Zeg Ja, tegen de Liefde van ons Heer, Jezus Christus. Say, Yes to The Love of Our Lord Jesus Christ.
17-05-2023
De Orde der Kleine Zielen
De Orde der Kleine Zielen
Onbekend is onbemind.
De meeste mensen kennen de Orde der Franciskanen, de Orde van St Dominicus ( Dominikanen), de Orde der Jezuïeten, de Orde van de Karmelieten....
Maar van een Orde der Kleine Zielen heeft tot nu toe slechts een klein aantal ooit een glimp opgevangen. Daarom is enige toelichting niet overbodig; en dat doen we best aan de hand van de Boodschap van Jezus.
Ge zult de Orde der Kleine Zielen van Jezus Barmhartig Hart oprichten.
Vrees niet. Laat uw Jezus doen.
Al wie de staat van volmaaktheid nastreeft zal uitgenodigd zijn toe te treden.
Ik zal hun elke dag slechts een bloemenruikertje vragen, samengesteld met kleine offers en veel liefde en aangeboden tot mijn eer en glorie en voor de vrede in de wereld.
( 01.04.1967)
Misschien zullen velen geneigd zijn terug te deinzen als ze horen over het Streven naar volmaaktheid. De moderne valse profeten en onze media in ( kranten en TV) hebben jarenlang hun afbraakvisie op geloof en moraal verspreid, terwijl het Evangelie stelselmatig werd ondermijnd.
Christus had ons gewaarschuwd:Weest waakzaam; past op voor valse profeten. Het heeft weinig gebaat. Daarom raden we allen aan de gehele Bergrede, ( Mt. Hfdst 5) ter hand te nemen. En in vers 48 lezen we Jezus aanbeveling:
Weest dus volmaakt, zoals uw hemelse Vader volmaakt is.
Hoe we dit , met Gods hulp kunnen realiseren leren we in het Evangelie, en ook in de betrouwbare hedendaagse vertolking van het Evangelie, de Boodschap van Jezus Barmhartige Liefde, die jammer genoeg vaak veronachtzaamd wordt.
Het werk van mijn Liefde begint met haar Boodschap. Men moet alles geven aan de Liefde. ( 28.01.1970)
Zo weten we dat de Orde der Kleine Zielen het Werk is van Jezus Liefde, waaraan we alles moeten geven.
Geen lippendienst wil Ik, maar uw hart....
Oprechte liefde, die zich in gebed , boete en zelfverloochening verkwikt aan de Bron, zal het eeuwig leven vinden in het heilig bezit van haar God( 01.02.1967)
Zoek Mij in uw wil
Waak en houd u ieder ogenblik beschikbaar voor mijn oproep( 03.02.1967)
Beleef intens mijn liefdeboodschap..
Win voor Mij andere zielen, door uw karaktervastheid, uw volharding, uw naastenliefde.
Wees vol kinderlijke liefde jegens uw heilige Moeder....Zij weze voor u en de andere Kleine zielen het lichtbaken dat verlicht en naar het hemels geluk leidt.( 09.02.1967)
Bezorgdheid om gebed en boete, zelfovergave aan de Liefde: ziedaar wat Ik u opleg. Dezelfde uitnodiging die mijn Moeder herhaalt bij haar bezoeken: bidt, bidt, doet boete.
( 12.02.1967)
Velen sidderen en beven als het op het leven aankomt. Sidder en beef gij om mijn leven in de zielen, want als ze Mij verstoten....(17.02.1967).
Wees niet zuinig met uw inspanningen voor Mij, uw Heiland.
Wees standvastig in de hoop, sterk door mijn Liefde en beloften.( 20.02.1967)
Leef van mijn tedere Liefde.... verkwist uw tijd niet die u gegund is om lief te hebben....(23.02.1967)
Wees vurig en edelmoedig....
Kniel vaak en aanbid in geest en waarheid de God van liefde en goedheid, die u met zijn gaven overstelpt. Weet ge dat door uw liefde onwrikbaar gesloten deuren opengaan om de Heer uw God te laten binnentreden?. (27.02.1967)
Wilt ge Mij aanroepen, wilt ge Mij wat vragen, mijn Hart staat wijd open voor u. Vraag voor uzelf, vraag voor allen.( 28.02.1967)
Wat de orde der Kleine zielen betreft:
Één enkele meester : God
Één enkele gids: mijn Moeder
Één klein werktuig, gij;
Één kleine weg, de overgave in mijn armen.
De eerste vijand die moet overwonnen worden: het eigen ik.
De eerste deugd die moet beoefend worden: de edelmoedigheid
En zo zal de verovering van de zielen tot stand komen.
Wat Ik hun geef moet Mij terugbezorgd worden, vermeerderd met de verdiensten die door de aanwending van de ontvangen gave werden verworven.
De Liefde kan alles. Niets houdt haar tegen. (09.05.1967)
Aan Marguerite, de Boodschapster en tegelijk een levend voorbeeld voor alle Kleine zielen, geeft Jezus voortdurend kostbare raad die ook wij kunnen gebruiken.
Uw leven zal worden wat Ik wil dat het zal zijn. Totale onderwerping aan mijn Wil.
De wereld moet het bewijs krijgen, dat de ziel in de moeilijkste situaties volkomen één kan en moet zijn met haar Schepper.
Uw dagen dienen niet meer besteed aan genot, maar aan zelfverloochening, ge moet uw eigen wensen helemaal verzaken.
Doe Mij dat genoegen, reageer met een ja op mijn werking.
Gedenk dat Ik u liefheb en welke prijs Ik voor u heb betaald, gij niemendalletje, verloren in de onmetelijkheid van wat niet bestaat en aan wie mijn liefde het leven heeft geschonken.
Denk eraan dat Ik, behalve uw ziel, nog andere zielen te beminnen en te redden heb.
Ge moet met al uw krachten medewerken aan hun heil. Ik wil dat ge Mij helpt. Wees gelukkig om uw keuze.
Zucht niet omdat de volgende dag onzeker is.
Waaruit zal hij bestaan?
Uit wat Mij zal behagen u te geven.
Diep in uw hart is er een gevoel van nood. Waarom?
Uw geluk moet erin bestaan, uit liefde tot Mij te lijden.
Wees er gelukkig om, dat ge met die offers zielen kunt redden.
Ik zeg u: overal zullen er kleine zielen zijn, kinderen die uit onze liefde geboren werden en in wie Wij met de liefde ook de edelmoedigheid zullen storten.
Uw leven: één onophoudelijk hernieuwd gebed.
Uw hart: mijn schuilplaats.
In Mij: uw toevlucht ( 11.05.1967)
Wie zonder troost is, is daarom nog niet zonder genade.
De beproeving brengt de harten tot rijpheid en toont Mij hoezeer ze Mij liefhebben.
Zo weinig zielen blijven touw in de beproeving.
Gij kind; wees sterk door al mijn tederheid. Vergeet nooit, dat in u het Leven is.
Verhef uw hart tot Mij. Zoek Mij in uw hart.( 17.05.1967)
Ge kunt niet veel tijd aan Mij besteden, zegt ge? Maar kind, al uw tijd behoort Mij toe. Schenkt ge Mij niet alles elke morgen?
Geloof dan maar, dat er niets voor u overschiet.
Ik neem alles van u over. En Ik kneed uw ziel met mijn bloed en verwek in u een nieuw leven waarvan Ik de Koning ben.
Gij zult zegepralen, mijn getrouwen. Want Ik zal mijn erfenis niet prijsgeven aan indringers.
Maar er moet gewerkt worden met gebed en onthechting.( 19.05.1967)
Ontvangt de vreugde van de Heer in zijn altijddurende liefde.
Kruidt al uw daden met zuivere liefde, dat mijn genade niet ophoudt u te bezoeken.
Bewaart voor eeuwig dit gebod in uw hart : GIJ ZULT DE HEER UW GOD BEMINNEN MET ALLE KRACHTEN VAN UW ZIEL, MET GEHEEL UW HART, EN MET GEHEEL UW VERSTAND!. ( 12.02.1968)
Mijn kleine kinderen beroemen zich op het Hart van hun God.
Daar waar liefde is, zijn er geen moeilijkheden meer. Alles vergaat, alles smelt weg in haar oneindigheid. Kind, ontvang elke kleine ziel met tederheid, wees een lichtje voor haar. De trouw, de edelmoedigheid zijn deugden die verdiend moeten worden, want zonder liefde ontbreken de menselijke en de goddelijke waarden. De hoogmoed is erger dan de dood der lichamen. Hij is de dood en het verderf van de zielen, hij lokt Gods straf uit over hen.
Vreest de zonde. Bemint uw God en uw naaste in Hem. Het offer maakt deel uit van elk menselijk leven dat ernaar verlangt de hemelse glorie te bereiken. Offers in verhouding tot uw zwakke krachten, offers die noodzakelijk zijn om mijn gerechtigheid te verzoenen en zo de zielen te redden.
Koester heilige verlangens en laat uw hart zich zo gereed maken voor de genade.
Zoek niet de gave Gods die ge reeds bezit, tracht veeleer ze te bewaren in een zuiver hart.
Weest zachtmoedig en geduldig, barmhartig naar mijn beeld.
Laat de wolven huilen, want zo zal men ze aan hun werken herkennen, dode werken omdat ze liefdeloos zijn. ( 27.10.1969)
Ik vraag om nederige kleine zielen, om de hoogmoed te bestrijden.
Liefdevolle, om het gebrek aan de liefde te bestrijden.
Edelmoedige, om de ikzucht te bestrijden.
Kleine zielen die bidden, om te strijden tegen het gebrek
aan gebed.
Kleine zielen vol vertrouwen, om het pessimisme te bestrijden.
Kleine zielen die zuiver zijn om de onzuiverheid te bestrijden.
Kleine zielen die waarachtig zijn, om de leugen en de huichelarij te bestrijden.
Kleine zielen met de geest van onderdanigheid, om de ongehoorzaamheid te bestrijden.
Vurige kleine zielen, om de lauwheid en de lafhartigheid te bestrijden.
Kleine zielen die zich zelf slachtofferen, om de ketterij te bestrijden.
En aan ieder van hen vraag Ik een mateloze eerbied voor mijn Liefdesakrament.
Ik wil geestdriftige verdedigers van dit zozeer door smaad getroffen sakrament.
Laat u door deze liefdesvereisten niet afschrikken. Ik zal in zoetheid veranderen wat u bitter lijkt en Ik zal u mijn glorie deelachtig maken. ( 17.02.1970).
Nog een kort besluit
Leef verbonden met uw God en met Zijn Wil.
Bemin Hem met heel uw hart, met al uw krachten, met heel uw wil.
Weet ge kind, beminnen is schenken wat moeite kost en niet enkel wat gemakkelijk is.
( 18.07.1967)
Jezus stierf op het Kruis , uit liefde.
Jezus vraagt wederliefde, vertrouwen, overgave
Jezus schenkt zichzelf aan u in de Eucharistie, helemaal.
Schenk Hem geheel uw hart, uw leven, uw wil. Dit is de goddelijke Bron van eeuwig geluk, voor ieder die een kleine ziel wil zijn, innig verenigd met Jezus Hart.
En zo kunnen we bidden als opdracht bij het begin van elke dag:
Jezus, Maria, ik geef U mijn hart, kom met uw Hart in mij.
Jezus, Maria, ik geef U mijn wil, kom met uw Wil in mijn wil.
Jezus, Maria, ik schenk U mijn leven, kom met Uw Leven in mijn ziel.
Vader der armen, Leider der volkeren en Liefdevorst zijn mijn mooiste titels.
Ik ben het Lijden op het kruis, om te zuiveren en om recht te verschaffen.
Ik vat Mijzelf samen in één Woord : Ik ben God !
Ik heb de mens geschapen naar Mijn beeld. Een beeld dat weerkaatst wordt in een vervormende spiegel, die alleen het monsterachtige laat zien van de zielen die zich aan Satan hebben toevertrouwd. Ik ontmoet Mezelf alleen nog in de nederige van hart, in de strijder voor het Rijk van de Liefde hier op aarde!
Voor hen die eenvoudig en zachtmoedig zijn, ben Ik Bescherming en Vader!
Om het kwaad te ontwortelen zal ik heel hard moeten slaan; dan zullen de blinden zien en de doven horen, wat de gramschap van God is.
Boodschap
van Jezus op 11 februari 2023 om 7u35 aan Bernadette
«
Mijn Welbeminden,
Aan iedereen die Mij leest en naar Mij luistert, begrijp dit goed :
Ik ben tegen abortus.
Ik ben tegen euthanasie.
Ik ben tegen oorlog.
Ik
ben de Vrede en het Leven. Alle oplossingen moeten overwogen worden
om de Vrede te creëren en alle mensen die Ik heb geschapen in leven
te houden. Verzin geen excuses. Rechtvaardig uw gedrag niet wanneer
het niet overeenkomt met wat Ik van u verwacht. Verschuil je niet
achter anderen. Het is geen collectieve verantwoordelijkheid. Het is
uw individuele en persoonlijke verantwoordelijkheid die op het spel
staat.
Geef
goede raadgevingen aan anderen maar vertrouw op Mijn Raadgevingen en
volg de huidige trends niet. Ik heb je altijd begeleid. Blijf Mijn
Weg volgen zonder je te laten beïnvloeden door de trends van de
wereld. Bedankt dat u Mijn Woorden in de praktijk brengt, ook al is
het niet altijd gemakkelijk. »
Dank u Jezus.
Bernadette
is een dame die woont in Thimister, in de buurt van Banneux, waar zij
elke dag naar de mis gaat en helpt het heiligdom te verzorgen. Zij
bezoekt ook de gebedsgroep rond Béatrice en begon zelf inspraken te
krijgen toen we samen op bedevaart waren naar Medjugorje, meerdere
jaren geleden. Het is een fijne, integere vrouw, gehuwd, perfect
tweetalig (franstalig van origine, getrouwd met een vlaming en
lerares nederlands).
In
België en Vlaanderen zijn er heel veel grotten van Lourdes. Ook in de
tuin van de Paus in Rome in het Vaticaan staat er een grot. Ik ben als
50 jarige opgegroeid in een mengeling van devotie en heel grote kritiek
tegenover deze devotie. Uiteindelijk heb ik voor het geloof gekozen, al
is dit met veel vallen en opstaan en heb ik voor mezelf een aannemelijke
uitleg en zingeving gegeven aan al die verhalen van Onze Lieve Vrouw
van Lourdes.
Vooreerst als ik het rozenhoedje dagelijks bid, is Onze Lieve Vrouw niet alleen een persoon, maar heel de Rooms Katholieke Kerk.
Zo
is Maria, de kerk, aan het zieke en arme meisje Bernadette verschenen.
De Kerk komt zo een ziek en arm meisje en haar arme en zieke familie en
regio ter hulp m.a;w. de kerk is "goed". Door Bernadette te helpen wordt
heel de kerk in Frankrijk gered. Bernadette van haar kant liegt en
steelt niet ondanks haar armoede. Bernadette blijft koppig volharden in
goedheid.
Heel
die regio was toen in moeilijkheden. Er was de overgang naar nieuwe
machines (trein, stoommachines, fabrieken...) Molenaars verloren hun
werk.
Het
eerste Vaticaans Concilie had plaats waarbij de Paus zijn sociale
encycliek "rerum novarum" lanceerde. Hierbij bleef hij bij het ideaal
van een familiale nijverheid met coöperatieven, een verbeterde versie
van de middeleeuwse ambachten. Hij wees communisme en kapitalisme op hun
gevaren. Ondertussen zijn deze sociale encyclieken al aangepast aan de
huidige tijd.
De
bloei van Lourdes heeft welvaart gebracht aan de streek rond
de Pyreneeën. Ik ken een vrouw (40'er) die elk jaar met haar gelovige
moeder naar Lourdes ging. Hierdoor kan ze perfect Frans In de jaren '70,
'80, werd zij gelovig op haar manier d.w.z. ze ging meer mee voor de
sport en de wandelingen en de bergen dan voor het geloof.
Lourdes is na Parijs de tweede hotelstad van Frankrijk.
Wanneer een goed geest behouden blijft, komt er welvaart een welzijn in een regio
Met dank aan Johan
MARIAs verschijningen te Lourdes, Frankrijk; 1858.
Feest 11 februari
Op 11 februari 1858 kreeg Bernadette Soubirous de eerste verschijning van een vrouwe, zoals ze zelf zei. Het meisje was de 14-jarige dochter van een werkeloze molenaar. Ze was arm en zo traag van begrip dat ze niet eens de antwoorden van de katechismus uit haar hoofd kon leren. Op 25 februari droeg de Vrouwe het meisje op naar de bron in de rots te gaan die daar vlakbij lag, en van het water te drinken en zich ermee te wassen. Bovendien gaf de Vrouwe te kennen dat er een kapel moest komen ter ere van haar zodat de mensen er naartoe konden gaan op bedevaart. Toen het kind ervan aan de pastoor vertelde, was deze aanvankelijk zeer terughoudend. Hij droeg het meisje op de Vrouwe te vragen naar haar naam. Zij kwam terug met het bericht dat de Vrouwe had gezegd: Ik ben de Onbevlekte Ontvangenis. Door dit antwoord geloofde de pastoor in de echtheid van de verschijningen. Vier jaar eerder had de paus het dogma afgekondigd van Marias Onbevlekte Ontvangenis. Maar dat een eenvoudig, dommig kind als Bernadette die woorden in de mond nam: dat kon ze eenvoudig niet van zichzelf hebben. Alles bijeen herhaalden zich de verschijningen achttien keer. De laatste vond plaats op 16 juli van datzelfde jaar.
