Dat het Gegen meinen willenis dat jij zo ver weg van mij bent.
In mijn dromen lopen we samen Durch Den Monsun.
Wij zijn als Vergessene kinderhier in de ochtendgloed.
Hilf mir fliegenkeer op keer,
ik ben Schwerelos telkens weer.
Mijn diepste Beichte doe ik alleen aan jou,
voor mij ben je Heilig, ik blijf je trouw.
Frei im freien fallals ik jou zie of hoor,
Freunde bleibenis onmogelijk, omdat ik aan jou mijn hart verloor.
Voor mij blijf jij altijd mijn Thema #1,
Ich brech ausalleen om bij jou te zijn.
Jij zei: "Wir sterben niemals aus", een ding wat zeker is.
In mijn hart zul jij altijd blijven voortleven, ik heb jou totgeliebt.
Tot slot, voor mijn gedicht:Wo sind eure händen.
Door jou zal het vuur in mij eeuwig blijven branden.
Rondvraag / Poll
wie is de leukste, schattigste,mooiste, perfectie?
tokio hotel. no haters, just a story
made by mélanie
19-05-2008
bezoekje
Tom pov:
Ik word opeens wakker. Ik kom even kijken van onder mijn trui. Het vliegtuig is een enge plek. Het kan opeens beginnen te schudden of er kan opeens een motor uit vallen. Ik slik bij de gedachte. Als ik rond me kijk is alles in orde. Bill ligt te slapen in een bolletje. In tegenstelling tot mij kan hij perfect tot rust komen in een vliegtuig. Ik doe de trui van mijn lichaam en ga normaal zitten. Mijn hele rug kraakt na het oncomfortabele dutje. Twee rijen achter ons zitten Gustav en Georg. bill fluister ik zachtjes. Hij legt even zijn hand op mijn been en slaapt verder. bill zeg ik nu hareder. Hij doet zijn ogen open en kijkt me verontwaardigt aan. hey zegt hij als hij zich uitrekt. waarom maak je me wakker? Zijn we er bijna. Ik weet eigenlijk niet goed waarom ik hem heb wakker gemaakt. Ik kijk even door het kleine raampje en dan weer naar mijn grote liefde. gaan we volgende week verhuizen? Bill wrijft in zijn oog. ja, waarschijnlijk wel. Maar we hebben wel nog twee concerten er tussen. Ik knipper even met mijn ogen. en waar gaan we eigenlijk naar toe? Hij kijkt me geschrokken aan. weet je dat nog niet.sorry bill, ik hou me met andere dingen bezigberlijn Ik lach geweldig! Hij legt zijn hand op mijn been. Ik kijk verschrikt of er niemand kijkt. Misschien ziet dit er ook heel normaal uit voor twee broers. ik heb wel nog een kleine verrassingwat dan? zeg ik nieuwsgierig. we gaan een klein tripje makenmaar we zijn toch net op vakentie geweest, ik denk niet dat onze manager dat zo leuk gaat vinden. ik denk niet dat onze manager er iets op tegen heeft dat we onze vader gaan bezoeken zegt hij snel. gaan we papa bezoekn? vraag ik ongelovig. ja, ik heb hem al gebelt. Ik sta op en begin te huppelen naar het toilet. Bill kijkt me nog even aan. Misschien ben ik hier te oud voor maar ik mis mijn pa ook hoor!
mil: een grote dag in het leven van mij, ik schrijf alles in word en omdat ik al zoveel fouten heb gemaakt in het 78tellende documentje wilt die word mijn fouten niet meer verbeteren. OMDAT er al te veel staan!! lache toch denk nu niet dat ik zoveel fouten schrijf, het is gewoon omdat die alle namen als Bill en Tom fout aanduidt. OOk ben ik inpiratieloos, dat is de eerste keer in mijn prille carière!! help hebben jullie verzoekjes???
