.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 16/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JARNO VAN GUYSE met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Van Guyse Jarno KOP 2010.jpg
    Donderdag 16/09/2010 - OOSTDUINKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 118,4 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 50

    1.JARNO VAN GUYSE uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    2.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3.KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE  

    4.GODDERIS Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    5.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    6.VAN DRIESSCHE Kjell - NEW HEEBRA-LOMBARDEN       

    7.GRATOIT ALEXANDRE op 4’10”

    8.LEGLEY Matthias - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    9.HEYTENS Kess - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 5’20”

    10.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME  

    26.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    31.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE         

    35.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND  

    Van Guyse Jarno Oostduinkerke 2010.jpg
    Foto: Martin Casier
     

    16/09/2010 - WESTKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h28min

    Aantal deelnemers: 45

    1.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST

    2.VANDAELE Philip - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER       

    3.MANIUSIS MARTYNAS - UTENOS KKSC          

    4.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    5.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    6.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    7.LAMPIER Steve - TAEM DE SCHUYTER 

    8.VANCRAEYNEST Kevin - LOOK CYCLING ACADEMY.BE  

    9.DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO      

    10.ORBIE Stephen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER        

    17-09-2010 om 10:41 geschreven door kenny


    16-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM VAN 15/09/2010

    Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!


    Banner Vanomobil Cycling 2010

    UITSLAGEN EN VERSLAGEN

    Johan De Bruyn (Zele) - Master 2

    - Flanders Cup Lille:

    Johan miste zijn start kompleet en moest 1 ronde abloc rijden, parcourkennis deed hem de das om! Op het einde van de wedstrijd begon het pas goed te draaien, wel zwaar om dan met 6 man in dezelfde minuut te eindigen op een 11de plaats, er zat meer in...

     

    - Flanders Cup Langdorp:

    Hier had Johan een superstart, dit soort starten ligt hem wel, de tweede ronde en de tijdrit van zaterdag voelde niet zo lekker verteerd! Bovenop nogmaals schakelproblemen en het kalf was verdronken, voelde me plots heel oud worden of wordt de rest jonger? Toch nog een 9de plaats kunnen bemachtigen.

     

    Filip Van Hecke (Stekene) – Master 1

    - Flanders Cup Langdorp:

    Wegens geen enkele andere Flanders Cup gereden te hebben moest Filip van op de laatste rij moeten starten. Geen probleem hier want het was toch direct stevig bergop én breed.... Filip kwam als +- 15° boven en kon zich in een goed groepje nestelen met o.a. Johan Peeters en Dirk Buelens. Verschillende renners werden ingehaald en in de laatste ronde kon Filip de anderen afschudden om als 9° aan te komen.

    Vanomobil 15-09-2010 Filip Van Hecke langdorp1.jpg 

    David Hayen (Denderleeuw) – Master 1

    - Flanders Cup Lille:

    Het was een heel snel parkours in Lille en dat is niet echt het ding van David. Hij had een prima start en zat bij een groepje van een 4-tal renners maar het ging veel te snel en dus moest hij lossen. Voor de rest heeft David de wedstrijd op zijn eigen tempo verder gereden en op het einde nog gesprint voor de 16e plaats. Naar volgend jaar toe is snelheid een punt waar hij zeker aan moet werken.

     

    Davy Huygens (St.Gillis) - Elite

    - Flanders Cup Lille:

    Davy heeft Zondag de finale van de Flanders cup gereden en behaalde een knappe 4de plaats en was 3de Elite, goed voor een tweede plaats in de eindstand van de Flanders cup !!!

    Vanomobil 15-09-2010 Huygens Davy Lille.JPG  Vanomobil 15-09-2010 Davy als tweede.JPG

    - City Challenge Gent:

    Zondag was Davy gaan rijden in Gent en heeft daar een 3° plaats behaald.

     

    Annelies Derveaux – Dames Jeugd:

    Annelies behaalde weerom het podium in Langdorp en in Lille.

    Ze werd knap 2° in de eindstand !!!

    Vanomobil 15-09-2010 Annelies Derveaux.JPG 

    3 UREN RACE TE WIELSBEKE:

    - Kevin Messagie, Davy Huygens en Ivo Van Landeghem hebben in Wielsbeke de 3 uren race gereden. Ze zijn bijna als laatste gestart met het nr.109  en het was starten vanaf nr. 50...

    Velen goed ingehaald en uiteindelijk als 2° aangekomen met nog slechts 32 sec tekort !!!
    Vanomobil 15-09-2010 3 uren race Wielsbeke 2.jpg

     Vanomobil 15-09-2010 mtb challenge wielsbeke 072.jpg  Vanomobil 15-09-2010 mtb challenge wielsbeke 062.jpg
       

    - Alleman Xavier werd 2de in de shortrace.

    Vanomobil 15-09-2010 mtb challenge wielsbeke 059.jpg 

    - De dames Lydia, Gracy en Els hebben ook nog eens meegedaan met de 3 uren race. 

    Ze behaalden een 4de plaats van de 5 ploegen, toch al beter als de vorige keer dan waren ze laatste.

    Vanomobil 15-09-2010 mtb challenge wielsbeke 070.jpg  Vanomobil 15-09-2010 mtb challenge wielsbeke 085.jpg

    Wout en Joren Alleman – Kids:

    Moerzeke:

    Wout Alleman nam een goede start en zat reeds in de 3de ronde op kop, met nog 10 ronden te gaan kwamen ze met 3 renners vooraan te zitten. Bij het ingaan van de laatste ronde wist Wout waar hij juist de koppositie moest nemen bij het rijden naar de finish. En won zo verdiend voor Elias Van Hecke en Nick Vanpol, meteen is hij klaar om de laatste wedstrijden aan te vatten.

     

    Broer Joren eindigde op een 6de plaats . Hij nam een niet al te beste start en op het snelle parcours lukte het hem moeilijk om terug wat goed te maken . Pas halverwege de wedstrijd kon hij terug het tempo wat opdrijven en maakte hij nog enige achterstand goed !

     Vanomobil 15-09-2010 2.jpg Vanomobil 15-09-2010 3.jpg  Vanomobil 15-09-2010 4.jpg
                      Joren Alleman                                                  Wout Alleman
      
    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Tekst- en fotobewerking: Kenny Janssens

    16-09-2010 om 12:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 19 SEPTEMBER EN DONDERDAG 23 SEPTEMBER KOERS TE STEKENE !!!

    Grote prijs Dr.Eugeen Roggeman, Elite m.c., Stekene Donderdag 23/9/2010 !!!

    Enkele maanden geleden kon u in de kranten volgende koppen lezen : "Stekense nering door sport en steun denkt aan stoppen" en "oudste Wase profkoers bedreigd".

    Kris Van Duyse: “We hadden dan ook als organisatie enkele tegenslagen te verwerken: De nieuwe BTW-regeling voor wielerwedstrijden maakte dat we, met terugwerkende kracht, de BTW-bedragen van de laatste 3 jaar moesten betalen en dit ondanks dat we volledig in orde waren met de regelgeving. De nieuwe gemeentelijke subsidie voor wielerwedstrijden zorgde er voor dat we minder ontvingen en ook de sponsorbedragen namen zienderogen af. De oude bestuursploeg was moedeloos door al deze tegenslagen en zocht jong bloed. Vandaag zijn we verheugd dat, samen met enkele oude bestuursleden, een 5-tal nieuwe jonge mensen de ploeg van nering door sport en steun hebben aangevuld en we het tij net op tijd hebben kunnen keren.”

     

    Onder leiding van blijvend voorzitter Guido Heirman en penningmeester Kris Van Duyse werd Pascal Van Peteghem aangetrokken als secretaris. Naast hem werd ook Stefaan Vaerewijck benoemd als nieuwe koersdirecteur. De nieuwe start werd enkele maanden geleden reeds in stilte genomen en ondertussen is er reeds hard gewerkt aan de op stapel staande organisaties. De sponsoring werd terug met succes opgenomen en de nieuwe krijtlijnen werden uitgestippeld.

    Kris Van Duyse:
    “We zijn dan ook fier dat we kunnen aankondigen dat we met de grote kermis in Stekene op zondag 19 september opnieuw een Junioreskoers "grote prijs zakenkantoor Van Duyse" organiseren. Maar klap op de vuurpijl blijft toch de 85e grote prijs Dr Eugeen Roggeman, ereprijs "Immo Van Hoye" en dit op donderdag 23 september. Deze wielerklassieker lokt jaarlijks vele honderden liefhebbers naar het centrum van Stekene. En dit wordt allemaal in een nieuw kleedje gestopt waarmee we zowel de wielerliefhebbers als onze sponsors willen verwennen. Een moderne look met kwinkslag naar onze oude affiches uit de jaren '20 en '30 van de vorige eeuw.” 

    Eliterenners zonder contract kunnen voor een wildcard (50 stuks ter beschikking) contact opnemen met koersdirecteur Stefaan Vaerewijck via stefun@telenet.be of via 0477/54.68.44
    Andere contactpersonen zijn  Pascal Van Peteghem (secretaris), te bereiken via
    pascal.vanpeteghem@telenet.be of kris Van Duyse (penningmeester), te bereiken via 0497/64.14.85 en kris@vanduyse.com


     

    Bron: Kris Van Duyse
    Schepen van openbare werken en jeugd
    Dorpsstraat 87 - 9190 Stekene
    gsm : 0497/64.14.85
    www.vanduyse.com
    kris@vanduyse.com

    16-09-2010 om 11:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 25°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Smet Guy KOP 2010.jpg   Hannes Kaat KOP 2010.jpg
                 Guy Smet                             Kaat Hannes

    Woensdag 15/09/2010 - G.P. de Wallonie - 202 km - 04h56min

    Aantal deelnemers:

    1.MARTENS Paul - RAB            

    2.RICCO Riccardo - VAC          

    3.EVANS Cadel - BMC              

    4.SIMON Julien - SAU             op 5"

    5.VISCONTI Giovanni - ISD      

    6.LEUKEMANS Björn - VAC op 8"

    7.ISTA Kevin - COF op 10"

    8.VANMARCKE Sep - TSV op 15"

    9.ROELANDTS Jurgen - OLO op 16"

    10.PAOLINI Luca - ASA            

    22.VAN HECKE Preben uit Eksaarde - TSV op 20"

    32.RENDERS Sven uit Wilrijk - WIL op 27"

    61.CORNU Dominique uit Beveren – SKS op 1'10"

    62.DE GENDT Thomas uit Beveren – TSV op 1'19"

    115.STEELS Stijn uit Westerlo op 6’03”

     

    15/09/2010 - RETIE (A) - Elite zc/U23 - 139 km - 03h10min

    GROTE PRIJS J.P.MOSERE - Aantal deelnemers: 136

    1.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM         

    2.MARIËN Christof uit Retie - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL        

    3.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE    

    4.HOLLANDERS Dries - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      

    5.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    6.DE WILDE Sjef - VERANDAS WILLEMS 

    7.TORFS Jef - PROFEL CYCLING TEAM op 12”

    8.NOOYTENS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW    

    9.WAGEMANS Joris - DAVO - LOTTO - DAVITAMON         

    10.SLEURS Christophe - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 22”

    16.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    32.COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM     

    64.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    82.DE BATIST Jef uit Antwerpen L.O. - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    86.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

     

    15/09/2010 DE PINTE (O) - Elite z.c./U23 - 111 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 83

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    2.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 3”

    3.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    4.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    5.SAVAT Nico - MIRMIL CYCLING TEAM  

    6.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    7.COCQUYT Nicky - QIN CYCLING TEAM 

    8.TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    9.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    10.ROLET Sylvain - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE   

    16.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM  

    22.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST op 3’07” 

    31.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST        

     

    15/09/2010 HOEGAARDEN (VB) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 122

    1.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL     

    2.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    3.VAN CLEEMPUTTE Timmy - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM      

    4.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST         

    5.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    6.LATINNE Tanguy - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY      

    7.SAVO Michael - VC HAUT PAYS op 19”

    8.GIAUX Jerôme - PROFEL CYCLING TEAM         

    9.SIMON Jean Paul - PROFEL CYCLING TEAM     

    10.DUFRASNE Jonathan - QIN CYCLING TEAM   

    31.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

     

    15/09/2010 SINT PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h48min

    Aantal deelnemers: 50

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST      

    2.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 9”

    3.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST op 15”

    4.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    5.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM       

    6.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM  

    7.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 40”

    8.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS          

    9.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    10.BRUYNDONCKX Bart - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    11.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM 

    12.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST  

    13.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    15.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    18.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’40”

    21.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    22.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND        

    24.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    25.VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    27.CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 3’00”

    28.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    30.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    31.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND          

    32.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE 

    33.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM           

    35.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    36.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT      

    37.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.           

    38.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST     

    40.GOSSELIN Nicolaï uit Waasmunster - CYCLING TEAM CLG  

     

    15/09/2010 HANDZAME (W) - Dames Elite - 83,2 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 37

    1.KAAT HANNES uit Wechelderzande - BENELUX TEAM               

    2.VAN DOORSLAER Annelies - LOTTO LADIES TEAM     

    3.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    4.VAN LOOY Katrien - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM  

    5.VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM           

    6.VERCAMER Elien - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    7.BAMELIS Sanne - BENELUX TEAM        

    8.HOFFMAN Chantal - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    9.WERNER Laure uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM     

    10.BUYSSE Anja - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    21.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM op 2’16”  

    22.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM 

    24.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    16-09-2010 om 10:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    15/09/2010 RETIE (A) - Amateurs + Masters - Provinciaal Kampioenschap - 63 km

    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers: 57

    1.STYNEN KLAAS - DV

    2. VERBEEK Gert - AFDELING ANTWERPEN - WBV 

    3.VAN NIMMEN Mattias - LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT      

    4.THIJS Rik - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    5.VANHOVE JOERI - Entente Cycliste de Wallonie           

    6.RENS David - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    7.PAESHUYSE Davy - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

    8.VAN GILS ARNE - WV DE JONGE RENNER          

    9.BOENDERS Yves - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL          

    10.VANDER HOOGERSTRAETE TOM - DV          

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 29

    1.VERDONCK Patrick - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 

    2.VAN CAPELLEN Dirk - LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT       

    3.VAN ROY Luc - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE          

    4.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL           

    5.WELLENS Erik - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 11

    1.VAN EYNDT Jozef - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    2.ACKERMANS Alex - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    3.BAEYENS KAREL - DV          

    4.VANDENWIJNGAERDEN Marc - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM       

    5.VAN LOOY LUC                   

    16-09-2010 om 10:04 geschreven door kenny


    15-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PARCOURSVERKENNING BK MOUNTAINBIKE MARATHON TE BERINGEN !!!

    Beste mountainbiker,

     

    Op Zondag 19 September organiseert MTBclinics.be een parcoursverkenning van het Belgisch Kampioenschap mountainbike marathon.

     

    Omdat de Grote Prijs Roel Paulissen niet heeft kunnen plaatsvinden heeft de organisatie uit Beringen met Erik Braeken als initiatiefnemer de hele organisatie overgenomen. Het is voor hen niet makkelijk om alles op zo’n korte tijd klaar te krijgen. Zo is het ook moeilijk lang op voorrand alle toestemmingen voor een marathonparcours in orde te krijgen.

     

    Daarom schiet Kris Hertsens met zijn MTBclinics.be de organisatie ter hulp met dit initiatief.


    MTB Clinics.jpg
    MTB Clinics 2.jpg
    MTB Clinics 1.jpg


    Hertsens Kris KOP 2009 1

    Kris Hertsens -
    MTBclinics.be

    Bekelstraat 58 , 9100 Sint Niklaas

    0497/37.35.09

    15-09-2010 om 19:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JOLIEN D'HOORE BEHAALD GOUD OP EK OMNIUM !!!

    EK Baanwielrennen Juniores en Beloften - Sint-Petersburg


    Jolien D'Hoore pakt goud op EK in Omnium !!!


    D'Hoore Jolien KOP 


    Woensdag 15/09/2010 


    Jolien D'Hoore heeft op het EK baanwielrennen voor Beloften in Sint-Petersburg een tweede gouden medaille veroverd. Na het goud in de ploegenachtervolging was onze 20-jarige landgenote de sterkste in het Omniumtoernooi.

    15-09-2010 om 19:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 15/09/2010

    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg
    Onder leiding van Kenny Janssens en Eric Vermeulen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    17 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Wind, wind en nog eens wind dat was het sleutelwoord van vandaag. Sterke kopmannen waren er dus nodig en gelukkig waren die aanwezig, met Adrien Maes als 'Kopman van de Dag'. Adrien had er echt zin in vandaag om vele kilometers op de tegenwind op kop te liggen beuken, gelukkig voor de groep. Voor velen die in de wielen zaten kon er alweer een goede duurtraining van gemaakt worden door de kilometers af te malen aan een goede kadans. De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 120 Km, het gemiddelde was goed voor 33,9 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Adrien Maes , Eric Vermeulen , Freddy De Blick , Bart Rombouts , Cornelis Van Der Haeven , Freddy Buys , Walter Rotthier , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Valerie Robert , Jasper Van Den Branden , Jan Vlegels , Michel Van Osselaer , ? , Zannatta ? en Kenny Janssens.

    15-09-2010 om 18:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 14/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 14/09/2010 - DESSELGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 155 km - 03h29min

    Aantal deelnemers: 111

    1.VAN IMPE Kevin - QUICK STEP              

    2.AMORISON Frédéric – LANDBOUWKREDIET op 2”

    3.DEHAES Kenny - OMEGA PHARMA-LOTTO op 6”

    4.DE BACKER Bert - SKIL-SHIMANO op 18”

    5.HAYNES Hamish - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 20”

    6.PAUWELS Kevin - TELENET FIDEA CYCLING TEAM        

    7.KAUPAS Gediminas - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    8.VELO Marco - QUICK STEP       

    9.VAN POPPEL BOY - RABOBANK         

    10.FRANCOIS Jurgen - PALMANS-CRAS

    15.ROBERT Frederique uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 42”

     

    14/09/2010 - GITS (W) - Elite z.c./U23 - 108 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 40

    1.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    2.VANHAECKE Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME op 8”

    3.VANNEVEL Dries - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 14”

    4.FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 1’20”

    5.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    6.VERVERKEN Gerdy - CT FORCE - WERVIK VZW 

    7.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    8.HOEM Bjorn - CK NOR

    9.SCHIETGAT Pedro - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 1’28”

    10.CAEN Davy - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 3’12”

    15-09-2010 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 14/09/2010

    waod_3.jpg
    Dinsdag 14 September – NIEUW-NAMEN (NL)

     

    Categorie A/B: (28 dln)

    1.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    2.Gunther Cuylits (Beerse, winnaar cat. B)

    3.Bert Dockx (B2)

    4.Christoph De Grom (B3)

    5.Vincent Brunel (B4)

    6.Didier De Lannoy (B5) 7.Tom Brulez (Tielt B6) 8.Sammy Bogaet (Kalmthout A2) 9.Jurgen Goossens (Kieldrecht B7) 10.Kevin Vleurinck (A3) 11.Andy Van Loon (B8) 12.Steven Martens (A4) 13.Ko Harms (B9) 14.Franky Weemaes (Melsele B10) 15.Bart Vanden Wijngaerd (B11) 16.Stein Vermeulen (Nieuwkerken A5) 17.Steven Landuyt (B12) 18.Jimmy De Bruyn (B13) 19.Peter Neels (Kruibeke B14) 20.Peter De Corte (B15) 21.Jean-Paul Reunis (B16) 22.Ben Suykerbuyk (Stabroek A6) 23.Tom Van Haut (A7) 24.Jordy Leenknecht (A8) 25.Bart Provost (Kieldrecht A9) 26.Jeroen Van den Branden (A10) 27.Pieter Covents (Vrasene A11) 28.Sven Van Hoyweghen (Puivelde B17)

    15-09-2010 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 14/09/2010
    Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.

    Onder leiding van Kenny Janssens en Koen Van Laere vertrokken Dinsdagavond om 18h30 thv Buyl Sport te Beveren 
    9 POLDERRENNERS voor de laatste trainingsrit op Dinsdag dit seizoen en dit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Het weer zag er niet al te best uit met een stevige wind die het gemiddelde vandaag serieus liet zakken. Iedereen moest wat kopwerk opknappen om te beuken tegen de wind. Vanaf Emmadorp begon het te regenen en dat tot de meet te Kallo en in de Polders lag het er bij momenten zeer vettig bij. Sven Wielandt met een plastiek gips om de linkerpols had last van de maag en verliet ons thv Emmadorp, vanaf de terugweg thv het Deurganckdok kozen we het fietspad wegens te weinig renners. Dan maar naar de finale en dat was al bij lichte duisternis (20h00) en hier waren zowel Koen Van Laere als Wim Kras die de aanvallen begonnen in te zetten. Kenny Janssens reageerde telkens alert en reed alles dicht, zowel voor Jeffrey Bryssinck als Keny Wille ging het blijkbaar te snel vooraan en zij waren op achtervolgen aangewezen. Bart Rombouts was intussen via het fietspad reeds huiswaarts gekeerd. Koen Van Laere probeerde nog eens maar alweer Kenny Janssens reed het gat dicht, Wim Kras zette zich op kop om dan maar tempo te maken en dat tot de laatste kilometer. Koen Van Laere probeerde nog een aanval maar kreeg alweer Kenny Janssens op zijn wiel gevolgd door de rest van de groep. Koen begon stevig tempo te maken tot 400 meter voor de meet, Kenny Janssens zette dan vol de spurt in en gaf iedereen het nakijken en sloot zo meteen het trainingsseizoen op Dinsdag af. Het gemiddelde vandaag was goed voor 33 Km/h en dat voor 70 Km.(tot Buyl Sport) 
    Wie reden mee vandaag : 
     Koen Van Laere , Sven Wielandt , Steven Van Houte , Wim Kras , Keny Wille , Jeffrey Bryssinck , Dirk Bryssinckx , Bart Rombouts en Kenny Janssens.

    Janssens Kenny KOP 2010 2
        
    Kenny Janssens

    15-09-2010 om 18:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GIJS VAN HOECKE BEHAALD ZILVER OP EK BELOFTEN IN HET OMNIUM !!!

    EK Baanwielrennen Juniores en Beloften - Sint-Petersburg

     

    Gijs Van Hoecke behaald zilver in het Omnium bij de Beloften !!!

    Van Hoecke Gijs kop 2010.jpg 


    Dinsdag14/09/2010

     

    Gijs Van Hoecke uit Zaffelare heeft zilver gewonnen in het Omnium bij de Beloften. Gijs Van Hoecke stond op een gedeelde tweede plaats en kon deze plaats behouden in de achtervolging, de scratch en de kilometer.
    Van Hoecke Gijs EK Piste St.Petersburg 2010.jpg

    15-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    14-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 24°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2010.jpg
                 Guy Smet

    Maandag 13/09/2010 - NIEUWKERKEN - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 41

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    2.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 8”

    3.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST op 15”

    4.VAN IMMERSEEL Gert-jan - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 2’10”

    5.CRABBE Kevin - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    6.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM   op 3’00”

    7.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM 

    8.TESSEUR Kim - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.       

    9.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT 

    10.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM         

    11.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    12.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 3’09”

    14.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST op 9’02”

    15.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    18.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    20.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST        

    24.DUIZINGS Don - PWC ALIPLAST       

    26.DE BOEY Jonas uit St.Gillis - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM  

    27.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    30.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.           


    13/09/2010 - ZWEVEGEM (W) - Elite zc/U23 - 137,6 km - 03h18min

    Aantal deelnemers: 64

    1.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    2.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM           

    3.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 10”

    4.MICHELS Pedro - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    5.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 40”

    6.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE  

    7.SIX Sébastien - MULTISPORT CYCLING TEAM   

    8.MARTYNAS Maniusis - UTENOS KKSC op 1’23”

    9.LIGNEEL Brian - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 1’33”

    10.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 1’50”

     

    13/09/2010 - MASSEMEN (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 02h19min

    Aantal deelnemers: 56

    1.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.VERRAES Benjamin - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 4”

    3.VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE   

    4.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    5.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    6.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    7.ONGENA Matthias uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM          

    8.SCHEIRE Ruben uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM            

    9.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    10.DE DECKER Bjorn - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT   

    12.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER            

    16.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 12’00”     

    40.PIETERS Andres uit Grembergen - FUJI TEST TEAM 

    43.MERTENS Rene uit Dendermonde - ASFRA RACING TEAM    

    47.BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM         

    14-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    13-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KELLY DRUYTS PAKT ZILVER IN DE SCRATCH !!!

    Kelly Druyts behaald zilver op het EK in de scratch bij de Dames Beloften !!!


    Druyts Kelly KOP 2010 


    Maandag 13/09/2010

     

    Kelly Druyts uit Wilrijk behaald na haar gouden medaille van Vrijdag in de ploegenachtervolging nu ook zilver in de scratch. Jessie Daams trok de sprint perfect aan voor Kelly die meteen haar 2de medaille pakte te Sint-Petersburg. Jessie Daams kwam na de finish nog ten val door een aanrijding en brak haar sleutelbeen.

    13-09-2010 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC TEAM WAASLAND VAN 13/09/2010

    Banner WAC Hoboken 2010.jpg
    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    UITSLAGEN WAC-HOBOKEN AFDELING WAASLAND

     

    Proficiat aan Sybren Van Houte, Auren Goossenaerts en Nathan Van Hooydonck
    met hun zege !!!


    Miniemen


    Zondag 12/09 - Zingem

    9 jaar - 21 deelnemers

    - Sybren Van Houte : afvalling 2de ; Rit in lijn 3de ; Eindstand 1ste

    WAC zingem 2010 Sybren 1stepl.JPG  

                         Podium 9 jaar met winnaar Sybren Van Houte. 


    10 jaar

    - Steffen De Clerq ???

     

    11 jaar 42 deelnemers

    2de reeks

    - Gerben Van Houte : Rit in lijn: 2de

    WAC Zingem 2010 Gerben 2depl.JPG 

                         Podium 11 jaar met als 2de Gerben Van Houte.

     

    Aspiranten

     

    Zaterdag 11/09 - Ootergem

    12 jaar – 24 deelnemers

    - 5de Milliau Vince

    - 6de Beck Cedric

    - 12de Apers Ruben

     

    13 jaar - Reeks A - 21deelnemers

    - 6de Vercauteren Toon

    - 10de Loose Arne

     

    13 jaar – Reeks B - 21deelnemers

    - 19de De Kever Gerben

     

    Zondag 12/09 - Wortegem

    12 jaar – 23 deelnemers
    - 22ste Smets Yentl

     

    13 jaar – 34 deelnemers

    - 6de Van Tilborgh Brent

     

    14 jaar – 74 deelnemers
    - 7de Persoon Wouter

     

    Zondag 12/09 - Wijnegem

    12 jaar

    - 7de Commissaris Lucas

    - 9de Steynen Reno

    - 10de Van Steensel Mats

    - 15de Arnouts Brent

    - 18de Van Staeyen maarten

     

    13 jaar – 37 deelnemers

    - 7de Janssens Jarrid

    - 14de Palinckx Mats

    - 20ste Verdickt Yannick

     

    14 jaar – 46 deelnemers
    - 1ste Goossenaerts Auren

    - 9de De Locht Bavo

    - 11de Van De Wijgaert Axel

    - 19de Van Riel Brent

    - 29ste Baert atlas

    - 33ste Deckers Cisse

    - 35ste Smet Seppe

     

    Nieuwelingen

     

    Zaterdag 11/09 - Kontich

    77 deelnemers

    - 16de Van Hooydonck Nathan

    - 28ste Van de Plas Jelle

    - 51ste Waterschoot Django

    - 60ste De Ost Jarne

    - 63ste Anthonissen michiel

     

    Zondag 12/09 - Zottegem

    50 deelnemers

    - 8ste Vercauteren Stef

     

    Zondag 12/09 - Brecht

    50 deelnemers
    - 1ste Van Hooydonck Nathan

    - 3de Van Echelpoel Michiel

    - 5de Van Hooydonck Dante

    - 18de Huybrecht Michael

    - 21ste Callay Stig

    - 26ste Gysbrechts Laurens

     

    Proficiat aan al de renners van WAC !!!

     

    Uitslagen: Nancy

    Foto’s: Steven Van Houte

    Bewerking: Kenny Janssens

    13-09-2010 om 19:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.15° SEIZOENZEGE VAN JESSY DRUYTS - TERUGBLIK

    Jessy Druyts behaalde 15°Seizoenszege te Kontich !!!

    Druyts Jessy Kontich 11-09-2010 2.jpg    Druyts Jessy Kontich 11-09-2010 3.jpg

    Zaterdag 11/09/2010 was er een wedstrijd voor Dames Jeugd te Kontich. Er kwamen 45 nieuwelingen samen met 43 juniores aan de start. De laatste ronde kon 1 dame junior wegrijden met name Bo Carless en voorop blijven zodat het peloton voor de 2de plaats moest rijden. Hierin toonde Jessy Druyts nogmaals dat ze één van de snelste jonge dames is van het peloton. Jessy zette de spurt van zeer ver in en won verdiend de massasprint en was meteen ook de 1ste Dame Nieuweling.

    Druyts Jessy Kontich 11-09-2010 1.jpg
     

    Tekst en foto’s: Mama Druyts (Greta Van Dijck)

    Tekst-en fotobewerking: Kenny Janssens

    13-09-2010 om 18:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BELGISCHE MEISJES PAKKEN GOUD OP EK PISTE !!!

    Belgische meisjes pakken goud op EK piste !!!

     Druyts Kelly EK 2010 Piste 2.JPG 
                       Podium met Jolien D'Hoore, Kelly Druyts en Jessie Daams.

    Vrijdag 10/09/2010 – 16h23 - Op de openingsdag van het EK in Sint-Petersburg heeft België meteen een gouden medaille veroverd. Jolien D'Hoore, Jessie Daams en Kelly Druyts uit Wilrijk waren het snelst in de ploegenachtervolging bij de beloften.

    De drie Belgische vrouwen, vorig jaar in Minsk (Wit-Rusland) al goed voor zilver, hadden 's ochtends ook al de beste tijd neergezet in de kwalificaties. In de finale rekenden ze af met Polen.

