Jezus: " Wees trouw! Kom bij mijn Moeder. Het is uw Moeder en wat voor een Moeder! Ja, kom en zoek bij mijn Allerschoonste wat u nog ontbreekt om wat langer te leven op deze wereld. Alles is Liefde. Alles is genade! Er is zoveel te doen om de zielen te redden en om de Grote Liefde te doen leven ".
Gebed van de H. Pius X tot Maria Onbevlekt Ontvangen
Gebed van de H.
Pius X tot Maria Onbevlekt Ontvangen
Onbevlekte Maagd, die
aan de Heer behaagd hebt en Zijn Moeder mocht worden, onbevlekt in lichaam en
ziel, in geloof en liefde;
zie welwillend neer op de ongelukkige kinderen, die
uw machtige bescherming afsmeken.
De helse slang over
wie reeds in het parardijs de eerste vloek werd uitgesproken, zet, helaas, zijn
strijd voort en blijft de arme kinderen van Eva belagen.
Gij, die onze
gezegende Moeder zijt, onze Koningin en Voorspreekster, die de kop van de
vijand verpletterd hebt vanaf het ogenblik van uw Ontvangenis,
neem onze
gebeden aan, en draag ze voor de troon van God.Wij zijn met U, één van hart en één van ziel.
Sta ons bij dat we
ons nooit laten bedriegen en ons in de valstrikken laten lokken, die ons worden
gelegd, en dat we allen eenmaal de haven van het eeuwige heil mogen
bereiken.Dat temidden van zovele
gevaren, de Kerk en de christelijke maatschappij opnieuw de lofzang moge
aanheffen, van bevrijding, zege en vrede.Amen.
Tweede gebed
Gebed
O Gelukzalige Pius, goede en waakzame Herder,
die in de heerlijkheid des hemels zijt binnengetreden,
aanhoor de bede, die wij aan Uw
voeten neerleggen.
Verkrijg ons de ware liefde tot Jezus, opdat wij slechts uit Hem leven !
Schenk ons Uw grote verering voor Onze Lieve Vrouw.!
Behoed ons voor alle kwalen naar ziel en lichaam.
en
bekom dat de kerk en de Christelijke gemeenschap - zoals het Uw innigste wens
was -, een lied van zegen
en van vrede mogen aanheffen. Amen.
«De Boodschap is een stroom van liefde over de wereld. Ze is de weg voor de besluiteloze, voor hen die gebukt gaan onder de huidige tegenstrijdigheden, ze is de vertroosting voor de gekwetste harten die in de geweldige beroering van deze tijd vereenzaamd zijn.” (23.7.68)
Wat is het doel van de Boodschap?
Jezus tot Marguerite
“ Ziehier het doel van mijn Boodschap: grondiger kennis van mijn liefde voor de mensen. Wat Ik vraag: offers, gebeden,verstervingen; levendiger Maria-verering; ijver voor de rozenkrans die overal dient hervat” ( 29.1.67)
Moet men deze Boodschap aanvaarden?
Jezus tot Marguerite
“Voorwaar Ik zeg u: de wereld blijft vrij ze aan te nemen of te weigeren. Ze zal de gevolgen van haar keuze op zich nemen” (18.7.67)
Wat zal de Boodschap teweegbrengen?
Jezus tot Marguerite
“De Boodschap ontsluit de harten voor de liefde en voor de kennis van een God die verliefd is op zijn schepselen.” (5.5.70)
Komt deze Boodschap werkelijk van Jezus?
Jezus tot Marguerite
“Ik ben de auteur van deze geschriften, Ik ben degene die ze ingeeft. Twijfel daar niet aan. Wie zou u nu op dit ogenblik durven bedriegen?”(24.3.66)
Waarom een legioen kleine zielen?
Jezus tot Marguerite
“Omdat Ik goed en barmhartig ben hou Ik meer rekening met het goede dat men doet dan met het kwade dat men mij aandoet.
Mijn gerechtigheid wijkt graag voor mijn barmhartigheid. Ziedaar waarom Ik een leger kleine zielen verlang, die zich innig verenigd tussen mijn gerechtigheid en de zondaars zullen opstellen onder de hoede van mijn Koningin-Moeder” (20.7.67)
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.
Wenst u De Boodschap in boek te lezen, mail me dan even en ik antwoord U op welke adressen U deze kunt aankopen. Vermeldt tevens da gewenste taal De Boodschap is in verschillende talen beschikbaar. If You want to read The Message as a book, sent me a mail , I answer you with the address where to buy. Please indicate which language You wish, The Message is available in different languages. En cas Vous voulez lire Le Message comme un livre, envoi moi un petit mail, et je vous réponds ou vous le pouvez acheter. Le Message est disponible en plusieurs langues.