.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    26-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 25/07/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Kenny Janssens en Dave Waelkens vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 21 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zeer zwoel en warm zomerweer >32°C voor de midweek duurtraining, op de terugweg even halt gehouden bij 'Eric Vermeulen' waar de drinkbussen werden bijgevuld. Bij deze zijn we Eric natuurlijk zeer dankbaar, wat de rit betreft mochten de kopmannen vol aan de bak vandaag om het tempo egaal en strak te houden met dit warme zomerweer. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,2 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Leo Mares , Walter Verhelst , Dave Waelkens , Walter Meseure , Jan Vlegels , Eric Vermeulen , Alain Verbeke , Frank Van Assche , Dirk Bryssinckx , Ramazan Bûrgü , Tom Van Osselaer , Jan Peirsman , Benny Van Damme , Bruno Verwulgen  , ????? en Kenny Janssens.

    26-07-2018 om 13:51 geschreven door kenny


    25-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 25/07/2018 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) INTERCLUB ELITE Z.C./U23

    DEELNEMERS: 146 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:19:31 / AFSTAND: 147KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    3 BAESTAENS VINCENT REGIONALE SELECTIE

    4 DE DECKER ALFDAN LOTTO SOUDAL

    5 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    7 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    8 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 VERHULST PAUWEL BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    22 COLMAN ALEX 35 SINOY FABIO 39 HERREGODTS RUNE 43 VERHOFSTADT THIBAU 52 DILLEN RUBEN 62 DHOLLANDER KRISTOF 84 GEERINCK DRIES 113 MARIN GLENN 140 VAN PETEGHEM TRIFONIUS


    25/07/2018 DEINZE (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 109 / OPGEVERS: 40 / TIJD: 2:31:6 / AFSTAND: 114KM

    1 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    3 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    5 DE KETELE ANGELO VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 HAEST TOM

    7 BEUSELINCK GILLES K.V.C. DEINZE VZW

    8 DELBAERE TIJS DL CHEMICALS-RUWOMAT

    9 GAVARS ERIKS TOMS RIGA LTU

    10 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    17 PERSOON JOERI 48 VAN DAMME BART 

     

    25/07/2018 TROFEE VAN VLAANDEREN RENINGELST (W) Interclub JUNIORES - 122,1 km

    DEELNEMERS: 123 / OPGEVERS: 79 / TIJD: 3:01:30 / AFSTAND: 122KM

    1 VAN BOVEN LUCA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 FRETIN MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 NAUDTS THOMAS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN GRIEKEN JARNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 BERCKMOES JENNO WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 TUSCANO ALESSANDRO SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 DANIELS LARS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    11 VERCAUTEREN THOMAS 13 THYS JOREN 26 DE CLEEN WOUTER 37 GOOSSENS BRECHT

     

    25/07/2018 SCHOONDERBUKEN (VB) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:14:41 / AFSTAND: 84KM

    1 WARD ADAM POWERHOUSE SPORT IRL

    2 BAMS JARNE SPORT EN MOEDIG GENK

    3 VERSTAPPEN TIJS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    5 DOYLE CATHIR MOLENSPURTERS IRL

    6 POLEIJ ARJAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    7 MAY CIANA MOLENSPURTERS IRL

    8 BRAMS ANDY WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 CLOUX ANTOINE DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 BONNET THÉO SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    15 VAN PUYVELDE LUKAS


    25/07/2018 WESTERLO VOORTKAPEL (A) JUNIORES - 90 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:15:53 / AFSTAND: 90KM

    1 SPAPEN MAURO TWC PIJNERBURG NED

    3 VOS YANNICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VAN HEMELEN VINCENT ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 DE COCK ROBBE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 STIPPELMANS TOON WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 BURGMANS RICK TWC DE KEMPEN NED

    8 FRANCKEN SIBE WAC TEAM

    9 VAN OLMEN SIEBE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 PAVONE GIANNI WV DE JONGE RENNER NED

    16 CLAEYS LAURENT 28 ADRIAENSSENS JENNO 37 DE GEEST RICKY

     

    25/07/2018 WESTERLO VOORTKAPEL (A) NIEUWELINGEN - 70 km

    DEELNEMERS: 76 / OPGEVERS: 33 / TIJD: 1:49:20 / AFSTAND: 70KM

    1 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 LAGROU STAN WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 NAGEL MOHAMMAD JOHOR MAS

    5 DIETZE HENRY BRUNSWICK CYCLING CLUB AUS

    6 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN OORSCHOT ROBIN WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    8 BELOHVOSCIKS KRISTIANS BELO CP LAT

    9 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 HEREMANS JOPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    25-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 14°Seizoenszege !!!


    Frank Suys 2018 

          Frank Suys

    Woensdag 25 juli 2018 SINT-LAUREINS (9980)

     

    Cat.A - 73,2 km – 73 deelnemers

    1 De Potter Kjell (Borsbeke)
    2 Vermeeren Raf
    3 Van Coppenolle Lars
    4 Lammertyn Foeke
    5 van Damme Rico
    6 De Wispelaere Arno
    7 Slabinck Indiana
    8 Vernaet Olivier
    9 Verwee Nico
    10 Roeygens Pieterjan
    11 Lammens Laudelino 12 Janssen Nick 13 Cooman Gianni 14 De Leenheer Tom 15 Van De Velde Valentijn 16 Cooman Mauro 17 Van Vlierberghe Grégory 18 Wytinck Niels 19 Bauters Pieter 20 Vereecke Gilian 21 Dauw Jasper 22 De Smet Dries 23 Declerck Jean-Baptiste 24 Maenhout Kenny 25 Cooman Jerry 26 Coussement Jakob 27 Stevens Juhani 28 Tack Spencer 29 Goossens Sam 30 Delaere Jens 31 Maes Dimitri 32 De Vlieger Jonas 33 Dumortier David 34 Vispoel Ruben 35 De Carne Giovanni 36 Dobbelaere Frederik 37 van Damme Arjen 38 Van Gaeveren Gunter 39 De Deckel Olivier 40 Poppe Stef 41 Van Osselaer Tommy 42 Vervynck Peter 43 Maes Jonah 44 Viaene Cedric 45 De Baets Lowie 46 Roelandt Dieter 47 Verzeele Brecht 48 Maenhout Tommy 49 Smet Jochem 50 Matthys Sam 51 Le Blon Michel 52 Van Hyfte Tom 53 Degryse Levi 54 Maes Jo 55 Hutsebaut Jeffrey 56 Vral Bart 57 Spillebeen Jürgen 58 Deboever Nick 59 Deschuytter Casper 60 Claeys Kevin 61 Segers Jimmy 62 Hooreweghe Peter 63 Verduyn Jasper 64 Vanwynsberghe Kristof 65 De Gronckel Kurt 66 Vossaert Matthias 67 De Schampheleire Bart 68 De Spiegeleire Mattias 69 Lecluyse Denis 70 Dehaemers Nicolas 71 Nijs Dimitri 72 Van Steenkiste Wim 73 Van de Vijver Matthieu

     

