.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    23-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/12/2018

    banner veldrijden

    Zondag 23/12/2018 NAMEN MEN ELITE 60´

    1-Mathieu van der Poel (NED)-Corendon - Circus

    2-Wout Van Aert (BEL)-Cibel-Cebon Offroad Team-01:04

    3-Toon Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions-01:50

    4-Joris Nieuwenhuis (NED)--02:02

    5-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-02:21

    6-Corné Van Kessel (NED)-Telenet Fidea Lions-03:23

    7-Marcel Meisen (GER)-Corendon - Circus-03:30

    8-Laurens Sweeck (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-03:38

    9-Gianni Vermeersch (BEL)-Steylaerts - 777-03:41

    10-Lars van der Haar (NED)-Telenet Fidea Lions-03:50

     

    23/12/2018 NAMEN BELOFTEN U23 50´

    1-Thomas Pidcock (GBR)-TP Racing

    2-Jakob Dorigoni (ITA)-Selle Italia - Guerciotti - Elite-00:42

    3-Eli Iserbyt (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-00:45

    4-Antoine Benoist (FRA)-Team Chazal Canyon-01:03

    5-Eddy Fine (FRA)--01:15

    6-Timo Kielich (BEL)-Steylaerts - 777-01:21

    7-Loris Rouiller (SUI)--01:30

    8-Jofre Cullell Estape (ESP)--01:32

    9-Ben Turner (GBR)-Corendon - Circus-01:39

    10-Ryan Kamp (NED)-Zzpr Orange Baby´s Hanclean Cycling Tea-01:42

    33-Jarno Liessens (BEL)-Creafin - Tüv Süd-04:49

     

    23/12/2018 NAMEN DAMES ELITE 40´

    1-Lucinda Brand (NED)-Sunweb

    2-Marianne Vos (NED)-Waowdeals-00:27

    3-Annemarie Worst (NED)-Era - Circus-00:32

    4-Nikki Brammeier (GBR)-Mudiiita Cycling-00:35

    5-Jolanda Neff (SUI)-Kross Racing Team-00:36

    6-Eva Lechner (ITA)-Creafin - Tüv Süd-00:54

    7-Denise Betsema (NED)-HR EN TC D.o.k-00:58

    8-Kaitlin Keough (USA)-Cannondale-01:15

    9-Alvarado Ceylin Del Carmen (NED)-Corendon - Circus-01:28

    10-Loes Sels (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-01:31

     

    23/12/2018 NAMEN JUNIORES UCI 40´

    1-Ryan Cortjens (BEL)-Iko-Beobank

    2-Ben Tulett (GBR)--00:36

    3-Witse Meeussen (BEL)-Callant-Doltcini CT-01:08

    4-Davide Toneatti (ITA)--01:21

    5-Jan Zatloukal (CZE)--01:32

    6-Wout Vervoort (BEL)-Iko-Beobank-01:45

    7-Luke Verburg (NED)-Lares - Doltcini Cycling Team-01:56

    8-Ward Huybs (BEL)-AA-Drink Jongerenteam-01:58

    9-Alex Morton (USA)--02:16

    10-Lewis Askey (GBR)-Zannata Ride Coventry X Gear-02:25

    23-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VROLIJK KERSTFEEST AAN IEDEREEN GEWENST !!!





    banner kerst 1  banner kerst 2




    Bron: Kenny

    23-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/12/2018

    banner veldrijden

    Zondag 23/12/2018 BALEGEM (O) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:01:8 / AFSTAND: 20.8KM

    1 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 DEWULF MAXIM CALLANT-DOLTCINI CT

    3 DE SMET THIBAUT TARTELETTO - ISOREX

    4 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    5 VAN DE KERCKHOVE NICK TARTELETTO - ISOREX

    6 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    7 GEYSELS XANDER WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 TROPARDY ARTHUR USSAPB FRA

    9 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    10 KUYPERS GERBEN TARTELETTO - ISOREX

    16 DE WIT EDWIN 18 DE BOCK YONI

     

    23/12/2018 BALEGEM (O) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:39:50

    1 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    4 DEJAEGHER JASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DE RIJCK NANDO IKO-BEOBANK

    6 VANLUCHENE MAXIM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 HERRYGERS TIEME WAC TEAM

    9 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 MEULEMANS LENNERT IKO-BEOBANK

     

    DAMES ELITE  DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:43:10

    1 VERMEIR AURELIE BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 LYNN MARIE BOOMPODS EDCO NRG GBR

    3 ROMBOUTS TINE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 BLANCHAERT JO

     

    23/12/2018 BALEGEM (O) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    2DE JAARS NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:32:6

    1 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    2 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    3 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    8 VAN DYCK JAN KVC NOORDZEEMEEUW

    9 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    10 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

     

    1STE JAARS NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:33:28

    1 LESUEUR LOUKA UC DARNETAL FRA

    2 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    3 VAN DE SOMPEL JORI

    4 DHONDT ROBBE KTC-CYCLING TEAM

    5 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 DE CLERCQ ROBIN ASFRA RACING TEAM

    7 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VAN CAMP ZENO

    10 DE SMET MATTEO BIKE ADVICE - ITAF CT

    15 GOOSSENS KYAN

     

    DAMES JEUGD  DEELNEMERS: 1 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:00:0

    1 DARCON MICHELLE WAC TEAM

     

    23/12/2018 BALEGEM (O) VELDRIJDEN FORM. D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:25

    1 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT  AMA19+

    2 VAN DE VELDE MATTHIAS BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 LAMMENS LAUDELINO

    4 TACK SPENCER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VAN LAETHEM KEVIN

    7 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VAN HILLE XAVIER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM  MAST

    9 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN ASSCHE NICO

     

    MASTERS B  DEELNEMERS: 9 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:29

    1 RONDELEZ BJÖRN BEACHBIKERS

    2 SLEECKX DANNY

    3 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 KUSCHLA SVEN GUNSHA RACINGTEAM GER

    5 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    6 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 VERGUCHT RUDY

    8 DUMONT JURGEN BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 LEAERTS HANS

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:9

    1 LAMMENS MARIO

    2 BOUDREAU MARC CYCLERY RACING CAN

    3 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    4 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    5 BALLET PETER

    6 GYSELINCK EDDY ASFRA RACING TEAM

    7 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 COOPMAN IVAN

    9 ROELSTRAETE PHILIP BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 ROGIERS BENNY

    23-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    22-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/12/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 22/12/2018 SINT-NIKLAAS (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:03:41

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON - CIRCUSNED

    2 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    3 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    4 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    5 VANTHOURENHOUT DIETER MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    7 SOETE DAAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 MEISEN MARCEL STEYLAERTS FIRSTBET GER

    9 SWEECK DIETHER PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 VANDEBOSCH VICTOR PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    32 DE WIT EDWIN

     

    22/12/2018 SINT-NIKLAAS (O) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:9

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 COMPTON KATHERINE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES USA

    4 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    5 HOEKE GEERTE CREAFIN - TUV SUD NED

    6 VAN ALPHEN ANIEK KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS NED

    7 MEISTROK SUSANNE MIJN BAD-LIV/GIANT NED

    8 DELHAYE PAULINE QUICK MTB RACING TEAM FRA

    9 MULDER MASCHA CYCLING.BE-ALPHAMOTORHOMES NED

    10 MÕTTUS MARI-LIIS CANNIBAL TEAM EST

    23 DE BRUYNE MEG 35 STORMS IMKE

     

    22/12/2018 SINT-NIKLAAS (O) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:46:1

    1 RICHARD ANDRADE FLORIAN US MÉTRO TRANSPORT FRA

    2 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 VAN DER DRIFT TWAN WESTLAND WIL VOORUIT NED

    5 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 COREMANS DANTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    8 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    21 DE VOS WANNES 22 BLEYENBERG JADO 29 VAN HAVERE DETLEV

     

    22/12/2018 SINT-NIKLAAS (O) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS  DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:16

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    3 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    4 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 ANCHAIN PAUL FLANDRE LYS ELITE CYCLISME FRA

    8 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    17 SZKANDERA THOMAS 20 VERSCHRAEGEN WOUT

     

    NIEUWELINGEN 1E JAARS  DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:27:41

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    5 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    6 LESUEUR LOUKA UC DARNETAL FRA

    7 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    10 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    27 GOOSSENS KYAN 30 MAEREVOET NILS 31 DE MOL SEM

     

    NIEUWELINGEN MEISJES  DEELNEMERS: 4 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:51

    1 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    22-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    16-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/12/2018

    banner veldrijden

    Zondag 16/12/2018 ZONHOVEN (LB) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:00:33

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON.

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    8 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    9 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    10 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    16/12/2018 ZONHOVEN (LB) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:44:35

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    3 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    4 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    5 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    6 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    8 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    9 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    10 VAN ANROOIJ SHIRIN TEAM 185 NED

    37 DE BRUYNE MEG

     

    16/12/2018 ZONHOVEN (LB) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 0:40:22

    1 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    2 TULETT BEN BEELINE BICYCLES RT GBR

    3 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    5 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 VREESWIJK NOAH TWC DE KEMPEN NED

    9 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

     

    16/12/2018 ZONHOVEN - 1° JAARS (LB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 1-JAARS  DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:29:21

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 HUISING MENNO WESTLAND WIL VOORUIT NED

    4 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 NAGENGAST JUUL WRV DE PEDDELAARS NED

    6 KOSTER BJORN AGNES KOSTER NED

    7 HAVERDINGS DAVID METEOOR ASSEN RODEN NED

    8 EIJNDE VAN DEN DAAN WV SCHIJNDEL NED

    9 HOMMES BJÖRN WRV DE PEDDELAARS NED

    10 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    34 GOOSSENS KYAN

     

    NIEUWELINGEN MEISJES  DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:33:52

    1 KNAVEN MIRRE WV BREDA NED

    2 KNAVEN SENNE APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    3 JOHANSSON ALMA SWABOLADIES.NL SWE

    4 FABIENNE KIPFMÜLLER TSP UNITED SUI

    5 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    6 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    7 CADALBERT LORENA CYCLINGPROJECT SUI

    8 GEURTS MIJNTJE TXC HET SNELLE WIEL NED

    9 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

     

    16/12/2018 ZONHOVEN - 2° JAARS (LB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2-JAARS  DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:26:54

    1 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    2 DEL GROSSO TIBOR CALLANT-DOLTCINI CT NED

    3 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    4 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 BRINKMAN JOOST METEOOR ASSEN-RODEN NED

    6 GROENENDAAL BAILEY WV SCHIJNDEL NED

    7 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VAN GORP MAT TWC DE KEMPEN NED

    10 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    33 DE BAERE RUNE

    16-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    15-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/12/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 15/12/2018 LICHTERVELDE (W) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:55:23

    1 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 ALDERWEIRELD ROBIN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 TEIRLINCK JENS VAN EYCK SPORT

    6 MCCRAE ERNO JACOB GOEMAN SCOTT CYCLING

    7 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 GOOSEN WOUTER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VANDEN BUSSCHE WANNES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 CAREME GRÉGORY DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO

     

    15/12/2018 LICHTERVELDE (W) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:38:10

    1 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 SMITH SAM CHELTENHAM GBR

    6 VANLUCHENE MAXIM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 SALOMEZ YDRIS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 DEWEERDT TIEBE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 DENAEGHEL BRENT ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    DAMES ELITE  DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:0

    1 MICHELS LAURE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 BLANCHAERT JO

     

    15/12/2018 LICHTERVELDE (W) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    2DE JAARS U17  DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:37

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    6 DE LANGHE QUINTEN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    8 KÜTTEL NIK VMC SILENEN SUI

    9 VANSTEENKISTE VICO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 GEENTJENS BREND WAC TEAM

    17 SZKANDERA THOMAS 18 VERSCHRAEGEN WOUT

     

    1STE JAARS U17  DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:35:19

    1 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VAN DE SOMPEL JORI

    3 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 TILLMANN JAN RRC AMT A/A AFFOLTERN SUI

    7 LONGUEVILLE NICOLAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 DE CLERCQ ROBIN ASFRA RACING TEAM

    9 VAN DAELE SIL ISOREX CYCLING TEAM

    10 PERSYN TWAN BIKE ADVICE - ITAF CT

     

    DAMES JEUGD  DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:27

    1 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 KIPFMÜLLER FABIENNE BIKE TO IT RACING GIRLS SUI

    3 CADALBERT LORENA VC SURSERLVA

     

    15/12/2018 LICHTERVELDE (W) VELDRIJDEN FORM. D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:20

    1 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 LAMMENS LAUDELINO

    3 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 VAN HILLE XAVIER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VAN ASSCHE NICO

    9 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN LAETHEM KEVIN

     

    MASTERS B  DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:22

    1 LAPERE KRIS

    2 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    3 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    8 NAESSENS MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 FIEVEZ BENOÎT ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    MASTERS C  DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:30

    1 BOUDREAU MARC CYCLERY RACING CAN

    2 LAMMENS MARIO

    3 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    4 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    5 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 BALLET PETER

    8 KOCKAERTS HUBERT

    9 COOPMAN IVAN

    10 VAN OOSTERWYCK DANIËL

    15-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/12/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 15/12/2018 ANTWERPEN (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:58:57

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    7 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    8 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    9 MERLIER TIM CRELAN - CHARLES

    10 BOROŠ MICHAEL CREAFIN - TUV SUD CZE

    26 DE WIT EDWIN 27 DE BOCK YONI

     

    15/12/2018 ANTWERPEN (A) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 0:52:59

    1 VANDEPUTTE NIELS IKO-BEOBANK

    2 KIELICH TIMO STEYLAERTS - 777

    3 BENOIST ANTOINE TEAM CHAZAL-CANYON FRA

    4 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VAN DER HEIJDEN MAIK ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    6 DERVEAUX NIELS TARTELETTO - ISOREX

    7 VAN DER STEGEN ROEL DANIELS CYCLING TEAM LIMBURG NED

    8 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    9 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    10 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D

    19 LIESSENS JARNO 37 VERMEERSCH FLORIAN 48 STUER KWINTEN

     

    15/12/2018 ANTWERPEN (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:46:26

    1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    2 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    3 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    5 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    7 DE BOER SOPHIE BREEPARK NED

    8 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    9 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    10 LECHNER EVA CREAFIN - TUV SUD ITA

    24 HANNES KAAT

     

    15/12/2018 ANTWERPEN (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:43:39

    1 BOVEN LARS CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM NED

    2 VERMOOTE JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    4 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 TULETT BEN BEELINE BICYCLES RT GBR

    7 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 MEULEMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    10 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    16 BLEYENBERG JADO

    15-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    12-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 12/12/2018

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 31 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Een mooie winterse dag bij 6°C voor de midweek duurtraining. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 72 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 91 km, het gemiddelde was goed voor 33,2 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Marc De Smet , Bert De Coster , Frank Van Assche , Luc Goossens , Patrick Van Der Vekens , Walter Meseure , Serge Meyvis , Benny Van Damme , William Despeels , Pascal Brack , Walter Verhelst , Van Der Veken , Jan Vlegels , Steven Van Houte , Gerben Van Houte , Sybren Van Houte , Franky De Witte , Chris Van De Vijver , Hans Pauwels , Kristoff Heyns , Mister X , Jurgen De Witte , Hugo Martens , Dirk Heyrman , Christof De Witte , Glenn Van Hautekerke , Kris Cornelis , Laurens Deconinck , ?? en Kenny Janssens.

    12-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    09-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/12/2018

    banner veldrijden

    Zondag 09/12/2018 OVERIJSE (VB) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    Aantal deelnemers: DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:02:47

    1 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    4 MEISEN MARCEL STEYLAERTS FIRSTBET GER

    5 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    7 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    8 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 MERLIER TIM CRELAN - CHARLES

    10 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    20 DE WIT EDWIN 27 DE BOCK YONI 29 DE BOCK JELLE

     

    09/12/2018 OVERIJSE (VB) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 0:53:18

    1 KIELICH TIMO STEYLAERTS - 777

    2 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    3 BEKAERT YENTL TELENET FIDEA LIONS

    4 DERVEAUX NIELS TARTELETTO - ISOREX

    5 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 KOPECKY TOMAS PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CZE

    7 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 VAN DIJKE TIM STAPPENBELT SPECIALIZED RACING NED

    9 DEBEIR ARNO MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    10 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

     

    09/12/2018 OVERIJSE (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:47:20

    1 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    2 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    3 LECHNER EVA CREAFIN-TUV SUD ITA

    4 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    5 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 JAMES FFION STOREY RACING GBR

    7 HARNDEN HARRIET GBR NATIONAL TEAM GBR

    8 NORBERT RIBEROLLE MARION VONDELMOLEN CYCLING TEAM FRA

    9 VAN ANROOIJ SHIRIN TEAM 185 NED

    10 DELHAYE PAULINE QUICK CYCLING TEAM FRA

     

    09/12/2018 OVERIJSE (VB) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:44:17

    1 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    2 TULETT BEN IKO-BEOBANK GBR

    3 VERMOOTE JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    5 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 BIRCHILL HARRY MED DEVON CC GBR

    7 RONHAAR PIM CALLANT-DOLTCINI CT NED

    8 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    9 ZIEMERINK MILAN ZWIEP FIETSEN OFFROAD TEAM NED

    10 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

     

    09/12/2018 OVERIJSE (VB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    1E JAARS NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:36

    1 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    2 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    4 GOSTICK JAMIE PALMER PARK VELO RT GBR

    5 TAMM LAURI CANNIBAL EST

    6 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 LAMOT NÉO SER´VELO TEAM

    8 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    9 RAGILO FRANK ARON CANNIBAL EST

    10 BERTELS BRIEK ATB KEMPEN

     

    2E JAARS NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:43

    1 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    4 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    5 JAENEN JELLE OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    6 MERENS TUUR WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 GOOSSENS BAVO YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 CROON JORAN AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 SMETS ROBBE HERMANS CYCLING TEAM

    10 CEULEMANS RICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    NIEUWELINGEN MEISJES  DEELNEMERS: 2 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:37

    1 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 VAN DE KERKHOF MARIE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    09-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    08-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/12/2018

    banner veldrijden

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 8°Seizoenszege bij de Masters A !!!


    Nicky David 2018 

           Nicky David

     

    Zaterdag 08/12/2018 ZARREN (KORTEMARK) (W) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:04:0

    1 ALDERWEIRELD ROBIN TEAM MAHIEU - KONA – VANDERMEEREN  U23

    2 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM  ELITE

    4 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT

    5 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 KUYPERS GERBEN TARTELETTO - ISOREX

    7 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 VAN DE KERCKHOVE NICK TARTELETTO - ISOREX

    9 TEIRLINCK JENS VAN EYCK SPORT

    10 DE MEYER JARNE K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    21 STUER KWINTEN

     

    08/12/2018 ZARREN (KORTEMARK) (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DEELNEMERS: 6 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:10

    1 VERMEIR AURELIE BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 MICHELS LAURE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 ALLART OCEANE VELO SPRINT BOUCHAIN FRA

    4 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 VAN WATERSCHOOT FAMKE KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE NED

    6 BLANCHAERT JO

     

    DAMES NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:25

    1 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    08/12/2018 ZARREN (KORTEMARK) (W) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:18

    1 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 VANLUCHENE MAXIM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 DE VOS SANDER VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 VANPARIJS TJORVEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 SALOMEZ YDRIS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 LAVERGE MAXIM VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 BLOEM SENNE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 DENAEGHEL BRENT ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    08/12/2018 ZARREN (KORTEMARK) (W) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS  DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:39

    1 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    6 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    7 DUYCK DRIES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 KEMPINAIRE THÉO TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    9 VANSTEENKISTE VICO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 DEPREZ JORIT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    NIEUWELINGEN 1E JAARS  DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:36:40

    1 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VAN DEN MEERSSCHE WARRE TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 DE SMET MATTEO BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 GEVAERT MILES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 GOOSSENS KYAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE CLERCQ ROBIN ASFRA RACING TEAM

    8 MERLIER YARI MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 MANSSENS TIBE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 LENAERS MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    08/12/2018 ZARREN (KORTEMARK) (W) VELDRIJDEN FORM. D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:41:39

    1 NICKY DAVID BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS  MASTM

    2 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST  AMA19+

    3 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 LAMMENS LAUDELINO

    5 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 TIMMERMANS TOM VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VAN HILLE XAVIER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 VISPOEL BRYAN CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    10 TACK SPENCER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:42:48

    1 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    2 LAPERE KRIS

    3 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    6 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 VERGUCHT RUDY

    9 BOUDRY PEDRO

     

    MASTERS C  DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:45:45

    1 LAMMENS MARIO

    2 BOUDREAU MARC CYCLERY RACING CAN

    3 BALLET PETER

    4 HOUWEN JAN BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    6 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    7 GYSELINCK EDDY ASFRA RACING TEAM

    8 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 COOPMAN IVAN

    08-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/12/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 08/12/2018 ESSEN (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:00:15

    1 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    3 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    4 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    5 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    6 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 SOETE DAAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 AERTS THIJS TELENET FIDEA LIONS

    10 MERLIER TIM CRELAN - CHARLES

    21 DE BOCK YONI 24 DE BOCK JELLE

     

    08/12/2018 ESSEN (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:45:24

    1 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    2 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    3 LECHNER EVA CLIF PRO TEAM ITA

    4 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    5 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 NAGENGAST FLEUR VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM NED

    8 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    9 DE BOER SOPHIE BREEPARK NED

    10 HOEKE GEERTE WV BREDA NED

    37 DE BRUYNE MEG

     

