.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    20-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan CHARLOTTE VAN DAMME met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!


    Van Damme Charlotte

    Zondag 19/09/2010 - MALDEREN (VB) - Dames Elite - 98 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 47

    1.CHARLOTTE VAN DAMME uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM      

    2.VAN DEN STEEN Goedele - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    3.BEYEN Ine - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM   

    4.DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM     

    5.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN        

    6.CEULEMANS Dunja - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      

    7.VAN DOORSLAER Annelies - LOTTO LADIES TEAM     

    8.THONON Marie-pierre - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    9.HOHL JENNIFER - RV SCHAAN           

    10.DOM Annelies - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11.WERNER Laure uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM   

    17.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 

    18.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM 

    21.ROGGEMAN Inge - BENELUX TEAM   

    24.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB           

    28.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM    

    30.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    36.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    40.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      

    43.THYS Patricia uit Opwijk - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       


    19/09/2010 - KOKSIJDE (W) - Men Juniors UCI – Tijdrit 6 km

    Aantal deelnemers: 138

    1.JUNGELS Bob - LUXEMBURG NATIONAL TEAM in 7’20”

    2.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM op 8”

    3.VAN BAARLE Dylan - RESTORE CYCLING op 9”

    4.FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    5.VALLEE Boris - TEAM WALLONNIE op 12”

    6.MORK Alexander - TEAM KNUDSGARD JUNIOR ELITE CYCLING op 14”

    7.ANDERSEN KRAGH Asbjorn - TEAM KNUDSGARD JUNIOR ELITE CYCLING

    8.DUNN Conner - SOUTH EAST CYCLING TEAM op 15”

    9.STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM op 16”

    10.CHRISTIANSEN Daniel - RCR ODENSE JUNIOR

    16.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 23”
     

    19/09/2010 - KOKSIJDE (W) - Men Juniors UCI - 91,3 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 138

    1.SENECHAL Florian - TEAM WASQUEHAL JUNIOR          

    2.MORK Alexander - TEAM KNUDSGARD JUNIOR ELITE CYCLING op 8”

    3.VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    4.KADRZYNSKI Michal - POLAND NATIONAL TEAM          

    5.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    6.JANSEN Frank - VACANSOLEIL KUMASOL        

    7.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    8.VAN BAARLE Dylan - RESTORE CYCLING        

    9.BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    10.LAFILLE Ludwig - TEAM WASQUEHAL JUNIOR

    47.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        


    19/09/2010 - HOESELT (LB) - Juniores - 84 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 58

    1.VLIEGEN Loïc - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO         

    2.VAN BROEKHOVEN Bram - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 40”

    3.POPPE Olivier - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO        

    4.TEUNS Dylan - AVIA CYCLING TEAM op 53”

    5.RAYMACKERS Cedric - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT    

    6.RAYMAEKERS Niels - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT       

    7.CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’15”

    8.VERBEEK Wout - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    9.BROEKMANS Glenn - Union Cycliste Seraing  

    10.GIELEN Dimitri - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT 

     

    19/09/2010 - MEERLE (A) - Juniores - 84 km - 02h03min

    Aantal deelnemers: 29

    1.DIELTJENS Gert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.JANSSEN Michiel - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    3.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    4.BROERS ERWIN - UDTC DE VOLHARDING            

    5.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    6.DE RYCK Jordy - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB           

    7.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM     

    8.RAEYMAEKERS Mattias - AVIA CYCLING TEAM

    9.VAN LAER Glenn - WSC HAND IN HAND BAAL   

    10.STUYCK Dieter - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.            
     

    19/09/2010 - MESEN (W) - Juniores - 84 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 19

    1.TALIMAN Jens - CT FORCE - WERVIK VZW        

    2.VERCAIGNE Giel - CT FORCE - WERVIK VZW op 33”

    3.VEREECKE Maxim - CUBE-FINTRO CT op 44”

    4.BEAUSAERT Dieter - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 51”

    5.GOUEL Valentin - CC ARMENTIERES op 56”

    6.HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’26”

    7.LANNOO Jaromir - CT FORCE - WERVIK VZW op 1’31”

    8.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE op 1’48”

    9.VAN DE VELDE Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 3’03”

    10.VOSSAERT Arne - CT FORCE - WERVIK VZW op 3’15”

    20-09-2010 om 21:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 16°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
    Druyts Jessy KOP 2009.jpg
    Zondag 19/09/2010 - PARIKE (O) - Juniores - 100 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 44

    1.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    2.VAN BREUSSEGEM Elias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW      

    3.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM         

    4.DE ROOZE Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 57”

    5.AZOU Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’00”

    6.VANDAELE Thijs - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’10”

    7.DE CLERCQ Ide - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW         

    8.LEYN Ward - TIELTSE RENNERSCLUB    

    9.DE BRUYNE Dylan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 1’49”

    10.DEMULDER Jonas - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

     

    19/09/2010 - RAVELS (EEL) (A) - Juniores - 88 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 27

    1.WELTEN Kay - TWC PIJNENBURG        

    2.LIEPINS Emils                     

    3.VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL     

    4.MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 27”

    5.GOOSSENS Jeff - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 45”

    6.GEERTS Moreno - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS op 1’02”

    7.FAES Ief - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. op 1’15”

    8.VOSEKALNS Andris            

    9.PUTTENAERS Roy - WSC HAND IN HAND BAAL  

    10.VANELDEREN Lienert - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.   

     

    19/09/2010 - SINT ANTELINKS - HERZELE (O) - Juniores - 94 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 42

    1.HOFSTEDE KOEN - WESTLAND VOOTUIT            

    2.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 19”

    3.VAN SNICK Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    4.FRANCOIS Christopher - SPRINT 2000 CHARLEROI       

    5.KOUWENBERGH Bryan - AVIA CYCLING TEAM

    6.LODEWIJKS Gert - Union Cycliste Seraing op 1’30”

    7.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    8.VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    9.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    10.LIEVENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM       

    16.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND
     

    19/09/2010 - STEKENE (O) - Juniores - 94 km - 02h08min

    Aantal deelnemers:

    1.CRABBE Arno - WSC HAND IN HAND BAAL        

    2.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT  

    3.VAN CALSTER Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM   

    4.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    5.BUYSSE Lennert - THOMPSON JARTAZI          

    6.VAN LANDUYT Billy - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM      

    7.DE MEYERE Jens - THOMPSON JARTAZI          

    8.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM  

    9.BOGAERTS Jelle - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    10.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND  

    17.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND       

    19.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    22.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND    

    25.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND op 6’00”    

    27.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB     

    28.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND  

    29.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND          

    32.MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    34.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM       

    36.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM 

     

    19/09/2010 - VICHTE (W) - Juniores - 94,5 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 56

    1.CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 

    2.MERLIER Tim - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 53”

    3.VANDROMME Evert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT   

    5.DECONINCK Kenny - CUBE-FINTRO CT

    6.STILITE Mikaël - MULTISPORT CYCLING TEAM  

    7.SCHITTECATTE Niels - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM   

    8.MAERTENS Jens - ISOREX CYCLING TEAM       

    9.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM         

    10.HOUFFLYN Sam - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    34.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 3’27”
     

    19/09/2010 - KONTICH (A) - Dames Jeugd - 57,2 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 26 Nieuwelingen

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    2.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    3.MEYVISCH Molly - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE         

    4.COPPENS KRISTEN             

    5.VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM      

    6.KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

    7.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL  

    8.HELLEMONS Ashley - RSC DE ZUIDWESTHOEK  

    9.VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM    

    10.DOLMAN HALIEGH - WV DE JONGE RENNER    

    19.DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
     

    Aantal deelnemers: 22  Juniores

    1.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.            