    Cat.B - 59,9 km – 40 deelnemers

    1 Lampaert Philip (Bellem)
    2 Turner Andrew
    3 Cocquyt Patrick
    4 Smet Guy

    5 Arena Lorenzo

    6 De Beer Tom

    7 De Vlieger Sven

    8 Van Holderbeke Frank

    9 De Rechter Gunter

    10 Diet Wim

    11 Van Rijckeghem Steven 12 Goossens Alex 13 Pauwels Kurt 14 Schollaert Carlo 15 Lutters Ronny 16 Heyndrickx Wim 17 Mortier Alain 18 Primo Gino 19 De Ridder Richard 20 Bobelijn Patrick 21 De Wannemaeker Filip 22 Rabout Rudi 23 Declercq Marnix 24 Cosijn Ronny 25 Van Hoof Danny 26 Rizzo Claudio 27 Dupont Bert 28 Van Himst Patrick 29 Cathelyn Youri 30 De Maesschalck Johan 31 De Permentier Kenny 32 Verschelden Steven 33 Braet Wim 34 De Paepe Jimmy 35 Pintens Noël 36 De Swert Dave 37 Cornelis Peter 38 Van Den Broecke Mario 39 Van Der Kooi Johan 40 Pauwels Nico

     

    Cat.C - 53,3 km – 39 deelnemers

    1 FRANK SUYS (Temse) +55 jaar
    2 De Coninck Wim
    3 Persson Hakan (Sweden) +60 jaar
    4 Jacobs Patrick
    5 Wauters Denis
    6 Deloof Jean-Pierre
    7 De Pauw Dirk
    8 Smet Geert
    9 De Coninck Danny
    10 Watteny Patrick
    11 Hustin Jean-Pierre 12 Harms Ko 13 Willems Noël 14 Turcksin Dominique 15 De Vos Rony 16 Somers Chris 17 Erauw Luc 18 Mathys Dirk 19 D'Hondt Erwin 20 Vanoverberghe Siegfried 21 Bolle Henk 22 De Baets Johan 23 Verbeke Johan 24 Van Puyenbroeck Eddy 25 Buyens Patrick 26 Bauters Ronny 27 Vyncke William 28 De Praetere Fritz 29 Lacquet Philippe 30 Serverius Rudi 31 Catteuw Herwig 32 Bracke Wim 33 Depuydt Dominique 34 Hoornaert Glenn 35 Buzeijn Rudy 36 Maes Jos 37 Vandebuerie Mario 38 Broadbent David 39 Persson Anderz

     

    Cat.D - 40,0 km – 27 deelnemers

    1 Vanpoucke Rik (Knokke Heist) +65 jaar
    2 Burggraeve Noël
    3 Depreitere Eddy
    4 Mertens René
    5 Snels Luc (Minderhout) +70 jaar
    6 Wauters Jean-Pierre
    7 Donaldson Andrew
    8 Casteleyn Ghislain
    9 Cocquyt Luc
    10 Teirlinck Willy
    11 De Vuyst Eddy 12 Vandersteen Erik 13 Vyvey Julien 14 Montforts Ad 15 Pauwels Marcel 16 D'Hont Joseph 17 Tummeleer Dirck 18 Taylor Ruth (DAME) 19 Vandenberghen Freddy 20 De Sutter Willy 21 De Roos Willy 22 De Leener François 23 Demiddel Ronny 24 Saerens Jozef 25 Luypaert Danny 26 Brouwers François 27 Hermans Luc

     

    Toeristen - 40,0 km – 11 deelnemers

    1 De Caluwé Yanick (Waterland-Oudeman)
    2 Van de Voorde Mike
    3 De Lille Ben
    4 Verwilst Mathieu
    5 Feucht Sigi
    6 De Baets Bjorn
    7 De Muynck Rien
    8 D'Hoe Kevin
    9 Wauters Denis
    10 Vanparys Jano
    11 Buyse Dieter

    25-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    24-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 24/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 24/07/2018 LICHTERVELDE (W) ELITE Z.C./U23 - 115,2 km

    Deelnemers: 48 / Opgevers: 7 / Tijd: 2:51:10 / afstand: 115.2km

    1 CONSTANT Kenny MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VANDAELE Angelo DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 LARSéN Richard RYSKA POSTEN SK SWE

    5 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 HAMILTON Ben TEAM SKODA FRUZIO NZL

    8 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    9 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    24-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    23-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 23/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 23/07/2018     


    Maandag 23/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:26:0 / AFSTAND: 109KM

    1 TIMMY DE BOES HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 DE BRUYN JIMMY ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    4 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    5 WOLFFENBUTTEL NILS WTC DE AMSTEL NED

    6 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    7 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    8 GAVARS ERIKS TOMS RIGA LTU

    9 DE MAEGHT DORIAN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 JANSSENS JARRID V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 TEN HARTOG GUY 12 HEIRBAUT TONY 16 CORDEEL PIETER 17 MEUL ROBBY 20 VERCAUTEREN TIM 21 WIELANDT SVEN 22 DAS JEROEN 23 VAN GUYSE JARNO 25 SMET GUY 27 CORDEEL SANDER 28 ONGENA MATTHIAS 29 VERBEKE STIJN 31 VAN GAEVEREN GUNTER


    3W3A2069

                                               Winnaar te Sinaai Timmy De Boes met de bloemen en de supporters.

    3W3A2072

                                                             Een woordje uitleg van winnaar Timmy De Boes.

    3W3A2033

                                                  Aankomst van winnaar Timmy De Boes voor Robin Verheyden.

    3W3A2036

    De spurt voor de zege te Sinaai met Timmy De Boes voor Robin Verheyden, Jimmy De Bruyn, Stijn Siemons, Nils Wolffenbuttel, Kevin Lava, Bryan Maes, Toms Eriks Gavars, Robin De Maeght en Jarrid Janssens.

    3W3A1985

    3W3A1845

    3W3A1715

    3W3A1686

                                                        Start van de Elite z.c. & U23 te Sinaai met 52 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-07-2018 om 22:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 23/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Timmy De Boes 2018 1

        Timmy De Boes

     

    Maandag 23/07/2018 WESTROZEBEKE (W) MEN ELITE - 164 km

    DEELNEMERS: 105 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:34:24 / AFSTAND: 164KM

    1 WALLAYS JELLE LOTTO - SOUDAL

    2 WARLOP JORDI SPORT VLAANDEREN BALOISE

    3 SEFA YLBER TARTELETTO – ISOREX ALB

    4 PLANCKAERT EDWARD SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    6 TEGGART MATTHEW TEAM WIGGINS IRL

    7 DECLERCQ BENJAMIN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    8 POZDNYAKOV KIRILL BAKU AZE

    9 ABRAHAMSEN JONAS UNO-X HYDROGEN NOR

    10 JOSEPH THOMAS MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    11 JANSSENS JIMMY 14 MARCHAND GIANNI 22 COENEN DENNIS 34 VAN HECKE PREBEN 40 RUYTERS BRECHT 44 STEVENS TIMOTHY 76 DE BOCK STIJN

     

    23/07/2018 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) ELITE Z.C./U23 - 115 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 2:51:28 / AFSTAND: 115KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BOSSCHE ANGELO NANO DEVELOPMENT TEAM

    3 LARSÉN RICHARD RYSKA POSTEN SK SWE

    4 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 MOTTE DAVID VAN EYCK SPORT

    7 DE PLUS JASPER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 ANDRIES JORDI PRORACE CYCLING TEAM

    9 SEGGEBRUCH SPENCER VOLHARDEN USA

    10 KAESEMANS JASPER PRORACE CYCLING TEAM

     

    23/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:26:0 / AFSTAND: 109KM

    1 TIMMY DE BOES HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 DE BRUYN JIMMY ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    4 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    5 WOLFFENBUTTEL NILS WTC DE AMSTEL NED

    6 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    7 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    8 GAVARS ERIKS TOMS RIGA LTU

    9 DE MAEGHT DORIAN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 JANSSENS JARRID V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 TEN HARTOG GUY 12 HEIRBAUT TONY 16 CORDEEL PIETER 17 MEUL ROBBY 20 VERCAUTEREN TIM 21 WIELANDT SVEN 22 DAS JEROEN 23 VAN GUYSE JARNO 25 SMET GUY 27 CORDEEL SANDER 28 ONGENA MATTHIAS 29 VERBEKE STIJN 31 VAN GAEVEREN GUNTER

     

    23/07/2018 BOEZINGE (W) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 68 km

    Deelnemers: 44 / Opgevers: 3 / Tijd: 1:31:10 / afstand: 68km

    1 ANECA Ciske TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT

    3 CLAUW John-Ross VIND! CYCLING PROJECT

    4 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 CONSTANT Kenny MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VAN DER BAUWHEDE Michiel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DEBAERE Giovanni

    9 LUYSSEN Greg HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VANDEVELDE Ruben TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

     

    23/07/2018 BOEZINGE (W) DAMES ELITE - 68 km

    Deelnemers: 25 / Opgevers: 1 / Tijd: 1:42:10 / afstand: 68km

    1 BLAAK Chantal BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM NED

    2 VAN DE VELDE Julie LOTTO-SOUDAL LADIES

    3 VERSTICHELEN Femke ASFRA RACING TEAM

    4 VAN DE GUCHTE Quinty ISOREX CYCLING TEAM NED

    5 INGHELBRECHT Sarah DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    6 DOM Annelies LOTTO-SOUDAL LADIES

    7 DE BAAT Kim DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 LOUCHAERT Justine WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    9 SZABO Zsofia HEALTH MATE CYCLELIVE HUN

    10 RADOTIC Mia BTC CITY LJUBLJANA CRO

    13 NOBUS Anja

     

    23/07/2018 IZEGEM (BOSMOLENS) (W) JUNIORES - 98 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:19:15 / AFSTAND: 98KM

    1 VANGHELUWE WARRE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 FLANNAGAN BREANDAN POWERHOUSE SPORT IRL

    3 WARD ADAM POWERHOUSE SPORT IRL

    4 MELAMED SHAHAR ASFRA RACING TEAM ISR

    5 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 NZAFASHAWANAYO JEAN CLAUDE FLY CYCLING-SKOL RWA

    7 MEYERS CHAREL LC TÉTANGE LUX

    8 WEINBERG ROI ASFARA RACING TEAM ISR

    9 TAKAGI HIDEYUKI TEAM EURASIA - IRC TIRE JPN

    11 WESTELINCK JESPER VA CYCLING TEAM ZELE VZW NED

    26 SMET MARCO 32 JORIS STEF 41 SMET JORRE

    23-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    22-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LANDSKOUTER VAN ZONDAG 22/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LANDSKOUTER VAN ZONDAG 22/07/2018     


    Zondag 22/07/2018 LANDSKOUTER (O) ELITE Z.C./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:35:59 / AFSTAND: 111.6KM

    1 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    2 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 MINNAERT MICHIEL SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    5 HERREGODTS RUNE LOTTO SOUDAL

    6 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    7 VAN RYMENANT GILLIAN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    9 ROSSEEL RICKY VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 MAGINET STEVE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    16 CAETHOVEN KENNETH

    3W3A1664

                              Podium te Landskouter met winnaar Jari Verstraeten, Steven Caethoven en Benjamin Verraes. 

    3W3A1661

                          Podium te Landskouter met winnaar Jari Verstraeten, Steven Caethoven en Benjamin Verraes. 

    3W3A1671

                                                                 Een woordje uitleg van winnaar Jari Verstraeten.

    3W3A1603

                                                          Aankomst van winnaar Jari Verstraeten te Landskouter.

    3W3A1446

    3W3A1129

    3W3A0964

                                                  Start van de Elite z.c. & U23 te Landskouter met 64 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-07-2018 om 21:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 22/07/2018 G.P. BROTHERS ON BIKES (O) MEN ELITE - 153,6 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 3:26:17 / AFSTAND: 153.6KM

    1 BAUGNIES JEROME WANTY-GROUPE GOBERT

    2 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    3 MEURISSE XANDRO WANTY-GROUPE GOBERT

    4 DUIJN HUUB TEAM VERANDAS WILLEMS CRELAN NED

    5 PEYSKENS DIMITRI WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    6 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    7 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    8 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    9 PETIT ADRIEN DIRECT ENERGIE FRA

    10 WHITE NICHOLAS BALLARAT SEBASTOPOL CC AUS

    11 RELAES JACOB

     

    22/07/2018 IZEGEM (BOSMOLENS) (W) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:36:12 / AFSTAND: 114KM

    1 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    3 TOORTELBOOM FREDERIK KVC NOORDZEEMEEUW

    4 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

    5 BOSTOEN GIANNI DOVY KEUKENS - FCC

    6 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    7 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    8 DELOOF SENNE V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 PRUVOOST SHAYNE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 GRAY JAKE VC TOUCY

     

    22/07/2018 KERNIEL-BORGLOON (LB) ELITE ZC/U23 - 140 km

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 3:18:30 / AFSTAND: 140KM

    1 PANIS MAXIM NANO DEVELOPMENT TEAM

    2 SNYERS JARI NANO DEVELOPMENT TEAM

    3 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 BAUDE ARTHUR ASBL LES AMIS DU VÉLO CLUB DE DOTTIGNIES

    5 ESSELAAR REMCO TWC HET SNELLE WIEL NED

    6 VAN ESCH JARNO WV SCHIJNDEL NED

    7 DOPS DRIES SPORT EN MOEDIG GENK

    8 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    9 LEHAEN DRIES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 ADRIAENSEN MICHAEL TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

     

    22/07/2018 LANDSKOUTER (O) ELITE Z.C./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:35:59 / AFSTAND: 111.6KM

    1 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    2 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 MINNAERT MICHIEL SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    5 HERREGODTS RUNE LOTTO SOUDAL

    6 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    7 VAN RYMENANT GILLIAN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    9 ROSSEEL RICKY VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 MAGINET STEVE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    16 CAETHOVEN KENNETH

     

    22/07/2018 DEINZE (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:35:58 / AFSTAND: 114KM

    1 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    2 BALCAEN MANOLITO ARSENE C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    4 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    5 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 MARQUEZ MARQUEZ MANDEL ARNOLD ASFRA RACING TEAM CHI

    7 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    8 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    10 WILLEMOT BASTIEN K.V.C. DEINZE VZW

     

    22/07/2018 OTTENBURG (VB) ELITE Z.C./U23 – 120 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:52:29 / AFSTAND: 120KM

    1 MERCKX NIELS WSC HAND IN HAND BAAL

    2 SPYSSCHAERT ANTHONY

    3 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 DE GROEF FELIX VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 STAS BRECHT HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 PHILIPS JONAS WSC HAND IN HAND BAAL

    9 VAN DEN BERGH MATTHIAS BIORACER GRANFONDO TEAM

    10 VAN DEN BERGH TUUR HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    12 DE BOCK YONI 26 WIELFAERT KRISTOF 31 SMET JONAS 34 DE BOCK JELLE

     

    22/07/2018 DILSEN-STOKKEM (LB) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 2:19:48 / AFSTAND: 109KM

    1 VAN OPSTAL THOMAS HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 VAN GOIDSENHOVEN KURT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 ERREN PIM TWC MAASLANDSTER NED

