Foto
Onze sponsors:
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Kalender ATC Cycling 2011:

November 2010:
14: Bollekescross Hamme-Zogge (Tutti Insieme activiteit)
21: Cross Gavere Asper (Tutti Insieme activiteit)
26: 6daagse Gent (Tutti Insieme activiteit)


December 2010:
4: Eindejaarsdiner Open Fire (Tutti Insieme activiteit)
31: Oudejaarsparty Michal Lubanski (Tutti Insieme activiteit)

Maart:

19: Ename Classic - Reuzen van Vlaanderen, Zottegem
26: Omloop Passage Fitness, Gent
27: E3 Prijs, Harelbeke

April:
2: Ronde Van Vlaanderen
16: Peter Van Petegem Classic
16: Amstel Gold Race, Valkenburg (NL)
17: Gran Fondo Colnago, Saint Tropez (FR)
23: Davitamon Classic, Nazareth

Mei:
1: Mons-Chimay-Mons
7: Grinta! Challenge,
Doornik
28: La Chouffe Classic, Houffalize

Juni:
4: Waalse Pijl, Spa
4: Tour de Namur, Namen
11: 3 Ballons Vogezen (FR)
18: Gran Fondo Eddy Merckx, Hoei
25: La Magnifique des Ardennes, Bouillon
25: Limburgs Mooiste, Heerlen (NL)

Juli:
2: La Marmotte
(FR)

Augustus:
20: Lotto Géants des Ardennes Luik


Inhoud blog
  • ATC forever
  • Les 3 Ballons 2012 van Ward
  • Een tweede dochter voor de voorzitter
  • Stekene-Geraardsbergen-Stekene
  • Monschau 12/05/2012
  • Comeback weekend
  • Mons - Chimay - Mons 2012
  • Zaterdag 28 april 2012 La Philippe Gilbert
  • ATC-team levendiger dan ooit! (open brief van de voorzitter)
  • Vive les Ballons
    Archief per maand
  • 05-2016
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
    Zeker de moeite om eens naar te surfen...
  • Schitterende verhalen over 's werelds zwaarste eendagstocht
  • Nederlandstalige info over de Marmotte
  • Officiële website organisatie Marmotte
  • Website over het "Real Madrid" van tweede provinciale
  • E-mail ons

    Op stap met
    de helden:
    Foto
    Foto
    A.T.C. Cycling
    TUTTI INSIEME PER SEMPRE
    Eroi in cuore e reni
    29-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag 28 april 2012 La Philippe Gilbert
    Om 6u30 zette ATC (Ward, Joris en Stijn) gezamenlijk koers richting Aywaille, het dorp van Philippe Gilbert. Een aantal weken geleden werd deze Belgische topwielrenner nog verguisd door de media en half België omwille van zijn belabberde prestaties. Vandaag stond een trainingsrit op geaccidenteerd parcours met hem op het programma, netjes geregeld door onze voorzitter en John Lelangue. De opdracht: 165 km.

    Klokslag 8u00, nadat het startschot weerklinkt vertrekt Phillippe met in zijn zog een 300-tal lotgenoten, allen netjes onder begeleiding van enkele seingevers en motards. Phil neemt onmiddellijk de leiding en de eerste schiftingen worden doorgevoerd. In de eerste 50 km, doen we maar liefst 1000 hm, stuk voor stuk pittige, minder bekende hellingen die elkaar om de haverklap opvolgen en met stijgingspercentages die de 20% dikwijls overstijgen. Wat opvalt is dat Philippe op de hellingen speelt met de pedalen … hij ziet niet af, hij praat nog, hij groet toeschouwers langs de weg … terwijl iedereen zowaar à bloc zit. ATC volgt gezwind in zijn spoor en er is zelfs nog tijd om enkele foto’s te maken op de fiets. 

    In het middenstuk van het parcours worden de hellingen minder snel opeenvolgend. De wind blaast pal op de neus en zelfs hier is het opletten door het vormen van waaiers. Ward heeft ondertussen af te rekenen met een mechanisch defect en Joris schakelt een versnelling lager om zijn piek voor het eindejaar niet in het gedrang te brengen. 

    Op de Muur van Hoei, waar Phil net naast mij een wheelie uit de kast tovert, word de groep verder uitgedund tot een man of 20 en ook één Grinta-vrouw Anja Buysse, de tante van Greg Van Avermaet. Uit de achtergrond komen er af en toe nog mensen terug en aan de bevoorradingen pikken er sommigen nog in, maar het is duidelijk we zijn met niet veel meer als we aan de voet van Philberg staan … La Redoute, de laatste helling van de dag. Overal staat hier in Luikse Arial ‘Phil’ op de weg geschilderd. Phil is hier duidelijk thuis en houdt zich aan zijn afspraak; we rollen binnen met een moyenne van 29,9 km/u. 

    Enkele ogenblikken later bollen Ward en Joris over de meet. Over één ding zijn we het eens; we kregen een prachtig parcours voorgeschoteld, mooie organisatie, memorabele herinneringen en vooral heerlijke trainingskilometers in het zog van een beresterke Phil. Enkel jammer dat we Patricia niet te zien kregen!

    Voor enkele sfeerbeelden, klik op de kleine foto bovenaan het verslag.

    Verslag geschreven door Stijn



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Foto

    Het A.T.C. Team:

    Joris
    De Clippeleir:

    Foto

    Michal
    Lubanski:

    Foto

    Tom
    Van Doorslaer:

    Foto

    Ward
    De Bock:

    Foto

    Rik
    Wymeersch:

    Foto

    Stijn
    De Clippeleir:

    Foto

    Nicolas
    De Deken:

    Foto

    Wim
    Pieters:

    Foto

    Matthias
    Van Wachbeke:



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs