The moment I wake up Before I put on my makeup I say a little prayer for you While combing my hair, now, And wondering what dress to wear, now, I say a little prayer for you
Forever, forever, you'll stay in my heart And I will love you Forever, forever, we never will part Oh, how I'll love you Together, together, that's how it must be To live without you Would only be heartbreak for me. (Aretha Franklin)
Welkom! "...want het leven is toch al zo kort,
dat je beter lachend wakker wordt!" (J. Verminnen)
19-02-2009
De Warande en jong zijn...
Vanavond geen training maar wel een stevige wandeling met hond en kruiwagen. Kruiwagen?? Jawel, de kruiwagen moest naar onzen bompa en aangezien dat maar twee straten ver is, heb ik niet alleen onze hond maar ook de kruiwagen meegenomen voor een wandeling. De wandelingen met de hond zijn normaalgezien voor mijn man, maar die moest vanavond bloed geven bij het Rode Kruis samen met zijn voetbalmaatje en daarna gingen ze naar de cinema. Zij gingen naar 'Loft' zien...
Ons Annelien is samen met een paar vriendinnen naar het volksfeest in Beveren ter gelegenheid van de opening van 'De Warande', een nieuw winkelcentrum. Om 19u kwam minister-president Kris Peeters het winkelcentrum openen waarna er gratis hapjes en drankjes werden aangeboden voor iedereen. Bovendien kreeg iedereen gratis ritjes op de kermis- attracties op de markt in Beveren! Om 21u worden dan een paar vuurpijlen afgeschoten. Eén teleurstelling voor ons Annelien, de winkel met 'Australian Ice Cream' komt er niet, hoewel aangekondigd.
't Is wat, jong zijn in deze tijd! Toen ik vroeger, als tiener, naar die romantische zaterdagnamiddag- films zat te kijken, dacht ik soms 'ik ben veel te laat geboren'. Als ik nu onze kinderen bezig zie, dan denk ik net het omgekeerde. Zoveel mogelijkheden, zoveel toffe dingen te beleven...
Onze Rex ligt ondertussen uitgeteld in de zetel. Dat blijft zo voor de rest van de avond. Michiel is gitaar aan het spelen (zijn tweede instrument, naast drum). Morgen de laatste werkdag en dan eindelijk weekend!
Vandaag stond een duurloop met 't Swin op het programma. We waren met een 35-tal lopers die aan het opbouwen zijn voor de 10 mijl van Antwerpen. Vandaag moesten we 1u15min lopen. Op woensdagavond starten we altijd aan de sporthal van Zwijndrecht om 19u. We lopen zo naar Burcht met de traagste lopers op kop, niemand mag de eerste lopers inhalen tot we in Burcht zijn. Daar splitst de groep zich in twee groepen, de trage lopers en diegenen die het ietsje sneller willen doen. Het ging goed, al was het toch wel efkes geleden dat ik zo'n lange duurloop heb gelopen. Ik was niet van plan de 10 mijl te lopen, maar na vanavond krijg ik er toch al zin in. Misschien moet ik dit jaar toch nog maar eens deelnemen.
Vanavond was ik toch wat teleurgesteld. Ik wou erg graag naar de show van stand-up comedian Philippe Geubels gaan zien. Ik dacht dat ik mij niet moest haasten voor kaarten en had mij vanavond voor de computer gezet om kaarten te bestellen voor de voorstelling in Antwerpen op mijn verjaardag in april. Tot mijn grote verbazing zijn ALLE voorstellingen in heel België uitverkocht!! Zelfs voor de extra voorstellingen in september en oktober in Antwerpen zijn er geen kaarten meer te bestellen! Van een hype gesproken, dat is er wel één!! 't Zal voor een andere keer zijn.
Zonet een rustige duurloop achter de rug met 't Swin of 't Zwat. 't Was super lopen vandaag, zachte temperatuur, geen wind en lichte regen. Meer moet dat niet zijn.
Aan ons Patte die reageerde op mijn vorig bericht : uw schoonbroer gaat de uitdaging aan!! Zeg Jacques maar dat hij den drank koud zet, want binnenkort staat er een coureur voor jullie deur!!
La lala la la lalalala lala... zo eindigde de wedstrijd gisteren in Beveren. En ja, ze hebben gewonnen. Ik ben dan misschien geen kenner maar een echt goeie wedstrijd was het toch niet. 't Was wel een toffe avond, enorm lekker gegeten, erg gezellig en daarna genieten van de match in de business-seats. Maar ja, je beleeft wel niet de sfeer van de match, zo achter glas.
Deze namiddag naar mijn schoonbroer en schoonzus geweest voor een hapje en een drankje. Weeral een gezellige namiddag. Mijn petekind vond dat Beveren fantastisch goed gespeeld had, tja, niet echt een objectief oordeel van een jong voetballerke dat tevens hevige Beveren-supporter is.
De verkoudheid is al veel beter dus morgen hervat ik de training!!
En nog groot nieuws! Binnenkort hebben we een coureur in de familie. Mijn man heeft hem een koersfiets gekocht! "Of ik dat wel zal aankunnen, nen afgetrainde man?", heeft hij mij al een paar keer gevraagd... we zullen zien, er zal veel getraind moeten worden!!
Vandaag was het dikke-truiendag, ook op 't werk. Ik heb het altijd al koud op 't werk en dat in combinatie met mijn verkoudheid, had ik mij op het ergste voorbereid. Maar niets van dat!! Omdat we naast ons werk ook nog dozen moesten vullen voor de verhuis, heb ik vandaag helemaal geen kou geleden en bovendien werden we door onze werkgever ook nog eens verrast met een warme luikse wafel. En als er nu iets is waar men mij een plezier mee kan doen dan is het wel een luikse wafel!! Ne mens is rap content hé!
't Lopen wordt nog even uitgesteld. Nadat ik gisteren nog eens met mijn hoofd boven een kop dampende Vickx heb gehangen (genezende remedie op grootmoeders wijze) zal ik vanavond maar eens vroeg in bed duiken. Dat kon gisteren niet door de laatste aflevering van 'Van vlees en bloed' en 'De laatste show' met nonkel Luc en zijn broer... Zondag kan ik helaas ook niet deelnemen aan de Valentijnsjogging in Lichtaart. Daar gaat mijn tweede plaats in 't clubcriterium!
Maar morgen doe ik aan passief sporten zoals ze dat zo mooi zeggen. Een etentje met vrienden op de Freethiel. Beveren moet winnen hé!!
De training van deze avond is in 't water gevallen. En water genoeg hier!! Ferme regen en ferme hoest. Dus na 't werk, op weg naar huis, gestopt bij de apotheker voor een fles hoestsiroop. Ziek vallen is nu echt geen optie! Ik was juist goed bezig met mijn trainingen en wedstrijden! Op 't werk is 't ook al een ziekenboeg en we moeten deze week verhuizen. Ze verhuizen ons weer eens van de ene kant van 't verdiep naar de andere kant. Mij hoor je niet klagen zenne!! Waar ik kom te zitten, schijnt het zonneke (alé, als 't zonneke er is natuurlijk) en daar zal ik volop van genieten. Groetjes,
Gisterenavond naar de piste gereden met Pascale. 't Was echter geen pistetraining maar fluitjestraining. Wat is dat? hoor ik je denken. Moeilijk uit te leggen. Een straat die doodloopt op een rond punt. Het lijkt vreemd maar het bestaat. Op de weg staan cijfers geschilderd, 9, 10, 11, 12, 13, enzovoort. 9 = 9km/u, 10 = 10km/u enzovoort. Je start bij de snelheid die je denkt te kunnen lopen en om de halve minuut hoor je een fluitsignaal en moet je bij de gekozen afstand uitkomen (die cijfers staan er 4x geschilderd). En zo worden er reeksen gelopen en kan je telkens wat sneller lopen of omgekeerd. Op het rond punt ben je altijd in de helft. Het is een toffe vorm van trainen, je loopt in verschillende groepjes en het is minder saai dan op de piste.
Gisteren vroeg in bed gekropen maar vanmorgen wakker geworden met een kriebel in de keel mij afvragend of ik het nu te warm had of te koud. Niet goed dus, een verkoudheid in de maak, denk ik. Hopelijk is het morgen wat beter want anders zal ik niet kunnen gaan supporteren in Herentals!
Geen training vanavond. Lang gewerkt en nog een dagje rust ingelast. Pascale opgebeld en afgesproken om morgen nog eens op de piste te trainen. Ondertussen de uren opgezocht van het PK veldlopen in Herentals. Zou zondag graag de clubgenoten gaan aanmoedigen. Zelf kan ik niet deelnemen want ik heb dit jaar geen VAL-nummer meer aangevraagd door de tegenvallende loopprestaties van vorig jaar. Sebietekes languit in de zetel genieten van "Van vlees en bloed"!! Eens goed lachen. Mijn favorieten : den Herman en de Mike.
Keizenuwachtig zaten ze om 18u bij ons aan tafel. Ons Annelien en haar twee vriendinnen. Een uurtje later moesten ze in het Cultureel Centrum Ter Vesten zijn voor een voorstelling van de Voordracht, een tussentijdse proef. Ze zouden zeker hun tekst vergeten, zo dachten ze...
Het thema was "Even Gelukkig". Het was het prachtige verhaal van een jongen en een meisje...hele lange stukken proza, grappig, gevat en erg goed gebracht. En nee, geen enkel van hen vergat ook maar één stukje tekst!! Ze hebben het allemaal supergoed gedaan!
Ik sta er telkens van versteld wat die jonge jongens en meisjes toch allemaal durven. Op een podium, publiek voor je neus en toch, ze staan daar, zelfzeker en enthousiast!! En in de zaal, naast de ouders, al hun vrienden en vriendinnen die hen komen aanmoedigen. Tof!
't Was het dagje wel vandaag. Vanmorgen sneeuw, onze Michiel belde deze middag naar 't werk om te melden dat hij thuis was en zich niet goed voelde en ons Annelien kwam te voet naar huis van school met een platte band. Dan maar vlug gegeten, ons Annelien ervan overtuigd dat ze morgen met mijn fiets naar school kan en onze Michiel proberen uit te leggen dat een goede nachtrust aan de basis ligt van een goede gezondheid. Voor de zoveelste keer...
Om 19u dan toch maar in de loopkleren gesprongen en samen met Pascale naar Linkeroever gereden waar we met de vrienden van 't Swin onze maandag- avondtraining lopen. De voetpaden waren vrij van sneeuw en 't was een toffe training. We waren toch met een 15-tal Swinners.
Morgen is rust- en strijkavond en woensdag kan ik niet trainen omdat ons Annelien een voorstelling geeft met de muziekacademie in het Cultureel Centrum. Zij volgt al het 5de jaar voordracht en zij geven een voorstelling met als thema "Even gelukkig".
Gisterenmorgen om 10u samen met Pascale naar de finse piste gereden om de afgesproken 10km (2 ronden) te lopen. Voor Pascale was het na 1 ronde genoeg. Zij vindt lopen op de finse veel zwaarder dan op de weg. Ik daarentegen loop erg graag op de finse piste. Maar onder het motto "samen uit, samen thuis" en omdat ik nog veel boodschappen en andere huishoudelijke klussen op mijn lijstje had staan, zijn we na 5km lopen terug naar huis gereden.
's Avonds had onze Michiel een optreden met zijn groepke, dus moest ik om 17u30 zijn drumstel naar de zaal brengen. In de komende weken zullen we ook nog een paar keer richting Limburg moeten rijden, want ook daar gaan een aantal optredens door. Hij heeft er weer zin in en ik blijf zagen dat hij zo snel mogelijk zijn theoretisch rij-examen moet doen zodat hij binnenkort zelf naar de optredens kan rijden.
Om 19u30 zaten we in restaurant "La Volpe" in Antwerpen waar we afgesproken hadden met vrienden. Heeeeeel erg lekkere tapas gegeten. Voor wie nog op zoek is naar een goed adresje voor een etentje, allen daarheen!! Adres : La Volpe, Lange Lobroekstraat, Antwerpen.
Vanmorgen had ik dan toch echt heel veel zin om te lopen en omdat we gisteren dan toch maar 5km hadden gedaan, ben ik op de middag terug naar de finse piste gereden en heb ik daar 2 ronden gelopen. 't Was een stuk frisser dan gisteren en er waaide een stevige, koude wind. Al bij al goed getraind vandaag. En net op tijd terug om een douchke te nemen en dan de overwinning van Niels Albert te volgen!! Super hoe hij dat gedaan heeft!!
Na de wedstrijd van zaterdag, ben ik zondagmiddag met mijn buurvrouw gaan trainen, drie kwartier gelopen. Maandag was rustdag en gisterenavond zat ik met Erik van onze club samen om alles in orde te brengen voor de inschrijving van de clubleden voor de 20km van Brussel. Voor de lopers die een eerste maal deelnemen aan de 20km zal het afwachten worden tot 1 april vooraleer ze zeker zijn van een startnummer. We lopen in ieder geval voor de Vredeseilanden.
Vanavond gaf Sofie conditietraining, maar Pascale en ikzelf hadden meer zin om deel te nemen aan de looptraining. 't Was wel friskes, maar toch, in groep lopen is altijd tof. We hebben dan maar ineens afgesproken om zaterdagmorgen te gaan trainen op de finse piste. We lopen dan 10km en kunnen volgende week dan ineens mee starten met de opbouwtrainingen van de club voor de 10mijl van Antwerpen.
Morgenavond heb ik een kletsavondje met de buurvrouwen en vrijdag- avond gaan we naar het weerziemoment van Muzart. Dat zal weer super zijn voor ons Annelien, want ze mist haar vrienden van Muzart heel erg!
Om mijn bericht van gisteren een beetje te illustreren heb ik heel wat foto's gevonden op de website van AC Lyra. Hieronder een foto van de start. De groene truitjes van 't Swin : op de voorgrond Dominique en Patrick, daarachter mezelf. De foto's van de aankomst wil ik jullie besparen. Zoals geweten zien de meeste lopers er niet fotogeniek uit aan de aankomst, alé, ik toch niet... Groetjes.
Zoals verwacht, 't Swin en AT84 fusioneren met als nieuwe naam, ZWAT. Volgend seizoen lopen wij onder een nieuwe naam en met een nieuwe clubuitrusting. Maar er is natuurlijk nog veel werk aan de winkel.
Deze middag naar Lier gereden voor de natuurloop. We waren met een grote groep Swinners en werden daarvoor bedankt door AC Lyra. Ik liep 5km en wou graag eens een goeie tijd lopen (onder 25min). Patrick Proesmans, één van de betere lopers van 't Swin, liep ook 5km om zijn vriendin te begeleiden. Ik weet dat ik Dominique normaalgezien niet kan volgen. Maar we zijn samen gestart met Patrick als goeie begeleider. Hij loopt namelijk met zo'n GPS-gestuurd computerke dat aanduiding geeft van tijd, snelheid, afstand enzovoort. We waren pas vertrokken en hij riep "500m in 2min, 15km per uur, da's te snel!! Inhouden". Zo gezegd, zo gedaan. Iets verder hoorden we Patrick weer "1km in 4min40"! Ik riep terug dat dat nog te snel was en dat we dat wel niet zouden volhouden. Maar Patrick riep "de snelheid zal wel vanzelf dalen, probeer maar bij te blijven". Weer zo gezegd, zo gedaan. Ik ging ervan uit dat ik na 2km alleen zou lopen en Dominique en Patrick niet meer zou zien. Maar niets daarvan, ik kon wonder boven wonder blijven volgen en liep uiteindelijk een 6 seconden na Dominique over de eindstreep. Mijn tijd : 24min32. Doel bereikt. En voor de sceptici die denken "'t zal wel geen 5km geweest zijn". Toch wel, 't was 5km50m, volgens de Patrick zijne GPS...