    2.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS         

    3.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL  

    4.POST JERMAINE                 

    5.LAMBRECHTS Kimberly - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V         

    6.VAN DORENMALEN MARA - WVDE JONGE RENNER       

    7.VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB               

    8.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM

    9.CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH      

    10.WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO          

    20-09-2010 om 21:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 19/09/2010 - ERPE MERE (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI

    Aantal deelnemers: 48

    1.NYS Sven - LANDBOUWKREDIET              

    2.AERNOUTS Bart - RABO CONTINENTAL TEAM   

    3.PAUWELS Kevin - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 17”

    4.VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP – POWERPLUS op 33”

    5.MEEUSEN Tom - TELENET FIDEA CYCLING TEAM            op 39”

    6.WELLENS Bart - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 47”

    7.WALSLEBEN Philipp - BKCP – POWERPLUS op 49”

    8.CHAINEL Steve - BOUYGUES TELECOM op 1’03”

    9.FRANZOI Enrico - BKCP – POWERPLUS op 1’12”

    10.ADAMS Joeri - RABO CONTINENTAL TEAM op 1’47”

     

    19/09/2010 - KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 55

    1.VERSCHUEREN Bart - CYCLINGCHAMPS            

    2.HUYS Stijn - PALMANS-CRAS 

    3.CANT Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM           

    4.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM           

    5.DOLFSMA Emiel - KWC KAMPEN        

    6.GYS Jens - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW   

    7.MORTELMANS Stijn - PALMANS-CRAS           

    8.COP Kristof - AVB - CYCLING TEAM     

    9.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    10.VAN EYNDT Sven - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM 

     

    19/09/2010 - ERPE MERE (O) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 32  Juniores : 40´

    1.JAUREGUI QUENTIN - CC NOGENT       

    2.VANTHOURENHOUT Michael – CYCLINGCHAMPS op 13”

    3.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 30”

    4.SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’05”

    5.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’28”

    6.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 1’30”

    7.WEIJERS Koen – VALLEIRENNERS op 1’50”

    8.DE MAN JAAP - D VOLHARDING op 1’52”

    9.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 2’08”

    10.ARIESEN TIM - WV DE VALLEIRENNERS AXA op 2’10”

    25.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’10”

    31.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 8’40”    

     

    Aantal deelnemers: 28  Nieuwelingen : 30´

    1.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM       

    2.BUDDING Martijn – VALLEIRENNERS op 20”

    3.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 35”

    4.VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 47”

    5.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 55”

    6.JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM WERVIK op 1’09”

    7.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 2’00”

    8.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 2’15”

    9.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE op 2’38”

    10.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

     

    19/09/2010 - KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 48 Juniores : 40´

    1.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    2.AERTS Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    3.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    4.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.       

    6.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  

    7.VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      

    8.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL         

    9.JANSEGERS Jeffrey - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    10.VERHEYEN Onno - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    36.AERTS Katrien - BENELUX TEAM         

     

    Aantal deelnemers: 39 Nieuwelingen : 30´

    1.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    2.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    3.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    4.BOETS Ben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    5.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

    6.VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    8.GOOSSENS Kobe - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  

    9.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    27.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM         

     

    19/09/2010 - KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 51

    1.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING         

    2.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    3.SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL         

    4.CEULEMANS Kris - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    5.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM    

    6.KRAGG MIKE                       

    7.VAN ASTEN Bart - LIMBURGSE AFDELING         

    8.WILMSEN Tom - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    9.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    10.BROKS MARK - W V SCIJNDEL          

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 34

    1.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    2.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    3.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    4.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING

    5.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING         

    6.VAN STAEYEN BENNY - OFF ROAD CLUB DESSEL         

    7.RAATS Edwin - NOORD LIMBURG        

    8.SNOEREN RENE - PIJNENBURG               

    9.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    10.TECK Erik - VREDA CYCLING TEAM     

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 37

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    3.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL           

    5.BOGAERTS JOS - WV DE MORAAL     

    6.SELS Rudy - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    7.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING          

    8.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING     

    9.VAN TICHELT Ludo - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    10.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    20-09-2010 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 19/09/2010 - BAVEGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 45

    1.POLS Ruben - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  

    2.VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    3.DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 52”

    4.SCHOTTE Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW           

    5.DE RIJCK Mathias - KSC DENDERSTREEK LABIEKES        

    6.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    7.DE DAPPER Maxim - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 

    8.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM         

    9.DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON JARTAZI    

    10.VERLEE Dante - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    15.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM      

    20.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND       

    25.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND       

     

    19/09/2010 - KONTICH (A) - Nieuwelingen - 68,4 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 49

    1.THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM      

    2.OOMEN SAM - TWC PIJNEBURG          

    3.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    4.WELTEN Kars op 17”

    5.REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    6.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    7.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    8.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM  

    9.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    10.INGHELBRECHT Joren - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE    

    17.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 35”

    26.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND 

    29.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    34.LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 20

    1.OOMEN SAM - TWC PIJNEBURG           

    2.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM  

    3.BOSMANS Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    4.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    5.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN  

    6.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    7.THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM      

    8.WELTEN Kars                      

    9.HAVERALS Lars  - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    10.REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH        

           

    19/09/2010 - MEERLE (A) - Nieuwelingen - 54 km - 01h21min

    Aantal deelnemers: 32

    1.HONIGH NICO - DE JONGE RENNER       

    2.VAN DONGEN Ricardo - WV DE JONGE RENNER

    3.POLAK ROBERT - BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM       

    4.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM         

    5.JASPERS Dylan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    6.DE VINK BART JAN - WTC DE AMSTEL

    7.GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS      

    8.VERHAEGHE Timothy - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.       

    9.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND        

    10.MICHIELSEN Kurt - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    24.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    19/09/2010 - RUNKELEN(ST.TRUIDEN) (LB) - Nieuwelingen - 68,8 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 57

    1.CREMERS Paul - TWC Maaslandster Zuid Limburg       

    2.VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    3.LETEN Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    4.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    5.VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    6.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    7.LODEWYCKX Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.VAN PETEGEM Nick - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.ESSELAAR REMCO - WCL BERGKLIMMERS      

    10.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE   

     

    19/09/2010 - TIEGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 57

    1.MAES Damon - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    3.VERMEULEN Baptist - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    4.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    5.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND         

    6.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    7.DE MEESTERE Martijn - TIELTSE RENNERSCLUB           

    8.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    9.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    10.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM    

    19.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

    32.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’14”      

    35.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

     

    19/09/2010 - VOSSEM (VB) - Nieuwelingen - 61 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 49

    1.RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB       

    2.TRAPPENIERS Brent - WSC HAND IN HAND BAAL op 54”

    3.VERBRAEKEN Niels - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    5.MICHIELS Killian - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    6.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL 

    7.DELANGHE Jelle - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    8.VANDERELST Antoine - VC HAUT PAYS         

    9.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    10.DELANGHE Jelle - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT          

    33.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    44.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    19/09/2010 - WERKEN (W) - Nieuwelingen - 63,8 km - 01h35min

    Aantal deelnemers:

    1.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    2.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    3.RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    4.COOLS Michael - AVIA CYCLING TEAM           

    5.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE    

    6.DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 3’10”

    7.GOETHALS Ward - JONGE RENNERS ROESELARE           

    8.DE SMAELS Cil - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    9.DEJONCKHEERE Jonas - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE     

    10.OPSOMER Jan-bart - JONGE RENNERS ROESELARE      

    20-09-2010 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    vwf.JPG






    Zondag 19 September - BOOM (2850)

    14de proef VWF-GEDITROFEE + PK Antwerpen alle reeksen

    CATG.A

    1.Denis Andries

    2.Steven Tuytschaever

    3.Geert Hermans

    4.Tom Op De Beeck

    5.Michel Vereecken

    VWF 19-9-10-boom 073.jpg 

             Winnaar Catg.B Danny Saelens en winnaar Catg.A Denis Andries.

    VWF 19-9-10-boom 076.jpg 

          Kampioen van Antwerpen Catg.A Andy Roskam en 2de Bert Peelman.

     

    CATG.B

    1.Danny Saelens

    2.Gunter Cuylits

    3.Peter Dillen

    4.Corneel Goormans

    5.Gunther Van Damme

    VWF 19-9-10-boom 079.jpg 

    Kampioen van Antwerpen Catg.B Gunther Cuylits, 2de Peter Dillen en 3de Bart Van De Wijngaerd.

     

    CATG.C

    1.Rudy Thomas

    2.André Aertgeerts

    3.Luc Van Roy

    4.Herman Proost

    5.Frank Geets

    VWF 19-9-10-boom 052.jpg 

           Winnaar Catg.C Rudy Thomas en winnaar Catg.D Francis De Ridder.

    VWF 19-9-10-boom 058.jpg 

    Kampioen van Antwerpen Catg.C Herman Proost, 2de Frank Geets en 3de Patrick Pauwels.

     

    CATG.D

    1.Francis De Ridder

    2.Roland Mersseman

    3.Jan Van Den Brande

    4.Kirt De Cock

    5.Frank Suys (Hingene)

    VWF 19-9-10-boom 057.jpg
    Kampioen van Antwerpen Catg.D Roland Mersseman, 2de Frank Suys en 3de Patrick Convents.

    VWF 19-9-10-boom 026.jpg 

                                                Start van de Catg.D

     

    CATG.E

    1.Jozef Staes

    2.José Hoebeke

    3.Danny Paridaens

    4.Francis Vanpee

    5.Jan De Ridder

    VWF 19-9-10-boom 028.jpg 

         Winnaar Catg.E Jozef Staes en winnaar Catg.F Etienne Vandenhouwe

    VWF 19-9-10-boom 031.jpg 

    Kampioen van Antwerpen Catg.E Hugo Van Linden en 2de Peter Peleman uit St.Amands.

     

    CATG.F

    1.Etienne Vandenhouwe

    2.Daniel Galliot

    3.Jos De Maeyer

    4.Jef Everaert

    5.Roger Hoof (St.Niklaas)

    VWF 19-9-10-boom 029.jpg 

      Kampioen van Antwerpen Catg.F Frans Robijns en 2de André Van Asbroeck.

    Foto’s en uitslagen: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    20-09-2010 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ROBIN PAUWELS met zijn Zege bij de Aspiranten 14 jaar !!!


    Zondag 19/09/2010 - DENDERHOUTEM (O) – Aspiranten - hmin

    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR – 34’15”

    Aantal deelnemers: 2

    1.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM   

    2.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

     

    MEISJES 14 JAAR – 56’28”

    Aantal deelnemers: 5

    1.DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    2.DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3.HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM op 30”

    4.DE BAENE LAURA - ISOREX CYCLING TEAM     

    5.DELBAERE Fien - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM           

     

    JONGENS 12 JAAR - 34’15”

    Aantal deelnemers: 21

    1.VAN DE WILLE Nick - WK NOORD WEST BRABANT

    2.COLMAN Alex uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND           

    3.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW

    4.LORIES Quinten - ASFRA RACING TEAM          

    5.VAN ASSCHE Bert - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    10.DIELEMAN Stan uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM     

     

    JONGENS 13 JAAR – 39’12”

    Aantal deelnemers: 32

    1.MUYS Ayton - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE ZINGEM       

    2.STEVENS Maarten - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    3.MAESEN Dries - WK NOORD WEST BRABANT     

    4.DECOCK Enzo - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    5.BEULLENS Cedric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.     

    11.JANSSENS Jarrid uit Melsele - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    24.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND op 3’07”

    31.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND       

     

    JONGENS 14 JAAR – 53’41”

    Aantal deelnemers: 44

    1.ROBIN PAUWELS uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM           

    2.ABRAHAMS Jasper - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM      

    3.MICHIELS Thomas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4.DE COSTER Dean - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    5.PERNA Jeffrey - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    21.VAN OSSELAER Jonas - WIELERTEAM WAASLAND op 1’37”

    24.BIEBUYCK Jef - WIELERTEAM WAASLAND op 2’37”                

    37.MOORTGAT Jonas - WIELERTEAM WAASLAND           

     

    19/09/2010 - HEPPEN (LEOPOLDSBURG) (LB) - Aspiranten
     

    19/09/2010 - KASTERLEE (A) – Aspiranten - hmin

    Aantal deelnemers:
     

    19/09/2010 - LANDEN CENTRUM (VB) - Aspiranten

     

    19/09/2010 - WAARDAMME (W) - Aspiranten
     

    19/09/2010 - WILRIJK (WIELERCENTRUM ANTWERPEN) (A) - BMX - Flanders Cup

     

    19/09/2010 - AALBEKE (W) - Miniemen
     

    19/09/2010 - HEPPEN (LEOPOLDSBURG) (LB) - Miniemen
     

    19/09/2010 - LANDEN CENTRUM (VB) - Miniemen (afwachtingswedstrijd

    20-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    19-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 34°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan CLEMENT DE SMEDT met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!
    Mariën Gerard KOP 2010.jpg    De Smedt Clement.jpg
           Gerard Mariën                  Clement De Smedt

    Zondag 19 September – ROBORST ZWALM (9630)
    Categorie A/B: (38 dln)
    1.Chris Mc Namara (G. Br, winnaar cat. B)

    2.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    3.Pedro Michels (B2)

    4.Stijn Verbeke (A2)

    5.Tim Deneef (A3)

    6.Paul Rooseparck (A4) 7.Andy De Backer (B3) 8.Krijn Verschraegen (B4) 9.Thierry Folens (A5) 10.Vincent Brunel (B5) 11.Dieter Vincke (A6) 12.Andy Van Eesbeeck (B6) 13.Mario Van Den Broecke (B7) 14.Kevin Urkens (A7) 15.Kris Van Severen (St.Niklaas B8) 16.Frank Van Haverbeke (B9) 17.Kurt Reyniers (A8) 18.Tom Rouan (Merelbeke A9) 19.Kristof Marinus (A10) 20.Rob Paridaens (A11) 21.Ben Van Den Bossche (A12) 22.Dennis Nevejans (A13) 23.Geoffry Maes (Overmere B10) 24.Adilson De Koster (B11) 25.Koen Heyrman (Bazel B12) 26.Guillaume De Coninck (A14) 27.Sam Opsomer (B13) 28.Kristof Tijtgat (A15) 29.Gino Van Broeck (Belsele A16) 30.Gino Hoskens (Beveren A17)

    Categorie C/D:
    (36 dln)

    1.Gerdy Goossens (winnaar cat. C)

    2.Nico Debaes (Desselgem C2)

    3.Philip Lampaert (C3)

    4.Guy De Jonghe (Burcht C4)

    5.Willy Den Haese (C5)

    6.Frank Saelens (C6) 7.Dirk De Ridder (winnaar cat. D) 8.Patrick Van Hoolandt (D2) 9.Olivier Vaerewyck (C7) 10.Franky De Tremerie (C8) 11.Gouck Colhum (D3) 12.Benny Dupont (C9) 13.Peter Flach (Zwijndrecht C10) 14.Ashley Holding (D4) 15.Sven De Vlieger (C11) 16.Wim Heyndrickx (Vrasene C12) 17.Fabien Hanssens (C13) 18.Ko Harms (D5) 19.Jason Edwards (C14) 20.Bart De Wever (C15) 21.Idesbald Nevejans (D6) 22.Mario Boterberg (C16) 23.Franta Van Sterthem (C17) 24.Patrick Goossens (D7) 25.Marc Cossyns (C18) 26.Patrick De Smet (D8) 27.Tommy Heyse (C19) 28.Guy Roels (C20) 29.Kurt Van Hecke (C21) 30.Eric Slock (C22)

    Categorie E/E+:

    1.Tony Reniers (Kuringen, winnaar cat. E)

    2.Joseph Devits (E2)

    3.Willy Van Herreweghe (E3)

    4.Danny De Gehuchte (E4)

    5.Yvan Camphijn (E5)

    6.Joseph Claessens (E6) 7.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E7) 8.Michel Hertogh (Wouw, Ned, winnaar cat. E+) 9.Philippe Lacquet (E8) 10.Patrick Van Peteghem (E9) 11.Joop Van Vliet (E10) 12.Antoine Van Geluwe (E+2) 13.Dirk De Koker (E11) 14.Joeri De Cock (E12) 15.Frederik Blervacq (E13) 16.Dirk De Meyer (E14) 17.Marc Landerie (E15) 18.Hilair Heye (E16) 19.Jos Maes (E17)

    Categorie F1/F2:

    1.Paul Hunninck (Helecine, winnaar cat. F1)

    2.Daniel Hauttekeete (Merelbeke, winnaar cat. F2)

    3.Jozef Deneef (F1-2)

    4.Hans Van Lierde (F1-3)

    5.Helmuth Tas (F1-4)

    6.Ad Montforts (F2-2) 7.Jo Montforts (F1-5) 8.José Dezegher (F2-3) 9.Marc Dhanijns (F1-6) 10.Noël Rogge (F2-4) 11.François Coppers (Lokeren F1-7) 12.Luc Roelandt (F1-8) 13.Jo Scholten (F1-9) 14.Luc Ribbens (F1-10) 15.Bart Delagrange (F1-11) 16.Michel Dubart (F1-12)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Adriaan Van Ginderdeuren

    3.Theo Coudyzer

    4.Theo Verheyden

    5.Willy Roels

    6.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 7.Julien Vyvey 8.Lucas Van Goedsenhoven 9.Valère De Baerdemaeker 10.Michel Bousard 11.Mathieu Mercken 12.Roland Van Imschoot 13.Erik Vandersteen 14.Jaak Nys 15.Eddy De Clercq 16.Jozef De Bruyn 17.Luc Van Robbroeck

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Clement Saelens

    3.Roger De Breuker

    4.Will Leurs

    5.Daniel Cornu

    6.Hervé Verstuyft 7.Denis Keynen 8.Gerrit Hairwassers 9.François Brouwers 10.Pierre Verberckmoes (Belsele) 11.Gérard Raes 12.Huib Klip 13.Marcel Meeuwes 14.Lucien Van Impe 15.Leo De Jong 16.Jef Verheyen 17.Ortaire Stevens 18.Francis Helleputte

    Categorie G++:

    1.CLEMENT DE SMEDT (Wilrijk)

    2.Edward Battersby

    3.Joseph Boone

    4.Willy Voorbraeck

    5.Georges Van Der Cruyssen

    19-09-2010 om 22:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/09/2010

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.C !!!


    Suys Frank KOP 2009 2

    Zaterdag 18/09/2010 - STASEGEM - SLUITINGSWEDSTRIJD LFT
    Categorie A:
    1. Sebastiaan DELODDER

    2. Kristof Dhondt

    3. Alexander Lietaert

    4. Koen De Paepe

    5. Tom Vandierendonck

    Categorie B:

    1. Gino PEIRS

    2. Patrick Vanmaekelbergh

    3. Eddy Gyselinck

    4. Giovanni Vermet

    5. Johan Vervaecke

    Categorie C:
    1. FRANK SUYS (Hingene)

    2. Patrick Watteny

    3. Tony Taelman

    4. Luc Ameye

    5. Danny Carette

    Categorie D:
    1. Rudy MUSSCHOOT

    2. Julien De Bock

    3. Erik De Waele

    4. Danny Van Caillie

    5. Edwin Van Cauwenberghe

    Categorie E:
    1. Franklin VAN DE MOORTEL

    2. Johnny Schelpe

    3. Eric Van Landschoot

    4. Jolien Verschueren

    5. Daniël Jooris

    Categorie F:
    1.Thomas VERMEIRE

    2. Jasper De Viaene

    3. Bjarne Christiaens

    4. Jens Vanwynsberghe

    5. Jonathan Verschueren

    19-09-2010 om 21:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/09/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan TOM BRULEZ met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    Brulez Tom KOP 2010 1

    Zaterdag 18 September – OEKENE (8800)

    Categorie A/B: (40 dln)

    1.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    2.TOM BRULEZ (Tielt, winnaar cat. B)

    3.Franky Van Oyen (Zulte B2)

    4.Vincent Brunel (B3)

    5.Dries De Smet (A2)

    6.Dries Busselot (A3) 7.Glenn Clarysse (A4) 8.Paul Rooseparck (A5) 9.Davy Caen (A6) 10.Kristof Gryson (A7) 11.Steven Landuyt (B4) 12.Glenn De Wolf (Hamme A8) 13.Ronny Werbrouck (B5) 14.Sammy Vercruysse (B6) 15.Joeri Houthoofdt (B7) 16.Filip Bailleul (A9) 17.Patrick Vaeyens (B8) 18.Xavier Vansevenant (B9) 19.Lars Maes (B10) 20.Bart De Poortere (B11) 21.Kasper Lagae (A10) 22.Dominique Verplancke (B12) 23.Bart Verhasselt (A11) 24.Andy Bonnaerens (Zele B13) 25.Sven Vanacker (A12) 26.Christophe Van Overloop (A13) 27.Samuel Billaud (B14) 28.David De Swert (B15) 29.Martino Wielfaert (B16) 30.Peter De Corte (B17) 31.Vincent Maes

    19-09-2010 om 21:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/09/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan CLEMENT DE SMEDT met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!

    De Smedt Clement.jpg
    Zaterdag 18 September – ERTVELDE RIEME (9940) 

    Categorie C/D: (47 dln)

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    3.Didier De Lannoy (C2)

    4.Bart Rombouts (Kallo C3)

    5.Jan De Witte (C4)

    6.Peter Kerckaert (D2) 7.Filip Swinnen (C5) 8.Filip Claeys (C6) 9.Rudi Rabout (Heinkenszand C7) 10.Dirk Mathijs (Gentbrugge D3) 11.Alain Mortier (C8) 12.Sven De Vlieger (C9) 13.Philip Wittoek (C10) 14.Carlo Schollaert (C11) 15.Tommy Heyse (C12) 16.Jimmy Cools (D4) 17.Ko Harms (D5) 18.Patrick De Smet (D6) 19.Ivan Van Der Slagmolen (D7) 20.Steve Ferguson (C13) 21.Jean-Pierre Van Maldegem (D8) 22.Kevin Andries (C14) 23.Frank Dhooge (C15) 24.Danny De Bruyne (C16) 25.Patrick Van Hoolandt (D9) 26.Idesbald Nevejans (D10) 27.Pedro Pollefliet (C17) 28.Marc Cossyns (C18) 29.Filip Vandamme (C19) 30.Fabien Hanssens (C20)

    Categorie E/E+:

    1.Hilair Heye (Evergem, winnaar cat. E)

    2.Wim De Waal (E2)

    3.Patrick Van Renterghem (E3)

    4.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    5.Robert Standaert (E4)

    6.Eddy Van Den Abeele (E+2) 7.Jos Maes (E5) 8.Koen Oliebos (E6) 9.Patrick Buyens (E7) 10.Gino Beauprez (E8) 11.Alain Goossens (E9) 12.Johan Ver Eecke (E10) 13.Bart De Poortere (E11) 14.Siegfried Vanoverberghe (E12) 15.Guy Verstraeten (E13) 16.Mario Geirnaert (E14) 17.Patrick Bekaert (E15) 18.Marc Van Ryssel (E16) 19.Tom Persyn (E17) 20.Tony Reniers (E18) 21.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E19) 22.Johan Martens (E20) 23.Franky De Pauw (E21) 24.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 25.Philippe Lacquet (E22) 26.Willy De Sutter (E23) 27.Didier Ramet (E24) 28.Koen De Rijcke (E25)

    Categorie F1/F2:

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Etienne Vandenhouwe

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Arnold De Muynck

    5.Theo Coudyzer

    6.Adrien Maes (Melsele) 7.Freddy De Blick (Beveren) 8.Freddy Vervenne 9.Etienne Van Hecke 10.Eric De Wilde 11.Luc Van Robbroeck 12.Robert Robijns 13.Jan Poelmans 14.Marc Van Der Beken 15.Michel Bousard 16.Firmin De Zutter 17.Etienne Declercq 18.Julien Vyvey 19.Herman Dias 20.Luc De Cock 21.Henk Bolle 22.Martien Van Hoogstraten 23.Frans Robijns 24.Niet Ingevuld 25.Roland Van Imschoot 26.Erik Vandersteen 27.Willy Roels 28.Piet Achten 29.Alfred Staljanssens (Bornem) 30.Jaak Nys

    Categorie G+:

