Foto
Onze sponsors:
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Kalender ATC Cycling 2011:

November 2010:
14: Bollekescross Hamme-Zogge (Tutti Insieme activiteit)
21: Cross Gavere Asper (Tutti Insieme activiteit)
26: 6daagse Gent (Tutti Insieme activiteit)


December 2010:
4: Eindejaarsdiner Open Fire (Tutti Insieme activiteit)
31: Oudejaarsparty Michal Lubanski (Tutti Insieme activiteit)

Maart:

19: Ename Classic - Reuzen van Vlaanderen, Zottegem
26: Omloop Passage Fitness, Gent
27: E3 Prijs, Harelbeke

April:
2: Ronde Van Vlaanderen
16: Peter Van Petegem Classic
16: Amstel Gold Race, Valkenburg (NL)
17: Gran Fondo Colnago, Saint Tropez (FR)
23: Davitamon Classic, Nazareth

Mei:
1: Mons-Chimay-Mons
7: Grinta! Challenge,
Doornik
28: La Chouffe Classic, Houffalize

Juni:
4: Waalse Pijl, Spa
4: Tour de Namur, Namen
11: 3 Ballons Vogezen (FR)
18: Gran Fondo Eddy Merckx, Hoei
25: La Magnifique des Ardennes, Bouillon
25: Limburgs Mooiste, Heerlen (NL)

Juli:
2: La Marmotte
(FR)

Augustus:
20: Lotto Géants des Ardennes Luik


Inhoud blog
  • ATC forever
  • Les 3 Ballons 2012 van Ward
  • Een tweede dochter voor de voorzitter
  • Stekene-Geraardsbergen-Stekene
  • Monschau 12/05/2012
  • Comeback weekend
  • Mons - Chimay - Mons 2012
  • Zaterdag 28 april 2012 La Philippe Gilbert
  • ATC-team levendiger dan ooit! (open brief van de voorzitter)
  • Vive les Ballons
    Archief per maand
  • 05-2016
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
    Zeker de moeite om eens naar te surfen...
  • Schitterende verhalen over 's werelds zwaarste eendagstocht
  • Nederlandstalige info over de Marmotte
  • Officiële website organisatie Marmotte
  • Website over het "Real Madrid" van tweede provinciale
  • E-mail ons

    Op stap met
    de helden:
    Foto
    Foto
    A.T.C. Cycling
    TUTTI INSIEME PER SEMPRE
    Eroi in cuore e reni
    31-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag E3-prijs
    Na Gent-Wevelgem op zaterdag, toch al niet te onderschatten, stond ook zondag een Vlaamse klassieker op het programma voor ATC. De E3-prijs in Harelbeke legde een aantal valieskes dollars op tafel om ons binnen te halen en Hilaire ging er uiteraard gretig op in. De bus parkeerde zich onder massale belangstelling aan het Forrestierstadion. De menigte verwelkomde de helden enthousiast, al viel er toch wel behoorlijk wat ontgoocheling te merken toen werd medegedeeld dat El bambino d'oro Wim niet aan de start kwam na zijn val van gisteren. Wim lag immers al op de tafel van Lieven Maesschalck om toch maar fit te raken tegen de Ronde Van Vlaanderen van volgende week. Ook Joris kreeg een aangepast schema en verscheen niet aan de start. De topfavoriet voor de Ronde hoopte met een vierdaagse stage in Ventimiglia zichzelf nog eens superscherp te zetten.
    Voor de rest was het team voltallig, en vergezeld van een aantal HBC'ers werd er gestart in Harelbeke. De aanloop was vrij vlak maar heel bochtig. Michal kon zijn goede benen onmogelijk in toom houden en trok al vrij snel het hele peloton op een lang lint. Als een slang kronkelde de meute via de landelijke dorpjes richting Edelare, de eerste helling van de dag. Daar werd al eens aan de boom geschud en scheurde het pak genadeloos uiteen. In kleinere groepjes, of individueel, werd La Houppe beklommen en boven wachtte een welgekomen bevoorrading. Met een gemiddelde van boven de 33 km/h ging het eigenlijk iets te snel om nog plezierig te zijn. Daarom werd er besloten om tutti insieme verder te rijden aan een iets minder strak tempo en op de hellingen kon iedereen dan zijn ding doen.
    De frangipannekes en confituurtaartjes van de bevoorrading deden hun werk en iedereen begon vol energie aan deel 2. En dat was nodig want met toch nog wat melkzuur in de benen van gisteren moesten er hier een kleine 10 Vlaamse Ardennenhellingen beklommen worden. Al vrij snel werd aan Michal en Stijn een vrijgeleide gegeven, de rest deed het iets rustiger aan. Op de tussenstukken werd nog altijd goed doorgevlamd en op de hellingen was het eigen tempo en bovenaan hergroeperen. Na de Kwaremont volgde een nieuwe bevoorrading en vanaf daar bleven ook Stijn en Michal bij de groep. Michal offerde zich op om het merendeel van het kopwerk te doen en gidste de groep over de Kluisberg en over de Tiegemberg terug richting Harelbeke. De gemiddeldes waren bij iedereen verschillend door het wachten af en toe, gaande van 29km/h tot 32,5km/h. Samengevat: ATC presteerde wederom hel sterk en is klaar voor de Ronde van volgende week.
    Achteraf werd nog wat nagekaart in de kantine in Harelbeke. Vandaar werden ook de fans op de hoogte gebracht van de prestaties door enkele twitterberichten de wijde wereld in te sturen.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Foto

    Het A.T.C. Team:

    Joris
    De Clippeleir:

    Foto

    Michal
    Lubanski:

    Foto

    Tom
    Van Doorslaer:

    Foto

    Ward
    De Bock:

    Foto

    Rik
    Wymeersch:

    Foto

    Stijn
    De Clippeleir:

    Foto

    Nicolas
    De Deken:

    Foto

    Wim
    Pieters:

    Foto

    Matthias
    Van Wachbeke:



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs