De onweerstaanbare avonturen van...
... Johan G.(eraldius) Sterfmoe
Inhoud blog
  • If your banana looks like it starred in the movie Philadelphia, throw it in the trash.
  • ... well we've learned something, it is better to watch something than to do something ...
  • What year did Jesus think it was? part2
  • What year did Jesus think it was? part1
  • happy slappy newyear!!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    18-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.People I've made up AIDS rumors about, in order of how badly it ruined their lives.

    Gegroet tuig.

     

    Alhier de nieuwste toevoeging van the godfather of Filth, De peter der perversie, De Doctor Dirty van de digitale daadkracht. Kortom Johan G. Sterfmoe is terug in het huis jawel.

    En de zomer is alweer afgelopen. Je voelt de korte rokjes alweder plaatsmaken voor broeken of nog erger de tussenfase. Het vagevuur van de vrouwenmode. De kniebroek!! Kijk ik ben een zeer vredelievend mens, maar elke vrouw die zich in kniebroek in het openbaar dan wel in privésferen durft te openbaren zouden ze met een tweeloops karabijn door de kop moeten schieten, en daarna de hersen-kaak-oogsmurrie die uit de nek nasputtert moeten penetreren met een bloeddoorlopen roede en bij gebrek aan vleselijk geweld( de mannen die minder spectaculair geschapen zijn als ondergetekende. Yep de trotse bezitter van elf, jawel elf super ambitieuze centimeters motherfuckers!!) een koevoet!!!  Het mogen duidelijk zijn dat ik niet ’s werelds grootste voorstander van de kniebroek ben. Het is een gedrocht van een kledingstuk dat de aandacht vestigt op vrouw’s meeste sexy lichaamsdeel; de knie!?!  En dit komt uit de mond van de man die je gerust antimode mag noemen. Zet mij en mode in de dezelfde ruimte en het universum implodeert in elkaar. Materie en antimaterie. Mode en Johan G. Sterfmoe. En zelfs  ik zie dat de kniebroek de lilliputter van de kledinggemeenschap is. Je aanvaardt dat ze bestaan , maar je kan het toch niet nalaten met ze te lachen en constant de behoefte moeten onderdrukken om ze om te duwen(al is dat gevoel sterker aanwezig bij lilliputters dan bij kniebroeken moet ik er eerlijkheidshalve bij vermelden).

    Hoor je nooit wat van, van lilliputters. Dat is een verdacht stil volkje.  Maar om nu mijn angst voor lilliputters en clowns(dezelfde familietak lijkt me zo) tentoon te spreiden, dat lijkt me niet.

    Zo in de zomer is langzaamaan de populariteit van de blog tot me doorgedrongen. Al moet je populariteit wel met een fikse korrel zout nemen….

    Bijvoorbeeld het meisje aan de bar met de arrogante stem die tegen me zei ‘Tsss dat kan toch niet dat er veel mensen zijn die da lezen, tzijn maximum vier bezoekers per keer’….

    Het andere meisje dat zei ‘ volgens mij moet ge u toch zo wa kennen , want anders is er volgens mij geen klote aan heel uwen blugg ‘(sommige mensen spreken blog al eens graag wat zweedser uit).

    Het derde meisje dat zei ‘bestaat dat nog u internetdinges’.

     

    In elk geval had de dame in kwestie ofwel een paar tieten om u tegen te zeggen, een gezichtje dat smeekte om er een kwak proteïne tegen te smijten, of gewoon een lichaam zo strak dat als de vagijn  van dezelfde strakte was ik er mijn bankkaart in kon steken en mijn saldo checken!!

    Maar we onthouden bovenal de  niet te stoppen mond aan mond reclame die in gang gezet is  van vrouwen die maar wat graag willen voorkomen in het fantastische rijk van JGS(hmm toch minder allure dan JFK,dju toch).

     

    Bon verder heb ik morgen weer een première alwaar weer wat mensen naar me komen kijken. Het leven van een genie gaat bijlange na niet altijd over rozen. Maar goed de erkenning die de massale opkomst van jullie me geeft is genoeg.  Dit staat uiteraard niet in de weg dat je altijd geld of orale diensten mag storten naar….

     

     

                                                                    
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-09-2009, 14:52 geschreven door Johan G. Sterfmoe  
    17-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Patience is bitter, but its fruit is sweet.

    Aangezien ik ten prooi ben gevallen aan een fucked-up internetprovider, en ik momenteel geen tijd heb om mezelf te onderwerpen aan de bloeddoorlopende kloppende pik van de telenet-tirannie  ligt de blog hier wederom even stil. Laten we het groeipijnen noemen, alvorens de shit hier een keer serieus the van gaat hitten.  Dus even nog twee à drie weken geduld.(een afscheidsblog!??! Ik neem geen afscheid van het internet, maar het internet met mij. Het zou een teken kunnen zijn.)

     

    Maar als ware in een preview kan ik al melden.

     

    Iets met in leer gehulde sm-meesteressen….

    Iets met acteursrepetities en bijhorende zelfmoordneigingen.

    Tranentrekkende tekstfragmenten in het flashes before my eyes-genre (because destiny John…)

    Waarschijnlijk wel weer iets met te behaarde wijven( SCHEREN BENDE HOLBEWONERS).  ‘Tsss ik moet er toch niet als een zesjarig meisje uitzien!’’ JAWEL DOMME HOEREN THAT’S THE POINT!!!!!

    Hoogstwaarschijnlijk wel weer iets gênant.

    Het slot van de Hongaarse avonturen.

    …

    En uiteindelijk de podcasts (jawel motherbitches 2010 gaat het jaar worden waarin bullshit tot volle wasdom komt).

     

    Verder heb ik menig aanvraag gekregen om een keertje in mijn blog te verschijnen… Hoe vaak moet ik het nog zeggen. Ten eerste hoogstwaarschijnlijk ben je niet belangrijk genoeg om er een letter aan te besteden, maar als je toch een rol wil spelen in de internovelle wat mijn blog is…eeuwige seksuele overgave aan ondergetekende, meer vraag ik toch niet.

     

    Ok voor de twee man die deze blog nog zo nu en dan checken. Tot zeer snel

     

     

                                                                   Johan  G Sterfmoe


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-09-2009, 12:07 geschreven door Johan G. Sterfmoe  
    Archief per week
  • 08/03-14/03 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek
  • hai
  • Hallo

    Nuja als je denkt, ik wil ook iets zeggen, dan kan dat hier, maar op eigen risico!!!

    Blog als favoriet !
    Gastenboek
  • hai
  • Hallo

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs