.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LIAM SLOCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Liam Slock 2018 

           Liam Slock

     

    Zondag 19/08/2018 LENNIK (VB) JUNIORES - 95,2 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:24:35 / AFSTAND: 95.2KM

    1 GALLAGHER CONOR IRL

    2 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 CEURENS ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 MICHAUX MAXIM ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 VAN BELLIGEN GERRIT KTC-CYCLING TEAM

    7 SITTLINGTON ETHAN NCCH P/B MGCC CAN

    8 WAUTERS BRAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 DE PAUW LEN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 EECKHOUT ARTHUR KTC-CYCLING TEAM

     

    19/08/2018 OOIKE (O) JUNIORES - 81,6 km

    DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:02:13 / AFSTAND: 81.6KM

    1 VANDENABEELE HENRI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 DE MEESTER LUCA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DOYLE LEO DB CYCLING CLUB IRL

    4 STERCKX DOMIEN HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    6 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 VAN HOLSBEECK KYAN JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    8 ONDERBEKE NIELS ISOREX CYCLING TEAM

    9 DECABOOTER LANCE

    10 HANSSENS NOAH JARFACE DEVELOPMENT TEAM

     

    19/08/2018 OVERMERE- BERLARE (O) JUNIORES - 90 km

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:13:7 / AFSTAND: 90KM

    1 LIAM SLOCK  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 WACHTERS JEF WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAS BALAZS HUNGARIAN NATIONAL TEAM HUN

    4 VAN OLMEN SIEBE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 MARCHAND BASTIAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 COVELIERS SEPPE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VOS YANNICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 BEKÉ WILLEM KTC-CYCLING TEAM

    9 DERAEDT VICTOR WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 DE LANGE PIETER-JAN ISOREX CYCLING TEAM

    13 COSYNS MILAN 20 DE VOS WANNES 22 VAN DER SYPT GIANNI 28 PERMENTIER EMANO 31 VAN DAELE ERNEST 38 DE WILDE LUCA

     

    19/08/2018 TIELT (W) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:02:13 / AFSTAND: 81.6KM

    1 VANDENABEELE HENRI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 DE MEESTER LUCA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DOYLE LEO DB CYCLING CLUB IRL

    4 STERCKX DOMIEN HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    6 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 VAN HOLSBEECK KYAN JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    8 ONDERBEKE NIELS ISOREX CYCLING TEAM

    9 DECABOOTER LANCE

    10 HANSSENS NOAH JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    18 JORIS STEF

     

    19/08/2018 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR (W) INTERCLUB NIEUWELINGEN - 69,27 km

    DEELNEMERS: 117 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:42:10 / AFSTAND: 67.5KM

    1 LAMPERTI LUKE USA

    2 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 DE LIE ARNAUD CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 VAN RILLAERT DAYAN FCWB

    6 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 LAGROU STAN WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VAN LAER PIETER WAC TEAM

    10 ARTZ HUUB CERVELO - GOODZO DISTRICT ZUID-WEST NED

    15 VAN HOOF MANU 17 VERGOTE DIEL 20 DELAHAYE JENS 32 SZKANDERA THOMAS 69 ROGIERS LUCAS 73 VAN BUYNDER THIBAUD 93 THORÉ RUNE 94 VAN KERCKHOVE QUINTEN

     

    19/08/2018 HAASDONK (O) NIEUWELINGEN - 70 km

    DEELNEMERS: 54 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 1:39:51 / AFSTAND: 70KM

    1 DE KOK MATHIJS WV DE JONGE RENNER NED

    2 DE ZEEUW TIMO GRC JAN VAN ARCKEL NED

    3 SWENNE DELANO GRC JAN VAN ARCKEL NED

    4 DE RIJK SIM KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 SWEENS KEIGO TWC PIJNENBURG NED

    6 LUIJTEN NOËL GRS JAN VAN ARCHEL NED

    7 SONNINO TOMER CCC ISR

    8 PIJNENBURG SVEN WV DE JONGE RENNER NED

    9 VAN DEN BORRE DYLAN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 WIJFJE ROWAN UWTC DE VOLHARDING NED

    13 BOEYE RUBEN 15 VAN WIELE MICHIEL 16 DEMUYNCK VICTOR 18 DANEEL JEFKE 25 BLOMMAERT SANDER 29 FIERENS RUBEN 30 BLOMMAERT LARS 31 VAN OSSELAER VIKTOR 34 BROSENS KYANO 35 MAES ALEC

     

    19/08/2018 IZEGEM KACHTEM (W) NIEUWELINGEN - 69,6 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:45:13 / AFSTAND: 69.6KM

    1 SHEFFIELD MAGNUS HOT TUBES JUNIOR CYCLING TEAM USA

    2 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    3 SEGAERT ALEC MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 PENNE RUNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 CALLEWAERT ANDREAS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 VANACKER EMIEL TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 BENOIT JONAS CT SOENENS-BOOOM

    9 CLAUW THIBO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 SHARP WILL HOT TUBES JUNIOR CYCLING TEAM USA

    16 DEJONGHE KJELL 42 CORNELIS NATAN

     

    19/08/2018 WERCHTER (VB) NIEUWELINGEN - 68 km

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:37:10 / AFSTAND: 64KM

    1 ELLIOTT RICH NCCH ELITE PB MGCC CAN

    2 SIMONS ROB SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 VAN GILS YANNICK WAC TEAM

    4 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    5 DE LEEUW WARD PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 BULS ROBBE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 HANEGRAAF STIJN WV SCHIJNDEL NED

    8 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 DION LOÏC CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 CLAES SAM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    19/08/2018 LEDEGEM (W) DAMES JUNIORES + NIEUWELINGEN – 56,4 km

    JUNIORES - DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:35:10 / AFSTAND: 56.4KM

    1 LAMEIRE LOUISE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    2 SCAVONE DINA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 BERKANE SARAH BOULZICOURT FRA

    4 ZWAENEPOEL TESSA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    5 ANTHONISSEN ELISE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 VROMANNE JUSTINE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    7 MICHIELSEN-STEVENS LAURA

    8 VAN DIJKE DEMI RESTORE CYCLING NED

    9 DUYM FARAH ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VANWALLEGHEM KYENTA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:35:40

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 FARAZIJN LEONTINE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    5 AERTS KATO PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 VANDOORNE KATO MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 JONCKERS OCÉANE SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 GYSSELS FIEN ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 CHARLIER LAURA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 PENNYNCK CHARLOTTE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    14 BRANDT EEFJE 15 VAN LIEROP SILKE

    19-08-2018 om 22:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/08/2018

    waod_3.jpg

    Zondag 19 Augustus 2018 MERELBEKE (9820)

     

    Cat.A - 64,8 km – 54 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-De Vlieger Jonas

    3-Bobelijn Patrick

    4-Goossens Sam

    5-Roels Diedrich

    6-De Cock Bart

    7-Colet Christophe

    8-Verwee Nico

    9-Maes Vincent

    10-De Smet Dries

    11-De Keukelaere Sven-12-Cooman Mauro-13-Wijnstra Jacob-14-Laforce Mike-15-Vermassen Jens-16-Van Canegem Bing-17-Nevejans Kenny-18-Bekaert Tim-19-Nevejans Dennis-20-Straetmans Anton-21-Beke Kristof-22-Backelandt Frederik-23-Spitaels David-24-Ghyselen Frederik-25-Van Sante Tristan-26-Gommers Sven-27-Willaerts Niels-28-Van Ongeval Matthias-29-Smet Jochem-30-Piens Yorben-31-De Beule Sam-32-Spileers Kenny-33-Pletinckx Brent-34-Vossaert Matthias-35-Van Den Noortgaete Ken-36-Cooman Jerry-37-Martens Björn-38-Van Hauwaert Steven-39-Bombeke Dries-40-De Schampheleire Bart-41-Maes Jonah-42-Daems Jens-43-Felix Nick-44-Timmermans Davy-45-Martlé Vincent-46-Vancolen Kevin-47-Gerber Dieter-48-Dedeckel Olivier-49-De Duytsche Luc-50-Van Osselaer Tom-51-De Pauw Kristof-52-Brijs Gert-53-Kuypers Jeroen-54-Christiaens Michiel

     

    Cat.B - 57,6 km – 41 deelnemers

    1 Wandels Youri (Harelbeke)
    2 Lampaert Philip
    3 Ghyselen Frederik
    4 Van Den Broecke Mario
    5 Cooman Jerry
    6 Van Rijckeghem Steven
    7 Verbeken Kurt
    8 Van Clapdorp Luc
    9 Roobroeck Dirk
    10 Schaut Danny
    11 Lammens Mario 12 Janssens Bert 13 Van Roeyen Dave 14 D'Hauwe Andy 15 Hereijgers Piet 16 De Tremerie Franky 17 Willems Noël 18 de Koning Michel 19 De Clercq Erwin 20 De Bock Beny 21 Van Hautekerke Glenn 22 Meyer Jürgen 23 Moody Craig 24 Bastiaen Fabian 25 Verheyden Johan 26 Buyle Dirk 27 Van Drom Giovanni 28 De Wannemaeker Filip 29 Arena Lorenzo 30 Kramer Guido 31 De Schrijver Sven 32 Heyndrickx Wim 33 Hebbrecht Geert 34 Goossens Alex 35 Lecluyse Denis 36 Thursfield Paul 37 Baert Giovanni 38 Oliebos Koen 39 Dedeckel Olivier 40 De Waele Kris 41 Messeeuw Jurgen

     

    Cat.C - 50,4 km – 33 deelnemers

    1 Winandy Wim (Zottegem) 55+
    2 Depuydt Dominique
    3 De Coninck Danny (Eeklo) 60+
    4 Ballet Peter
    5 Harms Ko
    6 Lust Denis
    7 Boeve José
    8 Meyvis Serge
    9 Van Duyse Peter
    10 Struyf Raoul
    11 Verlez Pascal 12 Rouze Eric 13 De Maesschalck Johan 14 Maes Jos 15 Vaneberg Mike 16 D'Hondt Erwin 17 Van Lierde Hans 18 Bolle Henk 19 Buyens Patrick 20 Vandebuerie Mario 21 Coopman Ivan 22 De Poorter Luc 23 Gort Ronald 24 Bracke Wim 25 Vanhaeverbeke Jean 26 Delgouffe Phil 27 Lacquet Philippe 28 Dupont Guido 29 Vyncke William 30 Vanoverberghe Siegfried 31 Van Den Broeke Patrick 32 Cornette Freddy 33 Hickman Kevin

     

    Cat.D - 43,2 km – 29 deelnemers

    1 Vervondel Marc (Letterhoutem) 65+
    2 Deneef Jozef
    3 Vanpoucke Rik
    4 D'Haeseleer Luc
    5 Luyten Felix
    6 Dams Marc
    7 Mertens René
    8 Baeyens Rudi
    9 Coudyzer Theo (Balen) 70+
    10 Broothaerts Jean Pierre
    11 Burggraeve Noël 12 Wauters Jean-Pierre 13 Vandermeulen Jos 14 Donaldson Andrew 15 De Vuyst Eddy 16 Pauwels Marcel 17 Stevens Jean-Paul 18 Everaerts Jef 19 Vyvey Julien 20 De Regge Willy 21 De Roos Willy 22 Vandersteen Erik 23 Bocklandt Piet 24 Remory Pierre 25 Corthier Wily 26 Tummeleer Dirck 27 Brijs Willy 28 Goethals Ronny 29 Vandenheuvel Gilbert

    19-08-2018 om 22:00 geschreven door kenny


    18-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S U23 TE HAASDONK VAN ZATERDAG 18/08/2018

    FOTO'S U23 TE HAASDONK VAN ZATERDAG 18/08/2018     


    Zaterdag 18/08/2018 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) INTERCLUB U23 - 142 km

    DEELNEMERS: 134 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:12:38 / AFSTAND: 142KM

    1 DE DECKER ALFDAN LOTTO SOUDAL

    2 COURTENS IGOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 KLEVJER KRISTIAN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DANIELS SIMON NANO DEVELOPMENT TEAM

    5 MARIT ARNE LOTTO SOUDAL

    6 FIVÉ TRYSTAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 BEULLENS CEDRIC EFC-L&R-VULSTEKE

    8 DEWULF STAN LOTTO SOUDAL

    9 COLMAN ALEX LOTTO SOUDAL

    10 VERTONGEN JENS NANO DEVELOPMENT TEAM

    46 SMAGGHE WOUTER 59 FRANSSENS YANNICK 68 SMET JONAS 79 DE PESTEL SANDER 89 AMELINCKX STEF 104 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 110 GEERINCK DRIES 113 MARIN GLENN 130 VERHOFSTADT THIBAU

    3W3A5013

                                Podium te Haasdonk met winnaar Alfdan De Decker, Igor Courtens en Kristian Klevjer.

    3W3A5009

                                 Podium te Haasdonk met winnaar Alfdan De Decker, Igor Courtens en Kristian Klevjer.

    3W3A5050

    3W3A4894

                   Aankomst van winnaar Alfdan De Decker voor Igor Courtens, Kristian Klevjer, Simon Daniels en Arne Marit.

    3W3A4831

    3W3A4263

    3W3A4248

    3W3A4215

                                                                      Start van de U23 te Haasdonk met 134 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-08-2018 om 19:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 18/08/2018 BINCKBANK TOUR (LB) WORLD TOUR - 196,6 km - 04h05'10"

    Deelnemers: 149

    1-Gregor Mühlberger (AUT)-Bora - Hansgrohe

    2-Tim Wellens (BEL)-Lotto – Soudal op 3”

    3-Zdenek Stybar (CZE)-Quick Step Floors

    4-Dylan Van Baarle (NED)-Sky Professional Cycling Team

    5-Maximilian Schachmann (GER)-Quick Step Floors op 5”

    6-Greg Van Avermaet (BEL)-BMC Racing Team op 8”

    7-Søren Kragh Andersen (DEN)-Sunweb

    8-Oliver Naesen (BEL)-AG2R - La Mondiale

    9-Jay McCarthy (AUS)-Bora - Hansgrohe

    10-Mads Würtz Schmidt (DEN) Katusha - Alpecin

    18-Gijs Van Hoecke (BEL) 62-Stijn Steels (BEL)

    18/08/2018 DEINZE-VINKT (O) ELITE Z.C./U23 - 118,4 km

    DEELNEMERS: 94 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 2:42:45 / AFSTAND: 118.4KM

    1 VAN DUREN BRENT GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    2 DHAENE BRECHT VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 VAN DRIESSCHE WARD TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 GARDNER DAN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    5 MAGINET STEVE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 VANDEMEULEBROECKE STEVEN ASFRA RACING TEAM

    7 HAEMELS BAVO HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    10 VAN GANSEN SAM TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    19 COPPENS CARRERA 40 CORDEEL PIETER

     

    18/08/2018 FLANDERS LADIES CLASSIC (O) UCI WOMEN ELITE - 124,4 km

    DEELNEMERS: 153 / OPGEVERS: 83 / TIJD: 3:19:50 / AFSTAND: 124KM

    1 ERAUD SEVERINE EXPERZA – FOOTLOGIX FRA

    2 DELBAERE FIEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 WIEBES LORENA PARKHOTEL VALKENBURG NED

    4 HANNES KAAT JOS FERON LADY FORCE

    5 VAN ´T GELOOF MARJOLEIN LOTTO SOUDAL LADIES NED

    6 KESSLER NINA CYCLE TEAM ON FORM NED

    7 KOSTER CLAUDIA CYCLE TEAM ON FORM NED

    8 GASS DANIEL MAASLANDSTER INT WOMENS CT GER

    9 LELEIVYTE RASA AROMITALIA VAIANO LTU

    10 VAN DE REE MONIQUE LOVING POTATOES LADIES CT NED

    28 VAN GUCHT HANNEKE 49 VERSCHELDEN NATHALIE

     

    18/08/2018 GULLEGEM (W) ELITE Z.C./U23 - 118 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:42:39 / AFSTAND: 118KM

    1 MCCANN JOHN WIELERTEAM DECOCK USA

    2 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    3 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 BEUSELINCK BRIEK VIND! CYCLING PROJECT

    6 BALCAEN MANOLITO ARSENE C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    8 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 VERMET JORAN CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 BREYE FLORENT VC AMATEUR ST.QUENTIN FRA

     

    18/08/2018 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) INTERCLUB U23 - 142 km

    DEELNEMERS: 134 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:12:38 / AFSTAND: 142KM

    1 DE DECKER ALFDAN LOTTO SOUDAL

    2 COURTENS IGOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 KLEVJER KRISTIAN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DANIELS SIMON NANO DEVELOPMENT TEAM

    5 MARIT ARNE LOTTO SOUDAL

    6 FIVÉ TRYSTAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 BEULLENS CEDRIC EFC-L&R-VULSTEKE

    8 DEWULF STAN LOTTO SOUDAL

    9 COLMAN ALEX LOTTO SOUDAL

    10 VERTONGEN JENS NANO DEVELOPMENT TEAM

    46 SMAGGHE WOUTER 59 FRANSSENS YANNICK 68 SMET JONAS 79 DE PESTEL SANDER 89 AMELINCKX STEF 104 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 110 GEERINCK DRIES 113 MARIN GLENN 130 VERHOFSTADT THIBAU

    18-08-2018 om 19:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 18/08/2018 INGELMUNSTER (W) INTERCLUB JUNIORES - 115,2 km

    DEELNEMERS: 82 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 2:11:0 / AFSTAND: 93.6KM

    1 HAEX JORIS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VAN BELLE BAS CT SOENENS BOOM NED

    3 SLOCK LIAM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 LOOTENS GUST MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 NUYTTEN MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VANSTEENKISTE JOSHUA VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM

    8 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 BUITENDIJK RUBEN FORTE U19 CYCLING TEAM NED

    15 CAPPAN LENNERT 17 COLLIE LARS 31 GOOSSENS BRECHT 36 PUNNEWAERT ZION 57 ROOSE MATTEO

     

    18/08/2018 BALEGEM (O) JUNIORES - 99,6 km

    DEELNEMERS: 79 / OPGEVERS: 31 / TIJD: 2:32:43

    1 DOYLE LEO DB CYCLING CLUB IRL

    2 VAN BELLIGEN GERRIT KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN HEMELEN VINCENT ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 BAELE BEN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 BRUSSELEERS KIANO WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 BEERNAERT DAVID ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 THYS JOREN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 KURAS LAURYNAS KAUNO SM GAJA LTU

    10 MARTENS THOMAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    41 DE GEEST RICKY

     

    18/08/2018 KORTEMARK-EDEWALLE (W) NIEUWELINGEN - 62,4 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:29:38 / AFSTAND: 62.4KM

    1 VAN RYCKEGHEM LARS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 TSUDA YUGI TEAM EURASIA - IRC TIRE JPN

    4 VAN DE VELDE SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 MAEYAERT NATHAN KVC NOORDZEEMEEUW

    6 SEYNAEVE ROBIN COMITE REGIONAL HAINAUT

    7 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    9 BENOIT JONAS CT SOENENS-BOOOM

    10 HUYGHE ENZO O GRANDE SYNTHE FRA

     

    18/08/2018 MERE (O) NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:44:10 / AFSTAND: 64KM

    1 DEWEIRDT SIEBE BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 GELDERS GIL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 ELLIOTT RICH NCCH CAN

    4 BEECKMAN GAUTHIER

    5 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 LIEVENS NIELS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VAN DER PERRE DIEMER KTC-CYCLING TEAM

    9 JANSEGHERS STEF WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    13 D´HOLLANDER LUCA

     

    18/08/2018 SINT GILLIS WAAS DE KLINGE (O) NIEUWELINGEN - 64,8 km

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:40:25 / AFSTAND: 64.8KM

    1 TAK MORENO DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    2 VERLINDEN JORDI WAC TEAM

    3 VAN OORSCHOT ROBIN WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    4 DANEEL JEFKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 KONINGS ROAN WV DE JONGE RENNER NED

    6 JACOBS TUUR WAC TEAM

    7 SWENNE DELANO GRC JAN VAN ARCKEL NED

    8 VAN RAEMDONCK CÉDRIC PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 DEMUYNCK VICTOR VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 MICHIELSEN DAVID ZRTC MIDDELKAMP NED

    11 FIERENS RUBEN 17 BLOMMAERT SANDER 18 BLOMMAERT LARS 22 COLMAN LARS 25 MAES ALEC 27 CORNELIS CODY 28 COLMAN THIBEAU 29 VAN WIELE MICHIEL 34 TROCH DAMY

     

    18/08/2018 TOLLEMBEEK (VB) NIEUWELINGEN - 68 km

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:38:55 / AFSTAND: 68KM

    1 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN LOOVEREN THIJS WAC TEAM

    3 COENEN THOMAS DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4 MAAS MARIJN RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    5 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 DEWIL BAPTISTE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 MIKUTIS ALVARAS SILALES SM DSK KVEDARNA LTU

    8 ROMERS BORIS WV ZEEUWS VLAANDEREN NED

    9 DONIO RON CCC ISR

    10 GUERET ROMAIN ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

     

    18/08/2018 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR (W) INTERCLUB NIEUWELINGEN - 67,5 km

    DEELNEMERS: 117 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:42:10 / AFSTAND: 67.5KM

    1 LAMPERTI LUKE USA

    2 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 DE LIE ARNAUD CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 VAN RILLAERT DAYAN FCWB

    6 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 LAGROU STAN WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VAN LAER PIETER WAC TEAM

    10 ARTZ HUUB CERVELO - GOODZO DISTRICT ZUID-WEST NED

    15 VAN HOOF MANU 17 VERGOTE DIEL 20 DELAHAYE JENS 32 SZKANDERA THOMAS 69 ROGIERS LUCAS 73 VAN BUYNDER THIBAUD 93 THORÉ RUNE 94 VAN KERCKHOVE QUINTEN

    18-08-2018 om 18:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/08/2018

    waod_3.jpg

    Zaterdag 18 Augustus 2018 SIJSELE (8340)

     

    Cat.A - 67,2 km – 27 deelnemers

    1-Françoys Sven (Tielt)

    2-Buysse Lennert

    3-Callebaut Kevin

    4-Slabinck Anthony

    5-Van Hyfte Tom

    6-Van Gaeveren Gunter

    7-Acket Jonas

    8-Vral Bart

    9-Lammertyn Foeke

    10-Van Coppenolle Lars

    11-De Duytsche Luc-12-Lammens Laudelino-13-De Vlieger Jonas-14-Van Steirteghem Filip-15-Opsomer Enzo-16-Verzeele Brecht-17-Steenbakker Lars-18-De Leeuw Jelle-19-Maes Jonah-20-Timbreur Jonas-21-Audenaert Francis-22-Matthys Sam-23-Staelens Dieter-24-Verstraeten Tor-25-Vertenten Sander-26-Declerck Jean-Baptiste-27-Withagen Ronald

    18-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    17-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SOMBEKE VAN VRIJDAG 17/08/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SOMBEKE VAN VRIJDAG 17/08/2018     


    Vrijdag 17/08/2018 SOMBEKE, WAASMUNSTER (O) ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:43:20 / AFSTAND: 116KM

    1 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    2 DE BOCK YONI C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 RELAES JACOB EFC-L&R-VULSTEKE

    4 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 LOENDERS GLENN UNITED C.T.

    6 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM

    7 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    8 DE BOCK STEF

    9 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    10 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 DHOLLANDER KRISTOF 12 CORDEEL PIETER 13 HEIRBAUT TONY 14 VAN DAMME BART 18 APERS MICHAEL 20 CLAUS DIETER 21 CORDEEL SANDER 22 DE BLOCK NICK 23 D´HOOGE THOMAS 23 PERSOON JOERI 23 ROMBAUT MAARTEN

    3W3A4094

                                                                           Winnaar te Sombeke Jari Verstraeten.


    3W3A4117

                                                      Winnaar Jari Verstraeten met Pieter en Sander Cordeel.

    3W3A4105

                                                        Een woordje uitleg van winnaar Jari Verstraeten.

    3W3A4077

              Aankomst van winnaar Jari Verstraeten voor Yoni De Bock, Jacob Relaas, Tim Vercauteren en Glenn Loenders.

    3W3A4043

    3W3A3747

    3W3A3682

    3W3A3546

                                                     Start van de Elite z.c. & U23 te Sombeke met 56 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-08-2018 om 22:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 17/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Vrijdag 17/08/2018 BINCKBANK TOUR (VB) WORLD TOUR – 204,4 km – 04h39’50”

    Deelnemers: 149

    1-Magnus Cort NIELSEN (Den)-Astana Pro Team

    2-Julius VAN DEN BERG (Ned)-SEG Racing Academy

    3-Alexis GOUGEARD (Fra)-AG2R La Mondiale

    4-Jonas RICKAERT-Sport Vlaanderen – Baloise   + 29"

    5-Caleb EWAN (Aus)-Mitchelton-Scott + 33"

    6-Matteo PELUCCHI (Ita)-Bora-Hans Grohe

    7-Florian SENECHAL (Fra)-Quick Step Floors

    8-Tom DEVRIENDT-Wanty-Groupe Gobert

    9-Jens DEBUSSCHERE-Lotto Soudal

    10-Matej MOHORIC-Bahrain - Merida

    16-Oliver NAESEN 37-Greg VAN AVERMAET 72-Gijs VAN HOECKE 114-Stijn STEELS

     

    17/08/2018 KORTRIJK KOERSE (W) MEN ELITE – CRITERIUM - 92 km

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:30:10 / AFSTAND: 92KM

    1 GERAINT THOMAS TEAM SKY GBR

    2 KEISSE ILJO QUICK - STEP FLOORS

    3 DUMOULIN TOM TEAM SUNWEB NED

    4 VAN LERBERGHE BERT COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    5 SERRY PIETER QUICK - STEP FLOORS

    6 NAESEN LAWRENCE LOTTO - SOUDAL

    7 SIX FRANKLIN PROVINCE DU HAINAUT

    8 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 COBBAERT ROBBY CIBEL-CEBON

    10 DUQUENNOY JIMMY WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

     

    17/08/2018 MOORSLEDE (W) ELITE Z.C./U23 - 102 km

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 2:24:48 / AFSTAND: 102KM

    1 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 MCCANN JOHN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN USA

    3 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 DELAMEILLEURE MATHIAS DOVY KEUKENS - FCC

    5 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    6 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 BORRY KIM DOVY KEUKENS - FCC

    8 LAPERE KRIS

    9 LUNDER EIRIK STAVANGER SK NOR

    10 RAMIREZ DENNIS GATEWAY HARLEY-DAVIDSON USA

     

    17/08/2018 SOMBEKE, WAASMUNSTER (O) ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:43:20 / AFSTAND: 116KM

    1 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    2 DE BOCK YONI C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 RELAES JACOB EFC-L&R-VULSTEKE

    4 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 LOENDERS GLENN UNITED C.T.

    6 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM

    7 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    8 DE BOCK STEF

    9 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    10 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 DHOLLANDER KRISTOF 12 CORDEEL PIETER 13 HEIRBAUT TONY 14 VAN DAMME BART 18 APERS MICHAEL 20 CLAUS DIETER 21 CORDEEL SANDER 22 DE BLOCK NICK 23 D´HOOGE THOMAS 23 PERSOON JOERI 23 ROMBAUT MAARTEN

     

    17/08/2018 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) INTERCLUB U23 - 145,3 km

    DEELNEMERS: 140 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:15:38 / AFSTAND: 145KM

    1 DE POORTER MAXIME EFC-L&R-VULSTEKE

    2 DE DECKER ALFDAN LOTTO SOUDAL

    3 DANIELS SIMON NANO DEVELOPMENT TEAM

    4 VAN OUDENHOVE JOVANY VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 DEBUYCK ROBBE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 BOELE NIELS WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM NED

    7 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    8 ALONOS PABLO MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    10 DEWULF STAN LOTTO SOUDAL

    13 SMET JONAS 15 COLMAN ALEX 16 VERHOFSTADT THIBAU 30 DE PESTEL SANDER 67 SMAGGHE WOUTER 82 AMELINCKX STEF 94 GEERINCK DRIES 128 FRANSSENS YANNICK 138 MARIN GLENN

     

    17/08/2018 HAASDONK (O) DAMES ELITE - 85 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:06:29 / AFSTAND: 85KM

    1 CANT SANNE IKO-BEOBANK

    2 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    3 NORBERT RIBEROLLE MARION UNION CYCLISTE DU BASSIN HOUILLER FRA

    4 MORICHON ANAIS NOUVELLE AQUITAINE FRA

    5 D`HOORE JOLIEN MITCHELTON-SCOTT

    6 SACHET IRIS VC SAINTAIS FRA

    7 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED

    8 COELHO FERREIRA CAMILA MEMORIAL SANTOS FUPES BRA

    9 HOFMANN JENNY WHEEL DIVAS CYCLING TEAM GER

    10 JARY RACHEL EDCO GBR

    18 HERMANS ANKA 21 COUDEVILLE HERLINDE 24 DELTOMBE EVELIEN 34 REYNDERS MELANIE


    Haasdonk 2

    Haasdonk 1 


    17/08/2018 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR (W) INTERCLUB NIEUWELINGEN - Rit: 61,2 km - Tijdrit: 6,5 km

    DEELNEMERS: 118 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:26:0 / AFSTAND: 61KM

    1 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 SCOTT JARED USA

    3 ROGIERS LUCAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 MCLAIN LOGAN USA

    5 DEMAN BREM WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 DE LIE ARNAUD CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 VANDENBRANDEN NOAH WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 LAMPERTI LUKE USA

    9 GIDDINGS JOSHUA BRITISH CT MI RACING ACADEMY

    10 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    17 SZKANDERA THOMAS 18 TEERLINCK ALEXANDER 20 VAN HOOF MANU 37 VERGOTE DIEL 86 DELAHAYE JENS 92 THORÉ RUNE 93 VAN KERCKHOVE QUINTEN 94 VAN BUYNDER THIBAUD

    17-08-2018 om 22:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HARTBERGERLAND RADSPORTWOCHE 2018

    Banner Hartbergerland 2018

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 22°Seizoenszege en de Eindoverwinning !!!


    Frank Suys 2018 

           Frank Suys

     

    PROLOG Hartberg - Freitag,10. August 2018 - Catg. Master 3
    1.FRANK SUYS (Temse)

    2.Andres Winkler AUT 1’38”56
    3.Mario Lueger AUT 1’42”09

     

    Straßenrennen Pöllauberg - Samstag, 11. August 2018 - Catg. Master 3

    1.FRANK SUYS (Temse)

    2.Herman Gaar AUT op 24”
    3.Michaël Scherr AUT op 2’03

     

    Straßenrennen Kaindorf - Sonntag, 12. August 2018 - Catg. Master 3

    1.FRANK SUYS (Temse)
    2.Andres Winkler AUT op 1’35”
    3.Igor Tarassov AUT op 1’35

     

    Straßenrennen St. Johann - Montag, 13. August 2018 - Catg. Master 3

    1.FRANK SUYS (Temse)
    2.Andres Winkler AUT z.t.
    3.Igor Tarassov AUT z.t.

     

    Straßenrennen Grafendorf - Dienstag, 14. August 2018 - Catg. Master 3

    1.FRANK SUYS (Temse)
    2.Alfred Nentwich DUI op 1’35”
    3.Andres Winkler AUT op 4’04”

    Einzelzeitfahren Unterrohr - Mittwoch, 15. August 2018 - Catg. Master 3

    1.FRANK SUYS (Temse) in 23'33"
    2.Josef Neff AUT 24’43”77
    3.
    Johann Neubauer AUT 15’06”50

    STAND
    1.FRANK SUYS (Temse)
    2.Andres Winkler AUT op 11’28”
    3 Igor Tarassov EST op 18’20”

     

    Rundstreckenrennen Greinbach - Donnerstag, 16. August 2018 - Catg. Master 3


    Uitslag werd achteraf geschrapt nadat in de laatste ronde een dronken chauffeur op de achtervolgende groep was ingereden, met enkele zwaargewonde renners als gevolg !!!
     

    Ringstraßen Race - Bergsprint, Freitag, 17. August 2018 - Catg. Master 3

    1.FRANK SUYS (Temse)
    2.Hermann Gaar op 5”
    3.Werner Feichter op 32”

    EINDSTAND
    1.FRANK SUYS (Temse)
    2.Franz Triebl DUI op 20’37”
    3.Igor Tarassov EST op 25’35”

    17-08-2018 om 20:04 geschreven door kenny


    16-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE GREMBERGEN VAN DONDERDAG 16/08/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE GREMBERGEN VAN DONDERDAG 16/08/2018     


    Donderdag 16/08/2018 GREMBERGEN (DENDERMONDE) (O) ELITE Z.C./U23 - 105,3 km

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:26:46 / AFSTAND: 105.3KM

    1 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    2 TRIBOUT BART HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 AHLSSON JACOB OREBROCYKLISTERNA SWE

    4 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 MINTEN KEVIN TWC HET SNELLE WIEL NED

    6 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    7 CAMPS JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 CURRY JAMES VELO CLUB LA POMME MARSEILLE IRL

    9 GOOSSENS KENNY GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 DEWIT JORDI TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    18 MEUL ROBBY 29 VANUYTVANGE SAM

    3W3A3518

                              Het podium te Grembergen met winnaar Jens Moens.

    3W3A3468

                  Aankomst van winnaar Jens Moens voor Bart Tribout en Jacob Ahlsson.

    3W3A3404

    3W3A3381

    3W3A3328

    3W3A3152

    3W3A3121

    3W3A3094

                       Start van de Elite z.c. & U23 te Grembergen met 38 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-08-2018 om 20:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 16/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 16/08/2018 BINCKBANK TOUR (W) WORLD TOUR

    Deelnemers: 155 – 165,5km in 3u44:45 (gem. 44,182426km/u)

    1.Jasper Stuyven (Bel/TFS)

    2.Caleb Ewan (Aus/MTS)

    3.Zdenek Stybar (Tsj/QST)

    4.Rudiger Selig (Dui/BOH)

    5.Timothy Dupont (Bel/WGG)

    6.Jempy Drucker (Lux/BMC)

    7.Ryan Gibbons (ZAf/DDD)

    8.Tom Van Asbroeck (Bel/EFD)

    9.Daniel Hoelgard (Noo/GFC)

    10.Dylan Groenewegen (Ned/TLJ)

     

    16/08/2018 GREMBERGEN (DENDERMONDE) (O) ELITE Z.C./U23 - 105,3 km

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:26:46 / AFSTAND: 105.3KM

    1 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    2 TRIBOUT BART HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 AHLSSON JACOB OREBROCYKLISTERNA SWE

    4 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 MINTEN KEVIN TWC HET SNELLE WIEL NED

    6 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    7 CAMPS JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 CURRY JAMES VELO CLUB LA POMME MARSEILLE IRL

    9 GOOSSENS KENNY GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 DEWIT JORDI TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    18 MEUL ROBBY 29 VANUYTVANGE SAM

     

    16/08/2018 EVERGEM-BELZELE (O) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:43:50 / AFSTAND: 117KM

    1 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    2 VAINIONPÄÄ OSKARI ASFRA RACING TEAM FIN

    3 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    4 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 COCQUYT PATRICK JOHN SAEY CYCLING TEAM

    6 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    8 DEKKERS HANS SHIFTING GEARS CYCLING TEAM NED

    9 VAN HYFTE STEVEN VETRAPO CYCLING TEAM

    10 BRODY DAVID ASFRA RACING TEAM IRL

     

    16/08/2018 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) INTERCLUB U23 - 144,2 km

    DEELNEMERS: 143 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:09:4 / AFSTAND: 144KM

    1 DE DECKER ALFDAN LOTTO SOUDAL

    2 CASTRIQUE JONAS LOTTO SOUDAL

    3 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 COURTENS IGOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DANIELS SIMON NANO DEVELOPMENT TEAM

    6 DEWULF STAN LOTTO SOUDAL

    7 VANDENBUSSCHE JARI PRORACE CYCLING TEAM

    8 ALONOS PABLO MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 MARIT ARNE LOTTO SOUDAL

    10 BEULLENS CEDRIC EFC-L&R-VULSTEKE

    18 MARIN GLENN 29 FRANSSENS YANNICK 36 SMET JONAS 43 DE PESTEL SANDER 61 SMAGGHE WOUTER 68 COLMAN ALEX 117 GEERINCK DRIES 119 AMELINCKX STEF

    16-08-2018 om 20:38 geschreven door kenny


    15-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE DENDERBELLE VAN WOENSDAG 15/08/2018

    FOTO'S JUNIORES TE DENDERBELLE VAN WOENSDAG 15/08/2018     


    Woensdag 15/08/2018 DENDERBELLE (O) JUNIORES - 96 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:20:30 / AFSTAND: 96KM

    1 FRANCKEN SIBE WAC TEAM

    2 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN DEN PLAS JASPER WAC TEAM

    4 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN BELLIGEN GERRIT KTC-CYCLING TEAM

    6 DE LANGE PIETER-JAN ISOREX CYCLING TEAM

    7 EECKHOUT ARTHUR KTC-CYCLING TEAM

    8 SLOCK LIAM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 GALLAGHER CONOR EDS IRL

    10 HOPMANS WOUTER RUDYCO CYCLING TEAM NED

    32 SMET MARCO 36 DE VOS WANNES 40 VAN DER SYPT GIANNI 47 DE WILDE LUCA

    3W3A3053

                        Podium te Denderbelle met winnaar Sibe Francken, Matthew Van Schoor en Jasper Van Den Plas.

    3W3A2976

                                       Aankomst van Sibe Francken voor Matthew Van Schoor en Jasper Van Den Plas.

    3W3A2541

    3W3A2737

    3W3A2541

    3W3A2519

                                                            Start van de Juniores te Denderbelle met 53 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-08-2018 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GERRY DRUYTS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Gerry Druyts 2018 

          Gerry Druyts

     

    Woensdag 15/08/2018 BINCKBANK TOUR (O) WORLD TOUR - WORLD TOUR - 174 km - 03h47’42”

    Deelnemers

    1-Taco VAN DER HOORN (Ned)-Roompot - Nederlandse Loterij

    2-Maxime VANTOMME-WB Aqua Protect Veranclas  + 3"

    3-Sean DE BIE-Veranda's Willems-Crelan

    4-Matej MOHORIC (SLK)-Bahrain - Merida

    5-Jesper ASSELMAN (Ned)-Roompot - Nederlandse Loterij  + 35"

    6-Dylan GROENEWEGEN (Ned)-Team Lotto NL-Jumbo  + 1'11"

    7-Rüdiger SELIG (Dui)-Bora-Hans Grohe

    8-Fabio JAKOBSEN (Ned)-Quick Step Floors

    9-Max WALSCHEID (Dui)-Team Sunweb

    10-Tom VAN ASBROECK-Education First-Cannondale

    41-Greg VAN AVERMAET 52-Oliver NAESEN 70-Gijs VAN HOECKE 101-Stijn STEELS

     

    15/08/2018 BESELARE-ZONNEBEKE (W) ELITE Z.C./U23 – 113,4 km

    DEELNEMERS: 71 / OPGEVERS: 33 / TIJD: 2:28:43 / AFSTAND: 113KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    3 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 BEUSELINCK BRIEK VIND! CYCLING PROJECT

    7 VLAMYNCK NICK LAEREMANS EDNINE CT

    8 MUS ALOÏS SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    9 CARPENTER DANTE SOUTH EAST REGION GBR

    10 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    21 VAN DRIESSCHE WARD

     

    15/08/2018 TIELT-WINGE (VB) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 90 / OPGEVERS: 42 / TIJD: 2:41:57 / AFSTAND: 117KM

    1 GERRY DRUYTS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 VAN LAER WARD VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 MERCKX NIELS WSC HAND IN HAND BAAL

    4 ANDRIEU MAXIM WSC HAND IN HAND BAAL

    5 BOUTS JORDY EFC-L&R-VULSTEKE

    6 GOOSSENS QUENTIN TEL & CO CYCLING TEAM

    7 DEMOLDER STIJN HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 EYSKENS JEROEN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 PEETERS KJELL STAGECO CYCLING TEAM

    10 VAN ROY SIMON ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    15/08/2018 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) INTERCLUB U23 - 141,4 km

    DEELNEMERS: 146 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:12:16 / AFSTAND: 141KM

    1 DEWULF STAN LOTTO SOUDAL

    2 BOUTS JENS PRORACE CYCLING TEAM

    3 PRUVOOST SHAYNE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 WOLFFENBUTTEL NILS WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM NED

    5 JACOBS ROBIN V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 BASTIAENS AYCO UNITED C.T.

    7 EKLOF DANIEL TEAM RINGERIKS KRAFT U23

    8 MARIT ARNE LOTTO SOUDAL

    9 DANIELS SIMON NANO DEVELOPMENT TEAM

    10 DE DECKER ALFDAN LOTTO SOUDAL

    24 FRANSSENS YANNICK 29 SMET JONAS 57 DE PESTEL SANDER 59 COLMAN ALEX 64 MARIN GLENN 78 SMAGGHE WOUTER 81 GEERINCK DRIES 111 VERHOFSTADT THIBAU 117 AMELINCKX STEF

     

    15/08/2018 KRUISHOUTEM (O) U23 - 115,2 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 2:48:58 / AFSTAND: 115.2KM

    1 STOCKMAN ABRAM TARTELETTO - ISOREX

    2 STOCKMAN MICHIEL TARTELETTO - ISOREX

    3 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    4 BAUSBACHER EVAN GATEWAY HARLEY DAVIDSON USA

    5 POELS XAVIER TWC PIJNENBURG NED

    6 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    7 LAMASZEWSKI JAN KK TARNOVIA TARNOWO PODGORNE POL

    8 POLSPOEL JONAS VAN EYCK SPORT

    9 BRULEZ MIQELE VETRAPO CYCLING TEAM

    10 BYSTRZYCKI WOJCIECH KK TARNOVIA TARNOWO PODGORNE POL

     

    15/08/2018 ALT-HOESELT (B) AMATEURS + MASTERS - 115,2 km

    Deelnemers


    15/08/2018 BERG-KAMPENHOUT (VB) INTERCLUB JUNIORES - 126 km

    DEELNEMERS: 118 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:56:6 / AFSTAND: 126KM

    1 RUIJTER STIJN CYCLING CLUB MONKEYTOWN NED

    2 KROONEN MAX WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    3 WILLEMS JAGO WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 BUITENDIJK RUBEN MIXTE CERVELO-GOODZO/FORTE NED

    5 WILSHAUS SERGINHO CYCLING CLUB MONKEYTOWN NED

    6 RIJSDIJK NATHAN WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    7 VAN CAMPENHOUT SVEN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VAN DYCK WARD DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 KNIGHT OLIVER SOUTH EAST CYCLING TEAM GBR

    15 THYS JOREN 27 CLAEYS LAURENT 37 PUNNEWAERT ZION 40 COLLIE LARS 65 VAN DAELE ERNEST 67 BERTELS LODE 72 ADRIAENSSENS JENNO 75 DE BEER WANNES 94 SMET JORRE 96 MEERSMAN MAXIM 105 HUYGENS MILAN

    15-08-2018 om 21:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 15/08/2018 DENDERBELLE (O) JUNIORES - 96 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:20:30 / AFSTAND: 96KM

    1 FRANCKEN SIBE WAC TEAM

    2 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN DEN PLAS JASPER WAC TEAM

    4 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN BELLIGEN GERRIT KTC-CYCLING TEAM

    6 DE LANGE PIETER-JAN ISOREX CYCLING TEAM

    7 EECKHOUT ARTHUR KTC-CYCLING TEAM

    8 SLOCK LIAM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 GALLAGHER CONOR EDS IRL

    10 HOPMANS WOUTER RUDYCO CYCLING TEAM NED

    32 SMET MARCO 36 DE VOS WANNES 40 VAN DER SYPT GIANNI 47 DE WILDE LUCA

     

    15/08/2018 HOELEDEN (VB) JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 66 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:02:15 / AFSTAND: 88KM

    1 VANPARIJS WOUTER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 TUSCANO ALESSANDRO SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 FORD JACK WHEELBASE CABTECH JUNIOR RT GBR

    4 MARCHAND BASTIAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 DEHAIRS SIMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 ARRAMMACH KEVIN W.C.L. BERGKLIMMERS NED

    7 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    8 DELCOMMUNE MARTIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 CAMERON EUAN PAUL MILNES / OLDFIELD ERT GBR

    10 JACOBS OWEN SPORT EN MOEDIG GENK

     

    15/08/2018 KEIZER DER RUPELSTREEK RUMST (A) JUNIORES - 90,2 km

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:08:13 / AFSTAND: 90.2KM

    1 THIELEMANS ROBBE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 SCHEERS LANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 COVELIERS SEPPE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DERAEDT VICTOR WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 DE GEEST RICKY VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VAN AERT SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 WACHTERS JEF WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 WARRENS ANTHONY VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 ROMBAUTS DAAN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    22 JORIS STEF

     

    15/08/2018 LAUWE (W) JUNIORES - 93 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 2:18:35 / AFSTAND: 93KM

    1 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM

    2 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DETHY MATTHIS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 WARD ADAM POWERHOUSE SPORT IRL

    5 HUENS AXEL OLYMPIQUE GRANDE SYNTHE U19 FRA

    6 STOCKX AARON MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VERCRUYSSE GILLES CT SOENENS-BOOOM

    8 DHAEYE ENRICO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 ROOSE MATTEO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 VERBEECK CALVIN

     

    15/08/2018 PRINS VAN DE RUPELSTREEK RUMST (A) NIEUWELINGEN - 57,4 km

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:26:35 / AFSTAND: 57.4KM

    1 SHEFFIELD MAGNUS HOT TUBES JUNIOR CYCLING TEAM USA

    2 GOOS LIAM WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 COENEN THOMAS DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 DE RIJK SIM KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    6 D´HOLLANDER SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VERDONCK THOMAS RSC ZUIDWESTHOEK NED

    8 DE GROOTE VASCO ISOREX CYCLING TEAM

    9 STOOPEN XANDER DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 SHARP WILL HOT TUBES JUNIOR CYCLING TEAM USA

    13 BOEYE RUBEN 37 VAN MOL CÉDRIC 38 DE TROYER YORBEN

     

    15/08/2018 KERKOM (LB) NIEUWELINGEN - 59 km

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:31:26 / AFSTAND: 59KM

    1 MAES SEPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 WIDDERSHOVEN JOCHEM TWC MAASLANDSTER-ZUID LIMBURG NED

    3 LUITEN NIELS TWC DE MAASLANDSTER NED

    4 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 VAN HAMME WOUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DEWIL BAPTISTE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 GÖBBELS DANN TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG NED

    15-08-2018 om 21:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/08/2018

    waod_3.jpg

    Woensdag 15 Augustus 2018 KAPRIJKE (9970)

     

    Cat.A - 70 km - 57 deelnemers

    1 Lammertyn Foeke (Eeklo)
    2 Coppens Carrera
    3 De Vlieger Jonas
    4 Verwee Nico
    5 Apers Michaël
    6 Van De Velde Valentijn
    7 Viaene Florian
    8 Wytinck Niels
    9 Buysse Lennert
    10 Maes Dimitri
    11 Van Gaeveren Gunter 12 Van Vlierberghe Bart 13 Ryelandt Bryan 14 Heijens Jeroen 15 Matthys Sam 16 Van Hyfte Tom 17 Opsomer Enzo 18 Stevens Juhani 19 Vispoel Ruben 20 Van den Branden Brecht 21 Cockx Sem 22 Jansen Simon 23 Vancolen Kevin 24 Vervaeke Alexander 25 Bauwens Felix 26 Desomviele Lieven 27 De Geyter Benjamin 28 De Naeyer Bruno 29 De Duytsche Luc 30 Laforce Mike 31 Gommers Sven 32 De Geeter Brent 33 Declerck Jean-Baptiste 34 Vossaert Matthias 35 Verwilst Mathieu 36 Deschuytter Casper 37 Jumelet Bas 38 Maenhout Kenny 39 Heynssens Sven 40 Van Osselaer Tom 41 Van Osselaer Tommy 42 Beck Pieter 43 Bekaert Tim 44 Timbreur Jonas 45 Maenhout Tommy 46 Verduyn Jasper 47 Smet Jochem 48 Serverius Jonas 49 Brijs Gert 50 Verstraeten Tor 51 Bauwens Bart 52 De Geyter Sebastiaan 53 Voets Pieter 54 Meyer Jurgen 55 Vercammen Bert 56 Van Der Elst Michiel 57 Bultinck Davy

     

    Cat.B - 63 km – 32 deelnemers

    1 Primo Gino (Gent)
    2 Smet Guy
    3 Bobelijn Patrick
    4 Van Den Broecke Mario
    5 Diet Wim
    6 Verbeken Kurt
    7 Havermans Ruud
    8 Van Hautekerke Glenn
    9 Lammens Mario
    10 Roobroeck Dirk
    11 Van Drom Giovanni 12 Van Roeyen Dave 13 De Tremerie Franky 14 Van Steirteghem Filip 15 Van Buggenhout Jurgen 16 Rabout Rudi 17 De Wannemaeker Filip 18 Savat Fabien 19 Van Hoof Danny 20 Gussé Wim 21 D'Hauwe Andy 22 Elzinga Emile 23 Heyndrickx Wim 24 Schollaert Carlo 25 Dhooge Tom 26 Van Mol Bart 27 Kramer Guido 28 Landuyt Steven 29 Gamble Donald 30 Lecluyse Denis 31 De Cock Kris 32 Pauwels Nico

     

    Cat.C - 56 km – 30 deelnemers

    1 Lap Hans (Hendrik Ido Ambacht, NL) 60+
    2 Harms Ko (Zuiddorpe, NL) 55+
    3 De Coninck Danny
    4 Buyens Patrick
    5 Struyf Raoul
    6 de Waal Wim
    7 Willems Noël
    8 Meyvis Serge
    9 D'Hondt Erwin
    10 De Pauw Dirk
    11 Erauw Luc 12 De Permentier Kenny 13 De Maesschalck Johan 14 Catteuw Herwig 15 De Poorter Luc 16 Serverius Rudi 17 Bolle Henk 18 Bracke Wim 19 Soetens Chris 20 Vanoverberghe Siegfried 21 Vandenbussche Jean-Marie 22 Bauters Ronny 23 Van Peteghem Patrick 24 Vyncke William 25 Van Lierde Hans 26 Delgouffe Phil 27 Goethals Ronny 28 Cornette Freddy 29 Dupont Guido 30 De Baets Johan


    Cat.D - 49 km – 31 deelnemers

    1 Vanpoucke Rik (Knokke Heist) 65+
    2 Deneef Jozef
    3 Remory Pierre
    4 Burggraeve Noël
    5 Coudyzer Theo (Balen) 70+

    6 Snels Luc
    7 Luyten Felix
    8 Wauters Jean-Pierre
    9 Baeyens Rudi
    10 Dams Marc
    11 1Vandersteen Erik 12 Verzele Noël 13 Pauwels Marcel 14 Montforts Ad 15 Vandermeulen Jos 16 Vyvey Julien 17 Tummeleer Dirck 18 De Vuyst Eddy 19 Demiddel Ronny 20 De Roos Willy 21 Oostdijk Adri 22 Tillaert Evy (DAME) 23 Corthier Wily 24 Brijs Willy 25 Moens Louis 26 De Sutter Willy 27 Cocquyt Luc 28 Robijns Robert 29 Declercq Etienne 30 Hermans Luc 31 Brouwers François

    15-08-2018 om 21:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/08/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 9°Seizoenszege !!!


    Lieven Van De Perre 2018 

     Lieven Van De Perre

    WOENSDAG 15 AUGUSTUS LEDE (9340) 

    VWF 15-8-2018

    15-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    14-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE TEMSE-VELLE VAN DINSDAG 14/08/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE TEMSE-VELLE VAN DINSDAG 14/08/2018     


    Dinsdag 14/08/2018 TEMSE, WIJK VELLE (O) ELITE Z.C./U23 - 134,3 km

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 3:03:38 / AFSTAND: 134.3KM

    1 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 REYNAERTS WIM CIBEL-CEBON

    3 OERLEMANS TOM HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    5 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    7 AHLSSON JACOB OREBROCYKLISTERNA SWE

    8 RAYMACKERS CEDRIC CIBEL-CEBON

    9 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 LUNDER EIRIK STAVANGER SK NOR

    11 DE BOES TIMMY 12 MAES BRYAN 18 CORDEEL SANDER 25 VERMEULEN STEVEN 26 COOLS ALEXANDER 28 GOOSSENS KENNY

    3W3A2373

                             Podium te Velle-Temse met winnaar Glenn Debruyne, Wim Reynaerts en Tom Oerlemans.

    3W3A2305

                                                    Aankomst van winnaar Glenn Debruyne voor Wim Reynaerts.

    3W3A2201

                                                                    De 2 koplopers Tom Oerlemans en Wim Reynaerts.

    3W3A2266

                                                               Glenn Debruyne op zoek naar de 2 koplopers.

    3W3A2164

    3W3A1955

    3W3A1827

                                            Start van de Elite z.c. & U23 te Temse-Velle met 34 deelnemers.











    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-08-2018 om 21:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 14/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 14/08/2018 HEUSDEN KOERS (O) MEN ELITE - 168 km

    DEELNEMERS: 110 / OPGEVERS: 52 / TIJD: 3:36:53 / AFSTAND: 168KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 KEISSE ILJO QUICK - STEP FLOORS

    3 MEEUS JORDI SEG RACING ACADEMY

    4 COENEN DENNIS CIBEL-CEBON

    5 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 VERGAERDE OTTO WSA PUSHBIKERS

    7 TEUGELS LENNERT CIBEL-CEBON

    8 VAN DER HAEGHEN RUBEN VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 LEROUX SAMUEL ROUBAIX LILLE METROPOLE FRA

    10 VAN DYCK WESLEY BEAT CYCLING CLUB

    13 JANSSENS JIMMY 17 MARCHAND GIANNI 18 DIELEMAN MICHIEL 24 VAN STAEYEN MICHAËL 30 VAN DAMME BART 31 STEVENS TIMOTHY 40 CAETHOVEN KENNETH 44 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 52 DE PAEPE JOHANNES

     

    14/08/2018 HULDENBERG (VB) ELITE Z.C./U23 - 102 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 2:35:17 / AFSTAND: 102KM

    1 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    2 KIELICH TIMO CORENDON - CIRCUS

    3 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 SNYERS JARI NANO DEVELOPMENT TEAM

    5 DE GROEF FELIX VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 ANDRIES JORDI PRORACE CYCLING TEAM

    7 SMETS GERT CORENDON - CIRCUS

    8 DE BOCK YONI C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VLIEGEN PIETER-JAN CORENDON - CIRCUS

    10 ZIMMER MATTHEW GATEWAY HARLEY DAVIDSON USA

    11 WIELFAERT KRISTOF 36 DE BOCK JELLE

     

    14/08/2018 TEMSE, WIJK VELLE (O) ELITE Z.C./U23 - 134,3 km

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 3:03:38 / AFSTAND: 134.3KM

    1 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 REYNAERTS WIM CIBEL-CEBON

    3 OERLEMANS TOM HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    5 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    7 AHLSSON JACOB OREBROCYKLISTERNA SWE

    8 RAYMACKERS CEDRIC CIBEL-CEBON

    9 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 LUNDER EIRIK STAVANGER SK NOR

    11 DE BOES TIMMY 12 MAES BRYAN 18 CORDEEL SANDER 25 VERMEULEN STEVEN 26 COOLS ALEXANDER 28 GOOSSENS KENNY

     

    14/08/2018 HOELEDEN (VB) ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 2:32:30 / AFSTAND: 112KM

    1 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 GERITS VINCE STAGECO CYCLING TEAM

    3 VAN ROY SIMON ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VANDENSANDE SEBASTIAAN V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 VAN GENECHTEN STEFF STAGECO CYCLING TEAM

    6 CREFFIER LAURENT STAGECO CYCLING TEAM

    7 DE AMICIS ALESSANDRO CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 BELLEN WESLEY SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10 NOELS JEROEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

     

    14/08/2018 MARIA-TER-HEIDE BRASSCHAAT (A) DAMES ELITE - 78 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 30 / TIJD: 2:02:0 / AFSTAND: 78KM

    1 SLINGERLAND MINKE WC DE PEDAALRIDDERS NED

    2 HOFMAN MEREL WV AVANTI NED

    3 SELS LOES CRELAN - CHARLES

    4 NORBERT RIBEROLLE MARION UNION CYCLISTE DU BASSIN HOUILLER FRA

    5 GASS DANIELA MAASLANDSTER GER

    6 BRAS MARTINE WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN NED

    7 PEREKITKO KAROLINA WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN POL

    8 SKALNIAK AGNIESZKA EXPERZA – FOOTLOGIX POL  

    9 TORTOLINA GAIA EQUANO WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    10 JOHANSSON HANNA SHE RIDES CK SWE

    14 DRUYTS JESSY 14 DRUYTS JESSY 22 DRUYTS DEMMY

    14-08-2018 om 21:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!


    Kaat Hannes 2018 

            Kaat Hannes

    Maandag 13/08/2018 DERNYFESTIVAL WILRIJK (A) MEN ELITE – CRITERIUM - 100 km

    Deelnemers


    13/08/2018 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 99 km

    Deelnemers: 64 / Opgevers: 13 / Tijd: 2:10:53 / afstand: 99km

    1 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 PORCO Fabio

    4 YATES Joel GATEWAY HARLEY DAVIDSON NZL

    5 MEESEN Giel TWC MAASLANDSTER NED

    6 PENDERS Joppe VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 PORCO Carlo

    8 COHNEN Stefan TEAM STARBIKEWEAR NED

    9 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    10 CREMERS Paul WV DE JONGE RENNER NED

     

    13/08/2018 WILRIJK (A) DAMES ELITE - 90 km

    Deelnemers: 36 / Opgevers: 11 / Tijd: 2:27:12 / afstand: 90km

    1 KAAT HANNES WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    2 SZABO Zsofia HEALTH MATE CYCLELIVE HUN

    3 VAINIONPÄÄ Laura HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    4 COELHO FERREIRA Camila MEMORIAL SANTOS FUPES BRA

    5 DIESNER Naima TUSPO WEENDE GER

    6 BANGA Kim TWC DE KEMPEN NED

    7 JOHANSSON Hanna SHE RIDES CK SWE

    8 ROTMAN Lotte EXPERZA - FOOTLOGIX

    9 DOM Annelies LOTTO-SOUDAL LADIES

    10 BEX Nathalie EXPERZA-FOOTLOGIX

    11 DRUYTS Jessy 14 CLAUS Marjon 17 DRUYTS Demmy

    14-08-2018 om 14:02 geschreven door kenny


    13-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/08/2018

    waod_3.jpg

    Maandag 13 Augustus 2018 WOESTEN (8860)- Oostvleterenstraat 67 - Café De Meiboom

     

    OPEN - 19.00 u. – 63 km – 30 ronden

    13-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!