    5 RUNIA NICK RSV DÜREN GER

    6 DE SCHUTTER JOHN SPORT EN MOEDIG GENK

    7 BZDENGA VINNY SPORT EN MOEDIG GENK

    8 PORCO FABIO

    9 MOSBEUX CHRISTOPHE ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VAN DEN BROECK MAXIM

    22-07-2018 om 21:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

     

    Proficiat aan JARNE VAN GRIEKEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Jarne Van Grieken 2018 

     Jarne Van Grieken


    Zondag 22/07/2018 BENE LADIES TOUR (O) UCI WOMEN ELITE - ZELZATE

    DEELNEMERS: 123 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:50:29 / AFSTAND: 112KM

    1 BASTIANELLI MARTA ALE CIPOLLINI ITA

    2 BALSAMO ELISA VALCAR PBM ITA

    3 D´HOORE JOLIEN NATIONAL TEAM BELGIUM

    4 WHITE EMMA RALLY CYCLING USA

    5 WIEBES LORENA PARKHOTEL VALKENBURG NED

    6 FOURNIER ROXANE FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FRA

    7 VOS MARIANNE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    8 ANDERSEN SUSANNE HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT NOR

    9 VAN ´T GELOOF MARJOLEIN LOTTO SOUDAL LADIES NED

    10 HANNES KAAT JOS FERON LADY FORCE

    33 DRUYTS JESSY 82 VERSCHELDEN NATHALIE 90 CROKET GILKE 116 TEN HARTOG SARAH 119 DRUYTS KELLY

     

    22/07/2018 SINT-MARIA-LIERDE (O) DAMES ELITE - 88,5 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:30:15 / AFSTAND: 88.5KM

    1 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    2 KUIJSTERMANS DEVON WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    3 VAN DE GUCHTE QUINTY NED

    4 LANE-WRIGHT CRYSTAL GBR

    5 VAN GUCHT HANNEKE EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM

    6 DE VUYST SOFIE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    7 VANHOUTTE FENNA VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8 DEBBOUDT EVELIEN KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 VAN DEN STEEN KELLY LOTTO SOUDAL LADIES

    10 DUYCK ANN-SOPHIE CERVELO BIGLA PRO

    32 DENEEF NAÏKA

     

    22/07/2018 TIELT (KANEGEM) (W) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 66 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 1:59:0 / AFSTAND: 84KM

    1 VERZIJL STEN RWC AHOY NED

    2 SENRAME ARTHUR VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VERCAUTEREN THOMAS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 CAMERON EUAN PAUL MILNES / OLDFIELD ERT GBR

    8 MAY CIANA MOLENSPURTERS IRL

    9 VAN ROY YANNICK ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 HABIMANA JEAN ERIC FLY CYCLING-SKOL

    20 DE PESTEL THOMAS 24 SMET MARCO

     

    22/07/2018 LINTER (VB) Interclub JUNIORES - 115,5 km

    DEELNEMERS: 146 / OPGEVERS: 43 / TIJD: 2:40:59 / AFSTAND: 115KM

    1 JARNE VAN GRIEKEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DEBREYNE RUBEN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 VAN DER BEKEN AARON WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    5 DANIELS LARS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VERWILT MAURO WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 GOSSEYE MILAN WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    9 WALRAED JESPER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 VERSTAPPEN TIJS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    15 CAPPAN LENNERT 43 VERBEECK CALVIN 70 GOOSSENS BRECHT 78 PUNNEWAERT ZION 89 FRETIN MILAN 91 PERMENTIER EMANO 101 DE WILDE LUCA

     

    22/07/2018 WESTROZEBEKE (W) NIEUWELINGEN - 61 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:32:54 / AFSTAND: 61KM

    1 DEWULF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 KONINGS ROAN WV DE JONGE RENNER NED

    3 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    7 MOREAU JIMMY CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 DE SUTTER STIJN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 CASTELAIN NATHAN WIELERTEAM IEPER

    10 VANCAUWENBERGHE JENS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    15 JORIS ROBBE 28 DEJONGHE KJELL 37 DE COCK TIBO 40 SPITTAEL JENNE 45 FIERENS RUBEN 49 MAES ALEC

     

    22/07/2018 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) NIEUWELINGEN - 71 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 1:35:15 / AFSTAND: 62KM

    1 VAN DE VELDE SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN RILLAERT DAYAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    4 DE MEESTER MILAN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VAN BUYNDER THIBAUD AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VANDERAERDEN WOUT SPORT EN MOEDIG GENK

    7 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 MATHIEU BÉTHENCOURT CSC FERRIÈROIS FRA

    10 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    12 VAN KERCKHOVE QUINTEN 19 DELAHAYE JENS

     

    22/07/2018 BETEKOM (B) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:46:24 / AFSTAND: 68.4KM

    1 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    4 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VERLINDEN JORDI WAC TEAM

    6 BELMANS DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 FIEVEZ PHILIPPE ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 BOECKX SEPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 LAURYSSEN RIK WAC TEAM

    10 GOFFART JORDI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    21 BOEYE RUBEN

    22-07-2018 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PETER VERHOFSTADT met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Peter Verhofstadt 2017 

       Peter Verhofstadt


    Zondag 22 juli 2018 ZINGEM (9750) –
    Belgisch Kampioenschap WAOD

     

    Cat.A - 84 km – 57 deelnemers

    1-De Potter Kjell (Borsbeke)

    2-Van Geyt Koen

    3-Moerman Jens

    4-Françoys Sven

    5-Van Raemdonck Kevin

    6-Lammertyn Foeke

    7-Van Boven Frederik

    8-Apers Michaël

    9-Vandenbussche Ron

    10-Maes Bram

    11-Bauters Pieter-12-Coppens Carrera-13-Bogaert Sammy-14-Roels Diedrich-15-De Smet Dries-16-Snoeck Mathias-17-Maes Dimitri-18-Neetesonne Thijs-19-Coomans Bjorn-20-Lammens Laudelino-21-Bouquet Kenneth-22-Le Blon Michel-23-Laforce Mike-24-Maenhout Kenny-25-Peeters Nico-26-Verwee Nico-27-Onderbeke Niels-28-Cap Bryan-29-Maenhout Tommy-30-De Sutter Stijn-31-Coussement Jakob-32-De Man Jan-Bart-33-Van Gaeveren Gunter-34-Van Hille Glenn-35-Timbreur Jonas-36-Poppe Stef-37-Van Vlierberghe Bart-38-Vereecke Gilian-39-Dumortier David-40-Van Geyte Jeroen-41-Decabooter Jens-42-Rottiers Cedric-43-Blaton Wim-44-Van den Berghe Anthony-45-Cooman Mauro-46-Van Den Eeckhaut Bart-47-Van Laeken Gert-48-Van Meirhaeghe Karel-49-Opsomer Enzo-50-Cooman Gianni-51-Van Den Noortgaete Ken-52-Maes Jef-53-De Leenheer Tom-54-Spileers Kenny-55-Brijs Gert-56-Gerber Dieter-57-Holvoet Mattijs

     