    Met 3'28"313 was het trio in de finale nog ruim drie seconden sneller dan tijdens de kwalificaties. Ze bleven iets meer dan een halve seconde boven hun Belgisch record (3'27"690). Het brons was voor Rusland.
    Druyts Kelly EK 2010 Piste 1.JPG
                                        
    De start van het gouden Trio !!!
    Druyts Kelly WK piste 2010.jpg

    PhotoNews


    Extra foto's: Mama Druyts (Greta Van Dijck)

    13-09-2010 om 18:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/09/2010

    VWV Banner 2010.jpg
    Maandag 13/09/10 – SCHRIEK Centrum - Café Den Bierpot – Leokempenaersstr. 29
    Info: 0496/69 36 68

    C/D/E = 16u30 = 56,5 km = 12 ronden van 7,4 km
    A/B = 18u15 = 75,2 km = 16 ronden van 7,4 km

    13-09-2010 om 18:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 12/09/2010 - KLEIN SINAAI - STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 109 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 45

    1.EECKHOUT Kevin - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM      

    2.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST op 3”

    3.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 6”

    4.HAERS Joris - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 10”

    5.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 32”

    6.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    7.SCHEPERS Jelle - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB         

    8.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    9.VAN CLEEMPUTTE Timmy - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM      

    10.VAN DE MAELE Glenn - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM        

    14.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 1’05”       

    15.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW op 1’07”

    16.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 1’20”

    17.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND  

    18.CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.   

    19.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.  

    21.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    22.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 1’37”

    23.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    25.DUIZINGS Don - PWC ALIPLAST op 1’45”     

    27.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS         

    30.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI op 2’20”

    32.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST     

     

    12/09/2010 - HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 77

    1.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    2.MINNE Stijn - AN POST SEAN KELLY TEAM op 10”

    3.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE    

    4.HEYTENS Kess - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS        

    5.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM           

    6.PERRETT Joseph - GLENDENE CC/BIKE TRAX    

    7.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 50”

    8.CASIER Arne - FUJI TEST TEAM          

    9.BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    10.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM         

     

    12/09/2010 - MONTENAKEN (GINGELOM) (LB) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 59

    1.VERBIST Evert - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM       

    2.ROOSEN Jorg - DAVO - LOTTO - DAVITAMON    

    3.SLEURS Christophe - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    4.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    5.THOME Kevin - LOTTO-BODYSOL P.C.W.          

    6.WERST Raymond - PPL Belisol C T op 38”

    7.HALL Stephen - Track Cycling WA      

    8.JANS Roy - DAVO - LOTTO - DAVITAMON          

    9.COLLAERS Cedric - VERANDAS WILLEMS       

    10.BASTIN Raphaël - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY    

     

    12/09/2010 - MALEIZEN-OVERIJSE (VB) - U23 - 111 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 40

    1.DE JONGHE Kevin - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW  

    2.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT   

    3.ROELANDT Len - ISOREX CYCLING TEAM         

    4.GREMELPONT Axel - UNION CYCLISTE SERAING           

    5.GODDAERT Sander - LOOK CYCLING ACADEMY.BE       

    6.BAEYENS Tommy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    7.VAN LAER Niels - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    8.VANLOMMEL Raf - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    9.SOCQUET Jeroen - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE   

    10.BACKAERT Frederik - ISOREX CYCLING TEAM

     

    12/09/2010 - TESSENDERLO-SCHOOT (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 95,4 km - 02h08min

    Aantal deelnemers:

    1.BRAES Eric - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT        

    2.ENGELEN Ruben - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    3.INDEKEU Nico - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT    

    4.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL     

    5.VAN THIELEN Jeffrey - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN     

    6.LINTEN Tom - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL    

    7.CLAES Gert - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT   

    8.AERTS Peter - VZW CYCLING TEAM TREMELANDERS      

    9.DONATAS SERTVYTIS - NIEUWE HOOP TIELEN 

    10.VANHOVE JOERI - Entente Cycliste de Wallonie         


    12/09/10 - ROCHEFORT (NA) – Elite z.c./U23 - 156 km – 03h57min
    Aantal deelnemers: 98  

    1.GIAUX Jerôme - PROFEL CYCLING TEAM           

    2.SYS Klaas - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW   

    3.VERKINDEREN Frederik - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW       

    4.WELLENS Tim - DAVO - LOTTO - DAVITAMON     

    5.FOUQUET Kevin - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 8”

    6.LIETAER Eliot - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 46”

    7.PIETERS Sibrecht - JVB JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT           

    8.DE VREESE Laurens - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW             

    9.HOLLANDERS Dries - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM        

    10.DE DECKER Bjorn - JVB JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT          

    18.VANDYCK Niels uit Puurs - JVB JONG VLAANDEREN – BAUKNECHT op 1’08”

    23.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM op 2’13”

    29.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 2’40”

     

    12/09/2010 - LEEUWERGEM (O) - Dames Elite - 85 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 66

    1.DE VOCHT Liesbet - ARCOIRIS CYCLING LTO   

    2.DE VUYST Sofie - LOTTO LADIES TEAM           

    3.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    4.VAN DOORSLAER Annelies - LOTTO LADIES TEAM     

    5.VERCAMER Elien - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    6.LAMBORELLE NATHALIE - TEAM HITEC            

    7.DOM Annelies - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    8.DE BAAT Kim - ASFRA RACING TEAM  

    9.VERHESTRAETEN Karen - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB        

    10.DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS         

    11.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    19.ROBERT Valerie uit Vrasene - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    28.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    31.VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM         

    33.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM    

    42.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM        

    47.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB           

    51.COPEJANS Karine uit Zele - BENELUX TEAM

    52.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      

    53.THYS Patricia uit Opwijk - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    13-09-2010 om 18:30 geschreven door kenny


    12-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 12/09/2010 - ZEMST (VB) - Juniores - Nat.wedstr.clubpl. - 114 km - hmin

    Aantal deelnemers: 165

    1.VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE FINTRO

    2.VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL           

    3.ROOSEN Timo - TWC PIJNENBRUG-TILBURG     

    4.CRAEGHS Maarten - AVIA CYCLING TEAM     

    5.SPOKES Sam - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM   

    6.WALLAYS Jens - JONGE RENNERS ROESELARE  

    7.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN BEVEREN 

    8.FEIEREISEN Kevin - CYCLING TEAM M. PINTE  

    9.PUTTENAERS Roy - WSC HAND IN HAND BAAL  

    10.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM   

    18.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN BEVEREN      

    23.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND      

    23.PETROV Servaes uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    23.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND  

    23.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN BEVEREN

    23.ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM 

    23.VANWYNSBERGHE Youri uit Nieuwkerken - RUDYCO CYCLING TEAM           

    23.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - VZW ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB       

    118.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER LOTTO CYCLING TEAM MENEN          

    119.MICHIELS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND

    120.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM      

    124.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND        

     

    12/09/2010 - OUTRIJVE (W) - Juniores - 85,2 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 45

    1.DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    2.VANBESIEN Thomas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2”

    3.DECONINCK Kenny - CUBE-FINTRO CT op 13”

    4.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’11”

    5.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 1’39”

    6.DESCAMPS Joris - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    7.VANDEN DAELE Tom - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8.VERSTICHEL Willem - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    9.HEYTENS Falko - TIELTSE RENNERSCLUB         

    10.CLAERHOUT Sven - NICCA CT - VSV LANGEMARK op 2’00”

    21.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 3’37”      

     

    12/09/2010 - SINT LENAARTS (A) - Juniores - 83 km - 01h55min

    Aantal deelnemers: 44

    1.DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM 

    2.VERBEEK Wout - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    3.RAEYMAEKERS Mattias - AVIA CYCLING TEAM           

    4.JOOSEN Stephane - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    5.MANSI Marwen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM

    6.VOSEKALNS Andris             

    7.GEERTS Moreno - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS 

    8.VAN AKEN Matthias - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.         

    9.MICHIELSEN Dieter - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.          

    10.BRUYNINCKX Yannick - WSC HAND IN HAND BAAL      

     

    12/09/2010 - WANZELE - LEDE (O) - Juniores - 88 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 61

    1.DE ROOZE Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        

    2.DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM          

    3.VAN BREUSSEGEM Elias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW        

    4.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND op 11”

    5.DE WOLF Anthony - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 25”

    6.VAN CALSTER Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM  

    7.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    8.LIEVENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM         

    9.TOURIANY Yannick - ISOREX CYCLING TEAM    

    10.VAN DE VOORDE Gauthier - ISOREX CYCLING TEAM  

    14.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT     

    41.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND op 1’05”        

     

    12/09/2010 - WIJNENDALE (W) - Juniores - 88,4 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 40

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  

    2.MEURISSE Xandro - CYCLINGCHAMPS           

    3.DE BAENE Tim - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4.DUNNE Conor - GLEDENE CC  

    5.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE 

    6.DE WITTE Mathias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    7.CARLESS Robin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    8.CONSTANT Kenny - CYCLING TEAM WERVIK    

    9.CAEN Jeroen - JONGE RENNERS ROESELARE      

    10.PYFFEROEN Rens - ZRTC THEO MIDDELKAMP

     

    12/09/2010 - GITS (W) - Nieuwelingen - 64,4 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 43

    1.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    2.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    3.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    4.VANNEUVILLE Stan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 30”

    5.VERMEULEN Baptist - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    6.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE    

    7.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM     

    8.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    9.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    10.BORRA Jules - CYCLING TEAM WERVIK   

    12/09/10 MARANSART (BW) – Nieuwelingen – 01h35min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DYCK Westay - RUSCHOOL AH - GENTSE VS            

    2.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM         

    3.DECOSTER Gert-Jan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM op 10”

    4.CLEMENT Arnold - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARC            

    5.MICHIELS Sander - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT            

    6.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM        

    7.HOLSBEEK Matthias - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO           

    6.TOUSSAINT Louis - R. VELO-CLUB OTTIQNIES BLANCS    

    9.DESTANBERG Mathieu - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARC     

    10.MiCHIELS Mamlx - LOTTO OLYMPIA TiENEN           

    12-09-2010 om 22:50 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!