Het is nu vijf uur savonds. Het regent pijpenstelen terwijl we in de auto zitten. Gustav kijkt op zijn gsm. nog een paar minuten zegt hij. Ik zucht en kijk weer naar buiten. Tom zit te prullen met zijn lippiercing. Als hij ziet dat ik kijk lacht hij even, dan kijkt hij naar buiten waar het hard waait. we waren beter gebleven, kutweer hier zucht Gustav. Hij kijkt even op zijn gsm.we verhuizen volgende week zegt Tom opeens. Gustav en Georg kijken ons vragend aan. Ik knik. we gaan een appartement in Berlijn nemen zodat we niet in een hotel moeten slapen als we een optreden hebben in Duitsland. Gustav en Georg knikken stijfjes. Dit hadden ze waarschijnlijk niet verwacht. en het is ook een reden om een auto te kopen! zegt Tom er gretig bij. Ik trek mijn wenkbrauw op. en wat voor een auto gaat dat dan zijn?een cadillac escalade zegt hij en kijkt even naar het ingebeelde wolkje boven hem waar een glimmende escalade staat. jij hebt wel een goede smaak zegt Gustav. dure smaak bovendien lacht Georg. Ik wil iets zeggen waarom hij niet zo een dure auto zou kopen maar denk ik aan de ruime achterbank. geweldig, kopen we hem morgen? lach ik breed. Iedereen kijkt mij aan. sinds wanneer ben jij zo geïnteresseerd in autos? Ik kijk even blond. wel, het is toch een euh.. mooie auto he!
mil: ik ben op zoek naar inspiratie onder elk koekje dat ik vind hier. het enige probleem is dat ik heb geleerd dat als je iets aanraakt van eten dat je het moet opeten en als ik dan een koekje aanraak... raak ik er perongeluk ook andere aan. *¨kijkt even naar het chocoladekoekje* Oeh mss ligt hier de inspiratie wel onder. Daaaamn nog een ander koekje aangeraakt!! *sigh
mamaaaaaaaaa roept Bill als onze moeder in de voordeur staat. Simone lacht als hij Bill ziet rennen. Ze opent haar armen voor hem. jongens, ik heb jullie zo gemist! Ik kom ook naar haar toe. hey mam zeg ik. Simone geeft me een kus op mijn voorhoofd. ga maar snel naar binnen het regent hier al twee dagen! Onze koffers worden door de chauffeur binnen gedragen. Bill is een beetje beschaamd voor al zijn koffers en neemt dus twee tassen mee naar binnen. Zijn haar staat niet meer perfect recht door alle regen. Als we binnen staan ruiken we de geur van verse pizzas. ik heb een kleine verrassing lacht Simone. Bill doet de deur open en ziet de verse pizzas op het aanrecht staan. pizzaaaa zegt hij blij. Gordon wast nog even een schaal af. hallo jongens! zegt hij blij. hey zeggen we allebei. We gaan aan tafel zitten en krijgen allemaal een stuk pizza voorgeschoteld. De sfeer is geweldig. We zijn terug samen, ons kleine gezinnetje. Ons gebroken gezinnetje maar toch geef je de cola eens door vraagt Bill al smakkend. Ik schrik op uit mijn gedachte. hier zeg ik vlug. vanwaar heb je die armband? vraagt Simone opeens. van Tom gekregen! zegt hij trots. Hij laat hem aan haar zien. waar komt dat opeens vandaan? zegt Gordon. Het ziet er duur uit Ik haal mijn schouders op. hij had nog geen verjaardagscadeautje van me gekregen. Oke dat was niet waar.
1 september
gelukkige verjaardag broertje! lach ik als ik op Bill zijn bed spring. Bill doet zijn ogen open. gelukkige verjaardag Tom Hij wrijft even in zijn ogen en geeft me drie kussen. Ze voelen warm aan. Dit was denk ik de eerste keer dat ik echt door had dat ik iets voor mijn broer voelde. Ik dacht toen dat alles normaal was. Ik geef hem een groot cadeau. voor jou zeg ik lief. Hij doet zijn nachtkastje open en geeft ook zijn pakje af. Hij opent zijn geschenk. wauw, dankje! zegt hij opgewonden. doe die van jou is open. Ik open snel het geschenk. Het is net hetzelfde als ik aan Bill wou geven. we hebben net hetzelfde! lacht Bill. nee, de jouwe is geel en die van mij blauw. Ik kijk naar een bestuurbaar vliegtuigje. Ik zie het al hoog vliegen. Bill kijkt even rond. Hij kijkt naar het leren jasje. Op het borstzakje staat jumbie. ik noem die van mij jumbie! zegt hij trots.
ga jullie maar uitpakken zegt mam opeens. Bill staat recht en draait zijn armband goed. Ik sta ook recht en volg hem naar de gang.
mil: Ik denk dat ik de inspiratie heb gevonden onder dat ene koekje! oh ja sara, heb jij eigenlijk school ofzo want als je op een woensdag in de voormiddag reacties kunt schrijven?
Het voelt zo goed om weer thuis te zijn. Ook de fans hebben het gemerkt want er zitten weer een paar in onze straat op zoek naar ons. Ik loop de trap op met een paar koffers en Tom volgt me. We gaan elk onze kamer in. Ik doe de deur open en ruik meteen de vertrouwde geur. Ik ga even op bed zitten. Tom komt ook binnen en loopt zonder aarzelen naar me toe. Er is iets vreemd in zijn blik. Hij gaat naast me op bed zitten en kijkt me aan. Ik ben wat bang. Zijn blik, ik weet niet wat ik er van moet denken. Opeens neemt hij mijn hoofd vast met zijn hand. Hij kust me, Langdurig en warm. Hij likt over mijn lip als teken dat ik mijn mond moet openen. Ik doe gewillig mijn mond open en zijn tong streelt de mijne. Zijn ogen zijn gesloten en geniet van mijn hand op zijn rug. Hij laat mijn lippen rustig los en opent zijn ogen. Hij blijft dicht tegen mijn gezicht en kijkt naar me. wat was dat nu? vraag ik zacht. ik mis jemaar we zijn toch bij elkaar Tom staat recht en loopt terug naar buiten. ik hou van je zegt hij nog snel.
Tom pov:
waar ben ik in hemelsnaam mee bezig? hij zit in de kamer naast me en ik mis hem. Heb je ooit zo iets absurd gehoord? Ik leg mijn broeken in de kast en sla hem dicht. Wat moet hij wel niet denken? Als ik mijn sokken in een lade leg gaat de deur open. Bill komt zonder aarzelen naar me toe. Met beide handen duwt hij me tegen de kast. ik snap helemaal wat je bedoelt zegt hij. Er is iets vreemd in zijn blik. Als ik iets wil zeggen zegt hij terwijl hij met zijn neus tegen de mijne staat: doe het nog eens, ik vond het zo leuk dat laat ik me niet twee keer zeggen. Ik grijns goedkeurend en ik neem zijn hoofd vast net als de vorige keer. Ik kus teder zijn lippen. Hij opent zijn mond en daar neem ik naar hartelust gebruik van. Als ik met mijn vingertoppen langst zijn kruis streel kijkt hij me opgewonden aan. Hij kust me harder en bijt zachtjes in mijn lip. Zijn tongpiercing is geweldig, hij weet hoe hij hem moet gebruiken. ik heb je gemist zegt hij zachtjes als ik zijn lippen loslaat. Hij heeft zijn ogen nog dicht om even te bekomen. vanavond wil ik bij je slapen zegt hij lief. helemaal akkoord zeg ik met een grijns op mijn gezicht.
mil:normaal gezien komt r nog een stukje vanavond, het.... AVOND-stukje!!! see you guys (of girls beter gezegd)
We keken samen met mama naar een film. Gordon was samen met een paar vrienden iets gaan drinken. Tom zit met de chipszak op zijn schoot. Ik schuif naar hem toe om bij de chips te kunnen. Als ik wat wil nemen schuift hij de chipszak weg. mijn chips zegt hij kinderachtig. tom, toen je vier was heb ik je al gezegd dat je moest delen, ik ga het nu niet weer zeggen zegt mam. Hij geeft de chipszak aan mij en zegt kruiperig hier is de chips, broertje van me Ik dacht al aan vanavond. Mam ging altijd vroeger als ons slapen, dan konden we ongezien bij elkaar slapen. Samen, warm, lekker popcorn? vraagt mam opeens. Ik schrik op uit mijn gedachte. euh jjaaa,jaah dankje Simone kijkt me raar aan en kijkt dan terug naar de film. viel het een beetje mee op de Malediven? het was geweldig zei Tom. Hij begint het hele verhaal te vertellen en mam vraagt de hele tijd door. Mijn ogg valt opeens naar een tijdschrift op het salontafeltje. Ik neem het op en zie me zelf op de voorpagina staan, samen met Tom. Mijn mond valt open. Ik en Tom in onze zwemshorts. In grote letters staat er tweeling rust uit op Malediven Tom stopt opeens met praten als hij het tijdschrift ziet. Ook zijn mond valt open. Hij gritst het tijdschrift uit mijn handen. dat meen je nu toch niet zegt hij als hij zichzelf in enkel een zwemshort ziet staan. Mam haalt haar schouders op. dat heb je met beroemd zijn. Tom slaat zonder te antwoorden het boekje open. Ik zie nog meer fotos met alle comentaar van dienst. bill kaulitz geniet van een cocktail Ik rol met mijn ogen. ondanks dat ze zoveel drinken en roken zien ze er wel erg goed uit Mijn ogen stoppen even bij een foto van Tom. Wat zag hij er goed uit die dag! Mijn armbandje verraadt dat ik de gene ben op de foto die net kopje onder ben gegaan. We zijn tenslotte een tweeling. kom we gaan slapen zegt mam. Ze zet de televisie af en staat recht. wij blijven nog even op zeg ik braafjes. niets daarvan zegt simone opeens. Ik trek mijn wenkbrauw op mam we zijn volwassenjullie zijn zelf moe en ik wil niet at ik wakker wordt van jullie kabaal. Tom kijkt haar niet begrijpend aan. last van je hormonen ofzo zegt hij wat brutaal. het is niet omdat je volwassen bent dat je zo brutaal kan doen. Ik wil gewoon rustig slapen. We lopen samen met mam naar boven. Ik snap nog altijd niet waarom we nu al moesten slapen. Zo was mam niet. Ik kijk naar Tom en die weet ook niet wat gedaan. Als we de trap oplopen snap ik het meteen. Voor onze kamerdeur staat een groot pak. We lopen er niet-begrijpend naar toe. mam? vraag ik verrast. jullie zijn lang weg, daarom dit kleine geschenkje om te laten zien dat ik van jullie hou. We kijken haar niet begrijpend aan. jullie gaan naar Amerika! We kijken elkaar op het zelfde moment aan. wat? Tom staat te wankelen op zijn benen amerika???jullie manager heeft gebeld, jullie vertrekken binnen enkele weken naar Amerika! Ik ga jullie wel missen! Ze knuffelt ons bijna plat als we de cadeaus uitpakken. Tom scheurt het papier er meteen af, zo is hij. In zijn doos zit een pet en een nieuwe zonnebril. dankjee lacht hij. Hij gooit zijn oude pet af en zet de andere op. Ik moet hem wel nog knippen zodat mijn dreads er door geraken lacht hij. In mijn pakje zit een mooi, zilver horloge. mam, dit is nog niet goed genoeg voor jou! zegt ze met tranen in haar ogen. ik ga jullie missen jongens! zegt ze. We komen naar haar toe en geven haar een knuffel. Ze veegt een traan weg en loopt alvast naar haar kamer. gaan jullie in bed liggen, dan kan ik jullie voor de laatste keer een kus geven. Net zoals vroeger Nu moeten we wel naar onze kamers gaan. Ik kijk wat zielig naar Tom en die kijkt me wat ontgoochelt aan. Ik loop mijn kamer in en doe al mijn kleren uit behalve mijn boxershort. Ik ga in bed liggen en wacht op Simone. Net als vroeger.