Er liep deze middag ook een BV tussen de 5km-lopers, namelijk Kobe Ilsen, van het VRT-programma VOLT. Hij werd achtervolgd door een micro met pruik en een camera (cfr foto). Hij heeft de 5km niet kunnen uitlopen, denk ik. Ik heb hem niet zien aankomen en hij staat zonder tijd vermeld op de uitslag.
Hoe plezant deze middag ook was, alles verbleekt weeral als je 's avonds nog maar eens die intriestige beelden ziet van wat er in Dendermonde gebeurd is. 't Is zo vreselijk dichtbij en zo onwezenlijk dat iemand tot zoiets in staat is.
Donderdag niet kunnen trainen omwille van een etentje met de collega's. Paul verlaat onze dienst na 33 jaar om eens iets anders te doen, wel binnen het bedrijf, maar toch...'t was een beetje afscheid nemen.
Gisteren was het echt hondeweer, ongelooflijk veel wind en bakken regen. Om daar nog door te lopen, na de werkweek... Toch maar niet.
Deze voormiddag zitten de bestuursleden van 't Swin en AT84 rond de tafel om een beslissing te nemen over de nieuwe naam van de nieuwe fusie-club. Er waren 3 voorstellen : ZWAT (Zwijndrecht Atletiek Team), AAS (Atletiek aan de Stroom) en nog een derde die me nu even ontsnapt. Waarschijnlijk omdat het niet mijn favoriet was. Ik zou kiezen voor AAS, ik vind "Atletiek aan de Stroom" echt schoon als naam. Maar blijkbaar gaat de voorkeur van velen uit naar ZWAT... Het bestuur had ondertussen Tia Hellebaut gecontacteerd (lid van AT84) en naar haar voorkeur geïnformeerd en zij ging ook voor ZWAT. Het zal dit jaar een jaar vol veranderingen worden voor onze club. De jeugd traint al samen, wat zorgt voor een massa kinderen op de piste en in de sporthal. En ook de volwassenen zullen stilaan samen trainen, vermoed ik. Hoe meer zielen, hoe meer vreugd!!
Straks rij ik naar Lier om deel te nemen aan de Natuurloop. Misschien zal daar wel iemand van het bestuur aanwezig zijn die al kan vertellen wat het geworden is. Benieuwd!
't Is schitterend weer, dus ideaal voor de wedstrijd van deze middag. Groetjes.
clubcriterium : Burcht - Linkeroever - Burcht en linkshandigheid...
Vanvond stond er een wedstrijd van het clubcriterium op het programma. Ons clubcriterium bestaat uit een 20-tal wedstrijden, stratenlopen en eigen clubwedstrijdjes, waarvan je er minimum 10 moet lopen om in het eindclassement opgenomen te worden.
We liepen vanavond een wedstrijdje van 6km, van Burcht naar Linkeroever en terug. 3km heen en 3km terug, langs het Galgenweel. Start om 19u30. Richting Linkeroever liep verbazend gemakkelijk. Ik dacht toen nog dat dat aan mijn betere conditie lag en was vergeten dat er een rugwind was. Dat heb ik mij pas gerealiseerd toen ik terug moest keren van Linkeroever naar Burcht, lopend tegen een koude, striemende wind. Dat ging precies veel minder gemakkelijk... en toch helemaal slecht was mijn tijd niet. 31.18min op 6km. Zaterdag in Lier loop ik 5km, ik hoop daar toch niet boven de 25min te lopen.
Ik was vanavond toch in een opperbeste stemming. Onderweg naar Burcht, in mijn wagen, was ik aan het luisteren naar Radio 1. Het ging uiteraard over president Obama. En dat bijna alle Amerikaanse presidenten linkshandig waren. Een neuroloog kwam aan het woord. Inderdaad, veel geleerden, zoals o.a. Einstein waren linkshandig. En onderzoeken hebben aangetoond dat linkshandigen intelligenter en creatiever zijn!! Het toeval wil nu toch wel dat ik ook linkshandig ben zeker !!!! Had ik het niet gedacht! Als mijn man nog eens de opmerking maakt dat hij denkt dat ik van nature waarschijnlijk blond ben, dan zal ik dat vanaf nu zonder problemen kunnen weerleggen...
