wijsgerige en spirituele aspiraties en inspiraties Als woorden mensen kunnen bewegen
om buiten hun oude geconditioneerde denkpatronen te treden,
dan hebben ze veel kans
om die mensen naar wijsheid te brengen!
20-11-2014
Uit 'Ogen van Licht'
Danny was dood, zag Ilyan de boomgeest nu. Tenminste dood naar menselijke opvatting want voor hem was de ziel alleen de deur doorgegaan die de aardse van de niet-aardse wereld scheidt.
Levend en wel, zij het niet in levende lijve, schreed hij de onzichtbare wereld binnen. Zijn fysische (dek) mantel was achter gebleven en mooi in moeder aarde opgeborgen. Nog maar net, want Ilyan zag tussen de hoge linden een stoet van mensen rond zijn begraafplaats lopen. Er was heel wat te doen rond deze begrafenis. De linden én de dure wagens informeerden hem dat het hier om een VIP ging hoewel, met alle respect, het zo belangrijke aan deze persoon hem totaal ontging toen hij hem nu in zijn arme zielezelf zag arriveren.
Zijn subtiele lichamen begaven zich - o wet van resonantie - naar die dimensies die samen met hem de slome dans van lage vibratie dansten. Welke roemrijke of winstgevende zaken hem ooit tot vip hadden gemaakt schenen hier tot niets te dienen. Voor de arme vip was het een regelrechte hel dat niemand reageerde op zijn aanwezigheid. Wisten zij dan niet wie ze hier voor zich hadden?
Tijdens zijn leven had hij weinig scrupules gehad om zijn aardse doelen te bereiken en was één gedachte aan het bestaan van zijn ziel al tijdverlies geweest. En belachelijk. Héél belachelijk. Doch op dit moment zou hij veel geld hebben gegeven voor één woord uitleg over wat hem overkwam en waar hij zich bevond.
Mick
Uit 'Ogen van Licht'
htt://www.dryade.be
Reacties op bericht (1)
21-11-2014
uit 'Ogen van Licht'
Dank voor deze wijze woorden
21-11-2014 om 11:39
geschreven door Lief De Ryck
Mailinglijst
Krijg je graag een mailtje als er een nieuw bericht verschijnt? Geef dan je e-mail adres op en klik op onderstaande knop om je in te schrijven voor de mailinglist.