ooit ga jij beroemd zijn billie zegt ze als ze mij een kus op mijn voorhoofd geeft. Ik heb nog een blauw oog van het gevecht met Tom vandaag. Een klein,onnozel ruzietje. Tom had gewoon een braadpan tegen mijn gezicht geklapt. Ik was zeven jaar en kon alleen maar dromen van beroemd zijn.
je bent beroemd net als ik zei zegt mijn moeder als ze me een kus op mijn voorhoofd geeft. Ik lach en draai me om. Ik hoor Tom opeens. mam, dat kon je doen als ik zes was, nu niet meer.je zou het niet erg vinden als het een blondje was van achttien! lacht Simone. ja, maar die zijn dan ook niet mijn moeder. zoals je wilt tommie, tot morgen! Ik lach, ik voel me net een klein kind. Gelukkig weten hier de fans niets van.
Ik neem mijn gsm van het nachtkasje en schrijf een sms naar tom: en nu herr Tom?
mil: dit is absoluut het slechtste stuk ooit geschreven, sorry!! morgen is het dus het echte avond stuk en dat wordt veeeeeeeeeeeeeeeeeeele beter!!
Ik lees het smsje twee maal. herr tom mompel ik. Leuke bijnaam! Ik stuur terug. waar had prins aangedacht?
Ik doe alvast mijn kleren uit. Ik vind het spijtig dat ik helemaal alleen in mijn kamer moet zitten, in een boxershort, met zin. Ik ga terug op bed zitten als mijn gsm begint te trillen. ik wou dat je hier was.. staat er geschreven. Ik ga op mijn knieën op bed zitten en leun tegen de muur. Ik klop één keer tegen de muur die me scheidt van hem. Opeens hoor ik een klopje terug. ik ook, ik wil je sms ik vlug terug. Ik hoor in de kamer naast me een beltoontje. Ik beeld me in hoe hij het leest. wat zou je doen als ik bij je was? Ik kan mijn ogen niet geloven wil prins telefoonseks? schrijf ik als grapje terug. Natuurlijk krijg ik meteen iets terug. geile prins wil niets liever, hij belt je zodra hij zijn boxershort uitheeft
mill: voor de verandering schrijf ik eens in het zoetigste roze, en stop ik op het stomste moment! enjoy!!
Tom pov: meent hij het nu echt? Hij is mijn tweelingbroer, ik moet hem kunnen inschatten. Vroeger dacht ik dat ik hem helemaal doorhad. Misschien is de liefde gewoon onvoorspelbaar. Misschien is het ook gewoon Bill zijn hormonen dat hem parten speelt. Opeens gaat mijn gsm. Ik neem hem zonderen aarzelen op. hey zegt Bill lief. mag ik naar je toe komen? zeg ik een beetje zielig. ja en wat met mam? Je weet dat onze deuren kei hard kraken en dat ze alles hoort maar begin ik een beetje te zeuren. haar deur staat openja wat gaan we dan doen zeg ik verveeld. wat zou je met me doen als ik bij je was vraagt Bill speels. ik zou je een kusje geven op elk moederplekje dat je hebtdat zijn er aardig veel zegt hij speels. en wat als ik meer zou willen? Ik leun tegen de muur en kijk rond me. dan zou ik je dat ook geven zeg ik braafjes. weet je nog onze eerste keer? hoe kan ik dat ooit vergeten? lach ik. toen ik met mijn hand tussen je benen streelde.. Ik krijg het warm. uhu zeg ik half piepend. Bill lacht zachtjes als hij me hoort. ik zou het graag nog eens doen zegt hij lief. lig je daar echt naakt? vraag ik nieuwsgierig. tom? vraagt Bill. wil je je stijve voor me strelen? Ik kijk even naar onder. hoe weet jij dat nu? vraag ik niet begrijpend. intuïtie heet dat jongen. Wil je het voor me doen, want dat zou ik doen als ik bij je was. Ik neem zonder aarzelen mijn lid vast. doe jij hetzelfde? vraag ik aarzelend. ik ben het al de hele tijd aan het doen zegt hij uitdagend. Ik begin te blozen. Die jongen hier met zeer weinig ervaring doet mij blozen als het op seksgebied aankomt! doe je ogen toe en denk dat ik het ben tom. Ik doe mijn ogen dicht en denk aan Bill. Zijn wimpers, zijn bruine ogen die me geil aan kijken. Zijn gebruinde schouders en zijn mooie mond. Ik flip helemaal als ik hem hoor kreunen. Ik kan het niet meer Ik laat de telefoon vallen.