    08/12/2018 ESSEN (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:42:35

    1 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    2 ASKEY LEWIS ZANNATA RIDE COVENTRY X GEAR GBR

    3 LINDNER TOM STEVENS CROSS JUNIOREN TEAM GER

    4 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    5 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    6 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 TULETT BEN BEELINE BICYCLES RT GBR

    9 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    10 WYLLIE SIMON GBR

     

    08/12/2018 ESSEN (A) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:30:41

    1 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    2 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    4 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    5 RAGILO FRANK ARON CANNIBAL EST

    6 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 DE LANGHE QUINTEN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 PRINS JARI DE JONGE RENNER NED

    10 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    08-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    02-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/12/2018

    banner veldrijden

    Zondag 02/12/2018 MOL (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:01:24

    1 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    2 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    3 AERTS THIJS TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    5 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    6 WOUTERS SIEBEN CREAFIN - TUV SUD NED

    7 VANTHOURENHOUT DIETER MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 PEETERS YANNICK PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 VANDEBOSCH VICTOR PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    35 DE WIT EDWIN 50 STUER KWINTEN

     

    02/12/2018 MOL (A) VELDRIJDEN DAMES UCI 40´

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:40:51

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    4 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    6 DE BOER SOPHIE BREEPARK NED

    7 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 ROCHETTE MAGHALIE CLIF PRO TEAM CAN

    9 PIETERSE PUCK ZZPR.NL-HANCLEAN-ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    10 VAN ALPHEN ANIEK KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS NED

    37 DE BRUYNE MEG

     

    02/12/2018 MOL (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:38:21

    1 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    2 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    3 YOUNG JENSON OLDFIELD/ PAUL MILNES E GBR

    4 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 MEEUSEN RUBEN WAC TEAM

    9 VAN DER SMISSEN LENNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 HARTER LUCA STEVENS RACING TEAM – JUNIOREN GER


    02/12/2018 KOEKELARE (W) ) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:20

    1 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 ANANIE UGO ES ARQUES FRA

    3 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 VANLUCHENE MAXIM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VANPARIJS TJORVEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 DE VOS SANDER VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 SALOMEZ YDRIS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    20 VAN HAVERE DETLEV

     

    DAMES  DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:20

    1 DE VOS NELE

    2 MICHELS LAURE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DEROO MIEKE TRUST MTB TEAM VZW

     

    02/12/2018 KOEKELARE (W) ) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 1 JAARS  DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:8

    1 TARLING JOSHUA TEAM BACKSTEDT HOTCHILLEE GBR

    2 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 DE MUYNCK VIKTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VANHAECKE ARNO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 SCHEIRLYNCK OSCAR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 DE NYS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 VAN DEN MEERSSCHE WARRE TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    9 VAN CLEEMPUTTE KENJI KTC-CYCLING TEAM

    10 MOREELS KILIAN KTC-CYCLING TEAM

     

    NIEUWELINGEN 2 JAARS  DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:35

    1 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DE LANGHE QUINTEN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    4 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 ROTTEY VICTOR TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 VANSTEENKISTE VICO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 BROWN JENSON PUSH GBR

    9 VAN DYCK JAN KVC NOORDZEEMEEUW

    10 DUYCK DRIES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    02-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    01-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/12/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 01/12/2018 HASSELT (LB) ) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:02:19

    1 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    2 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 MEISEN MARCEL STEYLAERTS FIRSTBET GER

    5 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    6 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    7 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    8 MERLIER TIM CRELAN - CHARLES

    9 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    10 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    32 DE BOCK YONI 38 STUER KWINTEN 45 DE BOCK JELLE

     

    01/12/2018 HASSELT (LB) ) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:47:57

    1 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    3 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    4 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    6 TRUYEN MARTHE TELENET FIDEA LIONS

    7 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 VAN ALPHEN ANIEK KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS NED

    9 ROCHETTE MAGHALIE CLIF PRO TEAM CAN

    10 WITLOX LIZZY TWC TEMPO NED

    20 HANNES KAAT 24 DE BRUYNE MEG

     

    01/12/2018 HASSELT (LB) ) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:41

    1 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    2 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 ASKEY LEWIS ZANNATA RIDE COVENTRY X GEAR GBR

    4 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    5 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 NOYENS JARNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 YOUNG JENSON OLDFIELD/ PAUL MILNES E GBR

    23 BLEYENBERG JADO

     

    01/12/2018 HASSELT (LB) ) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2°JAARS  DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:31:50

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 KOPECKY MATYAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    3 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    4 JANSSEN LUCAS CC PAVÉ 76. APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    5 GROENENDAAL BAILEY WV SCHIJNDEL NED

    6 BRINKMAN JOOST METEOOR ASSEN-RODEN NED

    7 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    8 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    NIEUWELINGEN 1°JAARS  DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:26:56

    1 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    2 SCHINS JESPER TWC MAASLANDSTER NED

    3 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    5 KOSTER BJORN AGNES KOSTER NED

    6 HAVERDINGS DAVID METEOOR ASSEN RODEN NED

    7 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 EIJNDE VAN DEN DAAN WV SCHIJNDEL NED

     

    DAMES JEUGD  DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:42

    1 KNAVEN SENNE APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    2 KNAVEN MIRRE WV BREDA NED

    3 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 KOPECKY JULIA LRTV SWIFT NED

    5 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    6 KERSTE BRITT RTC BUITENLUST NED

    7 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 VAN DEN EIJNDEN JONY FCV TALENT BMX TEAM NED

    9 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    01-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    25-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/11/2018

    banner veldrijden

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 13°Seizoenszege bij de Amateurs en het behalen van de Belgische titel !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1 

    Matthias van de Velde


    Zondag 25/11/2018 BK VELDRIJDEN MASTERS/AMATEURS - LILLE (A
    )

    AMATEURS  DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:50

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    2 LAMMENS LAUDELINO

    3 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

    6 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 WIELEMANS KEVIN

    9 VERMEIREN GIANNI CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    10 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    MASTERS A  DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:42:51

    1 VAN GINNEKEN GLENN MASTA

    2 LAMBRECHTS JOERI

    3 PAUWELS DRIES

    4 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 SLUYTS GLENN

    6 ARNOUTS TOM

    7 WILLEMS JURGEN

    8 BYNENS DAMIEN TEAM 123VTT

    9 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 PAQUET FRANÇOIS ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    MASTERS B  DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:44:43

    1 DAELMANS ARNE

    2 SLEECKX DANNY

    3 SMITS KRIS

    4 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    5 LAPERE KRIS

    6 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    7 VAN STAEYEN BENNY

    8 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VETS JELLE

    10 DELCROIX TOM

     

    MASTERS C  DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:43:7

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    3 TECK ERIK

    4 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 LAMMENS MARIO

    6 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM

    7 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    8 KOCKAERTS HUBERT

    9 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 BALLET PETER

    Zondag 25/11/2018 BK VELDRIJDEN ASPIRANTEN - LILLE (A)
    MEISJES 12 JAAR  DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:25:48

    1 VANDENDIJCK NOOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 LAURIJSSEN SANNE WAC TEAM

    3 DE BUYSSER AUKE

    4 BOONS LIEZE CYCLING TEAM GLABBEEK

    5 JONCKHEERE LINDE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    MEISJES 13 JAAR  DEELNEMERS: 9 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:24:0

    1 SZEKELY EMMA GEAR2WIN PURE FACTORY RACING

    2 DE STAERCKE MAXIME ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 CORVERS ANNA SPORT EN MOEDIG GENK

    4 VAN COMPERNOLLE JANA TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    5 EXPEELS LAERKE CT SOENENS-BOOOM

    6 DEBAELE ELENA KZLWC HEYLEN

    7 RAMAEKERS JILL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 SLOSSE EVI MEUBELEN GAVERZICHT-BE-OKAY CT

    9 LIESSE LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    MEISJES 14 JAAR  DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:21:11

    1 VAN SINAEY XAYDEE CANNIBAL TEAM

    2 HILVEN JADE OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    3 SAS LORE TREK-BIORACER MTB TEAM

    4 VAN DER VEKEN JANA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 RAATS MEREL WAC TEAM

    6 VANDERAERDEN ANNA SPORT EN MOEDIG GENK

    7 BOELS DINA WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 FRANCOIS LUCIE TEAM 123VTT

    9 MAES LAURA

    10 HUS EVELIEN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    JONGENS 12 JAAR  DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:21:17

    1 DURIE ZENO TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 DE CLERCQ NAUD VANDERVURST CYCLING TEAM

    3 JACOBS LENNES WAC TEAM

    4 DELCOMMUNE JULES CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 DE NYS LARS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 FERKET JASPER TREK-BIORACER MTB TEAM

    7 LAENEN RYAN ALULIM-OPTIMUS VASTGOED CYCLING TEAM

    8 DANCKAARTS XANDER CYELO

    9 GEENS KEANO YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 MEEUSEN LENNERT WAC TEAM

     

    JONGENS 13 JAAR  DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:19:53

    1 VAN DEN BROEK AXEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DRIES TJALLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VANCOMPERNOLLE TIBO TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 TIELENS NEO SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    5 ALLAER THORBEN ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    6 VANHOUDT YOREN ALULIM-OPTIMUS VASTGOED CYCLING TEAM

    7 DEKIEN MIEL MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 SCHOOFS JASPER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 BOSSAERTS SENN BMX RANST VZW

    10 UIJTDEWILLIGEN NIELS WAC TEAM

     

    JONGENS 14 JAAR  DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:26:21

    1 UYTTERHOEVEN MIKE AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 CORSUS YORDI CALLANT-DOLTCINI CT

    3 JANSSENS WILLEM AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 HEIRBAUT TOON SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    5 GERAERTS MATISSE CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    6 DHONDT IBE ISOREX CYCLING TEAM

    7 VANDECASTEELE BART JAY JUNIOR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 JANSSENS SEM HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 DE DOBBELAERE BORN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 CANNOOT LANCE KTC-CYCLING TEAM

    25-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/11/2018

    banner veldrijden

    Zondag 25/11/2018 KOKSIJDE (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI - WORLD CUP 60´

    1-Mathieu van der Poel (NED)-Corendon - Circus

    2-Wout Van Aert (BEL)-Cibel-Cebon Offroad Team-00:25

    3-Toon Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions-00:48

    4-Lars van der Haar (NED)-Telenet Fidea Lions-01:45

    5-Corné Van Kessel (NED)-Telenet Fidea Lions-02:18

    6-Laurens Sweeck (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-02:22

    7-Daan Soete (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-02:26

    8-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-02:57

    9-Joris Nieuwenhuis (NED)--02:40

    10-Kevin Pauwels (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-02:40

     

