Dat het Gegen meinen willenis dat jij zo ver weg van mij bent.
In mijn dromen lopen we samen Durch Den Monsun.
Wij zijn als Vergessene kinderhier in de ochtendgloed.
Hilf mir fliegenkeer op keer,
ik ben Schwerelos telkens weer.
Mijn diepste Beichte doe ik alleen aan jou,
voor mij ben je Heilig, ik blijf je trouw.
Frei im freien fallals ik jou zie of hoor,
Freunde bleibenis onmogelijk, omdat ik aan jou mijn hart verloor.
Voor mij blijf jij altijd mijn Thema #1,
Ich brech ausalleen om bij jou te zijn.
Jij zei: "Wir sterben niemals aus", een ding wat zeker is.
In mijn hart zul jij altijd blijven voortleven, ik heb jou totgeliebt.
Tot slot, voor mijn gedicht:Wo sind eure händen.
Door jou zal het vuur in mij eeuwig blijven branden.
Rondvraag / Poll
wie is de leukste, schattigste,mooiste, perfectie?
tokio hotel. no haters, just a story
made by mélanie
10-03-2008
13
Tom pov:
Het doet me iets, Het streelt mijn binnenste en laat me uit mijn lichaam glijden. Ik krijg er kippenvel van en ik mag niet stoppen. Ik mag niet stoppen met spelen om hem vast te nemen; hem te knuffelen en hem nooit meer los te laten. Ik heb altijd iets gemist in mijn leven en nu staat het er zo plots. Voor mij te zingen. Er rolt een traan over mijn gezicht en ik moet hem verbergen ook al wil ik het niet. Bill kijkt naar me en ziet mijn tranen. Hij kijkt me bezorgd aan en lacht dan. We spelen verder en ik probeer zo goed mogelijk mijn vingers te plaatsen, of beter mijn hele lichaam. Het hunkert naar bill en ik hoop dat ik het niet volg. Als er een meisje langs kwam volgde ik steeds mijn lul. Nu mijn hele lichaam en ik weet het. Bill als jij ooit zou vallen dan val ik met je mee. Dat beloof ik. Het liedje stopt en ik zie dat het al bijna donker wordt. Damn, zijn we al zo lang aan het spelen?. Misschien heb je het niet door maar we zijn al twee uur aan het spelen, jongenlacht georg.ik begin wat honger te krijgenzegt bill en hij wrijft over zijn buik. De plaats waar ik daar straks een plofzoen op heb gegeven..bestellen we pizzas?vraag ik.ja, mijn ouders hebben daar al geld voor klaar gelegd zegt gustav.slimme ouders heb jijlach ik. We lopen de garage uit terug naar de woonkamer.ik bel welzegt gustav. Hij doet een bestelling en telt ondertussen het geld. We zitten in de zetel en zetten de televisie op. Ik zap naar een goed kanaal en bill kijkt me ondertussen stiekem aan. Als ik kijk doet hij alsof hij al de hele tijd naar de televisie aant het kijken was. Zo typisch denk ik en ik neem mijn gsm. Ik typ een smsje: wat is er?
Bill schrikt van de trillingen in zijn zak en leest snel mijn smsje, zonder naar mij te kijken typt hij snel een antwoord. Al snel krijg ik een vibratie en ik open het smsje. Ik mis je
I'm the one that really loves you baby I'll be knocking on your door
As long as I'm living I'll be waiting As long as I'm breathing I'll be there Whenever you call me I'll be waiting Whenever you need me I'll be there
mil: kom hup konijntje... ooh ik krijg dat lied niet uit mn koppie!