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Clement Saelens

    3.Gerard De Vleeschauwer

    4.Daniël Nuytinck

    5.Hervé Verstuyft

    6.Julien De Baets 7.François Brouwers 8.Roger De Breuker 9.Guus Schuller 10.Hans Roland Blanschaert 11.Daniel Cornu 12.André Van Asbroeck 13.Ghislain De Champs 14.Pierre Verberckmoes (Belsele) 15.Armand Mols 16.Luc Muys 17.François Smolders 18.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 19.Francis Helleputte 20.Leo De Jong 21.Ortaire Stevens 22.Noël De Muynck 23.René Van Reeth 24.Leon Vervaet 25.Alois Torfs 26.Jef Verheyen 27.Marcel Meeuwes 28.Frans Timmers 29.Gerrit Hairwassers

    Categorie G++:

    1.Clement De Smedt (Wilrijk)

    2.Karel Alen

    3.René Colman (St.Niklaas)

    4.Edward Battersby

    5.Willy Voorbraeck

    6.Joseph Boone 7.Raf Luyckx (Belsele) 8.Georges Van Der Cruyssen

    19-09-2010 om 21:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JARNO VAN GUYSE met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan LAURENS POELMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!    
    Van Guyse Jarno KOP 2010.jpg  Poelman Laurens KOP 2010.jpg 
         Jarno Van Guyse             Laurens Poelman

    Zaterdag 18/09/2010 - BURCHT (A) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 65

    1.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE     

    2.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    3.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM           

    4.VAN GOETHEM Brian op 5”

    5.NEELS Peter uit Kruibeke - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 15”

    6.COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM      

    7.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 50”

    8.INDEKEU Nico - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT    

    9.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE   

    10.VAN TRIJP Jurgen - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 2’41”

    17.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2’50” 

    18.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    20.VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    21.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM 

    24.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    25.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    26.VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    32.VAN DE CASTEELE Michael uit Bazel - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    36.DE RYCK Joeri uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  

    43.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    44.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    46.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM     

    47.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND       

    50.VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    51.OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

     

    18/09/2010 - DILBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 98

    1.JARNO VAN GUYSE uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    2.KAMYSHEW ARMAN - INDIVIDUEEL     

    3.HAYNES Hamish - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM    

    4.NECKEBROECK Sven - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE         

    5.ABTS Seppe - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    6.NICHOLS David - GLENDENE CC/BIKE TRAX       

    7.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN           

    8.VANDYCK Niels - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT         

    9.BERTHOLET Quentin - LOTTO-BODYSOL P.C.W.           

    10.GORBINOV VLADISLAW - INDIVIDUEEL           

     

    18/09/2010 - EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 75

    1.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME     

    2.VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    3.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE  

    4.PAAJANEN Paavo - FUJI TEST TEAM  

    5.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE  

    6.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS  

    7.MINNE Stijn - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    8.VANHAECKE Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME          

    9.LAMPIER Steve - KUK KINESIS

    10.DEBAENE Martijn - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM        

    13.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    30.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’55”        

     

    18/09/2010 - MEERHOUT (A) - Elite z.c./U23 - 119,7 km - 02h31min

    Aantal deelnemers: 87

    1.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    2.ROOSEN Jorg - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 4”

    3.SMEYERS Floris - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    4.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    5.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    6.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL op 12”

    7.VAN ZUMMEREN Stef - SCOTT USA CYCLING TEAM      

    8.WILLEMS Tom - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    9.BAUTE Andy - APK-QUALITY TEAM VZW              

    10.VANBILSEN Kenneth - DAVO - LOTTO - DAVITAMON   

     

    18/09/2010 - SLEIDINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 02h49min

    Aantal deelnemers: 48

    1.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST         

    2.COCQUYT Nicky - QIN CYCLING TEAM 

    3.GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL   

    4.VANHAVERBEKE Jurgen - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    5.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    6.VANNEVEL Dries - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    7.VAN HYFTE Steven - DMC- CYCLING TEAM op 2”

    8.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 14”

    9.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 2’40”

    10.GHYSELEN Frederik - JONGE RAKKERS VOLLEZELE    

    12.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST   

    22.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI op 4’15”       

    24.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
     

    18/09/2010 - NAZARETH (O) - U23 - 116 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 84

    1.LAURENS POELMAN uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER        

    2.LAMPAERT Yves - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS     

    3.DE TROYER Tim - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    4.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT   

    5.SERRY Pieter - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    6.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    7.VANBELLE Mathias - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    8.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST   

    9.MACIC Christopher - KINGSNORTH INT. WHEELERS        

    10.DHONDT Teun - DMC- CYCLING TEAM           

    12.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    13.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    28.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 30”

    29.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND  

    30.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND        

    33.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND          

    46.SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE op 1’56”

    50.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    19-09-2010 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 18/09/2010 - RUIEN-KLUISBERGEN (O) - Dames Elite - 102 km - 02h50min

    Beker van Vlaanderen - Aantal deelnemers: 52

    1.DE VOCHT Liesbet - ARCOIRIS CYCLING LTO   

    2.VERBEKE Grace - LOTTO LADIES TEAM          

    3.HANNES Kaat - BENELUX TEAM op 5’10”

    4.HENRION Ludivine - REDSUN CYCLING TEAM op 5’25”

    5.DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 6’39”

    6.AUNE karin              

    7.DE VUYST Sofie - LOTTO LADIES TEAM           

    8.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    9.BEYEN Ine - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM   

    10.LAVRIJSSEN Birgit - REDSUN CYCLING TEAM 

    26.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM op 7’32”                  


    18/09/2010 - KOKSIJDE (W) - Men Juniors UCI - 97,5 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 150

    1.JUNGELS Bob - LUXEMBURG NATIONAL TEAM

    2.RIESEBEEK Oscar - WILTON CARE4BIKES AA DRINKS CT 

    3.VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    4.BOUVRY Dieter - AVIA CYCLING TEAM

    5.MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE op 2”

    6.STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM op 42”

    7.VALLEE Boris - TEAM WALLONNIE      

    8.VAN BAARLE Dylan - RESTORE CYCLING        

    9.ANDERSEN KRAGH Asbjorn - TEAM KNUDSGARD JUNIOR ELITE CYCLING

    10.GREVE Matias - RCR ODENSE JUNIOR             

    81.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        


    18/09/2010 - DOTTIGNIES (H) – Nieuwelingen - km - 01h50min

    Aantal deelnemers:

    1.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    2.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI  

    3.HOUFFLYN Miel - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    4.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 9”

    5.DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    6.LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    7.VANNEUVILLE Stan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE     

    8.MICHIELS Killian - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    9.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    10.VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      


    18/09/2010 - ALVERINGEM (W) - Juniores - 89 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 36

    1.DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    2.GHELDOF Henry - JONGE RENNERS ROESELARE 

    3.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    4.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE op 10”

    5.ROELENS Arne - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

    6.DEVOS Niels - CYCLING TEAM WERVIK 

    7.TALIMAN Jens - CT FORCE - WERVIK VZW        

    8.SLAGMULDERS Jonas - CYCLING TEAM WERVIK         

    9.BEAUSAERT Dieter - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    10.VANHEE Hannes - TIELTSE RENNERSCLUB      

     

    18/09/2010 - BOOISCHOT (A) - Juniores - 78,2 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 76

    1.KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL               

    2.KOUWENBERGH Bryan - AVIA CYCLING TEAM

    3.VOSEKALNS Andris            

    4.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    5.VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL           

    6.VAN CALSTER Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM  

    7.CRABBE Arno - WSC HAND IN HAND BAAL        

    8.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB       

    9.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM     

    10.MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW      

    27.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

     

    18/09/2010 - HAALTERT (O) - Juniores - 93 km - 02h14min

    Aantal deelnemers: 72

    1.DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM          

    2.VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT          

    3.WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 12”

    4.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM         

    5.DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 28”

    6.DE WOLF Anthony - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  

    7.SINT NICOLAAS TRISTAN - DRC DE MOL op 35”

    8.CAIGNAU Bram - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW         

    9.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    10.BROECKAERT Robin - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM         

    27.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT     

    42.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND          

    46.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND      

    19-09-2010 om 19:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 18/09/2010 - KORTIJS (GINGELOM) (LB) - Juniores - 84 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 65

    1.VAN LAER Glenn - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.POPPE Olivier - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 13”

    3.LODEWIJKS Gert - Union Cycliste Seraing      

    4.VANBRABANT Yannick - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    5.DIELTJENS Gert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    6.HERREMANS Jamie - CUBE-FINTRO CT           

    7.KERF Jérôme - Sprint 2000 Charleroi ASBL      

    8.VLIEGEN Loïc - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO         

    9.THEUNISSEN Jordi - Union Cycliste Seraing    

    10.POCKET Sammy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

     

    18/09/2010 - SINT-DENIJS (W) - Juniores - 85,8 km - 02h04min

    Aantal deelnemers: 59

    1.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT   

    2.GHISTELINCK Paco - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    3.ROMMENS Ewout - TIELTSE RENNERSCLUB      

    4.HOEDT Steven - CYCLING TEAM M. PINTE        

    5.DECONINCK Kenny - CUBE-FINTRO CT

    6.CALLENS Matthias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 34”

    7.VERSTICHEL Willem - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    8.MAERTENS Jens - ISOREX CYCLING TEAM op 43”

    9.VAN OOSTHUYZE Mathias - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    10.DERYCKE Gilles - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    41.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM         


    18/09/2010 - ASPELARE (O) - Nieuwelingen - 70 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 51

    1.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    2.VAN EMPEL Etienne - DE VOLHARDING           

    3.FEYS Jelle - JONGE RENNERS ROESELARE op 4”

    4.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 12”

    5.MOELEKER IVAR - AVIA       

    6.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    7.CLEMENT Arnold - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE        

    8.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM   

    9.PICOUX MAXIMILIEN - SPRINT 2000   

    10.VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW 

    40.MEERSSCHAERT Jeroen uit - RUDYCO CYCLING TEAM          

     

    18/09/2010 - BOOISCHOT (A) - Nieuwelingen - 50,6 km - 01h11min

    Aantal deelnemers: 66

    1.WELTEN KARS - TWC PIJNENBURG     

    2.OOMEN SAM - TWC PIJNEBURG          

    3.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    4.GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS       

    5.HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    6.VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.       

    7.TUBBAX Pieter - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK      

    8.BRUYNS Lotar - VZW DE DEMERSPURTERS        

    9.CUYPERS Senne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.   

    10.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE   

    38.VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    42.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

     

    18/09/2010 - EVERGEM-BELZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 40

    1.POLAK ROBERT - BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM       

    2.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM      

    3.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    4.PIETERS Bart - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS      

    5.LA ROSE Dimitri - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE         

    6.BAL BOAZ - ZRTC THEO MIDDELKAMP  

    7.DE BOSSCHER Thomas - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS   

    8.DE GREVE Maxim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    9.ROEGIERS Jochem - AVIA CYCLING TEAM      

    10.DE SY Gertjan - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE         

    18.PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 6’00”    

    23.CARNOY Niels uit Wachtebeke - WIELERTEAM WAASLAND 

     

    18/09/2010 - LUBBEEK (VB) - Nieuwelingen - 66 km - 01h18min

    Aantal deelnemers: 31

    1.RASSART Jorick - TEAM CYCLISTE HESBAYE   

    2.PIETTE Julien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE op 3”

    3.BREMMERS LARS - TWC HET SNELLE WIEL op 6”

    4.REYNIERS Jordy - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 9”

    5.LEYNEN Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’58”

    6.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM     

    7.JAROS sebastien - lotto-predictor-vc ardennes op 2’00”

    8.BOGAERT Torben - WSC HAND IN HAND BAAL  

    9.PARMENTIER Thibault - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO        

    10.LODEWYCKX Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    19-09-2010 om 19:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 18/09/2010 - OPBRAKEL (O) - Nieuwelingen - 67 km - 01h53min

    Beker Vlaamse Ardennen - Aantal deelnemers: 44

    1.DULT Laurens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    2.HAVIK Pjotr - BODYSOL         

    3.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW 

    4.VAN DYCK Wesley - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    5.VAN DEN BERGHE Yentl - K.V.C. DEINZE VZW  

    6.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI     

    7.VAN DE WALLE Marniek - IMMO NLVK CYCLING TEAM

    8.VANDENABEELE Emill - THOMPSON JARTAZI  

    9.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    10.VAN QUICKENBORNE Niels - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM    

    11.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND  

    14.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    37.DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 5’00”           

     

    18/09/2010 - WAARDAMME (W) - Nieuwelingen - 60 km - 01h28min

    Aantal deelnemers: 41

    1.BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    2.NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 11”

    3.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM     

    4.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 25”

    5.CLEMENT Laurents - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    6.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    7.DESPLANCKE Dario - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE     

    8.RYCKOORT Brent - TIELTSE RENNERSCLUB      

    9.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM         

    10.LENAERTS Dennis - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG                      

    30.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND   

     

    Zaterdag 18/09/2010 - SINT LIEVENS HOUTEM (O) – Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR – 33’18”

    Aantal deelnemers: 2

    1.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    2.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT

     

    MEISJES 13 JAAR – 42’41”

    Aantal deelnemers: 3

    1.EIJSSEN Alitcia - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’09”

    3.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’07”

     

    MEISJES 14 JAAR – 01h17’28”

    Aantal deelnemers: 1

    1.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE - WERVIK VZW       

     

    JONGENS 12 JAAR -

    Aantal deelnemers: 25

    1.DE WEVER Merten - K.V.C. DEINZE VZW          

    2.MEEUS Jordi - DE DURFTRAPPERS       

    3.HELSMOORTEL Dwight - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE    

    4.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND     

    5.TIMMERMANS Tim - THOMPSON JARTAZI       

    16.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND

    17.VERMEULEN Entse - WIELERTEAM WAASLAND           

     

    JONGENS 13 JAAR – 40’26”

    Aantal deelnemers: 17

    1.GHYS Robbe - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW

    2.GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW op 11”

    3.BLANCKE Vincent - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’10”

    4.NOËL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 2’15”

    5.VAN OUDENHOVE Jovany - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    16.VAN HAVERMAET Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM  

    17.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    JONGENS 14 JAAR – 01h16’21”

    Aantal deelnemers: 47

    1.DELMOTTE Dennis - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    2.ARIMONT Charlie - WSC HAND IN HAND BAAL   

    3.WYTINCK Gianni - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    4.PHILIPS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL         

    4.ROGIER Stef - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    4.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM

    4.PERSOON Wouter uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   


    18/09/2010 - SINT LIEVENS HOUTEM (O) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    19-09-2010 om 19:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg


    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Masters B !!!


    Smet Ivan 01

    Zaterdag 18/09/2010 - KNESSELARE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 52

    1.EECKHOUT Kevin - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM      

    2.BRAET Vinnie - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 18”

    3.POLNICKY Jiri - SUNWEB-PROJOB CC op 36”

    4.DE TIER Floris - ISOREX CYCLING TEAM op 1’04”

    5.LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 1’14”

    6.RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS TEAM op 1’26”

    7.BODEN Stef - AA CYCLING TEAM op 1’37”

    8.DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’43”

    9.BOSSUYT Matthias - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 1’48”

    10.VAN EYNDT Sven - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 2’02”

    40.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM op 7’32”  

    47.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

     

    18/09/2010 - KNESSELARE (O) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 29 Juniores : 40´

    1.VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    2.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 21”

    3.DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM op 48”

    4.VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM op 1’06”

    5.DELFOSSE Karel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’18”

    6.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’37”

    7.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 1’58”

    8.VAN DE PUTTE Dieter - ASFRA RACING TEAM op 2’12”

    9.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 2’47”

    10.DE SCHUYTER Tim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’52”
     

    Aantal deelnemers: 42 Nieuwelingen : 30´

    1.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    2.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 15”

    3.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW op 1’02”

    4.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’12”

    5.POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’16”

    6.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’28”

    7.AMEEL Alexander - CT COVEMAECKER – BALANS op 1’48”

    8.MORTIER Lenny - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’51”

    9.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 1’54”

    10.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2’17”

     

    18/09/2010 - KNESSELARE (O) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 53

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    3.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 20”

