Met deze blog wil ik mijn bevindingen bekend over mijn leven met de ziekte van Parkinson!
11-05-2013
kotsbeu
Monique is deze morgen opgestaan en ziek terug naar bed. Dat is hier toch altijd iets, dat stopt nooit. Ik hoop mar dat ze morgen beter is. We moeten ons plan trekken. het kan niet anders het is berekoud. Deze voormiddag was het nog te doen maar deze avond wind en koud!!
Gisteren naar de specialist geweest, ik ben net verslecht maar ook niet verbetert natuurlijk. Ik heb een ander slaapmiddel gekregen. Heb geen oog dichtgedaan van de ganse nacht! Het begint goed, ze heeft heeft juist een beetje de uren verandert van het innemen van de pillen. Ze kunnen er niet veel aan doen. Ik ga een nieuw schilderij opzetten.Ik moet nog dat van Virgenie op doen, en ik zou dat van de Esso Brussels ook opnieuw willen schilderen. Dertien portretten het is de moeite. Nu we hebben de tijd.
Ik ben moe en heb behoefte aan rust. Ik heb de ganse namiddag aan die computer gezeten Heb niet veel goesting , je ziet niemand meer geen teken van leven. Zal er niet lang uit zijn deze avond! Dinsdag avond!!!Heb een babbeltje gedaan met lut op jo park. Heb bijna ganse dag last gehad van park! Een rotdag. Nu morgen naar de neuroloog, medicatie aanpassen zeker!!Zal het wel zien!!!Ben moe!!
Het word een slapeloze nacht,ik begin er bang van te worden!!Alleen de hond is binnen gekomen om me te troosten. Dieren voelen dat aan dat je iemand nodig hebt. Toch moet ik proberen tot rust te komen. 5/5/2013 21uur45 Ik had vandaag een superdag?I heb de ganse dag gewerkt en dat voor een zondag. Verdikke ik zie bijna niemand meer!!Allemaal naar de zee zeker. Nu ja moet nog in bad!!
Ik geloof dat het tijd is naar de neuroloog te gaan .Weer veel last gehad van park en daarbij nog een koude!Zal verder schijven als ik beter ben. Het is intussen Zaterdag avond,ik ben nog altijd ziek van mijn verkoudheid. Het is al beter maar ik ben ziek geweest zunne8 HEt is weer een ape weer wind en koud. Ik ben een beetje aan de depressieve kant. Ik heb zojuist Frieke aan de foon gehad op Skype. Ik was verrast ik had maanden geen nieuws meer van haar. Ze kan niets meer zegt ze heeft ook al een beetje afgezien. Ze kan nog contact nemen zoals met Skype.Ver domme ik ben er van aangedaan!!
Maandag avond 29/4 Verdomme mijn bericht naar de vaantjes. Moest er nog bij komen. Ben al weer niet goed van rond 4 uur!! Heb een afspraak gemaakt met neuroloog is voor volgende week Woensdag. Voelde me prima ben nog naar de brico geweest, kom thuis Bingo. Mr park op bezoek. heb gaan wandelen met de hond en de ganse dag goed geweest en pardaf. Ben al bezig van vijf uur deze morgen. Ga wat kruiden kweken, heb een bak gemaakt.
schilderijen zijn af. Ik ben toch stukken beter dan gisteren. Ik heb een wandeling gedaan met de hond. Ben weeral de ganse dag bezig!!Waar staat die foto nu van die schilderijen. Ik e een afspraak gemaakt met de neuroloog. Volgende week woensdag om 3 uur!!
De ganse dag en de nacht ziek van die rotte park!!Het is nu een beetje beter het is zeven uur! Mijn nieuwe computer staat al in panne!! Startte niet meer op. Allee ik ben weer bij de gelukkigen. Dat is toch wat . Er is waarschijnlijk wel niemand die er iets kan aan doen maar het is toch niet plezant. Dat mag een beetje stoppen met die computers. Kost een hoop geld maar we zullen geen meedoen. Heb ik afgezien verleden nacht het is weer van niet te rusten zeker. Ik heb twee van die doeken voor onze Bonni opgedaan . Is geloof en hoop zijn klaar liefde moet ik nog aan werken maar het is een onderwerp die moet verzorgt worden. Gaat toch vooruit. Ik zal nu eerst dat schilderij opdoen van Virgenie. Dat doold hier al maanden rond en geraakt niet af. Die doeken zijn niet mis als je ze neven elkaar zet, zijn geen Picasso's maar allee ik ben content!!
Zojuist naar face book geweest. Er word weer steun gevraagd voor het onderzoek naar park. Schoon zunne zal eens uitkijken wie ik zal steunen? Heb al veel keer mee gedaan om iets te geven maar dat ze eens beginnen met terug de parkies te samen te brengen zoals het vroeger was!!De helft kijkt nooit meer om Ik vraag me nog altijd af waarom????Zal eens uitkijken en nog een beetje bijschrijven indien nodig. Ik heb tegen niemand iets zunne maar mijn oren zijn nog niet lang genoeg om ezel te zijn!!
20 april 1913 Ik ben de ganse dag ziek! Zou dat kunnen dat god bestaat. Wanneer krijgen we onze gezondheid terug. Parkies lopen in de de speeltuin van god waarom,??, Hebben we dan geen rechten, Ik zal eens een steen maken zoals de soldaten in 14-18!! Hier ons bloed wanneer ons recht maar van ons moet dat recht vervangen worden door gezondheid. Een schone speeltuin die god heeft geschapen ze noemen dat de wereld. Mag je niet verbitterd zijn als ik mijn leven nu bekijk ik heb alles wat ik moet hebben nog een geluk, Maar je ganse leven gewerkt en veel. De laatste jaren van je leven hier rondlopen als parkie. Mooi geschenk die ik heb gekregen. wel de goede god zal ik bij mijn vrienden zetten op facebook!!Ik zal in de rapte een schilderij bijvoegen
Deze morgen was ik om vier uur al aan het rondlopen. IK heb die die houten dam aan mijn tuinhuis opgedaan! Tegen de middag was ik nog goed voor de vuilbak moe en afgemat. Nu ik ben dan naar Veurne geweest naar de specialiste. Er is niets anders dan probleen met het internet. Ik zal verder werken deze avond of morgen! Het komt er op neer dat de p s a te rap stijgt en moet behandeld worden. Het is een beetje meer preventief volgens dat ik het begrijp. We zullen wel zien waar ik uitkom het is de zoveelste opdoffer en we geven niet op. Bonni bedankt voor u reactie het is een grote steun! 18-4-2013 zeven uur in de avond,het is vliegende storm. Het heeft al wat gedaan om te waaien. Ik en gekraakt, de ganse dag in den hof. Veel werk aan als je het wil doen zoals het moet. Het gras is gereed om te zaaien. Best dat ik het weer een beetje zelf kan.
Morgen moet ik terug naar Veurne naar de specialist!!Ik geef niet op zunne ik heb geen schrik!!Je bent altijd een steun geweest zolang ikje ken!!E is nog niets beslist. ik zal morgen wel meer weten, ben nog niet dood zunne. Zal nog een beetje tegen spartelen!!Ik hoop hoop het beste voor die lieve mensen die mij steunen!!
Ik heb de laatste tijd veel last van park.Bij nacht kan ik maar moeilijk uit de voeten!! DE pillen zijn broodnodig!!Het zal er ook niet op verbeteren!Ik moet naar de neuroloog ook voor mijn prostaat. Ze hebben dat de tijd In de tijd uitgehaald en nu gaat die psa test terug omhoog!! Ze beweren u dat die kanker terug de kop opsteekt en is er een soort na behandeling!! Ik heb eerst gezegt tegen die dokteres dat ze alles moest gerust laten maar de huisdokter is hier ook van spreken. IK heb niet veel keuze. Het is er op of erover!!! ja ik hoop maar dat ze me niet teveel pijn doen!!Ga morgen eenn beetje verder schrijven ben te moe. Ik heb boodschappen gedaan, het is weer een van die triestige dagen!!!Regen en wind dat begint iedereen de keel uit te hangen !Het is morgen weeral zaterdag. Ik moet morgen naar Beerst met de hond. Het is intussen Zondag!ik weet op de duur niet meer waarom . ik hier rondloop. Ik ben om vijf uur dertig opgestaan om verder te werken aan dat grasplein. Ik weet niet meer wat ik hier moet doen, Monique die is aan het doordraaien geloof ik. als dat hier zo verder gaat zal ik nog verplicht zijn om de boel te laten varen. I ben dat gedoe kotsbeu, nu ik zal maar doen zoals gewoonlijk
Maandag 15 april 2013 Ik ben de ganse dag bezig geweest. Bezoek gekregen van een vriendin, ze schildert ook!!Maakt mooie werken. Ik heb haar een hoop pentekeningen mee gegeven van luc Amele van Poperinge!!Het is toch een beetje verwarmd. Hoop op de zomer!!Op de ijzertoren staat geschreven :Hier liggen hun lijken als zaden in he zand. Hoop op de oogst o vaderland!!De oogst is er nooit geweest stomme oorlog.
