Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 13°Seizoenszege bij de Amateurs en het behalen van de Belgische titel !!!
Matthias van de Velde
Zondag 25/11/2018 BK VELDRIJDEN MASTERS/AMATEURS - LILLE (A)
AMATEURS DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:50
1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS
2 LAMMENS LAUDELINO
3 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT
4 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
5 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM
6 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
7 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
8 WIELEMANS KEVIN
9 VERMEIREN GIANNI CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD
10 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
MASTERS A DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:42:51
1 VAN GINNEKEN GLENN MASTA
2 LAMBRECHTS JOERI
3 PAUWELS DRIES
4 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
5 SLUYTS GLENN
6 ARNOUTS TOM
7 WILLEMS JURGEN
8 BYNENS DAMIEN TEAM 123VTT
9 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
10 PAQUET FRANÇOIS ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
MASTERS B DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:44:43
1 DAELMANS ARNE
2 SLEECKX DANNY
3 SMITS KRIS
4 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS
5 LAPERE KRIS
6 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
7 VAN STAEYEN BENNY
8 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM
9 VETS JELLE
10 DELCROIX TOM
MASTERS C DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:43:7
1 VERHAEGEN GUIDO
2 MERTENS DIRK PMC CYCLING
3 TECK ERIK
4 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
5 LAMMENS MARIO
6 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM
7 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM
8 KOCKAERTS HUBERT
9 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
10 BALLET PETER
Zondag 25/11/2018 BK VELDRIJDEN ASPIRANTEN - LILLE (A) MEISJES 12 JAAR DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:25:48
1 VANDENDIJCK NOOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
2 LAURIJSSEN SANNE WAC TEAM
3 DE BUYSSER AUKE
4 BOONS LIEZE CYCLING TEAM GLABBEEK
5 JONCKHEERE LINDE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
MEISJES 13 JAAR DEELNEMERS: 9 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:24:0
1 SZEKELY EMMA GEAR2WIN PURE FACTORY RACING
2 DE STAERCKE MAXIME ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
3 CORVERS ANNA SPORT EN MOEDIG GENK
4 VAN COMPERNOLLE JANA TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
5 EXPEELS LAERKE CT SOENENS-BOOOM
6 DEBAELE ELENA KZLWC HEYLEN
7 RAMAEKERS JILL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
8 SLOSSE EVI MEUBELEN GAVERZICHT-BE-OKAY CT
9 LIESSE LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
MEISJES 14 JAAR DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:21:11
1 VAN SINAEY XAYDEE CANNIBAL TEAM
2 HILVEN JADE OMC MTB CLUB - OPOETEREN
3 SAS LORE TREK-BIORACER MTB TEAM
4 VAN DER VEKEN JANA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
5 RAATS MEREL WAC TEAM
6 VANDERAERDEN ANNA SPORT EN MOEDIG GENK
7 BOELS DINA WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
8 FRANCOIS LUCIE TEAM 123VTT
9 MAES LAURA
10 HUS EVELIEN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
JONGENS 12 JAAR DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:21:17
1 DURIE ZENO TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
2 DE CLERCQ NAUD VANDERVURST CYCLING TEAM
3 JACOBS LENNES WAC TEAM
4 DELCOMMUNE JULES CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
5 DE NYS LARS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
6 FERKET JASPER TREK-BIORACER MTB TEAM
7 LAENEN RYAN ALULIM-OPTIMUS VASTGOED CYCLING TEAM
8 DANCKAARTS XANDER CYELO
9 GEENS KEANO YOUNG CYCLING TALENT D&D
10 MEEUSEN LENNERT WAC TEAM
JONGENS 13 JAAR DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:19:53
1 VAN DEN BROEK AXEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
2 DRIES TJALLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
3 VANCOMPERNOLLE TIBO TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
4 TIELENS NEO SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX
5 ALLAER THORBEN ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM
6 VANHOUDT YOREN ALULIM-OPTIMUS VASTGOED CYCLING TEAM
7 DEKIEN MIEL MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
8 SCHOOFS JASPER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
9 BOSSAERTS SENN BMX RANST VZW
10 UIJTDEWILLIGEN NIELS WAC TEAM
JONGENS 14 JAAR DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:26:21
1 UYTTERHOEVEN MIKE AA-DRINK JONGERENTEAM
2 CORSUS YORDI CALLANT-DOLTCINI CT
3 JANSSENS WILLEM AA-DRINK JONGERENTEAM
4 HEIRBAUT TOON SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
5 GERAERTS MATISSE CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER
6 DHONDT IBE ISOREX CYCLING TEAM
7 VANDECASTEELE BART JAY JUNIOR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
8 JANSSENS SEM HEIST CYCLING TEAM (HCT)
9 DE DOBBELAERE BORN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
10 CANNOOT LANCE KTC-CYCLING TEAM
|