    25/11/2018 KOKSIJDE (W) VELDRIJDEN U23 UCI - WORLD CUP 50´

    1-Thomas Pidcock (GBR)-TP Racing

    2-Antoine Benoist (FRA)-Team Chazal Canyon-00:28

    3-Jens Dekker (NED)-Corendon - Circus-00:42

    4-Ben Turner (GBR)-Corendon - Circus-00:48

    5-Yentl Bekaert (BEL)-Telenet Fidea Lions-00:49

    6-Kevin Kuhn (SUI)--00:56

    7-Niels Vandeputte (BEL)-Iko-Beobank-01:04

    8-Eli Iserbyt (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-01:04

    9-Mees Hendrikx (NED)-Kids Sport Pr/alpha Motorhomes-01:05

    10-Toon Vandebosch (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-01:06

    14-Jarno Liessens (BEL)-Creafin - Tüv Süd-01:47

     

    25/11/2018 KOKSIJDE (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI - WORLD CUP 40´

    1-Denise Betsema (NED)

    2-Nikki Brammeier (GBR)-Mudiiita Cycling-00:08

    3-Annemarie Worst (NED)-Era - Circus-00:11

    4-Alvarado Ceylin Del Carmen (NED)-Corendon - Circus-00:12

    5-Alice Maria Arzuffi (ITA)-Steylaerts - 777-00:27

    6-Laura Verdonschot (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-00:29

    7-Sanne Cant (BEL)-Corendon - Circus-00:30

    8-Ellen Van Loy (BEL)-Telenet Fidea Lions-00:44

    9-Evie Richards (GBR)-Trek Factory Racing-00:44

    10-Fleur Nagengast (NED-Telenet Fidea Lions-01:03

     

    25/11/2018 KOKSIJDE (W) VELDRIJDEN JUNIORES UCI - WORLD CUP 40´

    1-Pim Ronhaar (NED)-Callant-Doltcini CT

    2-Witse Meeussen (BEL)-Callant-Doltcini CT-00:19

    3-Tom Lindner (GER)--00:34

    4-Théo Thomas (FRA)--00:36

    5-Joran Wyseure (BEL)-Team Mahieu - Kona - Vandermeeren-00:49

    6-Wout Vervoort (BEL)-Iko-Beobank-01:09

    7-Thibau Nys (BEL)-AA-Drink Jongerenteam-01:24

    8-Jakub Toupalik (CZE)--01:26

    9-Yente Peirens (BEL)-Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC-01:30

    10-Ryan Cortjens (BEL)-Iko-Beobank-01:33

    25-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    24-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/11/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 24/11/2018 LILLE (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:47

    1 VERHOEVEN SUZANNE EUROTARGET BIANCHI VITASANA

    2 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 BOONEN VALERIE BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    5 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 BEECKMANS SARA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    7 DEROO MIEKE TRUST MTB TEAM VZW

    8 BEIRINCKX LINA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 COPPENS NIEKE AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VAN HOOL LANA ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    DAMES JEUGD  DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:36:2

    1 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    7 DELCOMMUNE JULINE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 JANSSENS ROSALIE AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 COUTTEAU AXANA KVC NOORDZEEMEEUW

     

    24/11/2018 LILLE - 1° JAARS (A) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:32:10

    1 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    4 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LAENEN SEPPE SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    6 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    9 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 PRINCEN MILAN WAC TEAM

     

    24/11/2018 LILLE - 2° JAARS (A) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:30:44

    1 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    4 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VAN STAAY IBEN WAC TEAM

    6 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 GEENTJENS BREND WAC TEAM

    10 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    24-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/11/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 24/11/2018 WACHTEBEKE (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:56:38

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    4 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    6 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    7 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    8 VANTHOURENHOUT DIETER MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    10 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    42 DE BOCK YONI 50 DE BOCK JELLE 51 STUER KWINTEN

    3W3A9479

                          Podium Men Elite met winnaar Mathieu van der Poel, Michael Vanthourenhout en Wout Van Aert.

    3W3A9464
     
                                                                                      Winnaar Mathieu van der Poel.

    3W3A9450

                                                                 Aankomst van winnaar Mathieu van der Poel.

    3W3A9454

                                                                   Aankomst van Wout Van Aert voor Eli Iserbyt.

    3W3A8956

     

    24/11/2018 WACHTEBEKE (O) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:43:0

    1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    2 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    3 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    4 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    7 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    9 DEL CARMEN ALVARADO CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    10 WYMAN HELEN XYPEX / VERGE SPORT GBR

    32 DE BRUYNE MEG

     

    24/11/2018 WACHTEBEKE (O) VELDRIJDEN JUNIORS UCI 40´

    DEELNEMERS: 59 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:22

    1 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    4 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    5 RONHAAR PIM CALLANT-DOLTCINI CT NED

    6 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    9 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    25 BLEYENBERG JADO 33 DE VOS WANNES 41 VAN HAVERE DETLEV

     

    24/11/2018 WACHTEBEKE (O) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    2E JAARS NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:27:31

    1 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    2 DEL GROSSO TIBOR CALLANT-DOLTCINI CT NED

    3 FIALA MATY CEZ CYKLO TEAM TÁBOR CZE

    4 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 KOPECKY MATYAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    6 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 ANCHAIN PAUL FLANDRE LYS ELITE CYCLISME FRA

    8 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 OOSTERLINCK JOES CALLANT-DOLTCINI CT

    10 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    15 CLAESSENS ROBBE 19 DE BAERE RUNE

     

    1STE JAARS NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:28:3

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    5 LESUEUR LOUKA UC DARNETAL FRA

    6 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    7 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    8 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 SCHEIRLYNCK OSCAR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    21 DE MOL SEM

     

    DAMES JEUGD DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:49

    1 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    2 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE




    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    24-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    18-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/11/2018

    banner veldrijden


    Zondag 18/11/2018 HAMME (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:58:57

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    3 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    5 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    7 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    8 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    9 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    10 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    23 DE WIT EDWIN

    3W3A8907

                                    Podium Men Elite met winnaar Mathieu van der Poel, Tom Meeusen en Laurens Sweeck.

    3W3A8563

                                                                     Een woordje uitleg van winnaar Mathieu van der Poel;

    3W3A8880

                                                                   Aankomst van winnaar Mathieu van der Poel.

    3W3A8597
     

    18/11/2018 HAMME (O) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:49:26

    1 KIELICH TIMO STEYLAERTS - 777

    2 BEKAERT YENTL TELENET FIDEA LIONS

    3 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    4 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    5 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    7 VANDEBOSCH VICTOR PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    9 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    10 DE VET SANDER WAC TEAM

    42 STUER KWINTEN

     

    18/11/2018 HAMME (O) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:6

    1 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    2 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    3 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    5 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 COMPTON KATHERINE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES USA

    8 LECHNER EVA CLIF PRO TEAM ITA

    9 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    10 PIETERSE PUCK ZZPR.NL-HANCLEAN-ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    30 DE BRUYNE MEG


    3W3A8554

                                         Podium Dames Elite met winnares Annemarie Worst, Sanne Cant en Ellen Van Loy.
     

    18/11/2018 HAMME (O) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:43:28

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    5 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    10 MEULEMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    18 BLEYENBERG JADO 31 DE VOS WANNES



    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    18-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    17-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/11/2018

    banner veldrijden

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 12°Seizoenszege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 7°Seizoenszege bij de Masters A !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1  Nicky David 2018

     Matthias Van de Velde            Nicky David

     

    Zaterdag 17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN FORM.B 60´

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:51:53

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 ALDERWEIRELD ROBIN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 MASON CAMERON ENDURA - PEDAL POWER GBR

    10 VAN DE KERCKHOVE NICK TARTELETTO - ISOREX

    14 DE WIT EDWIN

     

    17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DAMES ELITE & JUNIORES DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:35:46

    1 VERMEIR AURÉLIE BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    5 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 LIMPENS PIEN WV SCHIJNDEL NED

    8 VAN DE PUTTE KIM BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 BOONEN VALERIE BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    10 MEEUSEN LIENE

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:21

    1 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    5 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    6 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 PRIOR AMELIE BANJO CYCLES GBR

     

    17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:35:54

    1 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    3 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 MEEUSEN RUBEN WAC TEAM

    6 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 NOYENS JARNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 NEFFGEN TIM CX TEAM DRINKUTH-ABUS-FOCUS GER

    9 MELLAERTS ROBBE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 THIELEMANS ROBBE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

     

    17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN - 1° JAARS DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:28:5

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    3 VAN DE SOMPEL JORI

    4 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    6 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    10 JACOBS RUNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    24 DE MOL SEM 29 GOOSSENS KYAN

     

    NIEUWELINGEN - 2° JAARS DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:26:56

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    3 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 ANCHAIN PAUL ES ARQUES FRA

    5 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    6 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    8 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    9 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

     

    17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN FORM.D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:0

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    2 NICKY DAVID BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    3 LAMBRECHTS JOERI

    4 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 BYNENS DAMIEN TEAM 123VTT

    6 VAN LEUFFELEN PETER

    7 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 WILLEMS JURGEN

    9 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 TORMANS SIEBE

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:37:30

    1 DAELMANS ARNE

    2 SLEECKX DANNY

    3 PAESHUYSE JEF

    4 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 VETS JELLE

    6 VAN STAEYEN BENNY

    7 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:29

    1 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    2 VERHAEGEN GUIDO

    3 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VERLOO MARK

    6 VANDERAERDEN JOHAN

    7 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    8 BALLET PETER

    9 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    10 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    26 VAN HONSTE KRIS

    JEUGD HAMME

    3W3A8196

    3W3A8195

    3W3A8178

    3W3A8171

    3W3A8143




    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    17-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    11-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/11/2018

    banner veldrijden

    Zondag 11/11/2018 GAVERE (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:04:52

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    4 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    5 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    6 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    7 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    8 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    10 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    46 DE WIT EDWIN

    11/11/2018 GAVERE (O) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:45:25

    1 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    2 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    3 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    4 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    5 WYMAN HELEN XYPEX / VERGE SPORT GBR

    6 LECHNER EVA CLIF PRO TEAM ITA

    7 DEL CARMEN ALVARADO CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    8 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    9 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    10 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED 

     

    11/11/2018 GAVERE (O) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 54 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:38:56

    1 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    2 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 RONHAAR PIM CALLANT-DOLTCINI CT NED

    4 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    7 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    9 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

     

    11/11/2018 GAVERE - 1° JAARS (O) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN MEISJES  DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:27:18

    1 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 DARCON MICHELLE WAC TEAM

    3 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

     

    NIEUWELINGEN 1E JAARS  DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:34:18

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 HUISING MENNO WESTLAND WIL VOORUIT NED

    3 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    4 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    5 BOERS MICHAEL WESTLAND WIL VOORUIT NED

    6 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    7 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 KOSTER BJORN WV METEOOR NED

    10 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    15 GOOSSENS KYAN 31 DE MOL SEM

     

    11/11/2018 GAVERE - 2° JAARS (O) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS  DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:32:33

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 KOPECKY MATYAS LRTV SWIFT NED

    4 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    5 DEL GROSSO TIBOR CALLANT-DOLTCINI CT NED

    6 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    8 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    9 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    10 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    31 DE BAERE RUNE 33 CLAESSENS ROBBE 37 VERSCHRAEGEN WOUT

    11-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!