Zo onbereikbaar en toch zo dichtbij. Ik kijk hem aan en hij naar mij. zijn ogen zeggen duizenden woorden,die woorden zou hij nooit zelf uitspreken, zo is tom niet. Ik voel dat het goed is en krijg vlinders in mijn buik. De bel gaat en gustav en Georg gaan naar de deur. Dit is mijn kans, ik kruip de zetel uit en kruip naar Tom. Ik hoor ze de deur open doen en de pizzaman begroeten. Tom kijkt me aan en hij weet wat ik van plan ben. Ik neem zijn knieën vast en hijs me tot op ooghoogte. Ik onderdruk een lachje bij het zien van zijn geile blik en kus hem dan vol op de lippen. Hij opent zijn mond. Dit is mijn kans, ik steek mijn tong snel in zijn mond en begin wild er mee te draaien. Tom doet instemmend mee en draait zijn hoofd een beetje. Ik hoor wisselgeld rinkelen maar doe naar hartelust verder. Mijn tongpiercing tikt tegen zijn tanden en Tom kreunt wat. De deur gaat dicht en ik wet dat we net te laat zijn. Ik zit nog altijd op mijn knieënbij tom en moet het nodige speeksel van mijn mond afkuisen. wat zijn jullie aan het doen? zegt georg verbaasd. k was euh hij was me aan het uitvragen over die blondines verklaart tom snel. Gott wat is hij goed in zo een dingen verzinnen!
Pizza! zeg ik snel. We eten de pizza op en ik krijg nog een snel smsje: je kust geweldig, ik zie je graag Ik zweef en stuur speels iets terug. Jij kreunt wel snel he tommie!.Tom klapt zijn gsm open en kijkt verbaasd op het scherm. Ik zie hem het berichtje enkele keren herlezen en ik kan mijn lach moeilijk onderdrukken. Ik krijg een antwoord. Als jij geil bent steek je het ook niet bepaald onder stoelen of banken! Tot deze nacht. Ik slik en kijk naar het scherm. Ik ben maagd en weet niet echt goed wat te doen in zo een situatie. Wat als tom meer wilt. Als ik het niet goed doe en Maar dan zie ik Tom kijken met een maak-je-geen-zorgen-blik. Alles komt goed. Ik zucht en zak dieper in de zetel met een pizzastuk in mijn hand.
We kijken naar een film. Deze keer gewoon een komedie. We zullen dit de hele avond doen tot we gaan slapen. Ik ben wat zenuwachtig, de laatste keer dat ik naast bill sliep waren we nog niet, jaah nog niet samen. Toch niet zoals nu. Iedereen kijkt naar de film, ik zit in de zetel naast tom en Georg en gustav zitten elke in een éénpersoonszetel. Tom kijkt geconcentreerd naar de film. Zijn mond hangt wat open en hij geeuwt opeens verschrikkelijk hard.De film is bijna gedaan en ineens staat Gustav recht.mannen, ik heb nog een verassingzegt hij trots. We kijken hem niet-begrijpend aan en hij lacht. k haal het wel.hij loopt de kamer uit en we kijken elkaar aan.wat heeft hij nu weer voorlacht bill.Gustav komt de kamer binnen hij sleurt een grote kartonnen doos over de grond.Hij doet de doos open en er verschijnen vele flessen alcohol. Heel veel. Bill en georg beginnen in hun handen te klappen.Ik heb echt aaalles roept Gustav en opent de eerste fles .
Bill pov:
We mogen niet drinken, wat als ik niet nuchter blijf dan..
Wat als ik tom nu eens kus in een zatte bui. En onze nacht dan, helemaal verpest.Ik stuur een smsje naar tom: Niet drinken. Tom wilt een fles openen maar neemt dan zijn gsm.Hij kijkt me aan en knikt. Hij komt dichter bij me zitten in de zetel en fluistert stil. Doe alsof je drinkt anders valt het op. We bekijken de volgende film, deze keer een actiefilm. Gustav en Georg zijn al stevig aan het drinken en lachen met de domste dingen. Volgende film, weer een fles leeg. Ze zijn nu echt wel zat en Gustav valt van de zetel. Tom doet alsof hij drinkt maar slikt niets in. Hij knipoogt naar me en ik lach naar hem. Wat eigenlijk genoeg zou zijn om tien mensen een goede tijd laten te beleven wordt nu gedronken door Georg en gustav. Ik begin Tom te strelen en hij kijkt me angstig aan."Ze zijn te druk bezig"zeg ik en wijs naar de twee.Ze liggen op de grond een lege fles te bestuderen. Tom kijkt en grijnst. "ja, maar het is toch veiliger dat we die twee nu hun pyamatje aandoen en ze in hun bedje stoppen". Gaan we die zatlappen hier eens naar boven dragen? .
Bill pov: Ik probeer Gustav mee te sleuren maar die wilt helemaal nog niet weg. "de party is nog niet gedaan bill"."we pakken hem samen wel, georg slaapt toch al. Inderdaad georg ligt op de grond luid te snurken.Ik probeer gustav mee naar boven te krijgen maar niets helpt.laat mij maarzegt tom.Hij gaat naar Gustav en zegt heel enthousiast: waaauw, gustav je moet naar boven gaan. Daar is echt een kei grote party met allemaal lekkere meiden!Gustav knippert even met zijn ogen.ik denk..dat dat ik er ni zal graaakenIk help je wel. We nemen gustav naar boven. Ik pak de armen en tom de benen.paaarty, paaartyroept gustav.hij is echt loodzwaar zeg ik en leg hem naast zijn bed.komaan, nog even.Leg hem op het bed. Één, twee, drie. Ik hijs gustav samen met tom op zijn bed. Ow nee, de party is al over.Iedereen is gaan slapen! zegt Tom.ik ben moe lacht gustav. We doen zijn schoenen uit en leggen een deken over hem.dat is één, nu nummer twee zucht ik. We gaan naar de woonkamer en daar ligt Georg nog altijd te slapen met een fles in zijn armen.georgroep ik.Hij wordt niet wakker.als er één ding is behalve pizza eten en gitaar spelen is het wel dronken mensen terug wakker maken. Tom gaat naar georg toe en stampt hem in zijn zij. Georg wordt loom wakker wattiser?. De party is over jongen. We gaan naar bed.goed goedzegt hij en kotst dan ineens op de grond.ieuw, georgroept Tom en hij kijkt naar zijn nieuwe schoenen. Ze zitten onder de kots en ik kijk hem aan.kom, morgen kun je hem terug betalen.Ook Georg is geen veertje om in bed te leggen. Na een lange tijd ligt hij op de matras met een deken op hem en een emmer naast zijn bed.wauw, wat een leuke nacht zo naast twee kotserszegt tom wat ontgoochelt. Ik kijk naar hem en denk na. zullen we onze matras in de hobbykamer leggen.goed idee lacht Tom. Gustav heeft een kamer waar een computer, televisie en een drumstel staat. De kamer is perfect voor onze eerste nacht. Tom sleurt de matras binnen en haalt de dekens. Ik kijk rond me en ben wat zenuwachtig.wat als hij iets van me verwacht. Ik slik en Tom komt binnen met alle dekens en kussens. Onder zijn arm heeft hij ook nog een fles sterke drank en een pakje sigaretten. Ik ga liggen en Tom kijkt me aan.ik heb je zo gemist zegt hij. Ik slik, hij begint me te strelen in mijn nek en komt dichter bij.ik-Hij kust me op mijn lippen en ik doe mijn mond wat open. Hij schuift zijn tong in mijn mond. Het geeft een warm gevoel en ik begin speels mee te doen. Tom stopt met me te zoenen en zachtjes opent hij zijn ogen. Hij zegt niets en opent de fles. Hij drinkt er van. Ik doe mijn T-shirt uit en hij kijkt me stiekem aan. Hij stopt met drinken en kijkt me aan. Je bent mooi.
Ik lach en kom dichter bij hem gekropen. Ik neem zijn T-shirt vast en schuif hem naar boven. Tom doet gewillig zijn armen naar boven en ik zie zijn goddelijke lichaam. Ik kijk hem aan en hij neemt de fles weer.drinken? Ik knik en hij geeft de fles aan mij. Ik wil in de stemming raken en begin gulzig te drinken. De drank brandt in mijn keel en ik begin te hoesten. Tom kijkt me aan en streelt mijn borst.bill, ik ken je langer als vandaag en als jij niets wilt doen vannacht dan wacht ik wel. Ik kijk hem aan en knuffel hem dan. dankje zeg ik. denk je dat ik het niet door had, je bent mijn broer. Ik pruts aan de knopjes van mijn broek en doe hem uit. Tom doet het zelfde en ik zie dat hij zijn zwarte boxershort aan heeft. Hij gaat onder de dekens liggen en ik doe het zelfde. Tom legt zijn arm rond mij en steekt een sigaret op. hier zegt hij en geeft me een sigaret aan. Samen kijken we naar het plafond en trekken van onze sigaret. Ik kijk tom aan en lach. Hij kijkt me niet begrijpend aan en ik doof mijn sigaret. Ik begin hem te zoenen en hij dooft ook zijn sigaret. De smaak van sterke drank en sigaretten is duidelijk te smaken maar dat maakt het des te leuker. Ik ga op tom liggen en neem nog een scheut van de drank. Bill, wat doe je? Ik weet niet of het aan de sterke drank ligt of gewoon aan de situatie maar ik begin hem steeds meer op de buik te kussen.Bill je.. Ik kus hem aan de rand van zijn boxershort. Ik leg mijn hand op zijn kruis en kus hem aan de rand van zijn boxershort. bill,je hebt drank gedronken en ik weet dat je dit allemaal niet wilt. Dus stop er meeIk kijk hem aan en plots gaat de deur open. We liggen op elkaar en mijn hand zit nog steeds op tom zijn kruis. Georg komt naar binnen gestameld en hij wijst. wat doen jullie??zegt hij verbaasd en hikt dan. Ik sta meteen recht en heb enorm veel bang nu. Wat als Georg zich dit morgen nog herinnerd? Tom kijkt me vlug aan en stapt dan naar georg. kom je moet nu echt gaan slapen Hij neemt georg mee naar de andere kamer en ik blijf alleen achter. slaapwel hoor ik en Tom komt terug binnen. Hij gaat terug naast me liggen en geeft me een kus op mijn neus. Ik wil hier vannacht naast jou liggen en nergens anders. Ik hou van je en zal wachten tot er een moment is waar we er beide klaar voor zijn. Dat moment is er nu nog niet en dat weet jij ook. Ik kijk hem aan: sorry, ik dacht gewoon dat je dit allemaal van mij verwachtte van mij.Ik wil jou niet alleen voor de sex hoor gekkie.
Hij kust me en gaat liggen. Ik doe het licht uit en ga op mijn tenen terug naar de matras. Tom ligt op zijn zij en ik begraaf mijn gezicht in zijn dreads.. Hij neemt nog snel mijn hand vast en legt het op zijn buik. Dan begint hij zwaarder te ademen en ik volg hem snel naar dromenland.
Tonight, tonight.. when we're together baby Tonight, tonight.. will last forever baby Tonight, tonight.. we will feel alive
Tonight, this is where I wanna be Holding you so close to me Holding you forever
Tonight, this is what I wanna say Everything's gonna be OK Holding you forever
I never knew I could miss you so Holding on to a dream Never letting go
I never thought Though its been a year You would be here
Tonight, this is where I wanna be Holding you so close to me Holding you forever
Tonight, this is what I wanna say Everything's gonna be OK Holding you forever
Ik draai me om en voel bill zijn armen en benen rond mij heen, zijn gezicht rust op mijn borst. Ik ben van zijn gsm wakker geworden. Het is warm bij hem maar toch neem ik snel de gsm. Het is een smsje van mam: bill, waneer zijn jullie terug? xx mam.. Ik stuur terug: we zijn waarschijnlijk voor het avond eten thuis groetjes en kusjes bill xx. Ik kijk naar bill die nog steeds zit te slapen. Hij is mooi dat is zeker. Hij begint te smakken en ik wil hem zeker niet wakker maken. Ik kruip snel tegen hem en doe mijn ogen stijf dicht. Word nu niet wakker!. Opeens voel ik vochtige kussen op mijn rug. Bill is wakker en kust me overal waar hij kan. ik zag je wel kijken lacht hij met kleine oogjes. Ik kijk hem aan en voel vlinders in mijn buik.hoe laat is het? geeuwt bill en hij wrijft in zijn haren. 11 uur nog maar. Bill gaat weer liggen en ik volg zijn voorbeeld. Het is lekker warm in bed en ik wil mijn ogen weer toe doen.toohoomja? hoe is seks?Ik begin te lachen het is ook zo een vreemde vraag. Bill komt recht, hij meent het serieus. heb je het dan nog nooit met een meisje gedaan?. nee. Ik kijk hem met grote ogen aan. en die twee vriendinnetjes dan? wel, we wilden wel maar ik was zo zenuwachtig dat ik hem niet euh.. recht kreeg. Normaal gezien zou ik nu hebben gelachen en hem er mee pesten voor een hele dag. Hij meent het serieus dus ik ook.heb je schrik dat het ook bij mij niet.. ja als we het doen, doen we het goed. Ik wil wel al andere dingen als seks zegt bill opeens heel gewoontjes. Hij kijkt omhoog als of het een gewone zin is als alle anderen. Ik zet me recht en kijk hem aan. Was dat een hint? jij snapt me toch altijd zo goed lacht hij en hij kijkt me geil aan. dan is het je geluksdag vandaag! .
