declercq Brecht 15.Maes Dimitri 16.Smet Kris 17.Spanoghe Guido 18.Van Osselaer Tommy 19.Van Camp Freddy 20.Vandecasteele Angelo  21.Van Breusegem Wouter 22.Leloup Arthur 23.Vergauwen Hans 24.Mijnsbergen Dennis 25.Bolssens Mario 26.Van Raemdonck Filip 27.Van de Moortel Wim 28.Hannes Roel 29.Van Clapdorp Frank 30.Christiaens Davy 31.Polak Robert 32.Pieters Denian 33.Terclavers Daan 34.Polizzi Fabrizio 35.Van Goethem Filip 36.Van Damme Danny 37.De Wilde Philippe 38.D'Hooghe Mathias 39.Varewyck Joeri

    09-05-2014 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 08/05/2014

    vwf.JPG









    Proficiat aan DIRK DE PAUW met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks D !!!

    Dirk De Pauw.JPG 

            Dirk De Pauw

     

    Donderdag 8 Mei BEVEREN (9120)

    A/C/D-reeks - 68km - 1h40
    1.Ruben ENGELEN
    2.Sam Billeman
    3.Stijn Verbeke (Belsele)
    4.Luc De Duytsche
    5.Kevin Dony
    6.Stijn de Clercq
    7.Timmy Weeckers
    8.Nick Mertens (Grembergen)
    9.Nico Verwee
    10.Bruno Bruyere - 1C
    11.Tijs Billeman
    12.Kris Bolsens (Kruibeke)
    13.Kevin Van Den Cruijce
    14.Jan Trenson
    15.Tom De Beer (Hamme)
    16.Kenny Van Lent
    17.Bart Baeyens (Overmere)
    18.Christophe Van Overloop
    19.Kristof Reniers
    20.Bart Tribout
    21.Kurt Pauwels
    22.Gunther Biesemans
    23.Tim McLaughlin
    24.Balder De Doncker
    25.Robin Devleeschouwer
    26.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)
    27.DIRK DE PAUW (Beveren) - 1D
    28.Xavier Huon
    29.Davy Van Der Bruggen
    30.Dieter Vercauter

    09-05-2014 om 06:58 geschreven door kenny


    08-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EZC/U23 TE BEVEREN VAN WOENSDAG 07/05/2014

    FOTO'S EZC/U23 TE BEVEREN VAN WOENSDAG 07/05/2014     


    Woensdag 07/05/2014 BEVEREN-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km
    Aantal deelnemers: 156

    1.TANSLEY George-ILLI BIKES-

    2.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    3.DIELISSEN Bart-WV BREDA-

    4.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-

    6.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.GIESKENS Nicky-ZUID HOLLAND-

    8.DE ROOZE Niels-TO WIN JOSAN CT-

    9.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    12.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    14.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    22.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    23.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    26.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    27.ONGENA Thomas-CIBEL-

    28.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    29.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    31.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    32.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    33.DE BOCK Robby-TERRA SAFETY SCHOES-

    34.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    36.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    37.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    38.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    39.SMET Guy-CIBEL-

    43.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    44.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    45.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    49.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    50.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7-5-2014-beveren 1107.JPG                  
    Podium te Beveren met winnaar George Tansley (Aus), Marc Ryan en Bart Dielissen.  
    7-5-2014-beveren 1122.JPG
                              Winnaar George Tansley met de bloemen.
    7-5-2014-beveren 1121.JPG
                 Een woordje uitleg van de 2de Marc Ryan uit Nieuw-Zeeland.
    7-5-2014-beveren 1083.JPG
                               Een woordje uitleg van de 3de Bart Dielissen.
    7-5-2014-beveren 1024.JPG
    De spurt gewonnen door George Tansley (Aus) voor Marc Ryan en Bart Dielissen.
    7-5-2014-beveren 1023.JPG
                                                De spurt in volle gang.
    7-5-2014-beveren 394.JPG
    7-5-2014-beveren 830.JPG
                                                 Links Tony Heirbaut.
    7-5-2014-beveren 852.JPG
                                           Links Gregory Franckaert uit Kallo.
    7-5-2014-beveren 156.JPG
    7-5-2014-beveren 170.JPG
                                                   Links Steven Doms.
    7-5-2014-beveren 325.JPG
    7-5-2014-beveren 268.JPG
                                       Vooraan Lawrence Vandermeersch.
    7-5-2014-beveren 114.JPG   
                                  De start te Beveren met 156 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    08-05-2014 om 09:12 geschreven door kenny


    07-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 07/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 07/05/2014 BEVEREN-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km

    Aantal deelnemers: 156

    1.TANSLEY George-ILLI BIKES-

    2.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    3.DIELISSEN Bart-WV BREDA-

    4.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-

    6.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.GIESKENS Nicky-ZUID HOLLAND-

    8.DE ROOZE Niels-TO WIN JOSAN CT-

    9.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    12.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    14.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    22.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    23.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    26.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    27.ONGENA Thomas-CIBEL-

    28.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    29.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    31.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    32.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    33.DE BOCK Robby-TERRA SAFETY SCHOES-

    34.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    36.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    37.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    38.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    39.SMET Guy-CIBEL-

    43.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    44.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    45.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    49.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    50.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    07-05-2014 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VOORINSCHRIJVING WEDSTRIJD JUNIORES TE ZWIJNDRECHT OP 29/05/2014 !!!

    JUNIORES VOORINSCHRIJVEN VOOR MEMORIAL KRISTOF GODDAERT OP DONDERDAG 29 MEI IN ZWIJNDRECHT !!!

    GODDAERT logo start 288071110_n.jpg 

    De Goddaertvrienden Zwijndrecht nodigen de juniores uit om deel te nemen aan de “Memorial Kristof Goddaert” op donderdag 29 mei. Er kan best nu worden ingeschreven. Het bestuur wil Kristof steeds in herinnering houden en nodigt tevens ook supporters en vrienden-renners uit  een huldebetoon bij te wonen. Vorig jaar stond Kristof zelf nog als toeschouwer aan de aankomstlijn. Een jammerlijk ongeval op 18 februari 2014, nam de renner weg uit ons wielerleven. Voor de Goddaertvrienden stond de wereld even stil. Het kwam hard aan en reeds op de eerstvolgende bestuursvergadering, werd besloten om op 29 mei een Memorial te organiseren. En meteen wilde voorzitter Swa Van Leuven dat verder elk jaar te doen. Het wordt een criterium in het centrum van Zwijndrecht met aankomst in de winkelstraat Statiestraat. De voorbije jaren bleek reeds dat dit een bijzonder aantrekkelijk gebeuren is met een parcours via de Fortlaan – Heilige Geesthoek- Borinstraat en Statiestraat

     

     

    Vertrek juniores om 14u00

    Aantal km: 57

    Aantal Ronden: 30…

    Voorinschrijving = schenck_benny@hotmail.com   gsm = 0496.86.08.17

    Opmaken uitslag: Café Centrum Statiestraat 90 te 2070 Zwijndrecht.

    Start : café Centrum statiestraat 90 te 2070 Zwijndrecht

    Prijzenbedrag: 500 euro

    Premies: Vanaf ronde 3 t.e.m ronde 29 = Waardebon van 10 euro Peter Lemaire.

     

    Vertrek toeristen om 16u en recreanten om 17u30.

    Wedstrijd : 1 uur koers

    Voorinschrijvingen : gilbert.de.paepe@telenet.be   tel: = 03/252.94.11

    Afhalen rugnummer en opmaken uitslag : café Machuit dorp West 9 te 2070 Zwijndrecht.

    Prijzenbedrag : telkenmale 150 euro.

    Premies : Talrijke premies verdeeld over verscheidene ronden.

     

    Tekst en foto: Flor Van de Velde

    07-05-2014 om 18:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 29/05/2014 - JUNIORES TE ZWIJNDRECHT

    Gemeente Zwijndrecht

    29 mei 2014 te 14u00

     

    Memorial Kristof Goddaert

    Inrichting: Goddaertvrienden - Zwijndrecht

     

    Criterium op gesloten omloop  

    Te Zwijndrecht

     

    Voor juniores 1.14.3

    Afstand 59 km (30 ronden)

    Start 14.00 uur

    Lokaal Centrum, statiestr.Zwijndrecht

     

    Technische gegevens:

    Voorafgaande inschrijving bij:Schenck Benny

    Adres: statiestraat 85/2, 2070 Zwijndrecht

    Tel.: 03/7221726

    Gsm: 0496860817

    é-mail: schenck_benny@hotmail.com

    uiterste datum: 19/05/2014

    inschrijvingslokaal: café Centrum, statiestr. Zwijndrecht

     