mil: welkom nieuwe fan!!:D maak zeker reclame voor me op quizlet. er zijn maar weinigen die daar mn quiz invullenxD hebben jullie al van band-cest gehoord? ik las een stuk dat tom het met Gustav deed. toen ze nog aan het uit"puffen" waren kwam Bill hen een nachtkusje geven en onderstoppen. Ik vond het echt vies. ieuww gustav en Tom neej, kan toch nii!!
tom? vraag ik. Ik wacht op een antwoord dat maar niet komt. Opeens gaat de deur open. Ik kijk geschrokken op en bedek snel mijn kruis met een deken. Alles is donker behalve op de gang. Tom staat hijgend in de deuropening. Zijn schaduw valt over heel de kamer. o oooow zeg ik met open mond. Ik denk dat ik dat telefoon gedoe dus goed deed. Ik wist echt niet wat ik deed maar het werkte dus. mam zeg ik omdat ik bang ben dat ze ons zou horen. Tom trekt zijn wenkbrauw op en doet met zijn voet de deur in één ruk dicht. mam slaapt zegt hij op een vreemde toon. Ik doe mijn deken rond me en ga naar hem toe. Als hij me ziet aankomen met het deken rond zijn middel komt er een kleine grijns op zijn gezicht. Als ik dicht genoeg sta trekt hij me met mijn arm naar hem toe. Ik kijk hem opgewonden aan. en nu herr tom? als ik mijn lippen tuit geeft hij een snelle ruk aan het deken dat naar de andere kant van de kamer vliegt. Ik kijk hem met grote ogen aan als hij me tegen de kast gooit. Naakt en kwetsbaar gaat mijn hart sneller kloppen. Hij loopt naar me toe en begint me overal te zoenen. Mijn handen glijden over zijn naakte kont. Zijn lippiercing voel ik over mijn hele lijf. Ik geef hem kusjes op zijn borst. Ik voel zijn dreads over mijn schouders glijden, ik krijg er kippenvel. Zijn handen glijden over mijn lies. Als ik naar hem opkijk neemt hij me vol op de mond. Hij ust me harder als ooit te voren. wat ging je ook weer met me doen? hijgt hij. Ik geef hem een vlug lachje. Ik kus hem verder en laat mijn hand tussen zijn benen glijden. Tom kreunt en zijn been hangt rond dat van mij. Op het moment dat ik het het minste verwacht draait hij me om tegen de kast. Ik spreid mijn benen zoals hij dat wilt. Hij kust me in mijn nek als hij in me glijdt. sneller kreun ik als hij begint te bewegen. Hij neemt mij rond mijn middel vast en doet wat ik hem zeg. Het zweet valt van mijn slaap, hij kust het gretig op en gaat nog sneller. Als ik klaarkom gaat hij nog even door tot hij ook komt. Hij kust mijn hele rug tot op mijn kont en terug in mijn nek. Ik gooi mijn verslagen broertje in bed en ga er naast liggen. Dekens zijn niet nodig, we hebben het warm genoeg. Toms bezwete lijf verstrengelt zich met de mijne. Samen hijgen we nog na. Ik geef hem een kusje op zijn mond. "slaapwel herr tom!"
mil: hopelijk heeft Simone niets door he meiden was het leuk?