Ik kruip op bill en begin hem te kietelen.had je dit in gedachten? lach ik. Bill begint te gieren van het lachen: neeeh..stoop!! andere dingee!! Ik stop met kietelen en kom heel dicht bij zijn oor. wat dan? dit? Ik begin Bill passioneel te zoenen. Hij schrikt van de snelheid en kan niet eens volgen met zijn tong. IK Ga naar onder met mijn gezicht en bestudeer zijn boxershort goed. Zo te zien wel en ik wijs naar de bobbel in zijn boxershort. Hij grijnst, hij heeft je graag Ik lach dan wil ik hem wel eens ontmoeten en begin bill te kussen op zijn navel. Ik trek aan de elastiek van de boxer en kijk voorzichtig naar binnen. het is hier wel donker lach ik. Bill kijkt me idioot aan en voor hij het wel goed beseft is zijn boxershort aan zijn knieën. hij opent zijn mond en wil iets zeggen maar ik ben hem voor. Ik kus hem en doe ook mijn boxershort uit. dus jij wilde iets anders dan sex? wat dacht je van een meet en greet met kleine tom? mag ik een handteking? grapt bill en begint me te zoenen. Ik ga op hem liggen en ik voel dat hij helemaal opgewonden is. We zoenen verder en ik begin Bill te strelen op zijn lies. Voor bill gaat het duidelijk niet snel genoeg. Hij pakt kleine tom en ik kan nauwelijks een kreun onderdrukken. Ik begin aan Bill zijn lul te trekken. Bill kreunt hard en begint des te sneller mijn voorhuid heen en weer te trekken. Bill zijn hoogtepunt komt er aan dat voel ik gewoon. Hij begint zwaarder te kreunen en roept mijn naam. Ook ik kom en ik ga verslagen naast hem op de matras liggen. Samen hijgen we na en kijken elkaar aan. Jij hebt wel een stevig handschrift zeg ik en ik grijns. Je moest eens weten waar ik nog allemaal goed in ben zegt bill en hij trekt zijn wenkbrauw op. Ik begin te spelen met mijn piercing.Ik heb honger zegt bill opeens. Jij pakt echt altijd de goede moment om zo een dingen te zeggen he Zie maar dat ik jou niet pak zegt bill en hij pakt een zakdoek uit zijn tas. waarom heb jij een zakdoek n.. ooh ik snap het al Bill zit het wit gele goedje van onze dekens af te halen. wat een precisie lach ik. zou jij geen reclame maken voor een afwasproduct ofzo. Bill rolt met zijn ogen dames en heren hoe krijgt u het sperma van uw broer uit de lakens. Ik lach en sta recht. Ik loop naar de koffer en neem nieuwe kleren uit de koffer. Hij kent mijn smaak goed, Hij heeft mijn favo t-shirt en broek mee genomen en jij durft zeg ik. wat is er vraagt hij. je weet dat dit mijn neuk-er-op-los boxershort is. Bill komt naar me toe en trekt een pruillipje.ik weet dat die voor speciale gelegenheden zijn maar je staat er ook zo geil mee ach ja, klant is koning zeg ik en trek hem aan. sexy ass lacht bill en ik kijk hem boos aan. mijn kont zeg ik en doe snel een wijde broek aan. niet voor laaang lacht Bill. Ik doe een t-shirt aan en Bill heeft ook al een t-shirt en broek gevonden. Hij doet ze aan en ondertussen ga ik nog wat uitrusten op bed. Als ik mijn ogen open doe zie ik bill helemaal opgemaakt en aangekleed. 3je bent in slaap gevallen zegt hij boos. neeh, jooh enkel mijn ogen dicht gedaan. Hij kijkt me boos aan maar lacht dan. Het is al goed, kom je mee eten. We lopen de trap af en sprinten de woonkamer in.
