.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 18/09/2010 - RUIEN-KLUISBERGEN (O) - Dames Elite - 102 km - 02h50min

    Beker van Vlaanderen - Aantal deelnemers: 52

    1.DE VOCHT Liesbet - ARCOIRIS CYCLING LTO   

    2.VERBEKE Grace - LOTTO LADIES TEAM          

    3.HANNES Kaat - BENELUX TEAM op 5’10”

    4.HENRION Ludivine - REDSUN CYCLING TEAM op 5’25”

    5.DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 6’39”

    6.AUNE karin              

    7.DE VUYST Sofie - LOTTO LADIES TEAM           

    8.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    9.BEYEN Ine - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM   

    10.LAVRIJSSEN Birgit - REDSUN CYCLING TEAM 

    26.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM op 7’32”                  


    18/09/2010 - KOKSIJDE (W) - Men Juniors UCI - 97,5 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 150

    1.JUNGELS Bob - LUXEMBURG NATIONAL TEAM

    2.RIESEBEEK Oscar - WILTON CARE4BIKES AA DRINKS CT 

    3.VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    4.BOUVRY Dieter - AVIA CYCLING TEAM

    5.MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE op 2”

    6.STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM op 42”

    7.VALLEE Boris - TEAM WALLONNIE      

    8.VAN BAARLE Dylan - RESTORE CYCLING        

    9.ANDERSEN KRAGH Asbjorn - TEAM KNUDSGARD JUNIOR ELITE CYCLING

    10.GREVE Matias - RCR ODENSE JUNIOR             

    81.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        


    18/09/2010 - DOTTIGNIES (H) – Nieuwelingen - km - 01h50min

    Aantal deelnemers:

    1.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    2.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI  

    3.HOUFFLYN Miel - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    4.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 9”

    5.DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    6.LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    7.VANNEUVILLE Stan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE     

    8.MICHIELS Killian - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    9.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    10.VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      


    18/09/2010 - ALVERINGEM (W) - Juniores - 89 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 36

    1.DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    2.GHELDOF Henry - JONGE RENNERS ROESELARE 

    3.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    4.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE op 10”

    5.ROELENS Arne - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

    6.DEVOS Niels - CYCLING TEAM WERVIK 

    7.TALIMAN Jens - CT FORCE - WERVIK VZW        

    8.SLAGMULDERS Jonas - CYCLING TEAM WERVIK         

    9.BEAUSAERT Dieter - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    10.VANHEE Hannes - TIELTSE RENNERSCLUB      

     

    18/09/2010 - BOOISCHOT (A) - Juniores - 78,2 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 76

    1.KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL               

    2.KOUWENBERGH Bryan - AVIA CYCLING TEAM

    3.VOSEKALNS Andris            

    4.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    5.VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL           

    6.VAN CALSTER Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM  

    7.CRABBE Arno - WSC HAND IN HAND BAAL        

    8.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB       

    9.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM     

    10.MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW      

    27.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

     

    18/09/2010 - HAALTERT (O) - Juniores - 93 km - 02h14min

    Aantal deelnemers: 72

    1.DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM          

    2.VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT          

    3.WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 12”

    4.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM         

    5.DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 28”

    6.DE WOLF Anthony - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  

    7.SINT NICOLAAS TRISTAN - DRC DE MOL op 35”

    8.CAIGNAU Bram - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW         

    9.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    10.BROECKAERT Robin - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM         

    27.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT     

    42.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND          

    46.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND      

    19-09-2010 om 19:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 18/09/2010 - KORTIJS (GINGELOM) (LB) - Juniores - 84 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 65

    1.VAN LAER Glenn - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.POPPE Olivier - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 13”

    3.LODEWIJKS Gert - Union Cycliste Seraing      

    4.VANBRABANT Yannick - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    5.DIELTJENS Gert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    6.HERREMANS Jamie - CUBE-FINTRO CT           

    7.KERF Jérôme - Sprint 2000 Charleroi ASBL      

    8.VLIEGEN Loïc - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO         

    9.THEUNISSEN Jordi - Union Cycliste Seraing    

    10.POCKET Sammy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

     

    18/09/2010 - SINT-DENIJS (W) - Juniores - 85,8 km - 02h04min

    Aantal deelnemers: 59

    1.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT   

    2.GHISTELINCK Paco - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    3.ROMMENS Ewout - TIELTSE RENNERSCLUB      

    4.HOEDT Steven - CYCLING TEAM M. PINTE        

    5.DECONINCK Kenny - CUBE-FINTRO CT

    6.CALLENS Matthias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 34”

    7.VERSTICHEL Willem - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    8.MAERTENS Jens - ISOREX CYCLING TEAM op 43”

    9.VAN OOSTHUYZE Mathias - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    10.DERYCKE Gilles - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    41.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM         


    18/09/2010 - ASPELARE (O) - Nieuwelingen - 70 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 51

    1.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    2.VAN EMPEL Etienne - DE VOLHARDING           

    3.FEYS Jelle - JONGE RENNERS ROESELARE op 4”

    4.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 12”

    5.MOELEKER IVAR - AVIA       

    6.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    7.CLEMENT Arnold - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE        

    8.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM   

    9.PICOUX MAXIMILIEN - SPRINT 2000   

    10.VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW 

    40.MEERSSCHAERT Jeroen uit - RUDYCO CYCLING TEAM          

     

    18/09/2010 - BOOISCHOT (A) - Nieuwelingen - 50,6 km - 01h11min

    Aantal deelnemers: 66

    1.WELTEN KARS - TWC PIJNENBURG     

    2.OOMEN SAM - TWC PIJNEBURG          

    3.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    4.GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS       

    5.HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    6.VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.       

    7.TUBBAX Pieter - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK      

    8.BRUYNS Lotar - VZW DE DEMERSPURTERS        

    9.CUYPERS Senne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.   

    10.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE   

    38.VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    42.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

     

    18/09/2010 - EVERGEM-BELZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 40

    1.POLAK ROBERT - BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM       

    2.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM      

    3.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    4.PIETERS Bart - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS      

    5.LA ROSE Dimitri - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE         

    6.BAL BOAZ - ZRTC THEO MIDDELKAMP  

    7.DE BOSSCHER Thomas - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS   

    8.DE GREVE Maxim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    9.ROEGIERS Jochem - AVIA CYCLING TEAM      

    10.DE SY Gertjan - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE         

    18.PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 6’00”    

    23.CARNOY Niels uit Wachtebeke - WIELERTEAM WAASLAND 

     

    18/09/2010 - LUBBEEK (VB) - Nieuwelingen - 66 km - 01h18min

    Aantal deelnemers: 31

    1.RASSART Jorick - TEAM CYCLISTE HESBAYE   

    2.PIETTE Julien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE op 3”

    3.BREMMERS LARS - TWC HET SNELLE WIEL op 6”

    4.REYNIERS Jordy - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 9”

    5.LEYNEN Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’58”

    6.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM     

    7.JAROS sebastien - lotto-predictor-vc ardennes op 2’00”

    8.BOGAERT Torben - WSC HAND IN HAND BAAL  

    9.PARMENTIER Thibault - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO        

    10.LODEWYCKX Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    19-09-2010 om 19:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 18/09/2010 - OPBRAKEL (O) - Nieuwelingen - 67 km - 01h53min

    Beker Vlaamse Ardennen - Aantal deelnemers: 44

    1.DULT Laurens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    2.HAVIK Pjotr - BODYSOL         

    3.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW 

    4.VAN DYCK Wesley - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    5.VAN DEN BERGHE Yentl - K.V.C. DEINZE VZW  

    6.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI     

    7.VAN DE WALLE Marniek - IMMO NLVK CYCLING TEAM

    8.VANDENABEELE Emill - THOMPSON JARTAZI  

    9.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    10.VAN QUICKENBORNE Niels - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM    

    11.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND  

    14.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    37.DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 5’00”           

     

    18/09/2010 - WAARDAMME (W) - Nieuwelingen - 60 km - 01h28min

    Aantal deelnemers: 41

    1.BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    2.NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 11”

    3.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM     

    4.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 25”

    5.CLEMENT Laurents - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    6.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    7.DESPLANCKE Dario - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE     

    8.RYCKOORT Brent - TIELTSE RENNERSCLUB      

    9.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM         

    10.LENAERTS Dennis - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG                      

    30.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND   

     

    Zaterdag 18/09/2010 - SINT LIEVENS HOUTEM (O) – Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR – 33’18”

    Aantal deelnemers: 2

    1.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    2.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT

     

    MEISJES 13 JAAR – 42’41”

    Aantal deelnemers: 3

    1.EIJSSEN Alitcia - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’09”

    3.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’07”

     

    MEISJES 14 JAAR – 01h17’28”

    Aantal deelnemers: 1

    1.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE - WERVIK VZW       

     

    JONGENS 12 JAAR -

    Aantal deelnemers: 25

    1.DE WEVER Merten - K.V.C. DEINZE VZW          

    2.MEEUS Jordi - DE DURFTRAPPERS       

    3.HELSMOORTEL Dwight - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE    

    4.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND     

    5.TIMMERMANS Tim - THOMPSON JARTAZI       

    16.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND

    17.VERMEULEN Entse - WIELERTEAM WAASLAND           

     

    JONGENS 13 JAAR – 40’26”

    Aantal deelnemers: 17

    1.GHYS Robbe - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW

    2.GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW op 11”

    3.BLANCKE Vincent - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’10”

    4.NOËL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 2’15”

    5.VAN OUDENHOVE Jovany - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    16.VAN HAVERMAET Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM  

    17.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    JONGENS 14 JAAR – 01h16’21”

    Aantal deelnemers: 47

    1.DELMOTTE Dennis - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    2.ARIMONT Charlie - WSC HAND IN HAND BAAL   

    3.WYTINCK Gianni - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    4.PHILIPS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL         

    4.ROGIER Stef - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    4.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM

    4.PERSOON Wouter uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   


    18/09/2010 - SINT LIEVENS HOUTEM (O) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    19-09-2010 om 19:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg


    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Masters B !!!


    Smet Ivan 01

    Zaterdag 18/09/2010 - KNESSELARE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 52

    1.EECKHOUT Kevin - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM      

    2.BRAET Vinnie - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 18”

    3.POLNICKY Jiri - SUNWEB-PROJOB CC op 36”

    4.DE TIER Floris - ISOREX CYCLING TEAM op 1’04”

    5.LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 1’14”

    6.RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS TEAM op 1’26”

    7.BODEN Stef - AA CYCLING TEAM op 1’37”

    8.DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’43”

    9.BOSSUYT Matthias - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 1’48”

    10.VAN EYNDT Sven - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 2’02”

    40.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM op 7’32”  

    47.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

     

    18/09/2010 - KNESSELARE (O) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 29 Juniores : 40´

    1.VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    2.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 21”

    3.DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM op 48”

    4.VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM op 1’06”

    5.DELFOSSE Karel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’18”

    6.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’37”

    7.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 1’58”

    8.VAN DE PUTTE Dieter - ASFRA RACING TEAM op 2’12”

    9.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 2’47”

    10.DE SCHUYTER Tim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’52”
     

    Aantal deelnemers: 42 Nieuwelingen : 30´

    1.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    2.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 15”

    3.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW op 1’02”

    4.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’12”

    5.POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’16”

    6.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’28”

    7.AMEEL Alexander - CT COVEMAECKER – BALANS op 1’48”

    8.MORTIER Lenny - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’51”

    9.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 1’54”

    10.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2’17”

     

    18/09/2010 - KNESSELARE (O) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 53

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    3.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 20”

    4.SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL         

    5.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 53”

    6.DE BACKER Kurt - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’10”

    7.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 1’12”

    8.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    9.NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN – TOURNAI op 1’28”

    10.THIELEMANS Bart - TEAM-THIELEMANS & CO op 1’32”

    11.DE BOCK Benny uit Hamme - DV   

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 27

    1.IVAN SMET uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    2.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL op 29”

    3.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 37”

    4.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 41”

    5.RAES Patrick - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 44”

    6.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL op 55”

    7.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’23”

    8.DE KEERLE DIRK - DV op 1’31”

    9.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’35”

    10.HOUWEN Jan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 2’39”

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 29

    1.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    2.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 30”

    4.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’03”

    5.GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’32”

    6.MARYNISSEN Walter - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’08”

    7.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING op 2’16”

    8.WILLE Rudi – INDIVIDUEEL op 2’33”

    9.PANIS André - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 2’47”

    10.DAVID Theo uit Kruibeke – DV op 2’49”

    19-09-2010 om 19:15 geschreven door kenny


    17-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 17/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 17/09/2010 - KOOLSKAMP (W) - Men Elite UCI - 180 km - 04h09min

    Aantal deelnemers: 172

    1.HOWARD Leigh - HTC Columbia        

    2.KRUOPIS AIDIS - PALMANS-CRAS      

    3.VEELERS Tom - SKIL

    4.FEILLU Romain - VACANSOLEIL        

    5.COMMEYNE Davy - LANDBOUWKREDIET           

    6.BOL JETSE - RABOBANK           

    7.KRISTOFF ALEXANDER - STAVANGER           

    8.STEEGMANS Gert - QUICKSTEP         

    9.HOUSE cole             

    10.DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

    16.ROBERT Frederique uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    

    93.D`HOLLANDER Glenn uit Berlare - OMEGA PHARMA-LOTTO op 28”  

    107.STEELS Stijn uit Westerlo - QIN CYCLING TEAM      

     

    17/09/2010 - OEKENE (W) - Elite z.c./U23 - 69,3 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 46

    1.LAPERE Steven - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE   

    2.ISRAEL Pieter - RTC DE HOEKSE RENNERS         

    3.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    4.LANGEDOCK Mathieu - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    5.DEVOLDERE Niki - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 18”

    6.HAWKINS PETER - DECOCK-SPORTIVO           

    7.VUYLSTEKER Pieter - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 25”

    8.FURNIERE Kevin - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 45”

    9.DE VRIESE Stijn - CYCLING TEAM VERMEEREN  

    10.VANLUCHENE Stijn - WC SPORTVRIENDEN - EEKLO      

    17-09-2010 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 16/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JARNO VAN GUYSE met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Van Guyse Jarno KOP 2010.jpg
    Donderdag 16/09/2010 - OOSTDUINKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 118,4 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 50

    1.JARNO VAN GUYSE uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    2.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3.KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE  

    4.GODDERIS Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    5.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    6.VAN DRIESSCHE Kjell - NEW HEEBRA-LOMBARDEN       

    7.GRATOIT ALEXANDRE op 4’10”

    8.LEGLEY Matthias - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    9.HEYTENS Kess - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 5’20”

    10.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME  

    26.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    31.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE         

    35.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND  

    Van Guyse Jarno Oostduinkerke 2010.jpg
    Foto: Martin Casier
     

    16/09/2010 - WESTKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h28min

    Aantal deelnemers: 45

    1.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST

    2.VANDAELE Philip - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER       

    3.MANIUSIS MARTYNAS - UTENOS KKSC          

    4.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    5.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    6.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    7.LAMPIER Steve - TAEM DE SCHUYTER 

    8.VANCRAEYNEST Kevin - LOOK CYCLING ACADEMY.BE  

    9.DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO      

    10.ORBIE Stephen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER        

    17-09-2010 om 10:41 geschreven door kenny


    16-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM VAN 15/09/2010

    Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!


    Banner Vanomobil Cycling 2010

    UITSLAGEN EN VERSLAGEN

    Johan De Bruyn (Zele) - Master 2

    - Flanders Cup Lille:

    Johan miste zijn start kompleet en moest 1 ronde abloc rijden, parcourkennis deed hem de das om! Op het einde van de wedstrijd begon het pas goed te draaien, wel zwaar om dan met 6 man in dezelfde minuut te eindigen op een 11de plaats, er zat meer in...

     

    - Flanders Cup Langdorp:

    Hier had Johan een superstart, dit soort starten ligt hem wel, de tweede ronde en de tijdrit van zaterdag voelde niet zo lekker verteerd! Bovenop nogmaals schakelproblemen en het kalf was verdronken, voelde me plots heel oud worden of wordt de rest jonger? Toch nog een 9de plaats kunnen bemachtigen.

     

    Filip Van Hecke (Stekene) – Master 1

    - Flanders Cup Langdorp:

    Wegens geen enkele andere Flanders Cup gereden te hebben moest Filip van op de laatste rij moeten starten. Geen probleem hier want het was toch direct stevig bergop én breed.... Filip kwam als +- 15° boven en kon zich in een goed groepje nestelen met o.a. Johan Peeters en Dirk Buelens. Verschillende renners werden ingehaald en in de laatste ronde kon Filip de anderen afschudden om als 9° aan te komen.

    Vanomobil 15-09-2010 Filip Van Hecke langdorp1.jpg 

    David Hayen (Denderleeuw) – Master 1

    - Flanders Cup Lille:

    Het was een heel snel parkours in Lille en dat is niet echt het ding van David. Hij had een prima start en zat bij een groepje van een 4-tal renners maar het ging veel te snel en dus moest hij lossen. Voor de rest heeft David de wedstrijd op zijn eigen tempo verder gereden en op het einde nog gesprint voor de 16e plaats. Naar volgend jaar toe is snelheid een punt waar hij zeker aan moet werken.

     

    Davy Huygens (St.Gillis) - Elite

    - Flanders Cup Lille:

    Davy heeft Zondag de finale van de Flanders cup gereden en behaalde een knappe 4de plaats en was 3de Elite, goed voor een tweede plaats in de eindstand van de Flanders cup !!!

    Vanomobil 15-09-2010 Huygens Davy Lille.JPG  Vanomobil 15-09-2010 Davy als tweede.JPG

    - City Challenge Gent:

    Zondag was Davy gaan rijden in Gent en heeft daar een 3° plaats behaald.

     

    Annelies Derveaux – Dames Jeugd:

    Annelies behaalde weerom het podium in Langdorp en in Lille.

    Ze werd knap 2° in de eindstand !!!

    Vanomobil 15-09-2010 Annelies Derveaux.JPG 

    3 UREN RACE TE WIELSBEKE:

    - Kevin Messagie, Davy Huygens en Ivo Van Landeghem hebben in Wielsbeke de 3 uren race gereden. Ze zijn bijna als laatste gestart met het nr.109  en het was starten vanaf nr. 50...

    Velen goed ingehaald en uiteindelijk als 2° aangekomen met nog slechts 32 sec tekort !!!
    Vanomobil 15-09-2010 3 uren race Wielsbeke 2.jpg

     Vanomobil 15-09-2010 mtb challenge wielsbeke 072.jpg  Vanomobil 15-09-2010 mtb challenge wielsbeke 062.jpg
       

    - Alleman Xavier werd 2de in de shortrace.

    Vanomobil 15-09-2010 mtb challenge wielsbeke 059.jpg 

    - De dames Lydia, Gracy en Els hebben ook nog eens meegedaan met de 3 uren race. 

    Ze behaalden een 4de plaats van de 5 ploegen, toch al beter als de vorige keer dan waren ze laatste.

    Vanomobil 15-09-2010 mtb challenge wielsbeke 070.jpg  Vanomobil 15-09-2010 mtb challenge wielsbeke 085.jpg

    Wout en Joren Alleman – Kids:

    Moerzeke:

    Wout Alleman nam een goede start en zat reeds in de 3de ronde op kop, met nog 10 ronden te gaan kwamen ze met 3 renners vooraan te zitten. Bij het ingaan van de laatste ronde wist Wout waar hij juist de koppositie moest nemen bij het rijden naar de finish. En won zo verdiend voor Elias Van Hecke en Nick Vanpol, meteen is hij klaar om de laatste wedstrijden aan te vatten.

     

    Broer Joren eindigde op een 6de plaats . Hij nam een niet al te beste start en op het snelle parcours lukte het hem moeilijk om terug wat goed te maken . Pas halverwege de wedstrijd kon hij terug het tempo wat opdrijven en maakte hij nog enige achterstand goed !

     Vanomobil 15-09-2010 2.jpg Vanomobil 15-09-2010 3.jpg  Vanomobil 15-09-2010 4.jpg
                      Joren Alleman                                                  Wout Alleman
      
    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Tekst- en fotobewerking: Kenny Janssens

    16-09-2010 om 12:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 19 SEPTEMBER EN DONDERDAG 23 SEPTEMBER KOERS TE STEKENE !!!

    Grote prijs Dr.Eugeen Roggeman, Elite m.c., Stekene Donderdag 23/9/2010 !!!

    Enkele maanden geleden kon u in de kranten volgende koppen lezen : "Stekense nering door sport en steun denkt aan stoppen" en "oudste Wase profkoers bedreigd".

    Kris Van Duyse: “We hadden dan ook als organisatie enkele tegenslagen te verwerken: De nieuwe BTW-regeling voor wielerwedstrijden maakte dat we, met terugwerkende kracht, de BTW-bedragen van de laatste 3 jaar moesten betalen en dit ondanks dat we volledig in orde waren met de regelgeving. De nieuwe gemeentelijke subsidie voor wielerwedstrijden zorgde er voor dat we minder ontvingen en ook de sponsorbedragen namen zienderogen af. De oude bestuursploeg was moedeloos door al deze tegenslagen en zocht jong bloed. Vandaag zijn we verheugd dat, samen met enkele oude bestuursleden, een 5-tal nieuwe jonge mensen de ploeg van nering door sport en steun hebben aangevuld en we het tij net op tijd hebben kunnen keren.”

     

    Onder leiding van blijvend voorzitter Guido Heirman en penningmeester Kris Van Duyse werd Pascal Van Peteghem aangetrokken als secretaris. Naast hem werd ook Stefaan Vaerewijck benoemd als nieuwe koersdirecteur. De nieuwe start werd enkele maanden geleden reeds in stilte genomen en ondertussen is er reeds hard gewerkt aan de op stapel staande organisaties. De sponsoring werd terug met succes opgenomen en de nieuwe krijtlijnen werden uitgestippeld.

    Kris Van Duyse:
    “We zijn dan ook fier dat we kunnen aankondigen dat we met de grote kermis in Stekene op zondag 19 september opnieuw een Junioreskoers "grote prijs zakenkantoor Van Duyse" organiseren. Maar klap op de vuurpijl blijft toch de 85e grote prijs Dr Eugeen Roggeman, ereprijs "Immo Van Hoye" en dit op donderdag 23 september. Deze wielerklassieker lokt jaarlijks vele honderden liefhebbers naar het centrum van Stekene. En dit wordt allemaal in een nieuw kleedje gestopt waarmee we zowel de wielerliefhebbers als onze sponsors willen verwennen. Een moderne look met kwinkslag naar onze oude affiches uit de jaren '20 en '30 van de vorige eeuw.” 

    Eliterenners zonder contract kunnen voor een wildcard (50 stuks ter beschikking) contact opnemen met koersdirecteur Stefaan Vaerewijck via stefun@telenet.be of via 0477/54.68.44
    Andere contactpersonen zijn  Pascal Van Peteghem (secretaris), te bereiken via
    pascal.vanpeteghem@telenet.be of kris Van Duyse (penningmeester), te bereiken via 0497/64.14.85 en kris@vanduyse.com


     

    Bron: Kris Van Duyse
    Schepen van openbare werken en jeugd
    Dorpsstraat 87 - 9190 Stekene
    gsm : 0497/64.14.85
    www.vanduyse.com
    kris@vanduyse.com

    16-09-2010 om 11:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 25°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Smet Guy KOP 2010.jpg   Hannes Kaat KOP 2010.jpg
                 Guy Smet                             Kaat Hannes

    Woensdag 15/09/2010 - G.P. de Wallonie - 202 km - 04h56min

    Aantal deelnemers:

    1.MARTENS Paul - RAB            

    2.RICCO Riccardo - VAC          

    3.EVANS Cadel - BMC              

    4.SIMON Julien - SAU             op 5"

    5.VISCONTI Giovanni - ISD      

    6.LEUKEMANS Björn - VAC op 8"

    7.ISTA Kevin - COF op 10"

    8.VANMARCKE Sep - TSV op 15"

    9.ROELANDTS Jurgen - OLO op 16"

    10.PAOLINI Luca - ASA            

    22.VAN HECKE Preben uit Eksaarde - TSV op 20"

    32.RENDERS Sven uit Wilrijk - WIL op 27"

    61.CORNU Dominique uit Beveren – SKS op 1'10"

    62.DE GENDT Thomas uit Beveren – TSV op 1'19"

    115.STEELS Stijn uit Westerlo op 6’03”

     

    15/09/2010 - RETIE (A) - Elite zc/U23 - 139 km - 03h10min

    GROTE PRIJS J.P.MOSERE - Aantal deelnemers: 136

    1.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM         

    2.MARIËN Christof uit Retie - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL        

    3.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE    

    4.HOLLANDERS Dries - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      

    5.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    6.DE WILDE Sjef - VERANDAS WILLEMS 

    7.TORFS Jef - PROFEL CYCLING TEAM op 12”

    8.NOOYTENS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW    

    9.WAGEMANS Joris - DAVO - LOTTO - DAVITAMON         

    10.SLEURS Christophe - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 22”

    16.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    32.COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM     

    64.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    82.DE BATIST Jef uit Antwerpen L.O. - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    86.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

     

    15/09/2010 DE PINTE (O) - Elite z.c./U23 - 111 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 83

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    2.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 3”

    3.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    4.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    5.SAVAT Nico - MIRMIL CYCLING TEAM  

    6.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    7.COCQUYT Nicky - QIN CYCLING TEAM 

    8.TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    9.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    10.ROLET Sylvain - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE   

    16.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM  

    22.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST op 3’07” 

    31.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST        

     

    15/09/2010 HOEGAARDEN (VB) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 122

    1.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL     

    2.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    3.VAN CLEEMPUTTE Timmy - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM      

    4.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST         

    5.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    6.LATINNE Tanguy - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY      

    7.SAVO Michael - VC HAUT PAYS op 19”

    8.GIAUX Jerôme - PROFEL CYCLING TEAM         

    9.SIMON Jean Paul - PROFEL CYCLING TEAM     

    10.DUFRASNE Jonathan - QIN CYCLING TEAM   

    31.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

     

    15/09/2010 SINT PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h48min

    Aantal deelnemers: 50

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST      

    2.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 9”

    3.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST op 15”

    4.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    5.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM       

    6.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM  

    7.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 40”

    8.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS          

    9.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    10.BRUYNDONCKX Bart - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    11.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM 

    12.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST  

    13.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    15.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    18.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’40”

    21.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    22.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND        

    24.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    25.VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    27.CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 3’00”

    28.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    30.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    31.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND          

    32.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE 

    33.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM           

    35.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    36.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT      

    37.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.           

    38.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST     

    40.GOSSELIN Nicolaï uit Waasmunster - CYCLING TEAM CLG  

     

    15/09/2010 HANDZAME (W) - Dames Elite - 83,2 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 37

    1.KAAT HANNES uit Wechelderzande - BENELUX TEAM               

    2.VAN DOORSLAER Annelies - LOTTO LADIES TEAM     

    3.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    4.VAN LOOY Katrien - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM  

    5.VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM           

    6.VERCAMER Elien - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    7.BAMELIS Sanne - BENELUX TEAM        

    8.HOFFMAN Chantal - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    9.WERNER Laure uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM     

    10.BUYSSE Anja - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    21.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM op 2’16”  

    22.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM 

    24.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    16-09-2010 om 10:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    15/09/2010 RETIE (A) - Amateurs + Masters - Provinciaal Kampioenschap - 63 km

    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers: 57

    1.STYNEN KLAAS - DV

    2. VERBEEK Gert - AFDELING ANTWERPEN - WBV 

    3.VAN NIMMEN Mattias - LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT      

    4.THIJS Rik - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    5.VANHOVE JOERI - Entente Cycliste de Wallonie           

    6.RENS David - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    7.PAESHUYSE Davy - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

    8.VAN GILS ARNE - WV DE JONGE RENNER          

    9.BOENDERS Yves - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL          

    10.VANDER HOOGERSTRAETE TOM - DV          

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 29

    1.VERDONCK Patrick - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 

    2.VAN CAPELLEN Dirk - LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT       

    3.VAN ROY Luc - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE          

    4.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL           

    5.WELLENS Erik - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 11

    1.VAN EYNDT Jozef - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    2.ACKERMANS Alex - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    3.BAEYENS KAREL - DV          

    4.VANDENWIJNGAERDEN Marc - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM       

    5.VAN LOOY LUC                   

    16-09-2010 om 10:04 geschreven door kenny


    15-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PARCOURSVERKENNING BK MOUNTAINBIKE MARATHON TE BERINGEN !!!

    Beste mountainbiker,

     

    Op Zondag 19 September organiseert MTBclinics.be een parcoursverkenning van het Belgisch Kampioenschap mountainbike marathon.

     

    Omdat de Grote Prijs Roel Paulissen niet heeft kunnen plaatsvinden heeft de organisatie uit Beringen met Erik Braeken als initiatiefnemer de hele organisatie overgenomen. Het is voor hen niet makkelijk om alles op zo’n korte tijd klaar te krijgen. Zo is het ook moeilijk lang op voorrand alle toestemmingen voor een marathonparcours in orde te krijgen.

     

    Daarom schiet Kris Hertsens met zijn MTBclinics.be de organisatie ter hulp met dit initiatief.


    MTB Clinics.jpg
    MTB Clinics 2.jpg
    MTB Clinics 1.jpg


    Hertsens Kris KOP 2009 1

    Kris Hertsens -
    MTBclinics.be

    Bekelstraat 58 , 9100 Sint Niklaas

    0497/37.35.09

    15-09-2010 om 19:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JOLIEN D'HOORE BEHAALD GOUD OP EK OMNIUM !!!

    EK Baanwielrennen Juniores en Beloften - Sint-Petersburg


    Jolien D'Hoore pakt goud op EK in Omnium !!!


    D'Hoore Jolien KOP 


    Woensdag 15/09/2010 


    Jolien D'Hoore heeft op het EK baanwielrennen voor Beloften in Sint-Petersburg een tweede gouden medaille veroverd. Na het goud in de ploegenachtervolging was onze 20-jarige landgenote de sterkste in het Omniumtoernooi.

    15-09-2010 om 19:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 15/09/2010

    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg
    Onder leiding van Kenny Janssens en Eric Vermeulen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    17 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Wind, wind en nog eens wind dat was het sleutelwoord van vandaag. Sterke kopmannen waren er dus nodig en gelukkig waren die aanwezig, met Adrien Maes als 'Kopman van de Dag'. Adrien had er echt zin in vandaag om vele kilometers op de tegenwind op kop te liggen beuken, gelukkig voor de groep. Voor velen die in de wielen zaten kon er alweer een goede duurtraining van gemaakt worden door de kilometers af te malen aan een goede kadans. De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 120 Km, het gemiddelde was goed voor 33,9 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Adrien Maes , Eric Vermeulen , Freddy De Blick , Bart Rombouts , Cornelis Van Der Haeven , Freddy Buys , Walter Rotthier , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Valerie Robert , Jasper Van Den Branden , Jan Vlegels , Michel Van Osselaer , ? , Zannatta ? en Kenny Janssens.

    15-09-2010 om 18:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 14/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 14/09/2010 - DESSELGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 155 km - 03h29min

    Aantal deelnemers: 111

    1.VAN IMPE Kevin - QUICK STEP              

    2.AMORISON Frédéric – LANDBOUWKREDIET op 2”

    3.DEHAES Kenny - OMEGA PHARMA-LOTTO op 6”

    4.DE BACKER Bert - SKIL-SHIMANO op 18”

    5.HAYNES Hamish - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 20”

    6.PAUWELS Kevin - TELENET FIDEA CYCLING TEAM        

    7.KAUPAS Gediminas - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    8.VELO Marco - QUICK STEP       

    9.VAN POPPEL BOY - RABOBANK         

    10.FRANCOIS Jurgen - PALMANS-CRAS

    15.ROBERT Frederique uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 42”

     

    14/09/2010 - GITS (W) - Elite z.c./U23 - 108 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 40

    1.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    2.VANHAECKE Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME op 8”

    3.VANNEVEL Dries - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 14”

    4.FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 1’20”

    5.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    6.VERVERKEN Gerdy - CT FORCE - WERVIK VZW 

    7.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    8.HOEM Bjorn - CK NOR

    9.SCHIETGAT Pedro - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 1’28”

    10.CAEN Davy - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 3’12”

    15-09-2010 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 14/09/2010

    waod_3.jpg
    Dinsdag 14 September – NIEUW-NAMEN (NL)

     

    Categorie A/B: (28 dln)

    1.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    2.Gunther Cuylits (Beerse, winnaar cat. B)

    3.Bert Dockx (B2)

    4.Christoph De Grom (B3)

    5.Vincent Brunel (B4)

    6.Didier De Lannoy (B5) 7.Tom Brulez (Tielt B6) 8.Sammy Bogaet (Kalmthout A2) 9.Jurgen Goossens (Kieldrecht B7) 10.Kevin Vleurinck (A3) 11.Andy Van Loon (B8) 12.Steven Martens (A4) 13.Ko Harms (B9) 14.Franky Weemaes (Melsele B10) 15.Bart Vanden Wijngaerd (B11) 16.Stein Vermeulen (Nieuwkerken A5) 17.Steven Landuyt (B12) 18.Jimmy De Bruyn (B13) 19.Peter Neels (Kruibeke B14) 20.Peter De Corte (B15) 21.Jean-Paul Reunis (B16) 22.Ben Suykerbuyk (Stabroek A6) 23.Tom Van Haut (A7) 24.Jordy Leenknecht (A8) 25.Bart Provost (Kieldrecht A9) 26.Jeroen Van den Branden (A10) 27.Pieter Covents (Vrasene A11) 28.Sven Van Hoyweghen (Puivelde B17)

    15-09-2010 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 14/09/2010
    Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.

    Onder leiding van Kenny Janssens en Koen Van Laere vertrokken Dinsdagavond om 18h30 thv Buyl Sport te Beveren 
    9 POLDERRENNERS voor de laatste trainingsrit op Dinsdag dit seizoen en dit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Het weer zag er niet al te best uit met een stevige wind die het gemiddelde vandaag serieus liet zakken. Iedereen moest wat kopwerk opknappen om te beuken tegen de wind. Vanaf Emmadorp begon het te regenen en dat tot de meet te Kallo en in de Polders lag het er bij momenten zeer vettig bij. Sven Wielandt met een plastiek gips om de linkerpols had last van de maag en verliet ons thv Emmadorp, vanaf de terugweg thv het Deurganckdok kozen we het fietspad wegens te weinig renners. Dan maar naar de finale en dat was al bij lichte duisternis (20h00) en hier waren zowel Koen Van Laere als Wim Kras die de aanvallen begonnen in te zetten. Kenny Janssens reageerde telkens alert en reed alles dicht, zowel voor Jeffrey Bryssinck als Keny Wille ging het blijkbaar te snel vooraan en zij waren op achtervolgen aangewezen. Bart Rombouts was intussen via het fietspad reeds huiswaarts gekeerd. Koen Van Laere probeerde nog eens maar alweer Kenny Janssens reed het gat dicht, Wim Kras zette zich op kop om dan maar tempo te maken en dat tot de laatste kilometer. Koen Van Laere probeerde nog een aanval maar kreeg alweer Kenny Janssens op zijn wiel gevolgd door de rest van de groep. Koen begon stevig tempo te maken tot 400 meter voor de meet, Kenny Janssens zette dan vol de spurt in en gaf iedereen het nakijken en sloot zo meteen het trainingsseizoen op Dinsdag af. Het gemiddelde vandaag was goed voor 33 Km/h en dat voor 70 Km.(tot Buyl Sport) 
    Wie reden mee vandaag : 
     Koen Van Laere , Sven Wielandt , Steven Van Houte , Wim Kras , Keny Wille , Jeffrey Bryssinck , Dirk Bryssinckx , Bart Rombouts en Kenny Janssens.

    Janssens Kenny KOP 2010 2
        
    Kenny Janssens

    15-09-2010 om 18:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GIJS VAN HOECKE BEHAALD ZILVER OP EK BELOFTEN IN HET OMNIUM !!!

    EK Baanwielrennen Juniores en Beloften - Sint-Petersburg

     

    Gijs Van Hoecke behaald zilver in het Omnium bij de Beloften !!!

    Van Hoecke Gijs kop 2010.jpg 


    Dinsdag14/09/2010

     

    Gijs Van Hoecke uit Zaffelare heeft zilver gewonnen in het Omnium bij de Beloften. Gijs Van Hoecke stond op een gedeelde tweede plaats en kon deze plaats behouden in de achtervolging, de scratch en de kilometer.
    Van Hoecke Gijs EK Piste St.Petersburg 2010.jpg

    15-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    14-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 24°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2010.jpg
                 Guy Smet

    Maandag 13/09/2010 - NIEUWKERKEN - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 41

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    2.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 8”

    3.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST op 15”

    4.VAN IMMERSEEL Gert-jan - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 2’10”

    5.CRABBE Kevin - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    6.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM   op 3’00”

    7.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM 

    8.TESSEUR Kim - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.       

    9.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT 

    10.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM         

    11.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    12.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 3’09”

    14.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST op 9’02”

    15.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    18.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    20.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST        

    24.DUIZINGS Don - PWC ALIPLAST       

    26.DE BOEY Jonas uit St.Gillis - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM  

    27.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    30.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.           


    13/09/2010 - ZWEVEGEM (W) - Elite zc/U23 - 137,6 km - 03h18min

    Aantal deelnemers: 64

    1.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    2.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM           

    3.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 10”

    4.MICHELS Pedro - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    5.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 40”

    6.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE  

    7.SIX Sébastien - MULTISPORT CYCLING TEAM   

    8.MARTYNAS Maniusis - UTENOS KKSC op 1’23”

    9.LIGNEEL Brian - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 1’33”

    10.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 1’50”

     

    13/09/2010 - MASSEMEN (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 02h19min

    Aantal deelnemers: 56

    1.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.VERRAES Benjamin - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 4”

    3.VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE   

    4.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    5.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    6.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    7.ONGENA Matthias uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM          

    8.SCHEIRE Ruben uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM            

    9.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    10.DE DECKER Bjorn - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT   

    12.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER            

    16.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 12’00”     

    40.PIETERS Andres uit Grembergen - FUJI TEST TEAM 

    43.MERTENS Rene uit Dendermonde - ASFRA RACING TEAM    

    47.BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM         

    14-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    13-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KELLY DRUYTS PAKT ZILVER IN DE SCRATCH !!!

    Kelly Druyts behaald zilver op het EK in de scratch bij de Dames Beloften !!!


    Druyts Kelly KOP 2010 


    Maandag 13/09/2010

     

    Kelly Druyts uit Wilrijk behaald na haar gouden medaille van Vrijdag in de ploegenachtervolging nu ook zilver in de scratch. Jessie Daams trok de sprint perfect aan voor Kelly die meteen haar 2de medaille pakte te Sint-Petersburg. Jessie Daams kwam na de finish nog ten val door een aanrijding en brak haar sleutelbeen.

    13-09-2010 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC TEAM WAASLAND VAN 13/09/2010

    Banner WAC Hoboken 2010.jpg
    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    UITSLAGEN WAC-HOBOKEN AFDELING WAASLAND

     

    Proficiat aan Sybren Van Houte, Auren Goossenaerts en Nathan Van Hooydonck
    met hun zege !!!


    Miniemen


    Zondag 12/09 - Zingem

    9 jaar - 21 deelnemers

    - Sybren Van Houte : afvalling 2de ; Rit in lijn 3de ; Eindstand 1ste

    WAC zingem 2010 Sybren 1stepl.JPG  

                         Podium 9 jaar met winnaar Sybren Van Houte. 


    10 jaar

    - Steffen De Clerq ???

     

    11 jaar 42 deelnemers

    2de reeks

    - Gerben Van Houte : Rit in lijn: 2de

    WAC Zingem 2010 Gerben 2depl.JPG 

                         Podium 11 jaar met als 2de Gerben Van Houte.

     

    Aspiranten

     

    Zaterdag 11/09 - Ootergem

    12 jaar – 24 deelnemers

    - 5de Milliau Vince

    - 6de Beck Cedric

    - 12de Apers Ruben

     

    13 jaar - Reeks A - 21deelnemers

    - 6de Vercauteren Toon

    - 10de Loose Arne

     

    13 jaar – Reeks B - 21deelnemers

    - 19de De Kever Gerben

     

    Zondag 12/09 - Wortegem

    12 jaar – 23 deelnemers
    - 22ste Smets Yentl

     

    13 jaar – 34 deelnemers

    - 6de Van Tilborgh Brent

     

    14 jaar – 74 deelnemers
    - 7de Persoon Wouter

     

    Zondag 12/09 - Wijnegem

    12 jaar

    - 7de Commissaris Lucas

    - 9de Steynen Reno

    - 10de Van Steensel Mats

    - 15de Arnouts Brent

    - 18de Van Staeyen maarten

     

    13 jaar – 37 deelnemers

    - 7de Janssens Jarrid

    - 14de Palinckx Mats

    - 20ste Verdickt Yannick

     

    14 jaar – 46 deelnemers
    - 1ste Goossenaerts Auren

    - 9de De Locht Bavo

    - 11de Van De Wijgaert Axel

    - 19de Van Riel Brent

    - 29ste Baert atlas

    - 33ste Deckers Cisse

    - 35ste Smet Seppe

     

    Nieuwelingen

     

    Zaterdag 11/09 - Kontich

    77 deelnemers

    - 16de Van Hooydonck Nathan

    - 28ste Van de Plas Jelle

    - 51ste Waterschoot Django

    - 60ste De Ost Jarne

    - 63ste Anthonissen michiel

     

    Zondag 12/09 - Zottegem

    50 deelnemers

    - 8ste Vercauteren Stef

     

    Zondag 12/09 - Brecht

    50 deelnemers
    - 1ste Van Hooydonck Nathan

    - 3de Van Echelpoel Michiel

    - 5de Van Hooydonck Dante

    - 18de Huybrecht Michael

    - 21ste Callay Stig

    - 26ste Gysbrechts Laurens

     

    Proficiat aan al de renners van WAC !!!

     

    Uitslagen: Nancy

    Foto’s: Steven Van Houte

    Bewerking: Kenny Janssens

    13-09-2010 om 19:50 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!