dedeWoensdag 20 Maart!!! Gisteren heb ik mij in contact gesteld on line met Norton!!Ze hebben mijn computer overgenomen!Vier uur hebben ze daar aan bezig geweest!! Het anti virus op gedate en alles een beetje terug op zijn plaats gezet. Ze zeggen indien ik nog problemen heb ik me moet wenden naar windouws. als dat spelletje blijf t duren koop ik een nieuwe. Ik heb dan mijn bed nog moeten repareren. Die latte bodem is te licht. We moesten normaal naar de begrafenis van Maria van Roselle maar we zijn niet geweest. In zo een ape weer had ik nu ook geen goesting!!! Ik heb toch een beetje geschilderd. Ga eerst een uiltje vangen!!!
Gisteren avond de computer geblokkeerd. Ik heb hem na vier of vijf pogingen terug aan de praat gekregen en deze morgen een andere anti virus opgezet die ik nog liggen had. Is een mizerie die virussen!!!Het gaat redelijk goed voor het monent het is de ganse dag dat die computer aanligt en het gaat!!ik heb nog een foto van een schilderij in de maak. is nog niet gedaan zune!!
Weeral Zondag en een rotdag. Ik begin nu alle dagen een dip te krijgen rond vier uur!!Ik denk dat ik een beetje teveel gedaan heb en ik moet het altijd bekopen!!IK heb toch een beetje verder gewerkt aan mijn schilderijen. En een beetje computer! Ik zal morgen eens bellen naar de specialist. Ik heb een afspraak vergeten over enkele weken! Een mens heeft zoveel aan het hoofd!!nu het zal wel beteren zeker! Hoop doet leven zeggen ze !
Wat is dat een kloteweek, last van park!! Je hoort nog je ziet geen mens het steekt tegen!!Ik weet niet wa t k hier nog zit te doen! Ben het beu als koude pap!!! Ga dat ganse gedoe stilleggen!!Die rotte park je weet niet meer waarom je hier loopt.dan die smerige winter die blijft aan slepen. Ik heb weer last gehad van dat virus op mijn computer. Ga hier algauw bij dat spel moeten slapen!! weer een paar goeie vrienden die gestorven zijn!! Moet deze week naar oost cappel naar de begrafenis van Maria Rosselle!! Het zijn goede vrienden en waren goede klienten. dan nog een mens van Diksmuide een paar jaar ouder dan ik!! Nu we staan ook in de rij!!
We zijn intussen weeral bijna halfweg de maand!! Ik heb al verschillende keren beginnen schrijven op mijn blog maar telkens weer door een verkeerde beweging mijn tekst kwijt gespeeld. Het is al twee dagen bere koud . I had vandaag een rotdag. Deze namiddag had ik een aanval van park kon niet meer weg en heb hier zo een paar uren gezeten. Ik wilde die kader opdoen die ik gemaakt heb voor Bonni en ik heb het moeten laten liggen. Ik heb het toch min of meer kunnen ineen steken!! Verdomme ik ben niet op mijn plooi, ik zal een beetje moeten rusten geloof ik. Die smerige rot ziekte je komt dat toch beu op den duur!! Ik slaap bijna niet i s ok door die smeerlapperij!! Nu morgen een andere dag hopelijk wat beter dan vandaag!!
Ik hoop maar dat die kloten virus me niet lastig vald? Is wat te zeggen de laatste tijd me die rotzakkerij.Ik heb er ook al een een paar maand, iijs een kloterij zunne. Ik ga eerst een uiltje vangen maa r ik ga het opslaan?
Heb gans de dag ziek geweest. Heb toch iets kunnen doen. Heb een beetje gewerkt aan mijn schilderijen! Zal er één van dezer dagen eens een beetje p mij blog schrijven!!! Heb en foto gevonden van toen ik nog maagd was!!ha ha
Ik heb nog eens tijd gevonden gevonden om iets op te schrijven. Ik ben kapot van de koude. We hebben banken gemaakt voor in mijn tuinhuis en we hebben die zware water proof platen buiten moeten zagen. het was koud zunne. Het is alle dagen hetzelfde, heb veel miserie gehad met mijn computer. Ik heb nog niet alles terug. Het staat nog allemaal bij bij Norton. Ik heb geen enkele foto niet meer maar heb schrik om alles terug te halen. Nu we zullen wel zin hoe het afloopt. Ga een stukje gaan eten. ik heb nog wat veranderingen ge daan in die berging. Ik heb anders niemand gehoord,het nieuws moet je maar lezen!!