.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/12/2018

    banner veldrijden

    Zondag 09/12/2018 OVERIJSE (VB) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    Aantal deelnemers: DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:02:47

    1 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    4 MEISEN MARCEL STEYLAERTS FIRSTBET GER

    5 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    7 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    8 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 MERLIER TIM CRELAN - CHARLES

    10 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    20 DE WIT EDWIN 27 DE BOCK YONI 29 DE BOCK JELLE

     

    09/12/2018 OVERIJSE (VB) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 0:53:18

    1 KIELICH TIMO STEYLAERTS - 777

    2 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    3 BEKAERT YENTL TELENET FIDEA LIONS

    4 DERVEAUX NIELS TARTELETTO - ISOREX

    5 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 KOPECKY TOMAS PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CZE

    7 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 VAN DIJKE TIM STAPPENBELT SPECIALIZED RACING NED

    9 DEBEIR ARNO MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    10 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

     

    09/12/2018 OVERIJSE (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:47:20

    1 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    2 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    3 LECHNER EVA CREAFIN-TUV SUD ITA

    4 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    5 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 JAMES FFION STOREY RACING GBR

    7 HARNDEN HARRIET GBR NATIONAL TEAM GBR

    8 NORBERT RIBEROLLE MARION VONDELMOLEN CYCLING TEAM FRA

    9 VAN ANROOIJ SHIRIN TEAM 185 NED

    10 DELHAYE PAULINE QUICK CYCLING TEAM FRA

     

    09/12/2018 OVERIJSE (VB) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:44:17

    1 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    2 TULETT BEN IKO-BEOBANK GBR

    3 VERMOOTE JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    5 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 BIRCHILL HARRY MED DEVON CC GBR

    7 RONHAAR PIM CALLANT-DOLTCINI CT NED

    8 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    9 ZIEMERINK MILAN ZWIEP FIETSEN OFFROAD TEAM NED

    10 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

     

    09/12/2018 OVERIJSE (VB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    1E JAARS NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:36

    1 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    2 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    4 GOSTICK JAMIE PALMER PARK VELO RT GBR

    5 TAMM LAURI CANNIBAL EST

    6 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 LAMOT NÉO SER´VELO TEAM

    8 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    9 RAGILO FRANK ARON CANNIBAL EST

    10 BERTELS BRIEK ATB KEMPEN

     

    2E JAARS NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:43

    1 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    4 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    5 JAENEN JELLE OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    6 MERENS TUUR WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 GOOSSENS BAVO YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 CROON JORAN AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 SMETS ROBBE HERMANS CYCLING TEAM

    10 CEULEMANS RICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    NIEUWELINGEN MEISJES  DEELNEMERS: 2 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:37

    1 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 VAN DE KERKHOF MARIE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    09-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    08-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/12/2018

    banner veldrijden

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 8°Seizoenszege bij de Masters A !!!


    Nicky David 2018 

           Nicky David

     

    Zaterdag 08/12/2018 ZARREN (KORTEMARK) (W) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:04:0

    1 ALDERWEIRELD ROBIN TEAM MAHIEU - KONA – VANDERMEEREN  U23

    2 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM  ELITE

    4 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT

    5 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 KUYPERS GERBEN TARTELETTO - ISOREX

    7 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 VAN DE KERCKHOVE NICK TARTELETTO - ISOREX

    9 TEIRLINCK JENS VAN EYCK SPORT

    10 DE MEYER JARNE K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    21 STUER KWINTEN

     

    08/12/2018 ZARREN (KORTEMARK) (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DEELNEMERS: 6 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:10

    1 VERMEIR AURELIE BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 MICHELS LAURE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 ALLART OCEANE VELO SPRINT BOUCHAIN FRA

    4 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 VAN WATERSCHOOT FAMKE KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE NED

    6 BLANCHAERT JO

     

    DAMES NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:25

    1 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    08/12/2018 ZARREN (KORTEMARK) (W) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:18

    1 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 VANLUCHENE MAXIM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 DE VOS SANDER VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 VANPARIJS TJORVEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 SALOMEZ YDRIS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 LAVERGE MAXIM VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 BLOEM SENNE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 DENAEGHEL BRENT ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    08/12/2018 ZARREN (KORTEMARK) (W) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS  DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:39

    1 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    6 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    7 DUYCK DRIES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 KEMPINAIRE THÉO TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    9 VANSTEENKISTE VICO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 DEPREZ JORIT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    NIEUWELINGEN 1E JAARS  DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:36:40

    1 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VAN DEN MEERSSCHE WARRE TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 DE SMET MATTEO BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 GEVAERT MILES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 GOOSSENS KYAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE CLERCQ ROBIN ASFRA RACING TEAM

    8 MERLIER YARI MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 MANSSENS TIBE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 LENAERS MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    08/12/2018 ZARREN (KORTEMARK) (W) VELDRIJDEN FORM. D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:41:39

    1 NICKY DAVID BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS  MASTM

    2 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST  AMA19+

    3 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 LAMMENS LAUDELINO

    5 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 TIMMERMANS TOM VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VAN HILLE XAVIER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 VISPOEL BRYAN CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    10 TACK SPENCER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:42:48

    1 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    2 LAPERE KRIS

    3 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    6 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 VERGUCHT RUDY

    9 BOUDRY PEDRO

     

    MASTERS C  DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:45:45

    1 LAMMENS MARIO

    2 BOUDREAU MARC CYCLERY RACING CAN

    3 BALLET PETER

    4 HOUWEN JAN BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    6 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    7 GYSELINCK EDDY ASFRA RACING TEAM

    8 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 COOPMAN IVAN

    08-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/12/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 08/12/2018 ESSEN (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:00:15

    1 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    3 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    4 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    5 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    6 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 SOETE DAAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 AERTS THIJS TELENET FIDEA LIONS

    10 MERLIER TIM CRELAN - CHARLES

    21 DE BOCK YONI 24 DE BOCK JELLE

     

    08/12/2018 ESSEN (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:45:24

    1 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    2 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    3 LECHNER EVA CLIF PRO TEAM ITA

    4 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    5 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 NAGENGAST FLEUR VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM NED

    8 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    9 DE BOER SOPHIE BREEPARK NED

    10 HOEKE GEERTE WV BREDA NED

    37 DE BRUYNE MEG

     

    08/12/2018 ESSEN (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:42:35

    1 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    2 ASKEY LEWIS ZANNATA RIDE COVENTRY X GEAR GBR

    3 LINDNER TOM STEVENS CROSS JUNIOREN TEAM GER

    4 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    5 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    6 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 TULETT BEN BEELINE BICYCLES RT GBR

    9 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    10 WYLLIE SIMON GBR

     

    08/12/2018 ESSEN (A) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:30:41

    1 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    2 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    4 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    5 RAGILO FRANK ARON CANNIBAL EST

    6 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 DE LANGHE QUINTEN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 PRINS JARI DE JONGE RENNER NED

    10 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    08-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    02-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/12/2018

    banner veldrijden

    Zondag 02/12/2018 MOL (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:01:24

    1 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    2 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    3 AERTS THIJS TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    5 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    6 WOUTERS SIEBEN CREAFIN - TUV SUD NED

    7 VANTHOURENHOUT DIETER MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 PEETERS YANNICK PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 VANDEBOSCH VICTOR PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    35 DE WIT EDWIN 50 STUER KWINTEN

     

    02/12/2018 MOL (A) VELDRIJDEN DAMES UCI 40´

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:40:51

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    4 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    6 DE BOER SOPHIE BREEPARK NED

    7 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 ROCHETTE MAGHALIE CLIF PRO TEAM CAN

    9 PIETERSE PUCK ZZPR.NL-HANCLEAN-ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    10 VAN ALPHEN ANIEK KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS NED

    37 DE BRUYNE MEG

     

    02/12/2018 MOL (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:38:21

    1 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    2 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    3 YOUNG JENSON OLDFIELD/ PAUL MILNES E GBR

    4 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 MEEUSEN RUBEN WAC TEAM

    9 VAN DER SMISSEN LENNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 HARTER LUCA STEVENS RACING TEAM – JUNIOREN GER


    02/12/2018 KOEKELARE (W) ) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:20

    1 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 ANANIE UGO ES ARQUES FRA

    3 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 VANLUCHENE MAXIM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VANPARIJS TJORVEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 DE VOS SANDER VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 SALOMEZ YDRIS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    20 VAN HAVERE DETLEV

     

    DAMES  DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:20

    1 DE VOS NELE

    2 MICHELS LAURE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DEROO MIEKE TRUST MTB TEAM VZW

     

    02/12/2018 KOEKELARE (W) ) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 1 JAARS  DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:8

    1 TARLING JOSHUA TEAM BACKSTEDT HOTCHILLEE GBR

    2 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 DE MUYNCK VIKTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VANHAECKE ARNO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 SCHEIRLYNCK OSCAR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 DE NYS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 VAN DEN MEERSSCHE WARRE TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    9 VAN CLEEMPUTTE KENJI KTC-CYCLING TEAM

    10 MOREELS KILIAN KTC-CYCLING TEAM

     

    NIEUWELINGEN 2 JAARS  DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:35

    1 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DE LANGHE QUINTEN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    4 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 ROTTEY VICTOR TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 VANSTEENKISTE VICO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 BROWN JENSON PUSH GBR

    9 VAN DYCK JAN KVC NOORDZEEMEEUW

    10 DUYCK DRIES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    02-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    01-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/12/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 01/12/2018 HASSELT (LB) ) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:02:19

    1 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    2 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 MEISEN MARCEL STEYLAERTS FIRSTBET GER

    5 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    6 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    7 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    8 MERLIER TIM CRELAN - CHARLES

    9 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    10 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    32 DE BOCK YONI 38 STUER KWINTEN 45 DE BOCK JELLE

     

    01/12/2018 HASSELT (LB) ) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:47:57

    1 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    3 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    4 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    6 TRUYEN MARTHE TELENET FIDEA LIONS

    7 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 VAN ALPHEN ANIEK KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS NED

    9 ROCHETTE MAGHALIE CLIF PRO TEAM CAN

    10 WITLOX LIZZY TWC TEMPO NED

    20 HANNES KAAT 24 DE BRUYNE MEG

     

    01/12/2018 HASSELT (LB) ) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:41

    1 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    2 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 ASKEY LEWIS ZANNATA RIDE COVENTRY X GEAR GBR

    4 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    5 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 NOYENS JARNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 YOUNG JENSON OLDFIELD/ PAUL MILNES E GBR

    23 BLEYENBERG JADO

     

    01/12/2018 HASSELT (LB) ) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2°JAARS  DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:31:50

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 KOPECKY MATYAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    3 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    4 JANSSEN LUCAS CC PAVÉ 76. APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    5 GROENENDAAL BAILEY WV SCHIJNDEL NED

    6 BRINKMAN JOOST METEOOR ASSEN-RODEN NED

    7 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    8 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    NIEUWELINGEN 1°JAARS  DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:26:56

    1 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    2 SCHINS JESPER TWC MAASLANDSTER NED

    3 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    5 KOSTER BJORN AGNES KOSTER NED

    6 HAVERDINGS DAVID METEOOR ASSEN RODEN NED

    7 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 EIJNDE VAN DEN DAAN WV SCHIJNDEL NED

     

    DAMES JEUGD  DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:42

    1 KNAVEN SENNE APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    2 KNAVEN MIRRE WV BREDA NED

    3 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 KOPECKY JULIA LRTV SWIFT NED

    5 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    6 KERSTE BRITT RTC BUITENLUST NED

    7 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 VAN DEN EIJNDEN JONY FCV TALENT BMX TEAM NED

    9 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    01-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    25-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/11/2018

    banner veldrijden

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 13°Seizoenszege bij de Amateurs en het behalen van de Belgische titel !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1 

    Matthias van de Velde


    Zondag 25/11/2018 BK VELDRIJDEN MASTERS/AMATEURS - LILLE (A
    )

    AMATEURS  DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:50

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    2 LAMMENS LAUDELINO

    3 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

    6 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 WIELEMANS KEVIN

    9 VERMEIREN GIANNI CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    10 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    MASTERS A  DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:42:51

    1 VAN GINNEKEN GLENN MASTA

    2 LAMBRECHTS JOERI

    3 PAUWELS DRIES

    4 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 SLUYTS GLENN

    6 ARNOUTS TOM

    7 WILLEMS JURGEN

    8 BYNENS DAMIEN TEAM 123VTT

    9 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 PAQUET FRANÇOIS ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    MASTERS B  DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:44:43

    1 DAELMANS ARNE

    2 SLEECKX DANNY

    3 SMITS KRIS

    4 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    5 LAPERE KRIS

    6 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    7 VAN STAEYEN BENNY

    8 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VETS JELLE

    10 DELCROIX TOM

     

    MASTERS C  DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:43:7

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    3 TECK ERIK

    4 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 LAMMENS MARIO

    6 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM

    7 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    8 KOCKAERTS HUBERT

    9 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 BALLET PETER

    Zondag 25/11/2018 BK VELDRIJDEN ASPIRANTEN - LILLE (A)
    MEISJES 12 JAAR  DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:25:48

    1 VANDENDIJCK NOOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 LAURIJSSEN SANNE WAC TEAM

    3 DE BUYSSER AUKE

    4 BOONS LIEZE CYCLING TEAM GLABBEEK

    5 JONCKHEERE LINDE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    MEISJES 13 JAAR  DEELNEMERS: 9 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:24:0

    1 SZEKELY EMMA GEAR2WIN PURE FACTORY RACING

    2 DE STAERCKE MAXIME ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 CORVERS ANNA SPORT EN MOEDIG GENK

    4 VAN COMPERNOLLE JANA TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    5 EXPEELS LAERKE CT SOENENS-BOOOM

    6 DEBAELE ELENA KZLWC HEYLEN

    7 RAMAEKERS JILL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 SLOSSE EVI MEUBELEN GAVERZICHT-BE-OKAY CT

    9 LIESSE LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    MEISJES 14 JAAR  DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:21:11

    1 VAN SINAEY XAYDEE CANNIBAL TEAM

    2 HILVEN JADE OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    3 SAS LORE TREK-BIORACER MTB TEAM

    4 VAN DER VEKEN JANA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 RAATS MEREL WAC TEAM

    6 VANDERAERDEN ANNA SPORT EN MOEDIG GENK

    7 BOELS DINA WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 FRANCOIS LUCIE TEAM 123VTT

    9 MAES LAURA

    10 HUS EVELIEN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    JONGENS 12 JAAR  DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:21:17

    1 DURIE ZENO TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 DE CLERCQ NAUD VANDERVURST CYCLING TEAM

    3 JACOBS LENNES WAC TEAM

    4 DELCOMMUNE JULES CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 DE NYS LARS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 FERKET JASPER TREK-BIORACER MTB TEAM

    7 LAENEN RYAN ALULIM-OPTIMUS VASTGOED CYCLING TEAM

    8 DANCKAARTS XANDER CYELO

    9 GEENS KEANO YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 MEEUSEN LENNERT WAC TEAM

     

    JONGENS 13 JAAR  DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:19:53

    1 VAN DEN BROEK AXEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DRIES TJALLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VANCOMPERNOLLE TIBO TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 TIELENS NEO SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    5 ALLAER THORBEN ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    6 VANHOUDT YOREN ALULIM-OPTIMUS VASTGOED CYCLING TEAM

    7 DEKIEN MIEL MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 SCHOOFS JASPER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 BOSSAERTS SENN BMX RANST VZW

    10 UIJTDEWILLIGEN NIELS WAC TEAM

     

    JONGENS 14 JAAR  DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:26:21

    1 UYTTERHOEVEN MIKE AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 CORSUS YORDI CALLANT-DOLTCINI CT

    3 JANSSENS WILLEM AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 HEIRBAUT TOON SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    5 GERAERTS MATISSE CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    6 DHONDT IBE ISOREX CYCLING TEAM

    7 VANDECASTEELE BART JAY JUNIOR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 JANSSENS SEM HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 DE DOBBELAERE BORN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 CANNOOT LANCE KTC-CYCLING TEAM

    25-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/11/2018

    banner veldrijden

    Zondag 25/11/2018 KOKSIJDE (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI - WORLD CUP 60´

    1-Mathieu van der Poel (NED)-Corendon - Circus

    2-Wout Van Aert (BEL)-Cibel-Cebon Offroad Team-00:25

    3-Toon Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions-00:48

    4-Lars van der Haar (NED)-Telenet Fidea Lions-01:45

    5-Corné Van Kessel (NED)-Telenet Fidea Lions-02:18

    6-Laurens Sweeck (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-02:22

    7-Daan Soete (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-02:26

    8-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-02:57

    9-Joris Nieuwenhuis (NED)--02:40

    10-Kevin Pauwels (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-02:40

     

    25/11/2018 KOKSIJDE (W) VELDRIJDEN U23 UCI - WORLD CUP 50´

    1-Thomas Pidcock (GBR)-TP Racing

    2-Antoine Benoist (FRA)-Team Chazal Canyon-00:28

    3-Jens Dekker (NED)-Corendon - Circus-00:42

    4-Ben Turner (GBR)-Corendon - Circus-00:48

    5-Yentl Bekaert (BEL)-Telenet Fidea Lions-00:49

    6-Kevin Kuhn (SUI)--00:56

    7-Niels Vandeputte (BEL)-Iko-Beobank-01:04

    8-Eli Iserbyt (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-01:04

    9-Mees Hendrikx (NED)-Kids Sport Pr/alpha Motorhomes-01:05

    10-Toon Vandebosch (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-01:06

    14-Jarno Liessens (BEL)-Creafin - Tüv Süd-01:47

     

    25/11/2018 KOKSIJDE (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI - WORLD CUP 40´

    1-Denise Betsema (NED)

    2-Nikki Brammeier (GBR)-Mudiiita Cycling-00:08

    3-Annemarie Worst (NED)-Era - Circus-00:11

    4-Alvarado Ceylin Del Carmen (NED)-Corendon - Circus-00:12

    5-Alice Maria Arzuffi (ITA)-Steylaerts - 777-00:27

    6-Laura Verdonschot (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-00:29

    7-Sanne Cant (BEL)-Corendon - Circus-00:30

    8-Ellen Van Loy (BEL)-Telenet Fidea Lions-00:44

    9-Evie Richards (GBR)-Trek Factory Racing-00:44

    10-Fleur Nagengast (NED-Telenet Fidea Lions-01:03

     

    25/11/2018 KOKSIJDE (W) VELDRIJDEN JUNIORES UCI - WORLD CUP 40´

    1-Pim Ronhaar (NED)-Callant-Doltcini CT

    2-Witse Meeussen (BEL)-Callant-Doltcini CT-00:19

    3-Tom Lindner (GER)--00:34

    4-Théo Thomas (FRA)--00:36

    5-Joran Wyseure (BEL)-Team Mahieu - Kona - Vandermeeren-00:49

    6-Wout Vervoort (BEL)-Iko-Beobank-01:09

    7-Thibau Nys (BEL)-AA-Drink Jongerenteam-01:24

    8-Jakub Toupalik (CZE)--01:26

    9-Yente Peirens (BEL)-Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC-01:30

    10-Ryan Cortjens (BEL)-Iko-Beobank-01:33

    25-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    24-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/11/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 24/11/2018 LILLE (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:47

    1 VERHOEVEN SUZANNE EUROTARGET BIANCHI VITASANA

    2 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 BOONEN VALERIE BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    5 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 BEECKMANS SARA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    7 DEROO MIEKE TRUST MTB TEAM VZW

    8 BEIRINCKX LINA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 COPPENS NIEKE AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VAN HOOL LANA ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    DAMES JEUGD  DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:36:2

    1 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    7 DELCOMMUNE JULINE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 JANSSENS ROSALIE AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 COUTTEAU AXANA KVC NOORDZEEMEEUW

     

    24/11/2018 LILLE - 1° JAARS (A) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:32:10

    1 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    4 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LAENEN SEPPE SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    6 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    9 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 PRINCEN MILAN WAC TEAM

     

    24/11/2018 LILLE - 2° JAARS (A) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:30:44

    1 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    4 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VAN STAAY IBEN WAC TEAM

    6 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 GEENTJENS BREND WAC TEAM

    10 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    24-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/11/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 24/11/2018 WACHTEBEKE (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:56:38

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    4 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    6 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    7 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    8 VANTHOURENHOUT DIETER MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    10 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    42 DE BOCK YONI 50 DE BOCK JELLE 51 STUER KWINTEN

    3W3A9479

                          Podium Men Elite met winnaar Mathieu van der Poel, Michael Vanthourenhout en Wout Van Aert.

    3W3A9464
     
                                                                                      Winnaar Mathieu van der Poel.

    3W3A9450

                                                                 Aankomst van winnaar Mathieu van der Poel.

    3W3A9454

                                                                   Aankomst van Wout Van Aert voor Eli Iserbyt.

    3W3A8956

     

    24/11/2018 WACHTEBEKE (O) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:43:0

    1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    2 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    3 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    4 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    7 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    9 DEL CARMEN ALVARADO CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    10 WYMAN HELEN XYPEX / VERGE SPORT GBR

    32 DE BRUYNE MEG

     

    24/11/2018 WACHTEBEKE (O) VELDRIJDEN JUNIORS UCI 40´

    DEELNEMERS: 59 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:22

    1 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    4 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    5 RONHAAR PIM CALLANT-DOLTCINI CT NED

    6 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    9 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    25 BLEYENBERG JADO 33 DE VOS WANNES 41 VAN HAVERE DETLEV

     

    24/11/2018 WACHTEBEKE (O) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    2E JAARS NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:27:31

    1 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    2 DEL GROSSO TIBOR CALLANT-DOLTCINI CT NED

    3 FIALA MATY CEZ CYKLO TEAM TÁBOR CZE

    4 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 KOPECKY MATYAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    6 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 ANCHAIN PAUL FLANDRE LYS ELITE CYCLISME FRA

    8 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 OOSTERLINCK JOES CALLANT-DOLTCINI CT

    10 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    15 CLAESSENS ROBBE 19 DE BAERE RUNE

     

    1STE JAARS NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:28:3

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    5 LESUEUR LOUKA UC DARNETAL FRA

    6 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    7 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    8 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 SCHEIRLYNCK OSCAR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    21 DE MOL SEM

     

    DAMES JEUGD DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:49

    1 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    2 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE




    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    24-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    18-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/11/2018

    banner veldrijden


    Zondag 18/11/2018 HAMME (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:58:57

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    3 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    5 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    7 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    8 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    9 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    10 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    23 DE WIT EDWIN

    3W3A8907

                                    Podium Men Elite met winnaar Mathieu van der Poel, Tom Meeusen en Laurens Sweeck.

    3W3A8563

                                                                     Een woordje uitleg van winnaar Mathieu van der Poel;

    3W3A8880

                                                                   Aankomst van winnaar Mathieu van der Poel.

    3W3A8597
     

    18/11/2018 HAMME (O) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:49:26

    1 KIELICH TIMO STEYLAERTS - 777

    2 BEKAERT YENTL TELENET FIDEA LIONS

    3 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    4 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    5 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    7 VANDEBOSCH VICTOR PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    9 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    10 DE VET SANDER WAC TEAM

    42 STUER KWINTEN

     

    18/11/2018 HAMME (O) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:6

    1 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    2 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    3 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    5 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 COMPTON KATHERINE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES USA

    8 LECHNER EVA CLIF PRO TEAM ITA

    9 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    10 PIETERSE PUCK ZZPR.NL-HANCLEAN-ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    30 DE BRUYNE MEG


    3W3A8554

                                         Podium Dames Elite met winnares Annemarie Worst, Sanne Cant en Ellen Van Loy.
     

    18/11/2018 HAMME (O) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:43:28

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    5 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    10 MEULEMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    18 BLEYENBERG JADO 31 DE VOS WANNES



    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    18-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    17-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/11/2018

    banner veldrijden

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 12°Seizoenszege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 7°Seizoenszege bij de Masters A !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1  Nicky David 2018

     Matthias Van de Velde            Nicky David

     

    Zaterdag 17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN FORM.B 60´

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:51:53

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 ALDERWEIRELD ROBIN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 MASON CAMERON ENDURA - PEDAL POWER GBR

    10 VAN DE KERCKHOVE NICK TARTELETTO - ISOREX

    14 DE WIT EDWIN

     

    17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DAMES ELITE & JUNIORES DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:35:46

    1 VERMEIR AURÉLIE BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    5 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 LIMPENS PIEN WV SCHIJNDEL NED

    8 VAN DE PUTTE KIM BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 BOONEN VALERIE BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    10 MEEUSEN LIENE

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:21

    1 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    5 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    6 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 PRIOR AMELIE BANJO CYCLES GBR

     

    17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:35:54

    1 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    3 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 MEEUSEN RUBEN WAC TEAM

    6 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 NOYENS JARNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 NEFFGEN TIM CX TEAM DRINKUTH-ABUS-FOCUS GER

    9 MELLAERTS ROBBE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 THIELEMANS ROBBE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

     

    17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN - 1° JAARS DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:28:5

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    3 VAN DE SOMPEL JORI

    4 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    6 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    10 JACOBS RUNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    24 DE MOL SEM 29 GOOSSENS KYAN

     

    NIEUWELINGEN - 2° JAARS DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:26:56

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    3 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 ANCHAIN PAUL ES ARQUES FRA

    5 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    6 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    8 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    9 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

     

    17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN FORM.D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:0

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    2 NICKY DAVID BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    3 LAMBRECHTS JOERI

    4 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 BYNENS DAMIEN TEAM 123VTT

    6 VAN LEUFFELEN PETER

    7 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 WILLEMS JURGEN

    9 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 TORMANS SIEBE

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:37:30

    1 DAELMANS ARNE

    2 SLEECKX DANNY

    3 PAESHUYSE JEF

    4 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 VETS JELLE

    6 VAN STAEYEN BENNY

    7 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:29

    1 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    2 VERHAEGEN GUIDO

    3 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VERLOO MARK

    6 VANDERAERDEN JOHAN

    7 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    8 BALLET PETER

    9 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    10 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    26 VAN HONSTE KRIS

    JEUGD HAMME

    3W3A8196

    3W3A8195

    3W3A8178

    3W3A8171

    3W3A8143




    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    17-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    11-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/11/2018

    banner veldrijden

    Zondag 11/11/2018 GAVERE (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:04:52

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    4 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    5 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    6 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    7 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    8 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    10 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    46 DE WIT EDWIN

    11/11/2018 GAVERE (O) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:45:25

    1 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    2 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    3 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    4 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    5 WYMAN HELEN XYPEX / VERGE SPORT GBR

    6 LECHNER EVA CLIF PRO TEAM ITA

    7 DEL CARMEN ALVARADO CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    8 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    9 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    10 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED 

     

    11/11/2018 GAVERE (O) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 54 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:38:56

    1 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    2 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 RONHAAR PIM CALLANT-DOLTCINI CT NED

    4 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    7 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    9 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

     

    11/11/2018 GAVERE - 1° JAARS (O) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN MEISJES  DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:27:18

    1 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 DARCON MICHELLE WAC TEAM

    3 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

     

    NIEUWELINGEN 1E JAARS  DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:34:18

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 HUISING MENNO WESTLAND WIL VOORUIT NED

    3 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    4 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    5 BOERS MICHAEL WESTLAND WIL VOORUIT NED

    6 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    7 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 KOSTER BJORN WV METEOOR NED

    10 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    15 GOOSSENS KYAN 31 DE MOL SEM

     

    11/11/2018 GAVERE - 2° JAARS (O) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS  DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:32:33

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 KOPECKY MATYAS LRTV SWIFT NED

    4 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    5 DEL GROSSO TIBOR CALLANT-DOLTCINI CT NED