moeten we Georg en Gustav niet wakker maken? zeg ik en ik open de koelkast.mischien wel, het is niet zo beleefd om iemand zijn koelkast te plunderen zegt tom. snel dan, ik verga van de honger. We lopen de trap op en zitten speels elkaar te duwen. Ik duw Tom nadat hij me bijna over de rand had gegooit. dat zet ik je betaald lacht hij. Wat dacht je te doe Tom duwt me tegen de muur en ik val over mijn eigen broekspijpen. Ik schreeuw en val twee treden naar omlaag. wil je me dood ofzo piep ik. Ik zit op mijn kont op de trede en vouw mijn armen over elkaar. Niet lief zeg ik boos. Tom kijkt me aan en bijt op zijn lip. sorry billie zegt hij snel en hij bukt zich voor over. Ik kijk hem nieuwsgierig met gevouwen armen aan en hij geeft een zoen op mijn neus. dat kietelt zeg ik en ik wrijf over mijn neus. gaat het al beter zegt tom lief. vele beter, gaan we die zatlappen wakker maken? We lopen de trap verder op en Tom opent de deur van Gustavs kamer. Het stinkt er naar kots en hij sluit ze weer. wat hebben die allemaal gedaan vannacht? zeker niet zoveel als wij zeg ik speels. Ik open de deur en sluit mijn neus. Ik doe het licht aan en zie Georg en Gustav slapen. open dat raam wijst Tom. Ik loop naar het raam en doe het snel open. Georg kreunt: mijn koooop ook gustav kijkt me met kleine oogjes aan watisser? we vroegen ons af of we iets mochten eten? eet alles wat je wilt maar laat ons met rust voor vier uur ok, geen probleem ik amuseer me wel met tom lach ik. Tom kijkt me met grote ogen aan. euh, omdat hij euh.. zo goed gezelschap is minder praten, meer doen kreunt gustav. We doen het licht uit en sluiten de deur.
wat dacht je van een eitje. Tom zit op het aanrecht en zit met zijn benen heen en weer te bewegen. klinkt goed. Ik stap naar hem toe en kus hem zwoel en lang. Tom vindt het geweldig. Hij legt zijn ene hand op mijn rug en de andere op mijn kont. Mijn tong draait zacht rondjes met de zijne en hij steekt zijn hand onder mijn T-shirt. Ik stop met hem nog even zacht te kussen en hij kijkt me verwonderd aan. dit is echt de beste morgen ooit Ik lach en kijk in de koelkast. Ik buk me om iets te vinden en zie Tom naar mijn kont te staren. jij doet het ook niet bepaald stiekem he. Hij kijkt me aan, huh, wat?. Ik rol lachend met mijn ogen en vind wat eieren. Ik vind een pan in één van de vele kasten en zet die op het vuur. Met mijn tong uit mijn mond doe ik een stukje boter in de pan en het begint te sissen. kijk, bill zie je nu hoe ik me voel als ik bij jou ben? Ik draai me om en kijk hem vragend aan. als ik bij jou ben voel ik me dat klontje boter. Ik lach, zo schattig. ik smelt voor je, schat Ik draai me weer om, zei jij nu net schat? euh mag dat niet? jawel, maar ik dacht dat jij koosnaampjes zo belachelijk vond? nu niet meer. Ik doe de eieren in de pan en ben zo gelukkig. Mijn dag kan niet meer stuk. Tom zoekt wat borden en bestek en ik zoek zout en peper. De tafel is gedekt en tom zit me op te wachten. hey keukenprinses, je hebt een stukje ei in je haar zitten. Ik krijs van de schrik en laat de pan vallen. neee roept tom. mijn haar, mijn haar Ik ga verslagen op de grond zitten naast de pan eieren. Tom komt naast me zitten en haalt het stukje ei er uit. Hij zucht. wat nu? Ik kijk hem aan. Er zijn nog eieren. Ik neem zijn hand en trek hem mee recht. ga jij maar zitten, ik maak mijn bveroemde wentelhoertjes wel. je wat? zeg ik. dat is mijn eigen, persoonlijke recept voor wentelteefjes, je weet wel verloren brood? Ik knik alleen maar. Ik ken tom zijn kookkunsten maar ja Hij is zo lief. Ik