Hieronder een paar impressies van onze avondlijke loopprestaties, de reflecterende lopers en onze Swinmannen die telkens weer op post zijn voor de tijdopname.
Geen training vanavond. Dus thuisgekomen van het werk, terwijl de kookpotten op het vuur stonden, gekeken naar de inhuldiging van Obama.
Onwaarschijnlijk is dat toch, die Amerikaanse grootsheid en het Amerikaans patriotisme. Zo'n massa volk en zo'n enthousiasme! 't Is natuurlijk wel een historische dag.
Nu maar hopen dat president Obama een kans krijgt en de torenhoge verwachtingen kan inlossen.
Tamelijk laat thuisgekomen van 't werk omdat er weer een aanzienlijke file stond voor de Kennedytunnel omwille van één klein defect voertuigske dat men daar midden de rijstrook liet staan...
Pascale was dus ook laat thuis en zag het niet zitten om nog te gaan lopen vooral ook omwille van het weer. Dan maar alleen aan mijn toerke begonnen, dit keer zonder muziek in de oren. Ik vraag mij namelijk af wie in godsnaam die oortjes van een i-pod in zijn oren kan houden. Ofwel zijn die oortjes te groot ofwel zijn mijn oren niet normaal, maar ik kan dat dus nooit in mijn oren houden!
't Was dus wel behoorlijk nat en winderig, maar al bij al ging het goed en toen ik terug thuis was, hield het op met regenen...
Morgen rust en woensdag een wedstrijdje binnen de club. We lopen van Burcht naar Linkerover en terug.
8u30. Ik werd wakker en hoorde geen regen en geen wind. Vlug uit bed gesprongen en mijn loopschoenen aangetrokken om een uurtje te lopen en de regen voor te zijn.
Op de landweggetjes waar ik loop was dat van die wind toch een kleine misrekening. Er was wel degelijk veel wind! Maar het was zalig lopen, geen mensen op de weg, geen wagens die mij rakelings voorbij- rijden op de smalle baantjes. Enkel een paar wielertoeristen die reeds aan hun zondags ritje bezig waren. Ondertussen klonk in mijn oren muziek van Novastar, Scala, Coldplay enz...
Terug thuis verse broodjes op tafel terwijl het ondertussen goed aan het gieten was buiten.
Dus de rest van de dag lekker binnen voor de was en de plas en ondertussen genieten van de overwinning van mijn favoriet van de cyclocross, Erwin Vervecken, in Roubaix!!
Met heel veel zin om op de piste te trainen ben ik vanavond, samen met Pascale, naar de piste in Burcht gereden voor de gebruikelijke vrijdagavondtraining van 't Swin.
4 ronden om op te warmen en daarna een piramide : 1minuut snel, 1 minuut traag, 2 minuten snel, 2 minuten traag, 3 minuten snel, 3 minuten traag, 4 minuten snel en 4 minuten traag, daarna terug naar af op dezelfde manier. Daarna nog 4 ronden uitgelopen. Het ging verbazend goed ! 't Was lang geleden dat ik nog op de piste getraind had en ik liep echt heel gemakkelijk, kon de kopgroep blijven volgen zonder probleem. Dat deed nog eens echt deugd !! Ik denk wel dat ik dat morgen zal voelen.
Morgenvroeg dan maar een rustig duurloopje, dan neem ik zondag een dagje rust en maandagavond heb ik afgesproken met Pascale om ons gebruikelijke toerke te lopen. We zijn goe bezig, al zeg ik het zelf!
Ik ben Nancy
Ik ben een vrouw en woon in Beveren (België) en mijn beroep is bediende in de verzekeringssector.
Ik ben geboren op 16/04/1964 en ben nu dus 61 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: atletiek, zwemmen, lekker eten,....
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek