.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    15-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 15/08/2018 DENDERBELLE (O) JUNIORES - 96 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:20:30 / AFSTAND: 96KM

    1 FRANCKEN SIBE WAC TEAM

    2 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN DEN PLAS JASPER WAC TEAM

    4 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN BELLIGEN GERRIT KTC-CYCLING TEAM

    6 DE LANGE PIETER-JAN ISOREX CYCLING TEAM

    7 EECKHOUT ARTHUR KTC-CYCLING TEAM

    8 SLOCK LIAM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 GALLAGHER CONOR EDS IRL

    10 HOPMANS WOUTER RUDYCO CYCLING TEAM NED

    32 SMET MARCO 36 DE VOS WANNES 40 VAN DER SYPT GIANNI 47 DE WILDE LUCA

     

    15/08/2018 HOELEDEN (VB) JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 66 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:02:15 / AFSTAND: 88KM

    1 VANPARIJS WOUTER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 TUSCANO ALESSANDRO SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 FORD JACK WHEELBASE CABTECH JUNIOR RT GBR

    4 MARCHAND BASTIAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 DEHAIRS SIMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 ARRAMMACH KEVIN W.C.L. BERGKLIMMERS NED

    7 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    8 DELCOMMUNE MARTIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 CAMERON EUAN PAUL MILNES / OLDFIELD ERT GBR

    10 JACOBS OWEN SPORT EN MOEDIG GENK

     

    15/08/2018 KEIZER DER RUPELSTREEK RUMST (A) JUNIORES - 90,2 km

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:08:13 / AFSTAND: 90.2KM

    1 THIELEMANS ROBBE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 SCHEERS LANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 COVELIERS SEPPE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DERAEDT VICTOR WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 DE GEEST RICKY VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VAN AERT SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 WACHTERS JEF WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 WARRENS ANTHONY VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 ROMBAUTS DAAN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    22 JORIS STEF

     

    15/08/2018 LAUWE (W) JUNIORES - 93 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 2:18:35 / AFSTAND: 93KM

    1 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM

    2 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DETHY MATTHIS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 WARD ADAM POWERHOUSE SPORT IRL

    5 HUENS AXEL OLYMPIQUE GRANDE SYNTHE U19 FRA

    6 STOCKX AARON MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VERCRUYSSE GILLES CT SOENENS-BOOOM

    8 DHAEYE ENRICO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 ROOSE MATTEO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 VERBEECK CALVIN

     

    15/08/2018 PRINS VAN DE RUPELSTREEK RUMST (A) NIEUWELINGEN - 57,4 km

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:26:35 / AFSTAND: 57.4KM

    1 SHEFFIELD MAGNUS HOT TUBES JUNIOR CYCLING TEAM USA

    2 GOOS LIAM WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 COENEN THOMAS DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 DE RIJK SIM KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    6 D´HOLLANDER SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VERDONCK THOMAS RSC ZUIDWESTHOEK NED

    8 DE GROOTE VASCO ISOREX CYCLING TEAM

    9 STOOPEN XANDER DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 SHARP WILL HOT TUBES JUNIOR CYCLING TEAM USA

    13 BOEYE RUBEN 37 VAN MOL CÉDRIC 38 DE TROYER YORBEN

     

    15/08/2018 KERKOM (LB) NIEUWELINGEN - 59 km

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:31:26 / AFSTAND: 59KM

    1 MAES SEPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 WIDDERSHOVEN JOCHEM TWC MAASLANDSTER-ZUID LIMBURG NED

    3 LUITEN NIELS TWC DE MAASLANDSTER NED

    4 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 VAN HAMME WOUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DEWIL BAPTISTE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 GÖBBELS DANN TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG NED

    15-08-2018 om 21:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/08/2018

    waod_3.jpg

    Woensdag 15 Augustus 2018 KAPRIJKE (9970)

     

    Cat.A - 70 km - 57 deelnemers

    1 Lammertyn Foeke (Eeklo)
    2 Coppens Carrera
    3 De Vlieger Jonas
    4 Verwee Nico
    5 Apers Michaël
    6 Van De Velde Valentijn
    7 Viaene Florian
    8 Wytinck Niels
    9 Buysse Lennert
    10 Maes Dimitri
    11 Van Gaeveren Gunter 12 Van Vlierberghe Bart 13 Ryelandt Bryan 14 Heijens Jeroen 15 Matthys Sam 16 Van Hyfte Tom 17 Opsomer Enzo 18 Stevens Juhani 19 Vispoel Ruben 20 Van den Branden Brecht 21 Cockx Sem 22 Jansen Simon 23 Vancolen Kevin 24 Vervaeke Alexander 25 Bauwens Felix 26 Desomviele Lieven 27 De Geyter Benjamin 28 De Naeyer Bruno 29 De Duytsche Luc 30 Laforce Mike 31 Gommers Sven 32 De Geeter Brent 33 Declerck Jean-Baptiste 34 Vossaert Matthias 35 Verwilst Mathieu 36 Deschuytter Casper 37 Jumelet Bas 38 Maenhout Kenny 39 Heynssens Sven 40 Van Osselaer Tom 41 Van Osselaer Tommy 42 Beck Pieter 43 Bekaert Tim 44 Timbreur Jonas 45 Maenhout Tommy 46 Verduyn Jasper 47 Smet Jochem 48 Serverius Jonas 49 Brijs Gert 50 Verstraeten Tor 51 Bauwens Bart 52 De Geyter Sebastiaan 53 Voets Pieter 54 Meyer Jurgen 55 Vercammen Bert 56 Van Der Elst Michiel 57 Bultinck Davy

     