    4.SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL         

    5.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 53”

    6.DE BACKER Kurt - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’10”

    7.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 1’12”

    8.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    9.NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN – TOURNAI op 1’28”

    10.THIELEMANS Bart - TEAM-THIELEMANS & CO op 1’32”

    11.DE BOCK Benny uit Hamme - DV   

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 27

    1.IVAN SMET uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    2.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL op 29”

    3.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 37”

    4.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 41”

    5.RAES Patrick - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 44”

    6.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL op 55”

    7.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’23”

    8.DE KEERLE DIRK - DV op 1’31”

    9.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’35”

    10.HOUWEN Jan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 2’39”

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 29

    1.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    2.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 30”

    4.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’03”

    5.GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’32”

    6.MARYNISSEN Walter - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’08”

    7.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING op 2’16”

    8.WILLE Rudi – INDIVIDUEEL op 2’33”

    9.PANIS André - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 2’47”

    10.DAVID Theo uit Kruibeke – DV op 2’49”

    19-09-2010 om 19:15 geschreven door kenny


    17-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 17/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 17/09/2010 - KOOLSKAMP (W) - Men Elite UCI - 180 km - 04h09min

    Aantal deelnemers: 172

    1.HOWARD Leigh - HTC Columbia        

    2.KRUOPIS AIDIS - PALMANS-CRAS      

    3.VEELERS Tom - SKIL

    4.FEILLU Romain - VACANSOLEIL        

    5.COMMEYNE Davy - LANDBOUWKREDIET           

    6.BOL JETSE - RABOBANK           

    7.KRISTOFF ALEXANDER - STAVANGER           

    8.STEEGMANS Gert - QUICKSTEP         

    9.HOUSE cole             

    10.DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

    16.ROBERT Frederique uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    

    93.D`HOLLANDER Glenn uit Berlare - OMEGA PHARMA-LOTTO op 28”  

    107.STEELS Stijn uit Westerlo - QIN CYCLING TEAM      

     

    17/09/2010 - OEKENE (W) - Elite z.c./U23 - 69,3 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 46

    1.LAPERE Steven - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE   

    2.ISRAEL Pieter - RTC DE HOEKSE RENNERS         

    3.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    4.LANGEDOCK Mathieu - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    5.DEVOLDERE Niki - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 18”

    6.HAWKINS PETER - DECOCK-SPORTIVO           

    7.VUYLSTEKER Pieter - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 25”

    8.FURNIERE Kevin - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 45”

    9.DE VRIESE Stijn - CYCLING TEAM VERMEEREN  

    10.VANLUCHENE Stijn - WC SPORTVRIENDEN - EEKLO      

    17-09-2010 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 16/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JARNO VAN GUYSE met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Van Guyse Jarno KOP 2010.jpg
    Donderdag 16/09/2010 - OOSTDUINKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 118,4 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 50

    1.JARNO VAN GUYSE uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    2.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3.KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE  

    4.GODDERIS Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    5.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    6.VAN DRIESSCHE Kjell - NEW HEEBRA-LOMBARDEN       

    7.GRATOIT ALEXANDRE op 4’10”

    8.LEGLEY Matthias - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    9.HEYTENS Kess - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 5’20”

    10.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME  

    26.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    31.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE         

    35.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND  

    Van Guyse Jarno Oostduinkerke 2010.jpg
    Foto: Martin Casier
     

    16/09/2010 - WESTKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h28min

    Aantal deelnemers: 45

    1.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST

    2.VANDAELE Philip - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER       

    3.MANIUSIS MARTYNAS - UTENOS KKSC          

    4.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    5.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    6.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    7.LAMPIER Steve - TAEM DE SCHUYTER 

    8.VANCRAEYNEST Kevin - LOOK CYCLING ACADEMY.BE  

    9.DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO      

    10.ORBIE Stephen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER        

    17-09-2010 om 10:41 geschreven door kenny


    16-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM VAN 15/09/2010

    Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!


    Banner Vanomobil Cycling 2010

    UITSLAGEN EN VERSLAGEN

    Johan De Bruyn (Zele) - Master 2

    - Flanders Cup Lille:

    Johan miste zijn start kompleet en moest 1 ronde abloc rijden, parcourkennis deed hem de das om! Op het einde van de wedstrijd begon het pas goed te draaien, wel zwaar om dan met 6 man in dezelfde minuut te eindigen op een 11de plaats, er zat meer in...

     

    - Flanders Cup Langdorp:

    Hier had Johan een superstart, dit soort starten ligt hem wel, de tweede ronde en de tijdrit van zaterdag voelde niet zo lekker verteerd! Bovenop nogmaals schakelproblemen en het kalf was verdronken, voelde me plots heel oud worden of wordt de rest jonger? Toch nog een 9de plaats kunnen bemachtigen.

     

    Filip Van Hecke (Stekene) – Master 1

    - Flanders Cup Langdorp:

    Wegens geen enkele andere Flanders Cup gereden te hebben moest Filip van op de laatste rij moeten starten. Geen probleem hier want het was toch direct stevig bergop én breed.... Filip kwam als +- 15° boven en kon zich in een goed groepje nestelen met o.a. Johan Peeters en Dirk Buelens. Verschillende renners werden ingehaald en in de laatste ronde kon Filip de anderen afschudden om als 9° aan te komen.

    Vanomobil 15-09-2010 Filip Van Hecke langdorp1.jpg 

    David Hayen (Denderleeuw) – Master 1

    - Flanders Cup Lille:

    Het was een heel snel parkours in Lille en dat is niet echt het ding van David. Hij had een prima start en zat bij een groepje van een 4-tal renners maar het ging veel te snel en dus moest hij lossen. Voor de rest heeft David de wedstrijd op zijn eigen tempo verder gereden en op het einde nog gesprint voor de 16e plaats. Naar volgend jaar toe is snelheid een punt waar hij zeker aan moet werken.

     

    Davy Huygens (St.Gillis) - Elite

    - Flanders Cup Lille:

    Davy heeft Zondag de finale van de Flanders cup gereden en behaalde een knappe 4de plaats en was 3de Elite, goed voor een tweede plaats in de eindstand van de Flanders cup !!!

    Vanomobil 15-09-2010 Huygens Davy Lille.JPG  Vanomobil 15-09-2010 Davy als tweede.JPG

    - City Challenge Gent:

    Zondag was Davy gaan rijden in Gent en heeft daar een 3° plaats behaald.

     

    Annelies Derveaux – Dames Jeugd:

    Annelies behaalde weerom het podium in Langdorp en in Lille.

    Ze werd knap 2° in de eindstand !!!

    Vanomobil 15-09-2010 Annelies Derveaux.JPG 

    3 UREN RACE TE WIELSBEKE:

    - Kevin Messagie, Davy Huygens en Ivo Van Landeghem hebben in Wielsbeke de 3 uren race gereden. Ze zijn bijna als laatste gestart met het nr.109  en het was starten vanaf nr. 50...

    Velen goed ingehaald en uiteindelijk als 2° aangekomen met nog slechts 32 sec tekort !!!
    Vanomobil 15-09-2010 3 uren race Wielsbeke 2.jpg

     Vanomobil 15-09-2010 mtb challenge wielsbeke 072.jpg  Vanomobil 15-09-2010 mtb challenge wielsbeke 062.jpg
       

    - Alleman Xavier werd 2de in de shortrace.

    Vanomobil 15-09-2010 mtb challenge wielsbeke 059.jpg 

    - De dames Lydia, Gracy en Els hebben ook nog eens meegedaan met de 3 uren race. 

    Ze behaalden een 4de plaats van de 5 ploegen, toch al beter als de vorige keer dan waren ze laatste.

    Vanomobil 15-09-2010 mtb challenge wielsbeke 070.jpg  Vanomobil 15-09-2010 mtb challenge wielsbeke 085.jpg

    Wout en Joren Alleman – Kids:

    Moerzeke:

    Wout Alleman nam een goede start en zat reeds in de 3de ronde op kop, met nog 10 ronden te gaan kwamen ze met 3 renners vooraan te zitten. Bij het ingaan van de laatste ronde wist Wout waar hij juist de koppositie moest nemen bij het rijden naar de finish. En won zo verdiend voor Elias Van Hecke en Nick Vanpol, meteen is hij klaar om de laatste wedstrijden aan te vatten.