ga naar hem toe en kus hem in de nek. Hij lacht naar me en ik ga naar de woonkamer. Ik zet de televisie aan en kijk naar één of andere film. klaaar roept tom na een tijdje. Oh god, laat me niet dood gaan van tom zijn wentel.. wat het ook heet. Ik slof naar de keuken en neem plaats aan de tafel. Tom dient het eten op en zegt dan smakelijk Hij begint te eten en ik kijk naar mijn bord. Het ziet er wel ok uit. Ik neem een klein hapje en tot mijn verbazing is dit echt wel goed. Ik neem nog een hap. hoe noem je dittoms geweldige wentelhoeren Ik lach en eet verder.
Tom pov: We zitten samen in de zetel naar televisie te kijken. Bill zit met zijn benen omhoog omgekeerd naar het scherm te staren. Opeens word ik gebeld." mam" zucht ik."neem dan op" zegt Bill. Ik druk op de groene toets "hallo?". Tom, ik krijg net een bericht van jullie manager. Jullie verzoek om samen naar de malediven te gaan is goed, jullie mogen 10dagen gaan en alles is al geregeld. Jullie vertrekken morgen"Mijn mond staat open van verbazing en ik ben zoo blij "ooh, echt dankje! ja we zijn om 5 uur thuis. "wat is er?" "bill, we gaan met de hele groep op vakantie!!" Bill springt uit de zetel en begint de hele kamer rond te huppelen. Ik kan heteven niet laten en huppel vrolijk mee. "waaaah" roep ik. Bill springt op me en ik val op de grond. "weet je wat dat betekend? "lekkere wijven?" Bill geeft me een mep "nee gekkie, tijd voor ons" "oew jeej, sextime!" Bill begint te lachen en hij legt ijn handen onder mijn t-shirt. Is het nu al sextime?" Hij likt over zijn lippen. "Voor zo ver ik weet wel"
Tom komt op me liggen en begint me kussen te geven in mijn nek. Ik kus hem terug maar dan opeens smijt ik hem van me af. wat nu? vraagt tom verward. tom, als we morgen vertrekken dan hebben we maar enkele uren om onze koffer in te pakken! jaaa, en.. vraagt tom een beetje boos. Ik heb nog niet de goede zwemshort en de beste zwemshort die jij kan dragen is geen, dazt is modebewust en heeel goedkoop lacht tom. Ik sta op en loop naar de trap om Georg en Gustav wakker te maken. dat gaat niet werken zegt tom die onderaan de trap staat. Ik loop naar binnen Georg, gustav opstaan we.. Ze beginnen allebei te roepen Bill, doe die deur dicht jij strekenwijf. Ik sluit de deur en Tom die nu naast me staat zegt ik zei het toch Ik zet een pruillipje op maaaarrr.. we moewten nog een mooie zwemshort kopen. Tom kijkt me vertederd aan. Ik krijg ze wel wakker liefie Tom gaat naar de badkamer en ik vlieg een meter van de grond met hem mee. Ik staar gretig naar zijn kont. Die bewegingen in die broek. Zo sexy zooo aaaah . Ik val op de grond. ben jij nu net tegen de muur gelopen vraagt tom die omkijkt. Ik was niet aan het oplletten boxershorts en stijltang stammel ik. Tom hurkt zich naast me en wrijft over mijn hoofd. niets bezeerd? ik denk dat mijn lippen wat zorg nodig hebben want.. Ik graak niet verder met mijn zin. Tom zijn ogen zijn gesloten en hij kust me op mijn lippen, gewillig doe ik mijn mond open en zijn tong glijdt naar binnen. De Malediven mijn koffers!. Ik stop met zoenen en sta meteen recht. jeezes, als jij dit elke keer doet.. Mijn koffers tom komaan hup.. Tom loopt boos naar de badkamer en laat een emmer vol lopen die in de hoek stond. wat ben je toch sexy als je boos bent zeg ik lief en ik sta achter tom met mijn armen rond zijn middel. Ik kus hem in zijn nek en wil verder gaan als dat. ooh maar billie, daar hebben we nu geen tijd voor he jongenman was dat een nabootsing van mij Tom neemt de emmer met water en huppelt naar de kamer.
mil: sorry dat ik gisteren niet heb gepost, het internet deed het niet! ah ja... jullie hebben toch allemaal gehoord dat bill ziek is? wel euh... ik heb daardoor weer goede ideetjes op gedaan! succes verzekerd . aan allen die dit lezen noemù vanaf nu tom hotpantsie! see you nexxxt time!
Ik doe muisstil de kamer open. Het raam staat nog een beetje open dus is er voldoende licht om met Gustav en Georg een grapje uit te halen. Bill snapt de grap en begint te gniffelen. Ik ga eerst Gustav wakker maken dus moeten we over de matras van Georg. Hij ligt met zijn mond open luid te snurken. Ik spring over de matras zo stil mogelijk. Bill probeert het zelvde. Ik wil net het water over Gustav gieten maar zie dan bill vlak op zijn buik landen op georg zijn matras. Hij is ergens blijven achter haken en heeft de sprong niet gehaald. Bill probeert houvast te vinden en pakt mijn broek vast. Hij piept luid en valt op Georg met mij broek in zijn handen. Ik kijk naar onder en zie mijn broek aan mijn enkels hangen. bill, jij idioot roep ik maar ik struikel over mijn broek en laat de emmer vallen over Georgs hoofd. aaaa proest Georg luid en Gustav wordt ook wakker. Hij knippert met zijn ogen en bekijkt de situatie goed. Hij is net wakker geworden en Bill ligt op Georg. Georg is nat en Tom Ligt er bij met zijn broek naar beneden. oke, wat zijn jullie van plan? We kijken elkaar aan en beginnen te lachen. Als we uitgelachen zijn zegt Bill als of het niets is: oh ja, we vertrekken morgen voor tien dagen naar de Malediven en we moeten dus ik en tom moeten nog vanalles gaan kopen. waaat? roepen Georg en Gustav in koor. ja, leuk he. Maar mag ik eerst mijn broek terug aan doen voor we gaan winkelen?lacht Tom. maak jullie koffers maa zeg ik vlug. kom tom we moeten naar huis om zo te gaan winkelen niet te lang he want anders doen mn voenten zeer hij trekt een pruillipje en ik wil hem nu echt zoenen maar inplaats daarvan zeg ik luchtig.als je braaf bent Tom kijkt me geil aan en Georg kijkt ook tom op de zelvde moment aan. wat zit je nu te staren? zegt hij tegen tom. niets zegt hij en hij ontwaakt uit zijn trance. We maken onze pakken en gaan naar de woonkamer waar Gustav en Georg naar televisie zitten te kijken. We nemen afscheid en lopen de deur uit. We sluiten de deur en kijken elkaar voorzichtig aan. Bill zijn wenkbrauw gaat omhoog en ik weet wat dat betekend. We versnellen onze pas en lopen naar het bosje aan de bushalte. Op het einde lopen we bijna. We staan stil voor het bosje en Bill trekt me mee. "ik heb je zo gemist" zucht hij en hij kust me vol op de mond. Ik open meteen mijn mond en zijn tong glijdt snel naar binnen. Zijn tongpiercing gaat alle kanten op en ik moet me steunen tegen een boom. Ik pak zijn kont met mijn twee handen en hij legt zijn handen in mijn zij. Ik Knijp zachtjes in zijn kont en Bill begint wat te kreunen.Ik stop met zoenen en zeg zachtjes: "de bus komt er aan". bill smakt met zijn lippen en volgt me. Deze keer zonder tegen iets op te lopen.