    6 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    8 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    9 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    10 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    31 DE BAERE RUNE 33 CLAESSENS ROBBE 37 VERSCHRAEGEN WOUT

    11-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    10-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/11/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 10/11/2018 NIEL (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:01:6

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 MEISEN MARCEL STEYLAERTS FIRSTBET GER

    6 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    7 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    9 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    10 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    26 DE WIT EDWIN

     

    10/11/2018 NIEL (A) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:49:9

    1 TURNER BEN GBR

    2 KIELICH TIMO STEYLAERTS - 777

    3 MEIN THOMAS HOPE FACTORY RACING GBR

    4 VAN DER HEIJDEN MAIK ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    5 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    7 ROUILLER LORIS VC ECHALLENS SUI

    8 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    9 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    10 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D

    17 LIESSENS JARNO

     

    10/11/2018 NIEL (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:43:32

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    5 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    7 ANDERSON ELLE MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

    8 WYMAN HELEN XYPEX / VERGE SPORT GBR

    9 NORBERT RIBEROLLE MARION VONDELMOLEN CYCLING TEAM FRA

    10 LECHNER EVA CLIF PRO TEAM ITA

    23 DE BRUYNE MEG

     

    10/11/2018 NIEL (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:38:39

    1 COREMANS DANTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    5 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VAN DER SMISSEN LENNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VAN DER VLEUTEN LUKAS CYCLING VLIJTINGEN NED

    10 VEGARD STOKKE WILLEBRORD WIL VOORUIT NOR

    17 DE VOS WANNES 19 BLEYENBERG JADO

    10-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/11/2018

    banner veldrijden

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 11°Seizoenszege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 6°Seizoenszege bij de Masters A !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1   Nicky David 2018

    Matthias Van de Velde           Nicky David

     

    Zaterdag 10/11/2018 BRAKEL-ELST (O) VELDRIJDEN FORM.B 60´

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:56:12

    1 DEGROOTE JONAS

    2 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    3 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 ALDERWEIRELD ROBIN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 VERHEYEN ONNO RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    8 VAN DE KERCKHOVE NICK TARTELETTO - ISOREX

    9 VAN COMPERNOLLE KENNETH TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

    10 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    15 DE BOCK YONI 26 DE BOCK JELLE

     

    10/11/2018 BRAKEL-ELST (O) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:41:51

    1 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    3 VAN DER VEKEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 DE VOS SANDER VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 STUBBE BREND HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 BRASPENNING JORIS DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 VANLUCHENE MAXIM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 SALOMEZ YDRIS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

     

    DAMES ELITE   DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0

    1 DEROO MIEKE TRUST MTB TEAM VZW

    2 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 BLANCHAERT JO

     

    10/11/2018 BRAKEL-ESLT (O) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN M 1STE JAARS  DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:30:11

    1 VAN DE SOMPEL JORI

    2 LONGUEVILLE NICOLAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DE CLERCQ ROBIN ASFRA RACING TEAM

    5 VANHAECKE ARNO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VAN CLEEMPUTTE KENJI KTC-CYCLING TEAM

    7 THOMAS TIBO WAC TEAM

    8 MOREELS KILIAN KTC-CYCLING TEAM

    9 PERSYN TWAN BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 VAN DEN MEERSSCHE WARRE TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

     

    NIEUWELINGEN M 2DE JAARS  DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:28:20

    1 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    4 KEMPINAIRE THÉO TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5 BROWN JENSON PUSH GBR

    6 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    7 DUYCK DRIES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 COOPMAN LOU C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 BUYSSE RUBEN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 VAN DEN BERG CAS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    NIEUWELINGEN DAMES  DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:35:5

    1 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    10/11/2018 BRAKEL-ELST (O) VELDRIJDEN FORM.D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:48

    1 NICKY DAVID BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    2 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    3 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 BERTRAND JONATHAN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 VAN LEUFFELEN PETER

    7 VAN LAETHEM KEVIN

    8 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VAN DE VELDE VALENTIJN

    10 DESMET ROBBE BIKE ADVICE - ITAF CT

     

    MASTERS B  DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:25

    1 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    5 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    6 PAESHUYSE JEF

    7 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 MICHIELS KARSTEN BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:42:24

    1 LAMMENS MARIO

    2 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    3 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 SMET IVAN

    5 DE WAELE MARNIC

    6 BALLET PETER

    7 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    8 DAVID THEOFIEL

    9 GYSELINCK EDDY ASFRA RACING TEAM

    10 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    07-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TOUR DU FASO 2018

    Tour du faso 2018 1

    Vrijdag 26/10  Ouagadougou - Manga – Rit 1 - 105 km - 02h10’17

    Deelnemers : 72

    1- SMITS Florian (Ned)

    2- HELLMANN Julian (Dui)

    3- SORGHO Mathias (Bur)

    4- SANOGO Abou

    5- TELLA Arthuce Jodele

    6- BAMOGO Saidou

    7- DAUMONT Paul

    8- STENEKES Steven op 02”

    9- KABRE Daniel

    10- HANDGRAAF Sjors

    16- VAN DE MIEROOP Sam op 30”

    25- DE BOES Timmy

    27- BOUVRY Dieter

    47- CALLEEUW Joeri

    52- SMET Guy

    53- DE GROOTE Arne

    70- ZINSOU Alexandre op 32’24”

    Tour du faso 2018 rit1

     

    Zaterdag 27/10  Manga - Bolgatanga – Rit 2 – 155 km – 03h51’08”

    Deelnemers : 72

    1-Daouda Ouedraogo (BUR)

    2-Hermann Keller (GER)   0:01

    3-Timmy De Boes (BEL)

    4-Bachirou Nikiema (BUR)

    5-Joeri Calleeuw (BEL)

    6-Paul Daumont (BUR)

    7-Mathias Sorgho (BUR)

    8-Jan-Willem Groeneveld (NED)

    9-Yacouba Yameogo (BUR)

    10-Julian Hellmann (GER)-Embrace The World

    12-Sam Van De Mieroop (BEL)

    16-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto - Isorex

    23-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel – Cebon  0:07

    33-Guy Smet (BEL)

     

    Zondag 28/10  Bolgatanga - Po – Rit 3 – 90 km – 01h50’17”

    Deelnemers :  69

    1-Seydou Bamogo (BUR)

    2-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel - Cebon

    3-Joeri Calleeuw (BEL)   0:04

    4-Hermann Keller (GER)   0:26

    5-Sjors Handgraaf (NED)

    6-Hamza Mansouri (ALG)-Sovac - Natura4ever

    7-Julian Hellmann (GER)-Embrace The World

    8-Sam Van De Mieroop (BEL)

    9-Florian Smits (NED)

    10-Abou Sanogo (CIV)

    16-Timmy De Boes (BEL)

    48-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto – Isorex   9:02

    56-Guy Smet (BEL)  9:54

    Tour du Faso 29-10-2018
                  Mathias Sorgho voor Guy Smet, Rick Nobel en Sjors Handgraaf.
     

    Maandag 29/10  Laye - Ouahigouya – Rit 4 – 148 km – 03h32’27”

    Deelnemers : 65

    1-Mathias Sorgho (BUR)

    2-Guy Smet (BEL)

    3-Rick Nobel (NED)-Global

    4-Sjors Handgraaf (NED)

    5-Abdoul Aziz Nikiéma (BUR)   1:37

    6-Matthias Plattner (SUI)

    7-Yannic Stéphane Nanko (CMR)   1:39

    8-Paul Daumont (BUR)

    9-Yacouba Yameogo (BUR)   1:54

    10-Abessolo Clovis Kamzong (CMR)  2:05

    13-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel – Cebon  2:11

    18-Sam Van De Mieroop (BEL)

    24-Joeri Calleeuw (BEL)  2:24

    43-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto – Isorex  17:26

    61-Timmy De Boes (BEL)  51:25

     

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Timmy De Boes 2018 1 Timmy de Boes BF2018

          Timmy De Boes

     

    Dinsdag 30/10  FaYako - Ziniare – Rit 5 – 146 km – 03H36’21”

    Deelnemers : 63

    1-TIMMY DE BOES (BEL)

    2-Hermann Keller (GER)

    3-Steven Stenekes (NED)

    4-Bassirou Konté (CIV)

    5-Bachirou Nikiema (BUR)

    6-Joeri Calleeuw (BEL)

    7-Abou Sanogo (CIV)

    8-Salifou Yarbanga (BUR)

    9-Paul Daumont (BUR)

    10-Rick Nobel (NED)-Global

    20-Sam Van De Mieroop (BEL)

    23-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto - Isorex

    28-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel - Cebon

    47-Guy Smet (BEL) op 12”

     

    Proficiat aan TEAM FLANDERS met de Zege in de Ploegentijdrit !!!


    Tour du faso team 2018 

    Timmy De Boes,Guy Smet, Arne De Groote, Dieter Bouvry,Joeri Calleeuw en Sam Van De Mierop

     

    Woensdag 31/10  Sabou - Koudougou – Rit 6 – Ploegenentijdrit 31 km

    Deelnemers : 62

    1- Team Flanders (Arne De Groote, Timmy De Boes, Dieter Bouvry, Sam Van De Mieroop, Joeri Calleeuw, Guy Smet)-40:19

    2- Embrace The World Cycling (Hermann Keller, Peter Schermann, Matthias Plattner, Julian Hellmann, Dan Craven, Sebastian Beyer)-40:29

    3- Global Cycling Team (Jan-Willem Groeneveld, Thomas Hartog, Steven Stenekes, Sjors Handgraaf, Florian Smits, Rick Nobel)-40:39

    4- Nationaal team van Burkina Faso (Souleymane Kone, Seydou Bamogo, Harouna Ilboudo, Abdoul Aziz Nikiéma, Mathias Sorgho)-40:49

    5- Regionale du Centre (Paul Daumont, Abdoulaye Roamba, Arnaud Guiguemde, Yacouba Yameogo, Boureima Nana, Salifou Yarbanga)-40:59

    6- Regionale De L'Ouest (Daouda Ouedraogo, Abdoulaye Sokondo, Daniel Kabre, Bachirou Nikiema, Aziz Balbone, Noufou Minoungou)-41:09

    7- Nationaal team van Ivoorkust (Amadou Lengani, Souleymane Traore, Bassirou Konté, Abou Sanogo, Karamoko Bamba, Adama Yossi)-41:19

    8- Sovac - Natura4ever (Hamza Mansouri, Ayoub Kerrar, Mohamed Bouzidi, Islam Mansouri)-41:29

    9- Nationaal team van Kameroen (Yannic Stéphane Nanko, Rodrigue Eric Kuere Nounawe, Ghislain Sikandi Dapnet, Arthuce Jodele Tella, Abessolo Clovis Kamzong)-41:39

    10- Nationaal team van Benin (Augustin Acakpo Amoussouvi, Eric Ahouandjinou, Rémi Sowou, Bashiki Abdoul, Emmanuel Sagbo)-41:49

    11- Golden Pedals (Gabriel Tettey, Francis Owusu, Maxwell Doku, Micheal Agbugblah, Solomon Tagoe, Anthony Boafo Boakye Dankwa)-41:49

    12- Nationaal team van Togo (Karim Gnozigue, Jean-Camille Bafai)-41:49

    Tour du faso team 2 2018


    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!


    Timmy De Boes faso 2  Timmy De Boes faso 3

              Timmy De Boes

    Donderdag 01/11  Orodara - Bobo Dioulasso – Rit 7 – 122 km – 03h00’45”

    Deelnemers : 62

    1-TIMMY DE BOES (BEL)

    2-Hermann Keller (GER)

    3-Ayoub Kerrar (ALG)-Sovac - Natura4ever

    4-Abou Sanogo (CIV)

    5-Bachirou Nikiema (BUR)

    6-Julian Hellmann (GER)-Embrace The World

    7-Daouda Ouedraogo (BUR)

    8-Joeri Calleeuw (BEL)

    9-Ghislain Sikandi Dapnet (CMR)

    10-Mathias Sorgho (BUR)

    11-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel - Cebon

    14-Sam Van De Mieroop (BEL)

    42-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto – Isorex  0:10

    51-Guy Smet (BEL)   0:47

    Vrijdag 02/11  Bobo Dioulasso - Boromo  – Rit 8 – 176 km – 04h23’03”

    Deelnemers : 61

    1-Hermann Keller (GER)

    2-Seydou Bamogo (BUR)

    3-Timmy De Boes (BEL)

    4-Sebastian Beyer (GER)-Embrace The World

    5-Salifou Yarbanga (BUR)

    6-Florian Smits (NED)

    7-Bachirou Nikiema (BUR)

    8-Paul Daumont (BUR)

    9-Abou Sanogo (CIV)

    10-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto - Isorex-zt

    11-Joeri Calleeuw (BEL)

    14-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel - Cebon

    21-Sam Van De Mieroop (BEL)

    45-Guy Smet (BEL)   0:10

    Tour du faso rit 9
     

    Zaterdag 03/11  Loumbila - Kaya – Rit 9 – 91 km

    Deelnemers : 58

    1-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto - Isorex

    2-Islam Mansouri (ALG)-Sovac - Natura4ever

    3-Sam Van De Mieroop (BEL)  0:22

    4- Sebastian Beyer (GER) Embrace The World  0:24

    5- Julian Hellmann (GER) Embrace The World 
    6- Rick Nobel (NED) Global 

    7- Abessolo Clovis Kamzong (CMR) 
    8- Dieter Bouvry (BEL) Cibel - Cebon  
    9- Sjors Handgraaf (NED)     
    10- Mathias Sorgho (BUR)              
    50- Joeri Calleeuw (BEL)  3:41

    51- Timmy De Boes (BEL)

    52- Guy Smet (BEL)  3:47


    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Timmy De Boes 2018 1    Tour du faso rit 10

         Timmy De Boes

     

    Zondag 04/11  Zorgho - Ouagadougou – Rit 10 – 127 km – 03h10’48”

    Deelnemers : 57

    1-TIMMY DE BOES (BEL)

    2-Hermann Keller (GER)

    3-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto - Isorex

    4-Florian Smits (NED)

    5-Abessolo Clovis Kamzong (CMR)

    6-Julian Hellmann (GER)-Embrace The World

    7-Sam Van De Mieroop (BEL)

    8-Abdoul Aziz Nikiéma (BUR)

    9-Paul Daumont (BUR)

    10-Bassirou Konté (CIV)

    20-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel - Cebon

    29-Joeri Calleeuw (BEL)

    36-Guy Smet (BEL)

    Tour du Faso eindwinnaar 2018
     

    Zondag 04/11  EINDKLASSEMENT – 28H22’42”

    Deelnemers : 57

    1-Mathias Sorgho (BUR)

    2-Sjors Handgraaf (NED)  0:13

    3-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel – Cebon   1:33

    4-Rick Nobel (NED)-Global  1:40

    5-Julian Hellmann (GER)-Embrace The World  2:01

    6-Sam Van De Mieroop (BEL)  2:26

    7-Paul Daumont (BUR)  2:28

    8-Harouna Ilboudo (BUR)  2:49

    9-Abou Sanogo (CIV)  4:13

    10-Abessolo Clovis Kamzong (CMR)  4:39

    15-Joeri Calleeuw (BEL)  6:32

    20-Guy Smet (BEL)  15:20

    26-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto – Isorex  19:01

    47-Timmy De Boes (BEL)  55:24

    Tour du Faso eindwinnaar 2018 2

    Tour du Faso eindwinnaar 2018 1

    07-11-2018 om 18:51 geschreven door kenny


    04-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/11/2018

    banner veldrijden

    Zondag 04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN FORM.B - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 60´

    DEELNEMERS: DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:56:40

    1 BEKAERT YENTL TELENET FIDEA LIONS

    2 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    4 DEWULF MAXIM CALLANT-DOLTCINI CT

    5 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    7 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    8 VAN DIJKE TIM ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    9 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DEGROOTE JONAS

    16 DE BOCK YONI 28 DE BOCK JELLE

     

    04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN DAMES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 40´

    DAMES  DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:14

    1 VAN DE PUTTE KIM BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 NOBUS ANJA TRUST MTB TEAM VZW

    3 DE VOS NELE

    4 VERMEERSCH EVA ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 DEROO MIEKE TRUST MTB TEAM VZW

    6 GEOGHEGAN MICHELLE AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM IRL

    7 LAWRENCE ELLA IOT

    8 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 CANTELO AMY HARGROVES RIDLEY MONTEZUMAS GBR

    10 VAN WATERSCHOOT FAMKE KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE NED

     

    MEISJES NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:27

    1 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 FEYS MALAIKA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN JUNIORES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 40´

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:36

    1 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    4 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 VANPARIJS TJORVEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 CLACY BARNEY HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S GBR

    9 DE VOS WANNES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 30´

    NIEUWELINGEN 2°JAARS  DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:1

    1 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    6 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    7 DUYCK DRIES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 CLAESSENS ROBBE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DEPREZ JORIT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

     

    NIEUWELINGEN 1°JAARS  DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:26

    1 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DE MUYNCK VIKTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VAN DE SOMPEL JORI

    4 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VAN DEN MEERSSCHE WARRE TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 VANHAECKE ARNO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DE NYS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 LONGUEVILLE NICOLAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 SCHEIRLYNCK OSCAR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

     

    04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN FORM.D - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:8

    1 LAMMENS LAUDELINO AMA19+

    2 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 TACK SPENCER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VAN LAETHEM KEVIN

    6 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST MASTER A

    7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 DESMET ROBBE BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 VAN HILLE XAVIER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    MASTERS B  DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:29

    1 LAPERE KRIS

    2 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 DOYLE CRISPIN HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S RT GBR

    5 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    6 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    7 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 REID GABRIEL CAN

    9 SCHOONBAERT KRISTOF TRUST MTB TEAM VZW

    10 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

     

    MASTERS C  DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:44:56

    1 LAMMENS MARIO

    2 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    3 HOUWEN JAN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    6 BALLET PETER

    7 GYSELINCK EDDY ASFRA RACING TEAM

    8 DE WAELE MARNIC

    9 DAVID THEOFIEL

    10 COOPMAN IVAN

    04-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/11/2018

    banner veldrijden

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 10°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1 

     Matthias van de Velde

     

    Zondag 04/11/2018 HOFSTADE-ZEMST (VB) VELDRIJDEN FORM.B 60´

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:02:3

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    4  SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    6 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 DE WIT EDWIN RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    10 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    23 STUER KWINTEN

     

    04/11/2018 HOFSTADE-ZEMST (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DAMES ELITE/JUNIORES  DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:37

    1 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 DOBBELAERE JANA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    3 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VERMEIR AURÉLIE BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    6 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 BOONEN VALERIE BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    10 WILLEMS GERTIE

     

    DAMES NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:33:21

    1 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VERZIJL BIBI RWC AHOY NED

    3 KERSTE BRITT RTC BUITENLUST NED

    4 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    8 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    9 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VAN DEN EIJNDEN JONY FCV TALENT BMX TEAM NED

     

    04/11/2018 HOFSTADE-ZEMST (VB) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:42:57

    1 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    3 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN LAER LARS WAC TEAM

    8 HERRYGERS TIEME WAC TEAM

    9 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 COUKHAM JOE SHIPDEN CYCLING CLUB GBR

    24 VAN HAVERE DETLEV

     

    04/11/2018 HOFSTADE-ZEMST (VB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS  DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:8

    1 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DELME MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    6 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 HEYMANS AARON KTC-CYCLING TEAM

    16 DE BAERE RUNE

     

    NIEUWELINGEN 1E JAARS  DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:14

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DE MOYER KENAY TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    8 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    9 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    10 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    12 GOOSSENS KYAN

     

    04/11/2018 HOFSTADE-ZEMST (VB) VELDRIJDEN FORM.D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:43:26

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    2 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 VAN AERT TIJS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 WILLEMS JURGEN MASTA

    5 VAN ROOSBROECK PIETER

    6 ARNOUTS TOM

    7 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

    9 WIELEMANS KEVIN

    10 THIJS DENNIS

     

    MASTERS B  DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:36:50

    1 DAELMANS ARNE

    2 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 NEFFGEN MARTIN CX TEAM DRINKUTH-ABUS-FOCUS MASTERS GER

    4 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 VAN STAEYEN BENNY

    6 CUSTERS TIM

    7 VAN MEER EDGAR RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    8 SOHIER KURT

    9 COX ROBBY

    10 NOOIJ ROLAND ZUID-WEST HOEK NED

     

    MASTERS C  DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:37:39

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    3 VANDERAERDEN JOHAN

    4 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM

    5 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 KOCKAERTS HUBERT

    7 VERELST RUDY

    8 VAN OOSTERWYCK DANIËL

    9 VERTESSEN JOHNNY

    10 HERIJGERS AD NED

    11 VAN HONSTE KRIS

    04-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    03-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/11/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN FORM.B 60´