    Cat.B - 70 km – 49 deelnemers

    1 PETER VERHOFSTADT (Berlare)
    2 Reniers Kristof
    3 Strolé Darius
    4 Van Den Broecke Mario (Melle) BK +43 jaar
    5 Van Holderbeke Frank
    6 Pauwels Vital
    7 Van De Perre Lieven
    8 Verbeken Kurt
    9 Diet Wim
    10 Van Rijckeghem Steven
    11 Cooman Jerry 12 Smet Guy 13 Segers Daniel 14 Weemaes Franky 15 Ghyselen Frederik 16 De Paepe Jimmy 17 Turner Andrew 18 Van Drom Giovanni 19 Verheyden Johan 20 Heymans Kurt 21 Van Hautekerke Glenn 22 Diependaele Jurgen 23 Gyselinck Eddy 24 Geets Franck 25 Lugowski Dominique 26 Meerschaert Kris 27 Goossens Alex 28 Kestemont Pascal 29 De Swert Dave 30 Van Esbroeck Sven 31 Smet Luc 32 Van Himst Patrick 33 De Wannemaeker Filip 34 Gussé Wim 35 Vermote Patrick 36 Denier Ronny 37 Brabants Bruno 38 Maegh Jan 39 Van Raemdonck Robby 40 Verselder Hans Jurgen 41 Keim Luc 42 Heyndrickx Wim 43 Heymans Peter 44 Baert Giovanni 45 Huge Benoit 46 Oliebos Koen 47 Pintens Noël 48 Lecluyse Denis 49 De Ben Mark

     

    Cat.C - 63 km – 50 deelnemers

    1 Jacobs Patrick (Lennik) winnaar +55 jaar
    2 Paridaens Ronny (Denderhoutem) winnaar +60 jaar
    3 Deloof Jean-Pierre (Meulebeke) BK +55 jaar
    4 De Backer Danny
    5 Hoornaert Glenn (Bredene) BK +60 jaar
    6 Van Eyndt Jozef
    7 De Coninck Danny
    8 De Brucker Rene
    9 Beirnaert Eddy
    10 De Coninck Wim
    11 Van De Velde Rudy 12 Struyf Raoul 13 De Pauw Dirk 14 Somers Chris 15 Watteny Patrick 16 Vanopstal Eddy 17 Pieters Joost 18 Van Linden Hugo 19 Meyvis Serge 20 Stoffels Math 21 D'Hondt Erwin 22 Bracke Wim 23 De Baets Johan 24 Harms Ko 25 Dewulf Xavier 26 Govers Rony 27 Vandenbussche Jean-Marie 28 Moerenhout Dirk 29 Benoot Stanny 30 Serverius Rudi 31 Vanoverberghe Siegfried 32 Bolle Henk 33 Van Den Broeke Patrick 34 Vyncke William 35 Lacquet Philippe 36 Geerts Christiaan 37 De Pelsmaker Frank 38 Maes Jos 39 De Praetere Fritz 40 Van Renterghem Patrick 41 Mathys Dirk 42 Suys Frank 43 Winandy Wim 44 Depouille Eric 45 Vaneberg Mike 46 Polfliet Danny 47 Erauw Luc 48 Burggraeve Noël 49 Cornette Freddy 50 Vandebuerie Mario

     

    Cat.D - 49 km – 40 deelnemers

    1 Remory Pierre (Ressegem)  BK +65 jaar
    2 Vervondel Marc
    3 D'Haeseleer Luc
    4 Deneef Jozef
    5 Cobbaut Eddy
    6 Teirlinck Willy (Affligem)  BK +70 jaar
    7 Bocklandt Piet
    8 Coudyzer Theo
    9 Snels Luc
    10 Vanpoucke Rik
    11 Pauwels Marcel 12 Casteleyn Ghislain 13 Lugowski Leon 14 Vandermeulen Jos 15 De Vuyst Eddy 16 Tummeleer Dirck 17 Montforts Ad 18 Mertens René 19 Vyvey Julien 20 Cocquyt Luc 21 Hellebaut Roland 22 Corthier Wily 23 Taylor Ruth (DAME) 24 Dams Marc 25 Everaerts Jef 26 De Roos Willy 27 Vandenberghen Freddy 28 Demiddel Ronny 29 Brijs Willy 30 De Leersnyder Florent 31 Genon Michel 32 Vandersteen Erik 33 De Sutter Willy 34 Luypaert Danny 35 Luyten Felix 36 D'Hont Joseph 37 Burggraeve Noël 38 Saerens Jozef 39 Hermans Luc 40 Huon Michel

    22-07-2018 om 18:52 geschreven door kenny


    21-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERCHTEM VAN ZATERDAG 21/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERCHTEM VAN ZATERDAG 21/07/2018     


    Zaterdag 21/07/2018 MERCHTEM (VB) ELITE ZC/U23 - 139 km

    DEELNEMERS: 90 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 3:10:28 / AFSTAND: 139KM

    1 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    2 GOOLAERTS STIJN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 VANDENBROECK YARNO STAGECO CYCLING TEAM

    4 GAVARS ERIKS TOMS RIGA LTU

    5 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 LARSÉN RICHARD RYSKA POSTEN SK- SWE

    7 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    9 DE MAEGHT DORIAN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 COPPENS YENZO TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    19 PERSOON JOERI 28 DHOLLANDER KRISTOF 37 VAN GOETHEM KEVIN 52 MARIN GLENN 75 DE BLOCK NICK 80 DE OST JARNE

    3W3A0916

                                   Podium te Merchtem met winnaar Joeri Stallaert, Stijn Goolaerts en Yarno Vandenbroeck.

    3W3A0936

                                         Winnaar te Merchtem Joeri Stallaert met de bloemen en de supporters.

    3W3A0867

                                                                   Aankomst van winnaar Joeri Stallaert te Merchtem.

    3W3A0875

                                                      Aankomst van Stijn Goolaerts die knap 2de werd.

    3W3A0475

    3W3A0226

    3W3A0207

                                                   Start van de Elite z.c. & U23 te Merchtem met 90 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GUY TEN HARTOG met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Guy Ten Hartog 2018 

         Guy Ten Hartog

     

    Zaterdag 21/07/2018 GROTE PRIJS TIM WELLENS SINT-TRUIDEN (LB) MEN ELITE

    DEELNEMERS: 76 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 2:56:36 / AFSTAND: 136KM

    1 VERVAEKE LOUIS TEAM SUNWEB

    2 TEUNISSEN MIKE TEAM SUNWEB NED

    3 VANBILSEN KENNETH COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    4 EEKHOFF NILS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    5 MANNAERTS JELLE TARTELETTO - ISOREX

    6 VAN STAEYEN MICHAËL COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    7 WELLENS TIM LOTTO SOUDAL

    8 STOCKMAN MICHIEL TARTELETTO - ISOREX

    9 SCOTT ROBERT TEAM WIGGINS GBR

    10 REYNAERTS JAN CIBEL-CEBON

    14 REYNAERTS WIM 18 STEVENS TIMOTHY 22 RAYMACKERS CEDRIC 31 COENEN DENNIS

     

    21/07/2018 MERCHTEM (VB) ELITE ZC/U23 - 139 km

    DEELNEMERS: 90 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 3:10:28 / AFSTAND: 139KM

    1 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    2 GOOLAERTS STIJN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 VANDENBROECK YARNO STAGECO CYCLING TEAM

    4 GAVARS ERIKS TOMS RIGA LTU

    5 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 LARSÉN RICHARD RYSKA POSTEN SK- SWE

    7 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    9 DE MAEGHT DORIAN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 COPPENS YENZO TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    19 PERSOON JOERI 28 DHOLLANDER KRISTOF 37 VAN GOETHEM KEVIN 52 MARIN GLENN 75 DE BLOCK NICK 80 DE OST JARNE

     

    21/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 2:25:45 / AFSTAND: 109KM

    1 GUY TEN HARTOG DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    4 HEIRBAUT TONY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 VERBEKE STIJN DCR CYCLING TEAM

    7 HERREGODTS RUNE LOTTO SOUDAL

    8 BOLLAND DAVID NEON VELO CYCLING TEAM GBR

    9 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 FRANSSENS YANNICK UNITED C.T.

    11 CORDEEL SANDER 19 VAN DAMME BART 20 SMET JONAS 21 JANSSENS JARRID 26 CAETHOVEN KENNETH 29 GOOSSENS KENNY 44 MAES BRYAN

     

    21/07/2018 HULSHOUT (A) ELITE Z.C./U23 - 118 km

    DEELNEMERS: 127 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 2:33:46 / AFSTAND: 117KM

    1 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 CLE BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    3 DE WEERDT NICK HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 DEMOLDER STIJN HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 VAN LAER WARD VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VAN OIRSCHOT PIETER HET SNELLE WIEL NED

    8 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    9 JACOBS ROBIN V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 OERLEMANS PIETER ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    16 COP JURGEN

     

    21/07/2018 LEBBEKE (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:36:14 / AFSTAND: 114KM

    1 PIETERS BART VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    4 ESSELENS MICHAEL

    5 DAS JEROEN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 VAN DER BAUWHEDE MICHIEL MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VAN RYMENANT GILLIAN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 CREFFIER LAURENT STAGECO CYCLING TEAM

    9 VOLKAERT JONAD VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 ONGENA MATTHIAS

     

    21/07/2018 LICHTERVELDE (W) ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 87 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:39:22 / AFSTAND: 116KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 DELESIE BERRE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 MEHEUS GILL TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    6 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 RYAN LUKE RICHARDSONS-TREK RT GBR

    8 HOWELLS RHYS RAPHA CYCLING CLUB GBR

    9 CHAMON ALEXANDER VIND! CYCLING PROJECT

    10 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

     

    21/07/2018 BENE LADIES TOUR (O) UCI WOMEN ELITE – SINT-LAUREINS

    DEELNEMERS: 149 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:26:4 / AFSTAND: 98KM

    1 WIEBES LORENA PARKHOTEL VALKENBURG NED

    2 D´HOORE JOLIEN NATIONAL TEAM BELGIUM

    3 WHITE EMMA RALLY CYCLING USA

    4 FOURNIER ROXANE FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FRA

    5 JEULAND PASCALE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING FRA

    6 VOS MARIANNE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    7 GARNER LUCY WIGGLE HIGH5 GBR

    8 CAVALLI MARTA VALCAR PBM ITA

    9 BASTIANELLI MARTA ALE CIPOLLINI ITA

    10 MALLING SIGGAARD CHRISTINA NATIONAL TEAM DENMARK DEN

    19 HANNES KAAT 64 DRUYTS KELLY 71 DRUYTS JESSY 83 VERSCHELDEN NATHALIE 102 CROKET GILKE 113 CLAUS MARJON 134 ACCOE JOYCE 142 TEN HARTOG SARAH 143 VERTENTEN SOETKIN

    21-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 21/07/2018 VELDEGEM (W) JUNIORES - 91,4 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:10:29 / AFSTAND: 91.4KM

    1 FLANNAGAN BREANDAN POWERHOUSE SPORT IRL

    2 WARD ADAM POWERHOUSE SPORT IRL

    3 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM

    5 NUYTTEN MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 HUENS AXEL OLYMPIQUE GRANDE SYNTHE U19 FRA

    7 GONZALEZ TORRES MATEO CT SOENENS-BOOOM ESP

    8 DOYLE CATHIR VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE IRL

    9 KERCKHAERT JOCHEM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    10 HOUTEKIER JUSTIN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    14 LEFEVRE RUBEN 27 GALLE STAF 42 HUYGENS MILAN

     

    21/07/2018 KERNIEL-BORGLOON (LB) JUNIORES - 77 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 1:49:0 / AFSTAND: 77KM

    1 VAN VEENENDAAL HIDDE WV DE JONGE RENNER NED

    2 VAS BALAZS HUNGARIAN NATIONAL TEAM HUN

    3 DUIJVESTEIJN ROY CERVÉLO-GOODZO DEVELOPMENT TEAM NED

    4 WAUTERS BRAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DANIELS LARS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 FRETIN MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 WAEYAERT ARNO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 VERSCHUEREN WESSEL WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    10 PAULUS MILAN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

     

    21/07/2018 HULSHOUT (A) NIEUWELINGEN - 51 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:18:0 / AFSTAND: 51KM

    1 MARTENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN OORSCHOT ROBIN WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    3 WIJFJE ROWAN UWTC DE VOLHARDING NED

    4 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 STOOPEN XANDER DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 RAES RENZO WAC TEAM

    7 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 AHMAD JOYO MOHAMMADF TERENGGANU CYCLING TEAM MAS

    29 OSSELAER FEMKE

     

    21/07/2018 IZEGEM (BOSMOLENS) (W) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:36:10 / AFSTAND: 66KM

    1 VAN RYCKEGHEM LARS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 BELOHVOSCIKS KRISTIANS CT SOENENS-BOOM LAT

    3 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DEBUYSSCHERE LOUIS VELO CLUB OEUDEGHIEN

    5 DECOTTIGNIES JORDY CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 LECLERCQ CLÉMENT TEAM VESNOIS FRA

    7 BOGAERT LOUIS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 WYNANT ELIAS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 LEWILLE IAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DE NEVE ARTHUR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    23 DE VEIRMAN FABRICE

     

    21/07/2018 KERNIEL-BORGLOON (LB) NIEUWELINGEN - 63 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 1:32:9 / AFSTAND: 63KM

    1 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VERSTAPPEN DRIES PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    4 LEDOUX FRANS TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    5 NEFFGEN TIM RSV DUREN GER

    6 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    7 BASSA JENS NED

    8 WOLFS GERT-JAN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 POTTER JAMES W.V. EEMLAND GBR

    10 BELMANS DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    21/07/2018 ALT-HOESELT (LB) NIEUWELINGEN - 61,1 km

    DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:40:0 / AFSTAND: 61.1KM

    1 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    2 VAN DE WEIJDEVEN TOM TOM VAN DE WEIJDEVEN NED

    3 BERNARD THIBAUT TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    4 SIMONS ROB SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 JACQUES LUCAS SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    6 POETS WOUT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VANDENBROUCKE BENJAMIN LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    8 REYNDERS ROBBE SPORT EN MOEDIG GENK

    9 LEQUET NOA CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 D´HOLLANDER LUCA AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    21/07/2018 SINT-LAUREINS (O) NIEUWELINGEN - 52 km

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:32:15 / AFSTAND: 52KM

    1 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VAN ZANDE DEVIN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 MAAS MARIJN RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    4 DHONDT JARNO MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    5 LAUREYNS RIL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 KERCKAERT EMIEL ISOREX CYCLING TEAM

    8 HEYMAN JASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 DE ZUTTER JONAS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 OOSTERLINCK JOES CALLANT-DOLTCINI CT

    21 CORNELIS CODY 24 BOEYE RUBEN 26 COLMAN LARS 28 FIERENS RUBEN 30 CAP GILLES 33 VAN MOL CÉDRIC

    21-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/07/2018

    banner vwf 2017

    ZATERDAG 21 JULI HERNE (1540)

     

    VWF 21-7

    21-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    20-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 20/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Vrijdag 20/07/2018 BENE LADIES TOUR (O) UCI WOMEN ELITE - MERELBEKE

    DEELNEMERS: 159 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:31:48 / AFSTAND: 135KM

    1 VOS MARIANNE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    2 KOPECKY LOTTE LOTTO SOUDAL LADIES

    3 BUJAK EUGENIA BTC CITY LJUBLJANA SLO

    4 WIEBES LORENA PARKHOTEL VALKENBURG NED

    5 BASTIANELLI MARTA ALE CIPOLLINI ITA

    6 D´HOORE JOLIEN NATIONAL TEAM BELGIUM

    7 FOURNIER ROXANE FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FRA

    8 BALSAMO ELISA VALCAR PBM ITA

    9 ANDERSEN SUSANNE HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT NOR

    10 JEULAND PASCALE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING FRA

    24 HANNES KAAT 43 DRUYTS JESSY 80 VERSCHELDEN NATHALIE 104 DRUYTS KELLY 117 TEN HARTOG SARAH 129 VANDERHEYDEN LIENA 131 VERTENTEN SOETKIN 134 CROKET GILKE 152 COUDEVILLE ELINE 153 REYNDERS MELANIE 158 ACCOE JOYCE

    20-07-2018 om 20:53 geschreven door kenny


    19-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE TE NINOVE VAN DONDERDAG 19/07/2018

    FOTO'S MEN ELITE TE NINOVE VAN DONDERDAG 19/07/2018     


    Donderdag 19/07/2018 NINOVE (O) MEN ELITE - 166 km

    DEELNEMERS: 143 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:31:49 / AFSTAND: 166KM

    1 VAN ASBROECK TOM EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    2 VAN STAEYEN MICHAËL COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    3 DEHAES KENNY WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    4 MENTEN MILAN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    6 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 ZIJLAARD MAIKEL HAGENS BERMAN AXEON NED

    8 MEURISSE XANDRO WANTY-GROUPE GOBERT

    9 STEVENS TIMOTHY CIBEL-CEBON

    10 LEROUX SAMUEL ROUBAIX LILLE METROPOLE FRA

    17 SINOY FABIO 20 COENEN DENNIS 37 REYNAERTS JAN 38 REYNAERTS WIM

    3W3A0189

                          Podium te Ninove met winnaar Tom Van Asbroeck, Michaël Van Staeyen en Kenny Dehaes.

    3W3A0185

                              Podium te Ninove met winnaar Tom Van Asbroeck, Michaël Van Staeyen en Kenny Dehaes.

    3W3A0108

         Aankomst van winnaar Tom Van Asbroeck voor Michaël Van Staeyen, Kenny Dehaes, Milan Menten en Joeri Stallaert.

    3W3A0102

          Aankomst van winnaar Tom Van Asbroeck voor Michaël Van Staeyen, Kenny Dehaes, Milan Menten en Joeri Stallaert.

    3W3A9848

    3W3A9827

    3W3A9542

    3W3A9285

    3W3A9169

    3W3A9150

                                                          Start van de Men Elite te Ninove met 143 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-07-2018 om 21:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 19/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 19/07/2018 NINOVE (O) MEN ELITE - 166 km

    DEELNEMERS: 143 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:31:49 / AFSTAND: 166KM

    1 VAN ASBROECK TOM EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    2 VAN STAEYEN MICHAËL COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    3 DEHAES KENNY WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    4 MENTEN MILAN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    6 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 ZIJLAARD MAIKEL HAGENS BERMAN AXEON NED

    8 MEURISSE XANDRO WANTY-GROUPE GOBERT

    9 STEVENS TIMOTHY CIBEL-CEBON

    10 LEROUX SAMUEL ROUBAIX LILLE METROPOLE FRA

    17 SINOY FABIO 20 COENEN DENNIS 37 REYNAERTS JAN 38 REYNAERTS WIM

     

    19/07/2018 BENE LADIES TOUR (O) UCI WOMEN ELITE - OOSTERHOUT - PROLOOG - 3,9 km

    Deelnemers: 161 - 3,9 km - Duurtijd 4'42" - Gemid. 49,7872

    1 GBR ARCHIBALD Katie WIGGLE HIGH5   4’42”367

    2 NED VOS Marianne WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM

    3 DEN MATHIESEN Pernille NATIONAL TEAM DENMARK

    4 BEL D`HOORE Jolien NATIONAL TEAM BELGIUM

    5 GER KLEIN Lisa CANYON // SRAM RACING

    6 GER WORRACK Trixi CANYON // SRAM RACING

    7 BEL KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    8 SLO BUJAK Eugenia BTC CITY LJUBLJANA

    9 DEN LØNNE Rikke NATIONAL TEAM DENMARK

    10 USA THOMAS Leah UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLIN

    100 BEL DRUYTS Kelly 102 BEL HANNES Kaat 117 BEL VERSCHELDEN Nathalie 125 BEL CLAUS Marjon 127 BEL CROKET Gilke 129 BEL TEN HARTOG Sarah 132 BEL DRUYTS Jessy137 BEL VERTENTEN Soetkin 146 BEL VANDERHEYDEN Liena

    19-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    18-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE OPWIJK VAN WOENSDAG 18/07/2018

    FOTO'S JUNIORES TE OPWIJK VAN WOENSDAG 18/07/2018     


    Woensdag 18/07/2018 OPWIJK (VB) JUNIORES - 96,6 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:12:30 / AFSTAND: 96.6KM

    1 WARD ADAM OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB IRL

    2 FLANNAGAN BREANDAN POWERHOUSE SPORT IRL

    3 MUHAMMADNURFITRI AMMAR MALEISIE MAS

    4 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    6 DE MEESTER LUCA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 CLAEYS LAURENT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN DAELE ERNEST VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 MOHDHANIFIAH MUHAMADF AKHRUAZAM MALASIA MAS

    10 FORD JACK

    14 GOOSSENS BRECHT 38 GALLE STAF 39 DE WILDE LUCA 47 JORIS STEF

    3W3A9077

                                                   Winnaar te Opwijk de Ier Adam Ward en de 2de Breandan Flannagan.

    3W3A9084

                                                         Een woordje uitleg van winnaar Adam Ward.

    3W3A9009

                                                    Aankomst van winnaar Adam Ward voor Breandan Flannagan.


    3W3A9007

                                                  Aankomst van winnaar Adam Ward voor Breandan Flannagan.

    3W3A8827

    3W3A8640

    3W3A8626

                                                            Start van de Juniores te Opwijk met 62 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-07-2018 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 18/07/2018 DEINZE (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 142 / OPGEVERS: 53 / TIJD: 2:29:18 / AFSTAND: 114KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 BAESTAENS VINCENT VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    3 BULTYNCK ISAAK DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VANDENBUSSCHE JARI PRORACE CYCLING TEAM

    6 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    7 PIETERS FREDERIK VETRAPO CYCLING TEAM

    8 D´HEYGERE GIL VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    10 CLAUS DIETER STAGECO CYCLING TEAM

    36 PERSOON JOERI 55 VAN DAMME BART 60 CAETHOVEN KENNETH 75 DE BOES TIMMY

     

    18/07/2018 WESTROZEBEKE (W) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:35:10 / AFSTAND: 114KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    4 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    7 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    8 MOERMAN THOMAS VIND! CYCLING PROJECT

    9 MCCANN CONOR VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE IRL

    10 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    27 VAN DRIESSCHE WARD

     

    18/07/2018 OPWIJK (VB) JUNIORES - 96,6 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:12:30 / AFSTAND: 96.6KM

    1 WARD ADAM OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB IRL

    2 FLANNAGAN BREANDAN POWERHOUSE SPORT IRL

    3 MUHAMMADNURFITRI AMMAR MALEISIE MAS

    4 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    6 DE MEESTER LUCA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 CLAEYS LAURENT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN DAELE ERNEST VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 MOHDHANIFIAH MUHAMADF AKHRUAZAM MALASIA MAS

    10 FORD JACK

    14 GOOSSENS BRECHT 38 GALLE STAF 39 DE WILDE LUCA 47 JORIS STEF

     

    18/07/2018 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) DAMES JUNIORES + NIEUWELINGEN - 64 km

    TOTAAL - DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:58:20 / AFSTAND: 64KM

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 KEMPS STEPHANIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    9 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    12 TIEROLF SOPHIE

     

    DAMES NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:58:20

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 KEMPS STEPHANIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    9 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    12 TIEROLF SOPHIE

     

    18/07/2018 MAARKEDAL (O) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 1:47:6 / AFSTAND: 66KM

    1 BELOHVOSCIKS KRISTIANS BELO CP LAT

    2 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 ERAN GIL TACC ISR

    4 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    5 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    6 SEGERS RYAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 MIROUX ELIAN HESQUIN FRA

    9 DHONDT JARNO SPIE DOUTERLOIGNE CT NED

    10 ONGENA LANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    18-07-2018 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/07/2018

    waod_3.jpg

    Woensdag 18 juli 2018 URSEL (9910)

     

    Cat.A - 74,2 km – 98 deelnemers

    1 Cooman Mauro (Oordegem)
    2 Cooman Gianni
    3 Van Sante Tristan
    4 Vandenbussche Ron
    5 Renneboog Francis
    6 Le Blon Michel
    7 Rigole Dieter
    8 Spyns Pieterjan
    9 Debaere Giovanni
    10 Hooreweghe Peter
    11 Vispoel Ruben 12 De Groote Steven 13 Spileers Kenny 14 Neetesonne Thijs 15 Ryckoort Brent 16 Van Hyfte Tom 17 Dumortier David 18 Dobbelaere Frederik 19 Smet Jochem 20 Martens Björn 21 De Leeuw Jelle 22 Boel Stijn 23 Van de Voorde Mike 24 Cap Bryan 25 Hutsebaut Jeffrey 26 Martlé Vincent 27 Van Der Jeught Stijn 28 Van de Voorde Nick 29 Delaere Jens 30 Callenaere Aldo 31 Gamble Donald 32 De Tant Wout 33 Heynssens Sven 34 Van Steenkiste Wim 35 Van Renterghem Koen 36 Neirynck Kevin 37 Hosselaer Jan 38 Van Vaerenbergh Tom 39 De Riemacker Frederick 40 Mertens Jelle 41 Dedulle Bart 42 Cathelyn Youri 43 Vanderveken Wim 44 Vanwynsberghe Kristof 45 Degrieck Robby 46 Vandewiele Gregory 47 Bultinck Davy 48 Vervynck Peter 49 Roets Bart 50 Maes Jo 51 Heijens Jeroen 52 Buyse Dieter 53 Vernaet Olivier 54 Van Laeken Gert 55 De Neve Kristof 56 De Baene Wim 57 Stevens Juhani 58 Verberckmoes Arno 59 Van Meirhaeghe Karel 60 Claeys Kurt 61 Devoet Jonas 62 Tack Spencer 63 Depaepe Gregory 64 Velghe Kevin 65 Ruysschaert Tijs 66 Degrieck Joery 67 Lammens Laudelino 68 Poppe Stef 69 Roels Diedrich 70 De Schrijver Sven 71 Vandenbulcke Nesten 72 Matthys Sam 73 De Clercq Robin 74 D'Hoe Davy 75 De Baets Michaël 76 Verzeele Brecht 77 Andries Kevin 78 Goossenaerts Peter 79 Lammertyn Foeke 80 Bauters Pieter 81 Van Laethem Kevin 82 Deboever Nick 83 Rogge Simon 84 Van Lent Kenny 85 Verduyn Jasper 86 De Fauw Wouter 87 Timbreur Jonas 88 Acket Jonas 89 Colmann Angelo 90 Deschuytter Casper 91 De Temmerman Lieven 92 Paridaens Rob 93 Martinez Jesus 94 Buysse Lennert 95 De Baets Kristof 96 Van Der Linden Davy 97 Brijs Gert 98 Van De Velde Valentijn

     

    Cat.B - 74,2 km – 39 deelnemers

    1 Cooman Jerry (Oordegem)
    2 Van Den Broecke Mario
    3 Van Holderbeke Frank
    4 Primo Gino
    5 De Tremerie Franky
    6 Lampaert Philip
    7 Verhofstadt Peter
    8 Heyvaert Bart
    9 Pauwels Kurt
    10 Lugowski Dominique
    11 Van Rijckeghem Steven 12 De Vlieger Sven 13 Reniers Kristof 14 Heyndrickx Wim 15 Dedeckel Olivier 16 Turner Andrew 17 Goossens Alex 18 De Beer Tom 19 Verbeken Kurt 20 Mortier Alain 21 Verselder Hans Jurgen 22 Diet Wim 23 Van Mol Bart 24 Van Clapdorp Luc 25 D'Hauwe Andy 26 Rabout Rudi 27 Baert Giovanni 28 De Wannemaeker Filip 29 Rizzo Claudio 30 Declercq Marnix 31 Van Buggenhout Jurgen 32 De Cuyper Kris 33 Braet Wim 34 Verlez Pascal 35 Lutters Ronny 36 Hebbrecht Geert 37 De Paepe Jimmy 38 Pauwels Nico 39 Ghyselen Frederik

     

    Cat.C - 53,0 km – 35 deelnemers

    1 Pintens Noël (Breendonk)
    2 Deloof Jean-Pierre
    3 Hoornaert Glenn (Bredene) 60+
    4 Hugelier Jürgen
    5 Watteny Patrick
    6 De Coninck Danny
    7 Van Renterghem Patrick
    8 Mathys Dirk
    9 Van De Velde Rudy
    10 Turcksin Dominique
    11 Vandenbussche Jean-Marie 12 Vanopstal Eddy 13 Van Nieuwenhuyse Gentil 14 D'Hondt Erwin 15 Harms Ko 16 De Pauw Dirk 17 Dewulf Xavier 18 Erauw Luc 19 De Poorter Luc 20 Somers Chris 21 De Baets Johan 22 Van Gampelaere Guy 23 De Coninck Wim 24 Bracke Wim 25 Vyncke William 26 Vansevenant Rudi 27 Bolle Henk 28 Lacquet Philippe 29 Delgouffe Phil 30 Dupont Guido 31 Cornette Freddy 32 Goffard Olivier 33 Reniers Tony 34 Pieters Joost 35 Vanhaeverbeke Jean

     

    Cat.D - 53,0 km – 27 deelnemers

    1 Deneef Jozef (Denderleeuw)
    2 Remory Pierre
    3 Snels Luc (Minderhout) 70+
    4 Coudyzer Theo
    5 Corthier Wily
    6 Vandersteen Erik
    7 Wauters Jean-Pierre
    8 Teirlinck Willy
    9 Cocquyt Luc
    10 Lugowski Leon
    11 Casteleyn Ghislain 12 Vyvey Julien 13 Tummeleer Dirck 14 Pauwels Marcel 15 D'Hont Joseph 16 Luypaert Danny 17 Brijs Willy 18 Vandenheuvel Gilbert 19 Taylor Ruth (DAME) 20 Genon Michel 21 De Sutter Willy 22 Hermans Luc 23 Demiddel Ronny 24 De Leener François 25 Malengreaux Michel 26 Dierks Jos 27 Brouwers François

    18-07-2018 om 20:39 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!