    Cat.B - 63 km – 32 deelnemers

    1 Primo Gino (Gent)
    2 Smet Guy
    3 Bobelijn Patrick
    4 Van Den Broecke Mario
    5 Diet Wim
    6 Verbeken Kurt
    7 Havermans Ruud
    8 Van Hautekerke Glenn
    9 Lammens Mario
    10 Roobroeck Dirk
    11 Van Drom Giovanni 12 Van Roeyen Dave 13 De Tremerie Franky 14 Van Steirteghem Filip 15 Van Buggenhout Jurgen 16 Rabout Rudi 17 De Wannemaeker Filip 18 Savat Fabien 19 Van Hoof Danny 20 Gussé Wim 21 D'Hauwe Andy 22 Elzinga Emile 23 Heyndrickx Wim 24 Schollaert Carlo 25 Dhooge Tom 26 Van Mol Bart 27 Kramer Guido 28 Landuyt Steven 29 Gamble Donald 30 Lecluyse Denis 31 De Cock Kris 32 Pauwels Nico

     

    Cat.C - 56 km – 30 deelnemers

    1 Lap Hans (Hendrik Ido Ambacht, NL) 60+
    2 Harms Ko (Zuiddorpe, NL) 55+
    3 De Coninck Danny
    4 Buyens Patrick
    5 Struyf Raoul
    6 de Waal Wim
    7 Willems Noël
    8 Meyvis Serge
    9 D'Hondt Erwin
    10 De Pauw Dirk
    11 Erauw Luc 12 De Permentier Kenny 13 De Maesschalck Johan 14 Catteuw Herwig 15 De Poorter Luc 16 Serverius Rudi 17 Bolle Henk 18 Bracke Wim 19 Soetens Chris 20 Vanoverberghe Siegfried 21 Vandenbussche Jean-Marie 22 Bauters Ronny 23 Van Peteghem Patrick 24 Vyncke William 25 Van Lierde Hans 26 Delgouffe Phil 27 Goethals Ronny 28 Cornette Freddy 29 Dupont Guido 30 De Baets Johan


    Cat.D - 49 km – 31 deelnemers

    1 Vanpoucke Rik (Knokke Heist) 65+
    2 Deneef Jozef
    3 Remory Pierre
    4 Burggraeve Noël
    5 Coudyzer Theo (Balen) 70+

    6 Snels Luc
    7 Luyten Felix
    8 Wauters Jean-Pierre
    9 Baeyens Rudi
    10 Dams Marc
    11 1Vandersteen Erik 12 Verzele Noël 13 Pauwels Marcel 14 Montforts Ad 15 Vandermeulen Jos 16 Vyvey Julien 17 Tummeleer Dirck 18 De Vuyst Eddy 19 Demiddel Ronny 20 De Roos Willy 21 Oostdijk Adri 22 Tillaert Evy (DAME) 23 Corthier Wily 24 Brijs Willy 25 Moens Louis 26 De Sutter Willy 27 Cocquyt Luc 28 Robijns Robert 29 Declercq Etienne 30 Hermans Luc 31 Brouwers François

    15-08-2018 om 21:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/08/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 9°Seizoenszege !!!


    Lieven Van De Perre 2018 

     Lieven Van De Perre

    WOENSDAG 15 AUGUSTUS LEDE (9340) 

    VWF 15-8-2018

    15-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    14-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE TEMSE-VELLE VAN DINSDAG 14/08/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE TEMSE-VELLE VAN DINSDAG 14/08/2018     


    Dinsdag 14/08/2018 TEMSE, WIJK VELLE (O) ELITE Z.C./U23 - 134,3 km

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 3:03:38 / AFSTAND: 134.3KM

    1 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 REYNAERTS WIM CIBEL-CEBON

    3 OERLEMANS TOM HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    5 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    7 AHLSSON JACOB OREBROCYKLISTERNA SWE

    8 RAYMACKERS CEDRIC CIBEL-CEBON

    9 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 LUNDER EIRIK STAVANGER SK NOR

    11 DE BOES TIMMY 12 MAES BRYAN 18 CORDEEL SANDER 25 VERMEULEN STEVEN 26 COOLS ALEXANDER 28 GOOSSENS KENNY

    3W3A2373

                             Podium te Velle-Temse met winnaar Glenn Debruyne, Wim Reynaerts en Tom Oerlemans.

    3W3A2305

                                                    Aankomst van winnaar Glenn Debruyne voor Wim Reynaerts.

    3W3A2201

                                                                    De 2 koplopers Tom Oerlemans en Wim Reynaerts.

    3W3A2266

                                                               Glenn Debruyne op zoek naar de 2 koplopers.

    3W3A2164

    3W3A1955

    3W3A1827

                                            Start van de Elite z.c. & U23 te Temse-Velle met 34 deelnemers.











    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-08-2018 om 21:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 14/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 14/08/2018 HEUSDEN KOERS (O) MEN ELITE - 168 km

    DEELNEMERS: 110 / OPGEVERS: 52 / TIJD: 3:36:53 / AFSTAND: 168KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 KEISSE ILJO QUICK - STEP FLOORS

    3 MEEUS JORDI SEG RACING ACADEMY

    4 COENEN DENNIS CIBEL-CEBON

    5 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 VERGAERDE OTTO WSA PUSHBIKERS

    7 TEUGELS LENNERT CIBEL-CEBON

    8 VAN DER HAEGHEN RUBEN VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 LEROUX SAMUEL ROUBAIX LILLE METROPOLE FRA

    10 VAN DYCK WESLEY BEAT CYCLING CLUB

    13 JANSSENS JIMMY 17 MARCHAND GIANNI 18 DIELEMAN MICHIEL 24 VAN STAEYEN MICHAËL 30 VAN DAMME BART 31 STEVENS TIMOTHY 40 CAETHOVEN KENNETH 44 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 52 DE PAEPE JOHANNES

     

    14/08/2018 HULDENBERG (VB) ELITE Z.C./U23 - 102 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 2:35:17 / AFSTAND: 102KM

    1 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    2 KIELICH TIMO CORENDON - CIRCUS

    3 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 SNYERS JARI NANO DEVELOPMENT TEAM

    5 DE GROEF FELIX VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 ANDRIES JORDI PRORACE CYCLING TEAM

    7 SMETS GERT CORENDON - CIRCUS

    8 DE BOCK YONI C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VLIEGEN PIETER-JAN CORENDON - CIRCUS

    10 ZIMMER MATTHEW GATEWAY HARLEY DAVIDSON USA

    11 WIELFAERT KRISTOF 36 DE BOCK JELLE

     

    14/08/2018 TEMSE, WIJK VELLE (O) ELITE Z.C./U23 - 134,3 km

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 3:03:38 / AFSTAND: 134.3KM

    1 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 REYNAERTS WIM CIBEL-CEBON

    3 OERLEMANS TOM HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    5 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    7 AHLSSON JACOB OREBROCYKLISTERNA SWE

    8 RAYMACKERS CEDRIC CIBEL-CEBON

    9 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 LUNDER EIRIK STAVANGER SK NOR

    11 DE BOES TIMMY 12 MAES BRYAN 18 CORDEEL SANDER 25 VERMEULEN STEVEN 26 COOLS ALEXANDER 28 GOOSSENS KENNY

     

    14/08/2018 HOELEDEN (VB) ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 2:32:30 / AFSTAND: 112KM

    1 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 GERITS VINCE STAGECO CYCLING TEAM

    3 VAN ROY SIMON ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VANDENSANDE SEBASTIAAN V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 VAN GENECHTEN STEFF STAGECO CYCLING TEAM

    6 CREFFIER LAURENT STAGECO CYCLING TEAM

    7 DE AMICIS ALESSANDRO CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 BELLEN WESLEY SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10 NOELS JEROEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

     

    14/08/2018 MARIA-TER-HEIDE BRASSCHAAT (A) DAMES ELITE - 78 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 30 / TIJD: 2:02:0 / AFSTAND: 78KM

    1 SLINGERLAND MINKE WC DE PEDAALRIDDERS NED

    2 HOFMAN MEREL WV AVANTI NED

    3 SELS LOES CRELAN - CHARLES

    4 NORBERT RIBEROLLE MARION UNION CYCLISTE DU BASSIN HOUILLER FRA

    5 GASS DANIELA MAASLANDSTER GER

    6 BRAS MARTINE WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN NED

    7 PEREKITKO KAROLINA WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN POL

    8 SKALNIAK AGNIESZKA EXPERZA – FOOTLOGIX POL  

    9 TORTOLINA GAIA EQUANO WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    10 JOHANSSON HANNA SHE RIDES CK SWE

    14 DRUYTS JESSY 14 DRUYTS JESSY 22 DRUYTS DEMMY

    14-08-2018 om 21:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!


    Kaat Hannes 2018 

            Kaat Hannes

    Maandag 13/08/2018 DERNYFESTIVAL WILRIJK (A) MEN ELITE – CRITERIUM - 100 km

    Deelnemers


    13/08/2018 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 99 km

    Deelnemers: 64 / Opgevers: 13 / Tijd: 2:10:53 / afstand: 99km

    1 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 PORCO Fabio

    4 YATES Joel GATEWAY HARLEY DAVIDSON NZL

    5 MEESEN Giel TWC MAASLANDSTER NED

    6 PENDERS Joppe VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 PORCO Carlo

    8 COHNEN Stefan TEAM STARBIKEWEAR NED

    9 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    10 CREMERS Paul WV DE JONGE RENNER NED

     

    13/08/2018 WILRIJK (A) DAMES ELITE - 90 km

    Deelnemers: 36 / Opgevers: 11 / Tijd: 2:27:12 / afstand: 90km

    1 KAAT HANNES WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    2 SZABO Zsofia HEALTH MATE CYCLELIVE HUN

    3 VAINIONPÄÄ Laura HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    4 COELHO FERREIRA Camila MEMORIAL SANTOS FUPES BRA

    5 DIESNER Naima TUSPO WEENDE GER

    6 BANGA Kim TWC DE KEMPEN NED

    7 JOHANSSON Hanna SHE RIDES CK SWE

    8 ROTMAN Lotte EXPERZA - FOOTLOGIX

    9 DOM Annelies LOTTO-SOUDAL LADIES

    10 BEX Nathalie EXPERZA-FOOTLOGIX

    11 DRUYTS Jessy 14 CLAUS Marjon 17 DRUYTS Demmy

    14-08-2018 om 14:02 geschreven door kenny


    13-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/08/2018

    waod_3.jpg

    Maandag 13 Augustus 2018 WOESTEN (8860)- Oostvleterenstraat 67 - Café De Meiboom

     

    OPEN - 19.00 u. – 63 km – 30 ronden

    13-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    12-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BOTTELARE VAN ZONDAG 12/08/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BOTTELARE VAN ZONDAG 12/08/2018     


    Zondag 12/08/2018 BOTTELARE (O) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 122 / OPGEVERS: 30 / TIJD: 2:38:17 / AFSTAND: 117KM

    1 WILLEMOT BASTIEN K.V.C. DEINZE VZW

    2 VANDEMEULEBROECKE STEVEN ASFRA RACING TEAM

    3 MIDTSVEEN SONDRE RINGERIKE SK NOR

    4 LUNDER EIRIK STAVANGER SK NOR

    5 CURRY JAMES IRL

    6 PRÉMONT CHRISTOPHE DCR CYCLING TEAM

    7 PANWAR ARVIND ASFRA RACING TEAM

    8 TRIBOUT BART HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 MOERMAN JENS

    10 MAGINET STEVE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    39 GOOSSENS KENNY 40 VAN GOETHEM KEVIN 51 VAN DRIESSCHE WARD

    3W3A1803

                                                   Winnaar Bastien Willemot en Steven Vandemeulebroecke.

    3W3A1797

                                                        Een woordje uitleg van winnaar Bastien Willemot.

    3W3A1779

                                                                         Steven Vandemeulebroecke werd 2de.

    3W3A1696

                     Aankomst van winnaar Bastien Willemot voor Steven Vandemeulebroecke en Sondre Midtsveen.

    3W3A1193

    3W3A0847

    3W3A0750

                                                      Start van de Elite z.c. & U23 te Bottelare met 122 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-08-2018 om 23:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/08/2018

    KBWB Banner 2013.jpg

    Zondag 12/08/2018 STABROEK (A) ELITE Z.C. – Belgisch Kampioenschap - 148,4 km

    Deelnemers: 153 - Opgaven: 59 - 3:19:58 - 148,4 km - 44,527 km/u

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 GOEMAN Jonas TARTELETTO - ISOREX

    3 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.  

    4 PIETERS Laurent VETRAPO CYCLING TEAM

    5 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM  

    6 EYSKENS Jeroen HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 CALLEEUW Joeri SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    8 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPO

    9 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT

    10 VAN DRIESSCHE Kjell EFC-L&R-VULSTEKE

    21 DE BOES Timmy 37 CLAUS Dieter 57 VANDYCK Niels 67 VAN DAMME Bart 78 DHOLLANDER Kristof

     

    12/08/2018 STABROEK (W) BELOFTEN - Belgisch Kampioenschap – 176,8 km

    Deelnemers: 168 – Opgave: 124 - 4:04:15 - 176,8 km - 43,431 km/u

    1 THIJSSEN Gerben LOTTO SOUDAL

    2 REYNDERS Jens LEOPARD PRO CYCLING

    3 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    4 DEBUYCK Robbe HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    6 STOCKMAN Abram TARTELETTO - ISOREX

    7 LEYMAN Celestin EFC-L&R-VULSTEKE

    8 TAMINIAUX Lionel AGO - AQUA SERVICE

    9 VAN DEN BOSSCHE Angelo NANO DEVELOPMENT TEAM

    10 HUYS Laurens LOTTO SOUDAL

    24 VAN MOER Brent 25 VEREECKEN Thomas 27 VERHOFSTADT Thibau 31 VERMEERSCH Florian 32 VERSCHAEVE Viktor

    12-08-2018 om 23:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 12/08/2018 VREMDE (A) ELITE Z.C./U23 - 100 km

    DEELNEMERS: 92 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:10:48 / AFSTAND: 100KM

    1 VAN DER SANDEN MATHIAS SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    2 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 COPPENS CARRERA

    4 ANDRIEU MAXIM WSC HAND IN HAND BAAL

    5 CLAES STEF UNITED C.T.

    6 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VANDERHEYDEN JENS WSC HAND IN HAND BAAL

    8 ZIMMER MATTHEW USA

    9 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    10 CREFFIER LAURENT STAGECO CYCLING TEAM

    28 MARIN GLENN 39 AMELINCKX STEF 73 WIELANDT SVEN 75 VAN LENT KENNY

     

    12/08/2018 BEKEGEM (W) ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 2:42:0 / AFSTAND: 116KM

    1 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    3 BLOMME LORENZO TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 GRAY JAKE VC TOUCY IRL

    7 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    8 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

    9 DESTATSBADER ROY

    10 VERMOTE GIANNI WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

     

    12/08/2018 BOTTELARE (O) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 122 / OPGEVERS: 30 / TIJD: 2:38:17 / AFSTAND: 117KM

    1 WILLEMOT BASTIEN K.V.C. DEINZE VZW

    2 VANDEMEULEBROECKE STEVEN ASFRA RACING TEAM

    3 MIDTSVEEN SONDRE RINGERIKE SK NOR

    4 LUNDER EIRIK STAVANGER SK NOR

    5 CURRY JAMES IRL

    6 PRÉMONT CHRISTOPHE DCR CYCLING TEAM

    7 PANWAR ARVIND ASFRA RACING TEAM

    8 TRIBOUT BART HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 MOERMAN JENS

    10 MAGINET STEVE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    39 GOOSSENS KENNY 40 VAN GOETHEM KEVIN 51 VAN DRIESSCHE WARD

     

    12/08/2018 MALDEREN (VB) INTERCLUB DAMES ELITE - 99 km

    DEELNEMERS: 97 / OPGEVERS: 44 / TIJD: 2:24:31 / AFSTAND: 99KM

    1 POWELL JENNIFER NJC - BIEMME – ECHELON GBR

    2 SELS LOES WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3 EVANS ALICIA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM NZL

    4 WATERREUS KYLIE NED

    5 DEBBOUDT EVELIEN KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 VERSTICHELEN FEMKE

    7 TORTOLINA GAIA EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    8 VAN LEUVEN ANNICK WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 VANDER SANDE ELISE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 MARIEN LYNN WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    12 VERSCHELDEN NATHALIE 16 CROKET GILKE 41 TEN HARTOG SARAH 48 VAN GUCHT HANNEKE 50 VANDERHEYDEN LIENA 53 DELTOMBE EVELIEN

     

    12/08/2018 KRUISHOUTEM (O) JUNIORES - 86,4 km

    DEELNEMERS: 93 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:06:7 / AFSTAND: 86.4KM

    1 WARD ADAM POWERHOUSE SPORT IRL

    2 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VANDEN HEEDE NIELS ISOREX CYCLING TEAM

    5 MINET ANTOINE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 WALRAED JESPER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 DOYLE CATHIR VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE IRL

    9 VAN DEN BORRE ARNOUT WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 SITTLINGTON ETHAN NCCH P/B MGCC CAN

    18 GOOSSENS BRECHT 21 PUNNEWAERT ZION 31 HUYGENS MILAN 62 JORIS STEF 80 DE VOS WANNES

     

    12/08/2018 LOVENDEGEM (O) JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 70 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:06:15 / AFSTAND: 88KM

    1 FRANCKEN SIBE WAC TEAM

    2 HERMANS BERRE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 MARTENS THOMAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DECOSTER MICHAEL DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 VAN RANSBEECK JOSSE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    7 VAN DEN SCHOOR MATS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 MALFAIT WILLEM VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 CLAEYS ROBBE ISOREX CYCLING TEAM

    10 VAN DYCK WARD DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    22 WARRENS ANTHONY 26 VAN PUYVELDE LUKAS 27 DE GEEST RICKY 29 VAN HOUTE SYBREN 31 ROOSE MATTEO 34 VAN DER SYPT GIANNI

    12-08-2018 om 23:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUNE THORÉ met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Rune Thoré 2018 

             Rune Thoré

     

    Zondag 12/08/2018 BIERBEEK (VB) NIEUWELINGEN - 62,1 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:35:3 / AFSTAND: 62.1KM

    1 LAMPERTI LUCIANO TEAM SWIFT USA

    2 MCLAIN LOGAN TEAM LAS´PORT USA

    3 SCOTT JARRED LUX CYCLING USA

    4 MIKUTIS ALVARAS SILALES SM DSK KVEDARNA LTU

    5 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VAN HAMME WOUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 SEVERANCE SPENCER BYRDS BOISE YOUNG RIDER USA

    8 VANDENBRANDEN NOAH WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 COENEN THOMAS DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    12/08/2018 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) NIEUWELINGEN - 61 km

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:31:27 / AFSTAND: 61KM

    1 VAN OOSTEN KOERT WV ZEEUWS-VLAANDEREN NED

    2 POELMANS BOB SPORT EN MOEDIG GENK

    3 DUCHATEAU DAAN SPORT EN MOEDIG GENK

    4 ROUFFAER LARS CERVELO-GOODZO WV ZEEUWS VLAANDEREN NED

    5 LAURENT LUCAS CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 DION LOÏC CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 LAGROU STAN WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 BEELEN HUGO TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    9 GROOTJANS ANDRIES WAC TEAM

    10 VAN LAER PIETER WAC TEAM

     

    12/08/2018 ZANDVOORDE-ZONNEBEKE (W) NIEUWELINGEN - 64,8 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:38:0 / AFSTAND: 64.8KM

    1 RUNE THORÉ  AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 CLAUS BENOÎT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DE JAEGER ARTHUR WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 DECKERS ANGEL CT SOENENS-BOOOM

    6 DECOTTIGNIES JORDY CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 BUFFEL ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 REMMERIE WOUT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 DEBRUYNE LENNERT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 HOORNE ROBIN CT SOENENS-BOOOM

    42 COLMAN THIBEAU

     

    12/08/2018 ZWALM - NEDERZWALM (O) NIEUWELINGEN – 63 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 1:38:48 / AFSTAND: 63KM

    1 DEWEIRDT SIEBE BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 VERSTEGEN KENNETH CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    4 CHRISTIAENS JONAS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 TSUDA YUGI TEAM EURASIA - IRC TIRE JPN

    6 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    7 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 COPPENS CISSE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 LIEVENS NIELS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 DE MEESTER MILAN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    32 D´HOLLANDER LUCA 33 DANEEL JEFKE

     

    12/08/2018 MOL GOMPEL (A) NIEUWELINGEN - 69 km

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:48:0 / AFSTAND: 69KM

    1 BELMANS DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 COX LUUK ACROG - BALEN BC NED

    4 VERACHTERT QUINTEN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DE POOTER DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 POETS WOUT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 SWEENS KEIGO TWC PIJNENBURG NED

    8 JACOBS TUUR WAC TEAM

    9 VANHAMOND JORRIT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 D´HOLLANDER SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    18 BOEYE RUBEN 24 VAN WIELE MICHIEL

    12-08-2018 om 23:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/08/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BRAM MAES met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan RAOUL STRUYF met zijn 1°Seizoenszege !!!


                                            Raoul Struyf 2018 

           Bram Maes                       Raoul Struyf

      

    Zondag 12 Augustus 2018 DIKKELVENNE (9890)

     

    Cat.A - 73,5 km – 14 deelnemers

    1 BRAM MAES (Kruibeke)
    2 Maes Dimitri
    3 Motte Jan
    4 Van Coppenolle Sven
    5 Goossens Sam
    6 Vanderveken Wim
    7 Devoet Jonas
    8 De Vlieger Jonas
    9 Jacobs Björn
    10 Stassijns Ben
    11 Van Den Eeckhaut Bart 12 Bombeke Dries 13 Van Osselaer Tom 14 Nevejans Dennis

     

    Cat.B - 63,7 km – 14 deelnemers

    1 Lampaert Philip (Bellem)
    2 Verbeken Kurt
    3 Meerschaert Kris
    4 Roobroeck Dirk
    5 De Wannemaeker Filip
    6 Gyselinck Eddy
    7 Elzinga Emile
    8 Van Mol Bart
    9 Lecluyse Denis
    10 De Brauwer Lesley
    11 Velghe Kevin 12 Morgan Dave 13 Oldfield Mark 14 Hebbrecht Geert

     

    Cat.C - 53,9 km – 20 deelnemers

    1 RAOUL STRUYF (Kruibeke) 55+
    2 Winandy Wim
    3 Berquin Filip
    4 De Coninck Danny (Eeklo) 60+
    5 Van Renterghem Patrick
    6 De Pauw Dirk
    7 Ballet Peter
    8 Meyvis Serge
    9 Willems Noël
    10 D'Hondt Erwin
    11 Erauw Luc 12 Bracke Wim 13 Buyens Patrick 14 Hellinckx Danny 15 Van Lierde Hans 16 Lacquet Philippe 17 Dewulf Xavier 18 De Ben Mark 19 Harms Ko 20 Dupont Guido

     

    Cat.D - 53,9 km – 24 deelnemers

    1 Burggraeve Noël (Geraardsbergen) 65+
    2 Remory Pierre
    3 Snels Luc (Minderhout) 70+
    4 Vanpoucke Rik
    5 Mertens René
    6 Bocklandt Piet
    7 De Regge Willy
    8 Dams Marc
    9 Vyvey Julien
    10 Teirlinck Willy
    11 Lugowski Leon 12 Cocquyt Luc 13 De Vuyst Eddy 14 Montforts Ad 15 Coudyzer Theo 16 Pauwels Marcel 17 Vandersteen Erik 18 Corthier Wily 19 Demiddel Ronny 20 De Sutter Willy 21 Luypaert Danny 22 Vandenheuvel Gilbert 23 Robijns Robert 24 Hermans Luc

    12-08-2018 om 22:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/08/2018

    waod_3.jpg

    Zondag 12 Augustus 2018 WOESTEN (8860) - Oostvleterenstraat 67- Café De Meiboom

     

    14.07 u. - 83 km

    12-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/08/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 13°Seizoenszege !!!


    Guy Smet 2018 

            Guy Smet

    ZONDAG 12 AUGUSTUS HELDERGEM (9450) 


    VWF 12-8-2018

    12-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    11-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KEMZEKE VAN ZATERDAG 11/08/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KEMZEKE VAN ZATERDAG 11/08/2018     


    Zaterdag 11/08/2018 KEMZEKE TROMP (O) ELITE Z.C./U23 - 117,3 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 2:37:16 / AFSTAND: 117.3KM

    1 GUY TEN HARTOG DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2 COPPENS CARRERA

    3 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    4 PELTONEN UKKO TWD-LÄNKEN FIN

    5 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 APERS MICHAEL

    8 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    9 PERSOON JOERI TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 AHLSSON JACOB OREBROCYKLISTERNA SWE

    13 WIELFAERT KRISTOF 14 VERBEKE STIJN 16 HEIRBAUT TONY 18 LIESSENS JARNO 27 VAN DRIESSCHE WARD 28 CORDEEL PIETER 32 DE BOCK YONI 37 VERCAUTEREN TIM 41 DE BOCK JELLE

    3W3A0738

                                                                Winnaar Guy Ten Hartog met de bloemen.

    3W3A0726

                                                     Winnaar Guy Ten Hartog met de bloemen en de supporters.

    3W3A0672

                                                            Aankomst van Guy Ten Hartog voor Carrera Coppens.


    3W3A0559

                                   De kopgroep mer Carrera Coppens, Guy Ten Hartog, Bryan Maes en Ukko Peltonen.

    3W3A0200

    3W3A0081

    3W3A0067

                                                   Start van de Elite z.c. & U23 te Kemzeke met 67 deelnemers.
     







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-08-2018 om 23:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GUY TEN HARTOG met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Guy Ten Hartog 2018 

        Guy Ten Hartog

     

    Zaterdag 11/08/2018 KEMZEKE TROMP (O) ELITE Z.C./U23 - 117,3 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 2:37:16 / AFSTAND: 117.3KM

    1 GUY TEN HARTOG DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2 COPPENS CARRERA

    3 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    4 PELTONEN UKKO TWD-LÄNKEN FIN

    5 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 APERS MICHAEL

    8 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    9 PERSOON JOERI TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 AHLSSON JACOB OREBROCYKLISTERNA SWE

    13 WIELFAERT KRISTOF 14 VERBEKE STIJN 16 HEIRBAUT TONY 18 LIESSENS JARNO 27 VAN DRIESSCHE WARD 28 CORDEEL PIETER 32 DE BOCK YONI 37 VERCAUTEREN TIM 41 DE BOCK JELLE

     

    11/08/2018 KLERKEN (W) ELITE Z.C./U23 - 69 km

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:41:0 / AFSTAND: 69KM

    1 GOUGH REGAN CYCLING CHB NZL

    2 KERGOZOU NICHOLAS MOBIUS BRIDGELANE NZL

    3 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    4 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 LANGEDOCK MATHIEU WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 BOLLAND DAVID NEON VELO CYCLING TEAM GBR

    8 DE PAEPE PIETER

    9 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 ADOMAITIS ROJUS KLAIPEDA CYCLING TEAM LTU

     

    11/08/2018 ROESELARE-BEVEREN (W) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 70 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 2:32:0 / AFSTAND: 114KM

    1 DEMEYER NIELS DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 VERMET JORAN CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 HUENS REMI NOGENT FRA

    7 DEVELTERE PIETER

    8 DE CLERCQ ANGELO MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 MAELEGHEER JUSTIN VIND! CYCLING PROJECT

    10 LUYSSEN GREG HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    38 DAS JEROEN

     

    11/08/2018 HEUSDEN (O) DAMES ELITE - 93,6 km

    DEELNEMERS: 116 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:21:20 / AFSTAND: 93.6KM

    1 VAN ´T GELOOF MARJOLEIN LOTTO SOUDAL LADIES NED

    2 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    3 ANDREWS ELLESSE TE AWAMUTU NZL

    4 SHEATH RACQUEL RACQUEL NZL

    5 JUNIPER NIKI NJC BIEMME ECHELON GBR

    6 SKALNIAK AGNIESZKA EXPERZA – FOOTLOGIX POL

    7 ENEVER SOPHIE YRDP GBR

    8 ROTMAN LOTTE EXPERZA - FOOTLOGIX

    9 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    10 SZABO ZSOFIA HEALTH MATE CYCLELIVE HUN

    51 DENEEF NAÏKA 58 COUDEVILLE HERLINDE 64 CLAUS MARJON 67 ACCOE JOYCE 74 DHONT GLACIA 78 BAELE EVELINE 82 COUDEVILLE ELINE 91 LOUCHAERT JUSTINE

     

    11/08/2018 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) JUNIORES - 84,6 km

    DEELNEMERS: 112 / OPGEVERS: 38 / TIJD: 1:59:15 / AFSTAND: 84.6KM

    1 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 LINDELAUF MELVIN DAVO CYCLING TEAM – TONGEREN NED

    3 COVELIERS SEPPE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 WEINBERG ROI ASFARA RACING TEAM ISR

    5 HABETS JORDAN MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    6 MELAMED SHAHAR ASFRA RACING TEAM ISR

    7 SZÉKELY NATHAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 HASSERT SVEN WV DE JONGE RENNER NED

    9 KERCKHAERT JOCHEM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    10 VANHEES BRENT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    35 VAN BOUWEL HANNES 55 ADRIAENSSENS JENNO 64 MEERSMAN MAXIM

     

    11/08/2018 HEESTERT (W) NIEUWELINGEN - 70 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:46:1 / AFSTAND: 70KM

    1 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 REMMERIE WOUT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 DECKERS ANGEL CT SOENENS-BOOOM

    4 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 LEWILLE IAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 LIEVENS NIELS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 DELRUE MAXIM CT SOENENS-BOOOM

    8 CATTEEUW XANDER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 CLAEYS JARNE KVC NOORDZEEMEEUW

    10 TSUDA YUGI TEAM EURASIA - IRC TIRE JPN

    34 ROGIERS LUCAS 42 DANEEL JEFKE

     

    11/08/2018 LIERDE/DEFTINGE (O) NIEUWELINGEN - 64 km

    DEELNEMERS: 83 / OPGEVERS: 32 / TIJD: 1:34:0 / AFSTAND: 64KM

    1 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 RICCITELLO MATTHEW UNATTACHED USA

    3 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    4 SCOTT JARRED LUX CYCLING USA

    5 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    6 ROELEN JAAP WV DE JONGE RENNER NED

    7 LAMPERTI LUCIANO TEAM SWIFT USA

    8 DE LIE ARNAUD CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 MIKUTAS AIVARAS SILALES SM DSK KVEDARNA LTU

    10 DEWEIRDT SIEBE BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    15 TEERLINCK ALEXANDER 17 VAN KERCKHOVE QUINTEN

     

    11/08/2018 LIERDE/DEFTINGE (O) DAMES JUNIORES 72 km + NIEUWELINGEN 56 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 2:02:19 / AFSTAND: 72KM

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    5 STANISAUSKAITE GUSTÉ SILALES SM DSK KVÉDARNA LTU

    6 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 MALFAIT INES URBANO-THIJS LADIES C.T.

    8 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 UYTTENHOVE AIKO AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    25 PUNNEWAERT KIRIN 41 BRANDT EEFJE

     

    DAMES NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:02:19

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    5 STANISAUSKAITE GUSTÉ SILALES SM DSK KVÉDARNA LTU

    6 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 VAN GOETHEM FEMKE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    18 PUNNEWAERT KIRIN 27 BRANDT EEFJE

    11-08-2018 om 23:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/08/2018

    VWV 2015.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 12°Seizoenszege !!!


    Guy Smet 2018 

            Guy Smet

     

    Zaterdag 11  augustus Brasschaat  - VWV

     

    Liefhebbers - 78 km - 20 deelnemers

    1 Ledegen Dietmar

    2 Van Gansen Sam

    3 Enckels Peter

    4 Lambrechts Joeri

    5 Stevens Andy

    6 Steurs Kevin

    7 Schoofs Wouter

    8 Leenaerts Ortwin

    9 Mombaerts Sven

    11 Engelen Stefaan 12 Vandermeer Laurens 13 De Schutter John 14 Delanghe Jelle 15 Van Gool Dennis 16 Van Gorp Yves 17 Michaux Simon 18 Covens Wouter 19 Rosseels Yannick 20 De Cock Matthieu 


    Catg.C - 62,4 km – 20 deelnemers

    1.GUY SMET (Kruibeke)

    2 Denier Ronny

    3 Van Loon Tom

    4 Linotte Ludovic

    5 De Saedeleer Vincent

    6 Rijken Peter

    7 Bruynzeels Rudy

    8 Pauwels Vital

    9 Van Roosbroeck Patrick

    10 Aerts Peter

    11 Schut Henry 12 Christiaens Dave 13 Vanderaerden Ronny 14 Sjoerd Bult 15 Lemmens Jo 16 Van Luyten Chris 17 Bocken Peter 18 Van den Bergh Jan 19 Budo Nico 20 Smits Christophe


    Catg.D - 62,4 km – 15 deelnemers

    1 De Koning Peter

    2 Havermans Ruud

    3 Brabants Bruno

    4 Vangenechten Freddy

    5 Van Laer Guido

    6 Van de Kerkhof Robert

    7 Van Hoof Danny

    8 Van den Plas Kurt

    9 Pemen Johan

    10 Wuyts Hans

    11 Vos Peter 12 Geets Frank 13 Leenders Theo 14 Van Gansen Benny 15 Hereijgers Piet

    Catg.E - 62,4 km – 10 deelnemers

    1 Verhagen Barend

    2 Uytterhoeven Dirk

    3 Lap Hans

    4 Van Gils René

    5 Claessens Jospeh

    6 Delfosse Joseph

    7 De Bakker Ludo

    8 Delfosse Catherine

    9 Durant Martin

    10 Dom André

    11-08-2018 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 14 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


     

    TTC 10-8-5 
     

    Vrijdag 10/08/2018 – TEMSE-VELLE – TTC Ronde – Rit 14 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 62

    1 VAEREWYCK JOERI 

    2 STEFAN BOON

    3 PIETER BECK

    4 JELLE ANDRIES

    5 KEVIN D'HOE

    6 KRIS SMET

    7 TOR VERSTRAETEN

    8 GERT VAN LAEKEN

    9 WIM VAN DER VEKEN

    10 KORNEEL VISPOEL

    11 MATTHIAS VOSSAERT 12 TOM LANDUYT 13 KENNY WULLAERT 14 PETER HEYMANS 15 THEODORUS DIRCKEN 16 SAM DE BEULE 17 FREDDY VAN CAMP 18 TOM BRULEZ 19 SAM MATTHYS 20 NIELS D'HONDT 21 VAN DAEL LOUIS 22 DENNIS MYNSBERGEN 23 JASPERS WIES 24 VAN DEN WIJNGAARDEN DIMI 25 BRECHT VAN DEN BRANDEN 26 KENNY DE PERMENTIER 27 MATTIAS NYS 28 WIM MEIR 29 DE BRUYN JOHAN 30 DIRK DE PAUW 31 VAN EYCKEN CHRISTOPHE 32 KURT VAN RAEMDONCK 33 FILIP VAN STEIRTEGHEM 34 TOM VAN ZAND 35 SERGE MEYVIS 36 ADRI KAPITEIN 37 GUIDO KRAMER 38 BEREK BJORN 39 SPRANGERS YANNICK 40 VRIJDERS CHRIS 41 DEN OUDEN BAS 42 AANDENBOOM GUIDO 43 DAVY TIMMERMANS 44 NICK FELIX 45 TOM DE LEENHEER 46 EDDY VAN BOGAERT 47 MATHIEU VERWILST 48 DE KIMPE NICK 49 VAN GOETHEM PETER 50 SEM COCKX 51 ANTONY VAN HAL

     

    OPGAVE: 52 GLENN VAN HILLE 53 DANIEL VAN GOETHEM 54 KRIS MEERSCHAERT 55 STEFAN ADRIAENSSENS 56 TOM SWARTELE 57 DIERKS PETER 58 VINCKE IVAN 59 VERTENTEN SANDER 60 BART VAN OPSTAL 61 NICO VAN DEN BERG 62 KURT HEYMANS

    TTC 10-8-3





    Proficiat aan PHILIP VAN HAVENBERGH met zijn 1°Seizoenszege !!!

     

    TTC 10-8-2
     

    Vrijdag 10/08/2018 – TEMSE VELLE – TTC Ronde – Rit 14 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 58

    1 PHILIP VAN HAVENBERGH 

    2 VLEGELS JAN

    3 KURT WUYTACK

    4 JORDY STUER

    5 DE LAET KURT

    6 WIM VAN CRAENEBROECK

    7 VAN DE SOMPEL BART

    8 MARIO BOLSSENS

    9 BENNY VAN DAMME

    10 BART HERMANS

    11 PETER VAN DUYSSE 12 JORIS FRANCKAERT 13 SMET JASPER 14 KURT THOEN 15 HEIRMAN STEFAAN 16 FREDERIK VAN DRIESSCHE1.022 17 BART DAELMAN 18 DERRICK SPINNOX 19 TIM VERHELST1.229 20 VAN EETVELDE KEVIN 21 STEFAN DE MAEYER 22 RASSCHAERT DAVY 23 BACKX DAVID 24 DANNY BOGAERT 25 VERMEULEN STEPHAN 26 GUY BOGAERT 27 BLOMMAERT KURT 28 CLAES STEFAN 29 DE BOECK RONNY 30 IVENS SVEN 31 VINGERHOETS TOM 32 ARMIN HEYRMAN 33 DE SOMVIELE TIM 34 KOEN VERHULST 35 TOM VANDERLINDEN 36 BUYS MICHIEL 37 BILLIET KEVIN 38 STEVEN DE LAENDER3.651 39 COPPENS RUDI 40 VAN DESSEL DENNIS 41 VERSCHRAEGEN PETER 42 SCHEFLAUT BRAM 43 VAN DEN WIJNGAERTS SIMON 44 VAN OSSELAER NICO 45 BOMBEKE NICOLAS 46 BAERT DOMIEN 47 VAN DIEREN STEPHANE 48 VAN OOST MICHIEL 49 DIRK BRYSSINCKX 50 VANDECASTEELE AURELIO 51 POELMAN TIM 52 GOETHALS BART 53 JENTE SAMSON 54 BRESSINCK URBAIN 55 CLAUS KRISTOF

     

    OPGAVE: 56 HEERWEGH JOHAN 57 HUYSMANS PATRICK 58 VERHULST JURGEN

    TTC 10-8-1

    11-08-2018 om 14:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/08/2018

    waod_3.jpg

    Zaterdag 11 Augustus 2018 WOESTEN (8860) - Oostvleterenstraat 67- Café De Meiboom

     

    TIJDRIT VOOR RENNERS TOT 35 JAAR

    Vertrek - 13.00 u. – 40 km - daarna om de 3 minuten

    11-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/08/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 8°Seizoenszege !!!


    Lieven Van De Perre 2018 

      Lieven Van De Perre

    ZATERDAG 11 AUGUSTUS WIEZE (9280)

     

    VWF 11-8

    11-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!