     

    Broer Joren eindigde op een 6de plaats . Hij nam een niet al te beste start en op het snelle parcours lukte het hem moeilijk om terug wat goed te maken . Pas halverwege de wedstrijd kon hij terug het tempo wat opdrijven en maakte hij nog enige achterstand goed !

     Vanomobil 15-09-2010 2.jpg Vanomobil 15-09-2010 3.jpg  Vanomobil 15-09-2010 4.jpg
                      Joren Alleman                                                  Wout Alleman
      
    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Tekst- en fotobewerking: Kenny Janssens

    16-09-2010 om 12:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 19 SEPTEMBER EN DONDERDAG 23 SEPTEMBER KOERS TE STEKENE !!!

    Grote prijs Dr.Eugeen Roggeman, Elite m.c., Stekene Donderdag 23/9/2010 !!!

    Enkele maanden geleden kon u in de kranten volgende koppen lezen : "Stekense nering door sport en steun denkt aan stoppen" en "oudste Wase profkoers bedreigd".

    Kris Van Duyse: “We hadden dan ook als organisatie enkele tegenslagen te verwerken: De nieuwe BTW-regeling voor wielerwedstrijden maakte dat we, met terugwerkende kracht, de BTW-bedragen van de laatste 3 jaar moesten betalen en dit ondanks dat we volledig in orde waren met de regelgeving. De nieuwe gemeentelijke subsidie voor wielerwedstrijden zorgde er voor dat we minder ontvingen en ook de sponsorbedragen namen zienderogen af. De oude bestuursploeg was moedeloos door al deze tegenslagen en zocht jong bloed. Vandaag zijn we verheugd dat, samen met enkele oude bestuursleden, een 5-tal nieuwe jonge mensen de ploeg van nering door sport en steun hebben aangevuld en we het tij net op tijd hebben kunnen keren.”

     

    Onder leiding van blijvend voorzitter Guido Heirman en penningmeester Kris Van Duyse werd Pascal Van Peteghem aangetrokken als secretaris. Naast hem werd ook Stefaan Vaerewijck benoemd als nieuwe koersdirecteur. De nieuwe start werd enkele maanden geleden reeds in stilte genomen en ondertussen is er reeds hard gewerkt aan de op stapel staande organisaties. De sponsoring werd terug met succes opgenomen en de nieuwe krijtlijnen werden uitgestippeld.

    Kris Van Duyse:
    “We zijn dan ook fier dat we kunnen aankondigen dat we met de grote kermis in Stekene op zondag 19 september opnieuw een Junioreskoers "grote prijs zakenkantoor Van Duyse" organiseren. Maar klap op de vuurpijl blijft toch de 85e grote prijs Dr Eugeen Roggeman, ereprijs "Immo Van Hoye" en dit op donderdag 23 september. Deze wielerklassieker lokt jaarlijks vele honderden liefhebbers naar het centrum van Stekene. En dit wordt allemaal in een nieuw kleedje gestopt waarmee we zowel de wielerliefhebbers als onze sponsors willen verwennen. Een moderne look met kwinkslag naar onze oude affiches uit de jaren '20 en '30 van de vorige eeuw.” 

    Eliterenners zonder contract kunnen voor een wildcard (50 stuks ter beschikking) contact opnemen met koersdirecteur Stefaan Vaerewijck via stefun@telenet.be of via 0477/54.68.44
    Andere contactpersonen zijn  Pascal Van Peteghem (secretaris), te bereiken via
    pascal.vanpeteghem@telenet.be of kris Van Duyse (penningmeester), te bereiken via 0497/64.14.85 en kris@vanduyse.com


     

    Bron: Kris Van Duyse
    Schepen van openbare werken en jeugd
    Dorpsstraat 87 - 9190 Stekene
    gsm : 0497/64.14.85
    www.vanduyse.com
    kris@vanduyse.com

    16-09-2010 om 11:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 25°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Smet Guy KOP 2010.jpg   Hannes Kaat KOP 2010.jpg
                 Guy Smet                             Kaat Hannes

    Woensdag 15/09/2010 - G.P. de Wallonie - 202 km - 04h56min

    Aantal deelnemers:

    1.MARTENS Paul - RAB            

    2.RICCO Riccardo - VAC          

    3.EVANS Cadel - BMC              

    4.SIMON Julien - SAU             op 5"

    5.VISCONTI Giovanni - ISD      

    6.LEUKEMANS Björn - VAC op 8"

    7.ISTA Kevin - COF op 10"

    8.VANMARCKE Sep - TSV op 15"

    9.ROELANDTS Jurgen - OLO op 16"

    10.PAOLINI Luca - ASA            

    22.VAN HECKE Preben uit Eksaarde - TSV op 20"

    32.RENDERS Sven uit Wilrijk - WIL op 27"

    61.CORNU Dominique uit Beveren – SKS op 1'10"

    62.DE GENDT Thomas uit Beveren – TSV op 1'19"

    115.STEELS Stijn uit Westerlo op 6’03”

     

    15/09/2010 - RETIE (A) - Elite zc/U23 - 139 km - 03h10min

    GROTE PRIJS J.P.MOSERE - Aantal deelnemers: 136

    1.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM         

    2.MARIËN Christof uit Retie - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL        

    3.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE    

    4.HOLLANDERS Dries - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      

    5.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    6.DE WILDE Sjef - VERANDAS WILLEMS 

    7.TORFS Jef - PROFEL CYCLING TEAM op 12”

    8.NOOYTENS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW    

    9.WAGEMANS Joris - DAVO - LOTTO - DAVITAMON         

    10.SLEURS Christophe - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 22”

    16.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    32.COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM     

    64.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    82.DE BATIST Jef uit Antwerpen L.O. - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    86.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

     

    15/09/2010 DE PINTE (O) - Elite z.c./U23 - 111 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 83

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    2.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 3”

    3.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    4.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    5.SAVAT Nico - MIRMIL CYCLING TEAM  

    6.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    7.COCQUYT Nicky - QIN CYCLING TEAM 

    8.TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    9.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    10.ROLET Sylvain - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE   

    16.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM  

    22.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST op 3’07” 

    31.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST        

     

    15/09/2010 HOEGAARDEN (VB) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 122

    1.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL     

    2.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    3.VAN CLEEMPUTTE Timmy - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM      

    4.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST         

    5.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    6.LATINNE Tanguy - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY      

    7.SAVO Michael - VC HAUT PAYS op 19”

    8.GIAUX Jerôme - PROFEL CYCLING TEAM         

    9.SIMON Jean Paul - PROFEL CYCLING TEAM     

    10.DUFRASNE Jonathan - QIN CYCLING TEAM   

    31.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

     

    15/09/2010 SINT PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h48min

    Aantal deelnemers: 50

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST      

    2.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 9”

    3.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST op 15”

    4.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    5.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM       

    6.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM  

    7.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 40”

    8.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS          

    9.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    10.BRUYNDONCKX Bart - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    11.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM 

    12.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST  

    13.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    15.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    18.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’40”

    21.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    22.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND        

    24.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    25.VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    27.CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 3’00”

    28.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    30.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    31.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND          

    32.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE 

    33.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM           

    35.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    36.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT      

    37.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.           

    38.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST     

    40.GOSSELIN Nicolaï uit Waasmunster - CYCLING TEAM CLG  

     

    15/09/2010 HANDZAME (W) - Dames Elite - 83,2 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 37

    1.KAAT HANNES uit Wechelderzande - BENELUX TEAM               

    2.VAN DOORSLAER Annelies - LOTTO LADIES TEAM     

    3.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    4.VAN LOOY Katrien - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM  

    5.VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM           

    6.VERCAMER Elien - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    7.BAMELIS Sanne - BENELUX TEAM        

    8.HOFFMAN Chantal - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    9.WERNER Laure uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM     

    10.BUYSSE Anja - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    21.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM op 2’16”  

    22.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM 

    24.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    16-09-2010 om 10:04 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!