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:02:33

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    4 VANDEBOSCH VICTOR PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 VAN DEN BROECK ARNO VDB CYCLING TEAM

    8 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    9 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:36:46

    1 ZWAENEPOEL TESSA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 VAN DER BURG ESTHER MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES CT NED

    4 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 VAN DER ZWAAN LAURA DRC DE MOL NED

    6 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    7 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    8 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    10 VAN HELVOIRT LISA WV SCHIJNDEL NED

    12 DE BRUYNE MEG

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 7 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:10

    1 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 GEURTS MIJNTJE NED

    7 DARCON MICHELLE WAC TEAM

     

    03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:38:22

    1 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    3 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN LAER LARS WAC TEAM

    5 GROOTJANS JENO WAC TEAM

    6 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 LAURYSSEN RIK WAC TEAM

    8 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    10 COUKHAM JOE GBR

    12 BLEYENBERG JADO

     

    03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN - 1° JAARS DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:2

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 PRINS JARI DE JONGE RENNER NED

    4 PRINCEN MILAN WAC TEAM

    5 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    6 LAENEN SEPPE SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    7 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    8 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    10 EIJNDE VAN DEN DAAN WV SCHIJNDEL NED

    13 GOOSSENS KYAN 22 KEYMOLEN MILAN

     

    NIEUWELINGEN - 2° JAARS DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:49

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED

    3 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    7 KRAMER JESSE TWC DE KEMPEN NED

    8 DE VOS YANICK HET SNELLE WIEL NED

    9 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN FORM.D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:27

    1 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM MASTA

    2 VERMEIREN GIANNI CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD AMA19+

    3 ARNOUTS TOM

    4 BAERT ANDRIES KLEIN-BRABANT MTB RACING TEAM BORNEM

    5 BLANCHY MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

    8 THIJS DENNIS

    9 CASE STEVEN USA

    10 DE SCHUTTER TOM

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:13

    1 SLEECKX DANNY

    2 PAESHUYSE JEF

    3 VAN STAEYEN BENNY

    4 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 NEFFGEN MARTIN CX TEAM DRINKUTH-ABUS-FOCUS MASTERS GER

    6 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 NAESSENS MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 DOYLE CRISPIN HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S RT GBR

    9 NOOIJ ROLAND ZUID-WEST HOEK NED

    10 LAENEN YVAN SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:40:10

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 TECK ERIK

    3 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    4 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VERLOO MARK

    6 VANDERAERDEN JOHAN

    7 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 MIDDLETON PETER ZEPNAT RT GBR

    9 BAERT LUC KLEIN-BRABANT MTB RACING TEAM BORNEM

    10 KOCKAERTS HUBERT

    12 VAN HONSTE KRIS

    03-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    01-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/11/2018

    banner veldrijden

    Donderdag 01/11/2018 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:02:26

    1 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    6 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 SOETE DAAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    28 DE BOCK YONI 31 DE BOCK JELLE 33 DE WIT EDWIN

     

    01/11/2018 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:50:13

    1 ARENSMAN THYMEN SEG RACING ACADEMY TEN TUSSCHER NED

    2 FINÉ EDDY VELO CLUB VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS FRA

    3 TURNER BEN CORENDON – CIRCUS GBR

    4 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    5 ROUILLER LORIS VC ECHALLENS SUI

    6 DERVEAUX NIELS TARTELETTO - ISOREX

    7 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    8 DEKKER JENS CORENDON-CIRCUS NED

    9 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    10 ROMBOUTS SEPPE CREAFIN - TUV SUD

     

    01/11/2018 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:47:24

    1 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    2 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    3 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    4 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 HOEKE GEERTE WV BREDA NED

    6 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    7 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    8 WYMAN HELEN XYPEX / VERGE SPORT GBR

    9 LECHNER EVA CLIF PRO TEAM ITA

    10 ANDERSON ELLE MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

     

    01/11/2018 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:44:14

    1 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    5 JEZEK TOMAS IVAR CS-AUTHOR TEAM CZE

    6 PIDCOCK JOSEPH OLDFIELD/PAUL MILNES ERT GBR

    7 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 WYLLIE SIMON HALESOWEN A GBR

    9 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 CASTILLE NOÉ CC IGNY PALAISEAU 91 FRA

    21 DE VOS WANNES

    01-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    28-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/10/2018

    banner veldrijden

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 9°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1 

    Matthias Van de Velde


    Zondag 28/10/2018 HERENTHOUT (A) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:56:55

    1 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    6 DE WIT EDWIN RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    7 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 DE VET SANDER WAC TEAM

    9 VAN RILLAER WITSE NANO DEVELOPMENT TEAM

    10 JORDENS JARNO AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    28/10/2018 HERENTHOUT (A) VELDRIJDEN DAMES 40´

    DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:36:52

    1 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    2 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 VERMEERSCH EVA ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 THIJS KATRIEN

    9 KUIJPERS ANOEK TWC PIJNENBURG NED

    10 VAN HOOL LANA ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    DAMES JEUGD DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:29:35

    1 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    5 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 JANSSENS ROSALIE AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    28/10/2018 HERENTHOUT (A) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:7

    1 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    2 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DE RIJCK NANDO IKO-BEOBANK

    4 GROOTJANS JENO WAC TEAM

    5 VAN LAER LARS WAC TEAM

    6 MEEUSEN RUBEN WAC TEAM

    7 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 D´HOLLANDER SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 CEULEMANS MICHIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 MELLAERTS ROBBE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    13 VAN HAVERE DETLEV

     

    28/10/2018 HERENTHOUT (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2DE JAARS DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:33:36

    1 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    3 GEENEN YARNE-ZIAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VAN DER EECKEN SANDER HERMANS CYCLING TEAM

    7 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 VAN DER WILT JORBEN AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 HEYMANS AARON KTC-CYCLING TEAM

    10 STIERS VICTOR WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    13 CLAESSENS ROBBE

     

    NIEUWELINGEN 1 STE JAARS DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:56

    1 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    3 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 PRINCEN MILAN WAC TEAM

    5 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    6 THOMAS TIBO WAC TEAM

    7 JACOBS RUNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 PAUL LOÏS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    10 LAENEN SEPPE SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    18 GOOSSENS KYAN 19 MAEREVOET NILS

     

    28/10/2018 HERENTHOUT (A) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:39:13

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    2 LAMBRECHTS JOERI MASTA

    3 COP KRISTOF

    4 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 PAUWELS DRIES

    6 VAN GINNEKEN GLENN

    7 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 SLUYTS GLENN

    10 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:10

    1 SLEECKX DANNY

    2 PAESHUYSE JEF

    3 VAN STAEYEN BENNY

    4 VETS JELLE

    5 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 VANDERHEYDEN KRISTOF ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 CUSTERS TIM

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:12

    1 TECK ERIK

    2 VERHAEGEN GUIDO

    3 VANDERAERDEN JOHAN

    4 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    5 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 KOCKAERTS HUBERT

    7 DE CNODDER GERT

    8 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 VERELST RUDOLF

    10 VERTESSEN JOHNNY

    14 VAN HONSTE KRIS

    28-10-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!