Nog geen veertien dagen later had de bisschop van Tarbes er al een commissie op gezet om te onderzoeken wat hier aan de hand was. Het duurde bijna drie jaar voor ze met haar eindoordeel kwam, dat het hier zeer waarschijnlijk authentieke verschijningen betrof. De gelovigen werd toegestaan naar die plek op bedevaart te gaan. Op aanwijzingen van Bernadette vervaardigde de beeldhouwer J. Fabisch een beeld van de Vrouwe dat vanaf 1864 een plaatsje kreeg in de grot van de verschijningen. In 1876 kon men de kerk inwijden die er gebouwd was. Vijfentwintig jaar later was ook de eronder liggende Rozenkranskerk klaar.
Vandaag de dag komen er elk jaar zon twee miljoen mensen naar Lourdes, onder wie vele zieken die er meestal bemoedigd en getroost weer vandaan komen. Sinds de bedevaarten op gang zijn gekomen, zijn er zestig officieel erkende wonderen gebeurd. Van vele andere wonderbare gebedsgenezingen en verhoringen wordt nog onderzocht of zij als wonder kunnen worden erkend. Produceerde de bron op het moment van de verschijning een klein waterstroompje, tegenwoordig geeft ze ruim honderdduizend liter water per dag.
Bernadette werd in 1925 zalig en in 1933 heilig verklaard ( 1879; feest 16 april).
«De Boodschap is een stroom van liefde over de wereld. Ze is de weg voor de besluiteloze, voor hen die gebukt gaan onder de huidige tegenstrijdigheden, ze is de vertroosting voor de gekwetste harten die in de geweldige beroering van deze tijd vereenzaamd zijn.” (23.7.68)
Wat is het doel van de Boodschap?
Jezus tot Marguerite
“ Ziehier het doel van mijn Boodschap: grondiger kennis van mijn liefde voor de mensen. Wat Ik vraag: offers, gebeden,verstervingen; levendiger Maria-verering; ijver voor de rozenkrans die overal dient hervat” ( 29.1.67)
Moet men deze Boodschap aanvaarden?
Jezus tot Marguerite
“Voorwaar Ik zeg u: de wereld blijft vrij ze aan te nemen of te weigeren. Ze zal de gevolgen van haar keuze op zich nemen” (18.7.67)
Wat zal de Boodschap teweegbrengen?
Jezus tot Marguerite
“De Boodschap ontsluit de harten voor de liefde en voor de kennis van een God die verliefd is op zijn schepselen.” (5.5.70)
Komt deze Boodschap werkelijk van Jezus?
Jezus tot Marguerite
“Ik ben de auteur van deze geschriften, Ik ben degene die ze ingeeft. Twijfel daar niet aan. Wie zou u nu op dit ogenblik durven bedriegen?”(24.3.66)
Waarom een legioen kleine zielen?
Jezus tot Marguerite
“Omdat Ik goed en barmhartig ben hou Ik meer rekening met het goede dat men doet dan met het kwade dat men mij aandoet.
Mijn gerechtigheid wijkt graag voor mijn barmhartigheid. Ziedaar waarom Ik een leger kleine zielen verlang, die zich innig verenigd tussen mijn gerechtigheid en de zondaars zullen opstellen onder de hoede van mijn Koningin-Moeder” (20.7.67)
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.
Wenst u De Boodschap in boek te lezen, mail me dan even en ik antwoord U op welke adressen U deze kunt aankopen. Vermeldt tevens da gewenste taal De Boodschap is in verschillende talen beschikbaar. If You want to read The Message as a book, sent me a mail , I answer you with the address where to buy. Please indicate which language You wish, The Message is available in different languages. En cas Vous voulez lire Le Message comme un livre, envoi moi un petit mail, et je vous réponds ou vous le pouvez acheter. Le Message est disponible en plusieurs langues.