     

    Reglement: uci Wielerbond Vlaanderen vzw

    07-05-2014 om 18:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 08/05/2014 - 2° RIT TTC RONDE 2014 TE BEVEREN
    TTC 2 08-05-2014.jpg

    Bron: TTC bestuur

    07-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    06-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 06/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 06/05/2014 HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    5.TRAVIS Samuel-NORCO BICYCLES-

    6.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    8.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.BUYLE Pieter-COLBA SUPERANO HAM-

    06-05-2014 om 19:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EZC/U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 05/05/2014

    FOTO'S EZC/U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 05/05/2014     


    05/05/2014 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 109 km
    Aantal deelnemers: 87

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    2.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    3.NAESEN Oliver-CIBEL-

    4.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    8.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    9.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    11.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    14.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    17.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    19.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    22.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    23.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    24.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    26.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    30.SMET Guy-CIBEL-

    32.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    33.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    35.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    37.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    42.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    43.MELS Fabrice-CIBEL-

    49.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    50.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    51.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    54.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    55.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    58.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    61.MARTYNAS Maniusis-CIBEL-

    62.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    63.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    65.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    66.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    69.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    71.VAN DE CASTEELE Michael-D.C.R. CYCLING TEAM-

    72.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    74.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5-5-2014-sinaai 809.JPG
                       Winnaar Mathias Van Holderbeke met de bloemen.          
    5-5-2014-sinaai 801.JPG
                      Een woordje uitleg aan de micro over de zege te Sinaai.
    5-5-2014-sinaai 767.JPG
    De aankomst van winnaar Mathias Van Holderbeke voor zijn ploegmaten Kevin Callebaut
    en Oliver Naesen.
    5-5-2014-sinaai 764.JPG
                            De spurt gewonnen door Mathias Van Holderbeke.
    05-05-2014 3.jpg
    5-5-2014-sinaai 371.JPG
    De 12 koplopers die later werden herleid tot 8 renners, in de laatste ronde werd
    het uiteindelijk nog een spurt met 40 renners.
    5-5-2014-sinaai 286.JPG
                                 Guy Smet op kop voor Kenny Goossens.
    5-5-2014-sinaai 220.JPG
    5-5-2014-sinaai 136.JPG
                        Stijn Verbeke op kop met in 3de positie Steven Doms.
    5-5-2014-sinaai 181.JPG
                                           In 4de positie Kevin Hulsmans.
    05-05-2014 1.jpg
    05-05-2014 2.jpg
    5-5-2014-sinaai 187.JPG
    5-5-2014-sinaai 127.JPG
    5-5-2014-sinaai 078.JPG
                                          In het midden Pieter Covents.
    5-5-2014-sinaai 070.JPG   
                                  De start te Sinaai met 87 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     
    Extra foto's: Tuur VB

    06-05-2014 om 19:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 05/05/2014 MAL-TONGEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 100 km

    Aantal deelnemers: 82

    1.MARGUET Tristan-RC OLYMPIA BIEL-

    2.WERST Raymond-CT QUANTEC INDELAND-

    3.LENNERTZ Sam-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    4.BRUS Marco-DE VOLHARDING-

    5.PANIS Maxim-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.HILL Brendan-SUNSHINE COAST CC-

    7.HEINEN Claudio-RV BLITZ SPICH-

    8.WILLEMS Tom-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.TIJDINK Rob-MAASLAND STER ZUID-LIMBURG-

    10.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    12.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    05/05/2014 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 109 km

    Aantal deelnemers: 87

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    2.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    3.NAESEN Oliver-CIBEL-

    4.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    8.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    9.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    11.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    14.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    17.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    19.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    22.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    23.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    24.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    26.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    30.SMET Guy-CIBEL-

    32.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    33.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    35.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    37.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    42.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    43.MELS Fabrice-CIBEL-

    49.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    50.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    51.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    54.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    55.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    58.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    61.MARTYNAS Maniusis-CIBEL-

    62.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    63.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    65.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    66.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    69.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    71.VAN DE CASTEELE Michael-D.C.R. CYCLING TEAM-

    72.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    74.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    06-05-2014 om 19:20 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!